14.09
11:00
Polet
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
0
|
14.09.2014 11:00 | Polet | 0 : 0 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 |
14.09
16:00
Kopaonik
OFK Bor
2
2
|
14.09.2014 16:00 | Kopaonik | 2 : 2 | OFK Bor | |||||
14.09
11:00
Car Konstantin
Trstenik PPT
3
1
|
14.09.2014 11:00 | Car Konstantin | 3 : 1 | Trstenik PPT | |||||
14.09
16:00
Tabane 1970
RadniÄki (P)
1
2
|
14.09.2014 16:00 | Tabane 1970 | 1 : 2 | RadniÄki (P) |
14.09
16:00
Senta
Dolina
1
0
|
14.09.2014 16:00 | Senta | 1 : 0 | Dolina | |||||
14.09
16:00
PIK Prigrevica
ÄSK Pivara
0
2
|
14.09.2014 16:00 | PIK Prigrevica | 0 : 2 | ÄSK Pivara |
14.09
11:00
Hajduk
Brodarac 1947
2
1
|
14.09.2014 11:00 | Hajduk | 2 : 1 | Brodarac 1947 | |||||
14.09
11:00
DorÄol
Sopot
0
1
|
14.09.2014 11:00 | DorÄol | 0 : 1 | Sopot | |||||
14.09
16:00
Železnik Lasta
Žarkovo
2
3
|
14.09.2014 16:00 | Železnik Lasta | 2 : 3 | Žarkovo | |||||
14.09
16:00
Srem
GSP Polet
0
3
|
14.09.2014 16:00 | Srem | 0 : 3 | GSP Polet | |||||
14.09
16:00
BASK
Teleoptik
1
3
|
14.09.2014 16:00 | BASK | 1 : 3 | Teleoptik | |||||
14.09
16:00
RadniÄki (O)
BuduÄnost
1
0
|
14.09.2014 16:00 | RadniÄki (O) | 1 : 0 | BuduÄnost |
14.09
16:00
Polet
Metalac
3
0
|
14.09.2014 16:00 | Polet | 3 : 0 | Metalac | |||||
14.09
16:00
Vodojaža
Tutin
2
0
|
14.09.2014 16:00 | Vodojaža | 2 : 0 | Tutin | |||||
14.09
16:00
Sloboda
Omladinac
2
0
|
14.09.2014 16:00 | Sloboda | 2 : 0 | Omladinac | |||||
14.09
16:00
BraÄa VukoviÄ
Mokra Gora
1
0
|
14.09.2014 16:00 | BraÄa VukoviÄ | 1 : 0 | Mokra Gora | |||||
14.09
16:00
DragaÄevo
Slavija
0
0
|
14.09.2014 16:00 | DragaÄevo | 0 : 0 | Slavija |
14.09
16:00
ObiliÄ
RSK
1
0
|
14.09.2014 16:00 | ObiliÄ | 1 : 0 | RSK | |||||
14.09
16:00
ŽelezniÄar (P)
Lepenica
4
0
|
14.09.2014 16:00 | ŽelezniÄar (P) | 4 : 0 | Lepenica | |||||
14.09
16:00
Mladi radnik (R)
Gruža
1
0
|
14.09.2014 16:00 | Mladi radnik (R) | 1 : 0 | Gruža | |||||
14.09
16:00
Å umadinac (B)
Mihajlovac 1934
2
2
|
14.09.2014 16:00 | Å umadinac (B) | 2 : 2 | Mihajlovac 1934 | |||||
14.09
16:00
Basarac
Sloboda
0
0
|
14.09.2014 16:00 | Basarac | 0 : 0 | Sloboda | |||||
14.09
16:00
Borac
Napredak
5
3
|
14.09.2014 16:00 | Borac | 5 : 3 | Napredak |
14.09
16:00
OFK OseÄina
Radjevac
0
2
|
14.09.2014 16:00 | OFK OseÄina | 0 : 2 | Radjevac | |||||
14.09
16:00
Polimlje
RadniÄki Stobeks
3
1
|
14.09.2014 16:00 | Polimlje | 3 : 1 | RadniÄki Stobeks |
14.09
16:00
Kosanica
Župa
1
0
|
14.09.2014 16:00 | Kosanica | 1 : 0 | Župa | |||||
14.09
16:00
Jedinstvo (M)
Lugomir
2
1
|
14.09.2014 16:00 | Jedinstvo (M) | 2 : 1 | Lugomir | |||||
14.09
16:00
Poljoprivrednik
Dragocvet
4
0
|
14.09.2014 16:00 | Poljoprivrednik | 4 : 0 | Dragocvet | |||||
14.09
16:00
Trajal
FUD
2
1
|
14.09.2014 16:00 | Trajal | 2 : 1 | FUD | |||||
14.09
16:00
Juhor
LevaÄ
3
2
|
14.09.2014 16:00 | Juhor | 3 : 2 | LevaÄ |
14.09
16:00
Bukovik
Nemetali
4
1
|
14.09.2014 16:00 | Bukovik | 4 : 1 | Nemetali | |||||
14.09
16:00
Moravica
Dunav
1
3
|
14.09.2014 16:00 | Moravica | 1 : 3 | Dunav | |||||
14.09
16:00
Kablovi
Brodoremont
3
1
|
14.09.2014 16:00 | Kablovi | 3 : 1 | Brodoremont |
14.09
16:00
BobiŔte
Sloboda
2
1
|
14.09.2014 16:00 | BobiŔte | 2 : 1 | Sloboda | |||||
14.09
16:00
Jablanica
SFK Moravac
0
1
|
14.09.2014 16:00 | Jablanica | 0 : 1 | SFK Moravac | |||||
14.09
16:00
Jedinstvo (BP)
SFK Morava
1
2
|
14.09.2014 16:00 | Jedinstvo (BP) | 1 : 2 | SFK Morava | |||||
14.09
16:00
BSK Bujanovac
Ropotovo
3
3
|
14.09.2014 16:00 | BSK Bujanovac | 3 : 3 | Ropotovo | |||||
14.09
16:00
Mladost
Pusta Reka
3
0
|
14.09.2014 16:00 | Mladost | 3 : 0 | Pusta Reka |
14.09
10:00
Kabel
Omladinac
0
1
|
14.09.2014 10:00 | Kabel | 0 : 1 | Omladinac |
14.09
16:00
Zadrugar
Srbobran
2
0
|
14.09.2014 16:00 | Zadrugar | 2 : 0 | Srbobran | |||||
14.09
16:00
OFK Mladost APA
OFK Vrbas
2
0
|
14.09.2014 16:00 | OFK Mladost APA | 2 : 0 | OFK Vrbas | |||||
14.09
16:00
BaÄka (P)
Preporod
0
0
|
14.09.2014 16:00 | BaÄka (P) | 0 : 0 | Preporod | |||||
14.09
16:00
Mladost (T)
Tavankut
1
0
|
14.09.2014 16:00 | Mladost (T) | 1 : 0 | Tavankut | |||||
14.09
10:00
Subotica
TSC
2
3
|
14.09.2014 10:00 | Subotica | 2 : 3 | TSC |
14.09
16:00
Crvena Zvezda (RS)
Borac (Sakule)
3
0
|
14.09.2014 16:00 | Crvena Zvezda (RS) | 3 : 0 | Borac (Sakule) | |||||
14.09
16:00
ŽelezniÄar
Borac (StarÄevo)
4
1
|
14.09.2014 16:00 | ŽelezniÄar | 4 : 1 | Borac (StarÄevo) |
14.09
16:00
Stepojevac Vaga
BoleÄ
1
1
|
14.09.2014 16:00 | Stepojevac Vaga | 1 : 1 | BoleÄ | |||||
14.09
16:00
VrÄin
GrafiÄar
1
1
|
14.09.2014 16:00 | VrÄin | 1 : 1 | GrafiÄar | |||||
14.09
16:00
BaÄevac
Lokomotiva
0
0
|
14.09.2014 16:00 | BaÄevac | 0 : 0 | Lokomotiva | |||||
14.09
16:00
Jedinstvo
RadniÄki (NB)
2
1
|
14.09.2014 16:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | RadniÄki (NB) | |||||
14.09
16:00
PKB
Zvezdara
0
1
|
14.09.2014 16:00 | PKB | 0 : 1 | Zvezdara | |||||
14.09
16:00
Crvena zvezda
ŽelezniÄar
2
1
|
14.09.2014 16:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
14.09
16:00
SremÄica
Balkan Mirijevo
1
1
|
14.09.2014 16:00 | SremÄica | 1 : 1 | Balkan Mirijevo |
14.09
16:30
Mataruge
Kraljevo Hajduk
3
0
|
14.09.2014 16:30 | Mataruge | 3 : 0 | Kraljevo Hajduk | |||||
14.09
16:30
RadniÄki
Pazar Juniors 2011
1
0
|
14.09.2014 16:30 | RadniÄki | 1 : 0 | Pazar Juniors 2011 | |||||
14.09
16:30
Ibar
GoÄ
2
1
|
14.09.2014 16:30 | Ibar | 2 : 1 | GoÄ | |||||
14.09
16:30
Ribnica
OFK Ras
4
0
|
14.09.2014 16:30 | Ribnica | 4 : 0 | OFK Ras | |||||
14.09
16:30
BuduÄnost
Borac
1
2
|
14.09.2014 16:30 | BuduÄnost | 1 : 2 | Borac | |||||
14.09
16:30
Lazac
Radnik
1
1
|
14.09.2014 16:30 | Lazac | 1 : 1 | Radnik | |||||
14.09
16:30
KaraÄorÄe
Gruža
1
0
|
14.09.2014 16:30 | KaraÄorÄe | 1 : 0 | Gruža | |||||
14.09
16:30
Granit
Polet
3
0
|
14.09.2014 16:30 | Granit | 3 : 0 | Polet |
14.09
16:30
Arsenal
KoriÄani
2
0
|
14.09.2014 16:30 | Arsenal | 2 : 0 | KoriÄani | |||||
14.09
16:30
Kolonija
Jedinstvo
6
0
|
14.09.2014 16:30 | Kolonija | 6 : 0 | Jedinstvo | |||||
14.09
16:30
MarÅ”iÄ
Äava
1
0
|
14.09.2014 16:30 | MarÅ”iÄ | 1 : 0 | Äava | |||||
14.09
16:30
SuŔica
Vinogradi DB
2
1
|
14.09.2014 16:30 | SuŔica | 2 : 1 | Vinogradi DB |
14.09
16:00
Crnokosa
ViŔesava
5
1
|
14.09.2014 16:00 | Crnokosa | 5 : 1 | ViŔesava | |||||
14.09
16:00
ŽelezniÄar
Ariljska rampa
1
6
|
14.09.2014 16:00 | ŽelezniÄar | 1 : 6 | Ariljska rampa | |||||
14.09
16:00
Jedinstvo
BuduÄnost
0
2
|
14.09.2014 16:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | BuduÄnost | |||||
14.09
16:00
GP Zlatibor
Äajetina
2
1
|
14.09.2014 16:00 | GP Zlatibor | 2 : 1 | Äajetina | |||||
14.09
16:00
Napredak
Polet
0
2
|
14.09.2014 16:00 | Napredak | 0 : 2 | Polet | |||||
14.09
16:00
Omladinac
Prvi partizan
3
1
|
14.09.2014 16:00 | Omladinac | 3 : 1 | Prvi partizan |
14.09
16:00
Mladost
OFK Divci
1
2
|
14.09.2014 16:00 | Mladost | 1 : 2 | OFK Divci | |||||
14.09
16:00
Kolubara
TeŔnjar
3
2
|
14.09.2014 16:00 | Kolubara | 3 : 2 | TeŔnjar | |||||
14.09
16:00
TrliÄ
Pepeljevac
2
2
|
14.09.2014 16:00 | TrliÄ | 2 : 2 | Pepeljevac | |||||
14.09
16:00
Tulari
Spartak 1924
0
5
|
14.09.2014 16:00 | Tulari | 0 : 5 | Spartak 1924 | |||||
14.09
16:00
ZSK
Sovljak
2
1
|
14.09.2014 16:00 | ZSK | 2 : 1 | Sovljak |
14.09
16:00
Jedinstvo (MZ)
SindjeliÄ
2
1
|
14.09.2014 16:00 | Jedinstvo (MZ) | 2 : 1 | SindjeliÄ | |||||
14.09
16:00
Lipolist
Provo
1
2
|
14.09.2014 16:00 | Lipolist | 1 : 2 | Provo | |||||
14.09
16:00
Drina
Jedinstvo (Å )
1
1
|
14.09.2014 16:00 | Drina | 1 : 1 | Jedinstvo (Å ) | |||||
14.09
16:00
Hajduk Stanko
Mladost (P)
2
0
|
14.09.2014 16:00 | Hajduk Stanko | 2 : 0 | Mladost (P) | |||||
14.09
16:00
BMR PetlovaÄa
Antimon
2
3
|
14.09.2014 16:00 | BMR PetlovaÄa | 2 : 3 | Antimon | |||||
14.09
16:00
Borac (L)
Podrinje
1
1
|
14.09.2014 16:00 | Borac (L) | 1 : 1 | Podrinje |
14.09
16:00
Banja
Borac
4
2
|
14.09.2014 16:00 | Banja | 4 : 2 | Borac | |||||
14.09
16:00
ŽSK
BSK
4
2
|
14.09.2014 16:00 | ŽSK | 4 : 2 | BSK | |||||
14.09
10:00
Å umadija
Å umadinac (N)
12
0
|
14.09.2014 10:00 | Å umadija | 12 : 0 | Å umadinac (N) | |||||
14.09
16:00
Junkovac
Prvi srpski ustanak
1
0
|
14.09.2014 16:00 | Junkovac | 1 : 0 | Prvi srpski ustanak | |||||
14.09
16:00
Partizan (D)
Å umadinac (S)
3
0
|
14.09.2014 16:00 | Partizan (D) | 3 : 0 | Å umadinac (S) | |||||
14.09
16:00
AranÄelovac
Omladinac
3
1
|
14.09.2014 16:00 | AranÄelovac | 3 : 1 | Omladinac |
14.09
16:00
Integral
Mlava (ML)
1
0
|
14.09.2014 16:00 | Integral | 1 : 0 | Mlava (ML) | |||||
14.09
16:00
Sloga (B)
Å apine
2
3
|
14.09.2014 16:00 | Sloga (B) | 2 : 3 | Å apine | |||||
14.09
16:00
Rudar (K)
Napredak 1936
4
1
|
14.09.2014 16:00 | Rudar (K) | 4 : 1 | Napredak 1936 | |||||
14.09
16:00
Vojvoda Milenko
Äerdap
2
2
|
14.09.2014 16:00 | Vojvoda Milenko | 2 : 2 | Äerdap | |||||
14.09
16:00
Makce
Mladost (B)
1
0
|
14.09.2014 16:00 | Makce | 1 : 0 | Mladost (B) | |||||
14.09
16:00
Petar Dobrnjac
TrgovaÄki
3
0
|
14.09.2014 16:00 | Petar Dobrnjac | 3 : 0 | TrgovaÄki | |||||
14.09
16:00
Mlava (B)
KrilaÅ”
0
1
|
14.09.2014 16:00 | Mlava (B) | 0 : 1 | KrilaÅ” |
14.09
16:00
Proleter
GlavaÅ”
3
0
|
14.09.2014 16:00 | Proleter | 3 : 0 | GlavaÅ” | |||||
14.09
16:00
Vodice
BuduÄnost (MK)
0
1
|
14.09.2014 16:00 | Vodice | 0 : 1 | BuduÄnost (MK) | |||||
14.09
16:00
Jedinstvo (K)
Sloga (M)
3
2
|
14.09.2014 16:00 | Jedinstvo (K) | 3 : 2 | Sloga (M) | |||||
14.09
16:00
7. Juli
Pobeda
3
2
|
14.09.2014 16:00 | 7. Juli | 3 : 2 | Pobeda | |||||
14.09
16:00
Udarnik
Osipaonica
1
2
|
14.09.2014 16:00 | Udarnik | 1 : 2 | Osipaonica | |||||
14.09
11:00
ŽelezniÄar (S)
BuduÄnost (R)
2
4
|
14.09.2014 11:00 | ŽelezniÄar (S) | 2 : 4 | BuduÄnost (R) | |||||
14.09
16:00
Mladi borac
ŽelezniÄar (K)
2
0
|
14.09.2014 16:00 | Mladi borac | 2 : 0 | ŽelezniÄar (K) | |||||
14.09
16:00
Å umadija
SASK
2
1
|
14.09.2014 16:00 | Å umadija | 2 : 1 | SASK |
14.09
11:00
BSK
Napredak (D)
1
1
|
14.09.2014 11:00 | BSK | 1 : 1 | Napredak (D) | |||||
14.09
16:00
Mladost (J)
Napredak (Z)
3
2
|
14.09.2014 16:00 | Mladost (J) | 3 : 2 | Napredak (Z) | |||||
14.09
16:00
Sloga (DV)
Mladost (D)
2
1
|
14.09.2014 16:00 | Sloga (DV) | 2 : 1 | Mladost (D) | |||||
14.09
16:00
BuduÄnost
OFK Bratstvo
0
1
|
14.09.2014 16:00 | BuduÄnost | 0 : 1 | OFK Bratstvo | |||||
14.09
16:00
Mladost (K)
Mladi radnik
2
1
|
14.09.2014 16:00 | Mladost (K) | 2 : 1 | Mladi radnik | |||||
14.09
16:00
Sloga (V)
Bratstvo
1
2
|
14.09.2014 16:00 | Sloga (V) | 1 : 2 | Bratstvo |
14.09
16:00
Nikodije StojanoviÄ Tatko
Polet
1
1
|
14.09.2014 16:00 | Nikodije StojanoviÄ Tatko | 1 : 1 | Polet | |||||
14.09
16:00
DunÄerski
Mladost 1982
7
2
|
14.09.2014 16:00 | DunÄerski | 7 : 2 | Mladost 1982 | |||||
14.09
16:00
Pobeda
Trbunje
2
3
|
14.09.2014 16:00 | Pobeda | 2 : 3 | Trbunje | |||||
14.09
11:00
Svetlost
Jug Bogdan
4
1
|
14.09.2014 11:00 | Svetlost | 4 : 1 | Jug Bogdan | |||||
14.09
16:00
Borac
Real
7
2
|
14.09.2014 16:00 | Borac | 7 : 2 | Real | |||||
14.09
16:00
DobriÄ
Jastrebac
0
7
|
14.09.2014 16:00 | DobriÄ | 0 : 7 | Jastrebac | |||||
14.09
16:00
Omladinac
Kosovac
2
0
|
14.09.2014 16:00 | Omladinac | 2 : 0 | Kosovac |
14.09
16:30
MaÄkovac
Sloga (Ä)
0
1
|
14.09.2014 16:30 | MaÄkovac | 0 : 1 | Sloga (Ä) | |||||
14.09
16:30
Sloga (D)
Äitluk
0
3
|
14.09.2014 16:30 | Sloga (D) | 0 : 3 | Äitluk | |||||
14.09
16:30
Naupare
Å anac
1
0
|
14.09.2014 16:30 | Naupare | 1 : 0 | Å anac | |||||
14.09
16:30
Jastrebac
Vinogradar
3
0
|
14.09.2014 16:30 | Jastrebac | 3 : 0 | Vinogradar | |||||
14.09
16:30
Mladost
Gradina
2
2
|
14.09.2014 16:30 | Mladost | 2 : 2 | Gradina | |||||
14.09
16:30
13. April
Jedinstvo 1936
4
0
|
14.09.2014 16:30 | 13. April | 4 : 0 | Jedinstvo 1936 | |||||
14.09
16:30
Gornji StepoÅ”
Blagotin
1
1
|
14.09.2014 16:30 | Gornji StepoÅ” | 1 : 1 | Blagotin | |||||
14.09
16:30
Mladi radnik
BoŔnjane
0
4
|
14.09.2014 16:30 | Mladi radnik | 0 : 4 | BoŔnjane | |||||
14.09
16:30
Trudbenik
Omladinac
3
0
|
14.09.2014 16:30 | Trudbenik | 3 : 0 | Omladinac |
14.09
17:00
MagliÄ
Titel
0
1
|
14.09.2014 17:00 | MagliÄ | 0 : 1 | Titel | |||||
14.09
17:00
Kulpin
Krila Krajine
4
2
|
14.09.2014 17:00 | Kulpin | 4 : 2 | Krila Krajine | |||||
14.09
17:00
Borac
Hajduk
1
1
|
14.09.2014 17:00 | Borac | 1 : 1 | Hajduk | |||||
14.09
17:00
Stari Grad
Proleter
0
1
|
14.09.2014 17:00 | Stari Grad | 0 : 1 | Proleter | |||||
14.09
17:00
BuduÄnost
Mladost Radost
2
3
|
14.09.2014 17:00 | BuduÄnost | 2 : 3 | Mladost Radost |
14.09
16:00
Vinogradar
OFK Sirig
2
2
|
14.09.2014 16:00 | Vinogradar | 2 : 2 | OFK Sirig | |||||
14.09
16:00
Proleter
OFK Slavija
2
1
|
14.09.2014 16:00 | Proleter | 2 : 1 | OFK Slavija | |||||
14.09
16:00
Dinamo
Sofeks
0
3
|
14.09.2014 16:00 | Dinamo | 0 : 3 | Sofeks | |||||
14.09
16:00
Jedinstvo
Petrovaradin
0
1
|
14.09.2014 16:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Petrovaradin |
14.09
Hajduk (D)
Donji Petrovci
0
2
|
14.09.2014 | Hajduk (D) | 0 : 2 | Donji Petrovci | |||||
14.09
BuduÄnost
OFK Zeka BuljubaŔa
5
0
|
14.09.2014 | BuduÄnost | 5 : 0 | OFK Zeka BuljubaÅ”a | |||||
14.09
PSK Putinci
1. Maj
0
2
|
14.09.2014 | PSK Putinci | 0 : 2 | 1. Maj | |||||
14.09
Hrtkovci
Rudar
3
1
|
14.09.2014 | Hrtkovci | 3 : 1 | Rudar | |||||
14.09
Hajduk 1932
Sremac GraniÄar 1924
1
6
|
14.09.2014 | Hajduk 1932 | 1 : 6 | Sremac GraniÄar 1924 | |||||
14.09
Jadran
Napredak
1
1
|
14.09.2014 | Jadran | 1 : 1 | Napredak |
14.09
16:00
PaliÄ
Panonija IM Topola
1
0
|
14.09.2014 16:00 | PaliÄ | 1 : 0 | Panonija IM Topola | |||||
14.09
16:00
BaÄka
Sloga
2
1
|
14.09.2014 16:00 | BaÄka | 2 : 1 | Sloga | |||||
14.09
16:00
BajŔa
Proleter
0
0
|
14.09.2014 16:00 | BajŔa | 0 : 0 | Proleter |
14.09
16:00
Dunav
Lipar
2
0
|
14.09.2014 16:00 | Dunav | 2 : 0 | Lipar | |||||
14.09
16:00
TerekveÅ”
BSK
1
1
|
14.09.2014 16:00 | TerekveÅ” | 1 : 1 | BSK | |||||
14.09
16:00
GraniÄar (R)
GraniÄar (G)
1
1
|
14.09.2014 16:00 | GraniÄar (R) | 1 : 1 | GraniÄar (G) | |||||
14.09
16:00
Rusin
Kula
1
4
|
14.09.2014 16:00 | Rusin | 1 : 4 | Kula |
14.09
16:00
Mladost (V)
Polet
2
1
|
14.09.2014 16:00 | Mladost (V) | 2 : 1 | Polet | |||||
14.09
16:00
Slavija
Sloga (BNS)
2
0
|
14.09.2014 16:00 | Slavija | 2 : 0 | Sloga (BNS) | |||||
14.09
16:00
BuduÄnost (A)
BAK
1
2
|
14.09.2014 16:00 | BuduÄnost (A) | 1 : 2 | BAK | |||||
14.09
16:00
Mladost (O)
Vojvodina
0
3
|
14.09.2014 16:00 | Mladost (O) | 0 : 3 | Vojvodina | |||||
14.09
16:00
RadniÄki (B)
Vulturul
5
0
|
14.09.2014 16:00 | RadniÄki (B) | 5 : 0 | Vulturul | |||||
14.09
16:00
HajduÄica
Jedinstvo SteviÄ
1
3
|
14.09.2014 16:00 | HajduÄica | 1 : 3 | Jedinstvo SteviÄ | |||||
14.09
16:00
Crvena zvezda
Partizan (G)
2
0
|
14.09.2014 16:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Partizan (G) |
14.09
16:30
Borac
Zadrugar
2
2
|
14.09.2014 16:30 | Borac | 2 : 2 | Zadrugar | |||||
14.09
16:30
ŽAK
BileÄanin
9
1
|
14.09.2014 16:30 | ŽAK | 9 : 1 | BileÄanin | |||||
14.09
16:30
Omladinac
Napredak
0
2
|
14.09.2014 16:30 | Omladinac | 0 : 2 | Napredak | |||||
14.09
16:30
Mladost
Naftagas
4
1
|
14.09.2014 16:30 | Mladost | 4 : 1 | Naftagas | |||||
14.09
16:30
Crvena zvezda
Begej
3
3
|
14.09.2014 16:30 | Crvena zvezda | 3 : 3 | Begej | |||||
14.09
16:30
Vojvodina (NM)
Vojvodina (B)
4
0
|
14.09.2014 16:30 | Vojvodina (NM) | 4 : 0 | Vojvodina (B) | |||||
14.09
16:30
Vojvodina 1928
RadniÄki 1911
1
1
|
14.09.2014 16:30 | Vojvodina 1928 | 1 : 1 | RadniÄki 1911 |
14.09
16:00
Brodarac
13. maj
3
1
|
14.09.2014 16:00 | Brodarac | 3 : 1 | 13. maj | |||||
14.09
16:00
SindjeliÄ 2012(U)
PKB Kovilovo
3
3
|
14.09.2014 16:00 | SindjeliÄ 2012(U) | 3 : 3 | PKB Kovilovo | |||||
14.09
16:00
Borac (O)
Resnik
3
0
|
14.09.2014 16:00 | Borac (O) | 3 : 0 | Resnik |
14.09
16:00
Mladost (B)
RuŔanj
3
1
|
14.09.2014 16:00 | Mladost (B) | 3 : 1 | RuŔanj | |||||
14.09
10:00
RadniÄki (R)
VraniÄ
1
3
|
14.09.2014 10:00 | RadniÄki (R) | 1 : 3 | VraniÄ | |||||
14.09
16:00
Veliki Borak
Borac (L)
5
1
|
14.09.2014 16:00 | Veliki Borak | 5 : 1 | Borac (L) |
14.09
16:00
OFK LeŔtane
Kosmaj
1
1
|
14.09.2014 16:00 | OFK LeŔtane | 1 : 1 | Kosmaj | |||||
14.09
16:00
Dunavac (G)
Heroj 1925
3
0
|
14.09.2014 16:00 | Dunavac (G) | 3 : 0 | Heroj 1925 | |||||
14.09
16:00
Pinosava
Selo Mladenovac
5
1
|
14.09.2014 16:00 | Pinosava | 5 : 1 | Selo Mladenovac | |||||
14.09
16:00
Podunavac (R)
Torlak
0
0
|
14.09.2014 16:00 | Podunavac (R) | 0 : 0 | Torlak | |||||
14.09
16:00
Pudarci
Velika Krsna
0
3
|
14.09.2014 16:00 | Pudarci | 0 : 3 | Velika Krsna |
14.09
16:30
Jedinstvo
Knežica
2
0
|
14.09.2014 16:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Knežica | |||||
14.09
16:30
Zaplanjac
Zemljoradnik
3
1
|
14.09.2014 16:30 | Zaplanjac | 3 : 1 | Zemljoradnik | |||||
14.09
16:30
RasovaÄa
MaloŔiŔte
4
3
|
14.09.2014 16:30 | RasovaÄa | 4 : 3 | MaloÅ”iÅ”te | |||||
14.09
16:30
Mladost (B)
Mladi radnik
0
3
|
14.09.2014 16:30 | Mladost (B) | 0 : 3 | Mladi radnik | |||||
14.09
16:30
NaŔa krila 1936
Koprijan 1975
3
1
|
14.09.2014 16:30 | NaŔa krila 1936 | 3 : 1 | Koprijan 1975 |
14.09
16:00
Å umadija
Äekmin
2
1
|
14.09.2014 16:00 | Å umadija | 2 : 1 | Äekmin | |||||
14.09
16:00
VuÄje
OFK Brza
1
1
|
14.09.2014 16:00 | VuÄje | 1 : 1 | OFK Brza | |||||
14.09
16:00
ZloÄudovo
Sloga
3
1
|
14.09.2014 16:00 | ZloÄudovo | 3 : 1 | Sloga | |||||
14.09
16:00
Plantaža
RadniÄki
7
2
|
14.09.2014 16:00 | Plantaža | 7 : 2 | RadniÄki | |||||
14.09
16:00
ŽelezniÄar
Jedinstvo (G)
5
0
|
14.09.2014 16:00 | ŽelezniÄar | 5 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
14.09
16:00
Jedinstvo (GS)
Mladost
2
4
|
14.09.2014 16:00 | Jedinstvo (GS) | 2 : 4 | Mladost | |||||
14.09
16:00
Progres
Mladi borac
4
1
|
14.09.2014 16:00 | Progres | 4 : 1 | Mladi borac |
14.09
16:00
Zadrugar
Jedinstvo
0
1
|
14.09.2014 16:00 | Zadrugar | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
14.09
16:00
DragoÅ”
Borac
1
1
|
14.09.2014 16:00 | DragoÅ” | 1 : 1 | Borac | |||||
14.09
16:00
Mladost
Tanasko RajiÄ
1
6
|
14.09.2014 16:00 | Mladost | 1 : 6 | Tanasko RajiÄ | |||||
14.09
16:00
Gnjilan
Napredak
4
1
|
14.09.2014 16:00 | Gnjilan | 4 : 1 | Napredak | |||||
14.09
16:00
ŽeljuŔa
Vladimir DurkoviÄ
3
2
|
14.09.2014 16:00 | ŽeljuÅ”a | 3 : 2 | Vladimir DurkoviÄ |
14.09
11:00
KljuÄ
Å arbanovac
2
1
|
14.09.2014 11:00 | KljuÄ | 2 : 1 | Å arbanovac | |||||
14.09
16:00
RadniÄki
Rudna Glava
2
1
|
14.09.2014 16:00 | RadniÄki | 2 : 1 | Rudna Glava | |||||
14.09
16:00
Krivelj
Sloga
1
3
|
14.09.2014 16:00 | Krivelj | 1 : 3 | Sloga | |||||
14.09
16:00
Branik
Slatina (B)
0
4
|
14.09.2014 16:00 | Branik | 0 : 4 | Slatina (B) | |||||
14.09
16:00
Blizna
Deli Jovan
0
2
|
14.09.2014 16:00 | Blizna | 0 : 2 | Deli Jovan |
14.09
16:00
Crvena zastava
BuduÄnost (P)
4
1
|
14.09.2014 16:00 | Crvena zastava | 4 : 1 | BuduÄnost (P) | |||||
14.09
16:00
Rudar
VrtiŔte
2
2
|
14.09.2014 16:00 | Rudar | 2 : 2 | VrtiŔte | |||||
14.09
16:00
RadniÄki 1936
Jedinstvo
3
2
|
14.09.2014 16:00 | RadniÄki 1936 | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
14.09
16:00
Proleter (M)
Aluminjum
1
0
|
14.09.2014 16:00 | Proleter (M) | 1 : 0 | Aluminjum | |||||
14.09
16:00
BuduÄnost (PK)
Morava
4
1
|
14.09.2014 16:00 | BuduÄnost (PK) | 4 : 1 | Morava | |||||
14.09
16:00
Palilulac
OFK Brzi Brod
2
1
|
14.09.2014 16:00 | Palilulac | 2 : 1 | OFK Brzi Brod | |||||
14.09
16:00
Proleter (DV)
OFK NiÅ”
2
1
|
14.09.2014 16:00 | Proleter (DV) | 2 : 1 | OFK NiÅ” |
14.09
16:00
Å SK
RadniÄki
0
3
|
14.09.2014 16:00 | Å SK | 0 : 3 | RadniÄki | |||||
14.09
16:00
OsniÄ
Midžor
5
1
|
14.09.2014 16:00 | OsniÄ | 5 : 1 | Midžor | |||||
14.09
16:00
OFK Knjaz
Rgotina
0
2
|
14.09.2014 16:00 | OFK Knjaz | 0 : 2 | Rgotina | |||||
14.09
16:00
Mladost
Sloga
2
4
|
14.09.2014 16:00 | Mladost | 2 : 4 | Sloga | |||||
14.09
16:00
Borac
Rudar
0
2
|
14.09.2014 16:00 | Borac | 0 : 2 | Rudar | |||||
14.09
16:00
TrebiÄ
SvrljiŔka topla
8
1
|
14.09.2014 16:00 | TrebiÄ | 8 : 1 | SvrljiÅ”ka topla |
14.09
16:00
Ternoci
Bukuroca
4
2
|
14.09.2014 16:00 | Ternoci | 4 : 2 | Bukuroca | |||||
14.09
16:00
Vranjska Banja
Vihor
2
0
|
14.09.2014 16:00 | Vranjska Banja | 2 : 0 | Vihor | |||||
14.09
16:00
Pavlovac
Levosoje Talenat
4
0
|
14.09.2014 16:00 | Pavlovac | 4 : 0 | Levosoje Talenat | |||||
14.09
16:00
Äelik
Mladost (S)
4
1
|
14.09.2014 16:00 | Äelik | 4 : 1 | Mladost (S) | |||||
14.09
16:00
Mladost (B)
TreŔnjevka
6
1
|
14.09.2014 16:00 | Mladost (B) | 6 : 1 | TreŔnjevka |
14.09
16:00
Dunav
Partizan (K)
4
2
|
14.09.2014 16:00 | Dunav | 4 : 2 | Partizan (K) | |||||
14.09
16:00
Borac (VS)
KaraÅ” (J)
2
3
|
14.09.2014 16:00 | Borac (VS) | 2 : 3 | KaraÅ” (J) | |||||
14.09
16:00
Borac (VG)
Ratar
2
4
|
14.09.2014 16:00 | Borac (VG) | 2 : 4 | Ratar | |||||
14.09
16:00
Dobrica
Partizan (U)
1
6
|
14.09.2014 16:00 | Dobrica | 1 : 6 | Partizan (U) | |||||
14.09
16:00
Vojvodina (CC)
Vojvodina (S)
6
0
|
14.09.2014 16:00 | Vojvodina (CC) | 6 : 0 | Vojvodina (S) | |||||
14.09
16:00
Jedinstvo (V)
Å evac
1
4
|
14.09.2014 16:00 | Jedinstvo (V) | 1 : 4 | Å evac | |||||
14.09
16:00
Potporanj
Vladimirovac
8
2
|
14.09.2014 16:00 | Potporanj | 8 : 2 | Vladimirovac |
14.09
16:00
Borac (P)
Dinamo 1945
0
4
|
14.09.2014 16:00 | Borac (P) | 0 : 4 | Dinamo 1945 | |||||
14.09
16:00
Plavi Dunav 1932
Strela
1
3
|
14.09.2014 16:00 | Plavi Dunav 1932 | 1 : 3 | Strela | |||||
14.09
16:00
BuduÄnost (BB)
Kolonija
5
1
|
14.09.2014 16:00 | BuduÄnost (BB) | 5 : 1 | Kolonija | |||||
14.09
16:00
Stari TamiÅ”
Dolovo
1
3
|
14.09.2014 16:00 | Stari TamiÅ” | 1 : 3 | Dolovo | |||||
14.09
16:00
Proleter
BSK BavaniŔte
3
1
|
14.09.2014 16:00 | Proleter | 3 : 1 | BSK BavaniŔte |
14.09
16:00
Pobeda
Omladinac (O)
0
1
|
14.09.2014 16:00 | Pobeda | 0 : 1 | Omladinac (O) | |||||
14.09
16:00
Polet
Spartak 1911
1
1
|
14.09.2014 16:00 | Polet | 1 : 1 | Spartak 1911 | |||||
14.09
16:00
Glogonj
Unirea
0
4
|
14.09.2014 16:00 | Glogonj | 0 : 4 | Unirea |
14.09
16:00
Napredak
Juhor
5
0
|
14.09.2014 16:00 | Napredak | 5 : 0 | Juhor | |||||
14.09
16:00
Kolare
Vinogradar
2
0
|
14.09.2014 16:00 | Kolare | 2 : 0 | Vinogradar | |||||
14.09
16:00
Partizan
Kupinovac
9
1
|
14.09.2014 16:00 | Partizan | 9 : 1 | Kupinovac | |||||
14.09
16:00
Morava
Mladost
6
1
|
14.09.2014 16:00 | Morava | 6 : 1 | Mladost | |||||
14.09
16:00
VinoraÄa
Resavac
4
2
|
14.09.2014 16:00 | VinoraÄa | 4 : 2 | Resavac |
14.09
16:00
Javor
Rudar (P)
2
1
|
14.09.2014 16:00 | Javor | 2 : 1 | Rudar (P) | |||||
14.09
16:00
Polet
Rudar (S)
2
1
|
14.09.2014 16:00 | Polet | 2 : 1 | Rudar (S) | |||||
14.09
16:00
Hajduk
Å umadija
3
2
|
14.09.2014 16:00 | Hajduk | 3 : 2 | Å umadija | |||||
14.09
16:00
RadniÄki
Mladost (S)
9
4
|
14.09.2014 16:00 | RadniÄki | 9 : 4 | Mladost (S) | |||||
14.09
16:00
Napredak (St)
Resavac
4
2
|
14.09.2014 16:00 | Napredak (St) | 4 : 2 | Resavac | |||||
14.09
16:00
OFK Batinac
Istok 63
3
1
|
14.09.2014 16:00 | OFK Batinac | 3 : 1 | Istok 63 | |||||
14.09
16:00
Moravac
Napredak (Sv)
4
3
|
14.09.2014 16:00 | Moravac | 4 : 3 | Napredak (Sv) |
14.09
GraniÄar (G)
Napredak
1
1
|
14.09.2014 | GraniÄar (G) | 1 : 1 | Napredak | |||||
14.09
Borac (K)
Jedinstvo (M)
1
2
|
14.09.2014 | Borac (K) | 1 : 2 | Jedinstvo (M) | |||||
14.09
GraniÄar (K)
ŽelezniÄar
1
1
|
14.09.2014 | GraniÄar (K) | 1 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
14.09
Sloga
Borac (M)
0
0
|
14.09.2014 | Sloga | 0 : 0 | Borac (M) | |||||
14.09
OFK BrestaÄ
Jedinstvo (P)
2
0
|
14.09.2014 | OFK BrestaÄ | 2 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
14.09
NoÄaj
FruŔkogorac
1
0
|
14.09.2014 | NoÄaj | 1 : 0 | FruÅ”kogorac | |||||
14.09
10:00
FruŔka Gora
ÄSK 1939
3
1
|
14.09.2014 10:00 | FruÅ”ka Gora | 3 : 1 | ÄSK 1939 |
14.09
16:00
OFK Metalac
Crvenka
3
1
|
14.09.2014 16:00 | OFK Metalac | 3 : 1 | Crvenka | |||||
14.09
16:00
Jedinstvo (R)
Jedinstvo 1947
1
2
|
14.09.2014 16:00 | Jedinstvo (R) | 1 : 2 | Jedinstvo 1947 | |||||
14.09
16:00
Dinamo
Partizan
1
1
|
14.09.2014 16:00 | Dinamo | 1 : 1 | Partizan | |||||
14.09
16:00
Aleksa Å antiÄ
Rastina 1918
5
2
|
14.09.2014 16:00 | Aleksa Å antiÄ | 5 : 2 | Rastina 1918 |
14.09
16:30
Lehel
Omladinac
1
1
|
14.09.2014 16:30 | Lehel | 1 : 1 | Omladinac | |||||
14.09
16:30
Borac
Banat
1
3
|
14.09.2014 16:30 | Borac | 1 : 3 | Banat | |||||
14.09
16:30
Proleter 2006
OFK Klek
5
0
|
14.09.2014 16:30 | Proleter 2006 | 5 : 0 | OFK Klek | |||||
14.09
16:30
ASK
ŽFK Banat BagljaŔ
2
3
|
14.09.2014 16:30 | ASK | 2 : 3 | ŽFK Banat BagljaŔ | |||||
14.09
16:30
Naftagas
OFK Gradnulica
6
0
|
14.09.2014 16:30 | Naftagas | 6 : 0 | OFK Gradnulica | |||||
14.09
16:30
Potisje
Rusanda
1
0
|
14.09.2014 16:30 | Potisje | 1 : 0 | Rusanda |
14.09
16:30
Morava (M)
Real
0
3
|
14.09.2014 16:30 | Morava (M) | 0 : 3 | Real | |||||
14.09
16:30
BuduÄnost
Grdica
0
3
|
14.09.2014 16:30 | BuduÄnost | 0 : 3 | Grdica | |||||
14.09
16:30
Stubal
Tavnik
3
0
|
14.09.2014 16:30 | Stubal | 3 : 0 | Tavnik | |||||
14.09
16:30
Morava (S)
Jedinstvo
2
3
|
14.09.2014 16:30 | Morava (S) | 2 : 3 | Jedinstvo | |||||
14.09
16:30
Partizan
Vrnjci
1
3
|
14.09.2014 16:30 | Partizan | 1 : 3 | Vrnjci | |||||
14.09
16:30
Napredak
Proleter
6
3
|
14.09.2014 16:30 | Napredak | 6 : 3 | Proleter |
14.09
16:00
BaÄka
Jedinstvo (BPS)
4
1
|
14.09.2014 16:00 | BaÄka | 4 : 1 | Jedinstvo (BPS) | |||||
14.09
16:00
Vojvodina
Hajduk
1
3
|
14.09.2014 16:00 | Vojvodina | 1 : 3 | Hajduk | |||||
14.09
16:00
Napredak
MiletiÄ
0
2
|
14.09.2014 16:00 | Napredak | 0 : 2 | MiletiÄ | |||||
14.09
16:00
Iskra
Sloga
5
0
|
14.09.2014 16:00 | Iskra | 5 : 0 | Sloga | |||||
14.09
16:00
ObiliÄ
BuduÄnost
0
6
|
14.09.2014 16:00 | ObiliÄ | 0 : 6 | BuduÄnost | |||||
14.09
16:00
Mladost
Jedinstvo (G)
1
5
|
14.09.2014 16:00 | Mladost | 1 : 5 | Jedinstvo (G) |
14.09
11:00
Lemind 1953
SuŔica 2012
2
2
|
14.09.2014 11:00 | Lemind 1953 | 2 : 2 | SuŔica 2012 | |||||
14.09
Morava (G)
Mladost (DL)
2
1
|
14.09.2014 | Morava (G) | 2 : 1 | Mladost (DL) | |||||
14.09
Kumarevo 65
Sloboda
2
1
|
14.09.2014 | Kumarevo 65 | 2 : 1 | Sloboda | |||||
14.09
Omladinac
Marjan MB
4
2
|
14.09.2014 | Omladinac | 4 : 2 | Marjan MB | |||||
14.09
Polet
Mladost (B)
2
0
|
14.09.2014 | Polet | 2 : 0 | Mladost (B) | |||||
14.09
Moravac
Bratstvo
1
6
|
14.09.2014 | Moravac | 1 : 6 | Bratstvo | |||||
14.09
OFK Morava
Jedinstvo
3
0
|
14.09.2014 | OFK Morava | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
14.09
Gradac
Navalin
2
4
|
14.09.2014 | Gradac | 2 : 4 | Navalin |
14.09
16:00
Proleter
BuduÄnost
2
3
|
14.09.2014 16:00 | Proleter | 2 : 3 | BuduÄnost | |||||
14.09
16:00
BuduÄnost
Cer
1
2
|
14.09.2014 16:00 | BuduÄnost | 1 : 2 | Cer | |||||
14.09
16:00
DuŔko
Sloga
2
2
|
14.09.2014 16:00 | DuŔko | 2 : 2 | Sloga | |||||
14.09
16:00
Partizan
Drina
1
1
|
14.09.2014 16:00 | Partizan | 1 : 1 | Drina | |||||
14.09
16:00
Napredak
RadniÄki Å abaÄki
0
5
|
14.09.2014 16:00 | Napredak | 0 : 5 | RadniÄki Å abaÄki | |||||
14.09
16:00
Mladi Borac
Gorki
0
2
|
14.09.2014 16:00 | Mladi Borac | 0 : 2 | Gorki |
14.09
16:00
Cer
Mladost (DB)
3
2
|
14.09.2014 16:00 | Cer | 3 : 2 | Mladost (DB) | |||||
14.09
16:00
Borac
Sloga (S)
2
1
|
14.09.2014 16:00 | Borac | 2 : 1 | Sloga (S) | |||||
14.09
16:00
Mladost (B)
Cerova
1
2
|
14.09.2014 16:00 | Mladost (B) | 1 : 2 | Cerova | |||||
14.09
16:00
Jedinstvo
Milan OrliÄ
4
1
|
14.09.2014 16:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Milan OrliÄ | |||||
14.09
11:00
Studenac
7. Juli
3
3
|
14.09.2014 11:00 | Studenac | 3 : 3 | 7. Juli | |||||
14.09
16:00
Velika Reka
ÄobanÄe
0
3
|
14.09.2014 16:00 | Velika Reka | 0 : 3 | ÄobanÄe | |||||
14.09
16:00
Stolice
Sloga (LÅ )
0
0
|
14.09.2014 16:00 | Stolice | 0 : 0 | Sloga (LÅ ) |
14.09
16:30
Rubin (Z)
14. Oktobar
2
1
|
14.09.2014 16:30 | Rubin (Z) | 2 : 1 | 14. Oktobar | |||||
14.09
16:30
Polet 57
Župski biseri
2
0
|
14.09.2014 16:30 | Polet 57 | 2 : 0 | Župski biseri | |||||
14.09
16:30
Donji Kopaonik
Mladost (DK)
1
7
|
14.09.2014 16:30 | Donji Kopaonik | 1 : 7 | Mladost (DK) | |||||
14.09
16:30
Ribnik
Stari Trstenik
1
0
|
14.09.2014 16:30 | Ribnik | 1 : 0 | Stari Trstenik | |||||
14.09
16:30
Beli Orlovi
Kostrež
4
1
|
14.09.2014 16:30 | Beli Orlovi | 4 : 1 | Kostrež |
14.09
16:30
ŽelezniÄar
FruŔkogorac
1
0
|
14.09.2014 16:30 | ŽelezniÄar | 1 : 0 | FruÅ”kogorac | |||||
14.09
16:30
Äenej
Borac
1
2
|
14.09.2014 16:30 | Äenej | 1 : 2 | Borac |
14.09
11:00
Sloga
Jastrebac
3
1
|
14.09.2014 11:00 | Sloga | 3 : 1 | Jastrebac | |||||
14.09
16:00
Tempo
Jedinstvo GVD
0
2
|
14.09.2014 16:00 | Tempo | 0 : 2 | Jedinstvo GVD | |||||
14.09
11:00
Gredetin
VukaŔinovac
5
0
|
14.09.2014 11:00 | Gredetin | 5 : 0 | VukaŔinovac | |||||
14.09
11:00
Polet (R)
Ratar
1
2
|
14.09.2014 11:00 | Polet (R) | 1 : 2 | Ratar | |||||
14.09
16:00
Crvena Zvezda
Pobeda 1976
4
2
|
14.09.2014 16:00 | Crvena Zvezda | 4 : 2 | Pobeda 1976 |
14.09
16:30
Polet
2. Oktobar
2
0
|
14.09.2014 16:30 | Polet | 2 : 0 | 2. Oktobar |
14.09
16:00
Milenko PavloviÄ
Jadar 2013
2
1
|
14.09.2014 16:00 | Milenko PavloviÄ | 2 : 1 | Jadar 2013 | |||||
14.09
16:00
Komanice
Polet
1
2
|
14.09.2014 16:00 | Komanice | 1 : 2 | Polet | |||||
14.09
16:00
Borac
Iskra
1
4
|
14.09.2014 16:00 | Borac | 1 : 4 | Iskra | |||||
14.09
16:00
BeloŔevac
Rajac
3
5
|
14.09.2014 16:00 | BeloŔevac | 3 : 5 | Rajac | |||||
14.09
16:00
Gradac
Ribnikar
0
3
|
14.09.2014 16:00 | Gradac | 0 : 3 | Ribnikar | |||||
14.09
16:00
Kolubara 2
Liplje
1
2
|
14.09.2014 16:00 | Kolubara 2 | 1 : 2 | Liplje |
14.09
16:00
Mladost
Plaskovac
3
0
|
14.09.2014 16:00 | Mladost | 3 : 0 | Plaskovac | |||||
14.09
16:00
Sloga
RaniloviÄ
3
2
|
14.09.2014 16:00 | Sloga | 3 : 2 | RaniloviÄ | |||||
14.09
16:00
MisaÄa
Maskar
3
1
|
14.09.2014 16:00 | MisaÄa | 3 : 1 | Maskar | |||||
14.09
11:00
B 2000
Proleter
3
1
|
14.09.2014 11:00 | B 2000 | 3 : 1 | Proleter | |||||
14.09
16:00
Kopljari
Radoje DomanoviÄ
3
1
|
14.09.2014 16:00 | Kopljari | 3 : 1 | Radoje DomanoviÄ |
14.09
16:00
Omladinac (Å )
Mladost
1
0
|
14.09.2014 16:00 | Omladinac (Å ) | 1 : 0 | Mladost | |||||
14.09
16:00
Omladinac (S)
BuduÄnost
1
2
|
14.09.2014 16:00 | Omladinac (S) | 1 : 2 | BuduÄnost | |||||
14.09
16:00
Polet
RadniÄki
4
0
|
14.09.2014 16:00 | Polet | 4 : 0 | RadniÄki | |||||
14.09
16:00
Omladinac (B)
Napredak 1927
2
2
|
14.09.2014 16:00 | Omladinac (B) | 2 : 2 | Napredak 1927 | |||||
14.09
16:00
DragoÅ”
Rudar
0
0
|
14.09.2014 16:00 | DragoÅ” | 0 : 0 | Rudar |
14.09
16:30
Borac 46
Hercegovac
2
1
|
14.09.2014 16:30 | Borac 46 | 2 : 1 | Hercegovac | |||||
14.09
16:30
Krivanj
Vajska
2
1
|
14.09.2014 16:30 | Krivanj | 2 : 1 | Vajska | |||||
14.09
16:30
Slavija
BaÄka
1
1
|
14.09.2014 16:30 | Slavija | 1 : 1 | BaÄka | |||||
14.09
16:30
BaÄki Hajduk
NeŔtin
1
2
|
14.09.2014 16:30 | BaÄki Hajduk | 1 : 2 | NeÅ”tin |
14.09
16:00
Napredak (B)
Sloga (D)
5
2
|
14.09.2014 16:00 | Napredak (B) | 5 : 2 | Sloga (D) | |||||
14.09
16:00
KurjaÄe
Napredak 1934
2
1
|
14.09.2014 16:00 | KurjaÄe | 2 : 1 | Napredak 1934 | |||||
14.09
16:00
Dunavac
Borac (K)
1
2
|
14.09.2014 16:00 | Dunavac | 1 : 2 | Borac (K) | |||||
14.09
16:00
Dizel
Jedinstvo (D)
1
2
|
14.09.2014 16:00 | Dizel | 1 : 2 | Jedinstvo (D) | |||||
14.09
16:00
OFK BraniÄevo
Jedinstvo (Lj)
3
2
|
14.09.2014 16:00 | OFK BraniÄevo | 3 : 2 | Jedinstvo (Lj) | |||||
14.09
16:00
Sloga (Ä)
Polet (V)
9
3
|
14.09.2014 16:00 | Sloga (Ä) | 9 : 3 | Polet (V) |
14.09
16:30
Planinac
Vujan
2
2
|
14.09.2014 16:30 | Planinac | 2 : 2 | Vujan | |||||
14.09
16:30
Zadrugar
Kej
2
1
|
14.09.2014 16:30 | Zadrugar | 2 : 1 | Kej | |||||
14.09
16:30
Morava (M)
Lugovi
2
1
|
14.09.2014 16:30 | Morava (M) | 2 : 1 | Lugovi | |||||
14.09
16:30
ÄaÄak 94
Prijatelji
2
0
|
14.09.2014 16:30 | ÄaÄak 94 | 2 : 0 | Prijatelji | |||||
14.09
16:30
BuduÄnost
Strelac
1
1
|
14.09.2014 16:30 | BuduÄnost | 1 : 1 | Strelac | |||||
14.09
16:30
Morava (K)
PremeÄa
1
1
|
14.09.2014 16:30 | Morava (K) | 1 : 1 | PremeÄa |
14.09
16:00
Å ampion
HorgoÅ” 1911
0
5
|
14.09.2014 16:00 | Å ampion | 0 : 5 | HorgoÅ” 1911 |
14.09
16:00
Gornji MuÅ”iÄ
ToliÄ
3
0
|
14.09.2014 16:00 | Gornji MuÅ”iÄ | 3 : 0 | ToliÄ | |||||
14.09
16:00
Stari drugari
Mladost
2
0
|
14.09.2014 16:00 | Stari drugari | 2 : 0 | Mladost | |||||
14.09
16:00
Jedinstvo
Gornji Lajkovac
0
3
|
14.09.2014 16:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Gornji Lajkovac | |||||
14.09
16:00
PaÅ”triÄ
Orao
4
0
|
14.09.2014 16:00 | PaÅ”triÄ | 4 : 0 | Orao | |||||
14.09
16:00
Vojvode
PopadiÄ
0
3
|
14.09.2014 16:00 | Vojvode | 0 : 3 | PopadiÄ |
14.09
16:30
OFK Bagremar
Hajduk
2
0
|
14.09.2014 16:30 | OFK Bagremar | 2 : 0 | Hajduk | |||||
14.09
16:30
Kremenac
Å umarice 2008
1
4
|
14.09.2014 16:30 | Kremenac | 1 : 4 | Å umarice 2008 | |||||
14.09
16:30
Botunje
21. oktobar
1
2
|
14.09.2014 16:30 | Botunje | 1 : 2 | 21. oktobar | |||||
14.09
16:30
Azbest
Kutlovo
1
1
|
14.09.2014 16:30 | Azbest | 1 : 1 | Kutlovo | |||||
14.09
16:30
Žeželj
Seljak
2
2
|
14.09.2014 16:30 | Žeželj | 2 : 2 | Seljak | |||||
14.09
16:30
Sloga
KoŔutnjak
2
2
|
14.09.2014 16:30 | Sloga | 2 : 2 | KoŔutnjak | |||||
14.09
16:30
Å umadija 1934
Mladost TeferiÄ
2
0
|
14.09.2014 16:30 | Å umadija 1934 | 2 : 0 | Mladost TeferiÄ | |||||
14.09
16:30
Zastava
Srbija
0
2
|
14.09.2014 16:30 | Zastava | 0 : 2 | Srbija |
14.09
16:30
Roham
1.Oktobar
1
1
|
14.09.2014 16:30 | Roham | 1 : 1 | 1.Oktobar | |||||
14.09
16:30
Olimpija
Terekves
1
1
|
14.09.2014 16:30 | Olimpija | 1 : 1 | Terekves | |||||
14.09
16:30
Bega
Proleter
8
2
|
14.09.2014 16:30 | Bega | 8 : 2 | Proleter |
14.09
15:30
Mladost 1948
ObiliÄ
2
2
|
14.09.2014 15:30 | Mladost 1948 | 2 : 2 | ObiliÄ | |||||
14.09
15:30
Karadjordje
Bresje Superior
0
2
|
14.09.2014 15:30 | Karadjordje | 0 : 2 | Bresje Superior | |||||
14.09
15:30
Jasenica
Polet
1
1
|
14.09.2014 15:30 | Jasenica | 1 : 1 | Polet |
14.09
16:00
Stevan NeŔticki
Äegar 2013 (K)
1
4
|
14.09.2014 16:00 | Stevan NeÅ”ticki | 1 : 4 | Äegar 2013 (K) | |||||
14.09
16:00
Supovac
Delijski Vis
2
2
|
14.09.2014 16:00 | Supovac | 2 : 2 | Delijski Vis | |||||
14.09
16:00
Morava 1949
Mladost (DK)
5
1
|
14.09.2014 16:00 | Morava 1949 | 5 : 1 | Mladost (DK) | |||||
14.09
16:00
Mladost 1954 (DM)
Äegar 1946 (DM)
0
0
|
14.09.2014 16:00 | Mladost 1954 (DM) | 0 : 0 | Äegar 1946 (DM) | |||||
14.09
16:00
Vulkan 1963
Mramor 1927
5
1
|
14.09.2014 16:00 | Vulkan 1963 | 5 : 1 | Mramor 1927 |
14.09
12:00
Å eÄeranac Ada
ObiliÄ
4
0
|
14.09.2014 12:00 | Å eÄeranac Ada | 4 : 0 | ObiliÄ | |||||
14.09
16:00
BUSK
Busije
1
1
|
14.09.2014 16:00 | BUSK | 1 : 1 | Busije | |||||
14.09
16:00
Posavac
Institut
1
1
|
14.09.2014 16:00 | Posavac | 1 : 1 | Institut | |||||
14.09
16:00
OFK PetrovÄiÄ
Borac (P)
0
0
|
14.09.2014 16:00 | OFK PetrovÄiÄ | 0 : 0 | Borac (P) |
14.09
11:00
Sloga
Ratkovac
0
2
|
14.09.2014 11:00 | Sloga | 0 : 2 | Ratkovac | |||||
14.09
16:30
Strmovo 1968
Mladost
2
0
|
14.09.2014 16:30 | Strmovo 1968 | 2 : 0 | Mladost |
14.09
16:30
Plavi Tok
GlumaÄ
0
6
|
14.09.2014 16:30 | Plavi Tok | 0 : 6 | GlumaÄ | |||||
14.09
16:30
Bakionica
Savinac 1933
1
0
|
14.09.2014 16:30 | Bakionica | 1 : 0 | Savinac 1933 | |||||
14.09
16:30
AvijatiÄar
SeÄica
7
1
|
14.09.2014 16:30 | AvijatiÄar | 7 : 1 | SeÄica | |||||
14.09
13:30
Ježevica
Dobrinjac
2
1
|
14.09.2014 13:30 | Ježevica | 2 : 1 | Dobrinjac | |||||
14.09
16:30
Borac
Gorobilje
4
4
|
14.09.2014 16:30 | Borac | 4 : 4 | Gorobilje | |||||
14.09
13:00
Pobeda
Blagaja
0
1
|
14.09.2014 13:00 | Pobeda | 0 : 1 | Blagaja |
14.09
16:30
Ozrem PMH
Jablanica
0
4
|
14.09.2014 16:30 | Ozrem PMH | 0 : 4 | Jablanica | |||||
14.09
16:30
Mladost 09
Majdan
2
4
|
14.09.2014 16:30 | Mladost 09 | 2 : 4 | Majdan | |||||
14.09
16:30
VelereÄ 94
Takovski Ustanak
4
0
|
14.09.2014 16:30 | VelereÄ 94 | 4 : 0 | Takovski Ustanak | |||||
14.09
16:30
Ozremica
Mladi rudar
3
3
|
14.09.2014 16:30 | Ozremica | 3 : 3 | Mladi rudar | |||||
14.09
16:30
Brezak
Å ilopaj
1
3
|
14.09.2014 16:30 | Brezak | 1 : 3 | Å ilopaj | |||||
14.09
16:30
Å umadija
Omladinac
2
1
|
14.09.2014 16:30 | Å umadija | 2 : 1 | Omladinac |
14.09
16:30
Ratar
Samarinovac
5
1
|
14.09.2014 16:30 | Ratar | 5 : 1 | Samarinovac | |||||
14.09
16:30
Äubra
BSK 1934
0
1
|
14.09.2014 16:30 | Äubra | 0 : 1 | BSK 1934 | |||||
14.09
16:30
Kovilovo
OFK TamniÄ
4
0
|
14.09.2014 16:30 | Kovilovo | 4 : 0 | OFK TamniÄ | |||||
14.09
11:00
MiloŔevo
OFK Sikole
1
2
|
14.09.2014 11:00 | MiloŔevo | 1 : 2 | OFK Sikole | |||||
14.09
11:00
Malajnica
Smedovac
1
2
|
14.09.2014 11:00 | Malajnica | 1 : 2 | Smedovac | |||||
14.09
16:30
Polet
GraniÄar
7
0
|
14.09.2014 16:30 | Polet | 7 : 0 | GraniÄar | |||||
14.09
16:30
Urovica
Srbovo
5
0
|
14.09.2014 16:30 | Urovica | 5 : 0 | Srbovo |
14.09
16:00
OFK Mladost
Partizan
1
0
|
14.09.2014 16:00 | OFK Mladost | 1 : 0 | Partizan | |||||
14.09
16:00
Minel
Avala 1939
0
0
|
14.09.2014 16:00 | Minel | 0 : 0 | Avala 1939 |
14.09
16:00
Lokomotiva
Jerma
3
0
|
14.09.2014 16:00 | Lokomotiva | 3 : 0 | Jerma | |||||
14.09
16:00
Provalija
Zvezda
0
6
|
14.09.2014 16:00 | Provalija | 0 : 6 | Zvezda | |||||
14.09
16:00
Temac
Sloga
4
2
|
14.09.2014 16:00 | Temac | 4 : 2 | Sloga | |||||
14.09
16:00
Pobeda
Mladost
1
0
|
14.09.2014 16:00 | Pobeda | 1 : 0 | Mladost |
14.09
16:00
Bratstvo
DuŔan Silni
4
1
|
14.09.2014 16:00 | Bratstvo | 4 : 1 | DuŔan Silni | |||||
14.09
16:00
Bikovo
Lokomotiva
2
2
|
14.09.2014 16:00 | Bikovo | 2 : 2 | Lokomotiva | |||||
14.09
16:00
Solid
Hajduk
6
2
|
14.09.2014 16:00 | Solid | 6 : 2 | Hajduk | |||||
14.09
16:00
ÄurÄin
Äantavir
2
1
|
14.09.2014 16:00 | ÄurÄin | 2 : 1 | Äantavir | |||||
14.09
16:00
Žednik
Udarnik
1
4
|
14.09.2014 16:00 | Žednik | 1 : 4 | Udarnik |
14.09
16:00
Rtkovo
Velika reka
7
2
|
14.09.2014 16:00 | Rtkovo | 7 : 2 | Velika reka | |||||
14.09
16:00
Mala Vrbica
LovÄen
3
1
|
14.09.2014 16:00 | Mala Vrbica | 3 : 1 | LovÄen | |||||
14.09
16:00
Velika Vrbica
Lokomotiva
0
3
|
14.09.2014 16:00 | Velika Vrbica | 0 : 3 | Lokomotiva | |||||
14.09
16:00
KoÄa AndjelkoviÄ
Pontes
2
0
|
14.09.2014 16:00 | KoÄa AndjelkoviÄ | 2 : 0 | Pontes |
14.09
16:00
Stepanje
Gunjevac
1
4
|
14.09.2014 16:00 | Stepanje | 1 : 4 | Gunjevac | |||||
14.09
16:00
Omladinac
KaleniÄ
0
1
|
14.09.2014 16:00 | Omladinac | 0 : 1 | KaleniÄ | |||||
14.09
16:00
Polet
Rudar
5
1
|
14.09.2014 16:00 | Polet | 5 : 1 | Rudar | |||||
14.09
16:00
OFK Stublenica
Tvrdojevac
1
2
|
14.09.2014 16:00 | OFK Stublenica | 1 : 2 | Tvrdojevac | |||||
14.09
16:00
Proleter
Dimitrije TucoviÄ
4
2
|
14.09.2014 16:00 | Proleter | 4 : 2 | Dimitrije TucoviÄ | |||||
14.09
16:00
Polet
Crvena Jabuka
3
1
|
14.09.2014 16:00 | Polet | 3 : 1 | Crvena Jabuka |
14.09
16:00
Kosovo
GraniÄar
7
0
|
14.09.2014 16:00 | Kosovo | 7 : 0 | GraniÄar | |||||
14.09
16:00
GrliŔte
Timok
1
1
|
14.09.2014 16:00 | GrliŔte | 1 : 1 | Timok |
14.09
15:30
BaÄinac
Udarnik
4
3
|
14.09.2014 15:30 | BaÄinac | 4 : 3 | Udarnik | |||||
14.09
15:30
Radnik
Cerovac 2013
0
3
|
14.09.2014 15:30 | Radnik | 0 : 3 | Cerovac 2013 |
14.09
16:00
RadniÄki
Prilike
5
3
|
14.09.2014 16:00 | RadniÄki | 5 : 3 | Prilike | |||||
14.09
16:00
Jedinstvo
GoruŔica
2
0
|
14.09.2014 16:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | GoruŔica | |||||
14.09
16:00
Brezova
Vrelo
0
2
|
14.09.2014 16:00 | Brezova | 0 : 2 | Vrelo | |||||
14.09
16:00
Gradina
Dedinje Junajted
1
1
|
14.09.2014 16:00 | Gradina | 1 : 1 | Dedinje Junajted |
14.09
16:30
Moravac (Ä)
Grkinja
2
1
|
14.09.2014 16:30 | Moravac (Ä) | 2 : 1 | Grkinja | |||||
14.09
16:30
DuŔnik
Moravac (ZT)
2
3
|
14.09.2014 16:30 | DuŔnik | 2 : 3 | Moravac (ZT) | |||||
14.09
16:30
Toplica
Pobeda
3
2
|
14.09.2014 16:30 | Toplica | 3 : 2 | Pobeda |
14.09
16:00
Lokomotiva
KaraÄorÄe
3
0
|
14.09.2014 16:00 | Lokomotiva | 3 : 0 | KaraÄorÄe | |||||
14.09
16:00
Grivac
Pobeda
1
4
|
14.09.2014 16:00 | Grivac | 1 : 4 | Pobeda | |||||
14.09
16:00
Beli Orlovi
Crvena zvezda
0
1
|
14.09.2014 16:00 | Beli Orlovi | 0 : 1 | Crvena zvezda | |||||
14.09
16:00
Marjan
BSK
4
1
|
14.09.2014 16:00 | Marjan | 4 : 1 | BSK | |||||
14.09
16:00
Sloga
Mladost (R)
1
0
|
14.09.2014 16:00 | Sloga | 1 : 0 | Mladost (R) | |||||
14.09
16:00
Kotlenik
Mladost MG
2
7
|
14.09.2014 16:00 | Kotlenik | 2 : 7 | Mladost MG | |||||
14.09
16:00
Kusovac
Bare
4
1
|
14.09.2014 16:00 | Kusovac | 4 : 1 | Bare |
14.09
16:00
Hajduk Veljko 1934
OFK Slavija
4
2
|
14.09.2014 16:00 | Hajduk Veljko 1934 | 4 : 2 | OFK Slavija | |||||
14.09
16:00
VuÄak
Skobalj
1
0
|
14.09.2014 16:00 | VuÄak | 1 : 0 | Skobalj |
14.09
16:00
Podunavac
Petrijevac
2
1
|
14.09.2014 16:00 | Podunavac | 2 : 1 | Petrijevac | |||||
14.09
16:00
Drugovac
Badljevica
3
0
|
14.09.2014 16:00 | Drugovac | 3 : 0 | Badljevica | |||||
14.09
16:00
Lunjevac
Kolarac
2
1
|
14.09.2014 16:00 | Lunjevac | 2 : 1 | Kolarac |
14.09
16:00
Pobeda
Vinogradar
0
7
|
14.09.2014 16:00 | Pobeda | 0 : 7 | Vinogradar | |||||
14.09
16:00
RadniÄki 1927
Banat
0
1
|
14.09.2014 16:00 | RadniÄki 1927 | 0 : 1 | Banat | |||||
14.09
16:00
Jedinstvo (O)
KaraÅ” (K)
1
2
|
14.09.2014 16:00 | Jedinstvo (O) | 1 : 2 | KaraÅ” (K) | |||||
14.09
16:00
Omladinac
Vitorul
0
5
|
14.09.2014 16:00 | Omladinac | 0 : 5 | Vitorul |
14.09
16:30
Sloga
Zlatica
2
2
|
14.09.2014 16:30 | Sloga | 2 : 2 | Zlatica | |||||
14.09
16:30
OFK StajiÄevo
TamiÅ”
2
0
|
14.09.2014 16:30 | OFK StajiÄevo | 2 : 0 | TamiÅ” | |||||
14.09
16:30
MSK
Jedinstvo
3
1
|
14.09.2014 16:30 | MSK | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
14.09
16:30
Mladost
Proleter
2
3
|
14.09.2014 16:30 | Mladost | 2 : 3 | Proleter |
14.09
16:00
LjubiÄevo
Metalac
2
1
|
14.09.2014 16:00 | LjubiÄevo | 2 : 1 | Metalac | |||||
14.09
16:00
Pobeda
Sloga (L)
4
1
|
14.09.2014 16:00 | Pobeda | 4 : 1 | Sloga (L) | |||||
14.09
16:00
Dunavac
Mip Majdan
1
1
|
14.09.2014 16:00 | Dunavac | 1 : 1 | Mip Majdan | |||||
14.09
16:00
Napredak (P)
Dunav
6
0
|
14.09.2014 16:00 | Napredak (P) | 6 : 0 | Dunav | |||||
14.09
16:00
Proleter
Sopot
1
3
|
14.09.2014 16:00 | Proleter | 1 : 3 | Sopot | |||||
14.09
16:00
Napredak 1947
Zemljoradnik
3
1
|
14.09.2014 16:00 | Napredak 1947 | 3 : 1 | Zemljoradnik |
14.09
16:00
Skupljen 2013
Sloga 1949
1
4
|
14.09.2014 16:00 | Skupljen 2013 | 1 : 4 | Sloga 1949 | |||||
14.09
16:00
Krnule 09
Hajduk
3
0
|
14.09.2014 16:00 | Krnule 09 | 3 : 0 | Hajduk | |||||
14.09
16:00
Polet
Mladost (B)
4
2
|
14.09.2014 16:00 | Polet | 4 : 2 | Mladost (B) | |||||
14.09
16:00
Petrovac 74
Torpedo
1
4
|
14.09.2014 16:00 | Petrovac 74 | 1 : 4 | Torpedo |
14.09
11:00
GruÅ”iÄ
Pocerina
2
6
|
14.09.2014 11:00 | GruÅ”iÄ | 2 : 6 | Pocerina | |||||
14.09
11:00
Mladost (S)
Rankovac
0
5
|
14.09.2014 11:00 | Mladost (S) | 0 : 5 | Rankovac |
14.09
16:30
Slavija
Proleter
1
3
|
14.09.2014 16:30 | Slavija | 1 : 3 | Proleter | |||||
14.09
16:30
Jednota 1950
NaŔa Zvezda
4
0
|
14.09.2014 16:30 | Jednota 1950 | 4 : 0 | NaŔa Zvezda | |||||
14.09
16:30
BuduÄnost
Sloga
5
1
|
14.09.2014 16:30 | BuduÄnost | 5 : 1 | Sloga |
14.09
16:30
Polet
OFK Burovo
0
2
|
14.09.2014 16:30 | Polet | 0 : 2 | OFK Burovo | |||||
14.09
16:30
BuduÄnost
Å umadija
5
2
|
14.09.2014 16:30 | BuduÄnost | 5 : 2 | Å umadija | |||||
14.09
16:30
Bistrica
TEK Sloga
0
6
|
14.09.2014 16:30 | Bistrica | 0 : 6 | TEK Sloga | |||||
14.09
16:30
OFK RadniÄki
Mladi radnik
1
0
|
14.09.2014 16:30 | OFK RadniÄki | 1 : 0 | Mladi radnik | |||||
14.09
16:30
Lazarevac
Mladi borac
2
5
|
14.09.2014 16:30 | Lazarevac | 2 : 5 | Mladi borac | |||||
14.09
16:30
BSK
Vreoci
3
0
|
14.09.2014 16:30 | BSK | 3 : 0 | Vreoci | |||||
14.09
16:30
Sloboda
Rudar
0
3
|
14.09.2014 16:30 | Sloboda | 0 : 3 | Rudar |
14.09
16:00
Mladost
Popovac
2
1
|
14.09.2014 16:00 | Mladost | 2 : 1 | Popovac | |||||
14.09
16:00
Buljane
ŽelezniÄar
5
1
|
14.09.2014 16:00 | Buljane | 5 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
14.09
16:00
ISK Izvor
BuduÄnost (L)
0
1
|
14.09.2014 16:00 | ISK Izvor | 0 : 1 | BuduÄnost (L) | |||||
14.09
16:00
Heroj
OFK Borac
2
0
|
14.09.2014 16:00 | Heroj | 2 : 0 | OFK Borac | |||||
14.09
16:00
Omladinski
Sloboda
6
0
|
14.09.2014 16:00 | Omladinski | 6 : 0 | Sloboda |
14.09
16:00
Vlasina 2014
Jedinstvo
3
8
|
14.09.2014 16:00 | Vlasina 2014 | 3 : 8 | Jedinstvo |
14.09
16:00
Sremski vitezovi
Jedinstvo
3
2
|
14.09.2014 16:00 | Sremski vitezovi | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
14.09
16:00
Planinac
27. Oktobar
8
0
|
14.09.2014 16:00 | Planinac | 8 : 0 | 27. Oktobar | |||||
14.09
16:00
Sloga
Polet
2
0
|
14.09.2014 16:00 | Sloga | 2 : 0 | Polet | |||||
14.09
16:00
Mladost (P)
FruŔkogorac
2
5
|
14.09.2014 16:00 | Mladost (P) | 2 : 5 | FruŔkogorac | |||||
14.09
16:00
Car UroÅ”
Mladost (B)
2
2
|
14.09.2014 16:00 | Car UroÅ” | 2 : 2 | Mladost (B) | |||||
14.09
16:00
Vojvodina
Sremac
1
2
|
14.09.2014 16:00 | Vojvodina | 1 : 2 | Sremac | |||||
14.09
16:00
Borac
OFK Kraljevci
5
1
|
14.09.2014 16:00 | Borac | 5 : 1 | OFK Kraljevci |
14.09
16:00
Real
Radnik 2013
3
0
|
14.09.2014 16:00 | Real | 3 : 0 | Radnik 2013 | |||||
14.09
16:00
BSK
Turekovac
6
1
|
14.09.2014 16:00 | BSK | 6 : 1 | Turekovac |
14.09
11:00
Tolisavac - VT
Krasava
1
5
|
14.09.2014 11:00 | Tolisavac - VT | 1 : 5 | Krasava | |||||
14.09
16:00
Bratstvo
DB Junajted
1
3
|
14.09.2014 16:00 | Bratstvo | 1 : 3 | DB Junajted |
14.09
16:00
Sremac
GraniÄar
1
3
|
14.09.2014 16:00 | Sremac | 1 : 3 | GraniÄar | |||||
14.09
16:00
Sloboda
Sloven
3
2
|
14.09.2014 16:00 | Sloboda | 3 : 2 | Sloven | |||||
14.09
16:00
Vitez
Kameni
1
7
|
14.09.2014 16:00 | Vitez | 1 : 7 | Kameni | |||||
14.09
16:00
Mladost
Å umar
7
2
|
14.09.2014 16:00 | Mladost | 7 : 2 | Å umar | |||||
14.09
16:00
Lovac
Srem
2
1
|
14.09.2014 16:00 | Lovac | 2 : 1 | Srem |
14.09
16:00
KruŔedol
Dunav
1
0
|
14.09.2014 16:00 | KruŔedol | 1 : 0 | Dunav | |||||
14.09
16:00
Sloga
Polet
4
2
|
14.09.2014 16:00 | Sloga | 4 : 2 | Polet | |||||
14.09
16:00
FruŔkogorac
Borac (S)
0
1
|
14.09.2014 16:00 | FruŔkogorac | 0 : 1 | Borac (S) |
14.09
16:00
BSK
Sloga (Ä)
1
2
|
14.09.2014 16:00 | BSK | 1 : 2 | Sloga (Ä) | |||||
14.09
16:00
Grgurevci
OFK Bosut
0
2
|
14.09.2014 16:00 | Grgurevci | 0 : 2 | OFK Bosut | |||||
14.09
16:00
Planinac
Mitros
0
2
|
14.09.2014 16:00 | Planinac | 0 : 2 | Mitros | |||||
14.09
16:00
Sremac
Napredak
3
2
|
14.09.2014 16:00 | Sremac | 3 : 2 | Napredak | |||||
14.09
16:00
Borac (VR)
Sloboda
1
0
|
14.09.2014 16:00 | Borac (VR) | 1 : 0 | Sloboda | |||||
14.09
16:00
Sloga (Z)
Borac (R)
1
0
|
14.09.2014 16:00 | Sloga (Z) | 1 : 0 | Borac (R) |
14.09
16:30
Napredak
OFK BaÄinci
4
1
|
14.09.2014 16:30 | Napredak | 4 : 1 | OFK BaÄinci | |||||
14.09
16:30
Sremac
Hajduk
4
3
|
14.09.2014 16:30 | Sremac | 4 : 3 | Hajduk | |||||
14.09
16:30
OFK Bingula
Jednota
1
4
|
14.09.2014 16:30 | OFK Bingula | 1 : 4 | Jednota | |||||
14.09
16:30
Borac
SinÄeliÄ
0
2
|
14.09.2014 16:30 | Borac | 0 : 2 | SinÄeliÄ | |||||
14.09
16:30
Bratstvo
Omladinac (B)
1
2
|
14.09.2014 16:30 | Bratstvo | 1 : 2 | Omladinac (B) | |||||
14.09
16:30
GraniÄar
Jedinstvo
3
2
|
14.09.2014 16:30 | GraniÄar | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
14.09
16:30
OFK BikiÄ
Omladinac (M)
0
2
|
14.09.2014 16:30 | OFK BikiÄ | 0 : 2 | Omladinac (M) |
14.09
16:00
Mali korak
Paune
3
1
|
14.09.2014 16:00 | Mali korak | 3 : 1 | Paune | |||||
14.09
16:00
KoteŔica
OFK Povlen
2
3
|
14.09.2014 16:00 | KoteŔica | 2 : 3 | OFK Povlen | |||||
14.09
11:00
Zadrugar
Žabari
0
4
|
14.09.2014 11:00 | Zadrugar | 0 : 4 | Žabari | |||||
14.09
16:00
Mladost (VK)
Mladi radnik
5
1
|
14.09.2014 16:00 | Mladost (VK) | 5 : 1 | Mladi radnik | |||||
14.09
16:00
Rakac Stave
Dupljaj
0
0
|
14.09.2014 16:00 | Rakac Stave | 0 : 0 | Dupljaj | |||||
14.09
16:00
Lukavac
BrÄanac
3
0
|
14.09.2014 16:00 | Lukavac | 3 : 0 | BrÄanac |
14.09
16:00
Jedinstvo
Bata BuliÄ
0
1
|
14.09.2014 16:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Bata BuliÄ |
14.09
16:00
7. juli
Radnik
1
3
|
14.09.2014 16:00 | 7. juli | 1 : 3 | Radnik |
14.09
16:00
OFK Meljak
LisoviÄ
3
1
|
14.09.2014 16:00 | OFK Meljak | 3 : 1 | LisoviÄ |
14.09
16:30
Studen Vitez
Musina reka
1
5
|
14.09.2014 16:30 | Studen Vitez | 1 : 5 | Musina reka | |||||
14.09
16:30
Mladost
Progorelica
3
3
|
14.09.2014 16:30 | Mladost | 3 : 3 | Progorelica | |||||
14.09
16:30
Omladinac
ŽiÄa
2
0
|
14.09.2014 16:30 | Omladinac | 2 : 0 | ŽiÄa |
14.09
16:30
Jedinstvo
Stara ÄarÅ”ija
4
0
|
14.09.2014 16:30 | Jedinstvo | 4 : 0 | Stara ÄarÅ”ija | |||||
14.09
16:30
Mladost 1981
ZgodaÄica
0
2
|
14.09.2014 16:30 | Mladost 1981 | 0 : 2 | ZgodaÄica |
14.09
16:00
Sloboda
Jedinstvo
4
1
|
14.09.2014 16:00 | Sloboda | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
14.09
16:00
Partizan (M)
Bresje
2
1
|
14.09.2014 16:00 | Partizan (M) | 2 : 1 | Bresje | |||||
14.09
16:00
Trnava
Morava (R)
3
0
|
14.09.2014 16:00 | Trnava | 3 : 0 | Morava (R) | |||||
14.09
16:00
Osaonica
OFK Borac
1
0
|
14.09.2014 16:00 | Osaonica | 1 : 0 | OFK Borac |
14.09
16:00
Duboko
Zvezda
3
2
|
14.09.2014 16:00 | Duboko | 3 : 2 | Zvezda | |||||
14.09
16:00
Borac
Posavina
1
0
|
14.09.2014 16:00 | Borac | 1 : 0 | Posavina | |||||
14.09
16:00
Omladinac
Rvati
3
0
|
14.09.2014 16:00 | Omladinac | 3 : 0 | Rvati | |||||
14.09
16:00
Krtinska
Jedinstvo
3
2
|
14.09.2014 16:00 | Krtinska | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
14.09
16:00
OFK Urovci
VukiÄevica
2
2
|
14.09.2014 16:00 | OFK Urovci | 2 : 2 | VukiÄevica | |||||
14.09
16:00
Trstenica
Polet
0
2
|
14.09.2014 16:00 | Trstenica | 0 : 2 | Polet | |||||
14.09
16:00
Poljane
Belo Polje
0
2
|
14.09.2014 16:00 | Poljane | 0 : 2 | Belo Polje |
14.09
16:00
Hajduk
TE GuÄevo
3
1
|
14.09.2014 16:00 | Hajduk | 3 : 1 | TE GuÄevo | |||||
14.09
16:00
Luk
Mladost (DD)
6
0
|
14.09.2014 16:00 | Luk | 6 : 0 | Mladost (DD) |
14.09
16:30
15. Avgust 1950
SindjeliÄ
2
3
|
14.09.2014 16:30 | 15. Avgust 1950 | 2 : 3 | SindjeliÄ | |||||
14.09
16:30
Rudar
Resava
4
0
|
14.09.2014 16:30 | Rudar | 4 : 0 | Resava | |||||
14.09
16:00
Mladi radnik
Planinac
10
1
|
14.09.2014 16:00 | Mladi radnik | 10 : 1 | Planinac | |||||
14.09
16:00
Zelenika
Beljanica
0
2
|
14.09.2014 16:00 | Zelenika | 0 : 2 | Beljanica |
14.09
17:00
Sloboda 1948
Omladinac
3
0
|
14.09.2014 17:00 | Sloboda 1948 | 3 : 0 | Omladinac | |||||
14.09
17:00
Borjak 2013
Stevka Božurevka
4
1
|
14.09.2014 17:00 | Borjak 2013 | 4 : 1 | Stevka Božurevka | |||||
14.09
17:00
Kamenorezac 76
Stragari
5
0
|
14.09.2014 17:00 | Kamenorezac 76 | 5 : 0 | Stragari | |||||
14.09
17:00
JugoviÄi
Stara ÄarÅ”ija
1
0
|
14.09.2014 17:00 | JugoviÄi | 1 : 0 | Stara ÄarÅ”ija |
14.09
14:00
Lonjin
Vrhpolje
3
3
|
14.09.2014 14:00 | Lonjin | 3 : 3 | Vrhpolje | |||||
14.09
14:00
Mladost
Grabovica
3
2
|
14.09.2014 14:00 | Mladost | 3 : 2 | Grabovica |
14.09
11:00
Mladost (O)
Sloboda
2
2
|
14.09.2014 11:00 | Mladost (O) | 2 : 2 | Sloboda | |||||
14.09
11:00
Å umice
Stojan Lazarac
0
4
|
14.09.2014 11:00 | Å umice | 0 : 4 | Stojan Lazarac |
14.09
16:00
JanoŔik
Banat
2
1
|
14.09.2014 16:00 | JanoŔik | 2 : 1 | Banat |
14.09
14:00
Rudar 2012
OFK Slatina
1
5
|
14.09.2014 14:00 | Rudar 2012 | 1 : 5 | OFK Slatina | |||||
14.09
14:00
Sloga 2012
RopoÄevo
3
4
|
14.09.2014 14:00 | Sloga 2012 | 3 : 4 | RopoÄevo | |||||
14.09
16:30
Vis
Drlupa
4
1
|
14.09.2014 16:30 | Vis | 4 : 1 | Drlupa | |||||
14.09
14:00
OFK RogaÄa
Mladost
|
14.09.2014 14:00 | OFK RogaÄa | : | Mladost |
14.09
16:00
Mladost (B)
Karadjordje 2013
0
0
|
14.09.2014 16:00 | Mladost (B) | 0 : 0 | Karadjordje 2013 | |||||
14.09
16:00
Å umadija
Meteor
1
5
|
14.09.2014 16:00 | Å umadija | 1 : 5 | Meteor | |||||
14.09
16:00
Mladost (CK)
Feniks
4
0
|
14.09.2014 16:00 | Mladost (CK) | 4 : 0 | Feniks |
14.09
16:00
Borac
Belfast
10
0
|
14.09.2014 16:00 | Borac | 10 : 0 | Belfast | |||||
14.09
10:00
Mladost 1976
JugoviÄi 1976
10
0
|
14.09.2014 10:00 | Mladost 1976 | 10 : 0 | JugoviÄi 1976 |
14.09
11:00
Torpedo 1924
Omladinac 2013
1
2
|
14.09.2014 11:00 | Torpedo 1924 | 1 : 2 | Omladinac 2013 |
14.09
11:00
Korman
DuŔan Silni
1
1
|
14.09.2014 11:00 | Korman | 1 : 1 | DuŔan Silni |
14.09
16:00
Proleter
Napredak
3
6
|
14.09.2014 16:00 | Proleter | 3 : 6 | Napredak | |||||
14.09
16:00
Jedinstvo
Udarnik
0
3
|
14.09.2014 16:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Udarnik | |||||
14.09
16:00
BuduÄnost
Pomoravlje
1
0
|
14.09.2014 16:00 | BuduÄnost | 1 : 0 | Pomoravlje |
14.09
10:00
Mlava
OFK Homolje
0
3
|
14.09.2014 10:00 | Mlava | 0 : 3 | OFK Homolje | |||||
14.09
16:00
Best
BuduÄnost
2
5
|
14.09.2014 16:00 | Best | 2 : 5 | BuduÄnost | |||||
14.09
16:00
Laznica
Mladost
0
4
|
14.09.2014 16:00 | Laznica | 0 : 4 | Mladost | |||||
14.09
16:00
Zvezda
OFK SeliŔte
3
0
|
14.09.2014 16:00 | Zvezda | 3 : 0 | OFK SeliŔte | |||||
14.09
16:00
Jasenovac
Borac
5
1
|
14.09.2014 16:00 | Jasenovac | 5 : 1 | Borac |
14.09
15:30
Gradac
ÄukariÄki
5
4
|
14.09.2014 15:30 | Gradac | 5 : 4 | ÄukariÄki | |||||
14.09
15:30
Pobeda
Parcane
2
1
|
14.09.2014 15:30 | Pobeda | 2 : 1 | Parcane | |||||
14.09
15:30
OFK OraŔje
Velika Morava
0
2
|
14.09.2014 15:30 | OFK OraŔje | 0 : 2 | Velika Morava | |||||
14.09
15:30
Mladost
Borac
4
2
|
14.09.2014 15:30 | Mladost | 4 : 2 | Borac |
14.09
16:00
Desine
Pek
6
0
|
14.09.2014 16:00 | Desine | 6 : 0 | Pek | |||||
14.09
16:00
Kumane
Srednjevo
3
0
|
14.09.2014 16:00 | Kumane | 3 : 0 | Srednjevo | |||||
14.09
16:00
Carevac
Sloga-TOP
1
0
|
14.09.2014 16:00 | Carevac | 1 : 0 | Sloga-TOP | |||||
14.09
16:00
Mladi Borac
PeÄanica
4
1
|
14.09.2014 16:00 | Mladi Borac | 4 : 1 | PeÄanica | |||||
14.09
16:00
GraniÄar 2013
Ram
3
1
|
14.09.2014 16:00 | GraniÄar 2013 | 3 : 1 | Ram |
14.09
11:00
Srnje
Konjuh
5
0
|
14.09.2014 11:00 | Srnje | 5 : 0 | Konjuh | |||||
14.09
16:30
Rasinac
Pasjak
0
3
|
14.09.2014 16:30 | Rasinac | 0 : 3 | Pasjak |
14.09
11:00
Pepeljevac 1947
TrmÄari
6
5
|
14.09.2014 11:00 | Pepeljevac 1947 | 6 : 5 | TrmÄari | |||||
14.09
11:00
Jablanica
Grkljane
0
6
|
14.09.2014 11:00 | Jablanica | 0 : 6 | Grkljane | |||||
14.09
11:00
Polet (Å )
Lipovac
3
0
|
14.09.2014 11:00 | Polet (Å ) | 3 : 0 | Lipovac |
14.09
16:00
Neresnica
Kaona
1
0
|
14.09.2014 16:00 | Neresnica | 1 : 0 | Kaona | |||||
14.09
16:00
Radenka
Sloga
3
0
|
14.09.2014 16:00 | Radenka | 3 : 0 | Sloga |
14.09
16:30
Sloga
Borac
1
2
|
14.09.2014 16:30 | Sloga | 1 : 2 | Borac | |||||
14.09
16:30
20. Oktobar
Å umadinac
4
2
|
14.09.2014 16:30 | 20. Oktobar | 4 : 2 | Å umadinac | |||||
14.09
16:30
Dimitrije TucoviÄ
Strmovo
2
7
|
14.09.2014 16:30 | Dimitrije TucoviÄ | 2 : 7 | Strmovo |
14.09
16:00
Mladost
Dražmirovac
2
0
|
14.09.2014 16:00 | Mladost | 2 : 0 | Dražmirovac | |||||
14.09
16:00
CrnovrŔanin
OFK DragoŔevac
3
2
|
14.09.2014 16:00 | CrnovrŔanin | 3 : 2 | OFK DragoŔevac | |||||
14.09
16:00
Oniks
Belica
2
3
|
14.09.2014 16:00 | Oniks | 2 : 3 | Belica |
14.09
19:00
Å iroki Brijeg
Velež
2
0
|
14.09.2014 19:00 | Široki Brijeg | 2 : 0 | Velež | |||||
14.09
16:00
Slavija
Borac
0
1
|
14.09.2014 16:00 | Slavija | 0 : 1 | Borac |
14.09
16:30
Rudar Prijedor
Podrinje
1
0
|
14.09.2014 16:30 | Rudar Prijedor | 1 : 0 | Podrinje |
14.09
16:30
Gorica
Zvijezda Brgule
2
1
|
14.09.2014 16:30 | Gorica | 2 : 1 | Zvijezda Brgule | |||||
14.09
16:30
Proleter
IliÄka 01
3
3
|
14.09.2014 16:30 | Proleter | 3 : 3 | IliÄka 01 | |||||
14.09
16:30
Velež
RadniÄki
1
0
|
14.09.2014 16:30 | Velež | 1 : 0 | RadniÄki |
14.09
16:30
Gomionica
Dubrave
2
3
|
14.09.2014 16:30 | Gomionica | 2 : 3 | Dubrave | |||||
14.09
16:30
Potkozarje
FSA
0
1
|
14.09.2014 16:30 | Potkozarje | 0 : 1 | FSA | |||||
14.09
16:30
BuduÄnost
Sloga (T)
0
2
|
14.09.2014 16:30 | BuduÄnost | 0 : 2 | Sloga (T) | |||||
14.09
16:30
Ravan
Mladost (S)
0
1
|
14.09.2014 16:30 | Ravan | 0 : 1 | Mladost (S) |
14.09
Crvena zvijezda (G)
NaŔa krila
0
4
|
14.09.2014 | Crvena zvijezda (G) | 0 : 4 | NaŔa krila | |||||
14.09
Polet 1926
SkugriÄ
1
0
|
14.09.2014 | Polet 1926 | 1 : 0 | SkugriÄ | |||||
14.09
Hajduk
Ozren
1
1
|
14.09.2014 | Hajduk | 1 : 1 | Ozren | |||||
14.09
Vranjak
BuduÄnost
6
1
|
14.09.2014 | Vranjak | 6 : 1 | BuduÄnost | |||||
14.09
Rudanka
Pridjel
3
2
|
14.09.2014 | Rudanka | 3 : 2 | Pridjel |
14.09
16:30
Majevica
Bratstvo
2
0
|
14.09.2014 16:30 | Majevica | 2 : 0 | Bratstvo | |||||
14.09
16:30
Podrinje
Srpska VaroÅ”
2
0
|
14.09.2014 16:30 | Podrinje | 2 : 0 | Srpska VaroÅ” | |||||
14.09
16:30
Jedinstvo (R)
BiraÄ
2
3
|
14.09.2014 16:30 | Jedinstvo (R) | 2 : 3 | BiraÄ | |||||
14.09
16:30
Lokanj
Proleter-RJ
1
2
|
14.09.2014 16:30 | Lokanj | 1 : 2 | Proleter-RJ | |||||
14.09
16:30
Å ekoviÄi
Trnovica
2
4
|
14.09.2014 16:30 | Å ekoviÄi | 2 : 4 | Trnovica | |||||
14.09
16:30
Zadrugar
Jardan
3
1
|
14.09.2014 16:30 | Zadrugar | 3 : 1 | Jardan | |||||
14.09
16:30
Jedinstvo (B)
Guber
2
0
|
14.09.2014 16:30 | Jedinstvo (B) | 2 : 0 | Guber |
14.09
16:30
Hercegovac
Željeznica
2
2
|
14.09.2014 16:30 | Hercegovac | 2 : 2 | Željeznica | |||||
14.09
16:30
Romanija
Rudo
1
2
|
14.09.2014 16:30 | Romanija | 1 : 2 | Rudo | |||||
14.09
16:30
Stakorina
Rudar
3
1
|
14.09.2014 16:30 | Stakorina | 3 : 1 | Rudar |
14.09
16:30
Polet KrajiŔnik
Rekreativo
3
0
|
14.09.2014 16:30 | Polet KrajiŔnik | 3 : 0 | Rekreativo | |||||
14.09
16:30
Džaja
Vrbas
0
0
|
14.09.2014 16:30 | Džaja | 0 : 0 | Vrbas |
14.09
16:30
Mladost (T)
Kladari Gornji
7
2
|
14.09.2014 16:30 | Mladost (T) | 7 : 2 | Kladari Gornji | |||||
14.09
16:30
Zvijezda
PelagiÄevo
0
0
|
14.09.2014 16:30 | Zvijezda | 0 : 0 | PelagiÄevo | |||||
14.09
16:30
Bratstvo
Rudar
2
2
|
14.09.2014 16:30 | Bratstvo | 2 : 2 | Rudar | |||||
14.09
16:30
Ukrina
Zadrugar
5
0
|
14.09.2014 16:30 | Ukrina | 5 : 0 | Zadrugar | |||||
14.09
16:30
Sloga (DP)
Mladost (D)
1
2
|
14.09.2014 16:30 | Sloga (DP) | 1 : 2 | Mladost (D) | |||||
14.09
16:30
Sloga (J)
Sloboda
7
0
|
14.09.2014 16:30 | Sloga (J) | 7 : 0 | Sloboda | |||||
14.09
16:30
Borac
Crkvina
6
2
|
14.09.2014 16:30 | Borac | 6 : 2 | Crkvina |
14.09
16:30
Borac (Å )
Sloboda
6
0
|
14.09.2014 16:30 | Borac (Å ) | 6 : 0 | Sloboda | |||||
14.09
16:30
Torpedo
Tamaris
2
1
|
14.09.2014 16:30 | Torpedo | 2 : 1 | Tamaris | |||||
14.09
16:30
Milan
Jablanica
8
0
|
14.09.2014 16:30 | Milan | 8 : 0 | Jablanica | |||||
14.09
16:30
Sloga DIPO
Kozara
2
0
|
14.09.2014 16:30 | Sloga DIPO | 2 : 0 | Kozara | |||||
14.09
16:30
Mladi KrajiŔnik
Biseri
2
3
|
14.09.2014 16:30 | Mladi KrajiŔnik | 2 : 3 | Biseri |
14.09
16:30
Jasenica
BuduÄnost (S)
2
1
|
14.09.2014 16:30 | Jasenica | 2 : 1 | BuduÄnost (S) | |||||
14.09
16:30
Polet
Jadar
1
1
|
14.09.2014 16:30 | Polet | 1 : 1 | Jadar |
14.09
16:30
Knežopoljac
Radnik Urije
2
1
|
14.09.2014 16:30 | Knežopoljac | 2 : 1 | Radnik Urije | |||||
14.09
16:30
Slaven
Kozara
4
2
|
14.09.2014 16:30 | Slaven | 4 : 2 | Kozara | |||||
14.09
16:30
Plamen
Brzi
0
2
|
14.09.2014 16:30 | Plamen | 0 : 2 | Brzi | |||||
14.09
16:30
Gomjenica
Mrakovica
2
1
|
14.09.2014 16:30 | Gomjenica | 2 : 1 | Mrakovica |
14.09
16:30
Priboj
BUK
1
1
|
14.09.2014 16:30 | Priboj | 1 : 1 | BUK | |||||
14.09
16:30
Novo Doba
MeÄaÅ”i
5
1
|
14.09.2014 16:30 | Novo Doba | 5 : 1 | MeÄaÅ”i | |||||
14.09
16:30
Balatun
Sloga 94
0
4
|
14.09.2014 16:30 | Balatun | 0 : 4 | Sloga 94 | |||||
14.09
16:30
MagnojeviÄ 01
Akademac-UIS
3
2
|
14.09.2014 16:30 | MagnojeviÄ 01 | 3 : 2 | Akademac-UIS | |||||
14.09
16:30
Semberija
Sloboda
1
2
|
14.09.2014 16:30 | Semberija | 1 : 2 | Sloboda | |||||
14.09
16:30
BSK Ledinci
Drina Amajlije
5
4
|
14.09.2014 16:30 | BSK Ledinci | 5 : 4 | Drina Amajlije |
14.09
16:30
Jedinstvo (O)
Sloga
1
3
|
14.09.2014 16:30 | Jedinstvo (O) | 1 : 3 | Sloga |
14.09
16:30
Borac (L)
Borac 1975
4
4
|
14.09.2014 16:30 | Borac (L) | 4 : 4 | Borac 1975 | |||||
14.09
16:30
Hajduk
4. Juli
8
0
|
14.09.2014 16:30 | Hajduk | 8 : 0 | 4. Juli | |||||
14.09
16:30
Polet
ŽeljezniÄar
4
0
|
14.09.2014 16:30 | Polet | 4 : 0 | ŽeljezniÄar | |||||
14.09
16:30
BSK
Borac (K)
3
0
|
14.09.2014 16:30 | BSK | 3 : 0 | Borac (K) | |||||
14.09
16:30
Zvijezda
27. Juli
6
2
|
14.09.2014 16:30 | Zvijezda | 6 : 2 | 27. Juli | |||||
14.09
16:30
ZboriŔte
VuÄijak
1
1
|
14.09.2014 16:30 | ZboriÅ”te | 1 : 1 | VuÄijak |
14.09
16:30
RadniÄki
Mladost
1
3
|
14.09.2014 16:30 | RadniÄki | 1 : 3 | Mladost | |||||
14.09
16:30
Bosna 1977
Sloga 73
2
1
|
14.09.2014 16:30 | Bosna 1977 | 2 : 1 | Sloga 73 | |||||
14.09
16:30
Trebavac
SkugriÄ 1964
1
0
|
14.09.2014 16:30 | Trebavac | 1 : 0 | SkugriÄ 1964 | |||||
14.09
16:30
Partizan
Omladinac
1
0
|
14.09.2014 16:30 | Partizan | 1 : 0 | Omladinac | |||||
14.09
16:30
Sloga (KG)
Zadrugar
5
1
|
14.09.2014 16:30 | Sloga (KG) | 5 : 1 | Zadrugar |
14.09
16:00
Bratstvo (K)
13 Skojevki
3
0
|
14.09.2014 16:00 | Bratstvo (K) | 3 : 0 | 13 Skojevki | |||||
14.09
16:00
Obradovac
Romanovci
1
0
|
14.09.2014 16:00 | Obradovac | 1 : 0 | Romanovci | |||||
14.09
16:00
Kalemi
Bratstvo (O)
3
2
|
14.09.2014 16:00 | Kalemi | 3 : 2 | Bratstvo (O) | |||||
14.09
16:00
Omladinac
Polet
2
5
|
14.09.2014 16:00 | Omladinac | 2 : 5 | Polet | |||||
14.09
16:00
Vilusi
Laminci
0
4
|
14.09.2014 16:00 | Vilusi | 0 : 4 | Laminci | |||||
14.09
16:00
Stevan DukiÄ
Borac
6
0
|
14.09.2014 16:00 | Stevan DukiÄ | 6 : 0 | Borac |
14.09
16:30
Omladinac
Rasavci
5
2
|
14.09.2014 16:30 | Omladinac | 5 : 2 | Rasavci | |||||
14.09
16:30
Svodna
Kiseljak
7
1
|
14.09.2014 16:30 | Svodna | 7 : 1 | Kiseljak | |||||
14.09
16:30
Partizan
Blatna
6
0
|
14.09.2014 16:30 | Partizan | 6 : 0 | Blatna | |||||
14.09
16:30
MoŔtanica
PodgrmeÄ
2
4
|
14.09.2014 16:30 | MoÅ”tanica | 2 : 4 | PodgrmeÄ |
14.09
16:00
Crni vrh
Biseri
2
2
|
14.09.2014 16:00 | Crni vrh | 2 : 2 | Biseri | |||||
14.09
16:00
Studenac
BuduÄnost
4
0
|
14.09.2014 16:00 | Studenac | 4 : 0 | BuduÄnost | |||||
14.09
16:00
Bratstvo
Vrbas
1
1
|
14.09.2014 16:00 | Bratstvo | 1 : 1 | Vrbas | |||||
14.09
16:00
Crvena zemlja
Kladari
0
5
|
14.09.2014 16:00 | Crvena zemlja | 0 : 5 | Kladari |
14.09
16:00
Radnik
Sloga
6
0
|
14.09.2014 16:00 | Radnik | 6 : 0 | Sloga |
14.09
16:00
Vukona
Vrelo
0
2
|
14.09.2014 16:00 | Vukona | 0 : 2 | Vrelo | |||||
14.09
16:00
Strelac 001
Jedinstvo
0
4
|
14.09.2014 16:00 | Strelac 001 | 0 : 4 | Jedinstvo | |||||
14.09
11:00
Kolubara
OFK Takovo
1
2
|
14.09.2014 11:00 | Kolubara | 1 : 2 | OFK Takovo |
14.09
16:30
Crvena zvijezda
Sveti Jovan
1
0
|
14.09.2014 16:30 | Crvena zvijezda | 1 : 0 | Sveti Jovan | |||||
14.09
16:30
Mladost 2003
Krbeti
2
1
|
14.09.2014 16:30 | Mladost 2003 | 2 : 1 | Krbeti | |||||
14.09
16:30
Mladost (T)
ObiliÄ
5
4
|
14.09.2014 16:30 | Mladost (T) | 5 : 4 | ObiliÄ | |||||
14.09
16:30
Mladost (S)
JugoviÄ
3
0
|
14.09.2014 16:30 | Mladost (S) | 3 : 0 | JugoviÄ | |||||
14.09
16:30
Omladinac
GrÄica
2
1
|
14.09.2014 16:30 | Omladinac | 2 : 1 | GrÄica | |||||
14.09
16:30
Gredice
Mladost (L)
7
0
|
14.09.2014 16:30 | Gredice | 7 : 0 | Mladost (L) | |||||
14.09
16:30
Brezik
Sava 04
3
2
|
14.09.2014 16:30 | Brezik | 3 : 2 | Sava 04 |
14.09
16:00
OFK Paljuvi
Sloga
4
0
|
14.09.2014 16:00 | OFK Paljuvi | 4 : 0 | Sloga | |||||
14.09
16:00
Zvizdar
Dokmir
0
2
|
14.09.2014 16:00 | Zvizdar | 0 : 2 | Dokmir | |||||
14.09
16:00
ÄuÄuge
Å arbane
1
0
|
14.09.2014 16:00 | ÄuÄuge | 1 : 0 | Å arbane | |||||
14.09
16:00
Pambukovica
MurgaÅ” 2012
2
0
|
14.09.2014 16:00 | Pambukovica | 2 : 0 | MurgaÅ” 2012 |
14.09
16:00
BeoÄiÄ
GoŔa
1
1
|
14.09.2014 16:00 | BeoÄiÄ | 1 : 1 | GoÅ”a |
14.09
16:30
Sokolac
Pobeda
3
0
|
14.09.2014 16:30 | Sokolac | 3 : 0 | Pobeda |
14.09
16:00
Sloga
Jedinstvo 1952
8
2
|
14.09.2014 16:00 | Sloga | 8 : 2 | Jedinstvo 1952 |
14.09
16:00
Napredak (M)
OFK Mladenovac
2
5
|
14.09.2014 16:00 | Napredak (M) | 2 : 5 | OFK Mladenovac | |||||
14.09
16:00
Omladinac
OFK Student
10
1
|
14.09.2014 16:00 | Omladinac | 10 : 1 | OFK Student | |||||
14.09
16:00
Markovac
Borac
1
0
|
14.09.2014 16:00 | Markovac | 1 : 0 | Borac | |||||
14.09
16:00
Å umadija 1962
Sloga
3
1
|
14.09.2014 16:00 | Å umadija 1962 | 3 : 1 | Sloga | |||||
14.09
16:00
IvanÄa
Napredak (D)
1
0
|
14.09.2014 16:00 | IvanÄa | 1 : 0 | Napredak (D) |
14.09
16:00
CeriÄ
Galeb
2
0
|
14.09.2014 16:00 | CeriÄ | 2 : 0 | Galeb | |||||
14.09
16:00
Volujac
TreŔnjevka
2
3
|
14.09.2014 16:00 | Volujac | 2 : 3 | TreŔnjevka | |||||
14.09
16:00
Dobrava
Sloga TrgoŔped
3
0
|
14.09.2014 16:00 | Dobrava | 3 : 0 | Sloga TrgoŔped | |||||
14.09
16:00
Sloga (K)
PriÄinoviÄ
2
1
|
14.09.2014 16:00 | Sloga (K) | 2 : 1 | PriÄinoviÄ | |||||
14.09
16:00
Mrovska
Jevremovac
2
1
|
14.09.2014 16:00 | Mrovska | 2 : 1 | Jevremovac | |||||
14.09
16:00
RadniÄki (K)
KaraÄorÄe
0
2
|
14.09.2014 16:00 | RadniÄki (K) | 0 : 2 | KaraÄorÄe | |||||
14.09
16:00
VlaÅ”iÄ
Mladost (PP)
0
2
|
14.09.2014 16:00 | VlaÅ”iÄ | 0 : 2 | Mladost (PP) |
14.09
16:00
Jedinstvo
GraniÄar
0
2
|
14.09.2014 16:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | GraniÄar | |||||
14.09
16:00
Tromedja
Slavija
0
7
|
14.09.2014 16:00 | Tromedja | 0 : 7 | Slavija | |||||
14.09
16:00
Hajduk
Tisa
3
2
|
14.09.2014 16:00 | Hajduk | 3 : 2 | Tisa |
14.09
16:00
Kom
Bratstvo
4
1
|
14.09.2014 16:00 | Kom | 4 : 1 | Bratstvo | |||||
14.09
16:00
Iskra
RadniÄki
2
1
|
14.09.2014 16:00 | Iskra | 2 : 1 | RadniÄki | |||||
14.09
16:00
Jedinstvo
Igalo
1
1
|
14.09.2014 16:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Igalo | |||||
14.09
16:00
Arsenal
Cetinje
0
1
|
14.09.2014 16:00 | Arsenal | 0 : 1 | Cetinje | |||||
14.09
16:00
Ibar
Zabjelo
1
1
|
14.09.2014 16:00 | Ibar | 1 : 1 | Zabjelo | |||||
14.09
16:00
DeÄiÄ
Jezero
4
1
|
14.09.2014 16:00 | DeÄiÄ | 4 : 1 | Jezero |
14.09
Borac
Äelik
7
2
|
14.09.2014 | Borac | 7 : 2 | Äelik | |||||
14.09
Zadrugar
SlijepÄeviÄi
4
2
|
14.09.2014 | Zadrugar | 4 : 2 | SlijepÄeviÄi | |||||
14.09
Stanovi
BuduÄnost Red Star
1
1
|
14.09.2014 | Stanovi | 1 : 1 | BuduÄnost Red Star | |||||
14.09
Bobetino Brdo
Sloboda
2
0
|
14.09.2014 | Bobetino Brdo | 2 : 0 | Sloboda |
14.09
19:00
Vojvodina
RadniÄki (N)
3
0
|
14.09.2014 19:00 | Vojvodina | 3 : 0 | RadniÄki (N) |
14.09
14:00
Å umadija 1903
Jerina
6
1
|
14.09.2014 14:00 | Å umadija 1903 | 6 : 1 | Jerina | |||||
14.09
12:00
Slatke Male
KaraÄorÄe
2
4
|
14.09.2014 12:00 | Slatke Male | 2 : 4 | KaraÄorÄe |
14.09
15:00
Vitez
Drina
3
0
|
14.09.2014 15:00 | Vitez | 3 : 0 | Drina | |||||
14.09
16:30
ŽeljezniÄar
Sloboda
1
2
|
14.09.2014 16:30 | ŽeljezniÄar | 1 : 2 | Sloboda | |||||
14.09
16:00
Radnik
Zvijezda GradaÄac
1
2
|
14.09.2014 16:00 | Radnik | 1 : 2 | Zvijezda GradaÄac | |||||
14.09
17:00
Zrinjski
Borac
3
1
|
14.09.2014 17:00 | Zrinjski | 3 : 1 | Borac | |||||
14.09
15:00
Slavija
Velež
0
1
|
14.09.2014 15:00 | Slavija | 0 : 1 | Velež | |||||
14.09
16:55
Olimpic
Sarajevo
0
2
|
14.09.2014 16:55 | Olimpic | 0 : 2 | Sarajevo | |||||
14.09
15:00
Äelik
Travnik
2
0
|
14.09.2014 15:00 | Äelik | 2 : 0 | Travnik |
14.09
16:00
BuduÄnost
Mornar
3
1
|
14.09.2014 16:00 | BuduÄnost | 3 : 1 | Mornar | |||||
14.09
16:00
Berane
Rudar
0
2
|
14.09.2014 16:00 | Berane | 0 : 2 | Rudar | |||||
14.09
16:00
Bokelj
Zeta
1
1
|
14.09.2014 16:00 | Bokelj | 1 : 1 | Zeta | |||||
14.09
16:00
Mladost
Grbalj
1
1
|
14.09.2014 16:00 | Mladost | 1 : 1 | Grbalj | |||||
14.09
16:00
Sutjeska
Kom
4
1
|
14.09.2014 16:00 | Sutjeska | 4 : 1 | Kom | |||||
14.09
16:00
Mogren
LovÄen
0
2
|
14.09.2014 16:00 | Mogren | 0 : 2 | LovÄen |
14.09
10:00
RadniÄki 1923
Jagodina
1
2
|
14.09.2014 10:00 | RadniÄki 1923 | 1 : 2 | Jagodina | |||||
14.09
12:00
Borac
Vojvodina
0
3
|
14.09.2014 12:00 | Borac | 0 : 3 | Vojvodina | |||||
14.09
13:00
RadniÄki (N)
Crvena zvezda
1
0
|
14.09.2014 13:00 | RadniÄki (N) | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
14.09
10:00
Rad
BSK BorÄa
4
2
|
14.09.2014 10:00 | Rad | 4 : 2 | BSK BorÄa | |||||
14.09
13:00
Novi Pazar
Brodarac
1
0
|
14.09.2014 13:00 | Novi Pazar | 1 : 0 | Brodarac |
14.09
16:00
Radnik
Hajduk Veljko
1
0
|
14.09.2014 16:00 | Radnik | 1 : 0 | Hajduk Veljko |
14.09
16:00
Mladost
Sloga
2
0
|
14.09.2014 16:00 | Mladost | 2 : 0 | Sloga | |||||
14.09
16:00
FAP
Sloboda
1
5
|
14.09.2014 16:00 | FAP | 1 : 5 | Sloboda | |||||
14.09
16:00
Metalac
Jedinstvo putevi
2
0
|
14.09.2014 16:00 | Metalac | 2 : 0 | Jedinstvo putevi |
14.09
09:00
SinÄeliÄ
RadniÄki (O)
4
2
|
14.09.2014 09:00 | SinÄeliÄ | 4 : 2 | RadniÄki (O) | |||||
14.09
12:00
Voždovac
Kolubara
3
1
|
14.09.2014 12:00 | Voždovac | 3 : 1 | Kolubara |
14.09
12:00
Borac
Sloga
0
5
|
14.09.2014 12:00 | Borac | 0 : 5 | Sloga | |||||
14.09
12:00
7. Juli
Proleter
1
5
|
14.09.2014 12:00 | 7. Juli | 1 : 5 | Proleter | |||||
14.09
12:00
BuduÄnost
Osipaonica
1
3
|
14.09.2014 12:00 | BuduÄnost | 1 : 3 | Osipaonica | |||||
14.09
12:00
Podunavac
SASK
3
0
|
14.09.2014 12:00 | Podunavac | 3 : 0 | SASK |
14.09
12:00
ŽelezniÄar
Mladi borac
6
0
|
14.09.2014 12:00 | ŽelezniÄar | 6 : 0 | Mladi borac | |||||
14.09
12:00
Jedinstvo
Pobeda
2
2
|
14.09.2014 12:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Pobeda | |||||
14.09
12:00
Vodice
GlavaÅ”
5
2
|
14.09.2014 12:00 | Vodice | 5 : 2 | GlavaÅ” |
14.09
11:00
BaÄka 1901
Olimpia
2
0
|
14.09.2014 11:00 | BaÄka 1901 | 2 : 0 | Olimpia |
14.09
15:00
MagliÄ
Titel
2
5
|
14.09.2014 15:00 | MagliÄ | 2 : 5 | Titel | |||||
14.09
15:00
Kulpin
Krila Krajine
1
5
|
14.09.2014 15:00 | Kulpin | 1 : 5 | Krila Krajine | |||||
14.09
15:00
Borac
Hajduk
3
0
|
14.09.2014 15:00 | Borac | 3 : 0 | Hajduk | |||||
14.09
15:00
Stari Grad
Proleter
1
0
|
14.09.2014 15:00 | Stari Grad | 1 : 0 | Proleter | |||||
14.09
15:00
BuduÄnost
Mladost Radost
1
8
|
14.09.2014 15:00 | BuduÄnost | 1 : 8 | Mladost Radost |
14.09
10:00
Dinamo
Omladinac (O)
10
0
|
14.09.2014 10:00 | Dinamo | 10 : 0 | Omladinac (O) |
14.09
14:00
Hajduk Veljko
Slavija
4
0
|
14.09.2014 14:00 | Hajduk Veljko | 4 : 0 | Slavija | |||||
14.09
14:00
VuÄak
Skobalj
4
1
|
14.09.2014 14:00 | VuÄak | 4 : 1 | Skobalj |
14.09
14:00
Drugovac
Badljevica
3
0
|
14.09.2014 14:00 | Drugovac | 3 : 0 | Badljevica | |||||
14.09
14:00
Lunjevac
Kolarac
1
8
|
14.09.2014 14:00 | Lunjevac | 1 : 8 | Kolarac |
14.09
14:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
MaÄva
2
0
|
14.09.2014 14:00 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 2 : 0 | MaÄva | |||||
14.09
11:00
Loznica
ŽelezniÄar
2
0
|
14.09.2014 11:00 | Loznica | 2 : 0 | ŽelezniÄar |
14.09
13:00
Vitez
Drina
1
0
|
14.09.2014 13:00 | Vitez | 1 : 0 | Drina | |||||
14.09
14:30
ŽeljezniÄar
Sloboda
2
1
|
14.09.2014 14:30 | ŽeljezniÄar | 2 : 1 | Sloboda | |||||
14.09
14:00
Radnik
Zvijezda GradaÄac
0
1
|
14.09.2014 14:00 | Radnik | 0 : 1 | Zvijezda GradaÄac | |||||
14.09
15:00
Zrinjski
Borac
2
2
|
14.09.2014 15:00 | Zrinjski | 2 : 2 | Borac | |||||
14.09
13:00
Slavija
Velež
0
1
|
14.09.2014 13:00 | Slavija | 0 : 1 | Velež | |||||
14.09
14:55
Olimpic
Sarajevo
1
3
|
14.09.2014 14:55 | Olimpic | 1 : 3 | Sarajevo | |||||
14.09
13:00
Äelik
Travnik
4
3
|
14.09.2014 13:00 | Äelik | 4 : 3 | Travnik |
14.09
14:30
Borac
Vojvodina
0
3
|
14.09.2014 14:30 | Borac | 0 : 3 | Vojvodina | |||||
14.09
12:30
Rad
Zemun
2
0
|
14.09.2014 12:30 | Rad | 2 : 0 | Zemun |
14.09
16:00
Omladinac
RadniÄki (K)
0
12
|
14.09.2014 16:00 | Omladinac | 0 : 12 | RadniÄki (K) |
14.09
11:00
Senta
ObiliÄ
1
1
|
14.09.2014 11:00 | Senta | 1 : 1 | ObiliÄ |
14.09
12:00
RadniÄki
Savacium
1
5
|
14.09.2014 12:00 | RadniÄki | 1 : 5 | Savacium | |||||
14.09
12:00
ŽelezniÄar
Å abac
0
2
|
14.09.2014 12:00 | ŽelezniÄar | 0 : 2 | Å abac | |||||
14.09
12:00
Jedinstvo
Loznica
5
2
|
14.09.2014 12:00 | Jedinstvo | 5 : 2 | Loznica |
14.09
14:00
PKB
Balkan
2
2
|
14.09.2014 14:00 | PKB | 2 : 2 | Balkan |
14.09
09:30
Železnik Lasta
Srem
3
6
|
14.09.2014 09:30 | Železnik Lasta | 3 : 6 | Srem | |||||
14.09
10:00
BoleÄ
BuduÄnost
3
2
|
14.09.2014 10:00 | BoleÄ | 3 : 2 | BuduÄnost | |||||
14.09
10:00
BSK
GSP Polet
3
1
|
14.09.2014 10:00 | BSK | 3 : 1 | GSP Polet | |||||
14.09
13:00
IMT
IM Rakovica
17
1
|
14.09.2014 13:00 | IMT | 17 : 1 | IM Rakovica |
14.09
11:00
Hajduk Veljko
Dinamo
1
4
|
14.09.2014 11:00 | Hajduk Veljko | 1 : 4 | Dinamo | |||||
14.09
11:00
RadniÄki (P)
Kopernikus ŽelezniÄar
1
2
|
14.09.2014 11:00 | RadniÄki (P) | 1 : 2 | Kopernikus ŽelezniÄar | |||||
14.09
11:00
Trstenik PPT
Sloga
2
2
|
14.09.2014 11:00 | Trstenik PPT | 2 : 2 | Sloga |
14.09
16:00
Pinkum
Presing
4
2
|
14.09.2014 16:00 | Pinkum | 4 : 2 | Presing | |||||
14.09
16:00
Å umadija
Rudar
6
1
|
14.09.2014 16:00 | Å umadija | 6 : 1 | Rudar | |||||
14.09
16:00
Badnjevac
Semendria 1924
1
7
|
14.09.2014 16:00 | Badnjevac | 1 : 7 | Semendria 1924 | |||||
14.09
16:00
GFK Jasenica 1911
Mihajlovac 1934
5
2
|
14.09.2014 16:00 | GFK Jasenica 1911 | 5 : 2 | Mihajlovac 1934 | |||||
14.09
16:00
KaraÄorÄe
AF Duljaj
2
3
|
14.09.2014 16:00 | KaraÄorÄe | 2 : 3 | AF Duljaj |
14.09
14:00
RadniÄki 1927
Vulturul
15
0
|
14.09.2014 14:00 | RadniÄki 1927 | 15 : 0 | Vulturul |
14.09
10:00
Mladost (O)
Borac (P)
10
0
|
14.09.2014 10:00 | Mladost (O) | 10 : 0 | Borac (P) |
14.09
10:00
Jedinstvo SteviÄ
Borac
0
3
|
14.09.2014 10:00 | Jedinstvo SteviÄ | 0 : 3 | Borac |
14.09
10:00
Borac
Sloga
2
1
|
14.09.2014 10:00 | Borac | 2 : 1 | Sloga | |||||
14.09
10:00
7. Juli
Proleter
3
4
|
14.09.2014 10:00 | 7. Juli | 3 : 4 | Proleter | |||||
14.09
10:00
BuduÄnost
Osipaonica
0
3
|
14.09.2014 10:00 | BuduÄnost | 0 : 3 | Osipaonica | |||||
14.09
10:00
Podunavac
SASK
|
14.09.2014 10:00 | Podunavac | : | SASK |
14.09
10:00
ŽelezniÄar
Mladi borac
1
1
|
14.09.2014 10:00 | ŽelezniÄar | 1 : 1 | Mladi borac | |||||
14.09
10:00
Jedinstvo
Pobeda
0
4
|
14.09.2014 10:00 | Jedinstvo | 0 : 4 | Pobeda | |||||
14.09
10:00
BuduÄnost
Plana
4
10
|
14.09.2014 10:00 | BuduÄnost | 4 : 10 | Plana | |||||
14.09
10:00
Vodice
GlavaÅ”
0
5
|
14.09.2014 10:00 | Vodice | 0 : 5 | GlavaÅ” |
14.09
11:00
Pazar Juniors
Bane
7
0
|
14.09.2014 11:00 | Pazar Juniors | 7 : 0 | Bane | |||||
14.09
11:00
AS
Å umadija 1903
0
2
|
14.09.2014 11:00 | AS | 0 : 2 | Å umadija 1903 |
14.09
11:00
Akademac
MaÄva 2005
3
1
|
14.09.2014 11:00 | Akademac | 3 : 1 | MaÄva 2005 |
14.09
16:30
Takovo
Omladinac
2
1
|
14.09.2014 16:30 | Takovo | 2 : 1 | Omladinac |
14.09
15:30
Mokra Gora
OFK Nacional AG
6
1
|
14.09.2014 15:30 | Mokra Gora | 6 : 1 | OFK Nacional AG | |||||
14.09
15:30
Kosmet
Pazar Juniors
3
1
|
14.09.2014 15:30 | Kosmet | 3 : 1 | Pazar Juniors | |||||
14.09
15:30
Rudar (KM)
OFK Vlada DimitrijeviÄ
1
0
|
14.09.2014 15:30 | Rudar (KM) | 1 : 0 | OFK Vlada DimitrijeviÄ | |||||
14.09
15:30
Pionir 028
TrepÄa
0
6
|
14.09.2014 15:30 | Pionir 028 | 0 : 6 | TrepÄa | |||||
14.09
15:30
OFK Ras
Rudar (B)
8
0
|
14.09.2014 15:30 | OFK Ras | 8 : 0 | Rudar (B) |
14.09
10:00
OFK Å abac
POFK Letnjikovac
15
0
|
14.09.2014 10:00 | OFK Å abac | 15 : 0 | POFK Letnjikovac | |||||
14.09
10:00
Lipolist
BMR PetlovaÄa
|
14.09.2014 10:00 | Lipolist | : | BMR PetlovaÄa | |||||
14.09
10:00
Jelen
POFK Savacium
0
34
|
14.09.2014 10:00 | Jelen | 0 : 34 | POFK Savacium |
14.09
10:00
Spartak
Subotica
5
1
|
14.09.2014 10:00 | Spartak | 5 : 1 | Subotica |
14.09
10:00
Beograd 1929
Palilulac
5
0
|
14.09.2014 10:00 | Beograd 1929 | 5 : 0 | Palilulac | |||||
14.09
12:00
Balkan
Avala
6
0
|
14.09.2014 12:00 | Balkan | 6 : 0 | Avala |
14.09
09:30
Senta
Tavankut
6
0
|
14.09.2014 09:30 | Senta | 6 : 0 | Tavankut | |||||
14.09
09:30
BaÄka 1901
Spartak '02
0
6
|
14.09.2014 09:30 | BaÄka 1901 | 0 : 6 | Spartak '02 |
14.09
10:00
Radnicki
BuduÄnost-KruÅ”ik 2
0
0
|
14.09.2014 10:00 | Radnicki | 0 : 0 | BuduÄnost-KruÅ”ik 2 |
14.09
14:00
OFK Beograd B
Obrenovac 1905
3
0
|
14.09.2014 14:00 | OFK Beograd B | 3 : 0 | Obrenovac 1905 | |||||
14.09
16:00
Sopot
VinÄa
4
3
|
14.09.2014 16:00 | Sopot | 4 : 3 | VinÄa | |||||
14.09
18:00
011 B
BoleÄ
4
1
|
14.09.2014 18:00 | 011 B | 4 : 1 | BoleÄ |
14.09
Banja KoviljaÄa
Loznica 04
0
0
|
14.09.2014 | Banja KoviljaÄa | 0 : 0 | Loznica 04 | |||||
14.09
Jadar (GD)
Loznica 05
1
2
|
14.09.2014 | Jadar (GD) | 1 : 2 | Loznica 05 | |||||
14.09
Cer
Luk
3
1
|
14.09.2014 | Cer | 3 : 1 | Luk | |||||
14.09
Podrinje
Borac (K)
3
0
|
14.09.2014 | Podrinje | 3 : 0 | Borac (K) | |||||
14.09
SinÄeliÄ
RadniÄki Stobex
1
1
|
14.09.2014 | SinÄeliÄ | 1 : 1 | RadniÄki Stobex |
14.09
18:00
Sivac 69
Hajduk
26
26
|
14.09.2014 18:00 | Sivac 69 | 26 : 26 | Hajduk | |||||
14.09
18:00
Vrbas Karneks 2
Srem Sm
38
24
|
14.09.2014 18:00 | Vrbas Karneks 2 | 38 : 24 | Srem Sm | |||||
14.09
19:00
RadniÄki 1958
RadniÄki (JT)
41
23
|
14.09.2014 19:00 | RadniÄki 1958 | 41 : 23 | RadniÄki (JT) |