XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 429 utakmica za dan
Nedelja, 12 Jun 2016

Fudbal

12.06.2016 18:00 Mladost (B) 2 : 3 Bratstvo
12.06.2016 18:00 Tamaris 1 : 4 Milan
12.06.2016 18:00 Kozara 2 : 3 Sloboda
12.06.2016 18:00 Borac (Š) 3 : 1 Mladi Krajišnik
12.06.2016 18:00 Ratar 2 : 0 Torpedo
12.06.2016 18:00 Biseri 2 : 4 Borac (M)
12.06.2016 18:00 Gredice 6 : 2 Sveti Jovan
12.06.2016 18:00 Mladost 2003 3 : 0 Slijepčevići
12.06.2016 18:00 Grčica 2 : 2 Obilić
12.06.2016 18:00 Mladost (T) 4 : 3 Mladost (L)
12.06.2016 18:00 Omladinac 5 : 1 Sava 04
12.06.2016 18:00 OFK Brezik 6 : 0 Jugović
12.06.2016 17:30 Semberija 3 : 0 Sloga 94
12.06.2016 17:30 Balatun 3 : 2 Sloboda
12.06.2016 17:30 Priboj 4 : 2 SFK Akademac UIS
12.06.2016 17:30 Drina 13 : 0 Međaši
12.06.2016 17:30 Miloš Obilić 2 : 0 Novo doba
12.06.2016 17:30 Majevica 0 : 1 Jedinstvo
12.06.2016 17:30 Sloga 5 : 1 BSK Ledinci
12.06.2016 18:30 Crni vrh 1 : 4 Budućnost
12.06.2016 18:30 Vrbas 1 : 0 Crvena zemlja
12.06.2016 18:30 Studenac 4 : 1 Biseri
12.06.2016 17:30 BSK 2 : 3 OFK Zborište
12.06.2016 17:30 Vučijak 3 : 0 27. Juli
12.06.2016 17:30 Borac 1975 0 : 3 Hajduk
12.06.2016 17:30 Željezničar 6 : 0 Borac (L)
12.06.2016 17:30 Polet 7 : 0 Zadrugar
12.06.2016 17:30 Stević Jovan 3 : 1 Magnojević 2001
12.06.2016 17:30 Obarska 2 : 1 Koridor 2011
12.06.2016 17:30 Jedinstvo 1 : 2 Proleter
12.06.2016 17:30 Ljeljenča 3 : 1 Građanski
12.06.2016 17:30 OFK Magnojević 0 : 3 Sloboda
12.06.2016 17:30 Omladinac 0 : 2 Panteri
12.06.2016 17:30 Modran 2 : 2 VSK
12.06.2016 17:30 Bjeloševac 1 : 6 Tavna
12.06.2016 17:30 Kolektiv 4 : 1 OFK Batković
12.06.2016 17:30 Brodac 5 : 0 Glogovac
12.06.2016 17:30 Drina 6 : 3 Mladost
12.06.2016 17:30 Sloga 0 : 3 OFK Janja 2009
12.06.2016 17:30 Polet (LJ) 1 : 2 Mokra Gora
12.06.2016 17:30 FAP 2 : 1 Jedinstvo
12.06.2016 17:30 Smederevo 1924 1 : 0 Mačva
12.06.2016 17:30 Šumadija (A) 1 : 2 Jedinstvo Putevi
12.06.2016 17:30 Sloga (K) 0 : 3 Mihajlovac 1934
12.06.2016 17:30 Zvižd 0 : 6 Šumadija 1903
12.06.2016 Napredak 4 : 2 Homoljac
12.06.2016 Morava 1 : 0 Šapine
12.06.2016 Basarac 2 : 0 GFK Jasenica 1911
12.06.2016 Radnički 1926 3 : 1 Rudar
12.06.2016 VGSK 3 : 2 Proleter
12.06.2016 Gruža 3 : 0 Sloga
12.06.2016 RSK 4 : 3 Omladinac
12.06.2016 17:30 Sloga 1940 (BB) 6 : 0 Brezovica
12.06.2016 17:30 Budućnost 2 : 1 Provo
12.06.2016 17:30 Radnički Stobex 1 : 1 Rađevac
12.06.2016 17:30 Sloga (S) 2 : 0 Zadrugar
12.06.2016 17:30 Polimlje 3 : 0 Jedinstvo 1945
12.06.2016 17:30 Ribnica 5 : 1 OFK Osečina
12.06.2016 17:30 Zlatar 2 : 0 Spartak 1924
12.06.2016 17:30 Jošanica 6 : 2 Orlovac
12.06.2016 17:30 Tutin 4 : 0 Dragačevo
12.06.2016 17:30 Arsenal 6 : 0 Ovčar
12.06.2016 17:30 Sloboda (Č) 4 : 1 Takovo
12.06.2016 17:30 Polet (T) 1 : 0 Trepča
12.06.2016 17:30 Karađorđe 3 : 1 Omladinac (NS)
12.06.2016 17:30 Bane 3 : 1 Slavija (K)
12.06.2016 17:30 Mladost (Batuš.) 3 : 1 Radnički 1924
12.06.2016 17:30 Doljevac 3 : 1 Jedinstvo (B)
12.06.2016 17:30 Koprijan 1975 0 : 3 Naša krila 1936
12.06.2016 17:30 Zemljoradnik 6 : 2 Malošište
12.06.2016 17:30 Orljane 2 : 1 Morava
12.06.2016 17:30 Mladost 1976 (Bilj.) 4 : 3 Polet
12.06.2016 17:30 Radnički 1947 (Č) 3 : 3 Rasovača
12.06.2016 17:30 Polom 1 : 0 Nemetali
12.06.2016 17:30 Čubra 1 : 0 Majdanpek
12.06.2016 17:30 Poreč 1 : 2 Radnički
12.06.2016 17:30 Ključ 4 : 0 Rudna Glava
12.06.2016 17:30 Deli Jovan 0 : 2 Sloga
12.06.2016 17:30 Krivelj 0 : 1 BSK
12.06.2016 17:30 Blizna 1 : 0 Branik
12.06.2016 17:30 Slatina 5 : 0 Zlot
12.06.2016 17:30 Rudar 1 : 1 Rgotina
12.06.2016 17:30 BSK 5 : 0 Trebič
12.06.2016 17:30 Svrljiška Topla 1 : 1 OFK Knjaz
12.06.2016 17:30 Polet 1 : 7 Vratarnica
12.06.2016 17:30 ŠSK 6 : 3 Omladinac
12.06.2016 17:30 Mladost (S) 1 : 5 Malinik
12.06.2016 17:30 Midžor 2 : 1 Osnić
12.06.2016 17:30 Sloga 1 : 2 Grlište
12.06.2016 17:30 Jedinstvo 3 : 3 Borac
12.06.2016 17:30 Zadrugar 1 : 3 Gnjilan
12.06.2016 17:30 Vladimir Durković 5 : 1 Tanasko Rajić
12.06.2016 17:30 Mladost 4 : 3 Željuša
12.06.2016 17:30 Padež 2 : 2 Spartak
12.06.2016 17:30 Napredak 3 : 1 Zvezda
12.06.2016 17:30 Levosoje 0 : 3 Pavlovac
12.06.2016 17:30 Mladost (S) 3 : 0 Ternoci
12.06.2016 17:30 Lugina 0 : 3 OFK Alakince
12.06.2016 17:30 Biljači 1 : 2 Pčinja
12.06.2016 17:30 Samolica 0 : 3 Levosoje Talenat
12.06.2016 17:30 Trešnjevka 1 : 1 Vihor
12.06.2016 17:30 Bukuroca 0 : 3 Corrotica
12.06.2016 17:30 Mladost (B) 3 : 0 Čelik
12.06.2016 17:00 Kumarevo 4 : 3 Zloćudovo
12.06.2016 17:00 Sloga (L) 3 : 1 Sloboda D.B
12.06.2016 17:00 Umac 2 : 1 GFK Dubočica
12.06.2016 17:00 Čekmin 1 : 3 Jedinstvo GS
12.06.2016 17:00 Radnički (P) 3 : 5 Mladi Borac
12.06.2016 17:00 Vučje 3 : 1 Progres
12.06.2016 17:00 Šumadija 3 : 1 Mladost V
12.06.2016 17:00 Plantaža 3 : 0 Železničar
12.06.2016 17:00 Omladinac 3 : 2 Brza
12.06.2016 17:30 Vrtište 2 : 1 Radnički
12.06.2016 17:30 Mladost 2 : 1 Crvena zastava
12.06.2016 17:30 OFK Niš 1 : 2 Sloboda
12.06.2016 17:30 Palilulac 4 : 1 Rudar
12.06.2016 17:30 Proleter 0 : 1 Aluminjum
12.06.2016 17:30 Mramor 3 : 4 Jedinstvo (GM)
12.06.2016 17:30 Budućnost 3 : 1 Vulkan
12.06.2016 17:30 Morava 3 : 5 Brzi Brod
12.06.2016 18:00 Partizan (U) 5 : 4 Jedinstvo Stević
12.06.2016 18:00 Dinamo 1945 1 : 0 Jugoslavija
12.06.2016 18:00 Budućnost (A) 4 : 1 Partizan (G)
12.06.2016 18:00 Mladost (V) 4 : 3 Borac (S)
12.06.2016 18:00 Sloga (BNS) 4 : 2 Vojvodina
12.06.2016 18:00 Crvena zvezda 2 : 2 BAK
12.06.2016 18:00 Vulturul 10 : 0 Vladimirovac
12.06.2016 17:00 Polet 3 : 0 Napredak
12.06.2016 17:00 Kikinda 1909 6 : 3 Borac Aleksandrovo
12.06.2016 17:00 Banat 3 : 1 Bilećanin
12.06.2016 17:00 Naftagas 2 : 1 Radnički 1911
12.06.2016 17:00 Proleter 2006 4 : 1 Roham
12.06.2016 17:00 Mladost 3 : 1 Zadrugar
12.06.2016 17:00 Begej 0 : 3 Vojvodina 1928
12.06.2016 17:00 Crvena zvezda 3 : 4 Krajina
12.06.2016 17:00 Hajduk 4 : 2 Terekveš
12.06.2016 17:00 Graničar (G) 5 : 4 Mladost
12.06.2016 17:00 Polet 4 : 1 Stanišić
12.06.2016 17:00 Omladinac (D) 4 : 0 Rusin
12.06.2016 17:00 Lipar 4 : 1 Omladinac (B)
12.06.2016 17:00 OFK Šikara 8 : 2 Kordun
12.06.2016 17:00 Radnički 1918 3 : 1 BSK
12.06.2016 17:00 Borac 2 : 3 Kula
12.06.2016 17:30 Partizan 1 : 1 Ljukovo
12.06.2016 17:30 Hrtkovci 2 : 1 OFK Zeka Buljubaša
12.06.2016 17:30 Podrinje 2 : 1 Graničar 1924
12.06.2016 17:30 Sloven 3 : 4 Donji Petrovci
12.06.2016 17:30 Rudar 4 : 0 OFK Brestač
12.06.2016 17:30 Napredak (P) 0 : 2 1. Maj Ruma
12.06.2016 17:30 Jedinstvo (M) 1 : 2 Jadran
12.06.2016 17:30 Hajduk (D) 1 : 4 Hajduk 1925 Podunavac
12.06.2016 17:00 Budućnost 2 : 0 Omladinac
12.06.2016 17:00 7. Juli 3 : 4 Šumadija
12.06.2016 17:00 Sloga 0 : 2 Pobeda
12.06.2016 17:00 Sloboda 2 : 1 Mladi borac
12.06.2016 17:00 Osipaonica 3 : 2 Mladi radnik
12.06.2016 17:00 Bačinac 0 : 3 Bresje Superior
12.06.2016 17:00 Železničar 6 : 0 SASK
12.06.2016 17:00 Udarnik 3 : 1 Borac (R)
12.06.2016 17:30 Makce 4 : 1 Trgovački
12.06.2016 17:30 Đerdap 3 : 2 Napredak
12.06.2016 17:30 Sloga (Ć) 2 : 1 Mlava
12.06.2016 17:30 Dizel 3 : 3 Budućnost
12.06.2016 17:30 Železničar 0 : 3 Borac
12.06.2016 17:30 Krilaš 5 : 3 Polet
12.06.2016 17:30 Mladost 3 : 1 Rudar
12.06.2016 17:30 Vojvoda Milenko 1 : 0 Petar Dobrnjac
12.06.2016 17:30 Sloga (B) 3 : 0 Integral
12.06.2016 17:30 Vitlina-Bokanja 0 : 2 Aranđelovac
12.06.2016 17:30 Prvi srpski ustanak 3 : 1 Vinča
12.06.2016 17:30 Karađorđe 1 : 5 Lepenica
12.06.2016 17:30 Šatornja 1 : 3 BSK
12.06.2016 17:30 Šumadija 2 : 3 Junkovac
12.06.2016 17:30 Šumadinac 0 : 1 Borac
12.06.2016 17:30 Trnava 3 : 1 ŽSK
12.06.2016 17:30 Banja 3 : 1 Pobeda
12.06.2016 17:30 Prvi partizan 0 : 3 Perućac
12.06.2016 17:30 Soko 3 : 7 Čajetina
12.06.2016 17:30 Višesava 2 : 1 Crnokosa
12.06.2016 17:30 Jasen 3 : 0 Železničar
12.06.2016 17:30 Sevojno 3 : 0 Savinac
12.06.2016 17:30 Polet 5 : 1 Jedinstvo
12.06.2016 17:30 Napredak 0 : 4 Ariljska rampa
12.06.2016 18:00 Mladost (PP) 3 : 1 BMR Petlovača
12.06.2016 18:00 Hajduk Stanko 2 : 5 Radnički Šabački
12.06.2016 18:00 Borac (V) 2 : 1 Mladost (P)
12.06.2016 18:00 Podrinje 3 : 4 Mačva 2005
12.06.2016 18:00 Jedinstvo (Z) 0 : 1 Jedinstvo (Š)
12.06.2016 15:30 Borac (L) 3 : 1 Antimon
12.06.2016 18:00 Drina 4 : 0 Lipolist
12.06.2016 17:30 Kolubara 2 : 5 Banjani
12.06.2016 17:30 Joševa 1 : 1 Tešnjar
12.06.2016 17:30 Sovljak 6 : 0 Kačer
12.06.2016 17:30 Mladost 2 : 1 ZSK
12.06.2016 17:30 Polet 0 : 7 OFK Divci
12.06.2016 17:30 Tvrdojevac 3 : 0 Junior Novo Naselje
12.06.2016 17:30 Tulari 2 : 1 Trlić
12.06.2016 17:00 Pobeda 3 : 0 Srbija
12.06.2016 17:00 Vodojaža 7 : 2 Šumadinac
12.06.2016 17:00 Kolonija 0 : 4 Jedinstvo
12.06.2016 17:00 Sloboda 1 : 1 Borac
12.06.2016 18:00 Stubal 3 : 0 Real
12.06.2016 18:00 Borac 2 : 1 Granit
12.06.2016 18:00 Ibar 1 : 1 Polet
12.06.2016 18:00 OFK Ras 0 : 0 Mataruge
12.06.2016 18:00 Rudar 3 : 2 Ribnica
12.06.2016 18:00 Radnik 3 : 3 Radnički
12.06.2016 18:00 Pazar Juniors 2011 0 : 1 Budućnost
12.06.2016 17:30 Slatina 0 : 1 Napredak
12.06.2016 17:30 Miokovci 3 : 1 Jedinstvo
12.06.2016 17:30 Majdan 2 : 5 Spartak
12.06.2016 17:30 Lunjevica 4 : 1 Mladost
12.06.2016 17:30 Omladinac 10 : 0 Donja Vrbava
12.06.2016 17:30 Gredetin 1 : 0 OFK Sloga
12.06.2016 17:30 OFK Draževac 4 : 0 OFK Rutevac 1908
12.06.2016 17:30 Marina Kutina 3 : 1 Grkinja
12.06.2016 11:00 Knežica 2 : 1 Klisura
12.06.2016 17:30 Toplica 3 : 0 4. Juli
12.06.2016 17:30 Moravac (ZT) 4 : 1 Dušnik
12.06.2016 17:30 Moravac (Č) 4 : 1 Pobeda
12.06.2016 17:30 Kladušnica 1 : 1 Napredak
12.06.2016 17:30 Lovćen 3 : 0 Lokomotiva
12.06.2016 17:30 Rtkovo 1 : 3 Mala Vrbica
12.06.2016 17:30 Pontes 2 : 3 Omladinac
12.06.2016 17:30 Koča Andjelković 4 : 1 Velika Vrbica
12.06.2016 17:30 Egeta 7 : 1 Milutinovac
12.06.2016 17:00 Moravac 3 : 0 Morava
12.06.2016 17:00 BSK 6 : 0 Mladost (DL)
12.06.2016 17:00 Lemind 1953 2 : 1 Polet
12.06.2016 17:00 Jedinstvo (G) 3 : 2 Navalin
12.06.2016 17:00 Mladost (B) 8 : 1 Real
12.06.2016 17:00 Napredak 3 : 2 OFK Morava
12.06.2016 18:00 Hajdučica 3 : 1 Karaš (K)
12.06.2016 18:00 Vojvodina (CC) 2 : 1 Borac (VS)
12.06.2016 18:00 Vojvodina (S) 4 : 3 Banat (I)
12.06.2016 18:00 Karaš (J) 0 : 3 Ratar
12.06.2016 18:00 Potporanj 1 : 0 Dunav
12.06.2016 18:00 Partizan (K) 4 : 3 Ševac
12.06.2016 18:00 Jedinstvo 6 : 3 Borac (VG)
12.06.2016 17:00 Hajduk Junior 7 : 1 Partizan
12.06.2016 17:00 Rastina 1918 3 : 2 Jedinstvo (R)
12.06.2016 17:00 Graničar 7 : 0 KFK Kula
12.06.2016 17:00 Dinamo 7 : 0 OFK Metalac
12.06.2016 17:00 Dunav 2 : 0 Jedinstvo 1947
12.06.2016 17:00 Telečka 2 : 11 Crvenka
12.06.2016 17:30 Borac (M) 1 : 0 Graničar
12.06.2016 17:30 Borac (S) 4 : 1 Napredak
12.06.2016 17:30 PSK Putinci 1 : 1 Radnički
12.06.2016 17:30 Obilić 1993 4 : 1 Sloga
12.06.2016 17:30 Omladinac 1 : 8 Mitros
12.06.2016 17:30 Hajduk 1932 0 : 3 Noćaj
12.06.2016 17:30 Fruškogorac 2 : 1 Jedinstvo
12.06.2016 17:30 Borac (K) 3 : 3 Sloboda
12.06.2016 17:00 Mladost 3 : 0 Jedinstvo
12.06.2016 17:30 Centar 2 : 1 Bačka
12.06.2016 17:30 Borac 7 : 0 Čenej
12.06.2016 17:30 Sremac 0 : 9 RFK Novi Sad 1921
12.06.2016 17:30 Fruškogorac 5 : 1 Kabel - Štrand
12.06.2016 17:30 Napredak 1934 2 : 0 Kurjače
12.06.2016 17:30 Žitkovica 7 : 2 Braničevo
12.06.2016 17:30 Polet (B) 7 : 3 Mlava (B)
12.06.2016 17:30 Napredak (B) 3 : 0 Vihor
12.06.2016 17:30 Desine 2 : 0 Borac (K)
12.06.2016 17:30 Napredak (P) 3 : 0 Polet (V)
12.06.2016 17:30 Jedinstvo (D) 4 : 4 Jedinstvo (Lj)
12.06.2016 17:30 Radnički 1 : 2 Zadrugar
12.06.2016 17:30 Napredak 0 : 4 Radnik
12.06.2016 17:30 Dragoš 3 : 4 Omladinac (Š)
12.06.2016 17:30 BSK 4 : 2 Rade Milošević
12.06.2016 17:30 Mladost 2 : 1 Rudar
12.06.2016 17:30 Bata Bulić 3 : 2 Sloga 1952
12.06.2016 17:30 Omladinac (S) 5 : 1 Polet
12.06.2016 18:00 Mrovska 2 : 1 Vlašić
12.06.2016 18:00 Trešnjevka 2 : 0 Cerić
12.06.2016 18:00 Dobrava 1 : 0 Pričinović
12.06.2016 18:00 Sloga 2 : 1 Dušan Silni
12.06.2016 18:00 Radnički 3 : 3 Mladost 2013
12.06.2016 18:00 OFK Jelen 2 : 1 Karađorđe
12.06.2016 18:00 Vojvoda Stepa Step. 0 : 5 Jevremovac
12.06.2016 18:00 Crnča 3 : 7 Cer
12.06.2016 18:00 Mladost (DB) 3 : 3 Studenac
12.06.2016 18:00 Sloga (LŠ) 3 : 2 Sloga (S)
12.06.2016 18:00 Cerova 3 : 0 Jedinstvo
12.06.2016 18:00 Velika Reka 4 : 3 Stolice
12.06.2016 15:00 Krasava 0 : 5 Borac
12.06.2016 18:00 Vidojevica 1 : 0 Gučevo
12.06.2016 18:00 Milan Orlić 4 : 0 Čobanče
12.06.2016 18:00 Mladi Borac 3 : 4 Borac
12.06.2016 18:00 Drina 4 : 2 Cer
12.06.2016 18:00 Duško 4 : 0 Milicionar
12.06.2016 18:00 Partizan 3 : 2 Omladinac 2013
12.06.2016 18:00 Gorki 3 : 4 Sloga
12.06.2016 18:00 Proleter 4 : 3 Budućnost (PD)
12.06.2016 18:00 Mladost (MM) 3 : 1 Torpedo 1924
12.06.2016 18:00 Majur 2 : 1 Budućnost (Z)
12.06.2016 17:30 Jadar 2013 3 : 0 Gradac
12.06.2016 17:30 Iskra 1 : 5 Komanice
12.06.2016 17:30 Borac 3 : 0 Milenko Pavlović
12.06.2016 17:30 Rajac 4 : 4 Liplje
12.06.2016 17:30 Kolubara 2 2 : 5 Ribnikar
12.06.2016 17:30 Popadić 1 : 2 Mladost
12.06.2016 17:30 Crvena Jabuka 4 : 4 Polet (T)
12.06.2016 17:30 Rudar 0 : 2 Polet (DL)
12.06.2016 17:30 OFK Stublenica 1 : 1 Rubribreza
12.06.2016 17:30 Stepanje 0 : 2 Proleter
12.06.2016 17:30 Dimitrije Tucović 2 : 1 Gunjevac
12.06.2016 17:00 Kremenac 3 : 0 Azbest
12.06.2016 17:00 Kutlovo 1 : 2 OFK Žeželj
12.06.2016 17:00 Botunje 3 : 3 Divostin
12.06.2016 17:00 Hajduk 5 : 2 Zastava
12.06.2016 17:00 Košutnjak 0 : 0 21. oktobar
12.06.2016 18:00 Zvezda 0 : 4 Napredak
12.06.2016 18:00 Proleter 3 : 2 Lazac
12.06.2016 18:00 Tavnik 5 : 6 Magnohrom
12.06.2016 18:00 Mladost 4 : 1 Vrnjci
12.06.2016 18:00 Borac 0 : 2 Šumadija
12.06.2016 18:00 Morava 2 : 0 Budućnost
12.06.2016 17:30 Takovski Ustanak 2 : 5 Jablanica
12.06.2016 17:30 Brezak 3 : 0 Šumadija
12.06.2016 17:30 Mladost 09 0 : 6 Ozremica
12.06.2016 17:30 Omladinac 1 : 3 Sparta Grabovica
12.06.2016 17:30 Velereč 94 1 : 1 Šilopaj
12.06.2016 17:30 Jedinstvo (M) 0 : 9 Jadran
12.06.2016 17:30 Šampion 2 : 0 Čoka
12.06.2016 17:30 Tromedja 0 : 0 Slavija
12.06.2016 17:30 Hajduk 2 : 1 Graničar
12.06.2016 17:30 Horgoš 1911 0 : 0 Jedinstvo (SK)
12.06.2016 17:30 Tisa (P) 3 : 1 Tisa B
12.06.2016 17:30 Mladost 4 : 1 Proleter DV
12.06.2016 17:30 AZ Borac 2014 6 : 3 Moravac 1948
12.06.2016 17:30 Morava 3 : 0 Delijski Vis
12.06.2016 17:30 Čegar 2013 2 : 1 Sloga 1948
12.06.2016 17:30 Supovac 1 : 6 Čegar 1946
12.06.2016 17:30 Durlan siti 0 : 2 Stevan Nešticki
12.06.2016 17:30 Kovilovo 5 : 0 Rečka
12.06.2016 18:00 Banaćanin 3 : 6 Sloga
12.06.2016 17:30 Prijevor 6 : 0 Prijatelji
12.06.2016 17:30 Lugovi 0 : 3 Rudar
12.06.2016 17:30 Strelac 0 : 3 Budućnost
12.06.2016 17:30 Jedinstvo : Premeća
12.06.2016 17:30 BIP : Kej
12.06.2016 17:30 Morava : Mladost
12.06.2016 17:30 Mladost 3 : 4 OFK Borac
12.06.2016 17:30 Buljane 2 : 1 Heroj
12.06.2016 17:30 Popovac 3 : 0 Radnik
12.06.2016 15:00 ISK Izvor 2 : 2 Budućnost
12.06.2016 17:30 Zemljoradnik 6 : 1 Železničar
12.06.2016 17:30 Razvitak 3 : 0 Jedinstvo
12.06.2016 17:30 Vihor 0 : 5 Sloboda
12.06.2016 16:30 Morava 0 : 3 Jugovići
12.06.2016 16:30 Stragari 3 : 0 Sloboda 1948
12.06.2016 16:30 Velika Drenova 3 : 0 Stevka Božurevka
12.06.2016 16:30 Vinogradar 0 : 1 Topoljak
12.06.2016 17:00 Atletiko : Veternica
12.06.2016 17:00 Badince : Gornje Krajince
12.06.2016 17:00 Sremac 2 : 2 Vojvodina
12.06.2016 17:00 Car Uroš 3 : 5 Fruška Gora
12.06.2016 17:00 27. Oktobar 6 : 3 Graničar
12.06.2016 17:00 Fruškogorac 3 : 2 Sloga
12.06.2016 17:00 Mladost (B) 2 : 0 Jedinstvo (K)
12.06.2016 17:00 Planinac 2 : 5 Jedinstvo (R)
12.06.2016 17:00 Polet 3 : 1 Mladost (P)
12.06.2016 17:30 Napredak 3 : 0 Grgurevci
12.06.2016 17:30 OFK Bosut 4 : 1 Planinac
12.06.2016 17:30 Sremac 7 : 4 Borac (VR)
12.06.2016 17:30 Sloboda 5 : 0 Sloga (Z)
12.06.2016 17:30 Sloga (Č) 2 : 1 Srem
12.06.2016 17:30 Dunavac 5 : 2 Mip Majdan
12.06.2016 17:30 Sopot 3 : 0 Proleter
12.06.2016 17:30 Sloga (L) 2 : 1 Pobeda
12.06.2016 17:00 Ljubičevo 2 : 0 Sloga (Dr)
12.06.2016 17:30 Metalac 4 : 3 Zemljoradnik
12.06.2016 17:30 Sloga (Du) 0 : 4 Dunav
12.06.2016 10:00 Plaskovac 5 : 2 Mladost (J)
12.06.2016 10:00 Borac 4 : 1 Krćevac 04
12.06.2016 17:00 Kralj Petar I 3 : 1 Mladost (R)
12.06.2016 Trešnjevica : Venčani
12.06.2016 Tulež : Brezovac
12.06.2016 11:00 Mladost (B) 4 : 0 Verko
12.06.2016 11:00 Sloga (R) 1 : 4 Torpedo
12.06.2016 18:00 Sloga Trgošped 1 : 2 Petrovac 74
12.06.2016 18:00 Polet 0 : 0 Dragojevac
12.06.2016 18:00 Provo 2015 7 : 0 Skupljen 2013
12.06.2016 18:00 Hajduk 2 : 3 Krnule 09
12.06.2016 17:30 Beloševac 0 : 3 OFK Brđanac
12.06.2016 17:30 Dupljaj 0 : 3 Bujačić
12.06.2016 17:30 Mladi radnik 0 : 2 Kotešica
12.06.2016 17:30 Lukavac 5 : 0 OFK Povlen
12.06.2016 17:30 Zadrugar 0 : 3 Paune
12.06.2016 17:00 Šumarice 2008 2 : 2 Bukorovac
12.06.2016 17:00 Borac 6 : 2 Erdoglija
12.06.2016 17:00 Dobrača 3 : 1 Mladost Teferič
12.06.2016 17:30 Ram : Radnički
12.06.2016 17:30 Kumane 3 : 0 Pečanica
12.06.2016 17:30 Baštovan 2015 : Dunavac
12.06.2016 17:30 Sirakovo 3 : 0 Srednjevo
12.06.2016 17:30 Pek : Mladi Borac
12.06.2016 17:30 Bakionica 0 : 2 Sečica
12.06.2016 Duškovci 5 : 4 Trešnjica
12.06.2016 17:30 Ježevica 10 : 2 Pobeda
12.06.2016 17:30 Blagaja 0 : 2 Gorobilje
12.06.2016 15:00 Lazarica 10 : 4 Glumač
12.06.2016 17:30 Lauš 0 : 5 Avijatičar Vranjani
12.06.2016 15:00 Omladinac 4 : 2 Plavi Tok
12.06.2016 15:00 Borac 1 : 3 Dobrinjac
12.06.2016 11:00 Šipurske livade 3 : 0 Pocerina
12.06.2016 11:00 Galeb 3 : 5 Sava
12.06.2016 11:00 Miloš Pocerac 2013 3 : 0 Zablaće
12.06.2016 Moravac Orion 1 : 3 Rad
12.06.2016 11:00 Vršac 3 : 0 Sloga (P)
12.06.2016 11:00 Mladost 4 : 3 Šumadija 1903
12.06.2016 11:00 Rad 0 : 2 Novi Pazar
12.06.2016 10:00 Proleter 2006 3 : 0 Radnički (K)
12.06.2016 12:00 Radnički Šabački 3 : 2 Šampion
12.06.2016 10:00 Obilić 6 : 1 Tornjoš
12.06.2016 Borac 0 : 3 Zuce
12.06.2016 Dorćol 3 : 5 Apolon 2010
12.06.2016 10:00 Radnički 0 : 3 Donjošorac
12.06.2016 13:00 011 0 : 1 OFK Beograd
12.06.2016 09:00 Borac O. 0 : 3 Vranić
12.06.2016 10:00 Jedinstvo (Š) 3 : 0 OFK Atletiko
12.06.2016 10:00 POFK Savacium 9 : 0 Mačva (Š)
12.06.2016 13:00 OFK Beograd 5 : 2 Čukarički
12.06.2016 18:00 TSC 3 : 0 Spartak '04

Košarka

Utakmica za 3. mesto
12.06.2016 20:00 Mega Leks 81 : 73 FMP 3:2

Američki fudbal

12.06.2016 11:00 Angel Warriors 14 : 13 Black Hornets
12.06.2016 17:00 Mammoths 14 : 10 Pastuvi
12.06.2016 16:00 Lavovi 32 : 13 Pirates
12.06.2016 16:00 Vidre 13 : 14 Sharks