01.06
17:30
BSK Bujanovac
Svrljig
2
1
|
01.06.2013 17:30 | BSK Bujanovac | 2 : 1 | Svrljig | |||||
01.06
17:30
Zloćudovo
Vlasina
2
3
|
01.06.2013 17:30 | Zloćudovo | 2 : 3 | Vlasina | |||||
01.06
17:30
Malošište
Balkanski
1
2
|
01.06.2013 17:30 | Malošište | 1 : 2 | Balkanski | |||||
01.06
17:30
Pukovac
SFK Moravac
0
0
|
01.06.2013 17:30 | Pukovac | 0 : 0 | SFK Moravac | |||||
01.06
17:30
Rudar Alpos
Zaplanjac
1
1
|
01.06.2013 17:30 | Rudar Alpos | 1 : 1 | Zaplanjac | |||||
01.06
17:30
Lužnica
Pusta Reka
3
1
|
01.06.2013 17:30 | Lužnica | 3 : 1 | Pusta Reka | |||||
01.06
17:30
Jedinstvo
Sloga
0
3
|
01.06.2013 17:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Sloga | |||||
01.06
17:30
Napredak
Vučje
4
1
|
01.06.2013 17:30 | Napredak | 4 : 1 | Vučje |
01.06
17:30
Pepeljevac
Župa
3
6
|
01.06.2013 17:30 | Pepeljevac | 3 : 6 | Župa | |||||
01.06
17:30
Rembas
Dunav
3
2
|
01.06.2013 17:30 | Rembas | 3 : 2 | Dunav | |||||
01.06
17:30
Napredak (D)
Jedinstvo
2
3
|
01.06.2013 17:30 | Napredak (D) | 2 : 3 | Jedinstvo | |||||
01.06
17:30
Bošnjane
Radnički (L)
1
4
|
01.06.2013 17:30 | Bošnjane | 1 : 4 | Radnički (L) | |||||
01.06
17:30
Kablovi
OFK Bor
0
3
|
01.06.2013 17:30 | Kablovi | 0 : 3 | OFK Bor | |||||
01.06
17:30
Đerdap
Timočanin
1
0
|
01.06.2013 17:30 | Đerdap | 1 : 0 | Timočanin | |||||
01.06
17:30
Majdanpek
Juhor
1
0
|
01.06.2013 17:30 | Majdanpek | 1 : 0 | Juhor | |||||
01.06
17:30
Dragocvet
Ozren
3
1
|
01.06.2013 17:30 | Dragocvet | 3 : 1 | Ozren |
01.06
17:00
Borac
Radnički (B)
2
2
|
01.06.2013 17:00 | Borac | 2 : 2 | Radnički (B) | |||||
01.06
17:00
Kolonija
Vršac
2
2
|
01.06.2013 17:00 | Kolonija | 2 : 2 | Vršac | |||||
01.06
17:00
Bačka 1901
Kozara
4
0
|
01.06.2013 17:00 | Bačka 1901 | 4 : 0 | Kozara | |||||
01.06
17:00
Jedinstvo (BK)
AFK
3
1
|
01.06.2013 17:00 | Jedinstvo (BK) | 3 : 1 | AFK | |||||
01.06
17:00
Jedinstvo (NB)
Budućnost
1
1
|
01.06.2013 17:00 | Jedinstvo (NB) | 1 : 1 | Budućnost | |||||
01.06
17:00
Sloboda
OFK Kikinda
3
2
|
01.06.2013 17:00 | Sloboda | 3 : 2 | OFK Kikinda | |||||
01.06
17:00
Proleter
Radnički (K)
1
1
|
01.06.2013 17:00 | Proleter | 1 : 1 | Radnički (K) | |||||
01.06
17:00
Zadrugar
Bilećanin
3
1
|
01.06.2013 17:00 | Zadrugar | 3 : 1 | Bilećanin |
01.06
17:30
Vinča
Crvena zvezda
0
2
|
01.06.2013 17:30 | Vinča | 0 : 2 | Crvena zvezda | |||||
01.06
17:30
Lepušnica
Grafičar
0
3
|
01.06.2013 17:30 | Lepušnica | 0 : 3 | Grafičar | |||||
01.06
17:30
IMR
IMT
1
1
|
01.06.2013 17:30 | IMR | 1 : 1 | IMT | |||||
01.06
17:30
Radnički (NB)
Lokomotiva
1
0
|
01.06.2013 17:30 | Radnički (NB) | 1 : 0 | Lokomotiva | |||||
01.06
17:30
Palilulac
Resnik
4
2
|
01.06.2013 17:30 | Palilulac | 4 : 2 | Resnik |
01.06
17:30
Grdica
Mataruge
5
1
|
01.06.2013 17:30 | Grdica | 5 : 1 | Mataruge |
01.06
17:00
Partizan
Korićani
2
5
|
01.06.2013 17:00 | Partizan | 2 : 5 | Korićani | |||||
01.06
17:00
Maršić
Arsenal
2
3
|
01.06.2013 17:00 | Maršić | 2 : 3 | Arsenal |
01.06
17:00
Slatina
Lunjevica
5
1
|
01.06.2013 17:00 | Slatina | 5 : 1 | Lunjevica |
01.06
17:00
Bresje Superior
Selevac
3
2
|
01.06.2013 17:00 | Bresje Superior | 3 : 2 | Selevac |
01.06
17:00
Lokomotiva
Karađorđe
1
0
|
01.06.2013 17:00 | Lokomotiva | 1 : 0 | Karađorđe |
01.06
17:30
Jadar
Lipolist
2
1
|
01.06.2013 17:30 | Jadar | 2 : 1 | Lipolist | |||||
01.06
17:30
Mačva 2005
Radnički
8
0
|
01.06.2013 17:30 | Mačva 2005 | 8 : 0 | Radnički | |||||
01.06
17:30
Sindjelić
Jedinstvo (V)
4
2
|
01.06.2013 17:30 | Sindjelić | 4 : 2 | Jedinstvo (V) |
01.06
16:30
OFK Jabučje
Vrujci
3
0
|
01.06.2013 16:30 | OFK Jabučje | 3 : 0 | Vrujci | |||||
01.06
16:30
Rubribreza
Tešnjar
1
0
|
01.06.2013 16:30 | Rubribreza | 1 : 0 | Tešnjar | |||||
01.06
16:30
Banjani
Trlić
4
3
|
01.06.2013 16:30 | Banjani | 4 : 3 | Trlić |
01.06
17:00
Crnokosa
Zlatibor
2
1
|
01.06.2013 17:00 | Crnokosa | 2 : 1 | Zlatibor |
01.06
17:30
Polet
Radnički 1924 (K)
2
1
|
01.06.2013 17:30 | Polet | 2 : 1 | Radnički 1924 (K) | |||||
01.06
17:30
Moravica
Bukovik
1
2
|
01.06.2013 17:30 | Moravica | 1 : 2 | Bukovik | |||||
01.06
17:30
Rutevac
Jastrebac
0
3
|
01.06.2013 17:30 | Rutevac | 0 : 3 | Jastrebac | |||||
01.06
17:30
Rad
Morava
3
3
|
01.06.2013 17:30 | Rad | 3 : 3 | Morava |
01.06
16:30
Čelik
Pčinja
2
4
|
01.06.2013 16:30 | Čelik | 2 : 4 | Pčinja |
01.06
17:30
Vladimir Durković
Mladost (PR)
1
2
|
01.06.2013 17:30 | Vladimir Durković | 1 : 2 | Mladost (PR) | |||||
01.06
17:30
Zadrugar
Tanasko Rajić
0
4
|
01.06.2013 17:30 | Zadrugar | 0 : 4 | Tanasko Rajić | |||||
01.06
17:30
Padež
Sloga
2
1
|
01.06.2013 17:30 | Padež | 2 : 1 | Sloga | |||||
01.06
17:30
Napredak
Dragoš
1
1
|
01.06.2013 17:30 | Napredak | 1 : 1 | Dragoš |
01.06
17:30
Trbunje
Borac
2
2
|
01.06.2013 17:30 | Trbunje | 2 : 2 | Borac |
01.06
17:30
Gradac
Umac
4
2
|
01.06.2013 17:30 | Gradac | 4 : 2 | Umac |
01.06
17:30
OFK Tekstilac
Vinorača
0
0
|
01.06.2013 17:30 | OFK Tekstilac | 0 : 0 | Vinorača |
01.06
17:00
Poreč
Ključ
4
2
|
01.06.2013 17:00 | Poreč | 4 : 2 | Ključ | |||||
01.06
17:00
Rudar
Radujevac
3
0
|
01.06.2013 17:00 | Rudar | 3 : 0 | Radujevac | |||||
01.06
17:00
Rudna Glava
Brestovac
3
1
|
01.06.2013 17:00 | Rudna Glava | 3 : 1 | Brestovac |
01.06
17:30
Midžor
Rtanj
3
2
|
01.06.2013 17:30 | Midžor | 3 : 2 | Rtanj | |||||
01.06
17:30
Sloga
Osnić
2
2
|
01.06.2013 17:30 | Sloga | 2 : 2 | Osnić | |||||
01.06
17:30
BSK
Bučje
2
1
|
01.06.2013 17:30 | BSK | 2 : 1 | Bučje |
01.06
17:30
Obilić
Bačka (M)
2
3
|
01.06.2013 17:30 | Obilić | 2 : 3 | Bačka (M) | |||||
01.06
17:30
Jadran
Preporod
4
0
|
01.06.2013 17:30 | Jadran | 4 : 0 | Preporod | |||||
01.06
17:30
Čoka
Čantavir
1
1
|
01.06.2013 17:30 | Čoka | 1 : 1 | Čantavir | |||||
01.06
17:30
Potisje
Njegoš
2
1
|
01.06.2013 17:30 | Potisje | 2 : 1 | Njegoš |
01.06
17:00
Naftagas
Begej
1
3
|
01.06.2013 17:00 | Naftagas | 1 : 3 | Begej | |||||
01.06
17:00
Rusanda
Borac (Z)
4
0
|
01.06.2013 17:00 | Rusanda | 4 : 0 | Borac (Z) | |||||
01.06
17:00
Radnički (S)
Napredak
2
5
|
01.06.2013 17:00 | Radnički (S) | 2 : 5 | Napredak |
01.06
17:00
Veternik
Borac
3
1
|
01.06.2013 17:00 | Veternik | 3 : 1 | Borac | |||||
01.06
17:00
Tvrdjava
Stari Grad
6
3
|
01.06.2013 17:00 | Tvrdjava | 6 : 3 | Stari Grad |
01.06
17:00
Sloven
Hajduk (V)
2
0
|
01.06.2013 17:00 | Sloven | 2 : 0 | Hajduk (V) | |||||
01.06
17:00
Rudar
Sremac
1
0
|
01.06.2013 17:00 | Rudar | 1 : 0 | Sremac | |||||
01.06
17:00
Podrinje
Šumar
4
0
|
01.06.2013 17:00 | Podrinje | 4 : 0 | Šumar |
01.06
17:30
Borac (O)
Poštar Zvezdara
2
1
|
01.06.2013 17:30 | Borac (O) | 2 : 1 | Poštar Zvezdara | |||||
01.06
17:30
Komgrap
Milutinac
2
1
|
01.06.2013 17:30 | Komgrap | 2 : 1 | Milutinac | |||||
01.06
17:30
OFK Zabrežje
Rudar
3
1
|
01.06.2013 17:30 | OFK Zabrežje | 3 : 1 | Rudar |
01.06
17:00
Planinac
Premeća
1
1
|
01.06.2013 17:00 | Planinac | 1 : 1 | Premeća |
01.06
17:00
Sloga
Bjelica
2
2
|
01.06.2013 17:00 | Sloga | 2 : 2 | Bjelica |
01.06
17:00
Polet
Dunavac (P)
9
1
|
01.06.2013 17:00 | Polet | 9 : 1 | Dunavac (P) | |||||
01.06
17:00
Žitkovica
Đerdap
3
0
|
01.06.2013 17:00 | Žitkovica | 3 : 0 | Đerdap |
01.06
17:00
Pobeda 1938
ŽSK
2
0
|
01.06.2013 17:00 | Pobeda 1938 | 2 : 0 | ŽSK |
01.06
17:00
Mladost
Omladinac
0
1
|
01.06.2013 17:00 | Mladost | 0 : 1 | Omladinac | |||||
01.06
17:00
Žabare
Plaskovac
0
0
|
01.06.2013 17:00 | Žabare | 0 : 0 | Plaskovac | |||||
01.06
17:00
Radoje Domanović
Maskar
1
0
|
01.06.2013 17:00 | Radoje Domanović | 1 : 0 | Maskar |
01.06
17:30
Crnča
Velika Reka
0
4
|
01.06.2013 17:30 | Crnča | 0 : 4 | Velika Reka | |||||
01.06
17:30
Jadar 1961
Sloga (K)
2
1
|
01.06.2013 17:30 | Jadar 1961 | 2 : 1 | Sloga (K) |
01.06
17:30
Mladost (PP)
Cerić
0
2
|
01.06.2013 17:30 | Mladost (PP) | 0 : 2 | Cerić |
01.06
17:30
Mionica
Dučić
7
7
|
01.06.2013 17:30 | Mionica | 7 : 7 | Dučić |
01.06
16:30
Kalenić
OFK Paljuvi
3
3
|
01.06.2013 16:30 | Kalenić | 3 : 3 | OFK Paljuvi | |||||
01.06
16:30
Crvena Jabuka
OFK Stublenica
5
2
|
01.06.2013 16:30 | Crvena Jabuka | 5 : 2 | OFK Stublenica |
01.06
17:30
Borac (O)
Glumač
1
2
|
01.06.2013 17:30 | Borac (O) | 1 : 2 | Glumač |
01.06
17:30
Sloga
Vulkan 1936
2
6
|
01.06.2013 17:30 | Sloga | 2 : 6 | Vulkan 1936 |
01.06
17:30
Zrinjski 1932
Poljoprivrednik
1
4
|
01.06.2013 17:30 | Zrinjski 1932 | 1 : 4 | Poljoprivrednik | |||||
01.06
17:30
Dušan Silni
Udarnik
3
1
|
01.06.2013 17:30 | Dušan Silni | 3 : 1 | Udarnik | |||||
01.06
17:30
Elektrovojvodina
Hajduk
3
0
|
01.06.2013 17:30 | Elektrovojvodina | 3 : 0 | Hajduk | |||||
01.06
17:30
Subotica
Bratstvo
9
0
|
01.06.2013 17:30 | Subotica | 9 : 0 | Bratstvo |
01.06
17:00
Tomislavci
Udarnik 2012
2
1
|
01.06.2013 17:00 | Tomislavci | 2 : 1 | Udarnik 2012 | |||||
01.06
17:00
Olimpija
Pobeda
5
0
|
01.06.2013 17:00 | Olimpija | 5 : 0 | Pobeda | |||||
01.06
17:00
Sloboda
Mladost
4
0
|
01.06.2013 17:00 | Sloboda | 4 : 0 | Mladost | |||||
01.06
17:00
Mićunovo
Sokolac
5
0
|
01.06.2013 17:00 | Mićunovo | 5 : 0 | Sokolac |
01.06
17:30
Progresul
Olimpija
2
5
|
01.06.2013 17:30 | Progresul | 2 : 5 | Olimpija |
01.06
17:00
OFK Odžaci
Rusin
6
2
|
01.06.2013 17:00 | OFK Odžaci | 6 : 2 | Rusin | |||||
01.06
17:00
Jedinstvo (K)
ŽAK
1
3
|
01.06.2013 17:00 | Jedinstvo (K) | 1 : 3 | ŽAK |
01.06
17:30
Mladost (Č)
OFK Meljak
5
0
|
01.06.2013 17:30 | Mladost (Č) | 5 : 0 | OFK Meljak | |||||
01.06
17:30
Krtinska
Vranić
2
2
|
01.06.2013 17:30 | Krtinska | 2 : 2 | Vranić | |||||
01.06
17:30
Napredak
Beljina
5
2
|
01.06.2013 17:30 | Napredak | 5 : 2 | Beljina | |||||
01.06
17:30
TEK Sloga
OFK Burovo
2
5
|
01.06.2013 17:30 | TEK Sloga | 2 : 5 | OFK Burovo |
01.06
17:30
Pudarci
Rabrovac
3
2
|
01.06.2013 17:30 | Pudarci | 3 : 2 | Rabrovac |
01.06
17:30
Pionir
Studenski Grad
1
1
|
01.06.2013 17:30 | Pionir | 1 : 1 | Studenski Grad | |||||
01.06
17:30
Policajac
Sindjelić
0
2
|
01.06.2013 17:30 | Policajac | 0 : 2 | Sindjelić |
01.06
17:00
Dobrič
Mladost
2
2
|
01.06.2013 17:00 | Dobrič | 2 : 2 | Mladost |
01.06
17:30
Srbovo
Vidrovac
2
3
|
01.06.2013 17:30 | Srbovo | 2 : 3 | Vidrovac |
01.06
17:00
Borac
Napredak (N)
1
3
|
01.06.2013 17:00 | Borac | 1 : 3 | Napredak (N) |
01.06
17:00
Žika Marković Uča
Pek
3
1
|
01.06.2013 17:00 | Žika Marković Uča | 3 : 1 | Pek |
01.06
17:00
Soko
B.S.K.
7
0
|
01.06.2013 17:00 | Soko | 7 : 0 | B.S.K. | |||||
01.06
17:00
Sloga 1952
Čokordin
2
1
|
01.06.2013 17:00 | Sloga 1952 | 2 : 1 | Čokordin | |||||
01.06
17:00
Dobrnje
Radnik
1
2
|
01.06.2013 17:00 | Dobrnje | 1 : 2 | Radnik | |||||
01.06
17:00
7 juli
Laolac
1
0
|
01.06.2013 17:00 | 7 juli | 1 : 0 | Laolac | |||||
01.06
17:00
Busur
Burovac
3
2
|
01.06.2013 17:00 | Busur | 3 : 2 | Burovac |
01.06
17:00
Mlava
Omladinac B
3
1
|
01.06.2013 17:00 | Mlava | 3 : 1 | Omladinac B | |||||
01.06
17:00
Jedinstvo
Bata Bulić
0
2
|
01.06.2013 17:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Bata Bulić | |||||
01.06
17:00
Vukan
Rade Milošević
3
0
|
01.06.2013 17:00 | Vukan | 3 : 0 | Rade Milošević | |||||
01.06
17:00
Mladost (L)
Mladost (R)
1
4
|
01.06.2013 17:00 | Mladost (L) | 1 : 4 | Mladost (R) |
01.06
17:00
Venčani
Misača
5
3
|
01.06.2013 17:00 | Venčani | 5 : 3 | Misača |
01.06
17:30
Rudar
Luk
5
2
|
01.06.2013 17:30 | Rudar | 5 : 2 | Luk | |||||
01.06
17:30
TE Gučevo
Jelav
5
0
|
01.06.2013 17:30 | TE Gučevo | 5 : 0 | Jelav |
01.06
17:30
Fortuna Miki
Napredak
5
1
|
01.06.2013 17:30 | Fortuna Miki | 5 : 1 | Napredak | |||||
01.06
17:30
Sloga
Cer
3
3
|
01.06.2013 17:30 | Sloga | 3 : 3 | Cer | |||||
01.06
17:30
POFK Letnjikovac
Zadrugar
2
5
|
01.06.2013 17:30 | POFK Letnjikovac | 2 : 5 | Zadrugar | |||||
01.06
17:30
Maovi MH
Budućnost
1
2
|
01.06.2013 17:30 | Maovi MH | 1 : 2 | Budućnost | |||||
01.06
17:30
Omladinac
Culjkovic
1
4
|
01.06.2013 17:30 | Omladinac | 1 : 4 | Culjkovic |
01.06
17:30
Mladost (K)
Bratstvo
1
2
|
01.06.2013 17:30 | Mladost (K) | 1 : 2 | Bratstvo | |||||
01.06
17:30
Milanovo
Jašunja
3
2
|
01.06.2013 17:30 | Milanovo | 3 : 2 | Jašunja | |||||
01.06
17:30
BSK
Turekovac
5
3
|
01.06.2013 17:30 | BSK | 5 : 3 | Turekovac | |||||
01.06
17:30
Moravac
Mladost (DL)
0
3
|
01.06.2013 17:30 | Moravac | 0 : 3 | Mladost (DL) |
01.06
17:30
Goblen
Vrhunac
6
1
|
01.06.2013 17:30 | Goblen | 6 : 1 | Vrhunac | |||||
01.06
17:30
Nomanica
Real
4
4
|
01.06.2013 17:30 | Nomanica | 4 : 4 | Real | |||||
01.06
17:30
Sušica 2012
Bratstvo
1
0
|
01.06.2013 17:30 | Sušica 2012 | 1 : 0 | Bratstvo | |||||
01.06
17:30
Moravac
Brza
1
3
|
01.06.2013 17:30 | Moravac | 1 : 3 | Brza |
01.06
17:30
Rudar
Sindjelic
6
1
|
01.06.2013 17:30 | Rudar | 6 : 1 | Sindjelic | |||||
01.06
17:30
Resavac
OFK Dvorište
|
01.06.2013 17:30 | Resavac | : | OFK Dvorište | |||||
01.06
17:30
Resava
Mladost
0
3
|
01.06.2013 17:30 | Resava | 0 : 3 | Mladost |
01.06
17:30
Jugovići
Omladinac
2
1
|
01.06.2013 17:30 | Jugovići | 2 : 1 | Omladinac | |||||
01.06
17:30
Mladost
Vinogradar
4
2
|
01.06.2013 17:30 | Mladost | 4 : 2 | Vinogradar | |||||
01.06
17:30
Topoljak
Omašnica
6
1
|
01.06.2013 17:30 | Topoljak | 6 : 1 | Omašnica | |||||
01.06
17:30
Omladinac
Rujišnik
3
1
|
01.06.2013 17:30 | Omladinac | 3 : 1 | Rujišnik | |||||
01.06
17:30
Moravac-C 74
Stari Trstenik
1
0
|
01.06.2013 17:30 | Moravac-C 74 | 1 : 0 | Stari Trstenik |
01.06
17:00
Srnje
Sokolovi
2
2
|
01.06.2013 17:00 | Srnje | 2 : 2 | Sokolovi |
01.06
17:30
OFK Klek
MSK
2
3
|
01.06.2013 17:30 | OFK Klek | 2 : 3 | MSK |
01.06
18:00
Gaj
Barice
2
5
|
01.06.2013 18:00 | Gaj | 2 : 5 | Barice | |||||
01.06
18:00
Sloga
Lokve
3
0
|
01.06.2013 18:00 | Sloga | 3 : 0 | Lokve | |||||
01.06
18:00
Graničar
Banat
3
1
|
01.06.2013 18:00 | Graničar | 3 : 1 | Banat | |||||
01.06
18:00
Crvena Zvezda
Vojvodina
2
4
|
01.06.2013 18:00 | Crvena Zvezda | 2 : 4 | Vojvodina |
01.06
17:30
Polet
Šumadinac
1
1
|
01.06.2013 17:30 | Polet | 1 : 1 | Šumadinac | |||||
01.06
17:30
Mladost
Proleter
6
1
|
01.06.2013 17:30 | Mladost | 6 : 1 | Proleter | |||||
01.06
17:30
Mladi Radnik
Šumadija
2
0
|
01.06.2013 17:30 | Mladi Radnik | 2 : 0 | Šumadija |
01.06
OFK Rogača
Denim
3
2
|
01.06.2013 | OFK Rogača | 3 : 2 | Denim | |||||
01.06
Mladost
4 Juli
1
0
|
01.06.2013 | Mladost | 1 : 0 | 4 Juli | |||||
01.06
Ropočevo
Sibnica
0
3
|
01.06.2013 | Ropočevo | 0 : 3 | Sibnica | |||||
01.06
Drlupa
OFK Slatina
5
3
|
01.06.2013 | Drlupa | 5 : 3 | OFK Slatina | |||||
01.06
Sloga 2012
Vis
1
5
|
01.06.2013 | Sloga 2012 | 1 : 5 | Vis | |||||
01.06
Nemenikuće
Rudar 2012
8
0
|
01.06.2013 | Nemenikuće | 8 : 0 | Rudar 2012 | |||||
01.06
Mladost
Đurinci
2
2
|
01.06.2013 | Mladost | 2 : 2 | Đurinci |
01.06
17:00
DB Junajted
7. Juli
1
2
|
01.06.2013 17:00 | DB Junajted | 1 : 2 | 7. Juli |
01.06
18:00
Dražmirovac
Oniks
2
0
|
01.06.2013 18:00 | Dražmirovac | 2 : 0 | Oniks | |||||
01.06
18:00
Omladinac
Morava
2
1
|
01.06.2013 18:00 | Omladinac | 2 : 1 | Morava | |||||
01.06
18:00
Osaonica
Šantarovac
6
1
|
01.06.2013 18:00 | Osaonica | 6 : 1 | Šantarovac | |||||
01.06
18:00
Hajduk
Belica
2
2
|
01.06.2013 18:00 | Hajduk | 2 : 2 | Belica |
01.06
17:00
Borac
Mladost
6
0
|
01.06.2013 17:00 | Borac | 6 : 0 | Mladost | |||||
01.06
17:00
Budućnost
Vrelo
6
0
|
01.06.2013 17:00 | Budućnost | 6 : 0 | Vrelo | |||||
01.06
17:00
Zadrugar
Laznica
5
1
|
01.06.2013 17:00 | Zadrugar | 5 : 1 | Laznica |
01.06
17:30
Sloboda
ISK Izvor
1
1
|
01.06.2013 17:30 | Sloboda | 1 : 1 | ISK Izvor | |||||
01.06
17:30
Karađorđe
Moravac
2
4
|
01.06.2013 17:30 | Karađorđe | 2 : 4 | Moravac | |||||
01.06
17:30
Budućnost
Železničar
2
2
|
01.06.2013 17:30 | Budućnost | 2 : 2 | Železničar |
01.06
17:00
Radnički (NP)
Teleoptik
4
0
|
01.06.2013 17:00 | Radnički (NP) | 4 : 0 | Teleoptik | |||||
01.06
17:00
Sloga (K)
Proleter
1
0
|
01.06.2013 17:00 | Sloga (K) | 1 : 0 | Proleter | |||||
01.06
17:00
Metalac (GM)
Banat
3
1
|
01.06.2013 17:00 | Metalac (GM) | 3 : 1 | Banat | |||||
01.06
17:00
Čukarički
Kolubara
2
1
|
01.06.2013 17:00 | Čukarički | 2 : 1 | Kolubara | |||||
01.06
17:00
Jedinstvo Putevi
Voždovac
1
2
|
01.06.2013 17:00 | Jedinstvo Putevi | 1 : 2 | Voždovac | |||||
01.06
17:00
Timok
Inđija
2
0
|
01.06.2013 17:00 | Timok | 2 : 0 | Inđija | |||||
01.06
17:00
Novi Sad
Mladost (L)
0
4
|
01.06.2013 17:00 | Novi Sad | 0 : 4 | Mladost (L) | |||||
01.06
17:00
Bežanija
Mladenovac
6
1
|
01.06.2013 17:00 | Bežanija | 6 : 1 | Mladenovac |
01.06
17:00
Novi Bečej
LASK Crvena zvezda
2
5
|
01.06.2013 17:00 | Novi Bečej | 2 : 5 | LASK Crvena zvezda | |||||
01.06
14:00
Mašinac PZP
Šabac
5
0
|
01.06.2013 14:00 | Mašinac PZP | 5 : 0 | Šabac | |||||
01.06
17:00
Lemind Lavice
Sloga
0
2
|
01.06.2013 17:00 | Lemind Lavice | 0 : 2 | Sloga | |||||
01.06
17:00
Spartak
Požarevac
7
0
|
01.06.2013 17:00 | Spartak | 7 : 0 | Požarevac |
01.06
Sloboda Piont
Jagodina
2
0
|
01.06.2013 | Sloboda Piont | 2 : 0 | Jagodina | |||||
01.06
Partizan
BSK Borča
2
2
|
01.06.2013 | Partizan | 2 : 2 | BSK Borča | |||||
01.06
Vojvodina
Banat
5
0
|
01.06.2013 | Vojvodina | 5 : 0 | Banat | |||||
01.06
Crvena zvezda
Borac
2
1
|
01.06.2013 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Borac |
01.06
Vojvodina
Slavija
5
1
|
01.06.2013 | Vojvodina | 5 : 1 | Slavija | |||||
01.06
Indeks
Proleter
0
3
|
01.06.2013 | Indeks | 0 : 3 | Proleter | |||||
01.06
Omladinac
Novi Sad
0
2
|
01.06.2013 | Omladinac | 0 : 2 | Novi Sad | |||||
01.06
Spartak Zlatibor Voda
Polet
7
0
|
01.06.2013 | Spartak Zlatibor Voda | 7 : 0 | Polet | |||||
01.06
Hajduk
Radnički
1
1
|
01.06.2013 | Hajduk | 1 : 1 | Radnički | |||||
01.06
Kabel
Donji Srem
0
1
|
01.06.2013 | Kabel | 0 : 1 | Donji Srem |
01.06
Bor
Vrežina 2009
3
0
|
01.06.2013 | Bor | 3 : 0 | Vrežina 2009 | |||||
01.06
Dinamo
Vlasina
1
0
|
01.06.2013 | Dinamo | 1 : 0 | Vlasina | |||||
01.06
Sinđelić
Žitoradja
0
3
|
01.06.2013 | Sinđelić | 0 : 3 | Žitoradja |
01.06
11:00
Metalac (GM)
Arsenal
5
1
|
01.06.2013 11:00 | Metalac (GM) | 5 : 1 | Arsenal | |||||
01.06
13:30
Šumadija 1903
Sloboda
0
1
|
01.06.2013 13:30 | Šumadija 1903 | 0 : 1 | Sloboda | |||||
01.06
Zlatar
Metalac (K)
3
0
|
01.06.2013 | Zlatar | 3 : 0 | Metalac (K) |
01.06
17:00
Udarnik
Pobeda
1
3
|
01.06.2013 17:00 | Udarnik | 1 : 3 | Pobeda | |||||
01.06
11:30
Šumadija
Selevac
2
2
|
01.06.2013 11:30 | Šumadija | 2 : 2 | Selevac | |||||
01.06
11:30
Glavaš
Mladi borac
3
1
|
01.06.2013 11:30 | Glavaš | 3 : 1 | Mladi borac | |||||
01.06
17:00
Omladinac
Radnik
3
0
|
01.06.2013 17:00 | Omladinac | 3 : 0 | Radnik | |||||
01.06
17:00
Napredak
Sloga
0
1
|
01.06.2013 17:00 | Napredak | 0 : 1 | Sloga | |||||
01.06
11:30
Bresje-Superior
Jedinstvo
3
0
|
01.06.2013 11:30 | Bresje-Superior | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
01.06
17:00
Budućnost
Polet
6
1
|
01.06.2013 17:00 | Budućnost | 6 : 1 | Polet |
01.06
10:00
Sloga (P)
C.zvezda
4
2
|
01.06.2013 10:00 | Sloga (P) | 4 : 2 | C.zvezda | |||||
01.06
10:00
Vršac
Vulturul
8
2
|
01.06.2013 10:00 | Vršac | 8 : 2 | Vulturul | |||||
01.06
10:00
Vršac United
Radnički (K)
2
2
|
01.06.2013 10:00 | Vršac United | 2 : 2 | Radnički (K) | |||||
01.06
10:00
Polet
Partizan (G)
3
0
|
01.06.2013 10:00 | Polet | 3 : 0 | Partizan (G) |
01.06
14:00
Radnički (B)
Borac (S)
2
3
|
01.06.2013 14:00 | Radnički (B) | 2 : 3 | Borac (S) | |||||
01.06
14:00
Budućnost (BB)
Jugoslavija
0
3
|
01.06.2013 14:00 | Budućnost (BB) | 0 : 3 | Jugoslavija | |||||
01.06
17:30
Tempo
Vojvodina
3
1
|
01.06.2013 17:30 | Tempo | 3 : 1 | Vojvodina | |||||
01.06
14:15
Mladost (O)
Železničar
1
4
|
01.06.2013 14:15 | Mladost (O) | 1 : 4 | Železničar | |||||
01.06
17:00
Sloga (BNS)
Slavija
1
1
|
01.06.2013 17:00 | Sloga (BNS) | 1 : 1 | Slavija |
01.06
16:30
Jedinstvo
Savacijum
3
0
|
01.06.2013 16:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Savacijum | |||||
01.06
16:30
Radnicki
Krušik
2
0
|
01.06.2013 16:30 | Radnicki | 2 : 0 | Krušik | |||||
01.06
16:30
Mačva
Loznica
0
0
|
01.06.2013 16:30 | Mačva | 0 : 0 | Loznica |
01.06
Brodarac
ČSK Pivara
1
1
|
01.06.2013 | Brodarac | 1 : 1 | ČSK Pivara | |||||
01.06
Zemun
Sloboda Point
2
0
|
01.06.2013 | Zemun | 2 : 0 | Sloboda Point | |||||
01.06
Borac
Loznica 1919
7
1
|
01.06.2013 | Borac | 7 : 1 | Loznica 1919 | |||||
01.06
Partizan
BSK Borča
5
0
|
01.06.2013 | Partizan | 5 : 0 | BSK Borča | |||||
01.06
Vojvodina
Raadnički 1923
3
1
|
01.06.2013 | Vojvodina | 3 : 1 | Raadnički 1923 |
01.06
12:00
ČSK Pivara
Bačka Topola
1
2
|
01.06.2013 12:00 | ČSK Pivara | 1 : 2 | Bačka Topola | |||||
01.06
12:00
Novi Sad
Spartak ZV
0
0
|
01.06.2013 12:00 | Novi Sad | 0 : 0 | Spartak ZV | |||||
01.06
12:00
Banat
Crvenka
5
0
|
01.06.2013 12:00 | Banat | 5 : 0 | Crvenka | |||||
01.06
12:00
Inđija
Indeks
3
1
|
01.06.2013 12:00 | Inđija | 3 : 1 | Indeks |
01.06
15:30
Obilić
Bačka (M)
2
5
|
01.06.2013 15:30 | Obilić | 2 : 5 | Bačka (M) | |||||
01.06
15:30
Jadran
Preporod
5
7
|
01.06.2013 15:30 | Jadran | 5 : 7 | Preporod | |||||
01.06
15:30
Čoka
Čantavir
4
1
|
01.06.2013 15:30 | Čoka | 4 : 1 | Čantavir | |||||
01.06
15:30
Potisje
Njegoš
0
2
|
01.06.2013 15:30 | Potisje | 0 : 2 | Njegoš |
01.06
10:00
Palić
Olimpija
1
2
|
01.06.2013 10:00 | Palić | 1 : 2 | Olimpija |
01.06
11:00
Metalac (GM)
Mladost
0
1
|
01.06.2013 11:00 | Metalac (GM) | 0 : 1 | Mladost | |||||
01.06
10:00
Sevojno
FAP
6
1
|
01.06.2013 10:00 | Sevojno | 6 : 1 | FAP | |||||
01.06
11:00
Čačak 94
Šumadija 1903
2
2
|
01.06.2013 11:00 | Čačak 94 | 2 : 2 | Šumadija 1903 | |||||
01.06
11:00
Sušica
Metalac (K)
6
1
|
01.06.2013 11:00 | Sušica | 6 : 1 | Metalac (K) |
01.06
12:00
Dolina
Železničar
0
3
|
01.06.2013 12:00 | Dolina | 0 : 3 | Železničar | |||||
01.06
12:00
Spartak
Proleter
3
0
|
01.06.2013 12:00 | Spartak | 3 : 0 | Proleter |
01.06
12:00
Jedinstvo
Jedinstvo
3
0
|
01.06.2013 12:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
01.06
10:00
Radnicki Stobex
Šabac
0
3
|
01.06.2013 10:00 | Radnicki Stobex | 0 : 3 | Šabac | |||||
01.06
12:00
Mačva
Savacijum
0
0
|
01.06.2013 12:00 | Mačva | 0 : 0 | Savacijum | |||||
01.06
12:00
Krušik
Jedinstvo
3
0
|
01.06.2013 12:00 | Krušik | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
01.06
12:00
Budućnost
Rađevac
2
3
|
01.06.2013 12:00 | Budućnost | 2 : 3 | Rađevac |
01.06
AS
Loznica 1919
6
1
|
01.06.2013 | AS | 6 : 1 | Loznica 1919 | |||||
01.06
Borac
Napredak
1
2
|
01.06.2013 | Borac | 1 : 2 | Napredak | |||||
01.06
Radnički 1923
Partizan
1
3
|
01.06.2013 | Radnički 1923 | 1 : 3 | Partizan | |||||
01.06
Rad
Radnički
5
0
|
01.06.2013 | Rad | 5 : 0 | Radnički | |||||
01.06
10:00
OFK Beograd
Bežanija
3
0
|
01.06.2013 10:00 | OFK Beograd | 3 : 0 | Bežanija |
01.06
10:00
ČSK Pivara
Bačka Topola
0
4
|
01.06.2013 10:00 | ČSK Pivara | 0 : 4 | Bačka Topola | |||||
01.06
10:00
Proleter 2006
Dinamo
3
0
|
01.06.2013 10:00 | Proleter 2006 | 3 : 0 | Dinamo | |||||
01.06
10:00
Radnički (S)
Bečej 1918
1
1
|
01.06.2013 10:00 | Radnički (S) | 1 : 1 | Bečej 1918 | |||||
01.06
10:00
Vršac
Hajduk
1
3
|
01.06.2013 10:00 | Vršac | 1 : 3 | Hajduk | |||||
01.06
10:00
Novi Sad
Spartak ZV
1
2
|
01.06.2013 10:00 | Novi Sad | 1 : 2 | Spartak ZV | |||||
01.06
10:00
Banat
Crvenka
1
2
|
01.06.2013 10:00 | Banat | 1 : 2 | Crvenka | |||||
01.06
10:00
Inđija
Indeks
5
0
|
01.06.2013 10:00 | Inđija | 5 : 0 | Indeks | |||||
01.06
10:00
Bačka 1901
Vojvodina
1
5
|
01.06.2013 10:00 | Bačka 1901 | 1 : 5 | Vojvodina |
01.06
10:00
Tavankut
Subotica
0
2
|
01.06.2013 10:00 | Tavankut | 0 : 2 | Subotica | |||||
01.06
10:00
Olimpija
Spartak Zlatibor voda
2
1
|
01.06.2013 10:00 | Olimpija | 2 : 1 | Spartak Zlatibor voda |
01.06
15:00
Udarnik
Pobeda
1
3
|
01.06.2013 15:00 | Udarnik | 1 : 3 | Pobeda | |||||
01.06
09:30
Šumadija
Selevac
6
0
|
01.06.2013 09:30 | Šumadija | 6 : 0 | Selevac | |||||
01.06
Omladinac
Radnik
3
0
|
01.06.2013 | Omladinac | 3 : 0 | Radnik | |||||
01.06
15:00
Napredak
Sloga
0
2
|
01.06.2013 15:00 | Napredak | 0 : 2 | Sloga | |||||
01.06
Bresje-Superior
Jedinstvo
3
0
|
01.06.2013 | Bresje-Superior | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
01.06
Budućnost
Polet
4
1
|
01.06.2013 | Budućnost | 4 : 1 | Polet |
01.06
Železničar
GFK Jasenica 1911
1
3
|
01.06.2013 | Železničar | 1 : 3 | GFK Jasenica 1911 | |||||
01.06
Rudar
Badnjevac
0
3
|
01.06.2013 | Rudar | 0 : 3 | Badnjevac | |||||
01.06
Mladi radnik
Panter
3
0
|
01.06.2013 | Mladi radnik | 3 : 0 | Panter | |||||
01.06
10:00
MIP Presing
AF Duljaj
4
0
|
01.06.2013 10:00 | MIP Presing | 4 : 0 | AF Duljaj |
01.06
10:00
Dolina
Železničar
0
3
|
01.06.2013 10:00 | Dolina | 0 : 3 | Železničar | |||||
01.06
11:00
Spartak
Proleter
1
3
|
01.06.2013 11:00 | Spartak | 1 : 3 | Proleter |
01.06
09:00
Karađorđe (T)
Sloga (D)
6
1
|
01.06.2013 09:00 | Karađorđe (T) | 6 : 1 | Sloga (D) | |||||
01.06
09:00
Apolon 4
Borac
3
0
|
01.06.2013 09:00 | Apolon 4 | 3 : 0 | Borac | |||||
01.06
09:00
Arsenal
Karađorđe (R)
1
2
|
01.06.2013 09:00 | Arsenal | 1 : 2 | Karađorđe (R) | |||||
01.06
09:00
Šumadija 1903 II
Lokomotiva
3
5
|
01.06.2013 09:00 | Šumadija 1903 II | 3 : 5 | Lokomotiva | |||||
01.06
09:00
Sušica
Sloga (B)
2
2
|
01.06.2013 09:00 | Sušica | 2 : 2 | Sloga (B) | |||||
01.06
09:00
Slavija
Pobeda
0
2
|
01.06.2013 09:00 | Slavija | 0 : 2 | Pobeda | |||||
01.06
09:00
Kraguj
Azbest
6
2
|
01.06.2013 09:00 | Kraguj | 6 : 2 | Azbest |
01.06
10:00
Jedinstvo
Železničar
0
3
|
01.06.2013 10:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Železničar | |||||
01.06
10:00
Jedinstvo
Ribnica
2
0
|
01.06.2013 10:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Ribnica | |||||
01.06
10:00
Osecina
Šabac
2
4
|
01.06.2013 10:00 | Osecina | 2 : 4 | Šabac | |||||
01.06
10:00
Mačva
Savacijum
1
1
|
01.06.2013 10:00 | Mačva | 1 : 1 | Savacijum | |||||
01.06
10:00
Krušik
Spartak
4
0
|
01.06.2013 10:00 | Krušik | 4 : 0 | Spartak | |||||
01.06
10:00
Budućnost
Rađevac
4
0
|
01.06.2013 10:00 | Budućnost | 4 : 0 | Rađevac | |||||
01.06
10:00
Drina
Radnički
3
0
|
01.06.2013 10:00 | Drina | 3 : 0 | Radnički |
01.06
10:00
AFK
Subotica '00
3
0
|
01.06.2013 10:00 | AFK | 3 : 0 | Subotica '00 | |||||
01.06
09:30
Spartak Zlatibor voda '01
Spartak Zlatibor voda '00
0
3
|
01.06.2013 09:30 | Spartak Zlatibor voda '01 | 0 : 3 | Spartak Zlatibor voda '00 | |||||
01.06
10:00
Senta
Dribling
6
2
|
01.06.2013 10:00 | Senta | 6 : 2 | Dribling |
01.06
10:00
Karađorđe (T)
Radnicki 1923 II
2
4
|
01.06.2013 10:00 | Karađorđe (T) | 2 : 4 | Radnicki 1923 II | |||||
01.06
10:00
Karađorđe (R)
Šumadija 1903
1
4
|
01.06.2013 10:00 | Karađorđe (R) | 1 : 4 | Šumadija 1903 |
01.06
10:00
Rudar
Pinkum
1
3
|
01.06.2013 10:00 | Rudar | 1 : 3 | Pinkum | |||||
01.06
10:00
Trgovački
Mladi Radnik
0
3
|
01.06.2013 10:00 | Trgovački | 0 : 3 | Mladi Radnik |
01.06
Železničar
Šampion
3
2
|
01.06.2013 | Železničar | 3 : 2 | Šampion | |||||
01.06
Polet
Budućnost
4
0
|
01.06.2013 | Polet | 4 : 0 | Budućnost | |||||
01.06
Krušik 2
Krušik
1
2
|
01.06.2013 | Krušik 2 | 1 : 2 | Krušik | |||||
01.06
Spartak
Radnički
3
1
|
01.06.2013 | Spartak | 3 : 1 | Radnički | |||||
01.06
Jedinstvo
OFK Osečina
6
0
|
01.06.2013 | Jedinstvo | 6 : 0 | OFK Osečina |
01.06
17:00
Jasenica 1911
Presing
0
2
|
01.06.2013 17:00 | Jasenica 1911 | 0 : 2 | Presing | |||||
01.06
11:00
Rudar
Pinkum
9
0
|
01.06.2013 11:00 | Rudar | 9 : 0 | Pinkum | |||||
01.06
11:00
Trgovački
Mladi radnik
0
3
|
01.06.2013 11:00 | Trgovački | 0 : 3 | Mladi radnik | |||||
01.06
11:00
Kostolac 2008
Presing
3
0
|
01.06.2013 11:00 | Kostolac 2008 | 3 : 0 | Presing |
01.06
20:00
Novi Pazar
Proleter Agroživ
21
18
|
01.06.2013 20:00 | Novi Pazar | 21 : 18 | Proleter Agroživ | |||||
01.06
19:00
Planinka PV
Vojput
23
22
|
01.06.2013 19:00 | Planinka PV | 23 : 22 | Vojput | |||||
01.06
19:00
Mokra Gora
Bask Soko
26
26
|
01.06.2013 19:00 | Mokra Gora | 26 : 26 | Bask Soko |
01.06
Rtanj
Brestovac
49
27
|
01.06.2013 | Rtanj | 49 : 27 | Brestovac | |||||
01.06
Knjaževac
Hajduk Veljko
26
37
|
01.06.2013 | Knjaževac | 26 : 37 | Hajduk Veljko | |||||
01.06
Majdanpek
Zaječar 2
23
24
|
01.06.2013 | Majdanpek | 23 : 24 | Zaječar 2 | |||||
01.06
Rembas
Bor 2
10
0
|
01.06.2013 | Rembas | 10 : 0 | Bor 2 |
01.06
Železničar
Studentski grad
23
23
|
01.06.2013 | Železničar | 23 : 23 | Studentski grad | |||||
01.06
Ub
Udarnik
34
29
|
01.06.2013 | Ub | 34 : 29 | Udarnik | |||||
01.06
Kosmaj
Sloga
26
31
|
01.06.2013 | Kosmaj | 26 : 31 | Sloga | |||||
01.06
Čukarički
Kolubara 2
33
21
|
01.06.2013 | Čukarički | 33 : 21 | Kolubara 2 |
01.06
Sirmium Legionaries SM
Imperatori Niš
18
12
|
01.06.2013 | Sirmium Legionaries SM | 18 : 12 | Imperatori Niš | |||||
01.06
PBB Wild Boars Kragujevac
Panthers Pančevo
37
12
|
01.06.2013 | PBB Wild Boars Kragujevac | 37 : 12 | Panthers Pančevo |