03.05
16:30
Zvižd
Budućnost Krušik 2014
0
3
|
03.05.2015 16:30 | Zvižd | 0 : 3 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
03.05
11:00
Polet
Smederevo 1924
3
2
|
03.05.2015 11:00 | Polet | 3 : 2 | Smederevo 1924 | |||||
03.05
16:30
Bane
Jošanica
1
0
|
03.05.2015 16:30 | Bane | 1 : 0 | Jošanica |
03.05
16:30
Timočanin
Hajduk Veljko
3
1
|
03.05.2015 16:30 | Timočanin | 3 : 1 | Hajduk Veljko |
03.05
16:30
Senta
Vršac
1
0
|
03.05.2015 16:30 | Senta | 1 : 0 | Vršac | |||||
03.05
16:30
Dolina
Radnički (NP)
2
1
|
03.05.2015 16:30 | Dolina | 2 : 1 | Radnički (NP) | |||||
03.05
16:30
Dunav
Radnički (Š)
2
2
|
03.05.2015 16:30 | Dunav | 2 : 2 | Radnički (Š) |
03.05
11:00
Hajduk
Srem
0
1
|
03.05.2015 11:00 | Hajduk | 0 : 1 | Srem | |||||
03.05
11:00
Žarkovo
Radnički (O)
3
0
|
03.05.2015 11:00 | Žarkovo | 3 : 0 | Radnički (O) |
03.05
16:30
Slavija
Takovo
2
0
|
03.05.2015 16:30 | Slavija | 2 : 0 | Takovo | |||||
03.05
16:30
Rudar (Bresnica)
Mokra Gora
2
3
|
03.05.2015 16:30 | Rudar (Bresnica) | 2 : 3 | Mokra Gora | |||||
03.05
16:30
Dragačevo
Omladinac
3
2
|
03.05.2015 16:30 | Dragačevo | 3 : 2 | Omladinac | |||||
03.05
16:30
Braća Vuković
Tutin
3
1
|
03.05.2015 16:30 | Braća Vuković | 3 : 1 | Tutin | |||||
03.05
16:30
Vodojaža
Polet
2
0
|
03.05.2015 16:30 | Vodojaža | 2 : 0 | Polet |
03.05
16:30
Napredak
RSK
2
1
|
03.05.2015 16:30 | Napredak | 2 : 1 | RSK | |||||
03.05
16:30
Homoljac
Sloboda
1
0
|
03.05.2015 16:30 | Homoljac | 1 : 0 | Sloboda | |||||
03.05
16:30
Borac
Mihajlovac 1934
3
4
|
03.05.2015 16:30 | Borac | 3 : 4 | Mihajlovac 1934 | |||||
03.05
16:30
Basarac
Gruža
3
1
|
03.05.2015 16:30 | Basarac | 3 : 1 | Gruža | |||||
03.05
16:30
Šumadinac (B)
Obilić
4
3
|
03.05.2015 16:30 | Šumadinac (B) | 4 : 3 | Obilić | |||||
03.05
16:30
Mladi radnik (R)
Železničar (P)
2
0
|
03.05.2015 16:30 | Mladi radnik (R) | 2 : 0 | Železničar (P) |
03.05
16:30
Zadrugar
FAP
1
1
|
03.05.2015 16:30 | Zadrugar | 1 : 1 | FAP | |||||
03.05
16:30
Brezovica
Ribnica
0
1
|
03.05.2015 16:30 | Brezovica | 0 : 1 | Ribnica | |||||
03.05
16:30
Sloga 1940
Radjevac
3
0
|
03.05.2015 16:30 | Sloga 1940 | 3 : 0 | Radjevac | |||||
03.05
16:30
Polimlje
Sloga (S)
1
1
|
03.05.2015 16:30 | Polimlje | 1 : 1 | Sloga (S) | |||||
03.05
16:30
OFK Osečina
Zlatar
2
1
|
03.05.2015 16:30 | OFK Osečina | 2 : 1 | Zlatar |
03.05
16:30
Župa
Žitorađa
1
0
|
03.05.2015 16:30 | Župa | 1 : 0 | Žitorađa | |||||
03.05
16:30
Kosanica
Poljoprivrednik
4
2
|
03.05.2015 16:30 | Kosanica | 4 : 2 | Poljoprivrednik | |||||
03.05
16:30
Temnić 1924
Trajal
1
0
|
03.05.2015 16:30 | Temnić 1924 | 1 : 0 | Trajal | |||||
03.05
16:30
Lugomir
Juhor
4
3
|
03.05.2015 16:30 | Lugomir | 4 : 3 | Juhor | |||||
03.05
16:30
Dragocvet
Levač
1
4
|
03.05.2015 16:30 | Dragocvet | 1 : 4 | Levač |
03.05
16:30
Rudar Alpos
Napredak
2
2
|
03.05.2015 16:30 | Rudar Alpos | 2 : 2 | Napredak | |||||
03.05
16:30
Bukovik
Bučje
6
3
|
03.05.2015 16:30 | Bukovik | 6 : 3 | Bučje | |||||
03.05
16:30
Pukovac
Svrljig
1
2
|
03.05.2015 16:30 | Pukovac | 1 : 2 | Svrljig | |||||
03.05
16:30
Brodoremont
Rudar (P)
3
2
|
03.05.2015 16:30 | Brodoremont | 3 : 2 | Rudar (P) |
03.05
16:30
Bobište
Jablanica
3
1
|
03.05.2015 16:30 | Bobište | 3 : 1 | Jablanica | |||||
03.05
16:30
Sloboda
BSK Bujanovac
2
0
|
03.05.2015 16:30 | Sloboda | 2 : 0 | BSK Bujanovac | |||||
03.05
16:30
Vlasina
Mladost
6
2
|
03.05.2015 16:30 | Vlasina | 6 : 2 | Mladost | |||||
03.05
16:30
SFK Moravac
Balkanski
1
2
|
03.05.2015 16:30 | SFK Moravac | 1 : 2 | Balkanski | |||||
03.05
16:30
Ropotovo
Pusta Reka
1
0
|
03.05.2015 16:30 | Ropotovo | 1 : 0 | Pusta Reka |
03.05
16:30
Budućnost
Sremac Vojka
3
0
|
03.05.2015 16:30 | Budućnost | 3 : 0 | Sremac Vojka | |||||
03.05
10:00
Kabel
Crvena zvezda
0
1
|
03.05.2015 10:00 | Kabel | 0 : 1 | Crvena zvezda | |||||
03.05
16:30
Ljukovo
ŽSK
2
1
|
03.05.2015 16:30 | Ljukovo | 2 : 1 | ŽSK | |||||
03.05
16:30
LSK Laćarak
Hajduk
2
0
|
03.05.2015 16:30 | LSK Laćarak | 2 : 0 | Hajduk | |||||
03.05
16:30
Borac
Index
2
0
|
03.05.2015 16:30 | Borac | 2 : 0 | Index |
03.05
16:30
Tisa
Polet
4
0
|
03.05.2015 16:30 | Tisa | 4 : 0 | Polet | |||||
03.05
16:30
Preporod
TSC
0
2
|
03.05.2015 16:30 | Preporod | 0 : 2 | TSC | |||||
03.05
16:30
OFK Odžaci
Tavankut
4
0
|
03.05.2015 16:30 | OFK Odžaci | 4 : 0 | Tavankut |
03.05
16:30
Borac (Sakule)
Budućnost
2
0
|
03.05.2015 16:30 | Borac (Sakule) | 2 : 0 | Budućnost |
03.05
16:30
Lepušnica
Vrčin
6
1
|
03.05.2015 16:30 | Lepušnica | 6 : 1 | Vrčin | |||||
03.05
16:30
Stepojevac Vaga
Baćevac
3
0
|
03.05.2015 16:30 | Stepojevac Vaga | 3 : 0 | Baćevac | |||||
03.05
16:30
Boleč
PKB
1
1
|
03.05.2015 16:30 | Boleč | 1 : 1 | PKB | |||||
03.05
10:00
Grafičar
Crvena zvezda
2
1
|
03.05.2015 10:00 | Grafičar | 2 : 1 | Crvena zvezda | |||||
03.05
16:30
Zvezdara
Železničar
2
0
|
03.05.2015 16:30 | Zvezdara | 2 : 0 | Železničar |
03.05
17:00
Kraljevo Hajduk
Ibar
0
0
|
03.05.2015 17:00 | Kraljevo Hajduk | 0 : 0 | Ibar | |||||
03.05
17:00
Radnički
Ribnica
1
1
|
03.05.2015 17:00 | Radnički | 1 : 1 | Ribnica | |||||
03.05
17:00
Mataruge
Budućnost
1
1
|
03.05.2015 17:00 | Mataruge | 1 : 1 | Budućnost | |||||
03.05
17:00
OFK Ras
Granit
2
0
|
03.05.2015 17:00 | OFK Ras | 2 : 0 | Granit | |||||
03.05
17:00
Borac
Polet
4
1
|
03.05.2015 17:00 | Borac | 4 : 1 | Polet | |||||
03.05
17:00
Radnik
Gruža
0
1
|
03.05.2015 17:00 | Radnik | 0 : 1 | Gruža |
03.05
16:30
Kolonija
Arsenal
2
2
|
03.05.2015 16:30 | Kolonija | 2 : 2 | Arsenal | |||||
03.05
16:30
Korićani
Maršić
0
0
|
03.05.2015 16:30 | Korićani | 0 : 0 | Maršić | |||||
03.05
16:30
Jedinstvo
Sušica
1
1
|
03.05.2015 16:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Sušica | |||||
03.05
16:30
Budućnost
Vinogradi DB
2
1
|
03.05.2015 16:30 | Budućnost | 2 : 1 | Vinogradi DB |
03.05
16:00
Višesava
Železničar
2
1
|
03.05.2015 16:00 | Višesava | 2 : 1 | Železničar | |||||
03.05
16:00
Crnokosa
Jedinstvo
7
3
|
03.05.2015 16:00 | Crnokosa | 7 : 3 | Jedinstvo | |||||
03.05
11:00
Ariljska rampa
Jasen
6
0
|
03.05.2015 11:00 | Ariljska rampa | 6 : 0 | Jasen | |||||
03.05
16:00
Perućac
Napredak
3
0
|
03.05.2015 16:00 | Perućac | 3 : 0 | Napredak | |||||
03.05
16:00
Čajetina
Omladinac
8
0
|
03.05.2015 16:00 | Čajetina | 8 : 0 | Omladinac | |||||
03.05
16:00
Polet
Prvi partizan
6
2
|
03.05.2015 16:00 | Polet | 6 : 2 | Prvi partizan |
03.05
16:00
Rubribreza
Mladost
1
1
|
03.05.2015 16:00 | Rubribreza | 1 : 1 | Mladost | |||||
03.05
13:00
Kolubara
Junior Novo Naselje
1
2
|
03.05.2015 13:00 | Kolubara | 1 : 2 | Junior Novo Naselje | |||||
03.05
16:00
OFK Divci
Trlić
0
0
|
03.05.2015 16:00 | OFK Divci | 0 : 0 | Trlić | |||||
03.05
16:00
Tešnjar
Kačer
2
5
|
03.05.2015 16:00 | Tešnjar | 2 : 5 | Kačer | |||||
03.05
16:00
Joševa
Spartak 1924
3
3
|
03.05.2015 16:00 | Joševa | 3 : 3 | Spartak 1924 |
03.05
17:00
Podrinje
Antimon
3
0
|
03.05.2015 17:00 | Podrinje | 3 : 0 | Antimon | |||||
03.05
17:00
Borac (L)
Borac (V)
3
2
|
03.05.2015 17:00 | Borac (L) | 3 : 2 | Borac (V) | |||||
03.05
17:00
BMR Petlovača
Jedinstvo (Š)
1
0
|
03.05.2015 17:00 | BMR Petlovača | 1 : 0 | Jedinstvo (Š) | |||||
03.05
17:00
Hajduk Stanko
Jedinstvo (MZ)
5
1
|
03.05.2015 17:00 | Hajduk Stanko | 5 : 1 | Jedinstvo (MZ) | |||||
03.05
17:00
Drina
Lipolist
3
0
|
03.05.2015 17:00 | Drina | 3 : 0 | Lipolist |
03.05
16:30
Borac
Junkovac
4
1
|
03.05.2015 16:30 | Borac | 4 : 1 | Junkovac | |||||
03.05
16:30
BSK
Karađorđe
4
1
|
03.05.2015 16:30 | BSK | 4 : 1 | Karađorđe | |||||
03.05
16:30
Šumadinac (N)
Aranđelovac
4
1
|
03.05.2015 16:30 | Šumadinac (N) | 4 : 1 | Aranđelovac | |||||
03.05
16:30
Prvi srpski ustanak
Omladinac
0
1
|
03.05.2015 16:30 | Prvi srpski ustanak | 0 : 1 | Omladinac | |||||
03.05
16:30
Šumadinac (S)
Šatornja
4
3
|
03.05.2015 16:30 | Šumadinac (S) | 4 : 3 | Šatornja |
03.05
16:30
Zadrugar (T)
Sloga (B)
0
3
|
03.05.2015 16:30 | Zadrugar (T) | 0 : 3 | Sloga (B) | |||||
03.05
16:30
Integral
Rudar (K)
4
2
|
03.05.2015 16:30 | Integral | 4 : 2 | Rudar (K) | |||||
03.05
16:30
Mlava (ML)
Makce
3
2
|
03.05.2015 16:30 | Mlava (ML) | 3 : 2 | Makce | |||||
03.05
16:30
Šapine
Polet (SD)
3
1
|
03.05.2015 16:30 | Šapine | 3 : 1 | Polet (SD) | |||||
03.05
16:30
Napredak 1936
Petar Dobrnjac
2
1
|
03.05.2015 16:30 | Napredak 1936 | 2 : 1 | Petar Dobrnjac | |||||
03.05
16:30
Mladost (B)
Krilaš
2
0
|
03.05.2015 16:30 | Mladost (B) | 2 : 0 | Krilaš |
03.05
16:00
Železničar (K)
Glavaš
5
1
|
03.05.2015 16:00 | Železničar (K) | 5 : 1 | Glavaš | |||||
03.05
16:00
Šumadija
Osipaonica
2
5
|
03.05.2015 16:00 | Šumadija | 2 : 5 | Osipaonica | |||||
03.05
11:00
Železničar (S)
Sloga (M)
1
2
|
03.05.2015 11:00 | Železničar (S) | 1 : 2 | Sloga (M) | |||||
03.05
16:00
Udarnik
Budućnost (MK)
4
1
|
03.05.2015 16:00 | Udarnik | 4 : 1 | Budućnost (MK) | |||||
03.05
16:00
7. Juli
Proleter
1
3
|
03.05.2015 16:00 | 7. Juli | 1 : 3 | Proleter | |||||
03.05
16:00
Jedinstvo (K)
Vodice
4
1
|
03.05.2015 16:00 | Jedinstvo (K) | 4 : 1 | Vodice |
03.05
17:00
Mladi radnik
Kušiljevo
1
2
|
03.05.2015 17:00 | Mladi radnik | 1 : 2 | Kušiljevo | |||||
03.05
17:00
Bratstvo
OFK Bratstvo
1
0
|
03.05.2015 17:00 | Bratstvo | 1 : 0 | OFK Bratstvo | |||||
03.05
17:00
Sloga (V)
Mladost (D)
4
1
|
03.05.2015 17:00 | Sloga (V) | 4 : 1 | Mladost (D) | |||||
03.05
17:00
Mladost (K)
Napredak (Z)
1
2
|
03.05.2015 17:00 | Mladost (K) | 1 : 2 | Napredak (Z) | |||||
03.05
17:00
Budućnost
Napredak (D)
1
1
|
03.05.2015 17:00 | Budućnost | 1 : 1 | Napredak (D) | |||||
03.05
17:00
Sloga (DV)
Morava
1
2
|
03.05.2015 17:00 | Sloga (DV) | 1 : 2 | Morava | |||||
03.05
17:00
Mladost (J)
OFK Tekstilac
1
1
|
03.05.2015 17:00 | Mladost (J) | 1 : 1 | OFK Tekstilac | |||||
03.05
11:00
BSK
Morava 1918
1
2
|
03.05.2015 11:00 | BSK | 1 : 2 | Morava 1918 |
03.05
16:30
Nikodije Stojanović Tatko
Pobeda
2
0
|
03.05.2015 16:30 | Nikodije Stojanović Tatko | 2 : 0 | Pobeda | |||||
03.05
16:30
Mladost 1982
Borac
1
1
|
03.05.2015 16:30 | Mladost 1982 | 1 : 1 | Borac | |||||
03.05
16:30
Partizanski put
Omladinac
2
1
|
03.05.2015 16:30 | Partizanski put | 2 : 1 | Omladinac | |||||
03.05
16:30
Real
Jastrebac
0
9
|
03.05.2015 16:30 | Real | 0 : 9 | Jastrebac |
03.05
16:30
Naupare
Mačkovac
1
1
|
03.05.2015 16:30 | Naupare | 1 : 1 | Mačkovac | |||||
03.05
16:30
Sloga (D)
Jastrebac
1
2
|
03.05.2015 16:30 | Sloga (D) | 1 : 2 | Jastrebac | |||||
03.05
16:30
Sloga (Ć)
Mladost
3
2
|
03.05.2015 16:30 | Sloga (Ć) | 3 : 2 | Mladost | |||||
03.05
16:30
Čitluk
13. April
4
1
|
03.05.2015 16:30 | Čitluk | 4 : 1 | 13. April | |||||
03.05
16:30
Šanac
Gornji Stepoš
4
2
|
03.05.2015 16:30 | Šanac | 4 : 2 | Gornji Stepoš | |||||
03.05
16:30
Vinogradar
Mladi radnik
0
3
|
03.05.2015 16:30 | Vinogradar | 0 : 3 | Mladi radnik | |||||
03.05
16:30
Gradina
Trudbenik
7
1
|
03.05.2015 16:30 | Gradina | 7 : 1 | Trudbenik | |||||
03.05
16:30
Jedinstvo 1936
Omladinac
3
4
|
03.05.2015 16:30 | Jedinstvo 1936 | 3 : 4 | Omladinac |
03.05
16:30
Maglić
Hajduk
2
2
|
03.05.2015 16:30 | Maglić | 2 : 2 | Hajduk | |||||
03.05
16:30
Mladost Radost
Mladost
1
0
|
03.05.2015 16:30 | Mladost Radost | 1 : 0 | Mladost | |||||
03.05
16:30
Budućnost
Vojvodina
1
0
|
03.05.2015 16:30 | Budućnost | 1 : 0 | Vojvodina | |||||
03.05
16:30
Stari Grad
Krila Krajine
2
1
|
03.05.2015 16:30 | Stari Grad | 2 : 1 | Krila Krajine | |||||
03.05
16:30
Borac
Titel
2
1
|
03.05.2015 16:30 | Borac | 2 : 1 | Titel |
03.05
17:00
Susek
Veternik
0
2
|
03.05.2015 17:00 | Susek | 0 : 2 | Veternik | |||||
03.05
17:00
Vinogradar
Šajkaš 1908
2
4
|
03.05.2015 17:00 | Vinogradar | 2 : 4 | Šajkaš 1908 | |||||
03.05
17:00
OFK Sirig
Proleter
0
1
|
03.05.2015 17:00 | OFK Sirig | 0 : 1 | Proleter | |||||
03.05
17:00
Tatra
Jedinstvo
1
4
|
03.05.2015 17:00 | Tatra | 1 : 4 | Jedinstvo | |||||
03.05
17:00
TSK
Petrovaradin
0
3
|
03.05.2015 17:00 | TSK | 0 : 3 | Petrovaradin |
03.05
Sremac Graničar 1924
1. Maj
1
2
|
03.05.2015 | Sremac Graničar 1924 | 1 : 2 | 1. Maj | |||||
03.05
Napredak
Hajduk 1925 Podunavac
0
2
|
03.05.2015 | Napredak | 0 : 2 | Hajduk 1925 Podunavac | |||||
03.05
Jadran
OFK Zeka Buljubaša
0
0
|
03.05.2015 | Jadran | 0 : 0 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
03.05
Hajduk 1932
Donji Petrovci
0
5
|
03.05.2015 | Hajduk 1932 | 0 : 5 | Donji Petrovci | |||||
03.05
Hrtkovci
Partizan
0
0
|
03.05.2015 | Hrtkovci | 0 : 0 | Partizan | |||||
03.05
PSK Putinci
Hajduk (D)
0
3
|
03.05.2015 | PSK Putinci | 0 : 3 | Hajduk (D) |
03.05
17:00
Palić
Čoka
1
5
|
03.05.2015 17:00 | Palić | 1 : 5 | Čoka | |||||
03.05
17:00
Krivaja
Potisje
3
0
|
03.05.2015 17:00 | Krivaja | 3 : 0 | Potisje | |||||
03.05
17:00
Eđšeg
Radnički 1905
3
2
|
03.05.2015 17:00 | Eđšeg | 3 : 2 | Radnički 1905 |
03.05
16:30
Kula
Graničar (G)
1
1
|
03.05.2015 16:30 | Kula | 1 : 1 | Graničar (G) | |||||
03.05
16:30
Rusin
Omladinac (D)
4
1
|
03.05.2015 16:30 | Rusin | 4 : 1 | Omladinac (D) | |||||
03.05
16:30
Omladinac (B)
BSK
3
1
|
03.05.2015 16:30 | Omladinac (B) | 3 : 1 | BSK | |||||
03.05
16:30
Graničar (R)
Lipar
0
5
|
03.05.2015 16:30 | Graničar (R) | 0 : 5 | Lipar | |||||
03.05
16:30
Terekveš
Hajduk
4
1
|
03.05.2015 16:30 | Terekveš | 4 : 1 | Hajduk | |||||
03.05
16:30
Dunav
Mladost
3
2
|
03.05.2015 16:30 | Dunav | 3 : 2 | Mladost |
03.05
17:00
Jedinstvo Stević
Jugoslavija
1
1
|
03.05.2015 17:00 | Jedinstvo Stević | 1 : 1 | Jugoslavija | |||||
03.05
17:00
Partizan (G)
Vulturul
1
0
|
03.05.2015 17:00 | Partizan (G) | 1 : 0 | Vulturul | |||||
03.05
17:00
Crvena zvezda
Vojvodina
4
3
|
03.05.2015 17:00 | Crvena zvezda | 4 : 3 | Vojvodina | |||||
03.05
17:00
Hajdučica
BAK
0
1
|
03.05.2015 17:00 | Hajdučica | 0 : 1 | BAK | |||||
03.05
17:00
Radnički (B)
Sloga (BNS)
2
1
|
03.05.2015 17:00 | Radnički (B) | 2 : 1 | Sloga (BNS) | |||||
03.05
17:00
Mladost (O)
Polet
2
0
|
03.05.2015 17:00 | Mladost (O) | 2 : 0 | Polet | |||||
03.05
17:00
Budućnost (A)
Omladinac (D)
0
2
|
03.05.2015 17:00 | Budućnost (A) | 0 : 2 | Omladinac (D) | |||||
03.05
17:00
Slavija
Mladost (V)
3
1
|
03.05.2015 17:00 | Slavija | 3 : 1 | Mladost (V) |
03.05
16:30
Vojvodina (B)
Zadrugar
2
7
|
03.05.2015 16:30 | Vojvodina (B) | 2 : 7 | Zadrugar | |||||
03.05
16:30
Radnički 1911
Begej
3
0
|
03.05.2015 16:30 | Radnički 1911 | 3 : 0 | Begej | |||||
03.05
16:30
Vojvodina 1928
Krajina
5
0
|
03.05.2015 16:30 | Vojvodina 1928 | 5 : 0 | Krajina | |||||
03.05
16:30
Vojvodina (NM)
Naftagas
2
3
|
03.05.2015 16:30 | Vojvodina (NM) | 2 : 3 | Naftagas | |||||
03.05
16:30
Crvena zvezda
Napredak
2
0
|
03.05.2015 16:30 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Napredak | |||||
03.05
16:30
Mladost
Borac
1
3
|
03.05.2015 16:30 | Mladost | 1 : 3 | Borac | |||||
03.05
16:30
Omladinac
ŽAK
2
1
|
03.05.2015 16:30 | Omladinac | 2 : 1 | ŽAK |
03.05
13:00
Brodarac
Policajac
1
0
|
03.05.2015 13:00 | Brodarac | 1 : 0 | Policajac | |||||
03.05
16:30
Banja (VB)
Milutinac
5
1
|
03.05.2015 16:30 | Banja (VB) | 5 : 1 | Milutinac | |||||
03.05
11:00
13. maj
Sindjelić 2012(U)
4
2
|
03.05.2015 11:00 | 13. maj | 4 : 2 | Sindjelić 2012(U) | |||||
03.05
16:30
Zmaj 1953
Borac (O)
3
4
|
03.05.2015 16:30 | Zmaj 1953 | 3 : 4 | Borac (O) | |||||
03.05
16:30
BSK 1925
Resnik
10
0
|
03.05.2015 16:30 | BSK 1925 | 10 : 0 | Resnik |
03.05
16:30
Mladost (B)
OFK Zabrežje
3
0
|
03.05.2015 16:30 | Mladost (B) | 3 : 0 | OFK Zabrežje | |||||
03.05
16:30
Šumadija (Š)
Mladost (Č)
0
5
|
03.05.2015 16:30 | Šumadija (Š) | 0 : 5 | Mladost (Č) | |||||
03.05
11:00
Prva Iskra
Mladost (C)
4
1
|
03.05.2015 11:00 | Prva Iskra | 4 : 1 | Mladost (C) | |||||
03.05
16:30
Rušanj
Veliki Borak
1
0
|
03.05.2015 16:30 | Rušanj | 1 : 0 | Veliki Borak | |||||
03.05
16:30
Vranić
Borac (L)
1
4
|
03.05.2015 16:30 | Vranić | 1 : 4 | Borac (L) | |||||
03.05
11:00
Budućnost (Z)
Strelac
1
2
|
03.05.2015 11:00 | Budućnost (Z) | 1 : 2 | Strelac |
03.05
16:30
OFK Leštane
Dunavac (G)
2
0
|
03.05.2015 16:30 | OFK Leštane | 2 : 0 | Dunavac (G) | |||||
03.05
16:30
Kovačevac
Pinosava
1
0
|
03.05.2015 16:30 | Kovačevac | 1 : 0 | Pinosava | |||||
03.05
16:30
Heroj 1925
Velika Krsna
0
1
|
03.05.2015 16:30 | Heroj 1925 | 0 : 1 | Velika Krsna | |||||
03.05
10:00
Selo Mladenovac
Torlak
2
1
|
03.05.2015 10:00 | Selo Mladenovac | 2 : 1 | Torlak |
03.05
16:30
Orljane
Radnički 1924 (K)
2
3
|
03.05.2015 16:30 | Orljane | 2 : 3 | Radnički 1924 (K) | |||||
03.05
16:30
Koprijan 1975
Malošište
7
6
|
03.05.2015 16:30 | Koprijan 1975 | 7 : 6 | Malošište | |||||
03.05
16:30
Morava
Naisus
1
0
|
03.05.2015 16:30 | Morava | 1 : 0 | Naisus | |||||
03.05
16:30
Borac (T)
Knežica
4
1
|
03.05.2015 16:30 | Borac (T) | 4 : 1 | Knežica | |||||
03.05
16:30
Mladost (B)
Radnički 1947 (Č)
3
2
|
03.05.2015 16:30 | Mladost (B) | 3 : 2 | Radnički 1947 (Č) | |||||
03.05
16:30
Rasovača
Jedinstvo
1
0
|
03.05.2015 16:30 | Rasovača | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
03.05
16:30
Zaplanjac
Palilula
0
1
|
03.05.2015 16:30 | Zaplanjac | 0 : 1 | Palilula |
03.05
16:30
Umac
Čekmin
4
2
|
03.05.2015 16:30 | Umac | 4 : 2 | Čekmin | |||||
03.05
16:30
Mladi borac
Mladost
4
2
|
03.05.2015 16:30 | Mladi borac | 4 : 2 | Mladost | |||||
03.05
16:30
Progres
Jedinstvo (G)
2
0
|
03.05.2015 16:30 | Progres | 2 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
03.05
16:30
Jedinstvo (GS)
Sloga
0
0
|
03.05.2015 16:30 | Jedinstvo (GS) | 0 : 0 | Sloga | |||||
03.05
16:30
Železničar
OFK Brza
1
4
|
03.05.2015 16:30 | Železničar | 1 : 4 | OFK Brza | |||||
03.05
16:30
Plantaža
Šumadija
4
2
|
03.05.2015 16:30 | Plantaža | 4 : 2 | Šumadija | |||||
03.05
16:30
Zloćudovo
Vučje
2
2
|
03.05.2015 16:30 | Zloćudovo | 2 : 2 | Vučje |
03.05
16:30
Padež
Zadrugar
2
1
|
03.05.2015 16:30 | Padež | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
03.05
11:00
Jedinstvo
Mladost
6
2
|
03.05.2015 11:00 | Jedinstvo | 6 : 2 | Mladost | |||||
03.05
16:30
Napredak
Vladimir Durković
3
3
|
03.05.2015 16:30 | Napredak | 3 : 3 | Vladimir Durković |
03.05
11:00
Ključ
Deli Jovan
4
1
|
03.05.2015 11:00 | Ključ | 4 : 1 | Deli Jovan | |||||
03.05
16:30
Poreč
Slatina (B)
1
0
|
03.05.2015 16:30 | Poreč | 1 : 0 | Slatina (B) | |||||
03.05
16:30
Blizna
Majdanpek
2
3
|
03.05.2015 16:30 | Blizna | 2 : 3 | Majdanpek | |||||
03.05
16:30
Branik
Rudna Glava
0
2
|
03.05.2015 16:30 | Branik | 0 : 2 | Rudna Glava | |||||
03.05
16:30
Krivelj
Šarbanovac
0
3
|
03.05.2015 16:30 | Krivelj | 0 : 3 | Šarbanovac |
03.05
16:30
OFK Brzi Brod
Budućnost (P)
1
0
|
03.05.2015 16:30 | OFK Brzi Brod | 1 : 0 | Budućnost (P) | |||||
03.05
16:30
Budućnost (PK)
Jedinstvo
2
3
|
03.05.2015 16:30 | Budućnost (PK) | 2 : 3 | Jedinstvo | |||||
03.05
16:30
Proleter (M)
Vrtište
3
2
|
03.05.2015 16:30 | Proleter (M) | 3 : 2 | Vrtište | |||||
03.05
16:30
Mladost
Crvena zastava
3
1
|
03.05.2015 16:30 | Mladost | 3 : 1 | Crvena zastava | |||||
03.05
16:30
Radnički 1936
Rudar
4
4
|
03.05.2015 16:30 | Radnički 1936 | 4 : 4 | Rudar |
03.05
16:30
Sloga
Radnički
0
4
|
03.05.2015 16:30 | Sloga | 0 : 4 | Radnički | |||||
03.05
16:30
Svrljiška topla
Rgotina
0
2
|
03.05.2015 16:30 | Svrljiška topla | 0 : 2 | Rgotina | |||||
03.05
16:30
Trebič
ŠSK
3
0
|
03.05.2015 16:30 | Trebič | 3 : 0 | ŠSK | |||||
03.05
16:30
Borac
Osnić
0
5
|
03.05.2015 16:30 | Borac | 0 : 5 | Osnić | |||||
03.05
16:30
Mladost
Polet
3
2
|
03.05.2015 16:30 | Mladost | 3 : 2 | Polet | |||||
03.05
16:30
OFK 019 Zaječar
OFK Knjaz
0
4
|
03.05.2015 16:30 | OFK 019 Zaječar | 0 : 4 | OFK Knjaz |
03.05
17:00
Mladost (S)
Bukuroca
1
0
|
03.05.2015 17:00 | Mladost (S) | 1 : 0 | Bukuroca | |||||
03.05
17:00
Trešnjevka
Levosoje Talenat
0
1
|
03.05.2015 17:00 | Trešnjevka | 0 : 1 | Levosoje Talenat | |||||
03.05
17:00
Mladost (B)
Ternoci
2
2
|
03.05.2015 17:00 | Mladost (B) | 2 : 2 | Ternoci | |||||
03.05
17:00
Čelik
Vranjska Banja
0
2
|
03.05.2015 17:00 | Čelik | 0 : 2 | Vranjska Banja | |||||
03.05
17:00
Pavlovac
Pčinja
0
2
|
03.05.2015 17:00 | Pavlovac | 0 : 2 | Pčinja |
03.05
17:00
Dunav
Ševac
1
1
|
03.05.2015 17:00 | Dunav | 1 : 1 | Ševac | |||||
03.05
17:00
Vladimirovac
Vojvodina (S)
2
0
|
03.05.2015 17:00 | Vladimirovac | 2 : 0 | Vojvodina (S) | |||||
03.05
17:00
Potporanj
Partizan (U)
1
3
|
03.05.2015 17:00 | Potporanj | 1 : 3 | Partizan (U) | |||||
03.05
17:00
Jedinstvo (V)
Ratar
2
0
|
03.05.2015 17:00 | Jedinstvo (V) | 2 : 0 | Ratar | |||||
03.05
17:00
Vojvodina (CC)
Karaš (J)
3
1
|
03.05.2015 17:00 | Vojvodina (CC) | 3 : 1 | Karaš (J) | |||||
03.05
17:00
Dobrica
Partizan (K)
4
1
|
03.05.2015 17:00 | Dobrica | 4 : 1 | Partizan (K) | |||||
03.05
17:00
Borac (VG)
Borac (VS)
3
1
|
03.05.2015 17:00 | Borac (VG) | 3 : 1 | Borac (VS) |
03.05
17:00
Budućnost (BB)
Borac (P)
3
0
|
03.05.2015 17:00 | Budućnost (BB) | 3 : 0 | Borac (P) | |||||
03.05
17:00
Plavi Dunav 1932
Stari Tamiš
1
6
|
03.05.2015 17:00 | Plavi Dunav 1932 | 1 : 6 | Stari Tamiš | |||||
03.05
11:00
Dinamo 1945
Proleter
8
0
|
03.05.2015 11:00 | Dinamo 1945 | 8 : 0 | Proleter | |||||
03.05
17:00
Strela
BSK Bavanište
3
1
|
03.05.2015 17:00 | Strela | 3 : 1 | BSK Bavanište | |||||
03.05
17:00
Kolonija
Dolovo
3
3
|
03.05.2015 17:00 | Kolonija | 3 : 3 | Dolovo |
03.05
17:00
Pobeda
Unirea
4
1
|
03.05.2015 17:00 | Pobeda | 4 : 1 | Unirea | |||||
03.05
17:00
Spartak 1911
Tempo
5
1
|
03.05.2015 17:00 | Spartak 1911 | 5 : 1 | Tempo | |||||
03.05
17:00
Omladinac (O)
Polet
2
4
|
03.05.2015 17:00 | Omladinac (O) | 2 : 4 | Polet |
03.05
17:00
Resavac
Mladost
2
1
|
03.05.2015 17:00 | Resavac | 2 : 1 | Mladost | |||||
03.05
17:00
Zenit
Blagotin
1
2
|
03.05.2015 17:00 | Zenit | 1 : 2 | Blagotin | |||||
03.05
17:00
Morava
Vinogradar
8
1
|
03.05.2015 17:00 | Morava | 8 : 1 | Vinogradar | |||||
03.05
17:00
Partizan
Juhor
7
2
|
03.05.2015 17:00 | Partizan | 7 : 2 | Juhor | |||||
03.05
17:00
Ursule
Kolare
2
1
|
03.05.2015 17:00 | Ursule | 2 : 1 | Kolare |
03.05
17:00
Javor
Istok 63
3
2
|
03.05.2015 17:00 | Javor | 3 : 2 | Istok 63 | |||||
03.05
17:00
Napredak (Sv)
Resavac
10
1
|
03.05.2015 17:00 | Napredak (Sv) | 10 : 1 | Resavac | |||||
03.05
17:00
Moravac
Mladost (S)
2
4
|
03.05.2015 17:00 | Moravac | 2 : 4 | Mladost (S) | |||||
03.05
17:00
OFK Batinac
Šumadija
5
1
|
03.05.2015 17:00 | OFK Batinac | 5 : 1 | Šumadija | |||||
03.05
17:00
Napredak (St)
Rudar (S)
1
2
|
03.05.2015 17:00 | Napredak (St) | 1 : 2 | Rudar (S) | |||||
03.05
17:00
Hajduk
Polet
6
1
|
03.05.2015 17:00 | Hajduk | 6 : 1 | Polet |
03.05
Jedinstvo (P)
Napredak
0
3
|
03.05.2015 | Jedinstvo (P) | 0 : 3 | Napredak | |||||
03.05
Fruškogorac
Borac (M)
2
0
|
03.05.2015 | Fruškogorac | 2 : 0 | Borac (M) | |||||
03.05
ČSK 1939
Železničar
0
3
|
03.05.2015 | ČSK 1939 | 0 : 3 | Železničar | |||||
03.05
10:00
Fruška Gora
Jedinstvo (M)
5
8
|
03.05.2015 10:00 | Fruška Gora | 5 : 8 | Jedinstvo (M) | |||||
03.05
Noćaj
Obilić 1993
2
1
|
03.05.2015 | Noćaj | 2 : 1 | Obilić 1993 | |||||
03.05
OFK Brestač
Graničar (G)
4
0
|
03.05.2015 | OFK Brestač | 4 : 0 | Graničar (G) | |||||
03.05
Sloga
Podrinje
0
5
|
03.05.2015 | Sloga | 0 : 5 | Podrinje | |||||
03.05
Graničar (K)
Borac (K)
0
1
|
03.05.2015 | Graničar (K) | 0 : 1 | Borac (K) |
03.05
16:30
Jedinstvo (R)
Dinamo
0
0
|
03.05.2015 16:30 | Jedinstvo (R) | 0 : 0 | Dinamo | |||||
03.05
16:30
OFK Šikara
Rastina 1918
4
1
|
03.05.2015 16:30 | OFK Šikara | 4 : 1 | Rastina 1918 |
03.05
16:30
OFK Gradnulica
Omladinac
1
0
|
03.05.2015 16:30 | OFK Gradnulica | 1 : 0 | Omladinac | |||||
03.05
16:30
Rusanda
ŽFK Banat Bagljaš
0
3
|
03.05.2015 16:30 | Rusanda | 0 : 3 | ŽFK Banat Bagljaš | |||||
03.05
16:30
Potisje
OFK Klek
3
1
|
03.05.2015 16:30 | Potisje | 3 : 1 | OFK Klek | |||||
03.05
16:30
Naftagas
Banat
3
4
|
03.05.2015 16:30 | Naftagas | 3 : 4 | Banat | |||||
03.05
16:30
ASK
Lehel
1
3
|
03.05.2015 16:30 | ASK | 1 : 3 | Lehel | |||||
03.05
16:30
Proleter 2006
Borac
5
1
|
03.05.2015 16:30 | Proleter 2006 | 5 : 1 | Borac |
03.05
17:00
Šumadija
Budućnost
4
0
|
03.05.2015 17:00 | Šumadija | 4 : 0 | Budućnost | |||||
03.05
17:00
Morava (M)
Stubal
2
9
|
03.05.2015 17:00 | Morava (M) | 2 : 9 | Stubal | |||||
03.05
17:00
Magnohrom
Morava (S)
1
1
|
03.05.2015 17:00 | Magnohrom | 1 : 1 | Morava (S) | |||||
03.05
17:00
Real
Čibukovac
5
0
|
03.05.2015 17:00 | Real | 5 : 0 | Čibukovac | |||||
03.05
17:00
Tavnik
Napredak
1
3
|
03.05.2015 17:00 | Tavnik | 1 : 3 | Napredak | |||||
03.05
17:00
Jedinstvo
Proleter
1
1
|
03.05.2015 17:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Proleter | |||||
03.05
17:00
Zvezda
Vrnjci
1
2
|
03.05.2015 17:00 | Zvezda | 1 : 2 | Vrnjci |
03.05
16:30
Vojvodina
Bačka
0
2
|
03.05.2015 16:30 | Vojvodina | 0 : 2 | Bačka | |||||
03.05
16:30
Jedinstvo (BPS)
Napredak
2
1
|
03.05.2015 16:30 | Jedinstvo (BPS) | 2 : 1 | Napredak | |||||
03.05
16:30
Hajduk
Iskra
1
1
|
03.05.2015 16:30 | Hajduk | 1 : 1 | Iskra | |||||
03.05
16:30
Miletić
Obilić
2
1
|
03.05.2015 16:30 | Miletić | 2 : 1 | Obilić | |||||
03.05
16:30
Sloga
Mladost
0
1
|
03.05.2015 16:30 | Sloga | 0 : 1 | Mladost | |||||
03.05
16:30
Budućnost
Jedinstvo (G)
0
1
|
03.05.2015 16:30 | Budućnost | 0 : 1 | Jedinstvo (G) |
03.05
16:30
Navalin
Bratstvo
4
3
|
03.05.2015 16:30 | Navalin | 4 : 3 | Bratstvo | |||||
03.05
16:30
Gradac
Mladost (B)
3
1
|
03.05.2015 16:30 | Gradac | 3 : 1 | Mladost (B) | |||||
03.05
16:30
OFK Morava
Marjan MB
4
3
|
03.05.2015 16:30 | OFK Morava | 4 : 3 | Marjan MB | |||||
03.05
16:30
Moravac
Sloboda
0
5
|
03.05.2015 16:30 | Moravac | 0 : 5 | Sloboda | |||||
03.05
16:30
Polet
Mladost (DL)
5
0
|
03.05.2015 16:30 | Polet | 5 : 0 | Mladost (DL) | |||||
03.05
16:30
Omladinac
Lemind 1953
1
0
|
03.05.2015 16:30 | Omladinac | 1 : 0 | Lemind 1953 | |||||
03.05
16:30
Kumarevo 65
Morava (G)
2
0
|
03.05.2015 16:30 | Kumarevo 65 | 2 : 0 | Morava (G) |
03.05
17:00
Budućnost
Budućnost
4
1
|
03.05.2015 17:00 | Budućnost | 4 : 1 | Budućnost | |||||
03.05
17:00
Cer
Majur
0
1
|
03.05.2015 17:00 | Cer | 0 : 1 | Majur | |||||
03.05
17:00
Radnik
Duško
2
3
|
03.05.2015 17:00 | Radnik | 2 : 3 | Duško | |||||
03.05
17:00
Sloga
Napredak
1
1
|
03.05.2015 17:00 | Sloga | 1 : 1 | Napredak | |||||
03.05
17:00
Drina
Mladi Borac
1
1
|
03.05.2015 17:00 | Drina | 1 : 1 | Mladi Borac |
03.05
17:00
Mladost (DB)
Borac
5
2
|
03.05.2015 17:00 | Mladost (DB) | 5 : 2 | Borac | |||||
03.05
17:00
Cer
Mladost (B)
4
1
|
03.05.2015 17:00 | Cer | 4 : 1 | Mladost (B) | |||||
03.05
17:00
Sloga (S)
Jedinstvo
0
1
|
03.05.2015 17:00 | Sloga (S) | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
03.05
17:00
Cerova
Studenac
0
1
|
03.05.2015 17:00 | Cerova | 0 : 1 | Studenac | |||||
03.05
17:00
Milan Orlić
Velika Reka
2
2
|
03.05.2015 17:00 | Milan Orlić | 2 : 2 | Velika Reka | |||||
03.05
17:00
7. Juli
Stolice
0
1
|
03.05.2015 17:00 | 7. Juli | 0 : 1 | Stolice |
03.05
17:00
Donji Kopaonik
Rubin (Z)
0
0
|
03.05.2015 17:00 | Donji Kopaonik | 0 : 0 | Rubin (Z) | |||||
03.05
17:00
Polet 57
Varvarin
4
3
|
03.05.2015 17:00 | Polet 57 | 4 : 3 | Varvarin | |||||
03.05
17:00
14. Oktobar
Ribnik
4
1
|
03.05.2015 17:00 | 14. Oktobar | 4 : 1 | Ribnik | |||||
03.05
17:00
Župski biseri
Ratajac
2
0
|
03.05.2015 17:00 | Župski biseri | 2 : 0 | Ratajac | |||||
03.05
17:00
Mladost (DK)
Beli Orlovi
7
1
|
03.05.2015 17:00 | Mladost (DK) | 7 : 1 | Beli Orlovi | |||||
03.05
17:00
Rubin (DS)
Kostrež
8
0
|
03.05.2015 17:00 | Rubin (DS) | 8 : 0 | Kostrež | |||||
03.05
17:00
Stari Trstenik
Sloga
3
2
|
03.05.2015 17:00 | Stari Trstenik | 3 : 2 | Sloga |
03.05
16:30
Borac
Centar
2
0
|
03.05.2015 16:30 | Borac | 2 : 0 | Centar | |||||
03.05
16:30
Bačka
Železničar
3
3
|
03.05.2015 16:30 | Bačka | 3 : 3 | Železničar | |||||
03.05
16:30
Fruškogorac
Sremac Beomal
3
1
|
03.05.2015 16:30 | Fruškogorac | 3 : 1 | Sremac Beomal |
03.05
16:30
Napredak 2012
Ratar
0
3
|
03.05.2015 16:30 | Napredak 2012 | 0 : 3 | Ratar | |||||
03.05
16:30
Kraljevo
Polet (V)
1
0
|
03.05.2015 16:30 | Kraljevo | 1 : 0 | Polet (V) | |||||
03.05
11:00
Crvena Zvezda
OFK Rutevac 1908
2
0
|
03.05.2015 11:00 | Crvena Zvezda | 2 : 0 | OFK Rutevac 1908 | |||||
03.05
11:00
OFK Sloga
Jedinstvo GVD
3
2
|
03.05.2015 11:00 | OFK Sloga | 3 : 2 | Jedinstvo GVD | |||||
03.05
11:00
OFK Draževac
Jastrebac
0
3
|
03.05.2015 11:00 | OFK Draževac | 0 : 3 | Jastrebac | |||||
03.05
11:00
Gredetin
Tempo
3
1
|
03.05.2015 11:00 | Gredetin | 3 : 1 | Tempo |
03.05
2. Oktobar
Napredak
3
0
|
03.05.2015 | 2. Oktobar | 3 : 0 | Napredak | |||||
03.05
Polet
Jedinstvo
4
1
|
03.05.2015 | Polet | 4 : 1 | Jedinstvo |
03.05
11:00
Jadar 2013
Komanice
0
3
|
03.05.2015 11:00 | Jadar 2013 | 0 : 3 | Komanice | |||||
03.05
16:00
Milenko Pavlović
Borac
0
0
|
03.05.2015 16:00 | Milenko Pavlović | 0 : 0 | Borac | |||||
03.05
16:00
Polet
Beloševac
2
0
|
03.05.2015 16:00 | Polet | 2 : 0 | Beloševac | |||||
03.05
16:00
Iskra
Gradac
5
0
|
03.05.2015 16:00 | Iskra | 5 : 0 | Gradac | |||||
03.05
16:00
Rajac
Kolubara 2
5
0
|
03.05.2015 16:00 | Rajac | 5 : 0 | Kolubara 2 | |||||
03.05
16:00
Ribnikar
Liplje
4
1
|
03.05.2015 16:00 | Ribnikar | 4 : 1 | Liplje |
03.05
16:30
Proleter
Žabare
5
2
|
03.05.2015 16:30 | Proleter | 5 : 2 | Žabare | |||||
03.05
16:30
Radoje Domanović
Maskar
2
1
|
03.05.2015 16:30 | Radoje Domanović | 2 : 1 | Maskar | |||||
03.05
16:30
Kopljari
Jasenica
1
0
|
03.05.2015 16:30 | Kopljari | 1 : 0 | Jasenica | |||||
03.05
11:00
B 2000
Ranilović
0
1
|
03.05.2015 11:00 | B 2000 | 0 : 1 | Ranilović | |||||
03.05
16:30
Mladi rudar
Trnava
0
2
|
03.05.2015 16:30 | Mladi rudar | 0 : 2 | Trnava | |||||
03.05
16:30
Sloga
Mladost
5
0
|
03.05.2015 16:30 | Sloga | 5 : 0 | Mladost |
03.05
16:30
Omladinac (Š)
Borac
0
3
|
03.05.2015 16:30 | Omladinac (Š) | 0 : 3 | Borac | |||||
03.05
16:30
BSK 1924
Rudar
3
1
|
03.05.2015 16:30 | BSK 1924 | 3 : 1 | Rudar | |||||
03.05
16:30
Dragoš
Budućnost
1
1
|
03.05.2015 16:30 | Dragoš | 1 : 1 | Budućnost | |||||
03.05
16:30
Omladinac (B)
Mladost
0
0
|
03.05.2015 16:30 | Omladinac (B) | 0 : 0 | Mladost | |||||
03.05
16:30
Polet
Omladinac (S)
0
3
|
03.05.2015 16:30 | Polet | 0 : 3 | Omladinac (S) |
03.05
17:00
Borac 46
Slavija
3
0
|
03.05.2015 17:00 | Borac 46 | 3 : 0 | Slavija | |||||
03.05
17:00
Vajska
Soko
1
0
|
03.05.2015 17:00 | Vajska | 1 : 0 | Soko | |||||
03.05
17:00
Bačka
Bački Hajduk
1
0
|
03.05.2015 17:00 | Bačka | 1 : 0 | Bački Hajduk | |||||
03.05
17:00
Mladost
Neštin
2
1
|
03.05.2015 17:00 | Mladost | 2 : 1 | Neštin |
03.05
16:30
Napredak (B)
Jedinstvo (Lj)
3
2
|
03.05.2015 16:30 | Napredak (B) | 3 : 2 | Jedinstvo (Lj) | |||||
03.05
16:30
Sloga (Ć)
Borac (K)
5
1
|
03.05.2015 16:30 | Sloga (Ć) | 5 : 1 | Borac (K) | |||||
03.05
16:30
OFK Braničevo
Napredak 1934
7
1
|
03.05.2015 16:30 | OFK Braničevo | 7 : 1 | Napredak 1934 | |||||
03.05
16:30
Dizel
Vihor
6
0
|
03.05.2015 16:30 | Dizel | 6 : 0 | Vihor | |||||
03.05
16:30
Dunavac
Sloga (D)
4
0
|
03.05.2015 16:30 | Dunavac | 4 : 0 | Sloga (D) | |||||
03.05
16:30
Kurjače
Žitkovica
3
2
|
03.05.2015 16:30 | Kurjače | 3 : 2 | Žitkovica |
03.05
Premeća
Prijatelji
4
2
|
03.05.2015 | Premeća | 4 : 2 | Prijatelji | |||||
03.05
Morava (K)
Lugovi
2
1
|
03.05.2015 | Morava (K) | 2 : 1 | Lugovi | |||||
03.05
Budućnost
Kej
2
0
|
03.05.2015 | Budućnost | 2 : 0 | Kej | |||||
03.05
Morava (M)
Vujan
4
0
|
03.05.2015 | Morava (M) | 4 : 0 | Vujan | |||||
03.05
Zadrugar
BIP
0
3
|
03.05.2015 | Zadrugar | 0 : 3 | BIP | |||||
03.05
11:00
Rakova
Planinac
1
1
|
03.05.2015 11:00 | Rakova | 1 : 1 | Planinac |
03.05
17:00
Horgoš 1911
Tisa B
0
0
|
03.05.2015 17:00 | Horgoš 1911 | 0 : 0 | Tisa B | |||||
03.05
17:00
Šampion
Tornjoš
0
7
|
03.05.2015 17:00 | Šampion | 0 : 7 | Tornjoš |
03.05
16:00
Tolić
Stari drugari
2
2
|
03.05.2015 16:00 | Tolić | 2 : 2 | Stari drugari | |||||
03.05
16:00
Gornji Mušić
Jedinstvo
3
0
|
03.05.2015 16:00 | Gornji Mušić | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
03.05
16:00
Popadić
Toplica
3
3
|
03.05.2015 16:00 | Popadić | 3 : 3 | Toplica |
03.05
16:30
Botunje
OFK Bagremar
2
1
|
03.05.2015 16:30 | Botunje | 2 : 1 | OFK Bagremar | |||||
03.05
16:30
Kremenac
Azbest
3
0
|
03.05.2015 16:30 | Kremenac | 3 : 0 | Azbest | |||||
03.05
16:30
Hajduk
Žeželj
3
3
|
03.05.2015 16:30 | Hajduk | 3 : 3 | Žeželj | |||||
03.05
16:30
21. oktobar
Šumadija 1934
0
0
|
03.05.2015 16:30 | 21. oktobar | 0 : 0 | Šumadija 1934 | |||||
03.05
16:30
Kutlovo
Zastava
2
0
|
03.05.2015 16:30 | Kutlovo | 2 : 0 | Zastava | |||||
03.05
16:30
Seljak
Srbija
0
1
|
03.05.2015 16:30 | Seljak | 0 : 1 | Srbija |
03.05
16:30
Budućnost
Terekves
0
5
|
03.05.2015 16:30 | Budućnost | 0 : 5 | Terekves | |||||
03.05
16:30
Proleter
Olimpija
4
5
|
03.05.2015 16:30 | Proleter | 4 : 5 | Olimpija | |||||
03.05
16:30
Roham
1.Oktobar
2
1
|
03.05.2015 16:30 | Roham | 2 : 1 | 1.Oktobar |
03.05
16:30
Stevan Nešticki
Sloga 1948 (M)
5
0
|
03.05.2015 16:30 | Stevan Nešticki | 5 : 0 | Sloga 1948 (M) | |||||
03.05
16:30
Čegar 2013 (K)
Morava 1949
2
0
|
03.05.2015 16:30 | Čegar 2013 (K) | 2 : 0 | Morava 1949 | |||||
03.05
16:30
Delijski Vis
Mladost 1954 (DM)
8
1
|
03.05.2015 16:30 | Delijski Vis | 8 : 1 | Mladost 1954 (DM) | |||||
03.05
16:30
Mladost (DK)
AZ Borac 2014
1
5
|
03.05.2015 16:30 | Mladost (DK) | 1 : 5 | AZ Borac 2014 | |||||
03.05
16:30
Čegar 1946 (DM)
Vulkan 1963
0
2
|
03.05.2015 16:30 | Čegar 1946 (DM) | 0 : 2 | Vulkan 1963 | |||||
03.05
16:30
Sečanica
Mramor 1927
0
1
|
03.05.2015 16:30 | Sečanica | 0 : 1 | Mramor 1927 |
03.05
12:30
Šećeranac Ada
Borac (P)
1
3
|
03.05.2015 12:30 | Šećeranac Ada | 1 : 3 | Borac (P) | |||||
03.05
16:30
Šumadinac (B)
Institut
0
0
|
03.05.2015 16:30 | Šumadinac (B) | 0 : 0 | Institut | |||||
03.05
16:30
OFK Petrovčić
Obilić
4
0
|
03.05.2015 16:30 | OFK Petrovčić | 4 : 0 | Obilić | |||||
03.05
16:30
Posavac
BUSK
4
2
|
03.05.2015 16:30 | Posavac | 4 : 2 | BUSK |
03.05
15:30
Dedinje
Sparta
3
1
|
03.05.2015 15:30 | Dedinje | 3 : 1 | Sparta | |||||
03.05
13:00
Rekreativo 011
OFK Crvenka
1
4
|
03.05.2015 13:00 | Rekreativo 011 | 1 : 4 | OFK Crvenka |
03.05
Sloga
Strmovo 1968
2
6
|
03.05.2015 | Sloga | 2 : 6 | Strmovo 1968 | |||||
03.05
Nepričava
Ratkovac
1
4
|
03.05.2015 | Nepričava | 1 : 4 | Ratkovac | |||||
03.05
Lajkovac
Mladost
3
3
|
03.05.2015 | Lajkovac | 3 : 3 | Mladost |
03.05
16:30
Glumač
Bakionica
3
2
|
03.05.2015 16:30 | Glumač | 3 : 2 | Bakionica | |||||
03.05
16:30
Plavi Tok
Lazarica
0
6
|
03.05.2015 16:30 | Plavi Tok | 0 : 6 | Lazarica | |||||
03.05
16:30
Savinac 1933
Avijatičar
2
1
|
03.05.2015 16:30 | Savinac 1933 | 2 : 1 | Avijatičar | |||||
03.05
16:30
Sečica
Ježevica
0
0
|
03.05.2015 16:30 | Sečica | 0 : 0 | Ježevica | |||||
03.05
16:30
Duškovci
Borac
1
0
|
03.05.2015 16:30 | Duškovci | 1 : 0 | Borac | |||||
03.05
16:30
Dobrinjac
Pobeda
2
3
|
03.05.2015 16:30 | Dobrinjac | 2 : 3 | Pobeda | |||||
03.05
16:30
Gorobilje
Blagaja
5
1
|
03.05.2015 16:30 | Gorobilje | 5 : 1 | Blagaja |
03.05
16:30
Ozrem PMH
Omladinac
4
1
|
03.05.2015 16:30 | Ozrem PMH | 4 : 1 | Omladinac | |||||
03.05
16:30
Šumadija
Šilopaj
1
4
|
03.05.2015 16:30 | Šumadija | 1 : 4 | Šilopaj | |||||
03.05
16:30
Brezak
Mladi rudar
0
0
|
03.05.2015 16:30 | Brezak | 0 : 0 | Mladi rudar | |||||
03.05
16:30
Velereč 94
Majdan
0
1
|
03.05.2015 16:30 | Velereč 94 | 0 : 1 | Majdan |
03.05
16:30
Srbovo
Samarinovac
5
2
|
03.05.2015 16:30 | Srbovo | 5 : 2 | Samarinovac | |||||
03.05
16:30
Urovica
Graničar
3
0
|
03.05.2015 16:30 | Urovica | 3 : 0 | Graničar | |||||
03.05
16:30
Polet
Smedovac
3
0
|
03.05.2015 16:30 | Polet | 3 : 0 | Smedovac | |||||
03.05
16:30
Malajnica
OFK Sikole
4
4
|
03.05.2015 16:30 | Malajnica | 4 : 4 | OFK Sikole | |||||
03.05
11:00
Miloševo
OFK Tamnič
3
0
|
03.05.2015 11:00 | Miloševo | 3 : 0 | OFK Tamnič | |||||
03.05
16:30
Kovilovo
BSK 1934
2
2
|
03.05.2015 16:30 | Kovilovo | 2 : 2 | BSK 1934 | |||||
03.05
16:30
Čubra
Ratar
3
2
|
03.05.2015 16:30 | Čubra | 3 : 2 | Ratar |
03.05
16:30
Partizan
Avala 1939
0
1
|
03.05.2015 16:30 | Partizan | 0 : 1 | Avala 1939 |
03.05
16:30
Jerma
Provalija
4
2
|
03.05.2015 16:30 | Jerma | 4 : 2 | Provalija | |||||
03.05
16:30
Lokomotiva
Temac
2
2
|
03.05.2015 16:30 | Lokomotiva | 2 : 2 | Temac | |||||
03.05
16:30
Sloga
Rongo Siti
0
3
|
03.05.2015 16:30 | Sloga | 0 : 3 | Rongo Siti | |||||
03.05
16:30
Sloboda
Veliki Suvodol
3
1
|
03.05.2015 16:30 | Sloboda | 3 : 1 | Veliki Suvodol |
03.05
17:00
Bikovo
Đurđin
2
1
|
03.05.2015 17:00 | Bikovo | 2 : 1 | Đurđin | |||||
03.05
17:00
Bratstvo
Žednik
1
2
|
03.05.2015 17:00 | Bratstvo | 1 : 2 | Žednik | |||||
03.05
17:00
Hajduk
Elektrovojvodina
3
3
|
03.05.2015 17:00 | Hajduk | 3 : 3 | Elektrovojvodina | |||||
03.05
17:00
Čantavir
Udarnik
4
2
|
03.05.2015 17:00 | Čantavir | 4 : 2 | Udarnik |
03.05
16:30
Pontes
Velika reka
0
3
|
03.05.2015 16:30 | Pontes | 0 : 3 | Velika reka | |||||
03.05
16:30
Koča Andjelković
Lokomotiva
0
2
|
03.05.2015 16:30 | Koča Andjelković | 0 : 2 | Lokomotiva | |||||
03.05
16:30
Velika Vrbica
Kladušnica
0
4
|
03.05.2015 16:30 | Velika Vrbica | 0 : 4 | Kladušnica | |||||
03.05
16:30
Omladinac
Egeta
2
0
|
03.05.2015 16:30 | Omladinac | 2 : 0 | Egeta | |||||
03.05
16:30
Napredak
Lovćen
3
0
|
03.05.2015 16:30 | Napredak | 3 : 0 | Lovćen | |||||
03.05
16:30
Mala Vrbica
Rtkovo
2
0
|
03.05.2015 16:30 | Mala Vrbica | 2 : 0 | Rtkovo |
03.05
16:00
Gunjevac
Omladinac
1
1
|
03.05.2015 16:00 | Gunjevac | 1 : 1 | Omladinac | |||||
03.05
16:00
Stepanje
Polet
3
6
|
03.05.2015 16:00 | Stepanje | 3 : 6 | Polet | |||||
03.05
16:00
Tvrdojevac
Polet
4
1
|
03.05.2015 16:00 | Tvrdojevac | 4 : 1 | Polet | |||||
03.05
16:00
Dimitrije Tucović
Crvena Jabuka
3
1
|
03.05.2015 16:00 | Dimitrije Tucović | 3 : 1 | Crvena Jabuka |
03.05
16:30
Kosovo
Kastrum
3
2
|
03.05.2015 16:30 | Kosovo | 3 : 2 | Kastrum | |||||
03.05
16:30
Lovac
Nacional
4
2
|
03.05.2015 16:30 | Lovac | 4 : 2 | Nacional | |||||
03.05
16:30
Polet 1959
Grlište
0
5
|
03.05.2015 16:30 | Polet 1959 | 0 : 5 | Grlište |
03.05
Bačinac
Radnik
2
1
|
03.05.2015 | Bačinac | 2 : 1 | Radnik |
03.05
17:00
Radnički
Sloga
3
1
|
03.05.2015 17:00 | Radnički | 3 : 1 | Sloga | |||||
03.05
17:00
Jelica
Bratstvo
1
4
|
03.05.2015 17:00 | Jelica | 1 : 4 | Bratstvo | |||||
03.05
11:00
Prilike
Jedinstvo
0
1
|
03.05.2015 11:00 | Prilike | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
03.05
17:00
Bjelica
Brezova
4
1
|
03.05.2015 17:00 | Bjelica | 4 : 1 | Brezova | |||||
03.05
17:00
Gorušica
Gradina
0
1
|
03.05.2015 17:00 | Gorušica | 0 : 1 | Gradina | |||||
03.05
17:00
Vrelo
Dedinje Junajted
0
2
|
03.05.2015 17:00 | Vrelo | 0 : 2 | Dedinje Junajted |
03.05
Mekiš
Pobeda
0
3
|
03.05.2015 | Mekiš | 0 : 3 | Pobeda | |||||
03.05
Toplica
Moravac (ZT)
2
1
|
03.05.2015 | Toplica | 2 : 1 | Moravac (ZT) | |||||
03.05
Moravac (Č)
Doljevac 1971
1
2
|
03.05.2015 | Moravac (Č) | 1 : 2 | Doljevac 1971 |
03.05
16:30
Mladost MG
Karađorđe
1
1
|
03.05.2015 16:30 | Mladost MG | 1 : 1 | Karađorđe | |||||
03.05
16:30
Bare
Mladost (R)
2
1
|
03.05.2015 16:30 | Bare | 2 : 1 | Mladost (R) | |||||
03.05
16:30
Kusovac
BSK
2
2
|
03.05.2015 16:30 | Kusovac | 2 : 2 | BSK | |||||
03.05
16:30
Kotlenik
Crvena zvezda
1
3
|
03.05.2015 16:30 | Kotlenik | 1 : 3 | Crvena zvezda | |||||
03.05
16:30
Sloga
Pobeda
1
0
|
03.05.2015 16:30 | Sloga | 1 : 0 | Pobeda | |||||
03.05
16:30
Marjan
Lokomotiva
2
4
|
03.05.2015 16:30 | Marjan | 2 : 4 | Lokomotiva | |||||
03.05
16:30
Beli Orlovi
Grivac
0
1
|
03.05.2015 16:30 | Beli Orlovi | 0 : 1 | Grivac |
03.05
16:00
Vučak
OFK Slavija
3
0
|
03.05.2015 16:00 | Vučak | 3 : 0 | OFK Slavija | |||||
03.05
16:00
Jezava
Hajduk Veljko 1934
3
1
|
03.05.2015 16:00 | Jezava | 3 : 1 | Hajduk Veljko 1934 |
03.05
16:00
Drugovac
Omladinac (S)
3
1
|
03.05.2015 16:00 | Drugovac | 3 : 1 | Omladinac (S) | |||||
03.05
16:00
Podunavac
Crvena zvezda
1
1
|
03.05.2015 16:00 | Podunavac | 1 : 1 | Crvena zvezda |
03.05
17:00
Vinogradar
Pobeda
2
3
|
03.05.2015 17:00 | Vinogradar | 2 : 3 | Pobeda | |||||
03.05
17:00
Banat
Radnički 1927
2
0
|
03.05.2015 17:00 | Banat | 2 : 0 | Radnički 1927 | |||||
03.05
17:00
Karaš (K)
Jedinstvo (O)
2
0
|
03.05.2015 17:00 | Karaš (K) | 2 : 0 | Jedinstvo (O) | |||||
03.05
17:00
Vitorul
Omladinac
3
0
|
03.05.2015 17:00 | Vitorul | 3 : 0 | Omladinac |
03.05
16:30
OFK Stajićevo
Mladost
2
3
|
03.05.2015 16:30 | OFK Stajićevo | 2 : 3 | Mladost | |||||
03.05
16:30
Sloga
Zlatica
0
2
|
03.05.2015 16:30 | Sloga | 0 : 2 | Zlatica | |||||
03.05
16:30
Tamiš
MSK
0
4
|
03.05.2015 16:30 | Tamiš | 0 : 4 | MSK | |||||
03.05
16:30
Proleter
Jedinstvo
0
4
|
03.05.2015 16:30 | Proleter | 0 : 4 | Jedinstvo |
03.05
16:30
Metalac
Stig 1955
6
0
|
03.05.2015 16:30 | Metalac | 6 : 0 | Stig 1955 | |||||
03.05
16:30
Pobeda
Dunavac
3
1
|
03.05.2015 16:30 | Pobeda | 3 : 1 | Dunavac | |||||
03.05
16:30
Ljubičevo
Sloga (D)
2
0
|
03.05.2015 16:30 | Ljubičevo | 2 : 0 | Sloga (D) | |||||
03.05
16:30
Sloga (L)
Napredak (P)
2
3
|
03.05.2015 16:30 | Sloga (L) | 2 : 3 | Napredak (P) | |||||
03.05
16:30
Dunav
Sopot
2
3
|
03.05.2015 16:30 | Dunav | 2 : 3 | Sopot |
03.05
17:00
Sloga 1949
Polet
2
2
|
03.05.2015 17:00 | Sloga 1949 | 2 : 2 | Polet | |||||
03.05
17:00
Hajduk
Sloga (R)
1
1
|
03.05.2015 17:00 | Hajduk | 1 : 1 | Sloga (R) | |||||
03.05
17:00
Mladost (B)
Petrovac 74
3
2
|
03.05.2015 17:00 | Mladost (B) | 3 : 2 | Petrovac 74 | |||||
03.05
17:00
Verko
Dragojevac
0
3
|
03.05.2015 17:00 | Verko | 0 : 3 | Dragojevac |
03.05
11:00
Mladost (S)
Zablaće
3
0
|
03.05.2015 11:00 | Mladost (S) | 3 : 0 | Zablaće | |||||
03.05
11:00
Sinošević
Pocerina
0
8
|
03.05.2015 11:00 | Sinošević | 0 : 8 | Pocerina | |||||
03.05
11:00
Grušić
Bojić
4
1
|
03.05.2015 11:00 | Grušić | 4 : 1 | Bojić |
03.05
17:00
Sloga
Proleter
2
0
|
03.05.2015 17:00 | Sloga | 2 : 0 | Proleter | |||||
03.05
17:00
Budućnost
Borac
1
1
|
03.05.2015 17:00 | Budućnost | 1 : 1 | Borac | |||||
03.05
17:00
Jednota 1950
Slavija
6
2
|
03.05.2015 17:00 | Jednota 1950 | 6 : 2 | Slavija |
03.05
17:00
Polet
Vreoci
4
1
|
03.05.2015 17:00 | Polet | 4 : 1 | Vreoci | |||||
03.05
17:00
Rudar
Mladi borac
4
0
|
03.05.2015 17:00 | Rudar | 4 : 0 | Mladi borac | |||||
03.05
17:00
BSK
TEK Sloga
1
1
|
03.05.2015 17:00 | BSK | 1 : 1 | TEK Sloga | |||||
03.05
17:00
Lazarevac
Šumadija
1
3
|
03.05.2015 17:00 | Lazarevac | 1 : 3 | Šumadija | |||||
03.05
17:00
OFK Radnički
OFK Burovo
4
3
|
03.05.2015 17:00 | OFK Radnički | 4 : 3 | OFK Burovo | |||||
03.05
17:00
Bistrica
Budućnost
3
2
|
03.05.2015 17:00 | Bistrica | 3 : 2 | Budućnost |
03.05
17:00
Omladinac
Buljane
2
1
|
03.05.2015 17:00 | Omladinac | 2 : 1 | Buljane | |||||
03.05
17:00
Popovac
ISK Izvor
0
1
|
03.05.2015 17:00 | Popovac | 0 : 1 | ISK Izvor | |||||
03.05
17:00
Železničar
Heroj
2
0
|
03.05.2015 17:00 | Železničar | 2 : 0 | Heroj | |||||
03.05
17:00
Budućnost (L)
Omladinski
0
2
|
03.05.2015 17:00 | Budućnost (L) | 0 : 2 | Omladinski | |||||
03.05
17:00
OFK Borac
Sloboda
2
1
|
03.05.2015 17:00 | OFK Borac | 2 : 1 | Sloboda |
03.05
Vlasina 2014
Jašunja
2
4
|
03.05.2015 | Vlasina 2014 | 2 : 4 | Jašunja |
03.05
Sremski vitezovi
Sremac
0
1
|
03.05.2015 | Sremski vitezovi | 0 : 1 | Sremac | |||||
03.05
OFK Kraljevci
Mladost (B)
0
2
|
03.05.2015 | OFK Kraljevci | 0 : 2 | Mladost (B) | |||||
03.05
Borac
Fruškogorac
3
1
|
03.05.2015 | Borac | 3 : 1 | Fruškogorac | |||||
03.05
Vojvodina
Polet
4
0
|
03.05.2015 | Vojvodina | 4 : 0 | Polet | |||||
03.05
Car Uroš
27. Oktobar
5
1
|
03.05.2015 | Car Uroš | 5 : 1 | 27. Oktobar | |||||
03.05
Mladost (P)
Jedinstvo
3
2
|
03.05.2015 | Mladost (P) | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
03.05
Sloga
Planinac
4
3
|
03.05.2015 | Sloga | 4 : 3 | Planinac |
03.05
Atletiko
Veliko Trnjane
3
0
|
03.05.2015 | Atletiko | 3 : 0 | Veliko Trnjane | |||||
03.05
Veternica 1926
Milanovo
2
2
|
03.05.2015 | Veternica 1926 | 2 : 2 | Milanovo | |||||
03.05
BSK
Real
1
1
|
03.05.2015 | BSK | 1 : 1 | Real |
03.05
11:00
Tolisavac - VT
Krasava
1
3
|
03.05.2015 11:00 | Tolisavac - VT | 1 : 3 | Krasava | |||||
03.05
17:00
Bratstvo
DB Junajted
1
4
|
03.05.2015 17:00 | Bratstvo | 1 : 4 | DB Junajted |
03.05
16:00
Graničar
Sloboda
1
6
|
03.05.2015 16:00 | Graničar | 1 : 6 | Sloboda | |||||
03.05
16:00
Sremac
Vitez
4
1
|
03.05.2015 16:00 | Sremac | 4 : 1 | Vitez | |||||
03.05
16:00
Sloven
Mladost
1
5
|
03.05.2015 16:00 | Sloven | 1 : 5 | Mladost | |||||
03.05
16:00
Kameni
Lovac
2
2
|
03.05.2015 16:00 | Kameni | 2 : 2 | Lovac | |||||
03.05
16:00
Šumar
Srem
5
3
|
03.05.2015 16:00 | Šumar | 5 : 3 | Srem |
03.05
17:00
Sloga
Dunav
7
2
|
03.05.2015 17:00 | Sloga | 7 : 2 | Dunav | |||||
03.05
17:00
Krušedol
Borac (J)
3
0
|
03.05.2015 17:00 | Krušedol | 3 : 0 | Borac (J) | |||||
03.05
17:00
Fruškogorac
Polet
2
3
|
03.05.2015 17:00 | Fruškogorac | 2 : 3 | Polet |
03.05
Srem
Grgurevci
2
1
|
03.05.2015 | Srem | 2 : 1 | Grgurevci | |||||
03.05
Sloga (Č)
Planinac
1
0
|
03.05.2015 | Sloga (Č) | 1 : 0 | Planinac | |||||
03.05
OFK Bosut
Sremac
3
2
|
03.05.2015 | OFK Bosut | 3 : 2 | Sremac | |||||
03.05
Mitros
Borac (VR)
6
1
|
03.05.2015 | Mitros | 6 : 1 | Borac (VR) | |||||
03.05
Napredak
Sloga (Z)
7
3
|
03.05.2015 | Napredak | 7 : 3 | Sloga (Z) | |||||
03.05
Sloboda
Borac (R)
4
1
|
03.05.2015 | Sloboda | 4 : 1 | Borac (R) |
03.05
17:00
OFK Bačinci
Sremac
7
2
|
03.05.2015 17:00 | OFK Bačinci | 7 : 2 | Sremac | |||||
03.05
17:00
Napredak
OFK Bingula
8
0
|
03.05.2015 17:00 | Napredak | 8 : 0 | OFK Bingula | |||||
03.05
17:00
Hajduk
Borac
4
1
|
03.05.2015 17:00 | Hajduk | 4 : 1 | Borac | |||||
03.05
17:00
Jednota
Bratstvo
1
2
|
03.05.2015 17:00 | Jednota | 1 : 2 | Bratstvo | |||||
03.05
17:00
Sinđelić
Graničar
3
1
|
03.05.2015 17:00 | Sinđelić | 3 : 1 | Graničar | |||||
03.05
17:00
Omladinac (B)
OFK Bikić
0
3
|
03.05.2015 17:00 | Omladinac (B) | 0 : 3 | OFK Bikić | |||||
03.05
17:00
Jedinstvo
Omladinac (M)
1
5
|
03.05.2015 17:00 | Jedinstvo | 1 : 5 | Omladinac (M) |
03.05
16:00
Dupljaj
Paune
1
1
|
03.05.2015 16:00 | Dupljaj | 1 : 1 | Paune | |||||
03.05
16:00
Lukavac
Bujačić
1
3
|
03.05.2015 16:00 | Lukavac | 1 : 3 | Bujačić | |||||
03.05
16:00
Rakac Stave
Žabari
5
2
|
03.05.2015 16:00 | Rakac Stave | 5 : 2 | Žabari | |||||
03.05
16:00
Mladost (VK)
OFK Povlen
3
1
|
03.05.2015 16:00 | Mladost (VK) | 3 : 1 | OFK Povlen | |||||
03.05
13:00
Zadrugar
Kotešica
0
3
|
03.05.2015 13:00 | Zadrugar | 0 : 3 | Kotešica |
03.05
16:30
Jedinstvo
Mladost (L)
0
3
|
03.05.2015 16:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Mladost (L) | |||||
03.05
16:30
Brana Paunović
Bata Bulić
1
0
|
03.05.2015 16:30 | Brana Paunović | 1 : 0 | Bata Bulić |
03.05
16:30
Burovac
Soko
2
0
|
03.05.2015 16:30 | Burovac | 2 : 0 | Soko |
03.05
16:30
Beljina
OFK Borac
1
4
|
03.05.2015 16:30 | Beljina | 1 : 4 | OFK Borac |
03.05
17:00
Žiča
Musina reka
2
2
|
03.05.2015 17:00 | Žiča | 2 : 2 | Musina reka | |||||
03.05
12:00
Omladinac
Bogutovačka Banja
2
3
|
03.05.2015 12:00 | Omladinac | 2 : 3 | Bogutovačka Banja | |||||
03.05
17:00
Mladost
BSK 2014
3
0
|
03.05.2015 17:00 | Mladost | 3 : 0 | BSK 2014 | |||||
03.05
17:00
Studen Vitez
Mlada krila
0
2
|
03.05.2015 17:00 | Studen Vitez | 0 : 2 | Mlada krila |
03.05
17:00
Zgodačica
Popovići
1
2
|
03.05.2015 17:00 | Zgodačica | 1 : 2 | Popovići | |||||
03.05
17:00
Mladost 1981
Stara Čaršija
0
2
|
03.05.2015 17:00 | Mladost 1981 | 0 : 2 | Stara Čaršija | |||||
03.05
14:00
Jovo Kursula
Jedinstvo
1
1
|
03.05.2015 14:00 | Jovo Kursula | 1 : 1 | Jedinstvo |
03.05
17:00
OFK Borac
Šantarovac
3
3
|
03.05.2015 17:00 | OFK Borac | 3 : 3 | Šantarovac | |||||
03.05
17:00
Osaonica
Bresje
3
0
|
03.05.2015 17:00 | Osaonica | 3 : 0 | Bresje | |||||
03.05
17:00
Trnava
Jedinstvo
1
0
|
03.05.2015 17:00 | Trnava | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
03.05
17:00
Partizan (M)
Sloboda
1
1
|
03.05.2015 17:00 | Partizan (M) | 1 : 1 | Sloboda |
03.05
16:30
Zvezda
Omladinac
0
2
|
03.05.2015 16:30 | Zvezda | 0 : 2 | Omladinac | |||||
03.05
16:30
Borac
Krtinska
0
2
|
03.05.2015 16:30 | Borac | 0 : 2 | Krtinska | |||||
03.05
16:30
Duboko
OFK Urovci
5
0
|
03.05.2015 16:30 | Duboko | 5 : 0 | OFK Urovci | |||||
03.05
16:30
Posavina
Trstenica
8
2
|
03.05.2015 16:30 | Posavina | 8 : 2 | Trstenica | |||||
03.05
16:30
Rvati
Poljane
3
0
|
03.05.2015 16:30 | Rvati | 3 : 0 | Poljane | |||||
03.05
16:30
Jedinstvo
Belo Polje
0
1
|
03.05.2015 16:30 | Jedinstvo | 0 : 1 | Belo Polje | |||||
03.05
16:30
Vukićevica
Polet
1
2
|
03.05.2015 16:30 | Vukićevica | 1 : 2 | Polet |
03.05
16:30
Trešnjevica
Vrbica
0
1
|
03.05.2015 16:30 | Trešnjevica | 0 : 1 | Vrbica | |||||
03.05
16:30
Brezovac
Gorski car
3
0
|
03.05.2015 16:30 | Brezovac | 3 : 0 | Gorski car |
03.05
Hajduk
Mladost (G)
3
0
|
03.05.2015 | Hajduk | 3 : 0 | Mladost (G) | |||||
03.05
Prva Iskra
Vidojevica
2
2
|
03.05.2015 | Prva Iskra | 2 : 2 | Vidojevica | |||||
03.05
Mladost (DD)
Jelav
2
3
|
03.05.2015 | Mladost (DD) | 2 : 3 | Jelav |
03.05
17:00
Zelenika
15. Avgust 1950
3
1
|
03.05.2015 17:00 | Zelenika | 3 : 1 | 15. Avgust 1950 | |||||
03.05
17:00
Mladi radnik
Rudar
2
4
|
03.05.2015 17:00 | Mladi radnik | 2 : 4 | Rudar |
03.05
16:00
Sloboda 1948
Rujišnik
3
1
|
03.05.2015 16:00 | Sloboda 1948 | 3 : 1 | Rujišnik | |||||
03.05
16:00
Jugovići
Topoljak
4
1
|
03.05.2015 16:00 | Jugovići | 4 : 1 | Topoljak | |||||
03.05
16:00
Kamenorezac 76
Borjak 2013
5
0
|
03.05.2015 16:00 | Kamenorezac 76 | 5 : 0 | Borjak 2013 |
03.05
17:00
Sloga 2012
Sibnica
2
1
|
03.05.2015 17:00 | Sloga 2012 | 2 : 1 | Sibnica | |||||
03.05
14:00
Rudar 2012
Vis
1
2
|
03.05.2015 14:00 | Rudar 2012 | 1 : 2 | Vis | |||||
03.05
17:00
Vojvoda
Stojnik
3
1
|
03.05.2015 17:00 | Vojvoda | 3 : 1 | Stojnik |
03.05
16:30
Karadjordje 2013
Šumadija
4
2
|
03.05.2015 16:30 | Karadjordje 2013 | 4 : 2 | Šumadija | |||||
03.05
16:30
Mladost (B)
Badnjevac
0
0
|
03.05.2015 16:30 | Mladost (B) | 0 : 0 | Badnjevac | |||||
03.05
16:30
Napredak
Feniks
0
3
|
03.05.2015 16:30 | Napredak | 0 : 3 | Feniks |
03.05
16:00
Belfast
Borac
2
3
|
03.05.2015 16:00 | Belfast | 2 : 3 | Borac | |||||
03.05
16:00
Baličevac 1974
Dobrič 1974
5
2
|
03.05.2015 16:00 | Baličevac 1974 | 5 : 2 | Dobrič 1974 |
03.05
11:00
Torpedo 1924
Maovi
5
0
|
03.05.2015 11:00 | Torpedo 1924 | 5 : 0 | Maovi |
03.05
11:00
Mladost
Jedinstvo
2
0
|
03.05.2015 11:00 | Mladost | 2 : 0 | Jedinstvo |
03.05
16:00
Sloga
Pomoravlje
2
1
|
03.05.2015 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Pomoravlje | |||||
03.05
16:00
Napredak
Budućnost
6
3
|
03.05.2015 16:00 | Napredak | 6 : 3 | Budućnost | |||||
03.05
16:00
Udarnik
Mladost
3
0
|
03.05.2015 16:00 | Udarnik | 3 : 0 | Mladost | |||||
03.05
16:00
Jedinstvo
BSK
5
1
|
03.05.2015 16:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | BSK |
03.05
Pobeda
Gradac
2
0
|
03.05.2015 | Pobeda | 2 : 0 | Gradac | |||||
03.05
Čukarički
OFK Orašje
7
1
|
03.05.2015 | Čukarički | 7 : 1 | OFK Orašje | |||||
03.05
Parcane
Mladost
5
3
|
03.05.2015 | Parcane | 5 : 3 | Mladost |
03.05
Ram
Sloga-TOP
2
2
|
03.05.2015 | Ram | 2 : 2 | Sloga-TOP | |||||
03.05
Graničar 2013
Srednjevo
5
2
|
03.05.2015 | Graničar 2013 | 5 : 2 | Srednjevo | |||||
03.05
Mladi Borac
Pek
0
2
|
03.05.2015 | Mladi Borac | 0 : 2 | Pek | |||||
03.05
Carevac
Radnički
0
3
|
03.05.2015 | Carevac | 0 : 3 | Radnički | |||||
03.05
Kumane
Desine
2
1
|
03.05.2015 | Kumane | 2 : 1 | Desine |
03.05
Konjuh
Meševo
0
3
|
03.05.2015 | Konjuh | 0 : 3 | Meševo | |||||
03.05
Srnje
Mladost VPD
1
2
|
03.05.2015 | Srnje | 1 : 2 | Mladost VPD |
03.05
17:00
Pepeljevac 1947
Polet (K)
4
2
|
03.05.2015 17:00 | Pepeljevac 1947 | 4 : 2 | Polet (K) | |||||
03.05
17:00
Štitari
Lipovac
1
3
|
03.05.2015 17:00 | Štitari | 1 : 3 | Lipovac | |||||
03.05
11:00
Drugari
Modrica
1
6
|
03.05.2015 11:00 | Drugari | 1 : 6 | Modrica | |||||
03.05
11:00
Bukovica
Grkljane
6
3
|
03.05.2015 11:00 | Bukovica | 6 : 3 | Grkljane | |||||
03.05
17:00
Polet (Š)
Zdravinje
3
0
|
03.05.2015 17:00 | Polet (Š) | 3 : 0 | Zdravinje | |||||
03.05
17:00
Jablanica
Zmajevac
2
4
|
03.05.2015 17:00 | Jablanica | 2 : 4 | Zmajevac |
03.05
10:00
Budućnost
OFK Jarmenovci
3
1
|
03.05.2015 10:00 | Budućnost | 3 : 1 | OFK Jarmenovci |
03.05
17:00
Šumadinac
Petka
1
2
|
03.05.2015 17:00 | Šumadinac | 1 : 2 | Petka | |||||
03.05
17:00
Dimitrije Tucović
Strmovo
1
5
|
03.05.2015 17:00 | Dimitrije Tucović | 1 : 5 | Strmovo | |||||
03.05
17:00
Borac
Sloga
0
4
|
03.05.2015 17:00 | Borac | 0 : 4 | Sloga |
03.05
Mladost
Belica
1
2
|
03.05.2015 | Mladost | 1 : 2 | Belica | |||||
03.05
Hajduk
OFK Dragoševac
4
3
|
03.05.2015 | Hajduk | 4 : 3 | OFK Dragoševac | |||||
03.05
Crnovršanin
Dražmirovac
6
2
|
03.05.2015 | Crnovršanin | 6 : 2 | Dražmirovac |
03.05
17:00
Radnik
Velež
1
0
|
03.05.2015 17:00 | Radnik | 1 : 0 | Velež | |||||
03.05
18:00
Zrinjski
Mladost
0
0
|
03.05.2015 18:00 | Zrinjski | 0 : 0 | Mladost | |||||
03.05
16:00
Slavija
Sarajevo
2
3
|
03.05.2015 16:00 | Slavija | 2 : 3 | Sarajevo | |||||
03.05
20:00
Široki Brijeg
Travnik
2
0
|
03.05.2015 20:00 | Široki Brijeg | 2 : 0 | Travnik |
03.05
16:00
Jedinstvo
Zvijezda Brgule
2
1
|
03.05.2015 16:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Zvijezda Brgule | |||||
03.05
16:00
Sloga Junajted
Radnički
2
1
|
03.05.2015 16:00 | Sloga Junajted | 2 : 1 | Radnički | |||||
03.05
16:00
Mladost (BS)
Rudar
1
0
|
03.05.2015 16:00 | Mladost (BS) | 1 : 0 | Rudar | |||||
03.05
16:00
Velež
Ilićka 01
1
0
|
03.05.2015 16:00 | Velež | 1 : 0 | Ilićka 01 | |||||
03.05
16:00
Mladost (R)
Proleter
3
0
|
03.05.2015 16:00 | Mladost (R) | 3 : 0 | Proleter |
03.05
16:00
Omarska
Liješće
2
1
|
03.05.2015 16:00 | Omarska | 2 : 1 | Liješće | |||||
03.05
16:00
Borac (KD)
Župa Superpetrol
0
3
|
03.05.2015 16:00 | Borac (KD) | 0 : 3 | Župa Superpetrol | |||||
03.05
16:00
Mineral
Jedinstvo
1
3
|
03.05.2015 16:00 | Mineral | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
03.05
16:00
Ozren
BSK
1
1
|
03.05.2015 16:00 | Ozren | 1 : 1 | BSK |
03.05
15:30
Gomionica
Sloga (T)
0
3
|
03.05.2015 15:30 | Gomionica | 0 : 3 | Sloga (T) | |||||
03.05
15:30
Mladost (S)
Karanovac
2
1
|
03.05.2015 15:30 | Mladost (S) | 2 : 1 | Karanovac | |||||
03.05
15:30
Ravan
Lauš
2
0
|
03.05.2015 15:30 | Ravan | 2 : 0 | Lauš | |||||
03.05
15:30
Budućnost
FSA
1
0
|
03.05.2015 15:30 | Budućnost | 1 : 0 | FSA | |||||
03.05
15:30
Sloga (S)
Brdo
3
1
|
03.05.2015 15:30 | Sloga (S) | 3 : 1 | Brdo | |||||
03.05
15:30
Potkozarje
Dubrave
0
2
|
03.05.2015 15:30 | Potkozarje | 0 : 2 | Dubrave | |||||
03.05
15:30
Lijevče
Mladost (KV)
0
2
|
03.05.2015 15:30 | Lijevče | 0 : 2 | Mladost (KV) |
03.05
16:30
Budućnost
Crvena zvijezda (O)
3
2
|
03.05.2015 16:30 | Budućnost | 3 : 2 | Crvena zvijezda (O) | |||||
03.05
16:30
Rudanka
Ozren
4
3
|
03.05.2015 16:30 | Rudanka | 4 : 3 | Ozren | |||||
03.05
16:30
Vranjak
Skugrić
3
3
|
03.05.2015 16:30 | Vranjak | 3 : 3 | Skugrić | |||||
03.05
16:30
Hajduk
Trebava
1
2
|
03.05.2015 16:30 | Hajduk | 1 : 2 | Trebava |
03.05
16:00
Jardan
Bratstvo
2
4
|
03.05.2015 16:00 | Jardan | 2 : 4 | Bratstvo | |||||
03.05
16:00
Guber
Trnovica
1
0
|
03.05.2015 16:00 | Guber | 1 : 0 | Trnovica | |||||
03.05
16:00
Jedinstvo (B)
Proleter-RJ
5
2
|
03.05.2015 16:00 | Jedinstvo (B) | 5 : 2 | Proleter-RJ | |||||
03.05
16:00
Zadrugar
Birač
0
0
|
03.05.2015 16:00 | Zadrugar | 0 : 0 | Birač | |||||
03.05
16:00
Šekovići
Srpska Varoš
1
0
|
03.05.2015 16:00 | Šekovići | 1 : 0 | Srpska Varoš | |||||
03.05
16:00
Lokanj
Majevica
1
3
|
03.05.2015 16:00 | Lokanj | 1 : 3 | Majevica | |||||
03.05
16:00
Jedinstvo (R)
Podrinje
3
3
|
03.05.2015 16:00 | Jedinstvo (R) | 3 : 3 | Podrinje |
03.05
16:00
Polet Krajišnik
Džaja
2
1
|
03.05.2015 16:00 | Polet Krajišnik | 2 : 1 | Džaja | |||||
03.05
16:00
Gorica
Mladost
0
0
|
03.05.2015 16:00 | Gorica | 0 : 0 | Mladost | |||||
03.05
16:00
Rekreativo
Omladinac
3
0
|
03.05.2015 16:00 | Rekreativo | 3 : 0 | Omladinac | |||||
03.05
16:00
Željezničar
Borac (ID)
7
0
|
03.05.2015 16:00 | Željezničar | 7 : 0 | Borac (ID) | |||||
03.05
16:00
Vrbas
Čelinac
2
0
|
03.05.2015 16:00 | Vrbas | 2 : 0 | Čelinac | |||||
03.05
16:00
Šnjegotina
Krajina
1
2
|
03.05.2015 16:00 | Šnjegotina | 1 : 2 | Krajina |
03.05
16:30
Sloboda
Kladari Gornji
1
2
|
03.05.2015 16:30 | Sloboda | 1 : 2 | Kladari Gornji | |||||
03.05
16:30
Crkvina
Mladost (D)
3
1
|
03.05.2015 16:30 | Crkvina | 3 : 1 | Mladost (D) | |||||
03.05
16:30
Borac
Zadrugar
7
0
|
03.05.2015 16:30 | Borac | 7 : 0 | Zadrugar | |||||
03.05
16:30
Sloga (J)
Rudar
0
0
|
03.05.2015 16:30 | Sloga (J) | 0 : 0 | Rudar | |||||
03.05
16:30
Sloga (DP)
Pelagićevo
1
0
|
03.05.2015 16:30 | Sloga (DP) | 1 : 0 | Pelagićevo | |||||
03.05
16:30
Ukrina
Mladost (T)
3
1
|
03.05.2015 16:30 | Ukrina | 3 : 1 | Mladost (T) | |||||
03.05
16:30
Bratstvo
Zvijezda
0
0
|
03.05.2015 16:30 | Bratstvo | 0 : 0 | Zvijezda |
03.05
16:00
Kozara
Sloboda
3
4
|
03.05.2015 16:00 | Kozara | 3 : 4 | Sloboda | |||||
03.05
16:00
Biseri
Mladost (B)
3
0
|
03.05.2015 16:00 | Biseri | 3 : 0 | Mladost (B) | |||||
03.05
16:00
Mladi Krajišnik
Borac (M)
1
1
|
03.05.2015 16:00 | Mladi Krajišnik | 1 : 1 | Borac (M) | |||||
03.05
16:00
Sloga DIPO
Jablanica
1
0
|
03.05.2015 16:00 | Sloga DIPO | 1 : 0 | Jablanica | |||||
03.05
16:00
Mladost (G)
Tamaris
2
3
|
03.05.2015 16:00 | Mladost (G) | 2 : 3 | Tamaris | |||||
03.05
16:00
Milan
Torpedo
4
0
|
03.05.2015 16:00 | Milan | 4 : 0 | Torpedo |
03.05
17:00
Budućnost (P)
Budućnost (S)
2
1
|
03.05.2015 17:00 | Budućnost (P) | 2 : 1 | Budućnost (S) | |||||
03.05
17:00
Jasenica
Polet
6
2
|
03.05.2015 17:00 | Jasenica | 6 : 2 | Polet | |||||
03.05
17:00
Branjevo
Budućnost (P)
0
2
|
03.05.2015 17:00 | Branjevo | 0 : 2 | Budućnost (P) | |||||
03.05
17:00
Budućnost (S)
Tabanci
3
0
|
03.05.2015 17:00 | Budućnost (S) | 3 : 0 | Tabanci | |||||
03.05
17:00
Srpski Soko
Jadar
1
1
|
03.05.2015 17:00 | Srpski Soko | 1 : 1 | Jadar |
03.05
16:00
Željezničar
Brzi
1
4
|
03.05.2015 16:00 | Željezničar | 1 : 4 | Brzi | |||||
03.05
16:00
Mrakovica
Sloga
4
2
|
03.05.2015 16:00 | Mrakovica | 4 : 2 | Sloga | |||||
03.05
16:00
Gomjenica
Kozara
2
0
|
03.05.2015 16:00 | Gomjenica | 2 : 0 | Kozara | |||||
03.05
16:00
Plamen
Radnik Urije
3
1
|
03.05.2015 16:00 | Plamen | 3 : 1 | Radnik Urije | |||||
03.05
16:00
Berek 1975
Bratstvo
5
2
|
03.05.2015 16:00 | Berek 1975 | 5 : 2 | Bratstvo | |||||
03.05
16:00
Slaven
Knežopoljac
0
2
|
03.05.2015 16:00 | Slaven | 0 : 2 | Knežopoljac |
03.05
16:00
Sloboda
BUK
3
0
|
03.05.2015 16:00 | Sloboda | 3 : 0 | BUK | |||||
03.05
16:00
Drina Amajlije
Partizan
3
0
|
03.05.2015 16:00 | Drina Amajlije | 3 : 0 | Partizan | |||||
03.05
16:00
BSK Ledinci
Akademac-UIS
2
1
|
03.05.2015 16:00 | BSK Ledinci | 2 : 1 | Akademac-UIS | |||||
03.05
16:00
Semberija
Sloga 94
1
1
|
03.05.2015 16:00 | Semberija | 1 : 1 | Sloga 94 | |||||
03.05
16:00
Jedinstvo
Međaši
3
1
|
03.05.2015 16:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Međaši | |||||
03.05
16:00
Magnojević 01
Priboj
2
1
|
03.05.2015 16:00 | Magnojević 01 | 2 : 1 | Priboj | |||||
03.05
16:00
Balatun
Novo Doba
4
0
|
03.05.2015 16:00 | Balatun | 4 : 0 | Novo Doba |
03.05
16:30
Jedinstvo (C)
Bosna
4
1
|
03.05.2015 16:30 | Jedinstvo (C) | 4 : 1 | Bosna | |||||
03.05
16:30
Polet
Jedinstvo (O)
5
1
|
03.05.2015 16:30 | Polet | 5 : 1 | Jedinstvo (O) |
03.05
16:00
27. Juli
Borac 1975
3
0
|
03.05.2015 16:00 | 27. Juli | 3 : 0 | Borac 1975 | |||||
03.05
16:00
Vučijak
Borac (K)
1
0
|
03.05.2015 16:00 | Vučijak | 1 : 0 | Borac (K) | |||||
03.05
16:00
Zborište
Željezničar
3
0
|
03.05.2015 16:00 | Zborište | 3 : 0 | Željezničar | |||||
03.05
16:00
Zvijezda
4. Juli
7
0
|
03.05.2015 16:00 | Zvijezda | 7 : 0 | 4. Juli | |||||
03.05
16:00
BSK
Borac (L)
1
1
|
03.05.2015 16:00 | BSK | 1 : 1 | Borac (L) | |||||
03.05
16:00
Polet
Hajduk
3
0
|
03.05.2015 16:00 | Polet | 3 : 0 | Hajduk |
03.05
16:00
Omladinac
Mladost
0
7
|
03.05.2015 16:00 | Omladinac | 0 : 7 | Mladost | |||||
03.05
16:00
Zadrugar
Skugrić 1964
4
2
|
03.05.2015 16:00 | Zadrugar | 4 : 2 | Skugrić 1964 | |||||
03.05
16:00
Sloga (KG)
Sloga 73
4
0
|
03.05.2015 16:00 | Sloga (KG) | 4 : 0 | Sloga 73 | |||||
03.05
16:00
Partizan
Radnički
4
2
|
03.05.2015 16:00 | Partizan | 4 : 2 | Radnički | |||||
03.05
16:00
Trebavac
Bosna 1977
0
2
|
03.05.2015 16:00 | Trebavac | 0 : 2 | Bosna 1977 |
03.05
16:00
Laminci
13 Skojevki
2
0
|
03.05.2015 16:00 | Laminci | 2 : 0 | 13 Skojevki | |||||
03.05
16:00
Borac
Polet
1
0
|
03.05.2015 16:00 | Borac | 1 : 0 | Polet | |||||
03.05
16:00
Vilusi
Bratstvo (O)
0
2
|
03.05.2015 16:00 | Vilusi | 0 : 2 | Bratstvo (O) | |||||
03.05
16:00
Omladinac
Romanovci
0
1
|
03.05.2015 16:00 | Omladinac | 0 : 1 | Romanovci | |||||
03.05
16:00
Kalemi
Obradovac
4
3
|
03.05.2015 16:00 | Kalemi | 4 : 3 | Obradovac |
03.05
16:00
Rasavci
Svodna
4
1
|
03.05.2015 16:00 | Rasavci | 4 : 1 | Svodna | |||||
03.05
16:00
Omladinac
Rudar
7
1
|
03.05.2015 16:00 | Omladinac | 7 : 1 | Rudar | |||||
03.05
16:00
Kiseljak
Blatna
1
1
|
03.05.2015 16:00 | Kiseljak | 1 : 1 | Blatna | |||||
03.05
16:00
Radnik
Moštanica
3
0
|
03.05.2015 16:00 | Radnik | 3 : 0 | Moštanica | |||||
03.05
16:00
Partizan
Podgrmeč
7
0
|
03.05.2015 16:00 | Partizan | 7 : 0 | Podgrmeč |
03.05
17:00
Biseri
Crni vrh
4
1
|
03.05.2015 17:00 | Biseri | 4 : 1 | Crni vrh | |||||
03.05
17:00
Budućnost
Studenac
6
3
|
03.05.2015 17:00 | Budućnost | 6 : 3 | Studenac | |||||
03.05
17:00
Vrbas
Bratstvo
3
1
|
03.05.2015 17:00 | Vrbas | 3 : 1 | Bratstvo | |||||
03.05
17:00
Kladari
Crvena zemlja
7
1
|
03.05.2015 17:00 | Kladari | 7 : 1 | Crvena zemlja |
03.05
16:30
Polet
OFK Vinci
3
0
|
03.05.2015 16:30 | Polet | 3 : 0 | OFK Vinci | |||||
03.05
16:30
Usije
Mrčkovac
3
2
|
03.05.2015 16:30 | Usije | 3 : 2 | Mrčkovac | |||||
03.05
16:30
Žika Marković Uča
Električar
3
0
|
03.05.2015 16:30 | Žika Marković Uča | 3 : 0 | Električar | |||||
03.05
15:00
Barič
Dobra
2
2
|
03.05.2015 15:00 | Barič | 2 : 2 | Dobra |
03.05
16:30
Vukona
Radnik
1
4
|
03.05.2015 16:30 | Vukona | 1 : 4 | Radnik | |||||
03.05
16:30
Brgule
Kolubara
0
1
|
03.05.2015 16:30 | Brgule | 0 : 1 | Kolubara | |||||
03.05
16:30
Vrelo
OFK Takovo
5
0
|
03.05.2015 16:30 | Vrelo | 5 : 0 | OFK Takovo | |||||
03.05
16:30
Jedinstvo
Sloga
4
0
|
03.05.2015 16:30 | Jedinstvo | 4 : 0 | Sloga |
03.05
Sava 04
Grčica
3
3
|
03.05.2015 | Sava 04 | 3 : 3 | Grčica | |||||
03.05
Brezik
Jugović
2
1
|
03.05.2015 | Brezik | 2 : 1 | Jugović | |||||
03.05
Omladinac
Krbeti
3
1
|
03.05.2015 | Omladinac | 3 : 1 | Krbeti | |||||
03.05
Mladost (T)
Mladost 2003
2
0
|
03.05.2015 | Mladost (T) | 2 : 0 | Mladost 2003 |
03.05
13:00
Šarbane
Sloga
3
0
|
03.05.2015 13:00 | Šarbane | 3 : 0 | Sloga | |||||
03.05
Murgaš 2012
Dokmir
2
2
|
03.05.2015 | Murgaš 2012 | 2 : 2 | Dokmir | |||||
03.05
Pambukovica
OFK Paljuvi
1
6
|
03.05.2015 | Pambukovica | 1 : 6 | OFK Paljuvi | |||||
03.05
16:00
Čučuge
Zvizdar
3
1
|
03.05.2015 16:00 | Čučuge | 3 : 1 | Zvizdar |
03.05
16:00
Goša
Beočić
3
4
|
03.05.2015 16:00 | Goša | 3 : 4 | Beočić |
03.05
16:30
Sokolac
Mićunovo
3
0
|
03.05.2015 16:30 | Sokolac | 3 : 0 | Mićunovo |
03.05
16:00
Sloga
Bukovik
1
0
|
03.05.2015 16:00 | Sloga | 1 : 0 | Bukovik | |||||
03.05
16:00
Jedinstvo 1952
Palilulac
0
3
|
03.05.2015 16:00 | Jedinstvo 1952 | 0 : 3 | Palilulac | |||||
03.05
16:00
Rtanj
Omladinac
5
3
|
03.05.2015 16:00 | Rtanj | 5 : 3 | Omladinac |
03.05
Garevina
Baštovan
5
3
|
03.05.2015 | Garevina | 5 : 3 | Baštovan | |||||
03.05
Mladost (G)
Mladi Gorani
6
0
|
03.05.2015 | Mladost (G) | 6 : 0 | Mladi Gorani | |||||
03.05
Mladost (R)
Vražogrnac
0
0
|
03.05.2015 | Mladost (R) | 0 : 0 | Vražogrnac |
03.05
16:30
Napredak (D)
Borac
2
0
|
03.05.2015 16:30 | Napredak (D) | 2 : 0 | Borac | |||||
03.05
16:30
Ivanča
OFK Student
0
1
|
03.05.2015 16:30 | Ivanča | 0 : 1 | OFK Student | |||||
03.05
16:30
Šumadija 1962
OFK Mladenovac
1
1
|
03.05.2015 16:30 | Šumadija 1962 | 1 : 1 | OFK Mladenovac | |||||
03.05
16:30
Markovac
Šepšin
2
2
|
03.05.2015 16:30 | Markovac | 2 : 2 | Šepšin | |||||
03.05
16:30
Omladinac
Napredak (M)
2
3
|
03.05.2015 16:30 | Omladinac | 2 : 3 | Napredak (M) |
03.05
17:00
Galeb
Volujac
0
2
|
03.05.2015 17:00 | Galeb | 0 : 2 | Volujac | |||||
03.05
17:00
Cerić
Dobrava
4
1
|
03.05.2015 17:00 | Cerić | 4 : 1 | Dobrava | |||||
03.05
17:00
Trešnjevka
Sloga (K)
2
0
|
03.05.2015 17:00 | Trešnjevka | 2 : 0 | Sloga (K) | |||||
03.05
17:00
Sloga Trgošped
Mrovska
1
3
|
03.05.2015 17:00 | Sloga Trgošped | 1 : 3 | Mrovska | |||||
03.05
17:00
Pričinović
Radnički (K)
2
2
|
03.05.2015 17:00 | Pričinović | 2 : 2 | Radnički (K) | |||||
03.05
17:00
Jevremovac
Mladost (Z)
5
1
|
03.05.2015 17:00 | Jevremovac | 5 : 1 | Mladost (Z) | |||||
03.05
17:00
Karađorđe
Vlašić
1
1
|
03.05.2015 17:00 | Karađorđe | 1 : 1 | Vlašić | |||||
03.05
17:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Mladost (PP)
0
1
|
03.05.2015 17:00 | Vojvoda Stepa Stepanović | 0 : 1 | Mladost (PP) |
03.05
16:00
Radnički
Čaglavica
4
1
|
03.05.2015 16:00 | Radnički | 4 : 1 | Čaglavica | |||||
03.05
16:00
Sitnica
Gračanica
3
2
|
03.05.2015 16:00 | Sitnica | 3 : 2 | Gračanica | |||||
03.05
16:00
Gracko
Ugljare
5
0
|
03.05.2015 16:00 | Gracko | 5 : 0 | Ugljare | |||||
03.05
16:00
Polet
Brezovica
2
0
|
03.05.2015 16:00 | Polet | 2 : 0 | Brezovica |
03.05
Jedinstvo
Slavija
2
0
|
03.05.2015 | Jedinstvo | 2 : 0 | Slavija | |||||
03.05
Jadran
Graničar
2
0
|
03.05.2015 | Jadran | 2 : 0 | Graničar |
03.05
16:30
Bratstvo
Zabjelo
2
1
|
03.05.2015 16:30 | Bratstvo | 2 : 1 | Zabjelo | |||||
03.05
16:30
Ibar
Jezero
1
2
|
03.05.2015 16:30 | Ibar | 1 : 2 | Jezero | |||||
03.05
16:30
Arsenal
Radnički
1
2
|
03.05.2015 16:30 | Arsenal | 1 : 2 | Radnički | |||||
03.05
16:30
Iskra
Jedinstvo
1
0
|
03.05.2015 16:30 | Iskra | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
03.05
16:30
Dečić
Cetinje
5
1
|
03.05.2015 16:30 | Dečić | 5 : 1 | Cetinje | |||||
03.05
16:30
Igalo
Kom
0
0
|
03.05.2015 16:30 | Igalo | 0 : 0 | Kom |
03.05
17:00
Budućnost
Jedinstvo
2
0
|
03.05.2015 17:00 | Budućnost | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
03.05
17:00
Sindjelić
Mladi Radnik
4
2
|
03.05.2015 17:00 | Sindjelić | 4 : 2 | Mladi Radnik |
03.05
Jedinstvo
Zadrugar
1
6
|
03.05.2015 | Jedinstvo | 1 : 6 | Zadrugar | |||||
03.05
Čelik
Stanovi
5
0
|
03.05.2015 | Čelik | 5 : 0 | Stanovi | |||||
03.05
Slijepčevići
Bobetino Brdo
1
1
|
03.05.2015 | Slijepčevići | 1 : 1 | Bobetino Brdo | |||||
03.05
Budućnost Red Star
Sloboda
1
2
|
03.05.2015 | Budućnost Red Star | 1 : 2 | Sloboda |
03.05
17:00
Radnički (N)
Novi Pazar
3
1
|
03.05.2015 17:00 | Radnički (N) | 3 : 1 | Novi Pazar | |||||
03.05
19:00
Napredak
Borac
2
1
|
03.05.2015 19:00 | Napredak | 2 : 1 | Borac | |||||
03.05
17:30
Spartak
Voždovac
0
1
|
03.05.2015 17:30 | Spartak | 0 : 1 | Voždovac | |||||
03.05
19:00
Vojvodina
Partizan
0
4
|
03.05.2015 19:00 | Vojvodina | 0 : 4 | Partizan | |||||
03.05
17:00
Jagodina
Donji Srem
0
0
|
03.05.2015 17:00 | Jagodina | 0 : 0 | Donji Srem | |||||
03.05
17:00
Crvena zvezda
Rad
2
0
|
03.05.2015 17:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Rad | |||||
03.05
17:00
Mladost
Čukarički
2
2
|
03.05.2015 17:00 | Mladost | 2 : 2 | Čukarički | |||||
03.05
17:00
OFK Beograd
Radnički 1923
2
0
|
03.05.2015 17:00 | OFK Beograd | 2 : 0 | Radnički 1923 |
03.05
12:00
Karađorđe
Šumadija 1903
1
3
|
03.05.2015 12:00 | Karađorđe | 1 : 3 | Šumadija 1903 | |||||
03.05
14:30
Užice
Šabac
2
3
|
03.05.2015 14:30 | Užice | 2 : 3 | Šabac | |||||
03.05
15:00
Una Fortuna
Slatke Male
5
0
|
03.05.2015 15:00 | Una Fortuna | 5 : 0 | Slatke Male |
03.05
13:00
Polet
Sremice
6
0
|
03.05.2015 13:00 | Polet | 6 : 0 | Sremice |
03.05
16:30
Mašinac
Napredak
1
1
|
03.05.2015 16:30 | Mašinac | 1 : 1 | Napredak | |||||
03.05
11:00
LASK Crvena zvezda
Spartak
0
3
|
03.05.2015 11:00 | LASK Crvena zvezda | 0 : 3 | Spartak |
03.05
16:30
Sloga Radnički
Požarevac
3
0
|
03.05.2015 16:30 | Sloga Radnički | 3 : 0 | Požarevac |
03.05
13:30
Železničar Pančevo
Jagodina
0
2
|
03.05.2015 13:30 | Železničar Pančevo | 0 : 2 | Jagodina |
03.05
11:00
BSK Borča
Jagodina
2
1
|
03.05.2015 11:00 | BSK Borča | 2 : 1 | Jagodina | |||||
03.05
13:00
Novi Pazar
Metalac
7
0
|
03.05.2015 13:00 | Novi Pazar | 7 : 0 | Metalac | |||||
03.05
11:00
Borac
Čukarički
1
1
|
03.05.2015 11:00 | Borac | 1 : 1 | Čukarički |
03.05
11:00
Radnički (SM)
Radnički (S)
5
0
|
03.05.2015 11:00 | Radnički (SM) | 5 : 0 | Radnički (S) |
03.05
Moravac Orion
Radnički (P)
1
0
|
03.05.2015 | Moravac Orion | 1 : 0 | Radnički (P) | |||||
03.05
16:30
Car Konstantin
Radnički (N) 2
1
3
|
03.05.2015 16:30 | Car Konstantin | 1 : 3 | Radnički (N) 2 |
03.05
10:00
Radnički (NB)
Policajac
4
1
|
03.05.2015 10:00 | Radnički (NB) | 4 : 1 | Policajac | |||||
03.05
13:00
Voždovac
Jedinstvo
1
0
|
03.05.2015 13:00 | Voždovac | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
03.05
14:30
Žarkovo
BASK
0
0
|
03.05.2015 14:30 | Žarkovo | 0 : 0 | BASK | |||||
03.05
15:00
Lokomotiva
Mladenovac
6
0
|
03.05.2015 15:00 | Lokomotiva | 6 : 0 | Mladenovac | |||||
03.05
17:00
Bežanija
Internacional
3
1
|
03.05.2015 17:00 | Bežanija | 3 : 1 | Internacional |
03.05
12:00
Glavaš
Pobeda
3
0
|
03.05.2015 12:00 | Glavaš | 3 : 0 | Pobeda |
03.05
14:30
Maglić
Hajduk
0
3
|
03.05.2015 14:30 | Maglić | 0 : 3 | Hajduk | |||||
03.05
14:30
Mladost Radost
Mladost
5
0
|
03.05.2015 14:30 | Mladost Radost | 5 : 0 | Mladost | |||||
03.05
14:30
Budućnost
Vojvodina
4
3
|
03.05.2015 14:30 | Budućnost | 4 : 3 | Vojvodina | |||||
03.05
14:30
Stari Grad
Krila Krajine
4
3
|
03.05.2015 14:30 | Stari Grad | 4 : 3 | Krila Krajine | |||||
03.05
14:30
Borac
Titel
4
0
|
03.05.2015 14:30 | Borac | 4 : 0 | Titel |
03.05
11:00
Zemun
Jagodina
2
0
|
03.05.2015 11:00 | Zemun | 2 : 0 | Jagodina | |||||
03.05
13:00
Teleoptik
Sloga
3
0
|
03.05.2015 13:00 | Teleoptik | 3 : 0 | Sloga | |||||
03.05
10:00
Rad
Crvena zvezda
0
0
|
03.05.2015 10:00 | Rad | 0 : 0 | Crvena zvezda | |||||
03.05
13:00
Radnički (N)
Mačva
4
0
|
03.05.2015 13:00 | Radnički (N) | 4 : 0 | Mačva | |||||
03.05
13:30
Borac
Čukarički
1
2
|
03.05.2015 13:30 | Borac | 1 : 2 | Čukarički |
03.05
AS
Vrnjačka Banja
0
1
|
03.05.2015 | AS | 0 : 1 | Vrnjačka Banja | |||||
03.05
Rudar
Bane
3
4
|
03.05.2015 | Rudar | 3 : 4 | Bane |
03.05
11:00
Radnički (K)
Sloga
7
2
|
03.05.2015 11:00 | Radnički (K) | 7 : 2 | Sloga |
03.05
Tutin
Fenerbahče
2
1
|
03.05.2015 | Tutin | 2 : 1 | Fenerbahče |
03.05
12:00
Šabac
Radnički
1
0
|
03.05.2015 12:00 | Šabac | 1 : 0 | Radnički | |||||
03.05
10:00
Železničar
Budućnost Krušik 2014
0
1
|
03.05.2015 10:00 | Železničar | 0 : 1 | Budućnost Krušik 2014 |
03.05
10:00
GSP Polet
Siti Sport Klub
0
4
|
03.05.2015 10:00 | GSP Polet | 0 : 4 | Siti Sport Klub | |||||
03.05
11:00
Zvezdara
Brodarac1947
3
1
|
03.05.2015 11:00 | Zvezdara | 3 : 1 | Brodarac1947 | |||||
03.05
16:30
Studentski Grad
Balkan
1
2
|
03.05.2015 16:30 | Studentski Grad | 1 : 2 | Balkan | |||||
03.05
17:00
PKB Kovilovo
Banja
4
2
|
03.05.2015 17:00 | PKB Kovilovo | 4 : 2 | Banja |
03.05
10:00
Heroj 1925
Milenium
1
3
|
03.05.2015 10:00 | Heroj 1925 | 1 : 3 | Milenium | |||||
03.05
11:00
Budućnost (D)
Sinđelić 2012
11
2
|
03.05.2015 11:00 | Budućnost (D) | 11 : 2 | Sinđelić 2012 | |||||
03.05
12:30
IM Rakovica
Novi Beograd
1
1
|
03.05.2015 12:30 | IM Rakovica | 1 : 1 | Novi Beograd |
03.05
13:00
Grafičar
Boleč
0
8
|
03.05.2015 13:00 | Grafičar | 0 : 8 | Boleč | |||||
03.05
10:00
Srem
BSK
1
6
|
03.05.2015 10:00 | Srem | 1 : 6 | BSK | |||||
03.05
10:00
IM Rakovica
BASK
2
3
|
03.05.2015 10:00 | IM Rakovica | 2 : 3 | BASK |
03.05
11:00
Hajduk Veljko
Radnički (P)
|
03.05.2015 11:00 | Hajduk Veljko | : | Radnički (P) | |||||
03.05
11:00
SFS Borac
Jagodina
|
03.05.2015 11:00 | SFS Borac | : | Jagodina | |||||
03.05
11:00
Dinamo
Timok
|
03.05.2015 11:00 | Dinamo | : | Timok | |||||
03.05
11:00
Sloga
Radnički (N)
|
03.05.2015 11:00 | Sloga | : | Radnički (N) |
03.05
10:00
Bačka
Sloga
3
1
|
03.05.2015 10:00 | Bačka | 3 : 1 | Sloga | |||||
03.05
10:00
AFK
Jedinstvo (BPS)
3
3
|
03.05.2015 10:00 | AFK | 3 : 3 | Jedinstvo (BPS) |
03.05
16:00
Vulturul
Sloga
0
10
|
03.05.2015 16:00 | Vulturul | 0 : 10 | Sloga | |||||
03.05
10:00
Budućnost (A)
Hajdučica
9
5
|
03.05.2015 10:00 | Budućnost (A) | 9 : 5 | Hajdučica | |||||
03.05
11:00
Ševac
Partizan (U)
0
4
|
03.05.2015 11:00 | Ševac | 0 : 4 | Partizan (U) |
03.05
15:00
Polet
Mladost (O)
0
23
|
03.05.2015 15:00 | Polet | 0 : 23 | Mladost (O) |
03.05
10:00
Mika Antić
Železničar
0
5
|
03.05.2015 10:00 | Mika Antić | 0 : 5 | Železničar | |||||
03.05
10:00
Banat
BAK
2
0
|
03.05.2015 10:00 | Banat | 2 : 0 | BAK |
03.05
10:00
Glavaš
Pobeda
0
4
|
03.05.2015 10:00 | Glavaš | 0 : 4 | Pobeda |
03.05
11:00
Radnički 1923
Apolon
1
0
|
03.05.2015 11:00 | Radnički 1923 | 1 : 0 | Apolon | |||||
03.05
11:00
Pazar Juniors
Kiker
2
1
|
03.05.2015 11:00 | Pazar Juniors | 2 : 1 | Kiker |
03.05
11:00
Sport Klub 1999
OFK Vlada Dimitrijević
0
0
|
03.05.2015 11:00 | Sport Klub 1999 | 0 : 0 | OFK Vlada Dimitrijević | |||||
03.05
Granit
Rudar (B)
5
6
|
03.05.2015 | Granit | 5 : 6 | Rudar (B) |
03.05
10:00
Radnički
Obrenovac 1905
2
4
|
03.05.2015 10:00 | Radnički | 2 : 4 | Obrenovac 1905 | |||||
03.05
11:00
Lokomotiva
Sremcica
3
0
|
03.05.2015 11:00 | Lokomotiva | 3 : 0 | Sremcica |
03.05
10:00
Mačva
Gradac
13
0
|
03.05.2015 10:00 | Mačva | 13 : 0 | Gradac |
03.05
13:00
Trijumf
Šumadija 1903
0
3
|
03.05.2015 13:00 | Trijumf | 0 : 3 | Šumadija 1903 |
03.05
Tutin
ND 2011
3
2
|
03.05.2015 | Tutin | 3 : 2 | ND 2011 | |||||
03.05
Sport Klub 99
OFK Vlada Dimitrijević
4
0
|
03.05.2015 | Sport Klub 99 | 4 : 0 | OFK Vlada Dimitrijević |
03.05
08:30
Zemun
Teleoptik
2
0
|
03.05.2015 08:30 | Zemun | 2 : 0 | Teleoptik | |||||
03.05
15:00
Sindjelić
Crvena zvezda
0
2
|
03.05.2015 15:00 | Sindjelić | 0 : 2 | Crvena zvezda |
03.05
13:00
Šumadinac
Budućnost (D)
2
0
|
03.05.2015 13:00 | Šumadinac | 2 : 0 | Budućnost (D) | |||||
03.05
14:30
Studentski Grad
IMT
1
1
|
03.05.2015 14:30 | Studentski Grad | 1 : 1 | IMT |
03.05
10:00
Banja
Internacional
0
4
|
03.05.2015 10:00 | Banja | 0 : 4 | Internacional |
03.05
10:00
Obrenovac 1905
Dunav VS
6
0
|
03.05.2015 10:00 | Obrenovac 1905 | 6 : 0 | Dunav VS | |||||
03.05
12:15
Vinča
Kosmaj
5
2
|
03.05.2015 12:15 | Vinča | 5 : 2 | Kosmaj |
03.05
19:00
Budućnost
Teodo
71
59
|
03.05.2015 19:00 | Budućnost | 71 : 59 | Teodo |
03.05
16:30
Partizan
Crvena Zvezda
2
3
|
03.05.2015 16:30 | Partizan | 2 : 3 | Crvena Zvezda | 0:2 |
03.05
19:30
BSK Heba
Hajduk Veljko
34
27
|
03.05.2015 19:30 | BSK Heba | 34 : 27 | Hajduk Veljko |
03.05
19:00
Hercegovina
ŽSK
31
23
|
03.05.2015 19:00 | Hercegovina | 31 : 23 | ŽSK |
03.05
20:00
Prva Petoletka
Priboj
26
28
|
03.05.2015 20:00 | Prva Petoletka | 26 : 28 | Priboj | |||||
03.05
18:00
Novi Pazar
Mladost
26
18
|
03.05.2015 18:00 | Novi Pazar | 26 : 18 | Mladost |
03.05
20:30
Srem Sm
Potisje Pleteks
38
33
|
03.05.2015 20:30 | Srem Sm | 38 : 33 | Potisje Pleteks | |||||
03.05
16:30
Kikinda
Radnički (K)
34
15
|
03.05.2015 16:30 | Kikinda | 34 : 15 | Radnički (K) |
03.05
18:00
Prva Iskra Barič
Mačva
32
34
|
03.05.2015 18:00 | Prva Iskra Barič | 32 : 34 | Mačva | |||||
03.05
17:00
Mladost
Umčari
20
37
|
03.05.2015 17:00 | Mladost | 20 : 37 | Umčari |
03.05
17:00
Metalac
Štrpce Tandems
10
0
|
03.05.2015 17:00 | Metalac | 10 : 0 | Štrpce Tandems | |||||
03.05
19:00
Karađorđe
Župa 54 2
27
26
|
03.05.2015 19:00 | Karađorđe | 27 : 26 | Župa 54 2 |
03.05
17:00
Užice
Omladinac
20
25
|
03.05.2015 17:00 | Užice | 20 : 25 | Omladinac | |||||
03.05
18:00
Hidroelektrana
Zlatar 2
38
22
|
03.05.2015 18:00 | Hidroelektrana | 38 : 22 | Zlatar 2 |
03.05
18:00
Golić Šarić
Bijeljina
33
28
|
03.05.2015 18:00 | Golić Šarić | 33 : 28 | Bijeljina |
03.05
Kučevo
Mladost (NP)
36
28
|
03.05.2015 | Kučevo | 36 : 28 | Mladost (NP) | |||||
03.05
Metalac
Pančevo
21
29
|
03.05.2015 | Metalac | 21 : 29 | Pančevo |
03.05
15:00
Jagodina
Minaqua
39
32
|
03.05.2015 15:00 | Jagodina | 39 : 32 | Minaqua | |||||
03.05
18:30
Kikinda
Radnički KG
27
32
|
03.05.2015 18:30 | Kikinda | 27 : 32 | Radnički KG |
03.05
Kikinda
Hajduk
5
3
|
03.05.2015 | Kikinda | 5 : 3 | Hajduk |
03.05
16:00
Kaskada
Bosna Kompred
4
7
|
03.05.2015 16:00 | Kaskada | 4 : 7 | Bosna Kompred | |||||
03.05
20:30
Zrinjski
Brotnjo
5
2
|
03.05.2015 20:30 | Zrinjski | 5 : 2 | Brotnjo |
03.05
17:30
Vinter sport
Fontana
2
7
|
03.05.2015 17:30 | Vinter sport | 2 : 7 | Fontana |
03.05
13:00
Partizan
BRK Crvena Zvezda
3
54
|
03.05.2015 13:00 | Partizan | 3 : 54 | BRK Crvena Zvezda |