XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 363 utakmica za dan
Subota, 12 Mart 2016

Fudbal

12.03.2016 15:00 Spartak 2 : 1 OFK Beograd
12.03.2016 14:00 Jagodina 1 : 2 Radnički (N)
12.03.2016 15:00 Partizan 3 : 0 Voždovac
12.03.2016 18:00 Javor Matis 0 : 1 Radnik
12.03.2016 14:00 Bačka (BP) 2 : 0 Zemun
12.03.2016 14:00 Radnički 1923 2 : 1 Sloga (PM)
12.03.2016 14:00 Loznica 0 : 2 Bežanija
12.03.2016 14:00 Napredak 1 : 0 Proleter
12.03.2016 15:00 Velež 0 : 3 Široki Brijeg
12.03.2016 15:00 Vitez 1 : 3 Sloboda
12.03.2016 15:00 Radnik 0 : 0 Olimpic
12.03.2016 18:00 Borac 3 : 0 Drina
12.03.2016 15:00 Rudar 1 : 1 Sarajevo
12.03.2016 17:00 Čelik 2 : 2 Zrinjski
12.03.2016 14:00 Vlasenica 0 : 6 Borac
12.03.2016 14:00 Krupa 3 : 0 Kozara
12.03.2016 14:00 Tekstilac 2 : 0 Sutjeska
12.03.2016 14:00 Sloboda (MG) 4 : 0 Drina HE
12.03.2016 14:00 Leotar 0 : 2 Zvijezda 09
12.03.2016 14:00 Sloga (D) 1 : 0 Jedinstvo (Ž)
12.03.2016 14:00 Laktaši 1 : 2 Ozren
12.03.2016 14:00 Modriča 1 : 0 Proleter
12.03.2016 14:00 Sloga (S) 3 : 0 BSK
12.03.2016 14:00 Ilićka 01 0 : 0 Sloga Junajted
12.03.2016 14:00 Glasinac 2011 1 : 2 Famos
12.03.2016 14:00 Podrinje 2 : 0 Jedinstvo (Bč)
12.03.2016 14:00 Mladost (G) 2 : 1 Jedinstvo (Br)
12.03.2016 14:00 FSA 1 : 2 Željezničar
12.03.2016 14:00 OFK Lauš 2 : 1 Mladost
12.03.2016 14:00 Polet 1926 1 : 2 OFK Pridjel
12.03.2016 14:00 Lokanj 3 : 0 Partizan
12.03.2016 14:00 Mladost 8 : 1 Džaja
12.03.2016 14:00 Borac 0 : 3 Polet-Krajišnik
12.03.2016 15:30 OFK Laminci 2 : 1 Bratstvo
12.03.2016 15:30 Omladinac 5 : 0 Jablanica
12.03.2016 15:00 Timočanin 0 : 0 Jedinstvo (B)
12.03.2016 15:00 Sinđelić 3 : 0 Ozren
12.03.2016 15:00 Sloga (D) 2 : 0 Radnički (S)
12.03.2016 15:00 Trstenik PPT 0 : 0 Radnički (P)
12.03.2016 14:30 Radnički (NP) 1 : 1 Dunav
12.03.2016 14:30 Banat 0 : 1 Odžaci
12.03.2016 14:30 Radnički (Š) 0 : 0 Sloga
12.03.2016 14:30 Radnički (SM) 1 : 2 Senta
12.03.2016 14:30 Vršac 0 : 0 TSC
12.03.2016 14:30 Bačka 1901 0 : 1 Omladinac
12.03.2016 14:30 IMR 2 : 2 Brodarac 1947
12.03.2016 14:30 Radnički (NB) 1 : 0 IMT
12.03.2016 14:30 Radnički (O) 1 : 1 Teleoptik
12.03.2016 15:00 SFS Borac 4 : 0 Levač
12.03.2016 15:00 Žitorađa 1 : 1 Juhor
12.03.2016 15:00 Svrljig 2 : 0 Napredak
12.03.2016 15:00 Pusta Reka 1 : 0 Sloga (L)
12.03.2016 15:00 Budućnost (O) 2 : 1 Balkanski
12.03.2016 15:00 Nebeski Andjeli 1 : 0 Mladost (M)
12.03.2016 14:30 Budućnost 0 : 1 Proleter (BK)
12.03.2016 14:30 Kozara 3 : 0 Jedinstvo (NB)
12.03.2016 14:30 Radnički (S) 2 : 0 Sloboda
12.03.2016 14:30 Jedinstvo (BK) 3 : 0 Mladost (L)
12.03.2016 14:30 Radnički Zrenjanin 2 : 0 Crvena zvezda (RS)
12.03.2016 14:30 Bečej 1918 4 : 0 Radnički (S)
12.03.2016 14:30 OFK Mladost APA 3 : 1 Subotica
12.03.2016 14:30 Sloga (Č) 3 : 0 OFK Vrbas
12.03.2016 14:30 ŽAK 2 : 1 Tisa (A)
12.03.2016 14:30 Polet (S) 4 : 3 Zadrugar
12.03.2016 14:30 Veternik 2 : 2 Budućnost (SN)
12.03.2016 14:30 Sremac 2 : 0 Kupinovo
12.03.2016 14:30 Crvena Zvezda 4 : 2 Sloga
12.03.2016 14:30 Mladost (BJ) 2 : 0 Hajduk (B)
12.03.2016 14:30 Jugović 0 : 1 Budućnost (G)
12.03.2016 14:30 Balkan 0 : 2 Sremčica
12.03.2016 15:00 Morava 1918 4 : 1 Sloga
12.03.2016 15:00 Poreč 2 : 3 Sloga
12.03.2016 15:00 Partizan (U) 0 : 1 Vulturul
12.03.2016 15:00 BAK 1 : 1 Sloga (BNS)
12.03.2016 14:30 Krajina 2 : 3 Begej
12.03.2016 14:30 Bilećanin 3 : 2 Kikinda 1909
12.03.2016 14:30 Graničar (G) 0 : 3 Rusin
12.03.2016 14:30 Polet 1 : 1 Omladinac (B)
12.03.2016 14:30 Radnički 1918 3 : 2 Borac
12.03.2016 15:00 Tornjoš 3 : 0 Njegoš
12.03.2016 15:00 Potisje 7 : 0 Panonija IM Topola
12.03.2016 14:30 Partizan 5 : 3 Hajduk (D)
12.03.2016 14:30 1. Maj Ruma 4 : 0 Rudar
12.03.2016 15:00 Vojvodina 1 : 2 Stari Grad
12.03.2016 15:00 Proleter 1 : 1 Tvrdjava
12.03.2016 14:30 Mladost (Č) 1 : 2 Radnički
12.03.2016 14:30 OFK Zabrežje 1 : 0 Strelac
12.03.2016 14:30 Mladost (C) 0 : 0 OFK Borac
12.03.2016 14:30 Brodarac 3 : 1 Milutinac
12.03.2016 14:30 Policajac 2 : 1 Banja
12.03.2016 14:30 Vinča 0 : 0 Avala 1939
12.03.2016 14:30 Kosmaj 3 : 0 Velika Krsna
12.03.2016 15:00 Rudar (P) 2 : 1 Napredak Stubica
12.03.2016 15:00 Rudar (SR) 2 : 0 Supska
12.03.2016 15:00 Polet 2 : 4 Planinac 2015
12.03.2016 15:00 Napredak 2012 3 : 0 Tempo
12.03.2016 15:00 Pobeda 1976 1 : 5 Vukašinovac
12.03.2016 15:00 Sloga (K) 1 : 2 Ratar
12.03.2016 14:30 Mitros 0 : 0 Obilić 1993
12.03.2016 15:30 Vitanovac 08 1 : 3 Mudrakovac
12.03.2016 15:30 Polet 2 : 2 Grkljane
12.03.2016 15:30 Zmajevac 8 : 1 Mladost 2015
12.03.2016 15:30 Jablanica 1 : 7 Lipovac
12.03.2016 15:30 Zdravinje 7 : 1 Polet
12.03.2016 14:30 Budućnost 0 : 1 Zeta
12.03.2016 14:30 Lovćen 1 : 0 OFK Petrovac
12.03.2016 14:30 Sutjeska 1 : 0 Bokelj
12.03.2016 14:30 Rudar 0 : 0 Mladost
12.03.2016 14:30 Iskra 2 : 0 Mornar
12.03.2016 14:30 Grbalj 2 : 1 Dečić
12.03.2016 15:00 Mladost 0 : 0 Radnik Bumerang
12.03.2016 15:00 Gradina 2 : 1 Banjaluka
12.03.2016 15:00 Modriča 2 : 3 Mostar
12.03.2016 15:00 Lokomotiva 0 : 5 SFK 2000
12.03.2016 11:00 Brodarac 1 : 0 Radnički 1923
12.03.2016 14:00 OFK Beograd 4 : 1 Crvena zvezda
12.03.2016 12:00 Sarajevo 4 : 0 Široki Brijeg
12.03.2016 12:00 Zrinjski 7 : 0 Travnik
12.03.2016 12:00 Čelik 2 : 1 Drina
12.03.2016 12:00 Rudar Prijedor 3 : 2 Olimpic
12.03.2016 12:00 Slavija 1 : 5 Sloboda
12.03.2016 12:00 Borac 3 : 1 Mladost
12.03.2016 12:00 Radnik 3 : 0 Velež
12.03.2016 12:00 Vitez 1 : 2 Željezničar
12.03.2016 12:00 Čelik 1 : 11 Široki Brijeg
12.03.2016 12:00 Rudar Prijedor 0 : 0 Zrinjski
12.03.2016 12:00 Slavija 0 : 1 Sarajevo
12.03.2016 12:00 Borac 7 : 0 Travnik
12.03.2016 12:00 Radnik 4 : 0 Drina
12.03.2016 12:00 Vitez 0 : 0 Olimpic
12.03.2016 12:00 Željezničar 1 : 3 Sloboda
12.03.2016 12:00 Velež 1 : 0 Mladost
12.03.2016 14:00 Jedinstvo 2 : 1 Policajac
12.03.2016 13:00 Internacional 7 : 0 IM Rakovica
12.03.2016 10:00 Kolubara 6 : 0 Siti Sport Klub
12.03.2016 10:00 IMT 0 : 2 Sinđelić
12.03.2016 10:00 Rad 0 : 0 BASK
12.03.2016 10:00 Bežanija 2 : 2 Voždovac
12.03.2016 10:00 011 4 : 2 Brodarac
12.03.2016 10:00 BSK Borča 0 : 2 OFK Beograd
12.03.2016 10:00 Zemun 3 : 2 Lokomotiva
12.03.2016 10:00 Radnički NBG 1 : 4 Internacional
12.03.2016 17:00 Balkan 6 : 0 PKB
12.03.2016 11:00 Turbina 0 : 3 Prva Iskra
12.03.2016 15:30 Kom 4 : 0 OFK Petrovac
12.03.2016 15:30 Berane 3 : 1 Zeta
12.03.2016 15:30 Bratstvo 2 : 4 Mladost
12.03.2016 15:30 Cetinje 0 : 9 Grbalj
12.03.2016 13:30 Brodarac 2 : 1 OFK Hajduk
12.03.2016 11:00 OFK Beograd 4 : 0 Crvena zvezda
12.03.2016 11:00 BSK 1925 0 : 3 Lokomotiva
12.03.2016 10:00 Budućnost : Žarkovo
12.03.2016 13:00 PKB 1 : 2 Balkan
12.03.2016 11:00 Pinosava 0 : 2 Sremcica
12.03.2016 13:00 Dorćol 4 : 0 Avala
12.03.2016 14:00 Apolon 2010 7 : 0 Graficar
12.03.2016 14:30 Iskra 1 : 2 Budućnost
12.03.2016 14:30 Dečić 0 : 1 Mornar
12.03.2016 14:30 Radnicki 1 : 7 Sutjeska
12.03.2016 14:30 Jezero 0 : 4 Zeta
12.03.2016 14:30 Graficar 1 : 9 Mladost
12.03.2016 14:30 Igalo 2 : 0 OFK Petrovac
12.03.2016 14:30 Jedinstvo 0 : 0 Lovćen
12.03.2016 14:30 Brskovo 0 : 2 Grbalj
12.03.2016 14:30 Rudar 3 : 0 Bokelj
12.03.2016 10:00 Sarajevo 2 : 0 Široki Brijeg
12.03.2016 10:00 Zrinjski 3 : 0 Travnik
12.03.2016 10:00 Čelik 1 : 1 Drina
12.03.2016 10:00 Rudar Prijedor 0 : 1 Olimpic
12.03.2016 10:00 Slavija 0 : 0 Sloboda
12.03.2016 10:00 Borac 4 : 1 Mladost
12.03.2016 10:00 Radnik 1 : 3 Velež
12.03.2016 10:00 Vitez 0 : 2 Željezničar
12.03.2016 10:00 Radnički 6 : 1 Prva Iskra

Košarka

12.03.2016 18:30 Beovuk 72 67 : 77 Spartak
12.03.2016 19:30 Sloga 81 : 79 Borac
12.03.2016 19:00 Napredak Rubin 65 : 66 Vršac
12.03.2016 18:00 Zlatibor 95 : 80 Dynamic BG
12.03.2016 18:30 Niš 73 : 80 Vojvodina
12.03.2016 19:00 Dunav 99 : 69 Sloboda
12.03.2016 17:00 Plana 83 : 85 Napredak
12.03.2016 19:00 Mladost 82 : 94 Srem
12.03.2016 19:00 Igokea 68 : 52 Široki
12.03.2016 19:00 Kakanj 80 : 66 Spars
12.03.2016 20:00 Student 61 : 70 Radnik BN Basket
12.03.2016 20:00 Bošnjak 70 : 74 Zrinjski
12.03.2016 20:00 Građanski 70 : 78 Sloboda
12.03.2016 19:00 Borac 78 : 64 Teslić
12.03.2016 19:00 HEO 73 : 57 Sutjeska
12.03.2016 19:00 Prijedor 78 : 87 Student
12.03.2016 19:00 Slavija 1996 59 : 79 Rogatica
12.03.2016 19:00 Drina Birač 66 : 62 Kozara
12.03.2016 20:30 OKK Junior 83 : 89 Sokobanja
12.03.2016 18:00 Prokuplje 77 : 66 Zone Boys
12.03.2016 19:00 Dimitrovgrad 93 : 61 Kuršumlija
12.03.2016 19:00 Prva Petoletka 57 : 73 Novi Pazar
12.03.2016 19:00 Crnokosa 101 : 100 Priboj
12.03.2016 18:00 Šabac 93 : 77 Klik
12.03.2016 19:00 Svilajnac Kompo 63 : 77 Student BB
12.03.2016 19:20 Zvezdara 90 : 71 Milan Trivić
12.03.2016 13:00 Slodes 77 : 65 BKK Radnički
12.03.2016 19:00 Kolubara LA 2003 69 : 60 Torlak Aboca
12.03.2016 18:00 Stara Pazova 74 : 80 Topola
12.03.2016 19:00 Akademik 89 : 65 Vrbas
12.03.2016 19:30 Kris Kros 78 : 62 Železničar
12.03.2016 18:30 Futog Tehnomer 97 : 81 Jedinstvo
12.03.2016 18:00 Radnički VA 101 : 76 Loznica
12.03.2016 13:00 Morava 84 : 50 Mladost
12.03.2016 18:00 Čačak 94 60 : 78 Ivanjica
12.03.2016 15:00 Play Off 53 : 38 Železničar
12.03.2016 15:00 Duga 84 : 89 Šabac
12.03.2016 15:00 Mileševac 95 : 63 Užice
12.03.2016 15:00 Loznica 68 : 81 Ljubovija
12.03.2016 16:30 Student 2 77 : 31 Topličanin 2012
12.03.2016 12:30 Actavis academy 35 : 73 Pazar
12.03.2016 15:00 Gimnazijalac 72 : 28 Radnik
12.03.2016 18:30 Budućnost 70 : 57 Kvarner
12.03.2016 16:00 Radivoj Korać 61 : 63 Medveščak
12.03.2016 Železničar 89 : 53 M-015
12.03.2016 00:00 Mladost 55 : 65 MIX
12.03.2016 00:00 LA Basket 44 : 86 Lazarevac
12.03.2016 00:00 Šabac : Osečina
12.03.2016 00:00 Železničar 66 : 48 MIX
12.03.2016 00:00 Student 39 : 74 Mladost 014

Odbojka

12.03.2016 19:00 Inđija 2 : 3 Ribnica
12.03.2016 19:00 Spartak 3 : 0 Partizan
12.03.2016 19:00 Klek Srbijašume 0 : 3 Crvena zvezda
12.03.2016 18:00 Železničar 0 : 3 Jedinstvo
12.03.2016 17:00 Smederevo Carina 3 : 1 Mladi radnik
12.03.2016 16:00 Jagodina 3 : 0 Metalac Takovo
12.03.2016 20:00 Bavanište 0 : 3 Borac
12.03.2016 17:00 Novi Sad 3 : 2 VA 014
12.03.2016 20:00 Mladost 3 : 2 Hajduk Veljko
12.03.2016 16:00 Dubočica 3 : 2 Pirot
12.03.2016 15:00 Milenijum 0 : 3 Topličanin
12.03.2016 16:00 Užice 3 : 0 Gračac
12.03.2016 18:30 Drina 0 : 3 Antena
12.03.2016 18:00 Partizan 2012 0 : 3 Napredak 037
12.03.2016 15:00 Partizan 3 : 0 Putevi
12.03.2016 17:00 Kulpin 0 : 3 Bečej
12.03.2016 14:00 Futog 3 : 1 Dunav Volley
12.03.2016 Jedinstvo 3 : 0 Karađorđe
12.03.2016 Šumadija 3 : 1 Rudar
12.03.2016 16:40 Lucky Star 3 : 2 BMR Petlovača 1947
12.03.2016 16:00 Zaslon 2 : 3 Mladenovac
12.03.2016 14:00 Loznica 2 : 3 VGSK
12.03.2016 Rudar 0 : 3 Knez Lazar
12.03.2016 Tehničar 0 : 3 Goč
12.03.2016 Ribnica 2 3 : 0 Kneginja Milica Trstenik
12.03.2016 Surdulica 3 : 0 Mladost
12.03.2016 16:00 Vranje 3 : 0 Radan
12.03.2016 18:00 Majevica 0 : 3 Jahorina
12.03.2016 18:00 Crvena zvijezda 0 : 3 Modriča Optima
12.03.2016 18:00 Tempo 3 : 0 Gradiška
12.03.2016 18:00 Drina 0 : 3 Maglić
12.03.2016 13:00 Tehničar 3 : 1 Putevi Trendteks
12.03.2016 19:00 Vizura 3 : 1 Kraguj Volejform
12.03.2016 19:00 Jedinstvo (SP) 3 : 1 Crvena zvezda
12.03.2016 19:00 NIS Spartak 3 : 2 MD Zrenjanin
12.03.2016 19:00 Jedinstvo (U) 2 : 3 Dinamo
12.03.2016 18:00 Takovo Zvezda Helios 3 : 2 Milenijum
12.03.2016 14:00 AS 3 : 0 Student
12.03.2016 Žabalj Volej 1 : 3 Jedinstvo 2
12.03.2016 Vrbas 3 : 2 NIS Spartak 2
12.03.2016 Eaton Srem Tempo 2 3 : 1 Mladost
12.03.2016 Vršac 0 : 3 Omladinac
12.03.2016 Odbojka 013 3 : 2 Ruma
12.03.2016 17:00 Trstenik 0 : 3 Gimnazijalac
12.03.2016 20:00 Borac 0 : 3 Tutin Dalas
12.03.2016 Ekonomac 3 : 0 Crnokosa
12.03.2016 20:00 Zlatibor 3 : 0 Putevi Trendteks
12.03.2016 16:00 Tara 3 : 2 Mokra Gora
12.03.2016 Lazarevac 0 : 3 Sterija
12.03.2016 Roda 3 : 1 Spartak
12.03.2016 Mladi Radnik 2 : 3 Mali Zvornik
12.03.2016 Zaslon 0 : 3 Šumadija
12.03.2016 Ub 3 : 0 Srbijanka 014
12.03.2016 13:00 Surdulica 0 : 3 Paraćin
12.03.2016 18:00 Vranje 3 : 0 Jagodina
12.03.2016 16:00 Leskovac 98 3 : 1 Majdanpek FBC
12.03.2016 Novi Pazar 1 : 3 Leposavić
12.03.2016 Mokra Gora 2 1 : 3 Bane
12.03.2016 Kosovska Mitrovica 3 : 0 Raška
12.03.2016 Koteks 1 : 3 Zvečan
12.03.2016 12:00 Hajduk Veljko 3 : 2 Timok
12.03.2016 Senta 0 : 3 NIS Spartak 3
12.03.2016 Vollejstar 3 : 1 Čoka
12.03.2016 Panonija 0 : 3 KI 0230
12.03.2016 18:00 Stakorina 3 : 0 Balkana
12.03.2016 18:00 Hercegovac 0 : 3 Jahorina
12.03.2016 18:00 Crvena zvijezda 0 : 3 HE Drini
12.03.2016 18:00 Laktaši 1 : 3 Slavija
12.03.2016 18:00 Glasinac 0 : 3 Maglić

Rukomet

12.03.2016 18:00 Vojvodina 28 : 44 Zagreb
12.03.2016 17:00 Tatran 25 : 26 MKB-MVM Veszprém
12.03.2016 20:00 Morava 26 : 28 Rudar
12.03.2016 18:00 Radnički 31 : 23 Sloga
12.03.2016 Crvenka 18 : 16 Topličanin
12.03.2016 Zlatar 23 : 33 Dinamo
12.03.2016 18:30 Obilić 25 : 22 Šamot 65
12.03.2016 19:00 Crvena zvezda 32 : 31 Jabuka
12.03.2016 19:00 Hercegovina 23 : 23 Apatin
12.03.2016 19:00 Metalac 25 : 30 Jedinstvo
12.03.2016 19:00 Banatski Karlovac 30 : 37 ŽSK
12.03.2016 19:00 Inđija 38 : 28 Lavovi BP
12.03.2016 19:00 Jastrebac 31 : 30 ORK Bor
12.03.2016 19:00 Planinka PV 32 : 25 Jagodina
12.03.2016 19:00 BSK Heba 26 : 28 Vranje 1957
12.03.2016 19:00 Mladost 1949 21 : 29 Aleksinac
12.03.2016 17:00 Lokomotiva 29 : 27 Župa 54
12.03.2016 19:00 Mladost 19 : 32 Radnički 1958
12.03.2016 19:00 Beočin 29 : 25 Crvenka 2
12.03.2016 19:00 Nova Pazova 20 : 23 Mladost TSK
12.03.2016 19:00 Slavija 35 : 18 Radnički (JT)
12.03.2016 19:00 Hajduk 24 : 33 Kljajićevo
12.03.2016 19:00 Potisje Pleteks 19 : 20 Srem SM
12.03.2016 19:00 Vojvoda Stepa 29 : 29 Sivac
12.03.2016 19:00 Sloga 26 : 26 Maglaj
12.03.2016 19:00 Bosna 20 : 26 Izviđač
12.03.2016 20:00 Čelik 40 : 29 Krajina
12.03.2016 19:00 Igman 0 : 10 Prijedor
12.03.2016 18:00 Gračanica 24 : 24 Bosna
12.03.2016 19:00 Sloboda 24 : 33 Derventa
12.03.2016 18:00 Hercegovac 22 : 22 Kozara Mlijekoprodukt
12.03.2016 18:00 Leotar 29 : 22 Mladost
12.03.2016 18:00 Kotor Varoš 33 : 39 Golić Šarić
12.03.2016 18:00 Slavija 29 : 32 Drina
12.03.2016 18:00 Hercegovina 38 : 28 Lokomotiva
12.03.2016 17:00 Halas Jožef 29 : 14 Laki
12.03.2016 17:00 Radnički 24 : 19 Temerin
12.03.2016 17:00 Jadran 21 : 22 Srem
12.03.2016 20:00 Bihać 24 : 24 Mira
12.03.2016 20:00 Krivaja 31 : 23 Rogatica
12.03.2016 20:00 Grude 33 : 13 Zrinjski
12.03.2016 20:00 Izviđač 26 : 15 Goražde
12.03.2016 20:00 Katarina 15 : 22 Lokomotiva
12.03.2016 20:00 Jedinstvo 28 : 23 Ilidža

Vaterpolo

12.03.2016 Budva 12 : 6 OVK POŠK
12.03.2016 Beograd 10 : 10 Stari Grad
12.03.2016 20:00 Šabac 15 : 0 Taš
12.03.2016 ŽAK 8 : 10 Dunav
12.03.2016 Zemun 7 : 9 Banjica
12.03.2016 Partizan 2 33 : 5 Valis
12.03.2016 Bečej 8 : 5 Novi Beograd 011
12.03.2016 Dorćol 6 : 7 Valis 93
12.03.2016 Singidunum 13 : 12 Rasina
12.03.2016 Vračar 15 : 13 Vojvodina
12.03.2016 Senta Yordo 6 : 4 Novi Beograd 011
12.03.2016 Taš 2000 2 : 22 Crvena zvezda

Futsal

12.03.2016 19:00 Novi Pazar 6 : 1 Nova Pazova
12.03.2016 20:00 Smederevo 2 : 5 Deus
12.03.2016 20:30 Kopernikus 5 : 2 Vranje
12.03.2016 18:00 Apa Futsal 3 : 1 Hajduk
12.03.2016 Pirot 2 : 1 Banjica
12.03.2016 Dolap 1 : 6 As
12.03.2016 19:15 Intelektualac 1 : 5 TMF
12.03.2016 21:15 Handy United 1 : 5 Ekonomist
12.03.2016 18:00 Seljak 2 : 3 Centar
12.03.2016 18:30 Kaskada 5 : 2 Čelinac
12.03.2016 19:00 Bosna Kompred 5 : 2 Sofić Konjic
12.03.2016 19:00 Mladost 4 : 4 Doboj

Hokej

12.03.2016 19:00 Slavija 3 : 5 Spartak
12.03.2016 14:30 Metalurg E 5 : 4 Vukovi Stari Grad