19.02
14:00
Rad
Partizan
0
1
|
19.02.2017 14:00 | Rad | 0 : 1 | Partizan | |||||
19.02
14:00
Spartak ŽK
Vojvodina
1
4
|
19.02.2017 14:00 | Spartak ŽK | 1 : 4 | Vojvodina |
19.02
15:30
Borussia M'gladbach
RB Leipzig
1
2
|
19.02.2017 15:30 | Borussia M'gladbach | 1 : 2 | RB Leipzig | |||||
19.02
17:30
Köln
Schalke 04
1
1
|
19.02.2017 17:30 | Köln | 1 : 1 | Schalke 04 |
19.02
12:30
Bologna
Internazionale
0
1
|
19.02.2017 12:30 | Bologna | 0 : 1 | Internazionale | |||||
19.02
15:00
Sampdoria
Cagliari
1
1
|
19.02.2017 15:00 | Sampdoria | 1 : 1 | Cagliari | |||||
19.02
15:00
Pescara
Genoa
5
0
|
19.02.2017 15:00 | Pescara | 5 : 0 | Genoa | |||||
19.02
15:00
Chievo
Napoli
1
3
|
19.02.2017 15:00 | Chievo | 1 : 3 | Napoli | |||||
19.02
15:00
Udinese
Sassuolo
1
2
|
19.02.2017 15:00 | Udinese | 1 : 2 | Sassuolo | |||||
19.02
18:00
Roma
Torino
4
1
|
19.02.2017 18:00 | Roma | 4 : 1 | Torino | |||||
19.02
20:45
Milan
Fiorentina
2
1
|
19.02.2017 20:45 | Milan | 2 : 1 | Fiorentina |
19.02
15:00
Bordeaux
Guingamp
3
0
|
19.02.2017 15:00 | Bordeaux | 3 : 0 | Guingamp | |||||
19.02
17:00
Montpellier
Saint-Étienne
2
1
|
19.02.2017 17:00 | Montpellier | 2 : 1 | Saint-Étienne | |||||
19.02
17:00
Lyon
Dijon
4
2
|
19.02.2017 17:00 | Lyon | 4 : 2 | Dijon | |||||
19.02
21:00
PSG
Toulouse
0
0
|
19.02.2017 21:00 | PSG | 0 : 0 | Toulouse |
19.02
12:00
Real Sociedad
Villarreal
0
1
|
19.02.2017 12:00 | Real Sociedad | 0 : 1 | Villarreal | |||||
19.02
16:15
Valencia
Athletic Club
2
0
|
19.02.2017 16:15 | Valencia | 2 : 0 | Athletic Club | |||||
19.02
18:30
Celta Vigo
Osasuna
3
0
|
19.02.2017 18:30 | Celta Vigo | 3 : 0 | Osasuna | |||||
19.02
20:45
Barcelona
Leganés
2
1
|
19.02.2017 20:45 | Barcelona | 2 : 1 | Leganés |
19.02
08:40
Loznica 02 II
Loznica 02 I
1
0
|
19.02.2017 08:40 | Loznica 02 II | 1 : 0 | Loznica 02 I | |||||
19.02
09:20
Loznica 03
Radnički Stobeks
2
4
|
19.02.2017 09:20 | Loznica 03 | 2 : 4 | Radnički Stobeks | |||||
19.02
10:00
Jadar I
Jedinstvo MZV
0
6
|
19.02.2017 10:00 | Jadar I | 0 : 6 | Jedinstvo MZV | |||||
19.02
10:40
Drina
OFK Trnovica
1
3
|
19.02.2017 10:40 | Drina | 1 : 3 | OFK Trnovica | |||||
19.02
11:20
Sloga
Jadar II
0
4
|
19.02.2017 11:20 | Sloga | 0 : 4 | Jadar II | |||||
19.02
12:00
Podrinje
Jedinstvo R
0
1
|
19.02.2017 12:00 | Podrinje | 0 : 1 | Jedinstvo R |
19.02
13:00
Loznica
Gučevo I
1
0
|
19.02.2017 13:00 | Loznica | 1 : 0 | Gučevo I | |||||
19.02
13:40
Jedinstvo
Gučevo II
4
0
|
19.02.2017 13:40 | Jedinstvo | 4 : 0 | Gučevo II | |||||
19.02
14:20
OFK Trnovica
Podrinje
3
0
|
19.02.2017 14:20 | OFK Trnovica | 3 : 0 | Podrinje | |||||
19.02
15:00
Drina
Sloga
1
0
|
19.02.2017 15:00 | Drina | 1 : 0 | Sloga | |||||
19.02
15:40
Jadar
Radnički Stobeks
1
0
|
19.02.2017 15:40 | Jadar | 1 : 0 | Radnički Stobeks |
19.02
19:00
Topola
Vrbas
83
61
|
19.02.2017 19:00 | Topola | 83 : 61 | Vrbas | |||||
19.02
12:00
Radnički
Akademik
80
93
|
19.02.2017 12:00 | Radnički | 80 : 93 | Akademik |
19.02
16:30
Niš
Zdravlje Leskovac
50
64
|
19.02.2017 16:30 | Niš | 50 : 64 | Zdravlje Leskovac | |||||
19.02
17:30
Mladost
Vlasotince
102
75
|
19.02.2017 17:30 | Mladost | 102 : 75 | Vlasotince |
19.02
18:00
Borac
Žarkovo
56
95
|
19.02.2017 18:00 | Borac | 56 : 95 | Žarkovo | |||||
19.02
17:00
Beko
Žitko Basket
124
83
|
19.02.2017 17:00 | Beko | 124 : 83 | Žitko Basket | |||||
19.02
18:20
Ras
BKK Radnički
89
73
|
19.02.2017 18:20 | Ras | 89 : 73 | BKK Radnički |
19.02
17:30
Petrovgrad
Sloboda NS
70
72
|
19.02.2017 17:30 | Petrovgrad | 70 : 72 | Sloboda NS | |||||
19.02
19:00
Tisa
Mladost Veternik
78
104
|
19.02.2017 19:00 | Tisa | 78 : 104 | Mladost Veternik | |||||
19.02
18:00
Star
Budućnost
88
87
|
19.02.2017 18:00 | Star | 88 : 87 | Budućnost |
19.02
16:00
Pink
BNS
62
70
|
19.02.2017 16:00 | Pink | 62 : 70 | BNS |
19.02
19:00
Mladost 2014
M015
44
70
|
19.02.2017 19:00 | Mladost 2014 | 44 : 70 | M015 |
19.02
14:00
Play off
Čačak 94
67
80
|
19.02.2017 14:00 | Play off | 67 : 80 | Čačak 94 |
19.02
12:00
Jugbasket
Hajduk Veljko
74
55
|
19.02.2017 12:00 | Jugbasket | 74 : 55 | Hajduk Veljko |
19.02
18:00
Bor
Radnički
91
37
|
19.02.2017 18:00 | Bor | 91 : 37 | Radnički | |||||
19.02
14:00
Actavis academy
Gimnazijalac
44
51
|
19.02.2017 14:00 | Actavis academy | 44 : 51 | Gimnazijalac |
19.02
18:00
Čelarevo
Radnički
86
81
|
19.02.2017 18:00 | Čelarevo | 86 : 81 | Radnički | |||||
19.02
17:00
Njegoš
Sivac
0
20
|
19.02.2017 17:00 | Njegoš | 0 : 20 | Sivac | |||||
19.02
14:30
SO Koš
Titel
76
66
|
19.02.2017 14:30 | SO Koš | 76 : 66 | Titel |
19.02
17:00
Rudar
Šumadija
2
3
|
19.02.2017 17:00 | Rudar | 2 : 3 | Šumadija | |||||
19.02
16:40
Lucky Star
Loznica
2
3
|
19.02.2017 16:40 | Lucky Star | 2 : 3 | Loznica |
19.02
18:00
Arilje
Novi Pazar 2
3
1
|
19.02.2017 18:00 | Arilje | 3 : 1 | Novi Pazar 2 |
19.02
12:00
Vojvodina 2
Mladost
3
0
|
19.02.2017 12:00 | Vojvodina 2 | 3 : 0 | Mladost | |||||
19.02
16:00
Kikinda
Banat
0
3
|
19.02.2017 16:00 | Kikinda | 0 : 3 | Banat | |||||
19.02
14:45
Botafogo
Sombor
3
2
|
19.02.2017 14:45 | Botafogo | 3 : 2 | Sombor |
19.02
17:00
Ozren
Desetka
2
3
|
19.02.2017 17:00 | Ozren | 2 : 3 | Desetka | |||||
19.02
17:00
MOK Topličanin 97
Ozren
3
1
|
19.02.2017 17:00 | MOK Topličanin 97 | 3 : 1 | Ozren | |||||
19.02
15:00
Niš 2
Hajduk Veljko
2
3
|
19.02.2017 15:00 | Niš 2 | 2 : 3 | Hajduk Veljko | |||||
19.02
16:00
Borac
Pirot
3
0
|
19.02.2017 16:00 | Borac | 3 : 0 | Pirot |
19.02
Junior
Radan
0
3
|
19.02.2017 | Junior | 0 : 3 | Radan |
19.02
17:00
Zaslon
Užice
3
0
|
19.02.2017 17:00 | Zaslon | 3 : 0 | Užice | |||||
19.02
16:00
Antena
Srem Iton
1
3
|
19.02.2017 16:00 | Antena | 1 : 3 | Srem Iton |
19.02
16:00
Bambi volej
Crnokosa
1
3
|
19.02.2017 16:00 | Bambi volej | 1 : 3 | Crnokosa | |||||
19.02
16:00
Leposavić
Tara
3
0
|
19.02.2017 16:00 | Leposavić | 3 : 0 | Tara |
19.02
12:30
Stampedo
Kuršumlija
1
3
|
19.02.2017 12:30 | Stampedo | 1 : 3 | Kuršumlija | |||||
19.02
15:00
Leskovac-98
Pirot
3
1
|
19.02.2017 15:00 | Leskovac-98 | 3 : 1 | Pirot | |||||
19.02
14:00
Zaječar
Topličanin
3
1
|
19.02.2017 14:00 | Zaječar | 3 : 1 | Topličanin | |||||
19.02
15:00
Bor
Aleksinac
3
0
|
19.02.2017 15:00 | Bor | 3 : 0 | Aleksinac |
19.02
17:00
Panonija
Novi Sad
2
3
|
19.02.2017 17:00 | Panonija | 2 : 3 | Novi Sad | |||||
19.02
18:30
Ruma
Vršac
3
0
|
19.02.2017 18:30 | Ruma | 3 : 0 | Vršac | |||||
19.02
15:00
Apatin
Futog vest
3
1
|
19.02.2017 15:00 | Apatin | 3 : 1 | Futog vest | |||||
19.02
19:00
Odbojka 013
Volejstars
0
3
|
19.02.2017 19:00 | Odbojka 013 | 0 : 3 | Volejstars |
19.02
17:00
Mali Zvornik
Tehničar
2
3
|
19.02.2017 17:00 | Mali Zvornik | 2 : 3 | Tehničar | |||||
19.02
13:30
Smeč 5
Ribnica
0
3
|
19.02.2017 13:30 | Smeč 5 | 0 : 3 | Ribnica | |||||
19.02
14:30
Fortuna plus
Srbijanka 014
0
3
|
19.02.2017 14:30 | Fortuna plus | 0 : 3 | Srbijanka 014 | |||||
19.02
17:00
Mali Zvornik
Smeč 5
0
3
|
19.02.2017 17:00 | Mali Zvornik | 0 : 3 | Smeč 5 |
19.02
18:00
Jedinstvo (SP)
Dinamo
3
0
|
19.02.2017 18:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 0 | Dinamo |
19.02
16:15
Beograd
FOK
3
1
|
19.02.2017 16:15 | Beograd | 3 : 1 | FOK |
19.02
Millennium
Student
3
1
|
19.02.2017 | Millennium | 3 : 1 | Student | |||||
19.02
Žabalj Volej
Tutin
3
0
|
19.02.2017 | Žabalj Volej | 3 : 0 | Tutin | |||||
19.02
Jagodina
Borac (Č)
2
3
|
19.02.2017 | Jagodina | 2 : 3 | Borac (Č) |
19.02
18:30
Požarevac
Šamot 65
31
31
|
19.02.2017 18:30 | Požarevac | 31 : 31 | Šamot 65 |
19.02
Stari Grad
Zemun
15
11
|
19.02.2017 | Stari Grad | 15 : 11 | Zemun |
19.02
21:00
Župski rubin
Mašinac
2
4
|
19.02.2017 21:00 | Župski rubin | 2 : 4 | Mašinac | |||||
19.02
18:00
Bellatores
RB
5
7
|
19.02.2017 18:00 | Bellatores | 5 : 7 | RB | |||||
19.02
14:30
Fontana
Kragujevac 2011
5
2
|
19.02.2017 14:30 | Fontana | 5 : 2 | Kragujevac 2011 | |||||
19.02
14:30
Ekonomac 2
Olimp
9
5
|
19.02.2017 14:30 | Ekonomac 2 | 9 : 5 | Olimp | |||||
19.02
18:00
Partenon
Raška
6
2
|
19.02.2017 18:00 | Partenon | 6 : 2 | Raška |
19.02
15:00
Bezbednost 192
Aranđelovac
16
1
|
19.02.2017 15:00 | Bezbednost 192 | 16 : 1 | Aranđelovac | |||||
19.02
19:00
Zlatar 033
92
6
3
|
19.02.2017 19:00 | Zlatar 033 | 6 : 3 | 92 |
19.02
12:45
Crvena zvezda
Mladost
4
1
|
19.02.2017 12:45 | Crvena zvezda | 4 : 1 | Mladost |