XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 495 utakmica za dan
Subota, 12 Novembar 2016

Fudbal

12.11.2016 13:00 Inđija 3 : 1 BSK Borča
12.11.2016 13:00 ČSK Pivara 2 : 1 OFK Odžaci
12.11.2016 13:00 OFK Beograd 0 : 1 Radnički
12.11.2016 13:00 Jagodina 1 : 2 Zemun
12.11.2016 13:00 Fair Play 1 : 4 Petnjica
12.11.2016 13:00 Polimlje 1 : 3 Brskovo
12.11.2016 14:00 OFK Mladost 1970 3 : 1 Ribnica
12.11.2016 13:00 Omladinac 2 : 1 Bačka 1901
12.11.2016 13:00 Bratstvo 1946 4 : 0 Železničar
12.11.2016 13:00 Radnički (Š) 1 : 2 Radnički (SM)
12.11.2016 13:00 Sloga 1 : 1 TSC
12.11.2016 13:00 Cement 5 : 2 Radnički (Zr)
12.11.2016 13:00 Smederevo 1924 2 : 1 Jedinstvo Putevi
12.11.2016 13:00 Loznica 4 : 0 Karađorđe (T)
12.11.2016 13:00 Zlatibor (Č) 0 : 0 Jošanica
12.11.2016 13:00 Budućnost Krušik 2014 4 : 0 Šumadija 1903
12.11.2016 13:00 Radnički 1923 2 : 0 Mokra Gora
12.11.2016 13:00 Šapine 1 : 0 Železničar
12.11.2016 13:30 Jedinstvo (P) 2 : 2 Radan
12.11.2016 13:30 Radnički (S) 1 : 2 Car Konstantin
12.11.2016 13:00 Sopot 2 : 0 IMT
12.11.2016 13:00 Teleoptik 3 : 0 Stepojevac Vaga
12.11.2016 10:00 BASK 1 : 2 Radnički (NB)
12.11.2016 11:00 GSP Polet 0 : 2 Dorćol
12.11.2016 13:00 Rakovica 1 : 3 Crvena Zvezda
12.11.2016 13:00 Polet (K) 2 : 1 Mladost (T)
12.11.2016 13:00 Sloga (Č) 2 : 0 Zadrugar
12.11.2016 13:00 Mladost APA 3 : 1 Potisje
12.11.2016 13:00 Srbobran 4 : 1 Tekstilac
12.11.2016 13:00 Bečej 1918 6 : 0 Subotica
12.11.2016 13:00 OFK Vrbas 0 : 1 Radnički (S)
12.11.2016 13:00 Budućnost (SC) 3 : 1 Slavia
12.11.2016 13:00 Kozara 3 : 0 Vršac united
12.11.2016 13:00 Proleter (BK) 2 : 2 Polet (N)
12.11.2016 13:00 Jedinstvo (NB) 3 : 3 Radnički (S)
12.11.2016 13:00 Dinamo 1945 4 : 1 Sloboda
12.11.2016 13:00 Veternik 2 : 0 Borac
12.11.2016 13:00 Sloga 0 : 0 Sofeks
12.11.2016 13:00 ŽSK 0 : 5 Mladost (BJ)
12.11.2016 13:00 Sremac Vojka 1 : 2 Index
12.11.2016 13:00 Takovo 4 : 1 Dragačevo
12.11.2016 13:00 Sloboda (Č) 3 : 0 Miokovci
12.11.2016 13:00 Sloga 2 : 0 Slavija
12.11.2016 13:00 Ovčar 1 : 5 Radnički (K)
12.11.2016 13:00 Šumadija (A) 0 : 3 Gruža
12.11.2016 13:00 Morava 3 : 1 Borac (Ž)
12.11.2016 13:00 Jedinstvo 1945 0 : 6 Jedinstvo (Ub)
12.11.2016 13:30 Đerdap 1 : 0 Timočanin
12.11.2016 13:30 BSK 3 : 0 OFK Bor
12.11.2016 13:30 Svrljig 1 : 0 Moravica
12.11.2016 13:30 SFS Borac 5 : 0 Žitorađa
12.11.2016 13:30 OFK Kosanica 4 : 0 Jedinstvo
12.11.2016 13:30 Morava 1918 1 : 0 Rembas
12.11.2016 13:30 Kopaonik 4 : 0 Župa
12.11.2016 13:30 Lužnica 2 : 2 Jedinstvo (P)
12.11.2016 13:30 Sloga (L) 1 : 1 Budućnost (O)
12.11.2016 13:30 Pčinja 5 : 3 Jedinstvo (GM)
12.11.2016 13:30 Balkanski 3 : 2 Vranjska Banja
12.11.2016 13:00 Avala 1 : 2 Turbina
12.11.2016 13:00 Lokomotiva 2 : 1 Balkan Mirijevo
12.11.2016 13:00 Obilić 3 : 0 Krivaja
12.11.2016 13:00 Jadran (F) 1 : 2 Proleter (Nj)
12.11.2016 13:00 Polet (S) 0 : 2 BSK
12.11.2016 13:00 Mladost (K) 3 : 3 Slavija
12.11.2016 13:30 Jedinstvo Stević 1 : 0 Vojvodina (C)
12.11.2016 13:30 BAK 4 : 0 Jugoslavija
12.11.2016 13:00 OFK Kikinda 4 : 2 Banat
12.11.2016 13:00 Proleter 2006 2 : 0 Omladinac
12.11.2016 13:00 Naftagas (E) 0 : 1 Krajina
12.11.2016 13:00 Partizan 0 : 1 Budućnost
12.11.2016 13:00 Sloven 5 : 1 Rudar
12.11.2016 13:00 Mitros 2 : 3 FK Graničar 1924
12.11.2016 13:00 Podrinje 4 : 0 Napredak
12.11.2016 13:00 OFK Sirig 2 : 1 Omladinac
12.11.2016 13:00 Mladost 2 : 1 Jugović
12.11.2016 13:30 Omladinac 5 : 1 Goč
12.11.2016 13:30 Rudar 2 : 1 Borac
12.11.2016 13:00 Jedinstvo 1 : 4 Partizan
12.11.2016 13:00 Sloga D 0 : 7 Kolonija
12.11.2016 13:00 Sloboda 2 : 0 Jadran
12.11.2016 13:00 Budućnost 2 : 2 Mladost
12.11.2016 13:00 Šumadinac 2 : 3 Borac
12.11.2016 13:00 Ćava 3 : 4 Srbija
12.11.2016 13:00 Šumadija 1934 1 : 1 Kutlovo
12.11.2016 13:00 Vodojaža 8 : 0 Vinogradi DB
12.11.2016 13:00 Slatina 2 : 0 LFK Mladost
12.11.2016 13:30 Bresje Superior 1 : 3 Sloboda
12.11.2016 13:00 Trgovački 5 : 4 Krilaš
12.11.2016 13:00 Rudar 2001 3 : 2 Rudar (S)
12.11.2016 13:00 Sindjelić 6 : 5 Mladost (PP)
12.11.2016 13:00 Mačva 2005 1 : 1 Majur
12.11.2016 13:00 Junior Novo Naselje 1 : 0 Tulari
12.11.2016 13:00 Prvi partizan 6 : 0 Jedinstvo (K)
12.11.2016 13:30 Zlot 2 : 0 Nemetali
12.11.2016 13:30 Rudna Glava 0 : 4 Slatina
12.11.2016 13:30 FUD 1 : 1 Blagotin
12.11.2016 13:30 Trbunje 2 : 0 Jug Bogdan
12.11.2016 14:00 Polet 6 : 1 Pobeda
12.11.2016 13:30 AZ Borac 2014 1 : 2 Palilulac
12.11.2016 Polet 5 : 2 Gračanica
12.11.2016 13:00 Napredak 5 : 1 Rušanj
12.11.2016 13:00 Zabrežje 2 : 4 Mladost (C)
12.11.2016 13:00 TEK Sloga 3 : 0 Polet
12.11.2016 13:00 Burovo 5 : 3 Radnički
12.11.2016 13:30 Radnički (T) 3 : 6 Zemljoradnik
12.11.2016 13:30 Ursule 4 : 2 Mladost (K)
12.11.2016 13:30 Polet (V) 3 : 1 Ratar
12.11.2016 13:30 Sloga (K) 3 : 1 OFK Draževac
12.11.2016 13:00 Bratstvo 0 : 1 Jedinstvo (G)
12.11.2016 13:00 Gradac 6 : 3 Marjan MB
12.11.2016 13:00 Navalin 1 : 1 Lemind
12.11.2016 13:00 Jedinstvo (M) 0 : 6 Horgoš 1911
12.11.2016 13:00 Železničar 0 : 1 Fruškogorac
12.11.2016 13:00 Fruškogorski partizan 4 : 3 Borac
12.11.2016 16:30 Partizan 1 : 1 Mladost (V)
12.11.2016 13:00 21. oktobar 0 : 3 Erdoglija
12.11.2016 13:00 Kremenac 0 : 5 Seljak
12.11.2016 13:00 Korićani 1 : 2 Divostin
12.11.2016 13:00 Azbest 1 : 3 Košutnjak
12.11.2016 13:00 Hajduk 2 : 2 Zastava
12.11.2016 13:00 OFK Bagremar 0 : 0 Maršić
12.11.2016 13:30 Železničar Kusadak 1 : 6 Radnik
12.11.2016 13:00 Mladost (R) 1 : 0 Napredak (S)
12.11.2016 13:00 Polet (V) 8 : 0 Radnički (P)
12.11.2016 13:00 Mladost 0 : 1 Vrelo Sport
12.11.2016 13:00 Kalenić 4 : 1 Dimitrije Tucović
12.11.2016 13:00 Polet (DL) 3 : 1 OFK Stublenica
12.11.2016 13:00 Crvena Jabuka 4 : 3 Proleter
12.11.2016 14:00 OFK Sikole 3 : 1 Ratar
12.11.2016 13:30 Knez Lazar 4 : 0 Budućnost
12.11.2016 13:30 Kapidžija 3 : 1 Rasina
12.11.2016 13:30 Dedina 1 : 7 Sloga
12.11.2016 13:30 Borac 2 : 1 Čarapan
12.11.2016 13:30 Jugovići 4 : 1 Trudbenik
12.11.2016 13:00 Poštar 1 : 2 Heroj Polet
12.11.2016 13:00 Pionir 0 : 9 Mladost
12.11.2016 14:30 Stojnik 4 : 0 Nemenikuće
12.11.2016 13:30 Senjak 3 : 0 Nišavac
12.11.2016 13:30 Mladost 6 : 1 Rongo Siti
12.11.2016 13:00 Provo 2015 4 : 1 Mrovska
12.11.2016 13:30 Nomanica 1 : 0 Gornje Sinkovce
12.11.2016 13:30 Turekovac 5 : 3 Todorovce
12.11.2016 13:30 Veternica 0 : 1 ŠFU Derbi 2016
12.11.2016 13:30 Gornje Krajince 4 : 0 Jašunja
12.11.2016 13:00 Sloboda 2 : 1 OFK Radnički
12.11.2016 13:30 Mladost 0 : 3 Velika Drenova
12.11.2016 13:30 Kamenorezac 76 2 : 6 Topoljak
12.11.2016 13:00 Granit 1 : 8 TE Gučevo
12.11.2016 13:00 Luk 2 : 2 Jelav
12.11.2016 13:00 Mladost (G) 1 : 3 Studenac
12.11.2016 14:00 Mladi Radnik 2 : 0 Mladost(P)
12.11.2016 14:00 Jedinstvo 1 : 3 Partizan
12.11.2016 14:00 Kotlenik 0 : 3 Sloga
12.11.2016 13:30 Sinđelić 0 : 3 Mladi Radnik
12.11.2016 13:30 Budućnost 3 : 0 Vinogradar
12.11.2016 Strmovo 1968 2 : 4 Ratkovac
12.11.2016 Nepričava 3 : 0 Lajkovac
12.11.2016 13:00 Spartak 5 : 3 Crvena zvezda
12.11.2016 12:30 Sloga Radnički 3 : 2 Mašinac Trejs PZP
12.11.2016 Radnički 2012 3 : 0 Knjaževac 2015
12.11.2016 11:00 Brodarac 2 : 1 Napredak
12.11.2016 11:00 Radnički (V) 0 : 1 Rad
12.11.2016 13:00 Radnički (N) 5 : 2 Mačva
12.11.2016 12:30 Čukarički 8 : 1 Radnički (P)
12.11.2016 10:00 Radnički Stobex 3 : 1 Železničar
12.11.2016 13:30 Radnički 1926 3 : 1 Morava
12.11.2016 13:30 Karadjordje 4 : 2 Sloga 33
12.11.2016 13:30 Mihajlovac 3 : 0 Homoljac
12.11.2016 13:30 Šapine 12 : 1 Mladi borac
12.11.2016 13:30 VGSK 3 : 0 Šumadija
12.11.2016 16:00 Sindjelic 3 : 0 Radnički (O)
12.11.2016 10:00 Železničar 2 : 3 Vršac
12.11.2016 09:30 Radnički (SM) 0 : 2 Inđija
12.11.2016 11:00 Dolina 8 : 0 Borac (Sa)
12.11.2016 11:00 Glogonj 7 : 0 Omladinac 1927
12.11.2016 10:00 Zmaj 1953 2 : 0 Budućnost
12.11.2016 10:00 Srem 4 : 0 Vrčin
12.11.2016 10:00 BSK 1925 3 : 0 Trudbenik
12.11.2016 13:30 Omladinac 0 : 0 Grafičar
12.11.2016 19:00 Voždovac MK 6 : 0 011 MK
12.11.2016 13:30 Brodarac 2 : 1 Teleoptik
12.11.2016 10:30 Novi Pazar 1 : 1 Rad
12.11.2016 13:00 Moravac Orion 2 : 0 Kiker
12.11.2016 15:00 Čukarički 4 : 0 Real Niš
12.11.2016 Nacional AG 0 : 3 Šumadija 1903
12.11.2016 12:00 Drina 0 : 5 Mačva (Š)
12.11.2016 11:00 Senjak 3 : 2 Savacium
12.11.2016 12:00 Donjošorac Sunrise 6 : 0 Železničar
12.11.2016 13:30 Petlić 2006 0 : 1 Petar Dobrnjac
12.11.2016 13:30 Karadjordje 5 : 1 Radnički 1926
12.11.2016 13:30 Mihajlovac 1934 5 : 1 Šumadija
12.11.2016 13:30 Šapine 3 : 4 Smederevo 1924
12.11.2016 10:00 Teleoptik 6 : 2 BSK
12.11.2016 10:00 BASK 3 : 2 Radnički (O)
12.11.2016 10:00 Voždovac 5 : 1 Radnicki (NB)
12.11.2016 10:00 PKB 1 : 1 Lokomotiva
12.11.2016 10:00 011 1 : 2 Sindjelic
12.11.2016 10:00 Mladenovac 0 : 4 Kolubara
12.11.2016 10:00 Internacional 1 : 1 BSK 1925
12.11.2016 10:00 Crvena zvezda MK 3 : 0 Teleoptik MK
12.11.2016 10:00 Sinđelić MK 0 : 9 Čukarički MK
12.11.2016 12:00 Radnički (K) 5 : 2 Kikinda 1909
12.11.2016 12:00 Radnički (NP) 2 : 3 Petar Puača
12.11.2016 11:30 Radnički (SM) 5 : 1 Inđija
12.11.2016 10:00 ŽAK junior 1 : 0 Vrbas
12.11.2016 13:30 7.juli 2 : 8 Mladi borac
12.11.2016 13:30 Budućnost 0 : 3 Podunavac
12.11.2016 10:00 Bresje Superior 2 : 2 Pobeda
12.11.2016 13:00 Hrtkovci 5 : 4 Borac
12.11.2016 13:00 Mladost 2 : 5 PSK Putinci
12.11.2016 13:00 Bačka 1901 8 : 0 Vinogradar
12.11.2016 Radnički 1 : 4 Dinamo 1945
12.11.2016 Mladost (O) 4 : 1 Mladost (V)
12.11.2016 Borac 0 : 3 Slavia
12.11.2016 13:00 Polet 4 : 0 Posavina
12.11.2016 17:00 GSP Polet 4 : 1 Graficar
12.11.2016 12:00 Apolon 4 1 : 1 Kosmet
12.11.2016 11:00 Bane 1 : 2 Apolon
12.11.2016 12:00 Tutin 3 : 2 Novi Pazar
12.11.2016 12:30 Sport Klub 99 1 : 0 Šumadija 1903
12.11.2016 14:30 Pazar Juniors 2 : 2 Sloga (K)
12.11.2016 12:00 Kiker 1 : 0 Radnički 1923
12.11.2016 10:00 Budućnost-Krušik 2014 6 : 1 OFK Osečina
12.11.2016 10:00 Drina 0 : 7 Mačva (Š)
12.11.2016 10:00 Donjošorac Sunrise 3 : 2 Železničar
12.11.2016 13:30 Kolonija 11421 0 : 5 Cepelin 026
12.11.2016 13:30 Šumadija 2 : 4 Pinkum
12.11.2016 13:30 Smederevo 1924 0 : 4 Presing
12.11.2016 13:30 GFK Jasenica 1911 2 : 3 Petlić 2006
12.11.2016 13:30 Zvižd 9 : 3 Morava
12.11.2016 13:30 Plana 3 : 0 AF Djokić
12.11.2016 13:30 Sloga 33 4 : 1 Bačinac
12.11.2016 10:00 OFK Beograd 0 : 1 Zemun
12.11.2016 10:00 Crvena zvezda 7 : 0 BSK
12.11.2016 10:00 Čukarički 4 : 1 Rad
12.11.2016 10:00 Vozdovac 2 : 1 Teleoptik
12.11.2016 10:00 Brodarac 4 : 0 FSFV
12.11.2016 10:00 011 1 : 1 Partizan
12.11.2016 10:00 Radnički (NP) 0 : 3 Petar Puača
12.11.2016 13:30 Radnički (SM) 2 : 3 Inđija
12.11.2016 10:00 Radnički (K) 2 : 0 Kikinda 1909
12.11.2016 11:00 CFK 2 : 0 Bečej 1918
12.11.2016 11:00 Omladinac 1 : 12 Dinamo 1945
12.11.2016 12:00 Železničar 4 : 1 Budućnost
12.11.2016 11:00 Proleter 2 : 2 Vojvodina (S)
12.11.2016 09:00 Belo Polje 2 : 1 Polet
12.11.2016 09:00 Sindjelic 1 : 1 Radnički NB
12.11.2016 11:00 Dominus 1 : 2 BSK 1925
12.11.2016 09:00 Lokomotiva 1 : 0 Kolubara
12.11.2016 13:00 Radnički 4 : 2 BASK
12.11.2016 14:00 Crvena zvezda MK 1 : 0 Čukarički MK
12.11.2016 14:30 Sinđelić MK 5 : 4 Dunav MK
12.11.2016 11:00 Petlić MK 0 : 6 Ole MK
12.11.2016 10:00 Dunavac MK 3 : 0 Beograd 1929 MK
12.11.2016 13:00 Kosmaj MK 6 : 0 Selo Mladenovac MK
12.11.2016 10:00 Kolubara MK 3 : 0 PKB MK
12.11.2016 10:00 OFK Beograd 2 : 2 Čukarički
12.11.2016 10:00 Brodarac 1947 0 : 0 BSK Borča
12.11.2016 10:00 Vozdovac 1 : 2 BSK 1925
12.11.2016 10:00 Rad 1 : 1 Teleoptik
12.11.2016 10:00 Radnički (O) 3 : 1 Kolubara
12.11.2016 10:00 Sloga 1 : 3 Jedinstvo
12.11.2016 10:00 Loznica II 4 : 1 Jadar 07
12.11.2016 14:00 Pčelinjo 3 : 0 Podrinje
12.11.2016 09:00 Subotica 3 : 0 Bačka 1901
12.11.2016 11:00 Arena SU 1 : 1 CFK
12.11.2016 10:00 Omladinac 1 : 3 Buducnost
12.11.2016 10:00 Zadrugar 9 : 0 Posavina
12.11.2016 10:00 Sloga 0 : 0 Pobeda
12.11.2016 10:00 Mačva 6 : 0 Jedinstvo 1945
12.11.2016 10:00 POFK Letnjikovac : Tamnava 2016
12.11.2016 10:00 Mačva 2005 2 : 0 Donjošorac
12.11.2016 13:00 Torlak 6 : 1 Radnicki NB
12.11.2016 10:00 IMT 2 : 1 Forza
12.11.2016 12:30 Zmaj 1953 1 : 5 BSK 1925 B

Košarka

12.11.2016 21:00 Partizan NIS 87 : 97 Cedevita
12.11.2016 17:00 Karpoš Sokoli 77 : 71 Budućnost VOLI
12.11.2016 17:30 Beovuk 72 86 : 76 Sloga
12.11.2016 18:00 Metalac 82 : 75 Napredak Rubin
12.11.2016 18:00 Vršac 107 : 85 OKK Beograd
12.11.2016 20:00 Tamiš 63 : 82 Spartak
12.11.2016 16:00 Dynamic BG 74 : 69 Konstantin
12.11.2016 19:30 Kolubara LA 2003 77 : 71 Plana
12.11.2016 18:00 Zlatibor 91 : 66 Proleter Naftagas
12.11.2016 18:00 Rtanj 72 : 70 Pirot
12.11.2016 20:00 Futog Tupanjac MD 73 : 97 Vojvodina
12.11.2016 19:00 Radnički 82 : 74 Kris Kros
12.11.2016 19:00 Hajduk 63 : 78 Dunav 2014
12.11.2016 20:00 Sveti Đorđe 80 : 62 Vrbas
12.11.2016 20:00 Priboj 64 : 91 Zlatar
12.11.2016 18:30 Klik 93 : 77 Student
12.11.2016 18:00 Zekas 75 73 : 76 KKK Radnički
12.11.2016 17:00 Šabac 84 : 92 Crnokosa
12.11.2016 19:00 Morava 75 : 79 Jablanica
12.11.2016 18:00 Sokobanja 96 : 81 Prokuplje
12.11.2016 20:00 Vlasotince 56 : 87 Dimitrovgrad
12.11.2016 12:15 Torlak 71 : 84 BKK Radnički
12.11.2016 13:00 Slodes 79 : 82 Žitko Basket
12.11.2016 17:30 Kadet 58 : 88 Star
12.11.2016 15:30 Bagljaš 69 : 84 Budućnost
12.11.2016 19:00 SO Koš 74 : 85 Sloboda NS
12.11.2016 18:30 Pink 66 : 78 Vojka
12.11.2016 19:00 Jedinstvo 86 : 78 Omladinac
12.11.2016 16:30 Lokomotiva 2016 52 : 89 Partizan
12.11.2016 17:30 Opovo 99 64 : 56 BNS
12.11.2016 20:30 Šimanovci 56 : 94 Dinamo
12.11.2016 18:00 Rađevac 56 : 68 M015
12.11.2016 20:00 Student 014 68 : 62 Železničar
12.11.2016 20:00 Sloga 80 : 66 Mladost
12.11.2016 12:00 Play off 75 : 59 GM-032
12.11.2016 18:00 Morava 86 : 64 Čačak 94
12.11.2016 16:30 Bane 66 : 78 Stari Ras
12.11.2016 18:00 Zvezdara 90 : 69 Vizura Shark
12.11.2016 12:50 Novi Beograd 7 88 : 60 Umka 2009
12.11.2016 14:30 Jugbasket 68 : 52 Zicer
12.11.2016 16:00 Omladinac 016 55 : 69 Hajduk Veljko
12.11.2016 14:00 Pusta Reka 53 : 88 Bor RTB
12.11.2016 18:30 Student 63 : 76 Partizan 1953
12.11.2016 17:00 Šumadija 74 : 72 Spartak
12.11.2016 18:00 Vrbas Medela 78 : 57 Vršac
12.11.2016 14:00 Play Off 45 : 44 ČA basket
12.11.2016 15:00 Lim 55 : 85 Prijepolje
12.11.2016 15:00 Zvečan 20 : 0 Ljubovija
12.11.2016 11:00 Duga 83 : 37 Užice
12.11.2016 16:30 Student 2 67 : 53 Topličanin 2012
12.11.2016 12:30 Bagdala 45 : 74 Palanka 2012
12.11.2016 13:30 Kikinda 65 : 84 Proleter 023
12.11.2016 20:00 Jadran 46 : 87 Srbobran
12.11.2016 16:00 Zdravlje 56 : 68 Žarkovo
12.11.2016 16:00 Crvena Zvezda M:TS 101 : 56 Radnički
12.11.2016 15:00 Nibak 68 : 64 Železničar
12.11.2016 16:00 Mega Bemax 86 : 33 Mladost (SP)
12.11.2016 15:00 Borac 70 : 44 Konstantin
12.11.2016 14:00 Sloga 47 : 44 Mladost (Č)
12.11.2016 17:00 Sport's World 72 : 83 Crvena zvezda M:TS
12.11.2016 13:00 Zemun 119 : 60 Hisar
12.11.2016 Železničar 78 : 63 Inter koš
12.11.2016 MIX 20 : 0 M-015
12.11.2016 Koceljeva 20 : 0 MIX 2
12.11.2016 Železničar 45 : 40 MIX 1
12.11.2016 Mionica 20 : 0 Student 014
12.11.2016 LA Basket 20 : 0 OKK Šabac
12.11.2016 MIX 2 20 : 0 Inter koš
12.11.2016 Železničar 20 : 0 MIX 1
12.11.2016 Mionica 42 : 17 Student 014
12.11.2016 LA Basket 20 : 0 Rađevac
12.11.2016 Osečina 20 : 0 MIX
12.11.2016 Mionica 43 : 55 Student
12.11.2016 Mladost 014 20 : 0 Rađevac

Odbojka

12.11.2016 19:00 Ribnica 3 : 1 Crvena zvezda
12.11.2016 19:00 VGSK 3 : 0 Toplički Vitezovi
12.11.2016 16:00 Jagodina 0 : 3 Kosovska Mitrovica
12.11.2016 19:00 FAP Livnica 0 : 3 Borac
12.11.2016 19:00 Mladi radnik 3 : 0 Spartak (S)
12.11.2016 17:00 Užice 3 : 1 Metalac Takovo
12.11.2016 19:00 Mladenovac 3 : 1 Bavanište
12.11.2016 19:00 Bečej 0 : 3 Zaslon
12.11.2016 17:00 Timok 3 : 0 Antena
12.11.2016 20:00 Loznica 3 : 0 BMR Petlovača
12.11.2016 19:30 Karađorđe 0 : 3 Šumadija
12.11.2016 19:00 Rudar 3 : 0 Jedinstvo
12.11.2016 15:00 Partizan 1 : 3 Arilje
12.11.2016 19:00 Botafogo 1 : 3 Hercegovina
12.11.2016 15:00 Desetka 2 : 3 Borac
12.11.2016 20:00 Mladost 0 : 3 Hajduk Veljko
12.11.2016 17:00 Gračanica 3 : 0 Tehničar
12.11.2016 Maglić 1953 1 : 3 Partizan
12.11.2016 Mladost 0 : 3 Vest
12.11.2016 Sloven 1 : 3 Merkur
12.11.2016 Novi Sad 2 1 : 3 Vrbas
12.11.2016 Inđija 2 : 3 Klek Srbijašume 2
12.11.2016 Vojvodina 3 2 : 3 Stražilovo
12.11.2016 17:00 Futog 3 : 0 Jedinstvo (U)
12.11.2016 19:00 Jedinstvo (SP) 1 : 3 TENT
12.11.2016 20:00 Eaton Srem Tempo 3 : 0 Kraguj Radnički
12.11.2016 19:30 Roda 3 : 0 Omladinac
12.11.2016 17:00 Smederevo 0 : 3 Klek Srbijašume
12.11.2016 18:00 Vranje 3 : 0 Gimnazijalac
12.11.2016 18:00 Ivanjica 3 : 0 Millennium
12.11.2016 17:00 Tutin 3 : 1 Student
12.11.2016 16:00 Spartak (LJ) 3 : 2 Ub
12.11.2016 15:00 Borac (Č) 3 : 2 Žabalj Volej
12.11.2016 16:35 Kralj 3 : 2 Zaslon
12.11.2016 17:00 Trstenik 2 : 3 Crnokosa
12.11.2016 20:00 Bambi volej 3 : 1 Mokra Gora
12.11.2016 17:00 Putevi Trendteks 3 : 1 Tehničar
12.11.2016 17:00 Radan 0 : 3 Kuršumlija
12.11.2016 17:00 Desetka 2 : 3 Paraćin
12.11.2016 19:30 Bor 3 : 1 Majdanpek FBC
12.11.2016 18:00 Leskovac-98 0 : 3 Topličanin
12.11.2016 17:00 Elan Volej 3 : 0 Vršac
12.11.2016 14:00 Mladost (I) 0 : 3 Novi Sad
12.11.2016 Kopaonik 0 : 3 Mladost 2000
12.11.2016 Napredak 037 2 : 3 Kraljevo
12.11.2016 Sportisimo 3 : 0 Gimnazijalac 2
12.11.2016 Župa 0 : 3 Ušće
12.11.2016 Raška 1 : 3 Mokra Gora 2
12.11.2016 Novi Pazar 2 : 3 Zvečan
12.11.2016 Volej stars junior 3 : 0 Bane
12.11.2016 Kosovska Mitrovica 3 : 2 Koteks
12.11.2016 NS Volej tim 1 : 3 Štrand Volej
12.11.2016 Lavice 07 3 : 1 Grbić
12.11.2016 NS Tim 0 : 3 Star
12.11.2016 Libero 1 : 3 Slavija
12.11.2016 Beočin Metal 1 : 3 Dunav Volej
12.11.2016 Proleter 1 : 3 Kikinda
12.11.2016 Mladost 2 2 : 3 Banat
12.11.2016 Inđija 3 : 0 Žitište
12.11.2016 Krajišnik 3 : 0 Hercegovina
12.11.2016 Merkur 3 : 0 Soko
12.11.2016 Sutjeska 3 : 2 Hajduk
12.11.2016 Trijumf 2013 1 : 3 CVS
12.11.2016 Maks 3 : 0 Gox-IN
12.11.2016 Prvi Tempo 3 : 2 Blok aut
12.11.2016 Sloga 3 : 1 Mitrovica 2
12.11.2016 Sirmium 1 : 3 Mitrovica
12.11.2016 Radinci Volej 1 : 3 Prvi Tempo

Rukomet

12.11.2016 19:00 Šamot 65 23 : 21 Spartak Vojput
12.11.2016 18:30 Partizan 30 : 32 Morava
12.11.2016 19:00 Jugović 21 : 19 Rudar
12.11.2016 18:00 Dinamo 28 : 23 Sloga
12.11.2016 20:30 Crvena zvezda 31 : 23 Požarevac
12.11.2016 18:30 Sindjelić 29 : 27 Dubočica 54
12.11.2016 20:30 Obilić 30 : 24 Vranje 1957
12.11.2016 17:00 Inđija 33 : 18 Topličanin
12.11.2016 18:00 Priboj 25 : 22 Mokra Gora
12.11.2016 19:00 Zlatar 32 : 19 Kolubara
12.11.2016 17:00 Kikinda 31 : 22 ŽSK
12.11.2016 19:30 Jabuka 31 : 28 Crvena Zvezda
12.11.2016 20:00 Hercegovina 28 : 25 Crvenka
12.11.2016 19:00 Banatski Karlovac 31 : 32 Vrbas
12.11.2016 18:00 Sivac 30 : 29 Jedinstvo
12.11.2016 19:00 Sloga 19 : 19 PKB
12.11.2016 19:00 Radnički 21 : 29 Novi Beograd
12.11.2016 19:00 Hajduk Veljko 37 : 22 BSK Heba
12.11.2016 17:00 ORK Bor 40 : 32 Aleksinac
12.11.2016 20:00 Jastrebac 31 : 27 Radnički
12.11.2016 19:00 Radnički 2 35 : 27 Karađorđe
12.11.2016 18:00 Mladost 36 : 18 Beli andjeo
12.11.2016 17:30 Goč Merkur 28 : 28 Lokomotiva
12.11.2016 19:00 Napredak 34 : 32 Arilje
12.11.2016 19:30 Prva Petoletka 34 : 30 Metalac
12.11.2016 16:30 Dorćol 31 : 18 Ub
12.11.2016 18:30 BASK Soko 28 : 20 Smederevo
12.11.2016 17:00 Đerdap 22 : 21 Rembas
12.11.2016 15:00 Morava 84 34 : 38 Progres
12.11.2016 19:00 Bane 25 : 19 Zlatar 2
12.11.2016 17:00 Radnički 1964 2 25 : 37 Sloga
12.11.2016 18:00 Somborelektro 41 : 28 Graničar
12.11.2016 17:30 Radnički 31 : 25 Senta
12.11.2016 16:00 Jedinstvo 35 : 31 Gradnulica
12.11.2016 16:30 Jedinstvo 23 : 26 Vojka
12.11.2016 17:00 Hajduk 30 : 22 Ruma
12.11.2016 19:00 Železničar 19 : 18 Junior
12.11.2016 19:00 Jagodina 32 : 25 Sloga
12.11.2016 20:00 Kikinda 26 : 31 Bekament Bukovička Banja
12.11.2016 19:00 Bor RTB 24 : 25 Radnički KG
12.11.2016 19:00 Minaqua Vojvodina 31 : 21 Mladi radnik
12.11.2016 20:30 Vrbas 28 : 24 Pančevo
12.11.2016 16:30 Voždovac 1955 33 : 21 Župa
12.11.2016 19:00 Žitorađa 28 : 26 Naisa 2
12.11.2016 19:00 Radnički 25 : 21 Dubočica
12.11.2016 18:00 Radan 17 : 25 Pirot
12.11.2016 19:00 Knjaževac 40 : 34 Topličanin
12.11.2016 17:00 Klenak 09 23 : 29 Deronje
12.11.2016 19:00 Vranje 22 : 20 Jagodina 2
12.11.2016 18:00 Senta 20 : 18 Lehel

Vaterpolo

12.11.2016 Valjevo Gorenje 8 : 7 Stari Grad
12.11.2016 Jadran Split 12 : 13 Partizan Raiffeisen
12.11.2016 Valjevo 8 : 7 Stari Grad
12.11.2016 Zemun 12 : 13 Banjica
12.11.2016 Beograd 14 : 13 Nais
12.11.2016 Dunav 8 : 9 Taš
12.11.2016 Proleter 8 : 15 Spartak Prozivka
12.11.2016 ŽAK 10 : 17 Bečej
12.11.2016 Banja Luka 15 : 2 Polet
12.11.2016 Novi Beograd 011 11 : 8 Rasina
12.11.2016 Dorćol 17 : 5 Goč

Futsal

12.11.2016 19:00 Kalča 4 : 2 FON
12.11.2016 20:30 Kragujevac 2011 0 : 4 Mašinac
12.11.2016 20:15 Gročanski 0 : 6 Srpska BGD
12.11.2016 15:30 Aranđelovac 1 : 6 Flach
12.11.2016 19:00 Kosjerić 6 : 2 Šljivici
12.11.2016 19:00 92 9 : 3 Bezbednost 192
12.11.2016 19:00 Tisa 5 : 3 Kikinda
12.11.2016 19:30 Prokuplje 4 : 2 Zufo
12.11.2016 21:00 Gurgusovac 0 : 3 Miners
12.11.2016 17:00 Aleksinac 2015 2 : 7 Radnički 2010

Hokej

12.11.2016 Crvena zvezda : Vojvodina
12.11.2016 12:45 NS Stars 1 : 3 Partizan
12.11.2016 19:15 Crvena zvezda 0 : 10 Triglav
12.11.2016 19:00 Maribor 3 : 6 Bled
12.11.2016 17:30 Zagreb 2 : 8 Playboy Slavija
12.11.2016 14:30 Mladost E 5 : 6 ECE Celje
12.11.2016 17:00 Dunarea Galati 2 : 1 Hokej klub Beograd