XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 526 utakmica za dan
Subota, 1 Oktobar 2016

Fudbal

01.10.2016 15:00 Inđija 0 : 1 Radnički
01.10.2016 15:00 Kolubara 0 : 0 Proleter
01.10.2016 15:00 BSK Borča 0 : 2 Sloboda
01.10.2016 15:00 ČSK Pivara 1 : 0 Mačva
01.10.2016 15:00 OFK Beograd 3 : 3 Dinamo
01.10.2016 15:00 Budućnost 2 : 4 Jagodina
01.10.2016 16:00 Hull 0 : 2 Chelsea
01.10.2016 16:00 Sunderland 1 : 1 WBA
01.10.2016 16:00 Watford 2 : 2 Bournemouth
01.10.2016 16:00 West Ham 1 : 1 Middlesbrough
01.10.2016 13:30 Swansea 1 : 2 Liverpool
01.10.2016 15:30 Bayern 1 : 1 Köln
01.10.2016 15:30 Hertha BSC 2 : 0 Hamburger SV
01.10.2016 15:30 Ingolstadt 1 : 2 Hoffenheim
01.10.2016 15:30 Darmstadt 98 2 : 2 Werder
01.10.2016 15:30 Freiburg 1 : 0 Eintracht
01.10.2016 18:30 Bayer Leverkusen 2 : 0 Borussia Dortmund
01.10.2016 18:00 Pescara 0 : 2 Chievo
01.10.2016 20:45 Udinese 0 : 3 Lazio
01.10.2016 17:00 PSG 2 : 0 Bordeaux
01.10.2016 20:00 Lille 1 : 0 Nancy
01.10.2016 20:00 Dijon 3 : 3 Montpellier
01.10.2016 20:00 Nantes 1 : 0 Bastia
01.10.2016 20:00 Caen 1 : 0 Toulouse
01.10.2016 20:00 Metz 0 : 7 Monaco
01.10.2016 13:00 Granada 0 : 1 Leganés
01.10.2016 16:15 Sevilla 2 : 1 Alavés
01.10.2016 18:30 Osasuna 2 : 2 Las Palmas
01.10.2016 20:45 La Coruña 2 : 1 Sporting Gijón
01.10.2016 15:00 Dečić 1 : 0 Grbalj
01.10.2016 15:00 Iskra 0 : 3 Sutjeska
01.10.2016 15:00 OFK Petrovac 1 : 1 Zeta
01.10.2016 15:00 Jedinstvo 1 : 0 Bokelj
01.10.2016 15:00 Lovćen 0 : 0 Mladost
01.10.2016 14:00 Fair Play 0 : 3 OFK Borac
01.10.2016 14:00 Pljevlja 97 4 : 0 Petnjica
01.10.2016 15:30 Gorštak 3 : 0 Zabjelo
01.10.2016 15:30 Omladinac 2 : 1 TSC
01.10.2016 15:30 Radnički (SM) 3 : 1 Radnički (Zr)
01.10.2016 15:30 Bačka 1901 3 : 1 Crvena zvezda (NS)
01.10.2016 15:30 Bratstvo 1946 3 : 1 Radnički (NP)
01.10.2016 15:30 Radnički (Š) 0 : 1 Borac (S)
01.10.2016 15:30 Sloga 1 : 2 Dunav
01.10.2016 15:30 Cement 2 : 0 Vršac
01.10.2016 15:30 Smederevo 1924 4 : 0 Šumadija 1903
01.10.2016 15:30 Karađorđe (T) 4 : 1 FAP
01.10.2016 15:30 Loznica 2 : 0 Železničar
01.10.2016 15:30 Zlatibor (Č) 1 : 2 Šapine
01.10.2016 15:30 Budućnost Krušik 2014 1 : 1 Radnički 1923
01.10.2016 15:30 OFK Sinđelić 0 : 0 Car Konstantin
01.10.2016 15:30 Ozren 0 : 1 Trstenik PPT
01.10.2016 15:30 Jedinstvo (B) 1 : 1 Timok
01.10.2016 15:30 Jedinstvo (P) 4 : 0 Pukovac
01.10.2016 15:30 Radnički (S) 2 : 3 Tabane 1970
01.10.2016 15:30 Radnički (O) 0 : 0 Radnički (NB)
01.10.2016 15:30 IMT 4 : 1 Dorćol
01.10.2016 15:30 Sopot 2 : 1 Crvena Zvezda
01.10.2016 15:30 Teleoptik 2 : 3 Brodarac 1947
01.10.2016 10:00 BASK 2 : 1 GSP Polet
01.10.2016 15:30 Polet (K) 2 : 2 Budućnost (G)
01.10.2016 15:30 Potisje 7 : 0 Tekstilac
01.10.2016 15:30 Sloga (Č) 3 : 1 Tisa (A)
01.10.2016 15:30 Mladost APA 2 : 3 Tavankut
01.10.2016 15:30 Srbobran 0 : 0 Bečej 1918
01.10.2016 15:30 Budućnost (SC) 2 : 1 Polet (N)
01.10.2016 15:30 Vršac united 4 : 3 Radnički (S)
01.10.2016 15:30 Radnički (K) 3 : 1 Sloboda
01.10.2016 15:30 Kozara 8 : 0 Dolina
01.10.2016 15:30 Jedinstvo (NB) 1 : 1 Dinamo 1945
01.10.2016 15:30 Jedinstvo (SP) 2 : 2 Hajduk 1925 Podunavac
01.10.2016 15:30 Veternik 2 : 5 Sremac Vojka
01.10.2016 15:30 Sloga 7 : 2 ŽSK
01.10.2016 15:30 Takovo 1 : 1 Radnički (K)
01.10.2016 15:30 Sloboda (Č) 2 : 1 Arsenal
01.10.2016 15:30 Sloga 1 : 0 Karađorđe
01.10.2016 15:30 Gruža 5 : 0 Borac 1932
01.10.2016 15:30 Radnički 1926 3 : 0 Borac (Ž)
01.10.2016 15:30 Šumadija (A) 1 : 0 Proleter
01.10.2016 15:30 VGSK 2 : 0 Petar Dobrnjac
01.10.2016 15:30 Ribnica 0 : 2 Sloga 1940 (BB)
01.10.2016 15:30 Timočanin 0 : 2 Rtanj
01.10.2016 15:30 Đerdap 2 : 3 Svrljig
01.10.2016 15:30 BSK 4 : 2 Napredak
01.10.2016 15:30 SFS Borac 2 : 1 Jedinstvo
01.10.2016 15:30 Žitorađa 3 : 2 Levač
01.10.2016 15:30 OFK Kosanica 1 : 3 OFK Topličanin
01.10.2016 15:30 Morava 1918 0 : 1 OFK Lugomir
01.10.2016 15:30 Nebeski andjeli 1 : 4 GFK Dubočica
01.10.2016 15:30 Lužnica 1 : 1 Vranjska Banja
01.10.2016 15:30 Sloga (L) 3 : 0 Mladost (M)
01.10.2016 15:30 Obilić 3 : 1 Bajša
01.10.2016 15:30 Polet (S) 1 : 1 Lipar
01.10.2016 15:30 Jedinstvo Stević 1 : 4 Sloga (BNS)
01.10.2016 15:30 BAK 0 : 0 Polet
01.10.2016 15:30 OFK Kikinda 1 : 1 Begej
01.10.2016 15:30 Proleter 2006 5 : 1 Bilećanin
01.10.2016 16:00 1. Maj Ruma 6 : 0 FK Graničar 1924
01.10.2016 16:00 Partizan 1 : 1 Napredak
01.10.2016 16:00 Sloven 2 : 1 Mitros
01.10.2016 15:00 Omladinac 1 : 1 Jugović
01.10.2016 15:00 OFK Sirig 2 : 0 Petrovaradin
01.10.2016 15:00 Mladost 0 : 2 TSK
01.10.2016 16:00 Omladinac 3 : 2 Rudar
01.10.2016 16:00 Jadran 1 : 1 Borac
01.10.2016 15:30 Backovac Junajted 5 : 1 Zadrugar
01.10.2016 19:00 LFK Mladost 3 : 0 Napredak
01.10.2016 15:30 Slatina 4 : 0 Jedinstvo (K)
01.10.2016 15:00 Radnik 1 : 5 Zvečan
01.10.2016 15:30 Mladi borac 3 : 1 Šumadija
01.10.2016 15:30 Cerovac 2013 0 : 0 Omladinac
01.10.2016 15:30 Đerdap 3 : 1 Krilaš
01.10.2016 15:30 Polet (SD) 1 : 2 Rudar (S)
01.10.2016 15:30 Trgovački 2 : 4 Rudar 2001
01.10.2016 15:00 Radnički Šabački 1 : 0 Mladi Borac
01.10.2016 15:00 Sindjelić 4 : 1 Mačva 2005
01.10.2016 15:30 Junior Novo Naselje 1 : 0 Banjani
01.10.2016 14:30 Prvi partizan 3 : 1 Višesava
01.10.2016 15:30 Poreč 0 : 2 Polom
01.10.2016 15:30 Zlot 7 : 1 Rudna Glava
01.10.2016 15:30 Crvena Zvezda 5 : 2 Radnički 1924
01.10.2016 15:30 OFK Knjaz 6 : 0 Trebič
01.10.2016 15:00 Resavac 2 : 2 Dragocvet
01.10.2016 15:30 Nikodije Stojanović Tatko 6 : 1 Veterani Jastrebac
01.10.2016 15:30 Trbunje 0 : 2 Jastrebac
01.10.2016 15:30 Polet 1 : 2 Borac
01.10.2016 15:30 Aluminijum 1 : 6 Vulkan
01.10.2016 15:30 AZ Borac 2014 4 : 1 Vrtište
01.10.2016 15:30 Zvezda 3 : 3 Padež
01.10.2016 15:30 Vladimir Durković 5 : 0 Gnjilan
01.10.2016 15:30 Jedinstvo (Š) 0 : 2 Mladi Borac
01.10.2016 15:30 Biljači 0 : 5 Ternoci
01.10.2016 15:30 Levosoje 0 : 3 Južna pruga
01.10.2016 15:30 Mladost (C) 2 : 2 Mladost (B)
01.10.2016 15:30 Šumadija 3 : 1 Strelac
01.10.2016 15:30 Napredak 4 : 2 BSK
01.10.2016 15:30 Zabrežje 1 : 4 TEK Sloga
01.10.2016 15:00 Rudar Stenjevac 2 : 1 Borac 1805
01.10.2016 15:30 Pobeda 1976 4 : 6 Ratar
01.10.2016 15:30 OFK Sloga (D) 1 : 2 Polet (R)
01.10.2016 15:30 Gredetin 0 : 4 Jastrebac
01.10.2016 15:30 Napredak 1976 3 : 0 Sloga
01.10.2016 15:30 Bukovik 2 : 0 Hajduk
01.10.2016 15:30 Studenski Grad 1 : 1 Busije
01.10.2016 15:30 Sparta Železnik 3 : 1 Atakante
01.10.2016 16:00 Jedinstvo 1 : 1 Iskra
01.10.2016 16:00 Sloboda 4 : 6 Pobeda
01.10.2016 15:30 Jedinstvo (M) 1 : 5 Graničar
01.10.2016 15:30 Crvenka 3 : 0 Graničar (R)
01.10.2016 15:30 Stanišić 6 : 1 Omladinac (B)
01.10.2016 15:30 Tvrdjava 1 : 1 Kulpin
01.10.2016 15:00 RFK Novi Sad 1921 3 : 0 Moskva
01.10.2016 15:00 Centar 1 : 7 Jedinstvo
01.10.2016 15:00 Železničar 1 : 2 Fruškogorski partizan
01.10.2016 16:30 Grdica 0 : 2 Mladost (V)
01.10.2016 16:00 OFK Bagremar 1 : 0 21. oktobar
01.10.2016 16:00 Maršić 3 : 1 Seljak
01.10.2016 16:00 Košutnjak 1 : 1 Erdoglija
01.10.2016 16:00 Divostin 3 : 5 Zastava
01.10.2016 16:00 21. oktobar 1 : 0 Maršić
01.10.2016 16:00 Kremenac 1 : 2 OFK Bagremar
01.10.2016 16:00 Korićani 5 : 3 OFK Žeželj
01.10.2016 16:00 Azbest 2 : 3 Hajduk
01.10.2016 15:00 Bjelica 3 : 0 Gradina
01.10.2016 14:30 Sparta 1 : 0 Velereč 94
01.10.2016 15:30 Železničar Kusadak 2 : 0 Beli Orlovi
01.10.2016 15:30 Omladinac (V) 2 : 1 BSK
01.10.2016 15:30 Rade Milošević 5 : 4 Omladinac (S)
01.10.2016 15:30 Jedinstvo (LJ) 2 : 1 Kurjače
01.10.2016 15:00 Milicionar 8 : 0 Mladost (MM)
01.10.2016 15:00 Torpedo 3 : 0 Sloga (D)
01.10.2016 15:00 Jadar (S) 1 : 4 Velika Reka
01.10.2016 15:30 Mladost 1 : 2 OFK Stublenica
01.10.2016 15:30 Rubribreza 1 : 1 OFK Paljuvi
01.10.2016 15:30 Kalenić 3 : 2 Crvena Jabuka
01.10.2016 15:30 Polet (DL) 4 : 0 Gunjevac
01.10.2016 15:00 Tara : Policajac 92
01.10.2016 15:00 GP Zlatibor 8 : 1 Raketa
01.10.2016 15:30 Budućnost 1 : 1 Sloga
01.10.2016 15:30 Gornji Stepoš 0 : 2 Jedinstvo 1936
01.10.2016 15:30 BSK 0 : 3 Čarapan
01.10.2016 15:30 Kapidžija 5 : 1 Borac
01.10.2016 15:30 Dedina 6 : 3 Bukovica
01.10.2016 15:30 Heroj Polet 1 : 0 Dedinje
01.10.2016 15:30 Poštar 3 : 1 Pionir
01.10.2016 16:00 Mladost (G) 0 : 9 Vis
01.10.2016 15:30 Nišavac 2 : 8 Sloga
01.10.2016 15:30 Senjak 1 : 0 Jerma
01.10.2016 15:30 Omladinac 3 : 1 Stevan Nešticki
01.10.2016 15:30 Toplica 0 : 0 Mekiš
01.10.2016 15:30 Moravac 3 : 2 Knežica
01.10.2016 15:30 Kastrum 2 : 4 OFK Rtanj 2016
01.10.2016 15:30 Kosovo 2 : 2 Polet 1959
01.10.2016 Polet 2 : 4 Mladost
01.10.2016 Blagotin 11 : 0 Goša
01.10.2016 15:30 OFK Povlen 0 : 3 Bujačić
01.10.2016 15:30 Paune 1 : 1 Dupljaj 2016
01.10.2016 11:00 Mladi radnik 2 : 0 Zadrugar
01.10.2016 15:30 Lukavac 4 : 3 Gradac Pričević
01.10.2016 15:30 Sloga Gorić 0 : 3 Žabari
01.10.2016 15:30 Dupljaj 1 : 3 Mali korak
01.10.2016 15:30 Rakac Stave 2 : 1 Beloševac
01.10.2016 15:30 Gaglovo 6 : 0 Kruševica
01.10.2016 15:30 Padež 6 : 0 Vratare
01.10.2016 15:30 Nomanica 5 : 3 Badince
01.10.2016 15:30 Todorovce 4 : 0 Rudar 1973
01.10.2016 15:30 Gornje Sinkovce 3 : 2 Moravac (P)
01.10.2016 15:30 Turekovac 3 : 1 Gornje Krajince
01.10.2016 15:30 Zabrđe 1936 0 : 1 Radnik
01.10.2016 15:30 Veliko Laole 5 : 3 Dobrnje
01.10.2016 15:30 Soko 3 : 0 Burovac
01.10.2016 15:30 Brana Paunović 1933 2 : 4 Mladost (L)
01.10.2016 15:30 Jedinstvo 4 : 1 Udarnik 2015
01.10.2016 15:30 Manastirica 2 : 0 Vukan
01.10.2016 15:30 Omladinac B 0 : 2 Napredak
01.10.2016 15:30 Rudar Kostolac 2008 0 : 5 Sloga (Du)
01.10.2016 15:30 Dunav 5 : 1 Metalac
01.10.2016 15:00 Beljanica 11 : 0 Zelenika
01.10.2016 15:30 Mladost 3 : 0 Sloga
01.10.2016 15:30 Naša Krajina 3 : 3 Gaj
01.10.2016 15:30 Solunac 0 : 4 Graničar
01.10.2016 15:30 Mladost 2 : 7 Rujišnik
01.10.2016 15:30 Kamenorezac 76 2 : 3 Morava
01.10.2016 15:30 Stara Čaršija 2 : 0 Omladinac
01.10.2016 15:30 OFK Borac 5 : 2 OFK Juhor 2016
01.10.2016 15:00 Granit 0 : 6 Mladost (G)
01.10.2016 15:00 Luk 4 : 2 Sloga
01.10.2016 16:00 Bogutovačka Banja 7 : 4 Bane 1931
01.10.2016 15:30 Borac 0 : 2 Mladost (J)
01.10.2016 16:00 Mladost(P) 2 : 1 Kotlenik
01.10.2016 16:00 Mladi Radnik 1 : 4 Jedinstvo
01.10.2016 15:00 Omladinac 0 : 1 Šumice
01.10.2016 15:30 Bojić 3 : 0 Metlić
01.10.2016 15:30 Maovi MH 4 : 2 Zablaće
01.10.2016 15:30 Borac BTG 3 : 2 Korman
01.10.2016 15:30 Partizan 12 : 0 POFK Letnjikovac
01.10.2016 15:30 Culjković 8 : 1 Napredak
01.10.2016 15:30 Velika Morava 1 : 3 Parcane
01.10.2016 15:30 Polet 1 : 1 Udarnik
01.10.2016 15:30 Budućnost 0 : 4 Jasenovac
01.10.2016 15:30 Pobeda 1953 1 : 3 Vrelo 1971
01.10.2016 15:00 Sloga DB 3 : 0 Vrhpolje
01.10.2016 15:00 Trešnjevica 5 : 2 Tulež
01.10.2016 15:00 Misača 0 : 3 Vrbica
01.10.2016 Nepričava 0 : 0 Ratkovac
01.10.2016 Strmovo 1968 2 : 3 Sloga
01.10.2016 15:00 Lipar 2 : 0 Oniks
01.10.2016 15:00 Domaćin 0 : 2 Sloboda
01.10.2016 15:00 Dobra Voda 3 : 0 Dražmirovac
01.10.2016 14:30 Crvena Zastava 1 : 4 Skela
01.10.2016 14:30 Munja 2 : 2 Trstenica
01.10.2016 14:30 Tornado 1 : 1 Roma
01.10.2016 14:30 Zadrugar 1 : 4 Proleter
01.10.2016 15:00 Petka 4 : 1 Dimitrije Tucović
01.10.2016 13:00 Trijumf 3 : 1 Mačva
01.10.2016 13:00 ŽGFK Lavice Dubočica 0 : 0 Polet
01.10.2016 11:00 Kolibri 3 : 2 Jagodina
01.10.2016 Radnički 2012 4 : 1 Levač
01.10.2016 Bačka Žabalj 2 : 1 Radnički 1919
01.10.2016 15:30 Metalmania 16 : 2 Sremice
01.10.2016 15:30 Požega 7 : 1 Slatke male
01.10.2016 15:30 Kolubara 7 : 0 Šabac
01.10.2016 15:30 Unafortuna 1 : 5 Sloga 036
01.10.2016 15:30 Karađorđe 9 : 1 Bukovička Banja
01.10.2016 14:00 Spartak ŽK 8 : 0 Radnički (V)
01.10.2016 15:30 Lokomotiva 0 : 0 Radnički (N)
01.10.2016 11:00 Brodarac 4 : 2 Jagodina
01.10.2016 13:00 Napredak 0 : 6 Partizan
01.10.2016 11:00 Voždovac 1 : 1 OFK Beograd
01.10.2016 11:00 Rad 3 : 1 Radnički (P)
01.10.2016 11:00 Mačva 1 : 4 Crvena zvezda
01.10.2016 11:00 Partizan 1 : 0 Sloga (K)
01.10.2016 Novi Pazar 0 : 0 Jošanica
01.10.2016 16:00 Budućnost (K) 2 : 2 Radnički 1923
01.10.2016 10:00 Radnički Stobex 0 : 7 Jedinstvo
01.10.2016 15:30 Karadjordje 4 : 2 Šapine
01.10.2016 15:30 Radnički 1926 1 : 2 VGSK
01.10.2016 15:30 Smederevo 1924 5 : 0 Šumadija
01.10.2016 15:30 Morava 3 : 0 Mladi borac
01.10.2016 15:30 Sloga 33 3 : 2 Homoljac
01.10.2016 13:00 Bežanija 3 : 0 Siti Sport Klub
01.10.2016 15:00 Žarkovo 1 : 2 IM Rakovica
01.10.2016 16:00 BASK 0 : 4 Internacional
01.10.2016 10:00 Železničar 5 : 1 Begej
01.10.2016 10:00 Vojvodina 2 : 1 Radnički (SM)
01.10.2016 10:00 Hajduk junior 1 : 0 Krila Krajine
01.10.2016 12:00 Partizan 5 : 1 Stari Tamiš
01.10.2016 11:00 Borac (St) 3 : 0 Borac (Sa)
01.10.2016 12:00 Jugoslavija 5 : 2 Polet
01.10.2016 11:00 Glogonj 0 : 13 Strela
01.10.2016 16:00 Dolina 3 : 0 Omladinac 1927
01.10.2016 10:00 Napredak 1 : 5 Mladi radnik 1940
01.10.2016 12:00 Vrčin 0 : 5 Grafičar
01.10.2016 10:00 Srem 1 : 3 Brodarac 1947
01.10.2016 10:30 011 0 : 0 Omladinac
01.10.2016 16:00 PKB 3 : 0 BSK 1925
01.10.2016 11:00 Milutinac 1 : 3 DIF
01.10.2016 16:00 Dunavac Grocka 3 : 2 Minel
01.10.2016 20:00 Brodarac MK 0 : 3 Zemun MK
01.10.2016 09:00 BSK Borča MK 2 : 5 Voždovac MK
01.10.2016 13:00 Zemun 2 : 1 Moravac Orion
01.10.2016 13:30 Brodarac 2 : 1 Jagodina
01.10.2016 10:00 Studentski Grad 1 : 1 OFK Beograd
01.10.2016 13:00 Rad 5 : 2 Real Niš
01.10.2016 13:30 Kiker 0 : 2 Crvena zvezda
01.10.2016 Apolon 4 1 : 0 Radnički 1923
01.10.2016 13:00 Bane 6 : 1 Rudar
01.10.2016 Tutin 1 : 1 Šumadija 1903
01.10.2016 12:00 Budućnost-Krušik 2014 3 : 1 Loznica
01.10.2016 12:00 Drina 1 : 1 Donjošorac Sunrise
01.10.2016 11:00 Senjak 2 : 0 Radnički (V)
01.10.2016 15:30 Mihajlovac 1934 2 : 1 Petar Dobrnjac
01.10.2016 15:30 Karadjordje 3 : 1 Šapine
01.10.2016 15:30 Petlić 2006 4 : 1 Šumadija
01.10.2016 15:30 GFK Jasenice 1911 3 : 0 Radnički 1926
01.10.2016 10:00 Teleoptik 0 : 0 Lokomotiva
01.10.2016 10:00 Radnicki (NB) 2 : 0 Sindjelic
01.10.2016 10:00 Radnički (O) 6 : 0 Kolubara
01.10.2016 10:00 BSK 2 : 0 BSK 1925
01.10.2016 10:00 BASK 0 : 2 Internacional
01.10.2016 10:00 Voždovac 8 : 0 Mladenovac
01.10.2016 10:00 PKB 0 : 1 011
01.10.2016 15:00 Sinđelić MK 1 : 1 Studentski grad MK
01.10.2016 15:45 Brodarac MK 2 : 2 BSK Borča MK
01.10.2016 13:00 BASK MK 2 : 0 Voždovac MK
01.10.2016 12:00 Dinamo 1945 1 : 3 Vršac
01.10.2016 12:00 Radnički (NP) 2 : 4 Indeks
01.10.2016 12:00 Vojvodina 1 : 0 RFK N.S. 1921
01.10.2016 12:00 Petar Puača 1 : 0 Inđija
01.10.2016 10:00 ŽAK junior 2 : 1 Radnički (S)
01.10.2016 11:00 Podunavac 4 : 4 Polet
01.10.2016 15:30 Omladinac 0 : 3 Cerovac 2013
01.10.2016 15:30 7.juli 2 : 4 Crvena zvezda
01.10.2016 15:30 Budućnost 0 : 3 Bresje Superior
01.10.2016 16:00 Napredak 2 : 1 PSK Putinci
01.10.2016 16:00 Borac 0 : 3 Jedinstvo
01.10.2016 16:00 Donji Petrovci 0 : 8 Rudar
01.10.2016 16:00 Hrtkovci 4 : 1 Mladost
01.10.2016 16:00 Borac 0 : 5 Tempo
01.10.2016 16:00 Mladost (O) 3 : 0 Slavia
01.10.2016 10:00 Radnički 3 : 2 Mladost (V)
01.10.2016 10:00 Jedinstvo 1 : 0 Strelac
01.10.2016 13:00 Posavina 0 : 12 Buducnost
01.10.2016 13:00 Polet 3 : 1 Zadrugar
01.10.2016 10:00 Cer 0 : 5 Jadar
01.10.2016 12:00 Jadar 1961 0 : 5 Loznica
01.10.2016 15:00 Podrinje 3 : 0 Mladost
01.10.2016 10:00 Borac 1 : 2 Jedinstvo
01.10.2016 16:30 Vinca 6 : 1 Graficar
01.10.2016 10:00 Dorcol 1 : 2 GSP Polet
01.10.2016 10:00 Bežanija 4 : 1 Beograd 1929
01.10.2016 10:00 Torlak 1 : 4 Palilulac
01.10.2016 Brodarac B MK 1 : 2 Rad B MK
01.10.2016 Crvena Zvezda MML MK : Internacional MK
01.10.2016 011 B MK 3 : 2 OFK Beograd B MK
01.10.2016 IMT MK 4 : 2 Šumadija 1962 MK
01.10.2016 Voždovac B MK 10 : 0 Leštane MK
01.10.2016 FSFV MK : Lokomotiva MK
01.10.2016 10:00 Zmaj 1953 MK 1 : 3 13. Maj MK
01.10.2016 13:00 Novi Pazar 3 : 2 Sloga (K)
01.10.2016 Apolon 4 2 : 0 Radnički 1923
01.10.2016 15:00 Bane 1 : 0 Kiker
01.10.2016 12:00 Tutin 1 : 3 AS
01.10.2016 13:00 Sport Klub 99 1 : 1 Pazar Juniors
01.10.2016 10:00 Savacijum 5 : 1 OFK Osečina
01.10.2016 10:00 Budućnost-Krušik 2014 3 : 0 Loznica
01.10.2016 10:00 Drina 0 : 1 Donjošorac Sunrise
01.10.2016 15:30 Kolonija 11421 0 : 10 Petlić 2006
01.10.2016 15:30 Presing 7 : 2 Morava
01.10.2016 15:30 Pinkum 11 : 0 AF Djokić
01.10.2016 15:30 Cepelin 026 6 : 1 AF Duljaj
01.10.2016 15:30 Šumadija 4 : 2 Bačinac
01.10.2016 15:30 Smederevo 1924 5 : 0 Sloga 33
01.10.2016 15:30 Zvižd 2 : 4 Plana
01.10.2016 10:00 Teleoptik 2 : 1 Zemun
01.10.2016 10:00 Rad 2 : 1 FSFV
01.10.2016 10:00 BSK 0 : 5 Partizan
01.10.2016 10:00 OFK Beograd 1 : 1 011
01.10.2016 10:00 Crvena zvezda 3 : 0 Brodarac
01.10.2016 10:00 Čukarički 1 : 0 Vozdovac
01.10.2016 10:00 Radnički (NP) 0 : 4 Indeks
01.10.2016 10:00 Vojvodina 8 : 0 RFK N.S. 1921
01.10.2016 10:00 Petar Puača 3 : 1 Inđija
01.10.2016 10:00 Dinamo 1945 5 : 1 Vršac
01.10.2016 10:00 Bečkerek 023 1 : 6 Železničar
01.10.2016 11:00 CFK 6 : 2 TSC
01.10.2016 16:00 Borac 1932 7 : 3 Sloboda
01.10.2016 16:00 SASK 12 : 0 Udarnik
01.10.2016 16:00 Osipaonica 10 : 4 Proleter
01.10.2016 10:00 Jadar 07 II 9 : 0 Vidojevica
01.10.2016 11:30 Spartak 23 : 0 Proleter
01.10.2016 17:00 Stenli 7 : 1 Spartak 1911
01.10.2016 11:00 Vojvodina 3 : 8 Vulturul
01.10.2016 10:00 Crvena zvezda 1 : 8 Sloga
01.10.2016 10:00 Jedinstvo 1 : 3 BAK
01.10.2016 12:00 Vršac united 9 : 0 Hajdučica
01.10.2016 10:00 Radnički Stobeks 6 : 2 Podrinje
01.10.2016 10:30 Obrenovac 1905 1 : 1 Buducnost
01.10.2016 11:00 Rudar Kostolac 2008 3 : 5 Radnički 1926
01.10.2016 13:00 Hajduk 7 : 0 Jedinstvo 1945
01.10.2016 15:00 Provo 5 : 5 Borac
01.10.2016 09:00 Postar 1930 0 : 4 Beograd 1929
01.10.2016 10:00 Balkan 6 : 1 Banja
01.10.2016 Obilic 0 : 3 Hajduk
01.10.2016 10:00 OLE 4 : 2 Palilulac
01.10.2016 13:00 Radnički NB 4 : 4 Kolubara
01.10.2016 13:00 Internacional 6 : 3 BASK
01.10.2016 12:00 Sindjelic 0 : 3 Dominus
01.10.2016 12:30 Studenski grad MK 0 : 5 OFK Beograd MK
01.10.2016 10:00 Čukarički MK 2 : 0 Rad MK
01.10.2016 14:00 Crvena zvezda MK 5 : 0 Altina MK
01.10.2016 15:30 Vrčin MK 4 : 0 Beograd 1929 MK
01.10.2016 10:00 Dunav MK 0 : 11 Selo Mladenovac MK
01.10.2016 09:00 Sinđelić MK 1 : 10 Dunavac MK
01.10.2016 11:00 Napredak MK 7 : 0 PKB MK
01.10.2016 Tempo MK 2 : 5 ŽFK Crvena zvezda MK
01.10.2016 Radnički MK 2 : 2 Fer Plej 06 MK
01.10.2016 Olimpik MK 13 : 2 Borac MK
01.10.2016 Dušanovac MK 9 : 2 Mungosi MK
01.10.2016 10:00 Teleoptik 1 : 0 Čukarički
01.10.2016 10:00 BSK 1925 1 : 0 Kolubara
01.10.2016 10:00 OFK Beograd 4 : 0 Radnički (NB)
01.10.2016 10:00 Brodarac 1947 2 : 1 Radnički (O)
01.10.2016 10:00 Jadar 07 3 : 0 Loznica I
01.10.2016 10:00 Loznica II 0 : 8 Pčelinjo
01.10.2016 10:00 Arena SU 1 : 0 TSC
01.10.2016 10:00 Zabrezje 0 : 0 Urovci
01.10.2016 10:00 Zvezda 3 : 0 Rvati
01.10.2016 10:00 POFK Čivija 3 : 0 Donjošorac
01.10.2016 10:00 Jedinstvo 1945 0 : 7 Rađevac
01.10.2016 10:00 POFK Savacium : OFK Šabac
01.10.2016 10:00 Mačva 1 : 0 Mačva 2005
01.10.2016 10:00 Bačka 4 : 2 Potisje
01.10.2016 FK Presing 3 : 1 FK Napredak
01.10.2016 FK AF Đokić 0 : 0 FK Plana
01.10.2016 FK Petlić 4 : 2 FK Sloga 33
01.10.2016 FK Trgovački 4 : 0 FK Strai Grad
01.10.2016 11:00 Jedinstvo 3 : 2 Bezanija
01.10.2016 13:00 Lola 0 : 4 Dominus
01.10.2016 16:00 Srem 2 : 2 Sinjdjelic
01.10.2016 16:30 Zvezdara 1 : 5 Hajduk
01.10.2016 16:00 OLE 5 : 0 Sindjelic
01.10.2016 12:00 IMT B 5 : 1 Postar
01.10.2016 15:00 DIF 2 : 0 Trijumf
01.10.2016 11:00 Karioke 2 : 1 Borac
01.10.2016 10:00 Petlic 8 : 0 Vinca
01.10.2016 10:00 Crvena Zvezda MML 1 : 1 Lokomotiva B
01.10.2016 12:30 Torlak 2 : 1 Lokomotiva V
01.10.2016 10:00 IMT 5 : 1 Milutinac
01.10.2016 Gučevo 2016 4 : 4 Jadar
01.10.2016 Loznica 06 4 : 3 ŠF Lipnica - Bradić
01.10.2016 Podrinje 2 : 1 Borac
01.10.2016 Radnički Stobeks 06 2 : 1 Gučevo
01.10.2016 10:00 Radnicki 1 : 0 Pobeda
01.10.2016 11:00 Duboko 2 : 1 Skela
01.10.2016 12:00 Posavina 0 : 9 Buducnost
01.10.2016 FK Presing 8 : 2 FK Napredak
01.10.2016 FK AF Đokić 2 : 8 FK Plana
01.10.2016 FK Petlić 1 : 3 FK Sloga 33
01.10.2016 FK Trgovački 0 : 7 FK Stari Grad

Košarka

01.10.2016 17:00 Krka 81 : 64 Karpoš Sokoli
01.10.2016 19:00 Mornar 57 : 58 Partizan NIS
01.10.2016 19:00 Akademik 92 : 80 Kris Kros
01.10.2016 17:00 Nova Pazova 63 : 68 Dunav 2014
01.10.2016 19:00 Radnički 92 : 67 Sloven
01.10.2016 19:00 Jedinstvo 73 : 63 Železničar
01.10.2016 19:00 Topola 66 : 81 Sveti Đorđe
01.10.2016 16:30 Stara Pazova 93 : 80 Hajduk
01.10.2016 20:30 Petrovgrad 68 : 85 Sivac
01.10.2016 16:30 Partizan 70 : 101 Jadran
01.10.2016 19:00 Omladinac 98 : 60 BNS
01.10.2016 20:50 Vojka 43 : 78 Dinamo
01.10.2016 17:00 Pink 0 : 20 Opovo 99
01.10.2016 21:00 Jedinstvo 98 : 72 Lokomotiva 2016
01.10.2016 15:00 Zvečan 20 : 0 Play Off
01.10.2016 18:30 Duga 90 : 48 ČA basket
01.10.2016 13:30 Radnički 59 : 44 Kikinda
01.10.2016 19:00 Karaburma 109 : 29 Sivac
01.10.2016 16:30 Topolčanka 52 : 78 Stara Pazova
01.10.2016 17:00 Proleter 61 : 69 Girl Basket
01.10.2016 20:00 Jadran 34 : 90 Hajduk

Rukomet

01.10.2016 19:00 Jugović 26 : 29 Vojvodina
01.10.2016 19:00 Dinamo 31 : 26 Partizan
01.10.2016 20:00 Sloga 28 : 24 Spartak Vojput
01.10.2016 19:00 Rudar 26 : 25 Morava
01.10.2016 18:00 Dubočica 54 25 : 15 Inđija
01.10.2016 19:00 Priboj 19 : 19 Proleter
01.10.2016 19:30 Kolubara 24 : 26 Sindjelić
01.10.2016 19:00 Mokra Gora 36 : 30 Vranje 1957
01.10.2016 18:00 Topličanin 24 : 24 Novi Pazar
01.10.2016 19:00 ŽSK 32 : 29 Sivac
01.10.2016 20:00 Jabuka 32 : 34 Banatski Karlovac
01.10.2016 18:00 Loznica 20 : 21 Rekreativo
01.10.2016 19:00 Jedinstvo 1974 29 : 29 PKB
01.10.2016 20:30 ORK Bor 24 : 25 Hajduk Veljko
01.10.2016 19:00 Radnički 34 : 40 Jagodina
01.10.2016 20:00 Jastrebac 29 : 39 Bela Palanka
01.10.2016 17:00 Radnički 2 30 : 29 Župa 54
01.10.2016 19:00 Lokomotiva 10 : 0 Arilje
01.10.2016 19:00 Karađorđe 27 : 29 Prva Petoletka
01.10.2016 19:00 Mladost 32 : 29 Napredak
01.10.2016 18:30 Gučevo 23 : 45 BASK Soko
01.10.2016 16:00 Borac 20 : 15 Kljajićevo
01.10.2016 20:00 Senta 32 : 25 Jedinstvo
01.10.2016 17:00 Unirea 26 : 26 Omladinac (I)
01.10.2016 18:00 Omladinac (D) 53 : 14 Glogonj
01.10.2016 18:30 Medicinar 36 : 24 Jagodina
01.10.2016 19:00 Bor RTB 21 : 20 Naisa
01.10.2016 19:00 Bekament Bukovička Banja 34 : 28 Sloga
01.10.2016 19:00 Minaqua Vojvodina 32 : 24 Požarevac
01.10.2016 19:00 Župa 20 : 21 Metalac
01.10.2016 19:00 Vrbas 28 : 28 Voždovac 1955
01.10.2016 20:00 Loznica grad 27 : 26 ORK Loznica
01.10.2016 19:00 Petrovac 24 : 20 Rudar
01.10.2016 15:30 Kučevo 30 : 21 Mačva
01.10.2016 18:00 Jastrebac 29 : 25 Žitorađa
01.10.2016 19:00 Đerdap 28 : 31 Naisa 2
01.10.2016 19:00 Deronje 17 : 13 Želja
01.10.2016 16:00 Apatin 22 : 21 Mokrin
01.10.2016 14:00 Lehel 13 : 24 Naftagas

Futsal

01.10.2016 18:30 FON 3 : 5 Leteći Holandjanin
01.10.2016 18:30 Kalča 12 : 3 Kopernikus SAS

Hokej

01.10.2016 18:00 ECE Celje 8 : 3 Medvescak
01.10.2016 19:15 Triglav 5 : 2 Playboy Slavija
01.10.2016 17:00 Sport Club Csíkszereda 1 : 4 DVTK Jegesmedvék
01.10.2016 17:30 ASC Corona Brasov 12 : 4 Dunarea Galati
01.10.2016 19:00 MAC Budapest 7 : 2 Hokej klub Beograd
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu