24.10
13:30
Komovi
Polimlje
2
2
|
24.10.2016 13:30 | Komovi | 2 : 2 | Polimlje | |||||
24.10
13:30
Pljevlja 97
Fair Play
13
0
|
24.10.2016 13:30 | Pljevlja 97 | 13 : 0 | Fair Play |
24.10
13:30
Voždovac MK
Brodarac MK
2
1
|
24.10.2016 13:30 | Voždovac MK | 2 : 1 | Brodarac MK |
24.10
10:00
FSFV
Vozdovac
1
1
|
24.10.2016 10:00 | FSFV | 1 : 1 | Vozdovac |
24.10
16:00
Respect
Plavi 2000
0
2
|
24.10.2016 16:00 | Respect | 0 : 2 | Plavi 2000 | |||||
24.10
16:00
Vinča
GSP Polet
7
3
|
24.10.2016 16:00 | Vinča | 7 : 3 | GSP Polet | |||||
24.10
16:00
Kosovo i Metohija
Srem
0
2
|
24.10.2016 16:00 | Kosovo i Metohija | 0 : 2 | Srem | |||||
24.10
16:00
Resnik
Policajac
2
2
|
24.10.2016 16:00 | Resnik | 2 : 2 | Policajac | |||||
24.10
16:00
Mladenovac
Matiko
2
2
|
24.10.2016 16:00 | Mladenovac | 2 : 2 | Matiko | |||||
24.10
17:30
BASK
BUSK
7
2
|
24.10.2016 17:30 | BASK | 7 : 2 | BUSK |
24.10
16:00
Barajevo
Duga
4
0
|
24.10.2016 16:00 | Barajevo | 4 : 0 | Duga | |||||
24.10
16:00
Beograd
Dunavac
2
0
|
24.10.2016 16:00 | Beograd | 2 : 0 | Dunavac | |||||
24.10
16:00
Jedinstvo
Bubamara 2010
2
2
|
24.10.2016 16:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Bubamara 2010 | |||||
24.10
16:00
Stefan Brown
BSK
1
0
|
24.10.2016 16:00 | Stefan Brown | 1 : 0 | BSK | |||||
24.10
16:00
TENT 1994
Pinkelelektroplus
1
1
|
24.10.2016 16:00 | TENT 1994 | 1 : 1 | Pinkelelektroplus | |||||
24.10
16:00
Institut
Budućnost
3
1
|
24.10.2016 16:00 | Institut | 3 : 1 | Budućnost |
24.10
16:00
Dunav
Boleč
3
1
|
24.10.2016 16:00 | Dunav | 3 : 1 | Boleč | |||||
24.10
16:00
Torlak
Železnik
2
2
|
24.10.2016 16:00 | Torlak | 2 : 2 | Železnik | |||||
24.10
16:00
Šećeranac
Leštane
1
0
|
24.10.2016 16:00 | Šećeranac | 1 : 0 | Leštane | |||||
24.10
16:00
Lokomotiva
Sremčica
5
6
|
24.10.2016 16:00 | Lokomotiva | 5 : 6 | Sremčica | |||||
24.10
16:00
Mladost
Slavija
3
0
|
24.10.2016 16:00 | Mladost | 3 : 0 | Slavija | |||||
24.10
16:00
Sinđelić
Belo Polje
2
1
|
24.10.2016 16:00 | Sinđelić | 2 : 1 | Belo Polje |
24.10
16:00
Zuce
ŠF Rosenborg
1
2
|
24.10.2016 16:00 | Zuce | 1 : 2 | ŠF Rosenborg | |||||
24.10
16:00
Pola pola
Rekreativo
0
2
|
24.10.2016 16:00 | Pola pola | 0 : 2 | Rekreativo | |||||
24.10
16:00
Zvezdara
Peks
3
1
|
24.10.2016 16:00 | Zvezdara | 3 : 1 | Peks | |||||
24.10
16:00
Kovilovo
Sveti Stefan
2
1
|
24.10.2016 16:00 | Kovilovo | 2 : 1 | Sveti Stefan | |||||
24.10
16:00
PKB
Palilulac
5
2
|
24.10.2016 16:00 | PKB | 5 : 2 | Palilulac | |||||
24.10
16:00
Crvenka
IM Rakovica
4
4
|
24.10.2016 16:00 | Crvenka | 4 : 4 | IM Rakovica |
24.10
16:00
Obrenovac
1913 Busk
3
0
|
24.10.2016 16:00 | Obrenovac | 3 : 0 | 1913 Busk | |||||
24.10
16:00
13. Maj
Hajduk
3
1
|
24.10.2016 16:00 | 13. Maj | 3 : 1 | Hajduk | |||||
24.10
16:00
Lavirint Company
Republički organi
5
2
|
24.10.2016 16:00 | Lavirint Company | 5 : 2 | Republički organi | |||||
24.10
16:00
Sinđelić
BSK 1925
3
1
|
24.10.2016 16:00 | Sinđelić | 3 : 1 | BSK 1925 | |||||
24.10
16:00
Rušanj
Strelac
3
3
|
24.10.2016 16:00 | Rušanj | 3 : 3 | Strelac | |||||
24.10
16:00
Veterani 78
Krajišnik
5
2
|
24.10.2016 16:00 | Veterani 78 | 5 : 2 | Krajišnik | |||||
24.10
16:00
Posavina
Umka
1
5
|
24.10.2016 16:00 | Posavina | 1 : 5 | Umka |
24.10
20:00
Dimitrovgrad
Zdravlje Leskovac
67
59
|
24.10.2016 20:00 | Dimitrovgrad | 67 : 59 | Zdravlje Leskovac |
24.10
19:00
OŠ Karađorđe
Aranđelovac
10
2
|
24.10.2016 19:00 | OŠ Karađorđe | 10 : 2 | Aranđelovac | |||||
24.10
19:00
Oplenac
92
6
10
|
24.10.2016 19:00 | Oplenac | 6 : 10 | 92 | |||||
24.10
18:30
Karanovac
Kosjerić
3
16
|
24.10.2016 18:30 | Karanovac | 3 : 16 | Kosjerić |
24.10
18:00
UTE
Fehérvári Titánok
2
3
|
24.10.2016 18:00 | UTE | E 2 : 3 | Fehérvári Titánok |