19.10
14:30
Omladinac
KaraÄorÄe
3
1
|
19.10.2013 14:30 | Omladinac | 3 : 1 | KaraÄorÄe | |||||
19.10
14:30
Rudar
Tutin
0
2
|
19.10.2013 14:30 | Rudar | 0 : 2 | Tutin |
19.10
15:00
ObiliÄ
Sloga
1
0
|
19.10.2013 15:00 | ObiliÄ | 1 : 0 | Sloga | |||||
19.10
15:00
Gruža
Å umadinac (B)
3
1
|
19.10.2013 15:00 | Gruža | 3 : 1 | Šumadinac (B) | |||||
19.10
15:00
KaraÄorÄe
ŽelezniÄar
3
0
|
19.10.2013 15:00 | KaraÄorÄe | 3 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
19.10
15:00
VGSK
Borac
7
1
|
19.10.2013 15:00 | VGSK | 7 : 1 | Borac |
19.10
14:30
Sloga 1940
Jedinstvo (UB)
1
1
|
19.10.2013 14:30 | Sloga 1940 | 1 : 1 | Jedinstvo (UB) | |||||
19.10
14:30
Borac
BuduÄnost
0
1
|
19.10.2013 14:30 | Borac | 0 : 1 | BuduÄnost | |||||
19.10
14:30
Sloga (P)
Ribnica
1
0
|
19.10.2013 14:30 | Sloga (P) | 1 : 0 | Ribnica | |||||
19.10
14:30
Sevojno
Jedinstvo 1945
2
1
|
19.10.2013 14:30 | Sevojno | 2 : 1 | Jedinstvo 1945 | |||||
19.10
14:30
RadniÄki (V)
Brezovica
2
1
|
19.10.2013 14:30 | RadniÄki (V) | 2 : 1 | Brezovica |
19.10
15:00
Napredak
Vlasina
0
2
|
19.10.2013 15:00 | Napredak | 0 : 2 | Vlasina | |||||
19.10
15:00
Svrljig
Balkanski
2
1
|
19.10.2013 15:00 | Svrljig | 2 : 1 | Balkanski | |||||
19.10
15:00
Sloga
Rudar Alpos
2
1
|
19.10.2013 15:00 | Sloga | 2 : 1 | Rudar Alpos |
19.10
15:00
RadniÄki
SFS Borac
0
1
|
19.10.2013 15:00 | RadniÄki | 0 : 1 | SFS Borac | |||||
19.10
15:00
Dunav
Ozren
2
1
|
19.10.2013 15:00 | Dunav | 2 : 1 | Ozren |
19.10
15:00
BileÄanin
Borac (Sakule)
0
5
|
19.10.2013 15:00 | BileÄanin | 0 : 5 | Borac (Sakule) | |||||
19.10
15:00
BuduÄnost
OFK Kikinda
1
2
|
19.10.2013 15:00 | BuduÄnost | 1 : 2 | OFK Kikinda | |||||
19.10
15:00
Sloboda
TSC
0
0
|
19.10.2013 15:00 | Sloboda | 0 : 0 | TSC | |||||
19.10
15:00
VrŔac
Proleter
2
2
|
19.10.2013 15:00 | VrŔac | 2 : 2 | Proleter | |||||
19.10
15:00
RadniÄki (K)
VrŔac United
1
0
|
19.10.2013 15:00 | RadniÄki (K) | 1 : 0 | VrÅ”ac United | |||||
19.10
15:00
Jedinstvo (BK)
Kozara
2
1
|
19.10.2013 15:00 | Jedinstvo (BK) | 2 : 1 | Kozara |
19.10
15:00
Mladost
Hajduk
4
0
|
19.10.2013 15:00 | Mladost | 4 : 0 | Hajduk | |||||
19.10
15:00
Omladinac
Polet
4
0
|
19.10.2013 15:00 | Omladinac | 4 : 0 | Polet | |||||
19.10
15:00
Cement
Sloga
1
1
|
19.10.2013 15:00 | Cement | 1 : 1 | Sloga |
19.10
15:00
Zvezdara
Crvena zvezda (MML)
2
2
|
19.10.2013 15:00 | Zvezdara | 2 : 2 | Crvena zvezda (MML) | |||||
19.10
15:00
IMT
VrÄin
1
0
|
19.10.2013 15:00 | IMT | 1 : 0 | VrÄin | |||||
19.10
15:00
Palilulac
SremÄica
1
0
|
19.10.2013 15:00 | Palilulac | 1 : 0 | SremÄica |
19.10
15:00
GoÄ
Grdica
1
2
|
19.10.2013 15:00 | GoÄ | 1 : 2 | Grdica |
19.10
15:00
Partizan
Srbija
1
1
|
19.10.2013 15:00 | Partizan | 1 : 1 | Srbija |
19.10
14:30
Å umadinac
Lokomotiva
2
0
|
19.10.2013 14:30 | Å umadinac | 2 : 0 | Lokomotiva |
19.10
15:00
Bresje Superior
Mladi borac
2
0
|
19.10.2013 15:00 | Bresje Superior | 2 : 0 | Mladi borac |
19.10
15:00
Polet
Petar Dobrnjac
1
0
|
19.10.2013 15:00 | Polet | 1 : 0 | Petar Dobrnjac |
19.10
15:00
SindjeliÄ
MaÄva 2005
1
0
|
19.10.2013 15:00 | SindjeliÄ | 1 : 0 | MaÄva 2005 | |||||
19.10
15:00
Majur
Podrinje
1
2
|
19.10.2013 15:00 | Majur | 1 : 2 | Podrinje |
19.10
14:30
OFK JabuÄje
Tulari
0
0
|
19.10.2013 14:30 | OFK JabuÄje | 0 : 0 | Tulari | |||||
19.10
14:30
Mladost (V)
Mladost (D)
3
0
|
19.10.2013 14:30 | Mladost (V) | 3 : 0 | Mladost (D) | |||||
19.10
14:30
Zadrugar
Pepeljevac
4
0
|
19.10.2013 14:30 | Zadrugar | 4 : 0 | Pepeljevac | |||||
19.10
14:30
KaÄer
OFK Divci
2
0
|
19.10.2013 14:30 | KaÄer | 2 : 0 | OFK Divci | |||||
19.10
14:30
Banjani
OFK OseÄina
0
2
|
19.10.2013 14:30 | Banjani | 0 : 2 | OFK OseÄina | |||||
19.10
14:30
Spartak 1924
TrliÄ
2
3
|
19.10.2013 14:30 | Spartak 1924 | 2 : 3 | TrliÄ | |||||
19.10
14:30
Rubribreza
ZSK
0
1
|
19.10.2013 14:30 | Rubribreza | 0 : 1 | ZSK |
19.10
14:30
Crnokosa
SeÄica
6
0
|
19.10.2013 14:30 | Crnokosa | 6 : 0 | SeÄica |
19.10
15:00
MekiÅ”
Rad
5
0
|
19.10.2013 15:00 | MekiÅ” | 5 : 0 | Rad | |||||
19.10
15:00
NaŔa krila 1936
Zemljoradnik
4
3
|
19.10.2013 15:00 | NaŔa krila 1936 | 4 : 3 | Zemljoradnik | |||||
19.10
15:00
Borac (A)
RasovaÄa
5
0
|
19.10.2013 15:00 | Borac (A) | 5 : 0 | RasovaÄa | |||||
19.10
15:00
Moravica
RadniÄki 1947 (Ä)
2
1
|
19.10.2013 15:00 | Moravica | 2 : 1 | RadniÄki 1947 (Ä) |
19.10
14:30
Jedinstvo (B)
Jedinstvo (GS)
4
2
|
19.10.2013 14:30 | Jedinstvo (B) | 4 : 2 | Jedinstvo (GS) |
19.10
15:00
Polet
Kosanica
0
2
|
19.10.2013 15:00 | Polet | 0 : 2 | Kosanica | |||||
19.10
15:00
Svetlost
DunÄerski
3
0
|
19.10.2013 15:00 | Svetlost | 3 : 0 | DunÄerski | |||||
19.10
15:00
Trbunje
Kosovac
5
2
|
19.10.2013 15:00 | Trbunje | 5 : 2 | Kosovac |
19.10
15:00
Spartak
Zadrugar
0
3
|
19.10.2013 15:00 | Spartak | 0 : 3 | Zadrugar |
19.10
15:00
PÄinja
Äelik
4
1
|
19.10.2013 15:00 | PÄinja | 4 : 1 | Äelik |
19.10
14:00
Sloga (B)
Mineralac
0
3
|
19.10.2013 14:00 | Sloga (B) | 0 : 3 | Mineralac | |||||
19.10
14:00
Morava
Oskar
3
0
|
19.10.2013 14:00 | Morava | 3 : 0 | Oskar |
19.10
14:00
Napredak (D)
Morava 1918
0
2
|
19.10.2013 14:00 | Napredak (D) | 0 : 2 | Morava 1918 | |||||
19.10
14:00
OFK Tekstilac
BSK
1
1
|
19.10.2013 14:00 | OFK Tekstilac | 1 : 1 | BSK |
19.10
14:30
Poljoprivrednik
Mladost
4
0
|
19.10.2013 14:30 | Poljoprivrednik | 4 : 0 | Mladost | |||||
19.10
14:30
FUD
Vinogradar
1
1
|
19.10.2013 14:30 | FUD | 1 : 1 | Vinogradar |
19.10
15:00
Brestovac
Blizna
2
1
|
19.10.2013 15:00 | Brestovac | 2 : 1 | Blizna | |||||
19.10
15:00
Rudna Glava
PoreÄ
0
1
|
19.10.2013 15:00 | Rudna Glava | 0 : 1 | PoreÄ | |||||
19.10
15:00
Zlot
KljuÄ
1
3
|
19.10.2013 15:00 | Zlot | 1 : 3 | KljuÄ |
19.10
15:00
Rgotina
Mladost
5
1
|
19.10.2013 15:00 | Rgotina | 5 : 1 | Mladost | |||||
19.10
15:00
BSK
Rudar (P)
4
1
|
19.10.2013 15:00 | BSK | 4 : 1 | Rudar (P) |
19.10
14:30
AFK
Olimpija (G)
3
2
|
19.10.2013 14:30 | AFK | 3 : 2 | Olimpija (G) | |||||
19.10
14:30
NjegoÅ”
Vinogradar
0
3
|
19.10.2013 14:30 | NjegoÅ” | 0 : 3 | Vinogradar | |||||
19.10
14:30
Krivaja
Äoka
4
1
|
19.10.2013 14:30 | Krivaja | 4 : 1 | Äoka | |||||
19.10
14:30
Subotica
Tavankut
3
0
|
19.10.2013 14:30 | Subotica | 3 : 0 | Tavankut |
19.10
15:00
Begej
RadniÄki (S)
1
0
|
19.10.2013 15:00 | Begej | 1 : 0 | RadniÄki (S) | |||||
19.10
15:00
Krajina
Rusanda
6
3
|
19.10.2013 15:00 | Krajina | 6 : 3 | Rusanda | |||||
19.10
15:00
RadniÄki (Z)
Jedinstvo
1
0
|
19.10.2013 15:00 | RadniÄki (Z) | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
19.10
15:00
Naftagas
Vojvodina (B)
2
1
|
19.10.2013 15:00 | Naftagas | 2 : 1 | Vojvodina (B) |
19.10
14:00
Polet
Kordun
2
1
|
19.10.2013 14:00 | Polet | 2 : 1 | Kordun | |||||
19.10
14:00
Mladost APA
Omladinac (B)
3
0
|
19.10.2013 14:00 | Mladost APA | 3 : 0 | Omladinac (B) | |||||
19.10
14:00
GraniÄar
OFK Odžaci
0
6
|
19.10.2013 14:00 | GraniÄar | 0 : 6 | OFK Odžaci | |||||
19.10
14:00
StaniÅ”iÄ
BSK
2
1
|
19.10.2013 14:00 | StaniÅ”iÄ | 2 : 1 | BSK | |||||
19.10
14:00
Borac
Omladinac (D)
3
0
|
19.10.2013 14:00 | Borac | 3 : 0 | Omladinac (D) |
19.10
15:00
Rudar
Hrtkovci
1
4
|
19.10.2013 15:00 | Rudar | 1 : 4 | Hrtkovci | |||||
19.10
15:00
1. Maj
Sremac
5
1
|
19.10.2013 15:00 | 1. Maj | 5 : 1 | Sremac |
19.10
15:00
Tvrdjava
Petrovaradin
1
2
|
19.10.2013 15:00 | Tvrdjava | 1 : 2 | Petrovaradin | |||||
19.10
15:00
Veternik
ŽSK
0
2
|
19.10.2013 15:00 | Veternik | 0 : 2 | ŽSK | |||||
19.10
15:00
Vojvodina (T)
Kabel
0
3
|
19.10.2013 15:00 | Vojvodina (T) | 0 : 3 | Kabel |
19.10
11:00
PoŔtar Zvezdara
PKB Kovilovo
1
0
|
19.10.2013 11:00 | PoŔtar Zvezdara | 1 : 0 | PKB Kovilovo | |||||
19.10
11:00
Zmaj 1953
BSK 2012
0
0
|
19.10.2013 11:00 | Zmaj 1953 | 0 : 0 | BSK 2012 |
19.10
15:00
Napredak
VraniÄ
1
3
|
19.10.2013 15:00 | Napredak | 1 : 3 | VraniÄ | |||||
19.10
15:00
Mladost (C)
Veliki Borak
3
0
|
19.10.2013 15:00 | Mladost (C) | 3 : 0 | Veliki Borak |
19.10
15:00
VinÄa
Velika Krsna
2
1
|
19.10.2013 15:00 | VinÄa | 2 : 1 | Velika Krsna |
19.10
15:00
Proleter
Zvezda
2
2
|
19.10.2013 15:00 | Proleter | 2 : 2 | Zvezda | |||||
19.10
15:00
Äibukovac
Gruža
2
2
|
19.10.2013 15:00 | Äibukovac | 2 : 2 | Gruža |
19.10
15:30
Sloga
Omladinac
5
1
|
19.10.2013 15:30 | Sloga | 5 : 1 | Omladinac |
19.10
14:30
Bata BuliÄ
BuduÄnost
1
0
|
19.10.2013 14:30 | Bata BuliÄ | 1 : 0 | BuduÄnost |
19.10
15:00
Mladost PP
VlaÅ”iÄ
1
0
|
19.10.2013 15:00 | Mladost PP | 1 : 0 | VlaÅ”iÄ |
19.10
15:00
TE GuÄevo
Cerova
3
2
|
19.10.2013 15:00 | TE GuÄevo | 3 : 2 | Cerova |
19.10
14:30
Milicionar
BuduÄnost ZM
3
0
|
19.10.2013 14:30 | Milicionar | 3 : 0 | BuduÄnost ZM |
19.10
15:00
Doljevac 1971
Real
6
1
|
19.10.2013 15:00 | Doljevac 1971 | 6 : 1 | Real | |||||
19.10
15:00
Moravac (ZT)
Toplica
1
4
|
19.10.2013 15:00 | Moravac (ZT) | 1 : 4 | Toplica |
19.10
15:00
Delijski Vis
Sloga 1948 (M)
1
0
|
19.10.2013 15:00 | Delijski Vis | 1 : 0 | Sloga 1948 (M) |
19.10
14:30
MB Marjan
Mladost (V)
1
2
|
19.10.2013 14:30 | MB Marjan | 1 : 2 | Mladost (V) | |||||
19.10
14:30
Jedinstvo
OFK Brza
2
2
|
19.10.2013 14:30 | Jedinstvo | 2 : 2 | OFK Brza |
19.10
15:00
Veliki Suvodol
Pobeda
1
2
|
19.10.2013 15:00 | Veliki Suvodol | 1 : 2 | Pobeda | |||||
19.10
15:00
Sloboda
Jerma
0
2
|
19.10.2013 15:00 | Sloboda | 0 : 2 | Jerma |
19.10
14:00
SindjeliÄ (G)
Kupinovac
2
0
|
19.10.2013 14:00 | SindjeliÄ (G) | 2 : 0 | Kupinovac |
19.10
14:00
RadniÄki
Å umadija
3
0
|
19.10.2013 14:00 | RadniÄki | 3 : 0 | Å umadija | |||||
19.10
14:00
Rudar
Istok 63
4
3
|
19.10.2013 14:00 | Rudar | 4 : 3 | Istok 63 |
19.10
14:30
Blagotin
Sloga
2
1
|
19.10.2013 14:30 | Blagotin | 2 : 1 | Sloga | |||||
19.10
14:30
Donji Kopaonik
Mladi radnik
1
1
|
19.10.2013 14:30 | Donji Kopaonik | 1 : 1 | Mladi radnik |
19.10
15:30
OFK Sikole
Deli Jovan
2
2
|
19.10.2013 15:30 | OFK Sikole | 2 : 2 | Deli Jovan |
19.10
15:30
Bukovik
Sloga
3
0
|
19.10.2013 15:30 | Bukovik | 3 : 0 | Sloga | |||||
19.10
15:30
Napredak 1976
Rtanj
6
1
|
19.10.2013 15:30 | Napredak 1976 | 6 : 1 | Rtanj |
19.10
15:00
Timok
Kosovo
5
2
|
19.10.2013 15:00 | Timok | 5 : 2 | Kosovo |
19.10
15:30
Glogonj
Unirea
2
3
|
19.10.2013 15:30 | Glogonj | 2 : 3 | Unirea |
19.10
14:30
ObiliÄ
Tisa B (A)
5
0
|
19.10.2013 14:30 | ObiliÄ | 5 : 0 | Tisa B (A) | |||||
19.10
14:30
RadniÄki Gladiolus
GraniÄar
2
1
|
19.10.2013 14:30 | RadniÄki Gladiolus | 2 : 1 | GraniÄar |
19.10
15:00
Sloboda
MiÄunovo
0
3
|
19.10.2013 15:00 | Sloboda | 0 : 3 | MiÄunovo |
19.10
14:00
Mladost
Partizan
3
1
|
19.10.2013 14:00 | Mladost | 3 : 1 | Partizan |
19.10
15:00
Podrinje
GraniÄar (K)
4
1
|
19.10.2013 15:00 | Podrinje | 4 : 1 | GraniÄar (K) |
19.10
15:00
Å ajkaÅ” 1908
Slavija
1
1
|
19.10.2013 15:00 | Å ajkaÅ” 1908 | 1 : 1 | Slavija | |||||
19.10
15:00
ŽelezniÄar
Sirig
1
2
|
19.10.2013 15:00 | ŽelezniÄar | 1 : 2 | Sirig | |||||
19.10
15:00
OFK Futog
FruŔkogorac
3
0
|
19.10.2013 15:00 | OFK Futog | 3 : 0 | FruŔkogorac | |||||
19.10
15:00
Borac
Vinogradar
2
5
|
19.10.2013 15:00 | Borac | 2 : 5 | Vinogradar |
19.10
14:30
Krila Krajine
Kulpin
4
0
|
19.10.2013 14:30 | Krila Krajine | 4 : 0 | Kulpin |
19.10
15:00
Studenski Grad
Borac
5
1
|
19.10.2013 15:00 | Studenski Grad | 5 : 1 | Borac | |||||
19.10
15:00
Novi Beograd
Institut
1
4
|
19.10.2013 15:00 | Novi Beograd | 1 : 4 | Institut |
19.10
15:00
Olimpija
Pionir
2
3
|
19.10.2013 15:00 | Olimpija | 2 : 3 | Pionir |
19.10
14:30
Å umadija (MC)
Sloboda
3
2
|
19.10.2013 14:30 | Å umadija (MC) | 3 : 2 | Sloboda | |||||
19.10
14:30
Rudar
OFK Burovo
0
1
|
19.10.2013 14:30 | Rudar | 0 : 1 | OFK Burovo | |||||
19.10
14:30
Mladost (Ä)
TEK Sloga
1
0
|
19.10.2013 14:30 | Mladost (Ä) | 1 : 0 | TEK Sloga | |||||
19.10
14:30
Lazarevac
OFK BuduÄnost
2
0
|
19.10.2013 14:30 | Lazarevac | 2 : 0 | OFK BuduÄnost |
19.10
15:00
Rvati
Jedinstvo
3
1
|
19.10.2013 15:00 | Rvati | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
19.10
15:00
Zadrugar
Trstenica
0
4
|
19.10.2013 15:00 | Zadrugar | 0 : 4 | Trstenica | |||||
19.10
15:00
Omladinac
Belo Polje
1
4
|
19.10.2013 15:00 | Omladinac | 1 : 4 | Belo Polje | |||||
19.10
15:00
Poljane
Urovci
3
0
|
19.10.2013 15:00 | Poljane | 3 : 0 | Urovci | |||||
19.10
15:00
Polet
VukiÄevica
2
2
|
19.10.2013 15:00 | Polet | 2 : 2 | VukiÄevica |
19.10
Mladost
OFK Slatina
1
1
|
19.10.2013 | Mladost | 1 : 1 | OFK Slatina | |||||
19.10
Rudar 2012
Vis
0
2
|
19.10.2013 | Rudar 2012 | 0 : 2 | Vis | |||||
19.10
Stojnik
Denim
2
4
|
19.10.2013 | Stojnik | 2 : 4 | Denim | |||||
19.10
Sibnica
Drlupa
1
7
|
19.10.2013 | Sibnica | 1 : 7 | Drlupa | |||||
19.10
Vojvoda
RopoÄevo
0
4
|
19.10.2013 | Vojvoda | 0 : 4 | RopoÄevo | |||||
19.10
4 Juli
Sloga 2012
8
0
|
19.10.2013 | 4 Juli | 8 : 0 | Sloga 2012 | |||||
19.10
OFK RogaÄa
Mladost
0
0
|
19.10.2013 | OFK RogaÄa | 0 : 0 | Mladost |
19.10
15:00
Avala 1939
Hajduk
5
0
|
19.10.2013 15:00 | Avala 1939 | 5 : 0 | Hajduk |
19.10
14:30
Maskar
Jarmenovci
3
2
|
19.10.2013 14:30 | Maskar | 3 : 2 | Jarmenovci |
19.10
14:30
TreŔnjevica
Vrbica
1
1
|
19.10.2013 14:30 | TreŔnjevica | 1 : 1 | Vrbica | |||||
19.10
14:30
RaniloviÄ
Gorski car
3
0
|
19.10.2013 14:30 | RaniloviÄ | 3 : 0 | Gorski car |
19.10
14:00
Kusovac
Mladi Radnik
2
1
|
19.10.2013 14:00 | Kusovac | 2 : 1 | Mladi Radnik |
19.10
Feniks
Å umadija
2
6
|
19.10.2013 | Feniks | 2 : 6 | Å umadija |
19.10
14:30
Napredak
Mladost(L)
4
0
|
19.10.2013 14:30 | Napredak | 4 : 0 | Mladost(L) | |||||
19.10
14:30
Vukan
Omladinac B
2
2
|
19.10.2013 14:30 | Vukan | 2 : 2 | Omladinac B | |||||
19.10
14:30
Manastirica
Melnica
6
1
|
19.10.2013 14:30 | Manastirica | 6 : 1 | Melnica | |||||
19.10
14:30
Jedinstvo
Rade MiloÅ”eviÄ
0
1
|
19.10.2013 14:30 | Jedinstvo | 0 : 1 | Rade MiloÅ”eviÄ | |||||
19.10
14:30
Mladost (R)
Brana PaunoviÄ
2
3
|
19.10.2013 14:30 | Mladost (R) | 2 : 3 | Brana PaunoviÄ |
19.10
14:30
Mlava
B.S.K.
1
0
|
19.10.2013 14:30 | Mlava | 1 : 0 | B.S.K. | |||||
19.10
14:30
Laolac
Radnik
2
0
|
19.10.2013 14:30 | Laolac | 2 : 0 | Radnik | |||||
19.10
14:30
Burovac
Äokordin
1
3
|
19.10.2013 14:30 | Burovac | 1 : 3 | Äokordin | |||||
19.10
14:30
Dobrnje
Sloga 1952
0
3
|
19.10.2013 14:30 | Dobrnje | 0 : 3 | Sloga 1952 | |||||
19.10
14:30
Soko
7 juli
6
2
|
19.10.2013 14:30 | Soko | 6 : 2 | 7 juli |
19.10
14:30
Zadrugar
BuduÄnost
0
3
|
19.10.2013 14:30 | Zadrugar | 0 : 3 | BuduÄnost | |||||
19.10
14:30
Borac
Zvezda
2
2
|
19.10.2013 14:30 | Borac | 2 : 2 | Zvezda |
19.10
14:30
Kobilje
Radnik
1
2
|
19.10.2013 14:30 | Kobilje | 1 : 2 | Radnik | |||||
19.10
14:30
BSK
Jedinstvo (S)
4
0
|
19.10.2013 14:30 | BSK | 4 : 0 | Jedinstvo (S) |
19.10
15:00
Žika
Hajduk
2
1
|
19.10.2013 15:00 | Žika | 2 : 1 | Hajduk |
19.10
15:00
BojiÄ
Pocerina
1
2
|
19.10.2013 15:00 | BojiÄ | 1 : 2 | Pocerina | |||||
19.10
15:00
Jevremovac
OFK Varna
4
2
|
19.10.2013 15:00 | Jevremovac | 4 : 2 | OFK Varna |
19.10
15:00
DuŔan Silni
Mladost
8
1
|
19.10.2013 15:00 | DuŔan Silni | 8 : 1 | Mladost |
19.10
15:00
Mladost Lo
Rudar
2
4
|
19.10.2013 15:00 | Mladost Lo | 2 : 4 | Rudar |
19.10
12:00
Azbukovica
Sloga DB
2
3
|
19.10.2013 12:00 | Azbukovica | 2 : 3 | Sloga DB | |||||
19.10
15:00
ÄobanÄe
Vrhpolje
2
1
|
19.10.2013 15:00 | ÄobanÄe | 2 : 1 | Vrhpolje | |||||
19.10
11:00
Grabovica
CrnÄa
0
6
|
19.10.2013 11:00 | Grabovica | 0 : 6 | CrnÄa |
19.10
15:00
Krasava
Tolisavac - VT
6
1
|
19.10.2013 15:00 | Krasava | 6 : 1 | Tolisavac - VT | |||||
19.10
15:00
7. Juli
DB Junajted
7
0
|
19.10.2013 15:00 | 7. Juli | 7 : 0 | DB Junajted |
19.10
15:00
Napredak
Radnik
0
2
|
19.10.2013 15:00 | Napredak | 0 : 2 | Radnik |
19.10
15:00
Zadrugar
POFK Letnjikovac
6
0
|
19.10.2013 15:00 | Zadrugar | 6 : 0 | POFK Letnjikovac | |||||
19.10
15:00
Maovi MH
Napredak
4
3
|
19.10.2013 15:00 | Maovi MH | 4 : 3 | Napredak | |||||
19.10
15:00
Sloga
Omladinac
0
2
|
19.10.2013 15:00 | Sloga | 0 : 2 | Omladinac | |||||
19.10
15:00
Fortuna Miki
RadniÄki Å abaÄki
0
3
|
19.10.2013 15:00 | Fortuna Miki | 0 : 3 | RadniÄki Å abaÄki | |||||
19.10
11:00
Culjkovic
Cer
1
4
|
19.10.2013 11:00 | Culjkovic | 1 : 4 | Cer |
19.10
14:30
Gradac
Mladost
1
1
|
19.10.2013 14:30 | Gradac | 1 : 1 | Mladost |
19.10
14:30
Sloga
NepriÄava
5
4
|
19.10.2013 14:30 | Sloga | 5 : 4 | NepriÄava |
19.10
15:00
Gornje Krajince
Goblen
0
6
|
19.10.2013 15:00 | Gornje Krajince | 0 : 6 | Goblen | |||||
19.10
15:00
Jedinstvo
Grdanica
2
1
|
19.10.2013 15:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Grdanica |
19.10
15:00
Radnik 2013
BSK
3
0
|
19.10.2013 15:00 | Radnik 2013 | 3 : 0 | BSK | |||||
19.10
15:00
Turekovac
Vrhunac
6
0
|
19.10.2013 15:00 | Turekovac | 6 : 0 | Vrhunac | |||||
19.10
15:00
Milanovo
Veliko Trnjane
2
0
|
19.10.2013 15:00 | Milanovo | 2 : 0 | Veliko Trnjane | |||||
19.10
15:00
Bratstvo
Susica 2012
4
0
|
19.10.2013 15:00 | Bratstvo | 4 : 0 | Susica 2012 |
19.10
14:00
Mladost
BeoÄiÄ
1
5
|
19.10.2013 14:00 | Mladost | 1 : 5 | BeoÄiÄ | |||||
19.10
14:00
Å umadinac
GoŔa
3
0
|
19.10.2013 14:00 | Šumadinac | 3 : 0 | GoŔa |
19.10
15:00
RadniÄki "B"
Mladost "B"
3
0
|
19.10.2013 15:00 | RadniÄki "B" | 3 : 0 | Mladost "B" |
19.10
14:00
Parcane
Kostrež
0
2
|
19.10.2013 14:00 | Parcane | 0 : 2 | Kostrež | |||||
19.10
14:00
Borac
Varvarin
0
2
|
19.10.2013 14:00 | Borac | 0 : 2 | Varvarin | |||||
19.10
14:00
Velika Morava
ÄukariÄki
5
2
|
19.10.2013 14:00 | Velika Morava | 5 : 2 | ÄukariÄki |
19.10
15:00
Stara ÄarÅ”ija
Polet 57
3
3
|
19.10.2013 15:00 | Stara ÄarÅ”ija | 3 : 3 | Polet 57 | |||||
19.10
15:00
Mladost
Stevka Bozurevka
3
1
|
19.10.2013 15:00 | Mladost | 3 : 1 | Stevka Bozurevka | |||||
19.10
15:00
Stragari
FK Stari Trstenik
0
3
|
19.10.2013 15:00 | Stragari | 0 : 3 | FK Stari Trstenik | |||||
19.10
15:00
JugoviÄi
Moravac-C 74
2
0
|
19.10.2013 15:00 | JugoviÄi | 2 : 0 | Moravac-C 74 |
19.10
14:00
Padež
MeŔevo
7
0
|
19.10.2013 14:00 | Padež | 7 : 0 | MeŔevo |
19.10
14:00
Zmajevac
Lipovac
1
0
|
19.10.2013 14:00 | Zmajevac | 1 : 0 | Lipovac |
19.10
15:00
GraniÄar
Solunac
5
2
|
19.10.2013 15:00 | GraniÄar | 5 : 2 | Solunac |
19.10
14:30
Oniks
Mladost
0
2
|
19.10.2013 14:30 | Oniks | 0 : 2 | Mladost | |||||
19.10
14:30
Omladinac
Belica
1
2
|
19.10.2013 14:30 | Omladinac | 1 : 2 | Belica | |||||
19.10
14:30
Hajduk
Å antarovac
1
1
|
19.10.2013 14:30 | Hajduk | 1 : 1 | Å antarovac | |||||
19.10
14:30
PSS-192
CrnovrŔanin
3
2
|
19.10.2013 14:30 | PSS-192 | 3 : 2 | CrnovrŔanin | |||||
19.10
14:30
OFK DragoŔevac
OFK Borac
3
2
|
19.10.2013 14:30 | OFK DragoŔevac | 3 : 2 | OFK Borac |
19.10
14:30
Strmovo
20. Oktobar
0
0
|
19.10.2013 14:30 | Strmovo | 0 : 0 | 20. Oktobar | |||||
19.10
14:30
Petka
Proleter
6
2
|
19.10.2013 14:30 | Petka | 6 : 2 | Proleter |
19.10
14:30
Zeta
DeÄiÄ
2
2
|
19.10.2013 14:30 | Zeta | 2 : 2 | DeÄiÄ | |||||
19.10
14:30
LovÄen
Rudar
2
1
|
19.10.2013 14:30 | LovÄen | 2 : 1 | Rudar | |||||
19.10
14:30
Äelik
BuduÄnost
2
1
|
19.10.2013 14:30 | Äelik | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
19.10
14:30
Mladost
Grbalj
1
1
|
19.10.2013 14:30 | Mladost | 1 : 1 | Grbalj | |||||
19.10
14:30
Mornar
OFK Petrovac
0
2
|
19.10.2013 14:30 | Mornar | 0 : 2 | OFK Petrovac |
19.10
Borac
Å iroki Brijeg
2
2
|
19.10.2013 | Borac | 2 : 2 | Å iroki Brijeg | |||||
19.10
Leotar
Slavija
2
0
|
19.10.2013 | Leotar | 2 : 0 | Slavija | |||||
19.10
Äelik
Zrinjski
3
2
|
19.10.2013 | Äelik | 3 : 2 | Zrinjski | |||||
19.10
Olimpic
Radnik
3
0
|
19.10.2013 | Olimpic | 3 : 0 | Radnik | |||||
19.10
Mladost
ŽeljezniÄar
0
4
|
19.10.2013 | Mladost | 0 : 4 | ŽeljezniÄar | |||||
19.10
Velež
Vitez
1
0
|
19.10.2013 | Velež | 1 : 0 | Vitez | |||||
19.10
Sarajevo
Travnik
3
1
|
19.10.2013 | Sarajevo | 3 : 1 | Travnik | |||||
19.10
Rudar
Zvijezda
3
0
|
19.10.2013 | Rudar | 3 : 0 | Zvijezda |
19.10
15:00
Sloga
ModriÄa Maxima
0
0
|
19.10.2013 15:00 | Sloga | 0 : 0 | ModriÄa Maxima | |||||
19.10
15:00
Kozara
Proleter
1
1
|
19.10.2013 15:00 | Kozara | 1 : 1 | Proleter | |||||
19.10
15:00
Mladost
Drina (Z)
0
0
|
19.10.2013 15:00 | Mladost | 0 : 0 | Drina (Z) | |||||
19.10
15:00
Rudar
Drina HE
2
6
|
19.10.2013 15:00 | Rudar | 2 : 6 | Drina HE | |||||
19.10
15:00
Napredak
Podrinje
2
0
|
19.10.2013 15:00 | Napredak | 2 : 0 | Podrinje | |||||
19.10
15:00
Sutjeska
Sloboda (NG)
1
0
|
19.10.2013 15:00 | Sutjeska | 1 : 0 | Sloboda (NG) |
19.10
15:00
OFK Beograd
RadniÄki 1923
2
3
|
19.10.2013 15:00 | OFK Beograd | 2 : 3 | RadniÄki 1923 | |||||
19.10
16:00
Vojvodina
Sloboda Point
1
2
|
19.10.2013 16:00 | Vojvodina | 1 : 2 | Sloboda Point | |||||
19.10
15:00
Javor Matis
Rad
1
2
|
19.10.2013 15:00 | Javor Matis | 1 : 2 | Rad | |||||
19.10
19:00
Napredak
RadniÄki (N)
1
1
|
19.10.2013 19:00 | Napredak | 1 : 1 | RadniÄki (N) | |||||
19.10
18:00
Crvena zvezda
Novi Pazar
5
1
|
19.10.2013 18:00 | Crvena zvezda | 5 : 1 | Novi Pazar | |||||
19.10
15:00
Donji Srem
ÄukariÄki
1
1
|
19.10.2013 15:00 | Donji Srem | 1 : 1 | ÄukariÄki | |||||
19.10
18:00
Voždovac
Spartak
0
1
|
19.10.2013 18:00 | Voždovac | 0 : 1 | Spartak |
19.10
14:30
Teleoptik
Mladost (L)
1
2
|
19.10.2013 14:30 | Teleoptik | 1 : 2 | Mladost (L) | |||||
19.10
14:30
Borac
Dolina
1
0
|
19.10.2013 14:30 | Borac | 1 : 0 | Dolina | |||||
19.10
14:30
Sloga (K)
Smederevo
1
0
|
19.10.2013 14:30 | Sloga (K) | 1 : 0 | Smederevo | |||||
19.10
14:30
Proleter
Radnik
4
0
|
19.10.2013 14:30 | Proleter | 4 : 0 | Radnik | |||||
19.10
14:30
Jedinstvo Putevi
Timok
2
1
|
19.10.2013 14:30 | Jedinstvo Putevi | 2 : 1 | Timok | |||||
19.10
18:00
Metalac (GM)
Bežanija
3
0
|
19.10.2013 18:00 | Metalac (GM) | 3 : 0 | Bežanija | |||||
19.10
14:30
BSK BorÄa
InÄija
1
1
|
19.10.2013 14:30 | BSK BorÄa | 1 : 1 | InÄija | |||||
19.10
14:30
SindjeliÄ
Sloga (PM)
2
0
|
19.10.2013 14:30 | SindjeliÄ | 2 : 0 | Sloga (PM) |
19.10
11:30
Gradac
Unafortuna 04
1
3
|
19.10.2013 11:30 | Gradac | 1 : 3 | Unafortuna 04 |
19.10
15:00
Rubin
Polet
2
2
|
19.10.2013 15:00 | Rubin | 2 : 2 | Polet | |||||
19.10
15:30
ŽelezniÄar
BuduÄnost
9
0
|
19.10.2013 15:30 | ŽelezniÄar | 9 : 0 | BuduÄnost |
19.10
15:00
Novi BeÄej
Napredak
0
1
|
19.10.2013 15:00 | Novi BeÄej | 0 : 1 | Napredak | |||||
19.10
14:00
Trijumf
LASK Crvena zvezda
1
1
|
19.10.2013 14:00 | Trijumf | 1 : 1 | LASK Crvena zvezda | |||||
19.10
14:30
Spartak
Jagodina
11
0
|
19.10.2013 14:30 | Spartak | 11 : 0 | Jagodina | |||||
19.10
15:00
MaŔinac
Požarevac
4
2
|
19.10.2013 15:00 | MaŔinac | 4 : 2 | Požarevac |
19.10
15:00
Nives
Lemind Lavice
0
2
|
19.10.2013 15:00 | Nives | 0 : 2 | Lemind Lavice | |||||
19.10
15:00
Kolibri
Kalemegdan
2
3
|
19.10.2013 15:00 | Kolibri | 2 : 3 | Kalemegdan | |||||
19.10
13:00
Å abac
MaÄva
0
6
|
19.10.2013 13:00 | Å abac | 0 : 6 | MaÄva | |||||
19.10
15:30
Sloga
FruŔkogorac
0
0
|
19.10.2013 15:30 | Sloga | 0 : 0 | FruŔkogorac |
19.10
13:00
Crvena zvezda
Sloga (K)
9
1
|
19.10.2013 13:00 | Crvena zvezda | 9 : 1 | Sloga (K) | |||||
19.10
13:00
RadniÄki (P)
Brodarac
1
1
|
19.10.2013 13:00 | RadniÄki (P) | 1 : 1 | Brodarac |
19.10
10:00
RadniÄki (S)
Vojvodina
1
0
|
19.10.2013 10:00 | RadniÄki (S) | 1 : 0 | Vojvodina | |||||
19.10
10:00
Banat
RadniÄki (SM)
2
1
|
19.10.2013 10:00 | Banat | 2 : 1 | RadniÄki (SM) | |||||
19.10
10:00
InÄija
Novi Sad
3
0
|
19.10.2013 10:00 | InÄija | 3 : 0 | Novi Sad | |||||
19.10
10:00
RadniÄki (NP)
Omladinac
0
0
|
19.10.2013 10:00 | RadniÄki (NP) | 0 : 0 | Omladinac | |||||
19.10
10:00
Dinamo
Indeks
7
0
|
19.10.2013 10:00 | Dinamo | 7 : 0 | Indeks |
19.10
11:00
Takovo
Sloga 1940
4
4
|
19.10.2013 11:00 | Takovo | 4 : 4 | Sloga 1940 | |||||
19.10
11:00
Metalac (K)
FAP
1
5
|
19.10.2013 11:00 | Metalac (K) | 1 : 5 | FAP | |||||
19.10
11:00
Arsenal
Mladost (L)
0
3
|
19.10.2013 11:00 | Arsenal | 0 : 3 | Mladost (L) | |||||
19.10
13:00
Sloboda (Ä)
Pobeda
3
0
|
19.10.2013 13:00 | Sloboda (Ä) | 3 : 0 | Pobeda | |||||
19.10
13:00
Å umadija 1903
BIP
7
0
|
19.10.2013 13:00 | Å umadija 1903 | 7 : 0 | BIP |
19.10
11:00
Hajduk Veljko
Moravac Orion
0
1
|
19.10.2013 11:00 | Hajduk Veljko | 0 : 1 | Moravac Orion | |||||
19.10
11:00
Dinamo
Radnik
5
0
|
19.10.2013 11:00 | Dinamo | 5 : 0 | Radnik | |||||
19.10
11:00
Bor
Žitoradja
0
0
|
19.10.2013 11:00 | Bor | 0 : 0 | Žitoradja | |||||
19.10
11:00
Car Konstantin
Radan
3
0
|
19.10.2013 11:00 | Car Konstantin | 3 : 0 | Radan |
19.10
09:00
Žarkovo
RadniÄki (NB)
2
3
|
19.10.2013 09:00 | Žarkovo | 2 : 3 | RadniÄki (NB) | |||||
19.10
14:00
SinÄeliÄ
Lokomotiva
1
0
|
19.10.2013 14:00 | SinÄeliÄ | 1 : 0 | Lokomotiva | |||||
19.10
17:00
Zemun
BASK
2
1
|
19.10.2013 17:00 | Zemun | 2 : 1 | BASK |
19.10
15:00
Osipaonica
Sloga
2
0
|
19.10.2013 15:00 | Osipaonica | 2 : 0 | Sloga | |||||
19.10
15:00
BuduÄnost
SASK
4
2
|
19.10.2013 15:00 | BuduÄnost | 4 : 2 | SASK | |||||
19.10
15:00
Sloga
Proleter
3
3
|
19.10.2013 15:00 | Sloga | 3 : 3 | Proleter | |||||
19.10
15:00
Borac
Sloboda
4
1
|
19.10.2013 15:00 | Borac | 4 : 1 | Sloboda |
19.10
16:00
Pobeda
BuduÄnost
11
1
|
19.10.2013 16:00 | Pobeda | 11 : 1 | BuduÄnost | |||||
19.10
16:00
GlavaÅ”
BaÄinac
8
0
|
19.10.2013 16:00 | GlavaÅ” | 8 : 0 | BaÄinac | |||||
19.10
16:00
Polet
Jedinstvo
2
4
|
19.10.2013 16:00 | Polet | 2 : 4 | Jedinstvo | |||||
19.10
16:00
Udarnik
ŽelezniÄar Kusadak
0
2
|
19.10.2013 16:00 | Udarnik | 0 : 2 | ŽelezniÄar Kusadak |
19.10
11:00
C.zvezda
RadniÄki (K)
3
7
|
19.10.2013 11:00 | C.zvezda | 3 : 7 | RadniÄki (K) | |||||
19.10
15:00
Sloga (BNS)
Vulturul
5
4
|
19.10.2013 15:00 | Sloga (BNS) | 5 : 4 | Vulturul | |||||
19.10
15:00
Mladost (O)
ŽelezniÄar
3
2
|
19.10.2013 15:00 | Mladost (O) | 3 : 2 | ŽelezniÄar | |||||
19.10
14:00
BuduÄnost (BB)
Kolonija
0
3
|
19.10.2013 14:00 | BuduÄnost (BB) | 0 : 3 | Kolonija |
19.10
15:30
Slavija
Spartak
2
4
|
19.10.2013 15:30 | Slavija | 2 : 4 | Spartak | |||||
19.10
10:00
RadniÄki (B)
Borac (S)
3
1
|
19.10.2013 10:00 | RadniÄki (B) | 3 : 1 | Borac (S) | |||||
19.10
15:30
Dolina
Vojvodina
0
3
|
19.10.2013 15:30 | Dolina | 0 : 3 | Vojvodina | |||||
19.10
15:30
Dobrica
Polet
2
3
|
19.10.2013 15:30 | Dobrica | 2 : 3 | Polet |
19.10
10:00
ÄukariÄki
Rad
5
1
|
19.10.2013 10:00 | ÄukariÄki | 5 : 1 | Rad | |||||
19.10
15:00
Crvena zvezda
Sloboda Point
6
0
|
19.10.2013 15:00 | Crvena zvezda | 6 : 0 | Sloboda Point | |||||
19.10
14:00
Spartak
Partizan
1
1
|
19.10.2013 14:00 | Spartak | 1 : 1 | Partizan | |||||
19.10
11:00
Sloboda (Ä)
Napredak
3
2
|
19.10.2013 11:00 | Sloboda (Ä) | 3 : 2 | Napredak |
19.10
12:00
Mladost (L)
BeÄej
5
0
|
19.10.2013 12:00 | Mladost (L) | 5 : 0 | BeÄej | |||||
19.10
12:00
Proleter 2006
Dinamo
2
1
|
19.10.2013 12:00 | Proleter 2006 | 2 : 1 | Dinamo | |||||
19.10
12:00
ŽelezniÄar
Vrbas
0
1
|
19.10.2013 12:00 | ŽelezniÄar | 0 : 1 | Vrbas | |||||
19.10
12:00
OFK Hajduk
BaÄka 1901
4
1
|
19.10.2013 12:00 | OFK Hajduk | 4 : 1 | BaÄka 1901 | |||||
19.10
12:00
Spartak
VrŔac
7
3
|
19.10.2013 12:00 | Spartak | 7 : 3 | VrŔac | |||||
19.10
12:00
Novi Sad
RadniÄki (S)
0
0
|
19.10.2013 12:00 | Novi Sad | 0 : 0 | RadniÄki (S) | |||||
19.10
12:00
Vojvodina
Banat
6
0
|
19.10.2013 12:00 | Vojvodina | 6 : 0 | Banat |
19.10
Zemun
Bežanija
3
0
|
19.10.2013 | Zemun | 3 : 0 | Bežanija | |||||
19.10
Voždovac
Kolubara
2
2
|
19.10.2013 | Voždovac | 2 : 2 | Kolubara | |||||
19.10
Lokomotiva
RadniÄki (O)
4
1
|
19.10.2013 | Lokomotiva | 4 : 1 | RadniÄki (O) | |||||
19.10
Brodarac
Internacional
2
1
|
19.10.2013 | Brodarac | 2 : 1 | Internacional | |||||
19.10
Teleoptik
BSK BorÄa
1
1
|
19.10.2013 | Teleoptik | 1 : 1 | BSK BorÄa | |||||
19.10
SinÄeliÄ
RadniÄki (NB)
2
1
|
19.10.2013 | SinÄeliÄ | 2 : 1 | RadniÄki (NB) | |||||
19.10
BASK
Dominus
0
0
|
19.10.2013 | BASK | 0 : 0 | Dominus |
19.10
10:00
Mladost (L)
Bane
3
0
|
19.10.2013 10:00 | Mladost (L) | 3 : 0 | Bane | |||||
19.10
14:30
Jedinstvo Putevi
Å umadija 1903
0
1
|
19.10.2013 14:30 | Jedinstvo Putevi | 0 : 1 | Å umadija 1903 | |||||
19.10
14:00
Metalac (K)
Sloga 1940
1
3
|
19.10.2013 14:00 | Metalac (K) | 1 : 3 | Sloga 1940 | |||||
19.10
10:00
BuduÄnost
Sloga (P)
1
3
|
19.10.2013 10:00 | BuduÄnost | 1 : 3 | Sloga (P) |
19.10
15:00
Polet (LJ)
BIP
1
4
|
19.10.2013 15:00 | Polet (LJ) | 1 : 4 | BIP |
19.10
11:00
Äantavir
Senta
2
2
|
19.10.2013 11:00 | Äantavir | 2 : 2 | Senta | |||||
19.10
11:00
Olimpia B
BaÄka
3
1
|
19.10.2013 11:00 | Olimpia B | 3 : 1 | BaÄka | |||||
19.10
14:30
PaliÄ
Olimpia A
1
3
|
19.10.2013 14:30 | PaliÄ | 1 : 3 | Olimpia A | |||||
19.10
11:00
Vinogradar
Tavankut
6
1
|
19.10.2013 11:00 | Vinogradar | 6 : 1 | Tavankut |
19.10
10:00
Dolina
Borac (St)
4
2
|
19.10.2013 10:00 | Dolina | 4 : 2 | Borac (St) | |||||
19.10
10:00
Proleter
Mika AntiÄ
5
2
|
19.10.2013 10:00 | Proleter | 5 : 2 | Mika AntiÄ | |||||
19.10
16:00
Omladinac (O)
Jedinstvo SteviÄ
2
1
|
19.10.2013 16:00 | Omladinac (O) | 2 : 1 | Jedinstvo SteviÄ |
19.10
13:30
ÄukariÄki
Rad
0
0
|
19.10.2013 13:30 | ÄukariÄki | 0 : 0 | Rad | |||||
19.10
13:00
Sloboda Point
Smederevo
6
0
|
19.10.2013 13:00 | Sloboda Point | 6 : 0 | Smederevo |
19.10
10:00
Mladost (L)
BeÄej
1
2
|
19.10.2013 10:00 | Mladost (L) | 1 : 2 | BeÄej | |||||
19.10
10:00
Proleter 2006
Dinamo
1
0
|
19.10.2013 10:00 | Proleter 2006 | 1 : 0 | Dinamo | |||||
19.10
10:00
ŽelezniÄar
Vrbas
3
0
|
19.10.2013 10:00 | ŽelezniÄar | 3 : 0 | Vrbas | |||||
19.10
10:00
OFK Hajduk
BaÄka 1901
2
0
|
19.10.2013 10:00 | OFK Hajduk | 2 : 0 | BaÄka 1901 | |||||
19.10
10:00
Spartak
VrŔac
6
1
|
19.10.2013 10:00 | Spartak | 6 : 1 | VrŔac | |||||
19.10
10:00
Novi Sad
RadniÄki (S)
1
1
|
19.10.2013 10:00 | Novi Sad | 1 : 1 | RadniÄki (S) | |||||
19.10
10:00
Vojvodina
Banat
10
0
|
19.10.2013 10:00 | Vojvodina | 10 : 0 | Banat |
19.10
14:30
Jedinstvo Putevi
Kiker
0
5
|
19.10.2013 14:30 | Jedinstvo Putevi | 0 : 5 | Kiker | |||||
19.10
13:00
Bane
Novi Pazar
3
2
|
19.10.2013 13:00 | Bane | 3 : 2 | Novi Pazar | |||||
19.10
11:00
Bubamara
Sloga 1940
3
0
|
19.10.2013 11:00 | Bubamara | 3 : 0 | Sloga 1940 | |||||
19.10
11:00
Å umadija 1903
DragaÄevo
1
2
|
19.10.2013 11:00 | Å umadija 1903 | 1 : 2 | DragaÄevo |
19.10
10:00
AFK
Subotica
0
7
|
19.10.2013 10:00 | AFK | 0 : 7 | Subotica |
19.10
12:00
Banat
VrŔac
5
0
|
19.10.2013 12:00 | Banat | 5 : 0 | VrŔac | |||||
19.10
11:00
HajduÄica
Polet
6
2
|
19.10.2013 11:00 | HajduÄica | 6 : 2 | Polet |
19.10
13:45
Petar UroŔev
Mika AntiÄ
3
3
|
19.10.2013 13:45 | Petar UroÅ”ev | 3 : 3 | Mika AntiÄ | |||||
19.10
12:00
Dinamo
Strela
15
0
|
19.10.2013 12:00 | Dinamo | 15 : 0 | Strela | |||||
19.10
11:00
Mladost (V)
Mladost (O)
0
6
|
19.10.2013 11:00 | Mladost (V) | 0 : 6 | Mladost (O) |
19.10
14:00
Unirea
BuduÄnost (A)
1
9
|
19.10.2013 14:00 | Unirea | 1 : 9 | BuduÄnost (A) |
19.10
13:00
BuduÄnost
SASK
2
5
|
19.10.2013 13:00 | BuduÄnost | 2 : 5 | SASK | |||||
19.10
13:00
Sloga
Proleter
2
2
|
19.10.2013 13:00 | Sloga | 2 : 2 | Proleter | |||||
19.10
13:00
Borac
Sloboda
3
1
|
19.10.2013 13:00 | Borac | 3 : 1 | Sloboda |
19.10
14:00
Pobeda
BuduÄnost
4
1
|
19.10.2013 14:00 | Pobeda | 4 : 1 | BuduÄnost | |||||
19.10
14:00
GlavaÅ”
BaÄinac
0
6
|
19.10.2013 14:00 | GlavaÅ” | 0 : 6 | BaÄinac | |||||
19.10
14:00
Polet
Jedinstvo
1
2
|
19.10.2013 14:00 | Polet | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
19.10
14:00
Udarnik
ŽelezniÄar Kusadak
2
2
|
19.10.2013 14:00 | Udarnik | 2 : 2 | ŽelezniÄar Kusadak |
19.10
15:00
Borac 2
Mladost Radost
0
1
|
19.10.2013 15:00 | Borac 2 | 0 : 1 | Mladost Radost |
19.10
14:30
ObiliÄ
Homoljac
4
3
|
19.10.2013 14:30 | ObiliÄ | 4 : 3 | Homoljac | |||||
19.10
14:30
Zvižd
ŽelezniÄar
3
0
|
19.10.2013 14:30 | Zvižd | 3 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
19.10
14:30
TrgovaÄki
Å apine
4
0
|
19.10.2013 14:30 | TrgovaÄki | 4 : 0 | Å apine |
19.10
Pazar Juniors
Granit
12
5
|
19.10.2013 | Pazar Juniors | 12 : 5 | Granit | |||||
19.10
JoŔanica ND
Bane
5
1
|
19.10.2013 | JoŔanica ND | 5 : 1 | Bane |
19.10
Mladenovac
SinÄeliÄ
2
1
|
19.10.2013 | Mladenovac | 2 : 1 | SinÄeliÄ | |||||
19.10
Lokomotiva
Internacional
0
2
|
19.10.2013 | Lokomotiva | 0 : 2 | Internacional | |||||
19.10
011
BSK
2
0
|
19.10.2013 | 011 | 2 : 0 | BSK | |||||
19.10
Teleoptik
RadniÄki NB
2
0
|
19.10.2013 | Teleoptik | 2 : 0 | RadniÄki NB | |||||
19.10
Ada
BASK
1
1
|
19.10.2013 | Ada | 1 : 1 | BASK |
19.10
09:30
Äantavir
Äoka
2
5
|
19.10.2013 09:30 | Äantavir | 2 : 5 | Äoka | |||||
19.10
09:00
Spartak '02
Dribling
2
0
|
19.10.2013 09:00 | Spartak '02 | 2 : 0 | Dribling | |||||
19.10
09:30
Vinogradar
Spartak '01
0
12
|
19.10.2013 09:30 | Vinogradar | 0 : 12 | Spartak '01 |
19.10
10:00
Jedinstvo
Radnicki
2
1
|
19.10.2013 10:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Radnicki | |||||
19.10
10:00
Krusik 2
Buducnost
0
3
|
19.10.2013 10:00 | Krusik 2 | 0 : 3 | Buducnost | |||||
19.10
Zeleznicar
Sampion
0
3
|
19.10.2013 | Zeleznicar | 0 : 3 | Sampion |
19.10
10:00
Å umadija 1903 I
Radnicki 1923 I
0
6
|
19.10.2013 10:00 | Å umadija 1903 I | 0 : 6 | Radnicki 1923 I | |||||
19.10
10:00
Å umadija 1903 II
Apolon 4 I
0
8
|
19.10.2013 10:00 | Å umadija 1903 II | 0 : 8 | Apolon 4 I | |||||
19.10
10:00
SuŔica
KaraÄorÄe
1
3
|
19.10.2013 10:00 | SuÅ”ica | 1 : 3 | KaraÄorÄe | |||||
19.10
10:00
Gruža
Slavija
1
2
|
19.10.2013 10:00 | Gruža | 1 : 2 | Slavija |
19.10
Pionir 028
OFK LeŔak
2
1
|
19.10.2013 | Pionir 028 | 2 : 1 | OFK LeŔak |
19.10
19:00
Ub
Novi Pazar
90
76
|
19.10.2013 19:00 | Ub | 90 : 76 | Novi Pazar | |||||
19.10
19:00
Zlatar
Polet
90
71
|
19.10.2013 19:00 | Zlatar | 90 : 71 | Polet | |||||
19.10
19:00
Plana
Zlatibor
91
74
|
19.10.2013 19:00 | Plana | 91 : 74 | Zlatibor | |||||
19.10
17:00
Sloga (D)
Sloga (P)
84
69
|
19.10.2013 17:00 | Sloga (D) | 84 : 69 | Sloga (P) |
19.10
19:00
Rtanj
Radnik
89
61
|
19.10.2013 19:00 | Rtanj | 89 : 61 | Radnik | |||||
19.10
14:30
NiÅ”
Zdravlje Leskovac
70
59
|
19.10.2013 14:30 | NiÅ” | 70 : 59 | Zdravlje Leskovac | |||||
19.10
19:00
Knjaževac
Jug
99
95
|
19.10.2013 19:00 | Knjaževac | 99 : 95 | Jug | |||||
19.10
15:00
KurŔumlija
Sokobanja
75
80
|
19.10.2013 15:00 | KurŔumlija | 75 : 80 | Sokobanja | |||||
19.10
18:00
Dimitrovgrad
Bor RTB
86
82
|
19.10.2013 18:00 | Dimitrovgrad | 86 : 82 | Bor RTB |
19.10
20:00
Velika Kikinda
Stara Pazova
74
78
|
19.10.2013 20:00 | Velika Kikinda | 74 : 78 | Stara Pazova | |||||
19.10
17:00
Akademik
Vrbas
87
88
|
19.10.2013 17:00 | Akademik | 87 : 88 | Vrbas | |||||
19.10
19:00
Hajduk
Nova Pazova
101
58
|
19.10.2013 19:00 | Hajduk | 101 : 58 | Nova Pazova | |||||
19.10
19:00
Jedinstvo
Odžaci
79
64
|
19.10.2013 19:00 | Jedinstvo | 79 : 64 | Odžaci |
19.10
20:45
Žitko Basket
Slodes
63
114
|
19.10.2013 20:45 | Žitko Basket | 63 : 114 | Slodes | |||||
19.10
13:00
Astra
BKK RadniÄki
66
70
|
19.10.2013 13:00 | Astra | 66 : 70 | BKK RadniÄki |
19.10
18:30
Ivanjica
Klik
83
63
|
19.10.2013 18:30 | Ivanjica | 83 : 63 | Klik | |||||
19.10
16:00
ŽelezniÄar
ÄaÄak Basket Tim
95
98
|
19.10.2013 16:00 | ŽelezniÄar | 95 : 98 | ÄaÄak Basket Tim | |||||
19.10
13:30
M015
Student BB
71
103
|
19.10.2013 13:30 | M015 | 71 : 103 | Student BB |
19.10
20:00
Vlasotince
Radan
68
86
|
19.10.2013 20:00 | Vlasotince | 68 : 86 | Radan |
19.10
18:00
UÅ”Äe
TrepÄa
68
61
|
19.10.2013 18:00 | UÅ”Äe | 68 : 61 | TrepÄa | |||||
19.10
Å umarice
Starinski
97
85
|
19.10.2013 | Å umarice | 97 : 85 | Starinski | |||||
19.10
19:00
Mladost
ParaÄin
85
73
|
19.10.2013 19:00 | Mladost | 85 : 73 | ParaÄin | |||||
19.10
Župa
Stragari
79
78
|
19.10.2013 | Župa | 79 : 78 | Stragari | |||||
19.10
GoÄ
KoriÄani
0
20
|
19.10.2013 | GoÄ | 0 : 20 | KoriÄani |
19.10
16:00
Feniks
BuduÄnost
90
81
|
19.10.2013 16:00 | Feniks | 90 : 81 | BuduÄnost | |||||
19.10
17:30
Sloboda NS
Sport Key Plus
88
69
|
19.10.2013 17:30 | Sloboda NS | 88 : 69 | Sport Key Plus | |||||
19.10
Mladost Veternik
Selekta
74
75
|
19.10.2013 | Mladost Veternik | 74 : 75 | Selekta | |||||
19.10
Kadet
SO KoÅ”
87
80
|
19.10.2013 | Kadet | 87 : 80 | SO KoÅ” | |||||
19.10
19:00
Crvenka
Apatin
20
0
|
19.10.2013 19:00 | Crvenka | 20 : 0 | Apatin |
19.10
Omladinac
LSK
77
81
|
19.10.2013 | Omladinac | 77 : 81 | LSK | |||||
19.10
Vojka
Banatski Karlovac
97
65
|
19.10.2013 | Vojka | 97 : 65 | Banatski Karlovac |
19.10
17:00
BuduÄnost VOLI
Cibona
79
72
|
19.10.2013 17:00 | BuduÄnost VOLI | 79 : 72 | Cibona | |||||
19.10
19:00
Cedevita
MZT Skopje Aerodrom
77
67
|
19.10.2013 19:00 | Cedevita | 77 : 67 | MZT Skopje Aerodrom | |||||
19.10
19:00
Mega Vizura
Krka
78
74
|
19.10.2013 19:00 | Mega Vizura | 78 : 74 | Krka |
19.10
19:00
Borac
Sloboda
73
52
|
19.10.2013 19:00 | Borac | 73 : 52 | Sloboda | |||||
19.10
19:00
Konstantin
Vojvodina Srbijagas
64
58
|
19.10.2013 19:00 | Konstantin | 64 : 58 | Vojvodina Srbijagas | |||||
19.10
19:30
Metalac
Sloga
80
64
|
19.10.2013 19:30 | Metalac | 80 : 64 | Sloga | |||||
19.10
18:00
Crnokosa
FMP
82
81
|
19.10.2013 18:00 | Crnokosa | 82 : 81 | FMP | |||||
19.10
18:00
VrŔac
OKK Beograd
63
75
|
19.10.2013 18:00 | VrŔac | 63 : 75 | OKK Beograd | |||||
19.10
18:30
TamiÅ”
Smederevo
76
71
|
19.10.2013 18:30 | TamiÅ” | 76 : 71 | Smederevo | |||||
19.10
18:30
Meridiana
Napredak Rubin
70
52
|
19.10.2013 18:30 | Meridiana | 70 : 52 | Napredak Rubin |
19.10
16:00
Jagodina
Mladost (Ä)
65
60
|
19.10.2013 16:00 | Jagodina | 65 : 60 | Mladost (Ä) | |||||
19.10
19:00
Napredak Maksi Ko
ŽelezniÄar
85
58
|
19.10.2013 19:00 | Napredak Maksi Ko | 85 : 58 | ŽelezniÄar | |||||
19.10
19:30
Vojvodina
Morava
57
55
|
19.10.2013 19:30 | Vojvodina | 57 : 55 | Morava | |||||
19.10
18:00
RadniÄki
Beovuk 72
89
60
|
19.10.2013 18:00 | RadniÄki | 89 : 60 | Beovuk 72 |
19.10
13:00
Proleter (NS)
Basket Star
47
81
|
19.10.2013 13:00 | Proleter (NS) | 47 : 81 | Basket Star |
19.10
11:30
Loznica
Ivanjica
41
64
|
19.10.2013 11:30 | Loznica | 41 : 64 | Ivanjica | |||||
19.10
19:30
Kraljevo
All Star
90
37
|
19.10.2013 19:30 | Kraljevo | 90 : 37 | All Star | |||||
19.10
17:00
Karaburma
ŽelezniÄar
108
50
|
19.10.2013 17:00 | Karaburma | 108 : 50 | ŽelezniÄar | |||||
19.10
14:00
Ljubovija
Time Out
42
56
|
19.10.2013 14:00 | Ljubovija | 42 : 56 | Time Out |
19.10
18:00
Partizan
VrŔac
76
70
|
19.10.2013 18:00 | Partizan | 76 : 70 | VrŔac | |||||
19.10
19:00
Jagodina 2001
Radivoj KoraÄ
45
53
|
19.10.2013 19:00 | Jagodina 2001 | 45 : 53 | Radivoj KoraÄ | |||||
19.10
18:00
Vojvodina Nis Gas
Vrbas Medela
50
56
|
19.10.2013 18:00 | Vojvodina Nis Gas | 50 : 56 | Vrbas Medela | |||||
19.10
20:00
Å umadija
Student RadniÄki
74
55
|
19.10.2013 20:00 | Å umadija | 74 : 55 | Student RadniÄki | |||||
19.10
18:00
Stara Pazova
Spartak
51
62
|
19.10.2013 18:00 | Stara Pazova | 51 : 62 | Spartak |
19.10
19:00
FAP Livnica
Tara
3
0
|
19.10.2013 19:00 | FAP Livnica | 3 : 0 | Tara | |||||
19.10
19:00
GraÄac
Antena
3
0
|
19.10.2013 19:00 | GraÄac | 3 : 0 | Antena |
19.10
11:30
Milenijum
Desetka
2
3
|
19.10.2013 11:30 | Milenijum | 2 : 3 | Desetka | |||||
19.10
17:00
Radan
TopliÄanin
3
1
|
19.10.2013 17:00 | Radan | 3 : 1 | TopliÄanin |
19.10
15:00
Proleter
Novi Sad
0
3
|
19.10.2013 15:00 | Proleter | 0 : 3 | Novi Sad | |||||
19.10
18:00
Stražilovo
Vojvodina 2
0
3
|
19.10.2013 18:00 | Stražilovo | 0 : 3 | Vojvodina 2 | |||||
19.10
16:00
Futog
Vrbas
2
3
|
19.10.2013 16:00 | Futog | 2 : 3 | Vrbas | |||||
19.10
19:00
Hercegovina
BavaniŔte
0
3
|
19.10.2013 19:00 | Hercegovina | 0 : 3 | BavaniŔte | |||||
19.10
17:30
Srem Iton
Sloven
3
0
|
19.10.2013 17:30 | Srem Iton | 3 : 0 | Sloven |
19.10
17:00
VA 014
Å umadija
3
0
|
19.10.2013 17:00 | VA 014 | 3 : 0 | Å umadija | |||||
19.10
16:00
Obrenovac
Sterija
1
3
|
19.10.2013 16:00 | Obrenovac | 1 : 3 | Sterija | |||||
19.10
19:00
ObiliÄ
Jedinstvo
3
0
|
19.10.2013 19:00 | ObiliÄ | 3 : 0 | Jedinstvo |
19.10
TehniÄar
Rudar
3
1
|
19.10.2013 | TehniÄar | 3 : 1 | Rudar | |||||
19.10
Ribnica 2
Tutin
3
0
|
19.10.2013 | Ribnica 2 | 3 : 0 | Tutin | |||||
19.10
Napredak 037
Partizan 2012
0
3
|
19.10.2013 | Napredak 037 | 0 : 3 | Partizan 2012 |
19.10
Banat
Kikinda
3
1
|
19.10.2013 | Banat | 3 : 1 | Kikinda | |||||
19.10
Mladost (NP)
Mladost (T)
3
0
|
19.10.2013 | Mladost (NP) | 3 : 0 | Mladost (T) | |||||
19.10
BeÄej
Klek SrbijaŔume 2
3
0
|
19.10.2013 | BeÄej | 3 : 0 | Klek SrbijaÅ”ume 2 | |||||
19.10
Dinamo
Jedinstvo 2
1
3
|
19.10.2013 | Dinamo | 1 : 3 | Jedinstvo 2 |
19.10
MagliÄ 1953
Spartak 2
3
0
|
19.10.2013 | MagliÄ 1953 | 3 : 0 | Spartak 2 | |||||
19.10
Kulpin
Vest
3
0
|
19.10.2013 | Kulpin | 3 : 0 | Vest |
19.10
Morava
K.V. Flaka
3
0
|
19.10.2013 | Morava | 3 : 0 | K.V. Flaka | |||||
19.10
14:00
MOK TopliÄanin 97
DuboÄica
0
3
|
19.10.2013 14:00 | MOK TopliÄanin 97 | 0 : 3 | DuboÄica | |||||
19.10
TopliÄanin 2
Vranje
0
3
|
19.10.2013 | TopliÄanin 2 | 0 : 3 | Vranje | |||||
19.10
TopliÄki Vitezovi
Junior
3
0
|
19.10.2013 | TopliÄki Vitezovi | 3 : 0 | Junior | |||||
19.10
Surdulica
Mladost
3
0
|
19.10.2013 | Surdulica | 3 : 0 | Mladost |
19.10
Futog 2
VoŔa 2
0
3
|
19.10.2013 | Futog 2 | 0 : 3 | VoŔa 2 |
19.10
18:00
Äerdap
Ribnica
2
3
|
19.10.2013 18:00 | Äerdap | 2 : 3 | Ribnica | |||||
19.10
19:00
Jedinstvo
Vojvodina NS seme
1
3
|
19.10.2013 19:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Vojvodina NS seme |
19.10
19:00
InÄija
Borac
1
3
|
19.10.2013 19:00 | InÄija | 1 : 3 | Borac | |||||
19.10
18:00
Kosovska Mitrovica
Smederevo
3
0
|
19.10.2013 18:00 | Kosovska Mitrovica | 3 : 0 | Smederevo | |||||
19.10
19:00
VGSK
Putevi
3
1
|
19.10.2013 19:00 | VGSK | 3 : 1 | Putevi | |||||
19.10
20:00
Dunav Volley
Mladenovac
3
1
|
19.10.2013 20:00 | Dunav Volley | 3 : 1 | Mladenovac | |||||
19.10
19:00
Klek SrbijaŔume
ŽelezniÄar
0
3
|
19.10.2013 19:00 | Klek SrbijaÅ”ume | 0 : 3 | ŽelezniÄar |
19.10
17:00
Gimnazijalac
Borac
0
3
|
19.10.2013 17:00 | Gimnazijalac | 0 : 3 | Borac | |||||
19.10
17:00
Putevi Trendteks
Zlatibor
0
3
|
19.10.2013 17:00 | Putevi Trendteks | 0 : 3 | Zlatibor | |||||
19.10
13:00
Ekonomac
Tutin Stil Jasen
3
1
|
19.10.2013 13:00 | Ekonomac | 3 : 1 | Tutin Stil Jasen |
19.10
13:30
Milenijum
Majdanpek FBC
3
2
|
19.10.2013 13:30 | Milenijum | 3 : 2 | Majdanpek FBC | |||||
19.10
18:00
LE-016
ParaÄin
3
0
|
19.10.2013 18:00 | LE-016 | 3 : 0 | ParaÄin |
19.10
20:00
Eaton Srem Tempo
Klek SrbijaŔume
3
1
|
19.10.2013 20:00 | Eaton Srem Tempo | 3 : 1 | Klek SrbijaŔume | |||||
19.10
17:00
RadniÄki
FOK
3
2
|
19.10.2013 17:00 | RadniÄki | 3 : 2 | FOK |
19.10
18:00
PoŔtar 064
ObiliÄ
3
2
|
19.10.2013 18:00 | PoÅ”tar 064 | 3 : 2 | ObiliÄ | |||||
19.10
14:30
Imlek
Beograd
0
3
|
19.10.2013 14:30 | Imlek | 0 : 3 | Beograd | |||||
19.10
16:00
Lazarevac
Smederevo
3
1
|
19.10.2013 16:00 | Lazarevac | 3 : 1 | Smederevo |
19.10
13:00
ZveÄan
TehniÄar
3
1
|
19.10.2013 13:00 | ZveÄan | 3 : 1 | TehniÄar |
19.10
16:30
LuÄani
ÄaÄak
3
0
|
19.10.2013 16:30 | LuÄani | 3 : 0 | ÄaÄak | |||||
19.10
20:00
Stars
Tara
0
3
|
19.10.2013 20:00 | Stars | 0 : 3 | Tara |
19.10
15:45
Futog 2
Futog vest
0
3
|
19.10.2013 15:45 | Futog 2 | 0 : 3 | Futog vest | |||||
19.10
17:00
Žabalj Volej
GrbiÄ
0
3
|
19.10.2013 17:00 | Žabalj Volej | 0 : 3 | GrbiÄ | |||||
19.10
12:00
NS Tim
Äemp 07
3
0
|
19.10.2013 12:00 | NS Tim | 3 : 0 | Äemp 07 |
19.10
Kikinda
Hercegovina
3
0
|
19.10.2013 | Kikinda | 3 : 0 | Hercegovina | |||||
19.10
Banat
MD Zrenjanin 2
3
0
|
19.10.2013 | Banat | 3 : 0 | MD Zrenjanin 2 | |||||
19.10
KrajiŔnik
Proleter
3
1
|
19.10.2013 | KrajiŔnik | 3 : 1 | Proleter | |||||
19.10
Vojvoda Stepa
Volejstars
0
3
|
19.10.2013 | Vojvoda Stepa | 0 : 3 | Volejstars | |||||
19.10
ŽitiŔte
Koral
3
0
|
19.10.2013 | ŽitiŔte | 3 : 0 | Koral |
19.10
18:00
Maks
BeoÄin Metal
3
0
|
19.10.2013 18:00 | Maks | 3 : 0 | BeoÄin Metal |
19.10
Apatin
CVS
0
3
|
19.10.2013 | Apatin | 0 : 3 | CVS | |||||
19.10
Turija
Senta
1
3
|
19.10.2013 | Turija | 1 : 3 | Senta | |||||
19.10
Hajduk
NIS Spartak 2
3
2
|
19.10.2013 | Hajduk | 3 : 2 | NIS Spartak 2 | |||||
19.10
Volejstars
Goks In
3
1
|
19.10.2013 | Volejstars | 3 : 1 | Goks In | |||||
19.10
BeÄej
Merkur
0
3
|
19.10.2013 | BeÄej | 0 : 3 | Merkur |
19.10
Mladost
Jedinstvo 2
0
3
|
19.10.2013 | Mladost | 0 : 3 | Jedinstvo 2 | |||||
19.10
Radinci Volej
Prvi Tempo 2
3
0
|
19.10.2013 | Radinci Volej | 3 : 0 | Prvi Tempo 2 | |||||
19.10
Srem 022
Sloga
0
3
|
19.10.2013 | Srem 022 | 0 : 3 | Sloga | |||||
19.10
Sremac
Mitrovica
3
1
|
19.10.2013 | Sremac | 3 : 1 | Mitrovica |
19.10
Topola
Kikinda 2
0
3
|
19.10.2013 | Topola | 0 : 3 | Kikinda 2 | |||||
19.10
Vollejstar
Äoka
3
0
|
19.10.2013 | Vollejstar | 3 : 0 | Äoka | |||||
19.10
NIS Spartak 3
KI 0230
0
3
|
19.10.2013 | NIS Spartak 3 | 0 : 3 | KI 0230 | |||||
19.10
Zlatica
Subotica
0
3
|
19.10.2013 | Zlatica | 0 : 3 | Subotica |
19.10
SmeÄ
Slavija
2
3
|
19.10.2013 | SmeÄ | 2 : 3 | Slavija | |||||
19.10
Mladost
NS Volej
0
3
|
19.10.2013 | Mladost | 0 : 3 | NS Volej | |||||
19.10
Fok
Fortuna
3
0
|
19.10.2013 | Fok | 3 : 0 | Fortuna | |||||
19.10
Volejbol 2000
Å trand Volej
0
3
|
19.10.2013 | Volejbol 2000 | 0 : 3 | Å trand Volej | |||||
19.10
SK Volej
BiT
3
2
|
19.10.2013 | SK Volej | 3 : 2 | BiT | |||||
19.10
NS Volej tim
Libero
3
1
|
19.10.2013 | NS Volej tim | 3 : 1 | Libero |
19.10
20:00
Kolubara
Crvena Zvezda
1
3
|
19.10.2013 20:00 | Kolubara | 1 : 3 | Crvena Zvezda | |||||
19.10
17:00
SmeÄ 5
Jedinstvo (SP)
3
0
|
19.10.2013 17:00 | SmeÄ 5 | 3 : 0 | Jedinstvo (SP) | |||||
19.10
19:00
Jedinstvo (U)
Tent
1
3
|
19.10.2013 19:00 | Jedinstvo (U) | 1 : 3 | Tent | |||||
19.10
16:00
Dinamo
NIS Spartak
0
3
|
19.10.2013 16:00 | Dinamo | 0 : 3 | NIS Spartak | |||||
19.10
19:00
ŽelezniÄar
Partizan Vizura
0
3
|
19.10.2013 19:00 | ŽelezniÄar | 0 : 3 | Partizan Vizura |
19.10
20:00
Takovo Zvezda Helios
Varadin
3
0
|
19.10.2013 20:00 | Takovo Zvezda Helios | 3 : 0 | Varadin | |||||
19.10
19:00
RadniÄki (K)
Mladost
0
3
|
19.10.2013 19:00 | RadniÄki (K) | 0 : 3 | Mladost | |||||
19.10
20:00
Zrenjanin 023
Libero ÄA
3
2
|
19.10.2013 20:00 | Zrenjanin 023 | 3 : 2 | Libero ÄA | |||||
19.10
20:00
RadniÄki Beograd
Kraguj
0
3
|
19.10.2013 20:00 | RadniÄki Beograd | 0 : 3 | Kraguj |
19.10
19:00
Planinka PV
Jagodina
35
22
|
19.10.2013 19:00 | Planinka PV | 35 : 22 | Jagodina |
19.10
20:30
Dinamo
ŽSK
29
23
|
19.10.2013 20:30 | Dinamo | 29 : 23 | ŽSK | |||||
19.10
17:30
Proleter
Crvena Zvezda
30
27
|
19.10.2013 17:30 | Proleter | 30 : 27 | Crvena Zvezda |
19.10
18:30
Novi Beograd
Požarevac
27
27
|
19.10.2013 18:30 | Novi Beograd | 27 : 27 | Požarevac |
19.10
19:00
Vranje 1957
Jastrebac
25
31
|
19.10.2013 19:00 | Vranje 1957 | 25 : 31 | Jastrebac | |||||
19.10
19:00
BSK Heba
ŽitoraÄa
19
19
|
19.10.2013 19:00 | BSK Heba | 19 : 19 | ŽitoraÄa | |||||
19.10
19:00
Planinka
Jagodina
35
22
|
19.10.2013 19:00 | Planinka | 35 : 22 | Jagodina |
19.10
18:00
Sloga
RadniÄki 2
31
20
|
19.10.2013 18:00 | Sloga | 31 : 20 | RadniÄki 2 | |||||
19.10
19:00
Novi Pazar
Mokra Gora
21
25
|
19.10.2013 19:00 | Novi Pazar | 21 : 25 | Mokra Gora | |||||
19.10
18:00
Å amot 65
Mladost
36
27
|
19.10.2013 18:00 | Å amot 65 | 36 : 27 | Mladost | |||||
19.10
18:00
Priboj
Zlatar
23
30
|
19.10.2013 18:00 | Priboj | 23 : 30 | Zlatar |
19.10
17:00
KaraÄorÄe
Prva Petoletka
23
36
|
19.10.2013 17:00 | KaraÄorÄe | 23 : 36 | Prva Petoletka | |||||
19.10
20:00
Lokomotiva
Sloga
44
15
|
19.10.2013 20:00 | Lokomotiva | 44 : 15 | Sloga |
19.10
20:00
Mladost 1949
Rembas
34
31
|
19.10.2013 20:00 | Mladost 1949 | 34 : 31 | Rembas | |||||
19.10
18:30
Majdanpek
Rtanj
30
28
|
19.10.2013 18:30 | Majdanpek | 30 : 28 | Rtanj |
19.10
20:30
Metalac
Jedinstvo
27
22
|
19.10.2013 20:30 | Metalac | 27 : 22 | Jedinstvo | |||||
19.10
17:00
Vladimirovac
Hajduk
33
31
|
19.10.2013 17:00 | Vladimirovac | 33 : 31 | Hajduk | |||||
19.10
19:00
Banatski Karlovac
RadniÄki-Cement
30
22
|
19.10.2013 19:00 | Banatski Karlovac | 30 : 22 | RadniÄki-Cement | |||||
19.10
20:00
Srem Sm
Kikinda
23
20
|
19.10.2013 20:00 | Srem Sm | 23 : 20 | Kikinda |
19.10
19:30
Morava
Bela Palanka
20
32
|
19.10.2013 19:30 | Morava | 20 : 32 | Bela Palanka |
19.10
Spartak
Crepaja
33
28
|
19.10.2013 | Spartak | 33 : 28 | Crepaja | |||||
19.10
BuduÄnost
Dinamo 2
39
31
|
19.10.2013 | BuduÄnost | 39 : 31 | Dinamo 2 | |||||
19.10
Glogonj
Mladost (O)
32
28
|
19.10.2013 | Glogonj | 32 : 28 | Mladost (O) | |||||
19.10
Omladinac (I)
Dolovo
21
27
|
19.10.2013 | Omladinac (I) | 21 : 27 | Dolovo | |||||
19.10
19:00
Mladost (O)
Omladinac (I)
33
33
|
19.10.2013 19:00 | Mladost (O) | 33 : 33 | Omladinac (I) | |||||
19.10
14:00
Crepaja
Omladinac (D)
25
22
|
19.10.2013 14:00 | Crepaja | 25 : 22 | Omladinac (D) | |||||
19.10
20:00
RadniÄki
Spartak
39
33
|
19.10.2013 20:00 | RadniÄki | 39 : 33 | Spartak |
19.10
19:00
Prigrevica
KljajiÄevo
27
34
|
19.10.2013 19:00 | Prigrevica | 27 : 34 | KljajiÄevo |
19.10
16:00
Partizan (H)
Jedinstvo
23
22
|
19.10.2013 16:00 | Partizan (H) | 23 : 22 | Jedinstvo | |||||
19.10
19:00
Potisje Pleteks
RadniÄki
32
32
|
19.10.2013 19:00 | Potisje Pleteks | 32 : 32 | RadniÄki |
19.10
17:15
Partizan
Srbobran
31
28
|
19.10.2013 17:15 | Partizan | 31 : 28 | Srbobran |
19.10
19:00
JugoviÄ Unimet
Metaloplastika
24
26
|
19.10.2013 19:00 | JugoviÄ Unimet | 24 : 26 | Metaloplastika | |||||
19.10
19:00
Spartak Vojput
Morava
25
24
|
19.10.2013 19:00 | Spartak Vojput | 25 : 24 | Morava | |||||
19.10
19:00
Rudar
Napredak
25
21
|
19.10.2013 19:00 | Rudar | 25 : 21 | Napredak | |||||
19.10
19:30
ŽelezniÄar 1949
Crvena Zvezda
27
29
|
19.10.2013 19:30 | ŽelezniÄar 1949 | 27 : 29 | Crvena Zvezda | |||||
19.10
19:00
Vrbas Carnex
Kolubara
28
20
|
19.10.2013 19:00 | Vrbas Carnex | 28 : 20 | Kolubara | |||||
19.10
18:30
PKB
RadniÄki
20
23
|
19.10.2013 18:30 | PKB | 20 : 23 | RadniÄki |
19.10
19:00
Proleter
Temerin
24
24
|
19.10.2013 19:00 | Proleter | 24 : 24 | Temerin | |||||
19.10
17:00
Halas Jožef
Sloven
27
19
|
19.10.2013 17:00 | Halas Jožef | 27 : 19 | Sloven |
19.10
19:00
Sloga
Mladi Radnik
26
18
|
19.10.2013 19:00 | Sloga | 26 : 18 | Mladi Radnik | |||||
19.10
15:00
Slodes
Požarevac
33
37
|
19.10.2013 15:00 | Slodes | 33 : 37 | Požarevac | |||||
19.10
19:30
ORK Beograd
Medicinar
27
38
|
19.10.2013 19:30 | ORK Beograd | 27 : 38 | Medicinar | |||||
19.10
17:00
Voždovac 1955
KuÄevo
29
30
|
19.10.2013 17:00 | Voždovac 1955 | 29 : 30 | KuÄevo | |||||
19.10
17:00
TopÄider
RadniÄki
36
15
|
19.10.2013 17:00 | TopÄider | 36 : 15 | RadniÄki |
19.10
19:00
ÄaÄak
Prijepolje
29
14
|
19.10.2013 19:00 | ÄaÄak | 29 : 14 | Prijepolje | |||||
19.10
17:30
Metalac AD
Župa
37
28
|
19.10.2013 17:30 | Metalac AD | 37 : 28 | Župa |
19.10
17:00
Äerdap
Naisa 2
17
42
|
19.10.2013 17:00 | Äerdap | 17 : 42 | Naisa 2 | |||||
19.10
18:00
TopliÄanin
RTB Bor
29
46
|
19.10.2013 18:00 | TopliÄanin | 29 : 46 | RTB Bor |
19.10
16:30
Naftagas
Želja
33
30
|
19.10.2013 16:30 | Naftagas | 33 : 30 | Želja | |||||
19.10
Topola
Vrbas
27
27
|
19.10.2013 | Topola | 27 : 27 | Vrbas | |||||
19.10
Jedinstvo
Apatin
26
23
|
19.10.2013 | Jedinstvo | 26 : 23 | Apatin |
19.10
18:00
Mladost 1949
Jagodina 2
28
20
|
19.10.2013 18:00 | Mladost 1949 | 28 : 20 | Jagodina 2 | |||||
19.10
16:00
NiŔka Banja
Radan
20
18
|
19.10.2013 16:00 | NiŔka Banja | 20 : 18 | Radan | |||||
19.10
17:00
Rtanj
Vlasotince
31
14
|
19.10.2013 17:00 | Rtanj | 31 : 14 | Vlasotince |
19.10
16:00
Aleksandrovo
Senta
11
35
|
19.10.2013 16:00 | Aleksandrovo | 11 : 35 | Senta |
19.10
18:00
Kikinda
Jagodina
25
35
|
19.10.2013 18:00 | Kikinda | 25 : 35 | Jagodina | |||||
19.10
19:00
RadniÄki (S)
ŽelezniÄar
26
21
|
19.10.2013 19:00 | RadniÄki (S) | 26 : 21 | ŽelezniÄar | |||||
19.10
17:00
Naisa
Crvena Zvezda
37
27
|
19.10.2013 17:00 | Naisa | 37 : 27 | Crvena Zvezda | |||||
19.10
20:00
Knjaz MiloÅ”
Junior
28
20
|
19.10.2013 20:00 | Knjaz MiloÅ” | 28 : 20 | Junior |
19.10
19:00
RadniÄki
Partizan
11
8
|
19.10.2013 19:00 | RadniÄki | 11 : 8 | Partizan | |||||
19.10
19:00
Banjica
Dunav
13
5
|
19.10.2013 19:00 | Banjica | 13 : 5 | Dunav |
19.10
20:30
Forum
Deus Futsal
3
3
|
19.10.2013 20:30 | Forum | 3 : 3 | Deus Futsal | |||||
19.10
16:00
Tvrdjava
LeteÄi Holandjanin
5
0
|
19.10.2013 16:00 | Tvrdjava | 5 : 0 | LeteÄi Holandjanin |
19.10
21:30
Ekonomist
Slodes
2
4
|
19.10.2013 21:30 | Ekonomist | 2 : 4 | Slodes | |||||
19.10
20:00
Zemun
Gardec
5
2
|
19.10.2013 20:00 | Zemun | 5 : 2 | Gardec |
19.10
21:00
BSK
Kruna
5
8
|
19.10.2013 21:00 | BSK | 5 : 8 | Kruna | |||||
19.10
19:00
KMF Sombor
Kepa 9
3
5
|
19.10.2013 19:00 | KMF Sombor | 3 : 5 | Kepa 9 | |||||
19.10
20:00
Apa futsal
Srbobran
2
5
|
19.10.2013 20:00 | Apa futsal | 2 : 5 | Srbobran |
19.10
Crvena Zvezda
Novi Beograd
62
6
|
19.10.2013 | Crvena Zvezda | 62 : 6 | Novi Beograd | |||||
19.10
NiÅ”
DorÄol
0
18
|
19.10.2013 | NiÅ” | 0 : 18 | DorÄol |