XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 638 utakmica za dan
Nedelja, 2 Oktobar 2011

Fudbal

02.10.2011 15:30 Javor 0 : 0 OFK Beograd
02.10.2011 15:30 Srem 2 : 2 Mladenovac
02.10.2011 15:30 Proleter 1 : 0 Sinđelić
02.10.2011 15:30 Sloboda (Č) 0 : 1 Partizan (BB)
02.10.2011 11:00 Polet (Lj) 0 : 2 Rudar
02.10.2011 15:30 Železničar 1 : 0 Mačva
02.10.2011 15:30 Timok 0 : 1 Radnički (S)
02.10.2011 11:00 Car Konstantin 1 : 2 Žitorađa
02.10.2011 15:30 Kopaonik 2 : 0 Radnički (P)
02.10.2011 15:30 Dinamo 1 : 2 Svrljig
02.10.2011 15:30 Radnik 3 : 2 Vlasina
02.10.2011 15:30 Borac (B) 1 : 1 Trgovački (J)
02.10.2011 15:30 Dunav 1 : 0 Sloga (T)
02.10.2011 15:30 Dolina 3 : 2 Senta
02.10.2011 15:00 Kovačevac 0 : 4 Žarkovo
02.10.2011 15:00 Radnički (O) 3 : 2 Sopot
02.10.2011 15:00 Srem (J) 1 : 1 Voždovac
02.10.2011 11:00 Hajduk 1 : 0 Dorćol
02.10.2011 10:00 Sindjelić 4 : 1 Beograd
02.10.2011 15:00 BASK 1 : 0 Balkan Mirijevo
02.10.2011 15:00 PKB 1 : 0 Zemun
02.10.2011 15:30 Prijevor 3 : 1 Sloboda (G)
02.10.2011 11:00 Šumadija 1903 2 : 1 Partizan
02.10.2011 15:30 Tutin 1 : 1 Bane
02.10.2011 15:30 Zvižd 6 : 0 Homoljac
02.10.2011 15:30 Borac (Ž) 4 : 3 Borac (VL)
02.10.2011 15:30 Mladi radnik 0 : 1 Crvena zvezda
02.10.2011 15:30 Sloga (D) 1 : 0 Šumadinac
02.10.2011 15:30 Obilić 1 : 0 Gruža
02.10.2011 11:00 Železničar 1 : 1 Vrbovac
02.10.2011 15:30 Miloš Pocerac 0 : 1 Zadrugar
02.10.2011 15:30 Zlatibor 0 : 1 Budućnost
02.10.2011 15:30 Zlatar 3 : 0 Polimlje
02.10.2011 15:30 Moravica 2 : 2 Rudar Alpos
02.10.2011 15:30 Omladinac 3 : 2 Sloga (L)
02.10.2011 15:30 Moravac Orion (M) 2 : 0 Zloćudovo
02.10.2011 15:30 Zaplanjac 2 : 0 Pukovac
02.10.2011 15:30 Slatina 1 : 3 Rembas
02.10.2011 15:30 Majdanpek 1 : 3 Morava (Ć)
02.10.2011 15:30 Župa 1 : 1 Kablovi
02.10.2011 15:30 Jedinstvo (P) 7 : 0 FUD
02.10.2011 15:30 Napredak 0 : 1 Juhor
02.10.2011 15:30 Bačka (P) 1 : 3 Bačka 1901
02.10.2011 15:30 Radnički (Z) 2 : 1 Vojvodina
02.10.2011 15:30 Radnički (B) 2 : 0 Sloboda
02.10.2011 15:30 Mladost (T) 0 : 0 Budućnost (M)
02.10.2011 15:30 Index 1 : 0 Crvena Zvezda
02.10.2011 15:30 Jedinstvo (SP) 1 : 0 Jugović
02.10.2011 10:00 Grafičar 1 : 1 Posavac Tišma
02.10.2011 15:00 Bulbulderac 1 : 0 Resnik
02.10.2011 10:00 Radnički (R) 2 : 0 Budućnost (D)
02.10.2011 15:30 Polet (R) 3 : 2 Goč
02.10.2011 15:30 Ribnica (J) 1 : 1 Braća Vuković
02.10.2011 15:30 Budućnost 1 : 4 Karađorđe
02.10.2011 15:30 Morava (S) 2 : 0 Radnik
02.10.2011 15:30 Borac (V) 2 : 0 Radnički
02.10.2011 15:30 Mataruge 4 : 1 Ibar
02.10.2011 15:00 Sušica 5 : 1 Šumadija
02.10.2011 15:00 Vinogradi DB 1 : 0 Budućnost
02.10.2011 15:00 Jedinstvo 1 : 0 Jadran
02.10.2011 15:00 Kolonija 1 : 1 Erdoglija 1931
02.10.2011 15:00 Sloga L 1 : 3 Maršić
02.10.2011 15:00 Sloga D 3 : 0 Šumadinac
02.10.2011 15:30 Omladinac 3 : 1 Šumadija
02.10.2011 15:30 Prilike 0 : 0 Mladost
02.10.2011 15:30 Jedinstvo (GG) 1 : 3 Dragačevo
02.10.2011 15:30 Rudar 0 : 1 Brezak
02.10.2011 15:30 Spartak 1 : 0 Jedinstvo (K)
02.10.2011 15:30 Donja Vrbava 5 : 1 Morava
02.10.2011 15:30 Napredak 1 : 1 Ovčar
02.10.2011 15:30 Banja 2 : 2 Šumadija
02.10.2011 15:30 Borac 0 : 0 Šumadinac (S)
02.10.2011 15:30 Aranđelovac 5 : 1 Partizan
02.10.2011 15:30 Junkovac 4 : 2 Sloga
02.10.2011 15:30 Bokanja 3 : 1 Beli orlovi
02.10.2011 Cerovac 2 : 0 Omladinac
02.10.2011 Radnik 1 : 2 Šumadinac
02.10.2011 Bresje Superior 0 : 1 Napredak
02.10.2011 Sloboda 1 : 1 Osipaonica
02.10.2011 Borac 1 : 1 Jedinstvo
02.10.2011 Sloga 2 : 0 Glavaš
02.10.2011 15:30 Dragoš 1 : 4 VGSK
02.10.2011 15:30 Crni Vrh 3 : 1 Integral
02.10.2011 15:30 Sloga B 2 : 1 Sloga K
02.10.2011 15:30 Omladinac 2 : 0 Mladost
02.10.2011 15:30 Železničar 2 : 1 Mlava
02.10.2011 15:30 Petar Dobrnjac 3 : 1 Mladi Borac
02.10.2011 15:30 Beli Orao 1 : 1 Šapine
02.10.2011 15:00 Hajduk Stanko 3 : 0 Mladost (DD)
02.10.2011 15:00 Radjevac 2 : 0 Antimon
02.10.2011 15:00 Lipolist 0 : 3 Mladost (P)
02.10.2011 15:00 Gučevo 1 : 0 Jedinstvo
02.10.2011 15:00 Napredak 4 : 0 Sloga
02.10.2011 15:30 Brežđe 2 : 5 Rubribreza
02.10.2011 15:30 Milenko Pavlović 2 : 0 Tulari
02.10.2011 15:30 Sovljak 1 : 2 OFK Divci
02.10.2011 15:00 Sečica 0 : 2 Crnokosa
02.10.2011 15:00 Jedinstvo 0 : 1 Perućac
02.10.2011 15:00 Bioska 1 : 4 Železničar
02.10.2011 15:00 Budućnost 2 : 0 Jasen
02.10.2011 15:00 Napredak 0 : 3 GP Zlatibor
02.10.2011 15:00 Ariljska Rampa 0 : 0 Luna Avijatičar
02.10.2011 15:00 Višesava 4 : 0 Omladinac
02.10.2011 Crvena zastava 1 : 3 OFK Niš
02.10.2011 Budućnost (PK) 0 : 4 Mladost
02.10.2011 Jedinstvo 0 : 4 Brzi Brod
02.10.2011 Sloboda 3 : 1 Delijski Vis
02.10.2011 Omladinac 1 : 2 Vrtište
02.10.2011 Budućnost (P) 3 : 1 Mramor
02.10.2011 Rudar 0 : 1 Proleter
02.10.2011 15:30 Rutevac 1 : 1 Mladost (B)
02.10.2011 15:30 Rasovača 5 : 2 Naša krila 1936
02.10.2011 15:30 Rad 0 : 3 Jastrebac
02.10.2011 15:30 Zemljoradnik 2 : 1 Morava
02.10.2011 15:00 Jedinstvo (GS) 3 : 0 Bobište
02.10.2011 15:00 Jablanica 3 : 1 Budućnost
02.10.2011 15:00 Mladost 0 : 0 Radan
02.10.2011 15:00 Plantaža 4 : 0 Veternica
02.10.2011 15:00 Jedinstvo (G) 3 : 0 Jedinstvo (Š)
02.10.2011 15:00 Čekmin 2 : 0 Morava
02.10.2011 15:00 Umac 0 : 0 Progres
02.10.2011 15:30 Dragoš 0 : 4 Vladimir Durković
02.10.2011 15:30 Napredak 0 : 2 Jedinstvo P
02.10.2011 15:30 Temac 1 : 0 Zadrugar
02.10.2011 15:30 Mladost P.R 0 : 0 Gnjilan
02.10.2011 15:30 Mladost (B) 1 : 1 Alakince
02.10.2011 15:30 Nebeski Andjeli 1 : 1 Kondiva
02.10.2011 15:30 Ternoci 5 : 2 Pavlovac
02.10.2011 15:30 Svetlost 1 : 1 Dunđerski
02.10.2011 15:30 Omladinac 0 : 3 Jastrebac
02.10.2011 15:00 Sloga 3 : 1 Vinogradar
02.10.2011 15:00 Dragocvet 1 : 0 Kušiljevo
02.10.2011 15:00 Budućnost 2 : 1 Sindjelic
02.10.2011 15:00 Napredak (Z) 4 : 0 Vinorača
02.10.2011 15:00 Jedinstvo 0 : 0 Mladost (J)
02.10.2011 15:00 Napredak (S) 1 : 2 Morava
02.10.2011 15:00 Mladost (K) 4 : 1 Levač
02.10.2011 15:00 Istok 63 0 : 0 Lugomir
02.10.2011 16:00 Radnički 1 : 0 Ključ
02.10.2011 16:00 Branik 4 : 0 Rudna Glava
02.10.2011 16:00 Nemetali 4 : 1 Zlot
02.10.2011 16:00 Radujevac 4 : 0 Rajac
02.10.2011 15:30 Dedina 1 : 2 Trudbenik
02.10.2011 15:30 Jastrebac 2 : 1 Blagotin
02.10.2011 15:30 Velika Drenova 5 : 0 Naupare
02.10.2011 15:30 Mladost 4 : 0 Jasika
02.10.2011 15:30 Gornji Stepoš 0 : 1 Poljoprivrednik
02.10.2011 15:30 Jedinstvo 1936 3 : 1 Jovan Kursula
02.10.2011 15:30 Sloga 3 : 2 Bošnjane
02.10.2011 15:30 Donji Kopaonik 3 : 5 Trajal
02.10.2011 15:30 Rudar (P) 4 : 1 Rudar Vrška Čuka
02.10.2011 15:30 Osnić 0 : 3 BSK
02.10.2011 15:30 Mladost 0 : 2 Borac
02.10.2011 15:30 Radnički 4 : 0 Bučje
02.10.2011 15:30 ŠSK 2 : 5 Rtanj
02.10.2011 16:00 Sloga (BNS) 1 : 2 Sloga (P)
02.10.2011 16:00 Spartak 1 : 6 Radnički (B)
02.10.2011 16:00 Tempo 1 : 4 Borac (S)
02.10.2011 16:00 Slavija 0 : 1 Jugoslavija
02.10.2011 16:00 Mladost 4 : 2 Polet
02.10.2011 15:30 Bačka 1 : 0 Čantavir
02.10.2011 15:30 Tisa 4 : 0 Sloboda
02.10.2011 15:30 Proleter 4 : 1 Bajša
02.10.2011 15:30 Krivaja 1 : 1 Njegoš
02.10.2011 15:30 Potisje 2 : 1 Mladost (BD)
02.10.2011 15:30 Gradnulica 2 : 1 Crvena Zvezda (RS)
02.10.2011 15:30 Naftagas (B) 0 : 1 OFK Klek
02.10.2011 15:30 Borac (A) 0 : 1 Rusanda
02.10.2011 15:30 BSK 3 : 1 Mladost
02.10.2011 15:30 Kordun 3 : 0 Zadrugar
02.10.2011 15:30 Omladinac (D) 0 : 3 PIK
02.10.2011 15:30 Graničar (R) 2 : 0 Polet
02.10.2011 15:30 Omladinac (B) 3 : 3 ŽAK
02.10.2011 15:30 Kula 1 : 3 Crvenka
02.10.2011 Hajduk (V) 3 : 2 Partizan
02.10.2011 Hajduk (Š) 2 : 2 Šumar
02.10.2011 Sloga Milšped 0 : 2 Jadran
02.10.2011 Zeka Buljubaša 4 : 0 Graničar
02.10.2011 Radnički 2 : 0 Podrinje
02.10.2011 LSK Laćarak 0 : 1 Mladost
02.10.2011 Slavija (P) 4 : 0 Borac
02.10.2011 Bačka 3 : 1 Vrbas
02.10.2011 Jedinstvo 4 : 1 Kabel
02.10.2011 Hercegovac 1 : 0 Sutjeska
02.10.2011 Petrovaradin 2 : 2 Omladinac
02.10.2011 Stari Grad 2 : 1 Šajkaš
02.10.2011 10:00 Borac 4 : 1 Poštar Zvezdara
02.10.2011 15:00 Vrčin 3 : 2 Policajac
02.10.2011 15:00 Dunavac 1 : 2 Komgrap
02.10.2011 11:00 PIK Zemun 1 : 0 Prva Iskra
02.10.2011 15:00 Baćevac 0 : 1 Crvena zvezda
02.10.2011 Gračanica 3 : 0 Radnički
02.10.2011 Brezovica 2 : 2 Polet
02.10.2011 Gracko 6 : 0 Sitnica
02.10.2011 Čaglavica 3 : 0 Plemetina
02.10.2011 15:30 Vrnjci 3 : 0 Čibukovac
02.10.2011 15:30 Morava 1 : 0 Šumadija
02.10.2011 15:30 Zvezda 1 : 0 Žiča
02.10.2011 15:30 Tavnik 1 : 2 Jedinstvo
02.10.2011 15:30 Napredak 3 : 2 Lazac
02.10.2011 15:30 ND 2011 3 : 1 Mladost
02.10.2011 15:00 Srbija 3 : 1 Seljak
02.10.2011 15:00 Ćava 2 : 0 Šumarice 2008
02.10.2011 15:00 Mladost Teferič 1 : 0 Košutnjak
02.10.2011 15:00 Kolektiv 1 : 4 Hajduk
02.10.2011 15:00 Botunje 0 : 1 Korićani
02.10.2011 15:30 Zadrugar 4 : 0 Premeća
02.10.2011 15:30 Planinac 6 : 0 Polet
02.10.2011 15:30 Čačak 94 3 : 1 Malba
02.10.2011 15:30 Mladost (P) 2 : 0 Rakova
02.10.2011 15:30 Morava 1 : 3 Miokovci
02.10.2011 15:30 Strelac 4 : 3 Budućnost
02.10.2011 16:00 Velereč 94 1 : 2 Lunjevica
02.10.2011 16:00 Mladi Rudar 3 : 0 Jablanica
02.10.2011 16:00 Majdan 2 : 2 Foka
02.10.2011 Ozrem 1 : 1 Ozremica
02.10.2011 Takovski Ustanak 3 : 1 Šilopaj
02.10.2011 15:00 Dedinje Junajted 0 : 3 Kotraža
02.10.2011 15:00 Gorušica 2 : 1 Bratstvo
02.10.2011 15:00 Jelica 2 : 1 Bjelica
02.10.2011 15:00 Gradina 5 : 1 Vrelo
02.10.2011 15:00 Jedinstvo 5 : 1 Brezova
02.10.2011 15:00 Radnički 2 : 0 Sloga
02.10.2011 15:30 Jasenica 0 : 3 Šatornja
02.10.2011 15:30 Plaskovac 3 : 4 Mladost
02.10.2011 15:30 BSK 2 : 1 Sloga
02.10.2011 15:30 Maskar 4 : 0 Šamot
02.10.2011 15:30 Proleter 0 : 3 Mladi rudar
02.10.2011 15:30 B 2000 1 : 2 Trešnjevica
02.10.2011 Mramorac 0 : 3 Budućnost
02.10.2011 Bašin 0 : 2 Proleter
02.10.2011 Beli Orlovi 0 : 1 Šumadija
02.10.2011 Palanka 0 : 1 Bačinac
02.10.2011 Vodice 2 : 2 Udarnik
02.10.2011 Budućnost 0 : 3 SASK
02.10.2011 Jedinstvo 3 : 2 Sloga
02.10.2011 Proleter 19 : 0 Slavija
02.10.2011 Kolarac 3 : 3 Skobalj
02.10.2011 Vučak 3 : 0 Ravni Gaj
02.10.2011 Badljevica 3 : 1 Landol
02.10.2011 Petrijevac 1 : 2 7. Jul
02.10.2011 Podunavac 2 : 0 Drugovac
02.10.2011 Jasenica 0 : 5 Polet
02.10.2011 Mladost 1 : 3 Mladi borac
02.10.2011 15:30 Sloga 2 : 0 Rudar
02.10.2011 15:30 Napredak (VC) 0 : 1 Polet
02.10.2011 15:30 Zadrugar 4 : 1 Jedinstvo
02.10.2011 15:30 Omladinac (S) 3 : 4 Radnički
02.10.2011 15:30 Omladinac (B) 2 : 0 Krilaš
02.10.2011 15:30 Mladost 3 : 2 Napredak (T)
02.10.2011 15:30 Napredak (N) 1 : 0 Dunavac (P)
02.10.2011 15:30 Pobeda 0 : 2 Makce
02.10.2011 15:30 Napredak (B) 1 : 0 Jedinstvo (D)
02.10.2011 15:30 Sloga (D) 2 : 1 Dunavac (K)
02.10.2011 15:30 Jedinstvo (LJ) 1 : 0 RSK
02.10.2011 15:00 Velika Reka 1 : 0 Lonjin
02.10.2011 15:00 Granit 3 : 0 Sloga
02.10.2011 15:00 Podrinje 4 : 1 Luk
02.10.2011 15:00 Cer 4 : 2 Jedinstvo (MZ)
02.10.2011 15:00 14. Oktobar 1 : 2 Stolice
02.10.2011 15:00 Studenac 4 : 0 Stari Jadar
02.10.2011 15:00 Jedinstvo (Z) 1 : 0 TE Gučevo
02.10.2011 Vlašić 3 : 2 Sloga (K)
02.10.2011 Korman 1 : 1 Mladost (PP)
02.10.2011 Pričinović 10 : 0 Mladost (Z)
02.10.2011 Sloga (M) 2 : 2 Galeb
02.10.2011 Dumaca 4 : 1 OFK Jelen
02.10.2011 Dobrava 3 : 2 Provo
02.10.2011 Pocerina 0 : 2 Mrovska
02.10.2011 Karađorđe 2 : 1 OFK Varna
02.10.2011 15:00 Sloga (B) 1 : 1 Sloga (D)
02.10.2011 15:00 Proleter 1 : 2 Majur
02.10.2011 15:00 Partizan 4 : 0 Napredak
02.10.2011 15:00 Mladi Borac 3 : 0 Omladinac (S)
02.10.2011 15:00 Gorki 2 : 3 Budućnost
02.10.2011 15:00 Omladinac (B) 2 : 1 Drina
02.10.2011 15:00 Sloboda 1 : 1 Duško
02.10.2011 15:30 Orao 0 : 2 Jedinstvo
02.10.2011 15:30 Liplje 3 : 0 Vrujci
02.10.2011 15:30 Komanice 4 : 0 Toplica
02.10.2011 15:30 Veliševac 3 : 1 Dučić
02.10.2011 15:30 Rajac 0 : 0 Gornji Lajkovac
02.10.2011 15:30 Tešnjar 4 : 0 Mladost Kamenica
02.10.2011 15:30 Kotešica 1 : 1 OFK Povlen
02.10.2011 15:30 Polet 3 : 2 Mladost Dračić
02.10.2011 15:30 Iskra 2 : 1 Gradac
02.10.2011 15:30 Lukavac 1 : 1 Junior Novo Naselje
02.10.2011 15:30 Pričević 4 : 0 Zadrugar
02.10.2011 Dimitrije Tucović 4 : 1 Stepanje
02.10.2011 Ratkovac 0 : 0 Nepričava
02.10.2011 15:30 Joševa 1 : 2 Polet
02.10.2011 15:30 Paljuvi 2 : 0 Dokmir
02.10.2011 15:30 Čučuge 2 : 0 Jedinstvo
02.10.2011 15:30 Gunjevac 3 : 4 Kalenić
02.10.2011 15:30 OFK Stublenica 6 : 0 Vrelo
02.10.2011 15:30 Sloga 4 : 2 Tvrdojevac
02.10.2011 15:30 Omladinac 1 : 0 Brgule
02.10.2011 15:30 Pobeda 4 : 4 Blagaja
02.10.2011 15:30 Glumač 4 : 1 Borac (O)
02.10.2011 15:30 Lauš 2 : 1 Gorobilje
02.10.2011 15:30 Lazarica 4 : 1 Borac (SD)
02.10.2011 15:30 Duškovci 0 : 1 Plavi tok
02.10.2011 15:30 Ježevica 0 : 2 Dobrinjac
02.10.2011 15:30 Stevan Nešticki 1 : 1 Zeleznicar
02.10.2011 15:30 Secanica 1 : 4 Moravac
02.10.2011 11:00 Koca 6 : 2 Supovac
02.10.2011 15:30 Vulkan 3 : 0 Mladost
02.10.2011 15:30 Čegar 5 : 4 Mladost
02.10.2011 Tempo 2 : 1 Mladi Radnik
02.10.2011 Borac 7 : 1 OFK Sloga
02.10.2011 Crvena Zvezda 0 : 1 Ratar
02.10.2011 Jedinstvo 5 : 2 Kraljevo
02.10.2011 16:00 Mladost 2 : 3 4. Juli
02.10.2011 10:00 NS Tatko 2 : 3 Naisus
02.10.2011 16:00 Knežica 3 : 0 Dobrič
02.10.2011 15:00 Sloga 1 : 0 Lemind Livnica
02.10.2011 15:00 MB 3 : 3 Železničar
02.10.2011 15:00 Mladi Borac 3 : 0 Napredak
02.10.2011 15:00 Kumarevo 3 : 0 Radnički
02.10.2011 15:30 Provalija 2 : 1 Borac
02.10.2011 15:30 Željuša 3 : 0 Sloboda
02.10.2011 15:30 Sloga 5 : 1 Pobeda
02.10.2011 15:00 Polet 1 : 0 Bratstvo
02.10.2011 15:00 Kolare 2 : 1 Ursule
02.10.2011 15:00 Mladost (S) 2 : 1 Sindjelic
02.10.2011 15:00 Mladi Radnik 3 : 2 Crni Vrh
02.10.2011 15:00 Kupinovac 2 : 5 BSK
02.10.2011 16:00 Slatina 1 : 2 Kovilovo
02.10.2011 16:00 Graničar 0 : 1 Ratar
02.10.2011 16:00 Smedovac 0 : 3 Rečka
02.10.2011 16:00 Miloševo 3 : 0 Deli Jovan
02.10.2011 16:00 Samarinovac 0 : 5 OFK Tamnič
02.10.2011 16:00 BSK 0 : 2 Vidrovac
02.10.2011 15:30 Omladinac 0 : 1 Kladušnica
02.10.2011 15:30 Pontes 1 : 5 Rtkovo
02.10.2011 15:30 Lokomotiva 0 : 3 Trajan
02.10.2011 15:30 Napredak 0 : 1 Koča Andjelković
02.10.2011 15:30 Ušće 1 : 1 Tomako
02.10.2011 15:30 Župski biseri 1 : 1 Sloga L
02.10.2011 15:30 Mladi radnik 0 : 2 Vinogradar
02.10.2011 15:30 Omladinac 1 : 3 Sloga D
02.10.2011 15:30 Mladost T 4 : 2 Mladost DK
02.10.2011 15:30 Gradina 7 : 1 Pobeda
02.10.2011 15:00 Parunovac 2 : 2 Mudrakovac
02.10.2011 15:00 Dušan Ristić 1 : 0 Belović
02.10.2011 15:00 Budućnost 6 : 3 Čitluk
02.10.2011 15:00 Šanac 3 : 2 13.April
02.10.2011 15:00 Modrica 2 : 1 Rasina
02.10.2011 15:00 Dvorane 2 : 0 Sloga
02.10.2011 15:00 Gorica 3 : 0 Ravna
02.10.2011 15:00 Borac 1 : 8 Trgovište
02.10.2011 15:00 Mladost 4 : 2 Drugarstvo
02.10.2011 16:00 Omladinac (D) 7 : 1 Proleter
02.10.2011 16:00 BSK Bavanište 1 : 1 Borac (P)
02.10.2011 16:00 Strela 3 : 1 Plavi Dunav
02.10.2011 16:00 Dolovo 1 : 1 Vojvodina
02.10.2011 16:00 Budućnost (BB) 3 : 0 Unirea
02.10.2011 16:00 Crvena zvezda 4 : 1 Hajduk
02.10.2011 16:00 Ratar 3 : 1 Vinogradar
02.10.2011 16:00 Dobrica 6 : 0 Karaš (K)
02.10.2011 16:00 Ševac 1 : 0 Hajdučica
02.10.2011 16:00 Budućnost (A) 6 : 1 Potporanj
02.10.2011 16:00 Borac (VS) 6 : 1 Karaš (J)
02.10.2011 16:00 Dunav 3 : 2 Banat
02.10.2011 15:30 Đurđin 2 : 2 Mala Bosna
02.10.2011 15:30 Zrinjski 1932 2 : 2 Solid
02.10.2011 15:30 Hajduk 5 : 1 Dušan Silni
02.10.2011 15:30 Poljoprivrednik 1 : 2 Žednik
02.10.2011 15:30 Elektrovojvodina 3 : 1 Udarnik
02.10.2011 15:30 Lokomotiva 3 : 2 Bratstvo
02.10.2011 15:30 Tisa 4 : 0 Tromedja
02.10.2011 15:30 Jedinstvo 1 : 1 Horgoš Higlo
02.10.2011 15:30 Slavija 0 : 0 Radnički
02.10.2011 15:30 Graničar 1 : 4 Sloga
02.10.2011 16:00 Mićunovo 2 : 1 Tomislavci
02.10.2011 16:00 Mladost 1 : 3 Eđšeg
02.10.2011 16:00 Pobeda 3 : 0 Slavija
02.10.2011 15:30 Jedinstvo 4 : 0 Polet
02.10.2011 15:30 Napredak 2 : 1 Delija
02.10.2011 15:30 ŽAK 3 : 0 2. Oktobar
02.10.2011 15:30 Borac 2 : 0 Vojvodina
02.10.2011 15:30 Terekves 3 : 2 Omladinac
02.10.2011 15:30 Polet 0 : 4 Proleter
02.10.2011 15:30 Olimpija 3 : 3 1.Oktobar
02.10.2011 15:30 Napredak 2 : 0 Roham
02.10.2011 10:00 OFK Metalac 6 : 0 Dunav
02.10.2011 15:30 Rastina 1918 3 : 1 OFK Šikara
02.10.2011 15:30 Jedinstvo 1 : 3 Panonija
02.10.2011 15:30 Dinamo 1 : 1 Rusin
02.10.2011 15:30 Lipar 0 : 2 Radnički
02.10.2011 15:30 Graničar G 1 : 0 Donji Petrovci
02.10.2011 15:30 Hrtkovci 3 : 1 Sloven
02.10.2011 15:30 Borac 2 : 1 Ljukovo
02.10.2011 15:30 OFK Brestač 2 : 1 Železničar
02.10.2011 15:30 Jedinstvo 2 : 0 Sloga Borac
02.10.2011 15:30 Podunavac 3 : 2 Popinci
02.10.2011 15:30 Partizan 2 : 2 OFK Sirig
02.10.2011 15:30 OFK Futog 3 : 0 Železničar
02.10.2011 15:30 Vinogradar 1 : 2 Čenej
02.10.2011 15:30 TSK 8 : 0 Borac
02.10.2011 15:30 Fruškogorac 2 : 2 Tatra
02.10.2011 15:30 Proleter 4 : 2 Sremac
02.10.2011 15:30 Napredak 4 : 1 Jedinstvo
02.10.2011 15:30 Iskra 1 : 2 Vojvodina
02.10.2011 15:30 Mladost Radost 7 : 0 Bečej
02.10.2011 15:30 Budućnost 1 : 2 Proleter
02.10.2011 15:30 Budućnost (G) 2 : 0 Kulpin
02.10.2011 15:30 Karađorđevo 1 : 2 Borac
02.10.2011 15:30 Maglić 3 : 0 Soko
02.10.2011 15:30 Budućnost (P) 0 : 1 Krivanj
02.10.2011 15:30 Bačka 1 : 4 Vojvodina
02.10.2011 15:30 ŽSK 14 : 0 Sloga
02.10.2011 15:30 Obilić 1 : 4 Titel
02.10.2011 15:30 Miletić 4 : 3 Hajduk (Č)
02.10.2011 15:00 Jedinstvo 2 : 1 Banja
02.10.2011 15:00 Napredak 0 : 0 Borac
02.10.2011 15:00 Institut 0 : 2 Šumadinac
02.10.2011 15:00 Studenski Grad 2 : 0 Sindjelić
02.10.2011 15:00 Kosmaj 1 : 3 Velika Krsna
02.10.2011 15:00 Šepšin 3 : 0 Popović
02.10.2011 15:00 Rabrovac 2 : 2 Selo Mladenovac
02.10.2011 15:00 Boleč 1 : 0 Pudarci
02.10.2011 15:00 Podunavac 1 : 1 Ivanča
02.10.2011 15:00 Mladost 0 : 1 OFK Leštane
02.10.2011 15:00 Vranić 3 : 0 Barajevo
02.10.2011 15:00 Mladost (B) 3 : 2 Borac
02.10.2011 15:00 Lisović 1 : 2 Krtinska
02.10.2011 15:30 Omladinac 1 : 1 MSK
02.10.2011 15:30 Tamiš 3 : 2 Jedinstvo
02.10.2011 15:30 Lehel 7 : 0 Mladost
02.10.2011 15:30 Zlatica 3 : 0 ŽFK Banat
02.10.2011 15:30 Radnički Ratar 3 : 0 Proleter
02.10.2011 15:30 Radnički 9 : 1 Sloga
02.10.2011 15:30 Budućnost (S) 1 : 3 Progorelica
02.10.2011 15:30 Partizan 2 : 1 Kablar
02.10.2011 15:30 Jovo Kursula 1 : 2 Miločajac
02.10.2011 15:30 Zgodačica 3 : 1 Musina reka
02.10.2011 15:30 Stubal 0 : 2 Ras
02.10.2011 15:00 Divostin 1 : 0 Studenac
02.10.2011 15:00 Trmbas 0 : 1 Kutlovo
02.10.2011 15:00 Đuriselac 1 : 2 21. oktobar
02.10.2011 15:00 Stari momci 3 : 2 Zastava
02.10.2011 15:00 Borac 2 : 1 Velika Sugubina
02.10.2011 11:00 Kopljari 1 : 0 Ranilović
02.10.2011 15:30 Omladinac 3 : 1 OFK Žabare
02.10.2011 15:30 Mladost 5 : 1 Borac
02.10.2011 15:30 Pobeda 2 : 3 Borac
02.10.2011 15:30 Crvena zvezda 0 : 3 Mladost
02.10.2011 11:00 Napredak 0 : 2 Radnički
02.10.2011 16:00 Kotlenik (L) 3 : 1 Mladost 2011 (B)
02.10.2011 16:00 Kotlenik (G) 2 : 7 Mladi Radnik
02.10.2011 16:00 Bečevica 4 : 0 Polet (LJ)
02.10.2011 15:30 Pomoravlje 1 : 5 Omladinac
02.10.2011 15:30 Proleter 0 : 3 Jedinstvo
02.10.2011 15:30 Napredak 0 : 4 BSK
02.10.2011 15:30 Udarnik 4 : 4 Budućnost
02.10.2011 15:30 Proleter 3 : 2 Vojvoda Milenko
02.10.2011 15:30 Dizel 1 : 2 Borac (K)
02.10.2011 15:30 Mlava (B) 4 : 3 Metalac
02.10.2011 15:30 Zemljoradnik 2 : 3 Dunav
02.10.2011 15:00 Carevac 2 : 2 Pek
02.10.2011 15:00 Sloga T 1 : 0 Ram
02.10.2011 15:00 Mirko Tomić 8 : 0 Radnički
02.10.2011 15:30 Basarac 3 : 1 Sloga
02.10.2011 15:30 Kaona 7 : 1 Radenka
02.10.2011 15:30 Homolje 2 : 3 Kvarc
02.10.2011 15:30 Polet 3 : 0 Električar
02.10.2011 15:30 Usije 3 : 3 Dobra
02.10.2011 15:30 Žika Marković Uča 2 : 1 Vinci
02.10.2011 15:00 Borac 0 : 2 Mladost (B)
02.10.2011 15:00 Milan Orlić 1 : 0 Prva Iskra
02.10.2011 15:00 Polet 1 : 5 Mladost (Gradilšte)
02.10.2011 15:30 Hajduk 1 : 2 Krnule 09
02.10.2011 15:30 Torpedo 3 : 2 Polet
02.10.2011 15:30 Sloga 3 : 0 Bobovik
02.10.2011 15:30 Sloga Trgosped 0 : 2 Dragojevac
02.10.2011 15:30 Mladost 3 : 3 Petrovac 74
02.10.2011 11:00 Zablaće 1 : 2 Volujac
02.10.2011 11:00 Jedinstvo 2 : 2 Metlić
02.10.2011 11:00 Sava 1 : 0 Žabar
02.10.2011 11:00 Mladost (Слатина) 0 : 4 Rankovac
02.10.2011 11:00 Sumice 2 : 1 Mladost (M.M)
02.10.2011 15:30 Zadrugar Milkivit 2 : 3 Cer
02.10.2011 15:30 Beloševac 0 : 3 Dupljaj
02.10.2011 15:30 Rakac Stave 2 : 2 Kolubara 2
02.10.2011 16:00 Sloga 3 : 2 Kolubara
02.10.2011 15:30 Bratstvo (B) 1 : 1 Goblen
02.10.2011 15:30 Jedinstvo 3 : 2 Mladi Radnik
02.10.2011 15:30 Mladost 2 : 0 Morava
02.10.2011 15:30 Resava 0 : 3 Beljanica
02.10.2011 15:30 Resavac 3 : 0 Rudar Stenjevac
02.10.2011 15:30 OFK Dvorište 2 : 2 Medveđa
02.10.2011 15:00 Lipar 4 : 0 Partizan (M)
02.10.2011 15:00 Sloboda 2 : 1 Napredak
02.10.2011 15:00 Partizan (G) 0 : 0 Morava Panjevac
02.10.2011 15:00 Trnava 0 : 4 Juhor
02.10.2011 15:00 Ribnik 0 : 0 Kolonija
02.10.2011 15:00 OFK Tabane 1 : 0 Bresje
02.10.2011 15:00 Šumadija 1 : 1 Popovac
02.10.2011 15:00 Mladost 1 : 0 Hajduk
02.10.2011 15:00 Zemljoradnik 3 : 0 Budućnost
02.10.2011 15:00 Golubovac 07 1 : 0 Radnik
02.10.2011 15:00 Jedinstvo R 4 : 1 Omladinac
02.10.2011 15:00 Radnicki 4 : 2 Napredak
02.10.2011 15:00 Polet 0 : 6 Jedinstvo DM
02.10.2011 15:00 Juhor 1 : 3 Šumadinac
02.10.2011 15:00 Blagotin 2 : 1 Goša
02.10.2011 15:00 Zenit 4 : 1 Polet
02.10.2011 16:30 Polet 57 1 : 1 Mladost
02.10.2011 16:30 Vinogradar 2 : 5 Omasnica
02.10.2011 16:30 Morava 1 : 1 Jugovići
02.10.2011 16:00 Rubin 3 : 0 Kiseljak
02.10.2011 15:00 Sebečevac 1 : 0 Bukovica
02.10.2011 15:00 Polet (K) 1 : 4 OFK Ribare
02.10.2011 15:00 Polet (Š) 6 : 2 Grkljane
02.10.2011 15:00 Mladost 1 : 5 Štitari
02.10.2011 15:00 Zdravinje 2 : 3 Jablanica
02.10.2011 16:00 Omladinac 1 : 3 Jedinstvo
02.10.2011 16:00 Vojvodina 1 : 4 Partizan
02.10.2011 16:00 Pobeda 2 : 5 Vitorul
02.10.2011 16:00 Banat 2 : 4 Graničar
02.10.2011 15:30 Sloga 3 : 2 OFK Kraljevci
02.10.2011 15:30 Jedinstvo 4 : 2 Polet
02.10.2011 15:30 Borac 2 : 2 Fruškogorac
02.10.2011 15:30 Mladost 2 : 1 Fruška Gora
02.10.2011 15:30 PSK Putinci 1 : 1 Napredak
02.10.2011 15:30 Borac 1 : 3 Jedinstvo LJ
02.10.2011 15:30 OFK Bikić 0 : 0 Jedinstvo M
02.10.2011 15:30 Omladinac B 1 : 1 Fruškogorac
02.10.2011 15:30 Sindjelić 5 : 0 OFK Bingula
02.10.2011 15:30 Graničar 3 : 2 Jednota
02.10.2011 15:30 Napredak 8 : 1 Vitez
02.10.2011 15:30 Graničar 4 : 1 Sremac
02.10.2011 15:30 Sloboda 2 : 3 Lovac
02.10.2011 15:30 Kameni 2 : 1 Mladost
02.10.2011 16:00 Sremac 5 : 3 Zmaj
02.10.2011 16:00 Sloboda 3 : 1 Sloga
02.10.2011 16:00 Hajduk 1 : 0 Borac VR
02.10.2011 16:00 Mitros 3 : 1 Srem
02.10.2011 16:00 Fruškogorac 2 : 1 Borac R
02.10.2011 16:00 Polet 2 : 1 Borac
02.10.2011 16:00 Sloga 2 : 3 Fruškogorac
02.10.2011 16:00 ČSK Čortanovci 1 : 0 Dunav
02.10.2011 15:30 Sloga 4 : 1 Naša Zvezda
02.10.2011 15:30 Borac 5 : 1 Slavija
02.10.2011 15:30 Mladost 1 : 0 Labudnjača
02.10.2011 15:30 Neštin 0 : 2 Bački Hajduk
02.10.2011 15:00 Heroj 2 : 0 Veliko selo
02.10.2011 15:00 Partizan 0 : 2 Moštanica
02.10.2011 15:00 Dunavac 13 : 0 Zuce
02.10.2011 15:00 Sveti Stefan 2 : 2 Kapedunum
02.10.2011 15:00 Mladost (JR) 2 : 1 Mladost (B)
02.10.2011 15:30 Busije 4 : 1 GAK
02.10.2011 15:30 Šećeranac Ada 1 : 1 Zmaj 1953
02.10.2011 15:30 Torlak 7 : 1 Kozara
02.10.2011 15:30 Novi Beograd 6 : 2 Borac
02.10.2011 15:30 BUSK 6 : 0 Olimpija
02.10.2011 Sibnica 1 : 1 Drlupa
02.10.2011 Nemenikuće 0 : 5 Crvena Zvezda
02.10.2011 Mladost (MI) 1 : 1 Ropočevo
02.10.2011 Vis 8 : 0 Mladost (G)
02.10.2011 OFK Rogača 0 : 0 Stojnik
02.10.2011 15:00 Beljina 2 : 1 Guncate
02.10.2011 15:00 OFK Boždarevac 3 : 2 Mladost Gaj 2011
02.10.2011 15:00 Rožanci 0 : 1 OFK Meljak
02.10.2011 15:00 Veliki Borak 0 : 0 Šiljakovac
02.10.2011 Sloga 4 : 0 Jedinstvo
02.10.2011 Mladost 1 : 2 Hajduk
02.10.2011 Belica 0 : 3 Oniks
02.10.2011 15:00 Mladost 2 : 1 Heroj
02.10.2011 15:00 Sloboda 4 : 0 Karađorđe
02.10.2011 15:00 Moravac 8 : 1 Vihor
02.10.2011 15:00 Budućnost 8 : 1 Železničar
02.10.2011 15:30 Planinac 2 : 2 27. Oktobar
02.10.2011 15:30 Borac 0 : 5 Sremac
02.10.2011 15:30 Vojvodina 0 : 5 Car Uroš
02.10.2011 16:00 Planinac 5 : 2 BSK
02.10.2011 16:00 Sloga 3 : 0 Grgurevci
02.10.2011 16:00 OFK Bosut 8 : 1 Napredak
02.10.2011 15:00 Borac 0 : 0 OFK Sokolovo
02.10.2011 15:00 Rasadnik 3 : 1 Petka
02.10.2011 15:00 Šumadinac 3 : 0 Dimitrije Tucovic
02.10.2011 15:00 Mladost 2 : 2 Lazarevac
02.10.2011 15:30 Aranđelovac 5 : 0 Karađorđe
02.10.2011 Krušik 1 : 1 Budućnost
02.10.2011 Savacijum 0 : 5 Loznica
02.10.2011 13:30 BSK 1 : 4 Mladost
02.10.2011 13:30 Kordun 0 : 2 Zadrugar
02.10.2011 13:30 Omladinac (D) 4 : 3 PIK
02.10.2011 13:30 Graničar (R) 4 : 2 Polet
02.10.2011 13:30 Omladinac (B) 2 : 1 ŽAK
02.10.2011 Selevac 0 : 3 Glavaš
02.10.2011 12:00 Kikinda 1 : 3 Bačka (BP)
02.10.2011 12:00 Bačka Topola 2 : 1 Dinamo
02.10.2011 12:00 Bečej 4 : 1 Crvenka
02.10.2011 12:00 Radnički (S) 2 : 3 Vojvodina
02.10.2011 12:00 Spartak ZV 1 : 0 Hajduk
02.10.2011 12:00 Radnički (NP) 4 : 3 Novi Sad
02.10.2011 10:00 Senta 2 : 3 Radnički
02.10.2011 13:30 Bačka 4 : 3 Čantavir
02.10.2011 13:30 Tisa 5 : 0 Sloboda
02.10.2011 13:30 Proleter 1 : 2 Bajša
02.10.2011 13:30 Krivaja 3 : 2 Njegoš
02.10.2011 10:00 Kikinda 1 : 3 Bačka (BP)
02.10.2011 10:00 Bačka Topola 1 : 2 Dinamo
02.10.2011 10:00 Bečej 3 : 4 Crvenka
02.10.2011 10:00 Radnički (S) 1 : 5 Vojvodina
02.10.2011 10:00 Spartak ZV 1 : 0 Hajduk
02.10.2011 10:00 Radnički (NP) 0 : 6 Novi Sad
02.10.2011 11:00 AFK 1 : 1 Senta
02.10.2011 15:30 VGSK 2 : 8 Šapine
02.10.2011 Selevac 5 : 2 Glavaš
02.10.2011 09:30 AFK 3 : 4 Senta
02.10.2011 11:00 Potisje 0 : 1 Čoka
02.10.2011 10:00 Duljaj 1 : 2 Radnicki 1923 I

Košarka

02.10.2011 18:00 Vrbas 76 : 63 Radnički

Rukomet

02.10.2011 17:30 Obilić 27 : 25 Crvena Zvezda
02.10.2011 18:00 Radnički 32 : 20 Železničar 1949
02.10.2011 18:00 Napredak 31 : 25 Požarevac
02.10.2011 18:00 Novi Pazar 30 : 30 Zlatar
02.10.2011 19:00 Jagodina 27 : 26 Priboj
02.10.2011 15:00 Naisus 2 34 : 31 Planinka
02.10.2011 20:00 Putinci 38 : 32 Sivac 69
02.10.2011 19:00 Bačka Palanka 19 : 31 Lavovi
02.10.2011 17:00 Kljajićevo 31 : 28 Radnički
02.10.2011 18:00 Bor 2 2 28 : 28 Radan
02.10.2011 16:00 Arilje 2 28 : 33 Hidroelektrana
02.10.2011 11:00 Goč Merkur 30 : 27 Prva Petoletka
02.10.2011 11:00 Župa 54 2 24 : 33 Mladost
02.10.2011 14:00 Knez Lazar S.B. Ribarska banja 32 : 23 Metalac
02.10.2011 18:00 Kučevo 31 : 29 Napredak
02.10.2011 17:00 Crveni krst 24 : 24 Radnički
02.10.2011 17:00 Metalac 20 : 33 ORK Beograd
02.10.2011 19:00 Metalac AD 30 : 32 Vojvodina
02.10.2011 16:30 Voždovac 1955 52 : 27 Loznica
02.10.2011 17:00 Loznica grad 27 : 33 Junior
02.10.2011 17:30 Milenijum 25 : 24 Knjaz Miloš 2
02.10.2011 16:00 Dubočica 0 : 10 Knjaževac
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu