16.06
18:00
Kraljevo Hajduk
Polet
1
1
|
16.06.2013 18:00 | Kraljevo Hajduk | 1 : 1 | Polet | |||||
16.06
18:00
Radnik
Mataruge
0
2
|
16.06.2013 18:00 | Radnik | 0 : 2 | Mataruge | |||||
16.06
18:00
Pazar Juniors 2011
Rudar
4
2
|
16.06.2013 18:00 | Pazar Juniors 2011 | 4 : 2 | Rudar | |||||
16.06
18:00
Grdica
Radnički
1
1
|
16.06.2013 18:00 | Grdica | 1 : 1 | Radnički | |||||
16.06
18:00
Ibar
Granit
5
0
|
16.06.2013 18:00 | Ibar | 5 : 0 | Granit | |||||
16.06
18:00
Braća Vuković
Goč
3
0
|
16.06.2013 18:00 | Braća Vuković | 3 : 0 | Goč | |||||
16.06
18:00
Ribnica
Borac
1
0
|
16.06.2013 18:00 | Ribnica | 1 : 0 | Borac | |||||
16.06
18:00
Budućnost
Vrnjci
3
2
|
16.06.2013 18:00 | Budućnost | 3 : 2 | Vrnjci |
16.06
17:00
Vujan
Jedinstvo (K)
0
4
|
16.06.2013 17:00 | Vujan | 0 : 4 | Jedinstvo (K) | |||||
16.06
17:00
Donja Vrbava
Mladost
3
4
|
16.06.2013 17:00 | Donja Vrbava | 3 : 4 | Mladost | |||||
16.06
17:00
Miokovci
Brezak
2
2
|
16.06.2013 17:00 | Miokovci | 2 : 2 | Brezak | |||||
16.06
17:00
Kotraža Franc Komerc
Lunjevica
8
1
|
16.06.2013 17:00 | Kotraža Franc Komerc | 8 : 1 | Lunjevica | |||||
16.06
17:00
Jedinstvo (GG)
FK Rudar Bresnica 1927
0
1
|
16.06.2013 17:00 | Jedinstvo (GG) | 0 : 1 | FK Rudar Bresnica 1927 | |||||
16.06
17:00
Slatina
Spartak
4
5
|
16.06.2013 17:00 | Slatina | 4 : 5 | Spartak | |||||
16.06
17:00
Morava
Napredak
3
3
|
16.06.2013 17:00 | Morava | 3 : 3 | Napredak | |||||
16.06
17:00
Ovčar
Dragačevo
2
1
|
16.06.2013 17:00 | Ovčar | 2 : 1 | Dragačevo |
16.06
17:00
Mladi Borac
Beli Orao
0
3
|
16.06.2013 17:00 | Mladi Borac | 0 : 3 | Beli Orao | |||||
16.06
17:00
Polet
Napredak
5
3
|
16.06.2013 17:00 | Polet | 5 : 3 | Napredak | |||||
16.06
17:00
Železničar
Mladost
7
0
|
16.06.2013 17:00 | Železničar | 7 : 0 | Mladost | |||||
16.06
17:00
Integral
Petar Dobrnjac
4
2
|
16.06.2013 17:00 | Integral | 4 : 2 | Petar Dobrnjac | |||||
16.06
17:00
Omladinac
Mlava
2
1
|
16.06.2013 17:00 | Omladinac | 2 : 1 | Mlava | |||||
16.06
17:00
Borac
Sloga (D)
1
3
|
16.06.2013 17:00 | Borac | 1 : 3 | Sloga (D) | |||||
16.06
17:00
Sloga (B)
Crni Vrh
4
2
|
16.06.2013 17:00 | Sloga (B) | 4 : 2 | Crni Vrh | |||||
16.06
17:00
Makce
Vihor
2
6
|
16.06.2013 17:00 | Makce | 2 : 6 | Vihor |
16.06
11:00
Železničar
Osipaonica
5
1
|
16.06.2013 11:00 | Železničar | 5 : 1 | Osipaonica | |||||
16.06
17:00
Šumadija
Pobeda
0
1
|
16.06.2013 17:00 | Šumadija | 0 : 1 | Pobeda | |||||
16.06
17:00
Bresje Superior
Sloboda
2
0
|
16.06.2013 17:00 | Bresje Superior | 2 : 0 | Sloboda | |||||
16.06
17:00
Napredak
Radnik
5
1
|
16.06.2013 17:00 | Napredak | 5 : 1 | Radnik | |||||
16.06
17:00
Proleter
Omladinac
5
1
|
16.06.2013 17:00 | Proleter | 5 : 1 | Omladinac | |||||
16.06
17:00
Borac
Budućnost
4
1
|
16.06.2013 17:00 | Borac | 4 : 1 | Budućnost | |||||
16.06
17:00
Polet
Šumadinac
6
0
|
16.06.2013 17:00 | Polet | 6 : 0 | Šumadinac |
16.06
17:30
Marjan
Bare
2
1
|
16.06.2013 17:30 | Marjan | 2 : 1 | Bare | |||||
16.06
17:30
Beli orlovi
Junkovac
4
3
|
16.06.2013 17:30 | Beli orlovi | 4 : 3 | Junkovac | |||||
16.06
17:30
Partizan
Borac
2
0
|
16.06.2013 17:30 | Partizan | 2 : 0 | Borac | |||||
16.06
17:30
Šumadinac
Aranđelovac
0
3
|
16.06.2013 17:30 | Šumadinac | 0 : 3 | Aranđelovac | |||||
16.06
17:30
Vinča
Karađorđe
3
0
|
16.06.2013 17:30 | Vinča | 3 : 0 | Karađorđe | |||||
16.06
17:30
Šumadija
Lepenica
1
2
|
16.06.2013 17:30 | Šumadija | 1 : 2 | Lepenica | |||||
16.06
17:30
Lokomotiva
Sloga
4
1
|
16.06.2013 17:30 | Lokomotiva | 4 : 1 | Sloga | |||||
16.06
17:30
Bokanja
Šatornja
2
0
|
16.06.2013 17:30 | Bokanja | 2 : 0 | Šatornja |
16.06
18:00
Provo
Lipolist
1
3
|
16.06.2013 18:00 | Provo | 1 : 3 | Lipolist | |||||
16.06
18:00
Podrinje
Mladost (P)
1
0
|
16.06.2013 18:00 | Podrinje | 1 : 0 | Mladost (P) | |||||
16.06
18:00
Antimon
Jedinstvo (Š)
2
3
|
16.06.2013 18:00 | Antimon | 2 : 3 | Jedinstvo (Š) | |||||
16.06
18:00
Mladost (DD)
Hajduk Stanko
5
2
|
16.06.2013 18:00 | Mladost (DD) | 5 : 2 | Hajduk Stanko | |||||
16.06
18:00
Radjevac
Jedinstvo (V)
2
0
|
16.06.2013 18:00 | Radjevac | 2 : 0 | Jedinstvo (V) | |||||
16.06
18:00
Drina
Sindjelić
3
1
|
16.06.2013 18:00 | Drina | 3 : 1 | Sindjelić |
16.06
17:30
Jedinstvo
Budućnost
1
2
|
16.06.2013 17:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Budućnost | |||||
16.06
17:30
Rudar
Crvena zastava
0
1
|
16.06.2013 17:30 | Rudar | 0 : 1 | Crvena zastava | |||||
16.06
17:30
Brzi Brod
Sloboda
8
1
|
16.06.2013 17:30 | Brzi Brod | 8 : 1 | Sloboda | |||||
16.06
17:30
Proleter
Aluminjum
6
0
|
16.06.2013 17:30 | Proleter | 6 : 0 | Aluminjum | |||||
16.06
17:30
Vrtište
Mladost
2
2
|
16.06.2013 17:30 | Vrtište | 2 : 2 | Mladost | |||||
16.06
17:30
Budućnost
Mladost
3
0
|
16.06.2013 17:30 | Budućnost | 3 : 0 | Mladost |
16.06
17:30
Bobište
OFK Morava
3
2
|
16.06.2013 17:30 | Bobište | 3 : 2 | OFK Morava | |||||
16.06
17:30
Sloga
Radan
1
2
|
16.06.2013 17:30 | Sloga | 1 : 2 | Radan | |||||
16.06
17:30
Jedinstvo (B)
Čekmin
4
1
|
16.06.2013 17:30 | Jedinstvo (B) | 4 : 1 | Čekmin | |||||
16.06
17:30
Jedinstvo (GS)
Plantaža
3
5
|
16.06.2013 17:30 | Jedinstvo (GS) | 3 : 5 | Plantaža | |||||
16.06
17:30
Mladost
Gradac
4
2
|
16.06.2013 17:30 | Mladost | 4 : 2 | Gradac | |||||
16.06
17:30
Progres
Mladi Borac
4
4
|
16.06.2013 17:30 | Progres | 4 : 4 | Mladi Borac | |||||
16.06
17:30
Budućnost
Šumadija
3
4
|
16.06.2013 17:30 | Budućnost | 3 : 4 | Šumadija | |||||
16.06
17:30
Umac
Jablanica
2
2
|
16.06.2013 17:30 | Umac | 2 : 2 | Jablanica |
16.06
17:00
Rajac
Ključ
2
1
|
16.06.2013 17:00 | Rajac | 2 : 1 | Ključ | |||||
16.06
17:00
Poreč
Zlot
3
0
|
16.06.2013 17:00 | Poreč | 3 : 0 | Zlot | |||||
16.06
17:00
Slatina
Radujevac
7
0
|
16.06.2013 17:00 | Slatina | 7 : 0 | Radujevac | |||||
16.06
17:00
Nemetali
Krivelj
3
2
|
16.06.2013 17:00 | Nemetali | 3 : 2 | Krivelj | |||||
16.06
17:00
Rudar
Bučje
3
0
|
16.06.2013 17:00 | Rudar | 3 : 0 | Bučje | |||||
16.06
17:00
Brodoremont
Branik
5
0
|
16.06.2013 17:00 | Brodoremont | 5 : 0 | Branik | |||||
16.06
17:00
Radnički
Brestovac
2
0
|
16.06.2013 17:00 | Radnički | 2 : 0 | Brestovac | |||||
16.06
17:00
Sloga
Rudna Glava
2
3
|
16.06.2013 17:00 | Sloga | 2 : 3 | Rudna Glava |
16.06
17:30
Krivaja
Tavankut
2
0
|
16.06.2013 17:30 | Krivaja | 2 : 0 | Tavankut | |||||
16.06
17:30
Bajša
Bačka (M)
5
0
|
16.06.2013 17:30 | Bajša | 5 : 0 | Bačka (M) | |||||
16.06
17:30
Bačka (P)
Preporod
7
1
|
16.06.2013 17:30 | Bačka (P) | 7 : 1 | Preporod | |||||
16.06
17:30
Obilić
Čantavir
3
0
|
16.06.2013 17:30 | Obilić | 3 : 0 | Čantavir | |||||
16.06
17:30
Jadran
Njegoš
0
0
|
16.06.2013 17:30 | Jadran | 0 : 0 | Njegoš | |||||
16.06
17:30
Čoka
Tisa
0
1
|
16.06.2013 17:30 | Čoka | 0 : 1 | Tisa | |||||
16.06
17:30
Potisje
Vinogradar
0
2
|
16.06.2013 17:30 | Potisje | 0 : 2 | Vinogradar | |||||
16.06
17:30
Proleter
Panonija IM Topola
1
3
|
16.06.2013 17:30 | Proleter | 1 : 3 | Panonija IM Topola |
16.06
17:30
Crvena zvezda (VS)
Rusanda
3
2
|
16.06.2013 17:30 | Crvena zvezda (VS) | 3 : 2 | Rusanda | |||||
16.06
17:30
Radnički (S)
Jedinstvo
4
4
|
16.06.2013 17:30 | Radnički (S) | 4 : 4 | Jedinstvo | |||||
16.06
17:30
Napredak
Naftagas
5
3
|
16.06.2013 17:30 | Napredak | 5 : 3 | Naftagas | |||||
16.06
17:30
Borac (Z)
Crvena zvezda (RS)
1
8
|
16.06.2013 17:30 | Borac (Z) | 1 : 8 | Crvena zvezda (RS) | |||||
16.06
17:30
Borac (A)
Vojvodina (P)
3
2
|
16.06.2013 17:30 | Borac (A) | 3 : 2 | Vojvodina (P) | |||||
16.06
17:30
Begej
OFK Gradnulica
3
0
|
16.06.2013 17:30 | Begej | 3 : 0 | OFK Gradnulica | |||||
16.06
17:30
Radnički (Z)
Mladost
5
1
|
16.06.2013 17:30 | Radnički (Z) | 5 : 1 | Mladost | |||||
16.06
17:30
Vojvodina (NM)
Krajina
4
1
|
16.06.2013 17:30 | Vojvodina (NM) | 4 : 1 | Krajina |
16.06
18:00
Borac
Dobrica
3
0
|
16.06.2013 18:00 | Borac | 3 : 0 | Dobrica | |||||
16.06
18:00
Mladost
Jugoslavija
5
5
|
16.06.2013 18:00 | Mladost | 5 : 5 | Jugoslavija | |||||
16.06
18:00
Vulturul
Budućnost (BB)
3
0
|
16.06.2013 18:00 | Vulturul | 3 : 0 | Budućnost (BB) | |||||
16.06
18:00
Sloga (P)
Tempo
1
3
|
16.06.2013 18:00 | Sloga (P) | 1 : 3 | Tempo | |||||
16.06
18:00
Radnički (B)
Vršac United
5
1
|
16.06.2013 18:00 | Radnički (B) | 5 : 1 | Vršac United | |||||
16.06
18:00
BAK
Vojvodina
4
1
|
16.06.2013 18:00 | BAK | 4 : 1 | Vojvodina | |||||
16.06
18:00
Partizan (G)
Slavija (K)
6
4
|
16.06.2013 18:00 | Partizan (G) | 6 : 4 | Slavija (K) | |||||
16.06
18:00
Polet
Sloga (BNS)
3
0
|
16.06.2013 18:00 | Polet | 3 : 0 | Sloga (BNS) |
16.06
17:00
Kordun
Graničar (G)
1
0
|
16.06.2013 17:00 | Kordun | 1 : 0 | Graničar (G) | |||||
16.06
17:00
Polet
Kula
0
3
|
16.06.2013 17:00 | Polet | 0 : 3 | Kula | |||||
16.06
17:00
Sloga
Mladost APA
1
0
|
16.06.2013 17:00 | Sloga | 1 : 0 | Mladost APA | |||||
16.06
17:00
Hajduk
Mladost (K)
3
1
|
16.06.2013 17:00 | Hajduk | 3 : 1 | Mladost (K) | |||||
16.06
17:00
Radnički
Omladinac (B)
1
3
|
16.06.2013 17:00 | Radnički | 1 : 3 | Omladinac (B) | |||||
16.06
17:00
Zadrugar
Graničar (R)
6
0
|
16.06.2013 17:00 | Zadrugar | 6 : 0 | Graničar (R) | |||||
16.06
17:00
BSK
Borac
1
1
|
16.06.2013 17:00 | BSK | 1 : 1 | Borac | |||||
16.06
17:00
PIK Prigrevica
Omladinac (D)
3
0
|
16.06.2013 17:00 | PIK Prigrevica | 3 : 0 | Omladinac (D) |
16.06
17:30
Hajduk (V)
Ljukovo
2
1
|
16.06.2013 17:30 | Hajduk (V) | 2 : 1 | Ljukovo | |||||
16.06
17:30
Donji Petrovci
Graničar
2
2
|
16.06.2013 17:30 | Donji Petrovci | 2 : 2 | Graničar | |||||
16.06
17:30
Jadran
Kupinovo
0
1
|
16.06.2013 17:30 | Jadran | 0 : 1 | Kupinovo | |||||
16.06
17:30
LSK Laćarak
Sloven (S)
7
0
|
16.06.2013 17:30 | LSK Laćarak | 7 : 0 | Sloven (S) | |||||
16.06
17:30
Partizan
Podrinje
3
2
|
16.06.2013 17:30 | Partizan | 3 : 2 | Podrinje | |||||
16.06
17:30
Radnički
Rudar
3
2
|
16.06.2013 17:30 | Radnički | 3 : 2 | Rudar | |||||
16.06
17:30
Hajduk 1932
Sloven
2
0
|
16.06.2013 17:30 | Hajduk 1932 | 2 : 0 | Sloven | |||||
16.06
17:30
Šumar
Sremac
1
0
|
16.06.2013 17:30 | Šumar | 1 : 0 | Sremac |
16.06
17:30
Borac (O)
Selo Mladenovac
10
1
|
16.06.2013 17:30 | Borac (O) | 10 : 1 | Selo Mladenovac | |||||
16.06
17:30
Poštar Zvezdara
Milutinac
2
1
|
16.06.2013 17:30 | Poštar Zvezdara | 2 : 1 | Milutinac | |||||
16.06
17:30
Borac (L)
Jedinstvo
1
5
|
16.06.2013 17:30 | Borac (L) | 1 : 5 | Jedinstvo | |||||
16.06
17:30
Komgrap
13. Maj
4
1
|
16.06.2013 17:30 | Komgrap | 4 : 1 | 13. Maj | |||||
16.06
17:30
Strelac
Brodarac
1
2
|
16.06.2013 17:30 | Strelac | 1 : 2 | Brodarac | |||||
16.06
17:30
PKB Kovilovo
Prva Iskra
5
2
|
16.06.2013 17:30 | PKB Kovilovo | 5 : 2 | Prva Iskra | |||||
16.06
17:30
Vrčin
Šumadija
3
0
|
16.06.2013 17:30 | Vrčin | 3 : 0 | Šumadija | |||||
16.06
17:30
Zmaj 1953
Rudar
2
2
|
16.06.2013 17:30 | Zmaj 1953 | 2 : 2 | Rudar | |||||
16.06
17:30
Baćevac
OFK Zabrežje
2
1
|
16.06.2013 17:30 | Baćevac | 2 : 1 | OFK Zabrežje |
16.06
17:00
OFK Bagremar
21. oktobar
0
0
|
16.06.2013 17:00 | OFK Bagremar | 0 : 0 | 21. oktobar | |||||
16.06
17:00
Šumarice 2008
Mladost Teferič
0
3
|
16.06.2013 17:00 | Šumarice 2008 | 0 : 3 | Mladost Teferič | |||||
16.06
17:00
Košutnjak
Kutlovo
0
3
|
16.06.2013 17:00 | Košutnjak | 0 : 3 | Kutlovo | |||||
16.06
17:00
Hajduk
Srbija
1
1
|
16.06.2013 17:00 | Hajduk | 1 : 1 | Srbija | |||||
16.06
17:00
Kremenac
Azbest
3
1
|
16.06.2013 17:00 | Kremenac | 3 : 1 | Azbest | |||||
16.06
17:00
Sloga
Seljak
4
2
|
16.06.2013 17:00 | Sloga | 4 : 2 | Seljak | |||||
16.06
17:00
Botunje
Dobrača
2
1
|
16.06.2013 17:00 | Botunje | 2 : 1 | Dobrača | |||||
16.06
17:00
Borac
Mladost
1
0
|
16.06.2013 17:00 | Borac | 1 : 0 | Mladost |
16.06
17:00
Mladi Rudar
Ozrem
0
3
|
16.06.2013 17:00 | Mladi Rudar | 0 : 3 | Ozrem | |||||
16.06
17:00
Majdan
Šilopaj
2
0
|
16.06.2013 17:00 | Majdan | 2 : 0 | Šilopaj | |||||
16.06
17:00
Velereč 94
Ozremica
6
1
|
16.06.2013 17:00 | Velereč 94 | 6 : 1 | Ozremica | |||||
16.06
17:00
Šumadija
Omladinac
2
0
|
16.06.2013 17:00 | Šumadija | 2 : 0 | Omladinac |
16.06
17:00
Dunavac (K)
Sloga
1
1
|
16.06.2013 17:00 | Dunavac (K) | 1 : 1 | Sloga | |||||
16.06
17:00
Borac
Desine
5
1
|
16.06.2013 17:00 | Borac | 5 : 1 | Desine | |||||
16.06
17:00
Jedinstvo (D)
Napredak
1
1
|
16.06.2013 17:00 | Jedinstvo (D) | 1 : 1 | Napredak | |||||
16.06
17:00
Basarac
Dunavac (P)
3
0
|
16.06.2013 17:00 | Basarac | 3 : 0 | Dunavac (P) | |||||
16.06
17:00
Jedinstvo (LJ)
Đerdap
0
1
|
16.06.2013 17:00 | Jedinstvo (LJ) | 0 : 1 | Đerdap | |||||
16.06
17:00
Polet
OFK Vinci
3
0
|
16.06.2013 17:00 | Polet | 3 : 0 | OFK Vinci | |||||
16.06
17:00
Žitkovica
RSK
1
3
|
16.06.2013 17:00 | Žitkovica | 1 : 3 | RSK |
16.06
17:00
Rudar (K)
Mladost
3
4
|
16.06.2013 17:00 | Rudar (K) | 3 : 4 | Mladost | |||||
16.06
17:00
Krilaš
Radnički
4
1
|
16.06.2013 17:00 | Krilaš | 4 : 1 | Radnički | |||||
16.06
17:00
Omladinac (B)
Budućnost (A)
2
0
|
16.06.2013 17:00 | Omladinac (B) | 2 : 0 | Budućnost (A) | |||||
16.06
17:00
Dragoš
OFK Homolje
3
0
|
16.06.2013 17:00 | Dragoš | 3 : 0 | OFK Homolje | |||||
16.06
17:00
Budućnost (V)
Polet
5
0
|
16.06.2013 17:00 | Budućnost (V) | 5 : 0 | Polet | |||||
16.06
17:00
Zadrugar
Trgovački
3
4
|
16.06.2013 17:00 | Zadrugar | 3 : 4 | Trgovački | |||||
16.06
17:00
Rudar (S)
Omladinac (S)
2
1
|
16.06.2013 17:00 | Rudar (S) | 2 : 1 | Omladinac (S) |
16.06
17:00
Radnički
Omladinac
0
4
|
16.06.2013 17:00 | Radnički | 0 : 4 | Omladinac | |||||
16.06
17:00
Sloga
Bečevica
7
0
|
16.06.2013 17:00 | Sloga | 7 : 0 | Bečevica | |||||
16.06
17:00
Grivac
BSK
2
1
|
16.06.2013 17:00 | Grivac | 2 : 1 | BSK | |||||
16.06
17:00
Pobeda
Mladost MG
2
1
|
16.06.2013 17:00 | Pobeda | 2 : 1 | Mladost MG | |||||
16.06
17:00
Karađorđe
Pobeda 1938
4
5
|
16.06.2013 17:00 | Karađorđe | 4 : 5 | Pobeda 1938 |
16.06
18:00
Cer
Velika Reka
5
3
|
16.06.2013 18:00 | Cer | 5 : 3 | Velika Reka | |||||
16.06
18:00
Jedinstvo (Z)
Stolice
1
0
|
16.06.2013 18:00 | Jedinstvo (Z) | 1 : 0 | Stolice | |||||
16.06
18:00
Mladost (B)
Gučevo
3
0
|
16.06.2013 18:00 | Mladost (B) | 3 : 0 | Gučevo | |||||
16.06
18:00
Hajduk
Studenac
1
3
|
16.06.2013 18:00 | Hajduk | 1 : 3 | Studenac | |||||
16.06
18:00
Cerova
Borac (K)
3
2
|
16.06.2013 18:00 | Cerova | 3 : 2 | Borac (K) | |||||
16.06
18:00
Borac (L)
Sloga (K)
1
1
|
16.06.2013 18:00 | Borac (L) | 1 : 1 | Sloga (K) | |||||
16.06
18:00
Jedinstvo (MZ)
Jadar 1961
1
2
|
16.06.2013 18:00 | Jedinstvo (MZ) | 1 : 2 | Jadar 1961 |
16.06
18:00
Napredak (R)
Omladinac
2
1
|
16.06.2013 18:00 | Napredak (R) | 2 : 1 | Omladinac | |||||
16.06
18:00
Torpedo 1924
Majur
3
2
|
16.06.2013 18:00 | Torpedo 1924 | 3 : 2 | Majur | |||||
16.06
18:00
Duško
Drina
5
0
|
16.06.2013 18:00 | Duško | 5 : 0 | Drina | |||||
16.06
18:00
Napredak (MB)
Proleter
2
1
|
16.06.2013 18:00 | Napredak (MB) | 2 : 1 | Proleter | |||||
16.06
18:00
Milicionar
Napredak (BP)
3
0
|
16.06.2013 18:00 | Milicionar | 3 : 0 | Napredak (BP) | |||||
16.06
18:00
Premijer
Partizan
3
3
|
16.06.2013 18:00 | Premijer | 3 : 3 | Partizan | |||||
16.06
18:00
Sloboda
Budućnost
3
1
|
16.06.2013 18:00 | Sloboda | 3 : 1 | Budućnost | |||||
16.06
18:00
Sloga
BMR Petlovača
3
2
|
16.06.2013 18:00 | Sloga | 3 : 2 | BMR Petlovača |
16.06
18:00
Vlašić
Mrovska
2
3
|
16.06.2013 18:00 | Vlašić | 2 : 3 | Mrovska | |||||
16.06
18:00
Korman
Pričinović
3
1
|
16.06.2013 18:00 | Korman | 3 : 1 | Pričinović | |||||
16.06
18:00
Dobrava
Karađorđe
3
6
|
16.06.2013 18:00 | Dobrava | 3 : 6 | Karađorđe | |||||
16.06
18:00
Galeb
Pocerina
2
1
|
16.06.2013 18:00 | Galeb | 2 : 1 | Pocerina | |||||
16.06
18:00
Dumača
Cerić
4
1
|
16.06.2013 18:00 | Dumača | 4 : 1 | Cerić | |||||
16.06
18:00
OFK Jelen
Borac
3
1
|
16.06.2013 18:00 | OFK Jelen | 3 : 1 | Borac | |||||
16.06
18:00
Mladost (Z)
OFK Varna
1
1
|
16.06.2013 18:00 | Mladost (Z) | 1 : 1 | OFK Varna |
16.06
18:00
Mladost
Spartak 1924
1
1
|
16.06.2013 18:00 | Mladost | 1 : 1 | Spartak 1924 | |||||
16.06
18:00
Komanice
Borac
1
2
|
16.06.2013 18:00 | Komanice | 1 : 2 | Borac | |||||
16.06
18:00
Toplica
Liplje
3
4
|
16.06.2013 18:00 | Toplica | 3 : 4 | Liplje | |||||
16.06
18:00
Veliševac
Dučić
2
4
|
16.06.2013 18:00 | Veliševac | 2 : 4 | Dučić | |||||
16.06
18:00
Gornji Lajkovac
Jedinstvo
8
1
|
16.06.2013 18:00 | Gornji Lajkovac | 8 : 1 | Jedinstvo |
16.06
17:00
Joševa
Brgule
2
1
|
16.06.2013 17:00 | Joševa | 2 : 1 | Brgule | |||||
16.06
17:00
Radnik
Vrelo
0
0
|
16.06.2013 17:00 | Radnik | 0 : 0 | Vrelo | |||||
16.06
17:00
Čučuge
Tvrdojevac
0
3
|
16.06.2013 17:00 | Čučuge | 0 : 3 | Tvrdojevac | |||||
16.06
17:00
Sloga
OFK Paljuvi
0
4
|
16.06.2013 17:00 | Sloga | 0 : 4 | OFK Paljuvi | |||||
16.06
17:00
Crvena Jabuka
Omladinac
4
2
|
16.06.2013 17:00 | Crvena Jabuka | 4 : 2 | Omladinac | |||||
16.06
17:00
Jedinstvo
OFK Stublenica
2
1
|
16.06.2013 17:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | OFK Stublenica | |||||
16.06
17:00
Kalenić
Gunjevac
0
2
|
16.06.2013 17:00 | Kalenić | 0 : 2 | Gunjevac |
16.06
17:30
Mladost 1954 (DM)
Sečanica
3
0
|
16.06.2013 17:30 | Mladost 1954 (DM) | 3 : 0 | Sečanica | |||||
16.06
17:30
Čegar 1946
Mladost (DK)
5
1
|
16.06.2013 17:30 | Čegar 1946 | 5 : 1 | Mladost (DK) | |||||
16.06
17:30
Proleter
Vulkan 1936
1
0
|
16.06.2013 17:30 | Proleter | 1 : 0 | Vulkan 1936 | |||||
16.06
17:30
Sloga
Moravac 1948
0
3
|
16.06.2013 17:30 | Sloga | 0 : 3 | Moravac 1948 | |||||
16.06
17:30
Stevan Nešticki
Radnički 1936
3
1
|
16.06.2013 17:30 | Stevan Nešticki | 3 : 1 | Radnički 1936 |
16.06
17:30
Radnički
Kumarevo 65
7
4
|
16.06.2013 17:30 | Radnički | 7 : 4 | Kumarevo 65 | |||||
16.06
17:30
Lemind 1953
Morava
4
1
|
16.06.2013 17:30 | Lemind 1953 | 4 : 1 | Morava | |||||
16.06
17:30
Veternica 1926
Jedinstvo
4
1
|
16.06.2013 17:30 | Veternica 1926 | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
16.06
17:30
Gornje Krajince
Napredak
0
3
|
16.06.2013 17:30 | Gornje Krajince | 0 : 3 | Napredak | |||||
16.06
17:30
Železničar
Omladinac
0
1
|
16.06.2013 17:30 | Železničar | 0 : 1 | Omladinac | |||||
16.06
17:30
Marjan MB
Polet
1
1
|
16.06.2013 17:30 | Marjan MB | 1 : 1 | Polet | |||||
16.06
17:30
Sloboda
Navalin
3
0
|
16.06.2013 17:30 | Sloboda | 3 : 0 | Navalin |
16.06
17:30
Zrinjski 1932
Udarnik
1
0
|
16.06.2013 17:30 | Zrinjski 1932 | 1 : 0 | Udarnik | |||||
16.06
17:30
Poljoprivrednik
Đurđin
6
1
|
16.06.2013 17:30 | Poljoprivrednik | 6 : 1 | Đurđin | |||||
16.06
17:30
Dušan Silni
Žednik
3
0
|
16.06.2013 17:30 | Dušan Silni | 3 : 0 | Žednik | |||||
16.06
17:30
Mala Bosna
Hajduk
2
1
|
16.06.2013 17:30 | Mala Bosna | 2 : 1 | Hajduk | |||||
16.06
17:30
Bačka 1901 B
Bratstvo
2
1
|
16.06.2013 17:30 | Bačka 1901 B | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
16.06
17:30
Elektrovojvodina
Solid
6
2
|
16.06.2013 17:30 | Elektrovojvodina | 6 : 2 | Solid | |||||
16.06
17:30
Subotica
Lokomotiva
3
0
|
16.06.2013 17:30 | Subotica | 3 : 0 | Lokomotiva |
16.06
17:30
Šampion
Jedinstvo
1
4
|
16.06.2013 17:30 | Šampion | 1 : 4 | Jedinstvo | |||||
16.06
17:30
Sloga
Tisa
7
0
|
16.06.2013 17:30 | Sloga | 7 : 0 | Tisa | |||||
16.06
17:30
Graničar
Slavija
0
1
|
16.06.2013 17:30 | Graničar | 0 : 1 | Slavija | |||||
16.06
17:30
Olimpija
Hajduk
14
1
|
16.06.2013 17:30 | Olimpija | 14 : 1 | Hajduk |
16.06
17:30
Borac
ŽAK
0
3
|
16.06.2013 17:30 | Borac | 0 : 3 | ŽAK | |||||
16.06
17:30
Polet
Vojvodina
1
2
|
16.06.2013 17:30 | Polet | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
16.06
17:30
Napredak
Delija
1
1
|
16.06.2013 17:30 | Napredak | 1 : 1 | Delija |
16.06
18:00
Jedinstvo Stević
Unirea
4
2
|
16.06.2013 18:00 | Jedinstvo Stević | 4 : 2 | Unirea | |||||
16.06
18:00
Spartak
Dolovo
2
1
|
16.06.2013 18:00 | Spartak | 2 : 1 | Dolovo | |||||
16.06
18:00
Mladost
Pobeda
6
0
|
16.06.2013 18:00 | Mladost | 6 : 0 | Pobeda | |||||
16.06
18:00
Železničar
Borac
13
0
|
16.06.2013 18:00 | Železničar | 13 : 0 | Borac | |||||
16.06
18:00
Plavi Dunav
Omladinac (O)
1
4
|
16.06.2013 18:00 | Plavi Dunav | 1 : 4 | Omladinac (O) | |||||
16.06
18:00
Omladinac (D)
Strela
1
0
|
16.06.2013 18:00 | Omladinac (D) | 1 : 0 | Strela | |||||
16.06
18:00
Proleter
BSK Bavanište
5
2
|
16.06.2013 18:00 | Proleter | 5 : 2 | BSK Bavanište | |||||
16.06
18:00
Glogonj
Stari Tamiš
3
2
|
16.06.2013 18:00 | Glogonj | 3 : 2 | Stari Tamiš |
16.06
18:00
Hajduk
Hajdučica
0
2
|
16.06.2013 18:00 | Hajduk | 0 : 2 | Hajdučica | |||||
16.06
18:00
Karaš (K)
Borac (VS)
3
2
|
16.06.2013 18:00 | Karaš (K) | 3 : 2 | Borac (VS) | |||||
16.06
18:00
Dunav
Vinogradar
3
0
|
16.06.2013 18:00 | Dunav | 3 : 0 | Vinogradar | |||||
16.06
18:00
Jedinstvo
Partizan (U)
1
3
|
16.06.2013 18:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Partizan (U) | |||||
16.06
18:00
Budućnost (A)
Potporanj
3
2
|
16.06.2013 18:00 | Budućnost (A) | 3 : 2 | Potporanj | |||||
16.06
18:00
Ratar
Karaš (Ј)
2
3
|
16.06.2013 18:00 | Ratar | 2 : 3 | Karaš (Ј) | |||||
16.06
18:00
Ševac
Borac (VG)
4
2
|
16.06.2013 18:00 | Ševac | 4 : 2 | Borac (VG) | |||||
16.06
18:00
Crvena zvezda
Vitorul
3
0
|
16.06.2013 18:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Vitorul |
16.06
17:00
Aleksa Šantić
OFK Šikara
3
0
|
16.06.2013 17:00 | Aleksa Šantić | 3 : 0 | OFK Šikara | |||||
16.06
17:00
Rastina 1918
Rusin
2
1
|
16.06.2013 17:00 | Rastina 1918 | 2 : 1 | Rusin | |||||
16.06
17:00
Terekveš
ŽAK
0
2
|
16.06.2013 17:00 | Terekveš | 0 : 2 | ŽAK | |||||
16.06
17:00
OFK Odžaci
Dinamo
2
1
|
16.06.2013 17:00 | OFK Odžaci | 2 : 1 | Dinamo | |||||
16.06
17:00
Jedinstvo (K)
Jedinstvo (R)
1
0
|
16.06.2013 17:00 | Jedinstvo (K) | 1 : 0 | Jedinstvo (R) | |||||
16.06
17:00
OFK Metalac
Panonija
3
0
|
16.06.2013 17:00 | OFK Metalac | 3 : 0 | Panonija | |||||
16.06
17:00
Dunav
Lipar
2
2
|
16.06.2013 17:00 | Dunav | 2 : 2 | Lipar |
16.06
17:30
Graničar (G)
Hrtkovci
1
3
|
16.06.2013 17:30 | Graničar (G) | 1 : 3 | Hrtkovci | |||||
16.06
17:30
Železničar
Jedinstvo (P)
3
0
|
16.06.2013 17:30 | Železničar | 3 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
16.06
17:30
Napredak (P)
Borac
7
1
|
16.06.2013 17:30 | Napredak (P) | 7 : 1 | Borac | |||||
16.06
17:30
Napredak (V)
Lovac
5
0
|
16.06.2013 17:30 | Napredak (V) | 5 : 0 | Lovac | |||||
16.06
17:30
Dunav
Sloga
0
0
|
16.06.2013 17:30 | Dunav | 0 : 0 | Sloga | |||||
16.06
17:30
Budućnost
OFK Zeka Buljubaša
5
1
|
16.06.2013 17:30 | Budućnost | 5 : 1 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
16.06
17:30
Sloboda
Podunavac
2
6
|
16.06.2013 17:30 | Sloboda | 2 : 6 | Podunavac | |||||
16.06
17:30
Graničar (K)
Jedinstvo (R)
2
1
|
16.06.2013 17:30 | Graničar (K) | 2 : 1 | Jedinstvo (R) |
16.06
17:30
Stepojevac VAGA
OFK Meljak
8
1
|
16.06.2013 17:30 | Stepojevac VAGA | 8 : 1 | OFK Meljak |
16.06
17:30
Boleč
Popović
2
1
|
16.06.2013 17:30 | Boleč | 2 : 1 | Popović | |||||
16.06
17:30
Kosmaj
Podunavac
4
3
|
16.06.2013 17:30 | Kosmaj | 4 : 3 | Podunavac | |||||
16.06
17:30
Velika Krsna
Napredak
4
0
|
16.06.2013 17:30 | Velika Krsna | 4 : 0 | Napredak | |||||
16.06
17:30
OFK Leštane
Rabrovac
3
0
|
16.06.2013 17:30 | OFK Leštane | 3 : 0 | Rabrovac | |||||
16.06
17:30
Ivanča
Dunavac
0
2
|
16.06.2013 17:30 | Ivanča | 0 : 2 | Dunavac | |||||
16.06
17:30
Pudarci
Mladost
1
1
|
16.06.2013 17:30 | Pudarci | 1 : 1 | Mladost |
16.06
17:30
Torlak
Šumadinac
4
0
|
16.06.2013 17:30 | Torlak | 4 : 0 | Šumadinac | |||||
16.06
17:30
Dunav
Napredak
1
0
|
16.06.2013 17:30 | Dunav | 1 : 0 | Napredak | |||||
16.06
17:30
Crvenka
Borac
2
1
|
16.06.2013 17:30 | Crvenka | 2 : 1 | Borac | |||||
16.06
17:30
Banja
Šećeranac Ada
5
1
|
16.06.2013 17:30 | Banja | 5 : 1 | Šećeranac Ada | |||||
16.06
17:30
Rušanj
Studenski Grad
2
6
|
16.06.2013 17:30 | Rušanj | 2 : 6 | Studenski Grad | |||||
16.06
17:30
Institut
Sindjelić
4
3
|
16.06.2013 17:30 | Institut | 4 : 3 | Sindjelić | |||||
16.06
17:30
Pionir
Policajac
1
2
|
16.06.2013 17:30 | Pionir | 1 : 2 | Policajac |
16.06
17:30
Mladost
Polet
0
4
|
16.06.2013 17:30 | Mladost | 0 : 4 | Polet | |||||
16.06
17:30
Rečka
Deli Jovan
1
5
|
16.06.2013 17:30 | Rečka | 1 : 5 | Deli Jovan | |||||
16.06
17:30
OFK Tamnič
Čubra
1
6
|
16.06.2013 17:30 | OFK Tamnič | 1 : 6 | Čubra | |||||
16.06
17:30
Malajnica
Urovica
2
2
|
16.06.2013 17:30 | Malajnica | 2 : 2 | Urovica | |||||
16.06
17:30
Vidrovac
Smedovac
3
0
|
16.06.2013 17:30 | Vidrovac | 3 : 0 | Smedovac | |||||
16.06
17:30
Slatina
Samarinovac
3
0
|
16.06.2013 17:30 | Slatina | 3 : 0 | Samarinovac | |||||
16.06
17:30
Graničar
Srbovo
2
0
|
16.06.2013 17:30 | Graničar | 2 : 0 | Srbovo | |||||
16.06
17:30
Kovilovo
Miloševo
1
2
|
16.06.2013 17:30 | Kovilovo | 1 : 2 | Miloševo |
16.06
17:00
Stari momci
Žeželj
0
1
|
16.06.2013 17:00 | Stari momci | 0 : 1 | Žeželj | |||||
16.06
17:00
Đuriselac
Trmbas
3
6
|
16.06.2013 17:00 | Đuriselac | 3 : 6 | Trmbas | |||||
16.06
17:00
Zastava
Velika Sugubina
3
0
|
16.06.2013 17:00 | Zastava | 3 : 0 | Velika Sugubina | |||||
16.06
17:00
Studenac
Divostin
5
4
|
16.06.2013 17:00 | Studenac | 5 : 4 | Divostin |
16.06
17:30
Sopot
Vojvoda Milenko
1
3
|
16.06.2013 17:30 | Sopot | 1 : 3 | Vojvoda Milenko | |||||
16.06
17:30
Zemljoradnik
Mip Majdan
3
0
|
16.06.2013 17:30 | Zemljoradnik | 3 : 0 | Mip Majdan | |||||
16.06
17:30
Dunav
Proleter
5
1
|
16.06.2013 17:30 | Dunav | 5 : 1 | Proleter | |||||
16.06
17:30
Sloga (D)
Sloga (L)
1
3
|
16.06.2013 17:30 | Sloga (D) | 1 : 3 | Sloga (L) | |||||
16.06
17:30
Dizel
Borac
6
0
|
16.06.2013 17:30 | Dizel | 6 : 0 | Borac | |||||
16.06
17:30
Napredak (P)
Metalac
9
1
|
16.06.2013 17:30 | Napredak (P) | 9 : 1 | Metalac | |||||
16.06
17:30
Mlava
Pobeda
3
3
|
16.06.2013 17:30 | Mlava | 3 : 3 | Pobeda | |||||
16.06
17:30
Napredak (N)
Napredak (B)
5
2
|
16.06.2013 17:30 | Napredak (N) | 5 : 2 | Napredak (B) |
16.06
18:00
Milan Orlić
Jelav
2
2
|
16.06.2013 18:00 | Milan Orlić | 2 : 2 | Jelav | |||||
16.06
18:00
Mladost (B)
Granit
7
1
|
16.06.2013 18:00 | Mladost (B) | 7 : 1 | Granit |
16.06
11:00
Hajduk
Dragojevac
3
0
|
16.06.2013 11:00 | Hajduk | 3 : 0 | Dragojevac | |||||
16.06
11:00
Bobovik Skupljen
Krnule 09
4
5
|
16.06.2013 11:00 | Bobovik Skupljen | 4 : 5 | Krnule 09 | |||||
16.06
17:00
Tresnjevka
Sloga 1949 .Mat.
2
0
|
16.06.2013 17:00 | Tresnjevka | 2 : 0 | Sloga 1949 .Mat. | |||||
16.06
17:00
Petrovac 74
Torpedo
4
0
|
16.06.2013 17:00 | Petrovac 74 | 4 : 0 | Torpedo | |||||
16.06
17:00
Sloga Trgosped .M.
Sloga .R.
9
1
|
16.06.2013 17:00 | Sloga Trgosped .M. | 9 : 1 | Sloga .R. | |||||
16.06
11:00
Mladost
Polet
3
3
|
16.06.2013 11:00 | Mladost | 3 : 3 | Polet |
16.06
Sinđelić
Bratstvo
13
0
|
16.06.2013 | Sinđelić | 13 : 0 | Bratstvo | |||||
16.06
OFK Bikić
Omladinac (M)
0
0
|
16.06.2013 | OFK Bikić | 0 : 0 | Omladinac (M) | |||||
16.06
Omladinac (B)
Graničar
2
1
|
16.06.2013 | Omladinac (B) | 2 : 1 | Graničar | |||||
16.06
Fruškogorac
Jednota
4
0
|
16.06.2013 | Fruškogorac | 4 : 0 | Jednota | |||||
16.06
OFK Bačinci
Sremac
7
1
|
16.06.2013 | OFK Bačinci | 7 : 1 | Sremac | |||||
16.06
Jedinstvo (M)
Jedinstvo (Lj)
2
0
|
16.06.2013 | Jedinstvo (M) | 2 : 0 | Jedinstvo (Lj) | |||||
16.06
OFK Bingula
Borac
5
0
|
16.06.2013 | OFK Bingula | 5 : 0 | Borac |
16.06
17:30
Budućnost
Šumadinac
4
1
|
16.06.2013 17:30 | Budućnost | 4 : 1 | Šumadinac | |||||
16.06
17:30
OFK Radnički
Proleter
2
2
|
16.06.2013 17:30 | OFK Radnički | 2 : 2 | Proleter | |||||
16.06
17:30
Polet
Bistrica
2
1
|
16.06.2013 17:30 | Polet | 2 : 1 | Bistrica | |||||
16.06
17:30
Mladost
Mladi Borac
1
2
|
16.06.2013 17:30 | Mladost | 1 : 2 | Mladi Borac | |||||
16.06
17:30
Sloga
Šumadija
2
2
|
16.06.2013 17:30 | Sloga | 2 : 2 | Šumadija | |||||
16.06
17:30
Sloboda
Mladi Radnik
3
3
|
16.06.2013 17:30 | Sloboda | 3 : 3 | Mladi Radnik |
16.06
17:30
Posavina
Trstenica
7
3
|
16.06.2013 17:30 | Posavina | 7 : 3 | Trstenica | |||||
16.06
17:30
Skela
Belo Polje
2
3
|
16.06.2013 17:30 | Skela | 2 : 3 | Belo Polje | |||||
16.06
17:30
Poljane
Urovci
3
1
|
16.06.2013 17:30 | Poljane | 3 : 1 | Urovci | |||||
16.06
17:30
Jedinstvo
Zadrugar
7
1
|
16.06.2013 17:30 | Jedinstvo | 7 : 1 | Zadrugar | |||||
16.06
17:30
Omladinac
Vukićevica
2
0
|
16.06.2013 17:30 | Omladinac | 2 : 0 | Vukićevica |
16.06
17:30
Šepšin
Sloga
11
0
|
16.06.2013 17:30 | Šepšin | 11 : 0 | Sloga | |||||
16.06
17:30
Kosmajac
OFK Student
0
3
|
16.06.2013 17:30 | Kosmajac | 0 : 3 | OFK Student | |||||
16.06
17:30
Borac
Omladinac
0
5
|
16.06.2013 17:30 | Borac | 0 : 5 | Omladinac | |||||
16.06
17:30
Markovac
Dedinje
3
0
|
16.06.2013 17:30 | Markovac | 3 : 0 | Dedinje | |||||
16.06
17:30
Senaja
Vlaska
2
9
|
16.06.2013 17:30 | Senaja | 2 : 9 | Vlaska |
16.06
17:30
Sloga
Ljubinić
1
4
|
16.06.2013 17:30 | Sloga | 1 : 4 | Ljubinić | |||||
16.06
17:30
Crvena Zastava
Proleter
5
1
|
16.06.2013 17:30 | Crvena Zastava | 5 : 1 | Proleter | |||||
16.06
17:30
Partizan Draževac
Baljevac
6
1
|
16.06.2013 17:30 | Partizan Draževac | 6 : 1 | Baljevac | |||||
16.06
17:30
Duboko
Pobeda
3
2
|
16.06.2013 17:30 | Duboko | 3 : 2 | Pobeda |
16.06
18:00
Šumadija
Budućnost
3
0
|
16.06.2013 18:00 | Šumadija | 3 : 0 | Budućnost | |||||
16.06
18:00
Mladost (R)
Radnik
4
6
|
16.06.2013 18:00 | Mladost (R) | 4 : 6 | Radnik | |||||
16.06
18:00
Radnicki
Hajduk
3
0
|
16.06.2013 18:00 | Radnicki | 3 : 0 | Hajduk | |||||
16.06
18:00
Polet
Napredak
3
4
|
16.06.2013 18:00 | Polet | 3 : 4 | Napredak | |||||
16.06
18:00
Popovac
Heroj
5
0
|
16.06.2013 18:00 | Popovac | 5 : 0 | Heroj | |||||
16.06
18:00
Omladinac
Jedinstvo
6
2
|
16.06.2013 18:00 | Omladinac | 6 : 2 | Jedinstvo |
16.06
Sloga
Rad
0
1
|
16.06.2013 | Sloga | 0 : 1 | Rad | |||||
16.06
Partizan
Banat
6
2
|
16.06.2013 | Partizan | 6 : 2 | Banat | |||||
16.06
Napredak
Borac
0
3
|
16.06.2013 | Napredak | 0 : 3 | Borac |
16.06
16:00
C.zvezda
Dobrica
4
3
|
16.06.2013 16:00 | C.zvezda | 4 : 3 | Dobrica |
16.06
Brodarac
Sloboda Point
3
0
|
16.06.2013 | Brodarac | 3 : 0 | Sloboda Point | |||||
16.06
Zemun
BSK Borča
0
3
|
16.06.2013 | Zemun | 0 : 3 | BSK Borča | |||||
16.06
Rad
Sloga
1
0
|
16.06.2013 | Rad | 1 : 0 | Sloga |
16.06
15:30
Krivaja
Tavankut
3
0
|
16.06.2013 15:30 | Krivaja | 3 : 0 | Tavankut | |||||
16.06
15:30
Bajša
Bačka (M)
12
1
|
16.06.2013 15:30 | Bajša | 12 : 1 | Bačka (M) | |||||
16.06
15:30
Bačka (P)
Preporod
4
0
|
16.06.2013 15:30 | Bačka (P) | 4 : 0 | Preporod | |||||
16.06
15:30
Obilić
Čantavir
0
5
|
16.06.2013 15:30 | Obilić | 0 : 5 | Čantavir | |||||
16.06
15:30
Jadran
Njegoš
1
5
|
16.06.2013 15:30 | Jadran | 1 : 5 | Njegoš | |||||
16.06
15:30
Čoka
Tisa
1
2
|
16.06.2013 15:30 | Čoka | 1 : 2 | Tisa | |||||
16.06
15:30
Potisje
Vinogradar
5
1
|
16.06.2013 15:30 | Potisje | 5 : 1 | Vinogradar | |||||
16.06
15:30
Proleter
Panonija IM Topola
6
2
|
16.06.2013 15:30 | Proleter | 6 : 2 | Panonija IM Topola |
16.06
11:00
Subotica
Potisje
3
4
|
16.06.2013 11:00 | Subotica | 3 : 4 | Potisje |
16.06
09:30
Subotica '00
Potisje
3
0
|
16.06.2013 09:30 | Subotica '00 | 3 : 0 | Potisje |
16.06
Blue Dragons Beograd
Sirmium Legionaries SM
32
12
|
16.06.2013 | Blue Dragons Beograd | 32 : 12 | Sirmium Legionaries SM | |||||
16.06
GAT Dukes Novi Sad
PBB Wild Boars Kragujevac
32
7
|
16.06.2013 | GAT Dukes Novi Sad | 32 : 7 | PBB Wild Boars Kragujevac | |||||
16.06
Imperatori Niš
SBB Vukovi Beograd
32
68
|
16.06.2013 | Imperatori Niš | 32 : 68 | SBB Vukovi Beograd |