08.09
16:30
Cement
RadniÄki (SM)
0
0
|
08.09.2018 16:30 | Cement | 0 : 0 | RadniÄki (SM) | |||||
08.09
16:30
Bratstvo 1946
RadniÄki (NP)
3
0
|
08.09.2018 16:30 | Bratstvo 1946 | 3 : 0 | RadniÄki (NP) | |||||
08.09
16:30
BaÄka 1901
ÄSK Pivara
1
1
|
08.09.2018 16:30 | BaÄka 1901 | 1 : 1 | ÄSK Pivara | |||||
08.09
16:30
Crvena zvezda
Mladost
4
1
|
08.09.2018 16:30 | Crvena zvezda | 4 : 1 | Mladost | |||||
08.09
16:30
Omladinac
RadniÄki (ZR)
0
0
|
08.09.2018 16:30 | Omladinac | 0 : 0 | RadniÄki (ZR) |
08.09
16:00
Tutin
JoŔanica
2
1
|
08.09.2018 16:00 | Tutin | 2 : 1 | JoŔanica | |||||
08.09
16:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Mokra Gora
1
1
|
08.09.2018 16:00 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 1 : 1 | Mokra Gora | |||||
08.09
16:00
Sloga (PŽ)
Smederevo 1924
0
0
|
08.09.2018 16:00 | Sloga (PŽ) | 0 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
08.09
16:00
Sloga 33
Jedinstvo (Ub)
2
1
|
08.09.2018 16:00 | Sloga 33 | 2 : 1 | Jedinstvo (Ub) | |||||
08.09
16:00
Å umadija (A)
Mladi radnik 1926
0
0
|
08.09.2018 16:00 | Å umadija (A) | 0 : 0 | Mladi radnik 1926 |
08.09
16:00
Jedinstvo (B)
Car Konstantin
1
0
|
08.09.2018 16:00 | Jedinstvo (B) | 1 : 0 | Car Konstantin | |||||
08.09
16:00
Radan
Zaplanjac
1
2
|
08.09.2018 16:00 | Radan | 1 : 2 | Zaplanjac | |||||
08.09
16:00
OFK SinÄeliÄ
GFK DuboÄica
4
3
|
08.09.2018 16:00 | OFK SinÄeliÄ | 4 : 3 | GFK DuboÄica | |||||
08.09
16:00
Trstenik PPT
Pukovac
4
0
|
08.09.2018 16:00 | Trstenik PPT | 4 : 0 | Pukovac | |||||
08.09
16:00
Rtanj
Jedinstvo (P)
2
0
|
08.09.2018 16:00 | Rtanj | 2 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
08.09
16:00
Jagodina Tabane
BuduÄnost
1
1
|
08.09.2018 16:00 | Jagodina Tabane | 1 : 1 | BuduÄnost | |||||
08.09
16:00
Dunav
Moravac Orion
1
0
|
08.09.2018 16:00 | Dunav | 1 : 0 | Moravac Orion |
08.09
16:00
RadniÄki (NB)
Zvezdara
1
0
|
08.09.2018 16:00 | RadniÄki (NB) | 1 : 0 | Zvezdara | |||||
08.09
11:00
GSP Polet DorÄol
Crvena Zvezda
1
2
|
08.09.2018 11:00 | GSP Polet DorÄol | 1 : 2 | Crvena Zvezda | |||||
08.09
16:00
Lokomotiva
Brodarac
2
3
|
08.09.2018 16:00 | Lokomotiva | 2 : 3 | Brodarac | |||||
08.09
10:00
BASK
RadniÄki (O)
0
4
|
08.09.2018 10:00 | BASK | 0 : 4 | RadniÄki (O) | |||||
08.09
16:00
OFK Beograd
GrafiÄar
1
2
|
08.09.2018 16:00 | OFK Beograd | 1 : 2 | GrafiÄar |
08.09
16:30
Krajina
OFK Proleter
2
1
|
08.09.2018 16:30 | Krajina | 2 : 1 | OFK Proleter | |||||
08.09
16:30
BAK
ŽAK
0
1
|
08.09.2018 16:30 | BAK | 0 : 1 | ŽAK | |||||
08.09
16:30
Sloga
RadniÄki (S)
2
3
|
08.09.2018 16:30 | Sloga | 2 : 3 | RadniÄki (S) | |||||
08.09
16:30
Kozara
Jedinstvo (BK)
2
0
|
08.09.2018 16:30 | Kozara | 2 : 0 | Jedinstvo (BK) | |||||
08.09
16:30
Jedinstvo (NB)
Vojvodina 1928
1
0
|
08.09.2018 16:30 | Jedinstvo (NB) | 1 : 0 | Vojvodina 1928 | |||||
08.09
16:30
Begej
Sloboda
0
0
|
08.09.2018 16:30 | Begej | 0 : 0 | Sloboda | |||||
08.09
16:30
BuduÄnost
RadniÄki (K)
2
0
|
08.09.2018 16:30 | BuduÄnost | 2 : 0 | RadniÄki (K) | |||||
08.09
16:30
Kikinda 1909
Mladost (O)
1
1
|
08.09.2018 16:30 | Kikinda 1909 | 1 : 1 | Mladost (O) |
08.09
16:30
Sloga (E)
1. Maj Ruma
2
4
|
08.09.2018 16:30 | Sloga (E) | 2 : 4 | 1. Maj Ruma | |||||
08.09
16:30
Podrinje
Podunavac
1
0
|
08.09.2018 16:30 | Podrinje | 1 : 0 | Podunavac |
08.09
16:30
Mladost (T)
Mladost APA
2
2
|
08.09.2018 16:30 | Mladost (T) | 2 : 2 | Mladost APA | |||||
08.09
16:30
RadniÄki (S)
BuduÄnost
0
1
|
08.09.2018 16:30 | RadniÄki (S) | 0 : 1 | BuduÄnost | |||||
08.09
16:30
Tekstilac
Polet (K)
1
0
|
08.09.2018 16:30 | Tekstilac | 1 : 0 | Polet (K) | |||||
08.09
16:30
Crvenka
Mladost (BP)
1
0
|
08.09.2018 16:30 | Crvenka | 1 : 0 | Mladost (BP) | |||||
08.09
16:30
Sloga (Ä)
OFK Vrbas
3
0
|
08.09.2018 16:30 | Sloga (Ä) | 3 : 0 | OFK Vrbas | |||||
08.09
16:30
Tavankut
RadniÄki 1912
0
4
|
08.09.2018 16:30 | Tavankut | 0 : 4 | RadniÄki 1912 | |||||
08.09
16:30
BaÄka
BajŔa
2
2
|
08.09.2018 16:30 | BaÄka | 2 : 2 | BajÅ”a |
08.09
16:00
SuŔica
Novi Pazar 1928
1
1
|
08.09.2018 16:00 | SuŔica | 1 : 1 | Novi Pazar 1928 | |||||
08.09
16:00
Sloga
Bane 1931
3
0
|
08.09.2018 16:00 | Sloga | 3 : 0 | Bane 1931 | |||||
08.09
16:00
Å umadija 1903
KaraÄorÄe
2
0
|
08.09.2018 16:00 | Å umadija 1903 | 2 : 0 | KaraÄorÄe | |||||
08.09
16:00
Apolon 2018
Å umadija (T)
2
1
|
08.09.2018 16:00 | Apolon 2018 | 2 : 1 | Å umadija (T) |
08.09
16:00
KaraÄorÄe
VGSK
1
4
|
08.09.2018 16:00 | KaraÄorÄe | 1 : 4 | VGSK |
08.09
16:00
Ribnica
OFK OseÄina
2
0
|
08.09.2018 16:00 | Ribnica | 2 : 0 | OFK OseÄina | |||||
08.09
16:00
Spartak 1924
Vrelo Sport
2
2
|
08.09.2018 16:00 | Spartak 1924 | 2 : 2 | Vrelo Sport | |||||
08.09
16:00
RadniÄki (V)
Borac
1
1
|
08.09.2018 16:00 | RadniÄki (V) | 1 : 1 | Borac | |||||
08.09
16:00
RadniÄki Å abaÄki
RadniÄki Stobeks
3
2
|
08.09.2018 16:00 | RadniÄki Å abaÄki | 3 : 2 | RadniÄki Stobeks | |||||
08.09
16:00
Zadrugar
Radjevac
3
2
|
08.09.2018 16:00 | Zadrugar | 3 : 2 | Radjevac | |||||
08.09
16:00
MaÄva 2005
OFK Divci
1
0
|
08.09.2018 16:00 | MaÄva 2005 | 1 : 0 | OFK Divci |
08.09
16:00
BuduÄnost
Zlatar
2
1
|
08.09.2018 16:00 | BuduÄnost | 2 : 1 | Zlatar | |||||
08.09
16:00
Takovo
Sloga (BB)
2
0
|
08.09.2018 16:00 | Takovo | 2 : 0 | Sloga (BB) | |||||
08.09
18:00
LFK Mladost
Prijevor
2
1
|
08.09.2018 18:00 | LFK Mladost | 2 : 1 | Prijevor |
08.09
16:00
Morava
Balkanski
2
1
|
08.09.2018 16:00 | Morava | 2 : 1 | Balkanski |
08.09
16:00
Sloga
OFK TopliÄanin
0
2
|
08.09.2018 16:00 | Sloga | 0 : 2 | OFK TopliÄanin |
08.09
16:00
Svrljig
Orljane
0
3
|
08.09.2018 16:00 | Svrljig | 0 : 3 | Orljane | |||||
08.09
16:00
Äerdap
Timok 1919
1
3
|
08.09.2018 16:00 | Äerdap | 1 : 3 | Timok 1919 |
08.09
16:00
Mladenovac
BSK BaÄevac
2
0
|
08.09.2018 16:00 | Mladenovac | 2 : 0 | BSK BaÄevac | |||||
08.09
16:00
Napredak
Komgrap
3
3
|
08.09.2018 16:00 | Napredak | 3 : 3 | Komgrap |
08.09
16:30
Polet
Crvena Zvezda (RS)
3
0
|
08.09.2018 16:30 | Polet | 3 : 0 | Crvena Zvezda (RS) | |||||
08.09
16:30
Delija
Banat
1
0
|
08.09.2018 16:30 | Delija | 1 : 0 | Banat |
08.09
16:00
TvrÄava
Vojvodina (T)
3
2
|
08.09.2018 16:00 | TvrÄava | 3 : 2 | Vojvodina (T) |
08.09
17:00
Borac (K)
Donji Petrovci
2
1
|
08.09.2018 17:00 | Borac (K) | 2 : 1 | Donji Petrovci | |||||
08.09
17:00
Sloven
Sloboda (DT)
1
2
|
08.09.2018 17:00 | Sloven | 1 : 2 | Sloboda (DT) |
08.09
16:30
FruŔkogorski partizan
Slavija
5
0
|
08.09.2018 16:30 | FruŔkogorski partizan | 5 : 0 | Slavija | |||||
08.09
16:30
Omladinac
RFK Novi Sad 1921
0
2
|
08.09.2018 16:30 | Omladinac | 0 : 2 | RFK Novi Sad 1921 |
08.09
16:30
NjegoÅ”
Vinogradar
2
1
|
08.09.2018 16:30 | NjegoÅ” | 2 : 1 | Vinogradar | |||||
08.09
16:30
Panonija IM Topola
Preporod
1
3
|
08.09.2018 16:30 | Panonija IM Topola | 1 : 3 | Preporod | |||||
08.09
16:30
Sloga
Proleter (RS)
1
3
|
08.09.2018 16:30 | Sloga | 1 : 3 | Proleter (RS) |
08.09
16:00
Balkan Mirijevo
Institut
2
2
|
08.09.2018 16:00 | Balkan Mirijevo | 2 : 2 | Institut |
08.09
16:00
Å umadija
Zvezda
1
2
|
08.09.2018 16:00 | Å umadija | 1 : 2 | Zvezda |
08.09
16:00
VrÄin
VinÄa
2
1
|
08.09.2018 16:00 | VrÄin | 2 : 1 | VinÄa |
08.09
16:30
OvÄar
Jedinstvo (GG)
2
0
|
08.09.2018 16:30 | OvÄar | 2 : 0 | Jedinstvo (GG) | |||||
08.09
16:30
Slatina
Jedinstvo (K)
3
3
|
08.09.2018 16:30 | Slatina | 3 : 3 | Jedinstvo (K) |
08.09
16:30
Rudar
Gruža
4
0
|
08.09.2018 16:30 | Rudar | 4 : 0 | Gruža |
08.09
16:30
Jedinstvo 1936
Sloga (Ä)
4
0
|
08.09.2018 16:30 | Jedinstvo 1936 | 4 : 0 | Sloga (Ä) | |||||
08.09
16:30
Blagotin
MeŔevo
4
1
|
08.09.2018 16:30 | Blagotin | 4 : 1 | MeŔevo | |||||
08.09
16:30
Äitluk
Vinogradar
4
1
|
08.09.2018 16:30 | Äitluk | 4 : 1 | Vinogradar |
08.09
16:00
SindjeliÄ
Sloga (BO)
1
2
|
08.09.2018 16:00 | SindjeliÄ | 1 : 2 | Sloga (BO) | |||||
08.09
16:00
Jedinstvo 1945 (VL)
DuŔko
0
2
|
08.09.2018 16:00 | Jedinstvo 1945 (VL) | 0 : 2 | DuŔko |
08.09
16:30
Jedinstvo SteviÄ
Polet
7
0
|
08.09.2018 16:30 | Jedinstvo SteviÄ | 7 : 0 | Polet | |||||
08.09
16:30
Dunav
Dolina
3
0
|
08.09.2018 16:30 | Dunav | 3 : 0 | Dolina |
08.09
16:30
Rudar 2001
Äerdap
1
4
|
08.09.2018 16:30 | Rudar 2001 | 1 : 4 | Äerdap | |||||
08.09
16:30
Makce
Jedinstvo (Lj)
4
5
|
08.09.2018 16:30 | Makce | 4 : 5 | Jedinstvo (Lj) | |||||
08.09
16:30
Polet (SD)
Mlava (ML)
3
2
|
08.09.2018 16:30 | Polet (SD) | 3 : 2 | Mlava (ML) |
08.09
16:00
Morava (Ž)
OFK Napredak 1929
1
2
|
08.09.2018 16:00 | Morava (Ž) | 1 : 2 | OFK Napredak 1929 |
08.09
16:00
Plana
Sloga (L)
4
1
|
08.09.2018 16:00 | Plana | 4 : 1 | Sloga (L) | |||||
08.09
16:00
Mladi radnik
Sloga (M)
5
1
|
08.09.2018 16:00 | Mladi radnik | 5 : 1 | Sloga (M) |
08.09
16:30
BSK
Brestovac
3
3
|
08.09.2018 16:30 | BSK | 3 : 3 | Brestovac | |||||
08.09
16:30
Bor 1919
Blizna
4
0
|
08.09.2018 16:30 | Bor 1919 | 4 : 0 | Blizna | |||||
08.09
16:30
Rudna Glava
Zlot
2
1
|
08.09.2018 16:30 | Rudna Glava | 2 : 1 | Zlot |
08.09
16:00
Trbunje
Mladost 1982
4
0
|
08.09.2018 16:00 | Trbunje | 4 : 0 | Mladost 1982 | |||||
08.09
16:00
Polet
Dundjerski
1
0
|
08.09.2018 16:00 | Polet | 1 : 0 | Dundjerski |
08.09
16:00
OFK BrÄanac
Rubribreza
3
0
|
08.09.2018 16:00 | OFK BrÄanac | 3 : 0 | Rubribreza | |||||
08.09
16:00
OFK JabuÄje
Radnik
3
0
|
08.09.2018 16:00 | OFK JabuÄje | 3 : 0 | Radnik |
08.09
17:00
Sloga (D)
Mladost (P)
1
0
|
08.09.2018 17:00 | Sloga (D) | 1 : 0 | Mladost (P) |
08.09
16:00
Prvi partizan
SeÄica
3
0
|
08.09.2018 16:00 | Prvi partizan | 3 : 0 | SeÄica |
08.09
16:30
Velika Jasikova
Sloga (M)
6
1
|
08.09.2018 16:30 | Velika Jasikova | 6 : 1 | Sloga (M) | |||||
08.09
16:30
Rudar VrÅ”ka Äuka
Ozren
4
0
|
08.09.2018 16:30 | Rudar VrÅ”ka Äuka | 4 : 0 | Ozren |
08.09
16:30
Senjak
DragoÅ”
1
2
|
08.09.2018 16:30 | Senjak | 1 : 2 | DragoÅ” | |||||
08.09
16:30
Lužnica
Rajko MitiÄ
0
3
|
08.09.2018 16:30 | Lužnica | 0 : 3 | Rajko MitiÄ | |||||
08.09
16:30
Vladimir DurkoviÄ
Padež
5
0
|
08.09.2018 16:30 | Vladimir DurkoviÄ | 5 : 0 | Padež |
08.09
16:00
Nebeski Andjeli
Mladost
6
0
|
08.09.2018 16:00 | Nebeski Andjeli | 6 : 0 | Mladost |
08.09
16:00
Rudar
Polet (T)
1
2
|
08.09.2018 16:00 | Rudar | 1 : 2 | Polet (T) | |||||
08.09
16:00
Crvena Jabuka
Å arbane
5
3
|
08.09.2018 16:00 | Crvena Jabuka | 5 : 3 | Å arbane | |||||
08.09
16:00
KaleniÄ
Gunjevac
2
1
|
08.09.2018 16:00 | KaleniÄ | 2 : 1 | Gunjevac |
08.09
16:30
Krtinska
Rvati
5
1
|
08.09.2018 16:30 | Krtinska | 5 : 1 | Rvati | |||||
08.09
16:30
Borac
Belo Polje
0
0
|
08.09.2018 16:30 | Borac | 0 : 0 | Belo Polje |
08.09
16:30
Vinogradar
KaraÅ” (K)
2
0
|
08.09.2018 16:30 | Vinogradar | 2 : 0 | KaraÅ” (K) |
08.09
16:30
Garevina
Polet 57
2
1
|
08.09.2018 16:30 | Garevina | 2 : 1 | Polet 57 | |||||
08.09
16:30
Kamenorezac 76
Gradina
2
9
|
08.09.2018 16:30 | Kamenorezac 76 | 2 : 9 | Gradina |
08.09
16:30
SinÄeliÄ 1934
Morava
1
2
|
08.09.2018 16:30 | SinÄeliÄ 1934 | 1 : 2 | Morava | |||||
08.09
16:30
Sloga
Ursule
3
1
|
08.09.2018 16:30 | Sloga | 3 : 1 | Ursule | |||||
08.09
16:30
Partizan
Mladost (G)
3
1
|
08.09.2018 16:30 | Partizan | 3 : 1 | Mladost (G) |
08.09
16:30
Moravac 2015
Mladost (J)
1
1
|
08.09.2018 16:30 | Moravac 2015 | 1 : 1 | Mladost (J) | |||||
08.09
16:30
Istok 63
Borac 1805
4
2
|
08.09.2018 16:30 | Istok 63 | 4 : 2 | Borac 1805 | |||||
08.09
16:30
15. Avgust 1950
Rudar (SR)
4
1
|
08.09.2018 16:30 | 15. Avgust 1950 | 4 : 1 | Rudar (SR) |
08.09
16:30
Jedinstvo
MSK
0
3
|
08.09.2018 16:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | MSK | |||||
08.09
16:30
BileÄanin
Zadrugar
2
1
|
08.09.2018 16:30 | BileÄanin | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
08.09
16:30
Potisje
ASK
2
1
|
08.09.2018 16:30 | Potisje | 2 : 1 | ASK | |||||
08.09
16:30
TamiÅ”
Naftagas
7
1
|
08.09.2018 16:30 | TamiÅ” | 7 : 1 | Naftagas | |||||
08.09
16:30
OFK Klek
Mladost
7
0
|
08.09.2018 16:30 | OFK Klek | 7 : 0 | Mladost | |||||
08.09
16:30
OFK Gradnulica
OFK StajiÄevo
0
1
|
08.09.2018 16:30 | OFK Gradnulica | 0 : 1 | OFK StajiÄevo |
08.09
16:30
011
13. Maj
7
0
|
08.09.2018 16:30 | 011 | 7 : 0 | 13. Maj | |||||
08.09
16:00
Sparta Železnik
BUSK
1
2
|
08.09.2018 16:00 | Sparta Železnik | 1 : 2 | BUSK |
08.09
16:00
Sveti Stefan
Pinosava
1
0
|
08.09.2018 16:00 | Sveti Stefan | 1 : 0 | Pinosava | |||||
08.09
16:00
PKB Padinska Skela
Avala
1
1
|
08.09.2018 16:00 | PKB Padinska Skela | 1 : 1 | Avala |
08.09
17:00
Mladost (G)
Rudar 2012
3
1
|
08.09.2018 17:00 | Mladost (G) | 3 : 1 | Rudar 2012 | |||||
08.09
17:00
Vis
PopoviÄ
0
3
|
08.09.2018 17:00 | Vis | 0 : 3 | PopoviÄ |
08.09
16:30
Mlada krila
Mineral 2015
0
1
|
08.09.2018 16:30 | Mlada krila | 0 : 1 | Mineral 2015 | |||||
08.09
16:30
BogutovaÄka Banja
Mladost
0
1
|
08.09.2018 16:30 | BogutovaÄka Banja | 0 : 1 | Mladost |
08.09
16:00
Omladinac-Å umadinac
Partizan
1
2
|
08.09.2018 16:00 | Omladinac-Å umadinac | 1 : 2 | Partizan |
08.09
16:30
Terekves
Vojvodina
2
7
|
08.09.2018 16:30 | Terekves | 2 : 7 | Vojvodina | |||||
08.09
16:30
Jedinstvo
Napredak (Ä)
2
0
|
08.09.2018 16:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Napredak (Ä) | |||||
08.09
16:30
Omladinac
Roham
4
3
|
08.09.2018 16:30 | Omladinac | 4 : 3 | Roham | |||||
08.09
16:30
Bega
Napredak (BT)
0
0
|
08.09.2018 16:30 | Bega | 0 : 0 | Napredak (BT) | |||||
08.09
16:30
Proleter
1.Oktobar
2
0
|
08.09.2018 16:30 | Proleter | 2 : 0 | 1.Oktobar |
08.09
16:00
Azbukovica
Velika Reka
1
1
|
08.09.2018 16:00 | Azbukovica | 1 : 1 | Velika Reka | |||||
08.09
16:00
Jedinstvo
Jadar 1961 (GD)
2
2
|
08.09.2018 16:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Jadar 1961 (GD) |
08.09
16:00
Kralj Petar I
Radoje DomanoviÄ
2
2
|
08.09.2018 16:00 | Kralj Petar I | 2 : 2 | Radoje DomanoviÄ |
08.09
16:00
RadniÄki
Bratstvo
1
1
|
08.09.2018 16:00 | RadniÄki | 1 : 1 | Bratstvo | |||||
08.09
16:00
Mladost (B)
Moravac
2
4
|
08.09.2018 16:00 | Mladost (B) | 2 : 4 | Moravac | |||||
08.09
16:00
Jedinstvo (Å )
Veliko Trnjane
1
1
|
08.09.2018 16:00 | Jedinstvo (Å ) | 1 : 1 | Veliko Trnjane |
08.09
16:00
Torpedo 1924
Sloboda
1
2
|
08.09.2018 16:00 | Torpedo 1924 | 1 : 2 | Sloboda |
08.09
16:00
RadniÄki
Å ipurske livade
2
1
|
08.09.2018 16:00 | RadniÄki | 2 : 1 | Å ipurske livade |
08.09
16:30
TornjoÅ”
AFK
3
3
|
08.09.2018 16:30 | TornjoÅ” | 3 : 3 | AFK |
08.09
16:30
Žitkovica 2017
Napredak (P)
2
4
|
08.09.2018 16:30 | Žitkovica 2017 | 2 : 4 | Napredak (P) |
08.09
16:30
Jasenovac
Napredak 1936
2
1
|
08.09.2018 16:30 | Jasenovac | 2 : 1 | Napredak 1936 |
08.09
16:30
Borac (A)
Mladost (Ä)
2
3
|
08.09.2018 16:30 | Borac (A) | 2 : 3 | Mladost (Ä) |
08.09
16:30
Mundial
Pobeda
2
0
|
08.09.2018 16:30 | Mundial | 2 : 0 | Pobeda |
08.09
16:30
Sloboda
Mladost
2
1
|
08.09.2018 16:30 | Sloboda | 2 : 1 | Mladost | |||||
08.09
16:30
NiŔavac
Veliki Suvodol
8
0
|
08.09.2018 16:30 | NiŔavac | 8 : 0 | Veliki Suvodol | |||||
08.09
16:30
Napredak
Temac
3
0
|
08.09.2018 16:30 | Napredak | 3 : 0 | Temac |
08.09
16:00
Gredetin
Jastrebac
0
2
|
08.09.2018 16:00 | Gredetin | 0 : 2 | Jastrebac | |||||
08.09
16:00
OFK Draževac
Polet (V)
0
0
|
08.09.2018 16:00 | OFK Draževac | 0 : 0 | Polet (V) | |||||
08.09
16:00
Polet (R)
Å kriljac
0
0
|
08.09.2018 16:00 | Polet (R) | 0 : 0 | Å kriljac |
08.09
Kapedunum
GP Zlatibor
1
3
|
08.09.2018 | Kapedunum | 1 : 3 | GP Zlatibor | |||||
08.09
Policajac 92
Raketa
|
08.09.2018 | Policajac 92 | : | Raketa | |||||
08.09
Zlatibor 2
Tara
|
08.09.2018 | Zlatibor 2 | : | Tara |
08.09
16:30
Globoder
Žabare
5
0
|
08.09.2018 16:30 | Globoder | 5 : 0 | Žabare |
08.09
16:00
Aluminjum
Durlan Siti
5
0
|
08.09.2018 16:00 | Aluminjum | 5 : 0 | Durlan Siti |
08.09
16:00
Jedinstvo 2014
Hajduk
2
6
|
08.09.2018 16:00 | Jedinstvo 2014 | 2 : 6 | Hajduk | |||||
08.09
16:00
Sparta
Mladost 2013
2
5
|
08.09.2018 16:00 | Sparta | 2 : 5 | Mladost 2013 |
08.09
16:30
Sloga
Partizan
1
3
|
08.09.2018 16:30 | Sloga | 1 : 3 | Partizan | |||||
08.09
16:30
Tisa 1933
KSK Konak 1926
4
1
|
08.09.2018 16:30 | Tisa 1933 | 4 : 1 | KSK Konak 1926 | |||||
08.09
16:30
Zlatica
Proleter
4
0
|
08.09.2018 16:30 | Zlatica | 4 : 0 | Proleter |
08.09
16:30
Milakovac 2018
MiloÄajac
0
3
|
08.09.2018 16:30 | Milakovac 2018 | 0 : 3 | MiloÄajac |
08.09
16:00
Turekovac
Å FU Derbi 2016
2
2
|
08.09.2018 16:00 | Turekovac | 2 : 2 | Å FU Derbi 2016 | |||||
08.09
16:00
Veternica
Atletiko
4
2
|
08.09.2018 16:00 | Veternica | 4 : 2 | Atletiko |
08.09
16:00
Omladinac
Mladost (MM)
4
1
|
08.09.2018 16:00 | Omladinac | 4 : 1 | Mladost (MM) |
08.09
16:30
20. Oktobar
OFK RadniÄki
0
3
|
08.09.2018 16:30 | 20. Oktobar | 0 : 3 | OFK RadniÄki | |||||
08.09
16:30
Mladi radnik
Å umadinac
1
5
|
08.09.2018 16:30 | Mladi radnik | 1 : 5 | Å umadinac |
08.09
16:00
GFK Tabane
Napredak
1
3
|
08.09.2018 16:00 | GFK Tabane | 1 : 3 | Napredak |
08.09
16:30
Napredak
POFK Letnjikovac
4
0
|
08.09.2018 16:30 | Napredak | 4 : 0 | POFK Letnjikovac | |||||
08.09
16:30
Sloga
PetlovaÄa
1
1
|
08.09.2018 16:30 | Sloga | 1 : 1 | PetlovaÄa | |||||
08.09
16:30
OFK Letnjikovac 1983
DumaÄa
4
2
|
08.09.2018 16:30 | OFK Letnjikovac 1983 | 4 : 2 | DumaÄa | |||||
08.09
16:30
Pocerina
Metaloplastika
5
1
|
08.09.2018 16:30 | Pocerina | 5 : 1 | Metaloplastika |
08.09
16:30
Zvizdar
MurgaÅ”
3
1
|
08.09.2018 16:30 | Zvizdar | 3 : 1 | MurgaÅ” |
08.09
16:00
Lider
Dinamo (S)
6
1
|
08.09.2018 16:00 | Lider | 6 : 1 | Dinamo (S) | |||||
08.09
16:00
SU StaniÅ”iÄ 1920
Sport
4
3
|
08.09.2018 16:00 | SU StaniÅ”iÄ 1920 | 4 : 3 | Sport |
08.09
16:30
Burovac
Radnik
1
3
|
08.09.2018 16:30 | Burovac | 1 : 3 | Radnik | |||||
08.09
16:30
Soko
KrilaÅ”
0
3
|
08.09.2018 16:30 | Soko | 0 : 3 | KrilaÅ” | |||||
08.09
16:30
Borac
Dobrnje
4
0
|
08.09.2018 16:30 | Borac | 4 : 0 | Dobrnje |
08.09
16:30
ZabrÄe 1936
Napredak
4
2
|
08.09.2018 16:30 | ZabrÄe 1936 | 4 : 2 | Napredak | |||||
08.09
16:30
Mladost
Rudar 1947
1
0
|
08.09.2018 16:30 | Mladost | 1 : 0 | Rudar 1947 |
08.09
Borac
Jedinstvo
2
1
|
08.09.2018 | Borac | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
08.09
Kotlenik (L)
Polet
0
1
|
08.09.2018 | Kotlenik (L) | 0 : 1 | Polet |
08.09
16:30
Zadrugar
Crvena Zastava
0
6
|
08.09.2018 16:30 | Zadrugar | 0 : 6 | Crvena Zastava |
08.09
16:30
GraniÄar
Vladimirovac
3
0
|
08.09.2018 16:30 | GraniÄar | 3 : 0 | Vladimirovac | |||||
08.09
16:30
NaŔa Krajina
Mladost
5
2
|
08.09.2018 16:30 | NaŔa Krajina | 5 : 2 | Mladost | |||||
08.09
16:30
Solunac
Crvena zvezda
3
0
|
08.09.2018 16:30 | Solunac | 3 : 0 | Crvena zvezda |
08.09
16:00
Vinogradar
Borjak 2013
9
0
|
08.09.2018 16:00 | Vinogradar | 9 : 0 | Borjak 2013 | |||||
08.09
16:00
Omladinac
Mladost
1
5
|
08.09.2018 16:00 | Omladinac | 1 : 5 | Mladost |
08.09
16:00
TE GuÄevo
Studenac
1
5
|
08.09.2018 16:00 | TE GuÄevo | 1 : 5 | Studenac | |||||
08.09
16:00
Luk
GuÄevo 1929
0
1
|
08.09.2018 16:00 | Luk | 0 : 1 | GuÄevo 1929 |
08.09
16:00
Bresje
OFK DragoŔevac
0
6
|
08.09.2018 16:00 | Bresje | 0 : 6 | OFK DragoŔevac |
08.09
17:00
Podrinje
ŽeljezniÄar Sport Team
1
2
|
08.09.2018 17:00 | Podrinje | 1 : 2 | ŽeljezniÄar Sport Team | |||||
08.09
17:00
Rudar Prijedor
Tekstilac
0
1
|
08.09.2018 17:00 | Rudar Prijedor | 0 : 1 | Tekstilac | |||||
08.09
17:00
Slavija
Kozara
3
1
|
08.09.2018 17:00 | Slavija | 3 : 1 | Kozara | |||||
08.09
17:00
Sloboda
Sutjeska
1
1
|
08.09.2018 17:00 | Sloboda | 1 : 1 | Sutjeska | |||||
08.09
17:00
Sloga
Drina
3
1
|
08.09.2018 17:00 | Sloga | 3 : 1 | Drina |
08.09
17:00
Crvena stijena
Äelik
5
1
|
08.09.2018 17:00 | Crvena stijena | 5 : 1 | Äelik | |||||
08.09
16:30
Bratstvo
Polet Stars
2
3
|
08.09.2018 16:30 | Bratstvo | 2 : 3 | Polet Stars |
08.09
16:00
Brskovo
OFK Borac
4
2
|
08.09.2018 16:00 | Brskovo | 4 : 2 | OFK Borac |
08.09
16:30
Teleoptik
Javor Matis
0
4
|
08.09.2018 16:30 | Teleoptik | 0 : 4 | Javor Matis | |||||
08.09
16:30
RadniÄki 1923
BuduÄnost
1
0
|
08.09.2018 16:30 | RadniÄki 1923 | 1 : 0 | BuduÄnost | |||||
08.09
16:30
Novi Pazar
Bežanija
2
2
|
08.09.2018 16:30 | Novi Pazar | 2 : 2 | Bežanija |
08.09
13:00
Spartak
Požarevac
8
0
|
08.09.2018 13:00 | Spartak | 8 : 0 | Požarevac |
08.09
16:00
RadniÄki 2012
KaraÄorÄe
6
0
|
08.09.2018 16:00 | RadniÄki 2012 | 6 : 0 | KaraÄorÄe | |||||
08.09
17:00
TSC
Lavice DuboÄica
3
0
|
08.09.2018 17:00 | TSC | 3 : 0 | Lavice DuboÄica | |||||
08.09
12:30
Zemun
MaÄva
4
4
|
08.09.2018 12:30 | Zemun | 4 : 4 | MaÄva |
08.09
13:00
Borac
Sloga (K)
4
1
|
08.09.2018 13:00 | Borac | 4 : 1 | Sloga (K) |
08.09
10:00
TSC
OFK BaÄka (BP)
2
1
|
08.09.2018 10:00 | TSC | 2 : 1 | OFK BaÄka (BP) | |||||
08.09
10:00
Petar PuaÄa
Hajduk 1912
2
6
|
08.09.2018 10:00 | Petar PuaÄa | 2 : 6 | Hajduk 1912 |
08.09
11:00
Radnik
Napredak
1
3
|
08.09.2018 11:00 | Radnik | 1 : 3 | Napredak | |||||
08.09
10:00
Jagodina Tabane
Župa
6
0
|
08.09.2018 10:00 | Jagodina Tabane | 6 : 0 | Župa | |||||
08.09
11:00
Bor
Å ampion Nais
|
08.09.2018 11:00 | Bor | : | Å ampion Nais | |||||
08.09
11:00
SFS Borac
Dinamo
1
1
|
08.09.2018 11:00 | SFS Borac | 1 : 1 | Dinamo |
08.09
16:00
IM Rakovica
RadniÄkin (O)
1
1
|
08.09.2018 16:00 | IM Rakovica | 1 : 1 | RadniÄkin (O) | |||||
08.09
12:00
SinÄeliÄ
Zemun
2
2
|
08.09.2018 12:00 | SinÄeliÄ | 2 : 2 | Zemun | |||||
08.09
11:00
IMT
DIF
1
2
|
08.09.2018 11:00 | IMT | 1 : 2 | DIF | |||||
08.09
09:00
Omladinac
Lokomotiva
2
2
|
08.09.2018 09:00 | Omladinac | 2 : 2 | Lokomotiva |
08.09
15:30
Sloboda
Polet
2
0
|
08.09.2018 15:30 | Sloboda | 2 : 0 | Polet | |||||
08.09
15:30
Tutin
Zlatibor
2
0
|
08.09.2018 15:30 | Tutin | 2 : 0 | Zlatibor | |||||
08.09
15:30
Sloga (BB)
Jedinstvo Putevi
3
2
|
08.09.2018 15:30 | Sloga (BB) | 3 : 2 | Jedinstvo Putevi | |||||
08.09
15:30
FAP
JoŔanica
3
0
|
08.09.2018 15:30 | FAP | 3 : 0 | JoŔanica |
08.09
15:30
Drina
Provo
1
4
|
08.09.2018 15:30 | Drina | 1 : 4 | Provo | |||||
08.09
15:30
Vrelo sport
RadniÄki Å abaÄki
0
1
|
08.09.2018 15:30 | Vrelo sport | 0 : 1 | RadniÄki Å abaÄki | |||||
08.09
15:30
Brezovica
Ribnica
0
6
|
08.09.2018 15:30 | Brezovica | 0 : 6 | Ribnica |
08.09
10:00
Palilulac
Mladenovac
3
0
|
08.09.2018 10:00 | Palilulac | 3 : 0 | Mladenovac | |||||
08.09
10:00
Siti Sport Klub
VrÄin
|
08.09.2018 10:00 | Siti Sport Klub | : | VrÄin |
08.09
10:00
Krila Krajine
RadniÄki 1912
1
5
|
08.09.2018 10:00 | Krila Krajine | 1 : 5 | RadniÄki 1912 |
08.09
12:00
Borac (Sa)
Slavija
0
0
|
08.09.2018 12:00 | Borac (Sa) | 0 : 0 | Slavija | |||||
08.09
11:00
Cement
Jedinstvo SteviÄ
6
3
|
08.09.2018 11:00 | Cement | 6 : 3 | Jedinstvo SteviÄ |
08.09
15:00
Vulturul
Borac (P)
1
3
|
08.09.2018 15:00 | Vulturul | 1 : 3 | Borac (P) | |||||
08.09
10:00
Kolonija
Partizan (G)
3
1
|
08.09.2018 10:00 | Kolonija | 3 : 1 | Partizan (G) |
08.09
16:30
Tempo
Omladinac 1927
2
0
|
08.09.2018 16:30 | Tempo | 2 : 0 | Omladinac 1927 | |||||
08.09
15:00
Jugoslavija
Mladost
1
2
|
08.09.2018 15:00 | Jugoslavija | 1 : 2 | Mladost | |||||
08.09
16:00
Borac
Strela
4
2
|
08.09.2018 16:00 | Borac | 4 : 2 | Strela |
08.09
10:00
Omladinac
Mladost (BP)
1
0
|
08.09.2018 10:00 | Omladinac | 1 : 0 | Mladost (BP) | |||||
08.09
10:00
Sloga
Hajduk
3
0
|
08.09.2018 10:00 | Sloga | 3 : 0 | Hajduk | |||||
08.09
OFK Odžaci
Slavija
3
2
|
08.09.2018 | OFK Odžaci | 3 : 2 | Slavija | |||||
08.09
Mladost APA
Spektar
3
0
|
08.09.2018 | Mladost APA | 3 : 0 | Spektar |
08.09
13:00
BuduÄnost
Posavina
0
5
|
08.09.2018 13:00 | BuduÄnost | 0 : 5 | Posavina | |||||
08.09
10:00
Strelac
Jedinstvo
3
1
|
08.09.2018 10:00 | Strelac | 3 : 1 | Jedinstvo |
08.09
10:00
Voždovac
BASK
4
0
|
08.09.2018 10:00 | Voždovac | 4 : 0 | BASK | |||||
08.09
14:00
Internacional
OFK Beograd
0
0
|
08.09.2018 14:00 | Internacional | 0 : 0 | OFK Beograd | |||||
08.09
10:00
Rad
Dinamo (P)
7
1
|
08.09.2018 10:00 | Rad | 7 : 1 | Dinamo (P) | |||||
08.09
11:00
Spartak ŽK
RadniÄki (N)
2
0
|
08.09.2018 11:00 | Spartak ŽK | 2 : 0 | RadniÄki (N) |
08.09
GrafiÄar
BSK BorÄa
3
1
|
08.09.2018 | GrafiÄar | 3 : 1 | BSK BorÄa | |||||
08.09
Lokomotiva
IMT
1
1
|
08.09.2018 | Lokomotiva | 1 : 1 | IMT | |||||
08.09
Brodarac
Internacional
1
0
|
08.09.2018 | Brodarac | 1 : 0 | Internacional | |||||
08.09
RadniÄki
OFK Beograd
4
3
|
08.09.2018 | RadniÄki | 4 : 3 | OFK Beograd | |||||
08.09
Partizan
Crvena zvezda
|
08.09.2018 | Partizan | : | Crvena zvezda | |||||
08.09
Rad
SinÄeliÄ
3
0
|
08.09.2018 | Rad | 3 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
08.09
Zemun
Voždovac
2
2
|
08.09.2018 | Zemun | 2 : 2 | Voždovac |
08.09
Zmaj 1953
SremÄica
2
0
|
08.09.2018 | Zmaj 1953 | 2 : 0 | SremÄica | |||||
08.09
Lokomotiva 2
OFK Žarkovo
4
5
|
08.09.2018 | Lokomotiva 2 | 4 : 5 | OFK Žarkovo | |||||
08.09
Komgrap
Stepojevac Vaga
|
08.09.2018 | Komgrap | : | Stepojevac Vaga | |||||
08.09
Rad 2
DIF
3
0
|
08.09.2018 | Rad 2 | 3 : 0 | DIF | |||||
08.09
LeŔtane
OFK Beograd 2
4
4
|
08.09.2018 | LeŔtane | 4 : 4 | OFK Beograd 2 | |||||
08.09
Zvezdara
Bežanija
0
3
|
08.09.2018 | Zvezdara | 0 : 3 | Bežanija | |||||
08.09
SinÄeliÄ 2
OFK Zabrežje
|
08.09.2018 | SinÄeliÄ 2 | : | OFK Zabrežje |
08.09
11:00
Borac
Sloga (K)
0
0
|
08.09.2018 11:00 | Borac | 0 : 0 | Sloga (K) | |||||
08.09
11:00
Jedinstvo (Ub)
Å umadija 1903
2
2
|
08.09.2018 11:00 | Jedinstvo (Ub) | 2 : 2 | Å umadija 1903 |
08.09
12:00
TSC
OFK BaÄka (BP)
2
0
|
08.09.2018 12:00 | TSC | 2 : 0 | OFK BaÄka (BP) | |||||
08.09
12:00
Petar PuaÄa
Hajduk 1912
4
1
|
08.09.2018 12:00 | Petar PuaÄa | 4 : 1 | Hajduk 1912 | |||||
08.09
13:00
Spartak
BeÄkerek 023
8
0
|
08.09.2018 13:00 | Spartak | 8 : 0 | BeÄkerek 023 |
08.09
09:00
RadniÄki (N)
SinÄeliÄ
8
1
|
08.09.2018 09:00 | RadniÄki (N) | 8 : 1 | SinÄeliÄ |
08.09
IMT
BSK 1925
1
1
|
08.09.2018 | IMT | 1 : 1 | BSK 1925 | |||||
08.09
011
Teleoptik
2
1
|
08.09.2018 | 011 | 2 : 1 | Teleoptik | |||||
08.09
Kolubara
Lokomotiva
4
3
|
08.09.2018 | Kolubara | 4 : 3 | Lokomotiva | |||||
08.09
GrafiÄar
SinÄeliÄ
8
0
|
08.09.2018 | GrafiÄar | 8 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
08.09
BSK BorÄa
Studenski grad
7
2
|
08.09.2018 | BSK BorÄa | 7 : 2 | Studenski grad | |||||
08.09
Internacional
Bežanija
1
1
|
08.09.2018 | Internacional | 1 : 1 | Bežanija | |||||
08.09
DIF
RadniÄki (NB)
0
4
|
08.09.2018 | DIF | 0 : 4 | RadniÄki (NB) |
08.09
Vlasina
TemniÄ 1924
1
0
|
08.09.2018 | Vlasina | 1 : 0 | TemniÄ 1924 | |||||
08.09
Äerdap
KruŔevac
3
0
|
08.09.2018 | Äerdap | 3 : 0 | KruÅ”evac | |||||
08.09
TimoÄanin
Nacional 2
1
1
|
08.09.2018 | TimoÄanin | 1 : 1 | Nacional 2 | |||||
08.09
Sloga
TopliÄanin
0
1
|
08.09.2018 | Sloga | 0 : 1 | TopliÄanin | |||||
08.09
RadniÄki
Trajal
0
0
|
08.09.2018 | RadniÄki | 0 : 0 | Trajal |
08.09
Jedinstvo
BASK
1
4
|
08.09.2018 | Jedinstvo | 1 : 4 | BASK | |||||
08.09
RadniÄki
Balkan
1
0
|
08.09.2018 | RadniÄki | 1 : 0 | Balkan | |||||
08.09
Rakovica
Palilulac
5
0
|
08.09.2018 | Rakovica | 5 : 0 | Palilulac | |||||
08.09
Beograd 1929
Omladinac
0
4
|
08.09.2018 | Beograd 1929 | 0 : 4 | Omladinac | |||||
08.09
Postar 1930
Novi Beograd
0
5
|
08.09.2018 | Postar 1930 | 0 : 5 | Novi Beograd | |||||
08.09
BuduÄnost
OLE
1
2
|
08.09.2018 | BuduÄnost | 1 : 2 | OLE |
08.09
11:00
RaÄevac
RadniÄki
2
4
|
08.09.2018 11:00 | RaÄevac | 2 : 4 | RadniÄki | |||||
08.09
12:00
Provo
ŽelezniÄar
3
1
|
08.09.2018 12:00 | Provo | 3 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
08.09
12:00
Sunrise
Jadar 07
7
0
|
08.09.2018 12:00 | Sunrise | 7 : 0 | Jadar 07 |
08.09
15:30
Sloga (BB)
Zlatar
4
0
|
08.09.2018 15:30 | Sloga (BB) | 4 : 0 | Zlatar | |||||
08.09
Prvi Partizan
Sloga (S)
|
08.09.2018 | Prvi Partizan | : | Sloga (S) | |||||
08.09
15:30
Jedinstvo Putevi
Zlatibor
0
0
|
08.09.2018 15:30 | Jedinstvo Putevi | 0 : 0 | Zlatibor | |||||
08.09
15:30
FAP
Polimlje
4
0
|
08.09.2018 15:30 | FAP | 4 : 0 | Polimlje |
08.09
15:30
Takovo
Sloboda
2
2
|
08.09.2018 15:30 | Takovo | 2 : 2 | Sloboda | |||||
08.09
15:30
ÄaÄak 94
Polet
0
4
|
08.09.2018 15:30 | ÄaÄak 94 | 0 : 4 | Polet | |||||
08.09
15:30
Apolon
BIP
3
2
|
08.09.2018 15:30 | Apolon | 3 : 2 | BIP | |||||
08.09
GoÄ
BuduÄnost
|
08.09.2018 | GoÄ | : | BuduÄnost |
08.09
10:00
Sloga 33
RSK
5
2
|
08.09.2018 10:00 | Sloga 33 | 5 : 2 | RSK | |||||
08.09
10:00
Jasenica 2017
Partizan 1945
4
0
|
08.09.2018 10:00 | Jasenica 2017 | 4 : 0 | Partizan 1945 | |||||
08.09
10:00
Zvižd
OFK AranÄelovac 1979
1
1
|
08.09.2018 10:00 | Zvižd | 1 : 1 | OFK AranÄelovac 1979 | |||||
08.09
Vodojaža
VGSK
7
0
|
08.09.2018 | Vodojaža | 7 : 0 | VGSK |
08.09
11:00
Rudar
Jedinstvo
3
0
|
08.09.2018 11:00 | Rudar | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
08.09
15:30
OFK Ras
Tutin
4
1
|
08.09.2018 15:30 | OFK Ras | 4 : 1 | Tutin |
08.09
12:00
RFK N.S. 1921
Index
2
0
|
08.09.2018 12:00 | RFK N.S. 1921 | 2 : 0 | Index | |||||
08.09
12:00
Prof. Bolesnikov
Slavija
0
1
|
08.09.2018 12:00 | Prof. Bolesnikov | 0 : 1 | Slavija |
08.09
12:00
Srem
OFK Banat
12
1
|
08.09.2018 12:00 | Srem | 12 : 1 | OFK Banat | |||||
08.09
19:30
Podrinje
Omladinac
2
0
|
08.09.2018 19:30 | Podrinje | 2 : 0 | Omladinac | |||||
08.09
10:00
RadniÄki (SM)
Sloga (BNS)
3
0
|
08.09.2018 10:00 | RadniÄki (SM) | 3 : 0 | Sloga (BNS) | |||||
08.09
10:00
RadniÄki (NP)
Dunav
3
1
|
08.09.2018 10:00 | RadniÄki (NP) | 3 : 1 | Dunav |
08.09
12:00
Tekstilac
Borac (Å )
8
0
|
08.09.2018 12:00 | Tekstilac | 8 : 0 | Borac (Å ) |
08.09
Institut
PetliÄ
|
08.09.2018 | Institut | : | PetliÄ | |||||
08.09
Avala 1939
Minel
6
3
|
08.09.2018 | Avala 1939 | 6 : 3 | Minel | |||||
08.09
Banja
Zvezdara
|
08.09.2018 | Banja | : | Zvezdara |
08.09
11:00
Potporanj
Jedinstvo (D)
4
1
|
08.09.2018 11:00 | Potporanj | 4 : 1 | Jedinstvo (D) |
08.09
SASK
Proleter Mihajlovac
3
3
|
08.09.2018 | SASK | 3 : 3 | Proleter Mihajlovac | |||||
08.09
Podunavac
Cerovac
3
2
|
08.09.2018 | Podunavac | 3 : 2 | Cerovac | |||||
08.09
Crvena zvezda
Å umadija
5
1
|
08.09.2018 | Crvena zvezda | 5 : 1 | Å umadija | |||||
08.09
16:30
Radnik
Pobeda
9
2
|
08.09.2018 16:30 | Radnik | 9 : 2 | Pobeda |
08.09
10:00
BaÄka 1901
NjerŔ IŔtvan
1
3
|
08.09.2018 10:00 | BaÄka 1901 | 1 : 3 | NjerÅ” IÅ”tvan |
08.09
10:00
Rudar
Loznica B
1
3
|
08.09.2018 10:00 | Rudar | 1 : 3 | Loznica B | |||||
08.09
12:00
Podrinje
Sloga
3
7
|
08.09.2018 12:00 | Podrinje | 3 : 7 | Sloga | |||||
08.09
10:00
Mladost
Borac
4
0
|
08.09.2018 10:00 | Mladost | 4 : 0 | Borac | |||||
08.09
12:00
RadniÄki Stobex
GuÄevo 1929
6
1
|
08.09.2018 12:00 | RadniÄki Stobex | 6 : 1 | GuÄevo 1929 |
08.09
12:00
Rvati
Polet
1
2
|
08.09.2018 12:00 | Rvati | 1 : 2 | Polet | |||||
08.09
10:00
BuduÄnost
Urovci
3
2
|
08.09.2018 10:00 | BuduÄnost | 3 : 2 | Urovci |
08.09
11:45
Brodarac MK
Voždovac MK
0
0
|
08.09.2018 11:45 | Brodarac MK | 0 : 0 | Voždovac MK | |||||
08.09
15:00
Zemun MK
BSK BorÄa MK
6
2
|
08.09.2018 15:00 | Zemun MK | 6 : 2 | BSK BorÄa MK |
08.09
RadniÄki (NB) MK
DIF MK
0
3
|
08.09.2018 | RadniÄki (NB) MK | 0 : 3 | DIF MK | |||||
08.09
Dunavac
011 B MK
1
2
|
08.09.2018 | Dunavac | 1 : 2 | 011 B MK | |||||
08.09
Rad MK
OFK Beograd MK
1
0
|
08.09.2018 | Rad MK | 1 : 0 | OFK Beograd MK | |||||
08.09
Brodarac MK
GrafiÄar MK
0
1
|
08.09.2018 | Brodarac MK | 0 : 1 | GrafiÄar MK | |||||
08.09
Napredak
IMT
3
1
|
08.09.2018 | Napredak | 3 : 1 | IMT | |||||
08.09
Obrenovac 1905 MK
Zemun MK
0
1
|
08.09.2018 | Obrenovac 1905 MK | 0 : 1 | Zemun MK | |||||
08.09
Voždovac MK
Kolubara MK
1
0
|
08.09.2018 | Voždovac MK | 1 : 0 | Kolubara MK |
08.09
RadniÄki PDM MK
BoleÄ MK
1
2
|
08.09.2018 | RadniÄki PDM MK | 1 : 2 | BoleÄ MK | |||||
08.09
Sopot MK
OFK Beograd MK
0
2
|
08.09.2018 | Sopot MK | 0 : 2 | OFK Beograd MK | |||||
08.09
Crvena Zvezda MML MK
SinÄeliÄ 2012
5
1
|
08.09.2018 | Crvena Zvezda MML MK | 5 : 1 | SinÄeliÄ 2012 | |||||
08.09
Srem MK
Brodarac MK
1
3
|
08.09.2018 | Srem MK | 1 : 3 | Brodarac MK | |||||
08.09
Zemun MK-V
Rad MK
|
08.09.2018 | Zemun MK-V | : | Rad MK | |||||
08.09
Rakovica MK
Borac MK
3
0
|
08.09.2018 | Rakovica MK | 3 : 0 | Borac MK | |||||
08.09
VinÄa MK
Prva Iskra MK
4
3
|
08.09.2018 | VinÄa MK | 4 : 3 | Prva Iskra MK |
08.09
10:00
BeÄkerek 023
OFK VrŔac
0
2
|
08.09.2018 10:00 | BeÄkerek 023 | 0 : 2 | OFK VrÅ”ac | |||||
08.09
10:00
Coerver junior FA
RadniÄki (Z)
1
1
|
08.09.2018 10:00 | Coerver junior FA | 1 : 1 | RadniÄki (Z) |
08.09
10:00
GFK Sloven
Jedinstvo (SP)
2
3
|
08.09.2018 10:00 | GFK Sloven | 2 : 3 | Jedinstvo (SP) | |||||
08.09
10:00
Vojvodina
Petar PuaÄa
8
0
|
08.09.2018 10:00 | Vojvodina | 8 : 0 | Petar PuaÄa | |||||
08.09
10:00
Srem
InÄija
1
4
|
08.09.2018 10:00 | Srem | 1 : 4 | InÄija | |||||
08.09
10:00
RFK N.S. 1921
RadniÄki (SM)
6
2
|
08.09.2018 10:00 | RFK N.S. 1921 | 6 : 2 | RadniÄki (SM) | |||||
08.09
10:00
Prof. Bolesnikov
Index
3
1
|
08.09.2018 10:00 | Prof. Bolesnikov | 3 : 1 | Index |
08.09
10:30
Preporod
ÄurÄin
5
3
|
08.09.2018 10:30 | Preporod | 5 : 3 | ÄurÄin |
08.09
10:00
RadniÄki (S)
Mladost APA
6
0
|
08.09.2018 10:00 | RadniÄki (S) | 6 : 0 | Mladost APA | |||||
08.09
10:00
NjerŔ IŔtvan
TSC
0
4
|
08.09.2018 10:00 | NjerŔ IŔtvan | 0 : 4 | TSC | |||||
08.09
09:30
Spartak
Crvenka
5
0
|
08.09.2018 09:30 | Spartak | 5 : 0 | Crvenka |
08.09
10:00
Duboko
Zvezda
0
3
|
08.09.2018 10:00 | Duboko | 0 : 3 | Zvezda | |||||
08.09
10:00
Sloga
Posavina
0
2
|
08.09.2018 10:00 | Sloga | 0 : 2 | Posavina |
08.09
Kolubara
BASK
2
0
|
08.09.2018 | Kolubara | 2 : 0 | BASK | |||||
08.09
09:00
SinÄeliÄ
Lokomotiva
4
1
|
08.09.2018 09:00 | SinÄeliÄ | 4 : 1 | Lokomotiva | |||||
08.09
11:00
BSK 1925
RadniÄki
1
2
|
08.09.2018 11:00 | BSK 1925 | 1 : 2 | RadniÄki | |||||
08.09
14:30
Studentski Grad
RadniÄki NB
1
6
|
08.09.2018 14:30 | Studentski Grad | 1 : 6 | RadniÄki NB | |||||
08.09
17:00
OLE
Ada
1
3
|
08.09.2018 17:00 | OLE | 1 : 3 | Ada |
08.09
10:00
Graficar
Rakovica
1
0
|
08.09.2018 10:00 | Graficar | 1 : 0 | Rakovica |
08.09
10:00
Vinca
Banja
8
4
|
08.09.2018 10:00 | Vinca | 8 : 4 | Banja | |||||
08.09
12:30
Lestane
Mladenovac
0
8
|
08.09.2018 12:30 | Lestane | 0 : 8 | Mladenovac |
08.09
15:30
Sloboda (Ä)
GauÄosi
0
3
|
08.09.2018 15:30 | Sloboda (Ä) | 0 : 3 | GauÄosi | |||||
08.09
15:30
Sloga (BB)
FAP
5
1
|
08.09.2018 15:30 | Sloga (BB) | 5 : 1 | FAP | |||||
08.09
15:30
Metalac
Borac
0
7
|
08.09.2018 15:30 | Metalac | 0 : 7 | Borac | |||||
08.09
15:30
Jedinstvo Putevi
Kinder
3
1
|
08.09.2018 15:30 | Jedinstvo Putevi | 3 : 1 | Kinder | |||||
08.09
15:30
Javor
Sloboda (U)
1
2
|
08.09.2018 15:30 | Javor | 1 : 2 | Sloboda (U) | |||||
08.09
15:30
Sloga (P)
ÄaÄak 94
4
0
|
08.09.2018 15:30 | Sloga (P) | 4 : 0 | ÄaÄak 94 | |||||
08.09
15:30
Mladost (L)
LFK Mladost
6
1
|
08.09.2018 15:30 | Mladost (L) | 6 : 1 | LFK Mladost |
08.09
15:30
Å abac
ŽelezniÄar
7
0
|
08.09.2018 15:30 | Å abac | 7 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
08.09
15:30
MaÄva 2005
Jedinstvo
0
4
|
08.09.2018 15:30 | MaÄva 2005 | 0 : 4 | Jedinstvo | |||||
08.09
15:30
MaÄva
Loznica
3
1
|
08.09.2018 15:30 | MaÄva | 3 : 1 | Loznica | |||||
08.09
15:30
PÄelinjo
BuduÄnost-KruÅ”ik 2014
2
1
|
08.09.2018 15:30 | PÄelinjo | 2 : 1 | BuduÄnost-KruÅ”ik 2014 | |||||
08.09
15:30
OFK OseÄina
Senjak
0
2
|
08.09.2018 15:30 | OFK OseÄina | 0 : 2 | Senjak | |||||
08.09
15:30
Vojvode
RadniÄki
1
2
|
08.09.2018 15:30 | Vojvode | 1 : 2 | RadniÄki | |||||
08.09
15:30
Drina
Savacijum
1
6
|
08.09.2018 15:30 | Drina | 1 : 6 | Savacijum |
08.09
17:00
Jedinstvo (V)
Sloga
1
8
|
08.09.2018 17:00 | Jedinstvo (V) | 1 : 8 | Sloga |
08.09
10:00
Dolovo
Proleter (M)
1
5
|
08.09.2018 10:00 | Dolovo | 1 : 5 | Proleter (M) | |||||
08.09
17:00
BSK
Omladinac (D)
6
1
|
08.09.2018 17:00 | BSK | 6 : 1 | Omladinac (D) |
08.09
15:30
Mladost (V)
Glogonj
8
1
|
08.09.2018 15:30 | Mladost (V) | 8 : 1 | Glogonj |
08.09
15:00
Voja GaÄiÄ
Dinamo 1945
1
5
|
08.09.2018 15:00 | Voja GaÄiÄ | 1 : 5 | Dinamo 1945 | |||||
08.09
11:00
Jedinstvo SteviÄ
Mladost (O)
3
1
|
08.09.2018 11:00 | Jedinstvo SteviÄ | 3 : 1 | Mladost (O) |
08.09
Lider MGM
Duel Juniors
5
1
|
08.09.2018 | Lider MGM | 5 : 1 | Duel Juniors | |||||
08.09
Dinamo
Nacional
3
0
|
08.09.2018 | Dinamo | 3 : 0 | Nacional | |||||
08.09
Real
TimoÄanin
5
0
|
08.09.2018 | Real | 5 : 0 | TimoÄanin | |||||
08.09
Trajal
Jagodina
0
3
|
08.09.2018 | Trajal | 0 : 3 | Jagodina | |||||
08.09
RadniÄki (P)
RadniÄki (N)
3
0
|
08.09.2018 | RadniÄki (P) | 3 : 0 | RadniÄki (N) | |||||
08.09
Kopernikus ŽelezniÄar
SFS Borac
2
0
|
08.09.2018 | Kopernikus ŽelezniÄar | 2 : 0 | SFS Borac | |||||
08.09
Napredak
Timok
4
0
|
08.09.2018 | Napredak | 4 : 0 | Timok | |||||
08.09
Trstenik PTT
OFK RadniÄki
4
8
|
08.09.2018 | Trstenik PTT | 4 : 8 | OFK RadniÄki |
08.09
Junior
Prosoker
0
4
|
08.09.2018 | Junior | 0 : 4 | Prosoker | |||||
08.09
KruŔevac
RadniÄki
2
3
|
08.09.2018 | KruÅ”evac | 2 : 3 | RadniÄki | |||||
08.09
Dunav
Župa
3
0
|
08.09.2018 | Dunav | 3 : 0 | Župa | |||||
08.09
Mali Bor
Car Lazar
10
0
|
08.09.2018 | Mali Bor | 10 : 0 | Car Lazar | |||||
08.09
Morava
Bor
0
1
|
08.09.2018 | Morava | 0 : 1 | Bor | |||||
08.09
OFK Napredak
Hajduk Veljko
2
0
|
08.09.2018 | OFK Napredak | 2 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
08.09
Djerdap
TemniÄ 1924
3
0
|
08.09.2018 | Djerdap | 3 : 0 | TemniÄ 1924 |
08.09
Sloga
Mladi Borac
3
1
|
08.09.2018 | Sloga | 3 : 1 | Mladi Borac | |||||
08.09
Ternoci
SinÄeliÄ
3
0
|
08.09.2018 | Ternoci | 3 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
08.09
Real
Lugina
5
0
|
08.09.2018 | Real | 5 : 0 | Lugina | |||||
08.09
OFK RadniÄki
DuboÄica
0
2
|
08.09.2018 | OFK RadniÄki | 0 : 2 | DuboÄica | |||||
08.09
Vlasina
Å ampion
0
2
|
08.09.2018 | Vlasina | 0 : 2 | Å ampion | |||||
08.09
Kosanica
TopliÄanin
0
3
|
08.09.2018 | Kosanica | 0 : 3 | TopliÄanin |
08.09
RadniÄki (O)
BSK BorÄa
0
1
|
08.09.2018 | RadniÄki (O) | 0 : 1 | BSK BorÄa | |||||
08.09
Zemun
011
0
1
|
08.09.2018 | Zemun | 0 : 1 | 011 | |||||
08.09
SinÄeliÄ
Internacional
2
0
|
08.09.2018 | SinÄeliÄ | 2 : 0 | Internacional | |||||
08.09
Voždovac
ÄukariÄki
0
2
|
08.09.2018 | Voždovac | 0 : 2 | ÄukariÄki | |||||
08.09
Brodarac
Crvena zvezda
0
3
|
08.09.2018 | Brodarac | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
08.09
Rad
OFK Beograd
0
1
|
08.09.2018 | Rad | 0 : 1 | OFK Beograd | |||||
08.09
Partizan
RadniÄki (NB)
3
0
|
08.09.2018 | Partizan | 3 : 0 | RadniÄki (NB) |
08.09
RadniÄki PDM
DIF
3
0
|
08.09.2018 | RadniÄki PDM | 3 : 0 | DIF | |||||
08.09
BSK 1925
Rad
4
0
|
08.09.2018 | BSK 1925 | 4 : 0 | Rad | |||||
08.09
Obrenovac 1905
Teleoptik
0
14
|
08.09.2018 | Obrenovac 1905 | 0 : 14 | Teleoptik | |||||
08.09
Ada
Kolubara
1
2
|
08.09.2018 | Ada | 1 : 2 | Kolubara | |||||
08.09
Lokomotiva
OFK Beograd
3
1
|
08.09.2018 | Lokomotiva | 3 : 1 | OFK Beograd | |||||
08.09
Zemun
Olimpik
0
5
|
08.09.2018 | Zemun | 0 : 5 | Olimpik |
08.09
Institut MK
Žarkovo MK
1
1
|
08.09.2018 | Institut MK | 1 : 1 | Žarkovo MK | |||||
08.09
Zmaj 1953
Karioke
1
4
|
08.09.2018 | Zmaj 1953 | 1 : 4 | Karioke | |||||
08.09
VraniÄ MK
Prva Iskra MK
4
2
|
08.09.2018 | VraniÄ MK | 4 : 2 | Prva Iskra MK | |||||
08.09
Crveni Orao
Lokomotiva
6
0
|
08.09.2018 | Crveni Orao | 6 : 0 | Lokomotiva | |||||
08.09
011 MK-B
Ole MK
0
6
|
08.09.2018 | 011 MK-B | 0 : 6 | Ole MK |
08.09
011 MK
Kormoran
0
1
|
08.09.2018 | 011 MK | 0 : 1 | Kormoran | |||||
08.09
BoleÄ MK
Voždovac MK-B
5
3
|
08.09.2018 | BoleÄ MK | 5 : 3 | Voždovac MK-B | |||||
08.09
SinÄeliÄ MK-B
Dunav MK
5
0
|
08.09.2018 | SinÄeliÄ MK-B | 5 : 0 | Dunav MK | |||||
08.09
PKB MK
IMT MK
1
1
|
08.09.2018 | PKB MK | 1 : 1 | IMT MK | |||||
08.09
Crvena Zvezda MML
Rakovica MK
4
0
|
08.09.2018 | Crvena Zvezda MML | 4 : 0 | Rakovica MK |
08.09
15:30
MaÄva
Sloga 036
0
12
|
08.09.2018 15:30 | MaÄva | 0 : 12 | Sloga 036 | |||||
08.09
15:30
Å abac
KaraÄordje
3
1
|
08.09.2018 15:30 | Å abac | 3 : 1 | KaraÄordje | |||||
08.09
15:30
Plana
Požega
13
0
|
08.09.2018 15:30 | Plana | 13 : 0 | Požega | |||||
08.09
15:30
Radnicki 1923
Å ampion
3
0
|
08.09.2018 15:30 | Radnicki 1923 | 3 : 0 | Å ampion | |||||
08.09
15:30
Jedinstvo
Ad Drinum
3
1
|
08.09.2018 15:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Ad Drinum | |||||
08.09
15:30
Savac
Požarevac
9
1
|
08.09.2018 15:30 | Savac | 9 : 1 | Požarevac |
08.09
Jagodina
RadniÄki 2012
1
5
|
08.09.2018 | Jagodina | 1 : 5 | RadniÄki 2012 | |||||
08.09
Morava
LevaÄ
6
0
|
08.09.2018 | Morava | 6 : 0 | LevaÄ | |||||
08.09
Rosulja 2014
Majdanpek
2
1
|
08.09.2018 | Rosulja 2014 | 2 : 1 | Majdanpek | |||||
08.09
PreŔevo
Krstarica
0
7
|
08.09.2018 | PreŔevo | 0 : 7 | Krstarica | |||||
08.09
MaŔinac
Lavice DuboÄica
0
0
|
08.09.2018 | MaÅ”inac | 0 : 0 | Lavice DuboÄica | |||||
08.09
Kolibri
Napredak junior 2018
0
8
|
08.09.2018 | Kolibri | 0 : 8 | Napredak junior 2018 |
08.09
TSC
InÄija
|
08.09.2018 | TSC | : | InÄija | |||||
08.09
Mladost
StajiÄevo 2017
0
7
|
08.09.2018 | Mladost | 0 : 7 | StajiÄevo 2017 | |||||
08.09
Nova Kolonija
Voja GaÄiÄ
|
08.09.2018 | Nova Kolonija | : | Voja GaÄiÄ | |||||
08.09
Banat
Polet
2
0
|
08.09.2018 | Banat | 2 : 0 | Polet |
08.09
09:30
BajŔa
Äantavir
8
0
|
08.09.2018 09:30 | BajÅ”a | 8 : 0 | Äantavir | |||||
08.09
11:00
TSC
Arena SU
5
0
|
08.09.2018 11:00 | TSC | 5 : 0 | Arena SU |
08.09
10:00
Jedinstvo
Olimpik
0
6
|
08.09.2018 10:00 | Jedinstvo | 0 : 6 | Olimpik | |||||
08.09
14:00
Srem
Bežanija
0
6
|
08.09.2018 14:00 | Srem | 0 : 6 | Bežanija | |||||
08.09
16:00
Å umadinac
Zemun B
1
10
|
08.09.2018 16:00 | Å umadinac | 1 : 10 | Zemun B | |||||
08.09
09:30
SinÄeliÄ
Milutinac
2
1
|
08.09.2018 09:30 | SinÄeliÄ | 2 : 1 | Milutinac |
08.09
Sport Klub 99
Kosmet
2
7
|
08.09.2018 | Sport Klub 99 | 2 : 7 | Kosmet | |||||
08.09
Pazar Juniors
KolaŔin
5
2
|
08.09.2018 | Pazar Juniors | 5 : 2 | KolaŔin | |||||
08.09
JoŔanica
OFK AS
3
3
|
08.09.2018 | JoŔanica | 3 : 3 | OFK AS | |||||
08.09
OFK National AG
OFK Ras
3
3
|
08.09.2018 | OFK National AG | 3 : 3 | OFK Ras |
08.09
Vlada DimitrijeviÄ
KMF RaŔka
9
4
|
08.09.2018 | Vlada DimitrijeviÄ | 9 : 4 | KMF RaÅ”ka |
08.09
Cukaricki
Brodarac 1947
3
0
|
08.09.2018 | Cukaricki | 3 : 0 | Brodarac 1947 | |||||
08.09
Crvena Zvezda
OLE
3
1
|
08.09.2018 | Crvena Zvezda | 3 : 1 | OLE | |||||
08.09
OFK Beograd
Rad
1
3
|
08.09.2018 | OFK Beograd | 1 : 3 | Rad | |||||
08.09
Partizan
Radnicki
1
0
|
08.09.2018 | Partizan | 1 : 0 | Radnicki | |||||
08.09
RadniÄki
Zemun
0
6
|
08.09.2018 | RadniÄki | 0 : 6 | Zemun | |||||
08.09
Kolubara
BSK 1925
2
0
|
08.09.2018 | Kolubara | 2 : 0 | BSK 1925 | |||||
08.09
BSK BorÄa
Teleoptik
1
4
|
08.09.2018 | BSK BorÄa | 1 : 4 | Teleoptik | |||||
08.09
Vozdovac
Lokomotiva
2
0
|
08.09.2018 | Vozdovac | 2 : 0 | Lokomotiva |
08.09
Podrinje
GuÄevo 1929
7
2
|
08.09.2018 | Podrinje | 7 : 2 | GuÄevo 1929 | |||||
08.09
Loznica
Jadar 07
6
1
|
08.09.2018 | Loznica | 6 : 1 | Jadar 07 | |||||
08.09
Jedinstvo
Respekt
0
1
|
08.09.2018 | Jedinstvo | 0 : 1 | Respekt |
08.09
09:00
ŽelezniÄar
Kolubara 1
0
4
|
08.09.2018 09:00 | ŽelezniÄar | 0 : 4 | Kolubara 1 | |||||
08.09
10:00
Borac
Napredak
0
1
|
08.09.2018 10:00 | Borac | 0 : 1 | Napredak | |||||
08.09
11:00
Sloboda 1
Omladinac
2
0
|
08.09.2018 11:00 | Sloboda 1 | 2 : 0 | Omladinac | |||||
08.09
09:00
Mladost (C)
Kolubara 2
0
8
|
08.09.2018 09:00 | Mladost (C) | 0 : 8 | Kolubara 2 | |||||
08.09
10:00
Sloboda 2
Akademija fudbala
1
1
|
08.09.2018 10:00 | Sloboda 2 | 1 : 1 | Akademija fudbala | |||||
08.09
11:00
Mladost (B)
Kalimero
1
7
|
08.09.2018 11:00 | Mladost (B) | 1 : 7 | Kalimero |
08.09
20:00
PPD Zagreb
IzviÄaÄ
36
25
|
08.09.2018 20:00 | PPD Zagreb | 36 : 25 | IzviÄaÄ |
08.09
17:45
Vardar
Meshkov Brest
31
23
|
08.09.2018 17:45 | Vardar | 31 : 23 | Meshkov Brest |