XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 145 utakmica za dan
Subota, 20 Oktobar 2007

Fudbal

20.10.2007 Borac 1 : 1 Čukarički Stankom
20.10.2007 Banat 2 : 3 Smederevo
20.10.2007 Napredak 0 : 1 Mladost (L)
20.10.2007 Novi Pazar 1 : 1 ČSK Pivara
20.10.2007 Radnički (N) 3 : 0 Novi Sad
20.10.2007 Rad 1 : 1 Metalac
20.10.2007 Mladost (A) 0 : 3 BSK Borča
20.10.2007 Zemun 0 : 0 Radnički (P)
20.10.2007 Mladi radnik 1 : 0 Mačva
20.10.2007 Budućnost (V) 2 : 0 Jedinstvo
20.10.2007 Inon 3 : 1 Sloga (BB)
20.10.2007 Radnički (K) 2 : 0 Železničar
20.10.2007 Metalac (K) 2 : 1 Morava (VP)
20.10.2007 Sloboda (U) 1 : 0 Sloboda (Č)
20.10.2007 Sinđelić 0 : 0 Župa
20.10.2007 Balkanski 2 : 1 Sloga (L)
20.10.2007 Morava (VH) 4 : 1 Svrljig
20.10.2007 Ozren 2 : 2 OFK Niš
20.10.2007 Radnički (NP) 2 : 0 Mladost
20.10.2007 Sloga 0 : 0 Big Bul
20.10.2007 Vršac 2 : 0 Sloven
20.10.2007 Zlatibor voda 1 : 0 Spartak (S)
20.10.2007 Bačka (BP) 0 : 0 Indjija
20.10.2007 BASK 1 : 1 Radnički (JP)
20.10.2007 Šumadija (A) 3 : 0 Polet (Lj)
20.10.2007 Mokra Gora 2 : 1 Vodojaža
20.10.2007 FAP 1 : 1 Jedinstvo Putevi
20.10.2007 Sindjelić 3 : 0 Omladinac
20.10.2007 Radnički (KO) 3 : 0 Zvižd
20.10.2007 Jadar (S) 3 : 3 Rudar
20.10.2007 Vrbovac 3 : 0 Homoljac
20.10.2007 Topličanin 5 : 2 Lužnica
20.10.2007 Jastrebac Proleter 1 : 3 Žitorađa
20.10.2007 Jedinstvo 0 : 0 Zloćudovo
20.10.2007 Kosanica 1 : 1 Proleter
20.10.2007 Dunav 2 : 1 Putevi
20.10.2007 Prva petoletka 1 : 0 Timočanin
20.10.2007 Rudar Fira 1 : 0 SFS Borac
20.10.2007 Rudar (B) 2 : 3 Hajduk Veljko
20.10.2007 Radnički (S) 1 : 0 Sloga (Ć)
20.10.2007 BSK Batajnica 4 : 1 Vinča
20.10.2007 Poštar 2 : 0 Balkan
20.10.2007 Turbina 1 : 1 Trudbenik
20.10.2007 Omladinac 6 : 0 Grdica
20.10.2007 Karađorđe 4 : 0 Polet
20.10.2007 Potisje 2 : 2 Sloboda
20.10.2007 Krasava 3 : 3 Stolice
20.10.2007 Kalemegdan 3 : 2 Lemind Lavice
20.10.2007 Požarevac 0 : 8 Mašinac
20.10.2007 Šumadija 1903 0 : 8 Napredak
20.10.2007 Šabac 0 : 0 Jerina
20.10.2007 Sloga 2 : 1 Kolibri
20.10.2007 Voždovac 2 : 0 Napredak
20.10.2007 Smederevo 1 : 0 Sloboda (U)
20.10.2007 OFK Balkan 2 : 2 Radnički (NB)
20.10.2007 OFK Beograd 3 : 2 Bežanija
20.10.2007 Zemun 1 : 3 Crvena zvezda
20.10.2007 Čukarički 2 : 1 Obilić
20.10.2007 Banat 2 : 1 Rad
20.10.2007 Partizan 0 : 2 Borac
20.10.2007 Sloboda (Č) 0 : 2 Šumadija 1903
20.10.2007 Bane 5 : 2 Radnički (K)
20.10.2007 Novi Pazar 2 : 0 Mladost (L)
20.10.2007 Borac 3 : 0 Timok
20.10.2007 Rad 1 : 1 Šumadija 1903
20.10.2007 Policajac 1 : 3 Zemun
20.10.2007 Radnički 4 : 1 Čukarički Stankom
20.10.2007 Teleoptik 1 : 0 OFK Beograd
20.10.2007 Sloboda 3 : 0 Obilić
20.10.2007 Partizan 3 : 2 Crvena zvezda
20.10.2007 Radnički 2 : 3 Napredak
20.10.2007 AS 4 : 1 Sloga (P)
20.10.2007 Sevojno 1 : 3 Čačak 94
20.10.2007 Novi Pazar 1 : 1 Šumadija (A)
20.10.2007 Takovo 1 : 0 Javor
20.10.2007 Metalac (K) 0 : 3 Budućnost (A)

Košarka

20.10.2007 Vojvodina Srbijagas 79 : 73 Budućnost
20.10.2007 Union Olimpija 84 : 80 Cibona
20.10.2007 Široki Prima pivo 82 : 83 Crvena Zvezda
20.10.2007 Split CO 73 : 77 Hemofarm Štada
20.10.2007 Partizan Igokea 81 : 71 Zadar
20.10.2007 Zagreb CO 70 : 79 Helios
20.10.2007 FMP 97 : 75 Geoplin Slovan
20.10.2007 Novi Sad 88 : 90 Radnički 034 Group
20.10.2007 Ergonom 63 : 86 Radnički Invest
20.10.2007 Napredak Rubin 62 : 74 Borac
20.10.2007 Vizura 79 : 68 Sloga
20.10.2007 Zdravlje Actavis 76 : 85 Lions
20.10.2007 Sloboda 82 : 87 Vujić Metalac
20.10.2007 OKK Beograd 96 : 85 Proleter Naftagas
20.10.2007 Kikinda 70 : 75 Vrbas
20.10.2007 Prva Petoletka 92 : 103 Crnokosa
20.10.2007 Kotež Bambi 84 : 69 Železničar
20.10.2007 Jugobanat 83 : 76 Radnički
20.10.2007 Dubočica 72 : 66 Play Off
20.10.2007 Čelarevo 20 : 0 Dinamo
20.10.2007 Moravac 57 : 98 Radivoj Korać

Odbojka

20.10.2007 Spartak 0 : 3 Vojvodina
20.10.2007 Bavanište 3 : 1 Pro Tent
20.10.2007 Železničar 3 : 0 Putevi
20.10.2007 Dinamo 2 : 3 Smederevo
20.10.2007 Niš 0 : 3 Borac
20.10.2007 GIK Banat 3 : 1 Banat
20.10.2007 SFS Borac 3 : 1 Novi Pazar 2
20.10.2007 Ribnica 1 3 : 0 Župa
20.10.2007 Tent 0 : 3 Radnički
20.10.2007 Klek 0 : 3 Dinamo
20.10.2007 Jedinstvo 1 : 3 Crvena Zvezda
20.10.2007 Lazarevac 0 : 3 Poštar 064
20.10.2007 Vizura 3 : 1 Obilić
20.10.2007 Takovo Zvezda Helios 2 : 3 Šumadija Aqua Viva
20.10.2007 Jedinstvo 1 : 3 Vojvodina
20.10.2007 Mladost 2 : 3 Župa
20.10.2007 Latice 3 : 0 Zvečan
20.10.2007 Paraćin 3 : 0 Kraguj
20.10.2007 Karadjordje 3 : 0 Sloga
20.10.2007 Radnički 2 3 : 1 Šumadija 2

Rukomet

20.10.2007 ORK Niš 27 : 22 Vrbas
20.10.2007 Jugović 32 : 31 PKB
20.10.2007 Tarket 24 : 22 Vojvodina
20.10.2007 Mladost Čelik 17 : 31 Kolubara
20.10.2007 Mladost Radnički 27 : 22 Radnički
20.10.2007 Proleter 28 : 29 Planinka
20.10.2007 Dinamo 26 : 25 Zlatar
20.10.2007 Bask 38 : 32 Leskovac
20.10.2007 BSK Heba 23 : 23 Crvenka
20.10.2007 TSK 31 : 32 Mladost Radnički
20.10.2007 Vranje 29 : 36 Smederevo
20.10.2007 Jugopetrol Železničar 26 : 27 Rudar
20.10.2007 Crvena Zvezda 28 : 24 Napredak
20.10.2007 Zaječar 43 : 21 Žitorađa
20.10.2007 Metalac 30 : 29 Mokra Gora
20.10.2007 Vlasotince 30 : 26 Pirot
20.10.2007 Bor 2 27 : 20 Trepča
20.10.2007 Sloga 40 : 30 Bane
20.10.2007 Novi Pazar 50 : 23 Nišekspres Jugopetrol
20.10.2007 Jastrebac 43 : 28 Topličanin
20.10.2007 Jagodina 28 : 25 Max Sport
20.10.2007 Gornji Milanovac 34 : 27 Železnicar
20.10.2007 Kučevo 40 : 31 Metalac
20.10.2007 Voždovac 29 : 24 Knjaževac-Megatrend

Vaterpolo

20.10.2007 Spartak 7 : 11 TENT
20.10.2007 Student 25 : 3 ŽAK
20.10.2007 Niš 5 : 15 Crvena Zvezda
20.10.2007 Šabac 6 : 6 Bečej 2005
nebula1389 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Kum989 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
vrabazzzzz i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
FKSlavia i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
FKSlavia i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
FKSlavia i još 8 korisnika su tipovali utakmicu