Napredak
0 0 pre 7 godina
1 komentara
Tanker
Odlicna utakmica pravi derbi 7 kola OFL Pozega u prvih 15 minuta nista zapazeno se nije desavalo a onda negde u 20 minutu kontra domacina i sjajan sut centafora domacih ali lopta se odbija od stative pravo u golmana sledeci 25 minuta lepe sanse na obe strane ali se na poluvreme otislo sa 0:0. drugo poluvreme je pocelo dobrim napadima gosti i u 50 minutu gosti stizu do prednosti 0-1 domaci pritisli goste narednih 10 minuta i jedan napad gostiju na centarsut lopta pogadja domaceg igraca u sesnaest metara glavni sudja pokazuje na belu tacku.Igrac gostiju se namesta suta u levu stranu gola,ali maestralni golmana domacih skida mu penal ostalih pola sata domaci se obrusili na gol gostiju od cega i sansa u 85 minutu kada sa pet metara domaci igrac glavom pogadja direktno u golmana domaci jos jace napali goste ali se rezultat nije menjao. U sledecem kolu Gorobilje ide Avijaticaru dok Lus ide Glumcu