Vinča
1 0 pre 6 godina
Nemanja87 je ovo ocenio zelenim kartonom
RADISA-Darosava
Lider na tabeli sigurnim korakom grabi ka sampionskoj tituli.Ekipa Borca je dozivela ubedljiv poraz rezultatom 7:0,poluvreme 3:0.Na stadionu kraj "Pestana"lakse nego sto se ocekivalo domaci tim je upisao tri nova boda.Pred oko 50 gledalaca vidjena je solidna fudbalska predstava.Vec u 3.minutu precizno je ciljao Nikolic sa nekih 22.metra.Potom sledi period mirne igre,domacin diktira ritam,ali se gosti umesno brane.U 33.minutu odlicno je naciljao gornji levi ugao Radic,sa distance je sutirao,udaljen 20.metara, za sigurno vodjstvo.U finisu prvog dela opravdano je sudija Dusan Stanojevic iz Race pokazao na belu tacku.Siguran je bio kapiten Tolic,igrao se 42.minut.U nastavku susreta prava goleada domacih igraca.Najpre je mladjani Markovic ubacio loptu u mrezu za 4:0,igrao se 48.minut. Samo nesto vise od jednog minuta je proslo,a novi pogodak u mrezi Borca,Sada je strelac rezervista Mitrovic.Gosti su potpuno pali,i kao da su jedva cekali da se utakmica zavrsi.No tako nisu mislili domaci igraci.I drugi rezervista u redovima domacih Uros Tomasevic postize lep pogodak posle brze kontre.Mat u dva poteza.Tomasevic je dobio loptu na nekih 40.metara,krenuo je sam ga golu,i kada je dosao na nekih 20.metara precizno je pogodio desni donji ugao vratara Milosevica.Tacku je stavio mladi Markovic u 72.minutu,greska gostujucih odbranbenih igraca,lopta je dosla do mladjanog igraca koji ulazi u kazneni prostor i iskosa s desne strane salje loptu u mrezu.Utakmica protekla u fer i sportskom nadmetanju,tako da sudija nije imao tezak zadatak.Teren odlicno pripremljen. Ekipe su igrale u sledecim sastavima - Partizan 1945 : Pajevic, Ivanovic, A.Arsenijevic, Tesic, Milosevic, Nikolic /od 46. U.Tomasevic /, Tolic /kap./, Vojinovic /od 46. Mitrovic / ,Sasa Jovanovic, M.Markovic , Radic. Borac : Milosevic, Matic, Todosijevic, Culafic, Pavlovic / kap. /,Stanojevic, Milovanovic,Nedeljkovic, Ostojic. Sudije: Stanojevic Dusan /Raca/,Radunovic Srecko /Raca/, Aleksic Milica /Zabare/ Delegat : Vesic Nikola / Zagorica/