20.08
17:00
Omladinac
Crvena zvezda (NS)
3
0
|
20.08.2016 17:00 | Omladinac | 3 : 0 | Crvena zvezda (NS) | |||||
20.08
17:00
RadniÄki (Zr)
Borac (S)
1
1
|
20.08.2016 17:00 | RadniÄki (Zr) | 1 : 1 | Borac (S) | |||||
20.08
17:00
TSC
Dunav
1
1
|
20.08.2016 17:00 | TSC | 1 : 1 | Dunav | |||||
20.08
17:00
RadniÄki (SM)
VrŔac
2
0
|
20.08.2016 17:00 | RadniÄki (SM) | 2 : 0 | VrÅ”ac | |||||
20.08
17:00
BaÄka 1901
Sloga
2
1
|
20.08.2016 17:00 | BaÄka 1901 | 2 : 1 | Sloga | |||||
20.08
17:00
Bratstvo 1946
RadniÄki (Å )
5
0
|
20.08.2016 17:00 | Bratstvo 1946 | 5 : 0 | RadniÄki (Å ) |
20.08
17:00
Smederevo 1924
Mokra Gora
0
1
|
20.08.2016 17:00 | Smederevo 1924 | 0 : 1 | Mokra Gora | |||||
20.08
17:00
FAP
ŽelezniÄar
4
1
|
20.08.2016 17:00 | FAP | 4 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
20.08
17:00
Sloga (P)
Å apine
1
0
|
20.08.2016 17:00 | Sloga (P) | 1 : 0 | Å apine | |||||
20.08
17:00
Å umadija 1903
RadniÄki 1923
1
2
|
20.08.2016 17:00 | Å umadija 1903 | 1 : 2 | RadniÄki 1923 | |||||
20.08
17:00
JoŔanica
Mihajlovac 1934
1
1
|
20.08.2016 17:00 | JoŔanica | 1 : 1 | Mihajlovac 1934 | |||||
20.08
17:00
KaraÄorÄe (T)
Polet (LJ)
2
3
|
20.08.2016 17:00 | KaraÄorÄe (T) | 2 : 3 | Polet (LJ) | |||||
20.08
17:00
Loznica
Zlatibor (Ä)
2
1
|
20.08.2016 17:00 | Loznica | 2 : 1 | Zlatibor (Ä) |
20.08
17:00
Trstenik PPT
Sloga (D)
2
0
|
20.08.2016 17:00 | Trstenik PPT | 2 : 0 | Sloga (D) | |||||
20.08
17:00
OFK SinÄeliÄ
Tabane 1970
4
0
|
20.08.2016 17:00 | OFK SinÄeliÄ | 4 : 0 | Tabane 1970 | |||||
20.08
17:00
Ozren
RadniÄki (S)
1
2
|
20.08.2016 17:00 | Ozren | 1 : 2 | RadniÄki (S) | |||||
20.08
17:00
Jedinstvo (B)
Jedinstvo (P)
0
2
|
20.08.2016 17:00 | Jedinstvo (B) | 0 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
20.08
17:00
Dunav
TemniÄ 1924
1
3
|
20.08.2016 17:00 | Dunav | 1 : 3 | TemniÄ 1924 |
20.08
17:00
RadniÄki (NB)
Rakovica
2
0
|
20.08.2016 17:00 | RadniÄki (NB) | 2 : 0 | Rakovica | |||||
20.08
17:00
RadniÄki (O)
GSP Polet
2
1
|
20.08.2016 17:00 | RadniÄki (O) | 2 : 1 | GSP Polet | |||||
20.08
17:00
IMT
BASK
0
0
|
20.08.2016 17:00 | IMT | 0 : 0 | BASK | |||||
20.08
17:00
Sopot
Žarkovo
0
1
|
20.08.2016 17:00 | Sopot | 0 : 1 | Žarkovo |
20.08
17:00
Polet (K)
RadniÄki (S)
1
0
|
20.08.2016 17:00 | Polet (K) | 1 : 0 | RadniÄki (S) | |||||
20.08
17:00
Potisje
BeÄej 1918
0
3
|
20.08.2016 17:00 | Potisje | 0 : 3 | BeÄej 1918 | |||||
20.08
17:00
Sloga (Ä)
Mladost APA
1
0
|
20.08.2016 17:00 | Sloga (Ä) | 1 : 0 | Mladost APA |
20.08
17:00
BuduÄnost (SC)
Jedinstvo (BK)
2
2
|
20.08.2016 17:00 | BuduÄnost (SC) | 2 : 2 | Jedinstvo (BK) | |||||
20.08
17:00
Sloboda
Sloga
2
0
|
20.08.2016 17:00 | Sloboda | 2 : 0 | Sloga | |||||
20.08
17:00
RadniÄki (S)
Dolina
5
0
|
20.08.2016 17:00 | RadniÄki (S) | 5 : 0 | Dolina | |||||
20.08
17:00
VrŔac united
Dinamo 1945
0
5
|
20.08.2016 17:00 | VrŔac united | 0 : 5 | Dinamo 1945 | |||||
20.08
17:00
RadniÄki (K)
Jedinstvo (NB)
3
0
|
20.08.2016 17:00 | RadniÄki (K) | 3 : 0 | Jedinstvo (NB) |
20.08
17:00
Mladost (BJ)
Index
2
1
|
20.08.2016 17:00 | Mladost (BJ) | 2 : 1 | Index | |||||
20.08
17:00
Slavija
Hajduk (Ä)
0
1
|
20.08.2016 17:00 | Slavija | 0 : 1 | Hajduk (Ä) | |||||
20.08
17:00
Jedinstvo (SP)
LSK LaÄarak
0
0
|
20.08.2016 17:00 | Jedinstvo (SP) | 0 : 0 | LSK LaÄarak |
20.08
17:00
Slavija
OvÄar
0
0
|
20.08.2016 17:00 | Slavija | 0 : 0 | OvÄar | |||||
20.08
17:00
Takovo
Bane
2
1
|
20.08.2016 17:00 | Takovo | 2 : 1 | Bane |
20.08
17:00
Gruža
VGSK
1
0
|
20.08.2016 17:00 | Gruža | 1 : 0 | VGSK | |||||
20.08
17:00
RadniÄki 1926
Homoljac
3
2
|
20.08.2016 17:00 | RadniÄki 1926 | 3 : 2 | Homoljac | |||||
20.08
17:00
Å umadija (A)
Napredak
0
1
|
20.08.2016 17:00 | Å umadija (A) | 0 : 1 | Napredak |
20.08
17:00
Sevojno
Drina
2
1
|
20.08.2016 17:00 | Sevojno | 2 : 1 | Drina | |||||
20.08
17:00
RadniÄki Gorenje
Sloga (S)
2
1
|
20.08.2016 17:00 | RadniÄki Gorenje | 2 : 1 | Sloga (S) | |||||
20.08
17:00
Ribnica
Polimlje
2
1
|
20.08.2016 17:00 | Ribnica | 2 : 1 | Polimlje |
20.08
17:00
Brodoremont
Moravica
1
4
|
20.08.2016 17:00 | Brodoremont | 1 : 4 | Moravica | |||||
20.08
17:00
Rtanj
Svrljig
1
0
|
20.08.2016 17:00 | Rtanj | 1 : 0 | Svrljig | |||||
20.08
17:00
OFK Bor
Napredak
3
1
|
20.08.2016 17:00 | OFK Bor | 3 : 1 | Napredak |
20.08
17:00
SFS Borac
LevaÄ
4
0
|
20.08.2016 17:00 | SFS Borac | 4 : 0 | LevaÄ | |||||
20.08
17:00
Jedinstvo
OFK TopliÄanin
0
3
|
20.08.2016 17:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | OFK TopliÄanin | |||||
20.08
17:00
ŽitoraÄa
OFK Kosanica
5
2
|
20.08.2016 17:00 | ŽitoraÄa | 5 : 2 | OFK Kosanica |
20.08
17:00
GFK DuboÄica
Balkanski
6
0
|
20.08.2016 17:00 | GFK DuboÄica | 6 : 0 | Balkanski | |||||
20.08
17:00
Nebeski andjeli
PÄinja
0
3
|
20.08.2016 17:00 | Nebeski andjeli | 0 : 3 | PÄinja | |||||
20.08
17:00
Lužnica
BuduÄnost (P)
3
6
|
20.08.2016 17:00 | Lužnica | 3 : 6 | BuduÄnost (P) |
20.08
17:00
Milutinac
Balkan Mirijevo
4
1
|
20.08.2016 17:00 | Milutinac | 4 : 1 | Balkan Mirijevo |
20.08
17:00
Proleter (RS)
RadniÄki 1905
3
1
|
20.08.2016 17:00 | Proleter (RS) | 3 : 1 | RadniÄki 1905 | |||||
20.08
17:00
NjegoÅ”
Napredak
3
0
|
20.08.2016 17:00 | NjegoÅ” | 3 : 0 | Napredak | |||||
20.08
17:00
Panonija IM Topola
Sutjeska
1
0
|
20.08.2016 17:00 | Panonija IM Topola | 1 : 0 | Sutjeska |
20.08
17:00
Polet (S)
BuduÄnost
0
0
|
20.08.2016 17:00 | Polet (S) | 0 : 0 | BuduÄnost | |||||
20.08
17:00
Mladost (K)
BSK
2
2
|
20.08.2016 17:00 | Mladost (K) | 2 : 2 | BSK |
20.08
17:00
Jedinstvo SteviÄ
Partizan (G)
5
0
|
20.08.2016 17:00 | Jedinstvo SteviÄ | 5 : 0 | Partizan (G) | |||||
20.08
17:00
BAK
Vojvodina (C)
3
0
|
20.08.2016 17:00 | BAK | 3 : 0 | Vojvodina (C) |
20.08
17:00
OFK Kikinda
Krajina
1
2
|
20.08.2016 17:00 | OFK Kikinda | 1 : 2 | Krajina | |||||
20.08
17:00
Begej
Naftagas (E)
6
1
|
20.08.2016 17:00 | Begej | 6 : 1 | Naftagas (E) | |||||
20.08
17:00
Mladost (L)
Jedinstvo
1
4
|
20.08.2016 17:00 | Mladost (L) | 1 : 4 | Jedinstvo | |||||
20.08
17:00
Proleter 2006
C. Zvezda (RS)
0
0
|
20.08.2016 17:00 | Proleter 2006 | 0 : 0 | C. Zvezda (RS) |
20.08
17:30
Rudar
Mitros
2
0
|
20.08.2016 17:30 | Rudar | 2 : 0 | Mitros | |||||
20.08
17:30
1. Maj Ruma
Sloven
4
0
|
20.08.2016 17:30 | 1. Maj Ruma | 4 : 0 | Sloven | |||||
20.08
17:30
Partizan
Sloboda
3
0
|
20.08.2016 17:30 | Partizan | 3 : 0 | Sloboda |
20.08
17:00
OFK Sirig
BaÄka
0
2
|
20.08.2016 17:00 | OFK Sirig | 0 : 2 | BaÄka | |||||
20.08
17:00
Mladost
Omladinac
1
0
|
20.08.2016 17:00 | Mladost | 1 : 0 | Omladinac | |||||
20.08
17:00
OFK Futog
Tatra
0
3
|
20.08.2016 17:00 | OFK Futog | 0 : 3 | Tatra |
20.08
17:30
Rudar
Proleter
1
0
|
20.08.2016 17:30 | Rudar | 1 : 0 | Proleter |
20.08
17:30
Kutlovo
Partizan
2
3
|
20.08.2016 17:30 | Kutlovo | 2 : 3 | Partizan | |||||
20.08
17:30
Srbija
Vinogradi DB
2
0
|
20.08.2016 17:30 | Srbija | 2 : 0 | Vinogradi DB | |||||
20.08
17:30
Borac
Vodojaža
1
6
|
20.08.2016 17:30 | Borac | 1 : 6 | Vodojaža | |||||
20.08
17:30
Mladost
Å umadija 1934
1
1
|
20.08.2016 17:30 | Mladost | 1 : 1 | Å umadija 1934 | |||||
20.08
17:30
Jadran
Äava
3
0
|
20.08.2016 17:30 | Jadran | 3 : 0 | Äava | |||||
20.08
17:30
Kolonija
Å umadinac
2
3
|
20.08.2016 17:30 | Kolonija | 2 : 3 | Å umadinac | |||||
20.08
17:30
Jedinstvo
BuduÄnost
2
1
|
20.08.2016 17:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
20.08
17:30
Sloga D
Sloboda
0
2
|
20.08.2016 17:30 | Sloga D | 0 : 2 | Sloboda |
20.08
17:00
Parmenac
Zadrugar
6
1
|
20.08.2016 17:00 | Parmenac | 6 : 1 | Zadrugar |
20.08
17:00
Mladi borac
7. Juli
5
0
|
20.08.2016 17:00 | Mladi borac | 5 : 0 | 7. Juli | |||||
20.08
17:00
Cerovac 2013
Polet
1
1
|
20.08.2016 17:00 | Cerovac 2013 | 1 : 1 | Polet |
20.08
17:30
TrgovaÄki
Äerdap
0
1
|
20.08.2016 17:30 | TrgovaÄki | 0 : 1 | Äerdap | |||||
20.08
17:30
Rudar 2001
Sloga 33
1
2
|
20.08.2016 17:30 | Rudar 2001 | 1 : 2 | Sloga 33 |
20.08
17:00
RadniÄki Å abaÄki
Antimon
3
0
|
20.08.2016 17:00 | RadniÄki Å abaÄki | 3 : 0 | Antimon |
20.08
17:00
Radnik
OFK JabuÄje
2
1
|
20.08.2016 17:00 | Radnik | 2 : 1 | OFK JabuÄje |
20.08
17:00
Crnokosa
Ježevica
2
0
|
20.08.2016 17:00 | Crnokosa | 2 : 0 | Ježevica |
20.08
17:00
PoreÄ
Brestovac
4
1
|
20.08.2016 17:00 | PoreÄ | 4 : 1 | Brestovac |
20.08
17:00
Naisus 1977
Zemljoradnik
0
0
|
20.08.2016 17:00 | Naisus 1977 | 0 : 0 | Zemljoradnik | |||||
20.08
17:00
Jedinstvo GVD
Mladost (Ba)
2
2
|
20.08.2016 17:00 | Jedinstvo GVD | 2 : 2 | Mladost (Ba) |
20.08
17:00
Rudar (G)
Omladinac
3
0
|
20.08.2016 17:00 | Rudar (G) | 3 : 0 | Omladinac | |||||
20.08
17:00
Rgotina
Midžor
1
0
|
20.08.2016 17:00 | Rgotina | 1 : 0 | Midžor |
20.08
17:00
BuduÄnost
Crvena zastava
1
0
|
20.08.2016 17:00 | BuduÄnost | 1 : 0 | Crvena zastava | |||||
20.08
17:00
Proleter (DV)
Morava
3
1
|
20.08.2016 17:00 | Proleter (DV) | 3 : 1 | Morava | |||||
20.08
17:00
AZ Borac 2014
Aluminijum
2
2
|
20.08.2016 17:00 | AZ Borac 2014 | 2 : 2 | Aluminijum | |||||
20.08
17:00
Proleter (M)
OFK NiÅ”
0
4
|
20.08.2016 17:00 | Proleter (M) | 0 : 4 | OFK NiÅ” | |||||
20.08
17:00
Rudar
Palilulac
0
3
|
20.08.2016 17:00 | Rudar | 0 : 3 | Palilulac | |||||
20.08
17:00
Mladost
Vulkan
6
0
|
20.08.2016 17:00 | Mladost | 6 : 0 | Vulkan | |||||
20.08
17:00
Sloga 1948
Sloboda
1
2
|
20.08.2016 17:00 | Sloga 1948 | 1 : 2 | Sloboda |
20.08
Äekmin
Jedinstvo (GS)
1
0
|
20.08.2016 | Äekmin | 1 : 0 | Jedinstvo (GS) | |||||
20.08
Jedinstvo (Å )
Sloga
2
2
|
20.08.2016 | Jedinstvo (Å ) | 2 : 2 | Sloga | |||||
20.08
BobiŔte
ZloÄudovo
0
3
|
20.08.2016 | BobiÅ”te | 0 : 3 | ZloÄudovo | |||||
20.08
Omladinac (DS)
Umac
0
2
|
20.08.2016 | Omladinac (DS) | 0 : 2 | Umac | |||||
20.08
Kumarevo 65
Progres
3
1
|
20.08.2016 | Kumarevo 65 | 3 : 1 | Progres | |||||
20.08
Brza
RadniÄki (P)
3
0
|
20.08.2016 | Brza | 3 : 0 | RadniÄki (P) | |||||
20.08
Mladi Borac
Jablanica
0
2
|
20.08.2016 | Mladi Borac | 0 : 2 | Jablanica | |||||
20.08
VuÄje
Polet
4
3
|
20.08.2016 | VuÄje | 4 : 3 | Polet |
20.08
17:00
Mladost (C)
TEK Sloga
2
2
|
20.08.2016 17:00 | Mladost (C) | 2 : 2 | TEK Sloga | |||||
20.08
17:00
Å umadija
Napredak
1
4
|
20.08.2016 17:00 | Å umadija | 1 : 4 | Napredak |
20.08
17:00
VinÄa
Selo Mladenovac
6
0
|
20.08.2016 17:00 | VinÄa | 6 : 0 | Selo Mladenovac | |||||
20.08
17:00
Mladenovac
Velika Krsna
4
0
|
20.08.2016 17:00 | Mladenovac | 4 : 0 | Velika Krsna |
20.08
17:00
Supska
Zemljoradnik
0
2
|
20.08.2016 17:00 | Supska | 0 : 2 | Zemljoradnik | |||||
20.08
17:00
Omladinac
Moravac 2015
5
2
|
20.08.2016 17:00 | Omladinac | 5 : 2 | Moravac 2015 | |||||
20.08
17:00
Borac 1805
Mladost (S)
1
3
|
20.08.2016 17:00 | Borac 1805 | 1 : 3 | Mladost (S) | |||||
20.08
17:00
Javor
RadniÄki (T)
3
0
|
20.08.2016 17:00 | Javor | 3 : 0 | RadniÄki (T) | |||||
20.08
17:00
Rudar Stenjevac
Moravac
12
1
|
20.08.2016 17:00 | Rudar Stenjevac | 12 : 1 | Moravac | |||||
20.08
17:00
Omladinski
Å umadija
1
1
|
20.08.2016 17:00 | Omladinski | 1 : 1 | Å umadija | |||||
20.08
17:00
Rudar
Napredak (S)
5
1
|
20.08.2016 17:00 | Rudar | 5 : 1 | Napredak (S) | |||||
20.08
17:00
15. Avgust 1950
Istok 63
1
1
|
20.08.2016 17:00 | 15. Avgust 1950 | 1 : 1 | Istok 63 |
20.08
17:00
OFK Morava
Mladost (DL)
4
1
|
20.08.2016 17:00 | OFK Morava | 4 : 1 | Mladost (DL) | |||||
20.08
17:00
Lemind
Milanovo
1
2
|
20.08.2016 17:00 | Lemind | 1 : 2 | Milanovo | |||||
20.08
17:00
BSK
Mladost (B)
1
1
|
20.08.2016 17:00 | BSK | 1 : 1 | Mladost (B) | |||||
20.08
17:00
Marjan MB
Napredak
3
0
|
20.08.2016 17:00 | Marjan MB | 3 : 0 | Napredak | |||||
20.08
17:00
SuŔica 2012
Navalin
5
1
|
20.08.2016 17:00 | SuŔica 2012 | 5 : 1 | Navalin | |||||
20.08
17:00
Jedinstvo (G)
Real
2
1
|
20.08.2016 17:00 | Jedinstvo (G) | 2 : 1 | Real | |||||
20.08
17:00
Mladost (V)
Gradac
6
2
|
20.08.2016 17:00 | Mladost (V) | 6 : 2 | Gradac | |||||
20.08
17:00
Atletiko
Å umadija
1
1
|
20.08.2016 17:00 | Atletiko | 1 : 1 | Å umadija | |||||
20.08
17:00
Sloboda (DB)
Bratstvo
0
0
|
20.08.2016 17:00 | Sloboda (DB) | 0 : 0 | Bratstvo |
20.08
17:30
Sloga
GraniÄar (K)
1
0
|
20.08.2016 17:30 | Sloga | 1 : 0 | GraniÄar (K) |
20.08
17:30
Partizan
Zvezda
5
0
|
20.08.2016 17:30 | Partizan | 5 : 0 | Zvezda | |||||
20.08
17:30
PopoviÄi
Lazac
1
2
|
20.08.2016 17:30 | PopoviÄi | 1 : 2 | Lazac |
20.08
17:30
MarÅ”iÄ
Erdoglija
1
0
|
20.08.2016 17:30 | MarÅ”iÄ | 1 : 0 | Erdoglija | |||||
20.08
17:30
Zastava
OFK Žeželj
3
0
|
20.08.2016 17:30 | Zastava | 3 : 0 | OFK Žeželj | |||||
20.08
17:30
KoŔutnjak
Hajduk
3
0
|
20.08.2016 17:30 | KoŔutnjak | 3 : 0 | Hajduk | |||||
20.08
17:30
Divostin
Azbest
3
0
|
20.08.2016 17:30 | Divostin | 3 : 0 | Azbest | |||||
20.08
17:30
Seljak
KoriÄani
2
2
|
20.08.2016 17:30 | Seljak | 2 : 2 | KoriÄani | |||||
20.08
17:30
21. oktobar
Kremenac
4
0
|
20.08.2016 17:30 | 21. oktobar | 4 : 0 | Kremenac |
20.08
17:30
Jedinstvo (LJ)
Žika MarkoviÄ UÄa
3
1
|
20.08.2016 17:30 | Jedinstvo (LJ) | 3 : 1 | Žika MarkoviÄ UÄa |
20.08
17:00
Milicionar
Proleter
3
0
|
20.08.2016 17:00 | Milicionar | 3 : 0 | Proleter |
20.08
17:00
DuŔan Silni
Å ipurske Livade
5
0
|
20.08.2016 17:00 | DuŔan Silni | 5 : 0 | Šipurske Livade |
20.08
17:00
Azbukovica
Sloga (LÅ )
2
2
|
20.08.2016 17:00 | Azbukovica | 2 : 2 | Sloga (LÅ ) | |||||
20.08
17:00
Jadar (S)
Jedinstvo (Z)
0
0
|
20.08.2016 17:00 | Jadar (S) | 0 : 0 | Jedinstvo (Z) |
20.08
17:00
Knez Lazar
BSK
1
1
|
20.08.2016 17:00 | Knez Lazar | 1 : 1 | BSK | |||||
20.08
17:00
Kapidžija
Gornji StepoÅ”
3
3
|
20.08.2016 17:00 | Kapidžija | 3 : 3 | Gornji StepoŔ | |||||
20.08
17:00
Dedina
BuduÄnost
2
1
|
20.08.2016 17:00 | Dedina | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
20.08
17:00
Borac
Sloga
0
0
|
20.08.2016 17:00 | Borac | 0 : 0 | Sloga |
20.08
17:00
JugoviÄi
Donji Kopaonik
1
1
|
20.08.2016 17:00 | JugoviÄi | 1 : 1 | Donji Kopaonik |
20.08
17:00
Pasjak 2013
Globoder
1
4
|
20.08.2016 17:00 | Pasjak 2013 | 1 : 4 | Globoder | |||||
20.08
17:00
Gaglovo
MeŔevo
0
1
|
20.08.2016 17:00 | Gaglovo | 0 : 1 | MeŔevo |
20.08
17:00
Sutjeska
Bokelj
2
0
|
20.08.2016 17:00 | Sutjeska | 2 : 0 | Bokelj | |||||
20.08
17:00
Rudar
Mladost
0
1
|
20.08.2016 17:00 | Rudar | 0 : 1 | Mladost | |||||
20.08
17:00
DeÄiÄ
LovÄen
2
1
|
20.08.2016 17:00 | DeÄiÄ | 2 : 1 | LovÄen | |||||
20.08
17:00
BuduÄnost
Jedinstvo
2
0
|
20.08.2016 17:00 | BuduÄnost | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
20.08
17:00
Iskra
OFK Petrovac
1
0
|
20.08.2016 17:00 | Iskra | 1 : 0 | OFK Petrovac |
20.08
20:00
Napredak
Javor Matis
3
1
|
20.08.2016 20:00 | Napredak | 3 : 1 | Javor Matis | |||||
20.08
19:00
Spartak ŽK
Partizan
2
1
|
20.08.2016 19:00 | Spartak ŽK | 2 : 1 | Partizan | |||||
20.08
20:00
Rad
OFK BaÄka
2
1
|
20.08.2016 20:00 | Rad | 2 : 1 | OFK BaÄka | |||||
20.08
20:00
Borac
Novi Pazar
2
1
|
20.08.2016 20:00 | Borac | 2 : 1 | Novi Pazar | |||||
20.08
20:00
Mladost
Voždovac
0
1
|
20.08.2016 20:00 | Mladost | 0 : 1 | Voždovac |
20.08
17:00
InÄija
Sloboda
0
1
|
20.08.2016 17:00 | InÄija | 0 : 1 | Sloboda | |||||
20.08
17:00
Zemun
MaÄva
1
3
|
20.08.2016 17:00 | Zemun | 1 : 3 | MaÄva | |||||
20.08
17:00
Proleter
Bežanija
2
1
|
20.08.2016 17:00 | Proleter | 2 : 1 | Bežanija | |||||
20.08
17:00
Kolubara
Jagodina
1
1
|
20.08.2016 17:00 | Kolubara | 1 : 1 | Jagodina | |||||
20.08
17:00
OFK Odžaci
BuduÄnost
1
1
|
20.08.2016 17:00 | OFK Odžaci | 1 : 1 | BuduÄnost | |||||
20.08
17:00
BSK BorÄa
OFK Beograd
2
1
|
20.08.2016 17:00 | BSK BorÄa | 2 : 1 | OFK Beograd | |||||
20.08
17:00
ÄSK Pivara
SindjeliÄ
0
0
|
20.08.2016 17:00 | ÄSK Pivara | 0 : 0 | SindjeliÄ |
20.08
18:30
Leicester
Arsenal
0
0
|
20.08.2016 18:30 | Leicester | 0 : 0 | Arsenal | |||||
20.08
16:00
Burnley
Liverpool
2
0
|
20.08.2016 16:00 | Burnley | 2 : 0 | Liverpool | |||||
20.08
16:00
Swansea
Hull
0
2
|
20.08.2016 16:00 | Swansea | 0 : 2 | Hull | |||||
20.08
16:00
Tottenham
Crystal Palace
1
0
|
20.08.2016 16:00 | Tottenham | 1 : 0 | Crystal Palace | |||||
20.08
16:00
Watford
Chelsea
1
2
|
20.08.2016 16:00 | Watford | 1 : 2 | Chelsea | |||||
20.08
16:00
WBA
Everton
1
2
|
20.08.2016 16:00 | WBA | 1 : 2 | Everton | |||||
20.08
13:30
Stoke
Manchester City
1
4
|
20.08.2016 13:30 | Stoke | 1 : 4 | Manchester City |
20.08
18:00
Roma
Udinese
4
0
|
20.08.2016 18:00 | Roma | 4 : 0 | Udinese | |||||
20.08
20:45
Juventus
Fiorentina
2
1
|
20.08.2016 20:45 | Juventus | 2 : 1 | Fiorentina |
20.08
17:00
Nantes
Monaco
0
1
|
20.08.2016 17:00 | Nantes | 0 : 1 | Monaco | |||||
20.08
20:00
Lorient
Bastia
0
3
|
20.08.2016 20:00 | Lorient | 0 : 3 | Bastia | |||||
20.08
20:00
Lille
Dijon
1
0
|
20.08.2016 20:00 | Lille | 1 : 0 | Dijon | |||||
20.08
20:00
Toulouse
Bordeaux
4
1
|
20.08.2016 20:00 | Toulouse | 4 : 1 | Bordeaux | |||||
20.08
20:00
Angers
Nice
0
1
|
20.08.2016 20:00 | Angers | 0 : 1 | Nice | |||||
20.08
20:00
Rennes
Nancy
2
0
|
20.08.2016 20:00 | Rennes | 2 : 0 | Nancy |
20.08
18:15
Barcelona
Betis
6
2
|
20.08.2016 18:15 | Barcelona | 6 : 2 | Betis | |||||
20.08
20:15
Granada
Villarreal
1
1
|
20.08.2016 20:15 | Granada | 1 : 1 | Villarreal | |||||
20.08
22:15
Sevilla
Espanyol
6
4
|
20.08.2016 22:15 | Sevilla | 6 : 4 | Espanyol |
20.08
11:00
Napredak
Spartak ŽK
0
1
|
20.08.2016 11:00 | Napredak | 0 : 1 | Spartak ŽK | |||||
20.08
11:00
Voždovac
Vojvodina
1
2
|
20.08.2016 11:00 | Voždovac | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
20.08
10:00
Rad
Brodarac
1
2
|
20.08.2016 10:00 | Rad | 1 : 2 | Brodarac | |||||
20.08
11:00
Crvena zvezda
RadniÄki (V)
6
1
|
20.08.2016 11:00 | Crvena zvezda | 6 : 1 | RadniÄki (V) | |||||
20.08
11:00
RadniÄki (P)
RadniÄki (N)
2
1
|
20.08.2016 11:00 | RadniÄki (P) | 2 : 1 | RadniÄki (N) |
20.08
14:00
Partizan
Novi Pazar
2
1
|
20.08.2016 14:00 | Partizan | 2 : 1 | Novi Pazar |
20.08
17:00
VGSK
Mladi borac
7
0
|
20.08.2016 17:00 | VGSK | 7 : 0 | Mladi borac | |||||
20.08
17:00
Å apine
Homoljac
4
0
|
20.08.2016 17:00 | Å apine | 4 : 0 | Homoljac | |||||
20.08
17:00
Mihajlovac
Sloga 33
5
0
|
20.08.2016 17:00 | Mihajlovac | 5 : 0 | Sloga 33 | |||||
20.08
17:00
Karadjordje
Morava
4
0
|
20.08.2016 17:00 | Karadjordje | 4 : 0 | Morava | |||||
20.08
17:00
RadniÄki 1926
Smederevo 1924
2
5
|
20.08.2016 17:00 | RadniÄki 1926 | 2 : 5 | Smederevo 1924 |
20.08
14:00
Studentski Grad
Vojvodina
1
2
|
20.08.2016 14:00 | Studentski Grad | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
20.08
12:30
Rad
Brodarac
5
1
|
20.08.2016 12:30 | Rad | 5 : 1 | Brodarac | |||||
20.08
14:00
Kiker
Zemun
2
1
|
20.08.2016 14:00 | Kiker | 2 : 1 | Zemun | |||||
20.08
13:00
Crvena zvezda
Novi Pazar
2
0
|
20.08.2016 13:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Novi Pazar |
20.08
11:00
JoŔanica
Rudar
4
4
|
20.08.2016 11:00 | JoŔanica | 4 : 4 | Rudar | |||||
20.08
10:30
Sloga (K)
Å umadija 1903
1
2
|
20.08.2016 10:30 | Sloga (K) | 1 : 2 | Å umadija 1903 | |||||
20.08
17:00
Nacional AG
Tutin
2
3
|
20.08.2016 17:00 | Nacional AG | 2 : 3 | Tutin |
20.08
17:00
Å umadija
Petar Dobrnjac
4
2
|
20.08.2016 17:00 | Å umadija | 4 : 2 | Petar Dobrnjac | |||||
20.08
17:00
Smederevo 1924
RadniÄki 1926
3
2
|
20.08.2016 17:00 | Smederevo 1924 | 3 : 2 | RadniÄki 1926 | |||||
20.08
17:00
Å apine
GFK Jasenice 1911
1
3
|
20.08.2016 17:00 | Å apine | 1 : 3 | GFK Jasenice 1911 | |||||
20.08
17:00
Mihajlovac 1934
PetliÄ 2006
2
2
|
20.08.2016 17:00 | Mihajlovac 1934 | 2 : 2 | PetliÄ 2006 |
20.08
13:00
RadniÄki 1923
Kosmet
8
2
|
20.08.2016 13:00 | RadniÄki 1923 | 8 : 2 | Kosmet | |||||
20.08
13:00
JoŔanica
Kiker
0
6
|
20.08.2016 13:00 | JoŔanica | 0 : 6 | Kiker | |||||
20.08
Novi Pazar
Sport Klub 99
1
2
|
20.08.2016 | Novi Pazar | 1 : 2 | Sport Klub 99 | |||||
20.08
11:00
Apolon 4
Bane
3
0
|
20.08.2016 11:00 | Apolon 4 | 3 : 0 | Bane |
20.08
17:00
Å umadija
Kolonija 11421
4
0
|
20.08.2016 17:00 | Å umadija | 4 : 0 | Kolonija 11421 | |||||
20.08
17:00
Smederevo 1924
Cepelin 026
1
1
|
20.08.2016 17:00 | Smederevo 1924 | 1 : 1 | Cepelin 026 | |||||
20.08
17:00
GFK Jasenica 1911
Pinkum
1
3
|
20.08.2016 17:00 | GFK Jasenica 1911 | 1 : 3 | Pinkum | |||||
20.08
17:00
Zvižd
Presing
5
1
|
20.08.2016 17:00 | Zvižd | 5 : 1 | Presing | |||||
20.08
17:00
Plana
PetliÄ 2006
6
1
|
20.08.2016 17:00 | Plana | 6 : 1 | PetliÄ 2006 | |||||
20.08
17:00
Sloga 33
AF DjokiÄ
3
0
|
20.08.2016 17:00 | Sloga 33 | 3 : 0 | AF DjokiÄ | |||||
20.08
17:00
BaÄinac
AF Duljaj
1
1
|
20.08.2016 17:00 | BaÄinac | 1 : 1 | AF Duljaj |
20.08
Spartak Prozivka
KVK RadniÄki
13
4
|
20.08.2016 | Spartak Prozivka | 13 : 4 | KVK RadniÄki | |||||
20.08
Jezero
GoÄ
15
9
|
20.08.2016 | Jezero | 15 : 9 | GoÄ |
20.08
RadniÄki
DorÄol
0
18
|
20.08.2016 | RadniÄki | 0 : 18 | DorÄol |