05.05
16:30
Bane
Polet (LJ)
1
3
|
05.05.2013 16:30 | Bane | 1 : 3 | Polet (LJ) | |||||
05.05
16:30
Vujić Valjevo
Rudar
2
3
|
05.05.2013 16:30 | Vujić Valjevo | 2 : 3 | Rudar | |||||
05.05
16:30
Šumadija (A)
Radnički Stobeks
1
1
|
05.05.2013 16:30 | Šumadija (A) | 1 : 1 | Radnički Stobeks | |||||
05.05
16:30
Jasenica 1911
Sloboda (Č)
1
0
|
05.05.2013 16:30 | Jasenica 1911 | 1 : 0 | Sloboda (Č) | |||||
05.05
16:30
Krušik
Pobeda
2
0
|
05.05.2013 16:30 | Krušik | 2 : 0 | Pobeda | |||||
05.05
11:00
Sloga (PM)
Železničar
2
0
|
05.05.2013 11:00 | Sloga (PM) | 2 : 0 | Železničar | |||||
05.05
16:30
Mladi radnik
Seljak
2
1
|
05.05.2013 16:30 | Mladi radnik | 2 : 1 | Seljak | |||||
05.05
16:30
Partizan (BB)
Mačva
1
1
|
05.05.2013 16:30 | Partizan (BB) | 1 : 1 | Mačva |
05.05
16:30
Tekstilac
Radnički (S)
3
0
|
05.05.2013 16:30 | Tekstilac | 3 : 0 | Radnički (S) | |||||
05.05
16:30
Jedinstvo (SP)
Dinamo
0
3
|
05.05.2013 16:30 | Jedinstvo (SP) | 0 : 3 | Dinamo | |||||
05.05
16:30
ČSK Pivara
Senta
5
1
|
05.05.2013 16:30 | ČSK Pivara | 5 : 1 | Senta | |||||
05.05
16:30
Radnički (Š)
Dolina
2
4
|
05.05.2013 16:30 | Radnički (Š) | 2 : 4 | Dolina |
05.05
17:30
BASK
Hajduk
6
0
|
05.05.2013 17:30 | BASK | 6 : 0 | Hajduk | |||||
05.05
17:30
Kovačevac
Balkan
2
0
|
05.05.2013 17:30 | Kovačevac | 2 : 0 | Balkan | |||||
05.05
17:30
Radnički
Železnik
1
0
|
05.05.2013 17:30 | Radnički | 1 : 0 | Železnik | |||||
05.05
17:30
Srem
Turbina
5
0
|
05.05.2013 17:30 | Srem | 5 : 0 | Turbina | |||||
05.05
17:30
Dorćol
Budućnost
2
3
|
05.05.2013 17:30 | Dorćol | 2 : 3 | Budućnost | |||||
05.05
17:30
Sopot
Zemun
2
1
|
05.05.2013 17:30 | Sopot | 2 : 1 | Zemun | |||||
05.05
17:30
PKB
Žarkovo
3
0
|
05.05.2013 17:30 | PKB | 3 : 0 | Žarkovo | |||||
05.05
10:00
Sindjelić
Šumadija
0
2
|
05.05.2013 10:00 | Sindjelić | 0 : 2 | Šumadija |
05.05
16:00
Slavija
Metalac
4
2
|
05.05.2013 16:00 | Slavija | 4 : 2 | Metalac | |||||
05.05
16:00
Prijevor
Trepča
1
0
|
05.05.2013 16:00 | Prijevor | 1 : 0 | Trepča | |||||
05.05
16:00
Jošanica ND 2011
Tutin
3
2
|
05.05.2013 16:00 | Jošanica ND 2011 | 3 : 2 | Tutin | |||||
05.05
16:00
Omladinac (Z)
Vodojaža
0
2
|
05.05.2013 16:00 | Omladinac (Z) | 0 : 2 | Vodojaža | |||||
05.05
16:00
Sloboda (G)
Takovo
2
1
|
05.05.2013 16:00 | Sloboda (G) | 2 : 1 | Takovo |
05.05
16:30
Obilić
Šumadinac 1913
2
1
|
05.05.2013 16:30 | Obilić | 2 : 1 | Šumadinac 1913 | |||||
05.05
16:30
Crvena zvezda
Udarnik
0
3
|
05.05.2013 16:30 | Crvena zvezda | 0 : 3 | Udarnik | |||||
05.05
16:30
Mladi radnik
Borac
4
2
|
05.05.2013 16:30 | Mladi radnik | 4 : 2 | Borac | |||||
05.05
16:30
Šapine
VGSK
4
2
|
05.05.2013 16:30 | Šapine | 4 : 2 | VGSK | |||||
05.05
16:30
Karađorđe (T)
Zvižd
4
1
|
05.05.2013 16:30 | Karađorđe (T) | 4 : 1 | Zvižd |
05.05
16:00
Miloš Pocerac
Borac (Š)
3
2
|
05.05.2013 16:00 | Miloš Pocerac | 3 : 2 | Borac (Š) | |||||
05.05
16:00
GP Zlatibor
Sloga (BB)
2
2
|
05.05.2013 16:00 | GP Zlatibor | 2 : 2 | Sloga (BB) | |||||
05.05
16:00
Ribnica
Radnički (V)
1
0
|
05.05.2013 16:00 | Ribnica | 1 : 0 | Radnički (V) |
05.05
16:30
Borac
Sloboda
1
0
|
05.05.2013 16:30 | Borac | 1 : 0 | Sloboda |
05.05
10:00
Index
Omladinac
1
0
|
05.05.2013 10:00 | Index | 1 : 0 | Omladinac | |||||
05.05
16:30
Budućnost
Borac
2
2
|
05.05.2013 16:30 | Budućnost | 2 : 2 | Borac |
05.05
17:30
Resnik
Vinča
3
2
|
05.05.2013 17:30 | Resnik | 3 : 2 | Vinča | |||||
05.05
17:30
Posavac
Železničar
1
3
|
05.05.2013 17:30 | Posavac | 1 : 3 | Železničar | |||||
05.05
10:00
Grafičar
Palilulac
2
0
|
05.05.2013 10:00 | Grafičar | 2 : 0 | Palilulac | |||||
05.05
17:30
Sremčica
IMR
1
1
|
05.05.2013 17:30 | Sremčica | 1 : 1 | IMR |
05.05
17:00
Ibar
Pazar Juniors 2011
2
1
|
05.05.2013 17:00 | Ibar | 2 : 1 | Pazar Juniors 2011 | |||||
05.05
17:00
Braća Vuković
Radnik
3
0
|
05.05.2013 17:00 | Braća Vuković | 3 : 0 | Radnik | |||||
05.05
17:00
Ribnica
Polet
3
1
|
05.05.2013 17:00 | Ribnica | 3 : 1 | Polet | |||||
05.05
17:00
Budućnost
Mataruge
0
1
|
05.05.2013 17:00 | Budućnost | 0 : 1 | Mataruge | |||||
05.05
17:00
Vrnjci
Rudar
0
1
|
05.05.2013 17:00 | Vrnjci | 0 : 1 | Rudar | |||||
05.05
17:00
Borac
Radnički
1
1
|
05.05.2013 17:00 | Borac | 1 : 1 | Radnički |
05.05
16:30
Šumadinac
Partizan
0
1
|
05.05.2013 16:30 | Šumadinac | 0 : 1 | Partizan | |||||
05.05
16:30
Jadran
Šumadija
1
5
|
05.05.2013 16:30 | Jadran | 1 : 5 | Šumadija | |||||
05.05
16:30
Budućnost
Kolonija
4
1
|
05.05.2013 16:30 | Budućnost | 4 : 1 | Kolonija | |||||
05.05
16:30
Ćava
Erdoglija 1931
3
2
|
05.05.2013 16:30 | Ćava | 3 : 2 | Erdoglija 1931 | |||||
05.05
16:30
Jedinstvo
Korićani
1
2
|
05.05.2013 16:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Korićani | |||||
05.05
16:30
Arsenal
Sloga
7
0
|
05.05.2013 16:30 | Arsenal | 7 : 0 | Sloga | |||||
05.05
16:30
Seljak
Vinogradi DB
2
0
|
05.05.2013 16:30 | Seljak | 2 : 0 | Vinogradi DB |
05.05
16:00
Vujan
Kotraža Franc Komerc
2
0
|
05.05.2013 16:00 | Vujan | 2 : 0 | Kotraža Franc Komerc | |||||
05.05
16:00
Jedinstvo (GG)
Miokovci
2
3
|
05.05.2013 16:00 | Jedinstvo (GG) | 2 : 3 | Miokovci | |||||
05.05
16:00
Morava
Jedinstvo (K)
1
4
|
05.05.2013 16:00 | Morava | 1 : 4 | Jedinstvo (K) | |||||
05.05
16:00
Ovčar
Mladost
1
0
|
05.05.2013 16:00 | Ovčar | 1 : 0 | Mladost | |||||
05.05
16:00
Brezak
Dragačevo
0
2
|
05.05.2013 16:00 | Brezak | 0 : 2 | Dragačevo | |||||
05.05
16:00
Napredak
Lunjevica
3
2
|
05.05.2013 16:00 | Napredak | 3 : 2 | Lunjevica | |||||
05.05
16:00
Spartak
FK Rudar Bresnica 1927
4
1
|
05.05.2013 16:00 | Spartak | 4 : 1 | FK Rudar Bresnica 1927 |
05.05
16:00
Mlava
Mladi Borac
7
1
|
05.05.2013 16:00 | Mlava | 7 : 1 | Mladi Borac | |||||
05.05
16:00
Petar Dobrnjac
Sloga (D)
3
0
|
05.05.2013 16:00 | Petar Dobrnjac | 3 : 0 | Sloga (D) | |||||
05.05
16:00
Napredak
Vihor
1
1
|
05.05.2013 16:00 | Napredak | 1 : 1 | Vihor | |||||
05.05
16:00
Integral
Omladinac
1
1
|
05.05.2013 16:00 | Integral | 1 : 1 | Omladinac |
05.05
11:00
Železničar
Bresje Superior
1
3
|
05.05.2013 11:00 | Železničar | 1 : 3 | Bresje Superior | |||||
05.05
16:00
Napredak
Šumadija
3
0
|
05.05.2013 16:00 | Napredak | 3 : 0 | Šumadija | |||||
05.05
16:00
Proleter
Glavaš
1
2
|
05.05.2013 16:00 | Proleter | 1 : 2 | Glavaš | |||||
05.05
16:00
Borac
Osipaonica
4
0
|
05.05.2013 16:00 | Borac | 4 : 0 | Osipaonica | |||||
05.05
16:00
Polet
Selevac
4
1
|
05.05.2013 16:00 | Polet | 4 : 1 | Selevac | |||||
05.05
16:00
Šumadinac
Pobeda
0
1
|
05.05.2013 16:00 | Šumadinac | 0 : 1 | Pobeda | |||||
05.05
16:00
Budućnost
Sloboda
0
0
|
05.05.2013 16:00 | Budućnost | 0 : 0 | Sloboda | |||||
05.05
16:00
Omladinac
Radnik
3
0
|
05.05.2013 16:00 | Omladinac | 3 : 0 | Radnik |
05.05
16:00
Aranđelovac
Banja
4
2
|
05.05.2013 16:00 | Aranđelovac | 4 : 2 | Banja | |||||
05.05
16:00
Partizan
Šumadija
1
1
|
05.05.2013 16:00 | Partizan | 1 : 1 | Šumadija | |||||
05.05
10:00
Šumadinac
Vinča
2
0
|
05.05.2013 10:00 | Šumadinac | 2 : 0 | Vinča |
05.05
17:00
Provo
Antimon
3
1
|
05.05.2013 17:00 | Provo | 3 : 1 | Antimon | |||||
05.05
17:00
Mladost (DD)
Podrinje
2
0
|
05.05.2013 17:00 | Mladost (DD) | 2 : 0 | Podrinje | |||||
05.05
17:00
Radjevac
Lipolist
2
1
|
05.05.2013 17:00 | Radjevac | 2 : 1 | Lipolist | |||||
05.05
17:00
Drina
Mladost (P)
3
3
|
05.05.2013 17:00 | Drina | 3 : 3 | Mladost (P) | |||||
05.05
17:00
Hajduk Stanko
Mladi Borac
0
1
|
05.05.2013 17:00 | Hajduk Stanko | 0 : 1 | Mladi Borac |
05.05
16:00
Trlić
Ribnikar
4
2
|
05.05.2013 16:00 | Trlić | 4 : 2 | Ribnikar | |||||
05.05
16:00
OFK Divci
Zadrugar
1
4
|
05.05.2013 16:00 | OFK Divci | 1 : 4 | Zadrugar | |||||
05.05
16:00
Tešnjar
Polet
2
0
|
05.05.2013 16:00 | Tešnjar | 2 : 0 | Polet | |||||
05.05
16:00
Vrujci
Brezovica
0
2
|
05.05.2013 16:00 | Vrujci | 0 : 2 | Brezovica |
05.05
16:30
Palilula
Zemljoradnik
4
0
|
05.05.2013 16:30 | Palilula | 4 : 0 | Zemljoradnik | |||||
05.05
16:30
Radnički 1947 (Č)
Rasovača
4
2
|
05.05.2013 16:30 | Radnički 1947 (Č) | 4 : 2 | Rasovača | |||||
05.05
16:30
Rutevac
Radnički 1924 (K)
2
0
|
05.05.2013 16:30 | Rutevac | 2 : 0 | Radnički 1924 (K) | |||||
05.05
16:30
Rad
Bukovik
3
0
|
05.05.2013 16:30 | Rad | 3 : 0 | Bukovik | |||||
05.05
16:30
Morava
Naša krila 1936
2
2
|
05.05.2013 16:30 | Morava | 2 : 2 | Naša krila 1936 |
05.05
15:30
Kondiva
Alakince
1
3
|
05.05.2013 15:30 | Kondiva | 1 : 3 | Alakince | |||||
05.05
15:30
Mladost (B)
Nebeski Andjeli
2
2
|
05.05.2013 15:30 | Mladost (B) | 2 : 2 | Nebeski Andjeli | |||||
05.05
15:30
Ternoci
Levosoje
5
0
|
05.05.2013 15:30 | Ternoci | 5 : 0 | Levosoje | |||||
05.05
15:30
As
Morava
0
3
|
05.05.2013 15:30 | As | 0 : 3 | Morava | |||||
05.05
15:30
Vranjska Banja
Mladost (S)
1
1
|
05.05.2013 15:30 | Vranjska Banja | 1 : 1 | Mladost (S) |
05.05
16:30
Svetlost
Borac
2
1
|
05.05.2013 16:30 | Svetlost | 2 : 1 | Borac | |||||
05.05
16:30
Dobrič
Polet
1
1
|
05.05.2013 16:30 | Dobrič | 1 : 1 | Polet | |||||
05.05
16:30
Pobeda
Kosanica
1
4
|
05.05.2013 16:30 | Pobeda | 1 : 4 | Kosanica | |||||
05.05
16:30
Kosovac
Trbunje
2
2
|
05.05.2013 16:30 | Kosovac | 2 : 2 | Trbunje | |||||
05.05
16:30
Dunđerski
Omladinac
8
0
|
05.05.2013 16:30 | Dunđerski | 8 : 0 | Omladinac |
05.05
16:30
Sloboda
Jedinstvo
2
2
|
05.05.2013 16:30 | Sloboda | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
05.05
16:30
Crvena zastava
Mladost
1
3
|
05.05.2013 16:30 | Crvena zastava | 1 : 3 | Mladost | |||||
05.05
16:30
Budućnost
Budućnost
3
0
|
05.05.2013 16:30 | Budućnost | 3 : 0 | Budućnost | |||||
05.05
16:30
Rudar
Vrtište
2
3
|
05.05.2013 16:30 | Rudar | 2 : 3 | Vrtište | |||||
05.05
16:30
Morava
Brzi Brod
2
1
|
05.05.2013 16:30 | Morava | 2 : 1 | Brzi Brod |
05.05
16:30
Plantaža
Mladi Borac
1
0
|
05.05.2013 16:30 | Plantaža | 1 : 0 | Mladi Borac | |||||
05.05
16:30
Čekmin
Šumadija
1
3
|
05.05.2013 16:30 | Čekmin | 1 : 3 | Šumadija | |||||
05.05
16:30
Sloga
Budućnost
2
3
|
05.05.2013 16:30 | Sloga | 2 : 3 | Budućnost | |||||
05.05
14:00
Jedinstvo (GS)
Mladost
1
1
|
05.05.2013 14:00 | Jedinstvo (GS) | 1 : 1 | Mladost |
05.05
17:00
Trajal
Jasika
1
0
|
05.05.2013 17:00 | Trajal | 1 : 0 | Jasika | |||||
05.05
17:00
Trudbenik
Jastrebac
2
1
|
05.05.2013 17:00 | Trudbenik | 2 : 1 | Jastrebac | |||||
05.05
17:00
Jedinstvo 1936
FUD
3
0
|
05.05.2013 17:00 | Jedinstvo 1936 | 3 : 0 | FUD | |||||
05.05
17:00
Jovan Kursula
Šanac
3
0
|
05.05.2013 17:00 | Jovan Kursula | 3 : 0 | Šanac | |||||
05.05
17:00
Naupare
Gradina
4
1
|
05.05.2013 17:00 | Naupare | 4 : 1 | Gradina |
05.05
17:00
Čantavir
Tisa
0
2
|
05.05.2013 17:00 | Čantavir | 0 : 2 | Tisa | |||||
05.05
17:00
Preporod
Vinogradar
1
2
|
05.05.2013 17:00 | Preporod | 1 : 2 | Vinogradar | |||||
05.05
17:00
Bačka (M)
Panonija IM Topola
1
1
|
05.05.2013 17:00 | Bačka (M) | 1 : 1 | Panonija IM Topola | |||||
05.05
17:00
Bačka (P)
Čoka
6
0
|
05.05.2013 17:00 | Bačka (P) | 6 : 0 | Čoka |
05.05
16:30
Crvena zvezda (VS)
Borac (A)
2
0
|
05.05.2013 16:30 | Crvena zvezda (VS) | 2 : 0 | Borac (A) | |||||
05.05
16:30
Vojvodina (NM)
Radnički (S)
5
2
|
05.05.2013 16:30 | Vojvodina (NM) | 5 : 2 | Radnički (S) | |||||
05.05
16:30
Mladost
Jedinstvo
2
1
|
05.05.2013 16:30 | Mladost | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
05.05
16:30
OFK Gradnulica
Naftagas
2
3
|
05.05.2013 16:30 | OFK Gradnulica | 2 : 3 | Naftagas | |||||
05.05
16:30
Vojvodina (P)
Crvena zvezda (RS)
3
0
|
05.05.2013 16:30 | Vojvodina (P) | 3 : 0 | Crvena zvezda (RS) |
05.05
17:00
Vršac United
Borac
4
1
|
05.05.2013 17:00 | Vršac United | 4 : 1 | Borac | |||||
05.05
17:00
Tempo
Vojvodina
0
2
|
05.05.2013 17:00 | Tempo | 0 : 2 | Vojvodina | |||||
05.05
17:00
Budućnost (BB)
Slavija (K)
1
2
|
05.05.2013 17:00 | Budućnost (BB) | 1 : 2 | Slavija (K) | |||||
05.05
17:00
Jugoslavija
Sloga (BNS)
0
1
|
05.05.2013 17:00 | Jugoslavija | 0 : 1 | Sloga (BNS) | |||||
05.05
17:00
Dobrica
Polet
0
4
|
05.05.2013 17:00 | Dobrica | 0 : 4 | Polet | |||||
05.05
17:00
Mladost
Partizan (G)
2
2
|
05.05.2013 17:00 | Mladost | 2 : 2 | Partizan (G) | |||||
05.05
17:00
Vulturul
BAK
3
0
|
05.05.2013 17:00 | Vulturul | 3 : 0 | BAK |
05.05
16:30
Omladinac (B)
Kordun
0
3
|
05.05.2013 16:30 | Omladinac (B) | 0 : 3 | Kordun | |||||
05.05
16:30
Kula
Omladinac (D)
0
0
|
05.05.2013 16:30 | Kula | 0 : 0 | Omladinac (D) | |||||
05.05
16:30
Hajduk
Radnički
2
0
|
05.05.2013 16:30 | Hajduk | 2 : 0 | Radnički |
05.05
16:00
Borac
Metalac AV
2
2
|
05.05.2013 16:00 | Borac | 2 : 2 | Metalac AV | |||||
05.05
16:00
TSK
Bačka
6
0
|
05.05.2013 16:00 | TSK | 6 : 0 | Bačka | |||||
05.05
16:00
Vrbas
Vojvodina
4
0
|
05.05.2013 16:00 | Vrbas | 4 : 0 | Vojvodina | |||||
05.05
10:00
Kabel
Tvrdjava
2
3
|
05.05.2013 10:00 | Kabel | 2 : 3 | Tvrdjava | |||||
05.05
16:00
Omladinac
Veternik
0
3
|
05.05.2013 16:00 | Omladinac | 0 : 3 | Veternik |
05.05
11:00
Prva Iskra
Borac (O)
2
1
|
05.05.2013 11:00 | Prva Iskra | 2 : 1 | Borac (O) | |||||
05.05
13:00
Brodarac
Šumadija
3
0
|
05.05.2013 13:00 | Brodarac | 3 : 0 | Šumadija | |||||
05.05
11:00
13. Maj
Rudar
2
0
|
05.05.2013 11:00 | 13. Maj | 2 : 0 | Rudar | |||||
05.05
17:30
Jedinstvo
OFK Zabrežje
2
0
|
05.05.2013 17:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | OFK Zabrežje | |||||
05.05
10:00
Selo Mladenovac
Zmaj 1953
2
1
|
05.05.2013 10:00 | Selo Mladenovac | 2 : 1 | Zmaj 1953 | |||||
05.05
10:00
Borac (L)
PKB Kovilovo
3
4
|
05.05.2013 10:00 | Borac (L) | 3 : 4 | PKB Kovilovo |
05.05
17:00
Jedinstvo
Napredak
2
3
|
05.05.2013 17:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | Napredak | |||||
05.05
17:00
Žiča
Morava(S)
0
3
|
05.05.2013 17:00 | Žiča | 0 : 3 | Morava(S) | |||||
05.05
17:00
Morava(M)
Čibukovac
2
1
|
05.05.2013 17:00 | Morava(M) | 2 : 1 | Čibukovac | |||||
05.05
17:00
Šumadija
Gruža
2
3
|
05.05.2013 17:00 | Šumadija | 2 : 3 | Gruža | |||||
05.05
17:00
Lazac
Stubal
0
0
|
05.05.2013 17:00 | Lazac | 0 : 0 | Stubal | |||||
05.05
17:00
Partizan
Magnohrom
1
3
|
05.05.2013 17:00 | Partizan | 1 : 3 | Magnohrom | |||||
05.05
17:00
Zvezda
Mlada krila
0
0
|
05.05.2013 17:00 | Zvezda | 0 : 0 | Mlada krila |
05.05
16:30
OFK Bagremar
Hajduk
2
0
|
05.05.2013 16:30 | OFK Bagremar | 2 : 0 | Hajduk | |||||
05.05
16:30
Kremenac
Košutnjak
6
1
|
05.05.2013 16:30 | Kremenac | 6 : 1 | Košutnjak | |||||
05.05
16:30
Sloga
Šumarice 2008
3
0
|
05.05.2013 16:30 | Sloga | 3 : 0 | Šumarice 2008 | |||||
05.05
16:30
Botunje
21. oktobar
1
1
|
05.05.2013 16:30 | Botunje | 1 : 1 | 21. oktobar | |||||
05.05
16:30
Borac
Mladost Teferič
1
2
|
05.05.2013 16:30 | Borac | 1 : 2 | Mladost Teferič | |||||
05.05
16:30
Mladost
Kutlovo
3
1
|
05.05.2013 16:30 | Mladost | 3 : 1 | Kutlovo | |||||
05.05
16:30
Dobrača
Srbija
0
3
|
05.05.2013 16:30 | Dobrača | 0 : 3 | Srbija | |||||
05.05
16:30
Seljak
Azbest
6
0
|
05.05.2013 16:30 | Seljak | 6 : 0 | Azbest |
05.05
16:00
Budućnost
Parmenac
3
5
|
05.05.2013 16:00 | Budućnost | 3 : 5 | Parmenac | |||||
05.05
16:00
Planinac
Zadrugar
3
0
|
05.05.2013 16:00 | Planinac | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
05.05
16:00
Čačak 94
Rakova
3
3
|
05.05.2013 16:00 | Čačak 94 | 3 : 3 | Rakova | |||||
05.05
16:00
Malba
Morava
4
0
|
05.05.2013 16:00 | Malba | 4 : 0 | Morava | |||||
05.05
16:00
Premeća
Strelac
2
1
|
05.05.2013 16:00 | Premeća | 2 : 1 | Strelac |
05.05
17:00
Brezova
Sloga
1
1
|
05.05.2013 17:00 | Brezova | 1 : 1 | Sloga | |||||
05.05
17:00
Dedinje Junajted
Vrelo
3
1
|
05.05.2013 17:00 | Dedinje Junajted | 3 : 1 | Vrelo | |||||
05.05
17:00
Gorušica
Prilike
1
0
|
05.05.2013 17:00 | Gorušica | 1 : 0 | Prilike | |||||
05.05
11:00
Jelica
Bjelica
0
1
|
05.05.2013 11:00 | Jelica | 0 : 1 | Bjelica | |||||
05.05
17:00
Jedinstvo
Radnički
1
0
|
05.05.2013 17:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Radnički |
05.05
16:00
Šumadija
Mladi Rudar
4
0
|
05.05.2013 16:00 | Šumadija | 4 : 0 | Mladi Rudar | |||||
05.05
16:00
Takovski Ustanak
Jablanica
0
1
|
05.05.2013 16:00 | Takovski Ustanak | 0 : 1 | Jablanica | |||||
05.05
16:00
Omladinac
Mladost 09
0
1
|
05.05.2013 16:00 | Omladinac | 0 : 1 | Mladost 09 |
05.05
16:00
Dunavac (K)
Basarac
2
1
|
05.05.2013 16:00 | Dunavac (K) | 2 : 1 | Basarac | |||||
05.05
16:00
Jedinstvo (LJ)
Jedinstvo (D)
2
3
|
05.05.2013 16:00 | Jedinstvo (LJ) | 2 : 3 | Jedinstvo (D) | |||||
05.05
16:00
RSK
Desine
10
0
|
05.05.2013 16:00 | RSK | 10 : 0 | Desine | |||||
05.05
16:00
OFK Vinci
Napredak
1
3
|
05.05.2013 16:00 | OFK Vinci | 1 : 3 | Napredak |
05.05
16:00
Rudar (K)
Dragoš
4
0
|
05.05.2013 16:00 | Rudar (K) | 4 : 0 | Dragoš | |||||
05.05
16:00
Budućnost (V)
Omladinac (B)
2
1
|
05.05.2013 16:00 | Budućnost (V) | 2 : 1 | Omladinac (B) | |||||
05.05
16:00
Zadrugar
Krilaš
1
1
|
05.05.2013 16:00 | Zadrugar | 1 : 1 | Krilaš | |||||
05.05
16:00
Rudar (S)
Mladost
2
1
|
05.05.2013 16:00 | Rudar (S) | 2 : 1 | Mladost | |||||
05.05
16:00
Omladinac (S)
Radnički
4
2
|
05.05.2013 16:00 | Omladinac (S) | 4 : 2 | Radnički | |||||
05.05
16:00
Polet
OFK Homolje
3
0
|
05.05.2013 16:00 | Polet | 3 : 0 | OFK Homolje |
05.05
Vodice
Palanka
3
2
|
05.05.2013 | Vodice | 3 : 2 | Palanka | |||||
05.05
Beli Orlovi
Proleter
1
2
|
05.05.2013 | Beli Orlovi | 1 : 2 | Proleter |
05.05
16:00
Kolarac
Slavija
10
4
|
05.05.2013 16:00 | Kolarac | 10 : 4 | Slavija | |||||
05.05
16:00
Vučak
Jedinstvo
1
1
|
05.05.2013 16:00 | Vučak | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
05.05
16:00
Sloga
SASK
0
4
|
05.05.2013 16:00 | Sloga | 0 : 4 | SASK | |||||
05.05
16:00
Skobalj
Budućnost
1
3
|
05.05.2013 16:00 | Skobalj | 1 : 3 | Budućnost |
05.05
16:00
Ravni Gaj
Badljevica
3
2
|
05.05.2013 16:00 | Ravni Gaj | 3 : 2 | Badljevica | |||||
05.05
16:00
Drugovac
Podunavac
3
4
|
05.05.2013 16:00 | Drugovac | 3 : 4 | Podunavac | |||||
05.05
16:00
7. Jul
Lunjevac
3
2
|
05.05.2013 16:00 | 7. Jul | 3 : 2 | Lunjevac |
05.05
16:30
Karađorđe
Mladost
2
0
|
05.05.2013 16:30 | Karađorđe | 2 : 0 | Mladost | |||||
05.05
16:30
Pobeda 1938
Omladinac
2
1
|
05.05.2013 16:30 | Pobeda 1938 | 2 : 1 | Omladinac | |||||
05.05
16:30
Mladost MG
BSK
3
0
|
05.05.2013 16:30 | Mladost MG | 3 : 0 | BSK | |||||
05.05
16:30
Grivac
Crvena zvezda
3
0
|
05.05.2013 16:30 | Grivac | 3 : 0 | Crvena zvezda | |||||
05.05
16:30
Pobeda
Sloga
4
0
|
05.05.2013 16:30 | Pobeda | 4 : 0 | Sloga | |||||
05.05
16:30
ŽSK
Bečevica
4
1
|
05.05.2013 16:30 | ŽSK | 4 : 1 | Bečevica |
05.05
16:30
Proleter
Maskar
2
2
|
05.05.2013 16:30 | Proleter | 2 : 2 | Maskar | |||||
05.05
10:00
Trešnjevica
Prvi srpski ustanak
0
2
|
05.05.2013 10:00 | Trešnjevica | 0 : 2 | Prvi srpski ustanak | |||||
05.05
16:30
Kopljari
Žabare
0
1
|
05.05.2013 16:30 | Kopljari | 0 : 1 | Žabare | |||||
05.05
11:00
B 2000
Mladost
3
0
|
05.05.2013 11:00 | B 2000 | 3 : 0 | Mladost |
05.05
17:00
Mladost (B)
Velika Reka
1
0
|
05.05.2013 17:00 | Mladost (B) | 1 : 0 | Velika Reka | |||||
05.05
17:00
Hajduk
Jedinstvo (Z)
4
3
|
05.05.2013 17:00 | Hajduk | 4 : 3 | Jedinstvo (Z) | |||||
05.05
17:00
Cerova
Crnča
5
1
|
05.05.2013 17:00 | Cerova | 5 : 1 | Crnča | |||||
05.05
17:00
Borac (L)
Cer
7
0
|
05.05.2013 17:00 | Borac (L) | 7 : 0 | Cer | |||||
05.05
17:00
Jadar 1961
Stolice
2
1
|
05.05.2013 17:00 | Jadar 1961 | 2 : 1 | Stolice | |||||
05.05
17:00
Sloga (K)
Gučevo
2
3
|
05.05.2013 17:00 | Sloga (K) | 2 : 3 | Gučevo | |||||
05.05
17:00
Borac (K)
Studenac
3
1
|
05.05.2013 17:00 | Borac (K) | 3 : 1 | Studenac |
05.05
17:00
Napredak (MB)
Omladinac
3
0
|
05.05.2013 17:00 | Napredak (MB) | 3 : 0 | Omladinac | |||||
05.05
17:00
Milicionar
Duško
1
2
|
05.05.2013 17:00 | Milicionar | 1 : 2 | Duško | |||||
05.05
17:00
Premijer
Torpedo 1924
2
0
|
05.05.2013 17:00 | Premijer | 2 : 0 | Torpedo 1924 | |||||
05.05
17:00
Sloboda
Napredak (R)
3
1
|
05.05.2013 17:00 | Sloboda | 3 : 1 | Napredak (R) | |||||
05.05
17:00
Sloga
Majur
0
1
|
05.05.2013 17:00 | Sloga | 0 : 1 | Majur | |||||
05.05
17:00
BMR Petlovača
Drina
1
2
|
05.05.2013 17:00 | BMR Petlovača | 1 : 2 | Drina | |||||
05.05
17:00
Budućnost
Proleter
4
1
|
05.05.2013 17:00 | Budućnost | 4 : 1 | Proleter |
05.05
17:00
Galeb
Mrovska
2
1
|
05.05.2013 17:00 | Galeb | 2 : 1 | Mrovska | |||||
05.05
17:00
Dumača
Dobrava
0
2
|
05.05.2013 17:00 | Dumača | 0 : 2 | Dobrava | |||||
05.05
17:00
OFK Jelen
Korman
1
0
|
05.05.2013 17:00 | OFK Jelen | 1 : 0 | Korman | |||||
05.05
17:00
Mladost (Z)
Pričinović
1
0
|
05.05.2013 17:00 | Mladost (Z) | 1 : 0 | Pričinović | |||||
05.05
17:00
OFK Varna
Karađorđe
4
1
|
05.05.2013 17:00 | OFK Varna | 4 : 1 | Karađorđe | |||||
05.05
17:00
Sloga
Pocerina
1
2
|
05.05.2013 17:00 | Sloga | 1 : 2 | Pocerina | |||||
05.05
17:00
Borac
Cerić
3
2
|
05.05.2013 17:00 | Borac | 3 : 2 | Cerić |
05.05
16:00
Vrelo
Brgule
3
1
|
05.05.2013 16:00 | Vrelo | 3 : 1 | Brgule | |||||
05.05
16:00
Jedinstvo
Joševa
0
1
|
05.05.2013 16:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Joševa | |||||
05.05
16:00
Čučuge
Kalenić
2
2
|
05.05.2013 16:00 | Čučuge | 2 : 2 | Kalenić | |||||
05.05
16:00
Omladinac
OFK Paljuvi
1
2
|
05.05.2013 16:00 | Omladinac | 1 : 2 | OFK Paljuvi | |||||
05.05
16:00
Radnik
Sloga
1
1
|
05.05.2013 16:00 | Radnik | 1 : 1 | Sloga | |||||
05.05
16:00
OFK Stublenica
Gunjevac
1
0
|
05.05.2013 16:00 | OFK Stublenica | 1 : 0 | Gunjevac |
05.05
16:00
Iskra
Mladost
1
3
|
05.05.2013 16:00 | Iskra | 1 : 3 | Mladost | |||||
05.05
11:00
Mladi radnik
Milenko Pavlović
3
1
|
05.05.2013 11:00 | Mladi radnik | 3 : 1 | Milenko Pavlović | |||||
05.05
16:00
Lukavac
Kolubara 2
0
1
|
05.05.2013 16:00 | Lukavac | 0 : 1 | Kolubara 2 | |||||
05.05
16:00
Polet
Kotešica
3
1
|
05.05.2013 16:00 | Polet | 3 : 1 | Kotešica | |||||
05.05
16:00
Mladost (VK)
Zadrugar
1
2
|
05.05.2013 16:00 | Mladost (VK) | 1 : 2 | Zadrugar |
05.05
17:00
Savinac
Pobeda
6
0
|
05.05.2013 17:00 | Savinac | 6 : 0 | Pobeda | |||||
05.05
17:00
Luna Avijatičar
Trešnjica
3
0
|
05.05.2013 17:00 | Luna Avijatičar | 3 : 0 | Trešnjica | |||||
05.05
15:00
Ježevica
Lazarica
1
1
|
05.05.2013 15:00 | Ježevica | 1 : 1 | Lazarica | |||||
05.05
11:00
Blagaja
Gorobilje
0
1
|
05.05.2013 11:00 | Blagaja | 0 : 1 | Gorobilje |
05.05
16:30
Glumač
Dobrinjac
2
1
|
05.05.2013 16:30 | Glumač | 2 : 1 | Dobrinjac | |||||
05.05
16:30
Napredak
Duškovci
3
0
|
05.05.2013 16:30 | Napredak | 3 : 0 | Duškovci |
05.05
16:30
Mladost 1954 (DM)
Proleter
1
7
|
05.05.2013 16:30 | Mladost 1954 (DM) | 1 : 7 | Proleter | |||||
05.05
16:30
Stevan Nešticki
Sečanica
2
1
|
05.05.2013 16:30 | Stevan Nešticki | 2 : 1 | Sečanica | |||||
05.05
16:30
Radnički 1936
Supovac
1
4
|
05.05.2013 16:30 | Radnički 1936 | 1 : 4 | Supovac | |||||
05.05
16:30
Moravac 1948
Mladost (DK)
3
0
|
05.05.2013 16:30 | Moravac 1948 | 3 : 0 | Mladost (DK) |
05.05
16:30
Radnički
Gornje Krajince
3
0
|
05.05.2013 16:30 | Radnički | 3 : 0 | Gornje Krajince | |||||
05.05
16:30
Železničar
Veternica 1926
3
0
|
05.05.2013 16:30 | Železničar | 3 : 0 | Veternica 1926 | |||||
05.05
16:30
Marjan MB
Lemind 1953
1
2
|
05.05.2013 16:30 | Marjan MB | 1 : 2 | Lemind 1953 | |||||
05.05
16:30
Sloboda
Kumarevo 65
2
1
|
05.05.2013 16:30 | Sloboda | 2 : 1 | Kumarevo 65 | |||||
05.05
16:30
Navalin
Morava
6
1
|
05.05.2013 16:30 | Navalin | 6 : 1 | Morava | |||||
05.05
16:30
Polet
Jedinstvo
3
0
|
05.05.2013 16:30 | Polet | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
05.05
16:30
Omladinac
Napredak
4
0
|
05.05.2013 16:30 | Omladinac | 4 : 0 | Napredak |
05.05
17:00
Beli Orlovi
Mladost (DK)
2
1
|
05.05.2013 17:00 | Beli Orlovi | 2 : 1 | Mladost (DK) | |||||
05.05
17:00
Borac
Rubin
1
3
|
05.05.2013 17:00 | Borac | 1 : 3 | Rubin | |||||
05.05
17:00
Mladost (T)
Ušće
6
2
|
05.05.2013 17:00 | Mladost (T) | 6 : 2 | Ušće | |||||
05.05
17:00
Mladi radnik
Omladinac
6
1
|
05.05.2013 17:00 | Mladi radnik | 6 : 1 | Omladinac | |||||
05.05
17:00
Vinogradar
Župski biseri
7
0
|
05.05.2013 17:00 | Vinogradar | 7 : 0 | Župski biseri |
05.05
17:00
Gornji Stepoš
OFK Ribare
4
3
|
05.05.2013 17:00 | Gornji Stepoš | 4 : 3 | OFK Ribare | |||||
05.05
17:00
Čitluk
13. April
1
1
|
05.05.2013 17:00 | Čitluk | 1 : 1 | 13. April | |||||
05.05
17:00
Dušan Ristić
Mačkovac
1
0
|
05.05.2013 17:00 | Dušan Ristić | 1 : 0 | Mačkovac | |||||
05.05
17:00
Belović
Dedina
3
7
|
05.05.2013 17:00 | Belović | 3 : 7 | Dedina | |||||
05.05
17:00
Mudrakovac
Rasina
1
0
|
05.05.2013 17:00 | Mudrakovac | 1 : 0 | Rasina | |||||
05.05
17:00
Dvorane
Sloga
1
4
|
05.05.2013 17:00 | Dvorane | 1 : 4 | Sloga | |||||
05.05
17:00
Kapidžija
Kupci
1
2
|
05.05.2013 17:00 | Kapidžija | 1 : 2 | Kupci |
05.05
17:00
Bačka 1901 B
Dušan Silni
1
3
|
05.05.2013 17:00 | Bačka 1901 B | 1 : 3 | Dušan Silni | |||||
05.05
17:00
Lokomotiva
Đurđin
3
2
|
05.05.2013 17:00 | Lokomotiva | 3 : 2 | Đurđin | |||||
05.05
17:00
Solid
Žednik
5
0
|
05.05.2013 17:00 | Solid | 5 : 0 | Žednik | |||||
05.05
17:00
Bratstvo
Hajduk
2
6
|
05.05.2013 17:00 | Bratstvo | 2 : 6 | Hajduk |
05.05
16:30
Sokolac
Udarnik 2012
1
0
|
05.05.2013 16:30 | Sokolac | 1 : 0 | Udarnik 2012 | |||||
05.05
16:30
Mladost
Pobeda
4
2
|
05.05.2013 16:30 | Mladost | 4 : 2 | Pobeda |
05.05
16:30
Vojvodina
Napredak
7
0
|
05.05.2013 16:30 | Vojvodina | 7 : 0 | Napredak | |||||
05.05
16:30
ŽAK
Polet
1
2
|
05.05.2013 16:30 | ŽAK | 1 : 2 | Polet |
05.05
16:30
Progresul
Proleter
2
3
|
05.05.2013 16:30 | Progresul | 2 : 3 | Proleter | |||||
05.05
16:30
1.Oktobar
Olimpija
4
4
|
05.05.2013 16:30 | 1.Oktobar | 4 : 4 | Olimpija | |||||
05.05
16:30
Roham
Bega
0
4
|
05.05.2013 16:30 | Roham | 0 : 4 | Bega |
05.05
17:00
Plavi Dunav
Mladost
0
4
|
05.05.2013 17:00 | Plavi Dunav | 0 : 4 | Mladost | |||||
05.05
17:00
Omladinac (D)
Spartak
4
2
|
05.05.2013 17:00 | Omladinac (D) | 4 : 2 | Spartak | |||||
05.05
17:00
Stari Tamiš
Polet
7
2
|
05.05.2013 17:00 | Stari Tamiš | 7 : 2 | Polet | |||||
05.05
17:00
BSK Bavanište
Dolovo
2
5
|
05.05.2013 17:00 | BSK Bavanište | 2 : 5 | Dolovo | |||||
05.05
17:00
Strela
Pobeda
0
0
|
05.05.2013 17:00 | Strela | 0 : 0 | Pobeda |
05.05
17:00
Potporanj
Hajduk
3
2
|
05.05.2013 17:00 | Potporanj | 3 : 2 | Hajduk | |||||
05.05
17:00
Vinogradar
Borac (VG)
2
1
|
05.05.2013 17:00 | Vinogradar | 2 : 1 | Borac (VG) | |||||
05.05
17:00
Borac (VS)
Vitorul
6
2
|
05.05.2013 17:00 | Borac (VS) | 6 : 2 | Vitorul | |||||
05.05
17:00
Hajdučica
Crvena zvezda
1
1
|
05.05.2013 17:00 | Hajdučica | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
05.05
17:00
Karaš (K)
Ševac
3
0
|
05.05.2013 17:00 | Karaš (K) | 3 : 0 | Ševac | |||||
05.05
17:00
Dunav
Ratar
4
2
|
05.05.2013 17:00 | Dunav | 4 : 2 | Ratar | |||||
05.05
17:00
Jedinstvo
Budućnost (A)
1
2
|
05.05.2013 17:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Budućnost (A) |
05.05
16:30
Aleksa Šantić
OFK Odžaci
0
2
|
05.05.2013 16:30 | Aleksa Šantić | 0 : 2 | OFK Odžaci | |||||
05.05
16:30
Dunav
OFK Šikara
5
0
|
05.05.2013 16:30 | Dunav | 5 : 0 | OFK Šikara | |||||
05.05
16:30
Lipar
Rusin
1
1
|
05.05.2013 16:30 | Lipar | 1 : 1 | Rusin | |||||
05.05
16:30
Panonija
ŽAK
0
4
|
05.05.2013 16:30 | Panonija | 0 : 4 | ŽAK | |||||
05.05
16:30
Jedinstvo (R)
Dinamo
2
1
|
05.05.2013 16:30 | Jedinstvo (R) | 2 : 1 | Dinamo |
05.05
16:00
Napredak
Mladost
4
1
|
05.05.2013 16:00 | Napredak | 4 : 1 | Mladost | |||||
05.05
16:00
Iskra
Proleter
0
2
|
05.05.2013 16:00 | Iskra | 0 : 2 | Proleter |
05.05
Titel
Miletić
1
0
|
05.05.2013 | Titel | 1 : 0 | Miletić | |||||
05.05
Sloga
ŽSK
1
2
|
05.05.2013 | Sloga | 1 : 2 | ŽSK | |||||
05.05
Obilić
Hajduk (G)
1
3
|
05.05.2013 | Obilić | 1 : 3 | Hajduk (G) | |||||
05.05
Hajduk (Č)
Jedinstvo
3
1
|
05.05.2013 | Hajduk (Č) | 3 : 1 | Jedinstvo |
05.05
16:30
Slavija
Krila Krajine
0
0
|
05.05.2013 16:30 | Slavija | 0 : 0 | Krila Krajine | |||||
05.05
16:30
Kulpin
Bački Hajduk
2
2
|
05.05.2013 16:30 | Kulpin | 2 : 2 | Bački Hajduk | |||||
05.05
16:30
Bačka
Budućnost
1
2
|
05.05.2013 16:30 | Bačka | 1 : 2 | Budućnost | |||||
05.05
16:30
Krivanj
Soko
4
1
|
05.05.2013 16:30 | Krivanj | 4 : 1 | Soko | |||||
05.05
16:30
Budućnost
Karađorđevo
5
1
|
05.05.2013 16:30 | Budućnost | 5 : 1 | Karađorđevo |
05.05
17:30
Budućnost
Mladost (Č)
3
0
|
05.05.2013 17:30 | Budućnost | 3 : 0 | Mladost (Č) | |||||
05.05
17:30
Mladost (B)
OFK Meljak
7
1
|
05.05.2013 17:30 | Mladost (B) | 7 : 1 | OFK Meljak |
05.05
17:30
OFK Leštane
Kosmaj
0
1
|
05.05.2013 17:30 | OFK Leštane | 0 : 1 | Kosmaj | |||||
05.05
17:30
Ivanča
Boleč
1
0
|
05.05.2013 17:30 | Ivanča | 1 : 0 | Boleč | |||||
05.05
17:30
Mladost
Popović
1
2
|
05.05.2013 17:30 | Mladost | 1 : 2 | Popović | |||||
05.05
17:30
Dunavac
Podunavac
3
0
|
05.05.2013 17:30 | Dunavac | 3 : 0 | Podunavac | |||||
05.05
17:30
Rabrovac
Napredak
1
1
|
05.05.2013 17:30 | Rabrovac | 1 : 1 | Napredak |
05.05
10:00
Torlak
Banja
0
2
|
05.05.2013 10:00 | Torlak | 0 : 2 | Banja | |||||
05.05
17:30
Rušanj
Crvenka
0
3
|
05.05.2013 17:30 | Rušanj | 0 : 3 | Crvenka | |||||
05.05
17:30
Institut
Dunav
0
2
|
05.05.2013 17:30 | Institut | 0 : 2 | Dunav | |||||
05.05
17:30
Sindjelić
Borac
2
1
|
05.05.2013 17:30 | Sindjelić | 2 : 1 | Borac | |||||
05.05
17:30
Studenski Grad
Šećeranac Ada
1
2
|
05.05.2013 17:30 | Studenski Grad | 1 : 2 | Šećeranac Ada |
05.05
16:30
Dobrič
Aleksandrovo
0
3
|
05.05.2013 16:30 | Dobrič | 0 : 3 | Aleksandrovo | |||||
05.05
16:30
Naisus
Koprijan
3
0
|
05.05.2013 16:30 | Naisus | 3 : 0 | Koprijan | |||||
05.05
10:00
Jastrebac
Mladost
4
1
|
05.05.2013 10:00 | Jastrebac | 4 : 1 | Mladost | |||||
05.05
16:30
Sloga
Baličevac
5
0
|
05.05.2013 16:30 | Sloga | 5 : 0 | Baličevac |
05.05
11:00
Draževac
Kraljevo
2
4
|
05.05.2013 11:00 | Draževac | 2 : 4 | Kraljevo | |||||
05.05
11:00
Napredak 2012
Borac
3
1
|
05.05.2013 11:00 | Napredak 2012 | 3 : 1 | Borac | |||||
05.05
16:30
Crvena Zvezda
Vukašinovac
3
2
|
05.05.2013 16:30 | Crvena Zvezda | 3 : 2 | Vukašinovac |
05.05
11:00
Sloga
Tempo
0
3
|
05.05.2013 11:00 | Sloga | 0 : 3 | Tempo | |||||
05.05
16:30
Pobeda 1976
Feniks 2012
3
0
|
05.05.2013 16:30 | Pobeda 1976 | 3 : 0 | Feniks 2012 |
05.05
11:00
OFK Tamnič
Ratar
2
1
|
05.05.2013 11:00 | OFK Tamnič | 2 : 1 | Ratar | |||||
05.05
17:00
Vidrovac
Slatina
3
0
|
05.05.2013 17:00 | Vidrovac | 3 : 0 | Slatina | |||||
05.05
17:00
Mladost
Kovilovo
0
3
|
05.05.2013 17:00 | Mladost | 0 : 3 | Kovilovo | |||||
05.05
17:00
Deli Jovan
Miloševo
0
0
|
05.05.2013 17:00 | Deli Jovan | 0 : 0 | Miloševo | |||||
05.05
17:00
Polet
Srbovo
2
2
|
05.05.2013 17:00 | Polet | 2 : 2 | Srbovo | |||||
05.05
17:00
Urovica
Samarinovac
0
4
|
05.05.2013 17:00 | Urovica | 0 : 4 | Samarinovac |
05.05
17:00
Budućnost
Progorelica
2
0
|
05.05.2013 17:00 | Budućnost | 2 : 0 | Progorelica | |||||
05.05
17:00
Musina reka
Bogutovačka Banja
0
2
|
05.05.2013 17:00 | Musina reka | 0 : 2 | Bogutovačka Banja |
05.05
17:00
Popovići
Jedinstvo
1
2
|
05.05.2013 17:00 | Popovići | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
05.05
11:00
Real
Mladost 1925
0
0
|
05.05.2013 11:00 | Real | 0 : 0 | Mladost 1925 | |||||
05.05
17:00
Zgodačica
Miločajac
1
3
|
05.05.2013 17:00 | Zgodačica | 1 : 3 | Miločajac |
05.05
16:30
Stari momci
Šumadija 1934
0
3
|
05.05.2013 16:30 | Stari momci | 0 : 3 | Šumadija 1934 | |||||
05.05
16:30
Studenac
Zastava
2
4
|
05.05.2013 16:30 | Studenac | 2 : 4 | Zastava | |||||
05.05
16:30
Divostin
Đuriselac
0
1
|
05.05.2013 16:30 | Divostin | 0 : 1 | Đuriselac | |||||
05.05
16:30
Velika Sugubina
Trmbas
2
2
|
05.05.2013 16:30 | Velika Sugubina | 2 : 2 | Trmbas |
05.05
16:30
Dizel
Dunav
9
1
|
05.05.2013 16:30 | Dizel | 9 : 1 | Dunav | |||||
05.05
16:30
Napredak (P)
Zemljoradnik
10
0
|
05.05.2013 16:30 | Napredak (P) | 10 : 0 | Zemljoradnik | |||||
05.05
16:30
Mlava
Sopot
4
2
|
05.05.2013 16:30 | Mlava | 4 : 2 | Sopot | |||||
05.05
16:30
Napredak (N)
Stig
4
2
|
05.05.2013 16:30 | Napredak (N) | 4 : 2 | Stig | |||||
05.05
16:30
Napredak (B)
Vojvoda Milenko
0
1
|
05.05.2013 16:30 | Napredak (B) | 0 : 1 | Vojvoda Milenko | |||||
05.05
16:30
Pobeda
Mip Majdan
3
1
|
05.05.2013 16:30 | Pobeda | 3 : 1 | Mip Majdan | |||||
05.05
16:30
Metalac
Proleter
8
1
|
05.05.2013 16:30 | Metalac | 8 : 1 | Proleter |
05.05
16:30
Radnički
Barič
1
3
|
05.05.2013 16:30 | Radnički | 1 : 3 | Barič | |||||
05.05
16:30
Polet
Pek
0
1
|
05.05.2013 16:30 | Polet | 0 : 1 | Pek | |||||
05.05
16:30
Ram
Električar
0
2
|
05.05.2013 16:30 | Ram | 0 : 2 | Električar | |||||
05.05
16:30
Kurjače
Sloga TOP
1
0
|
05.05.2013 16:30 | Kurjače | 1 : 0 | Sloga TOP |
05.05
16:30
Udarnik
Omladinac
0
8
|
05.05.2013 16:30 | Udarnik | 0 : 8 | Omladinac | |||||
05.05
16:30
Napredak
Mladost
1
3
|
05.05.2013 16:30 | Napredak | 1 : 3 | Mladost | |||||
05.05
16:30
Jedinstvo
Proleter
4
1
|
05.05.2013 16:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | Proleter | |||||
05.05
16:30
Pomoravlje
Sloga
5
2
|
05.05.2013 16:30 | Pomoravlje | 5 : 2 | Sloga | |||||
05.05
16:30
Budućnost
BSK
3
4
|
05.05.2013 16:30 | Budućnost | 3 : 4 | BSK |
05.05
10:00
Šamot
Misača
2
6
|
05.05.2013 10:00 | Šamot | 2 : 6 | Misača | |||||
05.05
10:00
Vrbica
22 Februar
0
3
|
05.05.2013 10:00 | Vrbica | 0 : 3 | 22 Februar |
05.05
17:00
Sloga
Luk
1
0
|
05.05.2013 17:00 | Sloga | 1 : 0 | Luk | |||||
05.05
17:00
Polet
Mladost (L)
0
1
|
05.05.2013 17:00 | Polet | 0 : 1 | Mladost (L) | |||||
05.05
17:00
Granit
Jelav
2
2
|
05.05.2013 17:00 | Granit | 2 : 2 | Jelav |
05.05
11:00
POFK Letnjikovac
Napredak
3
0
|
05.05.2013 11:00 | POFK Letnjikovac | 3 : 0 | Napredak | |||||
05.05
11:00
Culjkovic
Cer
2
1
|
05.05.2013 11:00 | Culjkovic | 2 : 1 | Cer | |||||
05.05
11:00
Budućnost
Zadrugar
3
0
|
05.05.2013 11:00 | Budućnost | 3 : 0 | Zadrugar |
05.05
11:00
Žabar
Bojić
2
1
|
05.05.2013 11:00 | Žabar | 2 : 1 | Bojić | |||||
05.05
11:00
Zablaće
Dušan Silni
1
3
|
05.05.2013 11:00 | Zablaće | 1 : 3 | Dušan Silni | |||||
05.05
11:00
Jedinstvo
Mladost (SL)
6
1
|
05.05.2013 11:00 | Jedinstvo | 6 : 1 | Mladost (SL) |
05.05
11:00
Sloga Trgosped .M.
Petrovac 74
1
1
|
05.05.2013 11:00 | Sloga Trgosped .M. | 1 : 1 | Petrovac 74 | |||||
05.05
11:00
Polet
Tresnjevka
0
1
|
05.05.2013 11:00 | Polet | 0 : 1 | Tresnjevka | |||||
05.05
11:00
Bobovik Skupljen
Sloga 1949 .Mat.
1
4
|
05.05.2013 11:00 | Bobovik Skupljen | 1 : 4 | Sloga 1949 .Mat. | |||||
05.05
17:00
Mladost
Hajduk
2
3
|
05.05.2013 17:00 | Mladost | 2 : 3 | Hajduk | |||||
05.05
17:00
Sloga .R.
Dragojevac
1
4
|
05.05.2013 17:00 | Sloga .R. | 1 : 4 | Dragojevac | |||||
05.05
17:00
Krnule 09
Torpedo
6
0
|
05.05.2013 17:00 | Krnule 09 | 6 : 0 | Torpedo |
05.05
11:00
Dokmir
Sloga
4
0
|
05.05.2013 11:00 | Dokmir | 4 : 0 | Sloga | |||||
05.05
11:00
Vukona
Murgaš
4
0
|
05.05.2013 11:00 | Vukona | 4 : 0 | Murgaš |
05.05
16:00
Paune
Mali korak
4
0
|
05.05.2013 16:00 | Paune | 4 : 0 | Mali korak | |||||
05.05
16:00
Rakac Stave
Dupljaj
2
2
|
05.05.2013 16:00 | Rakac Stave | 2 : 2 | Dupljaj |
05.05
10:00
Jašunja
Mladost (DL)
2
2
|
05.05.2013 10:00 | Jašunja | 2 : 2 | Mladost (DL) | |||||
05.05
16:30
Mladost (K)
Moravac
5
0
|
05.05.2013 16:30 | Mladost (K) | 5 : 0 | Moravac |
05.05
16:30
Bratstvo
Vrhunac
3
0
|
05.05.2013 16:30 | Bratstvo | 3 : 0 | Vrhunac |
05.05
17:00
Beljanica
Rudar
2
1
|
05.05.2013 17:00 | Beljanica | 2 : 1 | Rudar | |||||
05.05
17:00
Resava
Rudar Stenjevac
0
3
|
05.05.2013 17:00 | Resava | 0 : 3 | Rudar Stenjevac | |||||
05.05
17:00
Mladost
Sindjelic
3
0
|
05.05.2013 17:00 | Mladost | 3 : 0 | Sindjelic |
05.05
17:30
Sloboda
Bresje
5
0
|
05.05.2013 17:30 | Sloboda | 5 : 0 | Bresje | |||||
05.05
17:30
Sloga
Jedinstvo
4
0
|
05.05.2013 17:30 | Sloga | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
05.05
17:30
Lipar
Morava
1
1
|
05.05.2013 17:30 | Lipar | 1 : 1 | Morava | |||||
05.05
17:30
Napredak
Partizan (M)
2
1
|
05.05.2013 17:30 | Napredak | 2 : 1 | Partizan (M) | |||||
05.05
17:30
Juhor
Partizan (G)
5
2
|
05.05.2013 17:30 | Juhor | 5 : 2 | Partizan (G) |
05.05
17:00
Ribnik
Jugovići
1
0
|
05.05.2013 17:00 | Ribnik | 1 : 0 | Jugovići | |||||
05.05
17:00
Rujišnik
Omašnica
0
1
|
05.05.2013 17:00 | Rujišnik | 0 : 1 | Omašnica |
05.05
17:00
14. Oktobar
Kiseljak
3
2
|
05.05.2013 17:00 | 14. Oktobar | 3 : 2 | Kiseljak | |||||
05.05
17:00
Kostrež
Gradac
2
1
|
05.05.2013 17:00 | Kostrež | 2 : 1 | Gradac |
05.05
17:00
Zdravinje
Parunovac
1
4
|
05.05.2013 17:00 | Zdravinje | 1 : 4 | Parunovac | |||||
05.05
17:00
Modrica
Trmčari
7
4
|
05.05.2013 17:00 | Modrica | 7 : 4 | Trmčari |
05.05
17:00
Bukovica
Jablanica
6
0
|
05.05.2013 17:00 | Bukovica | 6 : 0 | Jablanica | |||||
05.05
17:00
Grkljane
Rasinac
3
2
|
05.05.2013 17:00 | Grkljane | 3 : 2 | Rasinac | |||||
05.05
17:00
Polet (K)
Drugari
0
3
|
05.05.2013 17:00 | Polet (K) | 0 : 3 | Drugari | |||||
05.05
17:00
Sebečevac
Štitari
4
0
|
05.05.2013 17:00 | Sebečevac | 4 : 0 | Štitari |
05.05
11:00
Žabare
Srnje
6
1
|
05.05.2013 11:00 | Žabare | 6 : 1 | Srnje | |||||
05.05
11:00
Kruševica
Pakašnica
1
1
|
05.05.2013 11:00 | Kruševica | 1 : 1 | Pakašnica | |||||
05.05
11:00
Globoder
Meševo
4
2
|
05.05.2013 11:00 | Globoder | 4 : 2 | Meševo |
05.05
16:30
Lehel
OFK Klek
3
1
|
05.05.2013 16:30 | Lehel | 3 : 1 | OFK Klek | |||||
05.05
16:30
Naftagas
Potisje
2
2
|
05.05.2013 16:30 | Naftagas | 2 : 2 | Potisje | |||||
05.05
16:30
Mladost
ŽFK Banat
4
1
|
05.05.2013 16:30 | Mladost | 4 : 1 | ŽFK Banat | |||||
05.05
16:30
Omladinac
MSK
3
1
|
05.05.2013 16:30 | Omladinac | 3 : 1 | MSK |
05.05
16:30
Mladost
Proleter
0
1
|
05.05.2013 16:30 | Mladost | 0 : 1 | Proleter | |||||
05.05
16:30
Tamiš
Jedinstvo
1
3
|
05.05.2013 16:30 | Tamiš | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
05.05
16:30
Banat
Zlatica
3
1
|
05.05.2013 16:30 | Banat | 3 : 1 | Zlatica | |||||
05.05
16:30
Sloga
OFK Stajicevo
2
1
|
05.05.2013 16:30 | Sloga | 2 : 1 | OFK Stajicevo |
05.05
17:00
Janošik
Barice
1
0
|
05.05.2013 17:00 | Janošik | 1 : 0 | Barice | |||||
05.05
17:00
Vojvodina
Solunac
3
0
|
05.05.2013 17:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Solunac | |||||
05.05
17:00
Banat
Lokve
3
0
|
05.05.2013 17:00 | Banat | 3 : 0 | Lokve |
05.05
16:30
Mladost
Slavija
2
2
|
05.05.2013 16:30 | Mladost | 2 : 2 | Slavija | |||||
05.05
16:30
Neštin
Sloga
6
2
|
05.05.2013 16:30 | Neštin | 6 : 2 | Sloga | |||||
05.05
16:30
Borac (V)
Borac 46 (O)
2
4
|
05.05.2013 16:30 | Borac (V) | 2 : 4 | Borac 46 (O) |
05.05
Sremac
Sloga
1
0
|
05.05.2013 | Sremac | 1 : 0 | Sloga | |||||
05.05
Fruška Gora
Borac
3
0
|
05.05.2013 | Fruška Gora | 3 : 0 | Borac | |||||
05.05
Napredak
Krušedol
2
2
|
05.05.2013 | Napredak | 2 : 2 | Krušedol | |||||
05.05
Mladost
PSK Putinci
1
3
|
05.05.2013 | Mladost | 1 : 3 | PSK Putinci | |||||
05.05
OFK Kraljevci
Fruškogorac
3
2
|
05.05.2013 | OFK Kraljevci | 3 : 2 | Fruškogorac |
05.05
Borac (J)
Fruškogorac
1
1
|
05.05.2013 | Borac (J) | 1 : 1 | Fruškogorac | |||||
05.05
Borac (S)
Radnički 2
0
12
|
05.05.2013 | Borac (S) | 0 : 12 | Radnički 2 | |||||
05.05
Polet
Sloga
2
1
|
05.05.2013 | Polet | 2 : 1 | Sloga |
05.05
Jedinstvo (M)
OFK Bikić
0
1
|
05.05.2013 | Jedinstvo (M) | 0 : 1 | OFK Bikić | |||||
05.05
OFK Bingula
Bratstvo
6
0
|
05.05.2013 | OFK Bingula | 6 : 0 | Bratstvo | |||||
05.05
Borac
Omladinac (M)
0
0
|
05.05.2013 | Borac | 0 : 0 | Omladinac (M) |
05.05
Sloboda
Mladost
1
2
|
05.05.2013 | Sloboda | 1 : 2 | Mladost | |||||
05.05
Kameni
Srem
0
3
|
05.05.2013 | Kameni | 0 : 3 | Srem | |||||
05.05
Graničar
Vitez
4
0
|
05.05.2013 | Graničar | 4 : 0 | Vitez | |||||
05.05
Sremac
OFK Brestač
2
1
|
05.05.2013 | Sremac | 2 : 1 | OFK Brestač |
05.05
17:00
Mladi Borac
Budućnost
3
0
|
05.05.2013 17:00 | Mladi Borac | 3 : 0 | Budućnost | |||||
05.05
17:00
Bistrica
Šumadija
3
2
|
05.05.2013 17:00 | Bistrica | 3 : 2 | Šumadija | |||||
05.05
17:00
Proleter
Mladi Radnik
0
4
|
05.05.2013 17:00 | Proleter | 0 : 4 | Mladi Radnik | |||||
05.05
17:00
Šumadinac
Sloboda
2
2
|
05.05.2013 17:00 | Šumadinac | 2 : 2 | Sloboda | |||||
05.05
17:00
OFK Radnički
Sloga
3
4
|
05.05.2013 17:00 | OFK Radnički | 3 : 4 | Sloga |
05.05
17:00
Urovci
Posavina
2
5
|
05.05.2013 17:00 | Urovci | 2 : 5 | Posavina | |||||
05.05
17:00
Belo Polje
Zadrugar
2
2
|
05.05.2013 17:00 | Belo Polje | 2 : 2 | Zadrugar | |||||
05.05
17:00
Trstenica
Vukićevica
0
1
|
05.05.2013 17:00 | Trstenica | 0 : 1 | Vukićevica | |||||
05.05
17:00
Skela
Omladinac
1
3
|
05.05.2013 17:00 | Skela | 1 : 3 | Omladinac | |||||
05.05
17:00
Poljane
Jedinstvo
3
3
|
05.05.2013 17:00 | Poljane | 3 : 3 | Jedinstvo |
05.05
17:30
Borac
BSK 2012
1
5
|
05.05.2013 17:30 | Borac | 1 : 5 | BSK 2012 | |||||
05.05
17:30
Pobednik
BUSK
1
2
|
05.05.2013 17:30 | Pobednik | 1 : 2 | BUSK | |||||
05.05
17:30
OFK Petrovčić
Busije
1
3
|
05.05.2013 17:30 | OFK Petrovčić | 1 : 3 | Busije | |||||
05.05
17:30
Sparta
Kozara
4
3
|
05.05.2013 17:30 | Sparta | 4 : 3 | Kozara | |||||
05.05
17:30
Mladi proleter
Novi Beograd
2
4
|
05.05.2013 17:30 | Mladi proleter | 2 : 4 | Novi Beograd |
05.05
11:00
Stojan Lazarac
Bair
1
1
|
05.05.2013 11:00 | Stojan Lazarac | 1 : 1 | Bair | |||||
05.05
11:00
Mladost (O)
Radnik
3
3
|
05.05.2013 11:00 | Mladost (O) | 3 : 3 | Radnik |
05.05
Mladost
Kotlenik (G)
0
2
|
05.05.2013 | Mladost | 0 : 2 | Kotlenik (G) | |||||
05.05
Kotlenik (L)
Jedinstvo
5
0
|
05.05.2013 | Kotlenik (L) | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
05.05
Kusovac
Mladi Radnik
1
1
|
05.05.2013 | Kusovac | 1 : 1 | Mladi Radnik |
05.05
16:30
Neresnica
Homolje
3
0
|
05.05.2013 16:30 | Neresnica | 3 : 0 | Homolje | |||||
05.05
16:30
Kaona
Radenka
0
1
|
05.05.2013 16:30 | Kaona | 0 : 1 | Radenka | |||||
05.05
16:30
Pionir Zelenik
Sloga
0
3
|
05.05.2013 16:30 | Pionir Zelenik | 0 : 3 | Sloga |
05.05
16:30
Bratstvo
7. Juli
3
1
|
05.05.2013 16:30 | Bratstvo | 3 : 1 | 7. Juli |
05.05
17:00
OFK Student
Dedinje
0
4
|
05.05.2013 17:00 | OFK Student | 0 : 4 | Dedinje | |||||
05.05
17:00
Sloga
Vlaska
2
5
|
05.05.2013 17:00 | Sloga | 2 : 5 | Vlaska | |||||
05.05
17:00
Napredak
Senaja
5
0
|
05.05.2013 17:00 | Napredak | 5 : 0 | Senaja | |||||
05.05
17:00
Šepšin
Markovac
4
2
|
05.05.2013 17:00 | Šepšin | 4 : 2 | Markovac | |||||
05.05
17:00
Kosmajac
Borac
3
3
|
05.05.2013 17:00 | Kosmajac | 3 : 3 | Borac |
05.05
Mladost
Polet
4
7
|
05.05.2013 | Mladost | 4 : 7 | Polet | |||||
05.05
Vojvodina
27. Oktobar
5
0
|
05.05.2013 | Vojvodina | 5 : 0 | 27. Oktobar | |||||
05.05
Planinac
Borac
2
0
|
05.05.2013 | Planinac | 2 : 0 | Borac |
05.05
17:00
20. Oktobar
OFK Sokolovo
8
3
|
05.05.2013 17:00 | 20. Oktobar | 8 : 3 | OFK Sokolovo |
05.05
17:00
Proleter
Sloga
4
2
|
05.05.2013 17:00 | Proleter | 4 : 2 | Sloga | |||||
05.05
17:00
Polet Grabovac
Baljevac
2
0
|
05.05.2013 17:00 | Polet Grabovac | 2 : 0 | Baljevac | |||||
05.05
17:00
Ljubinić
Pobeda
2
0
|
05.05.2013 17:00 | Ljubinić | 2 : 0 | Pobeda | |||||
05.05
17:00
Borac
Duboko
0
2
|
05.05.2013 17:00 | Borac | 0 : 2 | Duboko | |||||
05.05
17:00
Crvena Zastava
Partizan Draževac
1
1
|
05.05.2013 17:00 | Crvena Zastava | 1 : 1 | Partizan Draževac |
05.05
17:30
Mladost
Oniks
4
5
|
05.05.2013 17:30 | Mladost | 4 : 5 | Oniks |
05.05
Kolubara
Polet
4
0
|
05.05.2013 | Kolubara | 4 : 0 | Polet | |||||
05.05
Proleter
Nepričava
3
0
|
05.05.2013 | Proleter | 3 : 0 | Nepričava | |||||
05.05
16:00
Ratkovac
Stepanje
1
0
|
05.05.2013 16:00 | Ratkovac | 1 : 0 | Stepanje |
05.05
16:30
Zvečan
Sočanica
3
0
|
05.05.2013 16:30 | Zvečan | 3 : 0 | Sočanica | |||||
05.05
16:30
Rudar
Radnik
3
0
|
05.05.2013 16:30 | Rudar | 3 : 0 | Radnik | |||||
05.05
16:30
Moša
Ibar
0
3
|
05.05.2013 16:30 | Moša | 0 : 3 | Ibar |
05.05
17:00
Polet
Budućnost
9
1
|
05.05.2013 17:00 | Polet | 9 : 1 | Budućnost | |||||
05.05
17:00
Mladost (GM)
Radnicki
2
5
|
05.05.2013 17:00 | Mladost (GM) | 2 : 5 | Radnicki | |||||
05.05
17:00
Popovac
Mladost (R)
7
0
|
05.05.2013 17:00 | Popovac | 7 : 0 | Mladost (R) | |||||
05.05
17:00
Omladinac
Šumadija
2
2
|
05.05.2013 17:00 | Omladinac | 2 : 2 | Šumadija | |||||
05.05
17:00
Jedinstvo
Radnik
3
1
|
05.05.2013 17:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Radnik | |||||
05.05
17:00
Heroj
Hajduk
2
0
|
05.05.2013 17:00 | Heroj | 2 : 0 | Hajduk |
05.05
Mladost
Meteor
0
3
|
05.05.2013 | Mladost | 0 : 3 | Meteor | |||||
05.05
Badnjevac
Sinđelić
2
1
|
05.05.2013 | Badnjevac | 2 : 1 | Sinđelić |
05.05
16:30
Sloga
Bukovik
4
0
|
05.05.2013 16:30 | Sloga | 4 : 0 | Bukovik | |||||
05.05
16:30
Palilulac
Omladinac
5
1
|
05.05.2013 16:30 | Palilulac | 5 : 1 | Omladinac |
05.05
Vrhpolje
Čobanče
2
3
|
05.05.2013 | Vrhpolje | 2 : 3 | Čobanče | |||||
05.05
Lonjin
Mladost
1
0
|
05.05.2013 | Lonjin | 1 : 0 | Mladost |
05.05
16:30
Graničar
OFK 019 Zaječar
1
1
|
05.05.2013 16:30 | Graničar | 1 : 1 | OFK 019 Zaječar | |||||
05.05
16:30
Malinik
Kosovo
1
3
|
05.05.2013 16:30 | Malinik | 1 : 3 | Kosovo |
05.05
16:30
Garevina
Rubin
0
3
|
05.05.2013 16:30 | Garevina | 0 : 3 | Rubin | |||||
05.05
16:30
Mladi Gorani
Vražogrnci
4
4
|
05.05.2013 16:30 | Mladi Gorani | 4 : 4 | Vražogrnci | |||||
05.05
16:30
Mladost (R)
Obilić
7
3
|
05.05.2013 16:30 | Mladost (R) | 7 : 3 | Obilić |
05.05
16:30
Toplica
Pobeda
3
0
|
05.05.2013 16:30 | Toplica | 3 : 0 | Pobeda |
05.05
Brezovica
Čaglavica
3
1
|
05.05.2013 | Brezovica | 3 : 1 | Čaglavica | |||||
05.05
Gračanica
Polet
1
3
|
05.05.2013 | Gračanica | 1 : 3 | Polet | |||||
05.05
Radnički
Sitnica
0
3
|
05.05.2013 | Radnički | 0 : 3 | Sitnica | |||||
05.05
Gracko
Plemetina
3
0
|
05.05.2013 | Gracko | 3 : 0 | Plemetina |
05.05
17:30
OFK Borac
Veliki Borak
0
1
|
05.05.2013 17:30 | OFK Borac | 0 : 1 | Veliki Borak | |||||
05.05
17:30
Mladost Gaj 2011
Lisović 1977
1
1
|
05.05.2013 17:30 | Mladost Gaj 2011 | 1 : 1 | Lisović 1977 |
05.05
13:00
Kalemegdan
Kikinda
3
0
|
05.05.2013 13:00 | Kalemegdan | 3 : 0 | Kikinda |
05.05
17:00
Timok
Kolibri
0
3
|
05.05.2013 17:00 | Timok | 0 : 3 | Kolibri |
05.05
Radnički (N)
Hajduk Veljko
2
2
|
05.05.2013 | Radnički (N) | 2 : 2 | Hajduk Veljko |
05.05
14:30
Javor
Metalac (K)
4
0
|
05.05.2013 14:30 | Javor | 4 : 0 | Metalac (K) | |||||
05.05
14:00
FAP
Jadran
2
1
|
05.05.2013 14:00 | FAP | 2 : 1 | Jadran |
05.05
Šumadija
Stig
10
1
|
05.05.2013 | Šumadija | 10 : 1 | Stig | |||||
05.05
Smederevo
Karađorđe
3
0
|
05.05.2013 | Smederevo | 3 : 0 | Karađorđe | |||||
05.05
Mladi radnik (P)
Morava
3
0
|
05.05.2013 | Mladi radnik (P) | 3 : 0 | Morava | |||||
05.05
Rudar
Mladi radnik (R)
9
0
|
05.05.2013 | Rudar | 9 : 0 | Mladi radnik (R) |
05.05
16:00
Jedinstvo
Budućnost
3
2
|
05.05.2013 16:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Budućnost | |||||
05.05
16:00
Radnicki
Savacijum
1
1
|
05.05.2013 16:00 | Radnicki | 1 : 1 | Savacijum | |||||
05.05
10:00
Loznica
Letnjikovac
6
0
|
05.05.2013 10:00 | Loznica | 6 : 0 | Letnjikovac |
05.05
12:00
Vršac
Proleter 2006
0
0
|
05.05.2013 12:00 | Vršac | 0 : 0 | Proleter 2006 | |||||
05.05
12:00
Bačka 1901
Hajduk
1
2
|
05.05.2013 12:00 | Bačka 1901 | 1 : 2 | Hajduk | |||||
05.05
12:00
Indeks
Crvenka
0
1
|
05.05.2013 12:00 | Indeks | 0 : 1 | Crvenka |
05.05
15:00
Čantavir
Tisa
1
0
|
05.05.2013 15:00 | Čantavir | 1 : 0 | Tisa | |||||
05.05
15:00
Preporod
Vinogradar
0
3
|
05.05.2013 15:00 | Preporod | 0 : 3 | Vinogradar | |||||
05.05
15:00
Bačka (P)
Čoka
7
1
|
05.05.2013 15:00 | Bačka (P) | 7 : 1 | Čoka |
05.05
Morava
Rudar
0
2
|
05.05.2013 | Morava | 0 : 2 | Rudar |
05.05
12:00
Savacijum
Rađevac
5
0
|
05.05.2013 12:00 | Savacijum | 5 : 0 | Rađevac | |||||
05.05
12:00
Šabac
Radnički
6
3
|
05.05.2013 12:00 | Šabac | 6 : 3 | Radnički | |||||
05.05
10:00
Jedinstvo
Budućnost
3
0
|
05.05.2013 10:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Budućnost | |||||
05.05
12:00
Jedinstvo
Mačva
0
1
|
05.05.2013 12:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Mačva |
05.05
Panter
Kolonija Sveti Sava
3
0
|
05.05.2013 | Panter | 3 : 0 | Kolonija Sveti Sava | |||||
05.05
GFK Jasenica 1911
Smederevo
3
0
|
05.05.2013 | GFK Jasenica 1911 | 3 : 0 | Smederevo |
05.05
10:00
Savacijum
Rađevac
0
0
|
05.05.2013 10:00 | Savacijum | 0 : 0 | Rađevac | |||||
05.05
10:00
Jedinstvo
Mačva
1
4
|
05.05.2013 10:00 | Jedinstvo | 1 : 4 | Mačva |
05.05
10:00
Radnicki 1923 I
Radnicki 1923 II
10
0
|
05.05.2013 10:00 | Radnicki 1923 I | 10 : 0 | Radnicki 1923 II |