XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 198 utakmica za dan
Sreda, 15 April 2015

Fudbal

15.04.2015 15:30 Radnik 1 : 0 Mačva
15.04.2015 15:30 Sindjelić 2 : 0 Javor Matis
15.04.2015 15:30 Jedinstvo Putevi 0 : 1 Bačka (BP)
15.04.2015 15:30 Proleter 2 : 0 Inđija
15.04.2015 15:30 Sloga (PM) 2 : 0 Metalac (GM)
15.04.2015 15:30 Bežanija 3 : 0 Kolubara
15.04.2015 15:30 BSK Borča 1 : 0 Sloboda
15.04.2015 15:30 Sloga (K) 1 : 0 Moravac Orion
15.04.2015 16:00 Hajduk Veljko 4 : 2 Ozren
15.04.2015 16:00 Sinđelić 7 : 0 Sloga
15.04.2015 16:00 Dinamo 2 : 1 Radnički (P)
15.04.2015 16:00 Tabane 1970 1 : 0 Timočanin
15.04.2015 16:00 Radan 1 : 0 Trstenik PPT
15.04.2015 16:00 Car Konstantin 4 : 3 OFK Bor
15.04.2015 16:00 Kopaonik 0 : 0 Timok
15.04.2015 16:00 Radnički (S) 3 : 2 Đerdap
15.04.2015 16:00 Cement 1 : 1 Dinamo
15.04.2015 16:00 Radnički (Š) 1 : 1 Banat
15.04.2015 16:00 Bačka 1901 1 : 0 Sloga
15.04.2015 16:00 Radnički (NP) 1 : 3 ČSK Pivara
15.04.2015 16:00 PIK Prigrevica 2 : 0 Dunav
15.04.2015 16:00 Vršac 0 : 2 Radnički (SM)
15.04.2015 16:00 Tekstilac 0 : 1 Dolina
15.04.2015 16:00 Senta 4 : 1 Radnički (S)
15.04.2015 16:00 Budućnost 0 : 1 Brodarac 1947
15.04.2015 16:00 Radnički (O) 0 : 3 Turbina
15.04.2015 16:00 IMT 1 : 0 Teleoptik
15.04.2015 16:00 BASK 0 : 1 GSP Polet
15.04.2015 16:00 Srem 1 : 0 Žarkovo
15.04.2015 16:00 Železnik Lasta 1 : 1 Sopot
15.04.2015 16:00 Dorćol 0 : 2 Zemun
15.04.2015 16:00 IM Rakovica 3 : 1 Hajduk
15.04.2015 16:00 Zlatibor 1 : 0 Polimlje
15.04.2015 16:00 Zlatar 1 : 0 Radnički Stobeks
15.04.2015 16:00 Levač 1 : 1 Župa
15.04.2015 16:00 Juhor 5 : 0 Rembas
15.04.2015 16:00 SFS Borac 2 : 1 FUD
15.04.2015 16:00 Trajal 4 : 2 Dragocvet
15.04.2015 16:00 Poljoprivrednik 6 : 1 Lugomir
15.04.2015 16:00 Jedinstvo (M) 0 : 6 Jedinstvo
15.04.2015 16:00 Žitorađa 0 : 2 Temnić 1924
15.04.2015 16:00 BSK Bogovina 4 : 0 Rudar Alpos
15.04.2015 16:00 Brestovac 1946 1 : 2 Rudar (P)
15.04.2015 16:00 Svrljig 4 : 0 Brodoremont
15.04.2015 16:00 Kablovi 0 : 1 Dunav
15.04.2015 16:00 Moravica 5 : 0 Rudar (B)
15.04.2015 16:00 Bučje 2 : 1 Pukovac
15.04.2015 16:00 Napredak 6 : 0 Nemetali
15.04.2015 16:00 Bukovik 1 : 1 Rtanj
15.04.2015 16:00 Jedinstvo (B) 2 : 2 Lužnica
15.04.2015 16:00 Balkanski 1 : 2 Pusta Reka
15.04.2015 16:00 Mladost 7 : 2 Ropotovo
15.04.2015 16:00 BSK Bujanovac 0 : 2 SFK Morava
15.04.2015 16:00 Jedinstvo (BP) 3 : 2 SFK Moravac
15.04.2015 16:00 Jablanica 3 : 1 Vlasina
15.04.2015 16:00 Sloga 0 : 3 Sloboda
15.04.2015 16:00 Bobište 2 : 1 Nebeski andjeli
15.04.2015 16:00 Hajduk 1 : 3 Budućnost
15.04.2015 16:00 Jedinstvo (SP) 1 : 1 Index
15.04.2015 16:00 ŽSK 2 : 1 Borac
15.04.2015 16:00 Kupinovo 2 : 0 LSK Laćarak
15.04.2015 16:00 Sloga 3 : 1 Jugović
15.04.2015 16:00 Crvena zvezda 3 : 0 Ljukovo
15.04.2015 16:00 Sremac Vojka 0 : 1 Omladinac
15.04.2015 10:00 Kabel 4 : 0 Mladost
15.04.2015 16:00 TSC 4 : 1 ŽAK
15.04.2015 10:00 Subotica 2 : 1 Tavankut
15.04.2015 16:00 Mladost (T) 1 : 4 OFK Odžaci
15.04.2015 16:00 Polet 1 : 2 Preporod
15.04.2015 16:00 Bačka (P) 1 : 3 OFK Vrbas
15.04.2015 16:00 OFK Mladost APA 1 : 1 Srbobran
15.04.2015 16:00 Zadrugar 1 : 0 Tisa
15.04.2015 16:00 Borac 1 : 2 Jadran
15.04.2015 16:00 Kozara 2 : 0 Radnički (S)
15.04.2015 16:00 Budućnost 4 : 0 Borac (Starčevo)
15.04.2015 16:00 Železničar 4 : 1 Jedinstvo (NB)
15.04.2015 16:00 OFK Kikinda 0 : 1 Vršac United
15.04.2015 16:00 Proleter 2 : 0 Borac (Sakule)
15.04.2015 16:00 Crvena Zvezda (RS) 0 : 2 Radnički (K)
15.04.2015 16:00 Sloga 1 : 0 Jedinstvo (BK)
15.04.2015 16:00 Mladost (L) 2 : 2 Sloboda
15.04.2015 16:30 Granit 2 : 0 Kraljevo Hajduk
15.04.2015 16:30 Karađorđe 2 : 1 Polet
15.04.2015 16:30 Lazac 1 : 2 Gruža
15.04.2015 16:30 Budućnost 4 : 1 Radnik
15.04.2015 16:30 Ribnica 0 : 0 Borac
15.04.2015 16:30 Ibar 2 : 1 OFK Ras
15.04.2015 16:30 Radnički 2 : 1 Goč
15.04.2015 16:30 Mataruge 3 : 1 Pazar Juniors 2011
15.04.2015 16:00 Aranđelovac 1 : 0 Šatornja
15.04.2015 16:00 Karađorđe 5 : 2 Šumadinac (S)
15.04.2015 16:00 Partizan (D) 4 : 1 Prvi srpski ustanak
15.04.2015 16:00 Junkovac 0 : 1 Šumadinac (N)
15.04.2015 16:00 Šumadija 3 : 3 BSK
15.04.2015 16:00 Vinča 2 : 2 Borac
15.04.2015 16:00 Banja 5 : 1 Vitlina-Bokanja
15.04.2015 17:00 Kušiljevo 3 : 2 OFK Tekstilac
15.04.2015 17:00 Morava 0 : 1 Morava 1918
15.04.2015 17:00 Napredak (D) 5 : 1 BSK
15.04.2015 17:00 Napredak (Z) 0 : 2 Mladost (J)
15.04.2015 17:00 Mladost (D) 1 : 1 Sloga (DV)
15.04.2015 17:00 OFK Bratstvo 2 : 0 Budućnost
15.04.2015 17:00 Mladi radnik 3 : 1 Mladost (K)
15.04.2015 17:00 Bratstvo 6 : 1 Sloga (V)
15.04.2015 16:00 Rudna Glava 5 : 4 Ključ
15.04.2015 16:00 Deli Jovan 3 : 1 Krivelj
15.04.2015 16:00 Budućnost (P) 6 : 0 Crvena zastava
15.04.2015 16:00 Vrtište 2 : 2 Rudar
15.04.2015 16:00 Jedinstvo 4 : 0 Radnički 1936
15.04.2015 16:00 Aluminjum 2 : 1 Proleter (M)
15.04.2015 16:00 Morava 4 : 3 Budućnost (PK)
15.04.2015 16:00 OFK Brzi Brod 3 : 0 Palilulac
15.04.2015 16:00 OFK Niš 1 : 0 Proleter (DV)
15.04.2015 16:30 Šumadija 1 : 1 Rudar (P)
15.04.2015 16:30 Istok 63 3 : 0 OFK Batinac
15.04.2015 15:30 21. oktobar 4 : 0 Hajduk
15.04.2015 16:00 Cetinje 4 : 0 Bratstvo
15.04.2015 16:00 Jedinstvo 1 : 0 Kom
15.04.2015 16:00 Radnički 1 : 0 Igalo
15.04.2015 16:00 Jezero 0 : 0 Dečić
15.04.2015 16:00 Zabjelo 0 : 1 Iskra
15.04.2015 16:00 Ibar 1 : 0 Arsenal
15.04.2015 15:30 Jedinstvo 0 : 1 Modriča
15.04.2015 15:30 Lokanj 0 : 3 Guber
15.04.2015 13:00 Karađorđe 1 : 0 Jerina
15.04.2015 14:00 Užice 1 : 1 Gradac
15.04.2015 14:30 Una Fortuna 1 : 1 Šumadija 1903
15.04.2015 12:00 Slatke Male 3 : 0 Šabac
15.04.2015 13:00 Metalac 1 : 4 OFK Beograd
15.04.2015 Goc 2 : 1 Sloga
15.04.2015 10:00 Kolubara 0 : 0 Voždovac
15.04.2015 10:00 Policajac 1 : 1 Internacional
15.04.2015 10:00 Radnički (NB) 2 : 0 Jedinstvo
15.04.2015 12:00 Rudar (KM) 3 : 0 Jošanica ND 2011
15.04.2015 11:00 Bratstvo 7 : 0 Cetinje
15.04.2015 11:00 Jedinstvo 1 : 1 Budućnost
15.04.2015 16:00 OFK Petrovac 1 : 2 Berane
15.04.2015 16:00 Mornar 1 : 0 Bokelj
15.04.2015 16:00 Rudar 1 : 2 Mladost
15.04.2015 16:00 Zeta 2 : 0 Sutjeska
15.04.2015 16:00 Grbalj 4 : 0 Mogren
15.04.2015 16:00 Kom 1 : 1 Ibar
15.04.2015 13:00 Šumadija 1903 3 : 2 Bane
15.04.2015 Novi Pazar 6 : 0 Vrnjačka Banja
15.04.2015 Kiker 2 : 2 Sloga
15.04.2015 Rudar 3 : 0 AS
15.04.2015 10:00 Železničar 1 : 2 Šabac
15.04.2015 12:00 Jedinstvo 2 : 1 Loznica
15.04.2015 10:00 Balkan 3 : 0 PKB
15.04.2015 11:45 GSP Polet 2 : 1 Komgrap
15.04.2015 11:00 Kiker 0 : 0 Sloga
15.04.2015 11:00 Novi Pazar 1 : 0 Vrnjačka Banja
15.04.2015 11:00 Apolon 2 : 0 Šumadija 1903
15.04.2015 11:00 Radnički 3 : 0 Bubamara
15.04.2015 12:30 OFK Ras 0 : 2 Mokra Gora
15.04.2015 Trepča 6 : 0 Rudar (B)
15.04.2015 Trepča 7 : 0 Granit
15.04.2015 OFK Vlada Dimitrijević 2 : 2 OFK Nacional AG
15.04.2015 Rudar (KM) 0 : 4 Kosmet
15.04.2015 09:00 FSFV 4 : 0 PKB
15.04.2015 10:00 Avala 1 : 5 Balkan
15.04.2015 10:30 Trudbenik 0 : 4 PKB Kovilovo
15.04.2015 15:00 Internacional 2 : 0 Crvena Zvezda MML
15.04.2015 15:30 Kolubara 2 : 2 Obrenovac 1905
15.04.2015 15:00 Trijumf 1 : 0 Jerina
15.04.2015 15:00 Šumadija 1903 6 : 0 Požarevac
15.04.2015 OFK Ras 1 : 0 Kolasin
15.04.2015 Rudar 0 : 4 Kosmet
15.04.2015 11:00 Zmaj 1953 3 : 1 IMT
15.04.2015 13:00 Šumadinac 2 : 2 Studentski Grad
15.04.2015 16:00 Tempo 3 : 0 Radnicki (NB)
15.04.2015 12:00 Srem Jakovo 1 : 3 Fer Plej 06
15.04.2015 15:00 Zmajevi 0 : 5 Internacional
15.04.2015 15:00 Policajac 0 : 1 Železničar
15.04.2015 19:00 Plavi 2000 4 : 5 Policajac

Košarka

15.04.2015 20:00 Srem 87 : 89 Pirot
15.04.2015 Kikinda 83 : 89 Sport Key Plus
15.04.2015 19:00 Zlatar 99 : 96 Radnički 1950
15.04.2015 19:00 Priboj 92 : 65 Šabac
15.04.2015 19:05 Teodo 95 : 65 Ibar
15.04.2015 17:00 Vojvodina 72 : 77 Radivoj Korać 1:3

Odbojka

15.04.2015 20:00 Bavanište 3 : 0 Srem Iton
Polufinale
15.04.2015 19:00 Jedinstvo 2 : 3 Vizura 0:3
15.04.2015 18:00 Crvena zvezda 0 : 3 Spartak 2:1

Rukomet

15.04.2015 19:00 Hajduk Veljko 26 : 33 Topličanin
15.04.2015 17:30 Srem Sm 29 : 35 Radnički (JT)
15.04.2015 Niška Banja 32 : 41 Aleksinac
15.04.2015 19:00 Zrinjski 32 : 27 Konjuh
15.04.2015 19:00 Derventa 25 : 20 Vogošća
15.04.2015 19:00 Sloboda 31 : 29 Bosna (S)
15.04.2015 19:00 Gračanica 34 : 26 Gradačac
15.04.2015 19:00 Krivaja 32 : 32 Čelik
15.04.2015 19:00 Bosna (V) 39 : 34 Prijedor
15.04.2015 19:00 Izviđač 10 : 0 Lokomotiva
15.04.2015 Bor RTB 30 : 20 Vranje
15.04.2015 Niška Banja 38 : 27 Morava Han
15.04.2015 Radan 26 : 26 Jastrebac

Futsal

15.04.2015 19:00 Čelinac 5 : 4 Leotar
Solskjaer i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Trsa94 je tipovao utakmicu
Trsa94 je postavio sliku