XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 262 utakmica za dan
Subota, 3 Septembar 2011

Fudbal

03.09.2011 16:30 Mladenovac 0 : 0 Mladost (L)
03.09.2011 16:30 Napredak 2 : 0 Sinđelić
03.09.2011 16:30 Radnički (N) 2 : 1 Kolubara
03.09.2011 16:30 Mladi radnik 0 : 1 Bežanija
03.09.2011 16:30 Inđija 2 : 0 Radnički (S)
03.09.2011 11:00 Vujić Valjevo 0 : 0 Radnički Stobeks
03.09.2011 16:30 Sloga (BB) 1 : 0 Šumadija
03.09.2011 16:30 Jasenica 1911 1 : 0 Sloga (PM)
03.09.2011 16:30 Jedinstvo 0 : 0 Železničar
03.09.2011 16:30 Pobeda 1 : 0 Sloga (P)
03.09.2011 16:30 Žitorađa 3 : 0 Svrljig
03.09.2011 16:30 Sloga (T) 1 : 2 Tekstilac
03.09.2011 16:30 Radnički (NP) 2 : 1 Bačka Topola
03.09.2011 16:30 Palić 3 : 0 OFK Kikinda
03.09.2011 16:30 Radnički (Š) 3 : 2 Zadrugar
03.09.2011 16:30 Vršac 1 : 0 Mladost (BJ)
03.09.2011 16:00 Voždovac 4 : 0 Žarkovo
03.09.2011 16:30 Partizan 2 : 0 Vodojaža
03.09.2011 16:30 Mokra Gora 4 : 0 Trepča
03.09.2011 16:30 Omladinac 3 : 2 Metalac
03.09.2011 16:30 Crvena zvezda 1 : 1 Homoljac
03.09.2011 16:30 Budućnost 2 : 0 Drina
03.09.2011 16:30 Jedinstvo 4 : 0 Polimlje
03.09.2011 16:30 Loznica 1 : 1 Krušik
03.09.2011 16:30 Sevojno 1 : 0 Radnički
03.09.2011 16:30 Sloga (L) 2 : 1 Pukovac
03.09.2011 16:30 Palilulac 0 : 1 Dubočica 1923
03.09.2011 16:30 SFK Moravac (P) 4 : 1 BSK Bujanovac
03.09.2011 16:30 Ozren 2 : 1 Rembas
03.09.2011 16:30 SFS Borac 4 : 2 FUD
03.09.2011 16:30 Đerdap 1 : 2 Timočanin
03.09.2011 16:30 Dinamo 0 : 1 Bačka 1901
03.09.2011 16:30 Kozara 2 : 0 Vojvodina
03.09.2011 16:30 Obilić 0 : 5 Kolonija
03.09.2011 16:30 AFK Ada 0 : 1 Sloboda
03.09.2011 16:30 Budućnost 0 : 1 Radnički (B)
03.09.2011 16:30 1. Maj 1 : 0 Budućnost (M)
03.09.2011 16:30 Radnički (SM) 4 : 2 Bačka (BP)
03.09.2011 16:30 Obilić 2 : 1 Crvena Zvezda
03.09.2011 16:30 Omladinac (NB) 1 : 1 Jugović
03.09.2011 16:30 Stanišić 1 : 1 Mladost (BP)
03.09.2011 16:30 Polet (S) 3 : 1 Sloga (E)
03.09.2011 16:00 Palilulac 1 : 1 Bulbulderac
03.09.2011 16:00 Lokomotiva 1 : 3 Trudbenik
03.09.2011 16:00 Vinča 2 : 3 Grafičar
03.09.2011 17:00 Goč 2 : 2 Borac (V)
03.09.2011 17:00 Karađorđe 1 : 1 Braća Vuković
03.09.2011 17:00 Sloga L 1 : 0 Sušica
03.09.2011 17:00 Maršić 4 : 1 Šumadija
03.09.2011 16:30 Mladost 0 : 1 Dragačevo
03.09.2011 16:30 Slatina 2 : 0 Morava
03.09.2011 16:30 Marjan 4 : 0 Banja
03.09.2011 16:30 Lokomotiva 1 : 1 Šumadinac (N)
03.09.2011 Šumadinac 1 : 1 Osipaonica
03.09.2011 Selevac 3 : 0 Sloga
03.09.2011 16:00 Radnički 4 : 1 Antimon
03.09.2011 16:00 Jadar (S) 1 : 1 Mladost (P)
03.09.2011 16:00 Sindjelić 4 : 0 Napredak
03.09.2011 16:30 Radnik 1 : 4 Banjani
03.09.2011 16:30 Mladost 1 : 1 Milenko Pavlović
03.09.2011 16:30 Jasen 0 : 0 Crnokosa
03.09.2011 OFK Niš 3 : 0 Delijski Vis
03.09.2011 Aluminjum 3 : 1 Mramor
03.09.2011 16:30 Bukovik 3 : 0 Doljevac 1971
03.09.2011 16:30 Mladost (B) 3 : 1 Toplica
03.09.2011 16:30 Orljane 2 : 1 Naša krila 1936
03.09.2011 16:30 Napredak 4 : 0 Palilula
03.09.2011 16:30 Jedinstvo (B) 0 : 3 Gradac
03.09.2011 16:30 Jedinstvo (Š) 2 : 1 Budućnost
03.09.2011 16:30 Zadrugar 4 : 0 Vladimir Durković
03.09.2011 16:30 Pčinja 4 : 0 Levosoje
03.09.2011 16:30 Mladost (S) 1 : 3 Čelik
03.09.2011 16:30 Alakince 2 : 1 Besa
03.09.2011 17:00 Topličanin 7 : 0 Partizanski put
03.09.2011 17:00 Polet 0 : 0 Omladinac
03.09.2011 17:00 Jug Bogdan 3 : 0 Trbunje
03.09.2011 17:00 Borac 4 : 1 Svetlost
03.09.2011 17:00 Krivelj 0 : 0 Rajac
03.09.2011 17:00 Bor 6 : 0 Radujevac
03.09.2011 17:00 Poreč 3 : 3 Nemetali
03.09.2011 17:00 Bošnjane 3 : 0 Jastrebac
03.09.2011 16:30 BSK 5 : 0 Bučje
03.09.2011 16:30 Rudar Vrška Čuka 4 : 0 Sloga (Ž)
03.09.2011 16:30 Sloga (M) 0 : 7 Midžor
03.09.2011 16:30 BAK 2 : 0 Radnički (B)
03.09.2011 16:30 Radnički (K) 6 : 2 Jugoslavija
03.09.2011 16:30 Partizan (U) 4 : 1 Polet
03.09.2011 16:30 Potisje 3 : 2 Sloboda
03.09.2011 16:30 Jadran 0 : 6 Bajša
03.09.2011 16:30 Panonija IM Topola 4 : 0 Njegoš
03.09.2011 17:00 Bilećanin 3 : 1 Crvena Zvezda (RS)
03.09.2011 17:00 Mladost (L) 1 : 2 Rusanda
03.09.2011 17:00 Begej 1 : 2 Krajina
03.09.2011 16:30 Mladost 0 : 0 Hajduk
03.09.2011 16:30 Borac 1 : 2 Sloga
03.09.2011 Partizan 1 : 0 Graničar
03.09.2011 Rudar 0 : 0 Podrinje
03.09.2011 Sloven 0 : 1 Radnički
03.09.2011 17:00 Vrbas 3 : 0 Metalac
03.09.2011 17:00 Slavija (NS) 4 : 1 Sutjeska
03.09.2011 16:00 Rudar 0 : 1 Borac
03.09.2011 16:00 IMR 2 : 1 PIK Zemun
03.09.2011 16:00 Radnički 3 : 1 Vrčin
03.09.2011 11:00 Milutinac 2 : 1 PKB Kovilovo
03.09.2011 17:00 Dobrača 1 : 3 Mladost Teferič
03.09.2011 17:00 Korićani 2 : 0 Srbija
03.09.2011 16:30 Parmenac 2 : 1 Rakova
03.09.2011 16:30 Bratstvo 3 : 0 Vrelo
03.09.2011 16:30 Prvi srpski ustanak 3 : 4 Proleter
03.09.2011 17:00 Karađorđe 1 : 1 Sloga
03.09.2011 17:00 Grivac 1 : 1 Pobeda
03.09.2011 17:00 Mladost (R) 5 : 3 Mladost MG
03.09.2011 17:00 Bare 0 : 2 Lepenica
03.09.2011 17:00 ŽSK 1 : 1 Omladinac
03.09.2011 17:00 Šumadija 9 : 1 Mladost (K)
03.09.2011 16:30 Trgovački 1 : 3 Radnički
03.09.2011 16:30 Polet 3 : 1 Dunavac (K)
03.09.2011 16:30 Đerdap 3 : 2 Sloga (D)
03.09.2011 16:00 Borac 3 : 1 Stolice
03.09.2011 16:00 Milicionar 0 : 0 Gorki
03.09.2011 16:30 Kalenić 1 : 1 Joševa
03.09.2011 16:30 Jedinstvo 2 : 0 Dokmir
03.09.2011 Pobeda 1 : 3 Crvena Zvezda
03.09.2011 Draževac 2 : 1 Borac
03.09.2011 Kraljevo 4 : 4 Gredetin
03.09.2011 Polet (R) 5 : 1 Tempo
03.09.2011 Ratar 2 : 3 Mladi Radnik
03.09.2011 OFK Sloga 1 : 5 Sloga (K)
03.09.2011 16:30 Milanovo 0 : 3 Mladi Borac
03.09.2011 16:30 Ursule 0 : 0 Bratstvo
03.09.2011 16:30 Tekstilac 0 : 1 Mladost (D)
03.09.2011 16:30 Resavac 5 : 2 Mladi Radnik
03.09.2011 16:30 Jedinstvo Stević 11 : 0 Pobeda
03.09.2011 16:30 Glogonj 3 : 1 Dolovo
03.09.2011 16:30 Jedinstvo 2 : 1 Vinogradar
03.09.2011 17:00 Eđšeg 5 : 1 Tomislavci
03.09.2011 17:00 Budućnost 2 : 0 Roham
03.09.2011 16:30 OFK Mladost 8 : 1 Aleksa Šantić
03.09.2011 17:00 Budućnost 3 : 0 Železničar
03.09.2011 16:30 Mladost 3 : 1 Fruškogorski partizan
03.09.2011 16:30 Tvrdjava 6 : 0 Borac
03.09.2011 16:30 Krila Krajine 2 : 0 Krivanj
03.09.2011 16:00 Mladi proleter 1 : 0 Sindjelić
03.09.2011 16:00 BSK Batajnica 1 : 2 Studenski Grad
03.09.2011 16:00 Obilić 0 : 2 Institut
03.09.2011 16:00 Radnički PDM 2 : 1 Ivanča
03.09.2011 16:00 Palež 4 : 0 Borac
03.09.2011 16:00 OFK Zabrežje 4 : 1 TEK Sloga
03.09.2011 16:00 OFK Burovo 0 : 0 BSK
03.09.2011 16:00 Napredak 2 : 1 Lisović
03.09.2011 17:00 Stara Čaršija 1 : 4 Omladinac
03.09.2011 17:00 Bogutovačka Banja 1 : 4 Proleter
03.09.2011 17:00 Radnički 4 : 1 Borac
03.09.2011 16:30 Mlava 2 : 2 7 juli
03.09.2011 16:30 Dobrnje 1 : 1 Burovac
03.09.2011 16:30 Busur 2 : 1 Soko
03.09.2011 16:30 Laolac 4 : 4 B.S.K.
03.09.2011 16:30 Budućnost 5 : 0 Radnik
03.09.2011 16:30 Mladost (R) 7 : 2 Melnica
03.09.2011 16:30 Mladost (L) 1 : 1 Rudar
03.09.2011 16:30 Vukan 0 : 3 Obilić
03.09.2011 16:30 Stig 3 : 0 Dunav
03.09.2011 16:00 Sloga 0 : 0 Rudar
03.09.2011 17:00 Borac 3 : 2 Sloga Trgosped
03.09.2011 15:00 Jedinstvo 1 : 1 Žabar
03.09.2011 16:00 Mladost (M.M) 3 : 0 Napredak (U)
03.09.2011 16:00 Premijer 7 : 5 Mladost (O)
03.09.2011 16:00 Bair 5 : 0 Radnik
03.09.2011 16:30 Napredak 5 : 3 Culjkovic
03.09.2011 16:30 Fortuna 1 : 2 Zadrugar Milkivit
03.09.2011 16:30 Maovi MH 8 : 0 POFK Letnjikovac
03.09.2011 16:30 Torpedo 3 : 0 Cer
03.09.2011 16:30 Rudar 0 : 6 Sloga
03.09.2011 16:30 Turekovac 0 : 4 Omladinac
03.09.2011 16:30 Nomanica 3 : 1 Brza
03.09.2011 16:30 Moravac (G) 5 : 6 Real
03.09.2011 16:30 Mladost (K) 2 : 1 Bratstvo (Z)
03.09.2011 16:30 Mladost (DL) 2 : 1 Gornje Krajince
03.09.2011 16:30 Moravac (P) 0 : 3 Goblen
03.09.2011 16:30 Ribnik 4 : 1 Mladost
03.09.2011 16:30 Omladinac 2 : 3 Topoljak
03.09.2011 16:30 Beli Orlovi 4 : 1 Stara Čaršija
03.09.2011 17:00 Žabare 4 : 3 Mačkovac
03.09.2011 17:00 Padež 1 : 1 Rasinac
03.09.2011 17:00 Kruševica 1 : 5 Srnje
03.09.2011 17:00 Gaglovo 2 : 1 BSK
03.09.2011 17:00 Globoder 7 : 0 Pakasnica
03.09.2011 17:00 Graničar 4 : 1 Napredak
03.09.2011 17:00 Gaj 2 : 5 Vojvodina
03.09.2011 17:00 Barice 1 : 3 Janošik
03.09.2011 16:00 Sparta 2 : 3 Olimpija
03.09.2011 Mašinac PZP 12 : 0 Novi Bečej
03.09.2011 Ravangrad 2 : 0 Mačva
03.09.2011 LASK Crvena zvezda 8 : 0 Požarevac
03.09.2011 Lemind Lavice 5 : 2 Sloga
03.09.2011 Napredak 1 : 3 Spartak
03.09.2011 Šabac 1 : 1 Nives
03.09.2011 17:00 BSK Borča 6 : 1 Rubin
03.09.2011 16:30 Fruškogorac 1 : 0 Pančevo
03.09.2011 Radnički 1923 1 : 0 Partizan
03.09.2011 Zemun 0 : 1 Čukarički Stankom
03.09.2011 Crvena zvezda 1 : 0 Jagodina
03.09.2011 Javor 4 : 1 Radnički (N)
03.09.2011 BSK Borča 0 : 0 Borac
03.09.2011 Napredak 1 : 2 Inđija
03.09.2011 Rad 1 : 4 OFK Beograd
03.09.2011 Vojvodina 3 : 0 Sloga (K)
03.09.2011 10:00 Hajduk 1 : 0 Spartak Zlatibor Voda
03.09.2011 10:00 ČSK Pivara 10 : 0 Omladinac
03.09.2011 16:30 Železničar 1 : 2 Budućnost
03.09.2011 16:30 Jedinstvo Š 0 : 3 Savacijum
03.09.2011 14:30 Mladost 3 : 2 Hajduk
03.09.2011 14:30 Borac 2 : 3 Sloga
03.09.2011 Osipaonica 2 : 1 Udarnik
03.09.2011 Šumadinac 2 : 0 Skobalj
03.09.2011 Šumadija 3 : 1 Sloga
03.09.2011 Bresje-Superior 1 : 2 Jedinstvo
03.09.2011 Napredak 1 : 2 Mladi borac
03.09.2011 Omladinac 4 : 2 Budućnost
03.09.2011 OFK Beograd 2 : 2 Partizan
03.09.2011 Zemun 0 : 2 Čukarički Stankom
03.09.2011 Crvena zvezda 3 : 0 Rad
03.09.2011 Borac 4 : 0 Radnički (N)
03.09.2011 BSK Borča 3 : 0 Loznica
03.09.2011 Teleoptik 2 : 0 Sloboda PS
03.09.2011 Jagodina 1 : 3 Sloga (L)
03.09.2011 Vojvodina 5 : 2 Sloga (K)
03.09.2011 12:00 Inđija 3 : 0 Dinamo
03.09.2011 13:30 Mala Bosna 1 : 4 Bačka
03.09.2011 14:30 Potisje 7 : 0 Sloboda
03.09.2011 14:30 Jadran 3 : 7 Bajša
03.09.2011 14:30 Panonija IM Topola 1 : 1 Njegoš
03.09.2011 Sloga (K) 0 : 3 Partizan
03.09.2011 Palilulac 2 : 3 Bežanija
03.09.2011 Crvena zvezda 3 : 1 Rad
03.09.2011 Borac 1 : 1 Savacijum
03.09.2011 Radnički (N) 1 : 1 Loznica
03.09.2011 Napredak 1 : 0 Smederevo
03.09.2011 Jagodina 2 : 1 OFK Beograd
03.09.2011 Čukarički Stankom 0 : 0 Radnički 1923
03.09.2011 10:00 Inđija 2 : 2 Dinamo
03.09.2011 11:00 Spartak Zlatibor voda 9 : 1 Senta
03.09.2011 10:00 Radnički Gladiolus 8 : 2 Obilić
03.09.2011 09:30 Palić 1 : 13 Čoka
03.09.2011 Borac 6 : 1 Vrbovac
03.09.2011 Osipaonica 7 : 3 Udarnik
03.09.2011 Sloboda 1 : 0 Lunjevac
03.09.2011 Šumadinac 3 : 0 Skobalj
03.09.2011 Šumadija 5 : 1 Sloga
03.09.2011 Bresje-Superior 0 : 8 Jedinstvo
03.09.2011 Napredak 0 : 3 Mladi borac
03.09.2011 Omladinac 0 : 1 Budućnost
03.09.2011 11:00 Red Star 2 : 1 Nacional
03.09.2011 09:30 Spartak Zlatibor voda '99 9 : 0 Senta
03.09.2011 09:30 Tisa 1 : 3 Bačka 1901 '00
03.09.2011 10:00 Čantavir 2 : 0 Bačka
03.09.2011 10:00 Sever 1 : 5 Čoka
03.09.2011 09:30 Bačka 1901 '99 0 : 3 Spartak Zlatibor voda '00
03.09.2011 10:00 Radnicki 1923 I 10 : 1 Sušica
03.09.2011 10:00 Kraguj 4 : 5 Radnicki 1923 II
03.09.2011 10:00 Marjan 4 : 1 Apolon 4 II
03.09.2011 10:00 Šumadija 16 : 0 Karađorđe
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu