XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 376 utakmica za dan
Subota, 9 Oktobar 2010

Fudbal

09.10.2010 15:00 Napredak 1 : 0 Srem
09.10.2010 15:00 Sinđelić 3 : 0 Novi Sad
09.10.2010 15:00 Teleoptik 0 : 0 Bežanija
09.10.2010 15:00 Big bul Radnički 0 : 2 Radnički 1923
09.10.2010 15:00 Mladi radnik 1 : 1 Radnički (S)
09.10.2010 15:30 Rudar (K) 6 : 0 Šumadija (A)
09.10.2010 15:30 Budućnost 1 : 1 Mačva
09.10.2010 15:30 FAP 2 : 0 Polet (LJ)
09.10.2010 15:30 Jedinstvo 0 : 3 Sloga (BB)
09.10.2010 15:00 Radnički (S) 2 : 1 Žitorađa
09.10.2010 15:00 Sloga (D) 0 : 1 Radnik
09.10.2010 15:00 Kopaonik 1 : 0 Car Konstantin
09.10.2010 15:00 Svrljig 2 : 1 Jedinstvo (P)
09.10.2010 15:30 Veternik Viskol 2 : 2 Sloboda (NK)
09.10.2010 15:30 Solunac 0 : 1 Radnički (NP)
09.10.2010 15:30 Mladost (BJ) 0 : 0 ČSK Pivara
09.10.2010 15:30 OFK Kikinda 1 : 3 Donji Srem
09.10.2010 15:30 Senta 0 : 0 Palić
09.10.2010 15:30 Dolina 2 : 1 Sloga (T)
09.10.2010 15:30 Cement 3 : 0 Mladost (A)
09.10.2010 15:30 Tekstilac Ites 1 : 2 Vršac
09.10.2010 15:00 Balkan Mirijevo 2 : 0 Palilulac
09.10.2010 16:00 Partizan (C) 3 : 2 Slavija
09.10.2010 16:00 Pobeda 3 : 0 Takovo
09.10.2010 15:30 GFK Jasenica 1911 6 : 0 Obilić
09.10.2010 15:30 Zlatibor 0 : 0 Zadrugar
09.10.2010 15:30 Ribnica 1 : 0 Osečina
09.10.2010 15:30 Jedinstvo (V) 1 : 1 Jedinstvo Putevi
09.10.2010 15:30 Loznica 2 : 0 Jadar (GD)
09.10.2010 15:00 Morava (VH) 1 : 0 Pukovac
09.10.2010 15:00 Zloćudovo 1 : 3 Zaplanjac
09.10.2010 15:00 Pusta Reka 4 : 1 BSK Bujanovac
09.10.2010 15:00 SFS Borac 1 : 0 Radnički
09.10.2010 15:00 Morava (Ć) 3 : 2 Majdanpek
09.10.2010 15:00 Đerdap 5 : 1 Borac
09.10.2010 15:30 Bačka (P) 2 : 1 Jedinstvo
09.10.2010 15:30 Radnički (B) 3 : 0 Budućnost
09.10.2010 15:30 AFK 1 : 0 Radnički (Z)
09.10.2010 15:30 Proleter 2 : 0 Bačka Topola
09.10.2010 15:30 1. Maj 0 : 0 Jugović
09.10.2010 15:30 Radnički (SM) 3 : 2 Metalac AV
09.10.2010 15:30 Omladinac 4 : 4 Borac
09.10.2010 15:30 Crvena Zvezda 3 : 0 Dunav
09.10.2010 15:30 Obilić 1 : 0 Polet
09.10.2010 10:00 Slavija 3 : 0 Crvena zvezda (MML)
09.10.2010 15:00 Lokomotiva 2 : 0 Bulbulderac
09.10.2010 15:00 Trudbenik 1 : 2 IMT
09.10.2010 15:00 Vinča 2 : 1 Radnički (NB)
09.10.2010 15:00 Karađorđe 6 : 0 Goč
09.10.2010 15:30 VGSK 6 : 0 Beli Orao
09.10.2010 15:30 Mlava (ML) 1 : 0 Mladost
09.10.2010 15:30 Bata Bulić 1 : 0 Petar Dobrnjac
09.10.2010 15:30 Borac (VL) 3 : 0 Sloga (K)
09.10.2010 15:30 Marjan 3 : 0 Rača Popović
09.10.2010 15:00 Luk Kompenzatori 4 : 2 Mladost
09.10.2010 15:00 Radnički 0 : 6 Jedinstvo (Š)
09.10.2010 15:00 OFK Jabučje 1 : 0 Brežđe
09.10.2010 15:00 Banjani 1 : 1 Tulari
09.10.2010 15:00 Mladost 4 : 1 Kačer
09.10.2010 15:00 Dimitrije Tucović 2 : 0 Rubribreza
09.10.2010 15:00 Mladost 5 : 3 Napredak
09.10.2010 15:00 Polet 1 : 1 Kumarevo
09.10.2010 15:00 Gradac 1 : 1 SFK Moravac
09.10.2010 15:00 Jedinstvo (S) 2 : 1 OFK Vlasotince
09.10.2010 15:00 Buducnost 4 : 0 MB
09.10.2010 15:00 Prčevac 2 : 2 Jedinstvo (P)
09.10.2010 15:00 Borac 2 : 1 Temac
09.10.2010 15:00 Lužnica 7 : 4 Napredak
09.10.2010 Trbunje 1 : 10 Topličanin
09.10.2010 Borac 1 : 6 Kosanica
09.10.2010 Polet 3 : 1 Dunđerski
09.10.2010 Partizanski put 0 : 3 Jastrebac
09.10.2010 Palilulac 6 : 0 Vulkan
09.10.2010 OFK Niš 3 : 0 Vrtište
09.10.2010 16:00 Levac 2 : 4 Lugomir
09.10.2010 15:00 Rudar (B) 4 : 1 Rudna Glava
09.10.2010 15:00 Brestovac 3 : 0 Ključ
09.10.2010 17:00 Čitluk 2 : 1 Mladost
09.10.2010 17:00 Velika Drenova 1 : 0 Temnić
09.10.2010 17:00 Jasika 2 : 1 Sloga
09.10.2010 17:00 Blagotin 3 : 2 Sloga
09.10.2010 17:00 Naupare 3 : 2 Bošnjane
09.10.2010 17:00 Jedinstvo 1936 2 : 0 Dedina
09.10.2010 17:00 Trudbenik 3 : 2 Mladost
09.10.2010 17:00 Poljoprivrednik 2 : 0 FUD
09.10.2010 14:30 Panonija IM Topola 4 : 3 Preporod
09.10.2010 14:30 Sloboda 3 : 1 Čoka
09.10.2010 14:30 Jadran 3 : 1 Vinogradar
09.10.2010 15:30 Naftagas 0 : 2 Potisje
09.10.2010 15:30 Borac 2 : 1 Rusanda
09.10.2010 15:30 Mladost 0 : 2 Krajina
09.10.2010 15:30 Bilećanin 3 : 1 Mladost
09.10.2010 15:30 Vršac United 2 : 1 Vulturul
09.10.2010 15:30 Partizan (U) 2 : 1 Mladost
09.10.2010 15:30 Stanišić 2 : 1 Zadrugar
09.10.2010 15:30 Polet 2 : 2 Kordun
09.10.2010 15:30 Crvenka 1 : 1 Omladinac
09.10.2010 Šajkaš 0 : 2 Mladost
09.10.2010 Borac 0 : 1 Hercegovac
09.10.2010 Železničar 2 : 2 Omladinac
09.10.2010 Slavija 3 : 0 Kabel
09.10.2010 Tvrdjava 3 : 2 Petrovaradin
09.10.2010 ŽSK 4 : 0 Bečej
09.10.2010 Jedinstvo 1 : 0 Vrbas
09.10.2010 Stari Grad 0 : 6 Srbobran
09.10.2010 15:00 Podrinje 4 : 0 Ljukovo
09.10.2010 15:00 Fruškogorac 1 : 4 LSK Laćarak
09.10.2010 15:00 Hajduk (B) 3 : 2 Hajduk
09.10.2010 15:00 Jedinstvo 1 : 0 Mladost
09.10.2010 15:00 Borac Sloga "Milšped" 3 : 1 Zeka Buljubaša
09.10.2010 15:00 Jadran 0 : 0 Železničar
09.10.2010 15:00 Graničar 1 : 3 Sloven
09.10.2010 15:00 Hajduk (Š) 1 : 1 Partizan
09.10.2010 15:00 Obilić 1 : 1 Baćevac
09.10.2010 15:00 Poštar - Zvezdara 0 : 0 Lepušnica
09.10.2010 15:00 PKB Kovilovo 1 : 5 Železnik
09.10.2010 15:00 Komgrap 1 : 1 Rudar
09.10.2010 15:00 BSK Batajnica 1 : 1 Zmaj
09.10.2010 Rudar 3 : 1 Radnik
09.10.2010 Zvečan 0 : 4 Ibar
09.10.2010 Sočanica 1 : 0 Moša
09.10.2010 16:00 Lazac 5 : 1 Mlada krila
09.10.2010 16:00 Čibukovac 2 : 0 Ribnica
09.10.2010 16:00 Jedinstvo (G) 4 : 1 Mladost
09.10.2010 15:30 Đerdap 1 : 1 Desine
09.10.2010 15:30 Žika Marković uča 0 : 0 RSK
09.10.2010 15:30 Žitkovica 3 : 0 BSK
09.10.2010 15:30 Zadrugar 1 : 2 Omladinac (B)
09.10.2010 Proleter 6 : 1 Palanka
09.10.2010 Beli Orlovi 0 : 6 Šumadija
09.10.2010 15:00 Milicionar 2 : 1 Petlovača
09.10.2010 15:00 Crvena Zvezda 4 : 4 Jedinstvo
09.10.2010 15:00 Vukašinovac 3 : 0 Draževac
09.10.2010 15:00 Tempo 1 : 5 Polet (V)
09.10.2010 15:00 Gredetin 0 : 5 Palilula
09.10.2010 15:00 Pobeda 1 : 2 Mladi Radnik
09.10.2010 15:00 Polet (R) 3 : 1 Katun
09.10.2010 15:00 Sloga 2 : 0 Kraljevo
09.10.2010 Omladinac 0 : 3 Mladost
09.10.2010 Mladi Borac 1 : 1 BSK
09.10.2010 Mladost 1 : 1 Jasunja
09.10.2010 15:00 Bratstvo 6 : 0 Nomanica
09.10.2010 15:00 Real 3 : 2 Goblen
09.10.2010 15:00 Veliko Trnjane 2 : 2 Umac
09.10.2010 15:00 Moravac 1 : 2 Gornje Krajince
09.10.2010 15:00 Mladost (MS) 3 : 2 Sloboda
09.10.2010 15:00 Mladi Radnik 2 : 1 Polet
09.10.2010 15:00 Rudar 0 : 0 Sindjelic (V)
09.10.2010 15:00 Mladost (S) 3 : 1 Radnicki
09.10.2010 14:30 Tomislavci 1 : 1 Slavija
09.10.2010 Graničar 4 : 1 Dinamo (S)
09.10.2010 15:30 Mladost 2 : 1 Partizan
09.10.2010 15:30 Stražilovo Milan 3 : 0 Borac
09.10.2010 13:30 ČSK Čortanovci 4 : 2 Sloga
09.10.2010 13:30 Podunavac 0 : 1 Sremac
09.10.2010 13:30 Fruškogorac 4 : 1 Borac
09.10.2010 13:30 Dunav 2 : 0 Polet
09.10.2010 14:00 Sremac 1 : 0 Napredak
09.10.2010 14:00 Popinci 3 : 1 Srem
09.10.2010 14:00 Graničar 2 : 3 Kameni
09.10.2010 14:00 Sloven 2 : 1 Lovac
09.10.2010 14:00 Šumar 7 : 0 Sloboda
09.10.2010 14:00 Vitez 0 : 5 Mladost
09.10.2010 15:00 Šumadija 1 : 1 Mladost (Č)
09.10.2010 15:00 Budućnost 0 : 1 BSK
09.10.2010 15:00 Napredak 4 : 1 Sloboda
09.10.2010 15:00 Barajevo 1 : 0 TEK Sloga
09.10.2010 15:00 Polet 3 : 0 Sloga
09.10.2010 15:30 Metalac 1 : 0 Vojvoda Milenko
09.10.2010 15:30 Sopot 2 : 0 Sloga (L)
09.10.2010 15:30 Kobilje 1 : 2 Napredak
09.10.2010 15:30 Soko 2 : 0 Burovac
09.10.2010 15:30 Budućnost 2 : 0 Dobrnje
09.10.2010 15:30 Busur 0 : 3 Laolac
09.10.2010 15:30 Mlava 4 : 0 Obilić
09.10.2010 15:30 7 juli 2 : 0 Zadrugar
09.10.2010 15:30 Radnik 2 : 3 B.S.K.
09.10.2010 15:30 Napredak 2 : 0 Sloboda
09.10.2010 15:30 Trgovački 3 : 1 Rudar
09.10.2010 15:30 Rade Milošević 2 : 2 Brana Paunović
09.10.2010 15:30 Melnica 0 : 3 Vukan
09.10.2010 15:30 Kotlenik (L) 1 : 0 Mladost
09.10.2010 15:30 Grivac 2 : 1 Jedinstvo
09.10.2010 15:30 Venčani 3 : 1 Misača
09.10.2010 15:00 Polet 7 : 1 Mladost (L)
09.10.2010 15:00 Prva Iskra 4 : 1 Hajduk
09.10.2010 Premijer 2 : 0 Stojan Lazarac
09.10.2010 Radnik 1 : 3 Omladinac
09.10.2010 15:00 Sloga 3 : 1 Zadrugar Milkivit
09.10.2010 15:00 Napredak (S) 1 : 2 Torpedo
09.10.2010 15:00 Napredak (R) 3 : 0 Pofk Letnjikovac
09.10.2010 15:00 Culjkovic 2 : 0 Buducnost
09.10.2010 15:00 Cer 2 : 4 Savacijum
09.10.2010 Dumaca 2 : 0 Jedinstvo
09.10.2010 Mladost 2 : 4 Mladost s
09.10.2010 Metlić 1 : 0 Draginje
09.10.2010 Mladost 1 : 3 Ceric
09.10.2010 15:00 Junior Novo Naselje 3 : 2 Zadrugar
09.10.2010 16:00 Jugovići 1 : 2 Mladost
09.10.2010 16:00 Sloga 4 : 0 Stitari
09.10.2010 16:00 Mudrakovac 2 : 1 Bukovica
09.10.2010 16:00 Vitanovac 08 5 : 1 Polet
09.10.2010 16:00 Sebecevac 6 : 0 Rasinac
09.10.2010 16:00 Jablanica 6 : 1 Grkljane
09.10.2010 16:00 Parunovac 1 : 1 Dušan Ristić
09.10.2010 16:00 BSK 5 : 1 Srnje
09.10.2010 16:00 Kruševica 5 : 6 Padez
09.10.2010 16:00 Sanac 2 : 2 Zabare
09.10.2010 16:00 Mladost 0 : 1 Modrica
09.10.2010 16:00 Budućnost 3 : 0 Gaglovo
09.10.2010 16:00 Dvorane 7 : 1 Kapidzija
09.10.2010 15:30 Krajina 1 : 5 Janošik
09.10.2010 15:30 Graničar 3 : 0 Banat
09.10.2010 15:30 Agrobanat 3 : 1 Vojvodina
09.10.2010 15:00 Sloga 3 : 1 Labudnjača
09.10.2010 15:00 Kulpin 3 : 0 Neštin
09.10.2010 15:00 Bački Hajduk 0 : 2 Naša Zvezda
09.10.2010 15:00 Mladost 2 : 0 Borac
09.10.2010 15:00 Veliki Borak 1 : 4 Borac
09.10.2010 15:00 OFK Meljak 6 : 0 OFK Boždarevac
09.10.2010 16:00 Ropočevo 1 : 1 Vis
09.10.2010 16:00 Mladost (MI) 4 : 1 Stojnik
09.10.2010 16:00 Rogača 1 : 6 Crvena Zvezda
09.10.2010 16:00 Kosmaj 3 : 1 Nemenikuće
09.10.2010 16:00 Slatina 5 : 1 Mladost (G)
09.10.2010 16:00 Sibnica 3 : 5 4 juli (MP)
09.10.2010 15:00 Mladi proleter 7 : 0 Dunavac
09.10.2010 15:00 Olimpija 0 : 7 Sveti Stefan
09.10.2010 16:30 Sokolovo 0 : 0 Mladost
09.10.2010 16:30 Proleter 1 : 5 Mladi Borac
09.10.2010 16:30 Rasadnik 3 : 0 Strmovo
09.10.2010 16:30 Dimitrije Tucovic 2 : 2 Petka
09.10.2010 14:30 Mašinac PZP 13 : 0 Mačva
09.10.2010 11:00 LASK 4 : 1 Unafortuna 04
09.10.2010 14:00 Šabac 0 : 8 Spartak Jaffa
09.10.2010 11:00 Radnički (NB) 2 : 0 Vojvodina
09.10.2010 10:00 Rad 0 : 0 BSK Borča
09.10.2010 12:00 Partizan 2 : 1 Čukarički Stankom
09.10.2010 14:00 Crvena zvezda 2 : 0 Radnički (N)
09.10.2010 12:00 Radnički 1923 1 : 0 Novi Pazar
09.10.2010 11:00 Banat 5 : 0 Železničar
09.10.2010 13:30 Stanišić 0 : 3 Zadrugar
09.10.2010 13:30 Polet 7 : 1 Kordun
09.10.2010 13:30 Crvenka 2 : 0 Omladinac
09.10.2010 Mladi radnik (R) 1 : 0 Karadjordje
09.10.2010 Mladi radnik (P) 5 : 1 GFK Jasenica 1911
09.10.2010 14:00 Timok 0 : 0 Vojvodina
09.10.2010 13:00 Beograd 1 : 2 Sloga
09.10.2010 14:00 Crvena zvezda 3 : 0 Radnički (N)
09.10.2010 11:00 Napredak 0 : 1 Jagodina
09.10.2010 10:00 Radnički Gladiolus 4 : 2 Senta
09.10.2010 11:00 Palić 6 : 1 Radnički
09.10.2010 10:00 AFK 3 : 0 Obilić
09.10.2010 Železničar (P) 5 : 2 Zvižd
09.10.2010 Mladi radnik (P) 0 : 1 GFK Jasenica 1911
09.10.2010 12:30 Panonija IM Topola 3 : 0 Preporod
09.10.2010 12:30 Sloboda 0 : 10 Čoka
09.10.2010 12:30 Jadran 0 : 7 Vinogradar
09.10.2010 11:00 Radnički (N) 2 : 0 Smederevo
09.10.2010 14:00 Partizan 4 : 1 Rad
09.10.2010 12:00 Crvena zvezda 3 : 2 Sloga
09.10.2010 13:00 OFK Paraćin 0 : 3 Borac
09.10.2010 13:00 Napredak 1 : 1 Jagodina
09.10.2010 10:00 Čoka 10 : 0 AFK
09.10.2010 10:00 Potisje 2 : 1 Tavankut
09.10.2010 10:00 Tisa 2 : 0 Čantavir
09.10.2010 Mladi radnik (R) 3 : 0 Zvižd
09.10.2010 Homoljac 5 : 2 Panter
09.10.2010 10:00 Vinogradar 0 : 9 Spartak Zlatibor voda 98
09.10.2010 09:30 Palić 0 : 3 Bačka 1901 99
09.10.2010 09:30 Subotica 3 : 6 Bačka Topola

Košarka

09.10.2010 17:00 Partizan 78 : 79 Budućnost m:tel
09.10.2010 20:15 Široki TT Kabeli 62 : 72 Krka
09.10.2010 17:00 Cedevita 70 : 66 Zadar
09.10.2010 20:00 Union Olimpija 61 : 54 Igokea
09.10.2010 18:00 CEZ Nymburk 94 : 73 Crvena Zvezda
09.10.2010 20:00 Napredak Rubin 81 : 74 OKK Beograd
09.10.2010 19:00 Vojvodina Srbijagas 79 : 73 Metalac
09.10.2010 19:00 Proleter Naftagas 95 : 85 Superfund
09.10.2010 18:00 FMP 84 : 46 Tamiš Petrohemija
09.10.2010 19:00 Borac 83 : 70 Sloboda
09.10.2010 19:30 Sloga 85 : 77 Novi Sad
09.10.2010 20:00 Sindjelić 64 : 86 Radnički Basket
09.10.2010 18:30 Železničar 101 : 74 Niš
09.10.2010 12:30 BKK Radnički 84 : 73 Spartak
09.10.2010 16:30 Vojvodina 74 : 64 Jagodina
09.10.2010 19:30 KG Student UK 84 : 78 Radnički (O)
09.10.2010 12:30 Viva Basket 94 : 73 Radnički KG 06
09.10.2010 Duga 0 : 20 Veternik
09.10.2010 Topola 69 : 75 Odžaci
09.10.2010 Mladost Teletehnika 83 : 71 Dunav
09.10.2010 Meridiana 69 : 70 Nova Pazova
09.10.2010 Novi Sad MT 20 : 0 Sport Key
09.10.2010 Vrbas 102 : 85 Radnički
09.10.2010 Stara Pazova 84 : 64 Jedinstvo
09.10.2010 18:00 Gospić CO 103 : 64 Medveščak
09.10.2010 18:00 Čelik Zenica 74 : 69 Voždovac
09.10.2010 19:30 Radivoj Korać 81 : 49 Vojvodina NIS
09.10.2010 17:00 Hemofarm Štada 83 : 50 Spartak
09.10.2010 16:30 Proleter 77 : 85 Kovin
09.10.2010 13:15 Sivac 70 : 69 Play Off
09.10.2010 13:00 Basket Stars 52 : 79 Šabac
09.10.2010 16:30 Radivoj Korać MT 77 : 48 Trepča

Odbojka

09.10.2010 20:00 Novi Sad DDOR 3 : 1 Niš
09.10.2010 20:00 Mladost 1 : 3 Bavanište
09.10.2010 18:00 Borac 3 : 0 VGSK
09.10.2010 20:00 Kolubara 1 : 3 Crvena Zvezda
09.10.2010 19:30 Vizura 3 : 0 Radnički
09.10.2010 17:00 Novi Sad Pionir Petrol 3 : 0 Putevi Trendteks
09.10.2010 19:00 Jedinstvo 3 : 0 Šumadija
09.10.2010 19:00 Radnički 3 : 1 Lazarevac
09.10.2010 16:30 Vizura Super Nova 2 : 3 Vojvodina

Rukomet

09.10.2010 17:30 Crvena Zvezda 38 : 29 Vojvodina Železničar
09.10.2010 19:00 Smederevo 24 : 31 Planinka Prolom voda
09.10.2010 18:00 PKB 35 : 26 Crvenka
09.10.2010 19:00 Radnički 25 : 24 Jugović Unimet
09.10.2010 19:00 Naisus 30 : 31 Dinamo
09.10.2010 19:00 Vranje 29 : 26 Priboj
09.10.2010 16:00 Obilić 25 : 22 Novi Pazar
09.10.2010 19:00 Rudar 41 : 30 Proleter Naftagas
09.10.2010 19:00 Mokra Gora 32 : 32 Napredak
09.10.2010 18:00 Mladost TSK 19 : 23 Crvena Zvezda
09.10.2010 19:00 Vrbas Carnex 37 : 30 Bask Soko
09.10.2010 18:00 Spartak Vojput 24 : 21 Nova Pazova
09.10.2010 17:00 Kolubara 2 17 : 23 Sindjelić
09.10.2010 17:00 Morava Dunav Osiguranje 28 : 24 Stari grad
09.10.2010 17:00 Mladost Palanački Kiseljak 25 : 26 Novi Beograd
09.10.2010 17:00 Sloga 35 : 32 Studentski grad
09.10.2010 17:00 Majdanpek 24 : 24 Zemun
09.10.2010 17:00 Šamot 65 36 : 26 Metalac
09.10.2010 17:00 Smederevo 2 26 : 28 Radnički
09.10.2010 Vlasotince 10 : 0 Žitorađa
09.10.2010 15 oktobar 27 : 29 Trepča
09.10.2010 Jastrebac 26 : 26 Đerdap
09.10.2010 Bor 2 23 : 16 Sloga
09.10.2010 20:00 Karadjordje 36 : 22 Rača
09.10.2010 19:00 Sloga 40 : 28 Osipaonica
09.10.2010 19:00 Jedinstvo 15 : 29 Lokomotiva
09.10.2010 18:00 Loznica 42 : 29 Novi Beograd 2
09.10.2010 18:00 Junior 29 : 41 Železničar
09.10.2010 18:00 Ub 39 : 23 Kosmaj
09.10.2010 18:00 Umčari 30 : 21 Čukarički
09.10.2010 16:00 Knez Lazar S.B. Ribarska banja 26 : 23 Prva Petoletka
09.10.2010 16:00 Zvečan 23 : 25 Beli andjeo
09.10.2010 16:00 Goč Merkur 41 : 31 Arilje 2
09.10.2010 16:00 Mokra gora 2 27 : 21 Sjenica
09.10.2010 16:00 Župa 54 27 : 17 Metalac
09.10.2010 16:00 BSK Heba 44 : 26 Niška Banja
09.10.2010 20:00 Cepelin 27 : 36 Naisa
09.10.2010 18:00 Bačka Palanka Nopal 30 : 29 Max Sport
09.10.2010 19:00 Čačak 25 : 24 Knjaz Miloš
09.10.2010 19:00 Jagodina 23 : 36 Zaječar
09.10.2010 19:00 Halas Jožef 22 : 20 Naisa 2
09.10.2010 21:00 Radnički Lepenica 29 : 23 ORK Beograd
09.10.2010 19:00 Metalac A.D. 30 : 25 Kikinda
09.10.2010 19:00 Radnički Resavac 30 : 26 Pirot
09.10.2010 18:00 Jagodina 2 30 : 41 Radnički
09.10.2010 18:00 Sloga 46 : 9 Metalac-Valjevo
09.10.2010 18:00 Loznica grad 18 : 33 Mladi Radnik
09.10.2010 18:00 Slodes 21 : 27 Zemun
09.10.2010 Pančevo 28 : 29 Mladost
09.10.2010 Kikinda II 26 : 21 Vrbas
09.10.2010 Vojvodina 31 : 22 Radnički
09.10.2010 Spartak 39 : 33 Srem-Morović
09.10.2010 Ravangrad 29 : 39 Lehel
09.10.2010 Temerin 36 : 14 Apatin
09.10.2010 17:00 Knjaževac 19 : 26 Metalac
09.10.2010 17:00 Kopaonik 10 : 42 Crveni krst
09.10.2010 17:00 Đerdap 27 : 31 RTB Bor
09.10.2010 17:00 Vranje 22 : 17 Župa
09.10.2010 18:00 Sloga 23 : 24 Čačak 2
09.10.2010 18:00 Prijepolje 28 : 13 Goč
09.10.2010 18:00 Dubočica 25 : 21 Knjaževac 2
09.10.2010 18:00 Zaječar 2 20 : 16 Morava Han
09.10.2010 18:00 Radan 10 : 17 Niška Banja

Futsal

09.10.2010 19:00 Pirot 1 : 6 Marbo Intermezzo