18.09
16:00
Železničar
Radnički (NP)
4
1
|
18.09.2016 16:00 | Železničar | 4 : 1 | Radnički (NP) |
18.09
16:00
Jošanica
Mokra Gora
1
1
|
18.09.2016 16:00 | Jošanica | 1 : 1 | Mokra Gora | |||||
18.09
16:00
Jedinstvo Putevi
Šapine
2
3
|
18.09.2016 16:00 | Jedinstvo Putevi | 2 : 3 | Šapine |
18.09
16:00
Moravac Orion
Car Konstantin
3
0
|
18.09.2016 16:00 | Moravac Orion | 3 : 0 | Car Konstantin | |||||
18.09
16:00
Radan
Trstenik PPT
1
0
|
18.09.2016 16:00 | Radan | 1 : 0 | Trstenik PPT | |||||
18.09
16:00
Temnić 1924
Tabane 1970
1
0
|
18.09.2016 16:00 | Temnić 1924 | 1 : 0 | Tabane 1970 |
18.09
16:00
BSK Batajnica
Radnički (NB)
2
1
|
18.09.2016 16:00 | BSK Batajnica | 2 : 1 | Radnički (NB) | |||||
18.09
16:00
Stepojevac Vaga
Dorćol
3
0
|
18.09.2016 16:00 | Stepojevac Vaga | 3 : 0 | Dorćol | |||||
18.09
11:00
Grafičar
Rakovica
4
1
|
18.09.2016 11:00 | Grafičar | 4 : 1 | Rakovica |
18.09
16:00
Budućnost (G)
Subotica
3
0
|
18.09.2016 16:00 | Budućnost (G) | 3 : 0 | Subotica | |||||
18.09
16:00
Zadrugar
Tisa (A)
3
3
|
18.09.2016 16:00 | Zadrugar | 3 : 3 | Tisa (A) | |||||
18.09
16:00
Mladost (T)
Tavankut
2
1
|
18.09.2016 16:00 | Mladost (T) | 2 : 1 | Tavankut | |||||
18.09
16:00
Bačka (P)
Srbobran
1
0
|
18.09.2016 16:00 | Bačka (P) | 1 : 0 | Srbobran |
18.09
16:00
Polet (N)
Sloboda
1
2
|
18.09.2016 16:00 | Polet (N) | 1 : 2 | Sloboda | |||||
18.09
16:00
Slavia
Dolina
6
1
|
18.09.2016 16:00 | Slavia | 6 : 1 | Dolina | |||||
18.09
16:00
ŽAK
Vojvodina 1928
3
2
|
18.09.2016 16:00 | ŽAK | 3 : 2 | Vojvodina 1928 |
18.09
10:00
Kabel
Sofeks
3
0
|
18.09.2016 10:00 | Kabel | 3 : 0 | Sofeks | |||||
18.09
16:00
Borac
Hajduk 1925 Podunavac
0
6
|
18.09.2016 16:00 | Borac | 0 : 6 | Hajduk 1925 Podunavac | |||||
18.09
16:00
Hajduk (B)
Index
3
2
|
18.09.2016 16:00 | Hajduk (B) | 3 : 2 | Index | |||||
18.09
16:00
Kupinovo
Hajduk (Č)
0
1
|
18.09.2016 16:00 | Kupinovo | 0 : 1 | Hajduk (Č) | |||||
18.09
16:00
LSK Laćarak
Sloga
3
1
|
18.09.2016 16:00 | LSK Laćarak | 3 : 1 | Sloga |
18.09
16:00
Sušica
Slavija
0
0
|
18.09.2016 16:00 | Sušica | 0 : 0 | Slavija | |||||
18.09
16:00
Dragačevo
Radnički (K)
1
0
|
18.09.2016 16:00 | Dragačevo | 1 : 0 | Radnički (K) | |||||
18.09
16:00
Bane
Karađorđe
5
1
|
18.09.2016 16:00 | Bane | 5 : 1 | Karađorđe |
18.09
16:00
Mladi radnik 1940
Borac 1932
3
0
|
18.09.2016 16:00 | Mladi radnik 1940 | 3 : 0 | Borac 1932 | |||||
18.09
16:00
Zvižd
Borac (Ž)
4
2
|
18.09.2016 16:00 | Zvižd | 4 : 2 | Borac (Ž) | |||||
18.09
16:00
Napredak
Petar Dobrnjac
0
0
|
18.09.2016 16:00 | Napredak | 0 : 0 | Petar Dobrnjac | |||||
18.09
16:00
Homoljac
VGSK
2
0
|
18.09.2016 16:00 | Homoljac | 2 : 0 | VGSK |
18.09
16:00
Zadrugar
Sevojno
3
1
|
18.09.2016 16:00 | Zadrugar | 3 : 1 | Sevojno | |||||
18.09
16:00
Jedinstvo (Ub)
OFK Divci
1
0
|
18.09.2016 16:00 | Jedinstvo (Ub) | 1 : 0 | OFK Divci | |||||
18.09
16:00
Radjevac
Drina
2
0
|
18.09.2016 16:00 | Radjevac | 2 : 0 | Drina | |||||
18.09
16:00
Provo
Sloga (S)
3
1
|
18.09.2016 16:00 | Provo | 3 : 1 | Sloga (S) | |||||
18.09
16:00
Radnički Stobex
Polimlje
2
1
|
18.09.2016 16:00 | Radnički Stobex | 2 : 1 | Polimlje |
18.09
16:00
Malošište
Rtanj
0
2
|
18.09.2016 16:00 | Malošište | 0 : 2 | Rtanj | |||||
18.09
16:00
Bukovik
Moravica
1
1
|
18.09.2016 16:00 | Bukovik | 1 : 1 | Moravica | |||||
18.09
16:00
Zaplanjac
Svrljig
2
1
|
18.09.2016 16:00 | Zaplanjac | 2 : 1 | Svrljig | |||||
18.09
16:00
Majdanpek
Napredak
5
1
|
18.09.2016 16:00 | Majdanpek | 5 : 1 | Napredak |
18.09
16:00
Juhor
Levač
0
0
|
18.09.2016 16:00 | Juhor | 0 : 0 | Levač | |||||
18.09
16:00
Sloga
Župa
1
0
|
18.09.2016 16:00 | Sloga | 1 : 0 | Župa | |||||
18.09
16:00
Poljoprivrednik
OFK Lugomir
2
3
|
18.09.2016 16:00 | Poljoprivrednik | 2 : 3 | OFK Lugomir |
18.09
16:00
Morava (VH)
GFK Dubočica
1
1
|
18.09.2016 16:00 | Morava (VH) | 1 : 1 | GFK Dubočica | |||||
18.09
16:00
Budućnost (O)
Jedinstvo (GM)
5
1
|
18.09.2016 16:00 | Budućnost (O) | 5 : 1 | Jedinstvo (GM) | |||||
18.09
11:00
Jedinstvo (P)
Vranjska Banja
0
3
|
18.09.2016 11:00 | Jedinstvo (P) | 0 : 3 | Vranjska Banja | |||||
18.09
16:00
Ropotovo
Balkanski
5
0
|
18.09.2016 16:00 | Ropotovo | 5 : 0 | Balkanski | |||||
18.09
16:00
Budućnost (P)
Pčinja
1
0
|
18.09.2016 16:00 | Budućnost (P) | 1 : 0 | Pčinja |
18.09
16:00
Jedinstvo
Vrčin
4
0
|
18.09.2016 16:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Vrčin | |||||
18.09
16:00
Srem
Milutinac
3
1
|
18.09.2016 16:00 | Srem | 3 : 1 | Milutinac | |||||
18.09
10:00
Borac (L)
Turbina
0
1
|
18.09.2016 10:00 | Borac (L) | 0 : 1 | Turbina | |||||
18.09
16:00
Borac (O)
Balkan Mirijevo
1
2
|
18.09.2016 16:00 | Borac (O) | 1 : 2 | Balkan Mirijevo | |||||
18.09
16:00
Sremčica
Lokomotiva
1
0
|
18.09.2016 16:00 | Sremčica | 1 : 0 | Lokomotiva | |||||
18.09
16:00
Zvezdara
Avala
1
1
|
18.09.2016 16:00 | Zvezdara | 1 : 1 | Avala | |||||
18.09
10:00
Torlak
Budućnost
2
0
|
18.09.2016 10:00 | Torlak | 2 : 0 | Budućnost | |||||
18.09
16:00
PKB Padinska Skela
Hajduk
1
2
|
18.09.2016 16:00 | PKB Padinska Skela | 1 : 2 | Hajduk |
18.09
16:30
Radnički 1905
Sutjeska
2
2
|
18.09.2016 16:30 | Radnički 1905 | 2 : 2 | Sutjeska | |||||
18.09
16:30
Jadran (S)
Vinogradar
2
2
|
18.09.2016 16:30 | Jadran (S) | 2 : 2 | Vinogradar | |||||
18.09
16:30
Bajša
Čantavir
2
0
|
18.09.2016 16:30 | Bajša | 2 : 0 | Čantavir | |||||
18.09
16:30
Senta
Panonija IM Topola
0
0
|
18.09.2016 16:30 | Senta | 0 : 0 | Panonija IM Topola | |||||
18.09
16:30
Preporod
Krivaja
3
2
|
18.09.2016 16:30 | Preporod | 3 : 2 | Krivaja | |||||
18.09
16:30
Proleter (Nj)
Njegoš
0
0
|
18.09.2016 16:30 | Proleter (Nj) | 0 : 0 | Njegoš |
18.09
16:00
OFK Šikara
Terekveš
3
0
|
18.09.2016 16:00 | OFK Šikara | 3 : 0 | Terekveš | |||||
18.09
16:00
Lipar
Hercegovac
0
1
|
18.09.2016 16:00 | Lipar | 0 : 1 | Hercegovac | |||||
18.09
16:00
Mladost (BP)
Budućnost
3
2
|
18.09.2016 16:00 | Mladost (BP) | 3 : 2 | Budućnost | |||||
18.09
16:00
Rusin
Borac (BG)
5
2
|
18.09.2016 16:00 | Rusin | 5 : 2 | Borac (BG) | |||||
18.09
16:00
Krila Krajine
BSK
2
2
|
18.09.2016 16:00 | Krila Krajine | 2 : 2 | BSK | |||||
18.09
16:00
Slavija
ŽAK
1
0
|
18.09.2016 16:00 | Slavija | 1 : 0 | ŽAK |
18.09
16:00
Partizan (G)
Partizan (U)
1
2
|
18.09.2016 16:00 | Partizan (G) | 1 : 2 | Partizan (U) | |||||
18.09
16:00
Budućnost (A)
Strela
1
3
|
18.09.2016 16:00 | Budućnost (A) | 1 : 3 | Strela | |||||
18.09
16:00
Vojvodina (C)
Sloga (BNS)
1
0
|
18.09.2016 16:00 | Vojvodina (C) | 1 : 0 | Sloga (BNS) | |||||
18.09
16:00
Vojvodina (S)
Vulturul
3
0
|
18.09.2016 16:00 | Vojvodina (S) | 3 : 0 | Vulturul | |||||
18.09
16:00
Crvena zvezda
Jedinstvo (V)
0
0
|
18.09.2016 16:00 | Crvena zvezda | 0 : 0 | Jedinstvo (V) |
18.09
16:00
Omladinac
Bilećanin
0
5
|
18.09.2016 16:00 | Omladinac | 0 : 5 | Bilećanin | |||||
18.09
16:00
Banat
Lehel
1
0
|
18.09.2016 16:00 | Banat | 1 : 0 | Lehel | |||||
18.09
16:00
C. Zvezda (RS)
Jedinstvo
2
0
|
18.09.2016 16:00 | C. Zvezda (RS) | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
18.09
16:00
Mladost (BD)
Naftagas (B)
4
1
|
18.09.2016 16:00 | Mladost (BD) | 4 : 1 | Naftagas (B) |
18.09
16:30
Hrtkovci
Donji Petrovci
2
0
|
18.09.2016 16:30 | Hrtkovci | 2 : 0 | Donji Petrovci | |||||
18.09
16:30
Borac
FK Graničar 1924
3
0
|
18.09.2016 16:30 | Borac | 3 : 0 | FK Graničar 1924 | |||||
18.09
16:30
Budućnost
Napredak
1
0
|
18.09.2016 16:30 | Budućnost | 1 : 0 | Napredak | |||||
18.09
16:30
Sloboda
Ljukovo
0
1
|
18.09.2016 16:30 | Sloboda | 0 : 1 | Ljukovo |
18.09
16:00
Vinogradar
Jugović
1
3
|
18.09.2016 16:00 | Vinogradar | 1 : 3 | Jugović | |||||
18.09
16:00
Titel
OFK Futog
1
3
|
18.09.2016 16:00 | Titel | 1 : 3 | OFK Futog | |||||
18.09
16:00
Bačka
Petrovaradin
4
2
|
18.09.2016 16:00 | Bačka | 4 : 2 | Petrovaradin | |||||
18.09
16:00
Miletić
Borac
2
10
|
18.09.2016 16:00 | Miletić | 2 : 10 | Borac | |||||
18.09
16:00
Jedinstvo
Mladost
1
1
|
18.09.2016 16:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Mladost |
18.09
11:00
Real
Proleter
1
1
|
18.09.2016 11:00 | Real | 1 : 1 | Proleter | |||||
18.09
16:30
Ribnica
Borac
0
1
|
18.09.2016 16:30 | Ribnica | 0 : 1 | Borac | |||||
18.09
16:30
Magnohrom
Stubal
1
2
|
18.09.2016 16:30 | Magnohrom | 1 : 2 | Stubal | |||||
18.09
16:30
Ibar
Radnik
1
0
|
18.09.2016 16:30 | Ibar | 1 : 0 | Radnik | |||||
18.09
16:30
Granit
Rudar
2
3
|
18.09.2016 16:30 | Granit | 2 : 3 | Rudar | |||||
18.09
11:00
Novi Pazar 1928
Polet
3
1
|
18.09.2016 11:00 | Novi Pazar 1928 | 3 : 1 | Polet |
18.09
15:30
Polet (T)
Zadrugar
1
1
|
18.09.2016 15:30 | Polet (T) | 1 : 1 | Zadrugar | |||||
18.09
15:30
Jedinstvo (GG)
Napredak
4
0
|
18.09.2016 15:30 | Jedinstvo (GG) | 4 : 0 | Napredak | |||||
18.09
15:30
Backovac Junajted
Lunjevica
3
1
|
18.09.2016 15:30 | Backovac Junajted | 3 : 1 | Lunjevica | |||||
18.09
19:00
LFK Mladost
Jedinstvo (K)
1
1
|
18.09.2016 19:00 | LFK Mladost | 1 : 1 | Jedinstvo (K) | |||||
18.09
15:30
Prijevor
Brezak
3
0
|
18.09.2016 15:30 | Prijevor | 3 : 0 | Brezak | |||||
18.09
15:30
Mladost (P)
Omladinac (Z)
1
1
|
18.09.2016 15:30 | Mladost (P) | 1 : 1 | Omladinac (Z) | |||||
18.09
15:30
Spartak
Donja Vrbava
3
0
|
18.09.2016 15:30 | Spartak | 3 : 0 | Donja Vrbava |
18.09
16:00
Šumadija
Podunavac
4
0
|
18.09.2016 16:00 | Šumadija | 4 : 0 | Podunavac | |||||
18.09
16:00
SASK
Omladinac
2
2
|
18.09.2016 16:00 | SASK | 2 : 2 | Omladinac | |||||
18.09
16:00
Crvena zvezda
Bresje Superior
3
1
|
18.09.2016 16:00 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Bresje Superior | |||||
18.09
16:00
Osipaonica
Pobeda
2
1
|
18.09.2016 16:00 | Osipaonica | 2 : 1 | Pobeda | |||||
18.09
16:00
Budućnost
7. Juli
1
2
|
18.09.2016 16:00 | Budućnost | 1 : 2 | 7. Juli | |||||
18.09
16:00
Udarnik
Polet
4
1
|
18.09.2016 16:00 | Udarnik | 4 : 1 | Polet |
18.09
16:00
Omladinac
ŽSK
0
0
|
18.09.2016 16:00 | Omladinac | 0 : 0 | ŽSK | |||||
18.09
16:00
OFK Aranđelovac
Prvi srpski ustanak
6
0
|
18.09.2016 16:00 | OFK Aranđelovac | 6 : 0 | Prvi srpski ustanak | |||||
18.09
16:00
Lokomotiva
Borac
8
1
|
18.09.2016 16:00 | Lokomotiva | 8 : 1 | Borac | |||||
18.09
16:00
Junkovac
Vitlina-Bokanja
1
0
|
18.09.2016 16:00 | Junkovac | 1 : 0 | Vitlina-Bokanja | |||||
18.09
16:00
Trnava
Proleter 1976
0
3
|
18.09.2016 16:00 | Trnava | 0 : 3 | Proleter 1976 | |||||
18.09
16:00
OFK Šatornja
Banja 1957
0
2
|
18.09.2016 16:00 | OFK Šatornja | 0 : 2 | Banja 1957 |
18.09
16:00
Rudar (Kr)
Krilaš
3
0
|
18.09.2016 16:00 | Rudar (Kr) | 3 : 0 | Krilaš | |||||
18.09
16:00
Mlava (ML)
Borac (K)
3
1
|
18.09.2016 16:00 | Mlava (ML) | 3 : 1 | Borac (K) | |||||
18.09
16:00
Mladost (B)
Radnik (S)
1
4
|
18.09.2016 16:00 | Mladost (B) | 1 : 4 | Radnik (S) | |||||
18.09
16:00
Napredak 1936
Rudar 2001
1
0
|
18.09.2016 16:00 | Napredak 1936 | 1 : 0 | Rudar 2001 | |||||
18.09
16:00
Budućnost (V)
Trgovački
2
0
|
18.09.2016 16:00 | Budućnost (V) | 2 : 0 | Trgovački |
18.09
16:00
Borac (L)
Jedinstvo
3
2
|
18.09.2016 16:00 | Borac (L) | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
18.09
16:00
Podrinje
Borac (V)
5
0
|
18.09.2016 16:00 | Podrinje | 5 : 0 | Borac (V) | |||||
18.09
16:00
Mladost (PP)
Mladi Borac
2
1
|
18.09.2016 16:00 | Mladost (PP) | 2 : 1 | Mladi Borac | |||||
18.09
16:00
Mladost (P)
Majur
2
0
|
18.09.2016 16:00 | Mladost (P) | 2 : 0 | Majur | |||||
18.09
16:00
Radnički Šabački
Mačva 2005
2
1
|
18.09.2016 16:00 | Radnički Šabački | 2 : 1 | Mačva 2005 | |||||
18.09
16:00
Antimon
Cer
3
1
|
18.09.2016 16:00 | Antimon | 3 : 1 | Cer |
18.09
16:00
Trlić
Junior Novo Naselje
0
2
|
18.09.2016 16:00 | Trlić | 0 : 2 | Junior Novo Naselje | |||||
18.09
16:00
Sovljak
Tešnjar
2
0
|
18.09.2016 16:00 | Sovljak | 2 : 0 | Tešnjar | |||||
18.09
16:00
Tvrdojevac
Kačer
0
0
|
18.09.2016 16:00 | Tvrdojevac | 0 : 0 | Kačer | |||||
18.09
16:00
ZSK
Tulari
0
0
|
18.09.2016 16:00 | ZSK | 0 : 0 | Tulari | |||||
18.09
16:00
Joševa
Mladost
2
3
|
18.09.2016 16:00 | Joševa | 2 : 3 | Mladost | |||||
18.09
16:00
Iskra
Pepeljevac
2
1
|
18.09.2016 16:00 | Iskra | 2 : 1 | Pepeljevac |
18.09
11:00
Ključ
Blizna
3
2
|
18.09.2016 11:00 | Ključ | 3 : 2 | Blizna | |||||
18.09
16:00
Nemetali
Polom
8
3
|
18.09.2016 16:00 | Nemetali | 8 : 3 | Polom | |||||
18.09
16:00
Deli Jovan
Slatina
2
1
|
18.09.2016 16:00 | Deli Jovan | 2 : 1 | Slatina | |||||
18.09
16:00
Radnički
Krivelj
4
1
|
18.09.2016 16:00 | Radnički | 4 : 1 | Krivelj | |||||
18.09
11:00
Sloga
Rudna Glava
3
0
|
18.09.2016 11:00 | Sloga | 3 : 0 | Rudna Glava | |||||
18.09
16:00
Branik
Čubra
0
2
|
18.09.2016 16:00 | Branik | 0 : 2 | Čubra | |||||
18.09
16:00
Zlot
Brestovac
2
2
|
18.09.2016 16:00 | Zlot | 2 : 2 | Brestovac |
18.09
16:00
Naša krila
Zemljoradnik
2
1
|
18.09.2016 16:00 | Naša krila | 2 : 1 | Zemljoradnik | |||||
18.09
16:00
Radnički 1947
Jedinstvo GVD
2
1
|
18.09.2016 16:00 | Radnički 1947 | 2 : 1 | Jedinstvo GVD | |||||
18.09
16:00
Orljane
Naisus 1977
5
0
|
18.09.2016 16:00 | Orljane | 5 : 0 | Naisus 1977 | |||||
18.09
16:00
Rasovača
Mladost (Ba)
2
2
|
18.09.2016 16:00 | Rasovača | 2 : 2 | Mladost (Ba) | |||||
18.09
16:00
Morava (Ž)
Doljevac 1971
3
0
|
18.09.2016 16:00 | Morava (Ž) | 3 : 0 | Doljevac 1971 | |||||
18.09
16:00
Rudar Alpos
Mladost 1976
3
0
|
18.09.2016 16:00 | Rudar Alpos | 3 : 0 | Mladost 1976 | |||||
18.09
16:00
Moravac (ZT)
Radnički 1924
4
1
|
18.09.2016 16:00 | Moravac (ZT) | 4 : 1 | Radnički 1924 |
18.09
16:00
Vratarnica
Omladinac
1
1
|
18.09.2016 16:00 | Vratarnica | 1 : 1 | Omladinac | |||||
18.09
16:00
Osnić
Rgotina
6
3
|
18.09.2016 16:00 | Osnić | 6 : 3 | Rgotina | |||||
18.09
16:00
ŠSK
Rudar (G)
3
0
|
18.09.2016 16:00 | ŠSK | 3 : 0 | Rudar (G) | |||||
18.09
16:00
Bučje Topla
Midžor
1
5
|
18.09.2016 16:00 | Bučje Topla | 1 : 5 | Midžor | |||||
18.09
16:00
OFK Grlište
Trebič
4
0
|
18.09.2016 16:00 | OFK Grlište | 4 : 0 | Trebič | |||||
18.09
16:00
Graničar
Kablovi
3
1
|
18.09.2016 16:00 | Graničar | 3 : 1 | Kablovi | |||||
18.09
16:00
OFK Knjaz
Malinik
3
1
|
18.09.2016 16:00 | OFK Knjaz | 3 : 1 | Malinik | |||||
18.09
16:00
Radnički (L)
Sloga
5
0
|
18.09.2016 16:00 | Radnički (L) | 5 : 0 | Sloga |
18.09
15:30
Hajduk
Partizan
4
0
|
18.09.2016 15:30 | Hajduk | 4 : 0 | Partizan | |||||
18.09
15:30
Napredak (Z)
Napredak (D)
3
4
|
18.09.2016 15:30 | Napredak (Z) | 3 : 4 | Napredak (D) | |||||
18.09
15:30
OFK Bratstvo
Dragocvet
2
0
|
18.09.2016 15:30 | OFK Bratstvo | 2 : 0 | Dragocvet | |||||
18.09
15:30
OFK Batinac
OFK Tekstilac
4
0
|
18.09.2016 15:30 | OFK Batinac | 4 : 0 | OFK Tekstilac | |||||
18.09
15:30
Morava
Kušiljevo
1
3
|
18.09.2016 15:30 | Morava | 1 : 3 | Kušiljevo | |||||
18.09
15:30
Budućnost
Bratstvo
1
0
|
18.09.2016 15:30 | Budućnost | 1 : 0 | Bratstvo |
18.09
16:30
Naupare
Kupci
3
1
|
18.09.2016 16:30 | Naupare | 3 : 1 | Kupci | |||||
18.09
16:30
Jastrebac
Blagotin
2
1
|
18.09.2016 16:30 | Jastrebac | 2 : 1 | Blagotin | |||||
18.09
16:30
Vinogradar
Mladi radnik
3
0
|
18.09.2016 16:30 | Vinogradar | 3 : 0 | Mladi radnik | |||||
18.09
16:30
13. April
Ribnik
3
0
|
18.09.2016 16:30 | 13. April | 3 : 0 | Ribnik | |||||
18.09
16:30
Sloga
Parunovac
4
1
|
18.09.2016 16:30 | Sloga | 4 : 1 | Parunovac | |||||
18.09
16:30
Čitluk
Mačkovac
2
2
|
18.09.2016 16:30 | Čitluk | 2 : 2 | Mačkovac |
18.09
16:00
Partizanski put
Borac
2
0
|
18.09.2016 16:00 | Partizanski put | 2 : 0 | Borac |
18.09
16:00
OFK Niš
Sloboda
4
2
|
18.09.2016 16:00 | OFK Niš | 4 : 2 | Sloboda | |||||
18.09
16:00
Morava
Mladost
1
3
|
18.09.2016 16:00 | Morava | 1 : 3 | Mladost | |||||
18.09
16:00
Budućnost
Vrtište
4
2
|
18.09.2016 16:00 | Budućnost | 4 : 2 | Vrtište | |||||
18.09
16:00
Proleter (DV)
Rudar
1
5
|
18.09.2016 16:00 | Proleter (DV) | 1 : 5 | Rudar |
18.09
16:00
Napredak
Spartak
1
4
|
18.09.2016 16:00 | Napredak | 1 : 4 | Spartak | |||||
18.09
16:00
Borac
Padež
1
2
|
18.09.2016 16:00 | Borac | 1 : 2 | Padež | |||||
18.09
16:00
Zadrugar
Gnjilan
2
2
|
18.09.2016 16:00 | Zadrugar | 2 : 2 | Gnjilan |
18.09
16:00
Jedinstvo (GS)
Jablanica
2
1
|
18.09.2016 16:00 | Jedinstvo (GS) | 2 : 1 | Jablanica | |||||
18.09
16:00
Radnički (P)
Železničar
1
7
|
18.09.2016 16:00 | Radnički (P) | 1 : 7 | Železničar | |||||
18.09
16:00
Progres
Polet
2
1
|
18.09.2016 16:00 | Progres | 2 : 1 | Polet | |||||
18.09
16:00
Umac
Vučje
2
0
|
18.09.2016 16:00 | Umac | 2 : 0 | Vučje | |||||
18.09
16:00
Zloćudovo
Plantaža
5
2
|
18.09.2016 16:00 | Zloćudovo | 5 : 2 | Plantaža | |||||
18.09
16:00
Sloga
Mladi Borac
4
2
|
18.09.2016 16:00 | Sloga | 4 : 2 | Mladi Borac | |||||
18.09
16:00
Čekmin
Brza
5
0
|
18.09.2016 16:00 | Čekmin | 5 : 0 | Brza | |||||
18.09
16:00
Bobište
Omladinac (DS)
2
1
|
18.09.2016 16:00 | Bobište | 2 : 1 | Omladinac (DS) |
18.09
16:00
Pavlovac
Čelik
2
0
|
18.09.2016 16:00 | Pavlovac | 2 : 0 | Čelik | |||||
18.09
11:00
Crnotince
Ternoci
0
3
|
18.09.2016 11:00 | Crnotince | 0 : 3 | Ternoci | |||||
18.09
16:00
Trešnjevka
Lugina
1
3
|
18.09.2016 16:00 | Trešnjevka | 1 : 3 | Lugina | |||||
18.09
16:00
BSK Bujanovac
Vihor
0
2
|
18.09.2016 16:00 | BSK Bujanovac | 0 : 2 | Vihor |
18.09
16:00
Šumadinac
Borac
2
2
|
18.09.2016 16:00 | Šumadinac | 2 : 2 | Borac | |||||
18.09
16:00
Institut
Poštar Zvezdara
0
2
|
18.09.2016 16:00 | Institut | 0 : 2 | Poštar Zvezdara | |||||
18.09
11:00
13. Maj Zemun
Komgrap
2
3
|
18.09.2016 11:00 | 13. Maj Zemun | 2 : 3 | Komgrap | |||||
18.09
16:00
Dunav
Lepušnica
0
1
|
18.09.2016 16:00 | Dunav | 0 : 1 | Lepušnica | |||||
18.09
16:00
PKB Kovilovo
Banja
5
0
|
18.09.2016 16:00 | PKB Kovilovo | 5 : 0 | Banja | |||||
18.09
16:00
Zmaj 1953
Brodarac
0
1
|
18.09.2016 16:00 | Zmaj 1953 | 0 : 1 | Brodarac | |||||
18.09
16:00
Sinđelić 2012
Mladi proleter
2
0
|
18.09.2016 16:00 | Sinđelić 2012 | 2 : 0 | Mladi proleter |
18.09
11:00
Polet
Mladost (B)
0
4
|
18.09.2016 11:00 | Polet | 0 : 4 | Mladost (B) | |||||
18.09
16:00
Rušanj
Radnički
1
2
|
18.09.2016 16:00 | Rušanj | 1 : 2 | Radnički | |||||
18.09
16:00
Barajevo
BSK
1
4
|
18.09.2016 16:00 | Barajevo | 1 : 4 | BSK | |||||
18.09
16:00
Urovci
TEK Sloga
0
1
|
18.09.2016 16:00 | Urovci | 0 : 1 | TEK Sloga |
18.09
16:00
Pudarci
Ropočevo
2
1
|
18.09.2016 16:00 | Pudarci | 2 : 1 | Ropočevo | |||||
18.09
16:00
Leštane
Vinča
3
0
|
18.09.2016 16:00 | Leštane | 3 : 0 | Vinča | |||||
18.09
16:00
Kovačevac
Mladost
3
0
|
18.09.2016 16:00 | Kovačevac | 3 : 0 | Mladost | |||||
18.09
16:00
Dunavac
Velika Krsna
4
0
|
18.09.2016 16:00 | Dunavac | 4 : 0 | Velika Krsna | |||||
18.09
16:00
Kosmaj
Hajduk
2
2
|
18.09.2016 16:00 | Kosmaj | 2 : 2 | Hajduk |
18.09
15:30
Supska
Borac 1805
2
3
|
18.09.2016 15:30 | Supska | 2 : 3 | Borac 1805 | |||||
18.09
15:30
Javor
Omladinac
7
3
|
18.09.2016 15:30 | Javor | 7 : 3 | Omladinac | |||||
18.09
15:30
Omladinski
Moravac 2015
3
0
|
18.09.2016 15:30 | Omladinski | 3 : 0 | Moravac 2015 | |||||
18.09
15:30
Rudar
Mladost (S)
1
1
|
18.09.2016 15:30 | Rudar | 1 : 1 | Mladost (S) | |||||
18.09
15:30
15. Avgust 1950
Radnički (T)
7
0
|
18.09.2016 15:30 | 15. Avgust 1950 | 7 : 0 | Radnički (T) | |||||
18.09
15:30
Istok 63
Moravac
0
0
|
18.09.2016 15:30 | Istok 63 | 0 : 0 | Moravac | |||||
18.09
15:30
Napredak (S)
Šumadija
2
2
|
18.09.2016 15:30 | Napredak (S) | 2 : 2 | Šumadija |
18.09
15:30
Sloga
Sinđelić 1934
2
4
|
18.09.2016 15:30 | Sloga | 2 : 4 | Sinđelić 1934 | |||||
18.09
15:30
Mladost (G)
Kolare
3
1
|
18.09.2016 15:30 | Mladost (G) | 3 : 1 | Kolare | |||||
18.09
15:30
Mladi radnik
Mladost (K)
4
1
|
18.09.2016 15:30 | Mladi radnik | 4 : 1 | Mladost (K) | |||||
18.09
15:30
Mladost (D)
Zenit
6
0
|
18.09.2016 15:30 | Mladost (D) | 6 : 0 | Zenit | |||||
18.09
15:30
Osaonica
Morava
1
3
|
18.09.2016 15:30 | Osaonica | 1 : 3 | Morava | |||||
18.09
15:30
Kupinovac
Ursule
2
0
|
18.09.2016 15:30 | Kupinovac | 2 : 0 | Ursule | |||||
18.09
15:30
Crni Vrh
Vinorača
1
3
|
18.09.2016 15:30 | Crni Vrh | 1 : 3 | Vinorača |
18.09
11:00
OFK Sloga (D)
Jastrebac
2
1
|
18.09.2016 11:00 | OFK Sloga (D) | 2 : 1 | Jastrebac | |||||
18.09
16:00
Napredak 2012
OFK Rutevac 1908
1
0
|
18.09.2016 16:00 | Napredak 2012 | 1 : 0 | OFK Rutevac 1908 | |||||
18.09
11:00
Gredetin
Borac
1
5
|
18.09.2016 11:00 | Gredetin | 1 : 5 | Borac |
18.09
16:00
Mladost (DL)
Gradac
4
2
|
18.09.2016 16:00 | Mladost (DL) | 4 : 2 | Gradac | |||||
18.09
16:00
Real
Šumadija
3
2
|
18.09.2016 16:00 | Real | 3 : 2 | Šumadija | |||||
18.09
16:00
Navalin
Bratstvo
2
1
|
18.09.2016 16:00 | Navalin | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
18.09
16:00
Napredak
Sloboda (DB)
2
1
|
18.09.2016 16:00 | Napredak | 2 : 1 | Sloboda (DB) | |||||
18.09
16:00
Mladost (B)
Atletiko
3
1
|
18.09.2016 16:00 | Mladost (B) | 3 : 1 | Atletiko | |||||
18.09
16:00
Milanovo
Mladost (V)
3
3
|
18.09.2016 16:00 | Milanovo | 3 : 3 | Mladost (V) | |||||
18.09
16:00
OFK Morava
Jedinstvo (G)
2
1
|
18.09.2016 16:00 | OFK Morava | 2 : 1 | Jedinstvo (G) | |||||
18.09
11:00
Lemind
Sušica 2012
3
1
|
18.09.2016 11:00 | Lemind | 3 : 1 | Sušica 2012 | |||||
18.09
16:00
BSK
Marjan MB
5
0
|
18.09.2016 16:00 | BSK | 5 : 0 | Marjan MB |
18.09
16:00
Petrovčić
BUSK
0
4
|
18.09.2016 16:00 | Petrovčić | 0 : 4 | BUSK | |||||
18.09
16:00
Posavac Tišma
Busije
0
5
|
18.09.2016 16:00 | Posavac Tišma | 0 : 5 | Busije | |||||
18.09
10:00
Šećeranac Ada
Rekreativo 011
1
3
|
18.09.2016 10:00 | Šećeranac Ada | 1 : 3 | Rekreativo 011 | |||||
18.09
16:00
011
Sparta Železnik
4
2
|
18.09.2016 16:00 | 011 | 4 : 2 | Sparta Železnik |
18.09
16:30
Bratstvo
OFK Mala Bosna 2015
4
0
|
18.09.2016 16:30 | Bratstvo | 4 : 0 | OFK Mala Bosna 2015 | |||||
18.09
16:30
Hajduk
Solid
3
3
|
18.09.2016 16:30 | Hajduk | 3 : 3 | Solid | |||||
18.09
16:30
Udarnik Višnjevac
Elektrovojvodina
0
2
|
18.09.2016 16:30 | Udarnik Višnjevac | 0 : 2 | Elektrovojvodina | |||||
18.09
16:30
Đurđin
Palić
2
0
|
18.09.2016 16:30 | Đurđin | 2 : 0 | Palić | |||||
18.09
16:30
Žednik
Bikovo
4
0
|
18.09.2016 16:30 | Žednik | 4 : 0 | Bikovo |
18.09
16:30
Mladost
Iskra
1
3
|
18.09.2016 16:30 | Mladost | 1 : 3 | Iskra | |||||
18.09
16:30
Vojvodina
Pobeda
2
0
|
18.09.2016 16:30 | Vojvodina | 2 : 0 | Pobeda | |||||
18.09
16:30
Obilić
Budućnost
7
2
|
18.09.2016 16:30 | Obilić | 7 : 2 | Budućnost |
18.09
16:30
AFK
Jedinstvo (SK)
2
3
|
18.09.2016 16:30 | AFK | 2 : 3 | Jedinstvo (SK) | |||||
18.09
16:30
Tisa
Sloga
4
0
|
18.09.2016 16:30 | Tisa | 4 : 0 | Sloga | |||||
18.09
16:30
Tromedja
Slavija
1
1
|
18.09.2016 16:30 | Tromedja | 1 : 1 | Slavija | |||||
18.09
16:30
Šampion
Graničar
2
0
|
18.09.2016 16:30 | Šampion | 2 : 0 | Graničar | |||||
18.09
16:30
Čoka
Jedinstvo (M)
7
0
|
18.09.2016 16:30 | Čoka | 7 : 0 | Jedinstvo (M) |
18.09
16:00
Dunav
Graničar (R)
1
0
|
18.09.2016 16:00 | Dunav | 1 : 0 | Graničar (R) | |||||
18.09
16:00
Radnički 1918
Omladinac (B)
3
0
|
18.09.2016 16:00 | Radnički 1918 | 3 : 0 | Omladinac (B) | |||||
18.09
16:00
Kula
Aleksa Šantić
3
3
|
18.09.2016 16:00 | Kula | 3 : 3 | Aleksa Šantić |
18.09
16:00
Soko
Neštin
1
7
|
18.09.2016 16:00 | Soko | 1 : 7 | Neštin | |||||
18.09
16:00
Budućnost
Maglić
2
1
|
18.09.2016 16:00 | Budućnost | 2 : 1 | Maglić | |||||
18.09
16:00
Borac
Vojvodina
3
1
|
18.09.2016 16:00 | Borac | 3 : 1 | Vojvodina | |||||
18.09
16:00
Naša Zvezda
Kulpin
3
1
|
18.09.2016 16:00 | Naša Zvezda | 3 : 1 | Kulpin | |||||
18.09
16:00
Krivanj
Tvrdjava
3
2
|
18.09.2016 16:00 | Krivanj | 3 : 2 | Tvrdjava |
18.09
16:00
Borac (VS)
Banat
4
0
|
18.09.2016 16:00 | Borac (VS) | 4 : 0 | Banat | |||||
18.09
16:00
Ratar
Vojvodina (CC)
4
5
|
18.09.2016 16:00 | Ratar | 4 : 5 | Vojvodina (CC) | |||||
18.09
16:00
Radnički 1927
Karaš (K)
2
0
|
18.09.2016 16:00 | Radnički 1927 | 2 : 0 | Karaš (K) | |||||
18.09
16:00
Dobrica
Hajdučica
3
0
|
18.09.2016 16:00 | Dobrica | 3 : 0 | Hajdučica | |||||
18.09
16:00
Dunav
Ševac
3
2
|
18.09.2016 16:00 | Dunav | 3 : 2 | Ševac | |||||
18.09
16:00
Vladimirovac
Partizan (K)
3
1
|
18.09.2016 16:00 | Vladimirovac | 3 : 1 | Partizan (K) | |||||
18.09
16:00
Potporanj
Borac (VG)
2
3
|
18.09.2016 16:00 | Potporanj | 2 : 3 | Borac (VG) |
18.09
16:00
Pobeda
Tempo
0
2
|
18.09.2016 16:00 | Pobeda | 0 : 2 | Tempo | |||||
18.09
16:00
Unirea
Mladost
0
1
|
18.09.2016 16:00 | Unirea | 0 : 1 | Mladost | |||||
18.09
16:00
Glogonj
Omladinac 1927
3
1
|
18.09.2016 16:00 | Glogonj | 3 : 1 | Omladinac 1927 | |||||
18.09
16:00
Radnički (B)
Polet
5
0
|
18.09.2016 16:00 | Radnički (B) | 5 : 0 | Polet |
18.09
16:00
Proleter
Kolonija
4
0
|
18.09.2016 16:00 | Proleter | 4 : 0 | Kolonija | |||||
18.09
16:00
Jedinstvo
Budućnost (BB)
3
4
|
18.09.2016 16:00 | Jedinstvo | 3 : 4 | Budućnost (BB) | |||||
18.09
16:00
Borac
BSK Bavanište
6
1
|
18.09.2016 16:00 | Borac | 6 : 1 | BSK Bavanište | |||||
18.09
16:00
Omladinac (D)
Stari Tamiš
1
5
|
18.09.2016 16:00 | Omladinac (D) | 1 : 5 | Stari Tamiš |
18.09
16:00
OFK Gradnulica
Omladinac
1
1
|
18.09.2016 16:00 | OFK Gradnulica | 1 : 1 | Omladinac | |||||
18.09
16:00
Zadrugar
Zlatica
3
2
|
18.09.2016 16:00 | Zadrugar | 3 : 2 | Zlatica | |||||
18.09
16:00
Radnički 1911
OFK Klek
6
0
|
18.09.2016 16:00 | Radnički 1911 | 6 : 0 | OFK Klek | |||||
18.09
16:00
ŽFK Banat
ASK
0
1
|
18.09.2016 16:00 | ŽFK Banat | 0 : 1 | ASK | |||||
18.09
16:00
Potisje
MSK
1
0
|
18.09.2016 16:00 | Potisje | 1 : 0 | MSK | |||||
18.09
16:00
Rusanda
Jedinstvo
3
0
|
18.09.2016 16:00 | Rusanda | 3 : 0 | Jedinstvo |
18.09
16:00
Borac (I)
1.Oktobar
1
4
|
18.09.2016 16:00 | Borac (I) | 1 : 4 | 1.Oktobar | |||||
18.09
16:00
2. Oktobar
Napredak (BT)
3
3
|
18.09.2016 16:00 | 2. Oktobar | 3 : 3 | Napredak (BT) | |||||
18.09
16:00
Napredak (Č)
Roham
2
1
|
18.09.2016 16:00 | Napredak (Č) | 2 : 1 | Roham | |||||
18.09
16:00
Vojvodina (B)
Bega
9
0
|
18.09.2016 16:00 | Vojvodina (B) | 9 : 0 | Bega | |||||
18.09
16:00
Vojvodina (NM)
Terekves
5
0
|
18.09.2016 16:00 | Vojvodina (NM) | 5 : 0 | Terekves |
18.09
16:30
Mladost
Napredak
5
0
|
18.09.2016 16:30 | Mladost | 5 : 0 | Napredak | |||||
18.09
16:30
Sloga
Hajduk
2
1
|
18.09.2016 16:30 | Sloga | 2 : 1 | Hajduk | |||||
18.09
16:30
Obilić 1993
Jedinstvo (P)
3
0
|
18.09.2016 16:30 | Obilić 1993 | 3 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
18.09
16:30
Borac
Železničar
2
2
|
18.09.2016 16:30 | Borac | 2 : 2 | Železničar | |||||
18.09
16:30
OFK Zeka Buljubaša
Graničar (K)
0
1
|
18.09.2016 16:30 | OFK Zeka Buljubaša | 0 : 1 | Graničar (K) | |||||
18.09
16:30
Jedinstvo (M)
OFK Brestač
0
2
|
18.09.2016 16:30 | Jedinstvo (M) | 0 : 2 | OFK Brestač | |||||
18.09
16:30
Fruškogorac
PSK Putinci
1
1
|
18.09.2016 16:30 | Fruškogorac | 1 : 1 | PSK Putinci |
18.09
16:00
Fruškogorac
Moskva
1
0
|
18.09.2016 16:00 | Fruškogorac | 1 : 0 | Moskva | |||||
18.09
16:00
Susek
Fruškogorski partizan
0
2
|
18.09.2016 16:00 | Susek | 0 : 2 | Fruškogorski partizan | |||||
18.09
16:00
Bačka
Železničar
0
0
|
18.09.2016 16:00 | Bačka | 0 : 0 | Železničar |
18.09
10:00
Mlada krila
Napredak (G)
2
2
|
18.09.2016 10:00 | Mlada krila | 2 : 2 | Napredak (G) | |||||
18.09
16:30
Zvezda
Mladost (V)
0
3
|
18.09.2016 16:30 | Zvezda | 0 : 3 | Mladost (V) | |||||
18.09
16:30
Kraljevo Hajduk
Lazac
2
0
|
18.09.2016 16:30 | Kraljevo Hajduk | 2 : 0 | Lazac | |||||
18.09
16:30
Gruža
Tavnik
4
3
|
18.09.2016 16:30 | Gruža | 4 : 3 | Tavnik | |||||
18.09
16:30
Borac (A)
Metalac
1
1
|
18.09.2016 16:30 | Borac (A) | 1 : 1 | Metalac | |||||
18.09
16:30
Jedinstvo (D)
Partizan
0
0
|
18.09.2016 16:30 | Jedinstvo (D) | 0 : 0 | Partizan |
18.09
16:30
Prijatelji
Lugovi
1
0
|
18.09.2016 16:30 | Prijatelji | 1 : 0 | Lugovi | |||||
18.09
16:30
Čačak 94
Morava (M)
0
1
|
18.09.2016 16:30 | Čačak 94 | 0 : 1 | Morava (M) | |||||
18.09
16:30
Gavrilo Princip
Kej
1
2
|
18.09.2016 16:30 | Gavrilo Princip | 1 : 2 | Kej | |||||
18.09
16:30
Malba
Vujan
2
0
|
18.09.2016 16:30 | Malba | 2 : 0 | Vujan | |||||
18.09
16:30
Budućnost
Planinac
2
1
|
18.09.2016 16:30 | Budućnost | 2 : 1 | Planinac | |||||
18.09
16:30
Rudar
Morava (K)
3
1
|
18.09.2016 16:30 | Rudar | 3 : 1 | Morava (K) |
18.09
16:30
Gradina
Dedinje Junajted
2
4
|
18.09.2016 16:30 | Gradina | 2 : 4 | Dedinje Junajted | |||||
18.09
16:30
Jedinstvo
Sloga
1
0
|
18.09.2016 16:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Sloga | |||||
18.09
16:30
Vrelo
Jelica
2
4
|
18.09.2016 16:30 | Vrelo | 2 : 4 | Jelica | |||||
18.09
16:30
Brezova
Gorušica
3
11
|
18.09.2016 16:30 | Brezova | 3 : 11 | Gorušica |
18.09
15:30
Mladost 09
Šilopaj
2
0
|
18.09.2016 15:30 | Mladost 09 | 2 : 0 | Šilopaj | |||||
18.09
15:30
Omladinac
Ozremica
2
3
|
18.09.2016 15:30 | Omladinac | 2 : 3 | Ozremica | |||||
18.09
15:30
Jablanica
Velereč 94
2
1
|
18.09.2016 15:30 | Jablanica | 2 : 1 | Velereč 94 | |||||
18.09
15:30
Takovski Ustanak
Sparta
0
1
|
18.09.2016 15:30 | Takovski Ustanak | 0 : 1 | Sparta |
18.09
16:00
Vučak
Vrbovac
4
2
|
18.09.2016 16:00 | Vučak | 4 : 2 | Vrbovac | |||||
18.09
16:00
Hajduk Veljko 1934
Budućnost
2
4
|
18.09.2016 16:00 | Hajduk Veljko 1934 | 2 : 4 | Budućnost | |||||
18.09
11:00
Železničar
Jezava
1
2
|
18.09.2016 11:00 | Železničar | 1 : 2 | Jezava | |||||
18.09
16:00
Skobalj
OFK Slavija
1
1
|
18.09.2016 16:00 | Skobalj | 1 : 1 | OFK Slavija |
18.09
16:00
Landol
Lunjevac
3
0
|
18.09.2016 16:00 | Landol | 3 : 0 | Lunjevac | |||||
18.09
16:00
Omladinac
Drugovac
3
1
|
18.09.2016 16:00 | Omladinac | 3 : 1 | Drugovac | |||||
18.09
16:00
Petrijevac
Badljevica
4
1
|
18.09.2016 16:00 | Petrijevac | 4 : 1 | Badljevica |
18.09
16:30
Radnik
Udarnik
6
0
|
18.09.2016 16:30 | Radnik | 6 : 0 | Udarnik |
18.09
16:30
Obilić
Mladost 1948
2
2
|
18.09.2016 16:30 | Obilić | 2 : 2 | Mladost 1948 |
18.09
16:00
Ranilović
Partizan
1
3
|
18.09.2016 16:00 | Ranilović | 1 : 3 | Partizan | |||||
18.09
16:00
Mladi rudar
Budućnost
7
1
|
18.09.2016 16:00 | Mladi rudar | 7 : 1 | Budućnost | |||||
18.09
16:00
Plaskovac
Brezovac
2
1
|
18.09.2016 16:00 | Plaskovac | 2 : 1 | Brezovac | |||||
18.09
16:00
Žabare
Šumadinac (S)
1
1
|
18.09.2016 16:00 | Žabare | 1 : 1 | Šumadinac (S) | |||||
18.09
16:00
Šumadinac (N)
B 2000
5
0
|
18.09.2016 16:00 | Šumadinac (N) | 5 : 0 | B 2000 | |||||
18.09
16:00
Sloga
Jasenica
0
0
|
18.09.2016 16:00 | Sloga | 0 : 0 | Jasenica | |||||
18.09
16:00
Šamot
Kopljari
0
1
|
18.09.2016 16:00 | Šamot | 0 : 1 | Kopljari |
18.09
16:00
Udarnik
Mladost (R)
0
1
|
18.09.2016 16:00 | Udarnik | 0 : 1 | Mladost (R) | |||||
18.09
16:00
Grivac
Crvena zvezda
2
3
|
18.09.2016 16:00 | Grivac | 2 : 3 | Crvena zvezda | |||||
18.09
16:00
Pobeda (S)
BSK
2
1
|
18.09.2016 16:00 | Pobeda (S) | 2 : 1 | BSK | |||||
18.09
11:00
Karađorđe
Pobeda (Đ)
5
1
|
18.09.2016 11:00 | Karađorđe | 5 : 1 | Pobeda (Đ) | |||||
18.09
16:00
Kotlenik
Marjan
3
1
|
18.09.2016 16:00 | Kotlenik | 3 : 1 | Marjan | |||||
18.09
16:00
Mladost MG
Sloga (M)
5
1
|
18.09.2016 16:00 | Mladost MG | 5 : 1 | Sloga (M) |
18.09
16:00
Dragoš
Omladinac (S)
1
4
|
18.09.2016 16:00 | Dragoš | 1 : 4 | Omladinac (S) | |||||
18.09
16:00
Radnički (K)
Integral
3
1
|
18.09.2016 16:00 | Radnički (K) | 3 : 1 | Integral | |||||
18.09
16:00
Omladinac (Š)
Stig (MC)
0
0
|
18.09.2016 16:00 | Omladinac (Š) | 0 : 0 | Stig (MC) | |||||
18.09
16:00
BSK
Mladost (R)
3
1
|
18.09.2016 16:00 | BSK | 3 : 1 | Mladost (R) | |||||
18.09
16:00
Bata Bulić
Sloga 1952
5
0
|
18.09.2016 16:00 | Bata Bulić | 5 : 0 | Sloga 1952 |
18.09
16:00
Sloga (Ć)
Kurjače
1
4
|
18.09.2016 16:00 | Sloga (Ć) | 1 : 4 | Kurjače | |||||
18.09
16:00
Dizel
Dunavac (P)
2
1
|
18.09.2016 16:00 | Dizel | 2 : 1 | Dunavac (P) | |||||
18.09
16:00
Obilić
Železničar
5
5
|
18.09.2016 16:00 | Obilić | 5 : 5 | Železničar | |||||
18.09
16:00
Jedinstvo (D)
Polet (V)
1
0
|
18.09.2016 16:00 | Jedinstvo (D) | 1 : 0 | Polet (V) | |||||
18.09
16:00
Napredak 1934
Žika Marković Uča
3
0
|
18.09.2016 16:00 | Napredak 1934 | 3 : 0 | Žika Marković Uča | |||||
18.09
16:00
Napredak (P)
Desine
0
0
|
18.09.2016 16:00 | Napredak (P) | 0 : 0 | Desine |
18.09
16:00
Napredak
Omladinac
1
4
|
18.09.2016 16:00 | Napredak | 1 : 4 | Omladinac | |||||
18.09
16:00
Drina
Mladost (MM)
2
5
|
18.09.2016 16:00 | Drina | 2 : 5 | Mladost (MM) | |||||
18.09
16:00
Sloga (B)
Sloga (D)
3
2
|
18.09.2016 16:00 | Sloga (B) | 3 : 2 | Sloga (D) | |||||
18.09
16:00
Cer
Borac (Š)
2
1
|
18.09.2016 16:00 | Cer | 2 : 1 | Borac (Š) | |||||
18.09
16:00
Gorki
Budućnost (PD)
1
0
|
18.09.2016 16:00 | Gorki | 1 : 0 | Budućnost (PD) |
18.09
16:00
Vlašić
Dušan Silni
0
0
|
18.09.2016 16:00 | Vlašić | 0 : 0 | Dušan Silni | |||||
18.09
16:00
Dobrava
Sloga (K)
3
2
|
18.09.2016 16:00 | Dobrava | 3 : 2 | Sloga (K) | |||||
18.09
16:00
Rankovac
Torpedo
2
1
|
18.09.2016 16:00 | Rankovac | 2 : 1 | Torpedo | |||||
18.09
16:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Cerić
1
1
|
18.09.2016 16:00 | Vojvoda Stepa Stepanović | 1 : 1 | Cerić | |||||
18.09
16:00
Varna 012
Šipurske Livade
1
4
|
18.09.2016 16:00 | Varna 012 | 1 : 4 | Šipurske Livade | |||||
18.09
16:00
Karađorđe
Trešnjevka
5
1
|
18.09.2016 16:00 | Karađorđe | 5 : 1 | Trešnjevka | |||||
18.09
16:00
Miloš Pocerac 2013
Radnički (К)
2
3
|
18.09.2016 16:00 | Miloš Pocerac 2013 | 2 : 3 | Radnički (К) | |||||
18.09
16:00
OFK Jelen
Mladost 2013
2
3
|
18.09.2016 16:00 | OFK Jelen | 2 : 3 | Mladost 2013 |
18.09
16:00
7. Juli
Azbukovica
1
4
|
18.09.2016 16:00 | 7. Juli | 1 : 4 | Azbukovica | |||||
18.09
16:00
Cerova
Milan Orlić
2
0
|
18.09.2016 16:00 | Cerova | 2 : 0 | Milan Orlić | |||||
18.09
16:00
Sloga (S)
Velika Reka
1
1
|
18.09.2016 16:00 | Sloga (S) | 1 : 1 | Velika Reka | |||||
18.09
16:00
Borac (K)
Vidojevica
1
1
|
18.09.2016 16:00 | Borac (K) | 1 : 1 | Vidojevica | |||||
18.09
16:00
Prva Iskra
Jedinstvo (MZ)
2
2
|
18.09.2016 16:00 | Prva Iskra | 2 : 2 | Jedinstvo (MZ) | |||||
18.09
16:00
Mladost (DD)
Gučevo
2
0
|
18.09.2016 16:00 | Mladost (DD) | 2 : 0 | Gučevo | |||||
18.09
16:00
Jedinstvo (Z)
Stolice
0
1
|
18.09.2016 16:00 | Jedinstvo (Z) | 0 : 1 | Stolice |
18.09
16:00
OFK Stublenica
Proleter
2
0
|
18.09.2016 16:00 | OFK Stublenica | 2 : 0 | Proleter | |||||
18.09
16:00
Dimitrije Tucović
Polet (T)
3
2
|
18.09.2016 16:00 | Dimitrije Tucović | 3 : 2 | Polet (T) |
18.09
16:00
Polet
Milenko Pavlović
4
1
|
18.09.2016 16:00 | Polet | 4 : 1 | Milenko Pavlović | |||||
18.09
11:00
Jadar 2013
OFK Brđanac
2
1
|
18.09.2016 11:00 | Jadar 2013 | 2 : 1 | OFK Brđanac | |||||
18.09
16:00
Rajac
Kolubara 2
1
0
|
18.09.2016 16:00 | Rajac | 1 : 0 | Kolubara 2 | |||||
18.09
16:00
Komanice
Borac
0
1
|
18.09.2016 16:00 | Komanice | 0 : 1 | Borac | |||||
18.09
16:00
Mladost
Popadić
4
2
|
18.09.2016 16:00 | Mladost | 4 : 2 | Popadić | |||||
18.09
16:00
Ribnikar
Kotešica
6
0
|
18.09.2016 16:00 | Ribnikar | 6 : 0 | Kotešica |
18.09
16:30
Plavi Tok
Glumač
2
4
|
18.09.2016 16:30 | Plavi Tok | 2 : 4 | Glumač | |||||
18.09
13:30
Dobrinjac
Duškovci
5
2
|
18.09.2016 13:30 | Dobrinjac | 5 : 2 | Duškovci | |||||
18.09
16:30
Napredak
Omladinac
0
6
|
18.09.2016 16:30 | Napredak | 0 : 6 | Omladinac | |||||
18.09
13:30
Sečica
Borac
7
0
|
18.09.2016 13:30 | Sečica | 7 : 0 | Borac | |||||
18.09
16:30
Pobeda
Avijatičar
0
2
|
18.09.2016 16:30 | Pobeda | 0 : 2 | Avijatičar | |||||
18.09
16:30
Trešnjica
Lauš
2
2
|
18.09.2016 16:30 | Trešnjica | 2 : 2 | Lauš | |||||
18.09
13:30
Bakionica
Gorobilje
2
0
|
18.09.2016 13:30 | Bakionica | 2 : 0 | Gorobilje |
18.09
16:00
Kladušnica
Napredak
1
0
|
18.09.2016 16:00 | Kladušnica | 1 : 0 | Napredak | |||||
18.09
16:00
Omladinac
Egeta
1
1
|
18.09.2016 16:00 | Omladinac | 1 : 1 | Egeta | |||||
18.09
16:00
Rtkovo
Pontes
1
1
|
18.09.2016 16:00 | Rtkovo | 1 : 1 | Pontes | |||||
18.09
16:00
Velika Vrbica
Lovćen
1
6
|
18.09.2016 16:00 | Velika Vrbica | 1 : 6 | Lovćen | |||||
18.09
16:00
Milutinovac
Koča Andjelković
2
2
|
18.09.2016 16:00 | Milutinovac | 2 : 2 | Koča Andjelković |
18.09
16:30
OFK Tamnič
Ratar
5
1
|
18.09.2016 16:30 | OFK Tamnič | 5 : 1 | Ratar | |||||
18.09
16:30
Miloševo
OFK Sikole
13
1
|
18.09.2016 16:30 | Miloševo | 13 : 1 | OFK Sikole | |||||
18.09
16:30
Urovica
Kovilovo
2
1
|
18.09.2016 16:30 | Urovica | 2 : 1 | Kovilovo | |||||
18.09
16:30
Slatina
Polet
2
1
|
18.09.2016 16:30 | Slatina | 2 : 1 | Polet | |||||
18.09
16:30
Graničar
Rečka
2
0
|
18.09.2016 16:30 | Graničar | 2 : 0 | Rečka |
18.09
11:00
Sebečevac
Sloga
1
6
|
18.09.2016 11:00 | Sebečevac | 1 : 6 | Sloga | |||||
18.09
16:30
Rasina
Jedinstvo 1936
2
0
|
18.09.2016 16:30 | Rasina | 2 : 0 | Jedinstvo 1936 | |||||
18.09
11:00
Mladost VPD
Borac
2
1
|
18.09.2016 11:00 | Mladost VPD | 2 : 1 | Borac |
18.09
16:30
14. Oktobar
Varvarin
2
1
|
18.09.2016 16:30 | 14. Oktobar | 2 : 1 | Varvarin | |||||
18.09
16:30
Donji Kopaonik
Trudbenik
7
1
|
18.09.2016 16:30 | Donji Kopaonik | 7 : 1 | Trudbenik | |||||
18.09
16:30
Omladinac
Polet 57
2
3
|
18.09.2016 16:30 | Omladinac | 2 : 3 | Polet 57 | |||||
18.09
16:30
Rubin (Z)
Sloga
2
0
|
18.09.2016 16:30 | Rubin (Z) | 2 : 0 | Sloga | |||||
18.09
16:30
Gradina
Rubin (DS)
3
4
|
18.09.2016 16:30 | Gradina | 3 : 4 | Rubin (DS) | |||||
18.09
16:30
Mladost
Jugovići
3
0
|
18.09.2016 16:30 | Mladost | 3 : 0 | Jugovići | |||||
18.09
16:30
Stari Trstenik
Borac
1
0
|
18.09.2016 16:30 | Stari Trstenik | 1 : 0 | Borac |
18.09
16:00
Mladost
Minel
1
0
|
18.09.2016 16:00 | Mladost | 1 : 0 | Minel | |||||
18.09
16:00
Pinosava
Dunavac
3
0
|
18.09.2016 16:00 | Pinosava | 3 : 0 | Dunavac | |||||
18.09
16:00
Podunavac
Pionir
2
1
|
18.09.2016 16:00 | Podunavac | 2 : 1 | Pionir | |||||
18.09
16:00
Crvenka
Poštar
2
2
|
18.09.2016 16:00 | Crvenka | 2 : 2 | Poštar |
18.09
16:00
OFK Rogača
Nemenikuće
3
1
|
18.09.2016 16:00 | OFK Rogača | 3 : 1 | Nemenikuće | |||||
18.09
11:00
Rudar 2012
Stojnik
0
4
|
18.09.2016 11:00 | Rudar 2012 | 0 : 4 | Stojnik | |||||
18.09
13:30
OFK Slatina
Vojvoda
0
0
|
18.09.2016 13:30 | OFK Slatina | 0 : 0 | Vojvoda |
18.09
16:00
Temac
Rajko Mitić
0
1
|
18.09.2016 16:00 | Temac | 0 : 1 | Rajko Mitić | |||||
18.09
16:00
Pobeda
Željuša
2
2
|
18.09.2016 16:00 | Pobeda | 2 : 2 | Željuša | |||||
18.09
16:00
Lokomotiva
Veliki Suvodol
1
3
|
18.09.2016 16:00 | Lokomotiva | 1 : 3 | Veliki Suvodol |
18.09
16:00
Stevan Nešticki
Čegar 2013
2
1
|
18.09.2016 16:00 | Stevan Nešticki | 2 : 1 | Čegar 2013 | |||||
18.09
16:00
Čegar 1946
Delijski Vis
4
1
|
18.09.2016 16:00 | Čegar 1946 | 4 : 1 | Delijski Vis | |||||
18.09
16:00
Sečanica
Morava 1949
2
1
|
18.09.2016 16:00 | Sečanica | 2 : 1 | Morava 1949 | |||||
18.09
16:00
Supovac
Mladost
3
4
|
18.09.2016 16:00 | Supovac | 3 : 4 | Mladost |
18.09
11:00
Toplica
Klisura
4
1
|
18.09.2016 11:00 | Toplica | 4 : 1 | Klisura | |||||
18.09
16:00
10. februar
Elid
0
5
|
18.09.2016 16:00 | 10. februar | 0 : 5 | Elid |
18.09
16:00
Nacional
Šljivar
0
0
|
18.09.2016 16:00 | Nacional | 0 : 0 | Šljivar | |||||
18.09
16:00
Mladost
Deli Jovan
3
3
|
18.09.2016 16:00 | Mladost | 3 : 3 | Deli Jovan |
18.09
10:00
Arbanasce
Padina 1989
2
1
|
18.09.2016 10:00 | Arbanasce | 2 : 1 | Padina 1989 | |||||
18.09
16:00
Baličevac 1974
Koprijan 1975
2
0
|
18.09.2016 16:00 | Baličevac 1974 | 2 : 0 | Koprijan 1975 |
18.09
16:00
KFK Kula
Partizan
0
3
|
18.09.2016 16:00 | KFK Kula | 0 : 3 | Partizan | |||||
18.09
16:00
Panonija
Rastina 1918
1
1
|
18.09.2016 16:00 | Panonija | 1 : 1 | Rastina 1918 | |||||
18.09
16:00
Dinamo 1923
Sport
5
0
|
18.09.2016 16:00 | Dinamo 1923 | 5 : 0 | Sport | |||||
18.09
16:00
Dinamo (S)
Telečka
5
0
|
18.09.2016 16:00 | Dinamo (S) | 5 : 0 | Telečka |
18.09
16:00
Mladost (Z)
Sloga Trgošped
4
2
|
18.09.2016 16:00 | Mladost (Z) | 4 : 2 | Sloga Trgošped | |||||
18.09
16:00
Polet
Mrovska
0
3
|
18.09.2016 16:00 | Polet | 0 : 3 | Mrovska | |||||
18.09
16:00
Mladost (B)
Petrovac 74
4
1
|
18.09.2016 16:00 | Mladost (B) | 4 : 1 | Petrovac 74 | |||||
18.09
16:00
Sloga (R)
Skupljen 2013
2
3
|
18.09.2016 16:00 | Sloga (R) | 2 : 3 | Skupljen 2013 | |||||
18.09
16:00
Sloga 1949
Provo 2015
1
1
|
18.09.2016 16:00 | Sloga 1949 | 1 : 1 | Provo 2015 | |||||
18.09
11:00
Jedinstvo 2014
Hajduk
3
3
|
18.09.2016 11:00 | Jedinstvo 2014 | 3 : 3 | Hajduk | |||||
18.09
11:00
Dragojevac
Verko
5
0
|
18.09.2016 11:00 | Dragojevac | 5 : 0 | Verko |
18.09
16:00
Mladost
Tisa 1933
2
2
|
18.09.2016 16:00 | Mladost | 2 : 2 | Tisa 1933 | |||||
18.09
16:00
KSK Konak 1926
Proleter
0
0
|
18.09.2016 16:00 | KSK Konak 1926 | 0 : 0 | Proleter | |||||
18.09
16:00
Tamiš
Borac
3
1
|
18.09.2016 16:00 | Tamiš | 3 : 1 | Borac | |||||
18.09
16:00
Sloga
Partizan
4
1
|
18.09.2016 16:00 | Sloga | 4 : 1 | Partizan |
18.09
16:30
Krtinska
Posavina
2
5
|
18.09.2016 16:30 | Krtinska | 2 : 5 | Posavina | |||||
18.09
16:30
Jedinstvo
Omladinac
0
1
|
18.09.2016 16:30 | Jedinstvo | 0 : 1 | Omladinac | |||||
18.09
16:30
Sloga
Rekreativo
3
0
|
18.09.2016 16:30 | Sloga | 3 : 0 | Rekreativo | |||||
18.09
16:30
Partizan
Duboko
2
4
|
18.09.2016 16:30 | Partizan | 2 : 4 | Duboko | |||||
18.09
16:30
Ljubinić
Belo Polje
3
3
|
18.09.2016 16:30 | Ljubinić | 3 : 3 | Belo Polje | |||||
18.09
16:30
Zvezda
Borac
0
0
|
18.09.2016 16:30 | Zvezda | 0 : 0 | Borac |
18.09
16:00
Guncate
Velika Moštanica
2
8
|
18.09.2016 16:00 | Guncate | 2 : 8 | Velika Moštanica | |||||
18.09
16:00
Lisović
Veliki Borak
5
0
|
18.09.2016 16:00 | Lisović | 5 : 0 | Veliki Borak | |||||
18.09
16:00
Beljina
OFK Borac
1
1
|
18.09.2016 16:00 | Beljina | 1 : 1 | OFK Borac |
18.09
16:30
Zmajevac
Doljane Meševo
2
4
|
18.09.2016 16:30 | Zmajevac | 2 : 4 | Doljane Meševo | |||||
18.09
16:30
Mladost 2015
Polet (K)
1
0
|
18.09.2016 16:30 | Mladost 2015 | 1 : 0 | Polet (K) | |||||
18.09
16:30
Štitari
Zdravinje
3
0
|
18.09.2016 16:30 | Štitari | 3 : 0 | Zdravinje | |||||
18.09
16:30
Grkljane
Polet (Š)
5
2
|
18.09.2016 16:30 | Grkljane | 5 : 2 | Polet (Š) |
18.09
11:00
Meševo
Globoder
3
2
|
18.09.2016 11:00 | Meševo | 3 : 2 | Globoder |
18.09
11:00
Badince
ŠFU Derbi 2016
6
1
|
18.09.2016 11:00 | Badince | 6 : 1 | ŠFU Derbi 2016 |
18.09
11:00
B.S.K.
Dobrnje
4
4
|
18.09.2016 11:00 | B.S.K. | 4 : 4 | Dobrnje | |||||
18.09
11:00
Omladinac (B)
Soko
1
0
|
18.09.2016 11:00 | Omladinac (B) | 1 : 0 | Soko |
18.09
11:00
Melnica
Udarnik 2015
1
0
|
18.09.2016 11:00 | Melnica | 1 : 0 | Udarnik 2015 | |||||
18.09
11:00
Jedinstvo
Napredak
3
1
|
18.09.2016 11:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Napredak |
18.09
16:00
OFK Radnički
Mladi Borac
3
2
|
18.09.2016 16:00 | OFK Radnički | 3 : 2 | Mladi Borac | |||||
18.09
16:00
Bistrica
Sloboda
1
1
|
18.09.2016 16:00 | Bistrica | 1 : 1 | Sloboda | |||||
18.09
16:00
Polet
Borac (A)
5
1
|
18.09.2016 16:00 | Polet | 5 : 1 | Borac (A) | |||||
18.09
16:00
Rudar
Mladost (Č)
4
0
|
18.09.2016 16:00 | Rudar | 4 : 0 | Mladost (Č) | |||||
18.09
16:00
Sloga
Budućnost (D)
0
2
|
18.09.2016 16:00 | Sloga | 0 : 2 | Budućnost (D) |
18.09
16:00
Tolić
Toplica
2
3
|
18.09.2016 16:00 | Tolić | 2 : 3 | Toplica | |||||
18.09
16:00
Gornji Lajkovac
Mladost
0
6
|
18.09.2016 16:00 | Gornji Lajkovac | 0 : 6 | Mladost | |||||
18.09
16:00
Orao
Babajić
2
3
|
18.09.2016 16:00 | Orao | 2 : 3 | Babajić | |||||
18.09
16:00
Gornji Mušić
Stari drugari
1
0
|
18.09.2016 16:00 | Gornji Mušić | 1 : 0 | Stari drugari | |||||
18.09
16:00
Proleter
Paštrić
0
6
|
18.09.2016 16:00 | Proleter | 0 : 6 | Paštrić |
18.09
16:00
Ljubičevo
Sloga (Du)
1
0
|
18.09.2016 16:00 | Ljubičevo | 1 : 0 | Sloga (Du) | |||||
18.09
16:00
Sloga (L)
Metalac
2
0
|
18.09.2016 16:00 | Sloga (L) | 2 : 0 | Metalac |
18.09
16:00
Pobeda (SK)
Napredak (B)
4
1
|
18.09.2016 16:00 | Pobeda (SK) | 4 : 1 | Napredak (B) | |||||
18.09
16:00
Zemljoradnik 1932
Beli Orao
3
0
|
18.09.2016 16:00 | Zemljoradnik 1932 | 3 : 0 | Beli Orao | |||||
18.09
16:00
Vihor
Sloga (Dr)
2
0
|
18.09.2016 16:00 | Vihor | 2 : 0 | Sloga (Dr) | |||||
18.09
16:00
Stig 1955
Vojvoda Milenko
0
2
|
18.09.2016 16:00 | Stig 1955 | 0 : 2 | Vojvoda Milenko |
18.09
16:00
Hajduk
Morava
2
4
|
18.09.2016 16:00 | Hajduk | 2 : 4 | Morava | |||||
18.09
16:00
Omladinac
Napredak
3
1
|
18.09.2016 16:00 | Omladinac | 3 : 1 | Napredak | |||||
18.09
16:00
Jedinstvo
Mladost
2
1
|
18.09.2016 16:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Mladost | |||||
18.09
16:00
Belica
Partizan
1
1
|
18.09.2016 16:00 | Belica | 1 : 1 | Partizan | |||||
18.09
16:00
OFK Borac
Trnava
3
2
|
18.09.2016 16:00 | OFK Borac | 3 : 2 | Trnava |
18.09
16:00
Mladi radnik
Resava
0
4
|
18.09.2016 16:00 | Mladi radnik | 0 : 4 | Resava | |||||
18.09
16:00
Mladi borac
Zelenika
1
4
|
18.09.2016 16:00 | Mladi borac | 1 : 4 | Zelenika | |||||
18.09
16:00
Sindjelić
Planinac
3
3
|
18.09.2016 16:00 | Sindjelić | 3 : 3 | Planinac |
18.09
16:00
Janošik
Gaj
2
0
|
18.09.2016 16:00 | Janošik | 2 : 0 | Gaj |
18.09
16:00
Vinogradar
Borjak 2013
2
0
|
18.09.2016 16:00 | Vinogradar | 2 : 0 | Borjak 2013 | |||||
18.09
16:00
Topoljak
Morava
5
0
|
18.09.2016 16:00 | Topoljak | 5 : 0 | Morava |
18.09
16:00
OFK Takovo
Vukona
1
1
|
18.09.2016 16:00 | OFK Takovo | 1 : 1 | Vukona | |||||
18.09
13:00
Omladinac
Brgule
2
4
|
18.09.2016 13:00 | Omladinac | 2 : 4 | Brgule | |||||
18.09
16:00
Vrelo
Jedinstvo
3
2
|
18.09.2016 16:00 | Vrelo | 3 : 2 | Jedinstvo |
18.09
11:00
Sloga
Zvizdar 2012
1
1
|
18.09.2016 11:00 | Sloga | 1 : 1 | Zvizdar 2012 | |||||
18.09
16:00
Pambukovica
Čučuge
0
2
|
18.09.2016 16:00 | Pambukovica | 0 : 2 | Čučuge | |||||
18.09
16:00
Šarbane
Murgaš 2012
6
0
|
18.09.2016 16:00 | Šarbane | 6 : 0 | Murgaš 2012 |
18.09
16:00
Heroj
Napredak
0
6
|
18.09.2016 16:00 | Heroj | 0 : 6 | Napredak | |||||
18.09
13:30
Vihor
OFK Borac
0
5
|
18.09.2016 13:30 | Vihor | 0 : 5 | OFK Borac | |||||
18.09
16:00
Mladost
Budućnost
3
3
|
18.09.2016 16:00 | Mladost | 3 : 3 | Budućnost | |||||
18.09
16:00
OFK Juhor 2016
ISK Izvor
3
3
|
18.09.2016 16:00 | OFK Juhor 2016 | 3 : 3 | ISK Izvor | |||||
18.09
16:00
Donja Mutnica
Popovac
0
0
|
18.09.2016 16:00 | Donja Mutnica | 0 : 0 | Popovac | |||||
18.09
16:00
Razvitak
Sloboda
5
4
|
18.09.2016 16:00 | Razvitak | 5 : 4 | Sloboda |
18.09
16:00
Jadar 1961
TE Gučevo
3
0
|
18.09.2016 16:00 | Jadar 1961 | 3 : 0 | TE Gučevo | |||||
18.09
16:00
Mladost (DB)
Studenac
0
2
|
18.09.2016 16:00 | Mladost (DB) | 0 : 2 | Studenac | |||||
18.09
16:00
Hajduk
Mladost (G)
4
1
|
18.09.2016 16:00 | Hajduk | 4 : 1 | Mladost (G) | |||||
18.09
16:00
Jelav
Sloga
7
1
|
18.09.2016 16:00 | Jelav | 7 : 1 | Sloga |
18.09
16:30
Vrnjci
Stara Čaršija
4
3
|
18.09.2016 16:30 | Vrnjci | 4 : 3 | Stara Čaršija | |||||
18.09
16:30
Kablar
Zgodačica
0
3
|
18.09.2016 16:30 | Kablar | 0 : 3 | Zgodačica | |||||
18.09
16:30
Miločajac
Jovo Kursula
0
1
|
18.09.2016 16:30 | Miločajac | 0 : 1 | Jovo Kursula | |||||
18.09
16:30
Mladost 1981
Šumadija
5
1
|
18.09.2016 16:30 | Mladost 1981 | 5 : 1 | Šumadija | |||||
18.09
16:30
Jedinstvo
Lasta
0
4
|
18.09.2016 16:30 | Jedinstvo | 0 : 4 | Lasta |
18.09
16:30
BSK 2014
Budućnost
1
1
|
18.09.2016 16:30 | BSK 2014 | 1 : 1 | Budućnost | |||||
18.09
16:30
Progorelica
Bane 1931
3
3
|
18.09.2016 16:30 | Progorelica | 3 : 3 | Bane 1931 | |||||
18.09
16:30
Studen Vitez
Morava
1
0
|
18.09.2016 16:30 | Studen Vitez | 1 : 0 | Morava | |||||
18.09
16:30
Omladinac
National AG
1
0
|
18.09.2016 16:30 | Omladinac | 1 : 0 | National AG |
18.09
11:00
Kralj Petar I
Mladost (J)
2
1
|
18.09.2016 11:00 | Kralj Petar I | 2 : 1 | Mladost (J) | |||||
18.09
11:00
Mladost (R)
Budućnost MI
4
0
|
18.09.2016 11:00 | Mladost (R) | 4 : 0 | Budućnost MI | |||||
18.09
11:00
Maskar
Krćevac 04
3
2
|
18.09.2016 11:00 | Maskar | 3 : 2 | Krćevac 04 |
18.09
16:30
Sremac
Sloven
6
2
|
18.09.2016 16:30 | Sremac | 6 : 2 | Sloven | |||||
18.09
16:30
Kameni
Donji Srem 2015
1
5
|
18.09.2016 16:30 | Kameni | 1 : 5 | Donji Srem 2015 | |||||
18.09
16:30
Hajduk
Vitez
6
0
|
18.09.2016 16:30 | Hajduk | 6 : 0 | Vitez | |||||
18.09
16:30
Lovac
Mladost
4
2
|
18.09.2016 16:30 | Lovac | 4 : 2 | Mladost | |||||
18.09
16:30
Šumar
Srem
0
1
|
18.09.2016 16:30 | Šumar | 0 : 1 | Srem |
18.09
10:00
Partizan
Beli Orlovi
3
1
|
18.09.2016 10:00 | Partizan | 3 : 1 | Beli Orlovi | |||||
18.09
10:00
Bečevica
Mladi Radnik
3
3
|
18.09.2016 10:00 | Bečevica | 3 : 3 | Mladi Radnik |
18.09
16:00
Bački Hajduk
Slavija
1
0
|
18.09.2016 16:00 | Bački Hajduk | 1 : 0 | Slavija | |||||
18.09
16:00
Bačka
Sloga
5
2
|
18.09.2016 16:00 | Bačka | 5 : 2 | Sloga | |||||
18.09
16:00
OFK Bačka 1945
Mladost
3
2
|
18.09.2016 16:00 | OFK Bačka 1945 | 3 : 2 | Mladost | |||||
18.09
16:00
Labudnjača
Proleter
2
0
|
18.09.2016 16:00 | Labudnjača | 2 : 0 | Proleter |
18.09
11:00
Stojan Lazarac
Bair
2
2
|
18.09.2016 11:00 | Stojan Lazarac | 2 : 2 | Bair | |||||
18.09
11:00
Mladost
Premijer
1
4
|
18.09.2016 11:00 | Mladost | 1 : 4 | Premijer |
18.09
16:00
Ram
Pečanica
0
2
|
18.09.2016 16:00 | Ram | 0 : 2 | Pečanica | |||||
18.09
16:00
Pek
Baštovan 2015
2
1
|
18.09.2016 16:00 | Pek | 2 : 1 | Baštovan 2015 | |||||
18.09
16:00
Mirko Tomić
Sloga-TOP
1
4
|
18.09.2016 16:00 | Mirko Tomić | 1 : 4 | Sloga-TOP | |||||
18.09
16:00
Dunavac 1929
Srednjevo
3
1
|
18.09.2016 16:00 | Dunavac 1929 | 3 : 1 | Srednjevo | |||||
18.09
16:00
Stiški Kurjak
Kumane
1
6
|
18.09.2016 16:00 | Stiški Kurjak | 1 : 6 | Kumane | |||||
18.09
16:00
Mladi Borac
Sirakovo
1
0
|
18.09.2016 16:00 | Mladi Borac | 1 : 0 | Sirakovo |
18.09
16:00
Sloga
27. Oktobar
1
2
|
18.09.2016 16:00 | Sloga | 1 : 2 | 27. Oktobar | |||||
18.09
16:00
Sremac
Graničar
2
1
|
18.09.2016 16:00 | Sremac | 2 : 1 | Graničar | |||||
18.09
16:00
Fruškogorac
S.V.Radnički
2
1
|
18.09.2016 16:00 | Fruškogorac | 2 : 1 | S.V.Radnički | |||||
18.09
16:00
Jedinstvo
Planinac
0
2
|
18.09.2016 16:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Planinac | |||||
18.09
16:00
Fruška Gora
Jedinstvo (R)
3
0
|
18.09.2016 16:00 | Fruška Gora | 3 : 0 | Jedinstvo (R) | |||||
18.09
16:00
Borac
Polet
0
0
|
18.09.2016 16:00 | Borac | 0 : 0 | Polet | |||||
18.09
16:00
Car Uroš
Vojvodina
3
0
|
18.09.2016 16:00 | Car Uroš | 3 : 0 | Vojvodina |
18.09
16:30
Omladinac
Jednota
1
4
|
18.09.2016 16:30 | Omladinac | 1 : 4 | Jednota | |||||
18.09
16:30
OFK Bingula
Jedinstvo
5
0
|
18.09.2016 16:30 | OFK Bingula | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
18.09
16:30
Graničar
Sinđelić
0
3
|
18.09.2016 16:30 | Graničar | 0 : 3 | Sinđelić | |||||
18.09
16:40
Sremac
Napredak
0
3
|
18.09.2016 16:40 | Sremac | 0 : 3 | Napredak | |||||
18.09
16:30
OFK Bikić
OFK Bačinci
2
0
|
18.09.2016 16:30 | OFK Bikić | 2 : 0 | OFK Bačinci |
18.09
16:00
Borac (J)
ČSK 1939
3
1
|
18.09.2016 16:00 | Borac (J) | 3 : 1 | ČSK 1939 | |||||
18.09
16:00
Sloga (K)
Krušedol
0
4
|
18.09.2016 16:00 | Sloga (K) | 0 : 4 | Krušedol | |||||
18.09
16:00
Dunav
Polet
1
4
|
18.09.2016 16:00 | Dunav | 1 : 4 | Polet | |||||
18.09
16:00
Fruškogorac
Sloga (M)
4
0
|
18.09.2016 16:00 | Fruškogorac | 4 : 0 | Sloga (M) |
18.09
16:30
BSK
OFK Bosut
3
1
|
18.09.2016 16:30 | BSK | 3 : 1 | OFK Bosut | |||||
18.09
16:30
Poletarac
Napredak
4
5
|
18.09.2016 16:30 | Poletarac | 4 : 5 | Napredak | |||||
18.09
16:30
Planinac
Srem
0
3
|
18.09.2016 16:30 | Planinac | 0 : 3 | Srem |
18.09
16:30
Sremac
Sloboda
1
4
|
18.09.2016 16:30 | Sremac | 1 : 4 | Sloboda | |||||
18.09
16:30
Sloga
Trgovački
2
1
|
18.09.2016 16:30 | Sloga | 2 : 1 | Trgovački | |||||
18.09
16:30
Borac (VR)
Borac (R)
6
0
|
18.09.2016 16:30 | Borac (VR) | 6 : 0 | Borac (R) |
18.09
11:00
Mladost (S)
Maovi MH
0
4
|
18.09.2016 11:00 | Mladost (S) | 0 : 4 | Maovi MH |
18.09
16:00
Šepšin
Rabrovac
0
1
|
18.09.2016 16:00 | Šepšin | 0 : 1 | Rabrovac | |||||
18.09
16:00
Vlaška 1950
Omladinac
3
3
|
18.09.2016 16:00 | Vlaška 1950 | 3 : 3 | Omladinac | |||||
18.09
16:00
Šumadija 1962
Kosmajac
4
0
|
18.09.2016 16:00 | Šumadija 1962 | 4 : 0 | Kosmajac | |||||
18.09
16:00
Napredak
Borac
2
0
|
18.09.2016 16:00 | Napredak | 2 : 0 | Borac | |||||
18.09
16:00
Sloga
Ivanča
0
3
|
18.09.2016 16:00 | Sloga | 0 : 3 | Ivanča |
18.09
11:00
Žabar
Jedinstvo
0
3
|
18.09.2016 11:00 | Žabar | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
18.09
11:00
Sava
Pričinović
0
1
|
18.09.2016 11:00 | Sava | 0 : 1 | Pričinović |
18.09
16:00
Neresnica
BSK 2015
1
2
|
18.09.2016 16:00 | Neresnica | 1 : 2 | BSK 2015 | |||||
18.09
16:00
Sloga
Zviždic
0
3
|
18.09.2016 16:00 | Sloga | 0 : 3 | Zviždic | |||||
18.09
16:00
Radenka
Pobeda
0
2
|
18.09.2016 16:00 | Radenka | 0 : 2 | Pobeda |
18.09
16:30
OFK Orašje
Ušće
1
2
|
18.09.2016 16:30 | OFK Orašje | 1 : 2 | Ušće |
18.09
16:00
Mladost
Budućnost
2
2
|
18.09.2016 16:00 | Mladost | 2 : 2 | Budućnost | |||||
18.09
16:00
Proleter
Pomoravlje
0
2
|
18.09.2016 16:00 | Proleter | 0 : 2 | Pomoravlje | |||||
18.09
16:00
Jedinstvo
Udarnik
0
3
|
18.09.2016 16:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Udarnik | |||||
18.09
16:00
BSK
Polet
3
3
|
18.09.2016 16:00 | BSK | 3 : 3 | Polet |
18.09
16:00
Polet
OFK Vinci
8
1
|
18.09.2016 16:00 | Polet | 8 : 1 | OFK Vinci | |||||
18.09
16:00
Borac 2016
Žitkovica
0
6
|
18.09.2016 16:00 | Borac 2016 | 0 : 6 | Žitkovica | |||||
18.09
16:00
Električar
OFK Braničevo
0
1
|
18.09.2016 16:00 | Električar | 0 : 1 | OFK Braničevo | |||||
18.09
16:00
Barič
Mrčkovac
2
4
|
18.09.2016 16:00 | Barič | 2 : 4 | Mrčkovac |
18.09
16:30
Pobeda 1926
Šumarice 2008
2
0
|
18.09.2016 16:30 | Pobeda 1926 | 2 : 0 | Šumarice 2008 | |||||
18.09
16:30
Seljak 1928
Bratstvo 1975
2
5
|
18.09.2016 16:30 | Seljak 1928 | 2 : 5 | Bratstvo 1975 | |||||
18.09
16:30
Dobrača
Bukorovac
1
2
|
18.09.2016 16:30 | Dobrača | 1 : 2 | Bukorovac | |||||
18.09
16:30
Borac
Sloga 2016
0
4
|
18.09.2016 16:30 | Borac | 0 : 4 | Sloga 2016 |
18.09
16:00
Vrbica
Tulež
3
6
|
18.09.2016 16:00 | Vrbica | 3 : 6 | Tulež | |||||
18.09
16:00
Misača
Venčani
0
5
|
18.09.2016 16:00 | Misača | 0 : 5 | Venčani |
18.09
16:00
Sloboda
Oniks
2
0
|
18.09.2016 16:00 | Sloboda | 2 : 0 | Oniks |
18.09
16:00
Strmovo
Mladi Radnik
1
1
|
18.09.2016 16:00 | Strmovo | 1 : 1 | Mladi Radnik | |||||
18.09
16:00
Lazarevac
Šumadinac
3
0
|
18.09.2016 16:00 | Lazarevac | 3 : 0 | Šumadinac | |||||
18.09
16:00
20. Oktobar
Proleter
1
0
|
18.09.2016 16:00 | 20. Oktobar | 1 : 0 | Proleter |
18.09
15:30
Budućnost
Zeta
1
0
|
18.09.2016 15:30 | Budućnost | 1 : 0 | Zeta |
18.09
15:30
Cetinje
Berane
0
1
|
18.09.2016 15:30 | Cetinje | 0 : 1 | Berane | |||||
18.09
15:30
Otrant Olympic
Čelik
1
0
|
18.09.2016 15:30 | Otrant Olympic | 1 : 0 | Čelik | |||||
18.09
15:30
Radnički
Bratstvo
1
0
|
18.09.2016 15:30 | Radnički | 1 : 0 | Bratstvo | |||||
18.09
15:30
Kom
Ibar
1
0
|
18.09.2016 15:30 | Kom | 1 : 0 | Ibar | |||||
18.09
15:30
Mornar
Jezero
0
1
|
18.09.2016 15:30 | Mornar | 0 : 1 | Jezero |
18.09
15:30
Sloga (R)
Hajduk
1
0
|
18.09.2016 15:30 | Sloga (R) | 1 : 0 | Hajduk | |||||
18.09
15:30
Sloga (SB)
Arsenal
0
3
|
18.09.2016 15:30 | Sloga (SB) | 0 : 3 | Arsenal |
18.09
16:00
Drezga
Zabjelo
1
2
|
18.09.2016 16:00 | Drezga | 1 : 2 | Zabjelo | |||||
18.09
16:00
Crvena stijena
Gorštak
1
1
|
18.09.2016 16:00 | Crvena stijena | 1 : 1 | Gorštak |
18.09
19:00
Vojvodina
Borac
2
1
|
18.09.2016 19:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Borac |
18.09
16:30
Radnički
Zemun
1
0
|
18.09.2016 16:30 | Radnički | 1 : 0 | Zemun | |||||
18.09
16:30
OFK Odžaci
Mačva
0
0
|
18.09.2016 16:30 | OFK Odžaci | 0 : 0 | Mačva |
18.09
17:30
Tottenham
Sunderland
1
0
|
18.09.2016 17:30 | Tottenham | 1 : 0 | Sunderland | |||||
18.09
15:15
Crystal Palace
Stoke
4
1
|
18.09.2016 15:15 | Crystal Palace | 4 : 1 | Stoke | |||||
18.09
15:15
Southampton
Swansea
1
0
|
18.09.2016 15:15 | Southampton | 1 : 0 | Swansea | |||||
18.09
13:00
Watford
Manchester Utd
3
1
|
18.09.2016 13:00 | Watford | 3 : 1 | Manchester Utd |
18.09
15:30
Augsburg
Mainz 05
1
3
|
18.09.2016 15:30 | Augsburg | 1 : 3 | Mainz 05 | |||||
18.09
17:30
Hertha BSC
Schalke 04
2
0
|
18.09.2016 17:30 | Hertha BSC | 2 : 0 | Schalke 04 |
18.09
12:30
Udinese
Chievo
1
2
|
18.09.2016 12:30 | Udinese | 1 : 2 | Chievo | |||||
18.09
15:00
Cagliari
Atalanta
3
0
|
18.09.2016 15:00 | Cagliari | 3 : 0 | Atalanta | |||||
18.09
15:00
Crotone
Palermo
1
1
|
18.09.2016 15:00 | Crotone | 1 : 1 | Palermo | |||||
18.09
15:00
Sassuolo
Genoa
2
0
|
18.09.2016 15:00 | Sassuolo | 2 : 0 | Genoa | |||||
18.09
15:00
Torino
Empoli
0
0
|
18.09.2016 15:00 | Torino | 0 : 0 | Empoli | |||||
18.09
18:00
Internazionale
Juventus
2
1
|
18.09.2016 18:00 | Internazionale | 2 : 1 | Juventus | |||||
18.09
20:45
Fiorentina
Roma
1
0
|
18.09.2016 20:45 | Fiorentina | 1 : 0 | Roma |
18.09
15:00
Montpellier
Nice
1
1
|
18.09.2016 15:00 | Montpellier | 1 : 1 | Nice | |||||
18.09
17:00
Saint-Étienne
Bastia
1
0
|
18.09.2016 17:00 | Saint-Étienne | 1 : 0 | Bastia | |||||
18.09
20:45
Marseille
Lyon
0
0
|
18.09.2016 20:45 | Marseille | 0 : 0 | Lyon |
18.09
12:00
Osasuna
Celta Vigo
0
0
|
18.09.2016 12:00 | Osasuna | 0 : 0 | Celta Vigo | |||||
18.09
16:15
Athletic Club
Valencia
2
1
|
18.09.2016 16:15 | Athletic Club | 2 : 1 | Valencia | |||||
18.09
18:30
Villarreal
Real Sociedad
2
1
|
18.09.2016 18:30 | Villarreal | 2 : 1 | Real Sociedad | |||||
18.09
20:45
Espanyol
Real Madrid
0
2
|
18.09.2016 20:45 | Espanyol | 0 : 2 | Real Madrid |
18.09
15:00
Dragoš
Rongo Siti
6
0
|
18.09.2016 15:00 | Dragoš | 6 : 0 | Rongo Siti | |||||
18.09
15:00
Pobeda
Temac
2
2
|
18.09.2016 15:00 | Pobeda | 2 : 2 | Temac | |||||
18.09
15:00
Lokomotiva
Mladost
3
2
|
18.09.2016 15:00 | Lokomotiva | 3 : 2 | Mladost | |||||
18.09
15:00
Jerma
Sloga
1
4
|
18.09.2016 15:00 | Jerma | 1 : 4 | Sloga |
18.09
11:00
Spartak ŽK
Radnički (N)
1
0
|
18.09.2016 11:00 | Spartak ŽK | 1 : 0 | Radnički (N) | |||||
18.09
16:00
Radnički (V)
Jagodina
1
2
|
18.09.2016 16:00 | Radnički (V) | 1 : 2 | Jagodina | |||||
18.09
11:00
Vojvodina
OFK Beograd
2
0
|
18.09.2016 11:00 | Vojvodina | 2 : 0 | OFK Beograd | |||||
18.09
12:00
Voždovac
Crvena zvezda
1
0
|
18.09.2016 12:00 | Voždovac | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
18.09
11:00
Rad
Mačva
4
1
|
18.09.2016 11:00 | Rad | 4 : 1 | Mačva |
18.09
10:30
Sloga (K)
Rudar
5
0
|
18.09.2016 10:30 | Sloga (K) | 5 : 0 | Rudar | |||||
18.09
Šumadija 1903
Jošanica
0
1
|
18.09.2016 | Šumadija 1903 | 0 : 1 | Jošanica |
18.09
11:00
Savacijum
Železničar
7
0
|
18.09.2016 11:00 | Savacijum | 7 : 0 | Železničar | |||||
18.09
11:00
Radnički Šabački
Budućnost-Krušik 2014
0
1
|
18.09.2016 11:00 | Radnički Šabački | 0 : 1 | Budućnost-Krušik 2014 |
18.09
10:00
Sindjelic
Studentski Grad
1
0
|
18.09.2016 10:00 | Sindjelic | 1 : 0 | Studentski Grad | |||||
18.09
11:30
Balkan
BASK
0
2
|
18.09.2016 11:30 | Balkan | 0 : 2 | BASK | |||||
18.09
11:00
IMT
Žarkovo
7
4
|
18.09.2016 11:00 | IMT | 7 : 4 | Žarkovo | |||||
18.09
14:00
IM Rakovica
Bežanija
1
3
|
18.09.2016 14:00 | IM Rakovica | 1 : 3 | Bežanija |
18.09
10:00
Begej
Omladinac
4
1
|
18.09.2016 10:00 | Begej | 4 : 1 | Omladinac | |||||
18.09
10:00
Jedinstvo (SP)
Dinamo 1945
0
5
|
18.09.2016 10:00 | Jedinstvo (SP) | 0 : 5 | Dinamo 1945 | |||||
18.09
10:00
Radnički (Zr)
Vršac
1
0
|
18.09.2016 10:00 | Radnički (Zr) | 1 : 0 | Vršac |
18.09
10:00
Radnički (SM)
OFK Hajduk
2
0
|
18.09.2016 10:00 | Radnički (SM) | 2 : 0 | OFK Hajduk | |||||
18.09
10:00
Radnički (NP)
Proleter
2
0
|
18.09.2016 10:00 | Radnički (NP) | 2 : 0 | Proleter | |||||
18.09
10:00
Veternik
Indeks
0
0
|
18.09.2016 10:00 | Veternik | 0 : 0 | Indeks |
18.09
10:00
ČSK Pivara
Njerš Ištvan
2
1
|
18.09.2016 10:00 | ČSK Pivara | 2 : 1 | Njerš Ištvan | |||||
18.09
10:00
TSC
Radnički (S)
3
0
|
18.09.2016 10:00 | TSC | 3 : 0 | Radnički (S) |
18.09
10:00
BAK
Partizan
3
1
|
18.09.2016 10:00 | BAK | 3 : 1 | Partizan |
18.09
11:00
Borac (St)
Strela
0
2
|
18.09.2016 11:00 | Borac (St) | 0 : 2 | Strela |
18.09
13:00
Budućnost
Omladinac
1
1
|
18.09.2016 13:00 | Budućnost | 1 : 1 | Omladinac |
18.09
10:00
Vinča
Novi Beograd
1
0
|
18.09.2016 10:00 | Vinča | 1 : 0 | Novi Beograd |
18.09
09:20
Radnički MK
011 MK
1
1
|
18.09.2016 09:20 | Radnički MK | 1 : 1 | 011 MK |
18.09
11:00
Zuce MK
Stepojevac Vaga MK
4
2
|
18.09.2016 11:00 | Zuce MK | 4 : 2 | Stepojevac Vaga MK | |||||
18.09
14:00
IMT MK
Crvena zvezda MML MK
3
0
|
18.09.2016 14:00 | IMT MK | 3 : 0 | Crvena zvezda MML MK |
18.09
14:00
Spartak ŽK
Moravac Orion
4
1
|
18.09.2016 14:00 | Spartak ŽK | 4 : 1 | Moravac Orion | |||||
18.09
10:00
Zemun
Čukarički
0
8
|
18.09.2016 10:00 | Zemun | 0 : 8 | Čukarički | |||||
18.09
13:00
Vojvodina
OFK Beograd
0
1
|
18.09.2016 13:00 | Vojvodina | 0 : 1 | OFK Beograd | |||||
18.09
13:00
Teleoptik
Real Niš
5
0
|
18.09.2016 13:00 | Teleoptik | 5 : 0 | Real Niš | |||||
18.09
13:00
Rad
Kiker
2
0
|
18.09.2016 13:00 | Rad | 2 : 0 | Kiker |
18.09
16:00
Mokra Gora
Radnički 1923
1
5
|
18.09.2016 16:00 | Mokra Gora | 1 : 5 | Radnički 1923 | |||||
18.09
13:00
Apolon
Rudar
2
1
|
18.09.2016 13:00 | Apolon | 2 : 1 | Rudar |
18.09
12:00
Mačva (Š)
Loznica
2
2
|
18.09.2016 12:00 | Mačva (Š) | 2 : 2 | Loznica | |||||
18.09
12:00
OFK Šabac
Mačva 2005
5
2
|
18.09.2016 12:00 | OFK Šabac | 5 : 2 | Mačva 2005 |
18.09
09:00
Teleoptik
Sindjelic
3
1
|
18.09.2016 09:00 | Teleoptik | 3 : 1 | Sindjelic | |||||
18.09
10:00
Radnički (O)
Internacional
4
2
|
18.09.2016 10:00 | Radnički (O) | 4 : 2 | Internacional | |||||
18.09
11:00
BSK
Mladenovac
5
1
|
18.09.2016 11:00 | BSK | 5 : 1 | Mladenovac | |||||
18.09
15:00
Voždovac
PKB
6
0
|
18.09.2016 15:00 | Voždovac | 6 : 0 | PKB |
18.09
12:00
Vršac
Kikinda 1909
1
3
|
18.09.2016 12:00 | Vršac | 1 : 3 | Kikinda 1909 | |||||
18.09
12:00
Radnički (K)
Železničar
1
2
|
18.09.2016 12:00 | Radnički (K) | 1 : 2 | Železničar |
18.09
15:30
Radnički (SM)
Petar Puača
3
1
|
18.09.2016 15:30 | Radnički (SM) | 3 : 1 | Petar Puača |
18.09
12:00
Bačka (BP)
Spartak
0
2
|
18.09.2016 12:00 | Bačka (BP) | 0 : 2 | Spartak | |||||
18.09
12:00
Hajduk junior
Vrbas
1
0
|
18.09.2016 12:00 | Hajduk junior | 1 : 0 | Vrbas |
18.09
10:00
Mladi borac
Crvena zvezda
6
2
|
18.09.2016 10:00 | Mladi borac | 6 : 2 | Crvena zvezda |
18.09
16:30
Sloven
Jedinstvo
1
1
|
18.09.2016 16:30 | Sloven | 1 : 1 | Jedinstvo |
18.09
11:00
Vinogradar
Bačka 1901
1
5
|
18.09.2016 11:00 | Vinogradar | 1 : 5 | Bačka 1901 |
18.09
13:00
Prva Iskra
Polet
2
1
|
18.09.2016 13:00 | Prva Iskra | 2 : 1 | Polet |
18.09
13:00
IMT
OFK Balkan
3
0
|
18.09.2016 13:00 | IMT | 3 : 0 | OFK Balkan | |||||
18.09
10:00
Dorcol
Bežanija
0
0
|
18.09.2016 10:00 | Dorcol | 0 : 0 | Bežanija |
18.09
09:30
DIF
Palilulac
7
0
|
18.09.2016 09:30 | DIF | 7 : 0 | Palilulac | |||||
18.09
11:00
OLE
Omladinac
0
2
|
18.09.2016 11:00 | OLE | 0 : 2 | Omladinac |
18.09
09:00
011 MK
Sinđelić MK
4
0
|
18.09.2016 09:00 | 011 MK | 4 : 0 | Sinđelić MK | |||||
18.09
10:00
Lokomotiva MK
Rad MK
0
3
|
18.09.2016 10:00 | Lokomotiva MK | 0 : 3 | Rad MK | |||||
18.09
12:30
Radnički NB MK
Crvena zvezda MK
0
11
|
18.09.2016 12:30 | Radnički NB MK | 0 : 11 | Crvena zvezda MK | |||||
18.09
13:00
Studentski grad MK
Teleoptik MK
1
1
|
18.09.2016 13:00 | Studentski grad MK | 1 : 1 | Teleoptik MK |
18.09
10:00
OFK Zabrežje MK
Novi Beograd MK
0
2
|
18.09.2016 10:00 | OFK Zabrežje MK | 0 : 2 | Novi Beograd MK | |||||
18.09
14:00
OFK Beograd V MK
13. Maj MK
0
3
|
18.09.2016 14:00 | OFK Beograd V MK | 0 : 3 | 13. Maj MK |
18.09
13:00
Sloga (K)
Kosmet
3
2
|
18.09.2016 13:00 | Sloga (K) | 3 : 2 | Kosmet | |||||
18.09
11:00
Šumadija 1903
Jošanica
5
0
|
18.09.2016 11:00 | Šumadija 1903 | 5 : 0 | Jošanica | |||||
18.09
13:00
Apolon
Kiker
3
0
|
18.09.2016 13:00 | Apolon | 3 : 0 | Kiker | |||||
18.09
14:00
Tutin
Sport Klub 99
1
3
|
18.09.2016 14:00 | Tutin | 1 : 3 | Sport Klub 99 |
18.09
10:00
Mačva (Š)
Loznica
2
0
|
18.09.2016 10:00 | Mačva (Š) | 2 : 0 | Loznica | |||||
18.09
10:00
OFK Šabac
Mačva 2005
4
0
|
18.09.2016 10:00 | OFK Šabac | 4 : 0 | Mačva 2005 | |||||
18.09
10:00
Omladinac 2014
Radnički (V)
2
1
|
18.09.2016 10:00 | Omladinac 2014 | 2 : 1 | Radnički (V) |
18.09
12:30
FSFV
Zemun
0
5
|
18.09.2016 12:30 | FSFV | 0 : 5 | Zemun | |||||
18.09
13:00
Teleoptik
Partizan
0
5
|
18.09.2016 13:00 | Teleoptik | 0 : 5 | Partizan | |||||
18.09
09:00
Rad
011
0
1
|
18.09.2016 09:00 | Rad | 0 : 1 | 011 | |||||
18.09
09:00
BSK
Brodarac
1
3
|
18.09.2016 09:00 | BSK | 1 : 3 | Brodarac |
18.09
13:30
Radnički (SM)
Petar Puača
1
3
|
18.09.2016 13:30 | Radnički (SM) | 1 : 3 | Petar Puača |
18.09
10:00
Vršac
Kikinda 1909
1
3
|
18.09.2016 10:00 | Vršac | 1 : 3 | Kikinda 1909 | |||||
18.09
10:00
Radnički (K)
Železničar
1
1
|
18.09.2016 10:00 | Radnički (K) | 1 : 1 | Železničar |
18.09
12:00
Bačka 1901
TSC
1
5
|
18.09.2016 12:00 | Bačka 1901 | 1 : 5 | TSC | |||||
18.09
10:00
Hajduk junior
Vrbas
6
1
|
18.09.2016 10:00 | Hajduk junior | 6 : 1 | Vrbas |
18.09
10:00
Sloga
Borac
5
0
|
18.09.2016 10:00 | Sloga | 5 : 0 | Borac |
18.09
10:00
Jedinstvo Stević
Vojvodina (S)
15
1
|
18.09.2016 10:00 | Jedinstvo Stević | 15 : 1 | Vojvodina (S) | |||||
18.09
09:00
Proleter
Spartak 1911
1
3
|
18.09.2016 09:00 | Proleter | 1 : 3 | Spartak 1911 | |||||
18.09
10:00
Dolina
Vojvodina (C)
9
0
|
18.09.2016 10:00 | Dolina | 9 : 0 | Vojvodina (C) | |||||
18.09
11:00
Borac
Slavia
6
2
|
18.09.2016 11:00 | Borac | 6 : 2 | Slavia |
18.09
10:00
Vojvodina
Banat
1
9
|
18.09.2016 10:00 | Vojvodina | 1 : 9 | Banat | |||||
18.09
10:00
Jedinstvo
Vršac united
4
4
|
18.09.2016 10:00 | Jedinstvo | 4 : 4 | Vršac united |
18.09
10:00
Jedinstvo
Podrinje
3
1
|
18.09.2016 10:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Podrinje | |||||
18.09
10:00
Luk-Kompenzatori
Antimon
3
4
|
18.09.2016 10:00 | Luk-Kompenzatori | 3 : 4 | Antimon |
18.09
10:00
Pobeda
Belo Polje
0
3
|
18.09.2016 10:00 | Pobeda | 0 : 3 | Belo Polje | |||||
18.09
10:00
Posavina
Buducnost
0
3
|
18.09.2016 10:00 | Posavina | 0 : 3 | Buducnost |
18.09
11:00
Homoljac
Radnički 1926
9
2
|
18.09.2016 11:00 | Homoljac | 9 : 2 | Radnički 1926 |
18.09
10:00
Buducnost
Lola
1
6
|
18.09.2016 10:00 | Buducnost | 1 : 6 | Lola | |||||
18.09
13:30
Graficar
Institut
0
3
|
18.09.2016 13:30 | Graficar | 0 : 3 | Institut |
18.09
13:00
Balkan
Palilulac
4
3
|
18.09.2016 13:00 | Balkan | 4 : 3 | Palilulac |
18.09
13:00
Internacional
Lokomotiva
2
1
|
18.09.2016 13:00 | Internacional | 2 : 1 | Lokomotiva | |||||
18.09
16:00
Studentski Grad
Dominus
2
0
|
18.09.2016 16:00 | Studentski Grad | 2 : 0 | Dominus |
18.09
11:00
Nord Star
Trijumf
1
2
|
18.09.2016 11:00 | Nord Star | 1 : 2 | Trijumf |
18.09
13:00
011 MK
Teleoptik MK
1
4
|
18.09.2016 13:00 | 011 MK | 1 : 4 | Teleoptik MK |
18.09
10:30
Ole MK
Selo Mladenovac MK
4
2
|
18.09.2016 10:30 | Ole MK | 4 : 2 | Selo Mladenovac MK | |||||
18.09
13:00
Sinđelić MK
Boleč MK
3
6
|
18.09.2016 13:00 | Sinđelić MK | 3 : 6 | Boleč MK |
18.09
11:00
Obrenovac 1905 MK
OFK Beograd B MK
0
0
|
18.09.2016 11:00 | Obrenovac 1905 MK | 0 : 0 | OFK Beograd B MK | |||||
18.09
10:00
Prva Iskra MK
BASK MK
3
3
|
18.09.2016 10:00 | Prva Iskra MK | 3 : 3 | BASK MK |
18.09
11:15
Teleoptik
Zemun
1
4
|
18.09.2016 11:15 | Teleoptik | 1 : 4 | Zemun | |||||
18.09
13:00
BSK Borča
Radnički (O)
1
5
|
18.09.2016 13:00 | BSK Borča | 1 : 5 | Radnički (O) | |||||
18.09
09:00
OFK Beograd
Rad
2
1
|
18.09.2016 09:00 | OFK Beograd | 2 : 1 | Rad |
18.09
09:30
Vinogradar
TSC
0
8
|
18.09.2016 09:30 | Vinogradar | 0 : 8 | TSC | |||||
18.09
10:00
Arena SU
Bajša
4
0
|
18.09.2016 10:00 | Arena SU | 4 : 0 | Bajša | |||||
18.09
10:00
Spartak
Subotica
0
2
|
18.09.2016 10:00 | Spartak | 0 : 2 | Subotica |
18.09
10:00
Duboko
Rvati
9
0
|
18.09.2016 10:00 | Duboko | 9 : 0 | Rvati |
18.09
10:00
Buducnost
Zadrugar
0
3
|
18.09.2016 10:00 | Buducnost | 0 : 3 | Zadrugar | |||||
18.09
10:00
Skela
Omladinac
8
4
|
18.09.2016 10:00 | Skela | 8 : 4 | Omladinac |
18.09
OFK Senjak
Jedinstvo
0
4
|
18.09.2016 | OFK Senjak | 0 : 4 | Jedinstvo | |||||
18.09
Ribnica
Radnički
1
2
|
18.09.2016 | Ribnica | 1 : 2 | Radnički | |||||
18.09
Šampion
OFK Osečina
1
1
|
18.09.2016 | Šampion | 1 : 1 | OFK Osečina | |||||
18.09
Železničar
Omladinac
2
1
|
18.09.2016 | Železničar | 2 : 1 | Omladinac | |||||
18.09
Polet
Budućnost Krušik
0
3
|
18.09.2016 | Polet | 0 : 3 | Budućnost Krušik |
18.09
11:00
Kevi
Obilić
1
6
|
18.09.2016 11:00 | Kevi | 1 : 6 | Obilić | |||||
18.09
10:00
Sloga
Potisje
3
2
|
18.09.2016 10:00 | Sloga | 3 : 2 | Potisje | |||||
18.09
10:00
Njerš Ištvan
Horgoš 1911
2
0
|
18.09.2016 10:00 | Njerš Ištvan | 2 : 0 | Horgoš 1911 |
18.09
10:00
Studentski Grad
Olimpik
1
5
|
18.09.2016 10:00 | Studentski Grad | 1 : 5 | Olimpik |
18.09
13:30
Lepusnica
Sindjelic
2
2
|
18.09.2016 13:30 | Lepusnica | 2 : 2 | Sindjelic | |||||
18.09
16:00
Balkan
Postar
6
1
|
18.09.2016 16:00 | Balkan | 6 : 1 | Postar | |||||
18.09
09:00
OLE
IMT B
2
4
|
18.09.2016 09:00 | OLE | 2 : 4 | IMT B |
18.09
10:00
BSK 1926
Trijumf
5
2
|
18.09.2016 10:00 | BSK 1926 | 5 : 2 | Trijumf | |||||
18.09
10:00
Komgrap
Lokomotiva
1
7
|
18.09.2016 10:00 | Komgrap | 1 : 7 | Lokomotiva |
18.09
11:30
OFK Beograd B
Dorcol
0
1
|
18.09.2016 11:30 | OFK Beograd B | 0 : 1 | Dorcol |
18.09
16:00
Torlak
Milutinac
0
1
|
18.09.2016 16:00 | Torlak | 0 : 1 | Milutinac |
18.09
19:30
Mačva
Sloga
31
28
|
18.09.2016 19:30 | Mačva | 31 : 28 | Sloga | |||||
18.09
15:30
Partizan 2
PKB
25
26
|
18.09.2016 15:30 | Partizan 2 | 25 : 26 | PKB | |||||
18.09
19:00
Loznica
Novi Beograd
26
32
|
18.09.2016 19:00 | Loznica | 26 : 32 | Novi Beograd | |||||
18.09
11:00
Jedinstvo 1974
Sportski Centar Voždovac 2012
26
26
|
18.09.2016 11:00 | Jedinstvo 1974 | 26 : 26 | Sportski Centar Voždovac 2012 |
18.09
17:00
Vladimirovac
Putinci
33
26
|
18.09.2016 17:00 | Vladimirovac | 33 : 26 | Putinci | |||||
18.09
19:30
Dalmatinac
Dolovo
26
24
|
18.09.2016 19:30 | Dalmatinac | 26 : 24 | Dolovo |
18.09
20:00
Smederevo
Beograd
24
26
|
18.09.2016 20:00 | Smederevo | 24 : 26 | Beograd | |||||
18.09
17:00
Prva Iskra Barič
Lazarevac
39
21
|
18.09.2016 17:00 | Prva Iskra Barič | 39 : 21 | Lazarevac | |||||
18.09
19:00
Palanka
BASK Soko
32
37
|
18.09.2016 19:00 | Palanka | 32 : 37 | BASK Soko | |||||
18.09
18:00
Dorćol
Gučevo
44
11
|
18.09.2016 18:00 | Dorćol | 44 : 11 | Gučevo |
18.09
11:30
Beograd
Grand Zvezda
30
44
|
18.09.2016 11:30 | Beograd | 30 : 44 | Grand Zvezda | |||||
18.09
17:30
ORK Beograd
ORK Loznica
46
33
|
18.09.2016 17:30 | ORK Beograd | 46 : 33 | ORK Loznica |
18.09
16:30
Medicinar
Železničar
41
27
|
18.09.2016 16:30 | Medicinar | 41 : 27 | Železničar | |||||
18.09
19:00
Bor RTB
Sloga
28
30
|
18.09.2016 19:00 | Bor RTB | 28 : 30 | Sloga |
18.09
19:30
Euro Motus
FON
6
4
|
18.09.2016 19:30 | Euro Motus | 6 : 4 | FON | |||||
18.09
19:00
Jastrebac
Kopernikus SAS
8
2
|
18.09.2016 19:00 | Jastrebac | 8 : 2 | Kopernikus SAS | |||||
18.09
20:00
Nova Pazova
Deus Rol. Mošić
4
0
|
18.09.2016 20:00 | Nova Pazova | 4 : 0 | Deus Rol. Mošić |
18.09
17:00
Dunarea Galati
Fehérvári Titánok
3
2
|
18.09.2016 17:00 | Dunarea Galati | E 3 : 2 | Fehérvári Titánok | |||||
18.09
18:00
DVTK Jegesmedvék
Debreceni HK
3
1
|
18.09.2016 18:00 | DVTK Jegesmedvék | 3 : 1 | Debreceni HK | |||||
18.09
18:00
Ferencvárosi TC
Dunaújvárosi Acélbikák
3
2
|
18.09.2016 18:00 | Ferencvárosi TC | 3 : 2 | Dunaújvárosi Acélbikák |