04.06
17:00
Jedinstvo (NB)
Dunav
2
1
|
04.06.2014 17:00 | Jedinstvo (NB) | 2 : 1 | Dunav | |||||
04.06
17:00
Bačka (BP)
Senta
4
1
|
04.06.2014 17:00 | Bačka (BP) | 4 : 1 | Senta | |||||
04.06
17:00
Radnički (Š)
Radnički (SM)
2
3
|
04.06.2014 17:00 | Radnički (Š) | 2 : 3 | Radnički (SM) | |||||
04.06
17:00
Bačka 1901
Dinamo
0
2
|
04.06.2014 17:00 | Bačka 1901 | 0 : 2 | Dinamo |
04.06
17:30
Železnik Lasta
Šumadija
4
1
|
04.06.2014 17:30 | Železnik Lasta | 4 : 1 | Šumadija | |||||
04.06
17:30
Radnički (O)
BASK
0
2
|
04.06.2014 17:30 | Radnički (O) | 0 : 2 | BASK | |||||
04.06
17:30
Kolubara
Budućnost
2
2
|
04.06.2014 17:30 | Kolubara | 2 : 2 | Budućnost | |||||
04.06
17:30
Dorćol
Srem
1
0
|
04.06.2014 17:30 | Dorćol | 1 : 0 | Srem | |||||
04.06
17:30
OFK Mladenovac
Turbina
1
4
|
04.06.2014 17:30 | OFK Mladenovac | 1 : 4 | Turbina | |||||
04.06
17:30
Sopot
IM Rakovica
2
1
|
04.06.2014 17:30 | Sopot | 2 : 1 | IM Rakovica | |||||
04.06
17:30
Žarkovo
Hajduk
4
2
|
04.06.2014 17:30 | Žarkovo | 4 : 2 | Hajduk | |||||
04.06
17:30
Zemun
Lokomotiva
1
2
|
04.06.2014 17:30 | Zemun | 1 : 2 | Lokomotiva |
04.06
17:00
Bilećanin
Kozara
2
1
|
04.06.2014 17:00 | Bilećanin | 2 : 1 | Kozara | |||||
04.06
17:00
Borac (Starčevo)
Crvena Zvezda (RS)
4
0
|
04.06.2014 17:00 | Borac (Starčevo) | 4 : 0 | Crvena Zvezda (RS) | |||||
04.06
17:00
Tisa
Vršac United
2
1
|
04.06.2014 17:00 | Tisa | 2 : 1 | Vršac United | |||||
04.06
17:00
Jedinstvo (BK)
Proleter
3
1
|
04.06.2014 17:00 | Jedinstvo (BK) | 3 : 1 | Proleter | |||||
04.06
17:00
Bačka (P)
TSC
1
2
|
04.06.2014 17:00 | Bačka (P) | 1 : 2 | TSC | |||||
04.06
17:00
Radnički (K)
OFK Kikinda
2
1
|
04.06.2014 17:00 | Radnički (K) | 2 : 1 | OFK Kikinda | |||||
04.06
17:00
Vršac
Borac (Sakule)
3
0
|
04.06.2014 17:00 | Vršac | 3 : 0 | Borac (Sakule) | |||||
04.06
17:00
Sloboda
Budućnost
2
2
|
04.06.2014 17:00 | Sloboda | 2 : 2 | Budućnost |
04.06
17:00
Graničar 1924
Crvena Zvezda
1
1
|
04.06.2014 17:00 | Graničar 1924 | 1 : 1 | Crvena Zvezda | |||||
04.06
17:00
Srbobran
Sloga
3
3
|
04.06.2014 17:00 | Srbobran | 3 : 3 | Sloga | |||||
04.06
17:00
Borac
Polet
2
0
|
04.06.2014 17:00 | Borac | 2 : 0 | Polet | |||||
04.06
17:00
Cement
Jugović
3
0
|
04.06.2014 17:00 | Cement | 3 : 0 | Jugović | |||||
04.06
17:00
Omladinac
Hajduk
3
0
|
04.06.2014 17:00 | Omladinac | 3 : 0 | Hajduk | |||||
04.06
17:00
PIK Prigrevica
Vrbas
2
0
|
04.06.2014 17:00 | PIK Prigrevica | 2 : 0 | Vrbas | |||||
04.06
17:00
Index
Mladost
1
0
|
04.06.2014 17:00 | Index | 1 : 0 | Mladost |
04.06
17:30
Crvena zvezda (MML)
Železničar
3
0
|
04.06.2014 17:30 | Crvena zvezda (MML) | 3 : 0 | Železničar | |||||
04.06
17:30
Grafičar
Balkan Mirijevo
0
2
|
04.06.2014 17:30 | Grafičar | 0 : 2 | Balkan Mirijevo | |||||
04.06
17:30
Baćevac
Radnički (R)
4
0
|
04.06.2014 17:30 | Baćevac | 4 : 0 | Radnički (R) | |||||
04.06
17:30
Radnički (NB)
Zvezdara
3
1
|
04.06.2014 17:30 | Radnički (NB) | 3 : 1 | Zvezdara | |||||
04.06
17:30
Lepušnica
PKB
1
1
|
04.06.2014 17:30 | Lepušnica | 1 : 1 | PKB | |||||
04.06
17:30
Resnik
IMT
1
5
|
04.06.2014 17:30 | Resnik | 1 : 5 | IMT | |||||
04.06
15:00
GSP Polet
Palilulac
1
1
|
04.06.2014 15:00 | GSP Polet | 1 : 1 | Palilulac | |||||
04.06
17:30
Vrčin
Sremčica
2
4
|
04.06.2014 17:30 | Vrčin | 2 : 4 | Sremčica |
04.06
17:00
Gorušica
Rudar
1
6
|
04.06.2014 17:00 | Gorušica | 1 : 6 | Rudar |
04.06
17:00
Borac
ŽSK
1
1
|
04.06.2014 17:00 | Borac | 1 : 1 | ŽSK | |||||
04.06
17:00
Partizan
Prvi srpski ustanak
4
0
|
04.06.2014 17:00 | Partizan | 4 : 0 | Prvi srpski ustanak | |||||
04.06
17:00
Aranđelovac
Marjan
4
0
|
04.06.2014 17:00 | Aranđelovac | 4 : 0 | Marjan | |||||
04.06
17:00
Beli orlovi
Banja
2
3
|
04.06.2014 17:00 | Beli orlovi | 2 : 3 | Banja | |||||
04.06
17:00
Karađorđe
Vitlina-Bokanja
2
3
|
04.06.2014 17:00 | Karađorđe | 2 : 3 | Vitlina-Bokanja | |||||
04.06
17:00
Vinča
Junkovac
3
2
|
04.06.2014 17:00 | Vinča | 3 : 2 | Junkovac | |||||
04.06
17:00
Lepenica
Šumadinac
3
0
|
04.06.2014 17:00 | Lepenica | 3 : 0 | Šumadinac | |||||
04.06
17:00
Šatornja
Lokomotiva
5
2
|
04.06.2014 17:00 | Šatornja | 5 : 2 | Lokomotiva |
04.06
17:00
Mlava
Đerdap
1
1
|
04.06.2014 17:00 | Mlava | 1 : 1 | Đerdap | |||||
04.06
17:00
Basarac
Omladinac
9
1
|
04.06.2014 17:00 | Basarac | 9 : 1 | Omladinac | |||||
04.06
17:00
Makce
Beli Orao
4
3
|
04.06.2014 17:00 | Makce | 4 : 3 | Beli Orao | |||||
04.06
17:00
Mladost
Petar Dobrnjac
1
0
|
04.06.2014 17:00 | Mladost | 1 : 0 | Petar Dobrnjac | |||||
04.06
17:00
Rudar
Vihor
7
2
|
04.06.2014 17:00 | Rudar | 7 : 2 | Vihor | |||||
04.06
17:00
RSK
Trgovački
2
0
|
04.06.2014 17:00 | RSK | 2 : 0 | Trgovački | |||||
04.06
17:00
Polet
Napredak 1936
5
4
|
04.06.2014 17:00 | Polet | 5 : 4 | Napredak 1936 | |||||
04.06
17:00
Sloga
Integral
3
2
|
04.06.2014 17:00 | Sloga | 3 : 2 | Integral |
04.06
16:30
Tulari
OFK Jabučje
5
4
|
04.06.2014 16:30 | Tulari | 5 : 4 | OFK Jabučje | |||||
04.06
16:30
Mladost (D)
Mladost (V)
1
1
|
04.06.2014 16:30 | Mladost (D) | 1 : 1 | Mladost (V) | |||||
04.06
16:30
Pepeljevac
Zadrugar
0
2
|
04.06.2014 16:30 | Pepeljevac | 0 : 2 | Zadrugar | |||||
04.06
16:30
OFK Divci
Kačer
3
0
|
04.06.2014 16:30 | OFK Divci | 3 : 0 | Kačer | |||||
04.06
16:30
OFK Osečina
Banjani
0
3
|
04.06.2014 16:30 | OFK Osečina | 0 : 3 | Banjani | |||||
04.06
16:30
Trlić
Spartak 1924
3
1
|
04.06.2014 16:30 | Trlić | 3 : 1 | Spartak 1924 | |||||
04.06
16:30
ZSK
Rubribreza
4
1
|
04.06.2014 16:30 | ZSK | 4 : 1 | Rubribreza | |||||
04.06
16:30
Kolubara
Joševa
1
0
|
04.06.2014 16:30 | Kolubara | 1 : 0 | Joševa |
04.06
16:30
Sečica
Crnokosa
3
1
|
04.06.2014 16:30 | Sečica | 3 : 1 | Crnokosa | |||||
04.06
16:30
Perućac
Omladinac
4
1
|
04.06.2014 16:30 | Perućac | 4 : 1 | Omladinac |
04.06
17:30
Omladinac
Jedinstvo
0
3
|
04.06.2014 17:30 | Omladinac | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
04.06
17:30
Proleter (DV)
Mladost (L)
5
0
|
04.06.2014 17:30 | Proleter (DV) | 5 : 0 | Mladost (L) | |||||
04.06
17:30
Mladost (M)
Crvena zastava
4
1
|
04.06.2014 17:30 | Mladost (M) | 4 : 1 | Crvena zastava | |||||
04.06
17:30
Moravac 1948
Budućnost
3
2
|
04.06.2014 17:30 | Moravac 1948 | 3 : 2 | Budućnost | |||||
04.06
17:30
Sloboda
Brzi Brod
2
1
|
04.06.2014 17:30 | Sloboda | 2 : 1 | Brzi Brod | |||||
04.06
17:30
OFK Niš
Vrtište
5
0
|
04.06.2014 17:30 | OFK Niš | 5 : 0 | Vrtište | |||||
04.06
17:30
Aluminjum
Rudar
2
0
|
04.06.2014 17:30 | Aluminjum | 2 : 0 | Rudar | |||||
04.06
17:30
Morava
Proleter (M)
3
2
|
04.06.2014 17:30 | Morava | 3 : 2 | Proleter (M) |
04.06
17:00
Levosoje
Mladost (B)
1
3
|
04.06.2014 17:00 | Levosoje | 1 : 3 | Mladost (B) | |||||
04.06
17:30
OFK Alakince
Ternoci
2
2
|
04.06.2014 17:30 | OFK Alakince | 2 : 2 | Ternoci | |||||
04.06
17:30
Vihor
Biljači
6
3
|
04.06.2014 17:30 | Vihor | 6 : 3 | Biljači | |||||
04.06
17:30
OFK Pavlovac
Levosoje
3
0
|
04.06.2014 17:30 | OFK Pavlovac | 3 : 0 | Levosoje | |||||
04.06
17:30
Mladost (B)
Čelik
4
2
|
04.06.2014 17:30 | Mladost (B) | 4 : 2 | Čelik | |||||
04.06
17:30
Besa 2005
Vranjska Banja
5
1
|
04.06.2014 17:30 | Besa 2005 | 5 : 1 | Vranjska Banja | |||||
04.06
17:30
Mladost (S)
Pčinja
1
5
|
04.06.2014 17:30 | Mladost (S) | 1 : 5 | Pčinja | |||||
04.06
17:30
Morava
Nebeski Anđeli
0
1
|
04.06.2014 17:30 | Morava | 0 : 1 | Nebeski Anđeli |
04.06
17:30
Kušiljevo
Mladost (D)
1
3
|
04.06.2014 17:30 | Kušiljevo | 1 : 3 | Mladost (D) | |||||
04.06
17:30
Vinorača
Sloga
1
0
|
04.06.2014 17:30 | Vinorača | 1 : 0 | Sloga | |||||
04.06
17:30
Budućnost
Jedinstvo
2
1
|
04.06.2014 17:30 | Budućnost | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
04.06
17:30
Levač
OFK Tekstilac
5
0
|
04.06.2014 17:30 | Levač | 5 : 0 | OFK Tekstilac | |||||
04.06
17:30
Bratstvo
Mladost (J)
3
2
|
04.06.2014 17:30 | Bratstvo | 3 : 2 | Mladost (J) | |||||
04.06
17:30
Mladost (K)
Morava (R)
1
2
|
04.06.2014 17:30 | Mladost (K) | 1 : 2 | Morava (R) | |||||
04.06
17:30
Morava 1918
BSK
3
0
|
04.06.2014 17:30 | Morava 1918 | 3 : 0 | BSK |
04.06
17:30
Naupare
Poljoprivrednik
0
2
|
04.06.2014 17:30 | Naupare | 0 : 2 | Poljoprivrednik | |||||
04.06
17:30
Čitluk
Jasika
1
3
|
04.06.2014 17:30 | Čitluk | 1 : 3 | Jasika | |||||
04.06
17:30
Mladost
Šanac
2
1
|
04.06.2014 17:30 | Mladost | 2 : 1 | Šanac | |||||
04.06
17:30
Trudbenik
FUD
1
1
|
04.06.2014 17:30 | Trudbenik | 1 : 1 | FUD | |||||
04.06
17:30
Temnić 1924
Sloga Ćićevac
2
1
|
04.06.2014 17:30 | Temnić 1924 | 2 : 1 | Sloga Ćićevac | |||||
04.06
17:30
Vinogradar
Gradina
6
2
|
04.06.2014 17:30 | Vinogradar | 6 : 2 | Gradina | |||||
04.06
17:30
Jedinstvo 1936
Sloga Dašnica
3
2
|
04.06.2014 17:30 | Jedinstvo 1936 | 3 : 2 | Sloga Dašnica | |||||
04.06
17:30
Pepeljevac
Jastrebac
3
2
|
04.06.2014 17:30 | Pepeljevac | 3 : 2 | Jastrebac | |||||
04.06
17:30
Bošnjane
Mačkovac
3
2
|
04.06.2014 17:30 | Bošnjane | 3 : 2 | Mačkovac |
04.06
17:00
ŠSK
Mladost
0
4
|
04.06.2014 17:00 | ŠSK | 0 : 4 | Mladost | |||||
04.06
17:00
Omladinac
Osnić
0
1
|
04.06.2014 17:00 | Omladinac | 0 : 1 | Osnić | |||||
04.06
17:00
Polet
Bučje
1
3
|
04.06.2014 17:00 | Polet | 1 : 3 | Bučje | |||||
04.06
17:00
OFK Knjaz
Midžor
2
0
|
04.06.2014 17:00 | OFK Knjaz | 2 : 0 | Midžor | |||||
04.06
17:00
Rudar (VČ)
Rudar (P)
2
1
|
04.06.2014 17:00 | Rudar (VČ) | 2 : 1 | Rudar (P) | |||||
04.06
17:00
Trebič
OFK 019 Zaječar
3
0
|
04.06.2014 17:00 | Trebič | 3 : 0 | OFK 019 Zaječar | |||||
04.06
17:00
Borac
Rgotina
0
0
|
04.06.2014 17:00 | Borac | 0 : 0 | Rgotina | |||||
04.06
17:00
BSK
Sloga
8
0
|
04.06.2014 17:00 | BSK | 8 : 0 | Sloga |
04.06
17:00
Radnički (S)
Borac
5
2
|
04.06.2014 17:00 | Radnički (S) | 5 : 2 | Borac | |||||
04.06
17:00
Begej
Krajina
3
1
|
04.06.2014 17:00 | Begej | 3 : 1 | Krajina | |||||
04.06
17:00
Potisje
Vojvodina (NM)
2
1
|
04.06.2014 17:00 | Potisje | 2 : 1 | Vojvodina (NM) | |||||
04.06
17:00
Rusanda
Zadrugar
2
1
|
04.06.2014 17:00 | Rusanda | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
04.06
17:00
Crvena zvezda
Radnički (Z)
4
1
|
04.06.2014 17:00 | Crvena zvezda | 4 : 1 | Radnički (Z) | |||||
04.06
17:00
Mladost Bambi
Naftagas
1
1
|
04.06.2014 17:00 | Mladost Bambi | 1 : 1 | Naftagas | |||||
04.06
17:00
Jedinstvo
Vojvodina (P)
0
4
|
04.06.2014 17:00 | Jedinstvo | 0 : 4 | Vojvodina (P) | |||||
04.06
17:00
Vojvodina (B)
Omladinac
5
5
|
04.06.2014 17:00 | Vojvodina (B) | 5 : 5 | Omladinac |
04.06
17:00
Jedinstvo
Slavija
4
0
|
04.06.2014 17:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Slavija | |||||
04.06
11:00
13. maj
Policajac
5
0
|
04.06.2014 11:00 | 13. maj | 5 : 0 | Policajac | |||||
04.06
17:00
Borac
BSK 2012
4
0
|
04.06.2014 17:00 | Borac | 4 : 0 | BSK 2012 |
04.06
17:30
Krtinska
OFK Zabrežje
0
2
|
04.06.2014 17:30 | Krtinska | 0 : 2 | OFK Zabrežje | |||||
04.06
17:30
Mladost (C)
Prva Iskra
2
2
|
04.06.2014 17:30 | Mladost (C) | 2 : 2 | Prva Iskra | |||||
04.06
17:30
Posavina
Vranić
1
1
|
04.06.2014 17:30 | Posavina | 1 : 1 | Vranić | |||||
04.06
17:30
Budućnost
Mladost (B)
2
1
|
04.06.2014 17:30 | Budućnost | 2 : 1 | Mladost (B) | |||||
04.06
17:30
Strelac
Stepojevac VAGA
1
3
|
04.06.2014 17:30 | Strelac | 1 : 3 | Stepojevac VAGA |
04.06
18:00
Vrnjci
Jedinstvo
2
0
|
04.06.2014 18:00 | Vrnjci | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
04.06
18:00
Stubal
OFK Ras
3
0
|
04.06.2014 18:00 | Stubal | 3 : 0 | OFK Ras | |||||
04.06
18:00
Magnohrom
Proleter
2
1
|
04.06.2014 18:00 | Magnohrom | 2 : 1 | Proleter | |||||
04.06
18:00
Mlada krila
Tavnik
2
2
|
04.06.2014 18:00 | Mlada krila | 2 : 2 | Tavnik | |||||
04.06
18:00
Zvezda
Čibukovac
3
2
|
04.06.2014 18:00 | Zvezda | 3 : 2 | Čibukovac | |||||
04.06
18:00
Bogutovačka Banja
Napredak
0
2
|
04.06.2014 18:00 | Bogutovačka Banja | 0 : 2 | Napredak | |||||
04.06
18:00
Gruža
Šumadija
4
3
|
04.06.2014 18:00 | Gruža | 4 : 3 | Šumadija | |||||
04.06
18:00
Morava (S)
Partizan
5
1
|
04.06.2014 18:00 | Morava (S) | 5 : 1 | Partizan |
04.06
17:00
Morava
Planinac
1
1
|
04.06.2014 17:00 | Morava | 1 : 1 | Planinac | |||||
04.06
17:00
Čačak 94
Zadrugar
1
4
|
04.06.2014 17:00 | Čačak 94 | 1 : 4 | Zadrugar | |||||
04.06
17:00
Budućnost
Strelac
2
3
|
04.06.2014 17:00 | Budućnost | 2 : 3 | Strelac | |||||
04.06
17:00
Premeća
Lugovi
1
3
|
04.06.2014 17:00 | Premeća | 1 : 3 | Lugovi | |||||
04.06
17:00
Vujan
Rakova
2
1
|
04.06.2014 17:00 | Vujan | 2 : 1 | Rakova | |||||
04.06
17:00
Polet (G)
Kej
0
3
|
04.06.2014 17:00 | Polet (G) | 0 : 3 | Kej |
04.06
17:30
Bratstvo
Sloga
2
0
|
04.06.2014 17:30 | Bratstvo | 2 : 0 | Sloga | |||||
04.06
17:30
Jelica
Kotraža
1
3
|
04.06.2014 17:30 | Jelica | 1 : 3 | Kotraža | |||||
04.06
17:30
Dedinje Junajted
Brezova
2
1
|
04.06.2014 17:30 | Dedinje Junajted | 2 : 1 | Brezova | |||||
04.06
11:00
Prilike
Gradina
3
0
|
04.06.2014 11:00 | Prilike | 3 : 0 | Gradina | |||||
04.06
17:30
Vrelo
Jedinstvo (P)
3
5
|
04.06.2014 17:30 | Vrelo | 3 : 5 | Jedinstvo (P) | |||||
04.06
17:30
Bjelica
Radnički
2
3
|
04.06.2014 17:30 | Bjelica | 2 : 3 | Radnički |
04.06
17:00
Budućnost
Omladinac (S)
1
2
|
04.06.2014 17:00 | Budućnost | 1 : 2 | Omladinac (S) | |||||
04.06
17:00
Bata Bulić
Mladost
2
1
|
04.06.2014 17:00 | Bata Bulić | 2 : 1 | Mladost | |||||
04.06
17:00
Omladinac (B)
Krilaš
4
2
|
04.06.2014 17:00 | Omladinac (B) | 4 : 2 | Krilaš | |||||
04.06
17:00
Omladinac (M)
Zadrugar
2
2
|
04.06.2014 17:00 | Omladinac (M) | 2 : 2 | Zadrugar | |||||
04.06
17:00
Rudar
Polet
5
3
|
04.06.2014 17:00 | Rudar | 5 : 3 | Polet | |||||
04.06
17:00
Dragoš
Napredak
3
2
|
04.06.2014 17:00 | Dragoš | 3 : 2 | Napredak | |||||
04.06
17:00
Radnički
Borac
3
1
|
04.06.2014 17:00 | Radnički | 3 : 1 | Borac |
04.06
17:00
Sloga (Ć)
Kurjače
1
2
|
04.06.2014 17:00 | Sloga (Ć) | 1 : 2 | Kurjače | |||||
04.06
17:00
Jedinstvo (Lj)
Jedinstvo (D)
1
0
|
04.06.2014 17:00 | Jedinstvo (Lj) | 1 : 0 | Jedinstvo (D) | |||||
04.06
17:00
Mlava
Napredak
1
0
|
04.06.2014 17:00 | Mlava | 1 : 0 | Napredak | |||||
04.06
17:00
Dunavac
Žitkovica
0
1
|
04.06.2014 17:00 | Dunavac | 0 : 1 | Žitkovica | |||||
04.06
17:00
Sloga (D)
Borac
1
3
|
04.06.2014 17:00 | Sloga (D) | 1 : 3 | Borac | |||||
04.06
17:00
Vojvoda Milenko
Polet
6
0
|
04.06.2014 17:00 | Vojvoda Milenko | 6 : 0 | Polet |
04.06
17:00
Jadar 1961
Velika Reka
3
0
|
04.06.2014 17:00 | Jadar 1961 | 3 : 0 | Velika Reka |
04.06
17:30
Ursule
Crni Vrh
4
5
|
04.06.2014 17:30 | Ursule | 4 : 5 | Crni Vrh | |||||
04.06
17:30
Juhor
Mladi radnik
2
2
|
04.06.2014 17:30 | Juhor | 2 : 2 | Mladi radnik | |||||
04.06
17:30
Kolare
Kupinovac
4
1
|
04.06.2014 17:30 | Kolare | 4 : 1 | Kupinovac | |||||
04.06
17:30
Sindjelić (G)
Zenit
0
3
|
04.06.2014 17:30 | Sindjelić (G) | 0 : 3 | Zenit | |||||
04.06
17:30
Sloga
Resavac (S)
4
3
|
04.06.2014 17:30 | Sloga | 4 : 3 | Resavac (S) | |||||
04.06
17:30
Napredak (SL)
Vinogradar
3
0
|
04.06.2014 17:30 | Napredak (SL) | 3 : 0 | Vinogradar |
04.06
17:30
Javor
Šumadija
4
0
|
04.06.2014 17:30 | Javor | 4 : 0 | Šumadija | |||||
04.06
17:30
Resavac (VP)
Polet
6
1
|
04.06.2014 17:30 | Resavac (VP) | 6 : 1 | Polet | |||||
04.06
17:30
Mladost (S)
Istok 63
1
3
|
04.06.2014 17:30 | Mladost (S) | 1 : 3 | Istok 63 | |||||
04.06
17:30
Rudar
Napredak (ST)
1
0
|
04.06.2014 17:30 | Rudar | 1 : 0 | Napredak (ST) | |||||
04.06
17:30
Hajduk
Napredak (Z)
2
3
|
04.06.2014 17:30 | Hajduk | 2 : 3 | Napredak (Z) | |||||
04.06
17:30
Napredak (SV)
Radnički
1
3
|
04.06.2014 17:30 | Napredak (SV) | 1 : 3 | Radnički |
04.06
17:30
Donji Kopaonik
Ušće
6
0
|
04.06.2014 17:30 | Donji Kopaonik | 6 : 0 | Ušće |
04.06
18:00
Miloševo
Vidrovac
1
2
|
04.06.2014 18:00 | Miloševo | 1 : 2 | Vidrovac | |||||
04.06
18:00
Kovilovo
OFK Sikole
2
0
|
04.06.2014 18:00 | Kovilovo | 2 : 0 | OFK Sikole | |||||
04.06
18:00
Smedovac
Graničar
1
4
|
04.06.2014 18:00 | Smedovac | 1 : 4 | Graničar | |||||
04.06
18:00
Deli Jovan
Ratar
5
2
|
04.06.2014 18:00 | Deli Jovan | 5 : 2 | Ratar | |||||
04.06
18:00
Slatina
Srbovo
4
2
|
04.06.2014 18:00 | Slatina | 4 : 2 | Srbovo | |||||
04.06
18:00
Čubra
Urovica
1
2
|
04.06.2014 18:00 | Čubra | 1 : 2 | Urovica | |||||
04.06
18:00
Polet
Rečka
6
3
|
04.06.2014 18:00 | Polet | 6 : 3 | Rečka | |||||
04.06
11:00
OFK Tamnič
Malajnica
2
3
|
04.06.2014 11:00 | OFK Tamnič | 2 : 3 | Malajnica |
04.06
17:00
Bečej 1918
Jedinstvo (B.P.S.)
7
0
|
04.06.2014 17:00 | Bečej 1918 | 7 : 0 | Jedinstvo (B.P.S.) | |||||
04.06
17:00
Napredak (Nadalj)
Mladost (Radič.)
2
3
|
04.06.2014 17:00 | Napredak (Nadalj) | 2 : 3 | Mladost (Radič.) | |||||
04.06
17:00
Hajduk (Čurug)
Jedinstvo (Gosp.)
1
0
|
04.06.2014 17:00 | Hajduk (Čurug) | 1 : 0 | Jedinstvo (Gosp.) | |||||
04.06
17:00
Iskra (Kucura)
Proleter (R.S.)
3
1
|
04.06.2014 17:00 | Iskra (Kucura) | 3 : 1 | Proleter (R.S.) | |||||
04.06
17:00
Budućnost (S.S.)
Hajduk (Gard.)
4
1
|
04.06.2014 17:00 | Budućnost (S.S.) | 4 : 1 | Hajduk (Gard.) | |||||
04.06
17:00
Obilić (Vilovo)
Obilić (Zmajevo)
0
6
|
04.06.2014 17:00 | Obilić (Vilovo) | 0 : 6 | Obilić (Zmajevo) | |||||
04.06
17:00
Sloga (Lok)
Titel
1
11
|
04.06.2014 17:00 | Sloga (Lok) | 1 : 11 | Titel | |||||
04.06
17:00
Miletić (Mošorin)
Mladost Radost (Srbob)
2
1
|
04.06.2014 17:00 | Miletić (Mošorin) | 2 : 1 | Mladost Radost (Srbob) |
04.06
17:30
Mladi Borac
Sloga
3
1
|
04.06.2014 17:30 | Mladi Borac | 3 : 1 | Sloga | |||||
04.06
17:30
Dimitrije Tucović
Šumadija (MC)
5
0
|
04.06.2014 17:30 | Dimitrije Tucović | 5 : 0 | Šumadija (MC) | |||||
04.06
17:30
Mladi radnik
Rudar
3
0
|
04.06.2014 17:30 | Mladi radnik | 3 : 0 | Rudar | |||||
04.06
17:30
Sloboda
Mladost (Č)
1
4
|
04.06.2014 17:30 | Sloboda | 1 : 4 | Mladost (Č) | |||||
04.06
17:30
OFK Burovo
Bistrica
5
2
|
04.06.2014 17:30 | OFK Burovo | 5 : 2 | Bistrica | |||||
04.06
17:30
TEK Sloga
Lazarevac
8
2
|
04.06.2014 17:30 | TEK Sloga | 8 : 2 | Lazarevac | |||||
04.06
17:30
Polet
OFK Budućnost
6
1
|
04.06.2014 17:30 | Polet | 6 : 1 | OFK Budućnost |
04.06
17:30
Vis
Sibnica
3
0
|
04.06.2014 17:30 | Vis | 3 : 0 | Sibnica | |||||
04.06
17:30
Drlupa
4 Juli
4
2
|
04.06.2014 17:30 | Drlupa | 4 : 2 | 4 Juli |
04.06
17:00
Čokordin
Burovac
3
2
|
04.06.2014 17:00 | Čokordin | 3 : 2 | Burovac |
04.06
17:30
Sloga (L)
Proleter
3
0
|
04.06.2014 17:30 | Sloga (L) | 3 : 0 | Proleter | |||||
04.06
17:30
Pobeda
Napredak (P)
1
1
|
04.06.2014 17:30 | Pobeda | 1 : 1 | Napredak (P) | |||||
04.06
17:30
Zemljoradnik
Dunavac
5
0
|
04.06.2014 17:30 | Zemljoradnik | 5 : 0 | Dunavac | |||||
04.06
17:30
Dizel
Napredak 1947
3
1
|
04.06.2014 17:30 | Dizel | 3 : 1 | Napredak 1947 | |||||
04.06
17:30
Mip Majdan
Dunav
0
1
|
04.06.2014 17:30 | Mip Majdan | 0 : 1 | Dunav | |||||
04.06
17:30
Sloga 1936
Stig 1955
8
3
|
04.06.2014 17:30 | Sloga 1936 | 8 : 3 | Stig 1955 | |||||
04.06
17:30
Napredak 1934
Metalac
2
1
|
04.06.2014 17:30 | Napredak 1934 | 2 : 1 | Metalac |
04.06
17:00
Radenka
Kaona
6
1
|
04.06.2014 17:00 | Radenka | 6 : 1 | Kaona | |||||
04.06
17:00
Sloga
Homolje
3
0
|
04.06.2014 17:00 | Sloga | 3 : 0 | Homolje |
04.06
17:00
OFK Povlen
Paune
3
3
|
04.06.2014 17:00 | OFK Povlen | 3 : 3 | Paune | |||||
04.06
17:00
Dupljaj
Mali korak
5
0
|
04.06.2014 17:00 | Dupljaj | 5 : 0 | Mali korak | |||||
04.06
17:00
Mladi radnik
Jadar 2013
0
4
|
04.06.2014 17:00 | Mladi radnik | 0 : 4 | Jadar 2013 | |||||
04.06
17:00
Zabari
Rakac Stave
0
0
|
04.06.2014 17:00 | Zabari | 0 : 0 | Rakac Stave | |||||
04.06
17:00
Bujacic
Mladost
2
3
|
04.06.2014 17:00 | Bujacic | 2 : 3 | Mladost | |||||
04.06
17:00
Gradac
Zadrugar
5
0
|
04.06.2014 17:00 | Gradac | 5 : 0 | Zadrugar | |||||
04.06
17:00
Lukavac
Kotešica
1
2
|
04.06.2014 17:00 | Lukavac | 1 : 2 | Kotešica |
04.06
17:30
Mladost (GM)
Popovac
2
1
|
04.06.2014 17:30 | Mladost (GM) | 2 : 1 | Popovac | |||||
04.06
17:30
Vihor
Radnik
7
6
|
04.06.2014 17:30 | Vihor | 7 : 6 | Radnik | |||||
04.06
17:30
Sloboda
Jedinstvo
3
0
|
04.06.2014 17:30 | Sloboda | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
04.06
17:30
ISK Izvor
Železničar
1
1
|
04.06.2014 17:30 | ISK Izvor | 1 : 1 | Železničar | |||||
04.06
17:30
Budućnost (L)
Omladinac
2
2
|
04.06.2014 17:30 | Budućnost (L) | 2 : 2 | Omladinac | |||||
04.06
17:30
OFK Borac
Moravac
0
1
|
04.06.2014 17:30 | OFK Borac | 0 : 1 | Moravac | |||||
04.06
17:30
Mladost (R)
Heroj
0
3
|
04.06.2014 17:30 | Mladost (R) | 0 : 3 | Heroj |
04.06
17:00
Sloga
Sloboda (NG)
2
1
|
04.06.2014 17:00 | Sloga | 2 : 1 | Sloboda (NG) | |||||
04.06
17:00
Borac
Podrinje
0
3
|
04.06.2014 17:00 | Borac | 0 : 3 | Podrinje | |||||
04.06
17:00
Sloboda (MG)
Drina HE
3
1
|
04.06.2014 17:00 | Sloboda (MG) | 3 : 1 | Drina HE | |||||
04.06
17:00
Sutjeska
Drina (Z)
1
2
|
04.06.2014 17:00 | Sutjeska | 1 : 2 | Drina (Z) | |||||
04.06
17:00
Napredak
Proleter
5
2
|
04.06.2014 17:00 | Napredak | 5 : 2 | Proleter | |||||
04.06
17:00
Rudar
Modriča Maxima
0
3
|
04.06.2014 17:00 | Rudar | 0 : 3 | Modriča Maxima | |||||
04.06
17:00
Mladost
Kozara
2
1
|
04.06.2014 17:00 | Mladost | 2 : 1 | Kozara |
04.06
13:00
Sloga (K)
Radnički (P)
2
2
|
04.06.2014 13:00 | Sloga (K) | 2 : 2 | Radnički (P) |
04.06
Vojvodina
Spartak
2
1
|
04.06.2014 | Vojvodina | 2 : 1 | Spartak | |||||
04.06
10:00
Proleter (NS)
Omladinac
4
1
|
04.06.2014 10:00 | Proleter (NS) | 4 : 1 | Omladinac | |||||
04.06
11:00
Radnički (SM)
Vršac United
6
1
|
04.06.2014 11:00 | Radnički (SM) | 6 : 1 | Vršac United |
04.06
17:00
Jedinstvo Putevi
Jadran
3
0
|
04.06.2014 17:00 | Jedinstvo Putevi | 3 : 0 | Jadran | |||||
04.06
17:00
Šumadija 1903
Mladost (L)
4
2
|
04.06.2014 17:00 | Šumadija 1903 | 4 : 2 | Mladost (L) | |||||
04.06
17:00
Arsenal
Sušica
0
0
|
04.06.2014 17:00 | Arsenal | 0 : 0 | Sušica | |||||
04.06
17:00
Metalac (K)
Javor
1
3
|
04.06.2014 17:00 | Metalac (K) | 1 : 3 | Javor | |||||
04.06
17:00
Takovo
Sloga (P)
1
1
|
04.06.2014 17:00 | Takovo | 1 : 1 | Sloga (P) |
04.06
11:00
C.zvezda
Partizan (G)
6
4
|
04.06.2014 11:00 | C.zvezda | 6 : 4 | Partizan (G) |
04.06
11:00
Teleoptik
Partizan
3
4
|
04.06.2014 11:00 | Teleoptik | 3 : 4 | Partizan |
04.06
17:00
Sloga (P)
Bane
1
1
|
04.06.2014 17:00 | Sloga (P) | 1 : 1 | Bane | |||||
04.06
17:00
Javor
Novi Pazar
1
0
|
04.06.2014 17:00 | Javor | 1 : 0 | Novi Pazar | |||||
04.06
17:00
Sušica
Sevojno
3
0
|
04.06.2014 17:00 | Sušica | 3 : 0 | Sevojno | |||||
04.06
17:00
Budućnost
Sloga 1940
1
2
|
04.06.2014 17:00 | Budućnost | 1 : 2 | Sloga 1940 | |||||
04.06
11:00
Sloga (K)
Šumadija 1903
1
1
|
04.06.2014 11:00 | Sloga (K) | 1 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
04.06
14:00
Metalac (K)
Mladost (L)
0
3
|
04.06.2014 14:00 | Metalac (K) | 0 : 3 | Mladost (L) |
04.06
13:30
Brodarac
OFK Beograd
0
3
|
04.06.2014 13:30 | Brodarac | 0 : 3 | OFK Beograd | |||||
04.06
13:00
Loznica
Zemun
0
6
|
04.06.2014 13:00 | Loznica | 0 : 6 | Zemun | |||||
04.06
11:00
Borac
Rad
1
4
|
04.06.2014 11:00 | Borac | 1 : 4 | Rad |
04.06
17:00
Sloga 1940
Čačak 94
3
2
|
04.06.2014 17:00 | Sloga 1940 | 3 : 2 | Čačak 94 | |||||
04.06
11:00
Šumadija 1903
Budućnost
10
0
|
04.06.2014 11:00 | Šumadija 1903 | 10 : 0 | Budućnost | |||||
04.06
14:00
Bubamara
Javor
2
0
|
04.06.2014 14:00 | Bubamara | 2 : 0 | Javor | |||||
04.06
17:00
Bane
Sloga (K)
0
0
|
04.06.2014 17:00 | Bane | 0 : 0 | Sloga (K) | |||||
04.06
17:00
BIP
Kiker
1
2
|
04.06.2014 17:00 | BIP | 1 : 2 | Kiker | |||||
04.06
11:30
Vrnjačka Banja
Jedinstvo Putevi
2
1
|
04.06.2014 11:30 | Vrnjačka Banja | 2 : 1 | Jedinstvo Putevi |
04.06
17:00
Obilić
Senta
1
3
|
04.06.2014 17:00 | Obilić | 1 : 3 | Senta |
04.06
20:00
Borac Mozzart Sport
Radnički
81
83
|
04.06.2014 20:00 | Borac Mozzart Sport | 81 : 83 | Radnički | |||||
04.06
20:00
Mega Vizura
Partizan NIS
82
92
|
04.06.2014 20:00 | Mega Vizura | 82 : 92 | Partizan NIS | |||||
04.06
16:00
FMP
Crnokosa
76
61
|
04.06.2014 16:00 | FMP | 76 : 61 | Crnokosa | |||||
04.06
19:00
Crvena zvezda Telekom
Metalac Farmakom
90
53
|
04.06.2014 19:00 | Crvena zvezda Telekom | 90 : 53 | Metalac Farmakom |
04.06
Jagodina
Crvenka
24
26
|
04.06.2014 | Jagodina | 24 : 26 | Crvenka | |||||
04.06
Planinka PV
Mokra Gora
33
25
|
04.06.2014 | Planinka PV | 33 : 25 | Mokra Gora | |||||
04.06
Sloga
Metalac
27
22
|
04.06.2014 | Sloga | 27 : 22 | Metalac | |||||
04.06
Požarevac
Dinamo
26
19
|
04.06.2014 | Požarevac | 26 : 19 | Dinamo |
04.06
19:00
Železničar 1949
Radnički
23
31
|
04.06.2014 19:00 | Železničar 1949 | 23 : 31 | Radnički | |||||
04.06
18:30
Vojvodina
Crvena Zvezda
33
30
|
04.06.2014 18:30 | Vojvodina | 33 : 30 | Crvena Zvezda | |||||
04.06
19:00
Metaloplastika
Partizan
34
25
|
04.06.2014 19:00 | Metaloplastika | 34 : 25 | Partizan |
04.06
19:00
Metalac
Sloga
25
29
|
04.06.2014 19:00 | Metalac | 25 : 29 | Sloga | |||||
04.06
19:00
Medicinar
Proleter
46
33
|
04.06.2014 19:00 | Medicinar | 46 : 33 | Proleter |