07.05
16:30
Loznica
Bane
3
0
|
07.05.2014 16:30 | Loznica | 3 : 0 | Bane |
07.05
16:30
Radnički Stobeks
Jedinstvo 1945
1
0
|
07.05.2014 16:30 | Radnički Stobeks | 1 : 0 | Jedinstvo 1945 |
07.05
16:30
Sloga
Topličanin
4
2
|
07.05.2014 16:30 | Sloga | 4 : 2 | Topličanin |
07.05
17:00
Sloboda
Proleter
2
2
|
07.05.2014 17:00 | Sloboda | 2 : 2 | Proleter |
07.05
Resnik
Radnički (R)
2
0
|
07.05.2014 | Resnik | 2 : 0 | Radnički (R) |
07.05
16:30
Omladinac
Kosanica
0
5
|
07.05.2014 16:30 | Omladinac | 0 : 5 | Kosanica |
07.05
16:30
Ternoci
Nebeski Anđeli
0
2
|
07.05.2014 16:30 | Ternoci | 0 : 2 | Nebeski Anđeli |
07.05
16:30
Polet
Mladost
3
6
|
07.05.2014 16:30 | Polet | 3 : 6 | Mladost | |||||
07.05
16:30
OFK Knjaz
Omladinac
2
1
|
07.05.2014 16:30 | OFK Knjaz | 2 : 1 | Omladinac | |||||
07.05
16:30
Rudar (VČ)
ŠSK
8
0
|
07.05.2014 16:30 | Rudar (VČ) | 8 : 0 | ŠSK | |||||
07.05
16:30
Trebič
Osnić
2
0
|
07.05.2014 16:30 | Trebič | 2 : 0 | Osnić | |||||
07.05
16:30
Borac
Bučje
0
2
|
07.05.2014 16:30 | Borac | 0 : 2 | Bučje | |||||
07.05
16:30
BSK
Midžor
3
0
|
07.05.2014 16:30 | BSK | 3 : 0 | Midžor | |||||
07.05
16:30
Sloga
Rudar (P)
2
6
|
07.05.2014 16:30 | Sloga | 2 : 6 | Rudar (P) | |||||
07.05
16:30
Rgotina
OFK 019 Zaječar
4
2
|
07.05.2014 16:30 | Rgotina | 4 : 2 | OFK 019 Zaječar |
07.05
16:30
Radnički (S)
Potisje
5
1
|
07.05.2014 16:30 | Radnički (S) | 5 : 1 | Potisje | |||||
07.05
16:30
Rusanda
Begej
3
2
|
07.05.2014 16:30 | Rusanda | 3 : 2 | Begej | |||||
07.05
16:30
Crvena zvezda
Borac
1
2
|
07.05.2014 16:30 | Crvena zvezda | 1 : 2 | Borac | |||||
07.05
16:30
Mladost Bambi
Krajina
1
1
|
07.05.2014 16:30 | Mladost Bambi | 1 : 1 | Krajina | |||||
07.05
16:30
Jedinstvo
Vojvodina (NM)
2
0
|
07.05.2014 16:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Vojvodina (NM) | |||||
07.05
16:30
Vojvodina (B)
Zadrugar
4
1
|
07.05.2014 16:30 | Vojvodina (B) | 4 : 1 | Zadrugar | |||||
07.05
16:30
Omladinac
Radnički (Z)
1
3
|
07.05.2014 16:30 | Omladinac | 1 : 3 | Radnički (Z) | |||||
07.05
16:30
Vojvodina (P)
Naftagas
4
2
|
07.05.2014 16:30 | Vojvodina (P) | 4 : 2 | Naftagas |
07.05
17:00
Omladinac (D)
Hajduk
2
0
|
07.05.2014 17:00 | Omladinac (D) | 2 : 0 | Hajduk |
07.05
16:30
Budućnost (G)
Vojvodina (T)
3
0
|
07.05.2014 16:30 | Budućnost (G) | 3 : 0 | Vojvodina (T) | |||||
07.05
16:30
Veternik
Kabel
2
1
|
07.05.2014 16:30 | Veternik | 2 : 1 | Kabel | |||||
07.05
16:30
TSK
ŽSK
2
2
|
07.05.2014 16:30 | TSK | 2 : 2 | ŽSK | |||||
07.05
16:30
Vojvodina (BG)
Mladost (BP)
1
7
|
07.05.2014 16:30 | Vojvodina (BG) | 1 : 7 | Mladost (BP) | |||||
07.05
17:00
Borac
Sutjeska
2
1
|
07.05.2014 17:00 | Borac | 2 : 1 | Sutjeska | |||||
07.05
16:30
Mladost (T)
Jedinstvo
2
0
|
07.05.2014 16:30 | Mladost (T) | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
07.05
16:30
Tvrdjava
Mladost (NS)
3
2
|
07.05.2014 16:30 | Tvrdjava | 3 : 2 | Mladost (NS) | |||||
07.05
16:30
Budućnost (M)
Petrovaradin
2
1
|
07.05.2014 16:30 | Budućnost (M) | 2 : 1 | Petrovaradin |
07.05
16:30
Radoje Domanović
Žabare
3
1
|
07.05.2014 16:30 | Radoje Domanović | 3 : 1 | Žabare | |||||
07.05
16:30
BSK
Plaskovac
3
1
|
07.05.2014 16:30 | BSK | 3 : 1 | Plaskovac | |||||
07.05
16:30
Kopljari
Jasenica
1
1
|
07.05.2014 16:30 | Kopljari | 1 : 1 | Jasenica |
07.05
16:30
Polet (R)
Tempo
4
2
|
07.05.2014 16:30 | Polet (R) | 4 : 2 | Tempo | |||||
07.05
16:30
Vukašinovac
OFK Draževac
0
2
|
07.05.2014 16:30 | Vukašinovac | 0 : 2 | OFK Draževac | |||||
07.05
16:30
OFK Sloga (D)
Kraljevo
2
4
|
07.05.2014 16:30 | OFK Sloga (D) | 2 : 4 | Kraljevo | |||||
07.05
16:30
Gredetin
Napredak 2012
3
1
|
07.05.2014 16:30 | Gredetin | 3 : 1 | Napredak 2012 | |||||
07.05
16:30
Ratar
Pobeda 1976
3
1
|
07.05.2014 16:30 | Ratar | 3 : 1 | Pobeda 1976 | |||||
07.05
16:30
Jedinstvo
Polet (V)
1
0
|
07.05.2014 16:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Polet (V) | |||||
07.05
16:30
Crvena Zvezda
Feniks 2012
5
1
|
07.05.2014 16:30 | Crvena Zvezda | 5 : 1 | Feniks 2012 |
07.05
16:30
OFK Morava
Železničar
0
0
|
07.05.2014 16:30 | OFK Morava | 0 : 0 | Železničar |
07.05
16:30
ŽFK Banat-Bagljaš
Lehel
2
0
|
07.05.2014 16:30 | ŽFK Banat-Bagljaš | 2 : 0 | Lehel |
07.05
17:00
Šajkaš 1908
Tatra
1
0
|
07.05.2014 17:00 | Šajkaš 1908 | 1 : 0 | Tatra | |||||
07.05
17:00
Bačka
Čenej
3
0
|
07.05.2014 17:00 | Bačka | 3 : 0 | Čenej | |||||
07.05
17:00
Borac
Fruškogorski partizan
0
2
|
07.05.2014 17:00 | Borac | 0 : 2 | Fruškogorski partizan | |||||
07.05
17:00
Dinamo
Sremac Beomal
2
0
|
07.05.2014 17:00 | Dinamo | 2 : 0 | Sremac Beomal | |||||
07.05
17:00
OFK Futog
Omladinac
3
0
|
07.05.2014 17:00 | OFK Futog | 3 : 0 | Omladinac | |||||
07.05
17:00
Železničar
Vinogradar
1
1
|
07.05.2014 17:00 | Železničar | 1 : 1 | Vinogradar | |||||
07.05
17:00
Susek
Proleter
2
2
|
07.05.2014 17:00 | Susek | 2 : 2 | Proleter | |||||
07.05
17:00
Slavija
Fruškogorac
3
2
|
07.05.2014 17:00 | Slavija | 3 : 2 | Fruškogorac | |||||
07.05
17:00
Sofeks
Sirig
3
1
|
07.05.2014 17:00 | Sofeks | 3 : 1 | Sirig |
07.05
17:00
Mladi proleter
Šećeranac
1
0
|
07.05.2014 17:00 | Mladi proleter | 1 : 0 | Šećeranac | |||||
07.05
17:00
Crvenka
Dunav
0
0
|
07.05.2014 17:00 | Crvenka | 0 : 0 | Dunav |
07.05
16:30
Napredak 1947
Stig 1955
8
0
|
07.05.2014 16:30 | Napredak 1947 | 8 : 0 | Stig 1955 | |||||
07.05
16:30
Dunavac
Metalac
3
0
|
07.05.2014 16:30 | Dunavac | 3 : 0 | Metalac | |||||
07.05
16:30
Napredak (P)
Napredak 1934
1
3
|
07.05.2014 16:30 | Napredak (P) | 1 : 3 | Napredak 1934 | |||||
07.05
16:30
Proleter
Sloga 1936
0
3
|
07.05.2014 16:30 | Proleter | 0 : 3 | Sloga 1936 | |||||
07.05
16:30
Sloga (D)
Mip Majdan
3
0
|
07.05.2014 16:30 | Sloga (D) | 3 : 0 | Mip Majdan | |||||
07.05
16:30
Sopot
Dizel
1
4
|
07.05.2014 16:30 | Sopot | 1 : 4 | Dizel | |||||
07.05
16:30
Sloga (L)
Pobeda
3
1
|
07.05.2014 16:30 | Sloga (L) | 3 : 1 | Pobeda |
07.05
11:00
Mladost 2013
Mladost PB
7
6
|
07.05.2014 11:00 | Mladost 2013 | 7 : 6 | Mladost PB |
07.05
17:00
Omladinac
Heroj
2
1
|
07.05.2014 17:00 | Omladinac | 2 : 1 | Heroj | |||||
07.05
17:00
Železničar
Mladost (R)
3
0
|
07.05.2014 17:00 | Železničar | 3 : 0 | Mladost (R) | |||||
07.05
17:00
Jedinstvo
OFK Borac
0
3
|
07.05.2014 17:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | OFK Borac | |||||
07.05
17:00
Polet
Budućnost (L)
5
1
|
07.05.2014 17:00 | Polet | 5 : 1 | Budućnost (L) | |||||
07.05
17:00
Radnik
ISK Izvor
0
2
|
07.05.2014 17:00 | Radnik | 0 : 2 | ISK Izvor | |||||
07.05
17:00
Popovac
Sloboda
0
1
|
07.05.2014 17:00 | Popovac | 0 : 1 | Sloboda | |||||
07.05
17:00
Mladost (GM)
Vihor
4
1
|
07.05.2014 17:00 | Mladost (GM) | 4 : 1 | Vihor |
07.05
16:30
Vojvodina
Janošik
3
0
|
07.05.2014 16:30 | Vojvodina | 3 : 0 | Janošik |
07.05
17:00
Berane
Bratstvo
2
2
|
07.05.2014 17:00 | Berane | 2 : 2 | Bratstvo | |||||
07.05
17:00
Jezero
Zora
2
1
|
07.05.2014 17:00 | Jezero | 2 : 1 | Zora | |||||
07.05
17:00
Arsenal
Bokelj
0
2
|
07.05.2014 17:00 | Arsenal | 0 : 2 | Bokelj | |||||
07.05
17:00
Cetinje
Ibar
2
0
|
07.05.2014 17:00 | Cetinje | 2 : 0 | Ibar | |||||
07.05
17:00
Kom
Igalo
0
2
|
07.05.2014 17:00 | Kom | 0 : 2 | Igalo | |||||
07.05
17:00
Jedinstvo
Zabjelo
3
1
|
07.05.2014 17:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Zabjelo |
07.05
18:00
Vojvodina
Jagodina
2
0
|
07.05.2014 18:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Jagodina |
07.05
17:00
Radnički 1919
Budućnost
8
0
|
07.05.2014 17:00 | Radnički 1919 | 8 : 0 | Budućnost | |||||
07.05
17:00
Železničar
Bačka Žabalj
3
0
|
07.05.2014 17:00 | Železničar | 3 : 0 | Bačka Žabalj | |||||
07.05
16:30
Rubin
Sremice
2
2
|
07.05.2014 16:30 | Rubin | 2 : 2 | Sremice |
07.05
16:00
Sloboda Piont
Crvena zvezda
0
1
|
07.05.2014 16:00 | Sloboda Piont | 0 : 1 | Crvena zvezda |
07.05
10:00
Vojvodina
Radnički (S)
5
0
|
07.05.2014 10:00 | Vojvodina | 5 : 0 | Radnički (S) | |||||
07.05
10:00
Radnički (SM)
Banat
2
1
|
07.05.2014 10:00 | Radnički (SM) | 2 : 1 | Banat | |||||
07.05
10:00
Novi Sad
Inđija
2
1
|
07.05.2014 10:00 | Novi Sad | 2 : 1 | Inđija | |||||
07.05
10:00
Spartak
Vršac United
4
1
|
07.05.2014 10:00 | Spartak | 4 : 1 | Vršac United | |||||
07.05
10:00
OFK Hajduk
Proleter (NS)
5
0
|
07.05.2014 10:00 | OFK Hajduk | 5 : 0 | Proleter (NS) | |||||
07.05
13:00
Indeks
Dinamo
2
1
|
07.05.2014 13:00 | Indeks | 2 : 1 | Dinamo | |||||
07.05
10:00
Proleter 2006
Donji Srem
2
0
|
07.05.2014 10:00 | Proleter 2006 | 2 : 0 | Donji Srem |
07.05
16:00
Mladost (L)
Javor
4
1
|
07.05.2014 16:00 | Mladost (L) | 4 : 1 | Javor | |||||
07.05
16:00
Metalac (K)
Jedinstvo Putevi
0
3
|
07.05.2014 16:00 | Metalac (K) | 0 : 3 | Jedinstvo Putevi |
07.05
14:00
Sloboda (Č)
Crvena zvezda
1
4
|
07.05.2014 14:00 | Sloboda (Č) | 1 : 4 | Crvena zvezda |
07.05
12:00
Bečej
Mladost (L)
0
4
|
07.05.2014 12:00 | Bečej | 0 : 4 | Mladost (L) | |||||
07.05
12:00
Dinamo
Proleter 2006
0
1
|
07.05.2014 12:00 | Dinamo | 0 : 1 | Proleter 2006 | |||||
07.05
12:00
Vrbas
Železničar
7
0
|
07.05.2014 12:00 | Vrbas | 7 : 0 | Železničar | |||||
07.05
12:00
Bačka 1901
OFK Hajduk
1
0
|
07.05.2014 12:00 | Bačka 1901 | 1 : 0 | OFK Hajduk | |||||
07.05
12:00
Vršac
Spartak
1
1
|
07.05.2014 12:00 | Vršac | 1 : 1 | Spartak | |||||
07.05
12:00
Radnički (S)
Novi Sad
0
2
|
07.05.2014 12:00 | Radnički (S) | 0 : 2 | Novi Sad | |||||
07.05
12:00
Inđija
TSC
1
0
|
07.05.2014 12:00 | Inđija | 1 : 0 | TSC |
07.05
16:00
Sloga (K)
Javor
2
1
|
07.05.2014 16:00 | Sloga (K) | 2 : 1 | Javor | |||||
07.05
13:00
Metalac (K)
Sloga (P)
4
2
|
07.05.2014 13:00 | Metalac (K) | 4 : 2 | Sloga (P) |
07.05
11:00
AS
Napredak
0
0
|
07.05.2014 11:00 | AS | 0 : 0 | Napredak | |||||
07.05
11:00
Borac
Smederevo
7
0
|
07.05.2014 11:00 | Borac | 7 : 0 | Smederevo | |||||
07.05
11:00
Crvena zvezda
Rad
1
0
|
07.05.2014 11:00 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Rad |
07.05
10:00
Bečej
Mladost (L)
4
2
|
07.05.2014 10:00 | Bečej | 4 : 2 | Mladost (L) | |||||
07.05
10:00
Dinamo
Proleter 2006
0
2
|
07.05.2014 10:00 | Dinamo | 0 : 2 | Proleter 2006 | |||||
07.05
10:00
Vrbas
Železničar
1
2
|
07.05.2014 10:00 | Vrbas | 1 : 2 | Železničar | |||||
07.05
10:00
Bačka 1901
OFK Hajduk
0
3
|
07.05.2014 10:00 | Bačka 1901 | 0 : 3 | OFK Hajduk | |||||
07.05
10:00
Vršac
Spartak
2
2
|
07.05.2014 10:00 | Vršac | 2 : 2 | Spartak | |||||
07.05
10:00
Radnički (S)
Novi Sad
0
0
|
07.05.2014 10:00 | Radnički (S) | 0 : 0 | Novi Sad | |||||
07.05
10:00
Inđija
TSC
3
2
|
07.05.2014 10:00 | Inđija | 3 : 2 | TSC |
07.05
16:00
BIP
Dragačevo
1
1
|
07.05.2014 16:00 | BIP | 1 : 1 | Dragačevo |
07.05
17:00
Senta
Radnički 1905
3
1
|
07.05.2014 17:00 | Senta | 3 : 1 | Radnički 1905 |
07.05
16:00
Vladimirovac
Stenli
3
0
|
07.05.2014 16:00 | Vladimirovac | 3 : 0 | Stenli |
07.05
19:00
Radnički
Borac Mozzart Sport
86
67
|
07.05.2014 19:00 | Radnički | 86 : 67 | Borac Mozzart Sport | |||||
07.05
19:00
Partizan NIS
Mega Vizura
93
82
|
07.05.2014 19:00 | Partizan NIS | 93 : 82 | Mega Vizura | |||||
07.05
19:00
Crnokosa
FMP
71
64
|
07.05.2014 19:00 | Crnokosa | 71 : 64 | FMP | |||||
07.05
19:30
Metalac Farmakom
Crvena zvezda Telekom
66
85
|
07.05.2014 19:30 | Metalac Farmakom | 66 : 85 | Crvena zvezda Telekom |
07.05
19:30
Radivoj Korać
Crvena zvezda
79
74
|
07.05.2014 19:30 | Radivoj Korać | 79 : 74 | Crvena zvezda | 2:1 |
07.05
20:00
Lokomotiva
Knez Lazar 2
50
34
|
07.05.2014 20:00 | Lokomotiva | 50 : 34 | Knez Lazar 2 |
07.05
19:00
Srem Sm
Somborelektro
33
26
|
07.05.2014 19:00 | Srem Sm | 33 : 26 | Somborelektro |
07.05
19:00
Jagodina 2
Morava Han
32
12
|
07.05.2014 19:00 | Jagodina 2 | 32 : 12 | Morava Han |