07.06
17:30
Rudar
Mladi radnik
0
0
|
07.06.2014 17:30 | Rudar | 0 : 0 | Mladi radnik | |||||
07.06
17:30
GFK Jasenica 1911
Pobeda
2
3
|
07.06.2014 17:30 | GFK Jasenica 1911 | 2 : 3 | Pobeda | |||||
07.06
17:30
Šumadija
Loznica
0
0
|
07.06.2014 17:30 | Šumadija | 0 : 0 | Loznica |
07.06
17:30
Metalac
Orlovac
1
2
|
07.06.2014 17:30 | Metalac | 1 : 2 | Orlovac | |||||
07.06
17:30
Rudar
Karađorđe
3
1
|
07.06.2014 17:30 | Rudar | 3 : 1 | Karađorđe | |||||
07.06
17:30
Omladinac
Slavija
1
0
|
07.06.2014 17:30 | Omladinac | 1 : 0 | Slavija |
07.06
17:30
Morava
Železničar
4
1
|
07.06.2014 17:30 | Morava | 4 : 1 | Železničar | |||||
07.06
17:30
VGSK
Šumadinac (B)
3
1
|
07.06.2014 17:30 | VGSK | 3 : 1 | Šumadinac (B) | |||||
07.06
17:30
Karađorđe
Sloga
2
1
|
07.06.2014 17:30 | Karađorđe | 2 : 1 | Sloga | |||||
07.06
17:30
Gruža
Šumadija
3
0
|
07.06.2014 17:30 | Gruža | 3 : 0 | Šumadija |
07.06
17:30
Sloga 1940
Brezovica
0
1
|
07.06.2014 17:30 | Sloga 1940 | 0 : 1 | Brezovica | |||||
07.06
17:30
Mladost (DD)
Jedinstvo 1945
1
11
|
07.06.2014 17:30 | Mladost (DD) | 1 : 11 | Jedinstvo 1945 | |||||
07.06
17:30
Radnički (V)
Polimlje
1
2
|
07.06.2014 17:30 | Radnički (V) | 1 : 2 | Polimlje | |||||
07.06
17:30
Sevojno
Ribnica
1
1
|
07.06.2014 17:30 | Sevojno | 1 : 1 | Ribnica | |||||
07.06
17:30
Sloga (P)
Borac
5
0
|
07.06.2014 17:30 | Sloga (P) | 5 : 0 | Borac |
07.06
17:00
Sloboda
Bilećanin
2
0
|
07.06.2014 17:00 | Sloboda | 2 : 0 | Bilećanin | |||||
07.06
17:00
Budućnost
Vršac
0
0
|
07.06.2014 17:00 | Budućnost | 0 : 0 | Vršac | |||||
07.06
17:00
Borac (Sakule)
Radnički (K)
3
1
|
07.06.2014 17:00 | Borac (Sakule) | 3 : 1 | Radnički (K) | |||||
07.06
17:00
OFK Kikinda
Bačka (P)
4
2
|
07.06.2014 17:00 | OFK Kikinda | 4 : 2 | Bačka (P) | |||||
07.06
17:00
TSC
Jedinstvo (BK)
5
0
|
07.06.2014 17:00 | TSC | 5 : 0 | Jedinstvo (BK) | |||||
07.06
17:00
Proleter
Tisa
2
1
|
07.06.2014 17:00 | Proleter | 2 : 1 | Tisa | |||||
07.06
17:00
Vršac United
Borac (Starčevo)
1
1
|
07.06.2014 17:00 | Vršac United | 1 : 1 | Borac (Starčevo) | |||||
07.06
17:00
Crvena Zvezda (RS)
Kozara
1
1
|
07.06.2014 17:00 | Crvena Zvezda (RS) | 1 : 1 | Kozara |
07.06
17:30
Balkan Mirijevo
Vrčin
0
0
|
07.06.2014 17:30 | Balkan Mirijevo | 0 : 0 | Vrčin | |||||
07.06
17:30
Palilulac
Resnik
2
0
|
07.06.2014 17:30 | Palilulac | 2 : 0 | Resnik | |||||
07.06
17:30
IMT
Crvena zvezda (MML)
5
2
|
07.06.2014 17:30 | IMT | 5 : 2 | Crvena zvezda (MML) |
07.06
18:00
Morava
Kraljevo Hajduk
2
2
|
07.06.2014 18:00 | Morava | 2 : 2 | Kraljevo Hajduk | |||||
07.06
18:00
Grdica
Ibar
2
4
|
07.06.2014 18:00 | Grdica | 2 : 4 | Ibar |
07.06
17:00
Maršić
Jedinstvo
2
2
|
07.06.2014 17:00 | Maršić | 2 : 2 | Jedinstvo |
07.06
18:00
Majur
Mladost (P)
3
4
|
07.06.2014 18:00 | Majur | 3 : 4 | Mladost (P) | |||||
07.06
18:00
Sindjelić
Gučevo
3
0
|
07.06.2014 18:00 | Sindjelić | 3 : 0 | Gučevo |
07.06
16:30
Kolubara
Tulari
3
1
|
07.06.2014 16:30 | Kolubara | 3 : 1 | Tulari | |||||
07.06
16:30
Rubribreza
Trlić
4
2
|
07.06.2014 16:30 | Rubribreza | 4 : 2 | Trlić | |||||
07.06
16:30
Spartak 1924
OFK Osečina
3
0
|
07.06.2014 16:30 | Spartak 1924 | 3 : 0 | OFK Osečina | |||||
07.06
16:30
Banjani
OFK Divci
3
1
|
07.06.2014 16:30 | Banjani | 3 : 1 | OFK Divci | |||||
07.06
16:30
Kačer
Pepeljevac
1
1
|
07.06.2014 16:30 | Kačer | 1 : 1 | Pepeljevac | |||||
07.06
16:30
Zadrugar
Mladost (D)
2
0
|
07.06.2014 16:30 | Zadrugar | 2 : 0 | Mladost (D) | |||||
07.06
16:30
Mladost (V)
OFK Jabučje
0
1
|
07.06.2014 16:30 | Mladost (V) | 0 : 1 | OFK Jabučje |
07.06
17:30
Mekiš
Orljane
1
6
|
07.06.2014 17:30 | Mekiš | 1 : 6 | Orljane | |||||
07.06
17:30
Radnički 1924 (K)
Naša krila 1936
3
3
|
07.06.2014 17:30 | Radnički 1924 (K) | 3 : 3 | Naša krila 1936 | |||||
07.06
17:30
Palilula
Malošište
5
4
|
07.06.2014 17:30 | Palilula | 5 : 4 | Malošište | |||||
07.06
17:30
Naisus
Rasovača
3
3
|
07.06.2014 17:30 | Naisus | 3 : 3 | Rasovača |
07.06
17:30
Radnički
Umac
3
1
|
07.06.2014 17:30 | Radnički | 3 : 1 | Umac | |||||
07.06
17:30
Budućnost
Progres
2
0
|
07.06.2014 17:30 | Budućnost | 2 : 0 | Progres |
07.06
17:00
Omladinac
Trbunje
7
4
|
07.06.2014 17:00 | Omladinac | 7 : 4 | Trbunje |
07.06
17:30
Spartak
Vladimir Durković
0
3
|
07.06.2014 17:30 | Spartak | 0 : 3 | Vladimir Durković | |||||
07.06
15:30
Željuša
Tanasko Rajić
3
1
|
07.06.2014 15:30 | Željuša | 3 : 1 | Tanasko Rajić | |||||
07.06
11:00
Napredak
Jedinstvo ( P )
1
1
|
07.06.2014 11:00 | Napredak | 1 : 1 | Jedinstvo ( P ) |
07.06
17:30
Pčinja
Besa 2005
3
0
|
07.06.2014 17:30 | Pčinja | 3 : 0 | Besa 2005 | |||||
07.06
17:30
Čelik
OFK Pavlovac
3
1
|
07.06.2014 17:30 | Čelik | 3 : 1 | OFK Pavlovac | |||||
07.06
17:30
Biljači
OFK Alakince
3
4
|
07.06.2014 17:30 | Biljači | 3 : 4 | OFK Alakince |
07.06
17:30
Zlot
Branik
3
0
|
07.06.2014 17:30 | Zlot | 3 : 0 | Branik | |||||
07.06
17:30
Rudna Glava
Nemetali
0
1
|
07.06.2014 17:30 | Rudna Glava | 0 : 1 | Nemetali | |||||
07.06
17:30
Brestovac
Slatina
0
3
|
07.06.2014 17:30 | Brestovac | 0 : 3 | Slatina |
07.06
17:00
OFK 019 Zaječar
Rudar (VČ)
0
4
|
07.06.2014 17:00 | OFK 019 Zaječar | 0 : 4 | Rudar (VČ) |
07.06
17:30
Policajac
PKB Kovilovo
2
3
|
07.06.2014 17:30 | Policajac | 2 : 3 | PKB Kovilovo | |||||
07.06
17:30
Slavija
Milutinac
0
3
|
07.06.2014 17:30 | Slavija | 0 : 3 | Milutinac | |||||
07.06
17:30
Obilić
Banja
0
0
|
07.06.2014 17:30 | Obilić | 0 : 0 | Banja | |||||
07.06
17:30
13. maj
Brodarac
3
5
|
07.06.2014 17:30 | 13. maj | 3 : 5 | Brodarac | |||||
07.06
17:30
Komgrap
Poštar Zvezdara
2
1
|
07.06.2014 17:30 | Komgrap | 2 : 1 | Poštar Zvezdara | |||||
07.06
17:30
Zmaj 1953
Borac
1
3
|
07.06.2014 17:30 | Zmaj 1953 | 1 : 3 | Borac |
07.06
18:00
Morava (S)
Vrnjci
3
0
|
07.06.2014 18:00 | Morava (S) | 3 : 0 | Vrnjci | |||||
07.06
18:00
Partizan
Gruža
3
3
|
07.06.2014 18:00 | Partizan | 3 : 3 | Gruža | |||||
07.06
18:00
Šumadija
Bogutovačka Banja
2
0
|
07.06.2014 18:00 | Šumadija | 2 : 0 | Bogutovačka Banja | |||||
07.06
18:00
Napredak
Zvezda
3
3
|
07.06.2014 18:00 | Napredak | 3 : 3 | Zvezda | |||||
07.06
18:00
Čibukovac
Mlada krila
5
0
|
07.06.2014 18:00 | Čibukovac | 5 : 0 | Mlada krila | |||||
07.06
18:00
Tavnik
Magnohrom
2
1
|
07.06.2014 18:00 | Tavnik | 2 : 1 | Magnohrom | |||||
07.06
18:00
Proleter
Stubal
2
4
|
07.06.2014 18:00 | Proleter | 2 : 4 | Stubal | |||||
07.06
18:00
OFK Ras
Jedinstvo
2
0
|
07.06.2014 18:00 | OFK Ras | 2 : 0 | Jedinstvo |
07.06
17:00
Jablanica
Mladost 09
4
1
|
07.06.2014 17:00 | Jablanica | 4 : 1 | Mladost 09 |
07.06
17:30
Sloga
Bjelica
3
2
|
07.06.2014 17:30 | Sloga | 3 : 2 | Bjelica |
07.06
17:00
Borac
Šumadija 1934
5
2
|
07.06.2014 17:00 | Borac | 5 : 2 | Šumadija 1934 | |||||
07.06
17:00
Botunje
Hajduk
0
2
|
07.06.2014 17:00 | Botunje | 0 : 2 | Hajduk |
07.06
17:30
Misača
Mladi rudar
3
2
|
07.06.2014 17:30 | Misača | 3 : 2 | Mladi rudar |
07.06
17:00
Meteor
BSK
3
2
|
07.06.2014 17:00 | Meteor | 3 : 2 | BSK | |||||
07.06
17:00
Bare
Kotlenik
4
0
|
07.06.2014 17:00 | Bare | 4 : 0 | Kotlenik |
07.06
17:00
Jedinstvo (D)
Kurjače
4
3
|
07.06.2014 17:00 | Jedinstvo (D) | 4 : 3 | Kurjače |
07.06
18:00
Mladost PP
Borac
3
1
|
07.06.2014 18:00 | Mladost PP | 3 : 1 | Borac |
07.06
17:00
TE Gučevo
Mladost
2
2
|
07.06.2014 17:00 | TE Gučevo | 2 : 2 | Mladost |
07.06
18:00
Gorki
Napredak RIB
3
0
|
07.06.2014 18:00 | Gorki | 3 : 0 | Napredak RIB |
07.06
17:00
Polet (R)
Napredak 2012
4
2
|
07.06.2014 17:00 | Polet (R) | 4 : 2 | Napredak 2012 | |||||
07.06
17:00
OFK Draževac
Pobeda 1976
1
5
|
07.06.2014 17:00 | OFK Draževac | 1 : 5 | Pobeda 1976 | |||||
07.06
17:00
Tempo
Polet (V)
0
3
|
07.06.2014 17:00 | Tempo | 0 : 3 | Polet (V) | |||||
07.06
17:00
Vukašinovac
Feniks 2012
3
0
|
07.06.2014 17:00 | Vukašinovac | 3 : 0 | Feniks 2012 | |||||
07.06
17:00
OFK Sloga (D)
Crvena Zvezda
2
1
|
07.06.2014 17:00 | OFK Sloga (D) | 2 : 1 | Crvena Zvezda | |||||
07.06
17:00
Gredetin
Jedinstvo
0
0
|
07.06.2014 17:00 | Gredetin | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
07.06
17:00
Sloga (K)
Ratar
2
2
|
07.06.2014 17:00 | Sloga (K) | 2 : 2 | Ratar |
07.06
17:30
Jastrebac
Dobrič
3
0
|
07.06.2014 17:30 | Jastrebac | 3 : 0 | Dobrič | |||||
07.06
17:30
Dobrič
Baličevac 1974
4
5
|
07.06.2014 17:30 | Dobrič | 4 : 5 | Baličevac 1974 |
07.06
17:30
Jedinstvo
Sloboda
1
2
|
07.06.2014 17:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Sloboda | |||||
07.06
17:30
MB Marjan
Železničar
2
3
|
07.06.2014 17:30 | MB Marjan | 2 : 3 | Železničar |
07.06
17:30
Sloboda
Mladost (M.S)
2
0
|
07.06.2014 17:30 | Sloboda | 2 : 0 | Mladost (M.S) | |||||
07.06
17:30
Veliki Suvodol
Dragoš
0
10
|
07.06.2014 17:30 | Veliki Suvodol | 0 : 10 | Dragoš |
07.06
18:00
Crni Vrh
Napredak (SL)
2
1
|
07.06.2014 18:00 | Crni Vrh | 2 : 1 | Napredak (SL) | |||||
07.06
18:00
Vinogradar
Sloga
1
2
|
07.06.2014 18:00 | Vinogradar | 1 : 2 | Sloga | |||||
07.06
18:00
Resavac (S)
Sindjelić (G)
3
0
|
07.06.2014 18:00 | Resavac (S) | 3 : 0 | Sindjelić (G) | |||||
07.06
18:00
Zenit
Kolare
3
2
|
07.06.2014 18:00 | Zenit | 3 : 2 | Kolare | |||||
07.06
18:00
Kupinovac
Juhor
2
1
|
07.06.2014 18:00 | Kupinovac | 2 : 1 | Juhor | |||||
07.06
18:00
Mladi radnik
Ursule
3
1
|
07.06.2014 18:00 | Mladi radnik | 3 : 1 | Ursule |
07.06
18:00
Radnički
Hajduk
1
2
|
07.06.2014 18:00 | Radnički | 1 : 2 | Hajduk |
07.06
17:30
Omladinac
Egeta
2
3
|
07.06.2014 17:30 | Omladinac | 2 : 3 | Egeta | |||||
07.06
17:30
Pontes
Rtkovo
2
2
|
07.06.2014 17:30 | Pontes | 2 : 2 | Rtkovo | |||||
07.06
17:30
Napredak
Mala Vrbica 1958
0
5
|
07.06.2014 17:30 | Napredak | 0 : 5 | Mala Vrbica 1958 | |||||
07.06
17:30
Lokomotiva
Kladušnica
2
1
|
07.06.2014 17:30 | Lokomotiva | 2 : 1 | Kladušnica | |||||
07.06
17:30
Velika Vrbica
Koča Andjelković
0
3
|
07.06.2014 17:30 | Velika Vrbica | 0 : 3 | Koča Andjelković |
07.06
18:00
Vidrovac
OFK Tamnič
2
0
|
07.06.2014 18:00 | Vidrovac | 2 : 0 | OFK Tamnič | |||||
07.06
18:00
OFK Sikole
Miloševo
3
1
|
07.06.2014 18:00 | OFK Sikole | 3 : 1 | Miloševo |
07.06
17:30
Šljivar
Lovac
4
1
|
07.06.2014 17:30 | Šljivar | 4 : 1 | Lovac | |||||
07.06
17:30
Timok
Kastrum
3
0
|
07.06.2014 17:30 | Timok | 3 : 0 | Kastrum |
07.06
17:30
Obilić
Potisje
2
4
|
07.06.2014 17:30 | Obilić | 2 : 4 | Potisje |
07.06
17:00
Mićunovo
Pobeda
1
4
|
07.06.2014 17:00 | Mićunovo | 1 : 4 | Pobeda | |||||
07.06
17:00
Eđšeg
Tomislavci
7
2
|
07.06.2014 17:00 | Eđšeg | 7 : 2 | Tomislavci |
07.06
17:00
Slavija
Železničar
5
0
|
07.06.2014 17:00 | Slavija | 5 : 0 | Železničar | |||||
07.06
17:00
Sofeks
OFK Futog
1
1
|
07.06.2014 17:00 | Sofeks | 1 : 1 | OFK Futog | |||||
07.06
17:00
Omladinac
Čenej
7
0
|
07.06.2014 17:00 | Omladinac | 7 : 0 | Čenej |
07.06
17:30
Pionir
Mladi proleter
1
4
|
07.06.2014 17:30 | Pionir | 1 : 4 | Mladi proleter |
07.06
17:00
Vojvoda
Vis
2
8
|
07.06.2014 17:00 | Vojvoda | 2 : 8 | Vis | |||||
07.06
17:00
Stojnik
Rudar 2012
0
3
|
07.06.2014 17:00 | Stojnik | 0 : 3 | Rudar 2012 |
07.06
17:30
Borac
Mladost
1
1
|
07.06.2014 17:30 | Borac | 1 : 1 | Mladost | |||||
07.06
17:30
Jarmenovci
Maskar
3
6
|
07.06.2014 17:30 | Jarmenovci | 3 : 6 | Maskar |
07.06
17:00
Trešnjevica
Brezovac
2
3
|
07.06.2014 17:00 | Trešnjevica | 2 : 3 | Brezovac | |||||
07.06
17:00
Tulež
Vrbica
9
1
|
07.06.2014 17:00 | Tulež | 9 : 1 | Vrbica |
07.06
17:00
Mladi Radnik
Kusovac
0
0
|
07.06.2014 17:00 | Mladi Radnik | 0 : 0 | Kusovac | |||||
07.06
17:00
Kotlenik
Borac
3
0
|
07.06.2014 17:00 | Kotlenik | 3 : 0 | Borac |
07.06
17:00
Mladost
Badnjevac
3
0
|
07.06.2014 17:00 | Mladost | 3 : 0 | Badnjevac | |||||
07.06
17:00
Karađorđe
Feniks
1
1
|
07.06.2014 17:00 | Karađorđe | 1 : 1 | Feniks |
07.06
17:00
Mladost(L)
Vukan
2
1
|
07.06.2014 17:00 | Mladost(L) | 2 : 1 | Vukan | |||||
07.06
17:00
Napredak
Manastirica
0
1
|
07.06.2014 17:00 | Napredak | 0 : 1 | Manastirica | |||||
07.06
17:00
Omladinac B
Jedinstvo
4
2
|
07.06.2014 17:00 | Omladinac B | 4 : 2 | Jedinstvo | |||||
07.06
17:00
Melnica
Mladost (R)
1
1
|
07.06.2014 17:00 | Melnica | 1 : 1 | Mladost (R) | |||||
07.06
17:00
Rade Milošević
Brana Paunović
7
4
|
07.06.2014 17:00 | Rade Milošević | 7 : 4 | Brana Paunović |
07.06
17:00
B.S.K.
Laolac
4
0
|
07.06.2014 17:00 | B.S.K. | 4 : 0 | Laolac | |||||
07.06
17:00
Mlava
Burovac
5
2
|
07.06.2014 17:00 | Mlava | 5 : 2 | Burovac | |||||
07.06
17:00
Radnik
Dobrnje
6
4
|
07.06.2014 17:00 | Radnik | 6 : 4 | Dobrnje | |||||
07.06
17:00
Čokordin
Soko
1
0
|
07.06.2014 17:00 | Čokordin | 1 : 0 | Soko | |||||
07.06
17:00
Sloga 1952
7 juli
5
2
|
07.06.2014 17:00 | Sloga 1952 | 5 : 2 | 7 juli |
07.06
17:00
Zadrugar
Zvezda
2
1
|
07.06.2014 17:00 | Zadrugar | 2 : 1 | Zvezda | |||||
07.06
17:00
Laznica
Mladost
3
0
|
07.06.2014 17:00 | Laznica | 3 : 0 | Mladost | |||||
07.06
17:00
Borac
Budućnost
9
3
|
07.06.2014 17:00 | Borac | 9 : 3 | Budućnost | |||||
07.06
17:00
OFK Homolje
Mlava
6
1
|
07.06.2014 17:00 | OFK Homolje | 6 : 1 | Mlava |
07.06
17:30
Metalac
Sloga 1936
2
2
|
07.06.2014 17:30 | Metalac | 2 : 2 | Sloga 1936 |
07.06
Pocerina
Bojić
4
2
|
07.06.2014 | Pocerina | 4 : 2 | Bojić | |||||
07.06
Rankovac
Mladost sl
3
0
|
07.06.2014 | Rankovac | 3 : 0 | Mladost sl | |||||
07.06
Metlić
Zablaće
0
3
|
07.06.2014 | Metlić | 0 : 3 | Zablaće |
07.06
Omladinac
Culjkovic
5
3
|
07.06.2014 | Omladinac | 5 : 3 | Culjkovic | |||||
07.06
Sloga
Fortuna Miki
3
0
|
07.06.2014 | Sloga | 3 : 0 | Fortuna Miki | |||||
07.06
POFK Letnjikovac
Napredak
0
3
|
07.06.2014 | POFK Letnjikovac | 0 : 3 | Napredak | |||||
07.06
Radnički Šabački
Maovi MH
4
0
|
07.06.2014 | Radnički Šabački | 4 : 0 | Maovi MH | |||||
07.06
Cer
Zadrugar
2
1
|
07.06.2014 | Cer | 2 : 1 | Zadrugar |
07.06
17:00
Radnik
Strelac 001
2
0
|
07.06.2014 17:00 | Radnik | 2 : 0 | Strelac 001 |
07.06
17:00
Šarbane
Murgaš 2012
10
0
|
07.06.2014 17:00 | Šarbane | 10 : 0 | Murgaš 2012 |
07.06
17:30
Goblen
Gornje Krajince
0
1
|
07.06.2014 17:30 | Goblen | 0 : 1 | Gornje Krajince | |||||
07.06
17:30
Bratstvo
Sušica 2012
5
1
|
07.06.2014 17:30 | Bratstvo | 5 : 1 | Sušica 2012 |
07.06
17:30
Šumadinac
Beočić
3
2
|
07.06.2014 17:30 | Šumadinac | 3 : 2 | Beočić | |||||
07.06
17:30
Mladost
OFK Tvrđava
5
2
|
07.06.2014 17:30 | Mladost | 5 : 2 | OFK Tvrđava |
07.06
17:00
Mladost
Stragari
5
0
|
07.06.2014 17:00 | Mladost | 5 : 0 | Stragari | |||||
07.06
17:00
Stevka Bozurevka
Jugovići
3
2
|
07.06.2014 17:00 | Stevka Bozurevka | 3 : 2 | Jugovići | |||||
07.06
17:00
Kamenorezac 76
Sloboda 1948
8
0
|
07.06.2014 17:00 | Kamenorezac 76 | 8 : 0 | Sloboda 1948 | |||||
07.06
17:00
Moravac-C 74
Omladinac (O)
6
1
|
07.06.2014 17:00 | Moravac-C 74 | 6 : 1 | Omladinac (O) |
07.06
18:00
Sloga
Crvena Zvezda
3
1
|
07.06.2014 18:00 | Sloga | 3 : 1 | Crvena Zvezda | |||||
07.06
18:00
Gaj
Janošik
0
2
|
07.06.2014 18:00 | Gaj | 0 : 2 | Janošik | |||||
07.06
18:00
Solunac
Vojvodina
1
4
|
07.06.2014 18:00 | Solunac | 1 : 4 | Vojvodina | |||||
07.06
18:00
Naša Krajina
OFK Barice
3
0
|
07.06.2014 18:00 | Naša Krajina | 3 : 0 | OFK Barice |
07.06
17:30
OFK Dragoševac
Crnovršanin
3
4
|
07.06.2014 17:30 | OFK Dragoševac | 3 : 4 | Crnovršanin | |||||
07.06
17:30
PSS-192
Šantarovac
1
4
|
07.06.2014 17:30 | PSS-192 | 1 : 4 | Šantarovac | |||||
07.06
17:30
Hajduk
Belica
1
1
|
07.06.2014 17:30 | Hajduk | 1 : 1 | Belica | |||||
07.06
17:30
Omladinac
Mladost
7
0
|
07.06.2014 17:30 | Omladinac | 7 : 0 | Mladost | |||||
07.06
17:30
Oniks
Bresje
0
1
|
07.06.2014 17:30 | Oniks | 0 : 1 | Bresje |
07.06
17:30
OFK Sokolovo
Strmovo
1
3
|
07.06.2014 17:30 | OFK Sokolovo | 1 : 3 | Strmovo | |||||
07.06
17:30
Mladost (L)
BSK
0
1
|
07.06.2014 17:30 | Mladost (L) | 0 : 1 | BSK | |||||
07.06
17:30
20. Oktobar
Petka
2
0
|
07.06.2014 17:30 | 20. Oktobar | 2 : 0 | Petka | |||||
07.06
17:30
OFK Borac
Šumadinac (K)
2
3
|
07.06.2014 17:30 | OFK Borac | 2 : 3 | Šumadinac (K) | |||||
07.06
17:30
Proleter
OFK Radnički
0
5
|
07.06.2014 17:30 | Proleter | 0 : 5 | OFK Radnički |
07.06
17:30
Borac
Pobeda
|
07.06.2014 17:30 | Borac | : | Pobeda | |||||
07.06
17:30
Proleter
Ljubinić
|
07.06.2014 17:30 | Proleter | : | Ljubinić | |||||
07.06
17:30
Sloga
Partizan
|
07.06.2014 17:30 | Sloga | : | Partizan | |||||
07.06
17:30
Baljevac
Rekreativo
|
07.06.2014 17:30 | Baljevac | : | Rekreativo | |||||
07.06
17:30
Crvena Zastava
Duboko
|
07.06.2014 17:30 | Crvena Zastava | : | Duboko | |||||
07.06
17:30
Zvezda Konatice
Skela
|
07.06.2014 17:30 | Zvezda Konatice | : | Skela |
07.06
12:00
OFK Beograd
Radnički 1923
0
1
|
07.06.2014 12:00 | OFK Beograd | 0 : 1 | Radnički 1923 | |||||
07.06
13:00
ČSK Pivara
Jagodina
3
1
|
07.06.2014 13:00 | ČSK Pivara | 3 : 1 | Jagodina |
07.06
10:00
Inđija
Radnički (S)
5
3
|
07.06.2014 10:00 | Inđija | 5 : 3 | Radnički (S) | |||||
07.06
10:00
Banat
Vršac United
2
0
|
07.06.2014 10:00 | Banat | 2 : 0 | Vršac United | |||||
07.06
10:00
Vojvodina
Proleter (NS)
1
2
|
07.06.2014 10:00 | Vojvodina | 1 : 2 | Proleter (NS) | |||||
07.06
10:00
Radnički (SM)
Radnički (NP)
3
0
|
07.06.2014 10:00 | Radnički (SM) | 3 : 0 | Radnički (NP) | |||||
07.06
10:00
Novi Sad
Dinamo
0
5
|
07.06.2014 10:00 | Novi Sad | 0 : 5 | Dinamo | |||||
07.06
10:00
Spartak
Donji Srem
7
0
|
07.06.2014 10:00 | Spartak | 7 : 0 | Donji Srem | |||||
07.06
10:00
OFK Hajduk
Proleter 2006
5
0
|
07.06.2014 10:00 | OFK Hajduk | 5 : 0 | Proleter 2006 |
07.06
17:00
Jadran
Takovo
3
2
|
07.06.2014 17:00 | Jadran | 3 : 2 | Takovo | |||||
07.06
11:00
Sloga (P)
Metalac (K)
9
1
|
07.06.2014 11:00 | Sloga (P) | 9 : 1 | Metalac (K) | |||||
07.06
17:00
Javor
Arsenal
4
1
|
07.06.2014 17:00 | Javor | 4 : 1 | Arsenal | |||||
07.06
11:00
Sušica
Sloboda (Č)
2
1
|
07.06.2014 11:00 | Sušica | 2 : 1 | Sloboda (Č) | |||||
07.06
17:00
FAP
Šumadija 1903
4
0
|
07.06.2014 17:00 | FAP | 4 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
07.06
12:00
Pobeda
Jedinstvo Putevi
0
4
|
07.06.2014 12:00 | Pobeda | 0 : 4 | Jedinstvo Putevi |
07.06
17:30
Glogonj
Spartak
4
2
|
07.06.2014 17:30 | Glogonj | 4 : 2 | Spartak | |||||
07.06
17:30
Polet
Dobrica
1
3
|
07.06.2014 17:30 | Polet | 1 : 3 | Dobrica |
07.06
15:00
OFK Beograd
Sloboda (Č)
4
2
|
07.06.2014 15:00 | OFK Beograd | 4 : 2 | Sloboda (Č) | |||||
07.06
15:00
ČSK Pivara
Napredak
1
5
|
07.06.2014 15:00 | ČSK Pivara | 1 : 5 | Napredak |
07.06
12:00
Železničar
Mladost (L)
1
4
|
07.06.2014 12:00 | Železničar | 1 : 4 | Mladost (L) | |||||
07.06
12:00
Proleter 2006
OFK Hajduk
2
1
|
07.06.2014 12:00 | Proleter 2006 | 2 : 1 | OFK Hajduk | |||||
07.06
12:00
Bečej
Spartak
4
5
|
07.06.2014 12:00 | Bečej | 4 : 5 | Spartak | |||||
07.06
12:00
Dinamo
Novi Sad
1
4
|
07.06.2014 12:00 | Dinamo | 1 : 4 | Novi Sad | |||||
07.06
12:00
Vrbas
TSC
2
1
|
07.06.2014 12:00 | Vrbas | 2 : 1 | TSC | |||||
07.06
12:00
Bačka 1901
Vojvodina
1
3
|
07.06.2014 12:00 | Bačka 1901 | 1 : 3 | Vojvodina | |||||
07.06
12:00
Vršac
Banat
3
1
|
07.06.2014 12:00 | Vršac | 3 : 1 | Banat | |||||
07.06
12:00
Radnički (S)
Inđija
0
0
|
07.06.2014 12:00 | Radnički (S) | 0 : 0 | Inđija |
07.06
17:00
Bane
Čačak 94
2
1
|
07.06.2014 17:00 | Bane | 2 : 1 | Čačak 94 | |||||
07.06
12:00
Jedinstvo Putevi
Metalac (K)
2
1
|
07.06.2014 12:00 | Jedinstvo Putevi | 2 : 1 | Metalac (K) | |||||
07.06
10:00
Mladost (L)
Sloga (K)
0
2
|
07.06.2014 10:00 | Mladost (L) | 0 : 2 | Sloga (K) | |||||
07.06
14:00
Šumadija 1903
AS
2
0
|
07.06.2014 14:00 | Šumadija 1903 | 2 : 0 | AS | |||||
07.06
11:00
Metalac (GM)
Budućnost
6
0
|
07.06.2014 11:00 | Metalac (GM) | 6 : 0 | Budućnost | |||||
07.06
13:00
Sloga 1940
Sušica
3
0
|
07.06.2014 13:00 | Sloga 1940 | 3 : 0 | Sušica | |||||
07.06
11:00
Novi Pazar
Sloga (P)
3
0
|
07.06.2014 11:00 | Novi Pazar | 3 : 0 | Sloga (P) |
07.06
10:00
Čantavir
Tavankut
3
0
|
07.06.2014 10:00 | Čantavir | 3 : 0 | Tavankut | |||||
07.06
11:30
Palić
Subotica
0
10
|
07.06.2014 11:30 | Palić | 0 : 10 | Subotica |
07.06
17:00
Borac (St)
Dolina
7
1
|
07.06.2014 17:00 | Borac (St) | 7 : 1 | Dolina | |||||
07.06
10:00
Omladinac (O)
Proleter
2
0
|
07.06.2014 10:00 | Omladinac (O) | 2 : 0 | Proleter | |||||
07.06
18:30
Mika Antić
Jedinstvo Stević
3
0
|
07.06.2014 18:30 | Mika Antić | 3 : 0 | Jedinstvo Stević | |||||
07.06
11:00
Omladinac (O)
Mika Antić
3
0
|
07.06.2014 11:00 | Omladinac (O) | 3 : 0 | Mika Antić |
07.06
11:00
Savacijum
Brodarac
5
0
|
07.06.2014 11:00 | Savacijum | 5 : 0 | Brodarac |
07.06
10:00
Železničar
Mladost (L)
1
3
|
07.06.2014 10:00 | Železničar | 1 : 3 | Mladost (L) | |||||
07.06
10:00
Proleter 2006
OFK Hajduk
3
3
|
07.06.2014 10:00 | Proleter 2006 | 3 : 3 | OFK Hajduk | |||||
07.06
10:00
Bečej
Spartak
0
0
|
07.06.2014 10:00 | Bečej | 0 : 0 | Spartak | |||||
07.06
10:00
Dinamo
Novi Sad
1
2
|
07.06.2014 10:00 | Dinamo | 1 : 2 | Novi Sad | |||||
07.06
10:00
Vrbas
TSC
1
1
|
07.06.2014 10:00 | Vrbas | 1 : 1 | TSC | |||||
07.06
10:00
Bačka 1901
Vojvodina
0
9
|
07.06.2014 10:00 | Bačka 1901 | 0 : 9 | Vojvodina | |||||
07.06
10:00
Vršac
Banat
2
0
|
07.06.2014 10:00 | Vršac | 2 : 0 | Banat | |||||
07.06
10:00
Radnički (S)
Inđija
1
2
|
07.06.2014 10:00 | Radnički (S) | 1 : 2 | Inđija |
07.06
17:00
Čačak 94
Vrnjačka Banja
1
2
|
07.06.2014 17:00 | Čačak 94 | 1 : 2 | Vrnjačka Banja | |||||
07.06
10:00
Jedinstvo Putevi
Metalac (GM)
2
1
|
07.06.2014 10:00 | Jedinstvo Putevi | 2 : 1 | Metalac (GM) | |||||
07.06
15:00
FAP
BIP
5
0
|
07.06.2014 15:00 | FAP | 5 : 0 | BIP | |||||
07.06
17:00
Kiker
Bane
7
1
|
07.06.2014 17:00 | Kiker | 7 : 1 | Bane | |||||
07.06
17:00
Sloga (K)
Bubamara
3
0
|
07.06.2014 17:00 | Sloga (K) | 3 : 0 | Bubamara | |||||
07.06
17:00
Budućnost
Dragačevo
2
3
|
07.06.2014 17:00 | Budućnost | 2 : 3 | Dragačevo | |||||
07.06
13:00
Novi Pazar
Sloga 1940
4
0
|
07.06.2014 13:00 | Novi Pazar | 4 : 0 | Sloga 1940 |
07.06
10:00
Subotica
AFK
15
0
|
07.06.2014 10:00 | Subotica | 15 : 0 | AFK |
07.06
14:00
Borac (St)
Omladinac (D)
12
2
|
07.06.2014 14:00 | Borac (St) | 12 : 2 | Omladinac (D) | |||||
07.06
17:00
BSK
Dinamo
2
4
|
07.06.2014 17:00 | BSK | 2 : 4 | Dinamo |
07.06
18:00
Tempo
Slavija
2
4
|
07.06.2014 18:00 | Tempo | 2 : 4 | Slavija | |||||
07.06
18:00
Jedinstvo Stević
Budućnost (A)
10
1
|
07.06.2014 18:00 | Jedinstvo Stević | 10 : 1 | Budućnost (A) | |||||
07.06
10:00
Jugoslavija
Unirea
2
3
|
07.06.2014 10:00 | Jugoslavija | 2 : 3 | Unirea |
07.06
Sloboda
Mladi radnik
4
2
|
07.06.2014 | Sloboda | 4 : 2 | Mladi radnik |
07.06
Rudar (KM)
OFK Ras
3
0
|
07.06.2014 | Rudar (KM) | 3 : 0 | OFK Ras |
07.06
10:00
Spartak '02
Čantavir
6
0
|
07.06.2014 10:00 | Spartak '02 | 6 : 0 | Čantavir |
07.06
Zeleznicar
Krusik
0
3
|
07.06.2014 | Zeleznicar | 0 : 3 | Krusik | |||||
07.06
Krusik 2
Radnicki
1
5
|
07.06.2014 | Krusik 2 | 1 : 5 | Radnicki |
07.06
Trepča
Rudar (KM)
5
1
|
07.06.2014 | Trepča | 5 : 1 | Rudar (KM) | |||||
07.06
Rudar (KM)
OFK Ras
3
0
|
07.06.2014 | Rudar (KM) | 3 : 0 | OFK Ras | |||||
07.06
Pionir 028
OFK Ras
3
0
|
07.06.2014 | Pionir 028 | 3 : 0 | OFK Ras |
07.06
19:00
Partizan
Radnički
89
81
|
07.06.2014 19:00 | Partizan | 89 : 81 | Radnički | 1:0 |
07.06
Crvenka
Požarevac
26
25
|
07.06.2014 | Crvenka | 26 : 25 | Požarevac | |||||
07.06
Dinamo
Sloga
22
26
|
07.06.2014 | Dinamo | 22 : 26 | Sloga | |||||
07.06
Mokra Gora
Jagodina
24
26
|
07.06.2014 | Mokra Gora | 24 : 26 | Jagodina |
07.06
Mladost (O)
Mladost (V)
28
24
|
07.06.2014 | Mladost (O) | 28 : 24 | Mladost (V) | |||||
07.06
Dolovo
Crepaja
25
19
|
07.06.2014 | Dolovo | 25 : 19 | Crepaja | |||||
07.06
Omladinac (I)
Radnički
29
31
|
07.06.2014 | Omladinac (I) | 29 : 31 | Radnički | |||||
07.06
Glogonj
Spartak
36
37
|
07.06.2014 | Glogonj | 36 : 37 | Spartak | |||||
07.06
Budućnost
Omladinac (D)
26
25
|
07.06.2014 | Budućnost | 26 : 25 | Omladinac (D) |
07.06
Umčari
Partizan 3
10
0
|
07.06.2014 | Umčari | 10 : 0 | Partizan 3 | |||||
07.06
Rukobel
Smederevo 2
0
10
|
07.06.2014 | Rukobel | 0 : 10 | Smederevo 2 | |||||
07.06
Prva-Iskra Barič
Gučevo
52
21
|
07.06.2014 | Prva-Iskra Barič | 52 : 21 | Gučevo | |||||
07.06
Metaloplastika 2
Zemun 1957
25
23
|
07.06.2014 | Metaloplastika 2 | 25 : 23 | Zemun 1957 |
07.06
19:00
Radnički
Medicinar
28
33
|
07.06.2014 19:00 | Radnički | 28 : 33 | Medicinar | |||||
07.06
19:00
Proleter
Metalac
38
15
|
07.06.2014 19:00 | Proleter | 38 : 15 | Metalac |
07.06
17:00
Forestlanders Mladenovac
Indians Inđija
13
36
|
07.06.2014 17:00 | Forestlanders Mladenovac | 13 : 36 | Indians Inđija | |||||
07.06
16:00
Wild Boars Kragujevac
Imperatori Niš
51
0
|
07.06.2014 16:00 | Wild Boars Kragujevac | 51 : 0 | Imperatori Niš |