07.11
13:00
Dedinje Junajted
Bratstvo
1
3
|
07.11.2014 13:00 | Dedinje Junajted | 1 : 3 | Bratstvo |
07.11
14:00
Naprijed Horizont
Potkozarje
8
0
|
07.11.2014 14:00 | Naprijed Horizont | 8 : 0 | Potkozarje |
07.11
13:30
Berane
Bokelj
7
2
|
07.11.2014 13:30 | Berane | 7 : 2 | Bokelj |
07.11
15:00
Olimpia
Senta
3
2
|
07.11.2014 15:00 | Olimpia | 3 : 2 | Senta |
07.11
18:00
Zlatar
Sloga (D)
86
74
|
07.11.2014 18:00 | Zlatar | 86 : 74 | Sloga (D) | |||||
07.11
19:00
Prva Petoletka
Železničar
87
81
|
07.11.2014 19:00 | Prva Petoletka | 87 : 81 | Železničar | |||||
07.11
20:00
Svilajnac
Student BB
77
71
|
07.11.2014 20:00 | Svilajnac | 77 : 71 | Student BB |
07.11
21:45
Žitko Basket
Žarkovo
64
87
|
07.11.2014 21:45 | Žitko Basket | 64 : 87 | Žarkovo | |||||
07.11
21:00
Beko
Umka 2009
80
52
|
07.11.2014 21:00 | Beko | 80 : 52 | Umka 2009 | |||||
07.11
21:45
Zemun
BKK Radnički
75
64
|
07.11.2014 21:45 | Zemun | 75 : 64 | BKK Radnički |
07.11
18:00
Mladost Vesna
Prokuplje
60
72
|
07.11.2014 18:00 | Mladost Vesna | 60 : 72 | Prokuplje | |||||
07.11
20:00
Radnik
Jastrebac
59
69
|
07.11.2014 20:00 | Radnik | 59 : 69 | Jastrebac | |||||
07.11
18:00
Jablanica
Rtanj
89
66
|
07.11.2014 18:00 | Jablanica | 89 : 66 | Rtanj |
07.11
20:30
Ivanjica
Čačak 94
93
80
|
07.11.2014 20:30 | Ivanjica | 93 : 80 | Čačak 94 |
07.11
20:30
Đerdap
Radan
71
78
|
07.11.2014 20:30 | Đerdap | 71 : 78 | Radan |
07.11
18:00
Jedinstvo
Mornar
67
79
|
07.11.2014 18:00 | Jedinstvo | 67 : 79 | Mornar | |||||
07.11
18:05
Teodo
Zeta 2011
88
72
|
07.11.2014 18:05 | Teodo | 88 : 72 | Zeta 2011 |
07.11
17:00
OKK Beograd
Napredak Rubin
81
70
|
07.11.2014 17:00 | OKK Beograd | 81 : 70 | Napredak Rubin |
07.11
17:00
Morava
Vojvodina
87
103
|
07.11.2014 17:00 | Morava | 87 : 103 | Vojvodina | |||||
07.11
17:30
Sloboda
Kolubara LA 2003
97
77
|
07.11.2014 17:30 | Sloboda | 97 : 77 | Kolubara LA 2003 |
07.11
18:00
Velika Kikinda
Čelarevo
60
52
|
07.11.2014 18:00 | Velika Kikinda | 60 : 52 | Čelarevo |
07.11
17:00
Kosovska Mitrovica
Niš
1
3
|
07.11.2014 17:00 | Kosovska Mitrovica | 1 : 3 | Niš | |||||
07.11
18:00
Bukovica Putevi
Spartak
0
3
|
07.11.2014 18:00 | Bukovica Putevi | 0 : 3 | Spartak |
07.11
18:00
Karadjordje
Ravno
3
1
|
07.11.2014 18:00 | Karadjordje | 3 : 1 | Ravno |
07.11
19:00
NIS Spartak
Tent
3
1
|
07.11.2014 19:00 | NIS Spartak | 3 : 1 | Tent |
07.11
19:00
Crnokosa Artos
Eaton Srem Tempo
3
0
|
07.11.2014 19:00 | Crnokosa Artos | 3 : 0 | Eaton Srem Tempo |
07.11
20:00
Borac m:tel
Zagreb
24
30
|
07.11.2014 20:00 | Borac m:tel | 24 : 30 | Zagreb |
07.11
20:00
Sportski Centar Voždovac 2012
Bask Soko
25
18
|
07.11.2014 20:00 | Sportski Centar Voždovac 2012 | 25 : 18 | Bask Soko |
07.11
20:00
Kikinda
Hajduk
36
27
|
07.11.2014 20:00 | Kikinda | 36 : 27 | Hajduk |
07.11
20:30
Omladinac (I)
Crepaja
31
23
|
07.11.2014 20:30 | Omladinac (I) | 31 : 23 | Crepaja |
07.11
20:00
Sonta
Dalmatinac
25
33
|
07.11.2014 20:00 | Sonta | 25 : 33 | Dalmatinac |
07.11
20:30
Bačka Palanka
Slavija
36
35
|
07.11.2014 20:30 | Bačka Palanka | 36 : 35 | Slavija |
07.11
18:00
Vojvoda Stepa
Senta
28
16
|
07.11.2014 18:00 | Vojvoda Stepa | 28 : 16 | Senta |
07.11
19:00
Bosna (S)
Krivaja
39
26
|
07.11.2014 19:00 | Bosna (S) | 39 : 26 | Krivaja | |||||
07.11
19:00
Gradačac
Bosna (V)
30
29
|
07.11.2014 19:00 | Gradačac | 30 : 29 | Bosna (V) |
07.11
17:30
PKB
Jagodina
36
25
|
07.11.2014 17:30 | PKB | 36 : 25 | Jagodina |
07.11
19:00
Temerin
Mladost
16
19
|
07.11.2014 19:00 | Temerin | 16 : 19 | Mladost | |||||
07.11
20:00
Vrbas
Petrovaradin
34
26
|
07.11.2014 20:00 | Vrbas | 34 : 26 | Petrovaradin |
07.11
17:00
Deronje
Rusin
22
14
|
07.11.2014 17:00 | Deronje | 22 : 14 | Rusin |
07.11
17:00
Pirot
Prokuplje
5
2
|
07.11.2014 17:00 | Pirot | 5 : 2 | Prokuplje |