21.03
14:30
Radnički Stobeks
Metalac (K)
2
0
|
21.03.2010 14:30 | Radnički Stobeks | 2 : 0 | Metalac (K) | |||||
21.03
14:30
Šumadija Radnički 1923
Vujić voda
2
0
|
21.03.2010 14:30 | Šumadija Radnički 1923 | 2 : 0 | Vujić voda | |||||
21.03
14:30
Železničar
Rudar (K)
0
0
|
21.03.2010 14:30 | Železničar | 0 : 0 | Rudar (K) |
21.03
15:00
Radnički (P)
Župa
3
0
|
21.03.2010 15:00 | Radnički (P) | 3 : 0 | Župa | |||||
21.03
15:00
Radnik
Kopaonik
0
0
|
21.03.2010 15:00 | Radnik | 0 : 0 | Kopaonik | |||||
21.03
15:00
Hajduk Veljko
Dubočica
3
1
|
21.03.2010 15:00 | Hajduk Veljko | 3 : 1 | Dubočica |
21.03
14:30
Spartak (D)
Senta
0
2
|
21.03.2010 14:30 | Spartak (D) | 0 : 2 | Senta | |||||
21.03
14:30
Palić
Dolina
2
1
|
21.03.2010 14:30 | Palić | 2 : 1 | Dolina |
21.03
15:00
Srem
Palilulac
0
0
|
21.03.2010 15:00 | Srem | 0 : 0 | Palilulac | |||||
21.03
15:00
Šumadija
Beograd
0
0
|
21.03.2010 15:00 | Šumadija | 0 : 0 | Beograd | |||||
21.03
15:00
Radnički (O)
Kovačevac
4
1
|
21.03.2010 15:00 | Radnički (O) | 4 : 1 | Kovačevac | |||||
21.03
15:00
Sopot
Mladenovac
3
1
|
21.03.2010 15:00 | Sopot | 3 : 1 | Mladenovac | |||||
21.03
10:00
Železničar (BV)
Resnik
0
0
|
21.03.2010 10:00 | Železničar (BV) | 0 : 0 | Resnik | |||||
21.03
10:00
Sindjelić
Hajduk
1
0
|
21.03.2010 10:00 | Sindjelić | 1 : 0 | Hajduk |
21.03
14:30
Polet (T)
Bane
0
2
|
21.03.2010 14:30 | Polet (T) | 0 : 2 | Bane | |||||
21.03
14:30
Jošanica
Slavija (K)
1
3
|
21.03.2010 14:30 | Jošanica | 1 : 3 | Slavija (K) | |||||
21.03
14:30
Sušica
Orlovac
1
2
|
21.03.2010 14:30 | Sušica | 1 : 2 | Orlovac | |||||
21.03
14:30
Pobeda
Partizan (KM)
1
0
|
21.03.2010 14:30 | Pobeda | 1 : 0 | Partizan (KM) | |||||
21.03
14:30
Mladost (O)
Vodojaža
1
1
|
21.03.2010 14:30 | Mladost (O) | 1 : 1 | Vodojaža |
21.03
14:30
Jedinstvo Putevi
Jadar (S)
2
1
|
21.03.2010 14:30 | Jedinstvo Putevi | 2 : 1 | Jadar (S) | |||||
21.03
14:30
Radnički (K)
Sloga (S)
3
0
|
21.03.2010 14:30 | Radnički (K) | 3 : 0 | Sloga (S) | |||||
21.03
14:30
Polimlje
Krušik
3
1
|
21.03.2010 14:30 | Polimlje | 3 : 1 | Krušik | |||||
21.03
14:30
Jadar (GD)
Jedinstvo (V)
2
1
|
21.03.2010 14:30 | Jadar (GD) | 2 : 1 | Jedinstvo (V) |
21.03
14:30
Obilić (Ž)
Sloga (B)
1
0
|
21.03.2010 14:30 | Obilić (Ž) | 1 : 0 | Sloga (B) | |||||
21.03
14:30
Omladinac (Š)
Homoljac
1
1
|
21.03.2010 14:30 | Omladinac (Š) | 1 : 1 | Homoljac | |||||
21.03
14:30
Železničar Inon
Seljak
0
4
|
21.03.2010 14:30 | Železničar Inon | 0 : 4 | Seljak | |||||
21.03
14:30
Crvena zvezda (S)
Partizan (BB)
0
2
|
21.03.2010 14:30 | Crvena zvezda (S) | 0 : 2 | Partizan (BB) |
21.03
15:00
Mladost (M)
Jastrebac (B)
0
0
|
21.03.2010 15:00 | Mladost (M) | 0 : 0 | Jastrebac (B) | |||||
21.03
15:00
Pukovac
OFK Brzi Brod
4
1
|
21.03.2010 15:00 | Pukovac | 4 : 1 | OFK Brzi Brod | |||||
21.03
15:00
Vučje
Mladost (L)
2
0
|
21.03.2010 15:00 | Vučje | 2 : 0 | Mladost (L) | |||||
21.03
15:00
Zaplanjac
Mladost (B)
3
0
|
21.03.2010 15:00 | Zaplanjac | 3 : 0 | Mladost (B) | |||||
21.03
15:00
BSK Bujanovac
Sloga (L)
1
1
|
21.03.2010 15:00 | BSK Bujanovac | 1 : 1 | Sloga (L) | |||||
21.03
15:00
Zloćudovo
Morava (VH)
4
0
|
21.03.2010 15:00 | Zloćudovo | 4 : 0 | Morava (VH) |
21.03
15:00
Pepeljevac
Trudbenik
1
0
|
21.03.2010 15:00 | Pepeljevac | 1 : 0 | Trudbenik | |||||
21.03
15:00
Sloga (Ć)
Đerdap
0
0
|
21.03.2010 15:00 | Sloga (Ć) | 0 : 0 | Đerdap | |||||
21.03
15:00
Slatina (B)
Kablovi
1
1
|
21.03.2010 15:00 | Slatina (B) | 1 : 1 | Kablovi | |||||
21.03
15:00
Trgovački
Rudar (B)
5
0
|
21.03.2010 15:00 | Trgovački | 5 : 0 | Rudar (B) |
21.03
14:30
Bačka (P)
Obilić
1
6
|
21.03.2010 14:30 | Bačka (P) | 1 : 6 | Obilić | |||||
21.03
14:30
Jedinstvo
Kozara
3
1
|
21.03.2010 14:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Kozara | |||||
21.03
14:30
Bačka 1901
Borac
6
0
|
21.03.2010 14:30 | Bačka 1901 | 6 : 0 | Borac |
21.03
14:30
Index
Mladost
0
0
|
21.03.2010 14:30 | Index | 0 : 0 | Mladost | |||||
21.03
14:30
Budućnost (M)
Omladinac
1
1
|
21.03.2010 14:30 | Budućnost (M) | 1 : 1 | Omladinac | |||||
21.03
14:30
Hajduk
Borac
0
3
|
21.03.2010 14:30 | Hajduk | 0 : 3 | Borac | |||||
21.03
14:30
Radnički (I)
Solunac
2
3
|
21.03.2010 14:30 | Radnički (I) | 2 : 3 | Solunac |
21.03
Posavac Tišma
Žarkovo
0
1
|
21.03.2010 | Posavac Tišma | 0 : 1 | Žarkovo | |||||
21.03
Slavija
GSP Polet
1
1
|
21.03.2010 | Slavija | 1 : 1 | GSP Polet | |||||
21.03
Crvena zvezda (MML)
Borac (O)
3
1
|
21.03.2010 | Crvena zvezda (MML) | 3 : 1 | Borac (O) | |||||
21.03
Budućnost (D)
PKB
2
1
|
21.03.2010 | Budućnost (D) | 2 : 1 | PKB | |||||
21.03
Lasta
IMT
0
1
|
21.03.2010 | Lasta | 0 : 1 | IMT | |||||
21.03
Poštar
Turbina
1
1
|
21.03.2010 | Poštar | 1 : 1 | Turbina | |||||
21.03
Radnički (NB)
Vinča
2
0
|
21.03.2010 | Radnički (NB) | 2 : 0 | Vinča |
21.03
15:00
Proleter Lasta
Napredak
1
0
|
21.03.2010 15:00 | Proleter Lasta | 1 : 0 | Napredak | |||||
21.03
15:00
Ibar
Rudar
2
0
|
21.03.2010 15:00 | Ibar | 2 : 0 | Rudar | |||||
21.03
15:00
Radnik
Karađorđe
1
1
|
21.03.2010 15:00 | Radnik | 1 : 1 | Karađorđe | |||||
21.03
15:00
Mataruge
Borac (V)
1
1
|
21.03.2010 15:00 | Mataruge | 1 : 1 | Borac (V) |
21.03
15:00
Napredak (K)
Slatina
0
1
|
21.03.2010 15:00 | Napredak (K) | 0 : 1 | Slatina | |||||
21.03
15:00
Gorušica
Omladinac (Z)
1
4
|
21.03.2010 15:00 | Gorušica | 1 : 4 | Omladinac (Z) | |||||
21.03
15:00
Jedinstvo (GG)
Napredak (S)
1
0
|
21.03.2010 15:00 | Jedinstvo (GG) | 1 : 0 | Napredak (S) | |||||
21.03
15:00
Mladost (P)
Velereč 94
4
0
|
21.03.2010 15:00 | Mladost (P) | 4 : 0 | Velereč 94 | |||||
21.03
15:00
Dragačevo
Rudar
0
4
|
21.03.2010 15:00 | Dragačevo | 0 : 4 | Rudar |
21.03
15:00
Rajac
Zadrugar
1
2
|
21.03.2010 15:00 | Rajac | 1 : 2 | Zadrugar | |||||
21.03
15:00
ZSK
Mladost
4
0
|
21.03.2010 15:00 | ZSK | 4 : 0 | Mladost | |||||
21.03
15:00
Vrujci
Sovljak
1
0
|
21.03.2010 15:00 | Vrujci | 1 : 0 | Sovljak | |||||
21.03
15:00
Brezovica
Mladi radnik
4
1
|
21.03.2010 15:00 | Brezovica | 4 : 1 | Mladi radnik | |||||
21.03
15:00
Ribnikar
Brežđe
0
0
|
21.03.2010 15:00 | Ribnikar | 0 : 0 | Brežđe |
21.03
Šumadija
Jedinstvo
2
1
|
21.03.2010 | Šumadija | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
21.03
Drugovac
Budućnost
5
0
|
21.03.2010 | Drugovac | 5 : 0 | Budućnost | |||||
21.03
Železničar (K)
Sloboda
0
1
|
21.03.2010 | Železničar (K) | 0 : 1 | Sloboda | |||||
21.03
Sloga
Radnik
2
2
|
21.03.2010 | Sloga | 2 : 2 | Radnik | |||||
21.03
Omladinac
Železničar (S)
0
0
|
21.03.2010 | Omladinac | 0 : 0 | Železničar (S) | |||||
21.03
Lunjevac
Udarnik
1
0
|
21.03.2010 | Lunjevac | 1 : 0 | Udarnik | |||||
21.03
Cerovac
Mladi borac
2
0
|
21.03.2010 | Cerovac | 2 : 0 | Mladi borac | |||||
21.03
Napredak
Mladi radnik
0
0
|
21.03.2010 | Napredak | 0 : 0 | Mladi radnik |
21.03
14:30
Banja
Badnjevac
4
1
|
21.03.2010 14:30 | Banja | 4 : 1 | Badnjevac | |||||
21.03
14:30
Borac (Lj)
Karađorđe (R)
1
0
|
21.03.2010 14:30 | Borac (Lj) | 1 : 0 | Karađorđe (R) | |||||
21.03
14:30
Šumadinac (B)
Aranđelovac
5
0
|
21.03.2010 14:30 | Šumadinac (B) | 5 : 0 | Aranđelovac | |||||
21.03
10:00
Šumadija
Partizan (D)
1
0
|
21.03.2010 10:00 | Šumadija | 1 : 0 | Partizan (D) | |||||
21.03
14:30
Junkovac
Borac (P)
3
0
|
21.03.2010 14:30 | Junkovac | 3 : 0 | Borac (P) |
21.03
14:30
Polet (A)
Dunavac
3
0
|
21.03.2010 14:30 | Polet (A) | 3 : 0 | Dunavac | |||||
21.03
14:30
Crni Vrh
Napredak (N)
3
0
|
21.03.2010 14:30 | Crni Vrh | 3 : 0 | Napredak (N) | |||||
21.03
14:30
Mlava
Petar Dobrnjac
1
2
|
21.03.2010 14:30 | Mlava | 1 : 2 | Petar Dobrnjac | |||||
21.03
14:30
Borac
Napredak (VC)
2
1
|
21.03.2010 14:30 | Borac | 2 : 1 | Napredak (VC) | |||||
21.03
14:30
Sloga (K)
Bata Bulić
5
1
|
21.03.2010 14:30 | Sloga (K) | 5 : 1 | Bata Bulić | |||||
21.03
14:30
Vihor
Zadrugar
3
0
|
21.03.2010 14:30 | Vihor | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
21.03
14:30
Sloga (D)
Sloga (B)
4
0
|
21.03.2010 14:30 | Sloga (D) | 4 : 0 | Sloga (B) |
21.03
14:30
Omladinac (GK)
Čegar
3
1
|
21.03.2010 14:30 | Omladinac (GK) | 3 : 1 | Čegar | |||||
21.03
14:30
Mramor
Budućnost (PK)
2
1
|
21.03.2010 14:30 | Mramor | 2 : 1 | Budućnost (PK) | |||||
21.03
14:30
Morava (Č)
Aluminjum
0
3
|
21.03.2010 14:30 | Morava (Č) | 0 : 3 | Aluminjum | |||||
21.03
14:30
Proleter (M)
Sloboda
5
1
|
21.03.2010 14:30 | Proleter (M) | 5 : 1 | Sloboda | |||||
21.03
14:30
Vrtište
Vulkan
3
1
|
21.03.2010 14:30 | Vrtište | 3 : 1 | Vulkan | |||||
21.03
14:30
Radnički (T)
Delijski Vis
2
0
|
21.03.2010 14:30 | Radnički (T) | 2 : 0 | Delijski Vis |
21.03
Jedinstvo
Rad
1
0
|
21.03.2010 | Jedinstvo | 1 : 0 | Rad | |||||
21.03
Rasovača
Radnički
4
1
|
21.03.2010 | Rasovača | 4 : 1 | Radnički | |||||
21.03
Bukovik
Morava
1
1
|
21.03.2010 | Bukovik | 1 : 1 | Morava | |||||
21.03
Naša krila
Zemljoradnik
2
0
|
21.03.2010 | Naša krila | 2 : 0 | Zemljoradnik | |||||
21.03
Moravica
Mladost (B)
2
0
|
21.03.2010 | Moravica | 2 : 0 | Mladost (B) |
21.03
14:30
As
Čelik
1
2
|
21.03.2010 14:30 | As | 1 : 2 | Čelik | |||||
21.03
14:30
Levosoje
Pčinja
3
0
|
21.03.2010 14:30 | Levosoje | 3 : 0 | Pčinja | |||||
21.03
14:30
Mladost
Polet
2
4
|
21.03.2010 14:30 | Mladost | 2 : 4 | Polet | |||||
21.03
14:30
Napredak
Zufo
0
3
|
21.03.2010 14:30 | Napredak | 0 : 3 | Zufo | |||||
21.03
14:30
Vihor
Bukuroca
4
1
|
21.03.2010 14:30 | Vihor | 4 : 1 | Bukuroca |
21.03
Miloševo
Slatina (N)
3
2
|
21.03.2010 | Miloševo | 3 : 2 | Slatina (N) | |||||
21.03
Radnički
Krivelj
4
1
|
21.03.2010 | Radnički | 4 : 1 | Krivelj | |||||
21.03
Ključ
Brodoremont
0
4
|
21.03.2010 | Ključ | 0 : 4 | Brodoremont | |||||
21.03
Sloga
Majdanpek
0
4
|
21.03.2010 | Sloga | 0 : 4 | Majdanpek | |||||
21.03
Rajac
Nemetali
1
3
|
21.03.2010 | Rajac | 1 : 3 | Nemetali |
21.03
15:30
Tisa
Bačka (M)
0
1
|
21.03.2010 15:30 | Tisa | 0 : 1 | Bačka (M) | |||||
21.03
15:30
AFK
Vinogradar
3
0
|
21.03.2010 15:30 | AFK | 3 : 0 | Vinogradar | |||||
21.03
15:30
Čantavir
Potisje
1
0
|
21.03.2010 15:30 | Čantavir | 1 : 0 | Potisje | |||||
21.03
15:30
Bajša
Proleter
2
2
|
21.03.2010 15:30 | Bajša | 2 : 2 | Proleter | |||||
21.03
15:30
Eđšeg
Njegoš
2
1
|
21.03.2010 15:30 | Eđšeg | 2 : 1 | Njegoš | |||||
21.03
15:30
Krivaja
Tavankut
4
0
|
21.03.2010 15:30 | Krivaja | 4 : 0 | Tavankut |
21.03
14:30
OFK Klek
Krajina
1
1
|
21.03.2010 14:30 | OFK Klek | 1 : 1 | Krajina | |||||
21.03
14:30
Delija
Naftagas (E)
1
0
|
21.03.2010 14:30 | Delija | 1 : 0 | Naftagas (E) | |||||
21.03
14:30
Naftagas (B)
Potisje
1
1
|
21.03.2010 14:30 | Naftagas (B) | 1 : 1 | Potisje | |||||
21.03
14:30
Borac (A)
ŽAK
2
1
|
21.03.2010 14:30 | Borac (A) | 2 : 1 | ŽAK |
21.03
14:00
Kordun
Graničar
5
0
|
21.03.2010 14:00 | Kordun | 5 : 0 | Graničar | |||||
21.03
14:00
Rusin
Lipar
1
1
|
21.03.2010 14:00 | Rusin | 1 : 1 | Lipar | |||||
21.03
14:00
Zadrugar
PIK Prigrevica
1
0
|
21.03.2010 14:00 | Zadrugar | 1 : 0 | PIK Prigrevica | |||||
21.03
14:00
Omladinac (B)
Stanišić
1
1
|
21.03.2010 14:00 | Omladinac (B) | 1 : 1 | Stanišić |
21.03
14:30
Hercegovac
Kabel
0
0
|
21.03.2010 14:30 | Hercegovac | 0 : 0 | Kabel | |||||
21.03
14:30
Jedinstvo (R)
Mladost (BP)
0
0
|
21.03.2010 14:30 | Jedinstvo (R) | 0 : 0 | Mladost (BP) | |||||
21.03
14:30
Borac (Š)
Mladost (NS)
0
1
|
21.03.2010 14:30 | Borac (Š) | 0 : 1 | Mladost (NS) | |||||
21.03
14:30
Fruškogorac
Bečej
1
2
|
21.03.2010 14:30 | Fruškogorac | 1 : 2 | Bečej | |||||
21.03
14:30
Sremac
Srbobran
0
0
|
21.03.2010 14:30 | Sremac | 0 : 0 | Srbobran | |||||
21.03
14:30
Slavija (NS)
Petrovaradin
0
2
|
21.03.2010 14:30 | Slavija (NS) | 0 : 2 | Petrovaradin |
21.03
Borac (M)
Sloga Milšped
4
0
|
21.03.2010 | Borac (M) | 4 : 0 | Sloga Milšped | |||||
21.03
Borac (S)
Jedinstvo
4
0
|
21.03.2010 | Borac (S) | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
21.03
Hajduk (B)
Jadran
1
0
|
21.03.2010 | Hajduk (B) | 1 : 0 | Jadran | |||||
21.03
Dunav
LSK Laćarak
2
0
|
21.03.2010 | Dunav | 2 : 0 | LSK Laćarak | |||||
21.03
PSK Putinci
Mladost
1
1
|
21.03.2010 | PSK Putinci | 1 : 1 | Mladost | |||||
21.03
Graničar (A)
Graničar (K)
3
0
|
21.03.2010 | Graničar (A) | 3 : 0 | Graničar (K) |
21.03
15:00
Borac (K)
Rudar (B)
2
0
|
21.03.2010 15:00 | Borac (K) | 2 : 0 | Rudar (B) | |||||
21.03
15:00
Velika Reka
Jedinstvo
6
3
|
21.03.2010 15:00 | Velika Reka | 6 : 3 | Jedinstvo | |||||
21.03
15:00
Sloga (S)
Radjevac
1
1
|
21.03.2010 15:00 | Sloga (S) | 1 : 1 | Radjevac | |||||
21.03
15:00
Milan Orlić
Crnča
4
1
|
21.03.2010 15:00 | Milan Orlić | 4 : 1 | Crnča | |||||
21.03
15:00
Jelav
TE Gučevo
0
1
|
21.03.2010 15:00 | Jelav | 0 : 1 | TE Gučevo | |||||
21.03
15:00
Stolice
Gučevo
1
4
|
21.03.2010 15:00 | Stolice | 1 : 4 | Gučevo | |||||
21.03
15:00
Prva iskra
Granit
1
1
|
21.03.2010 15:00 | Prva iskra | 1 : 1 | Granit | |||||
21.03
15:00
Cer
Stari Jadar
1
0
|
21.03.2010 15:00 | Cer | 1 : 0 | Stari Jadar |
21.03
14:30
Sloga
Borac
1
0
|
21.03.2010 14:30 | Sloga | 1 : 0 | Borac | |||||
21.03
14:30
Sloga (Ć)
Mladost
0
0
|
21.03.2010 14:30 | Sloga (Ć) | 0 : 0 | Mladost | |||||
21.03
14:30
Carevac
Đerdap
2
2
|
21.03.2010 14:30 | Carevac | 2 : 2 | Đerdap | |||||
21.03
14:30
Pobeda
Jedinstvo
2
0
|
21.03.2010 14:30 | Pobeda | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
21.03
14:30
Polet
Desine
1
1
|
21.03.2010 14:30 | Polet | 1 : 1 | Desine |
21.03
14:30
Napredak
Dragoš
0
3
|
21.03.2010 14:30 | Napredak | 0 : 3 | Dragoš | |||||
21.03
14:30
Krilaš
Mladost
2
1
|
21.03.2010 14:30 | Krilaš | 2 : 1 | Mladost | |||||
21.03
14:30
Zadrugar
Integral
1
2
|
21.03.2010 14:30 | Zadrugar | 1 : 2 | Integral | |||||
21.03
14:30
Omladinac
Vrelo
2
2
|
21.03.2010 14:30 | Omladinac | 2 : 2 | Vrelo | |||||
21.03
14:30
Jedinstvo
Radnički
2
0
|
21.03.2010 14:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Radnički |
21.03
14:30
Lokomotiva
Mala Bosna
1
1
|
21.03.2010 14:30 | Lokomotiva | 1 : 1 | Mala Bosna | |||||
21.03
14:30
Udarnik
Đurđin TB
0
3
|
21.03.2010 14:30 | Udarnik | 0 : 3 | Đurđin TB |
21.03
Jedinstvo Stević
Jedinstvo
5
2
|
21.03.2010 | Jedinstvo Stević | 5 : 2 | Jedinstvo | |||||
21.03
Kolonija
Omladinac (D)
2
0
|
21.03.2010 | Kolonija | 2 : 0 | Omladinac (D) | |||||
21.03
Omladinac (O)
BSK Bavanište
0
0
|
21.03.2010 | Omladinac (O) | 0 : 0 | BSK Bavanište | |||||
21.03
Pobeda
Proleter
6
0
|
21.03.2010 | Pobeda | 6 : 0 | Proleter | |||||
21.03
Borac (S)
Mladost
1
2
|
21.03.2010 | Borac (S) | 1 : 2 | Mladost | |||||
21.03
Vojvodina
Borac (P)
1
0
|
21.03.2010 | Vojvodina | 1 : 0 | Borac (P) | |||||
21.03
Železničar
Glogonj
2
0
|
21.03.2010 | Železničar | 2 : 0 | Glogonj | |||||
21.03
Plavi Dunav
Unirea
1
1
|
21.03.2010 | Plavi Dunav | 1 : 1 | Unirea |
21.03
Karaš (J)
Karaš (K)
2
0
|
21.03.2010 | Karaš (J) | 2 : 0 | Karaš (K) | |||||
21.03
Ratar
Mladost
3
0
|
21.03.2010 | Ratar | 3 : 0 | Mladost | |||||
21.03
Dobrica
Vinogradar
2
1
|
21.03.2010 | Dobrica | 2 : 1 | Vinogradar | |||||
21.03
Vršac United
Jedinstvo
1
0
|
21.03.2010 | Vršac United | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
21.03
Potporanj
Sloga
0
0
|
21.03.2010 | Potporanj | 0 : 0 | Sloga | |||||
21.03
Borac
Bratstvo Unirea
2
0
|
21.03.2010 | Borac | 2 : 0 | Bratstvo Unirea | |||||
21.03
Hajduk
Dunav
5
4
|
21.03.2010 | Hajduk | 5 : 4 | Dunav | |||||
21.03
Banat
Hajdučica
2
1
|
21.03.2010 | Banat | 2 : 1 | Hajdučica |
21.03
Podunavac
Sremac
3
1
|
21.03.2010 | Podunavac | 3 : 1 | Sremac | |||||
21.03
Fruškogorac
Polet
2
1
|
21.03.2010 | Fruškogorac | 2 : 1 | Polet | |||||
21.03
Borac
Sloga
0
1
|
21.03.2010 | Borac | 0 : 1 | Sloga | |||||
21.03
Dunav
Železničar (I)
0
1
|
21.03.2010 | Dunav | 0 : 1 | Železničar (I) |
21.03
Stari Trstenik
Morava
1
0
|
21.03.2010 | Stari Trstenik | 1 : 0 | Morava | |||||
21.03
Beli Orlovi
Tomako Internacional
5
0
|
21.03.2010 | Beli Orlovi | 5 : 0 | Tomako Internacional | |||||
21.03
Topoljak
Gradina
0
0
|
21.03.2010 | Topoljak | 0 : 0 | Gradina | |||||
21.03
Ribnik
Vinogradar
2
0
|
21.03.2010 | Ribnik | 2 : 0 | Vinogradar |
21.03
15:00
Dunav
Sveti Stefan
3
2
|
21.03.2010 15:00 | Dunav | 3 : 2 | Sveti Stefan | |||||
21.03
10:00
Kapedunum
OFK Zvezdara
3
0
|
21.03.2010 10:00 | Kapedunum | 3 : 0 | OFK Zvezdara | |||||
21.03
15:00
Omladinac
Crvenka
1
0
|
21.03.2010 15:00 | Omladinac | 1 : 0 | Crvenka |
21.03
15:00
Rad
Mladi radnik
3
2
|
21.03.2010 15:00 | Rad | 3 : 2 | Mladi radnik |
21.03
14:00
Srem
Proleter (NS)
0
3
|
21.03.2010 14:00 | Srem | 0 : 3 | Proleter (NS) | |||||
21.03
14:00
Mladost (L)
Sevojno Point
0
1
|
21.03.2010 14:00 | Mladost (L) | 0 : 1 | Sevojno Point | |||||
21.03
14:00
Sloga (K)
Dinamo
0
0
|
21.03.2010 14:00 | Sloga (K) | 0 : 0 | Dinamo |
21.03
Spartak
Sušica
2
1
|
21.03.2010 | Spartak | 2 : 1 | Sušica | |||||
21.03
Vandini
Napredak
1
1
|
21.03.2010 | Vandini | 1 : 1 | Napredak |
21.03
10:00
Zemun
OFK Beograd
0
1
|
21.03.2010 10:00 | Zemun | 0 : 1 | OFK Beograd | |||||
21.03
11:00
Borac (Č)
Radnički (NB)
2
1
|
21.03.2010 11:00 | Borac (Č) | 2 : 1 | Radnički (NB) | |||||
21.03
12:00
BSK Borča
Radnički (N)
1
3
|
21.03.2010 12:00 | BSK Borča | 1 : 3 | Radnički (N) | |||||
21.03
11:00
Voždovac
Šumadija Radnički 1923
1
3
|
21.03.2010 11:00 | Voždovac | 1 : 3 | Šumadija Radnički 1923 |
21.03
10:00
Partizan
OFK Beograd
1
0
|
21.03.2010 10:00 | Partizan | 1 : 0 | OFK Beograd | |||||
21.03
10:00
Rad
Teleoptik
1
3
|
21.03.2010 10:00 | Rad | 1 : 3 | Teleoptik | |||||
21.03
11:00
Radnički (O)
Zemun
0
2
|
21.03.2010 11:00 | Radnički (O) | 0 : 2 | Zemun | |||||
21.03
13:00
Napredak
Vojvodina
2
3
|
21.03.2010 13:00 | Napredak | 2 : 3 | Vojvodina | |||||
21.03
11:00
Sloga (K)
Borac (Č)
2
1
|
21.03.2010 11:00 | Sloga (K) | 2 : 1 | Borac (Č) | |||||
21.03
14:00
BSK Borča
Radnički (N)
0
0
|
21.03.2010 14:00 | BSK Borča | 0 : 0 | Radnički (N) |
21.03
13:00
Radnički (N)
Partizan
2
3
|
21.03.2010 13:00 | Radnički (N) | 2 : 3 | Partizan | |||||
21.03
11:00
Šumadija Radnički 1923
Sloga (K)
1
2
|
21.03.2010 11:00 | Šumadija Radnički 1923 | 1 : 2 | Sloga (K) | |||||
21.03
13:00
Napredak
ČSK Pivara
0
2
|
21.03.2010 13:00 | Napredak | 0 : 2 | ČSK Pivara | |||||
21.03
11:00
Morava
Borac (Č)
1
2
|
21.03.2010 11:00 | Morava | 1 : 2 | Borac (Č) | |||||
21.03
10:00
Bežanija
Zemun
1
2
|
21.03.2010 10:00 | Bežanija | 1 : 2 | Zemun | |||||
21.03
13:00
OFK Beograd
Rad
5
1
|
21.03.2010 13:00 | OFK Beograd | 5 : 1 | Rad |
21.03
19:00
Mega Vizura
Borac
91
72
|
21.03.2010 19:00 | Mega Vizura | 91 : 72 | Borac | |||||
21.03
19:30
Metalac
OKK Beograd
80
66
|
21.03.2010 19:30 | Metalac | 80 : 66 | OKK Beograd |
21.03
20:00
Crvena Zvezda
Čelarevo
72
66
|
21.03.2010 20:00 | Crvena Zvezda | 72 : 66 | Čelarevo |
21.03
Šabac
Kovin MT
77
74
|
21.03.2010 | Šabac | 77 : 74 | Kovin MT | |||||
21.03
Tamiš
Play Off
63
69
|
21.03.2010 | Tamiš | 63 : 69 | Play Off |
21.03
17:00
Novi Sad DDOR
GIK Banat
3
0
|
21.03.2010 17:00 | Novi Sad DDOR | 3 : 0 | GIK Banat |
21.03
Trstenik
Osečina
3
2
|
21.03.2010 | Trstenik | 3 : 2 | Osečina |
21.03
18:00
Klek
Jedinstvo
3
0
|
21.03.2010 18:00 | Klek | 3 : 0 | Jedinstvo |
21.03
19:00
Šumadija Aqua Viva
Putevi Trendteks
0
3
|
21.03.2010 19:00 | Šumadija Aqua Viva | 0 : 3 | Putevi Trendteks |
21.03
18:30
Naisus
PKB
26
25
|
21.03.2010 18:30 | Naisus | 26 : 25 | PKB |
21.03
19:00
Požarevac
Mladost TSK
29
24
|
21.03.2010 19:00 | Požarevac | 29 : 24 | Mladost TSK |
21.03
20:00
Jagodina
Zaječar
22
33
|
21.03.2010 20:00 | Jagodina | 22 : 33 | Zaječar |
21.03
18:00
Metalac Gornji Milanovac
Bačka Palanka - Nopal
33
38
|
21.03.2010 18:00 | Metalac Gornji Milanovac | 33 : 38 | Bačka Palanka - Nopal | |||||
21.03
17:30
Cepelin
Napredak
36
28
|
21.03.2010 17:30 | Cepelin | 36 : 28 | Napredak |
21.03
Kocka Amaters
Kolubara
1
2
|
21.03.2010 | Kocka Amaters | 1 : 2 | Kolubara |