15.06
17:30
Rudar
Pobeda
1
0
|
15.06.2014 17:30 | Rudar | 1 : 0 | Pobeda | |||||
15.06
17:30
Mladi radnik
Železničar
2
3
|
15.06.2014 17:30 | Mladi radnik | 2 : 3 | Železničar | |||||
15.06
17:30
GFK Jasenica 1911
Partizan
4
1
|
15.06.2014 17:30 | GFK Jasenica 1911 | 4 : 1 | Partizan | |||||
15.06
17:30
Polet
Bane
2
0
|
15.06.2014 17:30 | Polet | 2 : 0 | Bane | |||||
15.06
17:30
Mačva
Šapine
2
0
|
15.06.2014 17:30 | Mačva | 2 : 0 | Šapine | |||||
15.06
17:30
Krušik
Sloboda
2
0
|
15.06.2014 17:30 | Krušik | 2 : 0 | Sloboda | |||||
15.06
17:30
Seljak
Loznica
3
3
|
15.06.2014 17:30 | Seljak | 3 : 3 | Loznica | |||||
15.06
17:30
Jošanica ND 2011
Šumadija
0
1
|
15.06.2014 17:30 | Jošanica ND 2011 | 0 : 1 | Šumadija |
15.06
17:30
Jedinstvo (P)
Sloga (D)
3
1
|
15.06.2014 17:30 | Jedinstvo (P) | 3 : 1 | Sloga (D) | |||||
15.06
17:30
Đerdap
Sinđelić
3
1
|
15.06.2014 17:30 | Đerdap | 3 : 1 | Sinđelić | |||||
15.06
17:30
Car Konstantin
Timočanin
4
2
|
15.06.2014 17:30 | Car Konstantin | 4 : 2 | Timočanin | |||||
15.06
17:30
Radnički (S)
SFK Moravac
3
2
|
15.06.2014 17:30 | Radnički (S) | 3 : 2 | SFK Moravac | |||||
15.06
17:30
Moravac Orion
Tabane Trgovački
5
2
|
15.06.2014 17:30 | Moravac Orion | 5 : 2 | Tabane Trgovački | |||||
15.06
17:30
Kopaonik
Žitorađa
6
1
|
15.06.2014 17:30 | Kopaonik | 6 : 1 | Žitorađa | |||||
15.06
17:30
Radnički (P)
Dubočica 1923
3
0
|
15.06.2014 17:30 | Radnički (P) | 3 : 0 | Dubočica 1923 | |||||
15.06
17:30
Hajduk Veljko
Trstenik PPT
2
1
|
15.06.2014 17:30 | Hajduk Veljko | 2 : 1 | Trstenik PPT |
15.06
17:00
Palić
Senta
3
1
|
15.06.2014 17:00 | Palić | 3 : 1 | Senta | |||||
15.06
17:00
Bačka (BP)
Novi Sad
5
0
|
15.06.2014 17:00 | Bačka (BP) | 5 : 0 | Novi Sad | |||||
15.06
17:00
Radnički (Š)
Dinamo
1
1
|
15.06.2014 17:00 | Radnički (Š) | 1 : 1 | Dinamo | |||||
15.06
17:00
Tekstilac
Bačka 1901
2
0
|
15.06.2014 17:00 | Tekstilac | 2 : 0 | Bačka 1901 |
15.06
17:30
Metalac
Sloboda
2
0
|
15.06.2014 17:30 | Metalac | 2 : 0 | Sloboda | |||||
15.06
17:30
Orlovac
Karađorđe
2
1
|
15.06.2014 17:30 | Orlovac | 2 : 1 | Karađorđe | |||||
15.06
17:30
Tutin
Trepča
0
0
|
15.06.2014 17:30 | Tutin | 0 : 0 | Trepča | |||||
15.06
17:30
Rudar
Mokra Gora
3
2
|
15.06.2014 17:30 | Rudar | 3 : 2 | Mokra Gora | |||||
15.06
17:30
Takovo
Slavija
3
1
|
15.06.2014 17:30 | Takovo | 3 : 1 | Slavija | |||||
15.06
17:30
Polet
Vodojaža
3
3
|
15.06.2014 17:30 | Polet | 3 : 3 | Vodojaža | |||||
15.06
17:30
Omladinac
Šumadija 1903
2
3
|
15.06.2014 17:30 | Omladinac | 2 : 3 | Šumadija 1903 | |||||
15.06
17:30
Arsenal
Dragačevo
4
3
|
15.06.2014 17:30 | Arsenal | 4 : 3 | Dragačevo |
15.06
17:30
Obilić
Borac
4
2
|
15.06.2014 17:30 | Obilić | 4 : 2 | Borac | |||||
15.06
17:30
Mladi radnik
Šumadinac 1913
2
1
|
15.06.2014 17:30 | Mladi radnik | 2 : 1 | Šumadinac 1913 | |||||
15.06
17:30
Zvižd
Železničar
3
1
|
15.06.2014 17:30 | Zvižd | 3 : 1 | Železničar | |||||
15.06
17:30
Udarnik
Šumadinac (B)
0
2
|
15.06.2014 17:30 | Udarnik | 0 : 2 | Šumadinac (B) | |||||
15.06
17:30
Morava
Napredak
3
5
|
15.06.2014 17:30 | Morava | 3 : 5 | Napredak | |||||
15.06
17:30
VGSK
Sloga
1
0
|
15.06.2014 17:30 | VGSK | 1 : 0 | Sloga | |||||
15.06
17:30
Homoljac
Šumadija
3
0
|
15.06.2014 17:30 | Homoljac | 3 : 0 | Šumadija | |||||
15.06
17:30
Karađorđe
Gruža
6
2
|
15.06.2014 17:30 | Karađorđe | 6 : 2 | Gruža |
15.06
17:30
Sloga 1940
Jedinstvo 1945
0
0
|
15.06.2014 17:30 | Sloga 1940 | 0 : 0 | Jedinstvo 1945 | |||||
15.06
17:30
Brezovica
FAP
1
0
|
15.06.2014 17:30 | Brezovica | 1 : 0 | FAP | |||||
15.06
17:30
Mladost (DD)
Polimlje
3
5
|
15.06.2014 17:30 | Mladost (DD) | 3 : 5 | Polimlje | |||||
15.06
17:30
Zlatar
Ribnica
0
0
|
15.06.2014 17:30 | Zlatar | 0 : 0 | Ribnica | |||||
15.06
17:30
Radnički (V)
Budućnost
4
2
|
15.06.2014 17:30 | Radnički (V) | 4 : 2 | Budućnost | |||||
15.06
17:30
Sevojno
Jedinstvo (UB)
1
3
|
15.06.2014 17:30 | Sevojno | 1 : 3 | Jedinstvo (UB) | |||||
15.06
17:30
Radnički Stobeks
Borac
6
1
|
15.06.2014 17:30 | Radnički Stobeks | 6 : 1 | Borac | |||||
15.06
17:30
Sloga (S)
Sloga (P)
0
2
|
15.06.2014 17:30 | Sloga (S) | 0 : 2 | Sloga (P) |
15.06
17:30
Zaplanjac
Balkanski
3
0
|
15.06.2014 17:30 | Zaplanjac | 3 : 0 | Balkanski | |||||
15.06
17:30
Rudar Alpos
Lužnica
7
5
|
15.06.2014 17:30 | Rudar Alpos | 7 : 5 | Lužnica | |||||
15.06
17:30
Topličanin
Pusta Reka
1
1
|
15.06.2014 17:30 | Topličanin | 1 : 1 | Pusta Reka | |||||
15.06
17:30
Pukovac
Vlasina
2
0
|
15.06.2014 17:30 | Pukovac | 2 : 0 | Vlasina | |||||
15.06
17:30
Sloga
Budućnost
4
2
|
15.06.2014 17:30 | Sloga | 4 : 2 | Budućnost | |||||
15.06
17:30
Svrljig
Bukovik
3
1
|
15.06.2014 17:30 | Svrljig | 3 : 1 | Bukovik | |||||
15.06
17:30
Dinamo
BSK Bujanovac
6
5
|
15.06.2014 17:30 | Dinamo | 6 : 5 | BSK Bujanovac | |||||
15.06
17:30
Radan
Napredak
1
0
|
15.06.2014 17:30 | Radan | 1 : 0 | Napredak |
15.06
17:30
Trajal
Ozren
1
1
|
15.06.2014 17:30 | Trajal | 1 : 1 | Ozren | |||||
15.06
17:30
Lugomir
Kablovi
0
2
|
15.06.2014 17:30 | Lugomir | 0 : 2 | Kablovi | |||||
15.06
17:30
Dragocvet
Rtanj
2
2
|
15.06.2014 17:30 | Dragocvet | 2 : 2 | Rtanj | |||||
15.06
17:30
Borac (B)
SFS Borac
0
1
|
15.06.2014 17:30 | Borac (B) | 0 : 1 | SFS Borac | |||||
15.06
17:30
Juhor
Rembas
2
0
|
15.06.2014 17:30 | Juhor | 2 : 0 | Rembas | |||||
15.06
17:30
Dunav
Radnički
1
0
|
15.06.2014 17:30 | Dunav | 1 : 0 | Radnički | |||||
15.06
17:30
Majdanpek
Župa
2
1
|
15.06.2014 17:30 | Majdanpek | 2 : 1 | Župa |
15.06
17:00
Graničar 1924
Sloga
0
2
|
15.06.2014 17:00 | Graničar 1924 | 0 : 2 | Sloga | |||||
15.06
17:00
Crvena Zvezda
Polet
0
4
|
15.06.2014 17:00 | Crvena Zvezda | 0 : 4 | Polet | |||||
15.06
17:00
Srbobran
Jedinstvo
2
4
|
15.06.2014 17:00 | Srbobran | 2 : 4 | Jedinstvo | |||||
15.06
17:00
Borac
Jugović
4
1
|
15.06.2014 17:00 | Borac | 4 : 1 | Jugović | |||||
15.06
17:00
Cement
Vrbas
0
1
|
15.06.2014 17:00 | Cement | 0 : 1 | Vrbas | |||||
15.06
17:00
Omladinac
Mladost
1
2
|
15.06.2014 17:00 | Omladinac | 1 : 2 | Mladost | |||||
15.06
17:00
PIK Prigrevica
Index
2
1
|
15.06.2014 17:00 | PIK Prigrevica | 2 : 1 | Index |
15.06
17:30
Balkan Mirijevo
GSP Polet
1
0
|
15.06.2014 17:30 | Balkan Mirijevo | 1 : 0 | GSP Polet | |||||
15.06
17:30
Vrčin
Resnik
7
0
|
15.06.2014 17:30 | Vrčin | 7 : 0 | Resnik | |||||
15.06
17:30
Sremčica
Crvena zvezda (MML)
0
1
|
15.06.2014 17:30 | Sremčica | 0 : 1 | Crvena zvezda (MML) | |||||
15.06
17:30
Palilulac
Lepušnica
3
1
|
15.06.2014 17:30 | Palilulac | 3 : 1 | Lepušnica | |||||
15.06
17:30
IMT
Radnički (NB)
2
2
|
15.06.2014 17:30 | IMT | 2 : 2 | Radnički (NB) | |||||
15.06
17:30
Zvezdara
Grafičar
4
1
|
15.06.2014 17:30 | Zvezdara | 4 : 1 | Grafičar | |||||
15.06
17:30
Radnički (R)
Železničar
1
4
|
15.06.2014 17:30 | Radnički (R) | 1 : 4 | Železničar |
15.06
18:00
Budućnost
Radnik
2
2
|
15.06.2014 18:00 | Budućnost | 2 : 2 | Radnik | |||||
15.06
18:00
Polet
Mataruge
3
2
|
15.06.2014 18:00 | Polet | 3 : 2 | Mataruge | |||||
15.06
18:00
Borac (V)
Kraljevo Hajduk
2
1
|
15.06.2014 18:00 | Borac (V) | 2 : 1 | Kraljevo Hajduk | |||||
15.06
18:00
Ribnica
Granit
4
0
|
15.06.2014 18:00 | Ribnica | 4 : 0 | Granit | |||||
15.06
18:00
Morava
Goč
0
3
|
15.06.2014 18:00 | Morava | 0 : 3 | Goč | |||||
15.06
18:00
Braća Vuković
Radnički
1
1
|
15.06.2014 18:00 | Braća Vuković | 1 : 1 | Radnički | |||||
15.06
18:00
Lazac
Ibar
1
1
|
15.06.2014 18:00 | Lazac | 1 : 1 | Ibar | |||||
15.06
18:00
Pazar Juniors 2011
Grdica
1
2
|
15.06.2014 18:00 | Pazar Juniors 2011 | 1 : 2 | Grdica |
15.06
17:30
Slatina
Prijevor
0
2
|
15.06.2014 17:30 | Slatina | 0 : 2 | Prijevor | |||||
15.06
17:30
Jedinstvo (GG)
Gorušica
8
2
|
15.06.2014 17:30 | Jedinstvo (GG) | 8 : 2 | Gorušica | |||||
15.06
17:30
Backovac Junajted
Mladost (P)
1
3
|
15.06.2014 17:30 | Backovac Junajted | 1 : 3 | Mladost (P) | |||||
15.06
17:30
Miokovci
Mladost (A)
2
0
|
15.06.2014 17:30 | Miokovci | 2 : 0 | Mladost (A) | |||||
15.06
17:30
Morava
Spartak
3
2
|
15.06.2014 17:30 | Morava | 3 : 2 | Spartak | |||||
15.06
17:30
Napredak
Jedinstvo (K)
4
0
|
15.06.2014 17:30 | Napredak | 4 : 0 | Jedinstvo (K) | |||||
15.06
17:30
Omladinac
Donja Vrbava
2
0
|
15.06.2014 17:30 | Omladinac | 2 : 0 | Donja Vrbava | |||||
15.06
17:30
Ovčar
Rudar
2
2
|
15.06.2014 17:30 | Ovčar | 2 : 2 | Rudar |
15.06
17:30
Šumadinac
Korićani
2
1
|
15.06.2014 17:30 | Šumadinac | 2 : 1 | Korićani | |||||
15.06
17:30
Kolonija
Maršić
4
1
|
15.06.2014 17:30 | Kolonija | 4 : 1 | Maršić | |||||
15.06
17:30
Jedinstvo
Srbija
4
5
|
15.06.2014 17:30 | Jedinstvo | 4 : 5 | Srbija | |||||
15.06
17:30
Budućnost
OFK Bagremar
2
2
|
15.06.2014 17:30 | Budućnost | 2 : 2 | OFK Bagremar |
15.06
17:30
Prvi srpski ustanak
ŽSK
5
2
|
15.06.2014 17:30 | Prvi srpski ustanak | 5 : 2 | ŽSK | |||||
15.06
17:30
Borac
Marjan
4
5
|
15.06.2014 17:30 | Borac | 4 : 5 | Marjan | |||||
15.06
17:30
Partizan
Banja
1
6
|
15.06.2014 17:30 | Partizan | 1 : 6 | Banja | |||||
15.06
17:30
Aranđelovac
Vitlina-Bokanja
3
0
|
15.06.2014 17:30 | Aranđelovac | 3 : 0 | Vitlina-Bokanja | |||||
15.06
17:30
Beli orlovi
Junkovac
2
1
|
15.06.2014 17:30 | Beli orlovi | 2 : 1 | Junkovac | |||||
15.06
17:30
Karađorđe
Šumadinac
2
0
|
15.06.2014 17:30 | Karađorđe | 2 : 0 | Šumadinac | |||||
15.06
17:30
Vinča
Lokomotiva
1
1
|
15.06.2014 17:30 | Vinča | 1 : 1 | Lokomotiva | |||||
15.06
17:30
Lepenica
Šatornja
2
1
|
15.06.2014 17:30 | Lepenica | 2 : 1 | Šatornja |
15.06
17:00
Osipaonica
Bresje Superior
2
0
|
15.06.2014 17:00 | Osipaonica | 2 : 0 | Bresje Superior | |||||
15.06
11:00
Železničar (S)
Bačinac
1
0
|
15.06.2014 11:00 | Železničar (S) | 1 : 0 | Bačinac | |||||
15.06
17:00
Mladi borac
Sloboda
3
2
|
15.06.2014 17:00 | Mladi borac | 3 : 2 | Sloboda | |||||
15.06
17:00
Šumadija
Glavaš
2
3
|
15.06.2014 17:00 | Šumadija | 2 : 3 | Glavaš | |||||
15.06
17:00
Borac
Polet
9
1
|
15.06.2014 17:00 | Borac | 9 : 1 | Polet | |||||
15.06
17:00
Budućnost (R)
Budućnost (MK)
1
1
|
15.06.2014 17:00 | Budućnost (R) | 1 : 1 | Budućnost (MK) | |||||
15.06
17:00
Železničar (K)
Proleter
3
1
|
15.06.2014 17:00 | Železničar (K) | 3 : 1 | Proleter | |||||
15.06
17:00
Pobeda
SASK
6
4
|
15.06.2014 17:00 | Pobeda | 6 : 4 | SASK |
15.06
17:00
Mlava
Omladinac
3
0
|
15.06.2014 17:00 | Mlava | 3 : 0 | Omladinac | |||||
15.06
17:00
Đerdap
Beli Orao
3
0
|
15.06.2014 17:00 | Đerdap | 3 : 0 | Beli Orao | |||||
15.06
17:00
Basarac
Petar Dobrnjac
4
3
|
15.06.2014 17:00 | Basarac | 4 : 3 | Petar Dobrnjac | |||||
15.06
17:00
Makce
Vihor
4
0
|
15.06.2014 17:00 | Makce | 4 : 0 | Vihor | |||||
15.06
17:00
Mladost
Trgovački
2
1
|
15.06.2014 17:00 | Mladost | 2 : 1 | Trgovački | |||||
15.06
17:00
Rudar
Napredak 1936
4
2
|
15.06.2014 17:00 | Rudar | 4 : 2 | Napredak 1936 | |||||
15.06
17:00
RSK
Integral
3
0
|
15.06.2014 17:00 | RSK | 3 : 0 | Integral | |||||
15.06
17:00
Polet
Sloga
2
1
|
15.06.2014 17:00 | Polet | 2 : 1 | Sloga |
15.06
18:00
Mladost (P)
Hajduk Stanko
1
2
|
15.06.2014 18:00 | Mladost (P) | 1 : 2 | Hajduk Stanko | |||||
15.06
18:00
Jedinstvo (Š)
Mladi Borac
3
1
|
15.06.2014 18:00 | Jedinstvo (Š) | 3 : 1 | Mladi Borac | |||||
15.06
18:00
Radjevac
Antimon
3
0
|
15.06.2014 18:00 | Radjevac | 3 : 0 | Antimon | |||||
15.06
18:00
Provo
Jadar
2
0
|
15.06.2014 18:00 | Provo | 2 : 0 | Jadar |
15.06
16:30
Tulari
Mladost (V)
2
1
|
15.06.2014 16:30 | Tulari | 2 : 1 | Mladost (V) | |||||
15.06
16:30
Mladost (D)
Kačer
4
2
|
15.06.2014 16:30 | Mladost (D) | 4 : 2 | Kačer | |||||
15.06
16:30
OFK Osečina
Rubribreza
4
0
|
15.06.2014 16:30 | OFK Osečina | 4 : 0 | Rubribreza | |||||
15.06
16:30
Trlić
Joševa
3
4
|
15.06.2014 16:30 | Trlić | 3 : 4 | Joševa | |||||
15.06
16:30
ZSK
Kolubara
2
1
|
15.06.2014 16:30 | ZSK | 2 : 1 | Kolubara |
15.06
17:00
Jedinstvo (K)
Čajetina
4
5
|
15.06.2014 17:00 | Jedinstvo (K) | 4 : 5 | Čajetina | |||||
15.06
17:00
Jasen
Budućnost
2
0
|
15.06.2014 17:00 | Jasen | 2 : 0 | Budućnost | |||||
15.06
17:00
Zlatibor
Perućac
8
0
|
15.06.2014 17:00 | Zlatibor | 8 : 0 | Perućac | |||||
15.06
17:00
Višesava
Ariljska rampa
0
5
|
15.06.2014 17:00 | Višesava | 0 : 5 | Ariljska rampa | |||||
15.06
17:00
Polet
Sečica
7
1
|
15.06.2014 17:00 | Polet | 7 : 1 | Sečica | |||||
15.06
17:00
Omladinac
Železničar
4
2
|
15.06.2014 17:00 | Omladinac | 4 : 2 | Železničar | |||||
15.06
17:00
GP Zlatibor
Crnokosa
3
0
|
15.06.2014 17:00 | GP Zlatibor | 3 : 0 | Crnokosa |
15.06
18:00
Naisus
Rutevac
2
1
|
15.06.2014 18:00 | Naisus | 2 : 1 | Rutevac | |||||
15.06
18:00
Rasovača
Borac (T)
4
0
|
15.06.2014 18:00 | Rasovača | 4 : 0 | Borac (T) | |||||
15.06
18:00
Radnički 1947 (Č)
Zemljoradnik
2
3
|
15.06.2014 18:00 | Radnički 1947 (Č) | 2 : 3 | Zemljoradnik | |||||
15.06
18:00
Moravica
Morava
2
0
|
15.06.2014 18:00 | Moravica | 2 : 0 | Morava | |||||
15.06
18:00
Borac (A)
Palilula
4
1
|
15.06.2014 18:00 | Borac (A) | 4 : 1 | Palilula | |||||
15.06
18:00
Malošište
Rad
13
1
|
15.06.2014 18:00 | Malošište | 13 : 1 | Rad | |||||
15.06
18:00
Mladi Radnik
Radnički 1924 (K)
4
3
|
15.06.2014 18:00 | Mladi Radnik | 4 : 3 | Radnički 1924 (K) | |||||
15.06
18:00
Naša krila 1936
Mekiš
7
3
|
15.06.2014 18:00 | Naša krila 1936 | 7 : 3 | Mekiš | |||||
15.06
18:00
Orljane
Mladost (B)
5
0
|
15.06.2014 18:00 | Orljane | 5 : 0 | Mladost (B) |
15.06
17:30
Omladinac
Mladost (L)
0
3
|
15.06.2014 17:30 | Omladinac | 0 : 3 | Mladost (L) | |||||
15.06
17:30
Jedinstvo
Crvena zastava
1
0
|
15.06.2014 17:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Crvena zastava | |||||
15.06
17:30
Proleter (DV)
Budućnost
8
1
|
15.06.2014 17:30 | Proleter (DV) | 8 : 1 | Budućnost | |||||
15.06
17:30
Mladost (M)
Brzi Brod
4
5
|
15.06.2014 17:30 | Mladost (M) | 4 : 5 | Brzi Brod | |||||
15.06
17:30
Moravac 1948
Vrtište
4
4
|
15.06.2014 17:30 | Moravac 1948 | 4 : 4 | Vrtište | |||||
15.06
17:30
Sloboda
Rudar
1
0
|
15.06.2014 17:30 | Sloboda | 1 : 0 | Rudar | |||||
15.06
17:30
OFK Niš
Proleter (M)
2
3
|
15.06.2014 17:30 | OFK Niš | 2 : 3 | Proleter (M) | |||||
15.06
17:30
Aluminjum
Morava
4
1
|
15.06.2014 17:30 | Aluminjum | 4 : 1 | Morava |
15.06
17:30
Plantaža
Budućnost
2
2
|
15.06.2014 17:30 | Plantaža | 2 : 2 | Budućnost | |||||
15.06
17:30
Progres
Jedinstvo (GS)
5
3
|
15.06.2014 17:30 | Progres | 5 : 3 | Jedinstvo (GS) | |||||
15.06
17:30
Jablanica
Jedinstvo (G)
6
0
|
15.06.2014 17:30 | Jablanica | 6 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
15.06
11:00
Lemind Livnica
Sloga
2
0
|
15.06.2014 11:00 | Lemind Livnica | 2 : 0 | Sloga | |||||
15.06
17:30
Šumadija
Bobište
1
4
|
15.06.2014 17:30 | Šumadija | 1 : 4 | Bobište | |||||
15.06
17:30
Mladi Borac
Vučje
2
0
|
15.06.2014 17:30 | Mladi Borac | 2 : 0 | Vučje | |||||
15.06
17:30
Zloćudovo
Radnički
2
1
|
15.06.2014 17:30 | Zloćudovo | 2 : 1 | Radnički | |||||
15.06
17:30
Umac
Gradac
1
2
|
15.06.2014 17:30 | Umac | 1 : 2 | Gradac |
15.06
17:00
N.S. Tatko
Polet
1
2
|
15.06.2014 17:00 | N.S. Tatko | 1 : 2 | Polet | |||||
15.06
17:00
Svetlost
Dobrič
4
1
|
15.06.2014 17:00 | Svetlost | 4 : 1 | Dobrič | |||||
15.06
17:00
Kosanica
Jastrebac
3
1
|
15.06.2014 17:00 | Kosanica | 3 : 1 | Jastrebac | |||||
15.06
17:00
Dunđerski
Partizanski put
3
0
|
15.06.2014 17:00 | Dunđerski | 3 : 0 | Partizanski put | |||||
15.06
17:00
Borac
Trbunje
4
2
|
15.06.2014 17:00 | Borac | 4 : 2 | Trbunje | |||||
15.06
17:00
Pobeda
Kosovac
0
4
|
15.06.2014 17:00 | Pobeda | 0 : 4 | Kosovac | |||||
15.06
17:00
Omladinac
Jug Bogdan
7
1
|
15.06.2014 17:00 | Omladinac | 7 : 1 | Jug Bogdan |
15.06
17:30
Naupare
Jasika
3
1
|
15.06.2014 17:30 | Naupare | 3 : 1 | Jasika | |||||
15.06
17:30
Poljoprivrednik
Šanac
2
1
|
15.06.2014 17:30 | Poljoprivrednik | 2 : 1 | Šanac | |||||
15.06
17:30
Čitluk
FUD
2
1
|
15.06.2014 17:30 | Čitluk | 2 : 1 | FUD | |||||
15.06
17:30
Mladost
Sloga Ćićevac
1
0
|
15.06.2014 17:30 | Mladost | 1 : 0 | Sloga Ćićevac | |||||
15.06
17:30
Trudbenik
Gradina
5
2
|
15.06.2014 17:30 | Trudbenik | 5 : 2 | Gradina | |||||
15.06
17:30
Temnić 1924
Sloga Dašnica
4
0
|
15.06.2014 17:30 | Temnić 1924 | 4 : 0 | Sloga Dašnica | |||||
15.06
17:30
Vinogradar
Jastrebac
2
5
|
15.06.2014 17:30 | Vinogradar | 2 : 5 | Jastrebac | |||||
15.06
17:30
Jedinstvo 1936
Mačkovac
4
2
|
15.06.2014 17:30 | Jedinstvo 1936 | 4 : 2 | Mačkovac | |||||
15.06
17:30
Pepeljevac
Bošnjane
3
6
|
15.06.2014 17:30 | Pepeljevac | 3 : 6 | Bošnjane |
15.06
18:00
Partizan (G)
Kolonija
4
1
|
15.06.2014 18:00 | Partizan (G) | 4 : 1 | Kolonija | |||||
15.06
18:00
Radnički (B)
Sloga (P)
2
3
|
15.06.2014 18:00 | Radnički (B) | 2 : 3 | Sloga (P) | |||||
15.06
18:00
Budućnost (A)
Vojvodina
2
2
|
15.06.2014 18:00 | Budućnost (A) | 2 : 2 | Vojvodina | |||||
15.06
18:00
Jugoslavija
BAK
3
0
|
15.06.2014 18:00 | Jugoslavija | 3 : 0 | BAK | |||||
15.06
18:00
Železničar
Mladost (O)
5
0
|
15.06.2014 18:00 | Železničar | 5 : 0 | Mladost (O) | |||||
15.06
18:00
Vulturul
Tempo
3
0
|
15.06.2014 18:00 | Vulturul | 3 : 0 | Tempo | |||||
15.06
18:00
Sloga (BNS)
Slavija
2
4
|
15.06.2014 18:00 | Sloga (BNS) | 2 : 4 | Slavija | |||||
15.06
18:00
Crvena zvezda
Polet
1
1
|
15.06.2014 18:00 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Polet |
15.06
17:30
Jadran
Bajša
3
1
|
15.06.2014 17:30 | Jadran | 3 : 1 | Bajša | |||||
15.06
17:30
Panonija IM Topola
Tavankut
2
1
|
15.06.2014 17:30 | Panonija IM Topola | 2 : 1 | Tavankut | |||||
15.06
17:30
Čantavir
Čoka
2
3
|
15.06.2014 17:30 | Čantavir | 2 : 3 | Čoka | |||||
15.06
17:30
Proleter
Vinogradar
3
2
|
15.06.2014 17:30 | Proleter | 3 : 2 | Vinogradar | |||||
15.06
17:30
Bačka
Olimpija (G)
3
2
|
15.06.2014 17:30 | Bačka | 3 : 2 | Olimpija (G) | |||||
15.06
17:30
Olimpija (TS)
Preporod
6
2
|
15.06.2014 17:30 | Olimpija (TS) | 6 : 2 | Preporod | |||||
15.06
17:30
Subotica
AFK
3
0
|
15.06.2014 17:30 | Subotica | 3 : 0 | AFK | |||||
15.06
17:30
Krivaja
Njegoš
6
1
|
15.06.2014 17:30 | Krivaja | 6 : 1 | Njegoš |
15.06
17:30
Radnički (S)
Krajina
2
1
|
15.06.2014 17:30 | Radnički (S) | 2 : 1 | Krajina | |||||
15.06
17:30
Borac
Vojvodina (NM)
2
0
|
15.06.2014 17:30 | Borac | 2 : 0 | Vojvodina (NM) | |||||
15.06
17:30
Begej
Zadrugar
1
2
|
15.06.2014 17:30 | Begej | 1 : 2 | Zadrugar | |||||
15.06
17:30
Potisje
Radnički (Z)
0
2
|
15.06.2014 17:30 | Potisje | 0 : 2 | Radnički (Z) | |||||
15.06
17:30
Rusanda
Naftagas
2
3
|
15.06.2014 17:30 | Rusanda | 2 : 3 | Naftagas | |||||
15.06
17:30
Crvena zvezda
Vojvodina (P)
2
0
|
15.06.2014 17:30 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Vojvodina (P) | |||||
15.06
17:30
Mladost Bambi
Omladinac
6
4
|
15.06.2014 17:30 | Mladost Bambi | 6 : 4 | Omladinac | |||||
15.06
17:30
Jedinstvo
Vojvodina (B)
6
5
|
15.06.2014 17:30 | Jedinstvo | 6 : 5 | Vojvodina (B) |
15.06
17:00
Kordun
Mladost APA
4
2
|
15.06.2014 17:00 | Kordun | 4 : 2 | Mladost APA | |||||
15.06
17:00
Zadrugar
Graničar
6
0
|
15.06.2014 17:00 | Zadrugar | 6 : 0 | Graničar | |||||
15.06
17:00
Polet
Kula
2
2
|
15.06.2014 17:00 | Polet | 2 : 2 | Kula | |||||
15.06
17:00
Crvenka
Hajduk
7
3
|
15.06.2014 17:00 | Crvenka | 7 : 3 | Hajduk | |||||
15.06
17:00
Omladinac (B)
Stanišić
9
0
|
15.06.2014 17:00 | Omladinac (B) | 9 : 0 | Stanišić | |||||
15.06
17:00
OFK Odžaci
Borac
2
3
|
15.06.2014 17:00 | OFK Odžaci | 2 : 3 | Borac | |||||
15.06
17:00
ŽAK
Omladinac (D)
3
1
|
15.06.2014 17:00 | ŽAK | 3 : 1 | Omladinac (D) | |||||
15.06
17:00
Sloga
BSK
3
3
|
15.06.2014 17:00 | Sloga | 3 : 3 | BSK |
15.06
17:30
Železničar
Ljukovo
0
3
|
15.06.2014 17:30 | Železničar | 0 : 3 | Ljukovo | |||||
15.06
17:30
Donji Petrovci
Hajduk (V)
2
0
|
15.06.2014 17:30 | Donji Petrovci | 2 : 0 | Hajduk (V) | |||||
15.06
17:30
Kupinovo
Rudar
2
1
|
15.06.2014 17:30 | Kupinovo | 2 : 1 | Rudar | |||||
15.06
17:30
Hajduk 1932
1. Maj
4
2
|
15.06.2014 17:30 | Hajduk 1932 | 4 : 2 | 1. Maj | |||||
15.06
17:30
Partizan
Radnički
0
2
|
15.06.2014 17:30 | Partizan | 0 : 2 | Radnički | |||||
15.06
17:30
Sloven (R)
Jadran
3
0
|
15.06.2014 17:30 | Sloven (R) | 3 : 0 | Jadran | |||||
15.06
17:30
Hrtkovci
Budućnost
3
5
|
15.06.2014 17:30 | Hrtkovci | 3 : 5 | Budućnost | |||||
15.06
17:30
Sremac
LSK Laćarak
2
3
|
15.06.2014 17:30 | Sremac | 2 : 3 | LSK Laćarak |
15.06
17:30
OFK Zabrežje
Budućnost
0
3
|
15.06.2014 17:30 | OFK Zabrežje | 0 : 3 | Budućnost | |||||
15.06
17:30
Strelac
Napredak
3
1
|
15.06.2014 17:30 | Strelac | 3 : 1 | Napredak | |||||
15.06
17:30
Stepojevac VAGA
Posavina
7
2
|
15.06.2014 17:30 | Stepojevac VAGA | 7 : 2 | Posavina | |||||
15.06
17:30
Mladost (B)
Mladost (C)
3
3
|
15.06.2014 17:30 | Mladost (B) | 3 : 3 | Mladost (C) | |||||
15.06
17:30
Šumadija
Borac
2
1
|
15.06.2014 17:30 | Šumadija | 2 : 1 | Borac | |||||
15.06
17:30
Vranić
Krtinska
2
1
|
15.06.2014 17:30 | Vranić | 2 : 1 | Krtinska | |||||
15.06
17:30
Prva Iskra
Veliki Borak
2
1
|
15.06.2014 17:30 | Prva Iskra | 2 : 1 | Veliki Borak |
15.06
17:30
Velika Krsna
Boleč
1
6
|
15.06.2014 17:30 | Velika Krsna | 1 : 6 | Boleč | |||||
15.06
17:30
Nemenikuće
Vlaška
2
4
|
15.06.2014 17:30 | Nemenikuće | 2 : 4 | Vlaška | |||||
15.06
17:30
Vinča
Kosmaj
5
1
|
15.06.2014 17:30 | Vinča | 5 : 1 | Kosmaj | |||||
15.06
17:30
Pudarci
Napredak
3
0
|
15.06.2014 17:30 | Pudarci | 3 : 0 | Napredak | |||||
15.06
17:30
OFK Leštane
Selo Mladenovac
3
3
|
15.06.2014 17:30 | OFK Leštane | 3 : 3 | Selo Mladenovac | |||||
15.06
17:30
Torlak
Podunavac
1
1
|
15.06.2014 17:30 | Torlak | 1 : 1 | Podunavac |
15.06
17:00
Šilopaj
Brezak
1
5
|
15.06.2014 17:00 | Šilopaj | 1 : 5 | Brezak | |||||
15.06
17:00
Omladinac
Šumadija
4
0
|
15.06.2014 17:00 | Omladinac | 4 : 0 | Šumadija | |||||
15.06
14:00
Mladost 09
Ozremica
3
3
|
15.06.2014 14:00 | Mladost 09 | 3 : 3 | Ozremica | |||||
15.06
17:00
Velereč 94
Takovski Ustanak
4
1
|
15.06.2014 17:00 | Velereč 94 | 4 : 1 | Takovski Ustanak | |||||
15.06
17:00
Ozrem PMH
Mladi Rudar
5
4
|
15.06.2014 17:00 | Ozrem PMH | 5 : 4 | Mladi Rudar |
15.06
17:30
Zadrugar
Planinac
3
1
|
15.06.2014 17:30 | Zadrugar | 3 : 1 | Planinac | |||||
15.06
17:30
Morava
Strelac
4
2
|
15.06.2014 17:30 | Morava | 4 : 2 | Strelac | |||||
15.06
17:30
Čačak 94
Lugovi
0
3
|
15.06.2014 17:30 | Čačak 94 | 0 : 3 | Lugovi | |||||
15.06
17:30
Budućnost
Rakova
8
2
|
15.06.2014 17:30 | Budućnost | 8 : 2 | Rakova | |||||
15.06
17:30
Premeća
Kej
0
1
|
15.06.2014 17:30 | Premeća | 0 : 1 | Kej | |||||
15.06
17:30
Polet (G)
Parmenac
1
10
|
15.06.2014 17:30 | Polet (G) | 1 : 10 | Parmenac |
15.06
17:30
Šumadija 1934
Mladost
0
1
|
15.06.2014 17:30 | Šumadija 1934 | 0 : 1 | Mladost | |||||
15.06
17:30
Hajduk
Mladost Teferič
3
0
|
15.06.2014 17:30 | Hajduk | 3 : 0 | Mladost Teferič | |||||
15.06
17:30
OFK Žeželj
Seljak
6
2
|
15.06.2014 17:30 | OFK Žeželj | 6 : 2 | Seljak | |||||
15.06
17:30
Košutnjak
Zastava
2
0
|
15.06.2014 17:30 | Košutnjak | 2 : 0 | Zastava | |||||
15.06
17:30
Sloga
Kutlovo
1
2
|
15.06.2014 17:30 | Sloga | 1 : 2 | Kutlovo | |||||
15.06
17:30
Azbest
Borac
2
4
|
15.06.2014 17:30 | Azbest | 2 : 4 | Borac |
15.06
17:30
Mladost MG (S)
Meteor
3
0
|
15.06.2014 17:30 | Mladost MG (S) | 3 : 0 | Meteor | |||||
15.06
17:30
Grivac
Karađorđe
3
2
|
15.06.2014 17:30 | Grivac | 3 : 2 | Karađorđe | |||||
15.06
17:30
Mladost (B)
Bare
1
1
|
15.06.2014 17:30 | Mladost (B) | 1 : 1 | Bare | |||||
15.06
17:30
Kotlenik
Sloga (M)
2
0
|
15.06.2014 17:30 | Kotlenik | 2 : 0 | Sloga (M) | |||||
15.06
17:30
Pobeda (Đ)
Mladost (R)
2
0
|
15.06.2014 17:30 | Pobeda (Đ) | 2 : 0 | Mladost (R) | |||||
15.06
17:30
Pobeda (S)
Sloga (Z)
3
0
|
15.06.2014 17:30 | Pobeda (S) | 3 : 0 | Sloga (Z) | |||||
15.06
17:30
Omladinac
BSK
4
0
|
15.06.2014 17:30 | Omladinac | 4 : 0 | BSK |
15.06
17:00
Budućnost
Mladost
3
2
|
15.06.2014 17:00 | Budućnost | 3 : 2 | Mladost | |||||
15.06
17:00
Omladinac (S)
Krilaš
2
1
|
15.06.2014 17:00 | Omladinac (S) | 2 : 1 | Krilaš | |||||
15.06
17:00
Bata Bulić
Zadrugar
0
3
|
15.06.2014 17:00 | Bata Bulić | 0 : 3 | Zadrugar | |||||
15.06
17:00
Omladinac (B)
Polet
1
2
|
15.06.2014 17:00 | Omladinac (B) | 1 : 2 | Polet | |||||
15.06
17:00
Omladinac (M)
Napredak
3
1
|
15.06.2014 17:00 | Omladinac (M) | 3 : 1 | Napredak | |||||
15.06
17:00
Rudar
Borac
2
3
|
15.06.2014 17:00 | Rudar | 2 : 3 | Borac | |||||
15.06
17:00
Dragoš
Radnički
4
2
|
15.06.2014 17:00 | Dragoš | 4 : 2 | Radnički |
15.06
17:00
Sloga (Ć)
Jedinstvo (D)
2
1
|
15.06.2014 17:00 | Sloga (Ć) | 2 : 1 | Jedinstvo (D) | |||||
15.06
17:00
Kurjače
Napredak
2
1
|
15.06.2014 17:00 | Kurjače | 2 : 1 | Napredak | |||||
15.06
17:00
Jedinstvo (Lj)
Žitkovica
3
4
|
15.06.2014 17:00 | Jedinstvo (Lj) | 3 : 4 | Žitkovica | |||||
15.06
17:00
Mlava
Borac
2
0
|
15.06.2014 17:00 | Mlava | 2 : 0 | Borac | |||||
15.06
17:00
Dunavac
Mladi Borac
3
0
|
15.06.2014 17:00 | Dunavac | 3 : 0 | Mladi Borac | |||||
15.06
17:00
Sloga (D)
Polet
2
2
|
15.06.2014 17:00 | Sloga (D) | 2 : 2 | Polet |
15.06
18:00
Galeb
Cerić
1
4
|
15.06.2014 18:00 | Galeb | 1 : 4 | Cerić | |||||
15.06
18:00
Pričinović
Borac
0
6
|
15.06.2014 18:00 | Pričinović | 0 : 6 | Borac |
15.06
16:30
Tešnjar
Borac
5
1
|
15.06.2014 16:30 | Tešnjar | 5 : 1 | Borac | |||||
15.06
16:30
Liplje
Iskra
4
3
|
15.06.2014 16:30 | Liplje | 4 : 3 | Iskra | |||||
15.06
16:30
Milenko Pavlović
Beloševac
3
1
|
15.06.2014 16:30 | Milenko Pavlović | 3 : 1 | Beloševac | |||||
15.06
16:30
Rajac
Polet
8
0
|
15.06.2014 16:30 | Rajac | 8 : 0 | Polet |
15.06
17:30
Lazarica
Trešnjica
4
1
|
15.06.2014 17:30 | Lazarica | 4 : 1 | Trešnjica | |||||
15.06
17:30
Savinac
Lauš
9
3
|
15.06.2014 17:30 | Savinac | 9 : 3 | Lauš | |||||
15.06
17:30
Gorobilje
Borac
6
3
|
15.06.2014 17:30 | Gorobilje | 6 : 3 | Borac | |||||
15.06
17:30
Avijatičar
Ježevica
3
0
|
15.06.2014 17:30 | Avijatičar | 3 : 0 | Ježevica | |||||
15.06
17:30
Duškovci
Plavi tok
2
0
|
15.06.2014 17:30 | Duškovci | 2 : 0 | Plavi tok | |||||
15.06
17:30
Pobeda
Blagaja
1
6
|
15.06.2014 17:30 | Pobeda | 1 : 6 | Blagaja | |||||
15.06
17:30
Glumač
Napredak
1
1
|
15.06.2014 17:30 | Glumač | 1 : 1 | Napredak |
15.06
18:00
Pobeda
Moravac (Č)
1
1
|
15.06.2014 18:00 | Pobeda | 1 : 1 | Moravac (Č) | |||||
15.06
18:00
Dušnik
Knežica
0
3
|
15.06.2014 18:00 | Dušnik | 0 : 3 | Knežica |
15.06
18:00
Jugovići 1976
Dobrič
4
5
|
15.06.2014 18:00 | Jugovići 1976 | 4 : 5 | Dobrič | |||||
15.06
10:00
Sloga 1980
Koprijan 1975
0
2
|
15.06.2014 10:00 | Sloga 1980 | 0 : 2 | Koprijan 1975 | |||||
15.06
10:00
Padina
Baličevac 1974
0
1
|
15.06.2014 10:00 | Padina | 0 : 1 | Baličevac 1974 |
15.06
17:30
Sloga 1948 (M)
Stevan Nešticki
3
2
|
15.06.2014 17:30 | Sloga 1948 (M) | 3 : 2 | Stevan Nešticki | |||||
15.06
17:30
Palilulac
Sloga (DT)
3
1
|
15.06.2014 17:30 | Palilulac | 3 : 1 | Sloga (DT) | |||||
15.06
17:30
Mladost 1954 (DM)
Radnički 1936
1
6
|
15.06.2014 17:30 | Mladost 1954 (DM) | 1 : 6 | Radnički 1936 | |||||
15.06
17:30
Čegar 2013 (K)
Mladost (DK)
4
0
|
15.06.2014 17:30 | Čegar 2013 (K) | 4 : 0 | Mladost (DK) | |||||
15.06
17:30
Čegar 1946 (DM)
Sečanica
1
4
|
15.06.2014 17:30 | Čegar 1946 (DM) | 1 : 4 | Sečanica | |||||
15.06
17:30
Mramor 1927
Supovac
7
1
|
15.06.2014 17:30 | Mramor 1927 | 7 : 1 | Supovac |
15.06
17:30
Mladost (DL)
Polet
0
0
|
15.06.2014 17:30 | Mladost (DL) | 0 : 0 | Polet | |||||
15.06
17:30
Morava
MB Marjan
4
4
|
15.06.2014 17:30 | Morava | 4 : 4 | MB Marjan | |||||
15.06
17:30
Železničar
Kumarevo
5
2
|
15.06.2014 17:30 | Železničar | 5 : 2 | Kumarevo | |||||
15.06
17:30
Navalin
Jedinstvo
3
0
|
15.06.2014 17:30 | Navalin | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
15.06
17:30
Sloboda
Veternica
3
0
|
15.06.2014 17:30 | Sloboda | 3 : 0 | Veternica | |||||
15.06
17:30
Mladost (V)
Omladinac
3
2
|
15.06.2014 17:30 | Mladost (V) | 3 : 2 | Omladinac | |||||
15.06
17:30
OFK Morava
OFK Brza
4
3
|
15.06.2014 17:30 | OFK Morava | 4 : 3 | OFK Brza |
15.06
17:30
Lokomotiva
Provalija
3
0
|
15.06.2014 17:30 | Lokomotiva | 3 : 0 | Provalija | |||||
15.06
17:30
Zvezda
Veliki Suvodol
11
1
|
15.06.2014 17:30 | Zvezda | 11 : 1 | Veliki Suvodol | |||||
15.06
17:30
Dragoš
Temac
5
2
|
15.06.2014 17:30 | Dragoš | 5 : 2 | Temac | |||||
15.06
17:30
Pobeda
Sloboda
1
3
|
15.06.2014 17:30 | Pobeda | 1 : 3 | Sloboda | |||||
15.06
17:30
Mladost (M.S)
Jerma
2
3
|
15.06.2014 17:30 | Mladost (M.S) | 2 : 3 | Jerma |
15.06
17:30
Rubin (Z)
Rubin (DS)
3
4
|
15.06.2014 17:30 | Rubin (Z) | 3 : 4 | Rubin (DS) | |||||
15.06
17:30
Blagotin
Donji Kopaonik
2
0
|
15.06.2014 17:30 | Blagotin | 2 : 0 | Donji Kopaonik | |||||
15.06
17:30
Mladost (DK)
Ribnik
8
2
|
15.06.2014 17:30 | Mladost (DK) | 8 : 2 | Ribnik | |||||
15.06
17:30
Sloga
Mladost (T)
2
0
|
15.06.2014 17:30 | Sloga | 2 : 0 | Mladost (T) | |||||
15.06
17:30
Omladinac
Župski biseri
6
0
|
15.06.2014 17:30 | Omladinac | 6 : 0 | Župski biseri | |||||
15.06
17:30
Mladi radnik
14. Oktobar
2
1
|
15.06.2014 17:30 | Mladi radnik | 2 : 1 | 14. Oktobar | |||||
15.06
17:30
Ušće
Beli Orlovi
3
1
|
15.06.2014 17:30 | Ušće | 3 : 1 | Beli Orlovi |
15.06
17:00
OFK Ribare
BSK
0
3
|
15.06.2014 17:00 | OFK Ribare | 0 : 3 | BSK | |||||
15.06
17:00
Parunovac
Sebečevac
2
0
|
15.06.2014 17:00 | Parunovac | 2 : 0 | Sebečevac | |||||
15.06
17:00
Mudrakovac
Sloga
1
3
|
15.06.2014 17:00 | Mudrakovac | 1 : 3 | Sloga | |||||
15.06
17:00
Dedina
Rasina
2
0
|
15.06.2014 17:00 | Dedina | 2 : 0 | Rasina | |||||
15.06
17:00
Kupci
Dušan Ristić
1
0
|
15.06.2014 17:00 | Kupci | 1 : 0 | Dušan Ristić | |||||
15.06
17:00
Dvorane
Gornji Stepoš
1
3
|
15.06.2014 17:00 | Dvorane | 1 : 3 | Gornji Stepoš | |||||
15.06
17:00
Kapidžija
13. April
2
2
|
15.06.2014 17:00 | Kapidžija | 2 : 2 | 13. April |
15.06
11:00
Miloševo
Graničar
3
2
|
15.06.2014 11:00 | Miloševo | 3 : 2 | Graničar | |||||
15.06
18:00
Kovilovo
Ratar
7
0
|
15.06.2014 18:00 | Kovilovo | 7 : 0 | Ratar | |||||
15.06
18:00
Smedovac
Srbovo
1
1
|
15.06.2014 18:00 | Smedovac | 1 : 1 | Srbovo | |||||
15.06
18:00
Deli Jovan
Urovica
3
0
|
15.06.2014 18:00 | Deli Jovan | 3 : 0 | Urovica | |||||
15.06
18:00
Slatina
Rečka
10
2
|
15.06.2014 18:00 | Slatina | 10 : 2 | Rečka | |||||
15.06
18:00
Čubra
Malajnica
8
2
|
15.06.2014 18:00 | Čubra | 8 : 2 | Malajnica | |||||
15.06
18:00
Polet
OFK Tamnič
6
1
|
15.06.2014 18:00 | Polet | 6 : 1 | OFK Tamnič |
15.06
18:00
Mladost
Valevac
3
0
|
15.06.2014 18:00 | Mladost | 3 : 0 | Valevac |
15.06
17:30
IMT
Timok
1
6
|
15.06.2014 17:30 | IMT | 1 : 6 | Timok | |||||
15.06
17:30
Kastrum
Malinik
2
2
|
15.06.2014 17:30 | Kastrum | 2 : 2 | Malinik |
15.06
18:00
Dobrica
Karaš (J)
10
2
|
15.06.2014 18:00 | Dobrica | 10 : 2 | Karaš (J) | |||||
15.06
18:00
Vladimirovac
Jedinstvo
4
1
|
15.06.2014 18:00 | Vladimirovac | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
15.06
18:00
Borac (VG)
Dunav
5
0
|
15.06.2014 18:00 | Borac (VG) | 5 : 0 | Dunav | |||||
15.06
18:00
Potporanj
Borac (VS)
2
1
|
15.06.2014 18:00 | Potporanj | 2 : 1 | Borac (VS) | |||||
15.06
18:00
Partizan (K)
Vinogradar
3
2
|
15.06.2014 18:00 | Partizan (K) | 3 : 2 | Vinogradar | |||||
15.06
18:00
Ševac
Ratar
1
1
|
15.06.2014 18:00 | Ševac | 1 : 1 | Ratar | |||||
15.06
18:00
Hajdučica
Partizan (U)
2
0
|
15.06.2014 18:00 | Hajdučica | 2 : 0 | Partizan (U) | |||||
15.06
18:00
Hajduk
Karaš (K)
6
0
|
15.06.2014 18:00 | Hajduk | 6 : 0 | Karaš (K) |
15.06
17:30
Jadran
Jedinstvo (M)
8
0
|
15.06.2014 17:30 | Jadran | 8 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
15.06
17:30
Radnički Gladiolus
Tisa B (A)
0
2
|
15.06.2014 17:30 | Radnički Gladiolus | 0 : 2 | Tisa B (A) | |||||
15.06
17:30
Slavija
Sloga
2
5
|
15.06.2014 17:30 | Slavija | 2 : 5 | Sloga | |||||
15.06
17:30
Tromedja
Jedinstvo (SK)
1
2
|
15.06.2014 17:30 | Tromedja | 1 : 2 | Jedinstvo (SK) |
15.06
17:00
Tomislavci
Sokolac
4
2
|
15.06.2014 17:00 | Tomislavci | 4 : 2 | Sokolac | |||||
15.06
17:00
Pobeda
Eđšeg
0
4
|
15.06.2014 17:00 | Pobeda | 0 : 4 | Eđšeg |
15.06
17:00
Rusin
Lipar
3
3
|
15.06.2014 17:00 | Rusin | 3 : 3 | Lipar | |||||
15.06
17:00
Dunav
Mladost
2
1
|
15.06.2014 17:00 | Dunav | 2 : 1 | Mladost | |||||
15.06
17:00
OFK Šikara
Rastina 1918
6
0
|
15.06.2014 17:00 | OFK Šikara | 6 : 0 | Rastina 1918 | |||||
15.06
17:00
Jedinstvo 1947
Terekveš
1
3
|
15.06.2014 17:00 | Jedinstvo 1947 | 1 : 3 | Terekveš | |||||
15.06
17:00
Jedinstvo
Dinamo
1
3
|
15.06.2014 17:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Dinamo | |||||
15.06
17:00
Partizan
Graničar
1
1
|
15.06.2014 17:00 | Partizan | 1 : 1 | Graničar | |||||
15.06
17:00
Radnički 1918
Panonija
6
0
|
15.06.2014 17:00 | Radnički 1918 | 6 : 0 | Panonija | |||||
15.06
17:00
Aleksa Šantić
OFK Metalac
0
3
|
15.06.2014 17:00 | Aleksa Šantić | 0 : 3 | OFK Metalac |
15.06
17:30
Fruškogorac
Napredak (P)
2
0
|
15.06.2014 17:30 | Fruškogorac | 2 : 0 | Napredak (P) | |||||
15.06
17:30
PSK Putinci
ČSK Čortanovci
2
1
|
15.06.2014 17:30 | PSK Putinci | 2 : 1 | ČSK Čortanovci | |||||
15.06
17:30
Fruška Gora
Jedinstvo (P)
2
1
|
15.06.2014 17:30 | Fruška Gora | 2 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
15.06
17:30
Graničar
Sremac
6
0
|
15.06.2014 17:30 | Graničar | 6 : 0 | Sremac | |||||
15.06
17:30
Podunavac
Napredak (Ž)
4
1
|
15.06.2014 17:30 | Podunavac | 4 : 1 | Napredak (Ž) | |||||
15.06
17:30
Jedinstvo (R)
Sloga Milšped
0
3
|
15.06.2014 17:30 | Jedinstvo (R) | 0 : 3 | Sloga Milšped | |||||
15.06
17:30
Dunav
Šumar
7
1
|
15.06.2014 17:30 | Dunav | 7 : 1 | Šumar |
15.06
17:00
Železničar
Šajkaš 1908
1
4
|
15.06.2014 17:00 | Železničar | 1 : 4 | Šajkaš 1908 | |||||
15.06
17:00
Susek
OFK Futog
4
2
|
15.06.2014 17:00 | Susek | 4 : 2 | OFK Futog | |||||
15.06
17:00
Slavija
Dinamo
6
0
|
15.06.2014 17:00 | Slavija | 6 : 0 | Dinamo | |||||
15.06
17:00
Sofeks
Borac
5
0
|
15.06.2014 17:00 | Sofeks | 5 : 0 | Borac | |||||
15.06
17:00
Sirig
Bačka
3
0
|
15.06.2014 17:00 | Sirig | 3 : 0 | Bačka | |||||
15.06
17:00
Fruškogorac
Tatra
0
4
|
15.06.2014 17:00 | Fruškogorac | 0 : 4 | Tatra | |||||
15.06
17:00
Proleter
Čenej
4
2
|
15.06.2014 17:00 | Proleter | 4 : 2 | Čenej | |||||
15.06
17:00
Vinogradar
Fruškogorski partizan
1
2
|
15.06.2014 17:00 | Vinogradar | 1 : 2 | Fruškogorski partizan | |||||
15.06
17:00
Omladinac
Sremac Beomal
1
2
|
15.06.2014 17:00 | Omladinac | 1 : 2 | Sremac Beomal |
15.06
17:00
Bačka (Đurđ.)
Mladost (Radič.)
2
0
|
15.06.2014 17:00 | Bačka (Đurđ.) | 2 : 0 | Mladost (Radič.) | |||||
15.06
17:00
Bečej 1918
Jedinstvo (Gosp.)
3
0
|
15.06.2014 17:00 | Bečej 1918 | 3 : 0 | Jedinstvo (Gosp.) | |||||
15.06
17:00
Napredak (Nadalj)
Proleter (R.S.)
1
2
|
15.06.2014 17:00 | Napredak (Nadalj) | 1 : 2 | Proleter (R.S.) | |||||
15.06
17:00
Hajduk (Čurug)
Hajduk (Gard.)
6
1
|
15.06.2014 17:00 | Hajduk (Čurug) | 6 : 1 | Hajduk (Gard.) | |||||
15.06
17:00
Iskra (Kucura)
Obilić (Zmajevo)
0
3
|
15.06.2014 17:00 | Iskra (Kucura) | 0 : 3 | Obilić (Zmajevo) | |||||
15.06
17:00
Budućnost (S.S.)
Titel
3
4
|
15.06.2014 17:00 | Budućnost (S.S.) | 3 : 4 | Titel | |||||
15.06
17:00
Obilić (Vilovo)
Mladost Radost (Srbob)
0
4
|
15.06.2014 17:00 | Obilić (Vilovo) | 0 : 4 | Mladost Radost (Srbob) | |||||
15.06
17:00
Sloga (Lok)
Miletić (Mošorin)
0
5
|
15.06.2014 17:00 | Sloga (Lok) | 0 : 5 | Miletić (Mošorin) |
15.06
14:00
Rudar 2012
Sibnica
3
0
|
15.06.2014 14:00 | Rudar 2012 | 3 : 0 | Sibnica | |||||
15.06
17:30
Vis
4 Juli
4
1
|
15.06.2014 17:30 | Vis | 4 : 1 | 4 Juli | |||||
15.06
17:30
Drlupa
Mladost
3
1
|
15.06.2014 17:30 | Drlupa | 3 : 1 | Mladost | |||||
15.06
17:30
Ropočevo
Sloga 2012
3
1
|
15.06.2014 17:30 | Ropočevo | 3 : 1 | Sloga 2012 |
15.06
17:30
Borac
Đuriselac
3
1
|
15.06.2014 17:30 | Borac | 3 : 1 | Đuriselac | |||||
15.06
17:30
Divostin
Studenac
4
0
|
15.06.2014 17:30 | Divostin | 4 : 0 | Studenac |
15.06
12:00
Vrbica
Trešnjevica
3
4
|
15.06.2014 12:00 | Vrbica | 3 : 4 | Trešnjevica | |||||
15.06
17:30
Gorski car
Ranilović
1
1
|
15.06.2014 17:30 | Gorski car | 1 : 1 | Ranilović |
15.06
17:00
Feniks
Crvena zvezda
4
3
|
15.06.2014 17:00 | Feniks | 4 : 3 | Crvena zvezda | |||||
15.06
17:00
Badnjevac
Karađorđe
3
2
|
15.06.2014 17:00 | Badnjevac | 3 : 2 | Karađorđe | |||||
15.06
17:00
Napredak
Šumadija
0
3
|
15.06.2014 17:00 | Napredak | 0 : 3 | Šumadija |
15.06
17:00
Jedinstvo
Napredak
6
2
|
15.06.2014 17:00 | Jedinstvo | 6 : 2 | Napredak | |||||
15.06
17:00
Mladost
Sloga
3
0
|
15.06.2014 17:00 | Mladost | 3 : 0 | Sloga | |||||
15.06
17:00
OFK Porodin
BSK
2
1
|
15.06.2014 17:00 | OFK Porodin | 2 : 1 | BSK | |||||
15.06
17:00
Udarnik
Budućnost
2
6
|
15.06.2014 17:00 | Udarnik | 2 : 6 | Budućnost | |||||
15.06
17:00
Pomoravlje
Proleter
3
0
|
15.06.2014 17:00 | Pomoravlje | 3 : 0 | Proleter |
15.06
17:00
Carevac
Srednjevo
8
1
|
15.06.2014 17:00 | Carevac | 8 : 1 | Srednjevo | |||||
15.06
17:00
Barič
Ram
2
1
|
15.06.2014 17:00 | Barič | 2 : 1 | Ram | |||||
15.06
17:00
OFK Vinci
Usije
2
2
|
15.06.2014 17:00 | OFK Vinci | 2 : 2 | Usije | |||||
15.06
17:00
Mrčkovac
Električar
2
1
|
15.06.2014 17:00 | Mrčkovac | 2 : 1 | Električar | |||||
15.06
17:00
Graničar 2013
Kumane
1
3
|
15.06.2014 17:00 | Graničar 2013 | 1 : 3 | Kumane | |||||
15.06
17:00
Polet
Radnički
2
1
|
15.06.2014 17:00 | Polet | 2 : 1 | Radnički | |||||
15.06
17:00
OFK Braničevo
Pek
3
1
|
15.06.2014 17:00 | OFK Braničevo | 3 : 1 | Pek | |||||
15.06
17:00
Desine
Žika Marković Uča
2
4
|
15.06.2014 17:00 | Desine | 2 : 4 | Žika Marković Uča |
15.06
17:30
Sopot
Proleter
2
0
|
15.06.2014 17:30 | Sopot | 2 : 0 | Proleter | |||||
15.06
17:30
Sloga (L)
Dunavac
2
1
|
15.06.2014 17:30 | Sloga (L) | 2 : 1 | Dunavac | |||||
15.06
17:30
Pobeda
Napredak 1947
0
2
|
15.06.2014 17:30 | Pobeda | 0 : 2 | Napredak 1947 | |||||
15.06
17:30
Zemljoradnik
Dunav
1
1
|
15.06.2014 17:30 | Zemljoradnik | 1 : 1 | Dunav | |||||
15.06
17:30
Dizel
Stig 1955
3
0
|
15.06.2014 17:30 | Dizel | 3 : 0 | Stig 1955 | |||||
15.06
17:30
Sloga 1936
Napredak 1934
3
1
|
15.06.2014 17:30 | Sloga 1936 | 3 : 1 | Napredak 1934 |
15.06
17:30
Neresnica
Kaona
5
2
|
15.06.2014 17:30 | Neresnica | 5 : 2 | Kaona | |||||
15.06
17:30
Sloga
Radenka
1
4
|
15.06.2014 17:30 | Sloga | 1 : 4 | Radenka |
15.06
11:00
Sloga Ridj
Mladost PB
3
2
|
15.06.2014 11:00 | Sloga Ridj | 3 : 2 | Mladost PB | |||||
15.06
11:00
Hajduk
Dragojevac
5
1
|
15.06.2014 11:00 | Hajduk | 5 : 1 | Dragojevac | |||||
15.06
11:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Krnule 09
1
1
|
15.06.2014 11:00 | Vojvoda Stepa Stepanović | 1 : 1 | Krnule 09 | |||||
15.06
11:00
Torpedo
Polet
1
1
|
15.06.2014 11:00 | Torpedo | 1 : 1 | Polet | |||||
15.06
11:00
Mladost 2013
Skupljen 2013
2
1
|
15.06.2014 11:00 | Mladost 2013 | 2 : 1 | Skupljen 2013 | |||||
15.06
11:00
Sloga Trgošped
Petrovac 74
4
3
|
15.06.2014 11:00 | Sloga Trgošped | 4 : 3 | Petrovac 74 |
15.06
17:00
Lukavac
Bujacic
2
1
|
15.06.2014 17:00 | Lukavac | 2 : 1 | Bujacic | |||||
15.06
17:00
Kotešica
Zabari
6
3
|
15.06.2014 17:00 | Kotešica | 6 : 3 | Zabari | |||||
15.06
17:00
Zadrugar
Mladi radnik
3
0
|
15.06.2014 17:00 | Zadrugar | 3 : 0 | Mladi radnik | |||||
15.06
17:00
Mladost
Dupljaj
1
2
|
15.06.2014 17:00 | Mladost | 1 : 2 | Dupljaj | |||||
15.06
17:00
Rakac Stave
OFK Povlen
5
6
|
15.06.2014 17:00 | Rakac Stave | 5 : 6 | OFK Povlen | |||||
15.06
17:00
Jadar 2013
Borac
6
1
|
15.06.2014 17:00 | Jadar 2013 | 6 : 1 | Borac | |||||
15.06
17:00
Mali korak
Paune
2
7
|
15.06.2014 17:00 | Mali korak | 2 : 7 | Paune |
15.06
18:00
Jedinstvo
Ribnik
2
1
|
15.06.2014 18:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Ribnik | |||||
15.06
18:00
Trnava
Osaonica
1
2
|
15.06.2014 18:00 | Trnava | 1 : 2 | Osaonica | |||||
15.06
18:00
Morava (KS)
Lipar
4
0
|
15.06.2014 18:00 | Morava (KS) | 4 : 0 | Lipar | |||||
15.06
18:00
Kolonija
Dražmirovac
1
1
|
15.06.2014 18:00 | Kolonija | 1 : 1 | Dražmirovac | |||||
15.06
18:00
Partizan (G)
Sloboda
5
1
|
15.06.2014 18:00 | Partizan (G) | 5 : 1 | Sloboda | |||||
15.06
18:00
Partizan (M)
Morava (R)
1
3
|
15.06.2014 18:00 | Partizan (M) | 1 : 3 | Morava (R) |
15.06
17:00
Vinogradar
Omladinac (U)
0
1
|
15.06.2014 17:00 | Vinogradar | 0 : 1 | Omladinac (U) | |||||
15.06
17:00
Topoljak
Stevka Bozurevka
7
1
|
15.06.2014 17:00 | Topoljak | 7 : 1 | Stevka Bozurevka | |||||
15.06
17:00
Rujišnik
Mladost
0
4
|
15.06.2014 17:00 | Rujišnik | 0 : 4 | Mladost |
15.06
18:00
Vojvodina
Gaj
3
0
|
15.06.2014 18:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Gaj | |||||
15.06
18:00
Janošik
Lokve
3
0
|
15.06.2014 18:00 | Janošik | 3 : 0 | Lokve |
15.06
17:30
OFK Stajićevo
Sloga
8
1
|
15.06.2014 17:30 | OFK Stajićevo | 8 : 1 | Sloga | |||||
15.06
17:30
Proleter
Jedinstvo
0
0
|
15.06.2014 17:30 | Proleter | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
15.06
17:30
Tamiš
MSK
4
1
|
15.06.2014 17:30 | Tamiš | 4 : 1 | MSK | |||||
15.06
17:30
Mladost
ASK
2
1
|
15.06.2014 17:30 | Mladost | 2 : 1 | ASK |
15.06
18:00
Vojvodina
OFK Kraljevci
3
0
|
15.06.2014 18:00 | Vojvodina | 3 : 0 | OFK Kraljevci | |||||
15.06
18:00
Sloga
27. Oktobar
5
1
|
15.06.2014 18:00 | Sloga | 5 : 1 | 27. Oktobar | |||||
15.06
18:00
Car Uroš
Planinac
6
0
|
15.06.2014 18:00 | Car Uroš | 6 : 0 | Planinac | |||||
15.06
18:00
Mladost (B)
Polet
4
1
|
15.06.2014 18:00 | Mladost (B) | 4 : 1 | Polet | |||||
15.06
18:00
Krušedol
Borac (K)
1
2
|
15.06.2014 18:00 | Krušedol | 1 : 2 | Borac (K) | |||||
15.06
18:00
Borac (S)
Fruškogorac
1
2
|
15.06.2014 18:00 | Borac (S) | 1 : 2 | Fruškogorac | |||||
15.06
18:00
Sremac
Mladost (P)
12
0
|
15.06.2014 18:00 | Sremac | 12 : 0 | Mladost (P) |
15.06
17:30
OFK Radnički
OFK Borac
5
1
|
15.06.2014 17:30 | OFK Radnički | 5 : 1 | OFK Borac | |||||
15.06
17:30
Šumadinac (K)
20. Oktobar
3
1
|
15.06.2014 17:30 | Šumadinac (K) | 3 : 1 | 20. Oktobar | |||||
15.06
17:30
Petka
Mladost (L)
3
0
|
15.06.2014 17:30 | Petka | 3 : 0 | Mladost (L) | |||||
15.06
17:30
BSK
OFK Sokolovo
3
0
|
15.06.2014 17:30 | BSK | 3 : 0 | OFK Sokolovo | |||||
15.06
17:30
Strmovo
Vreoci
3
2
|
15.06.2014 17:30 | Strmovo | 3 : 2 | Vreoci |
15.06
13:00
Radnički 1923
Sloga (K)
2
1
|
15.06.2014 13:00 | Radnički 1923 | 2 : 1 | Sloga (K) | |||||
15.06
11:00
Rad
Borac
6
3
|
15.06.2014 11:00 | Rad | 6 : 3 | Borac | |||||
15.06
Vojvodina
Crvena zvezda
0
3
|
15.06.2014 | Vojvodina | 0 : 3 | Crvena zvezda |
15.06
10:00
Donji Srem
Novi Sad
4
1
|
15.06.2014 10:00 | Donji Srem | 4 : 1 | Novi Sad |
15.06
11:00
Timok
Bor
1
0
|
15.06.2014 11:00 | Timok | 1 : 0 | Bor |
15.06
18:00
Dobrica
Glogonj
3
0
|
15.06.2014 18:00 | Dobrica | 3 : 0 | Glogonj | |||||
15.06
17:00
Borac (S)
Radnički (B)
3
0
|
15.06.2014 17:00 | Borac (S) | 3 : 0 | Radnički (B) |
15.06
11:00
Radnički 1923
Sloga (L)
6
1
|
15.06.2014 11:00 | Radnički 1923 | 6 : 1 | Sloga (L) | |||||
15.06
11:00
Sloboda Point
Borac
3
1
|
15.06.2014 11:00 | Sloboda Point | 3 : 1 | Borac |
15.06
10:30
Vinogradar
Palić
3
0
|
15.06.2014 10:30 | Vinogradar | 3 : 0 | Palić |
15.06
15:00
Crvena zvezda
AS
1
1
|
15.06.2014 15:00 | Crvena zvezda | 1 : 1 | AS | |||||
15.06
18:30
OFK Beograd
Čukarički
0
0
|
15.06.2014 18:30 | OFK Beograd | 0 : 0 | Čukarički |
15.06
10:00
Spartak
Subotica
7
0
|
15.06.2014 10:00 | Spartak | 7 : 0 | Subotica | |||||
15.06
10:00
Obilić
Potisje
4
5
|
15.06.2014 10:00 | Obilić | 4 : 5 | Potisje |
15.06
09:30
Petar Urošev
Železničar
1
9
|
15.06.2014 09:30 | Petar Urošev | 1 : 9 | Železničar | |||||
15.06
18:00
Radnički (K)
Strela
3
0
|
15.06.2014 18:00 | Radnički (K) | 3 : 0 | Strela |
15.06
10:00
Tempo
Vladimirovac
0
3
|
15.06.2014 10:00 | Tempo | 0 : 3 | Vladimirovac | |||||
15.06
11:00
Dobrica
Jugoslavija
3
0
|
15.06.2014 11:00 | Dobrica | 3 : 0 | Jugoslavija | |||||
15.06
10:00
Budućnost (A)
Unirea
3
0
|
15.06.2014 10:00 | Budućnost (A) | 3 : 0 | Unirea | |||||
15.06
09:30
Borac (S)
Dolina
5
6
|
15.06.2014 09:30 | Borac (S) | 5 : 6 | Dolina |
15.06
16:00
Čantavir
TSC
1
6
|
15.06.2014 16:00 | Čantavir | 1 : 6 | TSC | |||||
15.06
09:00
Vinogradar
Bačka 1901
0
5
|
15.06.2014 09:00 | Vinogradar | 0 : 5 | Bačka 1901 | |||||
15.06
09:00
Subotica
Dribling
3
0
|
15.06.2014 09:00 | Subotica | 3 : 0 | Dribling |
15.06
Požarevac
Planinka PV
31
29
|
15.06.2014 | Požarevac | 31 : 29 | Planinka PV |
15.06
18:00
Dorćol
Crvena zvezda
50
10
|
15.06.2014 18:00 | Dorćol | 50 : 10 | Crvena zvezda |
15.06
15:30
Imperatori Niš
GAT Dukes Novi Sad
6
34
|
15.06.2014 15:30 | Imperatori Niš | 6 : 34 | GAT Dukes Novi Sad | |||||
15.06
17:00
Indians Inđija
SBB Vukovi Beograd
13
54
|
15.06.2014 17:00 | Indians Inđija | 13 : 54 | SBB Vukovi Beograd |
15.06
16:00
Lavovi Vršac
Mammoths Kikinda
24
20
|
15.06.2014 16:00 | Lavovi Vršac | 24 : 20 | Mammoths Kikinda | |||||
15.06
17:00
Celtis Sombor
Hunters Vrbas
19
7
|
15.06.2014 17:00 | Celtis Sombor | 19 : 7 | Hunters Vrbas |
15.06
17:00
Pirates Zemun
Angel Warriors Čačak
8
75
|
15.06.2014 17:00 | Pirates Zemun | 8 : 75 | Angel Warriors Čačak | |||||
15.06
17:00
Golden Bears Bor
Pastuvi Požarevac
6
12
|
15.06.2014 17:00 | Golden Bears Bor | 6 : 12 | Pastuvi Požarevac | |||||
15.06
16:00
Werewolves Valjevo
Royal Crowns Kraljevo
0
35
|
15.06.2014 16:00 | Werewolves Valjevo | 0 : 35 | Royal Crowns Kraljevo |