21.08
17:00
Šumadija (A)
Sloga (K)
0
2
|
21.08.2010 17:00 | Šumadija (A) | 0 : 2 | Sloga (K) | |||||
21.08
17:00
Sloga (P)
Rudar (K)
0
2
|
21.08.2010 17:00 | Sloga (P) | 0 : 2 | Rudar (K) | |||||
21.08
17:00
Vujić voda
Mačva
2
0
|
21.08.2010 17:00 | Vujić voda | 2 : 0 | Mačva | |||||
21.08
17:00
Sloga (PM)
Polet (LJ)
2
1
|
21.08.2010 17:00 | Sloga (PM) | 2 : 1 | Polet (LJ) |
21.08
17:00
Dubočica
Hajduk Veljko
3
1
|
21.08.2010 17:00 | Dubočica | 3 : 1 | Hajduk Veljko | |||||
21.08
17:00
Svrljig
Radnički (S)
0
1
|
21.08.2010 17:00 | Svrljig | 0 : 1 | Radnički (S) | |||||
21.08
17:00
Trstenik PPT
Radnik
1
3
|
21.08.2010 17:00 | Trstenik PPT | 1 : 3 | Radnik | |||||
21.08
17:00
Timok
Radnički (N)
1
2
|
21.08.2010 17:00 | Timok | 1 : 2 | Radnički (N) |
21.08
17:00
Sloboda (NK)
Senta
1
2
|
21.08.2010 17:00 | Sloboda (NK) | 1 : 2 | Senta | |||||
21.08
17:00
Cement
Mladost (BJ)
4
2
|
21.08.2010 17:00 | Cement | 4 : 2 | Mladost (BJ) | |||||
21.08
17:00
Tekstilac Ites
Solunac
1
0
|
21.08.2010 17:00 | Tekstilac Ites | 1 : 0 | Solunac | |||||
21.08
17:00
Vršac
Veternik Viskol
2
2
|
21.08.2010 17:00 | Vršac | 2 : 2 | Veternik Viskol | |||||
21.08
17:00
Mladost (A)
Radnički (NP)
0
5
|
21.08.2010 17:00 | Mladost (A) | 0 : 5 | Radnički (NP) | |||||
21.08
17:00
Sloga (T)
ČSK Pivara
1
1
|
21.08.2010 17:00 | Sloga (T) | 1 : 1 | ČSK Pivara |
21.08
10:00
Voždovac
Radnički (O)
1
0
|
21.08.2010 10:00 | Voždovac | 1 : 0 | Radnički (O) | |||||
21.08
16:30
Balkan Mirijevo
Resnik
2
0
|
21.08.2010 16:30 | Balkan Mirijevo | 2 : 0 | Resnik | |||||
21.08
16:30
Palilulac
Sopot
0
1
|
21.08.2010 16:30 | Palilulac | 0 : 1 | Sopot | |||||
21.08
16:30
Dorćol
Beograd
1
2
|
21.08.2010 16:30 | Dorćol | 1 : 2 | Beograd |
21.08
17:00
Slavija
Pobeda
2
3
|
21.08.2010 17:00 | Slavija | 2 : 3 | Pobeda | |||||
21.08
17:00
Omladinac (NS)
Partizan (C)
2
0
|
21.08.2010 17:00 | Omladinac (NS) | 2 : 0 | Partizan (C) | |||||
21.08
17:00
Metalac (K)
Vodojaža
2
2
|
21.08.2010 17:00 | Metalac (K) | 2 : 2 | Vodojaža | |||||
21.08
17:00
Takovo
Mokra Gora
0
6
|
21.08.2010 17:00 | Takovo | 0 : 6 | Mokra Gora |
21.08
17:00
GFK Jasenica 1911
Sloga (D)
8
0
|
21.08.2010 17:00 | GFK Jasenica 1911 | 8 : 0 | Sloga (D) | |||||
21.08
17:00
Gruža
Vrbovac
4
1
|
21.08.2010 17:00 | Gruža | 4 : 1 | Vrbovac | |||||
21.08
17:00
Sloga (B)
Železničar (S)
0
0
|
21.08.2010 17:00 | Sloga (B) | 0 : 0 | Železničar (S) |
21.08
17:00
Jadar (ST)
Ribnica
0
1
|
21.08.2010 17:00 | Jadar (ST) | 0 : 1 | Ribnica | |||||
21.08
17:00
Jedinstvo (V)
Zlatibor
1
0
|
21.08.2010 17:00 | Jedinstvo (V) | 1 : 0 | Zlatibor | |||||
21.08
17:00
Loznica
Zlatar
2
0
|
21.08.2010 17:00 | Loznica | 2 : 0 | Zlatar | |||||
21.08
17:00
Radnički (V)
Drina
1
0
|
21.08.2010 17:00 | Radnički (V) | 1 : 0 | Drina | |||||
21.08
17:00
Jadar (GD)
Sloga (S)
1
2
|
21.08.2010 17:00 | Jadar (GD) | 1 : 2 | Sloga (S) |
21.08
17:00
Ropotovo
Radan
2
3
|
21.08.2010 17:00 | Ropotovo | 2 : 3 | Radan | |||||
21.08
17:00
Balkanski
Morava (VH)
2
1
|
21.08.2010 17:00 | Balkanski | 2 : 1 | Morava (VH) | |||||
21.08
17:00
Jedinstvo (B)
BSK Bujanovac
0
2
|
21.08.2010 17:00 | Jedinstvo (B) | 0 : 2 | BSK Bujanovac |
21.08
17:00
Đerdap
Trajal
2
0
|
21.08.2010 17:00 | Đerdap | 2 : 0 | Trajal |
21.08
17:00
Dinamo
Zadrugar
0
1
|
21.08.2010 17:00 | Dinamo | 0 : 1 | Zadrugar | |||||
21.08
17:00
Radnički (B)
Bačka (P)
3
1
|
21.08.2010 17:00 | Radnički (B) | 3 : 1 | Bačka (P) | |||||
21.08
17:00
AFK
Bačka 1901
1
4
|
21.08.2010 17:00 | AFK | 1 : 4 | Bačka 1901 | |||||
21.08
17:00
Proleter
Borac
2
0
|
21.08.2010 17:00 | Proleter | 2 : 0 | Borac | |||||
21.08
17:00
Bačka Topola
Vojvodina
2
0
|
21.08.2010 17:00 | Bačka Topola | 2 : 0 | Vojvodina | |||||
21.08
17:00
Radnički (Z)
Spartak
4
0
|
21.08.2010 17:00 | Radnički (Z) | 4 : 0 | Spartak | |||||
21.08
17:00
Budućnost
Obilić
3
1
|
21.08.2010 17:00 | Budućnost | 3 : 1 | Obilić | |||||
21.08
17:00
Kozara
Jedinstvo
1
1
|
21.08.2010 17:00 | Kozara | 1 : 1 | Jedinstvo |
21.08
17:00
Bačka (BP)
Omladinac
1
1
|
21.08.2010 17:00 | Bačka (BP) | 1 : 1 | Omladinac | |||||
21.08
17:00
Crvena Zvezda
Radnički (SM)
2
1
|
21.08.2010 17:00 | Crvena Zvezda | 2 : 1 | Radnički (SM) | |||||
21.08
17:00
Obilić
1. Maj
4
0
|
21.08.2010 17:00 | Obilić | 4 : 0 | 1. Maj | |||||
21.08
17:00
Polet
Sloga Radnički
2
1
|
21.08.2010 17:00 | Polet | 2 : 1 | Sloga Radnički |
21.08
10:00
Slavija
Posavac Tišma
1
0
|
21.08.2010 10:00 | Slavija | 1 : 0 | Posavac Tišma | |||||
21.08
16:30
Lokomotiva
GSP Polet
3
0
|
21.08.2010 16:30 | Lokomotiva | 3 : 0 | GSP Polet |
21.08
17:00
Karađorđe
Grdica
1
1
|
21.08.2010 17:00 | Karađorđe | 1 : 1 | Grdica | |||||
21.08
17:00
Goč
Borac (V)
3
2
|
21.08.2010 17:00 | Goč | 3 : 2 | Borac (V) | |||||
21.08
17:00
Kraljevo Hajduk
Magnohrom
2
1
|
21.08.2010 17:00 | Kraljevo Hajduk | 2 : 1 | Magnohrom |
21.08
16:00
Seljak
Jedinstvo
6
2
|
21.08.2010 16:00 | Seljak | 6 : 2 | Jedinstvo | |||||
21.08
16:00
Erdoglija 1931
Jadran
2
1
|
21.08.2010 16:00 | Erdoglija 1931 | 2 : 1 | Jadran | |||||
21.08
16:00
Sloga (L)
Buducnost
1
0
|
21.08.2010 16:00 | Sloga (L) | 1 : 0 | Buducnost | |||||
21.08
16:00
Marsic
Sloboda
0
4
|
21.08.2010 16:00 | Marsic | 0 : 4 | Sloboda | |||||
21.08
16:00
Kosutnjak
Srbija
2
2
|
21.08.2010 16:00 | Kosutnjak | 2 : 2 | Srbija | |||||
21.08
16:00
Vinogradi DB
Cerovac
0
0
|
21.08.2010 16:00 | Vinogradi DB | 0 : 0 | Cerovac | |||||
21.08
16:00
Kolonija
Sumadinac
5
1
|
21.08.2010 16:00 | Kolonija | 5 : 1 | Sumadinac | |||||
21.08
16:00
Šumadija
Arsenal
3
2
|
21.08.2010 16:00 | Šumadija | 3 : 2 | Arsenal | |||||
21.08
16:00
Sloga (D)
Sušica
6
2
|
21.08.2010 16:00 | Sloga (D) | 6 : 2 | Sušica |
21.08
Selevac
Polet (T)
3
0
|
21.08.2010 | Selevac | 3 : 0 | Polet (T) |
21.08
17:00
Lokomotiva
Junkovac
2
1
|
21.08.2010 17:00 | Lokomotiva | 2 : 1 | Junkovac | |||||
21.08
17:00
Karađorđe (T)
Badnjevac
4
2
|
21.08.2010 17:00 | Karađorđe (T) | 4 : 2 | Badnjevac |
21.08
17:00
Radnički
Luk Kompenzatori
1
1
|
21.08.2010 17:00 | Radnički | 1 : 1 | Luk Kompenzatori | |||||
21.08
17:00
Majur
Hajduk Stanko
1
1
|
21.08.2010 17:00 | Majur | 1 : 1 | Hajduk Stanko | |||||
21.08
17:00
Sinđelić
Lipolist
1
2
|
21.08.2010 17:00 | Sinđelić | 1 : 2 | Lipolist |
21.08
17:00
Banjani
OFK Jabučje
5
1
|
21.08.2010 17:00 | Banjani | 5 : 1 | OFK Jabučje | |||||
21.08
17:00
Mladost
Brežđe
2
1
|
21.08.2010 17:00 | Mladost | 2 : 1 | Brežđe | |||||
21.08
17:00
Dimitrije Tucović
Brezovica
2
3
|
21.08.2010 17:00 | Dimitrije Tucović | 2 : 3 | Brezovica | |||||
21.08
17:00
Rubribreza
ZSK
2
1
|
21.08.2010 17:00 | Rubribreza | 2 : 1 | ZSK | |||||
21.08
17:00
Kačer
Tulari
2
0
|
21.08.2010 17:00 | Kačer | 2 : 0 | Tulari |
21.08
GP Zlatibor
Luna Avijatičar
3
1
|
21.08.2010 | GP Zlatibor | 3 : 1 | Luna Avijatičar | |||||
21.08
Crnokosa
Polet
6
0
|
21.08.2010 | Crnokosa | 6 : 0 | Polet |
21.08
16:30
Jedinstvo (S)
Gradac
2
0
|
21.08.2010 16:30 | Jedinstvo (S) | 2 : 0 | Gradac | |||||
21.08
16:30
Buducnost
Kumarevo
2
2
|
21.08.2010 16:30 | Buducnost | 2 : 2 | Kumarevo | |||||
21.08
16:30
OFK Vlasotince
Morava (G)
1
2
|
21.08.2010 16:30 | OFK Vlasotince | 1 : 2 | Morava (G) |
21.08
Aluminjum
Budućnost
0
1
|
21.08.2010 | Aluminjum | 0 : 1 | Budućnost | |||||
21.08
Palilulac
OFK Niš
3
2
|
21.08.2010 | Palilulac | 3 : 2 | OFK Niš |
21.08
17:00
Vinoraca
Morava
1
5
|
21.08.2010 17:00 | Vinoraca | 1 : 5 | Morava |
21.08
17:00
Zlot
Krivelj
6
2
|
21.08.2010 17:00 | Zlot | 6 : 2 | Krivelj | |||||
21.08
17:00
Rudna Glava
Sloga (K)
4
0
|
21.08.2010 17:00 | Rudna Glava | 4 : 0 | Sloga (K) | |||||
21.08
17:00
Rudar (B)
Rajac
4
0
|
21.08.2010 17:00 | Rudar (B) | 4 : 0 | Rajac |
21.08
17:00
Bošnjane
Mladost
2
0
|
21.08.2010 17:00 | Bošnjane | 2 : 0 | Mladost | |||||
21.08
17:00
Sloga
Dedina
0
0
|
21.08.2010 17:00 | Sloga | 0 : 0 | Dedina | |||||
21.08
17:00
Sloga
Mladost
6
2
|
21.08.2010 17:00 | Sloga | 6 : 2 | Mladost | |||||
21.08
17:00
Temnić
FUD
3
0
|
21.08.2010 17:00 | Temnić | 3 : 0 | FUD | |||||
21.08
17:00
Čitluk
Poljoprivrednik
5
2
|
21.08.2010 17:00 | Čitluk | 5 : 2 | Poljoprivrednik | |||||
21.08
17:00
Velika Drenova
Trudbenik
5
0
|
21.08.2010 17:00 | Velika Drenova | 5 : 0 | Trudbenik | |||||
21.08
17:00
Jasika
Jedinstvo 1936
0
0
|
21.08.2010 17:00 | Jasika | 0 : 0 | Jedinstvo 1936 | |||||
21.08
17:00
Blagotin
Naupare
3
0
|
21.08.2010 17:00 | Blagotin | 3 : 0 | Naupare |
21.08
17:30
Sloboda
Potisje
3
0
|
21.08.2010 17:30 | Sloboda | 3 : 0 | Potisje | |||||
21.08
17:30
Jadran
Panonija IM Topola
2
5
|
21.08.2010 17:30 | Jadran | 2 : 5 | Panonija IM Topola |
21.08
17:30
Borac
Naftagas
1
4
|
21.08.2010 17:30 | Borac | 1 : 4 | Naftagas | |||||
21.08
17:30
Mladost
Delija
0
4
|
21.08.2010 17:30 | Mladost | 0 : 4 | Delija | |||||
21.08
17:30
Bilećanin
Vojvodina
1
1
|
21.08.2010 17:30 | Bilećanin | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
21.08
17:30
Mladost
Jedinstvo
0
3
|
21.08.2010 17:30 | Mladost | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
21.08
17:30
Krajina
Begej
0
0
|
21.08.2010 17:30 | Krajina | 0 : 0 | Begej |
21.08
17:30
Partizan (U)
Polet
3
1
|
21.08.2010 17:30 | Partizan (U) | 3 : 1 | Polet | |||||
21.08
17:30
Radnički (K)
Budućnost (A)
0
0
|
21.08.2010 17:30 | Radnički (K) | 0 : 0 | Budućnost (A) | |||||
21.08
17:30
BAK
Tempo
5
2
|
21.08.2010 17:30 | BAK | 5 : 2 | Tempo |
21.08
17:00
Mladost
Polet
5
0
|
21.08.2010 17:00 | Mladost | 5 : 0 | Polet | |||||
21.08
17:00
Crvenka
Stanišić
1
5
|
21.08.2010 17:00 | Crvenka | 1 : 5 | Stanišić | |||||
21.08
17:00
Radnički
Borac
2
1
|
21.08.2010 17:00 | Radnički | 2 : 1 | Borac |
21.08
Kabel
Mladost
2
0
|
21.08.2010 | Kabel | 2 : 0 | Mladost | |||||
21.08
Petrovaradin
Bečej
2
0
|
21.08.2010 | Petrovaradin | 2 : 0 | Bečej | |||||
21.08
Omladinac
Vrbas
2
2
|
21.08.2010 | Omladinac | 2 : 2 | Vrbas | |||||
21.08
Hercegovac
Srbobran
3
0
|
21.08.2010 | Hercegovac | 3 : 0 | Srbobran | |||||
21.08
Šajkaš
Stari Grad
1
2
|
21.08.2010 | Šajkaš | 1 : 2 | Stari Grad | |||||
21.08
Borac
Jedinstvo
1
0
|
21.08.2010 | Borac | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
21.08
Železničar
ŽSK
3
0
|
21.08.2010 | Železničar | 3 : 0 | ŽSK | |||||
21.08
Tvrdjava
Slavija
2
2
|
21.08.2010 | Tvrdjava | 2 : 2 | Slavija |
21.08
15:00
Ljukovo
Borac Sloga "Milšped"
0
0
|
21.08.2010 15:00 | Ljukovo | 0 : 0 | Borac Sloga "Milšped" | |||||
21.08
15:00
Jadran
Jedinstvo
2
0
|
21.08.2010 15:00 | Jadran | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
21.08
15:00
Graničar
Hajduk (B)
0
0
|
21.08.2010 15:00 | Graničar | 0 : 0 | Hajduk (B) | |||||
21.08
15:00
Hajduk (Š)
Fruškogorac
8
0
|
21.08.2010 15:00 | Hajduk (Š) | 8 : 0 | Fruškogorac | |||||
21.08
15:00
Partizan
Podrinje
0
0
|
21.08.2010 15:00 | Partizan | 0 : 0 | Podrinje | |||||
21.08
15:00
Sloven
LSK Laćarak
0
0
|
21.08.2010 15:00 | Sloven | 0 : 0 | LSK Laćarak | |||||
21.08
15:00
Železničar
Hajduk
0
1
|
21.08.2010 15:00 | Železničar | 0 : 1 | Hajduk | |||||
21.08
15:00
Zeka Buljubaša
Mladost
1
1
|
21.08.2010 15:00 | Zeka Buljubaša | 1 : 1 | Mladost |
21.08
16:30
Prva Iskra
IM Rakovica
0
4
|
21.08.2010 16:30 | Prva Iskra | 0 : 4 | IM Rakovica | |||||
21.08
16:30
Lepušnica
Policajac
4
0
|
21.08.2010 16:30 | Lepušnica | 4 : 0 | Policajac | |||||
21.08
16:30
Obilić
BSK Batajnica
0
2
|
21.08.2010 16:30 | Obilić | 0 : 2 | BSK Batajnica | |||||
21.08
16:30
Poštar - Zvezdara
PKB Kovilovo
1
1
|
21.08.2010 16:30 | Poštar - Zvezdara | 1 : 1 | PKB Kovilovo |
21.08
17:00
Čibukovac
Vrnjci
1
4
|
21.08.2010 17:00 | Čibukovac | 1 : 4 | Vrnjci | |||||
21.08
17:00
Jedinstvo (G)
Granit
2
1
|
21.08.2010 17:00 | Jedinstvo (G) | 2 : 1 | Granit |
21.08
17:30
Bagremar
Đuriselac
5
0
|
21.08.2010 17:30 | Bagremar | 5 : 0 | Đuriselac |
21.08
17:00
Žika Marković uča
Sloga Ć
5
0
|
21.08.2010 17:00 | Žika Marković uča | 5 : 0 | Sloga Ć | |||||
21.08
17:00
Žitkovica
Đerdap
5
1
|
21.08.2010 17:00 | Žitkovica | 5 : 1 | Đerdap |
21.08
Beli Orlovi
Radnik
0
10
|
21.08.2010 | Beli Orlovi | 0 : 10 | Radnik |
21.08
17:00
Crnča
Cer
4
3
|
21.08.2010 17:00 | Crnča | 4 : 3 | Cer |
21.08
Milicionar
Napredak
3
0
|
21.08.2010 | Milicionar | 3 : 0 | Napredak |
21.08
17:00
Rudar
Sindjelic (G)
3
3
|
21.08.2010 17:00 | Rudar | 3 : 3 | Sindjelic (G) | |||||
21.08
17:00
Mladost (S)
Crni Vrh
2
1
|
21.08.2010 17:00 | Mladost (S) | 2 : 1 | Crni Vrh | |||||
21.08
17:00
Sindjelic (V)
Ursule
2
2
|
21.08.2010 17:00 | Sindjelic (V) | 2 : 2 | Ursule |
21.08
17:00
Jedinstvo
13.April
2
2
|
21.08.2010 17:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | 13.April | |||||
21.08
17:00
Donji Kopaonik
Mladi Radnik
3
0
|
21.08.2010 17:00 | Donji Kopaonik | 3 : 0 | Mladi Radnik | |||||
21.08
17:00
Pobeda
Mladost
0
3
|
21.08.2010 17:00 | Pobeda | 0 : 3 | Mladost | |||||
21.08
17:00
Borac
Rubin
3
0
|
21.08.2010 17:00 | Borac | 3 : 0 | Rubin | |||||
21.08
17:00
Župski biseri
Pakasnica
2
0
|
21.08.2010 17:00 | Župski biseri | 2 : 0 | Pakasnica |
21.08
17:30
Glogonj
Pančevo
7
3
|
21.08.2010 17:30 | Glogonj | 7 : 3 | Pančevo |
21.08
17:00
Fruškogorski partizan
Vinogradar
3
0
|
21.08.2010 17:00 | Fruškogorski partizan | 3 : 0 | Vinogradar | |||||
21.08
17:00
Mladost
Sremac
3
0
|
21.08.2010 17:00 | Mladost | 3 : 0 | Sremac |
21.08
14:00
Sloven
Popinci
2
0
|
21.08.2010 14:00 | Sloven | 2 : 0 | Popinci | |||||
21.08
14:00
Šumar
Sremac
3
0
|
21.08.2010 14:00 | Šumar | 3 : 0 | Sremac | |||||
21.08
14:00
Vitez
OFK Brestač
1
2
|
21.08.2010 14:00 | Vitez | 1 : 2 | OFK Brestač | |||||
21.08
14:00
Mladost
Napredak
5
5
|
21.08.2010 14:00 | Mladost | 5 : 5 | Napredak | |||||
21.08
14:00
Sloboda
Srem
5
1
|
21.08.2010 14:00 | Sloboda | 5 : 1 | Srem | |||||
21.08
14:00
Lovac
Kameni
7
5
|
21.08.2010 14:00 | Lovac | 7 : 5 | Kameni |
21.08
17:00
Napredak (P)
Stig
4
0
|
21.08.2010 17:00 | Napredak (P) | 4 : 0 | Stig |
21.08
17:30
Jagodina
Smederevo
1
0
|
21.08.2010 17:30 | Jagodina | 1 : 0 | Smederevo | |||||
21.08
17:30
BSK Borča
Vojvodina
0
2
|
21.08.2010 17:30 | BSK Borča | 0 : 2 | Vojvodina | |||||
21.08
17:30
Čukarički Stankom
Borac
0
1
|
21.08.2010 17:30 | Čukarički Stankom | 0 : 1 | Borac | |||||
21.08
17:30
Metalac
Rad
0
0
|
21.08.2010 17:30 | Metalac | 0 : 0 | Rad | |||||
21.08
17:30
Sloboda PS
OFK Beograd
1
0
|
21.08.2010 17:30 | Sloboda PS | 1 : 0 | OFK Beograd |
21.08
17:30
Novi Sad
Bežanija
1
0
|
21.08.2010 17:30 | Novi Sad | 1 : 0 | Bežanija | |||||
21.08
17:30
Zemun
Radnički 1923
2
2
|
21.08.2010 17:30 | Zemun | 2 : 2 | Radnički 1923 | |||||
21.08
17:30
Banat
Novi Pazar
2
1
|
21.08.2010 17:30 | Banat | 2 : 1 | Novi Pazar | |||||
21.08
17:30
Napredak
Mladost (L)
1
3
|
21.08.2010 17:30 | Napredak | 1 : 3 | Mladost (L) | |||||
21.08
17:30
Sinđelić
Big bul Radnički
0
1
|
21.08.2010 17:30 | Sinđelić | 0 : 1 | Big bul Radnički |
21.08
15:00
Mladost
Polet
1
0
|
21.08.2010 15:00 | Mladost | 1 : 0 | Polet | |||||
21.08
15:00
Crvenka
Stanišić
1
1
|
21.08.2010 15:00 | Crvenka | 1 : 1 | Stanišić | |||||
21.08
15:00
Radnički
Borac
13
2
|
21.08.2010 15:00 | Radnički | 13 : 2 | Borac |
21.08
11:00
Sloga
Novi Pazar
2
0
|
21.08.2010 11:00 | Sloga | 2 : 0 | Novi Pazar |
21.08
15:30
Sloboda
Potisje
0
8
|
21.08.2010 15:30 | Sloboda | 0 : 8 | Potisje | |||||
21.08
15:30
Jadran
Panonija IM Topola
4
4
|
21.08.2010 15:30 | Jadran | 4 : 4 | Panonija IM Topola |
21.08
10:00
Subotica
Čoka
2
3
|
21.08.2010 10:00 | Subotica | 2 : 3 | Čoka | |||||
21.08
10:00
Preporod
Obilić
4
8
|
21.08.2010 10:00 | Preporod | 4 : 8 | Obilić | |||||
21.08
11:00
Bačka
Spartak Zlatibor voda
0
6
|
21.08.2010 11:00 | Bačka | 0 : 6 | Spartak Zlatibor voda |
21.08
13:00
Radnički (N)
Rad
1
2
|
21.08.2010 13:00 | Radnički (N) | 1 : 2 | Rad | |||||
21.08
11:00
Kruševac
Borac
1
4
|
21.08.2010 11:00 | Kruševac | 1 : 4 | Borac |
21.08
09:30
Bačka
Spartak Zlatibor voda 98
0
6
|
21.08.2010 09:30 | Bačka | 0 : 6 | Spartak Zlatibor voda 98 | |||||
21.08
09:30
Senta
Bačka 1901 99
2
0
|
21.08.2010 09:30 | Senta | 2 : 0 | Bačka 1901 99 | |||||
21.08
09:30
Čantavir
Bačka Topola
0
6
|
21.08.2010 09:30 | Čantavir | 0 : 6 | Bačka Topola |
21.08
20:00
Goč
Paraćin
10
12
|
21.08.2010 20:00 | Goč | 10 : 12 | Paraćin | 0:1 | ||||
21.08
18:30
Senta
Kraljevo
14
8
|
21.08.2010 18:30 | Senta | 14 : 8 | Kraljevo | 1:0 |