XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 241 utakmica za dan
Nedelja, 6 Jun 2010

Fudbal

06.06.2010 16:30 Novi Pazar 1 : 2 Radnički (N)
06.06.2010 16:30 Kolubara 0 : 3 Teleoptik
06.06.2010 16:30 Banat 5 : 1 Mladost (A)
06.06.2010 16:30 Dinamo 3 : 2 Novi Sad
06.06.2010 16:30 Sevojno Point 4 : 1 Sloga (K)
06.06.2010 16:30 Bežanija 0 : 1 Mladost (L)
06.06.2010 16:30 Proleter (NS) 5 : 2 ČSK Pivara
06.06.2010 16:30 Radnički (S) 1 : 1 Srem
06.06.2010 16:30 Zemun 1 : 1 Indjija
06.06.2010 17:00 Sloga (P) 0 : 1 Rudar (K)
06.06.2010 17:00 FAP 1 : 0 Železničar
06.06.2010 17:00 Vujić voda 1 : 0 Šumadija (A)
06.06.2010 17:00 Metalac (K) 1 : 1 Šumadija Radnički 1923
06.06.2010 17:00 Mačva 1 : 0 Radnički Stobeks
06.06.2010 17:00 Morava (VP) 1 : 2 Sloboda (U)
06.06.2010 17:00 Sloga (PM) 4 : 1 Budućnost (V)
06.06.2010 17:00 Sloboda (Č) 3 : 0 Jedinstvo
06.06.2010 17:00 Balkanski 5 : 3 Dubočica
06.06.2010 17:00 Vlasina 2 : 2 Hajduk Veljko
06.06.2010 17:00 Jedinstvo (P) 0 : 1 Sinđelić
06.06.2010 17:00 Kopaonik 1 : 2 Timok
06.06.2010 17:00 Župa 1 : 1 Radnik
06.06.2010 17:00 Car Konstantin 2 : 1 Radnički (P)
06.06.2010 17:00 Radnički (S) 2 : 2 Svrljig
06.06.2010 17:00 Rudar Alpos 2 : 1 Jedinstvo (B)
06.06.2010 17:30 Srem 2 : 2 Hajduk
06.06.2010 17:30 Sindjelić 0 : 2 BASK
06.06.2010 17:30 Grafičar 1 : 0 Voždovac
06.06.2010 17:30 Resnik 1 : 0 Dorćol
06.06.2010 17:30 Mladenovac 1 : 1 Železničar (BV)
06.06.2010 17:30 Kovačevac 0 : 0 Sopot
06.06.2010 17:30 Beograd 0 : 2 Radnički (O)
06.06.2010 17:30 Palilulac 0 : 2 Šumadija
06.06.2010 17:00 Polet (T) 1 : 3 Prijevor
06.06.2010 17:00 Takovo 0 : 1 Polet (LJ)
06.06.2010 17:00 Vodojaža 6 : 0 Omladinac (NS)
06.06.2010 17:00 Erdoglija Šumadija 1903 1 : 0 Mladost (O)
06.06.2010 17:00 Partizan (KM) 0 : 1 Mokra Gora
06.06.2010 17:00 Orlovac 2 : 1 Pobeda
06.06.2010 17:00 Slavija (K) 3 : 2 Sušica
06.06.2010 17:00 Bane 1 : 0 Jošanica
06.06.2010 17:00 Sloga (BB) 3 : 1 Jedinstvo (V)
06.06.2010 17:00 Radnički (V) 4 : 0 Jadar (GD)
06.06.2010 17:00 Zlatar 0 : 0 Radnički Zorka
06.06.2010 17:00 Krušik 1 : 0 Loznica
06.06.2010 17:00 Sloga (S) 2 : 1 Polimlje
06.06.2010 17:00 Jadar (S) 6 : 0 Radnički (K)
06.06.2010 17:00 Osečina 2 : 0 Jedinstvo Putevi
06.06.2010 17:00 Sloga (LŠ) 0 : 1 Ribnica
06.06.2010 17:00 Selevac 2 : 0 Borac
06.06.2010 17:00 Partizan (BB) 2 : 0 Gruža
06.06.2010 17:00 Seljak 2 : 2 Crvena zvezda (S)
06.06.2010 17:00 Homoljac 4 : 0 Železničar Inon
06.06.2010 17:00 Zvižd 5 : 1 Omladinac (Š)
06.06.2010 17:00 VGSK 4 : 2 Jasenica 1911
06.06.2010 17:00 Sloga (B) 4 : 0 Vrbovac
06.06.2010 17:00 Šapine 2 : 4 Obilić (Ž)
06.06.2010 17:30 Ibar 3 : 1 Proleter Lasta
06.06.2010 17:30 Kraljevo Hajduk 3 : 0 Napredak
06.06.2010 17:30 Radnik 2 : 1 Rudar
06.06.2010 17:30 Magnohrom 3 : 1 Tutin
06.06.2010 17:30 Mataruge 2 : 4 Karađorđe
06.06.2010 17:30 Goč 6 : 0 Jedinstvo
06.06.2010 17:30 Braća Vuković 2 : 0 Borac (V)
06.06.2010 17:30 Budućnost 2 : 3 Borac (A)
06.06.2010 17:30 Morava 0 : 2 Radnički
06.06.2010 17:30 Gorušica 0 : 1 Napredak (K)
06.06.2010 17:30 Miokovci 3 : 2 Slatina
06.06.2010 17:30 Jedinstvo (GG) 1 : 2 Omladinac (Z)
06.06.2010 17:30 Spartak 0 : 0 Jedinstvo (P)
06.06.2010 17:30 Autoprevoz 2 : 0 Napredak (S)
06.06.2010 17:30 Mladost (P) 0 : 1 Šumadija
06.06.2010 17:30 Dragačevo 2 : 0 Jedinstvo (K)
06.06.2010 17:30 Rudar 3 : 0 Velereč 94
06.06.2010 16:30 Lazarica 0 : 1 Višesava
06.06.2010 16:30 Polet 5 : 0 Sečica
06.06.2010 16:30 Napredak 2 : 1 Luna Avijatičar
06.06.2010 16:30 Omladinac 1 : 1 Arilje
06.06.2010 16:30 Železničar 3 : 0 Jedinstvo
06.06.2010 17:00 Dimitrije Tucović 1 : 1 Rajac
06.06.2010 17:00 ZSK 0 : 0 Zadrugar
06.06.2010 17:00 Vrujci 6 : 0 OFK Jabučje
06.06.2010 17:00 Kačer 1 : 0 Mladost
06.06.2010 17:00 Banjani 3 : 1 Sovljak
06.06.2010 17:00 Brezovica 2 : 1 Tulari
06.06.2010 17:00 Ribnikar 4 : 1 Tešnjar
06.06.2010 17:00 Brežđe 3 : 0 Mladi radnik
06.06.2010 Šumadija 4 : 0 Mladi radnik
06.06.2010 Mladi borac 2 : 3 Napredak
06.06.2010 Udarnik 4 : 3 Cerovac
06.06.2010 Železničar (S) 2 : 0 Lunjevac
06.06.2010 Radnik 5 : 3 Omladinac
06.06.2010 Sloboda 2 : 4 Sloga
06.06.2010 Budućnost 3 : 0 Železničar (K)
06.06.2010 Jedinstvo 3 : 1 Drugovac
06.06.2010 17:00 Crni Vrh 8 : 2 Polet (A)
06.06.2010 17:00 Mlava 1 : 2 Dunavac
06.06.2010 17:00 Borac 4 : 1 Napredak (N)
06.06.2010 17:00 Sloga (K) 2 : 1 Petar Dobrnjac
06.06.2010 17:00 Polet (SD) 3 : 0 Napredak (VC)
06.06.2010 17:00 Vihor 2 : 1 Bata Bulić
06.06.2010 17:00 Sloga (D) 2 : 1 Beli Orao
06.06.2010 17:00 Sloga (B) 3 : 0 Zadrugar
06.06.2010 17:30 Morava (Č) 0 : 4 Mramor
06.06.2010 17:30 Proleter (M) 0 : 1 Čegar
06.06.2010 17:30 Vrtište 3 : 0 Budućnost (PK)
06.06.2010 17:30 Radnički (T) 7 : 0 OFK Niš
06.06.2010 17:30 Stevan Nešticki 1 : 6 Sloboda
06.06.2010 17:30 Delijski Vis 5 : 2 Vulkan
06.06.2010 17:00 Rad 7 : 6 Rasovača
06.06.2010 17:00 Bukovik 2 : 1 Jedinstvo
06.06.2010 17:00 Naša krila 6 : 3 Radnički
06.06.2010 17:00 Mladost (O) 3 : 4 Morava
06.06.2010 17:00 Moravica 5 : 0 Borac
06.06.2010 17:00 Omladinac 4 : 5 Knežica
06.06.2010 17:00 Rutevac 0 : 3 Mladost (B)
06.06.2010 Brodoremont 2 : 0 Nemetali
06.06.2010 BSK 4 : 3 Sloga
06.06.2010 Slatina (N) 1 : 0 Dunav
06.06.2010 Miloševo 12 : 3 Radnički
06.06.2010 17:30 Bačka (M) 2 : 1 Tavankut
06.06.2010 17:30 Njegoš 1 : 3 Krivaja
06.06.2010 17:30 Proleter 3 : 0 Preporod
06.06.2010 17:30 Potisje 2 : 2 Bajša
06.06.2010 17:30 Panonija IM Topola 3 : 1 Čantavir
06.06.2010 17:30 Vinogradar 2 : 0 Jadran
06.06.2010 17:00 Borac 2 : 3 Vulturul
06.06.2010 17:00 Sloga 5 : 3 Slavija
06.06.2010 17:00 Dolovo 4 : 1 Crvena zvezda
06.06.2010 17:00 Partizan (G) 1 : 1 Budućnost (BB)
06.06.2010 17:00 Proleter 5 : 4 Radnički (K)
06.06.2010 17:00 Polet 4 : 2 Radnički (B)
06.06.2010 17:00 Tempo 4 : 1 Mladost
06.06.2010 17:00 Jugoslavija 4 : 3 Partizan (U)
06.06.2010 17:30 Bilećanin 3 : 2 OFK Klek
06.06.2010 17:30 Delija 1 : 0 Zadrugar
06.06.2010 17:30 Vojvodina 1 : 0 Borac (Z)
06.06.2010 17:30 Naftagas (B) 2 : 1 Naftagas (E)
06.06.2010 17:30 Borac (A) 1 : 2 Mladost (BD)
06.06.2010 17:30 Begej 6 : 3 Potisje
06.06.2010 17:30 Mladost (L) 9 : 1 ŽAK
06.06.2010 17:00 Omladinac (D) 5 : 3 Graničar
06.06.2010 17:00 Stanišić 3 : 3 Kula
06.06.2010 17:00 BSK 4 : 3 Borac
06.06.2010 17:00 PIK 2 : 0 Mladost (K)
06.06.2010 17:00 Lipar 4 : 0 Omladinac (B)
06.06.2010 17:00 Radnički 2 : 2 Polet (S)
06.06.2010 17:00 Kordun 1 : 1 Zadrugar
06.06.2010 17:00 Crvenka 2 : 0 Rusin
06.06.2010 Hercegovac 2 : 1 Petrovaradin
06.06.2010 Srbobran 0 : 6 Slavija (NS)
06.06.2010 Mladost (NS) 3 : 2 Fruškogorac
06.06.2010 Mladost (BP) 2 : 3 Tvrdjava
06.06.2010 Omladinac (S) 0 : 2 Jedinstvo (R)
06.06.2010 Kabel 0 : 1 Vrbas
06.06.2010 Borac (M) 0 : 1 Graničar (K)
06.06.2010 Mladost 2 : 1 Graničar (A)
06.06.2010 Sloga (E) 10 : 0 PSK Putinci
06.06.2010 Fruškogorac 0 : 1 Podrinje
06.06.2010 LSK Laćarak 5 : 2 Hajduk (V)
06.06.2010 Jadran 2 : 1 Dunav
06.06.2010 Jedinstvo 6 : 3 Hajduk (B)
06.06.2010 Sloga Milšped 5 : 4 Borac (S)
06.06.2010 17:30 Borac (K) 4 : 3 Granit
06.06.2010 17:30 Radjevac 2 : 1 Stolice
06.06.2010 17:30 Jedinstvo 3 : 1 Jelav
06.06.2010 17:30 Rudar (B) 3 : 0 Milan Orlić
06.06.2010 17:30 Velika Reka 2 : 1 Sloga (S)
06.06.2010 17:00 Bokanja 3 : 2 Radoje Domanović
06.06.2010 17:00 Šumadinac 4 : 0 Jasenica
06.06.2010 17:00 Trešnjevica 4 : 2 Sloga
06.06.2010 17:00 BSK Belosavci 3 : 0 Venčani
06.06.2010 17:00 Mladi rudar 3 : 1 OFK Šatornja
06.06.2010 17:00 Borac 1 : 1 Vinča
06.06.2010 17:00 Mladost (CK) 3 : 3 Omladinac
06.06.2010 17:00 Karađorđe 1 : 4 Mladost MG
06.06.2010 17:00 Mladost (R) 2 : 0 Rača Popović
06.06.2010 17:00 Polet 2 : 2 ŽSK
06.06.2010 17:00 BSK 3 : 1 Lepenica
06.06.2010 17:00 Kotlenik 2 : 1 Sloga (M)
06.06.2010 17:00 Sloga (Z) 8 : 3 Crvena zvezda
06.06.2010 17:00 Sloga (Ć) 0 : 1 Sloga
06.06.2010 17:00 Carevac 1 : 4 Mladost
06.06.2010 17:00 Pobeda 3 : 0 Pionir
06.06.2010 17:00 Žitkovica 1 : 2 Đerdap
06.06.2010 17:00 Polet 3 : 2 Jedinstvo
06.06.2010 17:00 Desine 3 : 2 Makce
06.06.2010 17:00 Napredak 3 : 0 Laolac
06.06.2010 17:00 Krilaš 3 : 1 Rudar
06.06.2010 17:00 Zadrugar 2 : 3 Dragoš
06.06.2010 17:00 Omladinac 0 : 3 Mladost
06.06.2010 17:00 Jedinstvo 2 : 1 Integral
06.06.2010 17:00 Sloboda 3 : 5 Vrelo
06.06.2010 17:00 Košava 1 : 1 Radnički
06.06.2010 Crvena zastava 5 : 2 Radnički (KS)
06.06.2010 Moravac 5 : 1 Zadrugar
06.06.2010 Sloga 1 : 3 Mladost (PR)
06.06.2010 Temac 1 : 0 Provalija
06.06.2010 Lokomotiva 3 : 0 Sloboda
06.06.2010 Budućnost 3 : 3 Pobeda
06.06.2010 17:00 Jedinstvo 1 : 1 Šampion Olimpija
06.06.2010 17:00 Horgoš Higlo 7 : 1 Tromeđa
06.06.2010 17:00 Tisa 5 : 0 Graničar
06.06.2010 17:00 Mladost 2 : 0 Olimpija
06.06.2010 17:00 Mićunovo 2 : 0 Sokolac
06.06.2010 17:00 Pobeda 3 : 2 Napredak
06.06.2010 Omladinac (O) 2 : 0 Jedinstvo Stević
06.06.2010 Pobeda 4 : 1 Kolonija
06.06.2010 Borac (S) 3 : 0 Jedinstvo
06.06.2010 Vojvodina 3 : 1 Omladinac (D)
06.06.2010 Železničar 3 : 3 BSK Bavanište
06.06.2010 Plavi Dunav 0 : 2 Proleter
06.06.2010 Unirea 1 : 1 Mladost
06.06.2010 Glogonj 3 : 2 Borac (P)
06.06.2010 Dobrica 0 : 0 Karaš (J)
06.06.2010 Vršac United 5 : 0 Ratar
06.06.2010 Potporanj 3 : 2 Karaš (K)
06.06.2010 Borac 5 : 0 Mladost
06.06.2010 Hajduk 1 : 1 Vinogradar
06.06.2010 Banat 5 : 1 Jedinstvo
06.06.2010 Hajdučica 2 : 2 Sloga
06.06.2010 Dunav 3 : 0 Bratstvo Unirea
06.06.2010 Borac 3 : 4 Vojvodina
06.06.2010 2. Oktobar 5 : 2 Napredak
06.06.2010 Jedinstvo 4 : 7 Crvena Zvezda
06.06.2010 Kablar 1 : 1 Stubal
06.06.2010 Zgodačica 0 : 1 Čibukovac
06.06.2010 Omladinac (D) 0 : 2 Bogutovačka Banja
06.06.2010 Stara Čaršija 1 : 1 Budućnost (S)
06.06.2010 Zvezda 2 : 0 Jovo Kursula
06.06.2010 Musina reka 1 : 6 Gruža
06.06.2010 Beli Orlovi 2 : 1 Mladost
06.06.2010 Topoljak 2 : 0 Sloboda
06.06.2010 Ribnik 1 : 3 Gradina
06.06.2010 10:00 Kapedunum 3 : 0 Sveti Stefan
06.06.2010 10:00 Mabat 2 : 2 GAK
06.06.2010 17:30 Omladinac 3 : 1 Mladost
06.06.2010 17:30 Crvenka 2 : 2 Brodarac
06.06.2010 16:00 Lemind Lavice 3 : 8 LASK
06.06.2010 16:00 Sušica 4 : 1 Vandini
06.06.2010 17:00 Mašinac PZP 5 : 0 Unafortuna 04