PLS: Dinamo - Teleoptik 2:1

29.05.2010 M.Markovic

U 32.kolu Prve lige Srbije Dinamo je dočekao zemunski Teleoptik na stadionu Yumca pred oko 2000 gledalaca. 3 nova boda koja su veoma važna, Dinamo je osvojio posle pobede od 2-1, na poluvremenu 2-1. Strelac za Dinamo je bio Dejan Osmanović, prvi pogodak postigao je iz kaznenog udarca nako igranja rukom jednog igrača iz odbrane gostiju. Izjednačenje je doneo Nenad Marinković nakon lepog kontra napada i još lepšeg završetka akcije. Dinamo je stvarao mnogo šansi ali je fantastičan na golu Teleoptika bio Ristić koji je svakako poneo epitet igrača utakmice. Drugi pogodak postigao je opet Osmanović udarcem sa 16 m kada je Ristić ostao nemoćan. U prvom poluvremenu je Dinamo bio mnogo bolji i možda je trebao da vodi i sa većom razlikom, medjutim u drugom poluvremenu je Teleoptik dominirao, držao loptu u svom posedu u većem delu drugog poluvremena i propustio nekoliko šansi za izjednačenje. Na kraju uvek objektivna vranjska publika je aplauzom pozdravila kako domaće tako i gostujuće igrače, vredna 3 boda a Dinamo u sredu putuje u Apatin protiv poslednjeplasirane Mladosti i pobeda će biti imperativ.