XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 286 utakmica za dan
Nedelja, 16 Maj 2010

Fudbal

16.05.2010 17:00 Vojvodina 7 : 0 Napredak
16.05.2010 17:00 Rad 3 : 0 Metalac (GM)
16.05.2010 17:00 Jagodina 2 : 0 Smederevo
16.05.2010 17:00 Spartak Z.V. 0 : 1 Crvena zvezda
16.05.2010 17:00 BSK Borča 1 : 0 OFK Beograd
16.05.2010 19:00 Partizan 6 : 0 Mladi radnik
16.05.2010 17:00 Čukarički Stankom 1 : 0 Borac
16.05.2010 17:00 Hajduk 1 : 1 Javor Habitfarm
16.05.2010 16:30 Mladost (L) 1 : 1 Srem
16.05.2010 16:30 Sloga (K) 1 : 2 Indjija
16.05.2010 16:30 Kolubara 0 : 0 Sevojno Point
16.05.2010 Sloga (T) 3 : 5 Proleter
16.05.2010 16:30 Radnički Stobeks 2 : 1 Sloboda (Č)
16.05.2010 16:30 Šumadija Radnički 1923 3 : 1 Sloga (PM)
16.05.2010 16:30 Šumadija (A) 3 : 1 Morava (VP)
16.05.2010 16:30 Železničar 0 : 0 Mačva
16.05.2010 16:30 Rudar (K) 2 : 0 Metalac (K)
16.05.2010 16:30 FAP 2 : 1 Vujić voda
16.05.2010 11:00 Car Konstantin 2 : 2 Hajduk Veljko
16.05.2010 16:30 Rudar Alpos 1 : 1 Timok
16.05.2010 17:00 Palić 1 : 1 Sloga (T)
16.05.2010 17:00 Dolina 0 : 2 Big Bul
16.05.2010 17:30 Radnički (O) 4 : 2 Srem
16.05.2010 17:30 Sopot 2 : 2 Šumadija
16.05.2010 10:00 Železničar (BV) 1 : 1 Palilulac
16.05.2010 10:00 Sindjelić 2 : 3 Mladenovac
16.05.2010 11:00 Hajduk 3 : 2 Resnik
16.05.2010 16:30 Sušica 1 : 2 Polet (T)
16.05.2010 16:30 Pobeda 4 : 0 Jošanica
16.05.2010 16:30 Mladost (O) 1 : 1 Slavija (K)
16.05.2010 11:00 Polet (LJ) 3 : 1 Partizan (KM)
16.05.2010 16:30 Prijevor 2 : 2 Erdoglija Šumadija 1903
16.05.2010 16:30 Jedinstvo Putevi 0 : 0 Sloga (BB)
16.05.2010 16:30 Polimlje 6 : 1 Sloga (LŠ)
16.05.2010 16:30 Jadar (GD) 5 : 2 Sloga (S)
16.05.2010 16:30 Omladinac (Š) 4 : 2 Šapine
16.05.2010 16:30 Železničar Inon 3 : 1 Sloga (B)
16.05.2010 16:30 Crvena zvezda (S) 3 : 0 VGSK
16.05.2010 16:30 Partizan (BB) 4 : 0 Seljak
16.05.2010 16:30 Vučje 6 : 0 Napredak
16.05.2010 16:30 Zaplanjac 2 : 0 Jastrebac (B)
16.05.2010 16:30 BSK Bujanovac 3 : 0 Radan
16.05.2010 16:30 Zloćudovo 5 : 3 OFK Brzi Brod
16.05.2010 16:30 Mladost (B) 3 : 0 Mladost (L)
16.05.2010 16:30 Timočanin 2 : 0 Trudbenik
16.05.2010 16:30 Temnić 1 : 7 Trstenik PPT
16.05.2010 16:30 Borac 3 : 2 Morava (Ć)
16.05.2010 16:30 Pepeljevac 5 : 0 Ozren
16.05.2010 16:30 Sloga (Ć) 2 : 1 Trgovački
16.05.2010 17:30 Posavac Tišma 5 : 0 Milutinac
16.05.2010 17:30 PKB 2 : 2 Vinča
16.05.2010 17:30 Borac (O) 1 : 0 Radnički (NB)
16.05.2010 10:00 GSP Polet 3 : 0 Poštar
16.05.2010 11:00 Žarkovo 3 : 1 Lasta
16.05.2010 17:00 Proleter Lasta 1 : 3 Borac (A)
16.05.2010 17:00 Borac (V) 1 : 4 Radnički
16.05.2010 17:00 Jedinstvo 1 : 2 Morava
16.05.2010 17:00 Tutin 2 : 0 Braća Vuković
16.05.2010 17:00 Rudar 3 : 1 Goč
16.05.2010 17:00 Napredak 1 : 5 Mataruge
16.05.2010 17:00 Jedinstvo (GG) 1 : 2 Napredak (K)
16.05.2010 17:00 Mladost (P) 2 : 4 Slatina
16.05.2010 17:00 Dragačevo 3 : 0 Omladinac (Z)
16.05.2010 17:00 Rudar 2 : 0 Jedinstvo (P)
16.05.2010 17:00 Velereč 94 4 : 3 Napredak (S)
16.05.2010 17:00 Jedinstvo (K) 2 : 4 Šumadija
16.05.2010 16:00 Višesava 5 : 4 Jedinstvo
16.05.2010 16:00 Arilje 5 : 0 Perućac
16.05.2010 16:00 Sečica 0 : 2 Omladinac
16.05.2010 16:00 Savinac 1 : 0 Napredak
16.05.2010 16:00 Lazarica 1 : 4 Polet
16.05.2010 16:00 Jasen 2 : 0 GP Zlatibor
16.05.2010 16:30 Rajac 3 : 2 Tešnjar
16.05.2010 16:30 Tulari 3 : 0 Mladi radnik
16.05.2010 16:30 Sovljak 1 : 3 Brežđe
16.05.2010 16:30 ZSK 1 : 4 Vrujci
16.05.2010 Šumadija 4 : 1 Udarnik
16.05.2010 Železničar (S) 3 : 0 Mladi borac
16.05.2010 Radnik 5 : 4 Mladi radnik
16.05.2010 Sloboda 1 : 2 Napredak
16.05.2010 Budućnost 3 : 1 Cerovac
16.05.2010 Jedinstvo 3 : 1 Lunjevac
16.05.2010 Drugovac 4 : 1 Omladinac
16.05.2010 Železničar (K) 4 : 2 Sloga
16.05.2010 Železničar (K) 1 : 1 Šumadija
16.05.2010 Sloga 2 : 0 Drugovac
16.05.2010 Omladinac 3 : 1 Jedinstvo
16.05.2010 Lunjevac 1 : 1 Budućnost
16.05.2010 Cerovac 3 : 0 Sloboda
16.05.2010 Mladi radnik 0 : 1 Železničar (S)
16.05.2010 Mladi borac 4 : 1 Udarnik
16.05.2010 16:30 Banja 1 : 1 Bare
16.05.2010 16:30 Šumadinac (N) 4 : 2 Šumadija
16.05.2010 16:30 Badnjevac 3 : 2 Karađorđe (T)
16.05.2010 16:30 Beli Orlovi 3 : 1 Borac (Lj)
16.05.2010 16:30 Polet (A) 3 : 3 Beli Orao
16.05.2010 16:30 Bata Bulić 3 : 0 Zadrugar
16.05.2010 16:30 Napredak (VC) 1 : 2 Sloga (B)
16.05.2010 16:30 Petar Dobrnjac 2 : 3 Sloga (D)
16.05.2010 16:30 Napredak (N) 3 : 0 Vihor
16.05.2010 16:30 Dunavac 1 : 0 Polet (SD)
16.05.2010 16:30 Crni Vrh 3 : 0 Sloga (K)
16.05.2010 16:30 Mlava 2 : 1 Borac
16.05.2010 16:30 Omladinac (GK) 4 : 0 Sloboda
16.05.2010 11:00 OFK Niš 1 : 0 Delijski Vis
16.05.2010 16:30 Budućnost (PK) 6 : 0 Stevan Nešticki
16.05.2010 16:30 Čegar 2 : 1 Palilulac
16.05.2010 16:30 Mramor 1 : 1 Radnički (T)
16.05.2010 16:30 Morava (Č) 0 : 1 Proleter (M)
16.05.2010 17:00 Zemljoradnik 3 : 0 Rutevac
16.05.2010 17:00 Morava 2 : 2 Omladinac
16.05.2010 17:00 Radnički 2 : 2 Moravica
16.05.2010 17:00 Rasovača 3 : 0 Mladost (O)
16.05.2010 17:00 Zufo 0 : 3 Bukuroca
16.05.2010 17:00 Polet 2 : 1 Vihor
16.05.2010 17:00 Železničar (VB) 0 : 3 Mladost
16.05.2010 17:00 Hajduk 5 : 0 Levosoje
16.05.2010 Padež 0 : 3 Tanasko Rajić
16.05.2010 Ključ 4 : 0 Miloševo
16.05.2010 Sloga 2 : 1 Poreč
16.05.2010 Rajac 3 : 2 Slatina (N)
16.05.2010 Nemetali 3 : 0 Krivelj
16.05.2010 Majdanpek 6 : 0 BSK
16.05.2010 Brodoremont 3 : 0 Brestovac
16.05.2010 17:00 Bačka (M) 1 : 2 Jadran
16.05.2010 17:00 Čantavir 0 : 2 AFK
16.05.2010 17:00 Bajša 1 : 0 Tisa
16.05.2010 17:00 Preporod 2 : 3 Vinogradar
16.05.2010 17:00 Eđšeg 3 : 2 Panonija IM Topola
16.05.2010 17:00 Krivaja 2 : 4 Potisje
16.05.2010 17:00 Tavankut 1 : 1 Proleter
16.05.2010 17:00 Vulturul 3 : 1 Mladost
16.05.2010 17:00 Radnički (B) 3 : 2 Partizan (U)
16.05.2010 17:00 Budućnost (BB) 3 : 4 Tempo
16.05.2010 17:00 Crvena zvezda 2 : 1 Polet
16.05.2010 17:00 Slavija 5 : 2 Proleter
16.05.2010 17:00 Borac 5 : 1 Partizan (G)
16.05.2010 17:00 Sloga 2 : 0 Dolovo
16.05.2010 16:30 Delija 3 : 0 OFK Klek
16.05.2010 16:30 Naftagas (B) 2 : 1 Bilećanin
16.05.2010 16:30 Borac (A) 4 : 0 Krajina
16.05.2010 16:30 ŽAK 0 : 6 Naftagas (E)
16.05.2010 16:30 Potisje 2 : 0 Mladost (BD)
16.05.2010 17:00 Graničar 2 : 0 Zadrugar
16.05.2010 17:00 Omladinac (B) 2 : 1 Crvenka
16.05.2010 17:00 Kula 1 : 2 Lipar
16.05.2010 17:00 Omladinac (D) 2 : 2 PIK
16.05.2010 Jedinstvo (R) 3 : 2 Hercegovac
16.05.2010 Borac (Š) 1 : 4 Kabel
16.05.2010 Fruškogorac 0 : 2 Omladinac (S)
16.05.2010 Sremac 2 : 1 Mladost (BP)
16.05.2010 Slavija (NS) 4 : 0 Obilić
16.05.2010 Petrovaradin 2 : 2 Mladost (NS)
16.05.2010 Srbobran 1 : 1 Bečej
16.05.2010 Borac (M) 2 : 1 Sloga (E)
16.05.2010 Fruškogorac 0 : 0 Mladost
16.05.2010 LSK Laćarak 4 : 1 Graničar (K)
16.05.2010 Jadran 3 : 0 Graničar (A)
16.05.2010 Sloga Milšped 3 : 0 Podrinje
16.05.2010 Borac (S) 2 : 1 Hajduk (V)
16.05.2010 Hajduk (B) 1 : 1 Dunav
16.05.2010 Šumadija 2 : 3 Vrnjci
16.05.2010 Olimpik 1 : 0 Morava (M)
16.05.2010 Tavnik 0 : 0 Ribnica
16.05.2010 Granit 1 : 3 Grdica
16.05.2010 Žiča 3 : 3 Jedinstvo (D)
16.05.2010 Polet (R) 5 : 0 Partizan
16.05.2010 17:00 Milan Orlić 2 : 0 Borac (K)
16.05.2010 17:00 Jelav 3 : 2 Sloga (S)
16.05.2010 17:00 Stolice 3 : 2 Velika Reka
16.05.2010 17:00 Prva iskra 3 : 2 Rudar (B)
16.05.2010 17:00 Cer 5 : 2 Jedinstvo
16.05.2010 17:00 Granit 4 : 3 Crnča
16.05.2010 16:30 Lukavac 3 : 3 Milenko Pavlović
16.05.2010 16:30 Mali korak 0 : 3 Iskra
16.05.2010 16:30 Pričević 3 : 1 Dupljaj
16.05.2010 16:30 Gradac 2 : 0 Zadrugar
16.05.2010 16:30 Mladost (VK) 3 : 3 Mladost (D)
16.05.2010 16:30 Kotešica 2 : 0 OFK Povlen
16.05.2010 16:30 Vragočanica 3 : 4 Beloševac
16.05.2010 16:30 Polet 0 : 0 OFK Divci
16.05.2010 7. Jul 3 : 0 Badljevica
16.05.2010 Vučak 0 : 2 Landol
16.05.2010 Podunavac 2 : 0 Petrijevac
16.05.2010 Šumadinac 4 : 1 Ravni Gaj
16.05.2010 Mladost 0 : 2 Polet
16.05.2010 Jasenica 0 : 3 Karadjordje
16.05.2010 16:30 Bokanja 1 : 5 Trešnjevica
16.05.2010 16:30 BSK Belosavci 3 : 3 Šumadinac
16.05.2010 16:30 Mladi rudar 3 : 1 Radoje Domanović
16.05.2010 16:30 Borac 2 : 1 Sloga
16.05.2010 16:30 Vinča 5 : 1 Venčani
16.05.2010 16:30 Prvi srpski ustanak 0 : 2 OFK Šatornja
16.05.2010 16:30 Mladost (CK) 1 : 0 Mladost (R)
16.05.2010 16:30 Polet 0 : 3 Karađorđe
16.05.2010 16:30 BSK 2 : 2 Omladinac
16.05.2010 16:30 Kotlenik 1 : 2 Mladost MG
16.05.2010 16:30 Sloga (Z) 0 : 2 Rača Popović
16.05.2010 16:30 Crvena zvezda 2 : 0 ŽSK
16.05.2010 16:30 Sloga (M) 2 : 1 Lepenica
16.05.2010 16:30 Sloga 4 : 0 Jedinstvo
16.05.2010 16:30 Pionir 0 : 3 Desine
16.05.2010 16:30 Mladost 5 : 0 Polet
16.05.2010 16:30 Borac 3 : 1 Žitkovica
16.05.2010 16:30 Sloga (Ć) 0 : 1 Pobeda
16.05.2010 16:30 Integral 3 : 0 Radnički
16.05.2010 16:30 Mladost 3 : 1 Košava
16.05.2010 16:30 Dragoš 3 : 0 Sloboda
16.05.2010 16:30 Rudar 2 : 1 Jedinstvo
16.05.2010 16:30 Napredak 3 : 0 Omladinac
16.05.2010 16:30 Krilaš 3 : 1 Zadrugar
16.05.2010 Radnički (KS) 1 : 0 Budućnost
16.05.2010 Jedinstvo 4 : 0 Rujnik
16.05.2010 Zadrugar 3 : 1 Morava
16.05.2010 Crvena zastava 7 : 1 Rudar
16.05.2010 Provalija 0 : 1 Pobeda
16.05.2010 Željuša 7 : 1 Budućnost
16.05.2010 Mladost (PR) 5 : 0 Lokomotiva
16.05.2010 17:00 Solid 1 : 0 Elektrovojvodina
16.05.2010 17:00 Bratstvo 0 : 2 Hajduk
16.05.2010 17:00 Mala Bosna 2 : 2 Udarnik
16.05.2010 17:00 Poljoprivrednik 0 : 2 Žednik
16.05.2010 17:00 Lokomotiva 3 : 0 Sever
16.05.2010 17:00 Tromeđa 3 : 4 Graničar
16.05.2010 17:00 Jedinstvo 5 : 1 Sloga
16.05.2010 17:00 Slavija 3 : 0 Mladost
16.05.2010 Jedinstvo Stević 1 : 2 Mladost
16.05.2010 Proleter 3 : 2 Borac (P)
16.05.2010 BSK Bavanište 5 : 0 Glogonj
16.05.2010 Omladinac (D) 2 : 3 Unirea
16.05.2010 Jedinstvo 0 : 3 Plavi Dunav
16.05.2010 Kolonija 5 : 4 Železničar
16.05.2010 Omladinac (O) 1 : 2 Vojvodina
16.05.2010 Pobeda 0 : 5 Borac (S)
16.05.2010 Karaš (J) 0 : 0 Sloga
16.05.2010 Jedinstvo 3 : 0 Bratstvo Unirea
16.05.2010 Vinogradar 2 : 0 Dunav
16.05.2010 Mladost 3 : 2 Hajdučica
16.05.2010 Karaš (K) 6 : 0 Banat
16.05.2010 Ratar 1 : 0 Hajduk
16.05.2010 Dobrica 4 : 0 Borac
16.05.2010 Vršac United 8 : 0 Potporanj
16.05.2010 16:30 Vojvodina 3 : 1 Napredak
16.05.2010 16:30 Borac 2 : 3 Crvena Zvezda
16.05.2010 16:30 2. Oktobar 2 : 1 Jedinstvo
16.05.2010 Omladinac (D) 1 : 2 Kablar
16.05.2010 Zvezda 4 : 0 Stubal
16.05.2010 Musina reka 3 : 0 Bogutovačka Banja
16.05.2010 Gruža 3 : 1 Budućnost (S)
16.05.2010 Miločajac 3 : 0 Jovo Kursula
16.05.2010 Vojvoda Milenko 2 : 2 Dunavac
16.05.2010 Zemljoradnik 1 : 4 Metalac
16.05.2010 Napredak 3 : 2 Proleter
16.05.2010 Dizel 0 : 3 Sopot
16.05.2010 17:00 7. Juli 2 : 5 Bratstvo
16.05.2010 Stig (MC) 2 : 1 Jedinstvo
16.05.2010 Budućnost 4 : 3 BSK
16.05.2010 Stari Trstenik 3 : 0 MZ Trstenik
16.05.2010 Gradina 10 : 2 Vinogradar
16.05.2010 17:30 Dunav 5 : 2 Mladost
16.05.2010 17:30 Sveti Stefan : Heroj
16.05.2010 10:00 Kapedunum 3 : 1 Mabat
16.05.2010 17:00 Vojvodina 0 : 3 Partizan
16.05.2010 17:00 Omladinac 3 : 4 Vitorul
16.05.2010 17:00 Pobeda 1 : 0 Jedinstvo
16.05.2010 Vandini 0 : 3 Spartak
16.05.2010 Šabac 0 : 1 Mašinac PZP
16.05.2010 Kolibri 2 : 1 Lemind Lavice
16.05.2010 Ravangrad 2 : 0 Radnički 1919
16.05.2010 10:00 Čukarički Stankom 1 : 0 Zemun
16.05.2010 10:00 BSK Borča 1 : 0 OFK Beograd
16.05.2010 15:30 Voždovac 0 : 5 Bežanija
16.05.2010 13:00 Radnički (N) 0 : 2 Vojvodina
16.05.2010 11:00 Partizan 2 : 0 Jagodina
16.05.2010 13:00 Napredak 1 : 1 Partizan
16.05.2010 13:00 BSK Borča 1 : 1 OFK Beograd
16.05.2010 13:00 Radnički (N) 1 : 0 Vojvodina
16.05.2010 13:00 Borac (Č) 2 : 0 Čukarički Stankom
16.05.2010 13:00 Morava 1 : 2 Dubočica
16.05.2010 11:00 Zemun 0 : 0 ČSK Pivara
16.05.2010 13:00 Borac (Č) 3 : 0 Jagodina

Rukomet

16.05.2010 19:00 Nova Pazova 26 : 22 Rudar

Vaterpolo

16.05.2010 09:30 Partizan 12 : 4 ŽAK
16.05.2010 08:30 Taš 2000 14 : 6 Vračar
16.05.2010 18:30 ŽAK 1 : 19 Vračar
16.05.2010 17:30 Partizan 2 : 13 Senta