07.05
16:30
Borac (S)
Cement
2
1
|
07.05.2017 16:30 | Borac (S) | 2 : 1 | Cement | |||||
07.05
16:30
Dunav
Vršac
0
0
|
07.05.2017 16:30 | Dunav | 0 : 0 | Vršac |
07.05
16:30
Železničar
Budućnost Krušik 2014
4
3
|
07.05.2017 16:30 | Železničar | 4 : 3 | Budućnost Krušik 2014 |
07.05
16:30
Radan
Ozren
1
1
|
07.05.2017 16:30 | Radan | 1 : 1 | Ozren | |||||
07.05
11:00
Car Konstantin
Jedinstvo (B)
1
2
|
07.05.2017 11:00 | Car Konstantin | 1 : 2 | Jedinstvo (B) | |||||
07.05
16:30
Vlasina
Radnički (S)
2
2
|
07.05.2017 16:30 | Vlasina | 2 : 2 | Radnički (S) | |||||
07.05
16:30
Pukovac
Tabane 1970
2
1
|
07.05.2017 16:30 | Pukovac | 2 : 1 | Tabane 1970 |
07.05
16:30
Stepojevac Vaga
IMT
0
2
|
07.05.2017 16:30 | Stepojevac Vaga | 0 : 2 | IMT | |||||
07.05
16:30
Radnički (NB)
Grafičar
2
1
|
07.05.2017 16:30 | Radnički (NB) | 2 : 1 | Grafičar | |||||
07.05
11:00
Dorćol
Sopot
2
1
|
07.05.2017 11:00 | Dorćol | 2 : 1 | Sopot | |||||
07.05
11:00
Prva Iskra
Žarkovo
3
0
|
07.05.2017 11:00 | Prva Iskra | 3 : 0 | Žarkovo | |||||
07.05
16:30
Crvena Zvezda
Teleoptik
1
0
|
07.05.2017 16:30 | Crvena Zvezda | 1 : 0 | Teleoptik |
07.05
16:30
Budućnost (G)
Zadrugar
4
0
|
07.05.2017 16:30 | Budućnost (G) | 4 : 0 | Zadrugar | |||||
07.05
16:30
Tekstilac
Mladost (T)
4
1
|
07.05.2017 16:30 | Tekstilac | 4 : 1 | Mladost (T) | |||||
07.05
16:30
Subotica
Sloga (Č)
1
5
|
07.05.2017 16:30 | Subotica | 1 : 5 | Sloga (Č) | |||||
07.05
16:30
Tisa (A)
Bačka (P)
2
4
|
07.05.2017 16:30 | Tisa (A) | 2 : 4 | Bačka (P) | |||||
07.05
16:30
Tavankut
Srbobran
1
2
|
07.05.2017 16:30 | Tavankut | 1 : 2 | Srbobran |
07.05
16:30
Polet (N)
Radnički (K)
5
3
|
07.05.2017 16:30 | Polet (N) | 5 : 3 | Radnički (K) | |||||
07.05
16:30
Dolina
Jedinstvo (NB)
3
2
|
07.05.2017 16:30 | Dolina | 3 : 2 | Jedinstvo (NB) | |||||
07.05
16:30
Vojvodina 1928
Dinamo 1945
0
1
|
07.05.2017 16:30 | Vojvodina 1928 | 0 : 1 | Dinamo 1945 |
07.05
16:30
Borac
Kabel
1
1
|
07.05.2017 16:30 | Borac | 1 : 1 | Kabel | |||||
07.05
10:00
Sofeks
Jedinstvo (SP)
1
2
|
07.05.2017 10:00 | Sofeks | 1 : 2 | Jedinstvo (SP) | |||||
07.05
16:30
Hajduk 1925 Podunavac
Veternik
4
1
|
07.05.2017 16:30 | Hajduk 1925 Podunavac | 4 : 1 | Veternik | |||||
07.05
10:00
Index
LSK Laćarak
3
2
|
07.05.2017 10:00 | Index | 3 : 2 | LSK Laćarak | |||||
07.05
16:30
Sremac Vojka
Sloga
4
0
|
07.05.2017 16:30 | Sremac Vojka | 4 : 0 | Sloga | |||||
07.05
16:30
Hajduk (Č)
ŽSK
4
1
|
07.05.2017 16:30 | Hajduk (Č) | 4 : 1 | ŽSK |
07.05
16:30
Sušica
Karađorđe
1
0
|
07.05.2017 16:30 | Sušica | 1 : 0 | Karađorđe | |||||
07.05
16:30
Bane
Radnički (K)
1
1
|
07.05.2017 16:30 | Bane | 1 : 1 | Radnički (K) | |||||
07.05
16:30
Dragačevo
Slavija
1
1
|
07.05.2017 16:30 | Dragačevo | 1 : 1 | Slavija | |||||
07.05
16:30
Tutin
Miokovci
3
2
|
07.05.2017 16:30 | Tutin | 3 : 2 | Miokovci |
07.05
16:30
Šumadija (T)
Petar Dobrnjac
4
0
|
07.05.2017 16:30 | Šumadija (T) | 4 : 0 | Petar Dobrnjac | |||||
07.05
16:30
Homoljac
RSK
3
4
|
07.05.2017 16:30 | Homoljac | 3 : 4 | RSK | |||||
07.05
16:30
Napredak
Proleter
1
1
|
07.05.2017 16:30 | Napredak | 1 : 1 | Proleter | |||||
07.05
16:30
Zvižd
Mladi radnik 1940
2
1
|
07.05.2017 16:30 | Zvižd | 2 : 1 | Mladi radnik 1940 |
07.05
16:30
Polimlje
Sloga (S)
0
1
|
07.05.2017 16:30 | Polimlje | 0 : 1 | Sloga (S) | |||||
07.05
16:30
Radnički Stobex
Drina
0
2
|
07.05.2017 16:30 | Radnički Stobex | 0 : 2 | Drina | |||||
07.05
16:30
Provo
OFK Divci
3
2
|
07.05.2017 16:30 | Provo | 3 : 2 | OFK Divci | |||||
07.05
16:30
Radjevac
Sloga 1940 (BB)
2
0
|
07.05.2017 16:30 | Radjevac | 2 : 0 | Sloga 1940 (BB) | |||||
07.05
16:30
Jedinstvo (Ub)
Radnički Gorenje
1
0
|
07.05.2017 16:30 | Jedinstvo (Ub) | 1 : 0 | Radnički Gorenje |
07.05
16:30
Timočanin
Malošište
3
1
|
07.05.2017 16:30 | Timočanin | 3 : 1 | Malošište | |||||
07.05
16:30
Rtanj
Zaplanjac
6
1
|
07.05.2017 16:30 | Rtanj | 6 : 1 | Zaplanjac | |||||
07.05
16:30
Hajduk Veljko
Đerdap
1
0
|
07.05.2017 16:30 | Hajduk Veljko | 1 : 0 | Đerdap | |||||
07.05
16:30
Moravica
BSK
4
2
|
07.05.2017 16:30 | Moravica | 4 : 2 | BSK |
07.05
16:30
Juhor
SFS Borac
1
7
|
07.05.2017 16:30 | Juhor | 1 : 7 | SFS Borac | |||||
07.05
16:30
Jedinstvo
Sloga
5
0
|
07.05.2017 16:30 | Jedinstvo | 5 : 0 | Sloga | |||||
07.05
16:30
Rembas
Žitorađa
3
3
|
07.05.2017 16:30 | Rembas | 3 : 3 | Žitorađa | |||||
07.05
16:30
Bošnjane
Trajal
4
3
|
07.05.2017 16:30 | Bošnjane | 4 : 3 | Trajal | |||||
07.05
16:30
Levač
Poljoprivrednik
0
2
|
07.05.2017 16:30 | Levač | 0 : 2 | Poljoprivrednik | |||||
07.05
16:30
Župa
OFK Kosanica
0
0
|
07.05.2017 16:30 | Župa | 0 : 0 | OFK Kosanica |
07.05
16:30
Jedinstvo (GM)
Lužnica
0
3
|
07.05.2017 16:30 | Jedinstvo (GM) | 0 : 3 | Lužnica | |||||
07.05
16:30
Vranjska Banja
Sloga (L)
4
0
|
07.05.2017 16:30 | Vranjska Banja | 4 : 0 | Sloga (L) | |||||
07.05
16:30
Mladost (M)
Pčinja
0
4
|
07.05.2017 16:30 | Mladost (M) | 0 : 4 | Pčinja |
07.05
10:00
Borac (L)
Jedinstvo
1
4
|
07.05.2017 10:00 | Borac (L) | 1 : 4 | Jedinstvo | |||||
07.05
16:30
Srem
Borac (O)
4
2
|
07.05.2017 16:30 | Srem | 4 : 2 | Borac (O) | |||||
07.05
16:30
Vrčin
Sremčica
0
1
|
07.05.2017 16:30 | Vrčin | 0 : 1 | Sremčica |
07.05
17:00
Jadran (S)
Radnički 1905
0
2
|
07.05.2017 17:00 | Jadran (S) | 0 : 2 | Radnički 1905 | |||||
07.05
17:00
Jadran (F)
Napredak
5
1
|
07.05.2017 17:00 | Jadran (F) | 5 : 1 | Napredak | |||||
07.05
17:00
Sutjeska
Bajša
4
2
|
07.05.2017 17:00 | Sutjeska | 4 : 2 | Bajša | |||||
07.05
17:00
Vinogradar
Proleter (RS)
5
3
|
07.05.2017 17:00 | Vinogradar | 5 : 3 | Proleter (RS) | |||||
07.05
17:00
Čantavir
Proleter (Nj)
0
2
|
07.05.2017 17:00 | Čantavir | 0 : 2 | Proleter (Nj) | |||||
07.05
17:00
Eđšeg
Krivaja
2
1
|
07.05.2017 17:00 | Eđšeg | 2 : 1 | Krivaja |
07.05
16:30
Borac (BG)
Hajduk Junior
4
4
|
07.05.2017 16:30 | Borac (BG) | 4 : 4 | Hajduk Junior | |||||
07.05
16:30
BSK
Budućnost
5
0
|
07.05.2017 16:30 | BSK | 5 : 0 | Budućnost | |||||
07.05
16:30
ŽAK
Hercegovac
4
2
|
07.05.2017 16:30 | ŽAK | 4 : 2 | Hercegovac | |||||
07.05
16:30
Slavija
Stari Grad
0
2
|
07.05.2017 16:30 | Slavija | 0 : 2 | Stari Grad | |||||
07.05
16:30
Krila Krajine
Terekveš
2
0
|
07.05.2017 16:30 | Krila Krajine | 2 : 0 | Terekveš | |||||
07.05
16:30
Rusin
Polet (S)
3
0
|
07.05.2017 16:30 | Rusin | 3 : 0 | Polet (S) | |||||
07.05
16:30
Mladost (BP)
OFK Šikara
2
1
|
07.05.2017 16:30 | Mladost (BP) | 2 : 1 | OFK Šikara | |||||
07.05
16:30
Lipar
Mladost (K)
2
1
|
07.05.2017 16:30 | Lipar | 2 : 1 | Mladost (K) |
07.05
17:00
Partizan (G)
Jedinstvo (V)
2
0
|
07.05.2017 17:00 | Partizan (G) | 2 : 0 | Jedinstvo (V) | |||||
07.05
17:00
Mladost (O)
Polet
8
0
|
07.05.2017 17:00 | Mladost (O) | 8 : 0 | Polet | |||||
07.05
17:00
Crvena zvezda
Sloga (BNS)
3
2
|
07.05.2017 17:00 | Crvena zvezda | 3 : 2 | Sloga (BNS) | |||||
07.05
17:00
Vojvodina (S)
Borac (St)
0
2
|
07.05.2017 17:00 | Vojvodina (S) | 0 : 2 | Borac (St) | |||||
07.05
17:00
Vojvodina (C)
Partizan (U)
7
1
|
07.05.2017 17:00 | Vojvodina (C) | 7 : 1 | Partizan (U) | |||||
07.05
17:00
Budućnost (A)
Jugoslavija
0
1
|
07.05.2017 17:00 | Budućnost (A) | 0 : 1 | Jugoslavija |
07.05
16:30
Naftagas (B)
Naftagas (E)
4
1
|
07.05.2017 16:30 | Naftagas (B) | 4 : 1 | Naftagas (E) | |||||
07.05
16:30
Mladost (BD)
Lehel
2
2
|
07.05.2017 16:30 | Mladost (BD) | 2 : 2 | Lehel | |||||
07.05
16:30
C. Zvezda (RS)
Bilećanin
6
3
|
07.05.2017 16:30 | C. Zvezda (RS) | 6 : 3 | Bilećanin | |||||
07.05
16:30
Banat
C. Zvezda (VS)
2
1
|
07.05.2017 16:30 | Banat | 2 : 1 | C. Zvezda (VS) | |||||
07.05
16:30
Omladinac
Borac
1
1
|
07.05.2017 16:30 | Omladinac | 1 : 1 | Borac |
07.05
16:30
Hrtkovci
Ljukovo
1
1
|
07.05.2017 16:30 | Hrtkovci | 1 : 1 | Ljukovo | |||||
07.05
16:30
Jadran
Mitros
3
0
|
07.05.2017 16:30 | Jadran | 3 : 0 | Mitros | |||||
07.05
16:30
Sloboda
Napredak
2
1
|
07.05.2017 16:30 | Sloboda | 2 : 1 | Napredak | |||||
07.05
16:30
Budućnost
Donji Petrovci
3
1
|
07.05.2017 16:30 | Budućnost | 3 : 1 | Donji Petrovci | |||||
07.05
16:30
Borac
Rudar
1
0
|
07.05.2017 16:30 | Borac | 1 : 0 | Rudar |
07.05
17:00
Proleter
Miletić
5
4
|
07.05.2017 17:00 | Proleter | 5 : 4 | Miletić | |||||
07.05
17:00
Tatra
OFK Sirig
5
2
|
07.05.2017 17:00 | Tatra | 5 : 2 | OFK Sirig | |||||
07.05
17:00
Petrovaradin
Mladost
2
0
|
07.05.2017 17:00 | Petrovaradin | 2 : 0 | Mladost | |||||
07.05
17:00
Borac
TSK
2
0
|
07.05.2017 17:00 | Borac | 2 : 0 | TSK |
07.05
11:00
Real
Polet
3
1
|
07.05.2017 11:00 | Real | 3 : 1 | Polet | |||||
07.05
17:00
OFK Ras
Rudar
3
3
|
07.05.2017 17:00 | OFK Ras | 3 : 3 | Rudar | |||||
07.05
17:00
Novi Pazar 1928
Stubal
4
1
|
07.05.2017 17:00 | Novi Pazar 1928 | 4 : 1 | Stubal | |||||
07.05
17:00
Granit
Borac
2
2
|
07.05.2017 17:00 | Granit | 2 : 2 | Borac | |||||
07.05
17:00
Ibar
Mataruge
6
0
|
07.05.2017 17:00 | Ibar | 6 : 0 | Mataruge | |||||
07.05
17:00
Ribnica
Goč
1
2
|
07.05.2017 17:00 | Ribnica | 1 : 2 | Goč |
07.05
16:30
Partizan
Jadran
2
0
|
07.05.2017 16:30 | Partizan | 2 : 0 | Jadran | |||||
07.05
16:30
Mladost
Kolonija
2
3
|
07.05.2017 16:30 | Mladost | 2 : 3 | Kolonija | |||||
07.05
16:30
Borac
Jedinstvo
4
1
|
07.05.2017 16:30 | Borac | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
07.05
16:30
Srbija
Sloga D
3
3
|
07.05.2017 16:30 | Srbija | 3 : 3 | Sloga D | |||||
07.05
16:30
Kutlovo
Sloboda
6
0
|
07.05.2017 16:30 | Kutlovo | 6 : 0 | Sloboda | |||||
07.05
16:30
Vodojaža
Šumadinac
9
1
|
07.05.2017 16:30 | Vodojaža | 9 : 1 | Šumadinac | |||||
07.05
16:30
Šumadija 1934
Ćava
3
0
|
07.05.2017 16:30 | Šumadija 1934 | 3 : 0 | Ćava |
07.05
16:30
Polet (T)
Omladinac (Z)
1
1
|
07.05.2017 16:30 | Polet (T) | 1 : 1 | Omladinac (Z) | |||||
07.05
16:30
Donja Vrbava
Brezak
1
4
|
07.05.2017 16:30 | Donja Vrbava | 1 : 4 | Brezak | |||||
07.05
16:30
Spartak
Parmenac
0
5
|
07.05.2017 16:30 | Spartak | 0 : 5 | Parmenac | |||||
07.05
16:30
Prijevor
Jedinstvo (K)
1
0
|
07.05.2017 16:30 | Prijevor | 1 : 0 | Jedinstvo (K) | |||||
07.05
16:30
Ozrem PMH
Napredak
0
6
|
07.05.2017 16:30 | Ozrem PMH | 0 : 6 | Napredak | |||||
07.05
16:30
LFK Mladost
Zadrugar
6
2
|
07.05.2017 16:30 | LFK Mladost | 6 : 2 | Zadrugar |
07.05
16:30
SASK
Cerovac 2013
3
0
|
07.05.2017 16:30 | SASK | 3 : 0 | Cerovac 2013 | |||||
07.05
16:30
Šumadija
Crvena zvezda
1
2
|
07.05.2017 16:30 | Šumadija | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
07.05
16:30
Omladinac
Osipaonica
2
2
|
07.05.2017 16:30 | Omladinac | 2 : 2 | Osipaonica | |||||
07.05
16:30
Sloga
Budućnost
2
0
|
07.05.2017 16:30 | Sloga | 2 : 0 | Budućnost | |||||
07.05
16:30
Sloboda
Udarnik
1
1
|
07.05.2017 16:30 | Sloboda | 1 : 1 | Udarnik | |||||
07.05
16:30
Bresje Superior
Polet
0
2
|
07.05.2017 16:30 | Bresje Superior | 0 : 2 | Polet | |||||
07.05
16:30
Pobeda
7. Juli
1
0
|
07.05.2017 16:30 | Pobeda | 1 : 0 | 7. Juli |
07.05
16:30
Omladinac
Vinča
3
7
|
07.05.2017 16:30 | Omladinac | 3 : 7 | Vinča | |||||
07.05
16:30
Banja 1957
Proleter 1976
1
3
|
07.05.2017 16:30 | Banja 1957 | 1 : 3 | Proleter 1976 | |||||
07.05
16:30
OFK Šatornja
Vitlina-Bokanja
5
0
|
07.05.2017 16:30 | OFK Šatornja | 5 : 0 | Vitlina-Bokanja | |||||
07.05
16:30
Junkovac
Prvi srpski ustanak
3
1
|
07.05.2017 16:30 | Junkovac | 3 : 1 | Prvi srpski ustanak | |||||
07.05
16:30
Lokomotiva
ŽSK
3
1
|
07.05.2017 16:30 | Lokomotiva | 3 : 1 | ŽSK | |||||
07.05
16:30
BSK
OFK Aranđelovac
3
1
|
07.05.2017 16:30 | BSK | 3 : 1 | OFK Aranđelovac |
07.05
16:30
Rudar (Kr)
Rudar 2001
1
3
|
07.05.2017 16:30 | Rudar (Kr) | 1 : 3 | Rudar 2001 | |||||
07.05
16:30
Trgovački
Radnik (S)
5
2
|
07.05.2017 16:30 | Trgovački | 5 : 2 | Radnik (S) | |||||
07.05
16:30
Budućnost (V)
Borac (K)
2
1
|
07.05.2017 16:30 | Budućnost (V) | 2 : 1 | Borac (K) | |||||
07.05
16:30
Napredak 1936
Sloga (B)
1
2
|
07.05.2017 16:30 | Napredak 1936 | 1 : 2 | Sloga (B) | |||||
07.05
16:30
Mladost (B)
Makce
2
1
|
07.05.2017 16:30 | Mladost (B) | 2 : 1 | Makce | |||||
07.05
16:30
Mlava (ML)
Rudar (S)
0
1
|
07.05.2017 16:30 | Mlava (ML) | 0 : 1 | Rudar (S) | |||||
07.05
16:30
Đerdap
Sloga 33
1
0
|
07.05.2017 16:30 | Đerdap | 1 : 0 | Sloga 33 |
07.05
17:00
Borac (L)
Hajduk Stanko
8
0
|
07.05.2017 17:00 | Borac (L) | 8 : 0 | Hajduk Stanko | |||||
07.05
17:00
Antimon
Mačva 2005
0
4
|
07.05.2017 17:00 | Antimon | 0 : 4 | Mačva 2005 | |||||
07.05
17:00
Jevremovac
Mladi Borac
0
2
|
07.05.2017 17:00 | Jevremovac | 0 : 2 | Mladi Borac | |||||
07.05
17:00
Mladost (P)
Jedinstvo
3
1
|
07.05.2017 17:00 | Mladost (P) | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
07.05
17:00
Mladost (PP)
Podrinje
1
0
|
07.05.2017 17:00 | Mladost (PP) | 1 : 0 | Podrinje |
07.05
16:30
Sovljak
ZSK
1
0
|
07.05.2017 16:30 | Sovljak | 1 : 0 | ZSK | |||||
07.05
16:30
Trlić
Joševa
3
0
|
07.05.2017 16:30 | Trlić | 3 : 0 | Joševa | |||||
07.05
16:30
Tešnjar
Radnik
0
1
|
07.05.2017 16:30 | Tešnjar | 0 : 1 | Radnik | |||||
07.05
16:30
Kačer
OFK Jabučje
2
0
|
07.05.2017 16:30 | Kačer | 2 : 0 | OFK Jabučje | |||||
07.05
16:30
Tulari
Iskra
0
0
|
07.05.2017 16:30 | Tulari | 0 : 0 | Iskra | |||||
07.05
16:30
Mladost
Pepeljevac
3
1
|
07.05.2017 16:30 | Mladost | 3 : 1 | Pepeljevac | |||||
07.05
16:30
Brezovica
Banjani
5
0
|
07.05.2017 16:30 | Brezovica | 5 : 0 | Banjani |
07.05
16:00
Prvi partizan
Crnokosa
1
2
|
07.05.2017 16:00 | Prvi partizan | 1 : 2 | Crnokosa | |||||
07.05
16:00
Polet
Višesava
0
3
|
07.05.2017 16:00 | Polet | 0 : 3 | Višesava | |||||
07.05
16:00
Ježevica
Savinac
1
5
|
07.05.2017 16:00 | Ježevica | 1 : 5 | Savinac | |||||
07.05
16:00
Perućac
Železničar
1
1
|
07.05.2017 16:00 | Perućac | 1 : 1 | Železničar | |||||
07.05
16:00
Jasen
Lazarica
1
0
|
07.05.2017 16:00 | Jasen | 1 : 0 | Lazarica | |||||
07.05
16:00
Zlatar
Čajetina
3
2
|
07.05.2017 16:00 | Zlatar | 3 : 2 | Čajetina | |||||
07.05
16:00
Budućnost
Jedinstvo (K)
9
1
|
07.05.2017 16:00 | Budućnost | 9 : 1 | Jedinstvo (K) |
07.05
16:30
Čubra
Blizna
5
2
|
07.05.2017 16:30 | Čubra | 5 : 2 | Blizna | |||||
07.05
16:30
Brestovac
Rudna Glava
6
2
|
07.05.2017 16:30 | Brestovac | 6 : 2 | Rudna Glava | |||||
07.05
16:30
Zlot
Krivelj
4
1
|
07.05.2017 16:30 | Zlot | 4 : 1 | Krivelj | |||||
07.05
16:30
Branik
BSK
7
0
|
07.05.2017 16:30 | Branik | 7 : 0 | BSK | |||||
07.05
11:00
Sloga
Slatina
3
0
|
07.05.2017 11:00 | Sloga | 3 : 0 | Slatina | |||||
07.05
16:30
Radnički
Polom
6
0
|
07.05.2017 16:30 | Radnički | 6 : 0 | Polom | |||||
07.05
16:30
Poreč
Ključ
3
1
|
07.05.2017 16:30 | Poreč | 3 : 1 | Ključ | |||||
07.05
16:30
Deli Jovan
Nemetali
5
0
|
07.05.2017 16:30 | Deli Jovan | 5 : 0 | Nemetali |
07.05
16:30
Radnički 1924
Zemljoradnik
2
2
|
07.05.2017 16:30 | Radnički 1924 | 2 : 2 | Zemljoradnik | |||||
07.05
16:30
Moravac (ZT)
Mladost (Ba)
3
2
|
07.05.2017 16:30 | Moravac (ZT) | 3 : 2 | Mladost (Ba) | |||||
07.05
16:30
Rudar Alpos
Naisus 1977
5
0
|
07.05.2017 16:30 | Rudar Alpos | 5 : 0 | Naisus 1977 | |||||
07.05
16:30
Morava (Ž)
Jedinstvo GVD
2
5
|
07.05.2017 16:30 | Morava (Ž) | 2 : 5 | Jedinstvo GVD | |||||
07.05
16:30
Rasovača
Naša krila
2
6
|
07.05.2017 16:30 | Rasovača | 2 : 6 | Naša krila | |||||
07.05
16:30
Orljane
Radnički 1947
3
5
|
07.05.2017 16:30 | Orljane | 3 : 5 | Radnički 1947 |
07.05
Malinik
Omladinac
3
0
|
07.05.2017 | Malinik | 3 : 0 | Omladinac | |||||
07.05
Sloga
Kablovi
1
5
|
07.05.2017 | Sloga | 1 : 5 | Kablovi | |||||
07.05
Radnički (L)
Trebič
4
0
|
07.05.2017 | Radnički (L) | 4 : 0 | Trebič | |||||
07.05
OFK Knjaz
Midžor
2
1
|
07.05.2017 | OFK Knjaz | 2 : 1 | Midžor | |||||
07.05
Graničar
Rudar (G)
1
1
|
07.05.2017 | Graničar | 1 : 1 | Rudar (G) | |||||
07.05
OFK Grlište
Rgotina
2
0
|
07.05.2017 | OFK Grlište | 2 : 0 | Rgotina | |||||
07.05
Bučje Topla
Vratarnica
5
2
|
07.05.2017 | Bučje Topla | 5 : 2 | Vratarnica | |||||
07.05
ŠSK
Osnić
2
1
|
07.05.2017 | ŠSK | 2 : 1 | Osnić |
07.05
17:00
OFK Bratstvo
Hajduk
4
1
|
07.05.2017 17:00 | OFK Bratstvo | 4 : 1 | Hajduk | |||||
07.05
17:00
Napredak (Z)
OFK Batinac
2
1
|
07.05.2017 17:00 | Napredak (Z) | 2 : 1 | OFK Batinac | |||||
07.05
17:00
Partizan
Resavac
2
1
|
07.05.2017 17:00 | Partizan | 2 : 1 | Resavac | |||||
07.05
17:00
Dragocvet
Budućnost
1
0
|
07.05.2017 17:00 | Dragocvet | 1 : 0 | Budućnost | |||||
07.05
17:00
Mladost (J)
Juhor
1
3
|
07.05.2017 17:00 | Mladost (J) | 1 : 3 | Juhor | |||||
07.05
17:00
Kušiljevo
Bratstvo
1
2
|
07.05.2017 17:00 | Kušiljevo | 1 : 2 | Bratstvo |
07.05
17:00
Jastrebac
Vinogradar
2
1
|
07.05.2017 17:00 | Jastrebac | 2 : 1 | Vinogradar | |||||
07.05
17:00
Kupci
13. April
2
0
|
07.05.2017 17:00 | Kupci | 2 : 0 | 13. April | |||||
07.05
17:00
Blagotin
Sloga
2
1
|
07.05.2017 17:00 | Blagotin | 2 : 1 | Sloga | |||||
07.05
17:00
Mladi radnik
Čitluk
0
5
|
07.05.2017 17:00 | Mladi radnik | 0 : 5 | Čitluk | |||||
07.05
17:00
Parunovac
FUD
5
5
|
07.05.2017 17:00 | Parunovac | 5 : 5 | FUD |
07.05
16:30
Nikodije Stojanović Tatko
Dobrič
4
3
|
07.05.2017 16:30 | Nikodije Stojanović Tatko | 4 : 3 | Dobrič | |||||
07.05
Jastreb
Jug Bogdan
3
2
|
07.05.2017 | Jastreb | 3 : 2 | Jug Bogdan |
07.05
16:30
Mladost 1982
Omladinac
0
1
|
07.05.2017 16:30 | Mladost 1982 | 0 : 1 | Omladinac | |||||
07.05
16:30
Partizanski put
Dunđerski
0
5
|
07.05.2017 16:30 | Partizanski put | 0 : 5 | Dunđerski |
07.05
16:30
Vulkan
Aluminijum
9
0
|
07.05.2017 16:30 | Vulkan | 9 : 0 | Aluminijum | |||||
07.05
16:30
Sloboda
Morava
0
3
|
07.05.2017 16:30 | Sloboda | 0 : 3 | Morava | |||||
07.05
16:30
Sloga 1948
Budućnost
1
1
|
07.05.2017 16:30 | Sloga 1948 | 1 : 1 | Budućnost | |||||
07.05
16:30
Mladost
Proleter (DV)
3
2
|
07.05.2017 16:30 | Mladost | 3 : 2 | Proleter (DV) | |||||
07.05
16:30
Vrtište
AZ Borac 2014
4
1
|
07.05.2017 16:30 | Vrtište | 4 : 1 | AZ Borac 2014 | |||||
07.05
16:30
Rudar
Proleter (M)
2
1
|
07.05.2017 16:30 | Rudar | 2 : 1 | Proleter (M) |
07.05
16:30
Dragoš
Gnjilan
2
1
|
07.05.2017 16:30 | Dragoš | 2 : 1 | Gnjilan | |||||
07.05
16:30
Zadrugar
Tanasko Rajić
1
3
|
07.05.2017 16:30 | Zadrugar | 1 : 3 | Tanasko Rajić | |||||
07.05
16:30
Borac
Napredak
3
1
|
07.05.2017 16:30 | Borac | 3 : 1 | Napredak |
07.05
17:00
Jedinstvo (GS)
Brza
3
1
|
07.05.2017 17:00 | Jedinstvo (GS) | 3 : 1 | Brza | |||||
07.05
17:00
Kumarevo 65
Mladi Borac
2
2
|
07.05.2017 17:00 | Kumarevo 65 | 2 : 2 | Mladi Borac | |||||
07.05
17:00
Omladinac (DS)
Plantaža
2
3
|
07.05.2017 17:00 | Omladinac (DS) | 2 : 3 | Plantaža | |||||
07.05
17:00
Bobište
Vučje
1
0
|
07.05.2017 17:00 | Bobište | 1 : 0 | Vučje | |||||
07.05
17:00
Čekmin
Železničar
5
4
|
07.05.2017 17:00 | Čekmin | 5 : 4 | Železničar | |||||
07.05
17:00
Sloga
Jablanica
1
2
|
07.05.2017 17:00 | Sloga | 1 : 2 | Jablanica | |||||
07.05
17:00
Zloćudovo
Radnički (P)
3
1
|
07.05.2017 17:00 | Zloćudovo | 3 : 1 | Radnički (P) | |||||
07.05
17:00
Umac
Progres
2
0
|
07.05.2017 17:00 | Umac | 2 : 0 | Progres |
07.05
11:00
Crnotince
Pavlovac
0
3
|
07.05.2017 11:00 | Crnotince | 0 : 3 | Pavlovac | |||||
07.05
Čelik
Biljači
3
0
|
07.05.2017 | Čelik | 3 : 0 | Biljači | |||||
07.05
Ternoci
BSK Bujanovac
3
0
|
07.05.2017 | Ternoci | 3 : 0 | BSK Bujanovac | |||||
07.05
Lugina
Levosoje
6
0
|
07.05.2017 | Lugina | 6 : 0 | Levosoje | |||||
07.05
16:30
OFK Alakince
Mladost (B)
6
1
|
07.05.2017 16:30 | OFK Alakince | 6 : 1 | Mladost (B) | |||||
07.05
Južna pruga
Vihor
3
3
|
07.05.2017 | Južna pruga | 3 : 3 | Vihor |
07.05
16:30
Mineralac
Oskar
2
5
|
07.05.2017 16:30 | Mineralac | 2 : 5 | Oskar |
07.05
Gracko
Polet
2
1
|
07.05.2017 | Gracko | 2 : 1 | Polet | |||||
07.05
Čaglavica
Gračanica
0
2
|
07.05.2017 | Čaglavica | 0 : 2 | Gračanica |
07.05
16:30
Borac
13. Maj Zemun
1
4
|
07.05.2017 16:30 | Borac | 1 : 4 | 13. Maj Zemun | |||||
07.05
16:30
Institut
Dunav
0
2
|
07.05.2017 16:30 | Institut | 0 : 2 | Dunav | |||||
07.05
16:30
Šumadinac
PKB Kovilovo
0
0
|
07.05.2017 16:30 | Šumadinac | 0 : 0 | PKB Kovilovo | |||||
07.05
16:30
Poštar Zvezdara
Zmaj 1953
1
0
|
07.05.2017 16:30 | Poštar Zvezdara | 1 : 0 | Zmaj 1953 | |||||
07.05
16:30
Komgrap
Sinđelić 2012
2
2
|
07.05.2017 16:30 | Komgrap | 2 : 2 | Sinđelić 2012 | |||||
07.05
16:30
Lepušnica
Mladi proleter
2
3
|
07.05.2017 16:30 | Lepušnica | 2 : 3 | Mladi proleter | |||||
07.05
16:30
Banja
Brodarac
1
5
|
07.05.2017 16:30 | Banja | 1 : 5 | Brodarac |
07.05
16:30
Mladost (B)
Rušanj
5
1
|
07.05.2017 16:30 | Mladost (B) | 5 : 1 | Rušanj | |||||
07.05
16:30
Polet
Barajevo
3
3
|
07.05.2017 16:30 | Polet | 3 : 3 | Barajevo | |||||
07.05
16:30
Strelac
Urovci
4
2
|
07.05.2017 16:30 | Strelac | 4 : 2 | Urovci | |||||
07.05
10:00
Radnički
Napredak
1
3
|
07.05.2017 10:00 | Radnički | 1 : 3 | Napredak | |||||
07.05
11:00
Burovo
Zabrežje
1
4
|
07.05.2017 11:00 | Burovo | 1 : 4 | Zabrežje | |||||
07.05
16:30
BSK
TEK Sloga
3
5
|
07.05.2017 16:30 | BSK | 3 : 5 | TEK Sloga |
07.05
10:00
Selo Mladenovac
Leštane
1
10
|
07.05.2017 10:00 | Selo Mladenovac | 1 : 10 | Leštane | |||||
07.05
16:30
Pudarci
Kovačevac
4
1
|
07.05.2017 16:30 | Pudarci | 4 : 1 | Kovačevac | |||||
07.05
16:30
Mladenovac
Dunavac
1
2
|
07.05.2017 16:30 | Mladenovac | 1 : 2 | Dunavac | |||||
07.05
16:30
Mladost
Hajduk
3
5
|
07.05.2017 16:30 | Mladost | 3 : 5 | Hajduk | |||||
07.05
16:30
Velika Krsna
Boleč
1
3
|
07.05.2017 16:30 | Velika Krsna | 1 : 3 | Boleč |
07.05
17:00
Rudar Stenjevac
Supska
2
3
|
07.05.2017 17:00 | Rudar Stenjevac | 2 : 3 | Supska | |||||
07.05
17:00
Omladinac
15. Avgust 1950
1
1
|
07.05.2017 17:00 | Omladinac | 1 : 1 | 15. Avgust 1950 | |||||
07.05
17:00
Zemljoradnik
Istok 63
6
0
|
07.05.2017 17:00 | Zemljoradnik | 6 : 0 | Istok 63 | |||||
07.05
17:00
Moravac 2015
Napredak (S)
7
0
|
07.05.2017 17:00 | Moravac 2015 | 7 : 0 | Napredak (S) | |||||
07.05
17:00
Mladost (S)
Šumadija
4
3
|
07.05.2017 17:00 | Mladost (S) | 4 : 3 | Šumadija |
07.05
17:00
Mladi radnik
Sloga
2
0
|
07.05.2017 17:00 | Mladi radnik | 2 : 0 | Sloga | |||||
07.05
17:00
Mladost (G)
Mladost (D)
3
0
|
07.05.2017 17:00 | Mladost (G) | 3 : 0 | Mladost (D) | |||||
07.05
17:00
Sinđelić 1934
Osaonica
1
0
|
07.05.2017 17:00 | Sinđelić 1934 | 1 : 0 | Osaonica | |||||
07.05
17:00
Kolare
Kupinovac
4
2
|
07.05.2017 17:00 | Kolare | 4 : 2 | Kupinovac | |||||
07.05
17:00
Mladost (K)
Crni Vrh
7
1
|
07.05.2017 17:00 | Mladost (K) | 7 : 1 | Crni Vrh | |||||
07.05
17:00
Ursule
Vinorača
1
1
|
07.05.2017 17:00 | Ursule | 1 : 1 | Vinorača |
07.05
11:00
Pobeda 1976
Borac
0
7
|
07.05.2017 11:00 | Pobeda 1976 | 0 : 7 | Borac | |||||
07.05
17:00
Polet (V)
Jastrebac
3
1
|
07.05.2017 17:00 | Polet (V) | 3 : 1 | Jastrebac | |||||
07.05
11:00
Napredak 2012
Polet (R)
4
1
|
07.05.2017 11:00 | Napredak 2012 | 4 : 1 | Polet (R) | |||||
07.05
17:00
OFK Sloga (D)
Jedinstvo
2
4
|
07.05.2017 17:00 | OFK Sloga (D) | 2 : 4 | Jedinstvo | |||||
07.05
14:00
Planinac 2015
OFK Draževac
2
1
|
07.05.2017 14:00 | Planinac 2015 | 2 : 1 | OFK Draževac |
07.05
17:00
Slemen
Hajduk
2
0
|
07.05.2017 17:00 | Slemen | 2 : 0 | Hajduk | |||||
07.05
17:00
Pobeda
Palilulac
1
2
|
07.05.2017 17:00 | Pobeda | 1 : 2 | Palilulac | |||||
07.05
17:00
Rtanj
Mladost
2
3
|
07.05.2017 17:00 | Rtanj | 2 : 3 | Mladost |
07.05
17:00
Mladost (DL)
Jedinstvo (G)
2
2
|
07.05.2017 17:00 | Mladost (DL) | 2 : 2 | Jedinstvo (G) | |||||
07.05
17:00
Sušica 2012
Mladost (V)
1
3
|
07.05.2017 17:00 | Sušica 2012 | 1 : 3 | Mladost (V) | |||||
07.05
17:00
BSK
Sloboda (DB)
5
2
|
07.05.2017 17:00 | BSK | 5 : 2 | Sloboda (DB) | |||||
07.05
17:00
Lemind
Bratstvo
4
2
|
07.05.2017 17:00 | Lemind | 4 : 2 | Bratstvo | |||||
07.05
17:00
OFK Morava
Šumadija
3
1
|
07.05.2017 17:00 | OFK Morava | 3 : 1 | Šumadija | |||||
07.05
17:00
Milanovo
Gradac
2
0
|
07.05.2017 17:00 | Milanovo | 2 : 0 | Gradac | |||||
07.05
17:00
Mladost (B)
Real
5
1
|
07.05.2017 17:00 | Mladost (B) | 5 : 1 | Real | |||||
07.05
17:00
Napredak
Navalin
1
1
|
07.05.2017 17:00 | Napredak | 1 : 1 | Navalin |
07.05
16:30
BUSK
Šećeranac Ada
5
1
|
07.05.2017 16:30 | BUSK | 5 : 1 | Šećeranac Ada | |||||
07.05
16:30
Posavac Tišma
Studenski Grad
0
8
|
07.05.2017 16:30 | Posavac Tišma | 0 : 8 | Studenski Grad | |||||
07.05
11:00
Petrovčić
011
2
3
|
07.05.2017 11:00 | Petrovčić | 2 : 3 | 011 | |||||
07.05
16:30
Busije
Sparta Železnik
5
2
|
07.05.2017 16:30 | Busije | 5 : 2 | Sparta Železnik | |||||
07.05
16:30
Rekreativo 011
Atakante
3
0
|
07.05.2017 16:30 | Rekreativo 011 | 3 : 0 | Atakante |
07.05
17:00
Bratstvo
Palić
0
8
|
07.05.2017 17:00 | Bratstvo | 0 : 8 | Palić | |||||
07.05
17:00
Bikovo
Elektrovojvodina
3
5
|
07.05.2017 17:00 | Bikovo | 3 : 5 | Elektrovojvodina | |||||
07.05
17:00
Đurđin
Solid
1
2
|
07.05.2017 17:00 | Đurđin | 1 : 2 | Solid | |||||
07.05
17:00
Udarnik Višnjevac
OFK Mala Bosna 2015
1
7
|
07.05.2017 17:00 | Udarnik Višnjevac | 1 : 7 | OFK Mala Bosna 2015 | |||||
07.05
17:00
Lokomotiva
Hajduk
3
0
|
07.05.2017 17:00 | Lokomotiva | 3 : 0 | Hajduk |
07.05
16:30
Iskra
Jedinstvo
6
1
|
07.05.2017 16:30 | Iskra | 6 : 1 | Jedinstvo | |||||
07.05
16:30
Mladost
Vojvodina
1
2
|
07.05.2017 16:30 | Mladost | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
07.05
16:30
Tomislavci
Obilić
4
0
|
07.05.2017 16:30 | Tomislavci | 4 : 0 | Obilić | |||||
07.05
16:30
Pobeda
Sloboda
1
1
|
07.05.2017 16:30 | Pobeda | 1 : 1 | Sloboda | |||||
07.05
16:30
Budućnost
Mladost Radost
2
1
|
07.05.2017 16:30 | Budućnost | 2 : 1 | Mladost Radost |
07.05
17:00
AFK
Graničar
5
0
|
07.05.2017 17:00 | AFK | 5 : 0 | Graničar | |||||
07.05
17:00
Čoka
Hajduk
0
1
|
07.05.2017 17:00 | Čoka | 0 : 1 | Hajduk | |||||
07.05
17:00
Šampion
Sloga
0
1
|
07.05.2017 17:00 | Šampion | 0 : 1 | Sloga | |||||
07.05
17:00
Tisa
Horgoš 1911
0
2
|
07.05.2017 17:00 | Tisa | 0 : 2 | Horgoš 1911 |
07.05
16:30
Radnički 1918
Stanišić
1
4
|
07.05.2017 16:30 | Radnički 1918 | 1 : 4 | Stanišić | |||||
07.05
16:30
Graničar (R)
Kula
1
4
|
07.05.2017 16:30 | Graničar (R) | 1 : 4 | Kula | |||||
07.05
16:30
Omladinac (B)
Kordun
2
4
|
07.05.2017 16:30 | Omladinac (B) | 2 : 4 | Kordun | |||||
07.05
16:30
Hajduk (S)
Aleksa Šantić
2
0
|
07.05.2017 16:30 | Hajduk (S) | 2 : 0 | Aleksa Šantić |
07.05
17:00
Soko
Borac
3
2
|
07.05.2017 17:00 | Soko | 3 : 2 | Borac | |||||
07.05
17:00
Naša Zvezda
Budućnost
2
3
|
07.05.2017 17:00 | Naša Zvezda | 2 : 3 | Budućnost | |||||
07.05
17:00
Krivanj
Vojvodina
2
5
|
07.05.2017 17:00 | Krivanj | 2 : 5 | Vojvodina | |||||
07.05
17:00
Tvrdjava
Neštin
0
0
|
07.05.2017 17:00 | Tvrdjava | 0 : 0 | Neštin | |||||
07.05
17:00
Kulpin
Maglić
6
1
|
07.05.2017 17:00 | Kulpin | 6 : 1 | Maglić |
07.05
17:00
Radnički 1927
Borac (VS)
1
5
|
07.05.2017 17:00 | Radnički 1927 | 1 : 5 | Borac (VS) | |||||
07.05
17:00
Ratar
Dobrica
2
2
|
07.05.2017 17:00 | Ratar | 2 : 2 | Dobrica | |||||
07.05
17:00
Banat
Dunav
0
4
|
07.05.2017 17:00 | Banat | 0 : 4 | Dunav | |||||
07.05
17:00
Vojvodina (CC)
Vladimirovac
5
0
|
07.05.2017 17:00 | Vojvodina (CC) | 5 : 0 | Vladimirovac | |||||
07.05
17:00
Karaš (K)
Potporanj
4
4
|
07.05.2017 17:00 | Karaš (K) | 4 : 4 | Potporanj | |||||
07.05
17:00
Hajdučica
Borac (VG)
4
1
|
07.05.2017 17:00 | Hajdučica | 4 : 1 | Borac (VG) | |||||
07.05
17:00
Ševac
Partizan (K)
3
2
|
07.05.2017 17:00 | Ševac | 3 : 2 | Partizan (K) |
07.05
17:00
Pobeda
Glogonj
0
4
|
07.05.2017 17:00 | Pobeda | 0 : 4 | Glogonj | |||||
07.05
17:00
Spartak 1911
Radnički (B)
0
2
|
07.05.2017 17:00 | Spartak 1911 | 0 : 2 | Radnički (B) | |||||
07.05
17:00
Tempo
Polet
0
1
|
07.05.2017 17:00 | Tempo | 0 : 1 | Polet | |||||
07.05
17:00
Mladost
Omladinac 1927
3
2
|
07.05.2017 17:00 | Mladost | 3 : 2 | Omladinac 1927 |
07.05
17:00
Proleter
Borac
5
0
|
07.05.2017 17:00 | Proleter | 5 : 0 | Borac | |||||
07.05
17:00
Dolovo
Omladinac (D)
2
2
|
07.05.2017 17:00 | Dolovo | 2 : 2 | Omladinac (D) | |||||
07.05
17:00
Kolonija
Stari Tamiš
1
8
|
07.05.2017 17:00 | Kolonija | 1 : 8 | Stari Tamiš | |||||
07.05
17:00
Budućnost (BB)
BSK Bavanište
4
2
|
07.05.2017 17:00 | Budućnost (BB) | 4 : 2 | BSK Bavanište |
07.05
16:30
OFK Gradnulica
Radnički 1911
2
0
|
07.05.2017 16:30 | OFK Gradnulica | 2 : 0 | Radnički 1911 | |||||
07.05
16:30
OFK Stajićevo
ŽFK Banat
5
1
|
07.05.2017 16:30 | OFK Stajićevo | 5 : 1 | ŽFK Banat | |||||
07.05
16:30
Omladinac
Potisje
5
3
|
07.05.2017 16:30 | Omladinac | 5 : 3 | Potisje | |||||
07.05
16:30
Zlatica
Rusanda
2
3
|
07.05.2017 16:30 | Zlatica | 2 : 3 | Rusanda | |||||
07.05
16:30
OFK Klek
Jedinstvo
3
3
|
07.05.2017 16:30 | OFK Klek | 3 : 3 | Jedinstvo | |||||
07.05
16:30
ASK
MSK
3
1
|
07.05.2017 16:30 | ASK | 3 : 1 | MSK |
07.05
16:30
Borac (I)
Bega
7
5
|
07.05.2017 16:30 | Borac (I) | 7 : 5 | Bega | |||||
07.05
16:30
Terekves
Roham
2
3
|
07.05.2017 16:30 | Terekves | 2 : 3 | Roham | |||||
07.05
16:30
Vojvodina (NM)
Napredak (BT)
4
0
|
07.05.2017 16:30 | Vojvodina (NM) | 4 : 0 | Napredak (BT) | |||||
07.05
16:30
Vojvodina (B)
Proleter
7
1
|
07.05.2017 16:30 | Vojvodina (B) | 7 : 1 | Proleter | |||||
07.05
16:30
Napredak (Č)
1.Oktobar
4
2
|
07.05.2017 16:30 | Napredak (Č) | 4 : 2 | 1.Oktobar | |||||
07.05
16:30
2. Oktobar
Delija
0
1
|
07.05.2017 16:30 | 2. Oktobar | 0 : 1 | Delija |
07.05
16:30
Mladost
OFK Brestač
3
0
|
07.05.2017 16:30 | Mladost | 3 : 0 | OFK Brestač | |||||
07.05
16:30
PSK Putinci
Graničar (K)
1
0
|
07.05.2017 16:30 | PSK Putinci | 1 : 0 | Graničar (K) | |||||
07.05
16:30
Fruškogorac
Graničar (O)
5
1
|
07.05.2017 16:30 | Fruškogorac | 5 : 1 | Graničar (O) | |||||
07.05
16:30
Jedinstvo (M)
Železničar
0
3
|
07.05.2017 16:30 | Jedinstvo (M) | 0 : 3 | Železničar | |||||
07.05
16:30
OFK Zeka Buljubaša
Jedinstvo (P)
6
2
|
07.05.2017 16:30 | OFK Zeka Buljubaša | 6 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
07.05
16:30
Borac
Napredak
2
1
|
07.05.2017 16:30 | Borac | 2 : 1 | Napredak | |||||
07.05
16:30
Obilić 1993
Sloga
3
3
|
07.05.2017 16:30 | Obilić 1993 | 3 : 3 | Sloga |
07.05
17:00
Bačka
Čenej
1
2
|
07.05.2017 17:00 | Bačka | 1 : 2 | Čenej | |||||
07.05
17:00
Susek
Jedinstvo
0
4
|
07.05.2017 17:00 | Susek | 0 : 4 | Jedinstvo |
07.05
10:00
Mlada krila
Partizan
5
0
|
07.05.2017 10:00 | Mlada krila | 5 : 0 | Partizan | |||||
07.05
17:00
Budućnost (K)
Metalac
4
2
|
07.05.2017 17:00 | Budućnost (K) | 4 : 2 | Metalac | |||||
07.05
17:00
Jedinstvo (D)
Popovići
3
0
|
07.05.2017 17:00 | Jedinstvo (D) | 3 : 0 | Popovići | |||||
07.05
17:00
Borac (A)
Lazac
2
3
|
07.05.2017 17:00 | Borac (A) | 2 : 3 | Lazac | |||||
07.05
17:00
Gruža
Mladost (V)
1
0
|
07.05.2017 17:00 | Gruža | 1 : 0 | Mladost (V) | |||||
07.05
17:00
Kraljevo Hajduk
Zvezda
4
2
|
07.05.2017 17:00 | Kraljevo Hajduk | 4 : 2 | Zvezda |
07.05
16:30
Erdoglija
Košutnjak
0
1
|
07.05.2017 16:30 | Erdoglija | 0 : 1 | Košutnjak | |||||
07.05
16:30
Zastava
Divostin
8
0
|
07.05.2017 16:30 | Zastava | 8 : 0 | Divostin | |||||
07.05
16:30
Maršić
21. oktobar
2
1
|
07.05.2017 16:30 | Maršić | 2 : 1 | 21. oktobar | |||||
07.05
16:30
OFK Bagremar
Kremenac
4
1
|
07.05.2017 16:30 | OFK Bagremar | 4 : 1 | Kremenac | |||||
07.05
16:30
OFK Žeželj
Korićani
2
5
|
07.05.2017 16:30 | OFK Žeželj | 2 : 5 | Korićani | |||||
07.05
16:30
Hajduk
Azbest
3
5
|
07.05.2017 16:30 | Hajduk | 3 : 5 | Azbest |
07.05
16:30
Lugovi
Gavrilo Princip
4
1
|
07.05.2017 16:30 | Lugovi | 4 : 1 | Gavrilo Princip | |||||
07.05
16:30
Prijatelji
Malba
4
2
|
07.05.2017 16:30 | Prijatelji | 4 : 2 | Malba | |||||
07.05
16:30
Morava (M)
Budućnost
1
5
|
07.05.2017 16:30 | Morava (M) | 1 : 5 | Budućnost | |||||
07.05
16:30
Kej
Rudar
1
3
|
07.05.2017 16:30 | Kej | 1 : 3 | Rudar | |||||
07.05
16:30
Rakova
Morava (K)
1
6
|
07.05.2017 16:30 | Rakova | 1 : 6 | Morava (K) | |||||
07.05
16:30
Vujan
Planinac
2
3
|
07.05.2017 16:30 | Vujan | 2 : 3 | Planinac |
07.05
16:30
Gorušica
Jelica
4
2
|
07.05.2017 16:30 | Gorušica | 4 : 2 | Jelica | |||||
07.05
16:30
Brezova
Sloga
3
0
|
07.05.2017 16:30 | Brezova | 3 : 0 | Sloga | |||||
07.05
16:30
Vrelo
Prilike
0
2
|
07.05.2017 16:30 | Vrelo | 0 : 2 | Prilike | |||||
07.05
16:30
Jedinstvo
Gradina
6
0
|
07.05.2017 16:30 | Jedinstvo | 6 : 0 | Gradina |
07.05
13:00
Takovski Ustanak
Šilopaj
0
1
|
07.05.2017 13:00 | Takovski Ustanak | 0 : 1 | Šilopaj | |||||
07.05
Omladinac
Mladost 09
3
0
|
07.05.2017 | Omladinac | 3 : 0 | Mladost 09 |
07.05
Radnik
Beli Orlovi
3
2
|
07.05.2017 | Radnik | 3 : 2 | Beli Orlovi |
07.05
16:30
Ranilović
Jasenica
0
5
|
07.05.2017 16:30 | Ranilović | 0 : 5 | Jasenica | |||||
07.05
16:30
Kopljari
B 2000
3
1
|
07.05.2017 16:30 | Kopljari | 3 : 1 | B 2000 | |||||
07.05
16:30
Šamot
Šumadinac (S)
2
0
|
07.05.2017 16:30 | Šamot | 2 : 0 | Šumadinac (S) | |||||
07.05
16:30
Sloga
Brezovac
2
1
|
07.05.2017 16:30 | Sloga | 2 : 1 | Brezovac | |||||
07.05
16:30
Šumadinac (N)
Budućnost
7
0
|
07.05.2017 16:30 | Šumadinac (N) | 7 : 0 | Budućnost | |||||
07.05
16:30
Žabare
Partizan
1
2
|
07.05.2017 16:30 | Žabare | 1 : 2 | Partizan | |||||
07.05
16:30
Plaskovac
Mladi rudar
3
2
|
07.05.2017 16:30 | Plaskovac | 3 : 2 | Mladi rudar |
07.05
16:30
Udarnik
Marjan
1
1
|
07.05.2017 16:30 | Udarnik | 1 : 1 | Marjan | |||||
07.05
16:30
Sloga (M)
Bare
0
3
|
07.05.2017 16:30 | Sloga (M) | 0 : 3 | Bare | |||||
07.05
16:30
Mladost MG
Pobeda (Đ)
1
0
|
07.05.2017 16:30 | Mladost MG | 1 : 0 | Pobeda (Đ) | |||||
07.05
16:30
Kotlenik
BSK
6
3
|
07.05.2017 16:30 | Kotlenik | 6 : 3 | BSK | |||||
07.05
10:00
Karađorđe
Mladost (R)
1
0
|
07.05.2017 10:00 | Karađorđe | 1 : 0 | Mladost (R) | |||||
07.05
16:30
Pobeda (S)
Grivac
3
0
|
07.05.2017 16:30 | Pobeda (S) | 3 : 0 | Grivac |
07.05
16:30
Napredak (S)
Omladinac (Š)
2
0
|
07.05.2017 16:30 | Napredak (S) | 2 : 0 | Omladinac (Š) | |||||
07.05
16:30
Integral
BSK
1
4
|
07.05.2017 16:30 | Integral | 1 : 4 | BSK | |||||
07.05
16:30
Stig (MC)
Zadrugar (T)
2
4
|
07.05.2017 16:30 | Stig (MC) | 2 : 4 | Zadrugar (T) | |||||
07.05
16:30
Mladost (R)
Bata Bulić
3
1
|
07.05.2017 16:30 | Mladost (R) | 3 : 1 | Bata Bulić |
07.05
16:30
Kurjače
Jedinstvo (LJ)
4
3
|
07.05.2017 16:30 | Kurjače | 4 : 3 | Jedinstvo (LJ) | |||||
07.05
16:30
Sloga (Ć)
Dizel
2
4
|
07.05.2017 16:30 | Sloga (Ć) | 2 : 4 | Dizel | |||||
07.05
16:30
Radnički (P)
Obilić
2
1
|
07.05.2017 16:30 | Radnički (P) | 2 : 1 | Obilić | |||||
07.05
16:30
Dunavac (P)
Jedinstvo (D)
5
0
|
07.05.2017 16:30 | Dunavac (P) | 5 : 0 | Jedinstvo (D) | |||||
07.05
16:30
Železničar
Napredak 1934
2
0
|
07.05.2017 16:30 | Železničar | 2 : 0 | Napredak 1934 | |||||
07.05
16:30
Žika Marković Uča
Desine
3
1
|
07.05.2017 16:30 | Žika Marković Uča | 3 : 1 | Desine |
07.05
17:00
Napredak
Budućnost (PD)
0
1
|
07.05.2017 17:00 | Napredak | 0 : 1 | Budućnost (PD) | |||||
07.05
17:00
Proleter
Borac (Š)
4
1
|
07.05.2017 17:00 | Proleter | 4 : 1 | Borac (Š) | |||||
07.05
17:00
Gorki
Duško
4
2
|
07.05.2017 17:00 | Gorki | 4 : 2 | Duško | |||||
07.05
17:00
Cer
Sloga (D)
3
0
|
07.05.2017 17:00 | Cer | 3 : 0 | Sloga (D) | |||||
07.05
17:00
Milicionar
Omladinac
1
1
|
07.05.2017 17:00 | Milicionar | 1 : 1 | Omladinac | |||||
07.05
17:00
Sloga (B)
Drina
5
0
|
07.05.2017 17:00 | Sloga (B) | 5 : 0 | Drina |
07.05
17:00
Vlašić
Radnički (К)
5
3
|
07.05.2017 17:00 | Vlašić | 5 : 3 | Radnički (К) | |||||
07.05
17:00
Mladost 2013
Trešnjevka
5
1
|
07.05.2017 17:00 | Mladost 2013 | 5 : 1 | Trešnjevka | |||||
07.05
17:00
OFK Jelen
Šipurske Livade
3
0
|
07.05.2017 17:00 | OFK Jelen | 3 : 0 | Šipurske Livade | |||||
07.05
17:00
Miloš Pocerac 2013
Cerić
2
1
|
07.05.2017 17:00 | Miloš Pocerac 2013 | 2 : 1 | Cerić | |||||
07.05
17:00
Karađorđe
Torpedo
8
1
|
07.05.2017 17:00 | Karađorđe | 8 : 1 | Torpedo | |||||
07.05
17:00
Varna 012
Sloga (K)
0
3
|
07.05.2017 17:00 | Varna 012 | 0 : 3 | Sloga (K) | |||||
07.05
17:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Dušan Silni
1
0
|
07.05.2017 17:00 | Vojvoda Stepa Stepanović | 1 : 0 | Dušan Silni | |||||
07.05
17:00
Rankovac
Dobrava
1
1
|
07.05.2017 17:00 | Rankovac | 1 : 1 | Dobrava |
07.05
17:00
7. Juli
Gučevo
2
1
|
07.05.2017 17:00 | 7. Juli | 2 : 1 | Gučevo | |||||
07.05
17:00
Stolice
Jedinstvo (MZ)
3
3
|
07.05.2017 17:00 | Stolice | 3 : 3 | Jedinstvo (MZ) | |||||
07.05
17:00
Jedinstvo (Z)
Sloga (LŠ)
0
2
|
07.05.2017 17:00 | Jedinstvo (Z) | 0 : 2 | Sloga (LŠ) | |||||
07.05
17:00
Prva Iskra
Velika Reka
3
2
|
07.05.2017 17:00 | Prva Iskra | 3 : 2 | Velika Reka | |||||
07.05
17:00
Sloga (S)
Cerova
4
2
|
07.05.2017 17:00 | Sloga (S) | 4 : 2 | Cerova |
07.05
16:30
Dimitrije Tucović
OFK Stublenica
7
3
|
07.05.2017 16:30 | Dimitrije Tucović | 7 : 3 | OFK Stublenica |
07.05
16:30
Polet
Kotešica
3
1
|
07.05.2017 16:30 | Polet | 3 : 1 | Kotešica | |||||
07.05
16:30
Liplje
Borac
3
1
|
07.05.2017 16:30 | Liplje | 3 : 1 | Borac | |||||
07.05
16:30
Ribnikar
Kolubara 2
6
1
|
07.05.2017 16:30 | Ribnikar | 6 : 1 | Kolubara 2 | |||||
07.05
16:30
Mladost
OFK Brđanac
0
4
|
07.05.2017 16:30 | Mladost | 0 : 4 | OFK Brđanac | |||||
07.05
16:30
Komanice
Milenko Pavlović
3
2
|
07.05.2017 16:30 | Komanice | 3 : 2 | Milenko Pavlović | |||||
07.05
16:30
Rajac
Jadar 2013
2
0
|
07.05.2017 16:30 | Rajac | 2 : 0 | Jadar 2013 |
07.05
17:30
Lauš
Glumač
5
5
|
07.05.2017 17:30 | Lauš | 5 : 5 | Glumač | |||||
07.05
17:30
Gorobilje
Avijatičar
0
2
|
07.05.2017 17:30 | Gorobilje | 0 : 2 | Avijatičar | |||||
07.05
14:30
Bakionica
Borac
7
1
|
07.05.2017 14:30 | Bakionica | 7 : 1 | Borac | |||||
07.05
17:30
Trešnjica
Omladinac
1
2
|
07.05.2017 17:30 | Trešnjica | 1 : 2 | Omladinac | |||||
07.05
14:30
Pobeda
Duškovci
2
3
|
07.05.2017 14:30 | Pobeda | 2 : 3 | Duškovci | |||||
07.05
14:30
Sečica
Plavi Tok
4
1
|
07.05.2017 14:30 | Sečica | 4 : 1 | Plavi Tok | |||||
07.05
17:30
Napredak
Dobrinjac
2
4
|
07.05.2017 17:30 | Napredak | 2 : 4 | Dobrinjac |
07.05
16:30
Napredak
Milutinovac
7
1
|
07.05.2017 16:30 | Napredak | 7 : 1 | Milutinovac | |||||
07.05
16:30
Kladušnica
Rtkovo
4
1
|
07.05.2017 16:30 | Kladušnica | 4 : 1 | Rtkovo | |||||
07.05
16:30
Mala Vrbica
Velika Vrbica
5
0
|
07.05.2017 16:30 | Mala Vrbica | 5 : 0 | Velika Vrbica | |||||
07.05
16:30
Egeta
Koča Andjelković
6
2
|
07.05.2017 16:30 | Egeta | 6 : 2 | Koča Andjelković | |||||
07.05
16:30
Pontes
Lovćen
3
7
|
07.05.2017 16:30 | Pontes | 3 : 7 | Lovćen |
07.05
16:30
OFK Tamnič
Urovica
1
3
|
07.05.2017 16:30 | OFK Tamnič | 1 : 3 | Urovica | |||||
07.05
11:00
Malajnica
Slatina
0
3
|
07.05.2017 11:00 | Malajnica | 0 : 3 | Slatina | |||||
07.05
16:30
Ratar
Graničar
1
5
|
07.05.2017 16:30 | Ratar | 1 : 5 | Graničar | |||||
07.05
16:30
Kovilovo
Polet
3
1
|
07.05.2017 16:30 | Kovilovo | 3 : 1 | Polet |
07.05
17:00
Budućnost
Sebečevac
1
2
|
07.05.2017 17:00 | Budućnost | 1 : 2 | Sebečevac | |||||
07.05
11:00
Sloga
BSK
6
0
|
07.05.2017 11:00 | Sloga | 6 : 0 | BSK | |||||
07.05
11:00
Čarapan
Knez Lazar
1
3
|
07.05.2017 11:00 | Čarapan | 1 : 3 | Knez Lazar | |||||
07.05
17:00
Borac
Bukovica
2
2
|
07.05.2017 17:00 | Borac | 2 : 2 | Bukovica |
07.05
17:00
Omladinac
14. Oktobar
4
3
|
07.05.2017 17:00 | Omladinac | 4 : 3 | 14. Oktobar | |||||
07.05
17:00
Donji Kopaonik
Rubin (Z)
10
0
|
07.05.2017 17:00 | Donji Kopaonik | 10 : 0 | Rubin (Z) | |||||
07.05
17:00
Trudbenik
Beli Orlovi
7
1
|
07.05.2017 17:00 | Trudbenik | 7 : 1 | Beli Orlovi | |||||
07.05
17:00
Polet 57
Mladost
1
3
|
07.05.2017 17:00 | Polet 57 | 1 : 3 | Mladost | |||||
07.05
17:00
Sloga
Stari Trstenik
2
0
|
07.05.2017 17:00 | Sloga | 2 : 0 | Stari Trstenik | |||||
07.05
17:00
Rubin (DS)
Borac
11
3
|
07.05.2017 17:00 | Rubin (DS) | 11 : 3 | Borac |
07.05
16:30
Mladost
Pinosava
1
0
|
07.05.2017 16:30 | Mladost | 1 : 0 | Pinosava | |||||
07.05
16:30
Dedinje
Podunavac
4
1
|
07.05.2017 16:30 | Dedinje | 4 : 1 | Podunavac | |||||
07.05
16:30
Sveti Stefan
Poštar
3
2
|
07.05.2017 16:30 | Sveti Stefan | 3 : 2 | Poštar | |||||
07.05
12:00
Dunavac
Pionir
1
2
|
07.05.2017 12:00 | Dunavac | 1 : 2 | Pionir |
07.05
11:00
OFK Rogača
Mladost (MI)
1
4
|
07.05.2017 11:00 | OFK Rogača | 1 : 4 | Mladost (MI) | |||||
07.05
17:00
Popović
Mladost (G)
0
5
|
07.05.2017 17:00 | Popović | 0 : 5 | Mladost (G) | |||||
07.05
14:00
Nemenikuće
Vis
4
6
|
07.05.2017 14:00 | Nemenikuće | 4 : 6 | Vis | |||||
07.05
14:00
Stojnik
Vojvoda
1
4
|
07.05.2017 14:00 | Stojnik | 1 : 4 | Vojvoda |
07.05
16:30
Veliki Suvodol
Željuša
0
2
|
07.05.2017 16:30 | Veliki Suvodol | 0 : 2 | Željuša | |||||
07.05
16:30
Lokomotiva
Jerma
1
4
|
07.05.2017 16:30 | Lokomotiva | 1 : 4 | Jerma | |||||
07.05
16:30
Pobeda
Sloga
0
6
|
07.05.2017 16:30 | Pobeda | 0 : 6 | Sloga | |||||
07.05
16:30
Temac
Sloboda
2
1
|
07.05.2017 16:30 | Temac | 2 : 1 | Sloboda |
07.05
16:30
Omladinac
Mladost
3
2
|
07.05.2017 16:30 | Omladinac | 3 : 2 | Mladost | |||||
07.05
16:30
Supovac
Morava 1949
2
3
|
07.05.2017 16:30 | Supovac | 2 : 3 | Morava 1949 | |||||
07.05
16:30
Durlan Siti
Delijski Vis
1
4
|
07.05.2017 16:30 | Durlan Siti | 1 : 4 | Delijski Vis | |||||
07.05
16:30
Čegar 1946
Čegar 2013
3
1
|
07.05.2017 16:30 | Čegar 1946 | 3 : 1 | Čegar 2013 | |||||
07.05
16:30
Stevan Nešticki
Radnički 1936
2
1
|
07.05.2017 16:30 | Stevan Nešticki | 2 : 1 | Radnički 1936 |
07.05
Klisura
10. februar
0
3
|
07.05.2017 | Klisura | 0 : 3 | 10. februar | |||||
07.05
Grkinja
Elid
5
6
|
07.05.2017 | Grkinja | 5 : 6 | Elid |
07.05
16:30
Mladost
Lovac
2
2
|
07.05.2017 16:30 | Mladost | 2 : 2 | Lovac | |||||
07.05
16:30
Nacional
Polet 1959
2
3
|
07.05.2017 16:30 | Nacional | 2 : 3 | Polet 1959 |
07.05
11:00
Baličevac 1974
Jugovići 1976
7
2
|
07.05.2017 11:00 | Baličevac 1974 | 7 : 2 | Jugovići 1976 | |||||
07.05
11:00
Borac
Padina 1989
3
0
|
07.05.2017 11:00 | Borac | 3 : 0 | Padina 1989 |
07.05
Polet
Goša
1
5
|
07.05.2017 | Polet | 1 : 5 | Goša | |||||
07.05
Blagotin
Mladost
0
4
|
07.05.2017 | Blagotin | 0 : 4 | Mladost |
07.05
16:30
Telečka
Rastina 1918
1
4
|
07.05.2017 16:30 | Telečka | 1 : 4 | Rastina 1918 | |||||
07.05
16:30
Dinamo (S)
OFK Metalac
1
3
|
07.05.2017 16:30 | Dinamo (S) | 1 : 3 | OFK Metalac | |||||
07.05
16:30
Dinamo 1923
Partizan
2
4
|
07.05.2017 16:30 | Dinamo 1923 | 2 : 4 | Partizan | |||||
07.05
16:30
Panonija
Jedinstvo (R)
0
1
|
07.05.2017 16:30 | Panonija | 0 : 1 | Jedinstvo (R) |
07.05
11:00
Sloga Trgošped
Polet
1
3
|
07.05.2017 11:00 | Sloga Trgošped | 1 : 3 | Polet | |||||
07.05
17:00
Mladost (Z)
Mladost (B)
0
7
|
07.05.2017 17:00 | Mladost (Z) | 0 : 7 | Mladost (B) | |||||
07.05
11:00
Mrovska
Sloga (R)
9
0
|
07.05.2017 11:00 | Mrovska | 9 : 0 | Sloga (R) | |||||
07.05
17:00
Petrovac 74
Sloga 1949
0
1
|
07.05.2017 17:00 | Petrovac 74 | 0 : 1 | Sloga 1949 | |||||
07.05
17:00
Skupljen 2013
Jedinstvo 2014
3
3
|
07.05.2017 17:00 | Skupljen 2013 | 3 : 3 | Jedinstvo 2014 | |||||
07.05
11:00
Provo 2015
Dragojevac
5
1
|
07.05.2017 11:00 | Provo 2015 | 5 : 1 | Dragojevac | |||||
07.05
11:00
Hajduk
Verko
2
3
|
07.05.2017 11:00 | Hajduk | 2 : 3 | Verko |
07.05
16:30
Partizan
Tisa 1933
1
0
|
07.05.2017 16:30 | Partizan | 1 : 0 | Tisa 1933 | |||||
07.05
16:30
Sloga
Borac
3
0
|
07.05.2017 16:30 | Sloga | 3 : 0 | Borac | |||||
07.05
16:30
Tamiš
Proleter
2
1
|
07.05.2017 16:30 | Tamiš | 2 : 1 | Proleter | |||||
07.05
16:30
KSK Konak 1926
Mladost
5
1
|
07.05.2017 16:30 | KSK Konak 1926 | 5 : 1 | Mladost |
07.05
17:30
Sloga
Krtinska
2
1
|
07.05.2017 17:30 | Sloga | 2 : 1 | Krtinska | |||||
07.05
17:30
Jedinstvo
Partizan
3
0
|
07.05.2017 17:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Partizan | |||||
07.05
17:30
Rvati
Ljubinić
4
2
|
07.05.2017 17:30 | Rvati | 4 : 2 | Ljubinić | |||||
07.05
17:30
Posavina
Zvezda
2
1
|
07.05.2017 17:30 | Posavina | 2 : 1 | Zvezda | |||||
07.05
17:30
Omladinac
Belo Polje
4
0
|
07.05.2017 17:30 | Omladinac | 4 : 0 | Belo Polje | |||||
07.05
17:30
Rekreativo
Duboko
0
5
|
07.05.2017 17:30 | Rekreativo | 0 : 5 | Duboko |
07.05
16:30
OFK Povlen
Beloševac
3
2
|
07.05.2017 16:30 | OFK Povlen | 3 : 2 | Beloševac | |||||
07.05
16:30
Rakac Stave
Mali korak
3
2
|
07.05.2017 16:30 | Rakac Stave | 3 : 2 | Mali korak | |||||
07.05
16:30
Dupljaj
Žabari
0
4
|
07.05.2017 16:30 | Dupljaj | 0 : 4 | Žabari | |||||
07.05
16:30
Sloga Gorić
Gradac Pričević
4
4
|
07.05.2017 16:30 | Sloga Gorić | 4 : 4 | Gradac Pričević | |||||
07.05
16:30
Lukavac
Zadrugar
4
0
|
07.05.2017 16:30 | Lukavac | 4 : 0 | Zadrugar | |||||
07.05
11:00
Mladi radnik
Dupljaj 2016
1
0
|
07.05.2017 11:00 | Mladi radnik | 1 : 0 | Dupljaj 2016 | |||||
07.05
16:30
Paune
Bujačić
4
1
|
07.05.2017 16:30 | Paune | 4 : 1 | Bujačić |
07.05
16:30
OFK Borac
Velika Moštanica
4
3
|
07.05.2017 16:30 | OFK Borac | 4 : 3 | Velika Moštanica | |||||
07.05
16:30
Beljina
Veliki Borak
1
0
|
07.05.2017 16:30 | Beljina | 1 : 0 | Veliki Borak | |||||
07.05
16:30
Lisović
Guncate
8
0
|
07.05.2017 16:30 | Lisović | 8 : 0 | Guncate |
07.05
17:00
Vinogradar
Pobeda
4
0
|
07.05.2017 17:00 | Vinogradar | 4 : 0 | Pobeda | |||||
07.05
17:00
Vitorul
Hajduk
3
1
|
07.05.2017 17:00 | Vitorul | 3 : 1 | Hajduk | |||||
07.05
17:00
Banat
Karaš
1
4
|
07.05.2017 17:00 | Banat | 1 : 4 | Karaš |
07.05
11:00
Doljane Meševo
Zmajevac
4
1
|
07.05.2017 11:00 | Doljane Meševo | 4 : 1 | Zmajevac | |||||
07.05
11:00
Polet (K)
Mladost 2015
2
4
|
07.05.2017 11:00 | Polet (K) | 2 : 4 | Mladost 2015 | |||||
07.05
11:00
Zdravinje
Štitari
10
0
|
07.05.2017 11:00 | Zdravinje | 10 : 0 | Štitari | |||||
07.05
11:00
Polet (Š)
Grkljane
3
2
|
07.05.2017 11:00 | Polet (Š) | 3 : 2 | Grkljane |
07.05
17:00
Kruševica
Pasjak 2013
3
0
|
07.05.2017 17:00 | Kruševica | 3 : 0 | Pasjak 2013 | |||||
07.05
17:00
Konjuh
Padež
5
1
|
07.05.2017 17:00 | Konjuh | 5 : 1 | Padež | |||||
07.05
17:00
Globoder
Meševo
2
3
|
07.05.2017 17:00 | Globoder | 2 : 3 | Meševo |
07.05
11:00
Rudar 1973
Gornje Sinkovce
6
1
|
07.05.2017 11:00 | Rudar 1973 | 6 : 1 | Gornje Sinkovce | |||||
07.05
10:00
Jašunja
Mladost
3
2
|
07.05.2017 10:00 | Jašunja | 3 : 2 | Mladost | |||||
07.05
11:00
Moravac (G)
Veternica
2
1
|
07.05.2017 11:00 | Moravac (G) | 2 : 1 | Veternica |
07.05
11:00
Omladinac (B)
Dobrnje
4
2
|
07.05.2017 11:00 | Omladinac (B) | 4 : 2 | Dobrnje | |||||
07.05
11:00
Zabrđe 1936
B.S.K.
1
1
|
07.05.2017 11:00 | Zabrđe 1936 | 1 : 1 | B.S.K. |
07.05
11:00
Omladinac B
Vukan
0
3
|
07.05.2017 11:00 | Omladinac B | 0 : 3 | Vukan |
07.05
17:30
OFK Radnički
Mladost (Č)
3
0
|
07.05.2017 17:30 | OFK Radnički | 3 : 0 | Mladost (Č) | |||||
07.05
17:30
Budućnost (D)
Borac (A)
9
1
|
07.05.2017 17:30 | Budućnost (D) | 9 : 1 | Borac (A) | |||||
07.05
17:30
Sloga
Sloboda
1
2
|
07.05.2017 17:30 | Sloga | 1 : 2 | Sloboda | |||||
07.05
17:30
Rudar
BSK
5
2
|
07.05.2017 17:30 | Rudar | 5 : 2 | BSK | |||||
07.05
17:30
Polet
Mladi Borac
2
0
|
07.05.2017 17:30 | Polet | 2 : 0 | Mladi Borac | |||||
07.05
17:30
Bistrica
Šumadija (MC)
4
1
|
07.05.2017 17:30 | Bistrica | 4 : 1 | Šumadija (MC) |
07.05
16:30
Stari drugari
Toplica
3
1
|
07.05.2017 16:30 | Stari drugari | 3 : 1 | Toplica | |||||
07.05
16:30
Paštrić
Babajić
0
3
|
07.05.2017 16:30 | Paštrić | 0 : 3 | Babajić | |||||
07.05
16:30
Proleter
Mladost
1
15
|
07.05.2017 16:30 | Proleter | 1 : 15 | Mladost | |||||
07.05
13:30
Gornji Mušić
Tolić
1
3
|
07.05.2017 13:30 | Gornji Mušić | 1 : 3 | Tolić | |||||
07.05
13:30
Orao
Gornji Lajkovac
0
3
|
07.05.2017 13:30 | Orao | 0 : 3 | Gornji Lajkovac |
07.05
16:30
Dunav
Sloga (Du)
8
1
|
07.05.2017 16:30 | Dunav | 8 : 1 | Sloga (Du) | |||||
07.05
16:30
Sloga (L)
Proleter 1932
3
1
|
07.05.2017 16:30 | Sloga (L) | 3 : 1 | Proleter 1932 | |||||
07.05
16:30
Ljubičevo
Mip Majdan
1
2
|
07.05.2017 16:30 | Ljubičevo | 1 : 2 | Mip Majdan |
07.05
16:30
Vojvoda Milenko
Beli Orao
6
0
|
07.05.2017 16:30 | Vojvoda Milenko | 6 : 0 | Beli Orao | |||||
07.05
16:30
Stig 1955
Napredak (B)
4
1
|
07.05.2017 16:30 | Stig 1955 | 4 : 1 | Napredak (B) | |||||
07.05
16:30
Vihor
Mlava (B)
2
2
|
07.05.2017 16:30 | Vihor | 2 : 2 | Mlava (B) | |||||
07.05
16:30
Zemljoradnik 1932
Pobeda (SK)
1
0
|
07.05.2017 16:30 | Zemljoradnik 1932 | 1 : 0 | Pobeda (SK) |
07.05
17:00
Morava
Omladinac
3
0
|
07.05.2017 17:00 | Morava | 3 : 0 | Omladinac | |||||
07.05
17:00
Šantarovac
Jedinstvo
1
3
|
07.05.2017 17:00 | Šantarovac | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
07.05
14:00
Hajduk
Belica
5
4
|
07.05.2017 14:00 | Hajduk | 5 : 4 | Belica | |||||
07.05
17:00
Napredak
Trnava
3
1
|
07.05.2017 17:00 | Napredak | 3 : 1 | Trnava | |||||
07.05
17:00
Mladost
Partizan
1
2
|
07.05.2017 17:00 | Mladost | 1 : 2 | Partizan |
07.05
17:00
Resavac
Zelenika
2
2
|
07.05.2017 17:00 | Resavac | 2 : 2 | Zelenika | |||||
07.05
17:00
Sindjelić
Orlovi
2
1
|
07.05.2017 17:00 | Sindjelić | 2 : 1 | Orlovi | |||||
07.05
17:00
Mladi borac
Mladi radnik
0
3
|
07.05.2017 17:00 | Mladi borac | 0 : 3 | Mladi radnik |
07.05
12:00
Omladinac
Velika Drenova
2
2
|
07.05.2017 12:00 | Omladinac | 2 : 2 | Velika Drenova |
07.05
14:00
OFK Takovo
Brgule
3
3
|
07.05.2017 14:00 | OFK Takovo | 3 : 3 | Brgule | |||||
07.05
16:30
Vrelo
Vukona
4
0
|
07.05.2017 16:30 | Vrelo | 4 : 0 | Vukona | |||||
07.05
16:30
Omladinac
Kolubara
5
1
|
07.05.2017 16:30 | Omladinac | 5 : 1 | Kolubara |
07.05
Murgaš 2012
Zvizdar 2012
4
5
|
07.05.2017 | Murgaš 2012 | 4 : 5 | Zvizdar 2012 | |||||
07.05
11:00
Šarbane
Dokmir
1
1
|
07.05.2017 11:00 | Šarbane | 1 : 1 | Dokmir | |||||
07.05
Pambukovica
Sloga
10
1
|
07.05.2017 | Pambukovica | 10 : 1 | Sloga |
07.05
17:00
Heroj
Popovac
2
1
|
07.05.2017 17:00 | Heroj | 2 : 1 | Popovac | |||||
07.05
17:00
Sloboda
ISK Izvor
1
1
|
07.05.2017 17:00 | Sloboda | 1 : 1 | ISK Izvor | |||||
07.05
17:00
Polet
Jedinstvo
2
3
|
07.05.2017 17:00 | Polet | 2 : 3 | Jedinstvo | |||||
07.05
17:00
Donja Mutnica
Napredak
0
10
|
07.05.2017 17:00 | Donja Mutnica | 0 : 10 | Napredak | |||||
07.05
17:00
OFK Juhor 2016
Vihor
8
1
|
07.05.2017 17:00 | OFK Juhor 2016 | 8 : 1 | Vihor |
07.05
Jadar 1961
Hajduk
1
1
|
07.05.2017 | Jadar 1961 | 1 : 1 | Hajduk | |||||
07.05
Studenac
Jelav
1
3
|
07.05.2017 | Studenac | 1 : 3 | Jelav | |||||
07.05
Sloga
Luk
3
3
|
07.05.2017 | Sloga | 3 : 3 | Luk | |||||
07.05
Rudar
Mladost (B)
4
0
|
07.05.2017 | Rudar | 4 : 0 | Mladost (B) |
07.05
17:00
Vrnjci
Šumadija
6
1
|
07.05.2017 17:00 | Vrnjci | 6 : 1 | Šumadija | |||||
07.05
17:00
Lasta
Jovo Kursula
3
2
|
07.05.2017 17:00 | Lasta | 3 : 2 | Jovo Kursula | |||||
07.05
17:00
Jedinstvo
Zgodačica
6
1
|
07.05.2017 17:00 | Jedinstvo | 6 : 1 | Zgodačica | |||||
07.05
17:00
Mladost 1981
Stara Čaršija
0
1
|
07.05.2017 17:00 | Mladost 1981 | 0 : 1 | Stara Čaršija | |||||
07.05
17:00
Miločajac
Kablar
4
1
|
07.05.2017 17:00 | Miločajac | 4 : 1 | Kablar |
07.05
17:00
BSK 2014
Mineral 2015
0
5
|
07.05.2017 17:00 | BSK 2014 | 0 : 5 | Mineral 2015 | |||||
07.05
17:00
National AG
Morava
2
0
|
07.05.2017 17:00 | National AG | 2 : 0 | Morava | |||||
07.05
17:00
Omladinac
Bane 1931
4
0
|
07.05.2017 17:00 | Omladinac | 4 : 0 | Bane 1931 | |||||
07.05
17:00
Studen Vitez
Progorelica
2
4
|
07.05.2017 17:00 | Studen Vitez | 2 : 4 | Progorelica |
07.05
11:00
Jarmenovci
Maskar
3
0
|
07.05.2017 11:00 | Jarmenovci | 3 : 0 | Maskar | |||||
07.05
11:00
Mladost (J)
Krćevac 04
5
1
|
07.05.2017 11:00 | Mladost (J) | 5 : 1 | Krćevac 04 | |||||
07.05
11:00
Budućnost MI
Radoje Domanović
2
3
|
07.05.2017 11:00 | Budućnost MI | 2 : 3 | Radoje Domanović |
07.05
17:00
Sloven
Kameni
0
4
|
07.05.2017 17:00 | Sloven | 0 : 4 | Kameni | |||||
07.05
17:00
Sremac
Hajduk
1
0
|
07.05.2017 17:00 | Sremac | 1 : 0 | Hajduk | |||||
07.05
17:00
Donji Srem 2015
Lovac
0
0
|
07.05.2017 17:00 | Donji Srem 2015 | 0 : 0 | Lovac | |||||
07.05
17:00
Vitez
Šumar
0
4
|
07.05.2017 17:00 | Vitez | 0 : 4 | Šumar | |||||
07.05
17:00
Mladost
Srem
3
0
|
07.05.2017 17:00 | Mladost | 3 : 0 | Srem |
07.05
10:00
Beli Orlovi
Jedinstvo
1
3
|
07.05.2017 10:00 | Beli Orlovi | 1 : 3 | Jedinstvo |
07.05
17:00
Proleter
Sloga
1
3
|
07.05.2017 17:00 | Proleter | 1 : 3 | Sloga | |||||
07.05
17:00
Labudnjača
Slavija
0
0
|
07.05.2017 17:00 | Labudnjača | 0 : 0 | Slavija | |||||
07.05
17:00
OFK Bačka 1945
Borac
1
6
|
07.05.2017 17:00 | OFK Bačka 1945 | 1 : 6 | Borac | |||||
07.05
17:00
Bačka
Bački Hajduk
3
0
|
07.05.2017 17:00 | Bačka | 3 : 0 | Bački Hajduk |
07.05
11:00
Radnik
Šumice
1
4
|
07.05.2017 11:00 | Radnik | 1 : 4 | Šumice |
07.05
16:30
Pečanica
Mirko Tomić
5
3
|
07.05.2017 16:30 | Pečanica | 5 : 3 | Mirko Tomić | |||||
07.05
16:30
Pek
Dunavac 1929
3
3
|
07.05.2017 16:30 | Pek | 3 : 3 | Dunavac 1929 | |||||
07.05
16:30
Ram
Stiški Kurjak
3
0
|
07.05.2017 16:30 | Ram | 3 : 0 | Stiški Kurjak | |||||
07.05
16:30
Baštovan 2015
Mladi Borac
6
2
|
07.05.2017 16:30 | Baštovan 2015 | 6 : 2 | Mladi Borac | |||||
07.05
16:30
Sloga-TOP
Sirakovo
1
2
|
07.05.2017 16:30 | Sloga-TOP | 1 : 2 | Sirakovo | |||||
07.05
16:30
Srednjevo
Kumane
2
2
|
07.05.2017 16:30 | Srednjevo | 2 : 2 | Kumane |
07.05
17:00
27. Oktobar
Sremac
1
3
|
07.05.2017 17:00 | 27. Oktobar | 1 : 3 | Sremac | |||||
07.05
17:00
Sloga
Fruškogorac
0
5
|
07.05.2017 17:00 | Sloga | 0 : 5 | Fruškogorac | |||||
07.05
17:00
Graničar
Jedinstvo
5
0
|
07.05.2017 17:00 | Graničar | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
07.05
17:00
S.V.Radnički
Fruška Gora
0
2
|
07.05.2017 17:00 | S.V.Radnički | 0 : 2 | Fruška Gora | |||||
07.05
17:00
Planinac
Borac
11
2
|
07.05.2017 17:00 | Planinac | 11 : 2 | Borac | |||||
07.05
17:00
Jedinstvo (R)
Car Uroš
3
1
|
07.05.2017 17:00 | Jedinstvo (R) | 3 : 1 | Car Uroš | |||||
07.05
17:00
Polet
Vojvodina
1
0
|
07.05.2017 17:00 | Polet | 1 : 0 | Vojvodina |
07.05
17:00
Omladinac
OFK Bingula
0
1
|
07.05.2017 17:00 | Omladinac | 0 : 1 | OFK Bingula | |||||
07.05
17:00
Borac
Graničar
0
4
|
07.05.2017 17:00 | Borac | 0 : 4 | Graničar | |||||
07.05
17:00
Jedinstvo
Sremac
1
5
|
07.05.2017 17:00 | Jedinstvo | 1 : 5 | Sremac | |||||
07.05
17:00
Sinđelić
OFK Bikić
0
1
|
07.05.2017 17:00 | Sinđelić | 0 : 1 | OFK Bikić | |||||
07.05
17:00
Napredak
OFK Bačinci
2
3
|
07.05.2017 17:00 | Napredak | 2 : 3 | OFK Bačinci |
07.05
17:00
Sloga (M)
Krušedol
2
2
|
07.05.2017 17:00 | Sloga (M) | 2 : 2 | Krušedol | |||||
07.05
17:00
Fruškogorac
ČSK 1939
6
3
|
07.05.2017 17:00 | Fruškogorac | 6 : 3 | ČSK 1939 | |||||
07.05
17:00
Sloga (K)
Borac (J)
5
0
|
07.05.2017 17:00 | Sloga (K) | 5 : 0 | Borac (J) |
07.05
16:30
Borac
Omladinac
1
4
|
07.05.2017 16:30 | Borac | 1 : 4 | Omladinac | |||||
07.05
16:30
Ivanča
Rabrovac
3
2
|
07.05.2017 16:30 | Ivanča | 3 : 2 | Rabrovac | |||||
07.05
16:30
Sloga
OFK Student
6
5
|
07.05.2017 16:30 | Sloga | 6 : 5 | OFK Student | |||||
07.05
16:30
Napredak
Šepšin
1
1
|
07.05.2017 16:30 | Napredak | 1 : 1 | Šepšin | |||||
07.05
16:30
Šumadija 1962
Vlaška 1950
4
1
|
07.05.2017 16:30 | Šumadija 1962 | 4 : 1 | Vlaška 1950 |
07.05
17:00
Mladost
OFK Marenovo
2
3
|
07.05.2017 17:00 | Mladost | 2 : 3 | OFK Marenovo |
07.05
16:00
Proleter
Mladost
2
4
|
07.05.2017 16:00 | Proleter | 2 : 4 | Mladost | |||||
07.05
16:00
Budućnost
Jedinstvo
6
1
|
07.05.2017 16:00 | Budućnost | 6 : 1 | Jedinstvo | |||||
07.05
16:30
Pomoravlje
BSK
6
3
|
07.05.2017 16:30 | Pomoravlje | 6 : 3 | BSK | |||||
07.05
16:00
Udarnik
Polet
0
1
|
07.05.2017 16:00 | Udarnik | 0 : 1 | Polet | |||||
07.05
16:00
Mladost
Udarnik
2
5
|
07.05.2017 16:00 | Mladost | 2 : 5 | Udarnik |
07.05
17:00
Sloga
Dobricevo
5
2
|
07.05.2017 17:00 | Sloga | 5 : 2 | Dobricevo |
07.05
16:30
Mrčkovac
Žitkovica
1
4
|
07.05.2017 16:30 | Mrčkovac | 1 : 4 | Žitkovica | |||||
07.05
16:30
Barič
OFK Vinci
4
2
|
07.05.2017 16:30 | Barič | 4 : 2 | OFK Vinci | |||||
07.05
16:30
Električar
Mladost 1970
1
1
|
07.05.2017 16:30 | Električar | 1 : 1 | Mladost 1970 | |||||
07.05
16:30
Borac 2016
Polet
2
4
|
07.05.2017 16:30 | Borac 2016 | 2 : 4 | Polet |
07.05
16:30
Šumarice 2008
Pobeda 1926
0
1
|
07.05.2017 16:30 | Šumarice 2008 | 0 : 1 | Pobeda 1926 | |||||
07.05
16:30
Bratstvo 1975
Seljak 1928
5
1
|
07.05.2017 16:30 | Bratstvo 1975 | 5 : 1 | Seljak 1928 | |||||
07.05
16:30
Bukorovac
Dobrača
4
0
|
07.05.2017 16:30 | Bukorovac | 4 : 0 | Dobrača | |||||
07.05
16:30
Sloga 2016
Borac
3
0
|
07.05.2017 16:30 | Sloga 2016 | 3 : 0 | Borac |
07.05
16:30
Veteran
Karađorđe
5
2
|
07.05.2017 16:30 | Veteran | 5 : 2 | Karađorđe | |||||
07.05
16:30
Meteor
Badnjevac
7
3
|
07.05.2017 16:30 | Meteor | 7 : 3 | Badnjevac | |||||
07.05
16:30
Šumadija
Mladost
4
2
|
07.05.2017 16:30 | Šumadija | 4 : 2 | Mladost | |||||
07.05
16:30
Napredak
Mladost
5
2
|
07.05.2017 16:30 | Napredak | 5 : 2 | Mladost |
07.05
17:00
Lipar
Dobra Voda
4
4
|
07.05.2017 17:00 | Lipar | 4 : 4 | Dobra Voda | |||||
07.05
17:00
Sloboda
Dražmirovac
2
1
|
07.05.2017 17:00 | Sloboda | 2 : 1 | Dražmirovac |
07.05
11:00
Roma
Proleter
0
2
|
07.05.2017 11:00 | Roma | 0 : 2 | Proleter |
07.05
17:30
Proleter
Vreoci
2
3
|
07.05.2017 17:30 | Proleter | 2 : 3 | Vreoci | |||||
07.05
17:30
20. Oktobar
Mladi Radnik
0
0
|
07.05.2017 17:30 | 20. Oktobar | 0 : 0 | Mladi Radnik | |||||
07.05
17:30
Lazarevac
Dimitrije Tucović
6
1
|
07.05.2017 17:30 | Lazarevac | 6 : 1 | Dimitrije Tucović |
07.05
19:00
Igalo
Cetinje
1
1
|
07.05.2017 19:00 | Igalo | 1 : 1 | Cetinje | |||||
07.05
19:00
Čelik
Berane
1
2
|
07.05.2017 19:00 | Čelik | 1 : 2 | Berane | |||||
07.05
19:00
Bratstvo
Mornar
0
1
|
07.05.2017 19:00 | Bratstvo | 0 : 1 | Mornar | |||||
07.05
19:00
Ibar
Jezero
1
2
|
07.05.2017 19:00 | Ibar | 1 : 2 | Jezero | |||||
07.05
19:00
Kom
Otrant Olympic
0
2
|
07.05.2017 19:00 | Kom | 0 : 2 | Otrant Olympic |
07.05
17:00
Gusinje
Brskovo
0
4
|
07.05.2017 17:00 | Gusinje | 0 : 4 | Brskovo | |||||
07.05
17:00
OFK Borac
Fair Play
4
0
|
07.05.2017 17:00 | OFK Borac | 4 : 0 | Fair Play | |||||
07.05
17:00
Petnjica
Polimlje
5
4
|
07.05.2017 17:00 | Petnjica | 5 : 4 | Polimlje |
07.05
17:00
Crvena stijena
Drezga
0
5
|
07.05.2017 17:00 | Crvena stijena | 0 : 5 | Drezga |
07.05
16:30
Jezava
Vrbovac
2
1
|
07.05.2017 16:30 | Jezava | 2 : 1 | Vrbovac | |||||
07.05
16:30
Landol
Lunjevac
3
1
|
07.05.2017 16:30 | Landol | 3 : 1 | Lunjevac |
07.05
11:00
Železničar
Hajduk Veljko 1934
4
3
|
07.05.2017 11:00 | Železničar | 4 : 3 | Hajduk Veljko 1934 | |||||
07.05
16:30
Vučak
Budućnost
3
0
|
07.05.2017 16:30 | Vučak | 3 : 0 | Budućnost | |||||
07.05
16:30
OFK Slavija
Skobalj
2
3
|
07.05.2017 16:30 | OFK Slavija | 2 : 3 | Skobalj |
07.05
16:30
Petrijevac
Omladinac
6
3
|
07.05.2017 16:30 | Petrijevac | 6 : 3 | Omladinac | |||||
07.05
16:30
Badljevica
Kolarac
7
0
|
07.05.2017 16:30 | Badljevica | 7 : 0 | Kolarac |
07.05
11:00
Pričinović
Korman
2
0
|
07.05.2017 11:00 | Pričinović | 2 : 0 | Korman | |||||
07.05
11:00
Sava
Borac BTG
4
5
|
07.05.2017 11:00 | Sava | 4 : 5 | Borac BTG |
07.05
14:30
Sunrise Šabac
Culjković
10
1
|
07.05.2017 14:30 | Sunrise Šabac | 10 : 1 | Culjković | |||||
07.05
14:30
Partizan
POFK Metaloplastika 2006
7
0
|
07.05.2017 14:30 | Partizan | 7 : 0 | POFK Metaloplastika 2006 |
07.05
19:00
Napredak
Radnički (N)
0
2
|
07.05.2017 19:00 | Napredak | 0 : 2 | Radnički (N) |
07.05
17:00
Spartak ŽK
Rad
0
0
|
07.05.2017 17:00 | Spartak ŽK | 0 : 0 | Rad | |||||
07.05
19:00
Radnik
Novi Pazar
1
1
|
07.05.2017 19:00 | Radnik | 1 : 1 | Novi Pazar |
07.05
17:00
Inđija
Dinamo
2
0
|
07.05.2017 17:00 | Inđija | 2 : 0 | Dinamo | |||||
07.05
17:00
Jagodina
Bežanija
1
1
|
07.05.2017 17:00 | Jagodina | 1 : 1 | Bežanija | |||||
07.05
17:00
Budućnost
Mačva
1
3
|
07.05.2017 17:00 | Budućnost | 1 : 3 | Mačva | |||||
07.05
17:00
Sindjelić
Zemun
2
3
|
07.05.2017 17:00 | Sindjelić | 2 : 3 | Zemun | |||||
07.05
17:00
ČSK Pivara
Proleter
1
0
|
07.05.2017 17:00 | ČSK Pivara | 1 : 0 | Proleter | |||||
07.05
17:00
BSK Borča
Radnički
1
1
|
07.05.2017 17:00 | BSK Borča | 1 : 1 | Radnički | |||||
07.05
17:00
OFK Odžaci
Kolubara
0
1
|
07.05.2017 17:00 | OFK Odžaci | 0 : 1 | Kolubara |
07.05
17:00
Arsenal
Manchester Utd
2
0
|
07.05.2017 17:00 | Arsenal | 2 : 0 | Manchester Utd | |||||
07.05
14:30
Liverpool
Southampton
0
0
|
07.05.2017 14:30 | Liverpool | 0 : 0 | Southampton |
07.05
15:30
Hamburger SV
Mainz 05
0
0
|
07.05.2017 15:30 | Hamburger SV | 0 : 0 | Mainz 05 | |||||
07.05
17:30
Freiburg
Schalke 04
2
0
|
07.05.2017 17:30 | Freiburg | 2 : 0 | Schalke 04 |
07.05
12:30
Udinese
Atalanta
1
1
|
07.05.2017 12:30 | Udinese | 1 : 1 | Atalanta | |||||
07.05
15:00
Empoli
Bologna
3
1
|
07.05.2017 15:00 | Empoli | 3 : 1 | Bologna | |||||
07.05
15:00
Pescara
Crotone
0
1
|
07.05.2017 15:00 | Pescara | 0 : 1 | Crotone | |||||
07.05
15:00
Sassuolo
Fiorentina
2
2
|
07.05.2017 15:00 | Sassuolo | 2 : 2 | Fiorentina | |||||
07.05
15:00
Genoa
Internazionale
1
0
|
07.05.2017 15:00 | Genoa | 1 : 0 | Internazionale | |||||
07.05
15:00
Chievo
Palermo
1
1
|
07.05.2017 15:00 | Chievo | 1 : 1 | Palermo | |||||
07.05
20:45
Milan
Roma
1
4
|
07.05.2017 20:45 | Milan | 1 : 4 | Roma | |||||
07.05
15:00
Lazio
Sampdoria
7
3
|
07.05.2017 15:00 | Lazio | 7 : 3 | Sampdoria |
07.05
21:00
Marseille
Nice
2
1
|
07.05.2017 21:00 | Marseille | 2 : 1 | Nice | |||||
07.05
17:00
Lyon
Nantes
3
2
|
07.05.2017 17:00 | Lyon | 3 : 2 | Nantes | |||||
07.05
15:00
Rennes
Montpellier
1
0
|
07.05.2017 15:00 | Rennes | 1 : 0 | Montpellier |
07.05
12:00
Alavés
Athletic Club
1
0
|
07.05.2017 12:00 | Alavés | 1 : 0 | Athletic Club | |||||
07.05
18:30
La Coruña
Espanyol
1
2
|
07.05.2017 18:30 | La Coruña | 1 : 2 | Espanyol | |||||
07.05
16:15
Valencia
Osasuna
4
1
|
07.05.2017 16:15 | Valencia | 4 : 1 | Osasuna | |||||
07.05
20:45
Málaga
Celta Vigo
3
0
|
07.05.2017 20:45 | Málaga | 3 : 0 | Celta Vigo |
07.05
11:30
Požarevac
Obilić
1
2
|
07.05.2017 11:30 | Požarevac | 1 : 2 | Obilić | |||||
07.05
17:00
Vojvodina
Napredak
1
0
|
07.05.2017 17:00 | Vojvodina | 1 : 0 | Napredak |
07.05
14:00
Mačva
ŽGFK Lavice Dubočica
6
2
|
07.05.2017 14:00 | Mačva | 6 : 2 | ŽGFK Lavice Dubočica | |||||
07.05
12:30
Trijumf
Rad
0
1
|
07.05.2017 12:30 | Trijumf | 0 : 1 | Rad | |||||
07.05
17:00
Polet
Kolibri
1
1
|
07.05.2017 17:00 | Polet | 1 : 1 | Kolibri |
07.05
16:30
Metalmania
Radnički 1919
3
1
|
07.05.2017 16:30 | Metalmania | 3 : 1 | Radnički 1919 |
07.05
13:00
Lokomotiva
Spartak ŽK
1
1
|
07.05.2017 13:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | Spartak ŽK | |||||
07.05
11:30
OFK Beograd
Mačva
1
2
|
07.05.2017 11:30 | OFK Beograd | 1 : 2 | Mačva |
07.05
12:00
TSC
Dinamo 1945
2
3
|
07.05.2017 12:00 | TSC | 2 : 3 | Dinamo 1945 |
07.05
10:00
OFK Hajduk
Radnički (SM)
2
0
|
07.05.2017 10:00 | OFK Hajduk | 2 : 0 | Radnički (SM) |
07.05
10:00
Vršac
Železničar
3
3
|
07.05.2017 10:00 | Vršac | 3 : 3 | Železničar |
07.05
10:00
Radnički (S)
Krila Krajine
3
5
|
07.05.2017 10:00 | Radnički (S) | 3 : 5 | Krila Krajine | |||||
07.05
10:00
Bačka 1901
ČSK Pivara
3
2
|
07.05.2017 10:00 | Bačka 1901 | 3 : 2 | ČSK Pivara |
07.05
11:00
Radnički 1923
Novi Pazar
4
2
|
07.05.2017 11:00 | Radnički 1923 | 4 : 2 | Novi Pazar | |||||
07.05
10:00
Sloga (K)
Šumadija 1903
3
0
|
07.05.2017 10:00 | Sloga (K) | 3 : 0 | Šumadija 1903 |
07.05
10:00
Loznica
Jedinstvo
|
07.05.2017 10:00 | Loznica | : | Jedinstvo | |||||
07.05
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Savacijum
|
07.05.2017 10:00 | Budućnost-Krušik 2014 | : | Savacijum | |||||
07.05
11:00
Radnički Šabački
Radnički Stobex
|
07.05.2017 11:00 | Radnički Šabački | : | Radnički Stobex |
07.05
10:00
Balkan
Radnički (NB)
0
1
|
07.05.2017 10:00 | Balkan | 0 : 1 | Radnički (NB) | |||||
07.05
14:30
Kolubara
Siti Sport Klub
2
2
|
07.05.2017 14:30 | Kolubara | 2 : 2 | Siti Sport Klub |
07.05
11:00
Grafičar
Srem
12
0
|
07.05.2017 11:00 | Grafičar | 12 : 0 | Srem |
07.05
16:30
Novi Beograd
Minel
4
0
|
07.05.2017 16:30 | Novi Beograd | 4 : 0 | Minel |
07.05
13:30
Internacional MK
Brodarac MK
4
3
|
07.05.2017 13:30 | Internacional MK | 4 : 3 | Brodarac MK | |||||
07.05
09:00
Lokomotiva MK
BSK Borča MK
0
3
|
07.05.2017 09:00 | Lokomotiva MK | 0 : 3 | BSK Borča MK |
07.05
10:00
Crvena zvezda MML MK
Zemun B MK
3
0
|
07.05.2017 10:00 | Crvena zvezda MML MK | 3 : 0 | Zemun B MK | |||||
07.05
11:00
Zuce MK
Brodarac 1947 MK
2
1
|
07.05.2017 11:00 | Zuce MK | 2 : 1 | Brodarac 1947 MK |
07.05
12:00
Zemun
Spartak ŽK
4
3
|
07.05.2017 12:00 | Zemun | 4 : 3 | Spartak ŽK | |||||
07.05
11:00
Jagodina
Teleoptik
0
0
|
07.05.2017 11:00 | Jagodina | 0 : 0 | Teleoptik | |||||
07.05
14:30
Real Niš
Crvena zvezda
1
4
|
07.05.2017 14:30 | Real Niš | 1 : 4 | Crvena zvezda |
07.05
10:45
Radnički (Zr)
Vojvodina
0
5
|
07.05.2017 10:45 | Radnički (Zr) | 0 : 5 | Vojvodina | |||||
07.05
10:00
TSC
Borac (NS)
1
1
|
07.05.2017 10:00 | TSC | 1 : 1 | Borac (NS) |
07.05
12:00
Radnički (SM)
Petar Puača
0
3
|
07.05.2017 12:00 | Radnički (SM) | 0 : 3 | Petar Puača |
07.05
12:00
Proleter 2006
Vršac
5
1
|
07.05.2017 12:00 | Proleter 2006 | 5 : 1 | Vršac |
07.05
12:00
Bečej 1918
Radnički (S)
4
0
|
07.05.2017 12:00 | Bečej 1918 | 4 : 0 | Radnički (S) |
07.05
12:00
Mačva 2005
Senjak
|
07.05.2017 12:00 | Mačva 2005 | : | Senjak |
07.05
12:00
Kolubara
BASK
2
1
|
07.05.2017 12:00 | Kolubara | 2 : 1 | BASK | |||||
07.05
12:30
BSK 1925
Voždovac
2
5
|
07.05.2017 12:30 | BSK 1925 | 2 : 5 | Voždovac |
07.05
7.juli
Cerovac 2013
4
1
|
07.05.2017 | 7.juli | 4 : 1 | Cerovac 2013 |
07.05
Sloven
Borac
4
0
|
07.05.2017 | Sloven | 4 : 0 | Borac | |||||
07.05
Rudar
Partizan
2
2
|
07.05.2017 | Rudar | 2 : 2 | Partizan | |||||
07.05
11:00
Mladost
1. Maj
1
5
|
07.05.2017 11:00 | Mladost | 1 : 5 | 1. Maj |
07.05
10:00
Zadrugar
Buducnost
5
2
|
07.05.2017 10:00 | Zadrugar | 5 : 2 | Buducnost | |||||
07.05
13:00
Prva Iskra
Rvati
6
1
|
07.05.2017 13:00 | Prva Iskra | 6 : 1 | Rvati |
07.05
10:00
Jadar
Cer
2
1
|
07.05.2017 10:00 | Jadar | 2 : 1 | Cer | |||||
07.05
10:00
Loznica
Jadar 1961
5
1
|
07.05.2017 10:00 | Loznica | 5 : 1 | Jadar 1961 |
07.05
Hajduk
Vinca
0
3
|
07.05.2017 | Hajduk | 0 : 3 | Vinca | |||||
07.05
Graficar
Žarkovo
6
2
|
07.05.2017 | Graficar | 6 : 2 | Žarkovo | |||||
07.05
Avala 1939
Bežanija
0
10
|
07.05.2017 | Avala 1939 | 0 : 10 | Bežanija | |||||
07.05
GSP Polet
Beograd 1929
0
4
|
07.05.2017 | GSP Polet | 0 : 4 | Beograd 1929 |
07.05
11:00
Postar 1930
Palilulac
0
6
|
07.05.2017 11:00 | Postar 1930 | 0 : 6 | Palilulac | |||||
07.05
12:30
OLE
DIF
1
2
|
07.05.2017 12:30 | OLE | 1 : 2 | DIF |
07.05
09:00
BASK MK
Lokomotiva MK
1
4
|
07.05.2017 09:00 | BASK MK | 1 : 4 | Lokomotiva MK | |||||
07.05
13:00
Teleoptik MK
Zemun MK
0
0
|
07.05.2017 13:00 | Teleoptik MK | 0 : 0 | Zemun MK |
07.05
16:00
Leštane MK
Voždovac MK
1
7
|
07.05.2017 16:00 | Leštane MK | 1 : 7 | Voždovac MK | |||||
07.05
08:30
OFK Beograd MK
Lokomotiva MK
3
0
|
07.05.2017 08:30 | OFK Beograd MK | 3 : 0 | Lokomotiva MK | |||||
07.05
09:00
Brodarac MK
011 MK
0
1
|
07.05.2017 09:00 | Brodarac MK | 0 : 1 | 011 MK | |||||
07.05
15:30
Internacional MK
FSFV MK
10
2
|
07.05.2017 15:30 | Internacional MK | 10 : 2 | FSFV MK |
07.05
14:00
Novi Beograd MK
DIF MK
0
0
|
07.05.2017 14:00 | Novi Beograd MK | 0 : 0 | DIF MK |
07.05
09:30
Proleter 2006
Vojvodina
0
10
|
07.05.2017 09:30 | Proleter 2006 | 0 : 10 | Vojvodina |
07.05
10:00
Radnički (SM)
Srem
1
2
|
07.05.2017 10:00 | Radnički (SM) | 1 : 2 | Srem |
07.05
10:00
Dinamo 1945
Radnički (K)
12
2
|
07.05.2017 10:00 | Dinamo 1945 | 12 : 2 | Radnički (K) | |||||
07.05
09:00
Radnički (Zr)
Vršac
1
4
|
07.05.2017 09:00 | Radnički (Zr) | 1 : 4 | Vršac | |||||
07.05
10:00
Bečkerek 023
Kikinda 1909
3
0
|
07.05.2017 10:00 | Bečkerek 023 | 3 : 0 | Kikinda 1909 |
07.05
10:00
Bečej 1918
Radnički (S)
4
0
|
07.05.2017 10:00 | Bečej 1918 | 4 : 0 | Radnički (S) | |||||
07.05
10:00
Hajduk junior
Bačka 1901
4
0
|
07.05.2017 10:00 | Hajduk junior | 4 : 0 | Bačka 1901 |
07.05
11:00
Šumadija 1903
Bane
6
0
|
07.05.2017 11:00 | Šumadija 1903 | 6 : 0 | Bane | |||||
07.05
13:00
Sloga (K)
Tutin
1
0
|
07.05.2017 13:00 | Sloga (K) | 1 : 0 | Tutin |
07.05
10:00
Mačva (Š)
Budućnost-Krušik 2014
0
0
|
07.05.2017 10:00 | Mačva (Š) | 0 : 0 | Budućnost-Krušik 2014 | |||||
07.05
10:00
Mačva 2005
Donjošorac Sunrise
3
2
|
07.05.2017 10:00 | Mačva 2005 | 3 : 2 | Donjošorac Sunrise |
07.05
09:00
Zemun
Rad
0
1
|
07.05.2017 09:00 | Zemun | 0 : 1 | Rad | |||||
07.05
09:00
Teleoptik
BSK
3
1
|
07.05.2017 09:00 | Teleoptik | 3 : 1 | BSK | |||||
07.05
12:00
Partizan
Crvena zvezda
3
3
|
07.05.2017 12:00 | Partizan | 3 : 3 | Crvena zvezda |
07.05
10:00
Spartak
Subotica
1
3
|
07.05.2017 10:00 | Spartak | 1 : 3 | Subotica |
07.05
Jedinstvo
Banat
1
9
|
07.05.2017 | Jedinstvo | 1 : 9 | Banat |
07.05
10:00
Podrinje
Radnički Stobeks
2
10
|
07.05.2017 10:00 | Podrinje | 2 : 10 | Radnički Stobeks | |||||
07.05
10:00
Antimon
Jadar 07 I
0
4
|
07.05.2017 10:00 | Antimon | 0 : 4 | Jadar 07 I |
07.05
11:00
Rudar 2001
RSK
3
0
|
07.05.2017 11:00 | Rudar 2001 | 3 : 0 | RSK |
07.05
11:00
Jedinstvo 1945
Hajduk
6
1
|
07.05.2017 11:00 | Jedinstvo 1945 | 6 : 1 | Hajduk | |||||
07.05
11:00
Borac
Provo
2
2
|
07.05.2017 11:00 | Borac | 2 : 2 | Provo |
07.05
10:30
BSK 1925
Internacional
4
4
|
07.05.2017 10:30 | BSK 1925 | 4 : 4 | Internacional | |||||
07.05
12:00
BASK
Bežanija
3
2
|
07.05.2017 12:00 | BASK | 3 : 2 | Bežanija | |||||
07.05
10:00
Radnički
Sindjelic
7
1
|
07.05.2017 10:00 | Radnički | 7 : 1 | Sindjelic | |||||
07.05
11:30
Lokomotiva
Dominus
1
2
|
07.05.2017 11:30 | Lokomotiva | 1 : 2 | Dominus |
07.05
12:00
Avala 1939
Sopot
0
8
|
07.05.2017 12:00 | Avala 1939 | 0 : 8 | Sopot |
07.05
10:00
Ole MK
Dunav MK
8
1
|
07.05.2017 10:00 | Ole MK | 8 : 1 | Dunav MK | |||||
07.05
11:00
Beograd 1929 MK
Ada MK
3
5
|
07.05.2017 11:00 | Beograd 1929 MK | 3 : 5 | Ada MK |
07.05
15:30
Lokomotiva MK
Voždovac B MK
3
0
|
07.05.2017 15:30 | Lokomotiva MK | 3 : 0 | Voždovac B MK | |||||
07.05
17:00
Kolubara MK
DIF MK
1
2
|
07.05.2017 17:00 | Kolubara MK | 1 : 2 | DIF MK |
07.05
12:00
ŽFK Crvena zvezda MK
Radnički NB
0
0
|
07.05.2017 12:00 | ŽFK Crvena zvezda MK | 0 : 0 | Radnički NB |
07.05
11:00
Teleoptik
BSK Borča
1
2
|
07.05.2017 11:00 | Teleoptik | 1 : 2 | BSK Borča | |||||
07.05
09:30
Kolubara
OFK Beograd
2
0
|
07.05.2017 09:30 | Kolubara | 2 : 0 | OFK Beograd | |||||
07.05
14:30
Zemun
Brodarac 1947
2
0
|
07.05.2017 14:30 | Zemun | 2 : 0 | Brodarac 1947 |
07.05
09:30
Spartak
Arena SU
0
2
|
07.05.2017 09:30 | Spartak | 0 : 2 | Arena SU | |||||
07.05
11:00
Vinogradar
CFK
0
6
|
07.05.2017 11:00 | Vinogradar | 0 : 6 | CFK |
07.05
10:00
Partizan
Rvati
1
2
|
07.05.2017 10:00 | Partizan | 1 : 2 | Rvati |
07.05
10:00
Jedinstvo
Posavina
3
0
|
07.05.2017 10:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Posavina | |||||
07.05
10:00
Skela
Buducnost
3
2
|
07.05.2017 10:00 | Skela | 3 : 2 | Buducnost |
07.05
Kevi
Sloga
2
0
|
07.05.2017 | Kevi | 2 : 0 | Sloga | |||||
07.05
Senta
AFK
3
4
|
07.05.2017 | Senta | 3 : 4 | AFK | |||||
07.05
Obilić
Horgoš 1911
9
0
|
07.05.2017 | Obilić | 9 : 0 | Horgoš 1911 |
07.05
11:00
Mladi Proleter
Petlic
4
7
|
07.05.2017 11:00 | Mladi Proleter | 4 : 7 | Petlic | |||||
07.05
17:30
Lokomotiva B
Dorcol
0
3
|
07.05.2017 17:30 | Lokomotiva B | 0 : 3 | Dorcol |
07.05
19:30
Mačva
Jedinstvo 1974
31
27
|
07.05.2017 19:30 | Mačva | 31 : 27 | Jedinstvo 1974 | |||||
07.05
17:00
Radnički
Sportski Centar Voždovac 2012
31
24
|
07.05.2017 17:00 | Radnički | 31 : 24 | Sportski Centar Voždovac 2012 | |||||
07.05
18:00
Sloga
Novi Beograd
29
28
|
07.05.2017 18:00 | Sloga | 29 : 28 | Novi Beograd | |||||
07.05
20:00
Rekreativo
PKB
24
21
|
07.05.2017 20:00 | Rekreativo | 24 : 21 | PKB |
07.05
19:30
BSK Heba
Hajduk Veljko
28
26
|
07.05.2017 19:30 | BSK Heba | 28 : 26 | Hajduk Veljko | |||||
07.05
19:00
Aleksinac
ORK Bor
23
29
|
07.05.2017 19:00 | Aleksinac | 23 : 29 | ORK Bor |
07.05
20:00
Karađorđe
Radnički 2
33
37
|
07.05.2017 20:00 | Karađorđe | 33 : 37 | Radnički 2 | |||||
07.05
20:00
Beli andjeo
Mladost
32
28
|
07.05.2017 20:00 | Beli andjeo | 32 : 28 | Mladost | |||||
07.05
18:30
Arilje
Napredak
33
36
|
07.05.2017 18:30 | Arilje | 33 : 36 | Napredak | |||||
07.05
16:00
Metalac
Prva Petoletka
30
27
|
07.05.2017 16:00 | Metalac | 30 : 27 | Prva Petoletka |
07.05
15:00
Gučevo
Beograd
24
45
|
07.05.2017 15:00 | Gučevo | 24 : 45 | Beograd |
07.05
18:00
Paraćin
Rtanj
27
22
|
07.05.2017 18:00 | Paraćin | 27 : 22 | Rtanj |
07.05
19:30
Progres
Pirot
43
20
|
07.05.2017 19:30 | Progres | 43 : 20 | Pirot | |||||
07.05
16:00
Radan
Morava
36
19
|
07.05.2017 16:00 | Radan | 36 : 19 | Morava |
07.05
14:00
Sloga
Zlatar 2
37
27
|
07.05.2017 14:00 | Sloga | 37 : 27 | Zlatar 2 | |||||
07.05
18:00
Šamot 65 2
Pobednik
25
24
|
07.05.2017 18:00 | Šamot 65 2 | 25 : 24 | Pobednik | |||||
07.05
13:00
Užice
Bane
30
23
|
07.05.2017 13:00 | Užice | 30 : 23 | Bane |
07.05
18:00
Somborelektro
Grafičar
39
31
|
07.05.2017 18:00 | Somborelektro | 39 : 31 | Grafičar | |||||
07.05
17:30
Graničar
Prigrevica
22
28
|
07.05.2017 17:30 | Graničar | 22 : 28 | Prigrevica | |||||
07.05
19:00
Rusin
Kljajićevo
30
23
|
07.05.2017 19:00 | Rusin | 30 : 23 | Kljajićevo |
07.05
16:00
Crepaja
Unirea
23
23
|
07.05.2017 16:00 | Crepaja | 23 : 23 | Unirea | |||||
07.05
16:30
Omladinac (I)
ORK Pančevo
25
34
|
07.05.2017 16:30 | Omladinac (I) | 25 : 34 | ORK Pančevo | |||||
07.05
20:00
Gaj
Omladinac (D)
17
33
|
07.05.2017 20:00 | Gaj | 17 : 33 | Omladinac (D) |
07.05
17:30
Beograd
Petrovac
29
22
|
07.05.2017 17:30 | Beograd | 29 : 22 | Petrovac | |||||
07.05
19:00
Radnički
Kučevo
32
37
|
07.05.2017 19:00 | Radnički | 32 : 37 | Kučevo |
07.05
16:30
Košutnjak
Metalac AD
18
26
|
07.05.2017 16:30 | Košutnjak | 18 : 26 | Metalac AD |
07.05
18:00
Deronje
Dolovo
23
17
|
07.05.2017 18:00 | Deronje | 23 : 17 | Dolovo |
07.05
19:00
TFK
Forum
1
4
|
07.05.2017 19:00 | TFK | 1 : 4 | Forum | |||||
07.05
20:00
Kraljevićevo
Viking
1
3
|
07.05.2017 20:00 | Kraljevićevo | 1 : 3 | Viking |
07.05
18:00
Tisa
Indians 2013
5
3
|
07.05.2017 18:00 | Tisa | 5 : 3 | Indians 2013 |
07.05
18:30
Leskovac
Zufo
4
2
|
07.05.2017 18:30 | Leskovac | 4 : 2 | Zufo |
07.05
18:00
Kopernikus SAS
Euro Motus
0
8
|
07.05.2017 18:00 | Kopernikus SAS | 0 : 8 | Euro Motus |
07.05
14:00
Crvena Zvezda
Dorćol
51
10
|
07.05.2017 14:00 | Crvena Zvezda | 51 : 10 | Dorćol |
07.05
17:00
Indians Inđija
Blue Dragons Beograd
7
23
|
07.05.2017 17:00 | Indians Inđija | 7 : 23 | Blue Dragons Beograd |
07.05
16:30
Pastuvi Požarevac
Golden Bears Bor
0
22
|
07.05.2017 16:30 | Pastuvi Požarevac | 0 : 22 | Golden Bears Bor | |||||
07.05
13:00
Black Hornets
Novi Sad Wild Dogs
45
0
|
07.05.2017 13:00 | Black Hornets | 45 : 0 | Novi Sad Wild Dogs |
07.05
17:00
Sharks Šabac
Pirates Zemun
47
0
|
07.05.2017 17:00 | Sharks Šabac | 47 : 0 | Pirates Zemun |
07.05
16:30
Imperatori Niš
Royal Crowns Kraljevo
0
8
|
07.05.2017 16:30 | Imperatori Niš | 0 : 8 | Royal Crowns Kraljevo |