29.11
13:00
OFK Jabučje
Mladost
0
1
|
29.11.2014 13:00 | OFK Jabučje | 0 : 1 | Mladost | |||||
29.11
13:00
Rubribreza
Spartak 1924
0
4
|
29.11.2014 13:00 | Rubribreza | 0 : 4 | Spartak 1924 | |||||
29.11
13:00
Junior Novo Naselje
Sovljak
3
7
|
29.11.2014 13:00 | Junior Novo Naselje | 3 : 7 | Sovljak | |||||
29.11
13:00
Kačer
Tulari
1
2
|
29.11.2014 13:00 | Kačer | 1 : 2 | Tulari |
29.11
13:00
Naisus
Orljane
1
5
|
29.11.2014 13:00 | Naisus | 1 : 5 | Orljane | |||||
29.11
13:00
Knežica
Zemljoradnik
1
6
|
29.11.2014 13:00 | Knežica | 1 : 6 | Zemljoradnik | |||||
29.11
13:00
Palilula
Radnički 1924 (K)
3
2
|
29.11.2014 13:00 | Palilula | 3 : 2 | Radnički 1924 (K) | |||||
29.11
13:00
Mladost (B)
Naša krila 1936
4
0
|
29.11.2014 13:00 | Mladost (B) | 4 : 0 | Naša krila 1936 |
29.11
13:00
Midžor
Rgotina
|
29.11.2014 13:00 | Midžor | : | Rgotina |
29.11
13:00
Vukašinovac
Sloga
4
2
|
29.11.2014 13:00 | Vukašinovac | 4 : 2 | Sloga | |||||
29.11
13:00
Jastrebac
Polet (V)
1
5
|
29.11.2014 13:00 | Jastrebac | 1 : 5 | Polet (V) | |||||
29.11
13:00
OFK Draževac
Napredak 2012
1
0
|
29.11.2014 13:00 | OFK Draževac | 1 : 0 | Napredak 2012 |
29.11
13:00
Rudar
Zeta
2
1
|
29.11.2014 13:00 | Rudar | 2 : 1 | Zeta | |||||
29.11
13:00
Lovćen
Bokelj
4
1
|
29.11.2014 13:00 | Lovćen | 4 : 1 | Bokelj | |||||
29.11
13:00
Mornar
Budućnost
0
1
|
29.11.2014 13:00 | Mornar | 0 : 1 | Budućnost | |||||
29.11
13:00
Grbalj
Mogren
4
2
|
29.11.2014 13:00 | Grbalj | 4 : 2 | Mogren | |||||
29.11
13:00
Mladost
OFK Petrovac
2
0
|
29.11.2014 13:00 | Mladost | 2 : 0 | OFK Petrovac | |||||
29.11
13:00
Berane
Sutjeska
0
2
|
29.11.2014 13:00 | Berane | 0 : 2 | Sutjeska |
29.11
13:00
Mladost
Napredak 1976
3
3
|
29.11.2014 13:00 | Mladost | 3 : 3 | Napredak 1976 | |||||
29.11
13:00
Rtanj
Sloboda 2013
2
3
|
29.11.2014 13:00 | Rtanj | 2 : 3 | Sloboda 2013 |
29.11
14:00
Baštovan
Vražogrnac
3
5
|
29.11.2014 14:00 | Baštovan | 3 : 5 | Vražogrnac |
29.11
13:00
Radnički (N)
Mladost
2
2
|
29.11.2014 13:00 | Radnički (N) | 2 : 2 | Mladost | |||||
29.11
18:00
Crvena zvezda
OFK Beograd
2
1
|
29.11.2014 18:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | OFK Beograd | |||||
29.11
13:00
Jagodina
Radnički 1923
2
1
|
29.11.2014 13:00 | Jagodina | 2 : 1 | Radnički 1923 | |||||
29.11
15:00
Vojvodina
Čukarički
1
2
|
29.11.2014 15:00 | Vojvodina | 1 : 2 | Čukarički | |||||
29.11
13:00
Spartak
Rad
0
0
|
29.11.2014 13:00 | Spartak | 0 : 0 | Rad | |||||
29.11
13:00
Napredak
Donji Srem
3
1
|
29.11.2014 13:00 | Napredak | 3 : 1 | Donji Srem | |||||
29.11
17:00
Borac
Voždovac
0
0
|
29.11.2014 17:00 | Borac | 0 : 0 | Voždovac |
29.11
12:00
Brodarac
Rad
1
1
|
29.11.2014 12:00 | Brodarac | 1 : 1 | Rad | |||||
29.11
13:00
Metalac
Radnički (N)
0
1
|
29.11.2014 13:00 | Metalac | 0 : 1 | Radnički (N) |
29.11
Dinamo
Radnik
2
0
|
29.11.2014 | Dinamo | 2 : 0 | Radnik | |||||
29.11
Hajduk Veljko
Car Konstantin
3
0
|
29.11.2014 | Hajduk Veljko | 3 : 0 | Car Konstantin | |||||
29.11
Borac
Radnički (S)
|
29.11.2014 | Borac | : | Radnički (S) | |||||
29.11
Radnički (P)
Radnički (N) 2
3
1
|
29.11.2014 | Radnički (P) | 3 : 1 | Radnički (N) 2 | |||||
29.11
Timočanin (K)
Timok
|
29.11.2014 | Timočanin (K) | : | Timok |
29.11
12:00
Čukarički
Zemun
3
2
|
29.11.2014 12:00 | Čukarički | 3 : 2 | Zemun |
29.11
11:00
Tutin
Trepča
0
1
|
29.11.2014 11:00 | Tutin | 0 : 1 | Trepča |
29.11
Dinamo
Radnik
2
1
|
29.11.2014 | Dinamo | 2 : 1 | Radnik | |||||
29.11
Real Niš
Topličanin
2
0
|
29.11.2014 | Real Niš | 2 : 0 | Topličanin | |||||
29.11
Hajduk Veljko
Nacional
4
2
|
29.11.2014 | Hajduk Veljko | 4 : 2 | Nacional | |||||
29.11
Moravac Orion
Palilulac
2
2
|
29.11.2014 | Moravac Orion | 2 : 2 | Palilulac | |||||
29.11
Kruševac
Napredak
0
5
|
29.11.2014 | Kruševac | 0 : 5 | Napredak | |||||
29.11
11:00
Radnički P
Radnički (N) 2
1
0
|
29.11.2014 11:00 | Radnički P | 1 : 0 | Radnički (N) 2 | |||||
29.11
Bor
Timok
1
1
|
29.11.2014 | Bor | 1 : 1 | Timok | |||||
29.11
Dubočica 1923
Jagodina 2
0
2
|
29.11.2014 | Dubočica 1923 | 0 : 2 | Jagodina 2 |
29.11
11:00
SFS Borac
Real
0
3
|
29.11.2014 11:00 | SFS Borac | 0 : 3 | Real | |||||
29.11
11:00
Dinamo
Kopernikus Železničar
5
1
|
29.11.2014 11:00 | Dinamo | 5 : 1 | Kopernikus Železničar | |||||
29.11
11:00
Timok
Red Star
4
2
|
29.11.2014 11:00 | Timok | 4 : 2 | Red Star | |||||
29.11
11:00
Hajduk Veljko
Sloga
1
3
|
29.11.2014 11:00 | Hajduk Veljko | 1 : 3 | Sloga | |||||
29.11
11:00
Trstenik PPT
Jagodina
1
2
|
29.11.2014 11:00 | Trstenik PPT | 1 : 2 | Jagodina |
29.11
12:00
Tutin
Trepča
0
4
|
29.11.2014 12:00 | Tutin | 0 : 4 | Trepča |
29.11
Tutin
Trepča
0
3
|
29.11.2014 | Tutin | 0 : 3 | Trepča |
29.11
19:00
Student BB
Zlatibor
57
105
|
29.11.2014 19:00 | Student BB | 57 : 105 | Zlatibor |
29.11
17:00
BKK Radnički
Vitez
90
68
|
29.11.2014 17:00 | BKK Radnički | 90 : 68 | Vitez | |||||
29.11
15:30
Borac
BASK
72
54
|
29.11.2014 15:30 | Borac | 72 : 54 | BASK | |||||
29.11
19:00
Žarkovo
Zemun
59
93
|
29.11.2014 19:00 | Žarkovo | 59 : 93 | Zemun | |||||
29.11
17:00
Torlak
Milan Trivić
64
61
|
29.11.2014 17:00 | Torlak | 64 : 61 | Milan Trivić |
29.11
19:00
Jedinstvo
Vrbas
87
71
|
29.11.2014 19:00 | Jedinstvo | 87 : 71 | Vrbas | |||||
29.11
19:00
Železničar
Futog MD Tupanjac
73
63
|
29.11.2014 19:00 | Železničar | 73 : 63 | Futog MD Tupanjac | |||||
29.11
19:00
Hajduk
Topola
87
82
|
29.11.2014 19:00 | Hajduk | 87 : 82 | Topola |
29.11
18:00
Sokobanja
Jug
56
45
|
29.11.2014 18:00 | Sokobanja | 56 : 45 | Jug | |||||
29.11
16:00
Jastrebac
Rtanj
73
82
|
29.11.2014 16:00 | Jastrebac | 73 : 82 | Rtanj | |||||
29.11
18:00
Prokuplje
Jablanica
71
78
|
29.11.2014 18:00 | Prokuplje | 71 : 78 | Jablanica | |||||
29.11
16:00
Dimitrovgrad
Bor RTB
92
74
|
29.11.2014 16:00 | Dimitrovgrad | 92 : 74 | Bor RTB | |||||
29.11
19:00
Niš Fair playy
Mladost Vesna
90
77
|
29.11.2014 19:00 | Niš Fair playy | 90 : 77 | Mladost Vesna |
29.11
16:00
Play off
Rađevac
79
70
|
29.11.2014 16:00 | Play off | 79 : 70 | Rađevac | |||||
29.11
18:00
Morava
Ivanjica
96
91
|
29.11.2014 18:00 | Morava | 96 : 91 | Ivanjica | |||||
29.11
12:00
Užice
Mileševac
68
67
|
29.11.2014 12:00 | Užice | 68 : 67 | Mileševac |
29.11
17:00
Paraćin
Zekas 75
83
88
|
29.11.2014 17:00 | Paraćin | 83 : 88 | Zekas 75 | |||||
29.11
15:00
Sloga (PM)
Požarevac
72
99
|
29.11.2014 15:00 | Sloga (PM) | 72 : 99 | Požarevac |
29.11
19:15
Borča
Surčin Dobanovci
84
87
|
29.11.2014 19:15 | Borča | 84 : 87 | Surčin Dobanovci |
29.11
18:00
Vojvodina NM
Kadet
70
83
|
29.11.2014 18:00 | Vojvodina NM | 70 : 83 | Kadet | |||||
29.11
16:30
Sport Key Plus
Kikinda
118
63
|
29.11.2014 16:30 | Sport Key Plus | 118 : 63 | Kikinda | |||||
29.11
20:00
Crvenka Dunav
Bagljaš
74
65
|
29.11.2014 20:00 | Crvenka Dunav | 74 : 65 | Bagljaš | |||||
29.11
Budućnost
Mladost Veternik
80
46
|
29.11.2014 | Budućnost | 80 : 46 | Mladost Veternik | |||||
29.11
16:30
Sloboda NS
Feniks
78
58
|
29.11.2014 16:30 | Sloboda NS | 78 : 58 | Feniks | |||||
29.11
21:15
Sivac
Selekta
91
80
|
29.11.2014 21:15 | Sivac | 91 : 80 | Selekta |
29.11
19:00
Omladinac
Kris Kros
68
60
|
29.11.2014 19:00 | Omladinac | 68 : 60 | Kris Kros | |||||
29.11
18:00
Družina Kozlovac
Nova Pazova
78
96
|
29.11.2014 18:00 | Družina Kozlovac | 78 : 96 | Nova Pazova |
29.11
Radan
BSK Junior
72
45
|
29.11.2014 | Radan | 72 : 45 | BSK Junior | |||||
29.11
Zicer
Hisar
77
72
|
29.11.2014 | Zicer | 77 : 72 | Hisar | |||||
29.11
Negotin
Zone Boys
58
78
|
29.11.2014 | Negotin | 58 : 78 | Zone Boys | |||||
29.11
Mladost (Z)
Đerdap
101
90
|
29.11.2014 | Mladost (Z) | 101 : 90 | Đerdap |
29.11
18:00
Ulcinj
Teodo
65
80
|
29.11.2014 18:00 | Ulcinj | 65 : 80 | Teodo | |||||
29.11
18:00
Danilovgrad
Mornar
74
90
|
29.11.2014 18:00 | Danilovgrad | 74 : 90 | Mornar | |||||
29.11
18:00
Zeta 2011
Ibar
91
69
|
29.11.2014 18:00 | Zeta 2011 | 91 : 69 | Ibar | |||||
29.11
19:00
Sutjeska
Lovćen
91
72
|
29.11.2014 19:00 | Sutjeska | 91 : 72 | Lovćen |
29.11
21:00
Union Olimpija
MZT Skopje
69
56
|
29.11.2014 21:00 | Union Olimpija | 69 : 56 | MZT Skopje | |||||
29.11
17:00
Zadar
Krka
79
69
|
29.11.2014 17:00 | Zadar | 79 : 69 | Krka | |||||
29.11
21:00
Budućnost VOLI
Szolnoki Olaj
75
68
|
29.11.2014 21:00 | Budućnost VOLI | 75 : 68 | Szolnoki Olaj |
29.11
19:00
Jagodina
Tamiš
59
76
|
29.11.2014 19:00 | Jagodina | 59 : 76 | Tamiš | |||||
29.11
17:00
Smederevo 1953
Konstantin
65
86
|
29.11.2014 17:00 | Smederevo 1953 | 65 : 86 | Konstantin | |||||
29.11
19:30
Sloga
Borac
70
75
|
29.11.2014 19:30 | Sloga | 70 : 75 | Borac |
29.11
19:00
Mladost (SP)
Zdravlje Leskovac
87
90
|
29.11.2014 19:00 | Mladost (SP) | 87 : 90 | Zdravlje Leskovac | |||||
29.11
18:00
Kolubara LA 2003
Srem
80
100
|
29.11.2014 18:00 | Kolubara LA 2003 | 80 : 100 | Srem | |||||
29.11
19:00
Napredak Maksi Ko
Beovuk 72
82
77
|
29.11.2014 19:00 | Napredak Maksi Ko | 82 : 77 | Beovuk 72 | |||||
29.11
20:30
Meridiana
Proleter Naftagas
90
106
|
29.11.2014 20:30 | Meridiana | 90 : 106 | Proleter Naftagas | |||||
29.11
18:00
Pirot
Mladost Admiral
72
75
|
29.11.2014 18:00 | Pirot | 72 : 75 | Mladost Admiral |
29.11
19:00
Čelarevo
Stara Pazova
70
55
|
29.11.2014 19:00 | Čelarevo | 70 : 55 | Stara Pazova | |||||
29.11
18:00
Topolčanka
Velika Kikinda
86
61
|
29.11.2014 18:00 | Topolčanka | 86 : 61 | Velika Kikinda | |||||
29.11
16:30
Novosadska ŽKA
Proleter (ZR)
69
54
|
29.11.2014 16:30 | Novosadska ŽKA | 69 : 54 | Proleter (ZR) |
29.11
14:00
Karaburma
Loznica
73
62
|
29.11.2014 14:00 | Karaburma | 73 : 62 | Loznica |
29.11
18:00
Impuls
Orlovi
67
78
|
29.11.2014 18:00 | Impuls | 67 : 78 | Orlovi | |||||
29.11
18:00
Brčanka
Rudar Sport
73
81
|
29.11.2014 18:00 | Brčanka | 73 : 81 | Rudar Sport | |||||
29.11
18:00
Željezničar
RMU Banovići
86
55
|
29.11.2014 18:00 | Željezničar | 86 : 55 | RMU Banovići | |||||
29.11
18:00
Bugojno
Sloboda
76
63
|
29.11.2014 18:00 | Bugojno | 76 : 63 | Sloboda |
29.11
17:00
Jedinstvo
Nikšić 1995
59
79
|
29.11.2014 17:00 | Jedinstvo | 59 : 79 | Nikšić 1995 |
29.11
16:00
Igokea
Trebinje 03
77
56
|
29.11.2014 16:00 | Igokea | 77 : 56 | Trebinje 03 |
29.11
19:00
Srbobran
Radnički
75
85
|
29.11.2014 19:00 | Srbobran | 75 : 85 | Radnički | |||||
29.11
18:00
Vršac Swisslion
Partizan
50
73
|
29.11.2014 18:00 | Vršac Swisslion | 50 : 73 | Partizan | |||||
29.11
18:30
Crvena zvezda
Šabac
45
61
|
29.11.2014 18:30 | Crvena zvezda | 45 : 61 | Šabac | |||||
29.11
17:00
Šumadija
Radivoj Korać
64
70
|
29.11.2014 17:00 | Šumadija | 64 : 70 | Radivoj Korać |
29.11
Goč
Plej 2
76
34
|
29.11.2014 | Goč | 76 : 34 | Plej 2 | |||||
29.11
Polet
Kings
85
65
|
29.11.2014 | Polet | 85 : 65 | Kings | |||||
29.11
Bane
Mašinac
56
68
|
29.11.2014 | Bane | 56 : 68 | Mašinac | |||||
29.11
Stari Ras
Plej 1
31
66
|
29.11.2014 | Stari Ras | 31 : 66 | Plej 1 | |||||
29.11
Novi Pazar 2012
Sjenica
46
51
|
29.11.2014 | Novi Pazar 2012 | 46 : 51 | Sjenica |
29.11
15:00
Partizan
Metalac Takovo
2
3
|
29.11.2014 15:00 | Partizan | 2 : 3 | Metalac Takovo | |||||
29.11
19:00
FAP Livnica
Gračanica
3
0
|
29.11.2014 19:00 | FAP Livnica | 3 : 0 | Gračanica |
29.11
18:00
Dubočica
Desetka
0
3
|
29.11.2014 18:00 | Dubočica | 0 : 3 | Desetka | |||||
29.11
20:00
Vranje
Timok
2
3
|
29.11.2014 20:00 | Vranje | 2 : 3 | Timok |
29.11
17:00
Proleter
Mladost
3
2
|
29.11.2014 17:00 | Proleter | 3 : 2 | Mladost | |||||
29.11
18:00
Futog
Hercegovina
3
0
|
29.11.2014 18:00 | Futog | 3 : 0 | Hercegovina | |||||
29.11
18:00
Stražilovo
Srem Iton
2
3
|
29.11.2014 18:00 | Stražilovo | 2 : 3 | Srem Iton | |||||
29.11
19:00
Bavanište
Dunav Volley
3
0
|
29.11.2014 19:00 | Bavanište | 3 : 0 | Dunav Volley |
29.11
20:00
Jedinstvo (K)
Smederevo Carina
0
3
|
29.11.2014 20:00 | Jedinstvo (K) | 0 : 3 | Smederevo Carina | |||||
29.11
19:00
Mladenovac
Rudar
3
0
|
29.11.2014 19:00 | Mladenovac | 3 : 0 | Rudar | |||||
29.11
14:40
Roda
Šumadija
3
1
|
29.11.2014 14:40 | Roda | 3 : 1 | Šumadija |
29.11
Kulpin
Šid
3
2
|
29.11.2014 | Kulpin | 3 : 2 | Šid | |||||
29.11
Merkur
Sombor
3
1
|
29.11.2014 | Merkur | 3 : 1 | Sombor | |||||
29.11
Botafogo
Vest
3
0
|
29.11.2014 | Botafogo | 3 : 0 | Vest | |||||
29.11
Vojvodina 3
Maglić 1953
2
3
|
29.11.2014 | Vojvodina 3 | 2 : 3 | Maglić 1953 |
29.11
13:30
Mladost (V)
Topličanin 2
3
0
|
29.11.2014 13:30 | Mladost (V) | 3 : 0 | Topličanin 2 |
29.11
Klek Srbijašume 2
Sirig
0
3
|
29.11.2014 | Klek Srbijašume 2 | 0 : 3 | Sirig | |||||
29.11
Mladost
Bečej
0
3
|
29.11.2014 | Mladost | 0 : 3 | Bečej | |||||
29.11
Sloven
Kikinda
3
1
|
29.11.2014 | Sloven | 3 : 1 | Kikinda |
29.11
19:30
Stampedo
Knjaževac
0
3
|
29.11.2014 19:30 | Stampedo | 0 : 3 | Knjaževac |
29.11
16:00
Modriča Optima
Mladost
0
3
|
29.11.2014 16:00 | Modriča Optima | 0 : 3 | Mladost | |||||
29.11
19:00
Jedinstvo
Kakanj 78
3
0
|
29.11.2014 19:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Kakanj 78 | |||||
29.11
19:00
Bosna
Radnik
0
3
|
29.11.2014 19:00 | Bosna | 0 : 3 | Radnik | |||||
29.11
18:00
Gacko
Ilijaš
3
0
|
29.11.2014 18:00 | Gacko | 3 : 0 | Ilijaš | |||||
29.11
19:00
Domaljevac
Borac m:tel
0
3
|
29.11.2014 19:00 | Domaljevac | 0 : 3 | Borac m:tel |
29.11
17:00
Student
Gradiška
0
3
|
29.11.2014 17:00 | Student | 0 : 3 | Gradiška | |||||
29.11
17:00
Majevica
Ljubinje
0
3
|
29.11.2014 17:00 | Majevica | 0 : 3 | Ljubinje |
29.11
19:30
Radnički
Partizan
0
3
|
29.11.2014 19:30 | Radnički | 0 : 3 | Partizan | |||||
29.11
19:00
Ribnica
Spartak
3
0
|
29.11.2014 19:00 | Ribnica | 3 : 0 | Spartak | |||||
29.11
18:00
Crvena Zvezda
Novi Pazar-Junior
3
1
|
29.11.2014 18:00 | Crvena Zvezda | 3 : 1 | Novi Pazar-Junior | |||||
29.11
18:00
Vojvodina NS Seme
Mladi radnik
3
0
|
29.11.2014 18:00 | Vojvodina NS Seme | 3 : 0 | Mladi radnik | |||||
29.11
18:00
Đerdap
Inđija
3
1
|
29.11.2014 18:00 | Đerdap | 3 : 1 | Inđija |
29.11
19:00
VGSK
Bukovica Putevi
3
1
|
29.11.2014 19:00 | VGSK | 3 : 1 | Bukovica Putevi | |||||
29.11
20:00
Železničar
Novi Sad
2
3
|
29.11.2014 20:00 | Železničar | 2 : 3 | Novi Sad | |||||
29.11
16:00
Borac
Kosovska Mitrovica
1
3
|
29.11.2014 16:00 | Borac | 1 : 3 | Kosovska Mitrovica | |||||
29.11
19:00
VA 014
Klek Srbijašume
0
3
|
29.11.2014 19:00 | VA 014 | 0 : 3 | Klek Srbijašume |
29.11
20:00
Zlatibor
Borac
3
0
|
29.11.2014 20:00 | Zlatibor | 3 : 0 | Borac | |||||
29.11
17:00
Putevi Trendteks
Ivanjica
0
3
|
29.11.2014 17:00 | Putevi Trendteks | 0 : 3 | Ivanjica | |||||
29.11
17:00
Gimnazijalac
Tara
3
2
|
29.11.2014 17:00 | Gimnazijalac | 3 : 2 | Tara |
29.11
14:00
Kuršumlija
Desetka
1
3
|
29.11.2014 14:00 | Kuršumlija | 1 : 3 | Desetka | |||||
29.11
16:00
Hajduk Veljko
Bor
0
3
|
29.11.2014 16:00 | Hajduk Veljko | 0 : 3 | Bor | |||||
29.11
18:00
Vranje
Leskovac 98
3
2
|
29.11.2014 18:00 | Vranje | 3 : 2 | Leskovac 98 | |||||
29.11
16:00
Mladost
Majdanpek FBC
0
3
|
29.11.2014 16:00 | Mladost | 0 : 3 | Majdanpek FBC |
29.11
16:00
Mladost
Kikinda
3
0
|
29.11.2014 16:00 | Mladost | 3 : 0 | Kikinda | |||||
29.11
19:00
Slavija
Omladinac
3
0
|
29.11.2014 19:00 | Slavija | 3 : 0 | Omladinac | |||||
29.11
19:00
Eaton Srem Tempo 2
Vrbas
3
1
|
29.11.2014 19:00 | Eaton Srem Tempo 2 | 3 : 1 | Vrbas |
29.11
13:30
Smederevo
Sterija
3
1
|
29.11.2014 13:30 | Smederevo | 3 : 1 | Sterija | |||||
29.11
19:00
Mladi Radnik
Poštar 064
2
3
|
29.11.2014 19:00 | Mladi Radnik | 2 : 3 | Poštar 064 | |||||
29.11
20:15
As
Ub
3
1
|
29.11.2014 20:15 | As | 3 : 1 | Ub |
29.11
13:00
Napredak 037
Tehničar
0
3
|
29.11.2014 13:00 | Napredak 037 | 0 : 3 | Tehničar |
29.11
11:30
Zvečan
Raška
3
0
|
29.11.2014 11:30 | Zvečan | 3 : 0 | Raška |
29.11
19:00
Bambi volej
Forma
1
3
|
29.11.2014 19:00 | Bambi volej | 1 : 3 | Forma |
29.11
15:30
VGSK
Rudar
3
0
|
29.11.2014 15:30 | VGSK | 3 : 0 | Rudar | |||||
29.11
12:00
Mladi Radnik 2
Tehničar
0
3
|
29.11.2014 12:00 | Mladi Radnik 2 | 0 : 3 | Tehničar |
29.11
13:30
Jedinstvo
Tamnava Voćar
1
3
|
29.11.2014 13:30 | Jedinstvo | 1 : 3 | Tamnava Voćar | |||||
29.11
16:00
Park 015
Mali Zvornik
0
3
|
29.11.2014 16:00 | Park 015 | 0 : 3 | Mali Zvornik | |||||
29.11
13:00
Zaslon
Osečina
3
0
|
29.11.2014 13:00 | Zaslon | 3 : 0 | Osečina |
29.11
12:00
NS Tim
Futog vest
3
2
|
29.11.2014 12:00 | NS Tim | 3 : 2 | Futog vest | |||||
29.11
19:00
NS Volej tim
Partizan
3
2
|
29.11.2014 19:00 | NS Volej tim | 3 : 2 | Partizan | |||||
29.11
15:00
Grbić
Novi Sad
0
3
|
29.11.2014 15:00 | Grbić | 0 : 3 | Novi Sad | |||||
29.11
11:30
BiT
Čemp 07
1
3
|
29.11.2014 11:30 | BiT | 1 : 3 | Čemp 07 |
29.11
17:00
CVS
NIS Spartak 2
0
3
|
29.11.2014 17:00 | CVS | 0 : 3 | NIS Spartak 2 | |||||
29.11
18:00
Sutjeska
Gox-IN
3
0
|
29.11.2014 18:00 | Sutjeska | 3 : 0 | Gox-IN | |||||
29.11
16:00
Hajduk
Bečej
3
0
|
29.11.2014 16:00 | Hajduk | 3 : 0 | Bečej | |||||
29.11
15:30
Merkur
Panonija
2
3
|
29.11.2014 15:30 | Merkur | 2 : 3 | Panonija |
29.11
19:00
MD Zrenjanin 2
Hercegovina
1
3
|
29.11.2014 19:00 | MD Zrenjanin 2 | 1 : 3 | Hercegovina | |||||
29.11
16:30
Žitište
Odbojka 013
1
3
|
29.11.2014 16:30 | Žitište | 1 : 3 | Odbojka 013 | |||||
29.11
18:00
Krajišnik
Radnički
0
3
|
29.11.2014 18:00 | Krajišnik | 0 : 3 | Radnički | |||||
29.11
14:00
Proleter
Banat
0
3
|
29.11.2014 14:00 | Proleter | 0 : 3 | Banat | |||||
29.11
14:00
Volejstars
KI 0230
3
0
|
29.11.2014 14:00 | Volejstars | 3 : 0 | KI 0230 |
29.11
17:00
Trijumf 2013
Jedinstvo 3
0
3
|
29.11.2014 17:00 | Trijumf 2013 | 0 : 3 | Jedinstvo 3 | |||||
29.11
17:00
Star
Maks
2
3
|
29.11.2014 17:00 | Star | 2 : 3 | Maks |
29.11
Panda
Radan
3
0
|
29.11.2014 | Panda | 3 : 0 | Radan | |||||
29.11
Mladost 2
Topličanin
0
3
|
29.11.2014 | Mladost 2 | 0 : 3 | Topličanin | |||||
29.11
Vlasina
Leskovac 98 2
2
3
|
29.11.2014 | Vlasina | 2 : 3 | Leskovac 98 2 | |||||
29.11
Morava
Pusta Reka
2
3
|
29.11.2014 | Morava | 2 : 3 | Pusta Reka |
29.11
12:00
Poreč
Ozren
1
3
|
29.11.2014 12:00 | Poreč | 1 : 3 | Ozren | |||||
29.11
16:30
Timok
ŽOK 030
3
0
|
29.11.2014 16:30 | Timok | 3 : 0 | ŽOK 030 |
29.11
19:30
Obilić
Železnik 2012
2
3
|
29.11.2014 19:30 | Obilić | 2 : 3 | Železnik 2012 | |||||
29.11
12:30
Spas
Kralj
0
3
|
29.11.2014 12:30 | Spas | 0 : 3 | Kralj |
29.11
10:00
Lucky Star
Blok-aut
0
3
|
29.11.2014 10:00 | Lucky Star | 0 : 3 | Blok-aut |
29.11
14:30
Pirot
Student 2
3
0
|
29.11.2014 14:30 | Pirot | 3 : 0 | Student 2 |
29.11
20:30
Avala
Obrenovac
0
3
|
29.11.2014 20:30 | Avala | 0 : 3 | Obrenovac | |||||
29.11
14:00
21. maj
Crnjanski
0
3
|
29.11.2014 14:00 | 21. maj | 0 : 3 | Crnjanski |
29.11
13:00
Slavija
Štrand Volej
|
29.11.2014 13:00 | Slavija | : | Štrand Volej | |||||
29.11
13:00
Libero
NS Volej Tim 2
3
1
|
29.11.2014 13:00 | Libero | 3 : 1 | NS Volej Tim 2 |
29.11
Mladost
Jedinstvo 4
3
1
|
29.11.2014 | Mladost | 3 : 1 | Jedinstvo 4 | |||||
29.11
Sremac
Dunav
3
2
|
29.11.2014 | Sremac | 3 : 2 | Dunav |
29.11
15:00
Eaton Srem Tempo 4
Mitrovica
3
0
|
29.11.2014 15:00 | Eaton Srem Tempo 4 | 3 : 0 | Mitrovica | |||||
29.11
10:00
Sirmium
Prvi Tempo
0
3
|
29.11.2014 10:00 | Sirmium | 0 : 3 | Prvi Tempo |
29.11
11:00
Voriors
Goks In 2
3
1
|
29.11.2014 11:00 | Voriors | 3 : 1 | Goks In 2 |
29.11
Topola
Senta
0
3
|
29.11.2014 | Topola | 0 : 3 | Senta | |||||
29.11
NIS Spartak 3
Čoka
3
0
|
29.11.2014 | NIS Spartak 3 | 3 : 0 | Čoka | |||||
29.11
Zlatica
Boom Volley
3
1
|
29.11.2014 | Zlatica | 3 : 1 | Boom Volley | |||||
29.11
Subotica
Panonija
3
0
|
29.11.2014 | Subotica | 3 : 0 | Panonija | |||||
29.11
Kikinda 2
Vollejstar
3
0
|
29.11.2014 | Kikinda 2 | 3 : 0 | Vollejstar |
29.11
19:00
Modriča
Bihać Preminger
0
3
|
29.11.2014 19:00 | Modriča | 0 : 3 | Bihać Preminger | |||||
29.11
19:00
Kula Gradačac
Gacko
0
3
|
29.11.2014 19:00 | Kula Gradačac | 0 : 3 | Gacko | |||||
29.11
19:00
Vogošća
HE na Drini
3
0
|
29.11.2014 19:00 | Vogošća | 3 : 0 | HE na Drini | |||||
29.11
16:30
Sloboda Tuzlafarm
Bimal-Jedinstvo
0
3
|
29.11.2014 16:30 | Sloboda Tuzlafarm | 0 : 3 | Bimal-Jedinstvo | |||||
29.11
18:00
Radnik
BL Volley
3
0
|
29.11.2014 18:00 | Radnik | 3 : 0 | BL Volley |
29.11
17:00
Stakorina
Jahorina
3
1
|
29.11.2014 17:00 | Stakorina | 3 : 1 | Jahorina | |||||
29.11
14:00
Laktaši
Slavija
3
0
|
29.11.2014 14:00 | Laktaši | 3 : 0 | Slavija | |||||
29.11
16:00
Hercegovac
Crvena zvijezda
3
2
|
29.11.2014 16:00 | Hercegovac | 3 : 2 | Crvena zvijezda | |||||
29.11
15:00
Mladost
Glasinac
1
3
|
29.11.2014 15:00 | Mladost | 1 : 3 | Glasinac |
29.11
13:30
Smeč
Olimpik
3
1
|
29.11.2014 13:30 | Smeč | 3 : 1 | Olimpik | |||||
29.11
13:00
Servitium
Balkana MP
3
0
|
29.11.2014 13:00 | Servitium | 3 : 0 | Balkana MP |
29.11
20:00
Tent
Kraguj
3
1
|
29.11.2014 20:00 | Tent | 3 : 1 | Kraguj | |||||
29.11
19:00
Jedinstvo
Crvena zvezda
1
3
|
29.11.2014 19:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Crvena zvezda | |||||
29.11
19:00
Kolubara
Železničar
0
3
|
29.11.2014 19:00 | Kolubara | 0 : 3 | Železničar | |||||
29.11
19:00
Dinamo
Vizura
1
3
|
29.11.2014 19:00 | Dinamo | 1 : 3 | Vizura |
29.11
20:00
Takovo Zvezda Helios
Valjevo
3
0
|
29.11.2014 20:00 | Takovo Zvezda Helios | 3 : 0 | Valjevo | |||||
29.11
18:00
Klek Srbijašume
Eaton Srem Tempo
3
0
|
29.11.2014 18:00 | Klek Srbijašume | 3 : 0 | Eaton Srem Tempo | |||||
29.11
20:00
MD Zrenjanin
Crnokosa Artos
3
1
|
29.11.2014 20:00 | MD Zrenjanin | 3 : 1 | Crnokosa Artos | |||||
29.11
16:00
Jagodina
Beograd
0
3
|
29.11.2014 16:00 | Jagodina | 0 : 3 | Beograd | |||||
29.11
19:00
Jedinstvo
Ekonomac
3
0
|
29.11.2014 19:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Ekonomac | |||||
29.11
17:00
Futog
Radnički
3
0
|
29.11.2014 17:00 | Futog | 3 : 0 | Radnički |
29.11
19:00
Mladost 1949
ORK Bor
34
31
|
29.11.2014 19:00 | Mladost 1949 | 34 : 31 | ORK Bor | |||||
29.11
19:00
Hajduk Veljko
ORK Bela Palanka
36
26
|
29.11.2014 19:00 | Hajduk Veljko | 36 : 26 | ORK Bela Palanka | |||||
29.11
19:00
Vranje 1957
Jastrebac
32
28
|
29.11.2014 19:00 | Vranje 1957 | 32 : 28 | Jastrebac |
29.11
20:00
Sindjelić
Partizan 2
26
24
|
29.11.2014 20:00 | Sindjelić | 26 : 24 | Partizan 2 | |||||
29.11
15:30
Bask Soko
Novi Beograd
24
34
|
29.11.2014 15:30 | Bask Soko | 24 : 34 | Novi Beograd | |||||
29.11
18:00
Sloga
Studentski grad
25
33
|
29.11.2014 18:00 | Sloga | 25 : 33 | Studentski grad | |||||
29.11
20:00
Obilić
Sportski Centar Voždovac 2012
26
25
|
29.11.2014 20:00 | Obilić | 26 : 25 | Sportski Centar Voždovac 2012 |
29.11
18:00
Priboj
Arilje
33
26
|
29.11.2014 18:00 | Priboj | 33 : 26 | Arilje | |||||
29.11
19:00
Šamot 65
Prva Petoletka
36
29
|
29.11.2014 19:00 | Šamot 65 | 36 : 29 | Prva Petoletka | |||||
29.11
18:00
Mladost
Beli andjeo
32
20
|
29.11.2014 18:00 | Mladost | 32 : 20 | Beli andjeo |
29.11
20:00
Jabuka
Kikinda
23
20
|
29.11.2014 20:00 | Jabuka | 23 : 20 | Kikinda | |||||
29.11
16:00
Radnički (JT)
|
29.11.2014 16:00 | : | Radnički (JT) | ||||||
29.11
19:30
Somborelektro
Radnički 1958
26
31
|
29.11.2014 19:30 | Somborelektro | 26 : 31 | Radnički 1958 |
29.11
14:00
Sloga
Štrpce Tandems
32
20
|
29.11.2014 14:00 | Sloga | 32 : 20 | Štrpce Tandems | |||||
29.11
20:00
Metalac
Župa 54 2
34
29
|
29.11.2014 20:00 | Metalac | 34 : 29 | Župa 54 2 |
29.11
17:30
Zrinjski
Izviđač
19
23
|
29.11.2014 17:30 | Zrinjski | 19 : 23 | Izviđač | |||||
29.11
18:00
Bosna (V)
Lokomotiva
40
26
|
29.11.2014 18:00 | Bosna (V) | 40 : 26 | Lokomotiva | |||||
29.11
19:00
Sloboda
Gradačac
39
21
|
29.11.2014 19:00 | Sloboda | 39 : 21 | Gradačac | |||||
29.11
19:00
Derventa
Bosna (S)
27
29
|
29.11.2014 19:00 | Derventa | 27 : 29 | Bosna (S) | |||||
29.11
19:00
Konjuh
Vogošća
36
28
|
29.11.2014 19:00 | Konjuh | 36 : 28 | Vogošća |
29.11
14:00
Čelinac
Golić Šarić
30
26
|
29.11.2014 14:00 | Čelinac | 30 : 26 | Golić Šarić | |||||
29.11
20:00
Kozara Mlijekoprodukt
Mladost
29
22
|
29.11.2014 20:00 | Kozara Mlijekoprodukt | 29 : 22 | Mladost | |||||
29.11
18:00
Hercegovina
Drina
26
27
|
29.11.2014 18:00 | Hercegovina | 26 : 27 | Drina | |||||
29.11
17:30
Leotar
Bijeljina
32
22
|
29.11.2014 17:30 | Leotar | 32 : 22 | Bijeljina | |||||
29.11
18:00
Slavija
Teslić
30
14
|
29.11.2014 18:00 | Slavija | 30 : 14 | Teslić |
29.11
18:00
Železničar 1949
Jugović
24
28
|
29.11.2014 18:00 | Železničar 1949 | 24 : 28 | Jugović | |||||
29.11
19:00
Planinka Prolom voda
Partizan
35
26
|
29.11.2014 19:00 | Planinka Prolom voda | 35 : 26 | Partizan | |||||
29.11
17:00
Spartak Vojput
Kolubara
29
25
|
29.11.2014 17:00 | Spartak Vojput | 29 : 25 | Kolubara |
29.11
19:00
Mokra Gora
PKB
41
24
|
29.11.2014 19:00 | Mokra Gora | 41 : 24 | PKB | |||||
29.11
19:00
Morava
Vrbas
27
25
|
29.11.2014 19:00 | Morava | 27 : 25 | Vrbas | |||||
29.11
18:00
Metalac
Crvena Zvezda
30
22
|
29.11.2014 18:00 | Metalac | 30 : 22 | Crvena Zvezda | |||||
29.11
19:30
Sloga
Crvenka Jaffa
27
17
|
29.11.2014 19:30 | Sloga | 27 : 17 | Crvenka Jaffa | |||||
29.11
19:00
Zlatar
Napredak
29
28
|
29.11.2014 19:00 | Zlatar | 29 : 28 | Napredak |
29.11
17:30
Junior 2
Kučevo
18
39
|
29.11.2014 17:30 | Junior 2 | 18 : 39 | Kučevo | |||||
29.11
14:30
Radnički
Voždovac 1955
29
37
|
29.11.2014 14:30 | Radnički | 29 : 37 | Voždovac 1955 |
29.11
19:00
Jastrebac
Morava Han
30
27
|
29.11.2014 19:00 | Jastrebac | 30 : 27 | Morava Han | |||||
29.11
11:30
Naisa 2
Remesiana
34
16
|
29.11.2014 11:30 | Naisa 2 | 34 : 16 | Remesiana | |||||
29.11
16:00
Radan
Paraćin
35
14
|
29.11.2014 16:00 | Radan | 35 : 14 | Paraćin |
29.11
19:00
Grude
Lokomotiva
40
22
|
29.11.2014 19:00 | Grude | 40 : 22 | Lokomotiva | |||||
29.11
19:00
Goražde
Bihać
29
24
|
29.11.2014 19:00 | Goražde | 29 : 24 | Bihać | |||||
29.11
19:00
Izviđač
Borac
31
16
|
29.11.2014 19:00 | Izviđač | 31 : 16 | Borac |
29.11
Stari Grad
Banjica
6
6
|
29.11.2014 | Stari Grad | 6 : 6 | Banjica | |||||
29.11
Nais
Dunav
6
4
|
29.11.2014 | Nais | 6 : 4 | Dunav | |||||
29.11
ŽAK
Singidunum
11
5
|
29.11.2014 | ŽAK | 11 : 5 | Singidunum | |||||
29.11
Beograd
Zemun
9
10
|
29.11.2014 | Beograd | 9 : 10 | Zemun |
29.11
Taš
Bečej
10
10
|
29.11.2014 | Taš | 10 : 10 | Bečej | |||||
29.11
Šabac
Dorćol
13
6
|
29.11.2014 | Šabac | 13 : 6 | Dorćol | |||||
29.11
Goč
Rasina
9
8
|
29.11.2014 | Goč | 9 : 8 | Rasina |
29.11
16:30
Kragujevac 2011
Ivanjica
2
11
|
29.11.2014 16:30 | Kragujevac 2011 | 2 : 11 | Ivanjica |
29.11
20:00
Dolap
Timok
0
4
|
29.11.2014 20:00 | Dolap | 0 : 4 | Timok | |||||
29.11
20:00
Akademac
As
4
7
|
29.11.2014 20:00 | Akademac | 4 : 7 | As |
29.11
19:00
Kikinda
Tvrdjava
2
6
|
29.11.2014 19:00 | Kikinda | 2 : 6 | Tvrdjava | |||||
29.11
18:30
Leteći Holandjanin
Šampion
13
1
|
29.11.2014 18:30 | Leteći Holandjanin | 13 : 1 | Šampion |
29.11
Požarevac
Bajina Bašta
|
29.11.2014 | Požarevac | : | Bajina Bašta |
29.11
18:00
Orao Čaršija
Župski Rubin
4
5
|
29.11.2014 18:00 | Orao Čaršija | 4 : 5 | Župski Rubin |
29.11
19:30
Kraljevićevo
Apa Futsal
3
2
|
29.11.2014 19:30 | Kraljevićevo | 3 : 2 | Apa Futsal |
29.11
20:00
Mostar Stari Grad
Tango
7
3
|
29.11.2014 20:00 | Mostar Stari Grad | 7 : 3 | Tango | |||||
29.11
18:00
Kaskada
Seljak
3
1
|
29.11.2014 18:00 | Kaskada | 3 : 1 | Seljak |
29.11
16:00
Brčko Zdravlje
Jahorina
7
4
|
29.11.2014 16:00 | Brčko Zdravlje | 7 : 4 | Jahorina |
29.11
16:30
Gurgusovac
Babušnica 2011
6
2
|
29.11.2014 16:30 | Gurgusovac | 6 : 2 | Babušnica 2011 |
29.11
15:00
Fotoklik Fleš
Kolubara
10
0
|
29.11.2014 15:00 | Fotoklik Fleš | 10 : 0 | Kolubara |