12.05
16:30
Sloga (P)
Vujić voda
3
0
|
12.05.2010 16:30 | Sloga (P) | 3 : 0 | Vujić voda | |||||
12.05
16:30
Metalac (K)
FAP
1
1
|
12.05.2010 16:30 | Metalac (K) | 1 : 1 | FAP | |||||
12.05
16:30
Mačva
Rudar (K)
1
0
|
12.05.2010 16:30 | Mačva | 1 : 0 | Rudar (K) | |||||
12.05
16:30
Morava (VP)
Železničar
0
1
|
12.05.2010 16:30 | Morava (VP) | 0 : 1 | Železničar | |||||
12.05
16:30
Sloga (PM)
Šumadija (A)
2
1
|
12.05.2010 16:30 | Sloga (PM) | 2 : 1 | Šumadija (A) | |||||
12.05
16:30
Sloboda (Č)
Šumadija Radnički 1923
0
1
|
12.05.2010 16:30 | Sloboda (Č) | 0 : 1 | Šumadija Radnički 1923 | |||||
12.05
16:30
Jedinstvo
Radnički Stobeks
1
0
|
12.05.2010 16:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Radnički Stobeks | |||||
12.05
16:30
Budućnost (V)
Sloboda (U)
3
1
|
12.05.2010 16:30 | Budućnost (V) | 3 : 1 | Sloboda (U) |
12.05
16:30
Radnik
Svrljig
2
3
|
12.05.2010 16:30 | Radnik | 2 : 3 | Svrljig | |||||
12.05
16:30
Timok
Jedinstvo (B)
1
0
|
12.05.2010 16:30 | Timok | 1 : 0 | Jedinstvo (B) | |||||
12.05
16:30
Sinđelić
Rudar Alpos
4
3
|
12.05.2010 16:30 | Sinđelić | 4 : 3 | Rudar Alpos | |||||
12.05
16:30
Hajduk Veljko
Radnički (S)
1
2
|
12.05.2010 16:30 | Hajduk Veljko | 1 : 2 | Radnički (S) | |||||
12.05
16:30
Dubočica
Car Konstantin
3
3
|
12.05.2010 16:30 | Dubočica | 3 : 3 | Car Konstantin | |||||
12.05
16:30
Vlasina
Župa
3
0
|
12.05.2010 16:30 | Vlasina | 3 : 0 | Župa | |||||
12.05
16:30
Jedinstvo (P)
Kopaonik
1
2
|
12.05.2010 16:30 | Jedinstvo (P) | 1 : 2 | Kopaonik |
12.05
16:30
Spartak (D)
Metalac AV
2
1
|
12.05.2010 16:30 | Spartak (D) | 2 : 1 | Metalac AV | |||||
12.05
16:30
Big Bul
Vršac
3
0
|
12.05.2010 16:30 | Big Bul | 3 : 0 | Vršac | |||||
12.05
16:30
Sloga (T)
Dolina
2
0
|
12.05.2010 16:30 | Sloga (T) | 2 : 0 | Dolina | |||||
12.05
16:30
OFK Kikinda
Palić
2
1
|
12.05.2010 16:30 | OFK Kikinda | 2 : 1 | Palić | |||||
12.05
16:30
Radnički (NP)
Donji Srem
3
1
|
12.05.2010 16:30 | Radnički (NP) | 3 : 1 | Donji Srem | |||||
12.05
16:30
Senta
Veternik Viskol
3
1
|
12.05.2010 16:30 | Senta | 3 : 1 | Veternik Viskol | |||||
12.05
16:30
Bačka (BP)
Mladost (BJ)
2
1
|
12.05.2010 16:30 | Bačka (BP) | 2 : 1 | Mladost (BJ) | |||||
12.05
16:30
Tekstilac Ites
Radnički (Š)
2
1
|
12.05.2010 16:30 | Tekstilac Ites | 2 : 1 | Radnički (Š) |
12.05
17:30
Srem
Grafičar
6
1
|
12.05.2010 17:30 | Srem | 6 : 1 | Grafičar | |||||
12.05
17:30
Resnik
BASK
3
4
|
12.05.2010 17:30 | Resnik | 3 : 4 | BASK | |||||
12.05
17:30
Mladenovac
Hajduk
1
0
|
12.05.2010 17:30 | Mladenovac | 1 : 0 | Hajduk | |||||
12.05
17:30
Kovačevac
Sindjelić
2
2
|
12.05.2010 17:30 | Kovačevac | 2 : 2 | Sindjelić | |||||
12.05
17:30
Beograd
Voždovac
0
0
|
12.05.2010 17:30 | Beograd | 0 : 0 | Voždovac | |||||
12.05
17:30
Palilulac
Dorćol
4
3
|
12.05.2010 17:30 | Palilulac | 4 : 3 | Dorćol | |||||
12.05
17:30
Šumadija
Železničar (BV)
0
0
|
12.05.2010 17:30 | Šumadija | 0 : 0 | Železničar (BV) | |||||
12.05
17:30
Radnički (O)
Sopot
3
0
|
12.05.2010 17:30 | Radnički (O) | 3 : 0 | Sopot |
12.05
16:30
Polet (T)
Vodojaža
1
0
|
12.05.2010 16:30 | Polet (T) | 1 : 0 | Vodojaža | |||||
12.05
16:30
Erdoglija Šumadija 1903
Takovo
2
0
|
12.05.2010 16:30 | Erdoglija Šumadija 1903 | 2 : 0 | Takovo | |||||
12.05
16:30
Partizan (KM)
Prijevor
1
0
|
12.05.2010 16:30 | Partizan (KM) | 1 : 0 | Prijevor | |||||
12.05
16:30
Orlovac
Polet (LJ)
2
3
|
12.05.2010 16:30 | Orlovac | 2 : 3 | Polet (LJ) | |||||
12.05
16:30
Slavija (K)
Omladinac (NS)
3
0
|
12.05.2010 16:30 | Slavija (K) | 3 : 0 | Omladinac (NS) | |||||
12.05
16:30
Bane
Mladost (O)
4
1
|
12.05.2010 16:30 | Bane | 4 : 1 | Mladost (O) | |||||
12.05
16:30
Jošanica
Mokra Gora
1
0
|
12.05.2010 16:30 | Jošanica | 1 : 0 | Mokra Gora |
12.05
16:30
Sloga (BB)
Zlatar
0
1
|
12.05.2010 16:30 | Sloga (BB) | 0 : 1 | Zlatar | |||||
12.05
16:30
Krušik
Radnički (V)
1
1
|
12.05.2010 16:30 | Krušik | 1 : 1 | Radnički (V) | |||||
12.05
16:30
Sloga (S)
Jedinstvo (V)
5
2
|
12.05.2010 16:30 | Sloga (S) | 5 : 2 | Jedinstvo (V) | |||||
12.05
16:30
Jadar (S)
Jadar (GD)
1
0
|
12.05.2010 16:30 | Jadar (S) | 1 : 0 | Jadar (GD) | |||||
12.05
16:30
Osečina
Radnički Zorka
2
1
|
12.05.2010 16:30 | Osečina | 2 : 1 | Radnički Zorka | |||||
12.05
16:30
Sloga (LŠ)
Loznica
1
0
|
12.05.2010 16:30 | Sloga (LŠ) | 1 : 0 | Loznica | |||||
12.05
16:30
Ribnica
Polimlje
1
0
|
12.05.2010 16:30 | Ribnica | 1 : 0 | Polimlje | |||||
12.05
16:30
Jedinstvo Putevi
Radnički (K)
5
0
|
12.05.2010 16:30 | Jedinstvo Putevi | 5 : 0 | Radnički (K) |
12.05
16:30
Selevac
Seljak
1
5
|
12.05.2010 16:30 | Selevac | 1 : 5 | Seljak | |||||
12.05
16:30
Homoljac
Partizan (BB)
1
3
|
12.05.2010 16:30 | Homoljac | 1 : 3 | Partizan (BB) | |||||
12.05
16:30
Zvižd
Borac
3
0
|
12.05.2010 16:30 | Zvižd | 3 : 0 | Borac | |||||
12.05
16:30
VGSK
Gruža
3
1
|
12.05.2010 16:30 | VGSK | 3 : 1 | Gruža | |||||
12.05
16:30
Sloga (B)
Crvena zvezda (S)
5
6
|
12.05.2010 16:30 | Sloga (B) | 5 : 6 | Crvena zvezda (S) | |||||
12.05
16:30
Šapine
Železničar Inon
2
3
|
12.05.2010 16:30 | Šapine | 2 : 3 | Železničar Inon | |||||
12.05
16:30
Obilić (Ž)
Omladinac (Š)
3
0
|
12.05.2010 16:30 | Obilić (Ž) | 3 : 0 | Omladinac (Š) | |||||
12.05
16:30
Vrbovac
Jasenica 1911
4
1
|
12.05.2010 16:30 | Vrbovac | 4 : 1 | Jasenica 1911 |
12.05
16:30
Kozara
Radnik
3
1
|
12.05.2010 16:30 | Kozara | 3 : 1 | Radnik | |||||
12.05
16:30
Vojvodina
Crvena zvezda
5
2
|
12.05.2010 16:30 | Vojvodina | 5 : 2 | Crvena zvezda | |||||
12.05
16:30
Polet (N)
Budućnost (A)
2
3
|
12.05.2010 16:30 | Polet (N) | 2 : 3 | Budućnost (A) | |||||
12.05
16:30
Radnički (B)
Borac
2
1
|
12.05.2010 16:30 | Radnički (B) | 2 : 1 | Borac | |||||
12.05
16:30
Obilić
Bačka 1901
1
0
|
12.05.2010 16:30 | Obilić | 1 : 0 | Bačka 1901 | |||||
12.05
16:30
Radnički (Z)
Bačka Topola
2
0
|
12.05.2010 16:30 | Radnički (Z) | 2 : 0 | Bačka Topola | |||||
12.05
16:30
Bačka (P)
BAK
1
0
|
12.05.2010 16:30 | Bačka (P) | 1 : 0 | BAK | |||||
12.05
16:30
Dinamo
Jedinstvo
3
1
|
12.05.2010 16:30 | Dinamo | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
12.05
16:30
Budućnost (SC)
Sloboda
0
1
|
12.05.2010 16:30 | Budućnost (SC) | 0 : 1 | Sloboda |
12.05
16:30
Ljukovo
Polet (K)
6
1
|
12.05.2010 16:30 | Ljukovo | 6 : 1 | Polet (K) | |||||
12.05
16:30
Omladinac
Sloven
2
1
|
12.05.2010 16:30 | Omladinac | 2 : 1 | Sloven | |||||
12.05
16:30
Jugović
Borac
1
0
|
12.05.2010 16:30 | Jugović | 1 : 0 | Borac | |||||
12.05
16:30
ŽAK
Solunac
1
2
|
12.05.2010 16:30 | ŽAK | 1 : 2 | Solunac | |||||
12.05
16:30
Mladost
Radnički (I)
1
1
|
12.05.2010 16:30 | Mladost | 1 : 1 | Radnički (I) | |||||
12.05
16:30
Radnički (SM)
Hajduk
3
0
|
12.05.2010 16:30 | Radnički (SM) | 3 : 0 | Hajduk | |||||
12.05
16:30
Index
Šajkaš
1
2
|
12.05.2010 16:30 | Index | 1 : 2 | Šajkaš | |||||
12.05
16:30
Crvena Zvezda (NS)
Cement
0
0
|
12.05.2010 16:30 | Crvena Zvezda (NS) | 0 : 0 | Cement | |||||
12.05
16:30
1. Maj Agroruma
Budućnost (M)
0
2
|
12.05.2010 16:30 | 1. Maj Agroruma | 0 : 2 | Budućnost (M) |
12.05
17:30
Crvena zvezda (MML)
Posavac Tišma
1
2
|
12.05.2010 17:30 | Crvena zvezda (MML) | 1 : 2 | Posavac Tišma | |||||
12.05
17:30
Budućnost (D)
Slavija
0
2
|
12.05.2010 17:30 | Budućnost (D) | 0 : 2 | Slavija | |||||
12.05
17:30
Lasta
Lokomotiva
2
3
|
12.05.2010 17:30 | Lasta | 2 : 3 | Lokomotiva | |||||
12.05
17:30
Trudbenik
Žarkovo
1
2
|
12.05.2010 17:30 | Trudbenik | 1 : 2 | Žarkovo | |||||
12.05
17:30
Poštar
Balkan Mirijevo
0
2
|
12.05.2010 17:30 | Poštar | 0 : 2 | Balkan Mirijevo | |||||
12.05
17:30
Radnički (NB)
GSP Polet
1
5
|
12.05.2010 17:30 | Radnički (NB) | 1 : 5 | GSP Polet | |||||
12.05
17:30
Vinča
Borac (O)
1
0
|
12.05.2010 17:30 | Vinča | 1 : 0 | Borac (O) | |||||
12.05
17:30
Turbina
PKB
1
0
|
12.05.2010 17:30 | Turbina | 1 : 0 | PKB | |||||
12.05
17:30
Milutinac
IMT
3
1
|
12.05.2010 17:30 | Milutinac | 3 : 1 | IMT |
12.05
16:30
Dragačevo
Gorušica
7
1
|
12.05.2010 16:30 | Dragačevo | 7 : 1 | Gorušica |
12.05
16:00
GP Zlatibor
Višesava
4
2
|
12.05.2010 16:00 | GP Zlatibor | 4 : 2 | Višesava | |||||
12.05
16:00
Polet
Jasen
1
0
|
12.05.2010 16:00 | Polet | 1 : 0 | Jasen | |||||
12.05
16:00
Crnokosa
Lazarica
4
0
|
12.05.2010 16:00 | Crnokosa | 4 : 0 | Lazarica | |||||
12.05
16:00
Napredak
Zlatibor voda
1
4
|
12.05.2010 16:00 | Napredak | 1 : 4 | Zlatibor voda | |||||
12.05
16:00
Omladinac
Savinac
1
2
|
12.05.2010 16:00 | Omladinac | 1 : 2 | Savinac | |||||
12.05
16:00
Železničar
Sečica
8
1
|
12.05.2010 16:00 | Železničar | 8 : 1 | Sečica | |||||
12.05
16:00
Zlatibor (Č)
Budućnost
4
1
|
12.05.2010 16:00 | Zlatibor (Č) | 4 : 1 | Budućnost | |||||
12.05
16:00
Perućac
Luna Avijatičar
0
1
|
12.05.2010 16:00 | Perućac | 0 : 1 | Luna Avijatičar | |||||
12.05
16:00
Jedinstvo
Arilje
9
1
|
12.05.2010 16:00 | Jedinstvo | 9 : 1 | Arilje |
12.05
16:30
Borac (Lj)
Banja
3
2
|
12.05.2010 16:30 | Borac (Lj) | 3 : 2 | Banja | |||||
12.05
16:30
Šumadinac (B)
Beli Orlovi
5
0
|
12.05.2010 16:30 | Šumadinac (B) | 5 : 0 | Beli Orlovi | |||||
12.05
16:30
Karađorđe (T)
Lokomotiva
1
4
|
12.05.2010 16:30 | Karađorđe (T) | 1 : 4 | Lokomotiva | |||||
12.05
16:30
Šumadija
Badnjevac
0
1
|
12.05.2010 16:30 | Šumadija | 0 : 1 | Badnjevac | |||||
12.05
16:30
Junkovac
Šumadinac (N)
3
1
|
12.05.2010 16:30 | Junkovac | 3 : 1 | Šumadinac (N) | |||||
12.05
16:30
Borac (P)
Marjan
5
1
|
12.05.2010 16:30 | Borac (P) | 5 : 1 | Marjan | |||||
12.05
16:30
Partizan (D)
Karađorđe (R)
3
1
|
12.05.2010 16:30 | Partizan (D) | 3 : 1 | Karađorđe (R) | |||||
12.05
16:30
Bare
Aranđelovac
3
1
|
12.05.2010 16:30 | Bare | 3 : 1 | Aranđelovac |
12.05
16:30
Rad
Naša krila
1
0
|
12.05.2010 16:30 | Rad | 1 : 0 | Naša krila | |||||
12.05
16:30
Mladost (O)
Bukovik
8
1
|
12.05.2010 16:30 | Mladost (O) | 8 : 1 | Bukovik | |||||
12.05
16:30
Moravica
Jedinstvo
9
1
|
12.05.2010 16:30 | Moravica | 9 : 1 | Jedinstvo | |||||
12.05
16:30
Omladinac
Radnički
1
3
|
12.05.2010 16:30 | Omladinac | 1 : 3 | Radnički | |||||
12.05
16:30
Rutevac
Morava
2
0
|
12.05.2010 16:30 | Rutevac | 2 : 0 | Morava | |||||
12.05
16:30
Mladost (B)
Zemljoradnik
2
1
|
12.05.2010 16:30 | Mladost (B) | 2 : 1 | Zemljoradnik | |||||
12.05
16:30
Knežica
Borac
1
0
|
12.05.2010 16:30 | Knežica | 1 : 0 | Borac |
12.05
16:30
Levosoje
Alakince
3
0
|
12.05.2010 16:30 | Levosoje | 3 : 0 | Alakince | |||||
12.05
16:30
Mladost
Hajduk
2
3
|
12.05.2010 16:30 | Mladost | 2 : 3 | Hajduk | |||||
12.05
16:30
Napredak
Železničar (VB)
0
3
|
12.05.2010 16:30 | Napredak | 0 : 3 | Železničar (VB) | |||||
12.05
16:30
Trešnjevka
Čelik
1
2
|
12.05.2010 16:30 | Trešnjevka | 1 : 2 | Čelik | |||||
12.05
16:30
Vihor
Pčinja
3
0
|
12.05.2010 16:30 | Vihor | 3 : 0 | Pčinja | |||||
12.05
16:30
Bukuroca
Polet
3
0
|
12.05.2010 16:30 | Bukuroca | 3 : 0 | Polet | |||||
12.05
16:30
Pavlovac
Zufo
3
0
|
12.05.2010 16:30 | Pavlovac | 3 : 0 | Zufo |
12.05
Zlot
BSK
7
2
|
12.05.2010 | Zlot | 7 : 2 | BSK | |||||
12.05
Rajac
Miloševo
3
4
|
12.05.2010 | Rajac | 3 : 4 | Miloševo |
12.05
17:00
Proleter
Njegoš
1
1
|
12.05.2010 17:00 | Proleter | 1 : 1 | Njegoš | |||||
12.05
17:00
Potisje
Tavankut
0
2
|
12.05.2010 17:00 | Potisje | 0 : 2 | Tavankut | |||||
12.05
17:00
Panonija IM Topola
Krivaja
0
0
|
12.05.2010 17:00 | Panonija IM Topola | 0 : 0 | Krivaja | |||||
12.05
17:00
Vinogradar
Eđšeg
2
0
|
12.05.2010 17:00 | Vinogradar | 2 : 0 | Eđšeg | |||||
12.05
17:00
Tisa
Preporod
1
0
|
12.05.2010 17:00 | Tisa | 1 : 0 | Preporod | |||||
12.05
17:00
AFK
Bajša
1
0
|
12.05.2010 17:00 | AFK | 1 : 0 | Bajša | |||||
12.05
17:00
Jadran
Čantavir
4
0
|
12.05.2010 17:00 | Jadran | 4 : 0 | Čantavir |
12.05
16:30
OFK Klek
Mladost (BD)
1
2
|
12.05.2010 16:30 | OFK Klek | 1 : 2 | Mladost (BD) | |||||
12.05
16:30
Naftagas (E)
Potisje
7
2
|
12.05.2010 16:30 | Naftagas (E) | 7 : 2 | Potisje | |||||
12.05
16:30
Borac (Z)
ŽAK
5
0
|
12.05.2010 16:30 | Borac (Z) | 5 : 0 | ŽAK | |||||
12.05
16:30
Zadrugar
Mladost (L)
1
1
|
12.05.2010 16:30 | Zadrugar | 1 : 1 | Mladost (L) | |||||
12.05
16:30
Krajina
Begej
2
0
|
12.05.2010 16:30 | Krajina | 2 : 0 | Begej | |||||
12.05
16:30
Bilećanin
Borac (A)
6
2
|
12.05.2010 16:30 | Bilećanin | 6 : 2 | Borac (A) | |||||
12.05
16:30
Delija
Vojvodina
3
0
|
12.05.2010 16:30 | Delija | 3 : 0 | Vojvodina |
12.05
Dunav
Borac (M)
1
0
|
12.05.2010 | Dunav | 1 : 0 | Borac (M) | |||||
12.05
Hajduk (V)
Hajduk (B)
1
0
|
12.05.2010 | Hajduk (V) | 1 : 0 | Hajduk (B) | |||||
12.05
Podrinje
Borac (S)
3
2
|
12.05.2010 | Podrinje | 3 : 2 | Borac (S) | |||||
12.05
PSK Putinci
Sloga Milšped
2
4
|
12.05.2010 | PSK Putinci | 2 : 4 | Sloga Milšped | |||||
12.05
Graničar (A)
Jedinstvo
3
0
|
12.05.2010 | Graničar (A) | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
12.05
Graničar (K)
Jadran
3
0
|
12.05.2010 | Graničar (K) | 3 : 0 | Jadran | |||||
12.05
Mladost
LSK Laćarak
4
3
|
12.05.2010 | Mladost | 4 : 3 | LSK Laćarak | |||||
12.05
Sloga (E)
Fruškogorac
3
2
|
12.05.2010 | Sloga (E) | 3 : 2 | Fruškogorac |
12.05
17:00
Borac (K)
TE Gučevo
4
3
|
12.05.2010 17:00 | Borac (K) | 4 : 3 | TE Gučevo | |||||
12.05
17:00
Crnča
Gučevo
1
1
|
12.05.2010 17:00 | Crnča | 1 : 1 | Gučevo | |||||
12.05
17:00
Radjevac
Granit
3
1
|
12.05.2010 17:00 | Radjevac | 3 : 1 | Granit | |||||
12.05
17:00
Jedinstvo
Stari Jadar
1
2
|
12.05.2010 17:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Stari Jadar | |||||
12.05
17:00
Rudar (B)
Cer
3
2
|
12.05.2010 17:00 | Rudar (B) | 3 : 2 | Cer | |||||
12.05
17:00
Velika Reka
Prva iskra
4
2
|
12.05.2010 17:00 | Velika Reka | 4 : 2 | Prva iskra | |||||
12.05
17:00
Sloga (S)
Stolice
8
0
|
12.05.2010 17:00 | Sloga (S) | 8 : 0 | Stolice | |||||
12.05
17:00
Milan Orlić
Jelav
5
1
|
12.05.2010 17:00 | Milan Orlić | 5 : 1 | Jelav |
12.05
Beli Orlovi
Stari Trstenik
3
2
|
12.05.2010 | Beli Orlovi | 3 : 2 | Stari Trstenik | |||||
12.05
Topoljak
Stara Čaršija
2
3
|
12.05.2010 | Topoljak | 2 : 3 | Stara Čaršija | |||||
12.05
Ribnik
Morava
2
0
|
12.05.2010 | Ribnik | 2 : 0 | Morava | |||||
12.05
Sloga
Mladost
6
0
|
12.05.2010 | Sloga | 6 : 0 | Mladost | |||||
12.05
16:30
Omladinac
Sloboda
4
2
|
12.05.2010 16:30 | Omladinac | 4 : 2 | Sloboda | |||||
12.05
Vinogradar
Tomako Internacional
5
1
|
12.05.2010 | Vinogradar | 5 : 1 | Tomako Internacional | |||||
12.05
MZ Trstenik
Gradina
1
0
|
12.05.2010 | MZ Trstenik | 1 : 0 | Gradina |
12.05
17:00
GAK
Brodarac
1
12
|
12.05.2010 17:00 | GAK | 1 : 12 | Brodarac | |||||
12.05
10:00
Kapedunum
Heroj
1
4
|
12.05.2010 10:00 | Kapedunum | 1 : 4 | Heroj |
12.05
Spartak
Jerina
2
0
|
12.05.2010 | Spartak | 2 : 0 | Jerina | |||||
12.05
Lemind Lavice
Napredak
0
1
|
12.05.2010 | Lemind Lavice | 0 : 1 | Napredak | |||||
12.05
Sušica
Kolibri
3
2
|
12.05.2010 | Sušica | 3 : 2 | Kolibri | |||||
12.05
Mašinac PZP
Požarevac
7
0
|
12.05.2010 | Mašinac PZP | 7 : 0 | Požarevac | |||||
12.05
Vandini
LASK
1
0
|
12.05.2010 | Vandini | 1 : 0 | LASK |
12.05
OFK Beograd
Radnički (NB)
0
1
|
12.05.2010 | OFK Beograd | 0 : 1 | Radnički (NB) | |||||
12.05
Čukarički Stankom
Rad
1
2
|
12.05.2010 | Čukarički Stankom | 1 : 2 | Rad |
12.05
11:00
Borac (Č)
Crvena zvezda
2
1
|
12.05.2010 11:00 | Borac (Č) | 2 : 1 | Crvena zvezda | |||||
12.05
Teleoptik
Vojvodina
1
1
|
12.05.2010 | Teleoptik | 1 : 1 | Vojvodina |
12.05
ČSK Pivara
Crvena zvezda
1
3
|
12.05.2010 | ČSK Pivara | 1 : 3 | Crvena zvezda |
12.05
18:00
FMP
Tamiš
92
68
|
12.05.2010 18:00 | FMP | 92 : 68 | Tamiš | |||||
12.05
18:00
Crvena Zvezda
Hemofarm
69
82
|
12.05.2010 18:00 | Crvena Zvezda | 69 : 82 | Hemofarm | |||||
12.05
20:00
Borac
Radnički
68
76
|
12.05.2010 20:00 | Borac | 68 : 76 | Radnički | |||||
12.05
19:30
Metalac
Partizan
57
81
|
12.05.2010 19:30 | Metalac | 57 : 81 | Partizan |