Crvena zvezda
0 0 pre 7 godina
1 komentara
N. Marinković
U jednoj veoma uzbudljivoj utakmici Vučkovica je uspela da dodje do prve pobede u šampionatu,golovima mladogNovice Novičića. Dok se još rasplamsavala borba iz jednog dobro organizovanog napada Novica je uspeo da postigne gol rezantnim udarcem sa 13-14 metara.Posle vodećeg gola Borač je imao 3-4 stopostotno šanse koje nije uspeo da iskoristi.Tako da se na poluvreme otišlo sa rezultatom 1-0.Početak drugog poluvremena doneo je pritisak gostujuće ekipe,koji je krunisan pogotkom u 66 minutu.Kada se činilo da će Borač uspeti da preokrene rezultat,Vuckovci su posle jednog napada došli do drugog gola u 80' i do kraja znalački sačuvali minimalnu prednost.Suđenje sudijske trojke predvodjene Bojanom Jolović odlično bez ijedne greške.