XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 714 utakmica za dan
Nedelja, 28 Oktobar 2012

Fudbal

28.10.2012 13:30 Jagodina 2 : 1 Radnički 1923
28.10.2012 17:00 Partizan 3 : 1 Novi Pazar
28.10.2012 15:00 Vojvodina 1 : 0 Javor
28.10.2012 13:30 Sloga (K) 1 : 1 Čukarički
28.10.2012 13:30 Radnički Stobeks 0 : 1 Polet (LJ)
28.10.2012 13:30 Sloboda (Č) 1 : 3 Vujić Valjevo
28.10.2012 13:30 Pobeda 1 : 0 Šumadija (A)
28.10.2012 13:30 Železničar 1 : 0 Jasenica 1911
28.10.2012 13:30 Seljak 2 : 1 Krušik
28.10.2012 13:30 Mačva 0 : 0 Sloga (PM)
28.10.2012 13:30 Partizan (BB) 0 : 2 Mladi radnik
28.10.2012 14:00 Moravac Orion 2 : 0 Trgovački
28.10.2012 14:00 OFK Sinđelić 1 : 0 Trstenik PPT
28.10.2012 14:00 Žitorađa 5 : 1 Dinamo
28.10.2012 14:00 Hajduk Veljko 2 : 1 Morava (Ć)
28.10.2012 14:00 Borac (B) 0 : 4 Radnički (P)
28.10.2012 14:00 Sloga 3 : 1 Kopaonik
28.10.2012 14:00 Radnik 3 : 0 Radnički (S)
28.10.2012 11:00 Car Konstantin 0 : 1 Dubočica 1923
28.10.2012 14:00 Radnički (S) 2 : 0 Cement
28.10.2012 14:00 Dinamo 1 : 1 Mladost
28.10.2012 14:00 Senta 2 : 0 Tekstilac
28.10.2012 14:00 Radnički (SM) 3 : 0 Jedinstvo (SP)
28.10.2012 14:00 Dolina 2 : 0 ČSK Pivara
28.10.2012 14:00 Dunav 3 : 3 Srem
28.10.2012 14:00 Bačka Topola 0 : 0 Radnički (Š)
28.10.2012 14:00 Sloga 4 : 0 Palić
28.10.2012 10:00 Balkan 0 : 0 BASK
28.10.2012 14:00 Železnik 3 : 1 Hajduk
28.10.2012 14:00 Turbina 0 : 0 Kovačevac
28.10.2012 14:00 Budućnost 0 : 2 Radnički
28.10.2012 14:00 Zemun 0 : 1 Srem
28.10.2012 11:00 Žarkovo 3 : 0 Dorćol
28.10.2012 14:00 Šumadija 2 : 1 Sopot
28.10.2012 10:00 Sindjelić 2 : 0 PKB
28.10.2012 13:30 Slavija 0 : 2 Sloboda (G)
28.10.2012 11:00 Šumadija 1903 1 : 0 Polet (T)
28.10.2012 13:30 Omladinac (Z) 0 : 0 Takovo
28.10.2012 13:30 Jošanica ND 2011 3 : 0 Orlovac
28.10.2012 13:30 Prijevor 1 : 0 Karađorđe
28.10.2012 13:30 Šapine 3 : 1 Gruža
28.10.2012 13:30 Šumadinac (B) 1 : 0 Sloga (B)
28.10.2012 13:30 Mladi radnik 1 : 0 Zvižd
28.10.2012 13:30 Crvena zvezda 4 : 1 VGSK
28.10.2012 13:30 Homoljac 2 : 1 Borac
28.10.2012 13:30 Šumadinac 1913 1 : 2 Udarnik
28.10.2012 13:30 Miloš Pocerac 2 : 1 Loznica 1919
28.10.2012 13:30 GP Zlatibor 1 : 3 OFK Osečina
28.10.2012 13:30 Zlatar 1 : 0 Sloga (BB)
28.10.2012 14:00 Vučje 0 : 2 Pusta Reka
28.10.2012 14:00 Jedinstvo 0 : 2 SFK Moravac
28.10.2012 14:00 Lužnica 1 : 0 Balkanski
28.10.2012 14:00 Rudar Alpos 2 : 1 Vlasina
28.10.2012 14:00 Pukovac 0 : 0 BSK Bujanovac
28.10.2012 14:00 Malošište 1 : 2 Zloćudovo
28.10.2012 14:00 Juhor 1 : 0 Župa
28.10.2012 14:00 Ozren 1 : 1 Timočanin
28.10.2012 14:00 Dragocvet 1 : 0 OFK Bor
28.10.2012 14:00 Majdanpek 1 : 0 Radnički (L)
28.10.2012 14:00 Kablovi 3 : 2 Dunav
28.10.2012 14:00 Napredak (D) 0 : 1 Rembas
28.10.2012 14:00 Zadrugar 0 : 1 Budućnost
28.10.2012 14:00 Proleter 2 : 1 AFK
28.10.2012 14:00 Hajduk 0 : 2 Crvena Zvezda
28.10.2012 14:00 Lepušnica 0 : 1 Vinča
28.10.2012 14:00 Crvena zvezda 1 : 0 Sremčica
28.10.2012 10:00 Grafičar 0 : 2 IMR
28.10.2012 10:00 GSP Polet 0 : 1 Radnički (R)
28.10.2012 14:00 Posavac 0 : 0 Palilulac
28.10.2012 14:00 Lokomotiva 3 : 0 Bulbulderac
28.10.2012 Kraljevo Hajduk 3 : 2 Borac
28.10.2012 Vrnjci 3 : 0 Goč
28.10.2012 Budućnost 2 : 0 Granit
28.10.2012 Ribnica 2 : 2 Radnički
28.10.2012 Braća Vuković 1 : 0 Rudar
28.10.2012 Ibar 2 : 2 Mataruge
28.10.2012 Pazar Juniors 2011 2 : 0 Radnik
28.10.2012 14:00 Šumadinac 0 : 4 Arsenal
28.10.2012 14:00 Jedinstvo 2 : 0 Vinogradi DB
28.10.2012 14:00 Ćava 2 : 3 Sloga
28.10.2012 17:00 Budućnost 2 : 1 Sušica
28.10.2012 14:00 Jadran 1 : 1 Korićani
28.10.2012 14:00 Šumadija 2 : 5 Kolonija
28.10.2012 13:30 Miokovci 2 : 0 Vujan
28.10.2012 13:30 Donja Vrbava 3 : 1 Kotraža Franc Komerc
28.10.2012 13:30 Jedinstvo (K) 3 : 2 Jedinstvo (GG)
28.10.2012 13:30 Brezak 1 : 1 Morava
28.10.2012 13:30 FK Rudar Bresnica 1927 3 : 1 Dragačevo
28.10.2012 13:30 Spartak 6 : 1 Napredak
28.10.2012 13:30 Polet 0 : 1 Integral
28.10.2012 13:30 Beli Orao 3 : 3 Omladinac
28.10.2012 13:30 Napredak 3 : 2 Borac
28.10.2012 13:30 Mladost 1 : 0 Sloga (B)
28.10.2012 13:30 Petar Dobrnjac 2 : 2 Makce
28.10.2012 13:30 Mlava 3 : 2 Vihor
28.10.2012 13:30 Sloga (D) 0 : 9 Crni Vrh
28.10.2012 14:00 Šumadija 3 : 1 Železničar
28.10.2012 14:00 Osipaonica 2 : 5 Napredak
28.10.2012 14:00 Selevac 0 : 0 Proleter
28.10.2012 14:00 Pobeda 3 : 2 Borac
28.10.2012 14:00 Sloboda 4 : 0 Polet
28.10.2012 14:00 Radnik 3 : 1 Šumadinac
28.10.2012 14:00 Omladinac 3 : 0 Budućnost
28.10.2012 14:30 Bare 0 : 2 Partizan
28.10.2012 14:30 Beli orlovi 5 : 2 Šumadinac
28.10.2012 14:30 Junkovac 1 : 1 Šumadija
28.10.2012 14:30 Borac 2 : 1 Lokomotiva
28.10.2012 14:30 Sloga 4 : 2 Banja
28.10.2012 14:00 Podrinje 2 : 0 Provo
28.10.2012 14:00 Lipolist 3 : 2 Jadar
28.10.2012 14:00 Mladost (P) 3 : 2 Antimon
28.10.2012 14:00 Jedinstvo (Š) 2 : 3 Mladost (DD)
28.10.2012 14:00 Mladi Borac 1 : 0 Radjevac
28.10.2012 14:00 Hajduk Stanko 1 : 0 Drina
28.10.2012 14:00 Ribnikar 3 : 0 ZSK
28.10.2012 14:00 Polet 0 : 2 Zadrugar
28.10.2012 14:00 Brezovica 2 : 0 Trlić
28.10.2012 14:00 Tulari 3 : 1 Pepeljevac
28.10.2012 14:00 Sovljak 3 : 0 Tešnjar
28.10.2012 13:30 Jedinstvo 2 : 3 Zlatibor
28.10.2012 13:30 Železničar 8 : 0 Perućac
28.10.2012 13:30 Budućnost 0 : 0 Polet
28.10.2012 13:30 Ariljska rampa 2 : 1 Jasen
28.10.2012 13:30 Lauš 1 : 4 Polimlje
28.10.2012 13:30 Sečica 0 : 2 Zlatibor voda
28.10.2012 14:00 Rad 5 : 1 Jastrebac
28.10.2012 14:00 Rutevac 3 : 0 Orljane
28.10.2012 14:00 Polet 1 : 3 Rasovača
28.10.2012 14:00 Mladost (B) 1 : 0 Zemljoradnik
28.10.2012 15:00 Nebeski Andjeli 2 : 1 Mladost (B)
28.10.2012 15:00 Morava 4 : 2 As
28.10.2012 15:00 Trešnjevka 3 : 3 Čelik
28.10.2012 15:00 Biljača 1 : 8 Pčinja
28.10.2012 15:00 Pavlovac 0 : 2 Besa
28.10.2012 14:00 Padež 0 : 2 Gnjilan
28.10.2012 11:00 Jedinstvo (P) 0 : 0 Tanasko Rajić
28.10.2012 14:00 Zadrugar 0 : 0 Vladimir Durković
28.10.2012 14:00 Jastrebac 5 : 1 Jug Bogdan
28.10.2012 14:00 Kosanica 2 : 0 Dobrič
28.10.2012 14:00 Omladinac 4 : 0 Pobeda
28.10.2012 14:00 Dunđerski 3 : 1 Kosovac
28.10.2012 14:00 Jedinstvo 2 : 1 Mladost
28.10.2012 14:00 Mladost 3 : 0 Aluminjum
28.10.2012 14:00 Budućnost 1 : 1 Sloboda
28.10.2012 14:00 Vrtište 4 : 3 Omladinac
28.10.2012 14:00 Proleter 1 : 1 OFK Niš
28.10.2012 14:00 Brzi Brod 1 : 2 Crvena zastava
28.10.2012 14:00 Morava 0 : 1 Budućnost
28.10.2012 14:00 Sloga 0 : 3 Jedinstvo (GS)
28.10.2012 14:00 OFK Morava 4 : 2 Mladost
28.10.2012 14:00 Radan 3 : 0 Progres
28.10.2012 14:00 Čekmin 4 : 0 Budućnost
28.10.2012 14:00 Plantaža 2 : 1 Umac
28.10.2012 14:00 Mladi Borac 2 : 0 Šumadija
28.10.2012 14:00 Kušiljevo 3 : 0 Napredak (S)
28.10.2012 14:00 Mladost (K) 2 : 4 Buducnost
28.10.2012 14:00 Vinogradar 0 : 2 Lugomir
28.10.2012 14:00 Bratstvo 0 : 0 OFK Tekstilac
28.10.2012 14:00 Mladost (J) 3 : 0 Sindjelić
28.10.2012 14:00 Morava 0 : 3 Jedinstvo
28.10.2012 11:00 Sloga 4 : 0 Bučje
28.10.2012 14:00 Radnički 0 : 0 Krivelj
28.10.2012 14:00 Brodoremont 3 : 1 Radujevac
28.10.2012 14:00 Nemetali 3 : 0 Rajac
28.10.2012 14:00 Borac 0 : 1 Omladinac
28.10.2012 14:00 Osnić 0 : 1 Rudar (VČ)
28.10.2012 14:00 ŠSK 2 : 2 Polet
28.10.2012 14:00 Rudar 3 : 2 BSK
28.10.2012 14:30 Trajal 4 : 1 Naupare
28.10.2012 14:30 Sloga (D) 3 : 1 Blagotin
28.10.2012 14:30 Jovan Kursula 1 : 2 Sloga (Ć)
28.10.2012 14:30 Mladost 0 : 2 Gradina
28.10.2012 14:30 Jedinstvo 1936 1 : 3 Poljoprivrednik
28.10.2012 14:30 Trudbenik 2 : 1 Šanac
28.10.2012 14:30 Jastrebac 4 : 1 FUD
28.10.2012 13:30 Tavankut 3 : 2 Vinogradar
28.10.2012 13:30 Proleter 3 : 2 Njegoš
28.10.2012 13:30 Čoka 1 : 3 Preporod
28.10.2012 13:30 Bačka (P) 2 : 2 Bajša
28.10.2012 14:00 Crvena zvezda (VS) 5 : 3 Mladost
28.10.2012 14:00 Vojvodina (NM) 1 : 2 Vojvodina (P)
28.10.2012 11:00 Radnički (Z) 0 : 1 Crvena zvezda (RS)
28.10.2012 14:00 Borac (A) 2 : 3 Jedinstvo
28.10.2012 14:00 Napredak 1 : 2 Radnički (S)
28.10.2012 14:00 Vulturul 1 : 1 Borac
28.10.2012 14:00 Mladost 4 : 2 Sloga (P)
28.10.2012 14:00 Dobrica 3 : 4 Radnički (B)
28.10.2012 14:00 Jugoslavija 0 : 3 BAK
28.10.2012 14:00 Budućnost (BB) 0 : 1 Partizan (G)
28.10.2012 14:00 Tempo 0 : 1 Polet
28.10.2012 14:00 Vršac United 1 : 0 Sloga (BNS)
28.10.2012 14:00 Vojvodina 0 : 2 Slavija (K)
28.10.2012 14:00 Kula 0 : 3 Zadrugar
28.10.2012 14:00 Omladinac (B) 4 : 3 Omladinac (D)
28.10.2012 14:00 Graničar (R) 2 : 1 Borac
28.10.2012 10:00 Kabel 3 : 0 Jedinstvo
28.10.2012 14:00 Sutjeska 0 : 0 Omladinac
28.10.2012 14:00 TSK 1 : 1 Tvrdjava
28.10.2012 14:00 Borac 4 : 2 Obilić
28.10.2012 14:00 Stari Grad 2 : 3 Vojvodina
28.10.2012 14:00 Hercegovac 0 : 2 Bačka
28.10.2012 14:00 Petrovaradin 4 : 0 Metalac AV
28.10.2012 Sremac 1 : 0 Rudar
28.10.2012 Šumar 4 : 2 Podrinje
28.10.2012 Hajduk 1932 9 : 1 Sloven (S)
28.10.2012 Radnički 6 : 0 Kupinovo
28.10.2012 LSK Laćarak 2 : 0 Ljukovo
28.10.2012 Jadran 0 : 1 Donji Petrovci
28.10.2012 14:00 Poštar Zvezdara 1 : 0 Komgrap
28.10.2012 10:00 Selo Mladenovac 5 : 0 Strelac
28.10.2012 10:00 Milutinac 1 : 3 PKB Kovilovo
28.10.2012 14:00 Jedinstvo 1 : 1 Vrčin
28.10.2012 11:00 13. Maj 1 : 1 Zmaj 1953
28.10.2012 13:00 Brodarac 0 : 1 Baćevac
28.10.2012 11:00 Prva Iskra 2 : 1 OFK Zabrežje
28.10.2012 14:00 Šumadija 4 : 1 Rudar
28.10.2012 13:30 Radnik 0 : 3 Kopaonik
28.10.2012 13:30 Ibar 2 : 1 Zvečan
28.10.2012 13:30 Moša 0 : 3 Rudar
28.10.2012 14:00 Ropotovo 9 : 2 Poneš
28.10.2012 12:00 Rudar 1 : 5 Oskar
28.10.2012 Brezovica 4 : 3 Plemetina
28.10.2012 Gracko 3 : 0 Sitnica
28.10.2012 Radnički 3 : 0 Polet
28.10.2012 Gračanica 4 : 2 Čaglavica
28.10.2012 14:00 OFK Ras 3 : 1 Partizan
28.10.2012 14:00 Lazac 0 : 1 Zvezda
28.10.2012 14:00 Šumadija 1 : 0 Mlada krila
28.10.2012 14:00 Morava(M) 2 : 0 Magnohrom
28.10.2012 14:00 Žiča 2 : 2 Stubal
28.10.2012 14:00 Jedinstvo 2 : 3 Gruža
28.10.2012 14:00 Tavnik 3 : 1 Čibukovac
28.10.2012 14:00 Napredak 7 : 0 Morava(S)
28.10.2012 14:00 OFK Bagremar 3 : 1 Dobrača
28.10.2012 14:00 Mladost 3 : 0 Seljak
28.10.2012 14:00 Borac 1 : 4 Azbest
28.10.2012 14:00 Botunje 0 : 2 Srbija
28.10.2012 14:00 Sloga 3 : 2 Kutlovo
28.10.2012 14:00 Kremenac 1 : 1 Mladost Teferič
28.10.2012 14:00 Hajduk 0 : 1 21. oktobar
28.10.2012 14:00 Košutnjak 8 : 1 Šumarice 2008
28.10.2012 13:30 Morava 3 : 1 Budućnost
28.10.2012 13:30 Strelac 3 : 4 Mladost
28.10.2012 13:30 Premeća 7 : 2 Planinac
28.10.2012 13:30 Malba 2 : 5 Čačak 94
28.10.2012 13:30 Brezova 6 : 0 Jelica
28.10.2012 13:30 Gorušica 7 : 6 Radnički
28.10.2012 13:30 Dedinje Junajted 1 : 3 Bjelica
28.10.2012 13:30 Vrelo 1 : 2 Prilike
28.10.2012 13:30 Jablanica 0 : 5 Baćkovac Junajted
28.10.2012 13:30 Ozrem 3 : 0 Majdan
28.10.2012 13:30 Mladost 09 4 : 0 Velereč 94
28.10.2012 13:30 Šilopaj 3 : 2 Šumadija
28.10.2012 13:30 Dunavac (K) 2 : 1 OFK Vinci
28.10.2012 13:30 RSK 3 : 2 Đerdap
28.10.2012 13:30 Jedinstvo (LJ) 3 : 0 Desine
28.10.2012 13:30 Basarac 3 : 2 Sloga
28.10.2012 13:30 Jedinstvo (D) 1 : 0 Borac
28.10.2012 13:30 Rudar (K) 3 : 2 Trgovački
28.10.2012 13:30 Omladinac (S) 4 : 0 Polet
28.10.2012 13:30 Rudar (S) 6 : 0 OFK Homolje
28.10.2012 13:30 Zadrugar 7 : 1 Budućnost (A)
28.10.2012 13:30 Budućnost (V) 2 : 1 Radnički
28.10.2012 13:30 Dragoš 2 : 1 Mladost
28.10.2012 13:30 Omladinac (B) 1 : 1 Krilaš
28.10.2012 Vodice 2 : 4 Udarnik
28.10.2012 Bačinac 4 : 2 Proleter
28.10.2012 13:30 Jedinstvo 1 : 1 Kolarac
28.10.2012 13:30 SASK 9 : 1 Slavija
28.10.2012 13:30 Budućnost 4 : 0 Vučak
28.10.2012 13:30 Skobalj 3 : 0 Sloga
28.10.2012 13:30 Petrijevac 2 : 5 Ravni Gaj
28.10.2012 13:30 Podunavac 0 : 1 Badljevica
28.10.2012 13:30 7. Jul 0 : 2 Drugovac
28.10.2012 14:00 Crvena zvezda 4 : 1 Radnički
28.10.2012 14:00 Mladost 2 : 3 Sloga
28.10.2012 14:00 Omladinac 2 : 0 Grivac
28.10.2012 14:00 Bečevica 2 : 3 Pobeda
28.10.2012 14:00 BSK 0 : 3 Šumadija
28.10.2012 14:00 Mladost MG 5 : 3 Karađorđe
28.10.2012 14:00 ŽSK 4 : 2 Pobeda 1938
28.10.2012 13:30 Kopljari 4 : 0 B 2000
28.10.2012 13:30 Omladinac 1 : 3 Žabare
28.10.2012 13:30 Proleter 4 : 1 Radoje Domanović
28.10.2012 14:00 Sloga (K) 3 : 1 Velika Reka
28.10.2012 14:00 Jadar 1961 1 : 2 Borac (K)
28.10.2012 14:00 Jedinstvo (MZ) 5 : 0 Studenac
28.10.2012 14:00 Borac (L) 1 : 4 Gučevo
28.10.2012 14:00 Cerova 2 : 2 Stolice
28.10.2012 14:00 Hajduk 2 : 3 Sloga (LŠ)
28.10.2012 14:00 Mladost (B) 9 : 1 Cer
28.10.2012 14:00 Jedinstvo (Z) 2 : 0 Crnča
28.10.2012 14:00 Budućnost 2 : 1 Omladinac
28.10.2012 14:00 BMR Petlovača 1 : 5 Partizan
28.10.2012 14:00 Sloga 5 : 2 Napredak (BP)
28.10.2012 14:00 Sloboda 2 : 2 Proleter
28.10.2012 14:00 Premijer 3 : 0 Drina
28.10.2012 14:00 Napredak (MB) 1 : 3 Napredak (R)
28.10.2012 14:00 Duško 2 : 1 Torpedo 1924
28.10.2012 14:00 Sloga 3 : 3 Mrovska
28.10.2012 14:00 OFK Varna 3 : 3 Borac
28.10.2012 14:00 Mladost (Z) 3 : 0 Cerić
28.10.2012 14:00 OFK Jelen 1 : 1 Karađorđe
28.10.2012 14:00 Dumača 1 : 5 Pričinović
28.10.2012 14:00 Galeb 4 : 2 Vlašić
28.10.2012 14:00 Dobrava 1 : 0 Korman
28.10.2012 14:00 Rajac 2 : 1 Dučić
28.10.2012 14:00 Gornji Lajkovac 1 : 5 Borac
28.10.2012 14:00 Veliševac 0 : 3 Spartak 1924
28.10.2012 14:00 Toplica 1 : 1 Orao
28.10.2012 14:00 Komanice 2 : 1 Mladost
28.10.2012 14:00 Brgule 3 : 2 Crvena Jabuka
28.10.2012 14:00 Joševa 0 : 2 Čučuge
28.10.2012 14:00 Tvrdojevac 2 : 1 Jedinstvo
28.10.2012 14:00 OFK Paljuvi 3 : 1 Radnik
28.10.2012 14:00 Sloga 0 : 3 Kalenić
28.10.2012 14:00 OFK Stublenica 4 : 0 Vrelo
28.10.2012 14:00 Gunjevac 0 : 0 Omladinac
28.10.2012 14:00 Mladost (VK) 0 : 1 Mladost
28.10.2012 14:00 Polet 1 : 1 Junior Novo Naselje
28.10.2012 14:00 Lukavac 0 : 6 Gradac
28.10.2012 14:00 Mladi radnik 2 : 1 Zadrugar
28.10.2012 14:00 Iskra 3 : 1 Kotešica
28.10.2012 14:00 Milenko Pavlović 1 : 1 Kolubara 2
28.10.2012 14:00 Savinac 2 : 1 Luna Avijatičar
28.10.2012 14:00 Gorobilje 2 : 5 Ježevica
28.10.2012 14:00 Blagaja 2 : 0 Pobeda
28.10.2012 14:00 Lazarica 3 : 0 Trešnjica
28.10.2012 13:30 Glumač 3 : 3 Borac (O)
28.10.2012 13:30 Dobrinjac 2 : 0 Borac (SD)
28.10.2012 13:30 Napredak 5 : 1 Duškovci
28.10.2012 14:00 Provalija 3 : 0 Mladost
28.10.2012 14:00 Temac 2 : 0 Lokomotiva
28.10.2012 14:00 Mladost 1954 (DM) 1 : 3 Moravac 1948
28.10.2012 14:00 Stevan Nešticki 1 : 2 Vulkan 1936
28.10.2012 14:00 Sloga 0 : 6 Mladost (DK)
28.10.2012 14:00 Proleter 2 : 0 Sečanica
28.10.2012 14:00 Radnički 6 : 3 Polet
28.10.2012 14:00 Gornje Krajince 1 : 1 Kumarevo 65
28.10.2012 14:00 Veternica 1926 1 : 3 Lemind 1953
28.10.2012 14:00 Napredak 3 : 3 Medveđa
28.10.2012 14:00 OFK Tabane 1 : 0 Crni Vrh
28.10.2012 14:00 Šumadinac 0 : 1 Mladost
28.10.2012 14:00 Sloga 2 : 1 Javor
28.10.2012 14:00 BSK 2 : 1 Istok 63
28.10.2012 14:30 Mladi radnik 3 : 1 Vinogradar
28.10.2012 14:30 Borac 3 : 1 Sloga
28.10.2012 14:30 Beli Orlovi 2 : 2 Ušće
28.10.2012 14:00 Dvorane 0 : 3 OFK Ribare
28.10.2012 14:00 Mudrakovac 3 : 1 Kapidžija
28.10.2012 14:00 Belović 0 : 5 Kupci
28.10.2012 14:00 Dušan Ristić 1 : 2 Sloga
28.10.2012 14:00 Čitluk 1 : 0 Rasina
28.10.2012 14:00 Gornji Stepoš 5 : 1 Dedina
28.10.2012 14:00 13. April 3 : 0 Mačkovac
28.10.2012 13:30 Zrinjski 1932 1 : 2 Solid
28.10.2012 13:30 Bačka 1901 B 7 : 0 Đurđin
28.10.2012 13:30 Mala Bosna 2 : 0 Udarnik
28.10.2012 14:00 Mićunovo 2 : 1 Mladost
28.10.2012 14:00 Tomislavci 3 : 1 Eđšeg
28.10.2012 13:30 Jedinstvo 2 : 6 Šampion
28.10.2012 13:30 Tisa 1 : 1 Sloga
28.10.2012 13:30 Slavija 2 : 2 Graničar
28.10.2012 13:30 Hajduk 0 : 4 Olimpija
28.10.2012 14:00 Napredak 1 : 0 Polet
28.10.2012 14:00 Borac 2 : 3 ŽAK
28.10.2012 14:00 2. Oktobar 1 : 0 Vojvodina
28.10.2012 14:00 Olimpija 14 : 2 Progresul
28.10.2012 14:00 Bega 3 : 2 Omladinac
28.10.2012 14:00 Terekves 2 : 0 Proleter
28.10.2012 14:00 Roham 3 : 2 1.Oktobar
28.10.2012 14:00 Spartak 1 : 2 Jedinstvo Stević
28.10.2012 14:00 Unirea 1 : 5 Železničar
28.10.2012 14:00 Polet 1 : 2 Plavi Dunav
28.10.2012 14:00 Dolovo 6 : 0 Omladinac (D)
28.10.2012 14:00 Pobeda 2 : 2 Proleter
28.10.2012 14:00 Borac 0 : 1 Glogonj
28.10.2012 14:00 Omladinac (O) 0 : 1 Stari Tamiš
28.10.2012 14:00 Strela 1 : 1 BSK Bavanište
28.10.2012 14:00 Dunav 2 : 1 Hajduk
28.10.2012 14:00 Hajdučica 2 : 4 Budućnost (A)
28.10.2012 14:00 Borac (VS) 2 : 0 Ratar
28.10.2012 14:00 Vinogradar 1 : 0 Ševac
28.10.2012 14:00 Potporanj 0 : 0 Vitorul
28.10.2012 14:00 Karaš (Ј) 3 : 2 Borac (VG)
28.10.2012 14:00 Aleksa Šantić 3 : 0 Panonija
28.10.2012 14:00 Lipar 6 : 0 Jedinstvo (R)
28.10.2012 14:00 Dunav 0 : 0 Dinamo
28.10.2012 14:00 OFK Metalac 1 : 2 ŽAK
28.10.2012 14:00 OFK Odžaci 3 : 2 OFK Šikara
28.10.2012 14:00 Terekveš 4 : 1 Rastina 1918
28.10.2012 OFK Futog 2 : 1 Susek
28.10.2012 14:00 Vinogradar 5 : 0 OFK Sirig
28.10.2012 14:00 Bačka 7 : 2 Železničar
28.10.2012 Dinamo 4 : 0 Sremac
28.10.2012 Tatra 2 : 0 Borac
28.10.2012 Fruškogorac 3 : 2 Slavija
28.10.2012 Proleter 3 : 3 Bečej
28.10.2012 Napredak 0 : 1 Mladost Radost
28.10.2012 Budućnost 2 : 0 Mladost
28.10.2012 Iskra 8 : 1 Jedinstvo
28.10.2012 15:00 Miletić 4 : 1 Titel
28.10.2012 15:00 ŽSK 14 : 0 Sloga
28.10.2012 15:00 Hajduk (G) 0 : 0 Obilić
28.10.2012 15:00 Jedinstvo 2 : 2 Hajduk (Č)
28.10.2012 14:00 Vojvodina 3 : 0 Bački Hajduk
28.10.2012 14:00 Karađorđevo 0 : 1 Kulpin
28.10.2012 14:00 Budućnost 7 : 2 Bačka
28.10.2012 14:00 Krivanj 5 : 0 Maglić
28.10.2012 13:30 Graničar (G) 0 : 1 Podunavac
28.10.2012 13:30 Jedinstvo (R) 0 : 0 OFK Zeka Buljubaša
28.10.2012 13:30 Graničar (K) 2 : 0 Sloga
28.10.2012 13:30 Sloboda 2 : 1 Lovac
28.10.2012 13:30 Budućnost 3 : 0 Borac
28.10.2012 13:30 Dunav 2 : 0 Jedinstvo (P)
28.10.2012 13:30 Napredak (V) 0 : 1 Hrtkovci
28.10.2012 13:30 Napredak (P) 3 : 2 Železničar
28.10.2012 14:00 Budućnost 6 : 1 Barajevo
28.10.2012 14:00 Mladost (B) 0 : 0 OFK Burovo
28.10.2012 14:00 TEK Sloga 3 : 1 Beljina
28.10.2012 14:00 Mladost 1 : 0 Rabrovac
28.10.2012 14:00 Ivanča 2 : 1 Podunavac
28.10.2012 14:00 OFK Leštane 4 : 0 Popović
28.10.2012 14:00 Velika Krsna 2 : 1 Radnički PDM
28.10.2012 10:00 Torlak 3 : 0 Sindjelić
28.10.2012 14:00 Institut 5 : 1 Borac
28.10.2012 14:00 Rušanj 2 : 1 Napredak
28.10.2012 14:00 Banja 3 : 2 Šumadinac
28.10.2012 14:00 Crvenka 5 : 1 Dunav
28.10.2012 14:00 Koprijan 6 : 2 Dobrič
28.10.2012 14:00 Mladost 1 : 2 Aleksandrovo
28.10.2012 14:00 Baličevac 1 : 2 Naisus
28.10.2012 14:00 Padina 3 : 4 Jastrebac
28.10.2012 14:00 NS Tatko 2 : 1 Sloga
28.10.2012 14:00 Rtkovo 3 : 3 Napredak
28.10.2012 14:00 Egeta 2 : 6 Koča Andjelković
28.10.2012 14:00 Kladušnica 6 : 3 Omladinac
28.10.2012 11:00 Mala Vrbica 1958 6 : 0 Pontes
28.10.2012 14:00 Potisje 4 : 0 Lehel
28.10.2012 14:00 ŽFK Banat 1 : 1 Radnički Ratar
28.10.2012 14:00 MSK 1 : 2 OFK Klek
28.10.2012 14:00 Omladinac 2 : 3 Proleter 2006
28.10.2012 14:00 Mladost 1 : 1 Naftagas
28.10.2012 14:00 IMT 1 : 4 Nacional
28.10.2012 14:00 Kosovo 6 : 0 Malinik
28.10.2012 14:30 Toplica 3 : 1 Doljevac
28.10.2012 14:30 Mekiš 5 : 0 Moravac
28.10.2012 14:30 Knežica 4 : 2 Pobeda
28.10.2012 15:00 Vukašinovac 0 : 3 Gredetin
28.10.2012 15:00 Kraljevo 2 : 2 Jedinstvo
28.10.2012 15:00 Napredak 2012 4 : 2 Draževac
28.10.2012 15:00 Feniks 2012 0 : 1 Mladi Radnik
28.10.2012 15:00 Tempo 2 : 0 Pobeda 1976
28.10.2012 15:00 Sloga 2 : 0 Ratar
28.10.2012 14:30 Graničar 2 : 2 OFK Tamnič
28.10.2012 14:30 Kovilovo 1 : 2 Slatina
28.10.2012 11:00 Čubra 3 : 0 Ratar
28.10.2012 11:00 Miloševo 4 : 3 Vidrovac
28.10.2012 14:30 Samarinovac 4 : 0 Mladost
28.10.2012 14:30 Smedovac 1 : 1 Deli Jovan
28.10.2012 14:30 Urovica 0 : 2 Polet
28.10.2012 14:00 Jovo Kursula 1 : 2 Zgodačica
28.10.2012 14:00 Popovići 1 : 0 Miločajac
28.10.2012 14:00 Borac 1 : 2 Mladost 1925
28.10.2012 14:00 Jedinstvo 2 : 1 Proleter
28.10.2012 14:00 Trmbas 0 : 3 Đuriselac
28.10.2012 14:00 Velika Sugubina 3 : 2 Zastava
28.10.2012 14:00 Divostin 0 : 4 Studenac
28.10.2012 13:30 Sopot 5 : 2 Dunav
28.10.2012 13:30 Stig 4 : 1 Sloga (D)
28.10.2012 13:30 Vojvoda Milenko 2 : 0 Dizel
28.10.2012 13:30 Proleter 0 : 2 Mlava
28.10.2012 13:30 Sloga (L) 5 : 0 Napredak (N)
28.10.2012 13:30 Metalac 0 : 0 Pobeda
28.10.2012 14:00 Kurjače 3 : 3 Barič
28.10.2012 14:00 Ram 0 : 6 Sloga TOP
28.10.2012 14:00 Polet 2 : 1 Električar
28.10.2012 14:00 Kumane 0 : 0 Carevac
28.10.2012 14:00 Radnički 3 : 1 Žika Marković Uča
28.10.2012 13:30 Udarnik 2 : 1 Pomoravlje
28.10.2012 13:30 Jedinstvo 1 : 2 Budućnost
28.10.2012 13:30 Napredak 1 : 0 BSK
28.10.2012 13:30 Omladinac 4 : 0 Sloga
28.10.2012 13:30 Mladost 6 : 1 Proleter
28.10.2012 14:00 Sloga 3 : 1 Polet
28.10.2012 14:00 Mladost (B) 3 : 1 Jelav
28.10.2012 14:00 Milan Orlić 3 : 2 Mladost (L)
28.10.2012 11:00 POFK Letnjikovac 1 : 3 Budućnost
28.10.2012 11:00 Sloga 1 : 0 Zadrugar
28.10.2012 11:00 Jedinstvo 4 : 0 Bojić
28.10.2012 11:00 Zablaće 2 : 2 Rankovac
28.10.2012 11:00 Volujac 5 : 0 Sava
28.10.2012 11:00 Žabar 2 : 3 Dušan Silni
28.10.2012 11:00 Mladost 2011 3 : 5 Mladost (SV)
28.10.2012 11:00 Polet 0 : 3 Sloga 1949 .Mat.
28.10.2012 11:00 Petrovac 74 1 : 0 Dragojevac
28.10.2012 11:00 Hajduk 1 : 0 Tresnjevka
28.10.2012 14:00 Mladost 1 : 0 Sloga .R.
28.10.2012 14:00 Sloga Trgosped .M. 0 : 3 Krnule 09
28.10.2012 14:00 Bobovik Skupljen 2 : 3 Torpedo
28.10.2012 11:00 Dokmir 1 : 3 Pambukovica
28.10.2012 Vukona 6 : 1 Sloga
28.10.2012 10:00 Jašunja 1 : 4 Turekovac
28.10.2012 11:00 Real 1 : 0 Nomanica
28.10.2012 14:00 Bratstvo 0 : 2 Brza
28.10.2012 14:00 Resava 0 : 5 Rudar
28.10.2012 14:00 Beljanica 7 : 0 OFK Dvorište
28.10.2012 14:00 Resavac 1 : 2 Sindjelic
28.10.2012 14:00 Bresje 0 : 3 Jedinstvo
28.10.2012 14:00 Partizan (G) 1 : 1 Morava
28.10.2012 14:00 Partizan (M) 2 : 2 Sloboda
28.10.2012 14:00 Napredak 0 : 0 Juhor
28.10.2012 14:00 Ribnik 3 : 1 Lipar
28.10.2012 11:00 Pasjak 3 : 0 Gaglovo
28.10.2012 14:00 Modrica 4 : 1 Zdravinje
28.10.2012 14:00 Drugari 3 : 4 Bukovica
28.10.2012 14:00 Štitari 2 : 3 Rasinac
28.10.2012 14:00 Polet (Š) 6 : 0 Jablanica
28.10.2012 14:00 Lipovac 1 : 2 Grkljane
28.10.2012 14:00 Sebečevac 2 : 1 Polet (K)
28.10.2012 14:00 Vojvodina 5 : 0 Barice
28.10.2012 14:00 Graničar 4 : 3 Lokve
28.10.2012 14:00 Sloga 3 : 0 Solunac
28.10.2012 14:00 Janošik 3 : 0 Naša Krajina
28.10.2012 14:00 Vladimirovac 3 : 0 Gaj
28.10.2012 13:00 Mitros 3 : 1 Borac (R)
28.10.2012 13:00 Hajduk 4 : 0 Noćaj
28.10.2012 13:00 Sloga (Z) 2 : 0 Sloga (Č)
28.10.2012 13:00 Fruškogorac 0 : 1 Sremac
28.10.2012 13:00 OFK Bosut 1 : 0 Borac (VR)
28.10.2012 13:00 Mladost 2 : 0 Sloga
28.10.2012 13:00 Napredak 2 : 0 OFK Kraljevci
28.10.2012 13:00 Fruška Gora 2 : 0 Fruškogorac
28.10.2012 13:00 Sremac 0 : 3 PSK Putinci
28.10.2012 13:00 Borac 4 : 2 Krušedol
28.10.2012 14:00 ČSK Čortanovci 4 : 1 Sloga
28.10.2012 14:00 Polet 0 : 1 Borac (S)
28.10.2012 14:00 Fruškogorac 4 : 0 Borac (J)
28.10.2012 14:00 OFK Bikić 1 : 1 Sinđelić
28.10.2012 14:00 Bratstvo 3 : 3 Omladinac (B)
28.10.2012 14:00 Omladinac (M) 2 : 2 Fruškogorac
28.10.2012 14:00 Graničar 4 : 0 OFK Bačinci
28.10.2012 14:00 Jednota 2 : 1 Jedinstvo (M)
28.10.2012 14:00 Sremac 1 : 4 OFK Bingula
28.10.2012 14:00 Jedinstvo (Lj) 5 : 0 Borac
28.10.2012 14:00 OFK Radnički 0 : 2 Budućnost
28.10.2012 14:00 Šumadinac 3 : 2 Polet
28.10.2012 14:00 Proleter 2 : 2 Mladost
28.10.2012 14:00 Bistrica 1 : 1 Sloga
28.10.2012 14:00 Mladi Borac 3 : 0 Sloboda
28.10.2012 14:00 Posavina 1 : 0 Vukićevica
28.10.2012 14:00 Omladinac 3 : 0 Zadrugar
28.10.2012 14:00 Jedinstvo 8 : 1 Urovci
28.10.2012 14:00 Poljane 0 : 2 Belo Polje
28.10.2012 14:00 Skela 0 : 2 Trstenica
28.10.2012 10:00 Mladi proleter 1 : 3 BSK 2012
28.10.2012 10:00 Sparta 1 : 3 Olimpija
28.10.2012 14:00 OFK Petrovčić 1 : 0 GAK
28.10.2012 14:00 Pobednik 0 : 3 Novi Beograd
28.10.2012 14:00 Borac 2 : 2 Kozara
28.10.2012 14:00 BUSK 1 : 1 Busije
28.10.2012 11:00 Stojan Lazarac 2 : 0 Radnik
28.10.2012 Kusovac 1 : 1 Kotlenik (G)
28.10.2012 Mladost 1 : 4 Jedinstvo
28.10.2012 15:00 Kotlenik (L) 5 : 0 Polet (LJ)
28.10.2012 14:00 Bratstvo 2 : 1 Krasava
28.10.2012 14:00 Napredak 3 : 0 Kosmajac
28.10.2012 14:00 Sloga 0 : 2 Borac
28.10.2012 14:00 OFK Student 2 : 2 Markovac
28.10.2012 14:00 Omladinac 2 : 1 Senaja
28.10.2012 14:00 Dedinje 0 : 6 Vlaska
28.10.2012 15:00 Budućnost 2 : 2 Mladost (R)
28.10.2012 15:00 Šumadija 3 : 1 Radnicki
28.10.2012 15:00 Radnik 2 : 1 Polet
28.10.2012 15:00 Hajduk 4 : 0 Mladost (GM)
28.10.2012 15:00 Napredak 4 : 0 Popovac
28.10.2012 15:00 Heroj 2 : 1 Jedinstvo
28.10.2012 Badnjevac 2 : 1 Meteor
28.10.2012 Mladost 0 : 0 Sinđelić
28.10.2012 Grabovica 5 : 3 Lonjin
28.10.2012 Čobanče 1 : 4 Mladost
28.10.2012 14:30 Vražogrnci 2 : 3 Rubin
28.10.2012 14:30 Garevina 2 : 3 Mladi Gorani
28.10.2012 14:30 Obilić 2 : 1 Mladost (G)
28.10.2012 14:00 OFK Borac 3 : 0 Mladost Gaj 2011
28.10.2012 14:00 Veliki Borak 3 : 1 Lisović 1977
28.10.2012 14:00 Dimitrije Tucovic 1 : 2 Mladost
28.10.2012 14:00 Sloga 0 : 0 Pobeda
28.10.2012 14:00 Duboko 1 : 0 Baljevac
28.10.2012 14:00 Partizan Draževac 2 : 1 Proleter
28.10.2012 14:00 Crvena Zastava 1 : 2 Polet Grabovac
28.10.2012 14:00 Borac 1 : 2 Ljubinić
28.10.2012 13:00 LASK Crvena zvezda 15 : 0 Nives
28.10.2012 13:30 Šabac 1 : 1 Lemind Lavice
28.10.2012 14:00 Kikinda 0 : 4 Pančevo
28.10.2012 14:30 Radnički 1919 0 : 6 Kalemegdan
28.10.2012 14:30 Slatke male 8 : 1 Bukovička Banja
28.10.2012 11:00 Timok 1 : 2 Napredak
28.10.2012 11:00 Radnički (N) 3 : 2 Žitoradja
28.10.2012 11:00 Metalac (GM) 3 : 2 Sloga
28.10.2012 14:00 FAP 1 : 1 Goč
28.10.2012 11:30 Glavaš 3 : 0 Šumadija
28.10.2012 10:00 Polet 0 : 7 Radnički (K)
28.10.2012 10:00 Vršac 2 : 1 C.zvezda
28.10.2012 Karađorđe 3 : 0 Sloga (L)
28.10.2012 12:00 Morava 2 : 4 Šumadija
28.10.2012 Rudar 3 : 1 Mladi radnik (P)
28.10.2012 13:30 Jedinstvo 1 : 0 Loznica
28.10.2012 13:30 Radnicki 5 : 1 Radjevac
28.10.2012 13:30 Budućnost 2 : 0 Jedinstvo
28.10.2012 12:00 Proleter 2006 2 : 1 ČSK Pivara
28.10.2012 12:00 Bačka Topola 2 : 1 Radnički (S)
28.10.2012 12:00 Hajduk 1 : 0 Banat
28.10.2012 12:00 Spartak ZV 4 : 1 Inđija
28.10.2012 12:00 Crvenka 0 : 3 Bačka 1901
28.10.2012 11:30 Tavankut 3 : 1 Vinogradar
28.10.2012 11:30 Proleter 0 : 1 Njegoš
28.10.2012 11:30 Čoka 1 : 2 Preporod
28.10.2012 11:30 Bačka (P) 0 : 2 Bajša
28.10.2012 10:00 Radnički 6 : 7 Palić
28.10.2012 10:00 Morava 0 : 2 AF Duljaj
28.10.2012 Rudar 1 : 0 Badnjevac
28.10.2012 13:30 FAP 2 : 1 Čačak 94
28.10.2012 13:30 Novi Pazar 3 : 1 Sušica
28.10.2012 13:30 Javor 3 : 0 Metalac (K)
28.10.2012 12:00 Železničar 10 : 0 Kolonija
28.10.2012 12:00 Radnički 0 : 0 Jedinstvo
28.10.2012 12:00 Budućnost 0 : 1 Šabac
28.10.2012 12:00 Partizan 12 : 0 Savacijum
28.10.2012 10:00 Proleter 2006 3 : 1 ČSK Pivara
28.10.2012 10:00 Bačka Topola 2 : 0 Radnički (S)
28.10.2012 10:00 Hajduk 2 : 0 Banat
28.10.2012 10:00 Spartak ZV 5 : 0 Inđija
28.10.2012 10:00 Crvenka 0 : 3 Bačka 1901
28.10.2012 Osipaonica 3 : 1 Mladi radnik
28.10.2012 13:00 Bresje-Superior 2 : 10 Mladi borac
28.10.2012 09:30 Glavaš 0 : 5 Šumadija
28.10.2012 10:00 GFK Jasenica 1911 2 : 2 Pinkum
28.10.2012 10:00 Panter 0 : 3 Šumadija
28.10.2012 09:00 Sloga (D) 1 : 5 Arsenal
28.10.2012 09:00 Borac 3 : 5 Šumadija 1903 II
28.10.2012 10:00 Radnički 1 : 2 Spartak
28.10.2012 10:00 Budućnost 3 : 0 Šabac
28.10.2012 10:00 Osecina 0 : 3 Železničar
28.10.2012 11:00 Granit 0 : 12 OFK Ras
28.10.2012 11:00 Rudar (B) 2 : 8 Kosmet
28.10.2012 11:00 OFK Lešak 7 : 3 Granit
28.10.2012 11:00 OFK Ras 1 : 1 OFK Vlada Dimitrijević
28.10.2012 11:00 Tutin 1 : 4 Jošanica
28.10.2012 09:30 Subotica '00 5 : 0 AFK
28.10.2012 10:00 Dribling 2 : 3 Senta
28.10.2012 10:00 Duljaj 2 : 1 Šumadija
28.10.2012 10:00 Feniks 4 : 3 Karađorđe (T)
28.10.2012 10:00 Sušica 0 : 12 Radnicki 1923 I
28.10.2012 15:00 Rudar 0 : 3 Obilić
28.10.2012 16:00 Rudar 2 : 1 Obilić

Košarka

28.10.2012 17:00 Cedevita 67 : 83 Zadar
28.10.2012 19:00 Partizan mts 91 : 80 Radnički
28.10.2012 12:30 Mega Vizura 91 : 75 Smederevo 1953
28.10.2012 18:00 Radnički 74 : 75 Morava
28.10.2012 19:00 Ub 67 : 80 Šabac
28.10.2012 19:00 Bane 73 : 89 Starinski
28.10.2012 16:00 Korićani 86 : 64 Sloga (PM)
28.10.2012 19:00 Požarevac 86 : 75 Trepča
28.10.2012 17:00 Župa 78 : 100 Ušće
28.10.2012 15:00 Paraćin 65 : 42 Actavis academy
28.10.2012 15:00 Gimnazijalac Partizan 72 : 41 Bor
28.10.2012 15:00 Palanka 2012 127 : 72 Kraljevo

Odbojka

28.10.2012 18:30 Crvena Zvezda 3 : 0 Mladi radnik
28.10.2012 17:00 Železničar 0 : 3 Radnički Credy banka
28.10.2012 17:00 Topličanin 0 : 3 Dunav Volley
28.10.2012 16:00 Antena 3 : 1 Partizan
28.10.2012 16:00 Priboj 0 : 3 Lučani
28.10.2012 18:30 Desetka 3 : 2 Radan
28.10.2012 15:00 Toplički Vitezovi 1 : 3 Mladost
28.10.2012 17:00 Jedinstvo 2 : 3 Šumadija
28.10.2012 14:00 Loznica 3 : 2 Rudar
28.10.2012 17:00 Obrenovac 1 : 3 VGSK
28.10.2012 12:00 Radnički 2 3 : 1 Zaslon
28.10.2012 19:00 NIS Spartak 3 : 0 Varadin
28.10.2012 19:00 Vojvodina 2 : 3 Takovo Zvezda Helios
28.10.2012 18:00 MD Zrenjanin 0 : 3 Futog
28.10.2012 12:00 Sloboda S 2 : 3 Zlatibor
28.10.2012 17:00 Trstenik 1 : 3 Libero ČA
28.10.2012 12:00 Sjenica 0 : 3 Arilje
28.10.2012 17:00 Zlatar 3 : 1 Stars
28.10.2012 15:00 Ribnica 3 : 2 Valjevo
28.10.2012 17:00 Dunav 0 : 3 Ruma
28.10.2012 16:00 Mladost 3 : 0 Omladinac
28.10.2012 13:00 Jagodina 3 : 0 Pirot

Rukomet

28.10.2012 18:00 Nova Pazova 25 : 28 ŽSK
28.10.2012 20:00 Radnički 1951 31 : 24 Dubočica 54
28.10.2012 19:30 Topličanin 25 : 29 Žitorađa
28.10.2012 19:00 Jagodina 26 : 26 Planinka
28.10.2012 20:00 Primus Car Dušan 25 : 29 Obilić
28.10.2012 18:30 Novi Beograd 34 : 30 Požarevac
28.10.2012 18:00 Sportski Centar Voždovac 2012 32 : 28 Radnički
28.10.2012 16:30 Sindjelić 30 : 25 Mladost Palanački Kiseljak
28.10.2012 20:30 Radnički 2 46 : 27 Bane
28.10.2012 17:00 Morava 38 : 32 Progres
28.10.2012 21:00 Železničar 33 : 28 Sloga
28.10.2012 19:00 Kolubara 2 30 : 32 Udarnik
28.10.2012 19:00 Jedinstvo 20 : 28 Studentski grad
28.10.2012 14:30 Čukarički 31 : 33 Rudar 2
28.10.2012 14:00 Kosmaj 25 : 23 Ub
28.10.2012 18:00 Knjaz Miloš 25 : 28 Radnički (K)
28.10.2012 16:00 Junior 29 : 21 Medicinar
28.10.2012 18:00 Loznica grad 26 : 29 Radnički
28.10.2012 17:00 Metalac AD 24 : 25 Metalac
28.10.2012 14:30 Voždovac 27 : 29 ORK Beograd
28.10.2012 17:00 RTB Bor 28 : 36 Crveni krst

Futsal

28.10.2012 18:00 Užice 8 : 4 Bajina Bašta
28.10.2012 19:30 Krčagovo 7 : 1 Mašinac
28.10.2012 21:00 RB-Radio 014 8 : 3 Kosjerić