09.02
17:30
GSP Polet
Sindjelić
4
2
|
09.02.2013 17:30 | GSP Polet | 4 : 2 | Sindjelić |
09.02
19:30
Spartak
Crnokosa
76
79
|
09.02.2013 19:30 | Spartak | 76 : 79 | Crnokosa | |||||
09.02
20:00
Napredak Rubin
Meridiana
82
77
|
09.02.2013 20:00 | Napredak Rubin | 82 : 77 | Meridiana | |||||
09.02
19:00
Proleter Naftagas
Železničar
72
67
|
09.02.2013 19:00 | Proleter Naftagas | 72 : 67 | Železničar | |||||
09.02
18:30
Mladost (Z)
Plana
86
93
|
09.02.2013 18:30 | Mladost (Z) | 86 : 93 | Plana |
09.02
Priboj
Svilajnac Kompo
89
69
|
09.02.2013 | Priboj | 89 : 69 | Svilajnac Kompo | |||||
09.02
Zlatibor
Radnički Student
100
64
|
09.02.2013 | Zlatibor | 100 : 64 | Radnički Student | |||||
09.02
Mašinac
Prva Petoletka
0
20
|
09.02.2013 | Mašinac | 0 : 20 | Prva Petoletka | |||||
09.02
Temnić
Železničar
80
89
|
09.02.2013 | Temnić | 80 : 89 | Železničar | |||||
09.02
Ub
Polet
92
73
|
09.02.2013 | Ub | 92 : 73 | Polet | |||||
09.02
Zlatar
Šabac
76
84
|
09.02.2013 | Zlatar | 76 : 84 | Šabac |
09.02
18:00
Bor RTB
Zdravlje 09
86
98
|
09.02.2013 18:00 | Bor RTB | 86 : 98 | Zdravlje 09 | |||||
09.02
Mladost
Kuršumlija
88
75
|
09.02.2013 | Mladost | 88 : 75 | Kuršumlija | |||||
09.02
Rtanj
Prokuplje
108
63
|
09.02.2013 | Rtanj | 108 : 63 | Prokuplje | |||||
09.02
OKK Junior
Niš
73
79
|
09.02.2013 | OKK Junior | 73 : 79 | Niš | |||||
09.02
Jug
Knjaževac
64
94
|
09.02.2013 | Jug | 64 : 94 | Knjaževac | |||||
09.02
Dimitrovgrad
Zdravlje Leskovac
74
68
|
09.02.2013 | Dimitrovgrad | 74 : 68 | Zdravlje Leskovac |
09.02
Sveti Đorđe
Vojvodina
70
79
|
09.02.2013 | Sveti Đorđe | 70 : 79 | Vojvodina | |||||
09.02
Vojvodina Srb Gas MT
Nova Pazova
92
76
|
09.02.2013 | Vojvodina Srb Gas MT | 92 : 76 | Nova Pazova | |||||
09.02
Topola
Odžaci
70
63
|
09.02.2013 | Topola | 70 : 63 | Odžaci | |||||
09.02
Vrbas
Mladost Teletehnika
61
69
|
09.02.2013 | Vrbas | 61 : 69 | Mladost Teletehnika | |||||
09.02
Dunav
Srem
95
77
|
09.02.2013 | Dunav | 95 : 77 | Srem | |||||
09.02
Veternik
Jedinstvo
0
20
|
09.02.2013 | Veternik | 0 : 20 | Jedinstvo | |||||
09.02
Akademik
Stara Pazova
90
85
|
09.02.2013 | Akademik | 90 : 85 | Stara Pazova |
09.02
Užice
Loznica
96
77
|
09.02.2013 | Užice | 96 : 77 | Loznica | |||||
09.02
Mileševac
Student BB
74
71
|
09.02.2013 | Mileševac | 74 : 71 | Student BB | |||||
09.02
Klik
Play off
78
62
|
09.02.2013 | Klik | 78 : 62 | Play off |
09.02
Jastrebac
Nibak
73
95
|
09.02.2013 | Jastrebac | 73 : 95 | Nibak | |||||
09.02
Radan
Vlasotince
73
97
|
09.02.2013 | Radan | 73 : 97 | Vlasotince | |||||
09.02
Zone Boys
Negotin
91
95
|
09.02.2013 | Zone Boys | 91 : 95 | Negotin | |||||
09.02
Mladost Vesna
Naisus
65
88
|
09.02.2013 | Mladost Vesna | 65 : 88 | Naisus | |||||
09.02
Sokobanja
Hajduk Veljko
92
57
|
09.02.2013 | Sokobanja | 92 : 57 | Hajduk Veljko |
09.02
Subrina Ilirija
Sloboda
0
20
|
09.02.2013 | Subrina Ilirija | 0 : 20 | Sloboda | |||||
09.02
Voždovac
Vojvodina
0
20
|
09.02.2013 | Voždovac | 0 : 20 | Vojvodina | |||||
09.02
18:00
Vršac
Radivoj Korać
60
73
|
09.02.2013 18:00 | Vršac | 60 : 73 | Radivoj Korać |
09.02
20:00
Vrbas Medela
Šumadija
44
85
|
09.02.2013 20:00 | Vrbas Medela | 44 : 85 | Šumadija | |||||
09.02
18:00
Crvena Zvezda
Jagodina 2001
93
70
|
09.02.2013 18:00 | Crvena Zvezda | 93 : 70 | Jagodina 2001 | |||||
09.02
18:00
Beočin
Srbobran Reahem
53
56
|
09.02.2013 18:00 | Beočin | 53 : 56 | Srbobran Reahem | |||||
09.02
19:00
Čelarevo
Stara Pazova
69
72
|
09.02.2013 19:00 | Čelarevo | 69 : 72 | Stara Pazova | |||||
09.02
17:00
Radnički
Šabac
72
65
|
09.02.2013 17:00 | Radnički | 72 : 65 | Šabac |
09.02
19:00
Spartak (LJ)
Železničar
3
0
|
09.02.2013 19:00 | Spartak (LJ) | 3 : 0 | Železničar | |||||
09.02
19:00
Mladi radnik
Radnički Credy banka
0
3
|
09.02.2013 19:00 | Mladi radnik | 0 : 3 | Radnički Credy banka |
09.02
18:00
Kosovska Mitrovica
Novi Pazar Junior
0
3
|
09.02.2013 18:00 | Kosovska Mitrovica | 0 : 3 | Novi Pazar Junior | |||||
09.02
17:00
Jagodina
Obilić
3
1
|
09.02.2013 17:00 | Jagodina | 3 : 1 | Obilić | |||||
09.02
19:00
Jedinstvo
Klek Srbijašume
3
0
|
09.02.2013 19:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Klek Srbijašume | |||||
09.02
20:00
Sloven
Dunav Volley
1
3
|
09.02.2013 20:00 | Sloven | 1 : 3 | Dunav Volley | |||||
09.02
17:00
Topličanin
Mladenovac
0
3
|
09.02.2013 17:00 | Topličanin | 0 : 3 | Mladenovac |
09.02
18:00
Crvenka Jafa
Radnički
26
23
|
09.02.2013 18:00 | Crvenka Jafa | 26 : 23 | Radnički | |||||
09.02
16:30
Zaječar
Železničar 1949
26
35
|
09.02.2013 16:30 | Zaječar | 26 : 35 | Železničar 1949 | |||||
09.02
18:00
Vojvodina
Napredak
25
23
|
09.02.2013 18:00 | Vojvodina | 25 : 23 | Napredak | |||||
09.02
18:00
Vrbas Carnex
PKB
28
28
|
09.02.2013 18:00 | Vrbas Carnex | 28 : 28 | PKB | |||||
09.02
19:00
Rudar
Metaloplastika
18
21
|
09.02.2013 19:00 | Rudar | 18 : 21 | Metaloplastika |
09.02
18:30
Metalac Asko Vidak
Lavovi BP
30
21
|
09.02.2013 18:30 | Metalac Asko Vidak | 30 : 21 | Lavovi BP | |||||
09.02
20:00
Dinamo
Sombor
36
23
|
09.02.2013 20:00 | Dinamo | 36 : 23 | Sombor | |||||
09.02
17:30
Spartak Vojput
Železničar
34
26
|
09.02.2013 17:30 | Spartak Vojput | 34 : 26 | Železničar | |||||
09.02
19:00
Titel Džon Dir
Crvena Zvezda
23
25
|
09.02.2013 19:00 | Titel Džon Dir | 23 : 25 | Crvena Zvezda | |||||
09.02
19:00
ŽSK
Proleter
27
31
|
09.02.2013 19:00 | ŽSK | 27 : 31 | Proleter |
09.02
Planinka
Žitorađa
41
21
|
09.02.2013 | Planinka | 41 : 21 | Žitorađa | |||||
09.02
BSK Heba
Radnički 1951
32
33
|
09.02.2013 | BSK Heba | 32 : 33 | Radnički 1951 | |||||
09.02
ORK Bor
Vlasotince
34
29
|
09.02.2013 | ORK Bor | 34 : 29 | Vlasotince | |||||
09.02
Jastrebac
Jagodina
42
33
|
09.02.2013 | Jastrebac | 42 : 33 | Jagodina |
09.02
20:30
Primus Car Dušan
Sportski Centar Voždovac 2012
21
21
|
09.02.2013 20:30 | Primus Car Dušan | 21 : 21 | Sportski Centar Voždovac 2012 | |||||
09.02
18:00
Loznica
Sindjelić
28
31
|
09.02.2013 18:00 | Loznica | 28 : 31 | Sindjelić |
09.02
17:00
Mokra Gora
Priboj
30
19
|
09.02.2013 17:00 | Mokra Gora | 30 : 19 | Priboj | |||||
09.02
19:00
Župa 54
Radnički 2
22
21
|
09.02.2013 19:00 | Župa 54 | 22 : 21 | Radnički 2 | |||||
09.02
18:00
Zlatar
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
41
34
|
09.02.2013 18:00 | Zlatar | 41 : 34 | Knez Lazar S.B. Ribarska banja | |||||
09.02
19:00
Novi Pazar
Sloga
31
25
|
09.02.2013 19:00 | Novi Pazar | 31 : 25 | Sloga |
09.02
18:30
Naisa
Jagodina
30
31
|
09.02.2013 18:30 | Naisa | 30 : 31 | Jagodina | |||||
09.02
19:00
BMS Milenijum
Radnički 1949
36
32
|
09.02.2013 19:00 | BMS Milenijum | 36 : 32 | Radnički 1949 |
09.02
BVK Crvena zvezda
Vojvodina
13
9
|
09.02.2013 | BVK Crvena zvezda | 13 : 9 | Vojvodina | |||||
09.02
Banjica
Singidunum
10
8
|
09.02.2013 | Banjica | 10 : 8 | Singidunum | |||||
09.02
Radnički
Beograd
32
1
|
09.02.2013 | Radnički | 32 : 1 | Beograd | |||||
09.02
Dunav
Partizan
1
16
|
09.02.2013 | Dunav | 1 : 16 | Partizan |
09.02
20:30
VIK Naisus
Kopernikus
2
0
|
09.02.2013 20:30 | VIK Naisus | 2 : 0 | Kopernikus | |||||
09.02
19:30
Bečej
Kolubara
2
3
|
09.02.2013 19:30 | Bečej | 2 : 3 | Kolubara |
09.02
Mašinac
Partenon
7
1
|
09.02.2013 | Mašinac | 7 : 1 | Partenon | |||||
09.02
Krčagovo
Bajina Bašta
6
4
|
09.02.2013 | Krčagovo | 6 : 4 | Bajina Bašta | |||||
09.02
Užice
Novi Pazar
1
7
|
09.02.2013 | Užice | 1 : 7 | Novi Pazar | |||||
09.02
Ekonomac 2
Metalac Kolorado
1
0
|
09.02.2013 | Ekonomac 2 | 1 : 0 | Metalac Kolorado | |||||
09.02
Fontana
Župski Rubin
14
1
|
09.02.2013 | Fontana | 14 : 1 | Župski Rubin |
09.02
Kraljevićevo
KMF Deus futsal
3
7
|
09.02.2013 | Kraljevićevo | 3 : 7 | KMF Deus futsal |