Plana
0 0 pre 6 godina
2 komentara
Plana
Plana Velika Plana Strelci: Dušan Golubović (p), Stevan Milićević 2 gola, Stefan Živanović PRVO POLUVREME: Posle dobro ubačene lopte u prostoru ka Živanoviću, biva oboren u kazneni prostor i dosudjen je penal. Precizan sa bele tačke Golubović. Posle kratkih dodavanja po levoj strani, lopta dolazi do Golubovića koji šalje loptu u prostoru ka Milićeviću koji je umakao štoperima gostujuće ekipe, šutira u desnom uglu pored golmana i pogadja za 2:0. DRUGO POLUVREME: Posle dobrog prodora ka sredini Momčilović šalje pas u prostor ka Živanoviću koji prima loptu, vara svog čuvara i pogadja za 3:0. Posle gužve po levoj strani, loptu upućuje Obradović u šesnestercu i u gužvi lopta na drugoj stativi dolazi do Milićevića kojem nije bilo teško da savlada i ubaci loptu u gol za 4:0. KRAJ UTAKMICE.
pre 6 godina 0 · 0
Plana
Velika Plana Strelci: Dušan Golubović (p), Stevan Milićević 2 gola, Stefan Živanović PRVO POLUVREME: Posle dobro ubačene lopte u prostoru ka Živanoviću, biva oboren u kazneni prostor i dosudjen je penal. Precizan sa bele tačke Golubović. Posle kratkih dodavanja po levoj strani, lopta dolazi do Golubovića koji šalje loptu u prostoru ka Milićeviću koji je umakao štoperima gostujuće ekipe, šutira u desnom uglu pored golmana i pogadja za 2:0. DRUGO POLUVREME: Posle dobrog prodora ka sredini Momčilović šalje pas u prostor ka Živanoviću koji prima loptu, vara svog čuvara i pogadja za 3:0. Posle gužve po levoj strani, loptu upućuje Obradović u šesnestercu i u gužvi lopta na drugoj stativi dolazi do Milićevića kojem nije bilo teško da savlada i ubaci u loptu za 4:0. KRAJ UTAKMICE.