18.10
15:00
Jevremovac
Mladost (PR)
2
0
|
18.10.2017 15:00 | Jevremovac | 2 : 0 | Mladost (PR) |
18.10
16:00
Graničar
OFK 019
1
1
|
18.10.2017 16:00 | Graničar | 1 : 1 | OFK 019 |
18.10
14:00
Rudar
Kopaonik
7
0
|
18.10.2017 14:00 | Rudar | 7 : 0 | Kopaonik |
18.10
18:00
Budućnost
Zeta
2
1
|
18.10.2017 18:00 | Budućnost | 2 : 1 | Zeta | |||||
18.10
14:00
Dečić
Mladost
1
1
|
18.10.2017 14:00 | Dečić | 1 : 1 | Mladost | |||||
18.10
14:00
Kom
Iskra
1
0
|
18.10.2017 14:00 | Kom | 1 : 0 | Iskra | |||||
18.10
14:00
Rudar
Grbalj
0
1
|
18.10.2017 14:00 | Rudar | 0 : 1 | Grbalj | |||||
18.10
14:00
Sutjeska
OFK Petrovac
3
0
|
18.10.2017 14:00 | Sutjeska | 3 : 0 | OFK Petrovac |
18.10
10:00
Srem
Novi Beograd
2
3
|
18.10.2017 10:00 | Srem | 2 : 3 | Novi Beograd |
18.10
11:00
Veternik
Vojvodina
0
2
|
18.10.2017 11:00 | Veternik | 0 : 2 | Vojvodina |
18.10
11:00
Rad
Radnički (NB)
5
0
|
18.10.2017 11:00 | Rad | 5 : 0 | Radnički (NB) |
18.10
16:00
Studentski Grad
Lola
4
2
|
18.10.2017 16:00 | Studentski Grad | 4 : 2 | Lola |
18.10
11:00
Vojvodina
RFK N.S. 1921
3
0
|
18.10.2017 11:00 | Vojvodina | 3 : 0 | RFK N.S. 1921 |
18.10
10:00
ŽAK
OFK Vršac
1
2
|
18.10.2017 10:00 | ŽAK | 1 : 2 | OFK Vršac |
18.10
Zvižd
Borac
3
0
|
18.10.2017 | Zvižd | 3 : 0 | Borac |
18.10
19:00
OFK Beograd
Čukarički
2
2
|
18.10.2017 19:00 | OFK Beograd | 2 : 2 | Čukarički |
18.10
17:30
BASK
Mladenovac
1
2
|
18.10.2017 17:30 | BASK | 1 : 2 | Mladenovac |
18.10
21:45
Zemun Fitofarmacija
Žitko Basket
116
74
|
18.10.2017 21:45 | Zemun Fitofarmacija | 116 : 74 | Žitko Basket |
18.10
19:15
Vizura
Veba Basket
103
62
|
18.10.2017 19:15 | Vizura | 103 : 62 | Veba Basket |
18.10
20:00
Sixt Primorska
Borac
79
73
|
18.10.2017 20:00 | Sixt Primorska | 79 : 73 | Borac | |||||
18.10
18:00
Vršac
Krka
88
67
|
18.10.2017 18:00 | Vršac | 88 : 67 | Krka | |||||
18.10
18:00
Lovćen 1947
AV Ohrid
94
72
|
18.10.2017 18:00 | Lovćen 1947 | 94 : 72 | AV Ohrid | |||||
18.10
19:00
Rogaška
Split
81
75
|
18.10.2017 19:00 | Rogaška | 81 : 75 | Split | |||||
18.10
20:00
Dynamic VIP PAY
Teodo Tivat
71
67
|
18.10.2017 20:00 | Dynamic VIP PAY | 71 : 67 | Teodo Tivat |
18.10
17:00
Play Off Ultra
Istanbul
80
69
|
18.10.2017 17:00 | Play Off Ultra | 80 : 69 | Istanbul | |||||
18.10
17:30
Crvena zvezda
Beroe
95
64
|
18.10.2017 17:30 | Crvena zvezda | 95 : 64 | Beroe |
18.10
19:00
Cinkarna Celje
Kraljevo
101
47
|
18.10.2017 19:00 | Cinkarna Celje | 101 : 47 | Kraljevo |
18.10
19:30
Arif Knjaz 1957
Majdanpek
28
27
|
18.10.2017 19:30 | Arif Knjaz 1957 | 28 : 27 | Majdanpek |
18.10
16:30
Obilić
Dolovo (Ž)
19
42
|
18.10.2017 16:30 | Obilić | 19 : 42 | Dolovo (Ž) | |||||
18.10
17:00
Naftagas (Ž)
Gradnulica
26
10
|
18.10.2017 17:00 | Naftagas (Ž) | 26 : 10 | Gradnulica |
18.10
19:00
Bor RTB
Mladost (NP)
27
27
|
18.10.2017 19:00 | Bor RTB | 27 : 27 | Mladost (NP) |
18.10
19:00
Ekonomac
Smederevo
12
1
|
18.10.2017 19:00 | Ekonomac | 12 : 1 | Smederevo |