05.10
15:00
LFK Mladost
Jelica
4
0
|
05.10.2015 15:00 | LFK Mladost | 4 : 0 | Jelica |
05.10
19:00
Partizan
Čukarički
0
1
|
05.10.2015 19:00 | Partizan | 0 : 1 | Čukarički |
05.10
15:30
Banat
Proleter 2006
0
0
|
05.10.2015 15:30 | Banat | 0 : 0 | Proleter 2006 |
05.10
16:00
Jedinstvo
Mladenovac
0
4
|
05.10.2015 16:00 | Jedinstvo | 0 : 4 | Mladenovac | |||||
05.10
16:00
Srem
Policajac
2
1
|
05.10.2015 16:00 | Srem | 2 : 1 | Policajac | |||||
05.10
16:00
Matiko
BASK
2
2
|
05.10.2015 16:00 | Matiko | 2 : 2 | BASK | |||||
05.10
16:00
Vinča
Budućnost
5
0
|
05.10.2015 16:00 | Vinča | 5 : 0 | Budućnost | |||||
05.10
16:00
Kosovo i Metohija
Resnik
2
4
|
05.10.2015 16:00 | Kosovo i Metohija | 2 : 4 | Resnik |
05.10
16:00
Lokomotiva
Institut
3
3
|
05.10.2015 16:00 | Lokomotiva | 3 : 3 | Institut | |||||
05.10
16:00
Borac O
Duga
1
1
|
05.10.2015 16:00 | Borac O | 1 : 1 | Duga | |||||
05.10
16:00
TENT 1994
BUSK
6
1
|
05.10.2015 16:00 | TENT 1994 | 6 : 1 | BUSK | |||||
05.10
16:00
Stefan Brown
BSK Borča
3
3
|
05.10.2015 16:00 | Stefan Brown | 3 : 3 | BSK Borča | |||||
05.10
16:00
Beograd
Barajevo
4
2
|
05.10.2015 16:00 | Beograd | 4 : 2 | Barajevo | |||||
05.10
16:00
Dunavac
Sinđelić U
7
3
|
05.10.2015 16:00 | Dunavac | 7 : 3 | Sinđelić U |
05.10
16:00
Torlak
Zuce
4
2
|
05.10.2015 16:00 | Torlak | 4 : 2 | Zuce | |||||
05.10
16:00
Dunav VS
Sremčica
3
2
|
05.10.2015 16:00 | Dunav VS | 3 : 2 | Sremčica | |||||
05.10
16:00
Belo Polje
Železnik
2
0
|
05.10.2015 16:00 | Belo Polje | 2 : 0 | Železnik | |||||
05.10
16:00
Leštane
Taurunum
1
1
|
05.10.2015 16:00 | Leštane | 1 : 1 | Taurunum | |||||
05.10
16:00
Strelac
Mladost JR
4
2
|
05.10.2015 16:00 | Strelac | 4 : 2 | Mladost JR | |||||
05.10
18:00
Šećeranac
Bubamara 2010
4
1
|
05.10.2015 18:00 | Šećeranac | 4 : 1 | Bubamara 2010 |
05.10
16:00
Rekreativo
Vlaška
2
1
|
05.10.2015 16:00 | Rekreativo | 2 : 1 | Vlaška | |||||
05.10
17:30
Sveti Stefan
Boleč
4
4
|
05.10.2015 17:30 | Sveti Stefan | 4 : 4 | Boleč | |||||
05.10
16:00
Banja
Kovilovo
3
5
|
05.10.2015 16:00 | Banja | 3 : 5 | Kovilovo | |||||
05.10
16:00
Peks
Rosenborg
3
5
|
05.10.2015 16:00 | Peks | 3 : 5 | Rosenborg | |||||
05.10
16:00
Crvenka
Zvezdara
5
1
|
05.10.2015 16:00 | Crvenka | 5 : 1 | Zvezdara |
05.10
16:00
KRAJIŠNIK
VETERANI 78
3
5
|
05.10.2015 16:00 | KRAJIŠNIK | 3 : 5 | VETERANI 78 | |||||
05.10
16:00
OBRENOVAC
POSAVINA
1
1
|
05.10.2015 16:00 | OBRENOVAC | 1 : 1 | POSAVINA | |||||
05.10
16:00
13. Maj
RUŠANJ
9
2
|
05.10.2015 16:00 | 13. Maj | 9 : 2 | RUŠANJ | |||||
05.10
16:00
BSK 1925
SLAVIJA
2
6
|
05.10.2015 16:00 | BSK 1925 | 2 : 6 | SLAVIJA | |||||
05.10
16:00
REPUBLIČKI ORGANI
SINĐELIĆ
0
4
|
05.10.2015 16:00 | REPUBLIČKI ORGANI | 0 : 4 | SINĐELIĆ |
05.10
17:00
Železničar
Mladi Radnik
2
1
|
05.10.2015 17:00 | Železničar | 2 : 1 | Mladi Radnik |
05.10
21:20
Žarkovo
Zemun
50
57
|
05.10.2015 21:20 | Žarkovo | 50 : 57 | Zemun |
05.10
21:00
Igokea
Olimpija
72
63
|
05.10.2015 21:00 | Igokea | 72 : 63 | Olimpija |
05.10
20:30
Srem SM
Slavija
34
26
|
05.10.2015 20:30 | Srem SM | 34 : 26 | Slavija |
05.10
Bor RTB
Topličanin
32
22
|
05.10.2015 | Bor RTB | 32 : 22 | Topličanin |
05.10
20:30
Kopernikus
Deus
2
2
|
05.10.2015 20:30 | Kopernikus | 2 : 2 | Deus |