03.10
16:30
Metalac
Šumadija 1903
0
0
|
03.10.2012 16:30 | Metalac | 0 : 0 | Šumadija 1903 |
03.10
16:00
Trajal
Sloga (Ć)
3
1
|
03.10.2012 16:00 | Trajal | 3 : 1 | Sloga (Ć) | |||||
03.10
16:00
Blagotin
Gradina
3
2
|
03.10.2012 16:00 | Blagotin | 3 : 2 | Gradina | |||||
03.10
16:00
Naupare
Poljoprivrednik
1
0
|
03.10.2012 16:00 | Naupare | 1 : 0 | Poljoprivrednik | |||||
03.10
16:00
Sloga (D)
Šanac
2
2
|
03.10.2012 16:00 | Sloga (D) | 2 : 2 | Šanac | |||||
03.10
16:00
Mladost
FUD
5
1
|
03.10.2012 16:00 | Mladost | 5 : 1 | FUD | |||||
03.10
16:00
Jedinstvo 1936
Jastrebac
1
3
|
03.10.2012 16:00 | Jedinstvo 1936 | 1 : 3 | Jastrebac | |||||
03.10
16:00
Trudbenik
Jasika
3
1
|
03.10.2012 16:00 | Trudbenik | 3 : 1 | Jasika |
03.10
15:00
Strelac
Borac (O)
2
2
|
03.10.2012 15:00 | Strelac | 2 : 2 | Borac (O) | |||||
03.10
15:00
Komgrap
PKB Kovilovo
1
0
|
03.10.2012 15:00 | Komgrap | 1 : 0 | PKB Kovilovo | |||||
03.10
15:00
Borac (L)
Vrčin
3
0
|
03.10.2012 15:00 | Borac (L) | 3 : 0 | Vrčin | |||||
03.10
15:00
Poštar Zvezdara
Zmaj 1953
0
0
|
03.10.2012 15:00 | Poštar Zvezdara | 0 : 0 | Zmaj 1953 | |||||
03.10
15:00
Selo Mladenovac
Baćevac
0
0
|
03.10.2012 15:00 | Selo Mladenovac | 0 : 0 | Baćevac | |||||
03.10
15:00
Milutinac
OFK Zabrežje
0
0
|
03.10.2012 15:00 | Milutinac | 0 : 0 | OFK Zabrežje | |||||
03.10
15:00
Jedinstvo
Rudar
2
0
|
03.10.2012 15:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Rudar | |||||
03.10
15:00
13. Maj
Šumadija
0
1
|
03.10.2012 15:00 | 13. Maj | 0 : 1 | Šumadija | |||||
03.10
15:00
Brodarac
Prva Iskra
2
1
|
03.10.2012 15:00 | Brodarac | 2 : 1 | Prva Iskra |
03.10
15:30
Mladost 1954 (DM)
Vulkan 1936
2
4
|
03.10.2012 15:30 | Mladost 1954 (DM) | 2 : 4 | Vulkan 1936 | |||||
03.10
15:30
Moravac 1948
Supovac
3
0
|
03.10.2012 15:30 | Moravac 1948 | 3 : 0 | Supovac | |||||
03.10
15:30
Radnički 1936
Sečanica
2
3
|
03.10.2012 15:30 | Radnički 1936 | 2 : 3 | Sečanica | |||||
03.10
15:30
Sloga
Čegar 1946
0
3
|
03.10.2012 15:30 | Sloga | 0 : 3 | Čegar 1946 |
03.10
17:00
Mladost
Deli Jovan
1
2
|
03.10.2012 17:00 | Mladost | 1 : 2 | Deli Jovan | |||||
03.10
16:30
Miloševo
Urovica
1
0
|
03.10.2012 16:30 | Miloševo | 1 : 0 | Urovica |
03.10
15:30
Dunav
Dizel
4
0
|
03.10.2012 15:30 | Dunav | 4 : 0 | Dizel | |||||
03.10
15:30
Zemljoradnik
Napredak (P)
2
2
|
03.10.2012 15:30 | Zemljoradnik | 2 : 2 | Napredak (P) | |||||
03.10
15:30
Sopot
Mlava
1
2
|
03.10.2012 15:30 | Sopot | 1 : 2 | Mlava | |||||
03.10
15:30
Stig
Napredak (N)
2
1
|
03.10.2012 15:30 | Stig | 2 : 1 | Napredak (N) | |||||
03.10
15:30
Vojvoda Milenko
Napredak (B)
2
1
|
03.10.2012 15:30 | Vojvoda Milenko | 2 : 1 | Napredak (B) | |||||
03.10
15:30
Mip Majdan
Pobeda
3
2
|
03.10.2012 15:30 | Mip Majdan | 3 : 2 | Pobeda | |||||
03.10
15:30
Proleter
Metalac
2
1
|
03.10.2012 15:30 | Proleter | 2 : 1 | Metalac | |||||
03.10
15:30
Sloga (L)
Borac
3
1
|
03.10.2012 15:30 | Sloga (L) | 3 : 1 | Borac |
03.10
17:00
Mladost
Rujišnik
0
1
|
03.10.2012 17:00 | Mladost | 0 : 1 | Rujišnik |
03.10
15:30
Javor
Crvena zvezda
1
2
|
03.10.2012 15:30 | Javor | 1 : 2 | Crvena zvezda |
03.10
13:30
Šumadija
Železničar
4
0
|
03.10.2012 13:30 | Šumadija | 4 : 0 | Železničar | |||||
03.10
15:30
Sloga (L)
Smederevo
0
4
|
03.10.2012 15:30 | Sloga (L) | 0 : 4 | Smederevo |
03.10
13:30
Šumadija
Železničar
12
1
|
03.10.2012 13:30 | Šumadija | 12 : 1 | Železničar |
03.10
16:00
Šumadija 1903 II
Karađorđe (T)
1
2
|
03.10.2012 16:00 | Šumadija 1903 II | 1 : 2 | Karađorđe (T) | |||||
03.10
16:00
Arsenal
Sušica
1
0
|
03.10.2012 16:00 | Arsenal | 1 : 0 | Sušica | |||||
03.10
16:00
Apolon 4
Slavija
5
4
|
03.10.2012 16:00 | Apolon 4 | 5 : 4 | Slavija | |||||
03.10
16:00
Sloga (D)
Kraguj
1
6
|
03.10.2012 16:00 | Sloga (D) | 1 : 6 | Kraguj | |||||
03.10
16:00
Borac
Azbest
3
6
|
03.10.2012 16:00 | Borac | 3 : 6 | Azbest |
03.10
16:00
Karađorđe (R)
Šumadija
1
3
|
03.10.2012 16:00 | Karađorđe (R) | 1 : 3 | Šumadija | |||||
03.10
16:00
Duljaj
Apolon 4 I
1
5
|
03.10.2012 16:00 | Duljaj | 1 : 5 | Apolon 4 I | |||||
03.10
16:00
Feniks
Radnicki 1923 I
0
13
|
03.10.2012 16:00 | Feniks | 0 : 13 | Radnicki 1923 I | |||||
03.10
16:00
Šumadija 1903
Sušica
3
1
|
03.10.2012 16:00 | Šumadija 1903 | 3 : 1 | Sušica |
03.10
18:00
Cedevita
Radnički
86
68
|
03.10.2012 18:00 | Cedevita | 86 : 68 | Radnički | |||||
03.10
18:00
Igokea
Budućnost VOLI
70
61
|
03.10.2012 18:00 | Igokea | 70 : 61 | Budućnost VOLI | |||||
03.10
20:15
MZT Skopje
Široki WWin
63
59
|
03.10.2012 20:15 | MZT Skopje | 63 : 59 | Široki WWin | |||||
03.10
18:00
Szolnoki Olaj
Cibona
75
71
|
03.10.2012 18:00 | Szolnoki Olaj | 75 : 71 | Cibona | |||||
03.10
18:00
Partizan mts
Krka
79
60
|
03.10.2012 18:00 | Partizan mts | 79 : 60 | Krka |
03.10
17:00
Zaječar
Napredak
32
27
|
03.10.2012 17:00 | Zaječar | 32 : 27 | Napredak |
03.10
20:00
ŽAK
Banjica
4
4
|
03.10.2012 20:00 | ŽAK | 4 : 4 | Banjica | |||||
03.10
19:00
Vojvodina
Radnički
9
12
|
03.10.2012 19:00 | Vojvodina | 9 : 12 | Radnički | |||||
03.10
16:00
Singidunum
Dunav
5
7
|
03.10.2012 16:00 | Singidunum | 5 : 7 | Dunav | |||||
03.10
20:00
Beograd
Partizan
0
19
|
03.10.2012 20:00 | Beograd | 0 : 19 | Partizan |