16.04
16:30
Timočanin
Ozren
0
3
|
16.04.2016 16:30 | Timočanin | 0 : 3 | Ozren | |||||
16.04
16:30
Jedinstvo (B)
Radnički (P)
1
2
|
16.04.2016 16:30 | Jedinstvo (B) | 1 : 2 | Radnički (P) | |||||
16.04
16:30
Sinđelić
Trstenik PPT
4
0
|
16.04.2016 16:30 | Sinđelić | 4 : 0 | Trstenik PPT | |||||
16.04
16:30
Sloga (D)
Dunav
2
1
|
16.04.2016 16:30 | Sloga (D) | 2 : 1 | Dunav |
16.04
16:00
Radnički (NP)
Cement
2
0
|
16.04.2016 16:00 | Radnički (NP) | 2 : 0 | Cement | |||||
16.04
16:00
Sloga
Dolina
1
0
|
16.04.2016 16:00 | Sloga | 1 : 0 | Dolina | |||||
16.04
16:00
Odžaci
Senta
2
1
|
16.04.2016 16:00 | Odžaci | 2 : 1 | Senta | |||||
16.04
16:00
Dunav
TSC
1
1
|
16.04.2016 16:00 | Dunav | 1 : 1 | TSC | |||||
16.04
16:00
Banat
Omladinac
1
0
|
16.04.2016 16:00 | Banat | 1 : 0 | Omladinac | |||||
16.04
16:00
Radnički (Š)
Bačka 1901
2
0
|
16.04.2016 16:00 | Radnički (Š) | 2 : 0 | Bačka 1901 |
16.04
16:00
IMR
Srem
0
0
|
16.04.2016 16:00 | IMR | 0 : 0 | Srem | |||||
16.04
16:00
Radnički (NB)
Stepojevac Vaga
1
2
|
16.04.2016 16:00 | Radnički (NB) | 1 : 2 | Stepojevac Vaga |
16.04
16:00
Sloga (K)
Železničar
1
0
|
16.04.2016 16:00 | Sloga (K) | 1 : 0 | Železničar | |||||
16.04
16:00
Šumadija 1903
Smederevo 1924
4
0
|
16.04.2016 16:00 | Šumadija 1903 | 4 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
16.04
16:00
Karađorđe
Mokra Gora
4
1
|
16.04.2016 16:00 | Karađorđe | 4 : 1 | Mokra Gora | |||||
16.04
16:00
Sloga (P)
Jedinstvo
1
2
|
16.04.2016 16:00 | Sloga (P) | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
16.04
16:00
Jedinstvo Putevi
Mačva
0
0
|
16.04.2016 16:00 | Jedinstvo Putevi | 0 : 0 | Mačva |
16.04
16:30
FUD
Jedinstvo (M)
1
2
|
16.04.2016 16:30 | FUD | 1 : 2 | Jedinstvo (M) | |||||
16.04
16:30
SFS Borac
Žitorađa
3
0
|
16.04.2016 16:30 | SFS Borac | 3 : 0 | Žitorađa |
16.04
16:30
Rtanj
Moravica
4
1
|
16.04.2016 16:30 | Rtanj | 4 : 1 | Moravica | |||||
16.04
16:30
Svrljig
Kablovi
6
0
|
16.04.2016 16:30 | Svrljig | 6 : 0 | Kablovi |
16.04
16:30
Sloga (L)
Balkanski
2
0
|
16.04.2016 16:30 | Sloga (L) | 2 : 0 | Balkanski | |||||
16.04
16:30
Morava
Mladost (M)
3
0
|
16.04.2016 16:30 | Morava | 3 : 0 | Mladost (M) | |||||
16.04
16:30
Pusta Reka
Lužnica
3
0
|
16.04.2016 16:30 | Pusta Reka | 3 : 0 | Lužnica | |||||
16.04
16:30
Budućnost (O)
Nebeski Andjeli
4
1
|
16.04.2016 16:30 | Budućnost (O) | 4 : 1 | Nebeski Andjeli |
16.04
16:00
Proleter (BK)
Sloboda
2
2
|
16.04.2016 16:00 | Proleter (BK) | 2 : 2 | Sloboda | |||||
16.04
16:00
Vršac United
Sloga
3
1
|
16.04.2016 16:00 | Vršac United | 3 : 1 | Sloga | |||||
16.04
16:00
Radnički (K)
Mladost (L)
5
0
|
16.04.2016 16:00 | Radnički (K) | 5 : 0 | Mladost (L) | |||||
16.04
16:00
Budućnost
Radnički Zrenjanin
0
3
|
16.04.2016 16:00 | Budućnost | 0 : 3 | Radnički Zrenjanin | |||||
16.04
16:00
Kozara
Jedinstvo (BK)
1
1
|
16.04.2016 16:00 | Kozara | 1 : 1 | Jedinstvo (BK) | |||||
16.04
16:00
Radnički (S)
Polet
6
1
|
16.04.2016 16:00 | Radnički (S) | 6 : 1 | Polet |
16.04
16:00
Radnički (S)
OFK Vrbas
0
1
|
16.04.2016 16:00 | Radnički (S) | 0 : 1 | OFK Vrbas | |||||
16.04
16:00
Bratstvo 1946
Srbobran
6
0
|
16.04.2016 16:00 | Bratstvo 1946 | 6 : 0 | Srbobran | |||||
16.04
16:00
Bečej 1918
Polet (S)
7
1
|
16.04.2016 16:00 | Bečej 1918 | 7 : 1 | Polet (S) | |||||
16.04
16:00
OFK Mladost APA
Tavankut
2
1
|
16.04.2016 16:00 | OFK Mladost APA | 2 : 1 | Tavankut | |||||
16.04
16:00
Sloga (Č)
ŽAK
2
1
|
16.04.2016 16:00 | Sloga (Č) | 2 : 1 | ŽAK |
16.04
16:00
Veternik
LSK Laćarak
0
1
|
16.04.2016 16:00 | Veternik | 0 : 1 | LSK Laćarak | |||||
16.04
16:00
Sloga
Hajduk (B)
1
2
|
16.04.2016 16:00 | Sloga | 1 : 2 | Hajduk (B) | |||||
16.04
16:00
Sremac
Budućnost (G)
1
0
|
16.04.2016 16:00 | Sremac | 1 : 0 | Budućnost (G) | |||||
16.04
16:00
Crvena Zvezda
Jugović
5
0
|
16.04.2016 16:00 | Crvena Zvezda | 5 : 0 | Jugović | |||||
16.04
16:00
Mladost (BJ)
ŽSK
5
0
|
16.04.2016 16:00 | Mladost (BJ) | 5 : 0 | ŽSK |
16.04
16:00
Balkan
Baćevac
0
0
|
16.04.2016 16:00 | Balkan | 0 : 0 | Baćevac |
16.04
16:00
Gruža
Radnički 1926
2
0
|
16.04.2016 16:00 | Gruža | 2 : 0 | Radnički 1926 | |||||
16.04
16:00
Rudar
Šapine
1
3
|
16.04.2016 16:00 | Rudar | 1 : 3 | Šapine |
16.04
16:00
Sloga 1940 (BB)
Polimlje
0
0
|
16.04.2016 16:00 | Sloga 1940 (BB) | 0 : 0 | Polimlje | |||||
16.04
16:00
Ribnica
Sloga (S)
4
0
|
16.04.2016 16:00 | Ribnica | 4 : 0 | Sloga (S) | |||||
16.04
16:00
Spartak 1924
Radnički Stobex
3
0
|
16.04.2016 16:00 | Spartak 1924 | 3 : 0 | Radnički Stobex | |||||
16.04
16:00
Jedinstvo 1945
Brezovica
2
3
|
16.04.2016 16:00 | Jedinstvo 1945 | 2 : 3 | Brezovica | |||||
16.04
16:00
Radnički (V)
Rađevac
1
3
|
16.04.2016 16:00 | Radnički (V) | 1 : 3 | Rađevac |
16.04
16:00
Jošanica
Polet (T)
3
2
|
16.04.2016 16:00 | Jošanica | 3 : 2 | Polet (T) | |||||
16.04
16:00
Trepča
Orlovac
0
1
|
16.04.2016 16:00 | Trepča | 0 : 1 | Orlovac | |||||
16.04
16:00
Takovo
Dragačevo
2
0
|
16.04.2016 16:00 | Takovo | 2 : 0 | Dragačevo |
16.04
17:00
Morava 1918
Budućnost
6
1
|
16.04.2016 17:00 | Morava 1918 | 6 : 1 | Budućnost |
16.04
16:30
Trbunje
Jastrebac
0
3
|
16.04.2016 16:30 | Trbunje | 0 : 3 | Jastrebac | |||||
16.04
16:30
Polet
Mladost 1982
2
4
|
16.04.2016 16:30 | Polet | 2 : 4 | Mladost 1982 |
16.04
16:00
Jedinstvo (B)
Malošište
1
5
|
16.04.2016 16:00 | Jedinstvo (B) | 1 : 5 | Malošište | |||||
16.04
16:00
Radnički 1924
Morava
1
1
|
16.04.2016 16:00 | Radnički 1924 | 1 : 1 | Morava | |||||
16.04
16:00
Koprijan 1975
Mladost 1976 (Bilj.)
1
0
|
16.04.2016 16:00 | Koprijan 1975 | 1 : 0 | Mladost 1976 (Bilj.) |
16.04
16:00
Zlot
Polom
3
2
|
16.04.2016 16:00 | Zlot | 3 : 2 | Polom |
16.04
16:30
Rudar
Mladost (S)
3
3
|
16.04.2016 16:30 | Rudar | 3 : 3 | Mladost (S) | |||||
16.04
Midžor
ŠSK
1
3
|
16.04.2016 | Midžor | 1 : 3 | ŠSK | |||||
16.04
Vratarnica
OFK Knjaz
3
5
|
16.04.2016 | Vratarnica | 3 : 5 | OFK Knjaz |
16.04
16:30
Tanasko Rajić
Jedinstvo
3
0
|
16.04.2016 16:30 | Tanasko Rajić | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
16.04
16:30
Borac
Spartak
2
1
|
16.04.2016 16:30 | Borac | 2 : 1 | Spartak | |||||
16.04
16:30
Vladimir Durković
Napredak
6
0
|
16.04.2016 16:30 | Vladimir Durković | 6 : 0 | Napredak | |||||
16.04
16:30
Mladost
Padež
2
4
|
16.04.2016 16:30 | Mladost | 2 : 4 | Padež |
16.04
16:00
GFK Dubočica
Mladost V
7
0
|
16.04.2016 16:00 | GFK Dubočica | 7 : 0 | Mladost V |
16.04
16:00
OFK Niš
Morava
3
1
|
16.04.2016 16:00 | OFK Niš | 3 : 1 | Morava | |||||
16.04
16:00
Palilulac
Budućnost
1
0
|
16.04.2016 16:00 | Palilulac | 1 : 0 | Budućnost |
16.04
16:30
Jedinstvo Stević
BAK
3
0
|
16.04.2016 16:30 | Jedinstvo Stević | 3 : 0 | BAK | |||||
16.04
16:30
Dinamo 1945
Vulturul
3
0
|
16.04.2016 16:30 | Dinamo 1945 | 3 : 0 | Vulturul |
16.04
16:00
Radnički 1911
Polet
0
3
|
16.04.2016 16:00 | Radnički 1911 | 0 : 3 | Polet | |||||
16.04
16:00
Bilećanin
Roham
4
0
|
16.04.2016 16:00 | Bilećanin | 4 : 0 | Roham | |||||
16.04
16:00
Borac Aleksandrovo
Zadrugar
4
2
|
16.04.2016 16:00 | Borac Aleksandrovo | 4 : 2 | Zadrugar | |||||
16.04
16:00
Banat
Crvena zvezda
1
1
|
16.04.2016 16:00 | Banat | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
16.04
16:00
Naftagas
Begej
2
1
|
16.04.2016 16:00 | Naftagas | 2 : 1 | Begej | |||||
16.04
16:00
Proleter 2006
Mladost
3
0
|
16.04.2016 16:00 | Proleter 2006 | 3 : 0 | Mladost |
16.04
16:00
Radnički 1918
Polet
1
2
|
16.04.2016 16:00 | Radnički 1918 | 1 : 2 | Polet |
16.04
16:30
Panonija IM Topola
Njegoš
2
0
|
16.04.2016 16:30 | Panonija IM Topola | 2 : 0 | Njegoš | |||||
16.04
16:30
Potisje
Vinogradar
4
1
|
16.04.2016 16:30 | Potisje | 4 : 1 | Vinogradar |
16.04
16:00
Podrinje
Hajduk (D)
2
0
|
16.04.2016 16:00 | Podrinje | 2 : 0 | Hajduk (D) | |||||
16.04
16:00
Sloven
Jedinstvo (M)
1
0
|
16.04.2016 16:00 | Sloven | 1 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
16.04
16:00
Rudar
Napredak (P)
1
0
|
16.04.2016 16:00 | Rudar | 1 : 0 | Napredak (P) |
16.04
16:30
Tvrdjava
Titel
2
2
|
16.04.2016 16:30 | Tvrdjava | 2 : 2 | Titel |
16.04
16:30
OFK Sirig
Susek
0
3
|
16.04.2016 16:30 | OFK Sirig | 0 : 3 | Susek | |||||
16.04
16:30
OFK Futog
Proleter
1
0
|
16.04.2016 16:30 | OFK Futog | 1 : 0 | Proleter | |||||
16.04
16:30
Železničar
Šajkaš 1908
0
5
|
16.04.2016 16:30 | Železničar | 0 : 5 | Šajkaš 1908 |
16.04
16:00
OFK Zabrežje
Mladost (B)
6
5
|
16.04.2016 16:00 | OFK Zabrežje | 6 : 5 | Mladost (B) | |||||
16.04
16:00
Mladost (C)
Mladost (Č)
4
0
|
16.04.2016 16:00 | Mladost (C) | 4 : 0 | Mladost (Č) | |||||
16.04
16:00
Šumadija
Borac
2
2
|
16.04.2016 16:00 | Šumadija | 2 : 2 | Borac |
16.04
16:00
Policajac
PKB Kovilovo
3
0
|
16.04.2016 16:00 | Policajac | 3 : 0 | PKB Kovilovo | |||||
16.04
16:00
Milutinac
Poštar Zvezdara
1
0
|
16.04.2016 16:00 | Milutinac | 1 : 0 | Poštar Zvezdara |
16.04
16:00
Mladenovac
Vinča
3
1
|
16.04.2016 16:00 | Mladenovac | 3 : 1 | Vinča |
16.04
15:30
Sloboda
Železničar
1
1
|
16.04.2016 15:30 | Sloboda | 1 : 1 | Železničar |
16.04
16:00
Polet
Mlava
1
0
|
16.04.2016 16:00 | Polet | 1 : 0 | Mlava |
16.04
16:00
Šumadinac
Šatornja
3
0
|
16.04.2016 16:00 | Šumadinac | 3 : 0 | Šatornja |
16.04
16:00
Mladost (PP)
Sinđelić
2
1
|
16.04.2016 16:00 | Mladost (PP) | 2 : 1 | Sinđelić | |||||
16.04
16:30
Jadar
Mačva 2005
2
2
|
16.04.2016 16:30 | Jadar | 2 : 2 | Mačva 2005 |
16.04
16:30
Junior Novo Naselje
OFK Jabučje
2
0
|
16.04.2016 16:30 | Junior Novo Naselje | 2 : 0 | OFK Jabučje |
16.04
16:00
Sloga (D)
Kolonija
3
0
|
16.04.2016 16:00 | Sloga (D) | 3 : 0 | Kolonija |
16.04
16:30
Radnički
Granit
2
0
|
16.04.2016 16:30 | Radnički | 2 : 0 | Granit |
16.04
Brezovica
Polet
0
6
|
16.04.2016 | Brezovica | 0 : 6 | Polet |
16.04
16:00
Slatina
Lunjevica
3
0
|
16.04.2016 16:00 | Slatina | 3 : 0 | Lunjevica |
16.04
17:00
Radnički
Omladinski
1
1
|
16.04.2016 17:00 | Radnički | 1 : 1 | Omladinski | |||||
16.04
17:00
Rudar (P)
Rudar (SR)
3
1
|
16.04.2016 17:00 | Rudar (P) | 3 : 1 | Rudar (SR) |
16.04
Vinorača
Mladost (G)
2
3
|
16.04.2016 | Vinorača | 2 : 3 | Mladost (G) |
16.04
16:30
Varvarin
Beli Orlovi
7
3
|
16.04.2016 16:30 | Varvarin | 7 : 3 | Beli Orlovi |
16.04
16:30
Sokolovi
Sebečevac
0
3
|
16.04.2016 16:30 | Sokolovi | 0 : 3 | Sebečevac |
16.04
16:30
Feniks 2012
Pobeda 1976
4
1
|
16.04.2016 16:30 | Feniks 2012 | 4 : 1 | Pobeda 1976 | |||||
16.04
16:30
OFK Rutevac 1908
Napredak 2012
2
4
|
16.04.2016 16:30 | OFK Rutevac 1908 | 2 : 4 | Napredak 2012 | |||||
16.04
16:30
Vukašinovac
Borac
2
0
|
16.04.2016 16:30 | Vukašinovac | 2 : 0 | Borac |
16.04
16:30
Velika Jasikova
Kosovo
3
2
|
16.04.2016 16:30 | Velika Jasikova | 3 : 2 | Kosovo | |||||
16.04
16:30
Kastrum
Timok 1928
1
3
|
16.04.2016 16:30 | Kastrum | 1 : 3 | Timok 1928 | |||||
16.04
16:30
Nacional
Lovac
1
1
|
16.04.2016 16:30 | Nacional | 1 : 1 | Lovac | |||||
16.04
16:30
Graničar
Šljivar
5
0
|
16.04.2016 16:30 | Graničar | 5 : 0 | Šljivar |
16.04
16:30
Rongo Siti
Veliki Suvodol
5
3
|
16.04.2016 16:30 | Rongo Siti | 5 : 3 | Veliki Suvodol | |||||
16.04
16:30
Mladost
Temac
4
2
|
16.04.2016 16:30 | Mladost | 4 : 2 | Temac |
16.04
16:00
Sušica 2012
OFK Morava
5
2
|
16.04.2016 16:00 | Sušica 2012 | 5 : 2 | OFK Morava | |||||
16.04
16:00
Jedinstvo (Š)
Marjan MB
3
1
|
16.04.2016 16:00 | Jedinstvo (Š) | 3 : 1 | Marjan MB |
16.04
16:00
Crvenka
Hajduk Junior
2
1
|
16.04.2016 16:00 | Crvenka | 2 : 1 | Hajduk Junior | |||||
16.04
16:00
Jedinstvo 1947
Aleksa Šantić
0
1
|
16.04.2016 16:00 | Jedinstvo 1947 | 0 : 1 | Aleksa Šantić | |||||
16.04
16:00
KFK Kula
Jedinstvo (R)
1
2
|
16.04.2016 16:00 | KFK Kula | 1 : 2 | Jedinstvo (R) |
16.04
16:00
Omladinac
Hajduk 1932
10
0
|
16.04.2016 16:00 | Omladinac | 10 : 0 | Hajduk 1932 |
16.04
16:00
RFK Novi Sad 1921
Sremac
14
0
|
16.04.2016 16:00 | RFK Novi Sad 1921 | 14 : 0 | Sremac |
16.04
16:00
Mladi proleter
Sveti Stefan
1
3
|
16.04.2016 16:00 | Mladi proleter | 1 : 3 | Sveti Stefan | |||||
16.04
16:00
Sparta
Minel
2
0
|
16.04.2016 16:00 | Sparta | 2 : 0 | Minel | |||||
16.04
16:00
Heroj Polet
Dedinje
1
0
|
16.04.2016 16:00 | Heroj Polet | 1 : 0 | Dedinje |
16.04
16:00
Jedinstvo (Lj)
Žitkovica
7
1
|
16.04.2016 16:00 | Jedinstvo (Lj) | 7 : 1 | Žitkovica | |||||
16.04
16:00
Polet (V)
Napredak 1934
2
0
|
16.04.2016 16:00 | Polet (V) | 2 : 0 | Napredak 1934 |
16.04
16:00
Rade Milošević
Omladinac (Š)
0
5
|
16.04.2016 16:00 | Rade Milošević | 0 : 5 | Omladinac (Š) |
16.04
16:30
Radnički
OFK Jelen
2
1
|
16.04.2016 16:30 | Radnički | 2 : 1 | OFK Jelen |
16.04
16:30
Mladost (DB)
Čobanče
5
1
|
16.04.2016 16:30 | Mladost (DB) | 5 : 1 | Čobanče |
16.04
16:30
Milicionar
Sloga
3
1
|
16.04.2016 16:30 | Milicionar | 3 : 1 | Sloga |
16.04
16:30
Crvena Jabuka
Dimitrije Tucović
4
0
|
16.04.2016 16:30 | Crvena Jabuka | 4 : 0 | Dimitrije Tucović | |||||
16.04
16:30
Radnik
OFK Stublenica
6
1
|
16.04.2016 16:30 | Radnik | 6 : 1 | OFK Stublenica | |||||
16.04
16:30
Rubribreza
Polet (DL)
2
1
|
16.04.2016 16:30 | Rubribreza | 2 : 1 | Polet (DL) |
16.04
16:30
Grdica
Mladost
0
1
|
16.04.2016 16:30 | Grdica | 0 : 1 | Mladost | |||||
16.04
16:30
Partizan
Proleter
0
2
|
16.04.2016 16:30 | Partizan | 0 : 2 | Proleter |
16.04
16:00
Sparta Grabovica
Jablanica
0
2
|
16.04.2016 16:00 | Sparta Grabovica | 0 : 2 | Jablanica | |||||
16.04
16:00
Ozremica
Šumadija
2
3
|
16.04.2016 16:00 | Ozremica | 2 : 3 | Šumadija |
16.04
16:30
Čoka
Graničar
0
3
|
16.04.2016 16:30 | Čoka | 0 : 3 | Graničar |
16.04
16:00
OFK Sikole
Urovica
3
3
|
16.04.2016 16:00 | OFK Sikole | 3 : 3 | Urovica |
16.04
16:00
Naisus
Banaćanin
5
3
|
16.04.2016 16:00 | Naisus | 5 : 3 | Banaćanin |
16.04
16:00
Vranić
Beljina
0
3
|
16.04.2016 16:00 | Vranić | 0 : 3 | Beljina | |||||
16.04
16:00
Barajevo
Guncate
3
0
|
16.04.2016 16:00 | Barajevo | 3 : 0 | Guncate | |||||
16.04
16:00
Lisović
Velika Mostanica
0
2
|
16.04.2016 16:00 | Lisović | 0 : 2 | Velika Mostanica |
16.04
17:00
Vreoci
Bistrica
4
5
|
16.04.2016 17:00 | Vreoci | 4 : 5 | Bistrica | |||||
16.04
17:00
OFK Burovo
Rudar
3
1
|
16.04.2016 17:00 | OFK Burovo | 3 : 1 | Rudar |
16.04
16:30
Mladost (MI)
Mladost (G)
3
0
|
16.04.2016 16:30 | Mladost (MI) | 3 : 0 | Mladost (G) | |||||
16.04
16:30
OFK Slatina
Popović
0
3
|
16.04.2016 16:30 | OFK Slatina | 0 : 3 | Popović |
16.04
17:00
Sindjelić
Beljanica
2
2
|
16.04.2016 17:00 | Sindjelić | 2 : 2 | Beljanica |
16.04
17:00
Bresje
Morava
3
1
|
16.04.2016 17:00 | Bresje | 3 : 1 | Morava |
16.04
16:30
Velika Drenova
Mladost
5
3
|
16.04.2016 16:30 | Velika Drenova | 5 : 3 | Mladost | |||||
16.04
16:30
Topoljak
Borjak 2013
1
0
|
16.04.2016 16:30 | Topoljak | 1 : 0 | Borjak 2013 |
16.04
16:00
Veternica
Atletiko
0
3
|
16.04.2016 16:00 | Veternica | 0 : 3 | Atletiko | |||||
16.04
16:00
Gornje Krajince
Badince
3
3
|
16.04.2016 16:00 | Gornje Krajince | 3 : 3 | Badince | |||||
16.04
16:00
Pomoravlje
Rudar
7
1
|
16.04.2016 16:00 | Pomoravlje | 7 : 1 | Rudar | |||||
16.04
16:00
Todorovce
Radnik 2013
2
1
|
16.04.2016 16:00 | Todorovce | 2 : 1 | Radnik 2013 |
16.04
16:00
Jedinstvo
Grdanica 024
5
0
|
16.04.2016 16:00 | Jedinstvo | 5 : 0 | Grdanica 024 | |||||
16.04
16:00
Moravac
Bratstvo
6
0
|
16.04.2016 16:00 | Moravac | 6 : 0 | Bratstvo |
16.04
16:30
Mladost
Crvena Zvezda
3
2
|
16.04.2016 16:30 | Mladost | 3 : 2 | Crvena Zvezda | |||||
16.04
16:30
Gaj
Graničar
2
3
|
16.04.2016 16:30 | Gaj | 2 : 3 | Graničar | |||||
16.04
16:30
Solunac
Naša Krajina
5
1
|
16.04.2016 16:30 | Solunac | 5 : 1 | Naša Krajina |
16.04
16:00
Omladinac B
Brana Paunović
2
0
|
16.04.2016 16:00 | Omladinac B | 2 : 0 | Brana Paunović | |||||
16.04
16:00
Mladost (R)
Udarnik 2015
5
1
|
16.04.2016 16:00 | Mladost (R) | 5 : 1 | Udarnik 2015 |
16.04
16:00
Dobrnje
7. juli
0
5
|
16.04.2016 16:00 | Dobrnje | 0 : 5 | 7. juli |
16.04
Jedinstvo
Polet
4
2
|
16.04.2016 | Jedinstvo | 4 : 2 | Polet | |||||
16.04
16:00
Kotlenik
Partizan
1
5
|
16.04.2016 16:00 | Kotlenik | 1 : 5 | Partizan | |||||
16.04
Mladi Radnik
Omladinac
5
3
|
16.04.2016 | Mladi Radnik | 5 : 3 | Omladinac |
16.04
Gorski Car
Trešnjevica
1
4
|
16.04.2016 | Gorski Car | 1 : 4 | Trešnjevica |
16.04
17:00
Maovi MH
Bojić
1
0
|
16.04.2016 17:00 | Maovi MH | 1 : 0 | Bojić | |||||
16.04
17:00
OFK Varna
Grušić
0
3
|
16.04.2016 17:00 | OFK Varna | 0 : 3 | Grušić |
16.04
Grabovica
Azbukovica
3
3
|
16.04.2016 | Grabovica | 3 : 3 | Azbukovica | |||||
16.04
Vrhpolje
OFK Donja Ljuboviđa
2
1
|
16.04.2016 | Vrhpolje | 2 : 1 | OFK Donja Ljuboviđa |
16.04
TE Gučevo
Jelav
0
2
|
16.04.2016 | TE Gučevo | 0 : 2 | Jelav |
16.04
16:30
Napredak (BP)
Mladost
9
0
|
16.04.2016 16:30 | Napredak (BP) | 9 : 0 | Mladost | |||||
16.04
16:30
Stojan Lazarac
Omladinac
4
2
|
16.04.2016 16:30 | Stojan Lazarac | 4 : 2 | Omladinac | |||||
16.04
16:30
Napredak (MB)
Premijer
2
0
|
16.04.2016 16:30 | Napredak (MB) | 2 : 0 | Premijer |
16.04
16:30
Ratkovac
Mladost
0
5
|
16.04.2016 16:30 | Ratkovac | 0 : 5 | Mladost |
16.04
16:30
Bogutovačka Banja
Bane 1931
6
1
|
16.04.2016 16:30 | Bogutovačka Banja | 6 : 1 | Bane 1931 |
16.04
16:00
Zvezda
OFK Homolje
1
3
|
16.04.2016 16:00 | Zvezda | 1 : 3 | OFK Homolje | |||||
16.04
16:00
Budućnost
Mladost
3
0
|
16.04.2016 16:00 | Budućnost | 3 : 0 | Mladost | |||||
16.04
16:00
OFK Selište
Jasenovac
1
5
|
16.04.2016 16:00 | OFK Selište | 1 : 5 | Jasenovac |
16.04
16:30
Knez Lazar
Meševo
3
0
|
16.04.2016 16:30 | Knez Lazar | 3 : 0 | Meševo |
16.04
16:30
Borac
Polet
3
1
|
16.04.2016 16:30 | Borac | 3 : 1 | Polet |
16.04
16:30
Bakionica
Plavi Tok
1
1
|
16.04.2016 16:30 | Bakionica | 1 : 1 | Plavi Tok |
16.04
13:00
Feniks
Udarnik
1
1
|
16.04.2016 13:00 | Feniks | 1 : 1 | Udarnik |
16.04
17:00
Skela
Roma-Iverić
6
2
|
16.04.2016 17:00 | Skela | 6 : 2 | Roma-Iverić | |||||
16.04
17:00
Rekreativo
Draževac-Tornado
5
2
|
16.04.2016 17:00 | Rekreativo | 5 : 2 | Draževac-Tornado | |||||
16.04
17:00
Sloga
Baljevac
3
1
|
16.04.2016 17:00 | Sloga | 3 : 1 | Baljevac | |||||
16.04
17:00
Barič-Munja
Zadrugar
0
2
|
16.04.2016 17:00 | Barič-Munja | 0 : 2 | Zadrugar |
16.04
16:30
Mladost
Oniks
4
0
|
16.04.2016 16:30 | Mladost | 4 : 0 | Oniks | |||||
16.04
16:30
Dobra Voda
OFK Dragoševac
1
0
|
16.04.2016 16:30 | Dobra Voda | 1 : 0 | OFK Dragoševac | |||||
16.04
16:30
Lipar
Dražmirovac
5
1
|
16.04.2016 16:30 | Lipar | 5 : 1 | Dražmirovac |
16.04
16:00
Mornar
Zeta
2
2
|
16.04.2016 16:00 | Mornar | 2 : 2 | Zeta | |||||
16.04
16:00
OFK Petrovac
Iskra
1
1
|
16.04.2016 16:00 | OFK Petrovac | 1 : 1 | Iskra | |||||
16.04
16:00
Mladost
Lovćen
1
0
|
16.04.2016 16:00 | Mladost | 1 : 0 | Lovćen | |||||
16.04
16:00
Rudar
Grbalj
1
1
|
16.04.2016 16:00 | Rudar | 1 : 1 | Grbalj | |||||
16.04
16:00
Budućnost
Dečić
2
0
|
16.04.2016 16:00 | Budućnost | 2 : 0 | Dečić | |||||
16.04
16:00
Bokelj
Sutjeska
0
2
|
16.04.2016 16:00 | Bokelj | 0 : 2 | Sutjeska |
16.04
16:30
Sloboda
Široki Brijeg
0
3
|
16.04.2016 16:30 | Sloboda | 0 : 3 | Široki Brijeg | |||||
16.04
16:30
Mladost
Olimpic
2
0
|
16.04.2016 16:30 | Mladost | 2 : 0 | Olimpic | |||||
16.04
16:30
Velež
Drina
0
1
|
16.04.2016 16:30 | Velež | 0 : 1 | Drina | |||||
16.04
16:30
Željezničar
Travnik
2
1
|
16.04.2016 16:30 | Željezničar | 2 : 1 | Travnik | |||||
16.04
16:30
Vitez
Sarajevo
1
3
|
16.04.2016 16:30 | Vitez | 1 : 3 | Sarajevo | |||||
16.04
16:30
Radnik
Zrinjski
0
1
|
16.04.2016 16:30 | Radnik | 0 : 1 | Zrinjski | |||||
16.04
16:30
Borac
Čelik
1
1
|
16.04.2016 16:30 | Borac | 1 : 1 | Čelik | |||||
16.04
16:30
Slavija
Rudar
0
0
|
16.04.2016 16:30 | Slavija | 0 : 0 | Rudar |
16.04
15:30
Krupa
Borac
1
1
|
16.04.2016 15:30 | Krupa | 1 : 1 | Borac | |||||
16.04
15:30
Tekstilac
Zvijezda 09
2
0
|
16.04.2016 15:30 | Tekstilac | 2 : 0 | Zvijezda 09 |
16.04
15:30
Sloboda (NG)
Drina HE
3
0
|
16.04.2016 15:30 | Sloboda (NG) | 3 : 0 | Drina HE | |||||
16.04
15:30
Leotar
Sutjeska
1
0
|
16.04.2016 15:30 | Leotar | 1 : 0 | Sutjeska |
16.04
15:30
Željezničar
Mladost (DS)
3
2
|
16.04.2016 15:30 | Željezničar | 3 : 2 | Mladost (DS) | |||||
16.04
15:30
Župa
Modriča
1
1
|
16.04.2016 15:30 | Župa | 1 : 1 | Modriča | |||||
16.04
15:30
Sloga (S)
Laktaši
0
0
|
16.04.2016 15:30 | Sloga (S) | 0 : 0 | Laktaši | |||||
16.04
15:30
BSK
Liješće
2
0
|
16.04.2016 15:30 | BSK | 2 : 0 | Liješće | |||||
16.04
15:30
Proleter
Jedinstvo (Ž)
1
0
|
16.04.2016 15:30 | Proleter | 1 : 0 | Jedinstvo (Ž) | |||||
16.04
15:30
Ozren
Ljubić
4
2
|
16.04.2016 15:30 | Ozren | 4 : 2 | Ljubić |
16.04
15:30
Rudar
Podrinje
1
1
|
16.04.2016 15:30 | Rudar | 1 : 1 | Podrinje | |||||
16.04
15:30
Mladost (G)
Lokomotiva
2
1
|
16.04.2016 15:30 | Mladost (G) | 2 : 1 | Lokomotiva | |||||
16.04
15:30
Jedinstvo (Bč)
Mladost (BS)
2
3
|
16.04.2016 15:30 | Jedinstvo (Bč) | 2 : 3 | Mladost (BS) | |||||
16.04
15:30
Famos
Napredak
2
0
|
16.04.2016 15:30 | Famos | 2 : 0 | Napredak |
16.04
15:30
Željezničar
Budućnost
7
1
|
16.04.2016 15:30 | Željezničar | 7 : 1 | Budućnost | |||||
16.04
11:00
Naprijed
Lijevče
5
0
|
16.04.2016 11:00 | Naprijed | 5 : 0 | Lijevče | |||||
16.04
15:30
Karanovac
FSA
3
0
|
16.04.2016 15:30 | Karanovac | 3 : 0 | FSA | |||||
16.04
15:30
Mladost
OFK Brdo
2
0
|
16.04.2016 15:30 | Mladost | 2 : 0 | OFK Brdo |
16.04
15:30
Trebava
Polet 1926
4
4
|
16.04.2016 15:30 | Trebava | 4 : 4 | Polet 1926 |
16.04
15:30
Lokanj
OFK Šekovići
7
0
|
16.04.2016 15:30 | Lokanj | 7 : 0 | OFK Šekovići | |||||
16.04
15:30
Partizan
Jedinstvo
1
0
|
16.04.2016 15:30 | Partizan | 1 : 0 | Jedinstvo |
16.04
16:30
Torpedo
Bratstvo
1
0
|
16.04.2016 16:30 | Torpedo | 1 : 0 | Bratstvo |
16.04
15:30
Borac
Gomionica
1
2
|
16.04.2016 15:30 | Borac | 1 : 2 | Gomionica |
16.04
15:30
Sloga
Priboj
5
0
|
16.04.2016 15:30 | Sloga | 5 : 0 | Priboj |
16.04
17:30
13 Skojevki
Vilusi
6
1
|
16.04.2016 17:30 | 13 Skojevki | 6 : 1 | Vilusi | |||||
16.04
17:30
Bratstvo
Kalemi
2
5
|
16.04.2016 17:30 | Bratstvo | 2 : 5 | Kalemi |
16.04
16:30
OFK Janja 2009
Kolektiv
1
3
|
16.04.2016 16:30 | OFK Janja 2009 | 1 : 3 | Kolektiv |
16.04
18:00
Crvena zvezda
Partizan
1
1
|
16.04.2016 18:00 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Partizan | |||||
16.04
15:00
Vojvodina
Radnički
4
0
|
16.04.2016 15:00 | Vojvodina | 4 : 0 | Radnički | |||||
16.04
16:00
Voždovac
Radnik
1
2
|
16.04.2016 16:00 | Voždovac | 1 : 2 | Radnik |
16.04
16:00
Javor Matis
Spartak
0
2
|
16.04.2016 16:00 | Javor Matis | 0 : 2 | Spartak | |||||
16.04
16:00
Metalac
OFK Beograd
1
1
|
16.04.2016 16:00 | Metalac | 1 : 1 | OFK Beograd | |||||
16.04
16:00
Novi Pazar
Jagodina
3
2
|
16.04.2016 16:00 | Novi Pazar | 3 : 2 | Jagodina |
16.04
15:30
ČSK Pivara
Loznica
3
0
|
16.04.2016 15:30 | ČSK Pivara | 3 : 0 | Loznica | |||||
16.04
15:30
Sloboda
Donji Srem
1
1
|
16.04.2016 15:30 | Sloboda | 1 : 1 | Donji Srem | |||||
16.04
15:30
Napredak
Inđija
1
1
|
16.04.2016 15:30 | Napredak | 1 : 1 | Inđija | |||||
16.04
15:30
Proleter
Radnički 1923
1
0
|
16.04.2016 15:30 | Proleter | 1 : 0 | Radnički 1923 | |||||
16.04
15:30
BSK Borča
Zemun
1
2
|
16.04.2016 15:30 | BSK Borča | 1 : 2 | Zemun | |||||
16.04
15:30
Sindjelić
Sloga (PM)
1
1
|
16.04.2016 15:30 | Sindjelić | 1 : 1 | Sloga (PM) |
16.04
13:00
Požega
Šabac
4
0
|
16.04.2016 13:00 | Požega | 4 : 0 | Šabac | |||||
16.04
11:00
Karađorđe
Bukovička Banja
8
0
|
16.04.2016 11:00 | Karađorđe | 8 : 0 | Bukovička Banja |
16.04
Majdanpek
Levač
3
0
|
16.04.2016 | Majdanpek | 3 : 0 | Levač |
16.04
14:00
Obilić
Lovćen
4
0
|
16.04.2016 14:00 | Obilić | 4 : 0 | Lovćen |
16.04
Modriča
Gradina
0
0
|
16.04.2016 | Modriča | 0 : 0 | Gradina | |||||
16.04
SFK 2000
Banjaluka
6
0
|
16.04.2016 | SFK 2000 | 6 : 0 | Banjaluka |
16.04
Mostar
Lokomotiva
1
1
|
16.04.2016 | Mostar | 1 : 1 | Lokomotiva | |||||
16.04
Radnik Bumerang
Mladost
3
2
|
16.04.2016 | Radnik Bumerang | 3 : 2 | Mladost |
16.04
14:00
Mladost Poljavnice
Sokolac
8
0
|
16.04.2016 14:00 | Mladost Poljavnice | 8 : 0 | Sokolac |
16.04
15:00
Vojvodina
Mašinac
1
1
|
16.04.2016 15:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Mašinac |
16.04
16:00
Obilić
Lavice-Dubočica
3
0
|
16.04.2016 16:00 | Obilić | 3 : 0 | Lavice-Dubočica | |||||
16.04
Jagodina
Šumadija 1903
1
2
|
16.04.2016 | Jagodina | 1 : 2 | Šumadija 1903 | |||||
16.04
16:00
Fruškogorac
Polet
1
7
|
16.04.2016 16:00 | Fruškogorac | 1 : 7 | Polet | |||||
16.04
16:00
Trijumf
Kolibri
1
0
|
16.04.2016 16:00 | Trijumf | 1 : 0 | Kolibri |
16.04
11:00
OFK Beograd
Jagodina
4
2
|
16.04.2016 11:00 | OFK Beograd | 4 : 2 | Jagodina | |||||
16.04
13:00
Čukarički
Radnički (N)
3
2
|
16.04.2016 13:00 | Čukarički | 3 : 2 | Radnički (N) | |||||
16.04
15:00
Moravac Orion
Napredak
3
1
|
16.04.2016 15:00 | Moravac Orion | 3 : 1 | Napredak |
16.04
12:00
Široki Brijeg
Olimpic
0
2
|
16.04.2016 12:00 | Široki Brijeg | 0 : 2 | Olimpic | |||||
16.04
12:00
Drina
Sloboda
1
2
|
16.04.2016 12:00 | Drina | 1 : 2 | Sloboda | |||||
16.04
12:00
Travnik
Mladost
1
1
|
16.04.2016 12:00 | Travnik | 1 : 1 | Mladost | |||||
16.04
12:00
Sarajevo
Velež
8
0
|
16.04.2016 12:00 | Sarajevo | 8 : 0 | Velež | |||||
16.04
12:00
Zrinjski
Željezničar
3
1
|
16.04.2016 12:00 | Zrinjski | 3 : 1 | Željezničar | |||||
16.04
12:00
Čelik
Vitez
3
0
|
16.04.2016 12:00 | Čelik | 3 : 0 | Vitez | |||||
16.04
12:00
Rudar Prijedor
Radnik
2
0
|
16.04.2016 12:00 | Rudar Prijedor | 2 : 0 | Radnik | |||||
16.04
12:00
Slavija
Borac
1
1
|
16.04.2016 12:00 | Slavija | 1 : 1 | Borac |
16.04
14:00
Budućnost Krušik 2014
Jedinstvo
2
5
|
16.04.2016 14:00 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 5 | Jedinstvo |
16.04
17:00
Omladinac (NB)
Begej
4
2
|
16.04.2016 17:00 | Omladinac (NB) | 4 : 2 | Begej | |||||
16.04
10:00
Vršac
Banat
0
3
|
16.04.2016 10:00 | Vršac | 0 : 3 | Banat |
16.04
12:30
FAP
Jedinstvo Putevi
0
2
|
16.04.2016 12:30 | FAP | 0 : 2 | Jedinstvo Putevi |
16.04
09:00
Zemun
Siti Sport Klub
10
0
|
16.04.2016 09:00 | Zemun | 10 : 0 | Siti Sport Klub | |||||
16.04
12:00
Jedinstvo
Kolubara
0
3
|
16.04.2016 12:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Kolubara |
16.04
11:00
Dolina
Borac (S)
3
6
|
16.04.2016 11:00 | Dolina | 3 : 6 | Borac (S) | |||||
16.04
11:00
Slavija
Unirea
12
0
|
16.04.2016 11:00 | Slavija | 12 : 0 | Unirea | |||||
16.04
11:00
Glogonj
Omladinac
1
3
|
16.04.2016 11:00 | Glogonj | 1 : 3 | Omladinac |
16.04
11:00
Partizan (U)
Strela
3
1
|
16.04.2016 11:00 | Partizan (U) | 3 : 1 | Strela | |||||
16.04
15:00
Borac (S)
Stari Tamiš
0
2
|
16.04.2016 15:00 | Borac (S) | 0 : 2 | Stari Tamiš | |||||
16.04
11:00
C.zvezda
Borac (P)
1
5
|
16.04.2016 11:00 | C.zvezda | 1 : 5 | Borac (P) |
16.04
10:00
Zvezdara
Balkan
2
6
|
16.04.2016 10:00 | Zvezdara | 2 : 6 | Balkan | |||||
16.04
12:00
BSK 1925
PKB
3
0
|
16.04.2016 12:00 | BSK 1925 | 3 : 0 | PKB | |||||
16.04
13:00
Turbina
GSP Polet
0
3
|
16.04.2016 13:00 | Turbina | 0 : 3 | GSP Polet |
16.04
11:00
Dunavac Grocka
Seceranac Ada
3
4
|
16.04.2016 11:00 | Dunavac Grocka | 3 : 4 | Seceranac Ada |
16.04
SASK
Osipaonica
3
4
|
16.04.2016 | SASK | 3 : 4 | Osipaonica |
16.04
16:00
Grbalj
Iskra
3
1
|
16.04.2016 16:00 | Grbalj | 3 : 1 | Iskra |
16.04
10:00
Internacional MO
Voždovac MO
3
1
|
16.04.2016 10:00 | Internacional MO | 3 : 1 | Voždovac MO | |||||
16.04
10:00
Radnički (NB) MO
Zemun MO
3
2
|
16.04.2016 10:00 | Radnički (NB) MO | 3 : 2 | Zemun MO | |||||
16.04
10:00
Brodarac MO
Lokomotiva MO
3
0
|
16.04.2016 10:00 | Brodarac MO | 3 : 0 | Lokomotiva MO | |||||
16.04
10:00
OFK Beograd MO
Sinđelić MO
3
2
|
16.04.2016 10:00 | OFK Beograd MO | 3 : 2 | Sinđelić MO | |||||
16.04
10:00
011 MO
BSK Borča MO
0
3
|
16.04.2016 10:00 | 011 MO | 0 : 3 | BSK Borča MO | |||||
16.04
10:00
Rad MO
IMT MO
1
1
|
16.04.2016 10:00 | Rad MO | 1 : 1 | IMT MO | |||||
16.04
10:00
BASK MO
Bežanija MO
4
0
|
16.04.2016 10:00 | BASK MO | 4 : 0 | Bežanija MO |
16.04
10:00
Široki Brijeg
Mladost
5
1
|
16.04.2016 10:00 | Široki Brijeg | 5 : 1 | Mladost | |||||
16.04
10:00
Sloboda
Velež
2
1
|
16.04.2016 10:00 | Sloboda | 2 : 1 | Velež | |||||
16.04
10:00
Olimpic
Željezničar
1
1
|
16.04.2016 10:00 | Olimpic | 1 : 1 | Željezničar | |||||
16.04
10:00
Drina
Vitez
6
1
|
16.04.2016 10:00 | Drina | 6 : 1 | Vitez | |||||
16.04
10:00
Travnik
Radnik
1
0
|
16.04.2016 10:00 | Travnik | 1 : 0 | Radnik | |||||
16.04
10:00
Sarajevo
Borac
7
1
|
16.04.2016 10:00 | Sarajevo | 7 : 1 | Borac | |||||
16.04
10:00
Zrinjski
Slavija
3
0
|
16.04.2016 10:00 | Zrinjski | 3 : 0 | Slavija | |||||
16.04
10:00
Čelik
Rudar Prijedor
1
1
|
16.04.2016 10:00 | Čelik | 1 : 1 | Rudar Prijedor |
16.04
Romanija
Stakorina
7
0
|
16.04.2016 | Romanija | 7 : 0 | Stakorina |
16.04
16:00
Brskovo
Radnicki
4
0
|
16.04.2016 16:00 | Brskovo | 4 : 0 | Radnicki | |||||
16.04
11:00
Grbalj
Iskra
3
0
|
16.04.2016 11:00 | Grbalj | 3 : 0 | Iskra | |||||
16.04
11:00
Mladost
Zeta
1
2
|
16.04.2016 11:00 | Mladost | 1 : 2 | Zeta |
16.04
13:30
OFK Beograd
Jagodina
5
1
|
16.04.2016 13:30 | OFK Beograd | 5 : 1 | Jagodina | |||||
16.04
15:30
Čukarički
Radnički (N)
5
1
|
16.04.2016 15:30 | Čukarički | 5 : 1 | Radnički (N) | |||||
16.04
11:00
OFK Hajduk
Partizan
1
3
|
16.04.2016 11:00 | OFK Hajduk | 1 : 3 | Partizan |
16.04
12:00
Indeks
Hajduk junior
4
0
|
16.04.2016 12:00 | Indeks | 4 : 0 | Hajduk junior |
16.04
10:00
Inđija
Radnički (SM)
6
0
|
16.04.2016 10:00 | Inđija | 6 : 0 | Radnički (SM) |
16.04
12:00
Dinamo 1945
Železničar (P)
2
1
|
16.04.2016 12:00 | Dinamo 1945 | 2 : 1 | Železničar (P) | |||||
16.04
12:00
Radnički (K)
Proleter 2006
1
2
|
16.04.2016 12:00 | Radnički (K) | 1 : 2 | Proleter 2006 |
16.04
16:00
TSC
Bačka (BP)
1
4
|
16.04.2016 16:00 | TSC | 1 : 4 | Bačka (BP) | |||||
16.04
12:00
Radnički (S)
Bačka 1901
1
1
|
16.04.2016 12:00 | Radnički (S) | 1 : 1 | Bačka 1901 |
16.04
19:30
Voždovac
BSK 1925
1
2
|
16.04.2016 19:30 | Voždovac | 1 : 2 | BSK 1925 | |||||
16.04
09:00
011
IM Rakovica
3
0
|
16.04.2016 09:00 | 011 | 3 : 0 | IM Rakovica | |||||
16.04
17:00
BASK
Kolubara
4
0
|
16.04.2016 17:00 | BASK | 4 : 0 | Kolubara |
16.04
Kiker
Tutin
5
0
|
16.04.2016 | Kiker | 5 : 0 | Tutin | |||||
16.04
11:00
Radnički 1923
Novi Pazar
2
0
|
16.04.2016 11:00 | Radnički 1923 | 2 : 0 | Novi Pazar |
16.04
14:00
Radnički (O)
Milenium
3
0
|
16.04.2016 14:00 | Radnički (O) | 3 : 0 | Milenium | |||||
16.04
15:30
IMT
Brodarac 1947
2
2
|
16.04.2016 15:30 | IMT | 2 : 2 | Brodarac 1947 |
16.04
11:00
Senjak
Radnički Šabački
3
1
|
16.04.2016 11:00 | Senjak | 3 : 1 | Radnički Šabački | |||||
16.04
10:00
Šampion
Drina
4
1
|
16.04.2016 10:00 | Šampion | 4 : 1 | Drina |
16.04
10:00
Borac
Hajduk
2
3
|
16.04.2016 10:00 | Borac | 2 : 3 | Hajduk | |||||
16.04
10:00
Avala
Graficar
4
0
|
16.04.2016 10:00 | Avala | 4 : 0 | Graficar | |||||
16.04
13:00
Banja
Apolon 2010
0
5
|
16.04.2016 13:00 | Banja | 0 : 5 | Apolon 2010 | |||||
16.04
15:00
Zuce
Pinosava
4
0
|
16.04.2016 15:00 | Zuce | 4 : 0 | Pinosava |
16.04
Posavina
Jedinstvo
2
4
|
16.04.2016 | Posavina | 2 : 4 | Jedinstvo |
16.04
Romanija
Stakorina
3
1
|
16.04.2016 | Romanija | 3 : 1 | Stakorina | |||||
16.04
Velež
Han Pijesak
2
4
|
16.04.2016 | Velež | 2 : 4 | Han Pijesak |
16.04
14:00
TSC
Bačka (BP)
2
1
|
16.04.2016 14:00 | TSC | 2 : 1 | Bačka (BP) |
16.04
15:00
Radnički (Z)
Mladost (L)
4
0
|
16.04.2016 15:00 | Radnički (Z) | 4 : 0 | Mladost (L) |
16.04
17:00
Bane
Apolon 4
0
0
|
16.04.2016 17:00 | Bane | 0 : 0 | Apolon 4 |
16.04
17:00
Čukarički
Dominus
4
0
|
16.04.2016 17:00 | Čukarički | 4 : 0 | Dominus |
16.04
17:00
PKB Kovilovo
Internacional
2
2
|
16.04.2016 17:00 | PKB Kovilovo | 2 : 2 | Internacional |
16.04
10:00
Proleter
Mladi radnik 1940
2
3
|
16.04.2016 10:00 | Proleter | 2 : 3 | Mladi radnik 1940 |
16.04
13:30
Železničar Kusadak
Pobeda
0
9
|
16.04.2016 13:30 | Železničar Kusadak | 0 : 9 | Pobeda |
16.04
10:00
Savacijum
OFK Osečina
2
0
|
16.04.2016 10:00 | Savacijum | 2 : 0 | OFK Osečina |
16.04
13:00
IMT
Institut
1
4
|
16.04.2016 13:00 | IMT | 1 : 4 | Institut | |||||
16.04
14:00
Budućnost D.
Vranić
3
0
|
16.04.2016 14:00 | Budućnost D. | 3 : 0 | Vranić |
16.04
17:30
Borac
Dinamo 1945
1
3
|
16.04.2016 17:30 | Borac | 1 : 3 | Dinamo 1945 | |||||
16.04
17:30
BSK
Spartak
7
0
|
16.04.2016 17:30 | BSK | 7 : 0 | Spartak |
16.04
11:00
Polet
Sloga (P)
3
4
|
16.04.2016 11:00 | Polet | 3 : 4 | Sloga (P) | |||||
16.04
11:00
Hajdučica
Jedinstvo (V)
6
3
|
16.04.2016 11:00 | Hajdučica | 6 : 3 | Jedinstvo (V) | |||||
16.04
11:00
Ševac
Banat
1
4
|
16.04.2016 11:00 | Ševac | 1 : 4 | Banat | |||||
16.04
11:00
Vulturul
Vršac
1
2
|
16.04.2016 11:00 | Vulturul | 1 : 2 | Vršac |
16.04
16:00
Omladinac (D)
Vladimirovac
4
9
|
16.04.2016 16:00 | Omladinac (D) | 4 : 9 | Vladimirovac |
16.04
15:00
Palilulac
PKB PS
0
14
|
16.04.2016 15:00 | Palilulac | 0 : 14 | PKB PS | |||||
16.04
15:00
Zvezdara
Dorćol
0
3
|
16.04.2016 15:00 | Zvezdara | 0 : 3 | Dorćol | |||||
16.04
17:00
Sremčica
Beograd 1929
3
0
|
16.04.2016 17:00 | Sremčica | 3 : 0 | Beograd 1929 |
16.04
11:00
Petar Urošev
Tempo
0
4
|
16.04.2016 11:00 | Petar Urošev | 0 : 4 | Tempo |
16.04
10:00
Čoka
Potisje
3
2
|
16.04.2016 10:00 | Čoka | 3 : 2 | Potisje |
16.04
10:00
Radnički
Pobeda
13
0
|
16.04.2016 10:00 | Radnički | 13 : 0 | Pobeda | |||||
16.04
13:00
Prva Iskra
Belo Polje
1
3
|
16.04.2016 13:00 | Prva Iskra | 1 : 3 | Belo Polje |
16.04
13:00
Zmaj 1953
Šumadinac
7
0
|
16.04.2016 13:00 | Zmaj 1953 | 7 : 0 | Šumadinac | |||||
16.04
10:00
Studentski Grad MK
Zemun B
1
0
|
16.04.2016 10:00 | Studentski Grad MK | 1 : 0 | Zemun B |
16.04
Požarevac
Šumadija 1903
1
2
|
16.04.2016 | Požarevac | 1 : 2 | Šumadija 1903 | |||||
16.04
Trijumf
Požega
|
16.04.2016 | Trijumf | : | Požega |
16.04
AS-07
Užice
|
16.04.2016 | AS-07 | : | Užice |
16.04
14:00
Radnički 2012
Rosulja 2014
4
0
|
16.04.2016 14:00 | Radnički 2012 | 4 : 0 | Rosulja 2014 |
16.04
13:00
Rad
Zemun
8
1
|
16.04.2016 13:00 | Rad | 8 : 1 | Zemun | |||||
16.04
13:00
Čukarički
Partizan
0
2
|
16.04.2016 13:00 | Čukarički | 0 : 2 | Partizan |
16.04
10:00
Bežanija
Dominus
2
1
|
16.04.2016 10:00 | Bežanija | 2 : 1 | Dominus | |||||
16.04
10:00
Sindjelić 2012
Fer Plej 06
0
1
|
16.04.2016 10:00 | Sindjelić 2012 | 0 : 1 | Fer Plej 06 | |||||
16.04
10:00
IMT
Radnički (NB)
4
1
|
16.04.2016 10:00 | IMT | 4 : 1 | Radnički (NB) | |||||
16.04
11:00
Budućnost (D)
Srem Jakovo
2
14
|
16.04.2016 11:00 | Budućnost (D) | 2 : 14 | Srem Jakovo |
16.04
09:00
Sindjelić
BASK
0
5
|
16.04.2016 09:00 | Sindjelić | 0 : 5 | BASK | |||||
16.04
13:00
OLE
Ada
2
2
|
16.04.2016 13:00 | OLE | 2 : 2 | Ada |
16.04
12:00
Napredak
Sećeranac Ada
3
0
|
16.04.2016 12:00 | Napredak | 3 : 0 | Sećeranac Ada | |||||
16.04
18:30
Lokomotiva
Sremčica
5
0
|
16.04.2016 18:30 | Lokomotiva | 5 : 0 | Sremčica |
16.04
10:00
Spartak '04
Spartak '03
1
4
|
16.04.2016 10:00 | Spartak '04 | 1 : 4 | Spartak '03 | |||||
16.04
10:00
Arena SU
Bačka 1901
5
0
|
16.04.2016 10:00 | Arena SU | 5 : 0 | Bačka 1901 | |||||
16.04
10:00
TSC
Subotica '03
5
0
|
16.04.2016 10:00 | TSC | 5 : 0 | Subotica '03 |
16.04
12:00
Zabrezje
Zvezda
2
1
|
16.04.2016 12:00 | Zabrezje | 2 : 1 | Zvezda | |||||
16.04
09:00
Duboko
Belo Polje
0
6
|
16.04.2016 09:00 | Duboko | 0 : 6 | Belo Polje | |||||
16.04
11:00
Radnicki Obrenovac
Urovci
8
0
|
16.04.2016 11:00 | Radnicki Obrenovac | 8 : 0 | Urovci |
16.04
10:00
Polet
Sloga
2
0
|
16.04.2016 10:00 | Polet | 2 : 0 | Sloga | |||||
16.04
09:00
Pobeda
Posavina
0
0
|
16.04.2016 09:00 | Pobeda | 0 : 0 | Posavina | |||||
16.04
11:00
Zadrugar
Skela
1
1
|
16.04.2016 11:00 | Zadrugar | 1 : 1 | Skela | |||||
16.04
12:00
Omladinac
Ljubinic
6
0
|
16.04.2016 12:00 | Omladinac | 6 : 0 | Ljubinic |
16.04
09:00
Feniks
Sloga
0
1
|
16.04.2016 09:00 | Feniks | 0 : 1 | Sloga | |||||
16.04
09:50
Radnički
Obrenovac 1905
1
3
|
16.04.2016 09:50 | Radnički | 1 : 3 | Obrenovac 1905 | |||||
16.04
10:40
Posavina
Duboko
0
3
|
16.04.2016 10:40 | Posavina | 0 : 3 | Duboko |
16.04
13:50
Teleoptik
BSK
1
1
|
16.04.2016 13:50 | Teleoptik | 1 : 1 | BSK |
16.04
18:00
Dimitrovgrad
Jablanica
89
70
|
16.04.2016 18:00 | Dimitrovgrad | 89 : 70 | Jablanica | |||||
16.04
15:00
Radan
Radnik
71
69
|
16.04.2016 15:00 | Radan | 71 : 69 | Radnik | |||||
16.04
16:00
Jastrebac
Knjaževac
82
80
|
16.04.2016 16:00 | Jastrebac | 82 : 80 | Knjaževac | |||||
16.04
18:00
Kuršumlija
Sokobanja
103
78
|
16.04.2016 18:00 | Kuršumlija | 103 : 78 | Sokobanja |
16.04
17:00
Zlatar
Šabac
61
73
|
16.04.2016 17:00 | Zlatar | 61 : 73 | Šabac | |||||
16.04
19:00
Student BB
Radnički 1950
89
105
|
16.04.2016 19:00 | Student BB | 89 : 105 | Radnički 1950 |
16.04
Zemun
Vitez
49
80
|
16.04.2016 | Zemun | 49 : 80 | Vitez | |||||
16.04
16:30
Milan Trivić
Torlak Aboca
64
72
|
16.04.2016 16:30 | Milan Trivić | 64 : 72 | Torlak Aboca | |||||
16.04
19:20
Zvezdara
Žitko Basket
92
73
|
16.04.2016 19:20 | Zvezdara | 92 : 73 | Žitko Basket | |||||
16.04
17:20
Astra
Kolubara LA 2003
72
92
|
16.04.2016 17:20 | Astra | 72 : 92 | Kolubara LA 2003 |
16.04
19:00
Hajduk
Stara Pazova
88
67
|
16.04.2016 19:00 | Hajduk | 88 : 67 | Stara Pazova | |||||
16.04
17:30
Futog Tehnomer
Sveti Đorđe
77
80
|
16.04.2016 17:30 | Futog Tehnomer | 77 : 80 | Sveti Đorđe | |||||
16.04
18:30
Železničar
Topola
68
67
|
16.04.2016 18:30 | Železničar | 68 : 67 | Topola |
16.04
19:00
Mladost
Niš
66
57
|
16.04.2016 19:00 | Mladost | 66 : 57 | Niš | |||||
16.04
20:00
Srem
Zlatibor
99
87
|
16.04.2016 20:00 | Srem | 99 : 87 | Zlatibor | |||||
16.04
19:00
Napredak
Dynamic BG
76
87
|
16.04.2016 19:00 | Napredak | 76 : 87 | Dynamic BG |
16.04
19:00
Slavija 1996
HEO
56
70
|
16.04.2016 19:00 | Slavija 1996 | 56 : 70 | HEO | |||||
16.04
19:00
Drina Birač
Borac
76
61
|
16.04.2016 19:00 | Drina Birač | 76 : 61 | Borac | |||||
16.04
19:00
Kozara
Bratunac
81
78
|
16.04.2016 19:00 | Kozara | 81 : 78 | Bratunac | |||||
16.04
19:00
Rogatica
Teslić
77
64
|
16.04.2016 19:00 | Rogatica | 77 : 64 | Teslić | |||||
16.04
19:00
Student
Sutjeska
68
52
|
16.04.2016 19:00 | Student | 68 : 52 | Sutjeska |
16.04
20:00
Gimnazijalac
Duga
57
76
|
16.04.2016 20:00 | Gimnazijalac | 57 : 76 | Duga | |||||
16.04
14:00
Šabac
Paraćin
101
65
|
16.04.2016 14:00 | Šabac | 101 : 65 | Paraćin |
16.04
Radivoj Korać
Crvena zvezda
73
63
|
16.04.2016 | Radivoj Korać | 73 : 63 | Crvena zvezda | 3:0 |
16.04
M-015
Železničar
44
34
|
16.04.2016 | M-015 | 44 : 34 | Železničar | |||||
16.04
MIX
Mladost
72
79
|
16.04.2016 | MIX | 72 : 79 | Mladost | |||||
16.04
Lazarevac
LA Basket
80
55
|
16.04.2016 | Lazarevac | 80 : 55 | LA Basket |
16.04
Osečina
Šabac
|
16.04.2016 | Osečina | : | Šabac | |||||
16.04
MIX
Železničar
26
31
|
16.04.2016 | MIX | 26 : 31 | Železničar | |||||
16.04
Mladost 014
Student
|
16.04.2016 | Mladost 014 | : | Student |
16.04
15:30
Milenijum
Timok
3
2
|
16.04.2016 15:30 | Milenijum | 3 : 2 | Timok |
16.04
Gračac
Partizan 2012
3
1
|
16.04.2016 | Gračac | 3 : 1 | Partizan 2012 | |||||
16.04
Lotus
Drina
3
1
|
16.04.2016 | Lotus | 3 : 1 | Drina | |||||
16.04
Partizan
Užice
3
2
|
16.04.2016 | Partizan | 3 : 2 | Užice | |||||
16.04
Putevi
Antena
0
3
|
16.04.2016 | Putevi | 0 : 3 | Antena | |||||
16.04
FAP Livnica
Napredak 037
3
0
|
16.04.2016 | FAP Livnica | 3 : 0 | Napredak 037 |
16.04
Hercegovina
Srem
1
3
|
16.04.2016 | Hercegovina | 1 : 3 | Srem | |||||
16.04
Futog
Kulpin
3
1
|
16.04.2016 | Futog | 3 : 1 | Kulpin | |||||
16.04
Vojvodina 2
Mladost-Expans
3
0
|
16.04.2016 | Vojvodina 2 | 3 : 0 | Mladost-Expans | |||||
16.04
Vrbas
Bečej
0
3
|
16.04.2016 | Vrbas | 0 : 3 | Bečej | |||||
16.04
Dunav Volley
Proleter
3
1
|
16.04.2016 | Dunav Volley | 3 : 1 | Proleter |
16.04
19:30
Karađorđe
Lucky Star
0
3
|
16.04.2016 19:30 | Karađorđe | 0 : 3 | Lucky Star | |||||
16.04
16:00
Zaslon
Šumadija
3
0
|
16.04.2016 16:00 | Zaslon | 3 : 0 | Šumadija | |||||
16.04
14:00
Loznica
Jedinstvo
1
3
|
16.04.2016 14:00 | Loznica | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
16.04
19:00
VGSK
Rudar
3
0
|
16.04.2016 19:00 | VGSK | 3 : 0 | Rudar | |||||
16.04
19:30
Mladenovac
BMR Petlovača 1947
3
0
|
16.04.2016 19:30 | Mladenovac | 3 : 0 | BMR Petlovača 1947 |
16.04
Morava
Mladost
2
3
|
16.04.2016 | Morava | 2 : 3 | Mladost | |||||
16.04
Topličanin 2
Surdulica
3
2
|
16.04.2016 | Topličanin 2 | 3 : 2 | Surdulica | |||||
16.04
Vranje
MOK Topličanin 97
3
1
|
16.04.2016 | Vranje | 3 : 1 | MOK Topličanin 97 |
16.04
Jedinstvo 2
Eaton Srem Tempo 2
3
0
|
16.04.2016 | Jedinstvo 2 | 3 : 0 | Eaton Srem Tempo 2 | |||||
16.04
Vršac
Vrbas
0
3
|
16.04.2016 | Vršac | 0 : 3 | Vrbas | |||||
16.04
Odbojka 013
Žabalj Volej
0
3
|
16.04.2016 | Odbojka 013 | 0 : 3 | Žabalj Volej | |||||
16.04
Ruma
NIS Spartak 2
0
3
|
16.04.2016 | Ruma | 0 : 3 | NIS Spartak 2 | |||||
16.04
Omladinac
Mladost
3
0
|
16.04.2016 | Omladinac | 3 : 0 | Mladost |
16.04
Gimnazijalac
Ekonomac
1
3
|
16.04.2016 | Gimnazijalac | 1 : 3 | Ekonomac | |||||
16.04
Zlatibor
Borac
3
0
|
16.04.2016 | Zlatibor | 3 : 0 | Borac | |||||
16.04
16:00
Tara
Trstenik
3
0
|
16.04.2016 16:00 | Tara | 3 : 0 | Trstenik | |||||
16.04
Putevi Trendteks
Crnokosa
3
0
|
16.04.2016 | Putevi Trendteks | 3 : 0 | Crnokosa |
16.04
Sterija
Mladi Radnik
3
1
|
16.04.2016 | Sterija | 3 : 1 | Mladi Radnik | |||||
16.04
Zaslon
Roda
0
3
|
16.04.2016 | Zaslon | 0 : 3 | Roda | |||||
16.04
Ub
Lazarevac
3
0
|
16.04.2016 | Ub | 3 : 0 | Lazarevac | |||||
16.04
Srbijanka 014
Spartak
2
3
|
16.04.2016 | Srbijanka 014 | 2 : 3 | Spartak | |||||
16.04
Šumadija
Mali Zvornik
3
2
|
16.04.2016 | Šumadija | 3 : 2 | Mali Zvornik |
16.04
18:00
Paraćin
Vranje
0
3
|
16.04.2016 18:00 | Paraćin | 0 : 3 | Vranje | |||||
16.04
18:00
Bor
Desetka
3
0
|
16.04.2016 18:00 | Bor | 3 : 0 | Desetka |
16.04
18:00
Vizura
NIS Spartak
3
2
|
16.04.2016 18:00 | Vizura | 3 : 2 | NIS Spartak | 3:2 |
16.04
19:00
Banatski Karlovac
Crvena zvezda
39
35
|
16.04.2016 19:00 | Banatski Karlovac | 39 : 35 | Crvena zvezda | |||||
16.04
19:00
Inđija
Hercegovina
35
30
|
16.04.2016 19:00 | Inđija | 35 : 30 | Hercegovina | |||||
16.04
19:00
Kikinda
Apatin
44
19
|
16.04.2016 19:00 | Kikinda | 44 : 19 | Apatin | |||||
16.04
19:00
ŽSK
Jedinstvo
26
17
|
16.04.2016 19:00 | ŽSK | 26 : 17 | Jedinstvo |
16.04
19:00
Bela Palanka
Jastrebac
45
27
|
16.04.2016 19:00 | Bela Palanka | 45 : 27 | Jastrebac | |||||
16.04
19:00
Mladost 1949
Planinka PV
31
41
|
16.04.2016 19:00 | Mladost 1949 | 31 : 41 | Planinka PV | |||||
16.04
20:00
Hajduk Veljko
Vranje 1957
28
28
|
16.04.2016 20:00 | Hajduk Veljko | 28 : 28 | Vranje 1957 |
16.04
17:00
Napredak
Lokomotiva
32
33
|
16.04.2016 17:00 | Napredak | 32 : 33 | Lokomotiva | |||||
16.04
18:00
Novi Pazar
Radnički 2
40
25
|
16.04.2016 18:00 | Novi Pazar | 40 : 25 | Radnički 2 |
16.04
19:00
Radnički 1958
Hajduk
42
30
|
16.04.2016 19:00 | Radnički 1958 | 42 : 30 | Hajduk | |||||
16.04
19:00
Potisje Pleteks
Slavija
35
24
|
16.04.2016 19:00 | Potisje Pleteks | 35 : 24 | Slavija | |||||
16.04
19:00
Vojvoda Stepa
Nova Pazova
28
32
|
16.04.2016 19:00 | Vojvoda Stepa | 28 : 32 | Nova Pazova | |||||
16.04
19:00
Sivac
Beočin
31
20
|
16.04.2016 19:00 | Sivac | 31 : 20 | Beočin | |||||
16.04
19:00
Srem SM
Mladost
27
24
|
16.04.2016 19:00 | Srem SM | 27 : 24 | Mladost | |||||
16.04
19:00
Kljajićevo
Crvenka 2
32
29
|
16.04.2016 19:00 | Kljajićevo | 32 : 29 | Crvenka 2 | |||||
16.04
19:00
Radnički (JT)
Mladost TSK
30
25
|
16.04.2016 19:00 | Radnički (JT) | 30 : 25 | Mladost TSK |
16.04
16:00
Gučevo
Prva Iskra Barič
17
42
|
16.04.2016 16:00 | Gučevo | 17 : 42 | Prva Iskra Barič | |||||
16.04
18:30
Metaloplastika 2
Radnički
23
27
|
16.04.2016 18:30 | Metaloplastika 2 | 23 : 27 | Radnički |
16.04
18:00
Topličanin 2
Progres
34
16
|
16.04.2016 18:00 | Topličanin 2 | 34 : 16 | Progres | |||||
16.04
18:00
Hisar
Pirot
36
24
|
16.04.2016 18:00 | Hisar | 36 : 24 | Pirot |
16.04
18:00
Šamot 2
Karađorđe
28
31
|
16.04.2016 18:00 | Šamot 2 | 28 : 31 | Karađorđe |
16.04
Gaj
Budućnost
20
36
|
16.04.2016 | Gaj | 20 : 36 | Budućnost | |||||
16.04
Crepaja
Jabuka 2
32
21
|
16.04.2016 | Crepaja | 32 : 21 | Jabuka 2 | |||||
16.04
Unirea
Glogonj
31
33
|
16.04.2016 | Unirea | 31 : 33 | Glogonj | |||||
16.04
Dolovo
Omladinac (D)
35
24
|
16.04.2016 | Dolovo | 35 : 24 | Omladinac (D) |
16.04
Požarevac 2
Smederevo 2
26
21
|
16.04.2016 | Požarevac 2 | 26 : 21 | Smederevo 2 | |||||
16.04
17:00
Morava 2
Sloga 2
26
26
|
16.04.2016 17:00 | Morava 2 | 26 : 26 | Sloga 2 |
16.04
Železničar 1949
Radnički
27
31
|
16.04.2016 | Železničar 1949 | 27 : 31 | Radnički | |||||
16.04
Jugović
Rudar
27
27
|
16.04.2016 | Jugović | 27 : 27 | Rudar | |||||
16.04
Požarevac
Morava
25
20
|
16.04.2016 | Požarevac | 25 : 20 | Morava |
16.04
19:30
Dinamo
Topličanin
31
31
|
16.04.2016 19:30 | Dinamo | 31 : 31 | Topličanin | |||||
16.04
19:00
Mokra Gora
Kolubara
27
25
|
16.04.2016 19:00 | Mokra Gora | 27 : 25 | Kolubara | |||||
16.04
20:00
Zlatar
Obilić
25
23
|
16.04.2016 20:00 | Zlatar | 25 : 23 | Obilić |
16.04
19:00
Vrbas
Halas Jožef
19
18
|
16.04.2016 19:00 | Vrbas | 19 : 18 | Halas Jožef | |||||
16.04
19:00
Spartak
Petrovaradin
37
28
|
16.04.2016 19:00 | Spartak | 37 : 28 | Petrovaradin |
16.04
20:00
Mira
Izviđač
24
20
|
16.04.2016 20:00 | Mira | 24 : 20 | Izviđač | |||||
16.04
20:00
Katarina
Grude
16
41
|
16.04.2016 20:00 | Katarina | 16 : 41 | Grude | |||||
16.04
20:00
Jedinstvo
Krivaja
31
26
|
16.04.2016 20:00 | Jedinstvo | 31 : 26 | Krivaja | |||||
16.04
20:00
Ilidža
Bihać
23
23
|
16.04.2016 20:00 | Ilidža | 23 : 23 | Bihać | |||||
16.04
20:00
Lokomotiva
Rogatica
29
18
|
16.04.2016 20:00 | Lokomotiva | 29 : 18 | Rogatica | |||||
16.04
20:00
Goražde
Zrinjski
38
25
|
16.04.2016 20:00 | Goražde | 38 : 25 | Zrinjski |
16.04
BVK Crvena zvezda
Nais
22
5
|
16.04.2016 | BVK Crvena zvezda | 22 : 5 | Nais | 1:0 | ||||
16.04
Partizan Raiffeisen
Banjica
16
4
|
16.04.2016 | Partizan Raiffeisen | 16 : 4 | Banjica | 1:0 | ||||
16.04
Vojvodina
Šabac
8
12
|
16.04.2016 | Vojvodina | 8 : 12 | Šabac | 0:1 |
16.04
17:30
Kikinda
Leteći Holandjanin
0
3
|
16.04.2016 17:30 | Kikinda | 0 : 3 | Leteći Holandjanin | |||||
16.04
18:00
Tvrdjava
Forum
5
6
|
16.04.2016 18:00 | Tvrdjava | 5 : 6 | Forum |
16.04
12:00
Prokuplje
Jastrebac
1
4
|
16.04.2016 12:00 | Prokuplje | 1 : 4 | Jastrebac |
16.04
20:00
TFK
Bečej
7
3
|
16.04.2016 20:00 | TFK | 7 : 3 | Bečej |
16.04
18:00
Put-inženjering
Gurgusovac
4
3
|
16.04.2016 18:00 | Put-inženjering | 4 : 3 | Gurgusovac |
16.04
20:15
Euromotus
Handy United
9
3
|
16.04.2016 20:15 | Euromotus | 9 : 3 | Handy United | |||||
16.04
16:15
TMF
Grocanski
8
2
|
16.04.2016 16:15 | TMF | 8 : 2 | Grocanski | |||||
16.04
14:15
Intelektualac
Samo pravo
7
2
|
16.04.2016 14:15 | Intelektualac | 7 : 2 | Samo pravo |
16.04
18:30
Novi Pazar
Ekonomac
0
1
|
16.04.2016 18:30 | Novi Pazar | 0 : 1 | Ekonomac | |||||
16.04
18:15
FON
Kopernikus
2
8
|
16.04.2016 18:15 | FON | 2 : 8 | Kopernikus |
16.04
Tašmajdan
Dorćol
|
16.04.2016 | Tašmajdan | : | Dorćol |
16.04
Novi Beograd
Vojna akademija
|
16.04.2016 | Novi Beograd | : | Vojna akademija | |||||
16.04
Zemun
Voždovac
|
16.04.2016 | Zemun | : | Voždovac |