02.10
15:30
Jedinstvo (BK)
BileÄanin
1
0
|
02.10.2013 15:30 | Jedinstvo (BK) | 1 : 0 | BileÄanin |
02.10
15:30
Balkan Mirijevo
RadniÄki (NB)
2
2
|
02.10.2013 15:30 | Balkan Mirijevo | 2 : 2 | RadniÄki (NB) |
02.10
15:00
Kopaonik
Rudar
2
0
|
02.10.2013 15:00 | Kopaonik | 2 : 0 | Rudar |
02.10
15:30
Krivelj
Brestovac
0
2
|
02.10.2013 15:30 | Krivelj | 0 : 2 | Brestovac | |||||
02.10
15:30
PoreÄ
Nemetali
1
0
|
02.10.2013 15:30 | PoreÄ | 1 : 0 | Nemetali |
02.10
15:30
Slavija
Komgrap
2
1
|
02.10.2013 15:30 | Slavija | 2 : 1 | Komgrap | |||||
02.10
15:30
Policajac
Zmaj 1953
1
2
|
02.10.2013 15:30 | Policajac | 1 : 2 | Zmaj 1953 | |||||
02.10
15:30
Milutinac
Borac
2
1
|
02.10.2013 15:30 | Milutinac | 2 : 1 | Borac |
02.10
15:30
OFK Zabrežje
Mladost (C)
0
0
|
02.10.2013 15:30 | OFK Zabrežje | 0 : 0 | Mladost (C) | |||||
02.10
15:30
Krtinska
Napredak
0
1
|
02.10.2013 15:30 | Krtinska | 0 : 1 | Napredak | |||||
02.10
15:30
Å umadija
Mladost (B)
0
0
|
02.10.2013 15:30 | Å umadija | 0 : 0 | Mladost (B) |
02.10
16:00
Savinac
AvijatiÄar
1
1
|
02.10.2013 16:00 | Savinac | 1 : 1 | AvijatiÄar | |||||
02.10
16:00
Lazarica
DuŔkovci
13
0
|
02.10.2013 16:00 | Lazarica | 13 : 0 | DuŔkovci | |||||
02.10
16:00
Dobrinjac
Pobeda
8
1
|
02.10.2013 16:00 | Dobrinjac | 8 : 1 | Pobeda | |||||
02.10
16:00
TreŔnjica
GlumaÄ
4
1
|
02.10.2013 16:00 | TreÅ”njica | 4 : 1 | GlumaÄ | |||||
02.10
16:00
LauÅ”
Napredak
3
0
|
02.10.2013 16:00 | LauÅ” | 3 : 0 | Napredak | |||||
02.10
16:00
Borac
Blagaja
0
4
|
02.10.2013 16:00 | Borac | 0 : 4 | Blagaja | |||||
02.10
16:00
Ježevica
Plavi tok
1
5
|
02.10.2013 16:00 | Ježevica | 1 : 5 | Plavi tok |
02.10
16:00
Urovica
Vidrovac
0
3
|
02.10.2013 16:00 | Urovica | 0 : 3 | Vidrovac | |||||
02.10
16:00
ReÄka
Srbovo
1
3
|
02.10.2013 16:00 | ReÄka | 1 : 3 | Srbovo | |||||
02.10
16:00
Malajnica
Ratar
2
4
|
02.10.2013 16:00 | Malajnica | 2 : 4 | Ratar | |||||
02.10
11:00
OFK TamniÄ
GraniÄar
0
2
|
02.10.2013 11:00 | OFK TamniÄ | 0 : 2 | GraniÄar | |||||
02.10
16:00
Polet
OFK Sikole
3
0
|
02.10.2013 16:00 | Polet | 3 : 0 | OFK Sikole | |||||
02.10
16:00
Äubra
MiloŔevo
2
2
|
02.10.2013 16:00 | Äubra | 2 : 2 | MiloÅ”evo | |||||
02.10
16:00
Slatina
Kovilovo
2
3
|
02.10.2013 16:00 | Slatina | 2 : 3 | Kovilovo | |||||
02.10
16:00
Deli Jovan
Smedovac
5
1
|
02.10.2013 16:00 | Deli Jovan | 5 : 1 | Smedovac |
02.10
15:30
Tatra
Å ajkaÅ” 1908
1
1
|
02.10.2013 15:30 | Tatra | 1 : 1 | Å ajkaÅ” 1908 | |||||
02.10
15:30
Äenej
BaÄka
1
3
|
02.10.2013 15:30 | Äenej | 1 : 3 | BaÄka | |||||
02.10
15:30
FruŔkogorski partizan
Borac
4
0
|
02.10.2013 15:30 | FruŔkogorski partizan | 4 : 0 | Borac | |||||
02.10
15:30
Sremac Beomal
Dinamo
0
3
|
02.10.2013 15:30 | Sremac Beomal | 0 : 3 | Dinamo | |||||
02.10
15:30
Omladinac
OFK Futog
1
0
|
02.10.2013 15:30 | Omladinac | 1 : 0 | OFK Futog | |||||
02.10
15:30
Vinogradar
ŽelezniÄar
6
2
|
02.10.2013 15:30 | Vinogradar | 6 : 2 | ŽelezniÄar | |||||
02.10
15:30
Proleter
Susek
1
2
|
02.10.2013 15:30 | Proleter | 1 : 2 | Susek | |||||
02.10
15:30
FruŔkogorac
Slavija
1
3
|
02.10.2013 15:30 | FruŔkogorac | 1 : 3 | Slavija | |||||
02.10
15:30
Sirig
Sofeks
3
0
|
02.10.2013 15:30 | Sirig | 3 : 0 | Sofeks |
02.10
15:00
BUSK
Å umadinac
1
6
|
02.10.2013 15:00 | BUSK | 1 : 6 | Å umadinac | |||||
02.10
15:30
OFK PetrovÄiÄ
Studenski Grad
0
0
|
02.10.2013 15:30 | OFK PetrovÄiÄ | 0 : 0 | Studenski Grad |
02.10
15:30
Pionir
Dunav
1
2
|
02.10.2013 15:30 | Pionir | 1 : 2 | Dunav |
02.10
15:30
Lazarevac
Mladost (Ä)
1
6
|
02.10.2013 15:30 | Lazarevac | 1 : 6 | Mladost (Ä) | |||||
02.10
15:30
TEK Sloga
Sloga
2
0
|
02.10.2013 15:30 | TEK Sloga | 2 : 0 | Sloga | |||||
02.10
15:30
OFK Burovo
Dimitrije TucoviÄ
8
0
|
02.10.2013 15:30 | OFK Burovo | 8 : 0 | Dimitrije TucoviÄ |
02.10
15:30
OFK Meljak
Barajevo
0
0
|
02.10.2013 15:30 | OFK Meljak | 0 : 0 | Barajevo |
02.10
16:00
Mladi Radnik
Omladinac-Å umadinac
7
0
|
02.10.2013 16:00 | Mladi Radnik | 7 : 0 | Omladinac-Å umadinac |
02.10
15:30
Sloga (L)
Zemljoradnik
1
1
|
02.10.2013 15:30 | Sloga (L) | 1 : 1 | Zemljoradnik | |||||
02.10
15:30
Sopot
Mip Majdan
3
3
|
02.10.2013 15:30 | Sopot | 3 : 3 | Mip Majdan | |||||
02.10
15:30
Sloga (D)
Sloga 1936
0
3
|
02.10.2013 15:30 | Sloga (D) | 0 : 3 | Sloga 1936 | |||||
02.10
15:30
Proleter
Napredak 1934
0
3
|
02.10.2013 15:30 | Proleter | 0 : 3 | Napredak 1934 | |||||
02.10
15:30
Napredak (P)
Metalac
4
1
|
02.10.2013 15:30 | Napredak (P) | 4 : 1 | Metalac | |||||
02.10
15:30
Dunavac
Stig 1955
4
1
|
02.10.2013 15:30 | Dunavac | 4 : 1 | Stig 1955 | |||||
02.10
15:30
Napredak 1947
Dunav
1
1
|
02.10.2013 15:30 | Napredak 1947 | 1 : 1 | Dunav |
02.10
15:00
Vihor
Sloboda
0
1
|
02.10.2013 15:00 | Vihor | 0 : 1 | Sloboda | |||||
02.10
15:00
Mladost (GM)
ISK Izvor
0
1
|
02.10.2013 15:00 | Mladost (GM) | 0 : 1 | ISK Izvor | |||||
02.10
15:00
Popovac
OFK Borac
3
0
|
02.10.2013 15:00 | Popovac | 3 : 0 | OFK Borac | |||||
02.10
15:00
Radnik
Mladost (R)
2
0
|
02.10.2013 15:00 | Radnik | 2 : 0 | Mladost (R) | |||||
02.10
15:00
Polet
Heroj
4
0
|
02.10.2013 15:00 | Polet | 4 : 0 | Heroj | |||||
02.10
15:00
Jedinstvo
Moravac
2
2
|
02.10.2013 15:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Moravac | |||||
02.10
15:00
ŽelezniÄar
Omladinac
1
1
|
02.10.2013 15:00 | ŽelezniÄar | 1 : 1 | Omladinac |
02.10
16:00
OFK Borac
Omladinac
5
0
|
02.10.2013 16:00 | OFK Borac | 5 : 0 | Omladinac |
02.10
15:30
Donji Srem
VrŔac United
1
2
|
02.10.2013 15:30 | Donji Srem | 1 : 2 | VrŔac United |
02.10
15:30
Brodarac 2
Kolubara
4
2
|
02.10.2013 15:30 | Brodarac 2 | 4 : 2 | Kolubara | |||||
02.10
09:30
ÄukariÄki
RadniÄki (O)
6
0
|
02.10.2013 09:30 | ÄukariÄki | 6 : 0 | RadniÄki (O) | |||||
02.10
10:00
Žarkovo
Balkan
3
0
|
02.10.2013 10:00 | Žarkovo | 3 : 0 | Balkan | |||||
02.10
10:00
Mladenovac
BSK BorÄa 2
2
2
|
02.10.2013 10:00 | Mladenovac | 2 : 2 | BSK BorÄa 2 | |||||
02.10
10:00
Bežanija
Palilulac
1
1
|
02.10.2013 10:00 | Bežanija | 1 : 1 | Palilulac |
02.10
16:00
Spartak
Glogonj
7
1
|
02.10.2013 16:00 | Spartak | 7 : 1 | Glogonj |
02.10
11:00
Partizan
Sloboda Point
5
2
|
02.10.2013 11:00 | Partizan | 5 : 2 | Sloboda Point |
02.10
16:00
Å umadija
Apolon 4 II
7
0
|
02.10.2013 16:00 | Å umadija | 7 : 0 | Apolon 4 II |
02.10
TopliÄanin
Vlasotince
32
30
|
02.10.2013 | TopliÄanin | 32 : 30 | Vlasotince |
02.10
17:45
Vardar Pro
Tatran
34
37
|
02.10.2013 17:45 | Vardar Pro | 34 : 37 | Tatran |
02.10
17:30
Crvena Zvezda
Vojvodina
32
27
|
02.10.2013 17:30 | Crvena Zvezda | 32 : 27 | Vojvodina |