XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 190 utakmica za dan
Subota, 31 Oktobar 2009

Fudbal

31.10.2009 13:00 Vojvodina 3 : 0 Mladi radnik
31.10.2009 13:00 Borac 2 : 0 OFK Beograd
31.10.2009 13:00 Javor Habitfarm 0 : 2 Crvena zvezda
31.10.2009 13:00 Čukarički Stankom 0 : 1 Metalac (GM)
31.10.2009 13:00 BSK Borča 0 : 0 Rad
31.10.2009 13:00 Spartak Z.V. 1 : 1 Jagodina
31.10.2009 Srem 0 : 0 Mladost (L)
31.10.2009 Indjija 2 : 0 Sloga (K)
31.10.2009 Zemun 2 : 0 Novi Sad
31.10.2009 Radnički (S) 1 : 3 Mladost (A)
31.10.2009 Bežanija 3 : 0 Radnički (N)
31.10.2009 Sevojno Point 2 : 0 Kolubara
31.10.2009 Sloga (D) 2 : 1 Kozara
31.10.2009 Drina HE 1 : 1 Ljubić
31.10.2009 Sloboda 1 : 0 Romanija
31.10.2009 Sutjeska 4 : 0 Famos
31.10.2009 Radnik 2 : 2 Mladost
31.10.2009 Proleter 1 : 1 BSK
31.10.2009 13:30 Sloga (P) 4 : 1 Budućnost (V)
31.10.2009 13:30 Jedinstvo 0 : 1 Sloboda (U)
31.10.2009 13:30 Sloga (PM) 1 : 1 Šumadija Radnički 1923
31.10.2009 13:30 Morava (VP) 0 : 2 Šumadija (A)
31.10.2009 13:30 Metalac (K) 0 : 0 Rudar (K)
31.10.2009 13:30 Vujić voda 2 : 3 FAP
31.10.2009 Balkanski 0 : 1 Svrljig
31.10.2009 Jedinstvo (B) 1 : 2 Radnički (P)
31.10.2009 Radnički (S) 4 : 2 Timok
31.10.2009 Župa 0 : 0 Hajduk Veljko
31.10.2009 Kopaonik 1 : 2 Dubočica
31.10.2009 Bačka (BP) 0 : 0 Radnički (Š)
31.10.2009 Radnički (NP) 1 : 3 Veternik Viskol
31.10.2009 OFK Kikinda 1 : 0 Donji Srem
31.10.2009 Sloga (T) 0 : 2 Palić
31.10.2009 Big Bul 1 : 0 Dolina
31.10.2009 Metalac AV 2 : 0 Vršac
31.10.2009 Palilulac 0 : 0 Železničar (BV)
31.10.2009 Mladenovac 1 : 1 Sindjelić
31.10.2009 Slavija (K) 0 : 1 Mladost (O)
31.10.2009 Partizan (KM) 2 : 0 Polet (LJ)
31.10.2009 Sloga (BB) 1 : 0 Jedinstvo Putevi
31.10.2009 Ribnica 2 : 0 Radnički (K)
31.10.2009 Jadar (S) 1 : 2 Radnički Zorka
31.10.2009 Selevac 0 : 7 Vrbovac
31.10.2009 Sloga (B) 2 : 0 Železničar Inon
31.10.2009 VGSK 2 : 0 Crvena zvezda (S)
31.10.2009 Napredak 0 : 3 Vučje
31.10.2009 OFK Brzi Brod 1 : 3 Zloćudovo
31.10.2009 Topličanin 0 : 0 Sloga (L)
31.10.2009 Trudbenik 1 : 3 Timočanin
31.10.2009 Trstenik PPT 5 : 0 Temnić
31.10.2009 SFS Borac 1 : 0 Kablovi
31.10.2009 Morava (Ć) 1 : 0 Borac
31.10.2009 Bor 1 : 1 Đerdap
31.10.2009 Radnik 1 : 0 Kozara
31.10.2009 Crvena zvezda 2 : 2 Vojvodina
31.10.2009 Budućnost (A) 2 : 1 Polet (N)
31.10.2009 Bačka Topola 2 : 0 Radnički (Z)
31.10.2009 BAK 0 : 0 Bačka (P)
31.10.2009 Sloboda 0 : 2 Budućnost (SC)
31.10.2009 Polet (K) 1 : 2 Ljukovo
31.10.2009 Sloven 2 : 0 Omladinac
31.10.2009 Solunac 2 : 1 ŽAK
31.10.2009 Šajkaš 1 : 0 Index
31.10.2009 Cement 1 : 0 Crvena Zvezda (NS)
31.10.2009 Lokomotiva 1 : 3 Crvena zvezda (MML)
31.10.2009 Balkan Mirijevo 1 : 0 Lasta
31.10.2009 IMT 4 : 2 Vinča
31.10.2009 Budućnost 2 : 1 Borac (V)
31.10.2009 Goč 2 : 1 Karađorđe
31.10.2009 Magnohrom 0 : 1 Rudar
31.10.2009 Autoprevoz 8 : 0 Jedinstvo (P)
31.10.2009 Spartak 1 : 2 Omladinac (Z)
31.10.2009 Miokovci 4 : 2 Gorušica
31.10.2009 Zlatibor voda 5 : 1 Jasen
31.10.2009 Budućnost 3 : 0 Crnokosa
31.10.2009 Luna Avijatičar 2 : 0 Napredak
31.10.2009 Banjani 1 : 1 Mladost
31.10.2009 Kačer 1 : 4 OFK Jabučje
31.10.2009 Karađorđe (T) 2 : 1 Marjan
31.10.2009 Aluminjum 0 : 0 Palilulac
31.10.2009 Naša krila 4 : 1 Rad
31.10.2009 Bukovik 5 : 0 Mladost (O)
31.10.2009 Borac 0 : 2 Knežica
31.10.2009 Alakince 3 : 0 Napredak
31.10.2009 Čelik 3 : 1 Bukuroca
31.10.2009 Pčinja 0 : 3 Pavlovac
31.10.2009 Gnjilan 4 : 4 Dragoš
31.10.2009 Zadrugar 3 : 1 Prčevac
31.10.2009 Borac 2 : 4 Tanasko Rajić
31.10.2009 Napredak 3 : 1 Jedinstvo (P)
31.10.2009 Lužnica 2 : 0 Jedinstvo (BP)
31.10.2009 Poreč 3 : 2 Dunav
31.10.2009 Brestovac 1 : 4 Nemetali
31.10.2009 Jadran 1 : 5 Bačka (M)
31.10.2009 Panonija IM Topola 3 : 2 Eđšeg
31.10.2009 Potisje 2 : 1 Krivaja
31.10.2009 Radnički (K) 3 : 3 Tempo
31.10.2009 Mladost 3 : 2 Partizan (U)
31.10.2009 Mladost (L) 2 : 2 Potisje
31.10.2009 Begej 2 : 1 Mladost (BD)
31.10.2009 Vojvodina 1 : 0 Zadrugar
31.10.2009 13:30 Graničar 0 : 1 Stanišić
31.10.2009 13:30 Borac 4 : 1 Lipar
31.10.2009 13:30 Mladost (K) 5 : 0 Radnički
31.10.2009 13:30 Polet (S) 1 : 0 Crvenka
31.10.2009 13:30 Zadrugar 2 : 2 Rusin
31.10.2009 Vrbas 4 : 1 Tvrdjava
31.10.2009 Obilić 1 : 1 Slavija (NS)
31.10.2009 Bečej 1 : 1 Srbobran
31.10.2009 Jedinstvo 2 : 0 Podrinje
31.10.2009 Sloga (E) 2 : 1 Mladost
31.10.2009 Mlada krila 2 : 2 Vrnjci
31.10.2009 Gučevo 7 : 0 Borac (K)
31.10.2009 Junior Novo Naselje 2 : 3 Milenko Pavlović
31.10.2009 Mladi borac 0 : 3 Mramorac
31.10.2009 Proleter 2 : 3 Glavaš
31.10.2009 Udarnik 2 : 1 Beli Orlovi
31.10.2009 Sloga 2 : 0 Budućnost
31.10.2009 Prvi srpski ustanak 0 : 1 Vinča
31.10.2009 Lepenica 2 : 1 Sloga (Z)
31.10.2009 Žitkovica 5 : 2 Pionir
31.10.2009 Mladost (MS) 1 : 3 Mladost (PR)
31.10.2009 Sever 0 : 5 Lokomotiva
31.10.2009 Sloboda 3 : 0 Sokolac
31.10.2009 BSK 2 : 1 Stig (C)
31.10.2009 Napredak 1 : 7 Jedinstvo
31.10.2009 Olimpija 2 : 4 Mabat
31.10.2009 GAK 0 : 3 Heroj
31.10.2009 OFK Zvezdara 0 : 3 Omladinac
31.10.2009 Jerina 2 : 3 Spartak
31.10.2009 Napredak 7 : 0 Lemind Lavice
31.10.2009 Kolibri 1 : 1 Sušica
31.10.2009 Požarevac 0 : 3 Mašinac PZP
31.10.2009 Šabac 1 : 2 Unafortuna 04
31.10.2009 LASK 2 : 1 Vandini
31.10.2009 Sloga 3 : 0 Kikinda
31.10.2009 Ravangrad 2 : 0 Pančevo
31.10.2009 Kalemegdan 6 : 0 Radnički 1919
31.10.2009 Novi Bečej 3 : 0 ŽFK Fruškogorac
31.10.2009 Radnički (NB) 3 : 1 BSK Borča
31.10.2009 Jagodina 2 : 1 Šumadija Radnički 1923
31.10.2009 Partizan 2 : 0 Radnički (N)
31.10.2009 Radnički (N) 4 : 1 Šumadija Radnički 1923
31.10.2009 Dubočica 0 : 0 Napredak
31.10.2009 Sloga (K) 1 : 2 Bežanija
31.10.2009 ČSK Pivara 1 : 2 OFK Beograd
31.10.2009 Jagodina 0 : 0 Rad
31.10.2009 Borac (Č) 1 : 0 Zemun

Košarka

31.10.2009 19:00 Helios 73 : 80 FMP
31.10.2009 19:15 Budućnost m:tel 95 : 65 Cedevita
31.10.2009 19:00 Crvena Zvezda 100 : 101 Radnički
31.10.2009 20:00 Zagreb CO 77 : 67 Union Olimpija
31.10.2009 Metalac 89 : 72 Mega Vizura
31.10.2009 Borac 86 : 77 Tamiš Petrohemija
31.10.2009 Novi Sad 78 : 84 OKK Beograd
31.10.2009 Jagodina 102 : 93 Mladost (Č)
31.10.2009 Vizura Smederevo 75 : 52 Jug
31.10.2009 Zdravlje 77 : 59 Partizan 2
31.10.2009 Beovuk 72 64 : 68 Radnički (O)
31.10.2009 19:00 Radnički 51 : 104 Hemofarm
31.10.2009 Kovin MT 52 : 64 Mladost Kolubara
31.10.2009 Beočin 74 : 80 Student

Odbojka

31.10.2009 19:00 Spartak 3 : 1 Radnički
31.10.2009 19:00 Mladi radnik 3 : 2 Ribnica
31.10.2009 18:00 Vojvodina 0 : 3 Crvena Zvezda
31.10.2009 18:00 Borac 3 : 1 Jedinstvo
31.10.2009 15:30 Niš 2 : 3 Jagodina
31.10.2009 19:00 VGSK 1 : 3 Bavanište
31.10.2009 Klek 1 : 3 Jedinstvo
31.10.2009 Tent 3 : 1 Vizura
31.10.2009 Crvena Zvezda 3 : 0 Dinamo
31.10.2009 Poštar 064 1 : 3 Spartak
31.10.2009 18:00 Jedinstvo 3 : 0 Šumadija Aqua Viva
31.10.2009 20:00 Radnički NIS Petrol 2 : 3 Vizura Super Nova
31.10.2009 18:00 Vojvodina 1 : 3 Lazarevac
31.10.2009 17:00 Kolubara 3 : 0 Putevi Trendteks
31.10.2009 19:00 Radnički 3 : 1 Novi Sad Pionir Petrol
31.10.2009 Mali Zvornik 2 : 3 Tutin Dalas

Rukomet

31.10.2009 20:00 Nova Pazova 23 : 35 Požarevac
31.10.2009 18:00 Napredak 35 : 30 Mladost TSK
31.10.2009 19:00 Vrbas - Vital 31 : 27 Dubočica
31.10.2009 19:00 Novi Pazar 27 : 33 Crvena Zvezda
31.10.2009 19:00 Rudar 32 : 30 Zaječar
31.10.2009 15:30 Dinamo Petrohemija 21 : 41 Vrnjačka Banja
31.10.2009 19:30 Čačak 27 : 21 JP Radnički
31.10.2009 21:00 Radnički Lepenica 28 : 25 Napredak
31.10.2009 18:00 Metalac Gornji Milanovac 40 : 24 Kučevo

Vaterpolo

31.10.2009 UNIQA UTE 7 : 11 ZF Eger
31.10.2009 Szeged Beton 8 : 7 Domino Honvéd

Futsal

31.10.2009 Pirot 7 : 5 Leteći Holandjanin