24.04
15:30
Sloga (S)
RadniÄki (V)
1
0
|
24.04.2013 15:30 | Sloga (S) | 1 : 0 | RadniÄki (V) |
24.04
17:00
Lokomotiva
VinÄa
5
0
|
24.04.2013 17:00 | Lokomotiva | 5 : 0 | VinÄa | |||||
24.04
17:00
Posavac
Resnik
3
1
|
24.04.2013 17:00 | Posavac | 3 : 1 | Resnik | |||||
24.04
17:00
IMT
Slavija
3
1
|
24.04.2013 17:00 | IMT | 3 : 1 | Slavija | |||||
24.04
17:00
GSP Polet
ŽelezniÄar
4
0
|
24.04.2013 17:00 | GSP Polet | 4 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
24.04
17:00
Crvena zvezda
Bulbulderac
0
1
|
24.04.2013 17:00 | Crvena zvezda | 0 : 1 | Bulbulderac | |||||
24.04
17:00
LepuŔnica
Palilulac
3
1
|
24.04.2013 17:00 | LepuŔnica | 3 : 1 | Palilulac | |||||
24.04
17:00
SremÄica
RadniÄki (NB)
0
4
|
24.04.2013 17:00 | SremÄica | 0 : 4 | RadniÄki (NB) | |||||
24.04
17:00
IMR
RadniÄki (R)
3
0
|
24.04.2013 17:00 | IMR | 3 : 0 | RadniÄki (R) |
24.04
16:30
Nemetali
Branik
4
0
|
24.04.2013 16:30 | Nemetali | 4 : 0 | Branik |
24.04
17:00
Tempo
Borac
2
3
|
24.04.2013 17:00 | Tempo | 2 : 3 | Borac | |||||
24.04
17:00
BuduÄnost (BB)
VrŔac United
2
4
|
24.04.2013 17:00 | BuduÄnost (BB) | 2 : 4 | VrÅ”ac United | |||||
24.04
17:00
Jugoslavija
Vojvodina
0
1
|
24.04.2013 17:00 | Jugoslavija | 0 : 1 | Vojvodina | |||||
24.04
17:00
Dobrica
Slavija (K)
4
5
|
24.04.2013 17:00 | Dobrica | 4 : 5 | Slavija (K) | |||||
24.04
17:00
Mladost
Sloga (BNS)
1
0
|
24.04.2013 17:00 | Mladost | 1 : 0 | Sloga (BNS) | |||||
24.04
17:00
Vulturul
Polet
0
4
|
24.04.2013 17:00 | Vulturul | 0 : 4 | Polet | |||||
24.04
17:00
Sloga (P)
Partizan (G)
3
1
|
24.04.2013 17:00 | Sloga (P) | 3 : 1 | Partizan (G) | |||||
24.04
17:00
RadniÄki (B)
BAK
1
1
|
24.04.2013 17:00 | RadniÄki (B) | 1 : 1 | BAK |
24.04
16:00
Mladost (K)
Kordun
3
0
|
24.04.2013 16:00 | Mladost (K) | 3 : 0 | Kordun | |||||
24.04
16:00
Mladost APA
Omladinac (B)
4
0
|
24.04.2013 16:00 | Mladost APA | 4 : 0 | Omladinac (B) | |||||
24.04
16:00
Kula
GraniÄar (R)
4
1
|
24.04.2013 16:00 | Kula | 4 : 1 | GraniÄar (R) | |||||
24.04
16:00
GraniÄar (G)
Borac
5
2
|
24.04.2013 16:00 | GraniÄar (G) | 5 : 2 | Borac | |||||
24.04
16:00
Polet
Omladinac (D)
4
1
|
24.04.2013 16:00 | Polet | 4 : 1 | Omladinac (D) | |||||
24.04
16:00
Sloga
PIK Prigrevica
0
3
|
24.04.2013 16:00 | Sloga | 0 : 3 | PIK Prigrevica | |||||
24.04
16:00
Hajduk
BSK
1
5
|
24.04.2013 16:00 | Hajduk | 1 : 5 | BSK | |||||
24.04
16:00
RadniÄki
Zadrugar
2
0
|
24.04.2013 16:00 | RadniÄki | 2 : 0 | Zadrugar |
24.04
16:00
Vrbas
Metalac AV
2
0
|
24.04.2013 16:00 | Vrbas | 2 : 0 | Metalac AV |
24.04
16:00
Sloga
Mladi rudar
3
0
|
24.04.2013 16:00 | Sloga | 3 : 0 | Mladi rudar | |||||
24.04
16:00
Žabare
Mladost
2
1
|
24.04.2013 16:00 | Žabare | 2 : 1 | Mladost | |||||
24.04
16:00
Radoje DomanoviÄ
B 2000
0
1
|
24.04.2013 16:00 | Radoje DomanoviÄ | 0 : 1 | B 2000 | |||||
24.04
16:00
Prvi srpski ustanak
BSK
2
2
|
24.04.2013 16:00 | Prvi srpski ustanak | 2 : 2 | BSK | |||||
24.04
16:00
Jasenica
Kopljari
2
1
|
24.04.2013 16:00 | Jasenica | 2 : 1 | Kopljari | |||||
24.04
16:00
Plaskovac
TreŔnjevica
3
0
|
24.04.2013 16:00 | Plaskovac | 3 : 0 | TreŔnjevica | |||||
24.04
16:00
Proleter
Omladinac
1
0
|
24.04.2013 16:00 | Proleter | 1 : 0 | Omladinac |
24.04
17:00
Sloga
MedveÄa
5
0
|
24.04.2013 17:00 | Sloga | 5 : 0 | MedveÄa | |||||
24.04
17:00
Å umadinac
BSK
1
2
|
24.04.2013 17:00 | Å umadinac | 1 : 2 | BSK | |||||
24.04
17:00
OFK Tabane
Istok 63
2
0
|
24.04.2013 17:00 | OFK Tabane | 2 : 0 | Istok 63 | |||||
24.04
17:00
Ursule
Kolare
3
1
|
24.04.2013 17:00 | Ursule | 3 : 1 | Kolare | |||||
24.04
17:00
Napredak
Javor
4
1
|
24.04.2013 17:00 | Napredak | 4 : 1 | Javor | |||||
24.04
17:00
Mladi radnik
Polet
4
1
|
24.04.2013 17:00 | Mladi radnik | 4 : 1 | Polet | |||||
24.04
17:00
Crni Vrh
Mladost
4
2
|
24.04.2013 17:00 | Crni Vrh | 4 : 2 | Mladost |
24.04
17:00
Partizan (U)
Hajduk
1
0
|
24.04.2013 17:00 | Partizan (U) | 1 : 0 | Hajduk | |||||
24.04
17:00
Vinogradar
Potporanj
4
7
|
24.04.2013 17:00 | Vinogradar | 4 : 7 | Potporanj | |||||
24.04
17:00
Borac (VS)
KaraÅ” (Š)
4
0
|
24.04.2013 17:00 | Borac (VS) | 4 : 0 | KaraÅ” (Š) | |||||
24.04
17:00
HajduÄica
Borac (VG)
3
2
|
24.04.2013 17:00 | HajduÄica | 3 : 2 | Borac (VG) | |||||
24.04
17:00
KaraÅ” (K)
Vitorul
2
1
|
24.04.2013 17:00 | KaraÅ” (K) | 2 : 1 | Vitorul | |||||
24.04
17:00
Dunav
Crvena zvezda
2
3
|
24.04.2013 17:00 | Dunav | 2 : 3 | Crvena zvezda | |||||
24.04
17:00
Jedinstvo
Å evac
1
0
|
24.04.2013 17:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Å evac |
24.04
16:00
Susek
ŽelezniÄar
2
1
|
24.04.2013 16:00 | Susek | 2 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
24.04
16:00
Sremac
OFK Sirig
2
4
|
24.04.2013 16:00 | Sremac | 2 : 4 | OFK Sirig | |||||
24.04
16:00
Proleter
OFK Futog
1
5
|
24.04.2013 16:00 | Proleter | 1 : 5 | OFK Futog | |||||
24.04
16:00
Äenej
Vinogradar
1
3
|
24.04.2013 16:00 | Äenej | 1 : 3 | Vinogradar | |||||
24.04
16:00
Borac
BaÄka
4
1
|
24.04.2013 16:00 | Borac | 4 : 1 | BaÄka | |||||
24.04
16:00
Slavija
Dinamo
1
0
|
24.04.2013 16:00 | Slavija | 1 : 0 | Dinamo | |||||
24.04
16:00
FruŔkogorac
FruŔkogorski partizan
1
4
|
24.04.2013 16:00 | FruŔkogorac | 1 : 4 | FruŔkogorski partizan | |||||
24.04
16:00
Tatra
Mladost
1
2
|
24.04.2013 16:00 | Tatra | 1 : 2 | Mladost |
24.04
17:15
TEK Sloga
Krtinska
1
1
|
24.04.2013 17:15 | TEK Sloga | 1 : 1 | Krtinska |
24.04
16:00
Podunavac
PopoviÄ
1
2
|
24.04.2013 16:00 | Podunavac | 1 : 2 | PopoviÄ |
24.04
11:00
OFK TamniÄ
Vidrovac
0
3
|
24.04.2013 11:00 | OFK TamniÄ | 0 : 3 | Vidrovac | |||||
24.04
11:00
Malajnica
Ratar
3
3
|
24.04.2013 11:00 | Malajnica | 3 : 3 | Ratar | |||||
24.04
16:30
Mladost
Slatina
1
3
|
24.04.2013 16:30 | Mladost | 1 : 3 | Slatina | |||||
24.04
16:30
ReÄka
GraniÄar
4
6
|
24.04.2013 16:30 | ReÄka | 4 : 6 | GraniÄar | |||||
24.04
16:30
Deli Jovan
Kovilovo
2
2
|
24.04.2013 16:30 | Deli Jovan | 2 : 2 | Kovilovo | |||||
24.04
16:30
Polet
Äubra
3
0
|
24.04.2013 16:30 | Polet | 3 : 0 | Äubra | |||||
24.04
16:30
Urovica
MiloŔevo
1
3
|
24.04.2013 16:30 | Urovica | 1 : 3 | MiloŔevo | |||||
24.04
16:30
Smedovac
Srbovo
0
0
|
24.04.2013 16:30 | Smedovac | 0 : 0 | Srbovo |
24.04
16:00
Napredak (P)
Sloga (D)
10
0
|
24.04.2013 16:00 | Napredak (P) | 10 : 0 | Sloga (D) | |||||
24.04
16:00
Mlava
Dunav
4
0
|
24.04.2013 16:00 | Mlava | 4 : 0 | Dunav | |||||
24.04
16:00
Napredak (N)
Zemljoradnik
3
0
|
24.04.2013 16:00 | Napredak (N) | 3 : 0 | Zemljoradnik | |||||
24.04
16:00
Napredak (B)
Sopot
2
2
|
24.04.2013 16:00 | Napredak (B) | 2 : 2 | Sopot | |||||
24.04
16:00
Pobeda
Stig
1
1
|
24.04.2013 16:00 | Pobeda | 1 : 1 | Stig | |||||
24.04
16:00
Metalac
Vojvoda Milenko
1
2
|
24.04.2013 16:00 | Metalac | 1 : 2 | Vojvoda Milenko | |||||
24.04
16:00
Borac
Mip Majdan
3
2
|
24.04.2013 16:00 | Borac | 3 : 2 | Mip Majdan | |||||
24.04
16:00
Sloga (L)
Proleter
7
0
|
24.04.2013 16:00 | Sloga (L) | 7 : 0 | Proleter |
24.04
15:00
Stari Trstenik
Ribnik
1
0
|
24.04.2013 15:00 | Stari Trstenik | 1 : 0 | Ribnik | |||||
24.04
15:00
OmaŔnica
JugoviÄi
1
5
|
24.04.2013 15:00 | OmaÅ”nica | 1 : 5 | JugoviÄi |
24.04
11:00
RaadniÄki 1923
Borac
1
1
|
24.04.2013 11:00 | RaadniÄki 1923 | 1 : 1 | Borac |
24.04
17:00
Mika AntiÄ
Dolina
3
2
|
24.04.2013 17:00 | Mika AntiÄ | 3 : 2 | Dolina |
24.04
15:00
Mika AntiÄ
Dolina
0
2
|
24.04.2013 15:00 | Mika AntiÄ | 0 : 2 | Dolina |
24.04
16:00
Å umadija
KaraÄorÄe (R)
5
4
|
24.04.2013 16:00 | Å umadija | 5 : 4 | KaraÄorÄe (R) | |||||
24.04
16:00
Apolon 4 I
Duljaj
3
0
|
24.04.2013 16:00 | Apolon 4 I | 3 : 0 | Duljaj | |||||
24.04
16:00
Radnicki 1923 I
Feniks
11
0
|
24.04.2013 16:00 | Radnicki 1923 I | 11 : 0 | Feniks | |||||
24.04
16:00
SuŔica
Å umadija 1903
1
3
|
24.04.2013 16:00 | SuŔica | 1 : 3 | Šumadija 1903 |
24.04
17:00
Stefan Brown
Duga
0
3
|
24.04.2013 17:00 | Stefan Brown | 0 : 3 | Duga |
24.04
17:00
Smederevo 1953
BKK RadniÄki
65
85
|
24.04.2013 17:00 | Smederevo 1953 | 65 : 85 | BKK RadniÄki | |||||
24.04
18:30
OKK Beograd
TamiÅ”
75
64
|
24.04.2013 18:30 | OKK Beograd | 75 : 64 | TamiÅ” |
24.04
18:00
NIS Spartak
Crvena Zvezda
0
3
|
24.04.2013 18:00 | NIS Spartak | 0 : 3 | Crvena Zvezda | 2:2 |
24.04
16:00
Vlasotince
Naisa 2
10
31
|
24.04.2013 16:00 | Vlasotince | 10 : 31 | Naisa 2 |