10.04
15:30
Šumadija (A)
Sloga (P)
0
0
|
10.04.2010 15:30 | Šumadija (A) | 0 : 0 | Sloga (P) | |||||
10.04
15:30
Rudar (K)
Radnički Stobeks
3
1
|
10.04.2010 15:30 | Rudar (K) | 3 : 1 | Radnički Stobeks | |||||
10.04
15:30
FAP
Sloboda (U)
1
0
|
10.04.2010 15:30 | FAP | 1 : 0 | Sloboda (U) | |||||
10.04
15:30
Vujić voda
Budućnost (V)
0
2
|
10.04.2010 15:30 | Vujić voda | 0 : 2 | Budućnost (V) | |||||
10.04
15:30
Metalac (K)
Jedinstvo
0
0
|
10.04.2010 15:30 | Metalac (K) | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
10.04
15:30
Morava (VP)
Sloga (PM)
1
1
|
10.04.2010 15:30 | Morava (VP) | 1 : 1 | Sloga (PM) |
10.04
16:00
Sinđelić
Balkanski
5
0
|
10.04.2010 16:00 | Sinđelić | 5 : 0 | Balkanski | |||||
10.04
16:00
Dubočica
Radnik
2
3
|
10.04.2010 16:00 | Dubočica | 2 : 3 | Radnik | |||||
10.04
16:00
Kopaonik
Jedinstvo (B)
2
0
|
10.04.2010 16:00 | Kopaonik | 2 : 0 | Jedinstvo (B) | |||||
10.04
16:00
Župa
Rudar Alpos
1
0
|
10.04.2010 16:00 | Župa | 1 : 0 | Rudar Alpos |
10.04
15:30
Veternik Viskol
Spartak (D)
2
0
|
10.04.2010 15:30 | Veternik Viskol | 2 : 0 | Spartak (D) | |||||
10.04
15:30
Donji Srem
Mladost (BJ)
2
0
|
10.04.2010 15:30 | Donji Srem | 2 : 0 | Mladost (BJ) | |||||
10.04
15:30
Vršac
Bačka (BP)
1
0
|
10.04.2010 15:30 | Vršac | 1 : 0 | Bačka (BP) | |||||
10.04
15:30
Metalac AV
Senta
0
0
|
10.04.2010 15:30 | Metalac AV | 0 : 0 | Senta | |||||
10.04
15:30
Big Bul
Radnički (NP)
1
1
|
10.04.2010 15:30 | Big Bul | 1 : 1 | Radnički (NP) | |||||
10.04
15:30
Sloga (T)
OFK Kikinda
2
1
|
10.04.2010 15:30 | Sloga (T) | 2 : 1 | OFK Kikinda |
10.04
16:00
Dorćol
Srem
1
1
|
10.04.2010 16:00 | Dorćol | 1 : 1 | Srem | |||||
10.04
16:00
Voždovac
Železničar (BV)
1
0
|
10.04.2010 16:00 | Voždovac | 1 : 0 | Železničar (BV) | |||||
10.04
16:00
BASK
Šumadija
1
0
|
10.04.2010 16:00 | BASK | 1 : 0 | Šumadija | |||||
10.04
16:00
Mladenovac
Kovačevac
2
0
|
10.04.2010 16:00 | Mladenovac | 2 : 0 | Kovačevac |
10.04
15:30
Omladinac (NS)
Polet (T)
0
1
|
10.04.2010 15:30 | Omladinac (NS) | 0 : 1 | Polet (T) | |||||
10.04
15:30
Polet (LJ)
Mladost (O)
3
2
|
10.04.2010 15:30 | Polet (LJ) | 3 : 2 | Mladost (O) | |||||
10.04
15:30
Takovo
Pobeda
3
1
|
10.04.2010 15:30 | Takovo | 3 : 1 | Pobeda | |||||
10.04
15:30
Partizan (KM)
Bane
0
2
|
10.04.2010 15:30 | Partizan (KM) | 0 : 2 | Bane |
10.04
15:30
Radnički Zorka
Sloga (BB)
0
1
|
10.04.2010 15:30 | Radnički Zorka | 0 : 1 | Sloga (BB) | |||||
10.04
15:30
Jedinstvo (V)
Polimlje
2
0
|
10.04.2010 15:30 | Jedinstvo (V) | 2 : 0 | Polimlje | |||||
10.04
15:30
Radnički (V)
Radnički (K)
4
1
|
10.04.2010 15:30 | Radnički (V) | 4 : 1 | Radnički (K) | |||||
10.04
15:30
Sloga (S)
Sloga (LŠ)
4
0
|
10.04.2010 15:30 | Sloga (S) | 4 : 0 | Sloga (LŠ) | |||||
10.04
15:30
Jadar (S)
Osečina
2
0
|
10.04.2010 15:30 | Jadar (S) | 2 : 0 | Osečina |
10.04
15:30
Gruža
Železničar Inon
1
0
|
10.04.2010 15:30 | Gruža | 1 : 0 | Železničar Inon | |||||
10.04
15:30
VGSK
Sloga (B)
0
1
|
10.04.2010 15:30 | VGSK | 0 : 1 | Sloga (B) |
10.04
16:00
Napredak
Mladost (L)
2
0
|
10.04.2010 16:00 | Napredak | 2 : 0 | Mladost (L) | |||||
10.04
16:00
Pusta Reka
Sloga (L)
2
0
|
10.04.2010 16:00 | Pusta Reka | 2 : 0 | Sloga (L) | |||||
10.04
16:00
Žitorađa
Morava (VH)
2
0
|
10.04.2010 16:00 | Žitorađa | 2 : 0 | Morava (VH) |
10.04
16:00
Đerdap
Kablovi
5
0
|
10.04.2010 16:00 | Đerdap | 5 : 0 | Kablovi | |||||
10.04
16:00
Sloga (D)
Timočanin
2
0
|
10.04.2010 16:00 | Sloga (D) | 2 : 0 | Timočanin | |||||
10.04
16:00
Ozren
SFS Borac
0
4
|
10.04.2010 16:00 | Ozren | 0 : 4 | SFS Borac | |||||
10.04
16:00
Bor
Morava (Ć)
2
0
|
10.04.2010 16:00 | Bor | 2 : 0 | Morava (Ć) |
10.04
15:30
Obilić
Polet (N)
2
0
|
10.04.2010 15:30 | Obilić | 2 : 0 | Polet (N) | |||||
10.04
15:30
Radnički (Z)
Vojvodina
0
1
|
10.04.2010 15:30 | Radnički (Z) | 0 : 1 | Vojvodina | |||||
10.04
15:30
Dinamo
Crvena zvezda
4
0
|
10.04.2010 15:30 | Dinamo | 4 : 0 | Crvena zvezda | |||||
10.04
15:30
Budućnost (SC)
Budućnost (A)
3
1
|
10.04.2010 15:30 | Budućnost (SC) | 3 : 1 | Budućnost (A) | |||||
10.04
15:30
Sloboda
Borac
3
0
|
10.04.2010 15:30 | Sloboda | 3 : 0 | Borac | |||||
10.04
15:30
BAK
Bačka Topola
0
2
|
10.04.2010 15:30 | BAK | 0 : 2 | Bačka Topola |
10.04
15:30
Radnički (SM)
Omladinac
1
2
|
10.04.2010 15:30 | Radnički (SM) | 1 : 2 | Omladinac | |||||
10.04
15:30
Crvena Zvezda (NS)
Sloven
5
0
|
10.04.2010 15:30 | Crvena Zvezda (NS) | 5 : 0 | Sloven | |||||
10.04
15:30
1. Maj Agroruma
Borac
2
1
|
10.04.2010 15:30 | 1. Maj Agroruma | 2 : 1 | Borac | |||||
10.04
15:30
Cement
Radnički (I)
1
0
|
10.04.2010 15:30 | Cement | 1 : 0 | Radnički (I) | |||||
10.04
15:30
Šajkaš
Hajduk
4
2
|
10.04.2010 15:30 | Šajkaš | 4 : 2 | Hajduk |
10.04
16:00
Trudbenik
Posavac Tišma
0
2
|
10.04.2010 16:00 | Trudbenik | 0 : 2 | Posavac Tišma | |||||
10.04
11:00
Radnički (NB)
Budućnost (D)
2
0
|
10.04.2010 11:00 | Radnički (NB) | 2 : 0 | Budućnost (D) | |||||
10.04
16:00
Turbina
Slavija
2
0
|
10.04.2010 16:00 | Turbina | 2 : 0 | Slavija | |||||
10.04
11:00
Milutinac
Lokomotiva
0
3
|
10.04.2010 11:00 | Milutinac | 0 : 3 | Lokomotiva | |||||
10.04
16:00
IMT
Žarkovo
0
3
|
10.04.2010 16:00 | IMT | 0 : 3 | Žarkovo |
10.04
16:00
Ibar
Borac (V)
4
3
|
10.04.2010 16:00 | Ibar | 4 : 3 | Borac (V) | |||||
10.04
16:00
Magnohrom
Morava
1
0
|
10.04.2010 16:00 | Magnohrom | 1 : 0 | Morava | |||||
10.04
16:00
Goč
Braća Vuković
0
1
|
10.04.2010 16:00 | Goč | 0 : 1 | Braća Vuković |
10.04
15:00
Luna Avijatičar
Savinac
1
3
|
10.04.2010 15:00 | Luna Avijatičar | 1 : 3 | Savinac | |||||
10.04
15:00
Budućnost
Sečica
6
1
|
10.04.2010 15:00 | Budućnost | 6 : 1 | Sečica |
10.04
15:30
OFK Jabučje
Sovljak
3
1
|
10.04.2010 15:30 | OFK Jabučje | 3 : 1 | Sovljak | |||||
10.04
15:30
Zadrugar
Tulari
2
1
|
10.04.2010 15:30 | Zadrugar | 2 : 1 | Tulari | |||||
10.04
15:30
Dimitrije Tucović
Tešnjar
4
0
|
10.04.2010 15:30 | Dimitrije Tucović | 4 : 0 | Tešnjar | |||||
10.04
15:30
Kačer
Ribnikar
1
0
|
10.04.2010 15:30 | Kačer | 1 : 0 | Ribnikar | |||||
10.04
15:30
Banjani
Brezovica
2
0
|
10.04.2010 15:30 | Banjani | 2 : 0 | Brezovica |
10.04
15:30
Aranđelovac
Lokomotiva
2
1
|
10.04.2010 15:30 | Aranđelovac | 2 : 1 | Lokomotiva | |||||
10.04
15:30
Karađorđe (R)
Badnjevac
2
2
|
10.04.2010 15:30 | Karađorđe (R) | 2 : 2 | Badnjevac | |||||
10.04
15:30
Marjan
Šumadinac (N)
0
1
|
10.04.2010 15:30 | Marjan | 0 : 1 | Šumadinac (N) |
10.04
15:30
Polet (SD)
Vihor
4
1
|
10.04.2010 15:30 | Polet (SD) | 4 : 1 | Vihor |
10.04
15:30
Palilulac
Vrtište
2
2
|
10.04.2010 15:30 | Palilulac | 2 : 2 | Vrtište | |||||
10.04
15:30
Aluminjum
Čegar
5
0
|
10.04.2010 15:30 | Aluminjum | 5 : 0 | Čegar |
10.04
15:30
Alakince
Zufo
3
0
|
10.04.2010 15:30 | Alakince | 3 : 0 | Zufo | |||||
10.04
15:30
Levosoje
Bukuroca
4
0
|
10.04.2010 15:30 | Levosoje | 4 : 0 | Bukuroca | |||||
10.04
15:30
Napredak
Trešnjevka
0
3
|
10.04.2010 15:30 | Napredak | 0 : 3 | Trešnjevka |
10.04
Vladimir Durković
Prčevac
0
4
|
10.04.2010 | Vladimir Durković | 0 : 4 | Prčevac | |||||
10.04
Jedinstvo (BP)
Zadrugar
4
0
|
10.04.2010 | Jedinstvo (BP) | 4 : 0 | Zadrugar | |||||
10.04
Lužnica
Borac
3
2
|
10.04.2010 | Lužnica | 3 : 2 | Borac | |||||
10.04
Napredak
Padež
8
0
|
10.04.2010 | Napredak | 8 : 0 | Padež |
10.04
Brestovac
Miloševo
3
0
|
10.04.2010 | Brestovac | 3 : 0 | Miloševo | |||||
10.04
Krivelj
Slatina (N)
0
4
|
10.04.2010 | Krivelj | 0 : 4 | Slatina (N) |
10.04
16:30
Panonija IM Topola
Bačka (M)
3
1
|
10.04.2010 16:30 | Panonija IM Topola | 3 : 1 | Bačka (M) | |||||
10.04
16:30
Jadran
Njegoš
2
1
|
10.04.2010 16:30 | Jadran | 2 : 1 | Njegoš |
10.04
15:30
Partizan (U)
Borac
2
0
|
10.04.2010 15:30 | Partizan (U) | 2 : 0 | Borac | |||||
10.04
15:30
Mladost
Slavija
4
0
|
10.04.2010 15:30 | Mladost | 4 : 0 | Slavija | |||||
10.04
15:30
Radnički (K)
Budućnost (BB)
2
0
|
10.04.2010 15:30 | Radnički (K) | 2 : 0 | Budućnost (BB) |
10.04
15:30
Begej
Naftagas (B)
4
0
|
10.04.2010 15:30 | Begej | 4 : 0 | Naftagas (B) | |||||
10.04
15:30
Mladost (L)
Vojvodina
1
0
|
10.04.2010 15:30 | Mladost (L) | 1 : 0 | Vojvodina | |||||
10.04
15:30
Naftagas (E)
Krajina
3
1
|
10.04.2010 15:30 | Naftagas (E) | 3 : 1 | Krajina | |||||
10.04
15:30
Borac (Z)
Zadrugar
0
0
|
10.04.2010 15:30 | Borac (Z) | 0 : 0 | Zadrugar |
10.04
15:00
Borac
Omladinac (B)
2
0
|
10.04.2010 15:00 | Borac | 2 : 0 | Omladinac (B) | |||||
10.04
15:00
Stanišić
Rusin
4
0
|
10.04.2010 15:00 | Stanišić | 4 : 0 | Rusin |
10.04
Bečej
Kabel
0
2
|
10.04.2010 | Bečej | 0 : 2 | Kabel | |||||
10.04
Obilić
Mladost (BP)
0
3
|
10.04.2010 | Obilić | 0 : 3 | Mladost (BP) |
10.04
Sloga (E)
Hajduk (B)
3
1
|
10.04.2010 | Sloga (E) | 3 : 1 | Hajduk (B) |
10.04
Mlada krila
Šumadija
1
2
|
10.04.2010 | Mlada krila | 1 : 2 | Šumadija |
10.04
16:00
Stari Jadar
Jelav
2
1
|
10.04.2010 16:00 | Stari Jadar | 2 : 1 | Jelav | |||||
10.04
16:00
Gučevo
Sloga (S)
4
0
|
10.04.2010 16:00 | Gučevo | 4 : 0 | Sloga (S) | |||||
10.04
16:00
TE Gučevo
Velika Reka
0
0
|
10.04.2010 16:00 | TE Gučevo | 0 : 0 | Velika Reka | |||||
10.04
16:00
Crnča
Rudar (B)
2
1
|
10.04.2010 16:00 | Crnča | 2 : 1 | Rudar (B) |
10.04
Junior Novo Naselje
Zadrugar
2
0
|
10.04.2010 | Junior Novo Naselje | 2 : 0 | Zadrugar |
10.04
Mladi borac
Udarnik
1
4
|
10.04.2010 | Mladi borac | 1 : 4 | Udarnik | |||||
10.04
Mramorac
Sloga
2
1
|
10.04.2010 | Mramorac | 2 : 1 | Sloga | |||||
10.04
Glavaš
Budućnost
4
0
|
10.04.2010 | Glavaš | 4 : 0 | Budućnost | |||||
10.04
Beli Orlovi
Bašin
5
2
|
10.04.2010 | Beli Orlovi | 5 : 2 | Bašin |
10.04
Budućnost
Skobalj
4
2
|
10.04.2010 | Budućnost | 4 : 2 | Skobalj | |||||
10.04
Proleter
Borac
2
0
|
10.04.2010 | Proleter | 2 : 0 | Borac | |||||
10.04
Sloga
Kolarac
1
2
|
10.04.2010 | Sloga | 1 : 2 | Kolarac |
10.04
15:30
Venčani
Radoje Domanović
2
3
|
10.04.2010 15:30 | Venčani | 2 : 3 | Radoje Domanović |
10.04
15:30
Lepenica
Karađorđe
2
0
|
10.04.2010 15:30 | Lepenica | 2 : 0 | Karađorđe |
10.04
15:30
Žitkovica
Sloga
3
2
|
10.04.2010 15:30 | Žitkovica | 3 : 2 | Sloga | |||||
10.04
15:30
Đerdap
Borac
3
2
|
10.04.2010 15:30 | Đerdap | 3 : 2 | Borac |
10.04
15:30
Sloboda
Omladinac
1
2
|
10.04.2010 15:30 | Sloboda | 1 : 2 | Omladinac |
10.04
Sloboda
Temac
1
3
|
10.04.2010 | Sloboda | 1 : 3 | Temac |
10.04
16:00
Sokolac
Mladost
1
1
|
10.04.2010 16:00 | Sokolac | 1 : 1 | Mladost | |||||
10.04
16:00
Sloboda
Napredak
8
2
|
10.04.2010 16:00 | Sloboda | 8 : 2 | Napredak | |||||
10.04
16:00
Tomislavci
Pobeda
1
4
|
10.04.2010 16:00 | Tomislavci | 1 : 4 | Pobeda |
10.04
Bogutovačka Banja
Čibukovac
3
0
|
10.04.2010 | Bogutovačka Banja | 3 : 0 | Čibukovac |
10.04
Napredak (P)
Vojvoda Milenko
4
1
|
10.04.2010 | Napredak (P) | 4 : 1 | Vojvoda Milenko |
10.04
Napredak
Dizel
3
0
|
10.04.2010 | Napredak | 3 : 0 | Dizel |
10.04
Sloboda
Mladost
0
0
|
10.04.2010 | Sloboda | 0 : 0 | Mladost |
10.04
16:00
Heroj
Dunav
0
0
|
10.04.2010 16:00 | Heroj | 0 : 0 | Dunav | |||||
10.04
16:00
Brodarac
Kapedunum
1
0
|
10.04.2010 16:00 | Brodarac | 1 : 0 | Kapedunum | |||||
10.04
11:00
OFK Zvezdara
GAK
1
1
|
10.04.2010 11:00 | OFK Zvezdara | 1 : 1 | GAK |
10.04
19:00
Crvena zvezda
Mladi radnik
4
1
|
10.04.2010 19:00 | Crvena zvezda | 4 : 1 | Mladi radnik | |||||
10.04
14:00
Smederevo
Borac
0
0
|
10.04.2010 14:00 | Smederevo | 0 : 0 | Borac | |||||
10.04
16:00
Metalac (GM)
Javor Habitfarm
1
0
|
10.04.2010 16:00 | Metalac (GM) | 1 : 0 | Javor Habitfarm | |||||
10.04
16:00
Napredak
Hajduk
2
0
|
10.04.2010 16:00 | Napredak | 2 : 0 | Hajduk | |||||
10.04
16:00
Spartak Z.V.
BSK Borča
2
1
|
10.04.2010 16:00 | Spartak Z.V. | 2 : 1 | BSK Borča |
10.04
15:00
Novi Pazar
Proleter (NS)
0
0
|
10.04.2010 15:00 | Novi Pazar | 0 : 0 | Proleter (NS) | |||||
10.04
15:00
Radnički (S)
Bežanija
0
0
|
10.04.2010 15:00 | Radnički (S) | 0 : 0 | Bežanija | |||||
10.04
15:00
Zemun
Sevojno Point
3
0
|
10.04.2010 15:00 | Zemun | 3 : 0 | Sevojno Point | |||||
10.04
15:00
Indjija
Dinamo
4
0
|
10.04.2010 15:00 | Indjija | 4 : 0 | Dinamo | |||||
10.04
15:00
ČSK Pivara
Kolubara
2
2
|
10.04.2010 15:00 | ČSK Pivara | 2 : 2 | Kolubara | |||||
10.04
15:00
Novi Sad
Mladost (A)
3
1
|
10.04.2010 15:00 | Novi Sad | 3 : 1 | Mladost (A) |
10.04
Romanija
Sloga (T)
0
0
|
10.04.2010 | Romanija | 0 : 0 | Sloga (T) | |||||
10.04
Famos
Ljubić
3
0
|
10.04.2010 | Famos | 3 : 0 | Ljubić | |||||
10.04
Mladost
Kozara
1
0
|
10.04.2010 | Mladost | 1 : 0 | Kozara | |||||
10.04
BSK
Drina (Z)
1
1
|
10.04.2010 | BSK | 1 : 1 | Drina (Z) | |||||
10.04
Proleter
Sloga (D)
2
1
|
10.04.2010 | Proleter | 2 : 1 | Sloga (D) | |||||
10.04
Radnik
Drina HE
4
2
|
10.04.2010 | Radnik | 4 : 2 | Drina HE | |||||
10.04
Sutjeska
Sloboda
1
1
|
10.04.2010 | Sutjeska | 1 : 1 | Sloboda |
10.04
Sloga
Kalemegdan
2
0
|
10.04.2010 | Sloga | 2 : 0 | Kalemegdan | |||||
10.04
Rubin
Novi Bečej
3
0
|
10.04.2010 | Rubin | 3 : 0 | Novi Bečej | |||||
10.04
Kikinda
ŽFK Fruškogorac
0
2
|
10.04.2010 | Kikinda | 0 : 2 | ŽFK Fruškogorac | |||||
10.04
Pančevo
Radnički 1919
2
1
|
10.04.2010 | Pančevo | 2 : 1 | Radnički 1919 |
10.04
11:00
Šumadija Radnički 1923
Crvena zvezda
1
3
|
10.04.2010 11:00 | Šumadija Radnički 1923 | 1 : 3 | Crvena zvezda | |||||
10.04
13:00
Radnički (N)
Čukarički Stankom
1
0
|
10.04.2010 13:00 | Radnički (N) | 1 : 0 | Čukarički Stankom | |||||
10.04
12:00
Partizan
Borac (Č)
1
3
|
10.04.2010 12:00 | Partizan | 1 : 3 | Borac (Č) |
10.04
12:00
Mačva
Sloga (K)
3
0
|
10.04.2010 12:00 | Mačva | 3 : 0 | Sloga (K) | |||||
10.04
13:00
Timok
Crvena zvezda
0
1
|
10.04.2010 13:00 | Timok | 0 : 1 | Crvena zvezda | |||||
10.04
11:00
Radnički (N)
Napredak
0
0
|
10.04.2010 11:00 | Radnički (N) | 0 : 0 | Napredak | |||||
10.04
11:00
Čukarički Stankom
Rad
1
3
|
10.04.2010 11:00 | Čukarički Stankom | 1 : 3 | Rad | |||||
10.04
10:00
Zemun
Teleoptik
1
7
|
10.04.2010 10:00 | Zemun | 1 : 7 | Teleoptik |
10.04
13:00
OFK Beograd
Morava
4
0
|
10.04.2010 13:00 | OFK Beograd | 4 : 0 | Morava | |||||
10.04
11:00
Borac (Č)
Šumadija Radnički 1923
5
0
|
10.04.2010 11:00 | Borac (Č) | 5 : 0 | Šumadija Radnički 1923 | |||||
10.04
15:00
Jagodina
Dubočica
1
0
|
10.04.2010 15:00 | Jagodina | 1 : 0 | Dubočica | |||||
10.04
11:00
Sloga (K)
Smederevo
3
0
|
10.04.2010 11:00 | Sloga (K) | 3 : 0 | Smederevo |
10.04
19:30
Partizan
Tamiš
93
52
|
10.04.2010 19:30 | Partizan | 93 : 52 | Tamiš | |||||
10.04
18:00
Radnički
Metalac
82
68
|
10.04.2010 18:00 | Radnički | 82 : 68 | Metalac | |||||
10.04
18:00
Hemofarm
Borac
80
67
|
10.04.2010 18:00 | Hemofarm | 80 : 67 | Borac | |||||
10.04
18:00
FMP
Crvena Zvezda
64
75
|
10.04.2010 18:00 | FMP | 64 : 75 | Crvena Zvezda |
10.04
Železničar (I)
Mladost (Č)
77
76
|
10.04.2010 | Železničar (I) | 77 : 76 | Mladost (Č) | |||||
10.04
Superfund BP
Jagodina
92
65
|
10.04.2010 | Superfund BP | 92 : 65 | Jagodina | |||||
10.04
19:00
Crnokosa
Vizura Smederevo
81
73
|
10.04.2010 19:00 | Crnokosa | 81 : 73 | Vizura Smederevo | |||||
10.04
14:00
Beovuk 72
Zdravlje
20
0
|
10.04.2010 14:00 | Beovuk 72 | 20 : 0 | Zdravlje |
10.04
18:00
Bor
Jagodina 2001
43
81
|
10.04.2010 18:00 | Bor | 43 : 81 | Jagodina 2001 |
10.04
16:00
Jagodina
Novi Sad DDOR
2
3
|
10.04.2010 16:00 | Jagodina | 2 : 3 | Novi Sad DDOR |
10.04
Tajm
Trstenik
3
1
|
10.04.2010 | Tajm | 3 : 1 | Trstenik | |||||
10.04
Leposavić
Tutin Dalas
3
0
|
10.04.2010 | Leposavić | 3 : 0 | Tutin Dalas | |||||
10.04
Osečina
Libero
2
3
|
10.04.2010 | Osečina | 2 : 3 | Libero |
10.04
19:00
Radnički
Putevi Trendteks
3
0
|
10.04.2010 19:00 | Radnički | 3 : 0 | Putevi Trendteks | |||||
10.04
16:30
Lazarevac
Jedinstvo
3
2
|
10.04.2010 16:30 | Lazarevac | 3 : 2 | Jedinstvo |
10.04
19:00
Jugović Unimet
Naisus
22
21
|
10.04.2010 19:00 | Jugović Unimet | 22 : 21 | Naisus | |||||
10.04
19:00
Smederevo
Radnički
30
33
|
10.04.2010 19:00 | Smederevo | 30 : 33 | Radnički | |||||
10.04
20:30
Dinamo
Proleter Naftagas
28
22
|
10.04.2010 20:30 | Dinamo | 28 : 22 | Proleter Naftagas | |||||
10.04
18:00
PKB
Priboj
32
27
|
10.04.2010 18:00 | PKB | 32 : 27 | Priboj | |||||
10.04
18:00
Crvenka
Kolubara
26
42
|
10.04.2010 18:00 | Crvenka | 26 : 42 | Kolubara | |||||
10.04
16:00
Crvena Zvezda Alumil
Metaloplastika
19
18
|
10.04.2010 16:00 | Crvena Zvezda Alumil | 19 : 18 | Metaloplastika |
10.04
19:00
Zlatar
Zaječar
27
27
|
10.04.2010 19:00 | Zlatar | 27 : 27 | Zaječar | |||||
10.04
19:00
Jagodina
Crvena Zvezda
37
34
|
10.04.2010 19:00 | Jagodina | 37 : 34 | Crvena Zvezda | |||||
10.04
19:00
Novi Pazar
Dubočica
30
27
|
10.04.2010 19:00 | Novi Pazar | 30 : 27 | Dubočica | |||||
10.04
19:00
Vrbas - Vital
Vranje
24
25
|
10.04.2010 19:00 | Vrbas - Vital | 24 : 25 | Vranje | |||||
10.04
20:00
Napredak
Nova Pazova
33
29
|
10.04.2010 20:00 | Napredak | 33 : 29 | Nova Pazova |
10.04
18:30
Dinamo Petrohemija
Jagodina
23
30
|
10.04.2010 18:30 | Dinamo Petrohemija | 23 : 30 | Jagodina | |||||
10.04
19:00
Zaječar
Crvena Zvezda
41
24
|
10.04.2010 19:00 | Zaječar | 41 : 24 | Crvena Zvezda | |||||
10.04
19:00
Kikinda
Vrnjačka Banja
41
33
|
10.04.2010 19:00 | Kikinda | 41 : 33 | Vrnjačka Banja |
10.04
18:00
Pirot
Max Sport
23
31
|
10.04.2010 18:00 | Pirot | 23 : 31 | Max Sport | |||||
10.04
18:00
Kučevo
Metalac Gornji Milanovac
35
36
|
10.04.2010 18:00 | Kučevo | 35 : 36 | Metalac Gornji Milanovac | |||||
10.04
19:00
Železnicar Gas Teh
Bačka Palanka - Nopal
32
31
|
10.04.2010 19:00 | Železnicar Gas Teh | 32 : 31 | Bačka Palanka - Nopal |
10.04
TENT
ŽAK
14
13
|
10.04.2010 | TENT | 14 : 13 | ŽAK | 1:0 | ||||
10.04
Student
Singidunum
9
3
|
10.04.2010 | Student | 9 : 3 | Singidunum | 1:0 |
10.04
ZF Eger
Domino Honvéd
5
9
|
10.04.2010 | ZF Eger | 5 : 9 | Domino Honvéd | |||||
10.04
TEVA Vasas
Szeged Beton
4
5
|
10.04.2010 | TEVA Vasas | 4 : 5 | Szeged Beton | |||||
10.04
FTC Aprilia
UNIQA UTE
6
5
|
10.04.2010 | FTC Aprilia | 6 : 5 | UNIQA UTE |
10.04
Leteći Holandjanin
Kocka Amaters
7
2
|
10.04.2010 | Leteći Holandjanin | 7 : 2 | Kocka Amaters |