XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 442 utakmica za dan
Subota, 13 Maj 2017

Fudbal

13.05.2017 19:00 Crvena zvezda 4 : 1 Mladost (L)
13.05.2017 19:00 Napredak 3 : 0 Javor Matis
13.05.2017 17:00 Partizan 2 : 1 Voždovac
13.05.2017 19:00 Vojvodina 0 : 0 Radnički (N)
13.05.2017 19:00 Čukarički 1 : 2 Spartak ŽK
13.05.2017 17:00 Rad 0 : 1 OFK Bačka
13.05.2017 19:00 Metalac 1 : 1 Radnik
13.05.2017 17:00 Novi Pazar 2 : 0 Borac
13.05.2017 17:00 OFK Odžaci 2 : 3 Inđija
13.05.2017 17:00 Kolubara 3 : 0 BSK Borča
13.05.2017 17:00 Proleter 1 : 1 Sindjelić
13.05.2017 17:00 Zemun 3 : 0 OFK Beograd
13.05.2017 19:00 Sloboda 4 : 0 Budućnost
13.05.2017 17:00 Mačva 1 : 0 Jagodina
13.05.2017 16:00 Bournemouth 2 : 1 Burnley
13.05.2017 13:30 Manchester City 2 : 1 Leicester
13.05.2017 16:00 Middlesbrough 1 : 2 Southampton
13.05.2017 18:30 Stoke 1 : 4 Arsenal
13.05.2017 16:00 Sunderland 0 : 2 Swansea
13.05.2017 15:30 Bayer Leverkusen 2 : 2 Köln
13.05.2017 15:30 Schalke 04 1 : 1 Hamburger SV
13.05.2017 15:30 Mainz 05 4 : 2 Eintracht
13.05.2017 15:30 Wolfsburg 1 : 1 Borussia M'gladbach
13.05.2017 15:30 Augsburg 1 : 1 Borussia Dortmund
13.05.2017 15:30 Werder 3 : 5 Hoffenheim
13.05.2017 15:30 Darmstadt 98 0 : 2 Hertha BSC
13.05.2017 15:30 Freiburg 1 : 1 Ingolstadt
13.05.2017 15:30 RB Leipzig 4 : 5 Bayern
13.05.2017 16:00 Espanyol 0 : 1 Valencia
13.05.2017 18:30 Osasuna 2 : 1 Granada
13.05.2017 17:30 Mladost 6 : 2 Jedinstvo
13.05.2017 17:30 Zeta 1 : 0 Budućnost
13.05.2017 17:30 Dečić 1 : 0 Lovćen
13.05.2017 17:30 Sutjeska 1 : 1 Bokelj
13.05.2017 17:30 Grbalj 2 : 3 Iskra
13.05.2017 17:30 OFK Petrovac 3 : 1 Rudar
13.05.2017 16:00 Zabjelo 0 : 5 Ribnica
13.05.2017 17:00 OFK Mladost 1970 14 : 0 Crvena stijena
13.05.2017 16:30 Omladinac 1 : 0 Dunav
13.05.2017 16:30 Vršac 0 : 2 Borac (S)
13.05.2017 16:30 Cement 3 : 2 Radnički (NP)
13.05.2017 16:30 Sloga 1 : 0 Crvena zvezda (NS)
13.05.2017 16:30 Bratstvo 1946 2 : 1 Radnički (Zr)
13.05.2017 16:30 Bačka 1901 2 : 1 TSC
13.05.2017 16:30 Smederevo 1924 0 : 0 Radnički 1923
13.05.2017 16:30 Budućnost Krušik 2014 1 : 0 Mokra Gora
13.05.2017 16:30 Loznica 3 : 2 Sloga (P)
13.05.2017 16:30 Karađorđe (T) 2 : 0 Jošanica
13.05.2017 16:30 Radnički (S) 3 : 3 Sloga (D)
13.05.2017 16:30 Jedinstvo (P) 1 : 1 Timok
13.05.2017 16:30 Dunav 3 : 1 Car Konstantin
13.05.2017 16:30 Jedinstvo (B) 0 : 3 Radan
13.05.2017 16:30 Ozren 0 : 1 OFK Sinđelić
13.05.2017 11:00 GSP Polet 1 : 0 Rakovica
13.05.2017 10:00 BASK 1 : 1 Crvena Zvezda
13.05.2017 16:30 Teleoptik 0 : 0 Prva Iskra
13.05.2017 16:30 Sopot 3 : 0 Radnički (NB)
13.05.2017 16:30 IMT 3 : 2 Radnički (O)
13.05.2017 16:30 Polet (K) 1 : 0 OFK Vrbas
13.05.2017 16:30 Bečej 1918 3 : 0 Tavankut
13.05.2017 16:30 Srbobran 2 : 2 Tisa (A)
13.05.2017 16:30 Mladost APA 3 : 0 Subotica
13.05.2017 16:30 Sloga (Č) 1 : 0 Tekstilac
13.05.2017 16:30 Budućnost (SC) 4 : 2 Vojvodina 1928
13.05.2017 16:30 Dinamo 1945 8 : 0 Dolina
13.05.2017 16:30 Jedinstvo (NB) 1 : 2 Sloga
13.05.2017 16:30 Proleter (BK) 2 : 1 Jedinstvo (BK)
13.05.2017 16:30 Kozara 2 : 0 Sloboda
13.05.2017 16:30 Radnički (K) 2 : 1 Vršac united
13.05.2017 16:30 ŽSK 4 : 3 Sremac Vojka
13.05.2017 16:30 Sloga 2 : 0 Index
13.05.2017 16:30 Veternik 1 : 8 Mladost (BJ)
13.05.2017 16:30 Jedinstvo (SP) 3 : 0 Slavija
13.05.2017 16:30 Slavija 6 : 1 Orlovac
13.05.2017 16:30 Trepča 5 : 3 Bane
13.05.2017 16:30 Radnički (K) 1 : 0 Sloboda (Č)
13.05.2017 16:30 Ovčar 3 : 1 Sloga
13.05.2017 16:30 Radnički Gorenje 2 : 0 Ribnica
13.05.2017 16:30 Sevojno 1 : 0 Radjevac
13.05.2017 16:30 Sloga 1940 (BB) 2 : 3 Provo
13.05.2017 16:30 Drina 3 : 1 Polimlje
13.05.2017 16:30 BSK 3 : 3 Hajduk Veljko
13.05.2017 16:30 Đerdap 2 : 2 Brodoremont
13.05.2017 16:30 SFS Borac 1 : 1 OFK Topličanin
13.05.2017 16:30 Morava 1918 1 : 1 Župa
13.05.2017 16:30 OFK Kosanica 4 : 1 Levač
13.05.2017 16:30 Morava (VH) 3 : 1 Mladost (M)
13.05.2017 16:30 Pčinja 4 : 0 Balkanski
13.05.2017 16:30 Sloga (L) 3 : 2 Pusta reka
13.05.2017 16:30 Lužnica 4 : 3 GFK Dubočica
13.05.2017 16:30 Milutinac 5 : 0 PKB Padinska Skela
13.05.2017 16:30 Balkan Mirijevo 1 : 1 Budućnost
13.05.2017 16:30 Lokomotiva 9 : 1 Avala
13.05.2017 17:00 Radnički 1905 0 : 0 Eđšeg
13.05.2017 17:00 Njegoš 6 : 2 Čantavir
13.05.2017 17:00 Proleter (RS) 2 : 1 Obilić
13.05.2017 16:30 Mladost (K) 0 : 2 Mladost (BP)
13.05.2017 16:30 Polet (S) 0 : 4 Krila Krajine
13.05.2017 17:00 Partizan (U) 3 : 1 Vojvodina (S)
13.05.2017 16:30 Mladost (L) 1 : 2 OFK Kikinda
13.05.2017 16:30 Begej 5 : 0 Omladinac
13.05.2017 16:30 Krajina 7 : 0 C. Zvezda (RS)
13.05.2017 16:30 Bilećanin 5 : 0 Mladost (BD)
13.05.2017 16:30 Naftagas (E) 2 : 3 Jedinstvo
13.05.2017 17:00 Rudar 3 : 2 Budućnost
13.05.2017 17:00 Podrinje 1 : 1 Jadran
13.05.2017 17:00 Mitros 3 : 1 Ljukovo
13.05.2017 17:00 Mladost 1 : 3 OFK Futog
13.05.2017 17:00 OFK Sirig 4 : 3 Proleter
13.05.2017 17:00 Goč 5 : 1 Magnohrom
13.05.2017 17:00 Rudar 4 : 2 Polet
13.05.2017 16:30 Sloboda 1 : 3 Srbija
13.05.2017 16:30 Parmenac 3 : 0 Donja Vrbava
13.05.2017 16:30 Cerovac 2013 0 : 2 Mladi borac
13.05.2017 16:30 Sloga 33 4 : 1 Polet (SD)
13.05.2017 17:00 Mačva 2005 2 : 1 Cer
13.05.2017 16:30 Banjani 3 : 4 Mladost
13.05.2017 16:30 Pepeljevac 8 : 0 Tulari
13.05.2017 16:30 OFK Jabučje 2 : 1 Tešnjar
13.05.2017 16:30 Radnik 1 : 2 Trlić
13.05.2017 16:30 Crnokosa 1 : 2 Budućnost
13.05.2017 16:30 Rudna Glava 2 : 7 Blizna
13.05.2017 16:30 Brestovac 3 : 0 BSK
13.05.2017 16:30 Zlot 1 : 0 Slatina
13.05.2017 16:30 Poreč 3 : 1 Deli Jovan
13.05.2017 17:00 OFK Tekstilac 3 : 0 Bratstvo
13.05.2017 Trbunje 3 : 0 Nikodije Stojanović Tatko
13.05.2017 Polet 0 : 2 Dunđerski
13.05.2017 16:30 OFK Niš 4 : 0 Crvena zastava
13.05.2017 16:30 Palilulac 2 : 0 Aluminijum
13.05.2017 16:30 Sloboda 1 : 3 Proleter (DV)
13.05.2017 17:00 Tanasko Rajić 3 : 0 Zvezda
13.05.2017 17:00 Spartak 2 : 4 Vladimir Durković
13.05.2017 17:00 Morava 0 : 1 Sloga
13.05.2017 Gračanica 2 : 1 Gracko
13.05.2017 Polet 9 : 2 Sitnica
13.05.2017 16:30 TEK Sloga 4 : 1 Burovo
13.05.2017 16:30 Zabrežje 4 : 1 Radnički
13.05.2017 16:30 Napredak 6 : 0 Strelac
13.05.2017 16:30 Šumadija 0 : 2 Rušanj
13.05.2017 17:00 Rudar Stenjevac 5 : 3 Rudar
13.05.2017 17:00 Borac 1805 0 : 2 Istok 63
13.05.2017 17:00 Zenit 1 : 4 Vinorača
13.05.2017 17:00 Pobeda 1976 0 : 2 OFK Rutevac 1908
13.05.2017 17:00 Sloboda 2013 0 : 9 Bukovik
13.05.2017 17:00 Mladost 4 : 0 Pobeda
13.05.2017 17:00 Hajduk 3 : 1 Jedinstvo 1952
13.05.2017 17:00 Atletiko 2 : 1 Sušica 2012
13.05.2017 16:30 Sparta Železnik 5 : 2 Petrovčić
13.05.2017 16:30 Studenski Grad 6 : 1 Šećeranac Ada
13.05.2017 16:30 Sloboda 0 : 2 Tomislavci
13.05.2017 17:00 Sloga 1 : 1 Čoka
13.05.2017 17:00 Hajduk 6 : 1 Jedinstvo (M)
13.05.2017 16:30 Stanišić 2 : 1 Crvenka
13.05.2017 17:00 Vladimirovac 5 : 2 Banat
13.05.2017 16:30 Delija 5 : 0 Napredak (Č)
13.05.2017 16:30 Napredak (BT) 1 : 3 Terekves
13.05.2017 16:30 Korićani 4 : 1 OFK Bagremar
13.05.2017 17:30 Ozremica 2 : 4 Velereč 94
13.05.2017 17:00 Torpedo 1 : 2 Drina
13.05.2017 16:30 Rudar 2 : 3 Vrelo Sport
13.05.2017 16:30 Crvena Jabuka 1 : 2 Gunjevac
13.05.2017 17:00 Knez Lazar 5 : 1 Jedinstvo 1936
13.05.2017 17:00 Jugovići 2 : 3 Rubin (DS)
13.05.2017 17:00 Stari Trstenik 0 : 2 Polet 57
13.05.2017 17:00 OFK Rogača 6 : 1 Vis
13.05.2017 17:00 Sloboda 3 : 1 Nišavac
13.05.2017 17:00 Rongo Siti 5 : 3 Pobeda
13.05.2017 17:00 Sloga 2 : 4 Senjak
13.05.2017 Moravac 4 : 0 Mekiš
13.05.2017 17:00 Dobrič 1974 3 : 2 Arbanasce
13.05.2017 16:30 KFK Kula 2 : 3 Panonija
13.05.2017 16:30 Rastina 1918 5 : 0 Sport
13.05.2017 17:00 Vratare 3 : 0 Pasjak 2013
13.05.2017 16:30 Nomanica 0 : 2 Moravac (G)
13.05.2017 16:30 Veternica 1 : 4 Gornje Krajince
13.05.2017 16:30 Turekovac 3 : 1 ŠFU Derbi 2016
13.05.2017 16:30 Gornje Sinkovce 3 : 2 Badince
13.05.2017 16:30 Radnik 1 : 7 Omladinac (B)
13.05.2017 16:30 Dobrnje 2 : 1 Soko
13.05.2017 16:30 Vukan 3 : 0 Napredak
13.05.2017 17:30 Šumadija (MC) 5 : 1 Polet
13.05.2017 17:30 Borac (A) 1 : 2 Mladost (Č)
13.05.2017 17:00 Crvena Zvezda 4 : 7 Mladost
13.05.2017 17:00 Sloga 1 : 2 Solunac
13.05.2017 17:00 Gaj 0 : 3 Graničar
13.05.2017 17:00 OFK Borac 5 : 2 Radnik
13.05.2017 Luk 3 : 3 Mladost (G)
13.05.2017 Granit 1 : 2 Studenac
13.05.2017 17:00 Bane 1931 2 : 1 National AG
13.05.2017 16:30 Borac 1 : 2 Mladost (R)
13.05.2017 17:00 Mladi Radnik 1 : 4 Sloga
13.05.2017 17:00 Mladost(P) 0 : 7 Partizan
13.05.2017 17:00 Bair 4 : 3 Radnik
13.05.2017 17:00 OFK Orašje 3 : 0 Mladost
13.05.2017 17:00 OFK Marenovo 1 : 1 Ušće
13.05.2017 17:00 Kostrež 3 : 0 Parcane
13.05.2017 16:30 Vrelo 1971 3 : 2 OFK Homolje
13.05.2017 16:30 Pobeda 1953 2 : 3 Jasenovac
13.05.2017 16:30 Budućnost 3 : 5 Borac
13.05.2017 16:30 Žitkovica 3 : 0 OFK Braničevo
13.05.2017 16:30 Venčani 0 : 2 Vrbica
13.05.2017 17:30 Oniks 1 : 2 Sloboda
13.05.2017 17:30 Dobra Voda 1 : 2 Domaćin
13.05.2017 17:30 Crvena Zastava 3 : 0 Roma
13.05.2017 17:30 Zadrugar 4 : 1 Trstenica
13.05.2017 17:30 Tornado 2 : 1 Skela
13.05.2017 16:30 Požarevac 2 : 2 Napredak
13.05.2017 16:00 Jagodina 0 : 7 Polet
13.05.2017 13:00 Kolibri 1 : 1 Trijumf
13.05.2017 Radnički 2012 7 : 2 Majdanpek
13.05.2017 16:30 Knjaževac 2015 5 : 2 Levač
13.05.2017 11:00 Sremice 3 : 4 Metalmania
13.05.2017 13:00 Šabac 0 : 4 Karađorđe
13.05.2017 10:00 Brodarac 3 : 0 Lokomotiva
13.05.2017 11:00 Krila Krajine 3 : 2 Hajduk junior
13.05.2017 17:00 Budućnost (K) 10 : 2 Partizan
13.05.2017 13:00 Radnički 1923 1 : 0 Šumadija 1903
13.05.2017 10:00 Radnički Stobex : Budućnost-Krušik 2014
13.05.2017 14:00 Jedinstvo : Železničar
13.05.2017 11:00 Šumadija 5 : 1 Morava
13.05.2017 16:30 Radnički 1926 1 : 2 Smederevo 1924
13.05.2017 16:30 Karadjordje 7 : 0 Mihajlovac
13.05.2017 16:30 Mladi borac 1 : 9 Šapine
13.05.2017 16:30 VGSK 3 : 0 Sloga 33
13.05.2017 14:45 Brodarac 2 0 : 1 BASK
13.05.2017 13:30 IM Rakovica 0 : 4 Sindjelic
13.05.2017 09:00 Internacional 8 : 0 Balkan
13.05.2017 16:30 BSK 6 : 0 Proleter
13.05.2017 16:00 Borac (Sa) 3 : 5 Dolina
13.05.2017 16:00 Omladinac 1927 2 : 2 Glogonj
13.05.2017 16:00 Strela 5 : 0 Jugoslavija
13.05.2017 16:00 Polet 2 : 5 Borac (St)
13.05.2017 16:30 Sloboda 3 : 0 Osipaonica
13.05.2017 16:30 Udarnik 2 : 2 Napredak
13.05.2017 10:00 Zmaj 1953 3 : 0 Omladinac
13.05.2017 10:45 BSK 1925 3 : 1 Brodarac 1947
13.05.2017 10:00 Minel 0 : 4 DIF
13.05.2017 13:00 Dunavac Grocka 8 : 1 Postar 1930
13.05.2017 Radnički MK 1 : 0 Zemun MK
13.05.2017 Brodarac MK 1 : 5 Rad MK
13.05.2017 12:30 BASK MK 11 : 2 011 MK
13.05.2017 17:00 Palilulac MK 1 : 4 Zuce MK
13.05.2017 16:00 Šumadinac MK 1 : 4 Crvena zvezda MML MK
13.05.2017 11:30 Zemun B MK 7 : 3 Stepojevac Vaga MK
13.05.2017 13:00 Kiker 1 : 4 Partizan
13.05.2017 12:00 Studentski Grad 2 : 2 Jagodina
13.05.2017 10:30 Dinamo 1945 2 : 1 Borac (NS)
13.05.2017 10:00 TSC 1 : 2 Vojvodina
13.05.2017 10:30 Radnički (Zr) 2 : 0 Spartak
13.05.2017 12:00 Radnički (SM) 1 : 0 Inđija
13.05.2017 09:00 Indeks 2 : 1 Radnički (NP)
13.05.2017 13:00 Proleter 2006 4 : 3 Železničar
13.05.2017 12:00 Radnički (S) 3 : 0 Vrbas
13.05.2017 10:00 ŽAK junior 1 : 2 Bačka (BP)
13.05.2017 12:00 Hajduk junior 2 : 2 Bečej 1918
13.05.2017 16:30 Nacional AG 1 : 3 Bane
13.05.2017 16:30 Tutin 0 : 3 Radnički 1923
13.05.2017 16:30 Apolon 4 1 : 1 Sloga (K)
13.05.2017 16:30 Mokra Gora 2 : 1 Rudar
13.05.2017 16:30 Apolon (K) 4 : 2 Jošanica
13.05.2017 11:00 Senjak 1 : 3 Loznica
13.05.2017 12:00 Drina : Železničar
13.05.2017 12:00 Budućnost-Krušik 2014 : Savacium
13.05.2017 10:00 Radnički (O) 2 : 2 Radnicki (NB)
13.05.2017 12:00 PKB 1 : 3 BSK 1925
13.05.2017 15:00 Voždovac 5 : 1 Kolubara
13.05.2017 09:00 Rad MK 4 : 1 BASK MK
13.05.2017 11:00 Lokomotiva MK 0 : 0 Sinđelić MK
13.05.2017 15:00 OFK Beograd MK 7 : 0 Radnički NB MK
13.05.2017 16:30 Šumadija 3 : 8 7.juli
13.05.2017 16:00 Partizan 2 : 0 Jedinstvo
13.05.2017 Hrtkovci 3 : 0 PSK Putinci
13.05.2017 Donji Petrovci 0 : 7 Sloven
13.05.2017 Borac 6 : 1 Napredak
13.05.2017 16:00 Ševac 2 : 0 Polet
13.05.2017 16:00 Mladost (V) 3 : 2 Mladost (O)
13.05.2017 12:00 Slavia 3 : 0 Borac
13.05.2017 10:00 Jedinstvo 3 : 5 Prva Iskra
13.05.2017 13:00 Rvati 3 : 2 Polet
13.05.2017 10:00 Strelac 3 : 0 Zadrugar
13.05.2017 13:00 Buducnost 7 : 1 Crvena Zastava
13.05.2017 10:00 Cer 0 : 3 Jedinstvo
13.05.2017 10:00 Borac 14 : 0 Mladost
13.05.2017 17:00 Podrinje 2 : 4 Loznica
13.05.2017 12:00 Jadar 1961 3 : 7 Jadar
13.05.2017 17:00 Vinca 1 : 6 IMT
13.05.2017 16:30 011 B MK 6 : 0 Crvena Zvezda MML MK
13.05.2017 11:00 Rad MK 1 : 4 OFK Beograd V MK
13.05.2017 12:30 Zmaj 1953 MK 2 : 0 OFK Zabrežje MK
13.05.2017 09:00 011 V MK 1 : 1 Srem MK
13.05.2017 11:00 CFK 0 : 9 Vojvodina
13.05.2017 11:00 Proleter 2006 0 : 2 Spartak
13.05.2017 10:00 Radnički (SM) 4 : 0 Inđija
13.05.2017 11:00 Indeks 4 : 0 Radnički (NP)
13.05.2017 10:00 Bečkerek 023 3 : 0 Vršac
13.05.2017 10:00 Radnički (S) 5 : 1 Vrbas
13.05.2017 11:00 TSC 3 : 0 Bačka 1901
13.05.2017 10:00 Hajduk junior 0 : 6 Bečej 1918
13.05.2017 13:00 Šumadija 1903 2 : 4 Sport Klub 99
13.05.2017 13:00 Sloga (K) 2 : 2 Pazar Juniors
13.05.2017 11:00 OFK Osečina 0 : 1 Budućnost-Krušik 2014
13.05.2017 10:00 OFK Šabac 8 : 0 Omladinac 2014
13.05.2017 10:00 Mačva (Š) 3 : 0 Drina
13.05.2017 10:00 Savacijum 2 : 0 Ribnica
13.05.2017 10:00 Jedinstvo 0 : 2 Radnički (V)
13.05.2017 10:00 Železničar 0 : 1 Donjošorac Sunrise
13.05.2017 12:00 Loznica 0 : 0 Mačva 2005
13.05.2017 17:00 Brodarac 1 : 0 Zemun
13.05.2017 10:00 Crvena zvezda 5 : 1 FSFV
13.05.2017 Sloga 3 : 2 SASK
13.05.2017 Sloboda 0 : 5 Osipaonica
13.05.2017 10:00 Jadar 07 II 6 : 0 Borac
13.05.2017 10:00 Spartak 5 : 1 Arena Su
13.05.2017 16:00 Dinamo 1945 15 : 0 Omladinac
13.05.2017 16:00 Vojvodina (S) 2 : 8 Dolina
13.05.2017 16:00 Proleter 2 : 6 Stenli
13.05.2017 16:00 Vojvodina (C) 3 : 2 Vladimirovac
13.05.2017 16:00 Vulturul 3 : 3 Crvena zvezda
13.05.2017 16:00 Vojvodina 0 : 7 Partizan
13.05.2017 16:00 Sloga 14 : 1 Jedinstvo
13.05.2017 10:00 Banat 1 : 0 Vršac united
13.05.2017 10:30 Obrenovac 1905 6 : 0 Belo Polje
13.05.2017 13:00 Rudar 11 : 1 Trepča
13.05.2017 11:00 Rudar (S) 0 : 6 RSK
13.05.2017 09:30 13. Maj 6 : 2 Buducnost
13.05.2017 14:00 GSP Polet 0 : 2 Graficar
13.05.2017 10:00 Palilulac 2 : 0 Banja
13.05.2017 09:30 OLE 8 : 1 Beograd 1929
13.05.2017 09:00 Sindjelic 4 : 0 BASK
13.05.2017 10:00 Partizan MK 7 : 1 BSK Borča MK
13.05.2017 10:00 Petlić MK 0 : 4 Kosmaj MK
13.05.2017 12:00 Sinđelić MK 8 : 2 Beograd 1929 MK
13.05.2017 19:00 Ada MK 2 : 4 Ole MK
13.05.2017 Dunav MK 0 : 7 Vrčin MK
13.05.2017 11:00 BASK MK 0 : 7 Kolubara MK
13.05.2017 Lavice Dubočica 6 : 0 Majdanpek
13.05.2017 18:00 Vozdovac 1 : 1 Zemun
13.05.2017 10:00 OFK Beograd 5 : 0 Teleoptik
13.05.2017 Jedinstvo 1 : 5 Pčelinjo
13.05.2017 Radnički Stobeks 6 : 4 Podrinje
13.05.2017 Sloga 3 : 8 Jadar 07
13.05.2017 11:00 Subotica 1 : 3 Bajša
13.05.2017 09:30 TSC 11 : 0 Bačka 1901
13.05.2017 12:00 CFK 0 : 0 Spartak
13.05.2017 10:00 Rvati 5 : 0 Obrenovac 1905
13.05.2017 10:00 Zvezda 0 : 16 Zabrezje
13.05.2017 10:00 Pobeda 4 : 3 Omladinac
13.05.2017 10:00 Sloga 0 : 10 Zadrugar
13.05.2017 10:00 OFK National AG 4 : 1 ND 2011
13.05.2017 OFK Senjak 4 : 0 Omladinac
13.05.2017 Budućnost Krušik 2 : 0 OFK Osečina
13.05.2017 Polet 0 : 11 Radnički
13.05.2017 Železničar 0 : 4 Jedinstvo
13.05.2017 Šampion 3 : 0 Ribnica
13.05.2017 Bačka 0 : 4 Njerš Ištvan
13.05.2017 10:30 Dominus 5 : 4 Sinjdjelic
13.05.2017 13:00 Lola 1 : 1 Srem
13.05.2017 09:00 Olimpik 1 : 5 Ada
13.05.2017 14:30 Sindjelic 2 : 1 Hajduk
13.05.2017 09:30 Postar 0 : 3 Atakante
13.05.2017 12:00 OLE 15 : 0 Zvezdara
13.05.2017 10:00 Rusanj 2 : 6 Trijumf
13.05.2017 13:00 Lokomotiva 3 : 0 BSK 1926
13.05.2017 10:00 Komgrap 2 : 9 DIF
13.05.2017 15:30 Karioke 0 : 3 Rakovica
13.05.2017 09:00 Dorcol 3 : 0 Radnički PDM
13.05.2017 12:30 OFK Beograd B 5 : 0 Petlic
13.05.2017 10:00 IMT 5 : 0 Brodarac 1947
13.05.2017 Loznica 06 9 : 1 Jadar
13.05.2017 Gučevo 2016 1 : 0 ŠF Lipnica - Bradić
13.05.2017 Radnički Stobeks 07 1 : 4 Sloga
13.05.2017 Podrinje 1 : 0 Borac
13.05.2017 Radnički Stobeks 06 1 : 0 Gučevo
13.05.2017 Pčelinjo 0 : 0 Loznica 07
13.05.2017 10:00 Feniks 3 : 1 Duboko
13.05.2017 12:00 Pobeda 1 : 0 Posavina
13.05.2017 11:00 Skela 0 : 9 Buducnost

Rukomet

13.05.2017 19:00 Šamot 65 22 : 32 Vojvodina
13.05.2017 19:00 Sloga 28 : 27 Dinamo
13.05.2017 19:00 Spartak Vojput 22 : 22 Crvena zvezda
13.05.2017 19:00 Jugović 28 : 27 Rudar
13.05.2017 19:00 Morava 27 : 30 Metaloplastika
13.05.2017 19:00 Dubočica 54 28 : 29 Obilić
13.05.2017 19:00 Sindjelić 27 : 23 Proleter
13.05.2017 19:00 Vranje 1957 27 : 25 Inđija
13.05.2017 19:00 Novi Pazar 21 : 22 Priboj
13.05.2017 19:00 Topličanin 20 : 21 Zlatar
13.05.2017 19:00 Mokra Gora 38 : 26 Kolubara
13.05.2017 20:00 Jabuka 35 : 29 ŽSK
13.05.2017 16:00 Novi Beograd 28 : 31 Radnički
13.05.2017 16:30 Hisar 32 : 27 Aleksinac
13.05.2017 19:00 Hajduk Veljko 30 : 37 Bela Palanka
13.05.2017 20:00 Jastrebac 24 : 39 Planinka
13.05.2017 19:00 ORK Bor 25 : 31 Radnički
13.05.2017 17:30 Dolovo 30 : 28 Metalac
13.05.2017 18:00 Radnički 1958 27 : 19 Vladimirovac
13.05.2017 19:00 Potisje Pleteks 33 : 24 Budućnost
13.05.2017 16:00 Prva Iskra Barič 40 : 35 Palanka
13.05.2017 18:00 Rudar 29 : 16 Đerdap
13.05.2017 18:00 Knjaževac 27 : 29 Majdanpek
13.05.2017 19:00 Mladost 1949 38 : 33 Rembas
13.05.2017 19:00 Bane 31 : 29 Omladinac
13.05.2017 20:00 Pobednik 43 : 39 Radnički 1964 2
13.05.2017 20:00 Prigrevica 44 : 27 Rusin
13.05.2017 12:00 Vojput 2 35 : 29 Grafičar
13.05.2017 18:00 Obilić 34 : 32 Senta
13.05.2017 17:00 Jedinstvo 25 : 30 Radnički
13.05.2017 17:00 Omladinac (D) 37 : 25 Omladinac (I)
13.05.2017 18:00 ORK Pančevo 35 : 23 Crepaja
13.05.2017 19:00 Radnički 35 : 23 Jedinstvo
13.05.2017 19:00 Titel 27 : 26 Hajduk
13.05.2017 19:00 Jagodina 24 : 23 Naisa
13.05.2017 19:00 Sloga 27 : 25 Železničar
13.05.2017 20:00 Kikinda 23 : 20 Radnički
13.05.2017 19:00 Mladost (NP) 26 : 13 Metalac
13.05.2017 18:00 Vrbas 45 : 31 Župa
13.05.2017 19:00 Mladi radnik 22 : 24 Pančevo
13.05.2017 18:00 Rudar 24 : 22 Grand Zvezda
13.05.2017 16:00 Kučevo 31 : 23 Beograd
13.05.2017 20:00 Loznica grad 32 : 24 Metalac 2015
13.05.2017 18:00 Jastrebac 30 : 21 Topličanin
13.05.2017 19:00 Radnički 31 : 40 Naisa 2
13.05.2017 20:00 Knjaževac 18 : 21 Rtanj
13.05.2017 14:00 Bekament Bukovička Banja 2 30 : 18 Napredak 12
13.05.2017 16:00 Partizan 27 : 23 Petrovaradin
13.05.2017 15:00 Mladost 25 : 34 Halas Jožef
13.05.2017 15:00 Dolovo 22 : 29 Mokrin
13.05.2017 17:00 Jedinstvo 22 : 25 Apatin
13.05.2017 12:00 Dubočica 2 15 : 23 Niška Banja
13.05.2017 19:30 Vlasotince 22 : 20 Jagodina 2
13.05.2017 Jagodina 2 30 : 14 Morava Han
13.05.2017 16:00 Obilić 20 : 12 Lehel

Vaterpolo

13.05.2017 Valjevo Gorenje 7 : 7 Šabac
13.05.2017 Crvena zvezda 5 : 5 Vojvodina
13.05.2017 Partizan Raiffeisen 19 : 3 Stari Grad

Futsal

13.05.2017 18:00 Forum 3 : 0 Apa Futsal
13.05.2017 21:00 Put-inženjering 2 : 2 Vranje

Američki fudbal

13.05.2017 GAT Dukes Novi Sad 35 : 0 Celtis Sombor
13.05.2017 11:30 Panthers Pančevo 32 : 35 Vukovi Beograd
13.05.2017 Blue Dragons Beograd 0 : 35 Wild Boars Kragujevac
13.05.2017 16:30 Sirmium Legionaries SM 7 : 13 Indians Inđija