13.04
15:30
Seljak
MaÄva
1
3
|
13.04.2014 15:30 | Seljak | 1 : 3 | MaÄva | |||||
13.04
15:30
JoŔanica ND 2011
Polet
0
1
|
13.04.2014 15:30 | JoŔanica ND 2011 | 0 : 1 | Polet | |||||
13.04
15:30
Å umadija
GFK Jasenica 1911
2
0
|
13.04.2014 15:30 | Å umadija | 2 : 0 | GFK Jasenica 1911 | |||||
13.04
15:30
Loznica
Mladi radnik
2
0
|
13.04.2014 15:30 | Loznica | 2 : 0 | Mladi radnik | |||||
13.04
15:30
Sloboda
Pobeda
1
1
|
13.04.2014 15:30 | Sloboda | 1 : 1 | Pobeda | |||||
13.04
11:00
Å apine
ŽelezniÄar
1
0
|
13.04.2014 11:00 | Å apine | 1 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
13.04
15:30
Bane
Partizan
2
0
|
13.04.2014 15:30 | Bane | 2 : 0 | Partizan |
13.04
16:00
RadniÄki (P)
Moravac Orion
0
0
|
13.04.2014 16:00 | RadniÄki (P) | 0 : 0 | Moravac Orion | |||||
13.04
16:00
Hajduk Veljko
RadniÄki (S)
3
1
|
13.04.2014 16:00 | Hajduk Veljko | 3 : 1 | RadniÄki (S) | |||||
13.04
16:00
Trstenik PPT
Car Konstantin
0
1
|
13.04.2014 16:00 | Trstenik PPT | 0 : 1 | Car Konstantin | |||||
13.04
16:00
DuboÄica 1923
Äerdap
1
0
|
13.04.2014 16:00 | DuboÄica 1923 | 1 : 0 | Äerdap | |||||
13.04
16:00
ŽitoraÄa
Sloga (D)
0
0
|
13.04.2014 16:00 | ŽitoraÄa | 0 : 0 | Sloga (D) | |||||
13.04
16:00
Tabane TrgovaÄki
SinÄeliÄ
1
1
|
13.04.2014 16:00 | Tabane TrgovaÄki | 1 : 1 | SinÄeliÄ |
13.04
16:00
RadniÄki (NP)
Sloga
1
0
|
13.04.2014 16:00 | RadniÄki (NP) | 1 : 0 | Sloga | |||||
13.04
16:00
RadniÄki (Å )
Banat
1
0
|
13.04.2014 16:00 | RadniÄki (Å ) | 1 : 0 | Banat | |||||
13.04
16:00
BaÄka 1901
Jedinstvo (NB)
2
0
|
13.04.2014 16:00 | BaÄka 1901 | 2 : 0 | Jedinstvo (NB) | |||||
13.04
16:00
RadniÄki (SM)
Senta
0
0
|
13.04.2014 16:00 | RadniÄki (SM) | 0 : 0 | Senta |
13.04
17:00
Železnik Lasta
OFK Mladenovac
0
0
|
13.04.2014 17:00 | Železnik Lasta | 0 : 0 | OFK Mladenovac | |||||
13.04
17:00
Sopot
DorÄol
1
1
|
13.04.2014 17:00 | Sopot | 1 : 1 | DorÄol | |||||
13.04
11:00
Žarkovo
Kolubara
1
2
|
13.04.2014 11:00 | Žarkovo | 1 : 2 | Kolubara | |||||
13.04
11:00
Lokomotiva
Å umadija
4
1
|
13.04.2014 11:00 | Lokomotiva | 4 : 1 | Å umadija | |||||
13.04
11:00
Hajduk
BASK
1
1
|
13.04.2014 11:00 | Hajduk | 1 : 1 | BASK | |||||
13.04
17:00
Turbina
Srem
1
1
|
13.04.2014 17:00 | Turbina | 1 : 1 | Srem |
13.04
15:30
Arsenal
Rudar
1
2
|
13.04.2014 15:30 | Arsenal | 1 : 2 | Rudar | |||||
13.04
15:30
DragaÄevo
Tutin
1
0
|
13.04.2014 15:30 | DragaÄevo | 1 : 0 | Tutin | |||||
13.04
11:00
Å umadija 1903
Orlovac
5
2
|
13.04.2014 11:00 | Å umadija 1903 | 5 : 2 | Orlovac | |||||
13.04
15:30
Vodojaža
Sloboda
1
1
|
13.04.2014 15:30 | Vodojaža | 1 : 1 | Sloboda | |||||
13.04
15:30
Slavija
KaraÄorÄe
2
1
|
13.04.2014 15:30 | Slavija | 2 : 1 | KaraÄorÄe |
13.04
15:30
ObiliÄ
VGSK
0
0
|
13.04.2014 15:30 | ObiliÄ | 0 : 0 | VGSK | |||||
13.04
15:30
Homoljac
Morava
2
1
|
13.04.2014 15:30 | Homoljac | 2 : 1 | Morava | |||||
13.04
15:30
Napredak
Å umadinac 1913
3
0
|
13.04.2014 15:30 | Napredak | 3 : 0 | Å umadinac 1913 | |||||
13.04
15:30
Å umadinac (B)
ŽelezniÄar
1
2
|
13.04.2014 15:30 | Å umadinac (B) | 1 : 2 | ŽelezniÄar |
13.04
15:30
RadniÄki Stobeks
RadniÄki (V)
2
1
|
13.04.2014 15:30 | RadniÄki Stobeks | 2 : 1 | RadniÄki (V) | |||||
13.04
15:30
Sloga (S)
Zlatar
1
4
|
13.04.2014 15:30 | Sloga (S) | 1 : 4 | Zlatar |
13.04
16:00
Zaplanjac
Svrljig
1
3
|
13.04.2014 16:00 | Zaplanjac | 1 : 3 | Svrljig | |||||
13.04
16:00
Dinamo
Sloga
3
2
|
13.04.2014 16:00 | Dinamo | 3 : 2 | Sloga | |||||
13.04
16:00
Radan
Pukovac
0
0
|
13.04.2014 16:00 | Radan | 0 : 0 | Pukovac | |||||
13.04
16:00
BSK Bujanovac
Rudar Alpos
3
1
|
13.04.2014 16:00 | BSK Bujanovac | 3 : 1 | Rudar Alpos | |||||
13.04
16:00
Bukovik
Balkanski
2
0
|
13.04.2014 16:00 | Bukovik | 2 : 0 | Balkanski | |||||
13.04
16:00
BuduÄnost
Lužnica
0
4
|
13.04.2014 16:00 | BuduÄnost | 0 : 4 | Lužnica | |||||
13.04
16:00
Vlasina
Pusta Reka
1
0
|
13.04.2014 16:00 | Vlasina | 1 : 0 | Pusta Reka |
13.04
16:00
OFK Bor
Juhor
2
1
|
13.04.2014 16:00 | OFK Bor | 2 : 1 | Juhor | |||||
13.04
16:00
Majdanpek
Dragocvet
1
1
|
13.04.2014 16:00 | Majdanpek | 1 : 1 | Dragocvet | |||||
13.04
16:00
Župa
Lugomir
2
2
|
13.04.2014 16:00 | Župa | 2 : 2 | Lugomir | |||||
13.04
16:00
Rembas
Rudar
2
0
|
13.04.2014 16:00 | Rembas | 2 : 0 | Rudar |
13.04
16:00
Borac (Sakule)
Crvena Zvezda (RS)
2
0
|
13.04.2014 16:00 | Borac (Sakule) | 2 : 0 | Crvena Zvezda (RS) |
13.04
10:00
Index
Srbobran
1
1
|
13.04.2014 10:00 | Index | 1 : 1 | Srbobran | |||||
13.04
16:00
Hajduk
Polet
2
1
|
13.04.2014 16:00 | Hajduk | 2 : 1 | Polet |
13.04
17:00
Crvena zvezda (MML)
RadniÄki (NB)
2
0
|
13.04.2014 17:00 | Crvena zvezda (MML) | 2 : 0 | RadniÄki (NB) | |||||
13.04
17:00
Resnik
BaÄevac
1
2
|
13.04.2014 17:00 | Resnik | 1 : 2 | BaÄevac | |||||
13.04
17:00
VrÄin
GrafiÄar
1
0
|
13.04.2014 17:00 | VrÄin | 1 : 0 | GrafiÄar | |||||
13.04
17:00
SremÄica
ŽelezniÄar
1
0
|
13.04.2014 17:00 | SremÄica | 1 : 0 | ŽelezniÄar |
13.04
16:30
BuduÄnost
BraÄa VukoviÄ
0
0
|
13.04.2014 16:30 | BuduÄnost | 0 : 0 | BraÄa VukoviÄ | |||||
13.04
16:30
Lazac
Morava
2
0
|
13.04.2014 16:30 | Lazac | 2 : 0 | Morava | |||||
13.04
16:30
Pazar Juniors 2011
Ribnica
3
1
|
13.04.2014 16:30 | Pazar Juniors 2011 | 3 : 1 | Ribnica | |||||
13.04
16:30
Ibar
Polet
4
0
|
13.04.2014 16:30 | Ibar | 4 : 0 | Polet | |||||
13.04
16:30
RadniÄki
Radnik
1
1
|
13.04.2014 16:30 | RadniÄki | 1 : 1 | Radnik | |||||
13.04
16:30
Granit
Kraljevo Hajduk
0
0
|
13.04.2014 16:30 | Granit | 0 : 0 | Kraljevo Hajduk |
13.04
16:00
Slatina
Napredak
3
1
|
13.04.2014 16:00 | Slatina | 3 : 1 | Napredak | |||||
13.04
16:00
Omladinac
Morava
3
1
|
13.04.2014 16:00 | Omladinac | 3 : 1 | Morava | |||||
13.04
16:00
OvÄar
Miokovci
0
0
|
13.04.2014 16:00 | OvÄar | 0 : 0 | Miokovci | |||||
13.04
16:00
Rudar
Backovac Junajted
3
1
|
13.04.2014 16:00 | Rudar | 3 : 1 | Backovac Junajted | |||||
13.04
16:00
Donja Vrbava
Jedinstvo (GG)
3
2
|
13.04.2014 16:00 | Donja Vrbava | 3 : 2 | Jedinstvo (GG) | |||||
13.04
16:00
Jedinstvo (K)
Prijevor
3
1
|
13.04.2014 16:00 | Jedinstvo (K) | 3 : 1 | Prijevor | |||||
13.04
16:00
Spartak
GoruŔica
7
0
|
13.04.2014 16:00 | Spartak | 7 : 0 | GoruŔica | |||||
13.04
16:00
Mladost (A)
Mladost (P)
1
0
|
13.04.2014 16:00 | Mladost (A) | 1 : 0 | Mladost (P) |
13.04
16:00
Å umadinac
Jadran
1
3
|
13.04.2014 16:00 | Å umadinac | 1 : 3 | Jadran | |||||
13.04
16:00
BuduÄnost
Jedinstvo
1
1
|
13.04.2014 16:00 | BuduÄnost | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
13.04
16:00
Seljak
Kolonija
1
2
|
13.04.2014 16:00 | Seljak | 1 : 2 | Kolonija | |||||
13.04
16:00
OFK Bagremar
MarÅ”iÄ
3
2
|
13.04.2014 16:00 | OFK Bagremar | 3 : 2 | MarÅ”iÄ | |||||
13.04
16:00
Äava
Srbija
2
0
|
13.04.2014 16:00 | Äava | 2 : 0 | Srbija | |||||
13.04
16:00
Sloga D
Vinogradi DB
0
2
|
13.04.2014 16:00 | Sloga D | 0 : 2 | Vinogradi DB |
13.04
15:30
VinÄa
Beli orlovi
2
2
|
13.04.2014 15:30 | VinÄa | 2 : 2 | Beli orlovi | |||||
13.04
15:30
Lepenica
AranÄelovac
3
0
|
13.04.2014 15:30 | Lepenica | 3 : 0 | AranÄelovac | |||||
13.04
15:30
Å atornja
Partizan
6
2
|
13.04.2014 15:30 | Å atornja | 6 : 2 | Partizan | |||||
13.04
15:30
Lokomotiva
Borac
2
3
|
13.04.2014 15:30 | Lokomotiva | 2 : 3 | Borac | |||||
13.04
15:30
Å umadinac
Prvi srpski ustanak
1
0
|
13.04.2014 15:30 | Å umadinac | 1 : 0 | Prvi srpski ustanak | |||||
13.04
15:30
Junkovac
Marjan
4
0
|
13.04.2014 15:30 | Junkovac | 4 : 0 | Marjan | |||||
13.04
15:30
Vitlina-Bokanja
Banja
1
1
|
13.04.2014 15:30 | Vitlina-Bokanja | 1 : 1 | Banja |
13.04
15:30
Bresje Superior
GlavaÅ”
6
5
|
13.04.2014 15:30 | Bresje Superior | 6 : 5 | GlavaÅ” | |||||
13.04
15:30
Sloboda
Polet
6
1
|
13.04.2014 15:30 | Sloboda | 6 : 1 | Polet | |||||
13.04
15:30
BaÄinac
BuduÄnost (MK)
3
1
|
13.04.2014 15:30 | BaÄinac | 3 : 1 | BuduÄnost (MK) | |||||
13.04
15:30
Osipaonica
Proleter
4
2
|
13.04.2014 15:30 | Osipaonica | 4 : 2 | Proleter | |||||
13.04
11:00
ŽelezniÄar (S)
SASK
1
0
|
13.04.2014 11:00 | ŽelezniÄar (S) | 1 : 0 | SASK | |||||
13.04
15:30
Mladi borac
Pobeda
2
2
|
13.04.2014 15:30 | Mladi borac | 2 : 2 | Pobeda | |||||
13.04
15:30
Å umadija
ŽelezniÄar (K)
2
1
|
13.04.2014 15:30 | Å umadija | 2 : 1 | ŽelezniÄar (K) | |||||
13.04
15:30
Borac
BuduÄnost (R)
3
1
|
13.04.2014 15:30 | Borac | 3 : 1 | BuduÄnost (R) |
13.04
15:30
Mlava
Rudar
1
0
|
13.04.2014 15:30 | Mlava | 1 : 0 | Rudar | |||||
13.04
15:30
RSK
Mladost
4
0
|
13.04.2014 15:30 | RSK | 4 : 0 | Mladost | |||||
13.04
15:30
Polet
Makce
2
1
|
13.04.2014 15:30 | Polet | 2 : 1 | Makce | |||||
13.04
15:30
Sloga
Basarac
2
2
|
13.04.2014 15:30 | Sloga | 2 : 2 | Basarac | |||||
13.04
15:30
Integral
Äerdap
1
0
|
13.04.2014 15:30 | Integral | 1 : 0 | Äerdap | |||||
13.04
15:30
Napredak 1936
Omladinac
5
1
|
13.04.2014 15:30 | Napredak 1936 | 5 : 1 | Omladinac | |||||
13.04
15:30
TrgovaÄki
Beli Orao
4
2
|
13.04.2014 15:30 | TrgovaÄki | 4 : 2 | Beli Orao | |||||
13.04
15:30
Vihor
Petar Dobrnjac
2
4
|
13.04.2014 15:30 | Vihor | 2 : 4 | Petar Dobrnjac |
13.04
16:30
Jedinstvo (MZ)
Lipolist
2
1
|
13.04.2014 16:30 | Jedinstvo (MZ) | 2 : 1 | Lipolist | |||||
13.04
16:30
Hajduk Stanko
Mladi Borac
2
1
|
13.04.2014 16:30 | Hajduk Stanko | 2 : 1 | Mladi Borac | |||||
13.04
16:30
Drina
Jadar
1
1
|
13.04.2014 16:30 | Drina | 1 : 1 | Jadar | |||||
13.04
16:30
Mladost (P)
Podrinje
3
1
|
13.04.2014 16:30 | Mladost (P) | 3 : 1 | Podrinje |
13.04
16:00
Mladost (D)
ZSK
1
0
|
13.04.2014 16:00 | Mladost (D) | 1 : 0 | ZSK |
13.04
15:30
Jedinstvo (K)
Polet
2
2
|
13.04.2014 15:30 | Jedinstvo (K) | 2 : 2 | Polet | |||||
13.04
15:30
Omladinac
ViŔesava
1
0
|
13.04.2014 15:30 | Omladinac | 1 : 0 | ViŔesava | |||||
13.04
15:30
GP Zlatibor
Zlatibor
0
2
|
13.04.2014 15:30 | GP Zlatibor | 0 : 2 | Zlatibor | |||||
13.04
15:30
ŽelezniÄar
Äajetina
6
2
|
13.04.2014 15:30 | ŽelezniÄar | 6 : 2 | Äajetina | |||||
13.04
15:30
SeÄica
BuduÄnost
0
4
|
13.04.2014 15:30 | SeÄica | 0 : 4 | BuduÄnost | |||||
13.04
15:30
Ariljska rampa
PeruÄac
1
3
|
13.04.2014 15:30 | Ariljska rampa | 1 : 3 | PeruÄac |
13.04
16:00
Zemljoradnik
Palilula
4
0
|
13.04.2014 16:00 | Zemljoradnik | 4 : 0 | Palilula | |||||
13.04
16:00
Borac (T)
Rad
2
0
|
13.04.2014 16:00 | Borac (T) | 2 : 0 | Rad | |||||
13.04
16:00
RasovaÄa
MekiÅ”
6
1
|
13.04.2014 16:00 | RasovaÄa | 6 : 1 | MekiÅ” | |||||
13.04
16:00
Moravica
Orljane
2
1
|
13.04.2014 16:00 | Moravica | 2 : 1 | Orljane | |||||
13.04
16:00
MaloŔiŔte
Mladi Radnik
3
1
|
13.04.2014 16:00 | MaloŔiŔte | 3 : 1 | Mladi Radnik |
13.04
16:00
BuduÄnost
Omladinac
3
2
|
13.04.2014 16:00 | BuduÄnost | 3 : 2 | Omladinac | |||||
13.04
16:00
Mladost (L)
VrtiŔte
1
0
|
13.04.2014 16:00 | Mladost (L) | 1 : 0 | VrtiŔte | |||||
13.04
16:00
Jedinstvo
Rudar
1
0
|
13.04.2014 16:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Rudar | |||||
13.04
16:00
Proleter (DV)
Proleter (M)
2
3
|
13.04.2014 16:00 | Proleter (DV) | 2 : 3 | Proleter (M) | |||||
13.04
16:00
Mladost (M)
Morava
10
0
|
13.04.2014 16:00 | Mladost (M) | 10 : 0 | Morava | |||||
13.04
16:00
Moravac 1948
Aluminjum
5
0
|
13.04.2014 16:00 | Moravac 1948 | 5 : 0 | Aluminjum | |||||
13.04
16:00
Sloboda
OFK NiÅ”
3
1
|
13.04.2014 16:00 | Sloboda | 3 : 1 | OFK NiÅ” |
13.04
16:00
Plantaža
Å umadija
1
3
|
13.04.2014 16:00 | Plantaža | 1 : 3 | Šumadija | |||||
13.04
16:00
Mladi Borac
Jedinstvo (B)
1
5
|
13.04.2014 16:00 | Mladi Borac | 1 : 5 | Jedinstvo (B) | |||||
13.04
16:00
ZloÄudovo
Lemind Livnica
1
1
|
13.04.2014 16:00 | ZloÄudovo | 1 : 1 | Lemind Livnica | |||||
13.04
16:00
Umac
Jablanica
1
3
|
13.04.2014 16:00 | Umac | 1 : 3 | Jablanica | |||||
13.04
16:00
Gradac
Progres
4
1
|
13.04.2014 16:00 | Gradac | 4 : 1 | Progres | |||||
13.04
16:00
VuÄje
Jedinstvo (GS)
2
2
|
13.04.2014 16:00 | VuÄje | 2 : 2 | Jedinstvo (GS) | |||||
13.04
16:00
BobiŔte
Jedinstvo (G)
5
1
|
13.04.2014 16:00 | BobiŔte | 5 : 1 | Jedinstvo (G) | |||||
13.04
16:00
Äekmin
Sloga
1
0
|
13.04.2014 16:00 | Äekmin | 1 : 0 | Sloga |
13.04
16:00
DobriÄ
Partizanski put
0
0
|
13.04.2014 16:00 | DobriÄ | 0 : 0 | Partizanski put | |||||
13.04
16:00
N.S. Tatko
Trbunje
2
3
|
13.04.2014 16:00 | N.S. Tatko | 2 : 3 | Trbunje | |||||
13.04
16:00
Svetlost
Kosovac
4
0
|
13.04.2014 16:00 | Svetlost | 4 : 0 | Kosovac | |||||
13.04
16:00
Kosanica
Jug Bogdan
7
0
|
13.04.2014 16:00 | Kosanica | 7 : 0 | Jug Bogdan | |||||
13.04
16:00
DunÄerski
Omladinac
3
0
|
13.04.2014 16:00 | DunÄerski | 3 : 0 | Omladinac | |||||
13.04
16:00
Borac
Pobeda
2
1
|
13.04.2014 16:00 | Borac | 2 : 1 | Pobeda |
13.04
16:00
Jedinstvo ( B.P)
Spartak
8
0
|
13.04.2014 16:00 | Jedinstvo ( B.P) | 8 : 0 | Spartak | |||||
13.04
16:00
ŽeljuŔa
Gnjilan
0
4
|
13.04.2014 16:00 | ŽeljuŔa | 0 : 4 | Gnjilan | |||||
13.04
16:00
Napredak
Sloga
1
0
|
13.04.2014 16:00 | Napredak | 1 : 0 | Sloga | |||||
13.04
11:00
Jedinstvo ( P )
Padež
6
1
|
13.04.2014 11:00 | Jedinstvo ( P ) | 6 : 1 | Padež |
13.04
16:00
Mladost (B)
TreŔnjevka
7
1
|
13.04.2014 16:00 | Mladost (B) | 7 : 1 | TreŔnjevka | |||||
13.04
16:00
Besa 2005
OFK Pavlovac
5
5
|
13.04.2014 16:00 | Besa 2005 | 5 : 5 | OFK Pavlovac | |||||
13.04
16:00
Mladost (S)
Vihor
1
2
|
13.04.2014 16:00 | Mladost (S) | 1 : 2 | Vihor | |||||
13.04
16:00
Vranjska Banja
BiljaÄi
1
2
|
13.04.2014 16:00 | Vranjska Banja | 1 : 2 | BiljaÄi |
13.04
16:00
Polet
Brezovica
2
2
|
13.04.2014 16:00 | Polet | 2 : 2 | Brezovica | |||||
13.04
16:00
Sitnica
GraÄanica
0
2
|
13.04.2014 16:00 | Sitnica | 0 : 2 | GraÄanica | |||||
13.04
16:00
Gracko
RadniÄki
2
0
|
13.04.2014 16:00 | Gracko | 2 : 0 | RadniÄki | |||||
13.04
16:00
Äaglavica
Ugljare
1
5
|
13.04.2014 16:00 | Äaglavica | 1 : 5 | Ugljare |
13.04
16:30
Mladost (D)
Napredak (D)
4
1
|
13.04.2014 16:30 | Mladost (D) | 4 : 1 | Napredak (D) | |||||
13.04
16:30
Jedinstvo
OFK Tekstilac
1
0
|
13.04.2014 16:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | OFK Tekstilac | |||||
13.04
16:30
Sloga
Mladost (J)
6
0
|
13.04.2014 16:30 | Sloga | 6 : 0 | Mladost (J) | |||||
13.04
16:30
KuŔiljevo
Morava (R)
1
4
|
13.04.2014 16:30 | KuŔiljevo | 1 : 4 | Morava (R) | |||||
13.04
16:30
VinoraÄa
BSK
2
3
|
13.04.2014 16:30 | VinoraÄa | 2 : 3 | BSK | |||||
13.04
16:30
BuduÄnost
Morava 1918
2
2
|
13.04.2014 16:30 | BuduÄnost | 2 : 2 | Morava 1918 | |||||
13.04
16:30
OFK Bratstvo
Mladost (K)
3
2
|
13.04.2014 16:30 | OFK Bratstvo | 3 : 2 | Mladost (K) | |||||
13.04
16:30
LevaÄ
Bratstvo
1
0
|
13.04.2014 16:30 | LevaÄ | 1 : 0 | Bratstvo |
13.04
16:00
Naupare
TemniÄ 1924
3
3
|
13.04.2014 16:00 | Naupare | 3 : 3 | TemniÄ 1924 | |||||
13.04
16:00
Vinogradar
Trudbenik
5
0
|
13.04.2014 16:00 | Vinogradar | 5 : 0 | Trudbenik | |||||
13.04
16:00
Jedinstvo 1936
Mladost
2
1
|
13.04.2014 16:00 | Jedinstvo 1936 | 2 : 1 | Mladost | |||||
13.04
16:00
Pepeljevac
Äitluk
0
1
|
13.04.2014 16:00 | Pepeljevac | 0 : 1 | Äitluk | |||||
13.04
16:00
MaÄkovac
Jasika
5
4
|
13.04.2014 16:00 | MaÄkovac | 5 : 4 | Jasika | |||||
13.04
16:00
Jastrebac
Å anac
3
0
|
13.04.2014 16:00 | Jastrebac | 3 : 0 | Å anac | |||||
13.04
16:00
Sloga DaŔnica
FUD
2
0
|
13.04.2014 16:00 | Sloga DaŔnica | 2 : 0 | FUD | |||||
13.04
16:00
Gradina
Sloga ÄiÄevac
1
1
|
13.04.2014 16:00 | Gradina | 1 : 1 | Sloga ÄiÄevac |
13.04
16:00
Sloga
Brodoremont
1
1
|
13.04.2014 16:00 | Sloga | 1 : 1 | Brodoremont | |||||
13.04
16:00
Nemetali
Krivelj
3
1
|
13.04.2014 16:00 | Nemetali | 3 : 1 | Krivelj | |||||
13.04
16:00
RadniÄki
Branik
3
0
|
13.04.2014 16:00 | RadniÄki | 3 : 0 | Branik | |||||
13.04
16:00
Blizna
PoreÄ
3
0
|
13.04.2014 16:00 | Blizna | 3 : 0 | PoreÄ |
13.04
16:00
Rudar (VÄ)
Mladost
2
2
|
13.04.2014 16:00 | Rudar (VÄ) | 2 : 2 | Mladost | |||||
13.04
16:00
TrebiÄ
OFK Knjaz
3
1
|
13.04.2014 16:00 | TrebiÄ | 3 : 1 | OFK Knjaz | |||||
13.04
16:00
Borac
Polet
4
0
|
13.04.2014 16:00 | Borac | 4 : 0 | Polet | |||||
13.04
16:00
Sloga
Å SK
4
4
|
13.04.2014 16:00 | Sloga | 4 : 4 | Å SK | |||||
13.04
16:00
OFK 019 ZajeÄar
BuÄje
0
1
|
13.04.2014 16:00 | OFK 019 ZajeÄar | 0 : 1 | BuÄje |
13.04
16:00
Partizan (G)
Vulturul
5
2
|
13.04.2014 16:00 | Partizan (G) | 5 : 2 | Vulturul | |||||
13.04
16:00
Sloga (BNS)
ŽelezniÄar
2
3
|
13.04.2014 16:00 | Sloga (BNS) | 2 : 3 | ŽelezniÄar | |||||
13.04
16:00
Crvena zvezda
Jugoslavija
3
0
|
13.04.2014 16:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Jugoslavija | |||||
13.04
16:00
Polet
BuduÄnost (A)
4
0
|
13.04.2014 16:00 | Polet | 4 : 0 | BuduÄnost (A) | |||||
13.04
16:00
Slavija
RadniÄki (B)
1
2
|
13.04.2014 16:00 | Slavija | 1 : 2 | RadniÄki (B) | |||||
13.04
16:00
Tempo
Kolonija
0
0
|
13.04.2014 16:00 | Tempo | 0 : 0 | Kolonija | |||||
13.04
16:00
Mladost (O)
Sloga (P)
1
0
|
13.04.2014 16:00 | Mladost (O) | 1 : 0 | Sloga (P) |
13.04
16:30
Olimpija (TS)
Jadran
1
1
|
13.04.2014 16:30 | Olimpija (TS) | 1 : 1 | Jadran | |||||
13.04
10:00
Subotica
BaÄka
1
1
|
13.04.2014 10:00 | Subotica | 1 : 1 | BaÄka | |||||
13.04
16:30
Preporod
BajŔa
4
0
|
13.04.2014 16:30 | Preporod | 4 : 0 | BajŔa | |||||
13.04
16:30
Vinogradar
Äoka
2
1
|
13.04.2014 16:30 | Vinogradar | 2 : 1 | Äoka |
13.04
16:00
Jedinstvo
Potisje
0
1
|
13.04.2014 16:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Potisje | |||||
13.04
16:00
Vojvodina (B)
Begej
2
1
|
13.04.2014 16:00 | Vojvodina (B) | 2 : 1 | Begej | |||||
13.04
16:00
Omladinac
Borac
1
1
|
13.04.2014 16:00 | Omladinac | 1 : 1 | Borac | |||||
13.04
16:00
Vojvodina (P)
Krajina
4
0
|
13.04.2014 16:00 | Vojvodina (P) | 4 : 0 | Krajina | |||||
13.04
16:00
Naftagas
Vojvodina (NM)
2
1
|
13.04.2014 16:00 | Naftagas | 2 : 1 | Vojvodina (NM) |
13.04
16:00
Hajduk
Kordun
1
1
|
13.04.2014 16:00 | Hajduk | 1 : 1 | Kordun | |||||
13.04
16:00
Kula
StaniÅ”iÄ
2
0
|
13.04.2014 16:00 | Kula | 2 : 0 | StaniÅ”iÄ | |||||
13.04
16:00
Zadrugar
BSK
2
0
|
13.04.2014 16:00 | Zadrugar | 2 : 0 | BSK | |||||
13.04
16:00
Omladinac (B)
OFK Odžaci
0
1
|
13.04.2014 16:00 | Omladinac (B) | 0 : 1 | OFK Odžaci |
13.04
16:00
Hrtkovci
Partizan
0
2
|
13.04.2014 16:00 | Hrtkovci | 0 : 2 | Partizan | |||||
13.04
16:00
Sremac
Hajduk 1932
4
0
|
13.04.2014 16:00 | Sremac | 4 : 0 | Hajduk 1932 | |||||
13.04
16:00
LSK LaÄarak
Kupinovo
0
0
|
13.04.2014 16:00 | LSK LaÄarak | 0 : 0 | Kupinovo | |||||
13.04
16:00
BuduÄnost
Donji Petrovci
3
0
|
13.04.2014 16:00 | BuduÄnost | 3 : 0 | Donji Petrovci | |||||
13.04
16:00
Jadran
Ljukovo
0
1
|
13.04.2014 16:00 | Jadran | 0 : 1 | Ljukovo | |||||
13.04
16:00
RadniÄki
Hajduk (V)
4
1
|
13.04.2014 16:00 | RadniÄki | 4 : 1 | Hajduk (V) |
13.04
15:30
BuduÄnost (G)
TSK
2
2
|
13.04.2014 15:30 | BuduÄnost (G) | 2 : 2 | TSK | |||||
13.04
15:30
Vojvodina (BG)
Veternik
3
3
|
13.04.2014 15:30 | Vojvodina (BG) | 3 : 3 | Veternik | |||||
13.04
17:00
Borac
Vojvodina (T)
2
1
|
13.04.2014 17:00 | Borac | 2 : 1 | Vojvodina (T) | |||||
13.04
15:30
Mladost (T)
Kabel
0
1
|
13.04.2014 15:30 | Mladost (T) | 0 : 1 | Kabel | |||||
13.04
15:30
BuduÄnost (M)
Mladost (BP)
3
0
|
13.04.2014 15:30 | BuduÄnost (M) | 3 : 0 | Mladost (BP) | |||||
13.04
15:30
Petrovaradin
Sutjeska
0
1
|
13.04.2014 15:30 | Petrovaradin | 0 : 1 | Sutjeska |
13.04
17:00
Banja
Brodarac
1
1
|
13.04.2014 17:00 | Banja | 1 : 1 | Brodarac | |||||
13.04
17:00
ObiliÄ
Komgrap
2
2
|
13.04.2014 17:00 | ObiliÄ | 2 : 2 | Komgrap | |||||
13.04
17:00
Jedinstvo
13. maj
3
0
|
13.04.2014 17:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | 13. maj |
13.04
17:00
VraniÄ
Mladost (B)
4
0
|
13.04.2014 17:00 | VraniÄ | 4 : 0 | Mladost (B) | |||||
13.04
11:00
Prva Iskra
Stepojevac VAGA
1
1
|
13.04.2014 11:00 | Prva Iskra | 1 : 1 | Stepojevac VAGA | |||||
13.04
17:00
Veliki Borak
Strelac
2
0
|
13.04.2014 17:00 | Veliki Borak | 2 : 0 | Strelac | |||||
13.04
10:00
Borac
Napredak
2
2
|
13.04.2014 10:00 | Borac | 2 : 2 | Napredak |
13.04
17:00
Velika Krsna
OFK LeŔtane
3
0
|
13.04.2014 17:00 | Velika Krsna | 3 : 0 | OFK LeŔtane | |||||
13.04
10:00
Torlak
Pudarci
0
2
|
13.04.2014 10:00 | Torlak | 0 : 2 | Pudarci | |||||
13.04
17:00
Dunavac
VinÄa
1
0
|
13.04.2014 17:00 | Dunavac | 1 : 0 | VinÄa | |||||
13.04
17:00
Podunavac
BoleÄ
1
2
|
13.04.2014 17:00 | Podunavac | 1 : 2 | BoleÄ | |||||
13.04
10:00
Selo Mladenovac
VlaŔka
1
3
|
13.04.2014 10:00 | Selo Mladenovac | 1 : 3 | VlaŔka | |||||
13.04
17:00
Napredak
Kosmaj
0
2
|
13.04.2014 17:00 | Napredak | 0 : 2 | Kosmaj |
13.04
16:30
Vrnjci
Zvezda
1
1
|
13.04.2014 16:30 | Vrnjci | 1 : 1 | Zvezda | |||||
13.04
16:30
Gruža
Magnohrom
2
3
|
13.04.2014 16:30 | Gruža | 2 : 3 | Magnohrom | |||||
13.04
16:30
Morava (S)
Stubal
1
0
|
13.04.2014 16:30 | Morava (S) | 1 : 0 | Stubal | |||||
13.04
16:30
Partizan
Jedinstvo
1
0
|
13.04.2014 16:30 | Partizan | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
13.04
16:30
Å umadija
OFK Ras
0
2
|
13.04.2014 16:30 | Å umadija | 0 : 2 | OFK Ras | |||||
13.04
16:30
Napredak
Proleter
0
1
|
13.04.2014 16:30 | Napredak | 0 : 1 | Proleter | |||||
13.04
16:30
Äibukovac
Tavnik
0
3
|
13.04.2014 16:30 | Äibukovac | 0 : 3 | Tavnik |
13.04
16:00
VelereÄ 94
Lunjevica
0
2
|
13.04.2014 16:00 | VelereÄ 94 | 0 : 2 | Lunjevica | |||||
13.04
16:00
Ozrem PMH
Omladinac
1
1
|
13.04.2014 16:00 | Ozrem PMH | 1 : 1 | Omladinac | |||||
13.04
16:00
Takovski Ustanak
Majdan
0
4
|
13.04.2014 16:00 | Takovski Ustanak | 0 : 4 | Majdan | |||||
13.04
16:00
Ozremica
Brezak
0
0
|
13.04.2014 16:00 | Ozremica | 0 : 0 | Brezak | |||||
13.04
16:00
Jablanica
Å umadija
8
1
|
13.04.2014 16:00 | Jablanica | 8 : 1 | Å umadija |
13.04
16:00
PremeÄa
Planinac
1
1
|
13.04.2014 16:00 | PremeÄa | 1 : 1 | Planinac | |||||
13.04
16:00
Vujan
BuduÄnost
2
1
|
13.04.2014 16:00 | Vujan | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
13.04
11:00
Polet (G)
ÄaÄak 94
2
3
|
13.04.2014 11:00 | Polet (G) | 2 : 3 | ÄaÄak 94 | |||||
13.04
16:00
Kej
Strelac
4
0
|
13.04.2014 16:00 | Kej | 4 : 0 | Strelac | |||||
13.04
11:00
Rakova
Lugovi
0
3
|
13.04.2014 11:00 | Rakova | 0 : 3 | Lugovi |
13.04
11:00
Prilike
Sloga
1
0
|
13.04.2014 11:00 | Prilike | 1 : 0 | Sloga | |||||
13.04
16:30
Vrelo
Dedinje Junajted
3
6
|
13.04.2014 16:30 | Vrelo | 3 : 6 | Dedinje Junajted | |||||
13.04
16:30
RadniÄki
Bratstvo
1
2
|
13.04.2014 16:30 | RadniÄki | 1 : 2 | Bratstvo | |||||
13.04
16:30
Jedinstvo (P)
Kotraža
2
3
|
13.04.2014 16:30 | Jedinstvo (P) | 2 : 3 | Kotraža | |||||
13.04
16:30
Gradina
Brezova
1
2
|
13.04.2014 16:30 | Gradina | 1 : 2 | Brezova |
13.04
16:00
Å umadija 1934
Kremenac
0
1
|
13.04.2014 16:00 | Å umadija 1934 | 0 : 1 | Kremenac | |||||
13.04
16:00
KoŔutnjak
OFK Žeželj
3
2
|
13.04.2014 16:00 | KoŔutnjak | 3 : 2 | OFK Žeželj | |||||
13.04
16:00
Sloga
Hajduk
1
1
|
13.04.2014 16:00 | Sloga | 1 : 1 | Hajduk | |||||
13.04
16:00
Azbest
21. oktobar
4
2
|
13.04.2014 16:00 | Azbest | 4 : 2 | 21. oktobar | |||||
13.04
16:00
Borac
Mladost
3
2
|
13.04.2014 16:00 | Borac | 3 : 2 | Mladost | |||||
13.04
16:00
Kutlovo
Botunje
1
0
|
13.04.2014 16:00 | Kutlovo | 1 : 0 | Botunje | |||||
13.04
16:00
Zastava
Mladost TeferiÄ
2
0
|
13.04.2014 16:00 | Zastava | 2 : 0 | Mladost TeferiÄ |
13.04
15:30
Radoje DomanoviÄ
BSK
0
3
|
13.04.2014 15:30 | Radoje DomanoviÄ | 0 : 3 | BSK | |||||
13.04
15:30
Trnava
Mladi rudar
0
1
|
13.04.2014 15:30 | Trnava | 0 : 1 | Mladi rudar | |||||
13.04
15:30
Mladost
Žabare
5
0
|
13.04.2014 15:30 | Mladost | 5 : 0 | Žabare | |||||
13.04
11:00
Kopljari
B 2000
1
0
|
13.04.2014 11:00 | Kopljari | 1 : 0 | B 2000 | |||||
13.04
15:30
Sloga
Plaskovac
0
3
|
13.04.2014 15:30 | Sloga | 0 : 3 | Plaskovac | |||||
13.04
15:30
Jasenica
MisaÄa
3
0
|
13.04.2014 15:30 | Jasenica | 3 : 0 | MisaÄa |
13.04
11:00
KaraÄorÄe
Sloga (Z)
4
0
|
13.04.2014 11:00 | KaraÄorÄe | 4 : 0 | Sloga (Z) | |||||
13.04
15:30
Mladost MG (S)
BSK
4
0
|
13.04.2014 15:30 | Mladost MG (S) | 4 : 0 | BSK | |||||
13.04
15:30
Grivac
Omladinac
1
1
|
13.04.2014 15:30 | Grivac | 1 : 1 | Omladinac | |||||
13.04
15:30
Mladost (B)
Pobeda (S)
0
2
|
13.04.2014 15:30 | Mladost (B) | 0 : 2 | Pobeda (S) | |||||
13.04
15:30
Kotlenik
Pobeda (Ä)
2
0
|
13.04.2014 15:30 | Kotlenik | 2 : 0 | Pobeda (Ä) |
13.04
Å umadinac
Petrijevac
1
0
|
13.04.2014 | Å umadinac | 1 : 0 | Petrijevac | |||||
13.04
Ravni Gaj
Drugovac
1
7
|
13.04.2014 | Ravni Gaj | 1 : 7 | Drugovac | |||||
13.04
Podunavac
7. Jul
3
3
|
13.04.2014 | Podunavac | 3 : 3 | 7. Jul | |||||
13.04
Lunjevac
Badljevica
0
3
|
13.04.2014 | Lunjevac | 0 : 3 | Badljevica |
13.04
15:30
Zadrugar
BuduÄnost
5
0
|
13.04.2014 15:30 | Zadrugar | 5 : 0 | BuduÄnost | |||||
13.04
15:30
KrilaÅ”
Polet
3
1
|
13.04.2014 15:30 | KrilaÅ” | 3 : 1 | Polet | |||||
13.04
15:30
Mladost
Napredak
5
1
|
13.04.2014 15:30 | Mladost | 5 : 1 | Napredak | |||||
13.04
15:30
Omladinac (S)
Borac
0
3
|
13.04.2014 15:30 | Omladinac (S) | 0 : 3 | Borac | |||||
13.04
15:30
Omladinac (B)
DragoÅ”
4
1
|
13.04.2014 15:30 | Omladinac (B) | 4 : 1 | DragoÅ” | |||||
13.04
15:30
Omladinac (M)
Rudar
0
0
|
13.04.2014 15:30 | Omladinac (M) | 0 : 0 | Rudar |
13.04
15:30
Napredak
Borac
0
0
|
13.04.2014 15:30 | Napredak | 0 : 0 | Borac | |||||
13.04
15:30
Jedinstvo (D)
Mladi Borac
3
3
|
13.04.2014 15:30 | Jedinstvo (D) | 3 : 3 | Mladi Borac | |||||
13.04
15:30
KurjaÄe
Polet
3
1
|
13.04.2014 15:30 | KurjaÄe | 3 : 1 | Polet | |||||
13.04
15:30
Dunavac
Sloga (D)
3
1
|
13.04.2014 15:30 | Dunavac | 3 : 1 | Sloga (D) |
13.04
16:30
CeriÄ
KaraÄorÄe
1
1
|
13.04.2014 16:30 | CeriÄ | 1 : 1 | KaraÄorÄe | |||||
13.04
16:30
PriÄinoviÄ
RadniÄki
1
0
|
13.04.2014 16:30 | PriÄinoviÄ | 1 : 0 | RadniÄki | |||||
13.04
16:30
DumaÄa
Dobrava
0
0
|
13.04.2014 16:30 | DumaÄa | 0 : 0 | Dobrava | |||||
13.04
16:30
Mladost PP
TreŔnjevka
3
2
|
13.04.2014 16:30 | Mladost PP | 3 : 2 | TreŔnjevka | |||||
13.04
16:30
Borac
Sloga Mat
2
0
|
13.04.2014 16:30 | Borac | 2 : 0 | Sloga Mat | |||||
13.04
16:30
Sloga Krnic
Mladost Zvezd
3
1
|
13.04.2014 16:30 | Sloga Krnic | 3 : 1 | Mladost Zvezd | |||||
13.04
16:30
Galeb
Mrovska
2
2
|
13.04.2014 16:30 | Galeb | 2 : 2 | Mrovska |
13.04
16:30
Jedinstvo
Sloga K
4
1
|
13.04.2014 16:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | Sloga K | |||||
13.04
16:30
Jadar 1961
TE GuÄevo
5
0
|
13.04.2014 16:30 | Jadar 1961 | 5 : 0 | TE GuÄevo | |||||
13.04
16:30
Borac LeŔnica
Milan OrliÄ
5
0
|
13.04.2014 16:30 | Borac LeÅ”nica | 5 : 0 | Milan OrliÄ | |||||
13.04
16:30
Stolice
Sloga LÅ
5
2
|
13.04.2014 16:30 | Stolice | 5 : 2 | Sloga LÅ | |||||
13.04
16:30
Borac K
Cerova
4
3
|
13.04.2014 16:30 | Borac K | 4 : 3 | Cerova | |||||
13.04
16:30
Cer
Velika Reka
3
0
|
13.04.2014 16:30 | Cer | 3 : 0 | Velika Reka | |||||
13.04
11:00
Studenac
Bratstvo
3
0
|
13.04.2014 11:00 | Studenac | 3 : 0 | Bratstvo | |||||
13.04
16:30
Hajduk
Mladost
4
0
|
13.04.2014 16:30 | Hajduk | 4 : 0 | Mladost |
13.04
16:30
Napredak BP
Drina
2
1
|
13.04.2014 16:30 | Napredak BP | 2 : 1 | Drina | |||||
13.04
16:30
Napredak RIB
Milicionar
1
3
|
13.04.2014 16:30 | Napredak RIB | 1 : 3 | Milicionar | |||||
13.04
16:30
BMR PetlovaÄa
Proleter
3
0
|
13.04.2014 16:30 | BMR PetlovaÄa | 3 : 0 | Proleter | |||||
13.04
16:30
Torpedo
Napredak MB
3
2
|
13.04.2014 16:30 | Torpedo | 3 : 2 | Napredak MB | |||||
13.04
16:30
Partizan
BuduÄnost ZM
3
0
|
13.04.2014 16:30 | Partizan | 3 : 0 | BuduÄnost ZM | |||||
13.04
16:30
BuduÄnost PD
Sloga
5
0
|
13.04.2014 16:30 | BuduÄnost PD | 5 : 0 | Sloga | |||||
13.04
16:30
Premijer
Sloboda
5
3
|
13.04.2014 16:30 | Premijer | 5 : 3 | Sloboda |
13.04
16:00
Borac
Iskra
2
4
|
13.04.2014 16:00 | Borac | 2 : 4 | Iskra | |||||
13.04
16:00
TeŔnjar
Polet
2
0
|
13.04.2014 16:00 | TeŔnjar | 2 : 0 | Polet | |||||
13.04
16:00
Kolubara 2
Ribnikar
2
2
|
13.04.2014 16:00 | Kolubara 2 | 2 : 2 | Ribnikar | |||||
13.04
16:00
Liplje
Junior Novo Naselje
1
5
|
13.04.2014 16:00 | Liplje | 1 : 5 | Junior Novo Naselje | |||||
13.04
16:00
Milenko PavloviÄ
Rajac
3
1
|
13.04.2014 16:00 | Milenko PavloviÄ | 3 : 1 | Rajac |
13.04
15:30
Sovljak
Ratkovac
3
0
|
13.04.2014 15:30 | Sovljak | 3 : 0 | Ratkovac | |||||
13.04
15:30
Stepanje
Polet (T)
0
6
|
13.04.2014 15:30 | Stepanje | 0 : 6 | Polet (T) | |||||
13.04
15:30
Tvrdojevac
Omladinac
2
0
|
13.04.2014 15:30 | Tvrdojevac | 2 : 0 | Omladinac | |||||
13.04
15:30
Gunjevac
Polet (DL)
4
0
|
13.04.2014 15:30 | Gunjevac | 4 : 0 | Polet (DL) |
13.04
16:00
Pobeda
AvijatiÄar
1
5
|
13.04.2014 16:00 | Pobeda | 1 : 5 | AvijatiÄar | |||||
13.04
16:00
GlumaÄ
Gorobilje
2
2
|
13.04.2014 16:00 | GlumaÄ | 2 : 2 | Gorobilje | |||||
13.04
16:00
Napredak
Savinac
2
3
|
13.04.2014 16:00 | Napredak | 2 : 3 | Savinac | |||||
13.04
16:00
Blagaja
Lazarica
2
2
|
13.04.2014 16:00 | Blagaja | 2 : 2 | Lazarica | |||||
13.04
16:00
Plavi tok
Dobrinjac
0
3
|
13.04.2014 16:00 | Plavi tok | 0 : 3 | Dobrinjac | |||||
13.04
16:00
Ježevica
TreŔnjica
1
1
|
13.04.2014 16:00 | Ježevica | 1 : 1 | TreŔnjica | |||||
13.04
16:00
Borac
LauÅ”
2
5
|
13.04.2014 16:00 | Borac | 2 : 5 | LauÅ” |
13.04
16:00
Toplica
Doljevac 1971
7
0
|
13.04.2014 16:00 | Toplica | 7 : 0 | Doljevac 1971 | |||||
13.04
16:00
Knežica
Moravac (Ä)
0
0
|
13.04.2014 16:00 | Knežica | 0 : 0 | Moravac (Ä) |
13.04
16:00
Gredetin
VukaŔinovac
2
0
|
13.04.2014 16:00 | Gredetin | 2 : 0 | VukaŔinovac | |||||
13.04
16:00
Sloga (K)
Tempo
5
3
|
13.04.2014 16:00 | Sloga (K) | 5 : 3 | Tempo | |||||
13.04
11:00
Ratar
OFK Draževac
1
0
|
13.04.2014 11:00 | Ratar | 1 : 0 | OFK Draževac | |||||
13.04
11:00
Jedinstvo
Kraljevo
3
0
|
13.04.2014 11:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Kraljevo |
13.04
16:00
DobriÄ
JugoviÄi 1976
3
3
|
13.04.2014 16:00 | DobriÄ | 3 : 3 | JugoviÄi 1976 | |||||
13.04
10:00
Mladost 1976
Aleksandrovo
4
1
|
13.04.2014 10:00 | Mladost 1976 | 4 : 1 | Aleksandrovo | |||||
13.04
10:00
Koprijan 1975
Sloga 1980
2
1
|
13.04.2014 10:00 | Koprijan 1975 | 2 : 1 | Sloga 1980 | |||||
13.04
10:00
BaliÄevac 1974
Padina
3
0
|
13.04.2014 10:00 | BaliÄevac 1974 | 3 : 0 | Padina |
13.04
16:00
Sloga 1948 (M)
Äegar 2013 (K)
1
0
|
13.04.2014 16:00 | Sloga 1948 (M) | 1 : 0 | Äegar 2013 (K) | |||||
13.04
16:00
Äegar 1946 (DM)
Mladost 1954 (DM)
5
1
|
13.04.2014 16:00 | Äegar 1946 (DM) | 5 : 1 | Mladost 1954 (DM) | |||||
13.04
16:00
Mramor 1927
Palilulac
2
3
|
13.04.2014 16:00 | Mramor 1927 | 2 : 3 | Palilulac | |||||
13.04
16:00
Supovac
Delijski Vis
3
0
|
13.04.2014 16:00 | Supovac | 3 : 0 | Delijski Vis | |||||
13.04
16:00
SeÄanica
Stevan NeŔticki
4
2
|
13.04.2014 16:00 | SeÄanica | 4 : 2 | Stevan NeÅ”ticki | |||||
13.04
16:00
Mladost (DK)
Vulkan 1963
0
2
|
13.04.2014 16:00 | Mladost (DK) | 0 : 2 | Vulkan 1963 | |||||
13.04
16:00
RadniÄki 1936
Sloga (DT)
6
3
|
13.04.2014 16:00 | RadniÄki 1936 | 6 : 3 | Sloga (DT) |
13.04
16:00
Kumarevo
Mladost (DL)
4
1
|
13.04.2014 16:00 | Kumarevo | 4 : 1 | Mladost (DL) | |||||
13.04
16:00
Polet
Veternica
3
0
|
13.04.2014 16:00 | Polet | 3 : 0 | Veternica | |||||
13.04
16:00
Morava
Omladinac
1
0
|
13.04.2014 16:00 | Morava | 1 : 0 | Omladinac | |||||
13.04
16:00
ŽelezniÄar
OFK Brza
0
5
|
13.04.2014 16:00 | ŽelezniÄar | 0 : 5 | OFK Brza | |||||
13.04
16:00
Navalin
OFK Morava
1
3
|
13.04.2014 16:00 | Navalin | 1 : 3 | OFK Morava | |||||
13.04
16:00
Sloboda
Mladost (V)
2
3
|
13.04.2014 16:00 | Sloboda | 2 : 3 | Mladost (V) |
13.04
16:00
Provalija
Veliki Suvodol
2
0
|
13.04.2014 16:00 | Provalija | 2 : 0 | Veliki Suvodol | |||||
13.04
16:00
Lokomotiva
Sloboda
2
1
|
13.04.2014 16:00 | Lokomotiva | 2 : 1 | Sloboda | |||||
13.04
16:00
Borac
Jerma
2
0
|
13.04.2014 16:00 | Borac | 2 : 0 | Jerma | |||||
13.04
16:00
DragoÅ”
Pobeda
2
0
|
13.04.2014 16:00 | DragoÅ” | 2 : 0 | Pobeda |
13.04
16:30
Crni Vrh
Kupinovac
2
1
|
13.04.2014 16:30 | Crni Vrh | 2 : 1 | Kupinovac | |||||
13.04
16:30
Mladi radnik
Zenit
4
1
|
13.04.2014 16:30 | Mladi radnik | 4 : 1 | Zenit | |||||
13.04
16:30
Juhor
Vinogradar
1
0
|
13.04.2014 16:30 | Juhor | 1 : 0 | Vinogradar | |||||
13.04
16:30
Kolare
Napredak (SL)
0
0
|
13.04.2014 16:30 | Kolare | 0 : 0 | Napredak (SL) | |||||
13.04
16:30
SindjeliÄ (G)
Sloga
0
5
|
13.04.2014 16:30 | SindjeliÄ (G) | 0 : 5 | Sloga |
13.04
16:30
Å umadija
Istok 63
1
2
|
13.04.2014 16:30 | Å umadija | 1 : 2 | Istok 63 | |||||
13.04
16:30
Polet
Napredak (ST)
1
5
|
13.04.2014 16:30 | Polet | 1 : 5 | Napredak (ST) | |||||
13.04
16:30
Javor
Napredak (Z)
2
1
|
13.04.2014 16:30 | Javor | 2 : 1 | Napredak (Z) | |||||
13.04
16:30
Resavac (VP)
RadniÄki
3
1
|
13.04.2014 16:30 | Resavac (VP) | 3 : 1 | RadniÄki | |||||
13.04
16:30
Mladost (S)
Napredak (SV)
2
0
|
13.04.2014 16:30 | Mladost (S) | 2 : 0 | Napredak (SV) |
13.04
16:00
Rubin (Z)
Omladinac
2
2
|
13.04.2014 16:00 | Rubin (Z) | 2 : 2 | Omladinac | |||||
13.04
16:00
Mladi radnik
Sloga
4
0
|
13.04.2014 16:00 | Mladi radnik | 4 : 0 | Sloga | |||||
13.04
16:00
UÅ”Äe
Mladost (DK)
3
1
|
13.04.2014 16:00 | UÅ”Äe | 3 : 1 | Mladost (DK) | |||||
13.04
16:00
Beli Orlovi
Blagotin
2
2
|
13.04.2014 16:00 | Beli Orlovi | 2 : 2 | Blagotin | |||||
13.04
12:00
14. Oktobar
Rubin (DS)
3
2
|
13.04.2014 12:00 | 14. Oktobar | 3 : 2 | Rubin (DS) | |||||
13.04
16:00
Župski biseri
Donji Kopaonik
1
0
|
13.04.2014 16:00 | Župski biseri | 1 : 0 | Donji Kopaonik | |||||
13.04
16:00
Mladost (T)
Ribnik
1
2
|
13.04.2014 16:00 | Mladost (T) | 1 : 2 | Ribnik |
13.04
16:00
OFK Ribare
Kupci
2
5
|
13.04.2014 16:00 | OFK Ribare | 2 : 5 | Kupci | |||||
13.04
16:00
Dvorane
Dedina
3
0
|
13.04.2014 16:00 | Dvorane | 3 : 0 | Dedina | |||||
13.04
16:00
Kapidžija
Mudrakovac
3
1
|
13.04.2014 16:00 | Kapidžija | 3 : 1 | Mudrakovac | |||||
13.04
16:00
13. April
Parunovac
6
0
|
13.04.2014 16:00 | 13. April | 6 : 0 | Parunovac | |||||
13.04
16:00
Gornji StepoÅ”
BSK
4
1
|
13.04.2014 16:00 | Gornji StepoÅ” | 4 : 1 | BSK | |||||
13.04
16:00
DuÅ”an RistiÄ
SebeÄevac
0
1
|
13.04.2014 16:00 | DuÅ”an RistiÄ | 0 : 1 | SebeÄevac | |||||
13.04
16:00
Rasina
Sloga
3
2
|
13.04.2014 16:00 | Rasina | 3 : 2 | Sloga |
13.04
16:00
Rtkovo
Omladinac
3
0
|
13.04.2014 16:00 | Rtkovo | 3 : 0 | Omladinac | |||||
13.04
16:00
Egeta
Mala Vrbica 1958
1
3
|
13.04.2014 16:00 | Egeta | 1 : 3 | Mala Vrbica 1958 | |||||
13.04
16:00
Pontes
KladuŔnica
0
1
|
13.04.2014 16:00 | Pontes | 0 : 1 | KladuŔnica | |||||
13.04
16:00
Napredak
KoÄa AndjelkoviÄ
2
0
|
13.04.2014 16:00 | Napredak | 2 : 0 | KoÄa AndjelkoviÄ | |||||
13.04
16:00
Lokomotiva
Velika Vrbica
5
2
|
13.04.2014 16:00 | Lokomotiva | 5 : 2 | Velika Vrbica |
13.04
16:30
Vidrovac
Ratar
2
1
|
13.04.2014 16:30 | Vidrovac | 2 : 1 | Ratar | |||||
13.04
16:30
GraniÄar
Srbovo
2
1
|
13.04.2014 16:30 | GraniÄar | 2 : 1 | Srbovo | |||||
13.04
11:00
MiloŔevo
ReÄka
4
0
|
13.04.2014 11:00 | MiloÅ”evo | 4 : 0 | ReÄka | |||||
13.04
16:30
Kovilovo
Malajnica
5
0
|
13.04.2014 16:30 | Kovilovo | 5 : 0 | Malajnica | |||||
13.04
16:30
Smedovac
OFK TamniÄ
2
1
|
13.04.2014 16:30 | Smedovac | 2 : 1 | OFK TamniÄ | |||||
13.04
16:30
Deli Jovan
Polet
4
1
|
13.04.2014 16:30 | Deli Jovan | 4 : 1 | Polet | |||||
13.04
16:30
Slatina
Äubra
4
1
|
13.04.2014 16:30 | Slatina | 4 : 1 | Äubra |
13.04
11:00
Palilulac
Mladost
0
3
|
13.04.2014 11:00 | Palilulac | 0 : 3 | Mladost | |||||
13.04
16:00
Sloga
Pobeda
2
1
|
13.04.2014 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Pobeda | |||||
13.04
16:00
Rtanj
Bukovik
0
3
|
13.04.2014 16:00 | Rtanj | 0 : 3 | Bukovik |
13.04
16:00
GraniÄar
Timok
0
3
|
13.04.2014 16:00 | GraniÄar | 0 : 3 | Timok |
13.04
16:00
Mladost (V)
Pobeda
10
0
|
13.04.2014 16:00 | Mladost (V) | 10 : 0 | Pobeda | |||||
13.04
16:00
Jedinstvo SteviÄ
Glogonj
1
0
|
13.04.2014 16:00 | Jedinstvo SteviÄ | 1 : 0 | Glogonj | |||||
13.04
16:00
Unirea
Polet
2
4
|
13.04.2014 16:00 | Unirea | 2 : 4 | Polet | |||||
13.04
16:00
Omladinac (O)
Spartak
3
0
|
13.04.2014 16:00 | Omladinac (O) | 3 : 0 | Spartak |
13.04
16:00
Strela
Dolovo
3
1
|
13.04.2014 16:00 | Strela | 3 : 1 | Dolovo | |||||
13.04
16:00
Omladinac (D)
Stari TamiÅ”
4
0
|
13.04.2014 16:00 | Omladinac (D) | 4 : 0 | Stari TamiÅ” | |||||
13.04
16:00
Borac (P)
Plavi Dunav 1932
4
3
|
13.04.2014 16:00 | Borac (P) | 4 : 3 | Plavi Dunav 1932 | |||||
13.04
16:00
BSK BavaniŔte
Proleter
4
0
|
13.04.2014 16:00 | BSK BavaniŔte | 4 : 0 | Proleter |
13.04
16:00
KaraÅ” (J)
Borac (VS)
2
3
|
13.04.2014 16:00 | KaraÅ” (J) | 2 : 3 | Borac (VS) | |||||
13.04
16:00
Dunav
Vinogradar
2
0
|
13.04.2014 16:00 | Dunav | 2 : 0 | Vinogradar | |||||
13.04
16:00
Jedinstvo
Ratar
2
1
|
13.04.2014 16:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Ratar | |||||
13.04
16:00
Dobrica
Partizan (U)
3
3
|
13.04.2014 16:00 | Dobrica | 3 : 3 | Partizan (U) | |||||
13.04
16:00
Vladimirovac
KaraÅ” (K)
4
1
|
13.04.2014 16:00 | Vladimirovac | 4 : 1 | KaraÅ” (K) | |||||
13.04
16:00
Borac (VG)
Hajduk
3
0
|
13.04.2014 16:00 | Borac (VG) | 3 : 0 | Hajduk | |||||
13.04
16:00
Potporanj
HajduÄica
1
2
|
13.04.2014 16:00 | Potporanj | 1 : 2 | HajduÄica | |||||
13.04
16:00
Partizan (K)
Å evac
3
2
|
13.04.2014 16:00 | Partizan (K) | 3 : 2 | Å evac |
13.04
16:30
Slavija
Jadran
1
1
|
13.04.2014 16:30 | Slavija | 1 : 1 | Jadran | |||||
13.04
16:30
Tromedja
HorgoÅ” 1911
1
8
|
13.04.2014 16:30 | Tromedja | 1 : 8 | HorgoÅ” 1911 | |||||
13.04
16:30
Sloga
Potisje
1
0
|
13.04.2014 16:30 | Sloga | 1 : 0 | Potisje | |||||
13.04
16:30
Tisa B (A)
GraniÄar
1
2
|
13.04.2014 16:30 | Tisa B (A) | 1 : 2 | GraniÄar | |||||
13.04
16:30
Jedinstvo (M)
Tisa (P)
0
4
|
13.04.2014 16:30 | Jedinstvo (M) | 0 : 4 | Tisa (P) |
13.04
16:30
Udarnik
ÄurÄin
3
1
|
13.04.2014 16:30 | Udarnik | 3 : 1 | ÄurÄin | |||||
13.04
16:30
Hajduk
DuŔan Silni
4
4
|
13.04.2014 16:30 | Hajduk | 4 : 4 | DuŔan Silni | |||||
13.04
16:30
Zrinjski 1932
RadniÄki 1905
0
4
|
13.04.2014 16:30 | Zrinjski 1932 | 0 : 4 | RadniÄki 1905 | |||||
13.04
16:30
Žednik
Elektrovojvodina
2
2
|
13.04.2014 16:30 | Žednik | 2 : 2 | Elektrovojvodina | |||||
13.04
16:30
Bikovo
Lokomotiva
1
3
|
13.04.2014 16:30 | Bikovo | 1 : 3 | Lokomotiva | |||||
13.04
16:30
Solid
Bratstvo
0
0
|
13.04.2014 16:30 | Solid | 0 : 0 | Bratstvo |
13.04
Pobeda
MiÄunovo
1
0
|
13.04.2014 | Pobeda | 1 : 0 | MiÄunovo | |||||
13.04
Tomislavci
EÄÅ”eg
1
1
|
13.04.2014 | Tomislavci | 1 : 1 | EÄÅ”eg | |||||
13.04
Mladost 1952
Sokolac
3
1
|
13.04.2014 | Mladost 1952 | 3 : 1 | Sokolac |
13.04
16:00
OFK Klek
OFK Gradnulica
0
1
|
13.04.2014 16:00 | OFK Klek | 0 : 1 | OFK Gradnulica | |||||
13.04
16:00
Omladinac
Lehel
4
2
|
13.04.2014 16:00 | Omladinac | 4 : 2 | Lehel | |||||
13.04
16:00
Banat
ŽFK Banat-BagljaŔ
0
0
|
13.04.2014 16:00 | Banat | 0 : 0 | ŽFK Banat-BagljaŔ | |||||
13.04
16:00
Zlatica
Naftagas
3
0
|
13.04.2014 16:00 | Zlatica | 3 : 0 | Naftagas | |||||
13.04
16:00
Borac
Proleter 2006
0
4
|
13.04.2014 16:00 | Borac | 0 : 4 | Proleter 2006 | |||||
13.04
16:00
RadniÄki Ratar
Mladost
1
1
|
13.04.2014 16:00 | RadniÄki Ratar | 1 : 1 | Mladost |
13.04
16:00
Delija
2. Oktobar
2
2
|
13.04.2014 16:00 | Delija | 2 : 2 | 2. Oktobar | |||||
13.04
16:00
ŽAK
Napredak
5
1
|
13.04.2014 16:00 | ŽAK | 5 : 1 | Napredak | |||||
13.04
16:00
Polet
Borac
2
2
|
13.04.2014 16:00 | Polet | 2 : 2 | Borac |
13.04
16:00
Terekves
BuduÄnost
1
2
|
13.04.2014 16:00 | Terekves | 1 : 2 | BuduÄnost | |||||
13.04
16:00
Olimpija
Roham
2
1
|
13.04.2014 16:00 | Olimpija | 2 : 1 | Roham | |||||
13.04
16:00
Bega
Napredak
0
2
|
13.04.2014 16:00 | Bega | 0 : 2 | Napredak | |||||
13.04
16:00
Progresul
1.Oktobar
1
1
|
13.04.2014 16:00 | Progresul | 1 : 1 | 1.Oktobar |
13.04
16:00
Rusin
Partizan
3
1
|
13.04.2014 16:00 | Rusin | 3 : 1 | Partizan | |||||
13.04
16:00
Aleksa Å antiÄ
Jedinstvo 1947
2
2
|
13.04.2014 16:00 | Aleksa Å antiÄ | 2 : 2 | Jedinstvo 1947 | |||||
13.04
16:00
OFK Metalac
OFK Å ikara
2
0
|
13.04.2014 16:00 | OFK Metalac | 2 : 0 | OFK Å ikara | |||||
13.04
16:00
Panonija
Dunav
1
6
|
13.04.2014 16:00 | Panonija | 1 : 6 | Dunav | |||||
13.04
16:00
GraniÄar
Lipar
2
2
|
13.04.2014 16:00 | GraniÄar | 2 : 2 | Lipar | |||||
13.04
16:00
Dinamo
Mladost
2
1
|
13.04.2014 16:00 | Dinamo | 2 : 1 | Mladost | |||||
13.04
16:00
TerekveÅ”
Rastina 1918
10
0
|
13.04.2014 16:00 | TerekveÅ” | 10 : 0 | Rastina 1918 |
13.04
16:00
FruŔkogorac
Podunavac
0
0
|
13.04.2014 16:00 | FruŔkogorac | 0 : 0 | Podunavac | |||||
13.04
16:00
Jedinstvo (R)
GraniÄar
0
2
|
13.04.2014 16:00 | Jedinstvo (R) | 0 : 2 | GraniÄar | |||||
13.04
16:00
Dunav
Sloven
1
1
|
13.04.2014 16:00 | Dunav | 1 : 1 | Sloven | |||||
13.04
16:00
Å umar
FruŔka Gora
3
2
|
13.04.2014 16:00 | Šumar | 3 : 2 | FruŔka Gora | |||||
13.04
16:00
Sloga MilŔped
PSK Putinci
2
1
|
13.04.2014 16:00 | Sloga MilŔped | 2 : 1 | PSK Putinci | |||||
13.04
16:00
Napredak (Ž)
Napredak (P)
1
2
|
13.04.2014 16:00 | Napredak (Ž) | 1 : 2 | Napredak (P) | |||||
13.04
16:00
Sremac
ÄSK Äortanovci
2
3
|
13.04.2014 16:00 | Sremac | 2 : 3 | ÄSK Äortanovci |
13.04
17:30
Napredak (V)
GraniÄar (K)
1
0
|
13.04.2014 17:30 | Napredak (V) | 1 : 0 | GraniÄar (K) | |||||
13.04
17:30
SinÄeliÄ
OFK Zeka BuljubaŔa
2
2
|
13.04.2014 17:30 | SinÄeliÄ | 2 : 2 | OFK Zeka BuljubaÅ”a | |||||
13.04
17:30
Borac (M)
Omladinac (M)
2
0
|
13.04.2014 17:30 | Borac (M) | 2 : 0 | Omladinac (M) | |||||
13.04
16:00
Sloboda
NoÄaj
0
2
|
13.04.2014 16:00 | Sloboda | 0 : 2 | NoÄaj | |||||
13.04
16:00
FruŔkogorac (K)
Hajduk
2
3
|
13.04.2014 16:00 | FruŔkogorac (K) | 2 : 3 | Hajduk |
13.04
16:00
Proleter
Å ajkaÅ” 1908
1
1
|
13.04.2014 16:00 | Proleter | 1 : 1 | Å ajkaÅ” 1908 | |||||
13.04
16:00
Vinogradar
FruŔkogorac
3
1
|
13.04.2014 16:00 | Vinogradar | 3 : 1 | FruŔkogorac | |||||
13.04
16:00
Sremac Beomal
Sofeks
2
5
|
13.04.2014 16:00 | Sremac Beomal | 2 : 5 | Sofeks | |||||
13.04
16:00
Äenej
Susek
1
2
|
13.04.2014 16:00 | Äenej | 1 : 2 | Susek | |||||
13.04
16:00
Tatra
ŽelezniÄar
1
0
|
13.04.2014 16:00 | Tatra | 1 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
13.04
16:00
BaÄka
OFK Futog
1
1
|
13.04.2014 16:00 | BaÄka | 1 : 1 | OFK Futog |
13.04
16:00
BuduÄnost (S.S.)
Hajduk (Äurug)
1
3
|
13.04.2014 16:00 | BuduÄnost (S.S.) | 1 : 3 | Hajduk (Äurug) | |||||
13.04
16:00
ObiliÄ (Vilovo)
Napredak (Nadalj)
1
3
|
13.04.2014 16:00 | ObiliÄ (Vilovo) | 1 : 3 | Napredak (Nadalj) | |||||
13.04
16:00
Sloga (Lok)
BeÄej 1918
0
5
|
13.04.2014 16:00 | Sloga (Lok) | 0 : 5 | BeÄej 1918 | |||||
13.04
16:00
MiletiÄ (MoÅ”orin)
BaÄka (ÄurÄ.)
0
2
|
13.04.2014 16:00 | MiletiÄ (MoÅ”orin) | 0 : 2 | BaÄka (ÄurÄ.) | |||||
13.04
16:00
Mladost Radost (Srbob)
Jedinstvo (B.P.S.)
3
0
|
13.04.2014 16:00 | Mladost Radost (Srbob) | 3 : 0 | Jedinstvo (B.P.S.) | |||||
13.04
16:00
Titel
Mladost (RadiÄ.)
4
1
|
13.04.2014 16:00 | Titel | 4 : 1 | Mladost (RadiÄ.) | |||||
13.04
16:00
ObiliÄ (Zmajevo)
Jedinstvo (Gosp.)
0
1
|
13.04.2014 16:00 | ObiliÄ (Zmajevo) | 0 : 1 | Jedinstvo (Gosp.) | |||||
13.04
16:00
Hajduk (Gard.)
Proleter (R.S.)
1
2
|
13.04.2014 16:00 | Hajduk (Gard.) | 1 : 2 | Proleter (R.S.) |
13.04
16:00
Borac 46
BaÄka
2
1
|
13.04.2014 16:00 | Borac 46 | 2 : 1 | BaÄka | |||||
13.04
16:00
Hercegovac
Soko
0
3
|
13.04.2014 16:00 | Hercegovac | 0 : 3 | Soko | |||||
13.04
16:00
Kulpin
MagliÄ
2
2
|
13.04.2014 16:00 | Kulpin | 2 : 2 | MagliÄ | |||||
13.04
16:00
Slavija
Krivanj
1
1
|
13.04.2014 16:00 | Slavija | 1 : 1 | Krivanj |
13.04
17:00
Busije
Borac
0
0
|
13.04.2014 17:00 | Busije | 0 : 0 | Borac | |||||
13.04
17:00
Institut
Å umadinac
0
1
|
13.04.2014 17:00 | Institut | 0 : 1 | Å umadinac | |||||
13.04
17:00
Novi Beograd
Studenski Grad
1
5
|
13.04.2014 17:00 | Novi Beograd | 1 : 5 | Studenski Grad |
13.04
10:00
Å eÄeranac
Pionir
2
1
|
13.04.2014 10:00 | Å eÄeranac | 2 : 1 | Pionir | |||||
13.04
17:00
Dunavac
Dunav
0
1
|
13.04.2014 17:00 | Dunavac | 0 : 1 | Dunav | |||||
13.04
17:00
Sparta
Crvenka
0
4
|
13.04.2014 17:00 | Sparta | 0 : 4 | Crvenka | |||||
13.04
10:00
Mladi proleter
Pobednik
9
1
|
13.04.2014 10:00 | Mladi proleter | 9 : 1 | Pobednik | |||||
13.04
17:00
Mladost
Olimpija
3
2
|
13.04.2014 17:00 | Mladost | 3 : 2 | Olimpija |
13.04
17:00
Sloga
OFK BuduÄnost
0
1
|
13.04.2014 17:00 | Sloga | 0 : 1 | OFK BuduÄnost | |||||
13.04
17:00
Dimitrije TucoviÄ
Polet
0
6
|
13.04.2014 17:00 | Dimitrije TucoviÄ | 0 : 6 | Polet | |||||
13.04
17:00
Sloboda
OFK Burovo
1
3
|
13.04.2014 17:00 | Sloboda | 1 : 3 | OFK Burovo |
13.04
17:00
RuŔanj
Beljina
2
2
|
13.04.2014 17:00 | RuŔanj | 2 : 2 | Beljina | |||||
13.04
17:00
LisoviÄ 1977
Borac
2
0
|
13.04.2014 17:00 | LisoviÄ 1977 | 2 : 0 | Borac |
13.04
17:00
Omladinac
Jedinstvo
1
0
|
13.04.2014 17:00 | Omladinac | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
13.04
17:00
Poljane
Zadrugar
3
1
|
13.04.2014 17:00 | Poljane | 3 : 1 | Zadrugar | |||||
13.04
17:00
Rvati
Polet
0
0
|
13.04.2014 17:00 | Rvati | 0 : 0 | Polet | |||||
13.04
17:00
Trstenica
VukiÄevica
2
5
|
13.04.2014 17:00 | Trstenica | 2 : 5 | VukiÄevica | |||||
13.04
17:00
Belo Polje
Urovci
1
0
|
13.04.2014 17:00 | Belo Polje | 1 : 0 | Urovci |
13.04
16:00
RadniÄki PDM
Napredak
9
0
|
13.04.2014 16:00 | RadniÄki PDM | 9 : 0 | Napredak | |||||
13.04
16:00
Borac
IvanÄa
1
1
|
13.04.2014 16:00 | Borac | 1 : 1 | IvanÄa | |||||
13.04
16:00
Markovac
Senaja
1
0
|
13.04.2014 16:00 | Markovac | 1 : 0 | Senaja | |||||
13.04
16:00
ŠepŔin
Sloga
2
1
|
13.04.2014 16:00 | ŠepŔin | 2 : 1 | Sloga |
13.04
11:00
Sibnica
4 Juli
2
7
|
13.04.2014 11:00 | Sibnica | 2 : 7 | 4 Juli | |||||
13.04
13:30
Stojnik
OFK RogaÄa
1
3
|
13.04.2014 13:30 | Stojnik | 1 : 3 | OFK RogaÄa | |||||
13.04
13:30
Rudar 2012
Mladost
0
4
|
13.04.2014 13:30 | Rudar 2012 | 0 : 4 | Mladost | |||||
13.04
16:00
Vis
RopoÄevo
4
1
|
13.04.2014 16:00 | Vis | 4 : 1 | RopoÄevo | |||||
13.04
16:00
Denim
Drlupa
2
1
|
13.04.2014 16:00 | Denim | 2 : 1 | Drlupa |
13.04
15:30
Heroj 1925
Partizan
1
1
|
13.04.2014 15:30 | Heroj 1925 | 1 : 1 | Partizan | |||||
13.04
17:00
OFK Mladost
Avala 1939
2
1
|
13.04.2014 17:00 | OFK Mladost | 2 : 1 | Avala 1939 | |||||
13.04
17:00
Zuce
Pinosava
1
1
|
13.04.2014 17:00 | Zuce | 1 : 1 | Pinosava | |||||
13.04
17:00
Hajduk
Heroj-Polet
1
4
|
13.04.2014 17:00 | Hajduk | 1 : 4 | Heroj-Polet |
13.04
16:30
BuduÄnost
Stara ÄarÅ”ija
2
0
|
13.04.2014 16:30 | BuduÄnost | 2 : 0 | Stara ÄarÅ”ija | |||||
13.04
16:30
Musina Reka
Progorelica
1
7
|
13.04.2014 16:30 | Musina Reka | 1 : 7 | Progorelica | |||||
13.04
16:30
Omladinac
ŽiÄa
3
1
|
13.04.2014 16:30 | Omladinac | 3 : 1 | ŽiÄa |
13.04
16:30
Jedinstvo
Real
1
2
|
13.04.2014 16:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Real | |||||
13.04
16:30
MiloÄajac
Borac (A)
2
2
|
13.04.2014 16:30 | MiloÄajac | 2 : 2 | Borac (A) | |||||
13.04
16:30
Mladost 1925
ZgodaÄica
5
2
|
13.04.2014 16:30 | Mladost 1925 | 5 : 2 | ZgodaÄica |
13.04
10:00
Mladost
KrÄevac 04
0
1
|
13.04.2014 10:00 | Mladost | 0 : 1 | KrÄevac 04 | |||||
13.04
10:00
BuduÄnost
ZT GoroviÄ
7
0
|
13.04.2014 10:00 | BuduÄnost | 7 : 0 | ZT GoroviÄ |
13.04
15:30
Manastirica
Mladost(L)
2
1
|
13.04.2014 15:30 | Manastirica | 2 : 1 | Mladost(L) |
13.04
10:00
Burovac
B.S.K.
4
0
|
13.04.2014 10:00 | Burovac | 4 : 0 | B.S.K. |
13.04
16:00
Napredak
BSK
2
3
|
13.04.2014 16:00 | Napredak | 2 : 3 | BSK | |||||
13.04
16:00
Sloga
BuduÄnost
1
2
|
13.04.2014 16:00 | Sloga | 1 : 2 | BuduÄnost | |||||
13.04
16:00
Jedinstvo
Proleter
3
0
|
13.04.2014 16:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Proleter | |||||
13.04
16:00
Mladost
Pomoravlje
2
3
|
13.04.2014 16:00 | Mladost | 2 : 3 | Pomoravlje | |||||
13.04
16:00
OFK Porodin
Udarnik
3
1
|
13.04.2014 16:00 | OFK Porodin | 3 : 1 | Udarnik |
13.04
11:00
Sloga (VS)
Kobilje
1
1
|
13.04.2014 11:00 | Sloga (VS) | 1 : 1 | Kobilje | |||||
13.04
11:00
Stig (MC)
Radnik
3
1
|
13.04.2014 11:00 | Stig (MC) | 3 : 1 | Radnik | |||||
13.04
11:00
BuduÄnost (A)
BSK
3
4
|
13.04.2014 11:00 | BuduÄnost (A) | 3 : 4 | BSK |
13.04
15:30
Carevac
Polet
3
1
|
13.04.2014 15:30 | Carevac | 3 : 1 | Polet | |||||
13.04
15:30
OFK BraniÄevo
GraniÄar 2013
8
0
|
13.04.2014 15:30 | OFK BraniÄevo | 8 : 0 | GraniÄar 2013 | |||||
13.04
15:30
Desine
MrÄkovac
3
1
|
13.04.2014 15:30 | Desine | 3 : 1 | MrÄkovac | |||||
13.04
15:30
Žika MarkoviÄ UÄa
OFK Vinci
2
0
|
13.04.2014 15:30 | Žika MarkoviÄ UÄa | 2 : 0 | OFK Vinci | |||||
13.04
15:30
Pek
BariÄ
3
0
|
13.04.2014 15:30 | Pek | 3 : 0 | BariÄ | |||||
13.04
15:30
RadniÄki
Srednjevo
12
0
|
13.04.2014 15:30 | RadniÄki | 12 : 0 | Srednjevo | |||||
13.04
15:30
Kumane
Ram
4
1
|
13.04.2014 15:30 | Kumane | 4 : 1 | Ram | |||||
13.04
15:30
ElektriÄar
Usije
1
0
|
13.04.2014 15:30 | ElektriÄar | 1 : 0 | Usije |
13.04
15:30
Napredak (P)
Napredak 1947
2
1
|
13.04.2014 15:30 | Napredak (P) | 2 : 1 | Napredak 1947 | |||||
13.04
15:30
Proleter
Dunav
0
3
|
13.04.2014 15:30 | Proleter | 0 : 3 | Dunav | |||||
13.04
15:30
Sloga (D)
Stig 1955
4
0
|
13.04.2014 15:30 | Sloga (D) | 4 : 0 | Stig 1955 | |||||
13.04
15:30
Sopot
Metalac
1
1
|
13.04.2014 15:30 | Sopot | 1 : 1 | Metalac | |||||
13.04
15:30
Sloga (L)
Sloga 1936
2
2
|
13.04.2014 15:30 | Sloga (L) | 2 : 2 | Sloga 1936 | |||||
13.04
15:30
Pobeda
Mip Majdan
1
2
|
13.04.2014 15:30 | Pobeda | 1 : 2 | Mip Majdan | |||||
13.04
15:30
Zemljoradnik
Dizel
2
3
|
13.04.2014 15:30 | Zemljoradnik | 2 : 3 | Dizel |
13.04
16:00
Sloga
Kaona
5
4
|
13.04.2014 16:00 | Sloga | 5 : 4 | Kaona | |||||
13.04
16:00
Neresnica
Homolje
1
0
|
13.04.2014 16:00 | Neresnica | 1 : 0 | Homolje |
13.04
11:00
Dragojevac
Polet
0
6
|
13.04.2014 11:00 | Dragojevac | 0 : 6 | Polet | |||||
13.04
11:00
Mladost PB
Skupljen 2013
7
1
|
13.04.2014 11:00 | Mladost PB | 7 : 1 | Skupljen 2013 | |||||
13.04
11:00
Žika
Petrovac 74
3
2
|
13.04.2014 11:00 | Žika | 3 : 2 | Petrovac 74 | |||||
13.04
11:00
Sloga Ridj
Sloga TrgoŔped
2
1
|
13.04.2014 11:00 | Sloga Ridj | 2 : 1 | Sloga TrgoŔped | |||||
13.04
11:00
Hajduk
Mladost 2013
5
2
|
13.04.2014 11:00 | Hajduk | 5 : 2 | Mladost 2013 | |||||
13.04
11:00
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
Torpedo
4
0
|
13.04.2014 11:00 | Vojvoda Stepa StepanoviÄ | 4 : 0 | Torpedo |
13.04
11:00
Å umice
Omladinac
0
3
|
13.04.2014 11:00 | Å umice | 0 : 3 | Omladinac | |||||
13.04
11:00
Bair
Radnik
1
0
|
13.04.2014 11:00 | Bair | 1 : 0 | Radnik |
13.04
16:00
Jedinstvo
Gornji MuÅ”iÄ
2
1
|
13.04.2014 16:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Gornji MuÅ”iÄ | |||||
13.04
16:00
Komanice
PopadiÄ
3
1
|
13.04.2014 16:00 | Komanice | 3 : 1 | PopadiÄ | |||||
13.04
16:00
Mionica
VeliŔevac
4
0
|
13.04.2014 16:00 | Mionica | 4 : 0 | VeliŔevac | |||||
13.04
13:00
Proleter
Gornji Lajkovac
1
9
|
13.04.2014 13:00 | Proleter | 1 : 9 | Gornji Lajkovac | |||||
13.04
16:00
Mladost
Orao
7
2
|
13.04.2014 16:00 | Mladost | 7 : 2 | Orao |
13.04
11:00
Zabari
Dupljaj
1
3
|
13.04.2014 11:00 | Zabari | 1 : 3 | Dupljaj | |||||
13.04
16:00
Bujacic
OFK Povlen
1
1
|
13.04.2014 16:00 | Bujacic | 1 : 1 | OFK Povlen | |||||
13.04
16:00
Lukavac
Paune
1
3
|
13.04.2014 16:00 | Lukavac | 1 : 3 | Paune | |||||
13.04
16:00
KoteŔica
Mali korak
5
0
|
13.04.2014 16:00 | KoteŔica | 5 : 0 | Mali korak | |||||
13.04
11:00
Zadrugar
Jadar 2013
1
2
|
13.04.2014 11:00 | Zadrugar | 1 : 2 | Jadar 2013 | |||||
13.04
16:00
Mladost
Rakac Stave
2
1
|
13.04.2014 16:00 | Mladost | 2 : 1 | Rakac Stave |
13.04
16:00
Vukona
Brgule
1
1
|
13.04.2014 16:00 | Vukona | 1 : 1 | Brgule | |||||
13.04
16:00
Sloga
Strelac 001
2
0
|
13.04.2014 16:00 | Sloga | 2 : 0 | Strelac 001 | |||||
13.04
16:00
Vrelo
Kolubara
0
4
|
13.04.2014 16:00 | Vrelo | 0 : 4 | Kolubara |
13.04
16:00
MurgaÅ” 2012
OFK Paljuvi
1
2
|
13.04.2014 16:00 | MurgaÅ” 2012 | 1 : 2 | OFK Paljuvi | |||||
13.04
11:00
Sloga
Pambukovica
1
4
|
13.04.2014 11:00 | Sloga | 1 : 4 | Pambukovica | |||||
13.04
16:00
ÄuÄuge
Zvizdar
0
0
|
13.04.2014 16:00 | ÄuÄuge | 0 : 0 | Zvizdar |
13.04
11:00
Moravac
Bratstvo
0
2
|
13.04.2014 11:00 | Moravac | 0 : 2 | Bratstvo |
13.04
16:00
BSK
Vrhunac
3
0
|
13.04.2014 16:00 | BSK | 3 : 0 | Vrhunac |
13.04
16:30
Polet
Mladost
2
3
|
13.04.2014 16:30 | Polet | 2 : 3 | Mladost | |||||
13.04
16:30
BeoÄiÄ
OFK Blagotin
3
0
|
13.04.2014 16:30 | BeoÄiÄ | 3 : 0 | OFK Blagotin | |||||
13.04
16:30
GoŔa
Å umadija
3
0
|
13.04.2014 16:30 | GoŔa | 3 : 0 | Šumadija |
13.04
16:30
Jedinstvo
Partizan (G)
0
4
|
13.04.2014 16:30 | Jedinstvo | 0 : 4 | Partizan (G) | |||||
13.04
16:30
Partizan (M)
Kolonija
3
0
|
13.04.2014 16:30 | Partizan (M) | 3 : 0 | Kolonija | |||||
13.04
16:30
Morava (R)
Morava (KS)
1
3
|
13.04.2014 16:30 | Morava (R) | 1 : 3 | Morava (KS) | |||||
13.04
16:30
Sloboda
Trnava
3
2
|
13.04.2014 16:30 | Sloboda | 3 : 2 | Trnava | |||||
13.04
16:30
Dražmirovac
Ribnik
1
2
|
13.04.2014 16:30 | Dražmirovac | 1 : 2 | Ribnik | |||||
13.04
16:30
Lipar
Osaonica
4
3
|
13.04.2014 16:30 | Lipar | 4 : 3 | Osaonica |
13.04
16:30
Polet
ŽelezniÄar
0
3
|
13.04.2014 16:30 | Polet | 0 : 3 | ŽelezniÄar | |||||
13.04
16:30
Popovac
Moravac
1
4
|
13.04.2014 16:30 | Popovac | 1 : 4 | Moravac | |||||
13.04
16:30
Mladost (GM)
Mladost (R)
3
1
|
13.04.2014 16:30 | Mladost (GM) | 3 : 1 | Mladost (R) | |||||
13.04
16:30
Vihor
OFK Borac
0
2
|
13.04.2014 16:30 | Vihor | 0 : 2 | OFK Borac | |||||
13.04
16:30
Sloboda
ISK Izvor
0
1
|
13.04.2014 16:30 | Sloboda | 0 : 1 | ISK Izvor |
13.04
15:30
Mladi Radnik
SindjeliÄ
1
2
|
13.04.2014 15:30 | Mladi Radnik | 1 : 2 | SindjeliÄ | |||||
13.04
15:30
Rudar (SR)
Planinac
2
1
|
13.04.2014 15:30 | Rudar (SR) | 2 : 1 | Planinac | |||||
13.04
15:30
Rudar (ST)
Beljanica
1
0
|
13.04.2014 15:30 | Rudar (ST) | 1 : 0 | Beljanica |
13.04
15:30
ÄukariÄki
Parcane
0
1
|
13.04.2014 15:30 | ÄukariÄki | 0 : 1 | Parcane | |||||
13.04
15:30
Gradac
Varvarin
2
4
|
13.04.2014 15:30 | Gradac | 2 : 4 | Varvarin | |||||
13.04
15:30
Kiseljak
Kostrež
2
1
|
13.04.2014 15:30 | Kiseljak | 2 : 1 | Kostrež |
13.04
11:00
RujiŔnik
Topoljak
1
3
|
13.04.2014 11:00 | RujiŔnik | 1 : 3 | Topoljak | |||||
13.04
16:00
Borjak 2013
Sloboda 1948
3
3
|
13.04.2014 16:00 | Borjak 2013 | 3 : 3 | Sloboda 1948 | |||||
13.04
16:00
Polet 57
Moravac-C 74
2
1
|
13.04.2014 16:00 | Polet 57 | 2 : 1 | Moravac-C 74 |
13.04
15:00
Garevina
Ratajac
2
3
|
13.04.2014 15:00 | Garevina | 2 : 3 | Ratajac | |||||
13.04
15:00
Mladost (G)
Mladost (R)
1
0
|
13.04.2014 15:00 | Mladost (G) | 1 : 0 | Mladost (R) |
13.04
11:00
MeŔevo
Gaglovo
5
1
|
13.04.2014 11:00 | MeŔevo | 5 : 1 | Gaglovo | |||||
13.04
15:00
Srnje
Pasjak 2013
1
0
|
13.04.2014 15:00 | Srnje | 1 : 0 | Pasjak 2013 | |||||
13.04
15:00
Konjuh
Sokolovi
2
2
|
13.04.2014 15:00 | Konjuh | 2 : 2 | Sokolovi |
13.04
15:30
Grkljane
Polet (K)
5
1
|
13.04.2014 15:30 | Grkljane | 5 : 1 | Polet (K) | |||||
13.04
15:30
Rasinac
Polet (Å )
2
6
|
13.04.2014 15:30 | Rasinac | 2 : 6 | Polet (Å ) | |||||
13.04
15:30
Drugari
TrmÄare
7
1
|
13.04.2014 15:30 | Drugari | 7 : 1 | TrmÄare | |||||
13.04
15:30
Lipovac
OFK BuduÄnost
0
2
|
13.04.2014 15:30 | Lipovac | 0 : 2 | OFK BuduÄnost | |||||
13.04
15:30
Zdravinje
Å titari
3
1
|
13.04.2014 15:30 | Zdravinje | 3 : 1 | Å titari |
13.04
16:00
Banat
Vojvodina
1
2
|
13.04.2014 16:00 | Banat | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
13.04
16:00
Sloga
OFK Barice
3
0
|
13.04.2014 16:00 | Sloga | 3 : 0 | OFK Barice | |||||
13.04
16:00
Lokve
NaŔa Krajina
0
3
|
13.04.2014 16:00 | Lokve | 0 : 3 | NaŔa Krajina | |||||
13.04
16:00
Gaj
Solunac
3
0
|
13.04.2014 16:00 | Gaj | 3 : 0 | Solunac |
13.04
16:00
Pobeda
RadniÄki 1927
1
5
|
13.04.2014 16:00 | Pobeda | 1 : 5 | RadniÄki 1927 | |||||
13.04
16:00
Jedinstvo
Omladinac
2
1
|
13.04.2014 16:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Omladinac |
13.04
16:00
OFK StajiÄevo
Proleter
1
1
|
13.04.2014 16:00 | OFK StajiÄevo | 1 : 1 | Proleter | |||||
13.04
16:00
Mladost
ASK
0
4
|
13.04.2014 16:00 | Mladost | 0 : 4 | ASK | |||||
13.04
16:00
Jedinstvo
TamiÅ”
2
0
|
13.04.2014 16:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | TamiÅ” | |||||
13.04
16:00
Sloga
MSK
1
4
|
13.04.2014 16:00 | Sloga | 1 : 4 | MSK |
13.04
16:00
Planinac
Vojvodina
1
1
|
13.04.2014 16:00 | Planinac | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
13.04
16:00
27. Oktobar
Polet
0
3
|
13.04.2014 16:00 | 27. Oktobar | 0 : 3 | Polet | |||||
13.04
16:00
OFK Kraljevci
Borac (K)
0
6
|
13.04.2014 16:00 | OFK Kraljevci | 0 : 6 | Borac (K) | |||||
13.04
16:00
Sloga
FruŔkogorac
1
2
|
13.04.2014 16:00 | Sloga | 1 : 2 | FruŔkogorac | |||||
13.04
16:00
Car UroÅ”
Mladost (P)
12
0
|
13.04.2014 16:00 | Car UroÅ” | 12 : 0 | Mladost (P) | |||||
13.04
16:00
Mladost (B)
Sremac
3
0
|
13.04.2014 16:00 | Mladost (B) | 3 : 0 | Sremac | |||||
13.04
16:00
KruŔedol
Borac (S)
4
1
|
13.04.2014 16:00 | KruŔedol | 4 : 1 | Borac (S) |
13.04
16:00
Sloga
Srem
1
1
|
13.04.2014 16:00 | Sloga | 1 : 1 | Srem | |||||
13.04
16:00
Mladost
Borac
1
0
|
13.04.2014 16:00 | Mladost | 1 : 0 | Borac | |||||
13.04
16:00
Polet
Kameni
3
2
|
13.04.2014 16:00 | Polet | 3 : 2 | Kameni | |||||
13.04
16:00
Sloboda
Lovac
4
0
|
13.04.2014 16:00 | Sloboda | 4 : 0 | Lovac | |||||
13.04
16:00
GraniÄar
Vitez
4
0
|
13.04.2014 16:00 | GraniÄar | 4 : 0 | Vitez |
13.04
Sremac
Napredak
4
1
|
13.04.2014 | Sremac | 4 : 1 | Napredak | |||||
13.04
Sloga (Z-I)
Planinac
0
1
|
13.04.2014 | Sloga (Z-I) | 0 : 1 | Planinac | |||||
13.04
Sloga (Ä)
Grgurevci
2
1
|
13.04.2014 | Sloga (Ä) | 2 : 1 | Grgurevci | |||||
13.04
Borac (R)
FruŔkogorac
1
0
|
13.04.2014 | Borac (R) | 1 : 0 | FruŔkogorac | |||||
13.04
Borac (VR)
Mitros
0
3
|
13.04.2014 | Borac (VR) | 0 : 3 | Mitros | |||||
13.04
OFK Bosut
BSK
1
2
|
13.04.2014 | OFK Bosut | 1 : 2 | BSK |
13.04
16:00
OFK Bingula
GraniÄar
1
0
|
13.04.2014 16:00 | OFK Bingula | 1 : 0 | GraniÄar | |||||
13.04
16:00
Bratstvo
Omladinac
2
2
|
13.04.2014 16:00 | Bratstvo | 2 : 2 | Omladinac | |||||
13.04
16:00
Sremac
Jednota
2
2
|
13.04.2014 16:00 | Sremac | 2 : 2 | Jednota | |||||
13.04
16:00
Borac
OFK BikiÄ
1
1
|
13.04.2014 16:00 | Borac | 1 : 1 | OFK BikiÄ |
13.04
16:00
Slavija
Mladost
0
5
|
13.04.2014 16:00 | Slavija | 0 : 5 | Mladost | |||||
13.04
16:00
Vajska
NaŔa Zvezda
6
2
|
13.04.2014 16:00 | Vajska | 6 : 2 | NaŔa Zvezda | |||||
13.04
16:00
Borac
Proleter
2
0
|
13.04.2014 16:00 | Borac | 2 : 0 | Proleter | |||||
13.04
16:00
Sloga
NeŔtin
0
1
|
13.04.2014 16:00 | Sloga | 0 : 1 | NeŔtin |
13.04
11:00
Vreoci
Å umadinac (K)
5
1
|
13.04.2014 11:00 | Vreoci | 5 : 1 | Å umadinac (K) | |||||
13.04
17:00
OFK Sokolovo
OFK RadniÄki
1
4
|
13.04.2014 17:00 | OFK Sokolovo | 1 : 4 | OFK RadniÄki | |||||
13.04
17:00
Mladost (L)
Proleter
3
0
|
13.04.2014 17:00 | Mladost (L) | 3 : 0 | Proleter | |||||
13.04
17:00
20. Oktobar
OFK Borac
4
1
|
13.04.2014 17:00 | 20. Oktobar | 4 : 1 | OFK Borac |
13.04
16:00
BuduÄnost
OFK Petrovac
1
0
|
13.04.2014 16:00 | BuduÄnost | 1 : 0 | OFK Petrovac |
13.04
16:00
Bratstvo
Ibar
0
2
|
13.04.2014 16:00 | Bratstvo | 0 : 2 | Ibar | |||||
13.04
16:00
Bokelj
Igalo
1
0
|
13.04.2014 16:00 | Bokelj | 1 : 0 | Igalo | |||||
13.04
16:00
Zora
Zabjelo
3
1
|
13.04.2014 16:00 | Zora | 3 : 1 | Zabjelo | |||||
13.04
16:00
Berane
Jedinstvo
1
3
|
13.04.2014 16:00 | Berane | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
13.04
16:00
Jezero
Kom
2
0
|
13.04.2014 16:00 | Jezero | 2 : 0 | Kom | |||||
13.04
16:00
Arsenal
Cetinje
4
1
|
13.04.2014 16:00 | Arsenal | 4 : 1 | Cetinje |
13.04
16:00
Donji Srem
Spartak
1
0
|
13.04.2014 16:00 | Donji Srem | 1 : 0 | Spartak | |||||
13.04
19:00
Jagodina
RadniÄki (N)
2
1
|
13.04.2014 19:00 | Jagodina | 2 : 1 | RadniÄki (N) | |||||
13.04
18:00
Vojvodina
Rad
0
1
|
13.04.2014 18:00 | Vojvodina | 0 : 1 | Rad | |||||
13.04
16:00
OFK Beograd
Sloboda Point
1
0
|
13.04.2014 16:00 | OFK Beograd | 1 : 0 | Sloboda Point |
13.04
15:30
RadniÄki 2013
ŽFK Užice
4
0
|
13.04.2014 15:30 | RadniÄki 2013 | 4 : 0 | ŽFK Užice |
13.04
16:00
Kikinda
RadniÄki 1919
1
3
|
13.04.2014 16:00 | Kikinda | 1 : 3 | RadniÄki 1919 | |||||
13.04
11:00
Rubin
Metalmania
1
1
|
13.04.2014 11:00 | Rubin | 1 : 1 | Metalmania | |||||
13.04
16:00
Polet
BaÄka Žabalj
6
0
|
13.04.2014 16:00 | Polet | 6 : 0 | BaÄka Žabalj |
13.04
15:30
Napredak
Trijumf
7
0
|
13.04.2014 15:30 | Napredak | 7 : 0 | Trijumf | |||||
13.04
14:30
Spartak
Novi BeÄej
7
0
|
13.04.2014 14:30 | Spartak | 7 : 0 | Novi BeÄej | |||||
13.04
16:00
MaŔinac
LASK Crvena zvezda
1
0
|
13.04.2014 16:00 | MaŔinac | 1 : 0 | LASK Crvena zvezda | |||||
13.04
15:30
Požarevac
Jagodina
4
0
|
13.04.2014 15:30 | Požarevac | 4 : 0 | Jagodina |
13.04
14:30
Lemind Lavice
MaÄva
1
1
|
13.04.2014 14:30 | Lemind Lavice | 1 : 1 | MaÄva | |||||
13.04
17:00
Sloga
Nives
8
0
|
13.04.2014 17:00 | Sloga | 8 : 0 | Nives |
13.04
10:00
BSK BorÄa
Rad
1
0
|
13.04.2014 10:00 | BSK BorÄa | 1 : 0 | Rad | |||||
13.04
13:00
Vojvodina
Jagodina
4
0
|
13.04.2014 13:00 | Vojvodina | 4 : 0 | Jagodina | |||||
13.04
11:00
Napredak
Brodarac
2
1
|
13.04.2014 11:00 | Napredak | 2 : 1 | Brodarac | |||||
13.04
10:00
Partizan
OFK Beograd
0
0
|
13.04.2014 10:00 | Partizan | 0 : 0 | OFK Beograd | |||||
13.04
11:00
Borac
Sloga (K)
0
0
|
13.04.2014 11:00 | Borac | 0 : 0 | Sloga (K) |
13.04
10:00
Proleter (NS)
Dinamo
1
5
|
13.04.2014 10:00 | Proleter (NS) | 1 : 5 | Dinamo | |||||
13.04
10:00
VrŔac United
Donji Srem
3
0
|
13.04.2014 10:00 | VrŔac United | 3 : 0 | Donji Srem |
13.04
11:00
Mladost (L)
Sloga 1940
3
1
|
13.04.2014 11:00 | Mladost (L) | 3 : 1 | Sloga 1940 | |||||
13.04
12:00
Jedinstvo Putevi
Javor
2
0
|
13.04.2014 12:00 | Jedinstvo Putevi | 2 : 0 | Javor | |||||
13.04
10:00
BIP
Sloga (P)
0
2
|
13.04.2014 10:00 | BIP | 0 : 2 | Sloga (P) | |||||
13.04
11:00
Metalac (GM)
Metalac (K)
6
0
|
13.04.2014 11:00 | Metalac (GM) | 6 : 0 | Metalac (K) |
13.04
16:00
Žitoradja
Dinamo
3
2
|
13.04.2014 16:00 | Žitoradja | 3 : 2 | Dinamo | |||||
13.04
11:00
Car Konstantin
Toplicanin
2
1
|
13.04.2014 11:00 | Car Konstantin | 2 : 1 | Toplicanin |
13.04
10:00
RadniÄki (K)
Kolonija
3
0
|
13.04.2014 10:00 | RadniÄki (K) | 3 : 0 | Kolonija |
13.04
12:00
Teleoptik
Borac
0
0
|
13.04.2014 12:00 | Teleoptik | 0 : 0 | Borac | |||||
13.04
13:00
Spartak
Sloboda (Ä)
2
0
|
13.04.2014 13:00 | Spartak | 2 : 0 | Sloboda (Ä) | |||||
13.04
13:00
Vojvodina
Jagodina
0
1
|
13.04.2014 13:00 | Vojvodina | 0 : 1 | Jagodina | |||||
13.04
16:00
ÄukariÄki
ÄSK Pivara
1
0
|
13.04.2014 16:00 | ÄukariÄki | 1 : 0 | ÄSK Pivara | |||||
13.04
12:30
Rad
Sloboda Point
1
0
|
13.04.2014 12:30 | Rad | 1 : 0 | Sloboda Point |
13.04
12:30
Javor
Jedinstvo Putevi
0
0
|
13.04.2014 12:30 | Javor | 0 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
13.04
11:00
SuŔica
ÄaÄak 94
3
0
|
13.04.2014 11:00 | SuÅ”ica | 3 : 0 | ÄaÄak 94 | |||||
13.04
13:30
AS
Sloga (K)
4
1
|
13.04.2014 13:30 | AS | 4 : 1 | Sloga (K) |
13.04
Rudar
TrepÄa
3
1
|
13.04.2014 | Rudar | 3 : 1 | TrepÄa |
13.04
10:00
Senta
Vinogradar
9
0
|
13.04.2014 10:00 | Senta | 9 : 0 | Vinogradar |
13.04
12:00
Dolina
Dinamo
0
5
|
13.04.2014 12:00 | Dolina | 0 : 5 | Dinamo | |||||
13.04
11:00
Omladinac (O)
Borac (St)
2
0
|
13.04.2014 11:00 | Omladinac (O) | 2 : 0 | Borac (St) |
13.04
11:00
AS
Borac
3
0
|
13.04.2014 11:00 | AS | 3 : 0 | Borac | |||||
13.04
13:00
ÄukariÄki
Brodarac
1
1
|
13.04.2014 13:00 | ÄukariÄki | 1 : 1 | Brodarac | |||||
13.04
11:00
RadniÄki 1923
Partizan
1
1
|
13.04.2014 11:00 | RadniÄki 1923 | 1 : 1 | Partizan |
13.04
10:00
ÄaÄak 94
Javor
0
0
|
13.04.2014 10:00 | ÄaÄak 94 | 0 : 0 | Javor | |||||
13.04
11:00
Sloga 1940
FAP
0
4
|
13.04.2014 11:00 | Sloga 1940 | 0 : 4 | FAP |
13.04
10:00
RadniÄki 1905
Spartak
1
0
|
13.04.2014 10:00 | RadniÄki 1905 | 1 : 0 | Spartak |
13.04
12:00
VrŔac United
Partizan (U)
16
0
|
13.04.2014 12:00 | VrŔac United | 16 : 0 | Partizan (U) | |||||
13.04
13:30
RadniÄki 1927
Sloga (P)
1
3
|
13.04.2014 13:30 | RadniÄki 1927 | 1 : 3 | Sloga (P) |
13.04
11:00
Petar UroŔev
Mladost (V)
2
1
|
13.04.2014 11:00 | Petar UroŔev | 2 : 1 | Mladost (V) | |||||
13.04
10:00
Mika AntiÄ
Kolonija
1
1
|
13.04.2014 10:00 | Mika AntiÄ | 1 : 1 | Kolonija | |||||
13.04
12:00
Strela
ŽelezniÄar
3
14
|
13.04.2014 12:00 | Strela | 3 : 14 | ŽelezniÄar |
13.04
13:30
Unirea
Dobrica
2
0
|
13.04.2014 13:30 | Unirea | 2 : 0 | Dobrica |
13.04
Rudar (KM)
OFK Vlada DimitrijeviÄ
5
2
|
13.04.2014 | Rudar (KM) | 5 : 2 | OFK Vlada DimitrijeviÄ | |||||
13.04
Tutin
OFK Nacional
2
1
|
13.04.2014 | Tutin | 2 : 1 | OFK Nacional |
13.04
10:00
BaÄka 1901
Äantavir
7
0
|
13.04.2014 10:00 | BaÄka 1901 | 7 : 0 | Äantavir | |||||
13.04
10:00
Vinogradar
ObiliÄ
1
1
|
13.04.2014 10:00 | Vinogradar | 1 : 1 | ObiliÄ |
13.04
10:00
Duljaj
Apolon 4 II
7
1
|
13.04.2014 10:00 | Duljaj | 7 : 1 | Apolon 4 II | |||||
13.04
10:00
Radnicki 1923 II
KaraÄorÄe
0
0
|
13.04.2014 10:00 | Radnicki 1923 II | 0 : 0 | KaraÄorÄe |
13.04
Rudar (KM)
OFK Vlada DimitrijeviÄ
0
3
|
13.04.2014 | Rudar (KM) | 0 : 3 | OFK Vlada DimitrijeviÄ | |||||
13.04
Pionir 028
OFK Vlada DimitrijeviÄ
1
3
|
13.04.2014 | Pionir 028 | 1 : 3 | OFK Vlada DimitrijeviÄ |
13.04
16:00
Novi Pazar
ŽelezniÄar
79
71
|
13.04.2014 16:00 | Novi Pazar | 79 : 71 | ŽelezniÄar | |||||
13.04
19:00
Ub
MileŔevac
89
62
|
13.04.2014 19:00 | Ub | 89 : 62 | MileŔevac | |||||
13.04
20:00
Zlatibor
Sloga (P)
79
56
|
13.04.2014 20:00 | Zlatibor | 79 : 56 | Sloga (P) |
13.04
18:00
NiÅ”
Bor RTB
151
62
|
13.04.2014 18:00 | NiÅ” | 151 : 62 | Bor RTB | |||||
13.04
18:00
Zdravlje Leskovac
Jablanica
147
58
|
13.04.2014 18:00 | Zdravlje Leskovac | 147 : 58 | Jablanica | |||||
13.04
19:30
Mladost
Jug
75
83
|
13.04.2014 19:30 | Mladost | 75 : 83 | Jug |
13.04
15:30
Feniks
Selekta
74
67
|
13.04.2014 15:30 | Feniks | 74 : 67 | Selekta |
13.04
18:00
Å abac
Kolubara LA 2003
86
81
|
13.04.2014 18:00 | Å abac | 86 : 81 | Kolubara LA 2003 |
13.04
17:00
Priboj
GraÄac
1
3
|
13.04.2014 17:00 | Priboj | 1 : 3 | GraÄac |
13.04
19:00
Vojvodina NS Seme
Crvena Zvezda
0
3
|
13.04.2014 19:00 | Vojvodina NS Seme | 0 : 3 | Crvena Zvezda | 1:2 |
13.04
13:00
Sjenica
LuÄani
2
3
|
13.04.2014 13:00 | Sjenica | 2 : 3 | LuÄani | |||||
13.04
19:30
ÄaÄak
Forma
2
3
|
13.04.2014 19:30 | ÄaÄak | 2 : 3 | Forma | |||||
13.04
18:00
Tara
Libero ÄA 2
3
0
|
13.04.2014 18:00 | Tara | 3 : 0 | Libero ÄA 2 | |||||
13.04
Sloga
Arilje
3
0
|
13.04.2014 | Sloga | 3 : 0 | Arilje |
13.04
Jagodina
Jastrebac
29
30
|
13.04.2014 | Jagodina | 29 : 30 | Jastrebac | |||||
13.04
Planinka
TopliÄanin
60
23
|
13.04.2014 | Planinka | 60 : 23 | TopliÄanin |
13.04
19:00
Kikinda
Crvenka II
35
21
|
13.04.2014 19:00 | Kikinda | 35 : 21 | Crvenka II |
13.04
18:00
MaÄva
DorÄol
38
28
|
13.04.2014 18:00 | MaÄva | 38 : 28 | DorÄol |
13.04
19:00
Aleksinac
Radan
25
25
|
13.04.2014 19:00 | Aleksinac | 25 : 25 | Radan | |||||
13.04
17:00
Bela Palanka
Morava
38
28
|
13.04.2014 17:00 | Bela Palanka | 38 : 28 | Morava |
13.04
16:00
Užice
Arilje
20
42
|
13.04.2014 16:00 | Užice | 20 : 42 | Arilje | |||||
13.04
15:00
Beli AnÄeo
Atenica
33
24
|
13.04.2014 15:00 | Beli AnÄeo | 33 : 24 | Atenica |
13.04
16:00
Aleksinac
DuboÄica
30
13
|
13.04.2014 16:00 | Aleksinac | 30 : 13 | DuboÄica |
13.04
Pirot
vranje
4
3
|
13.04.2014 | Pirot | 4 : 3 | vranje |
13.04
20:00
Viking
Forum
2
9
|
13.04.2014 20:00 | Viking | 2 : 9 | Forum | |||||
13.04
19:00
KraljeviÄevo
Tvrdjava
2
3
|
13.04.2014 19:00 | KraljeviÄevo | 2 : 3 | Tvrdjava | |||||
13.04
20:00
Deus Futsal
Tango Liman
4
2
|
13.04.2014 20:00 | Deus Futsal | 4 : 2 | Tango Liman | |||||
13.04
16:00
Nova Pazova
Kikinda
3
1
|
13.04.2014 16:00 | Nova Pazova | 3 : 1 | Kikinda |
13.04
18:00
Å ampion
KMF Sombor
4
3
|
13.04.2014 18:00 | Å ampion | 4 : 3 | KMF Sombor |
13.04
16:00
RadniÄki (NP)
Zmaj
40
34
|
13.04.2014 16:00 | RadniÄki (NP) | 40 : 34 | Zmaj |
13.04
16:00
NiÅ”
Morava Gepardi
18
0
|
13.04.2014 16:00 | NiÅ” | 18 : 0 | Morava Gepardi |
13.04
17:00
Crvena Zvezda
DorÄol
40
38
|
13.04.2014 17:00 | Crvena Zvezda | 40 : 38 | DorÄol | |||||
13.04
16:00
Bijeli ZeÄevi
Partizan
16
28
|
13.04.2014 16:00 | Bijeli ZeÄevi | 16 : 28 | Partizan |
13.04
15:00
Panthers PanÄevo
Blue Dragons Beograd
20
16
|
13.04.2014 15:00 | Panthers PanÄevo | 20 : 16 | Blue Dragons Beograd | |||||
13.04
14:00
Indians InÄija
GAT Dukes Novi Sad
6
39
|
13.04.2014 14:00 | Indians InÄija | 6 : 39 | GAT Dukes Novi Sad |
13.04
15:00
Grofovi Novi Kneževac
Mammoths Kikinda
14
24
|
13.04.2014 15:00 | Grofovi Novi Kneževac | 14 : 24 | Mammoths Kikinda | |||||
13.04
14:00
Sirmium Legionaries SM
Hunters Vrbas
26
7
|
13.04.2014 14:00 | Sirmium Legionaries SM | 26 : 7 | Hunters Vrbas |
13.04
15:30
Werewolves Valjevo
Pastuvi Požarevac
0
55
|
13.04.2014 15:30 | Werewolves Valjevo | 0 : 55 | Pastuvi Požarevac | |||||
13.04
14:00
Royal Crowns Kraljevo
Angel Warriors ÄaÄak
7
48
|
13.04.2014 14:00 | Royal Crowns Kraljevo | 7 : 48 | Angel Warriors ÄaÄak |