XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 64 utakmica za dan
Sreda, 3 Maj 2017

Fudbal

03.05.2017 17:00 Kolubara 1 : 0 Inđija
03.05.2017 17:00 Radnički 2 : 0 OFK Odžaci
03.05.2017 17:00 Proleter 2 : 0 BSK Borča
03.05.2017 17:00 Zemun 1 : 0 ČSK Pivara
03.05.2017 19:00 Sloboda 2 : 0 Sindjelić
03.05.2017 17:00 Mačva 3 : 0 OFK Beograd
03.05.2017 17:00 Bežanija 1 : 0 Budućnost
03.05.2017 17:00 Dinamo 2 : 1 Jagodina
03.05.2017 15:30 Jezero 1 : 1 Kom
03.05.2017 15:30 Mornar 1 : 0 Ibar
03.05.2017 15:30 Berane 3 : 2 Bratstvo
03.05.2017 15:30 Cetinje 3 : 0 Čelik
03.05.2017 15:30 Radnički 0 : 6 Igalo
03.05.2017 16:00 OFK Mladost 1970 6 : 0 Gorštak
03.05.2017 17:00 Radnički 1905 2 : 0 Krivaja
03.05.2017 17:00 Njegoš 2 : 0 Eđšeg
03.05.2017 17:00 Proleter (Nj) 6 : 0 Panonija IM Topola
03.05.2017 17:00 Preporod 1 : 0 Čantavir
03.05.2017 17:00 Senta 2 : 1 Vinogradar
03.05.2017 17:00 Bajša 3 : 1 Obilić
03.05.2017 17:00 Napredak 3 : 0 Sutjeska
03.05.2017 17:00 Jadran (S) 0 : 4 Jadran (F)
03.05.2017 17:00 Palilulac 0 : 2 Rtanj
03.05.2017 17:00 Jedinstvo 1952 1 : 5 Slemen
03.05.2017 16:30 Rade Milošević 3 : 0 Dragoš
03.05.2017 17:00 Sebečevac 3 : 2 Bukovica
03.05.2017 17:00 Dedina 1 : 1 Borac
03.05.2017 17:00 Knez Lazar 5 : 1 Žabare
03.05.2017 17:00 Mladost VPD 1 : 2 Čarapan
03.05.2017 17:00 BSK 1 : 0 Jedinstvo 1936
03.05.2017 17:00 Gornji Stepoš 0 : 2 Sloga
03.05.2017 17:00 Budućnost 3 : 1 Rasina
03.05.2017 17:00 Stevan Nešticki 4 : 3 Delijski Vis
03.05.2017 17:00 Krtinska 1 : 3 Duboko
03.05.2017 17:00 Belo Polje 9 : 1 Rekreativo
03.05.2017 17:00 Borac 2 : 3 Omladinac
03.05.2017 17:00 Ljubinić 1 : 4 Posavina
03.05.2017 17:00 Partizan 3 : 1 Rvati
03.05.2017 17:00 Sloga 1 : 0 Jedinstvo
03.05.2017 17:00 Mladost 4 : 1 Heroj
03.05.2017 17:00 Napredak 2 : 0 OFK Juhor 2016
03.05.2017 17:00 OFK Borac 4 : 0 Donja Mutnica
03.05.2017 17:00 Budućnost 6 : 2 Razvitak
03.05.2017 17:00 Jedinstvo 4 : 2 Radnik
03.05.2017 17:00 Popovac 5 : 2 Sloboda
03.05.2017 17:00 Vojvodina 0 : 0 TSC
03.05.2017 17:30 7.juli 8 : 2 Podunavac
03.05.2017 12:00 Partizan 14 : 0 BSK
03.05.2017 16:30 Boleč MK 2 : 1 Dunavac MK
03.05.2017 17:30 PKB 5 : 1 Kovilovo

Košarka

03.05.2017 19:30 Borac 75 : 74 Vršac
03.05.2017 19:00 Dynamic BG 72 : 79 FMP
03.05.2017 19:00 Spartak 75 : 82 Partizan NIS

Odbojka

03.05.2017 16:30 Vizura 3 : 0 Jedinstvo 2:1

Rukomet

03.05.2017 20:30 Novi Beograd 26 : 26 Rekreativo
03.05.2017 20:30 Jedinstvo 1974 25 : 28 Radnički
03.05.2017 Jastrebac 18 : 29 Jagodina
03.05.2017 16:30 BASK Soko 27 : 14 Palanka
03.05.2017 18:00 Junior 20 : 14 Kikinda
03.05.2017 21:00 Petrovaradin 16 : 24 Sloven
03.05.2017 Niška Banja 23 : 18 Hajduk Veljko

Vaterpolo

03.05.2017 Crvena zvezda 9 : 9 Partizan Raiffeisen
03.05.2017 Šabac 12 : 6 Stari Grad
03.05.2017 Valjevo Gorenje 10 : 14 Vojvodina
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu